Strony: [1] 2

Sprawy dziwne lecz prawdziwe......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« : Październik 20, 2011, 09:40:47 »

Dzieją się obok nas ale również z nami w roli głównej sprawy dziwne lecz prawdziwe.

Spotykam je w mojej codzienności a właściwie to one ją tworzą.
Zatem opowiem moim czytelnikom niektóre z nich.
Nie zacznę od początku , ale zacznę od Klucza.... , wiadomo klucz zawsze coś otwiera . Uśmiech Uśmiech




Klucz.



Mam mnóstwo takich spotkań nie dziwią mnie więc tego typu relacje. Niektóre są bardzo wzruszające inne zaskakujące , bywają też śmieszne.

Jedną z najbardziej wzruszających i zaskakujących mnie było moje spotkane w Bobowej z nieżyjącym już od dawna cadykiem.
Niesamowitość polegała na wielu rzeczach.

Przyjechałam z kumpelesiami do koleżanki w Tarnowie, jej koleżanka niespodzianie oznajmiła nam iż musi nas zawieźć w jedno miejsce. Nie chciała powiedzieć gdzie i po co?

Zimowy wieczór , mróz po pas śnieg -20 stopni. OK, jedziemy , a ona nas zawiozła pod kirkut i kazała tam wejść przez zamkniętą furtkę na łańcuch!

Kazała , wchodzimy , jakoś się przecisnęłyśmy bo brakowało jednego pręcika w niej.Stanęłyśmy na środku przy jakiejś macewie ledwo widocznej z pod śniegu a tu głuchą ciszę przerwał przepiękny śpiew krążącego nad nami ptaka.
Nie wiem czy jakieś ptaki śpiewają w tym miejscu w ciemnościach i zimą w taki mróz?

Słyszałyśmy wszystkie , za chwilę pojawił się starszy bardzo drobniutki mężczyzna o subtelnych rysach , siwych włosach i wzruszającym spojrzeniu.

Przekazał mi jakiś klucz , nie wiem tak naprawdę jaki ( domyślam się) , powiedział tylko jedno zdanie , moment był tak wzruszający iż płynęły nam wszystkim łzy.
Tego samego dnia otrzymałam jeszcze śpiewnik z żydowskimi pieśniami z Bobowej.

Przekazał , powiedział i rozpłyną się w mroku ,kto to był? Szukałam aż znalazłam , już wiem , chociaż jeszcze nie do końca zrozumiałam wszystko z tej historii.

Jedno ze zdarzeń łączących obydwa światy.


Kiara  Uśmiech Uśmiech


ps. Historia klucza , a raczej kluczy ma swój dalszy ciąg.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #1 : Sierpień 23, 2015, 22:03:05 »

Myślę że mamy już do dyspozycji całkiem nie mały zestaw informacji dotyczący obecnego czasu , napływającej do nas z odległej przestrzeni kosmosu skondensowanej fali fotonów.

Fotony to energia... fala światła , która w naszej rzeczywistości ma bardzo określone zadanie.. zgodnie z wiedzą " JAK NA GORZE.. TAK NA DOLE..." Okrąg przesyłki światła musi się w 100% pokryć z okręgiem odbioru, a tak jeszcze nie jest.
A, więc , jak na gorze, albo jeszcze inaczej CO NA GORZE ..... Coś? Wstawiłam już tyle informacji naprowadzających , że logicznie myśląc ... da się wyciągnąć prawidłowe wnioski.

Żeby powstała jakaś rzecz .. ( w naszej rzeczywistości zagęszczona energia do twardości materii) potrzebny jest WZORZEC / JEJ MATRYCA .. dla istot biologicznych MATRYCA ŻYCIA... JEJ I TYLKO JEJ ( przez połączenie subtelnymi światłowodami .. znamy to jako helisy DNA) PODPORZĄDKOWANE są wszystkie formy życia.
...Moje odniesienie do zdjęcia DNA i Kwiat Życia... te formy są zmienne , bo ewoluują razem z życiem przez podnoszącą się wibracją ( ilość światła /fotonów , ich moc i uczucia,otwierając, wyświetlając swoją mocą KOLEJNY WZORZEC KwiatU Życia właściwy dla danego wymiaru.




Taka jest podstawowa zasada istnienia całego życia w kosmosie, jest nią wyświetlenie wzorca / KODU ŻYCIA z MATRYCY KOSMICZNEJ , która zmieniając rzut ,ustawienia, tworzy kolejne wzory jak w dziecięcej zabawce "kalejdoskop".

Zatem kto jest PANEM życia? Ten kto stworzył jego matrycę w kosmosie i zaprojektował misterny plan jego rozwoju w kolejnych 12 wymiarach, którym są podporządkowane 12 helis DNA.

Wszystkie cywilizacje kosmiczne ( których w rzeczywistości wcale nie ma tak dużo jak się publikuje) poprzez swoje DNA i materialną formę są podporządkowane PIERWOTNEMU KODOWI ŻYCIA / PIERWSZEJ MATRYCY ŻYCIA , KTÓRA JEST PEŁNIĄ , CZYLI ABSOLUTNIE ŻEŃSKĄ OSOBOWOŚCIĄ.

Każda jedna cywilizacja posiada wiedzę wtórną... pochodzącą od MATRYCY , każda jedna cywilizacja jest jej podporządkowana swoim wzorcem życia, ale posiada wolną wolę, bo taka jest zasada kosmicznego prawa.

Dlatego gdy mnie zapytano na jakim poziomie chcę poznać wiedzę .... podziękowałam za współpracę z cywilizacjami. Chciałam poznać wiedzę na najwyższym poziomie stwarzania nowych matryc życia. Dlatego poprosiłam o wiedzę i współpracę Siewców kosmicznej zarodzi , tworzącymi wszystkie światy myślą. Efektem tej twórczości są właśnie cywilizacje ,to tylko mała dygresja wyjaśniająca pochodzenie mojej wiedzy, nikt mi jej nie przekazuje, ja sama podnosząc swoją wibrację otwieram sobie do niej dostęp na coraz wyższych poziomach. Ta zasada od pewnego poziomu wibracji dotyczy nas wszystkich.

Już mamy info jak to działa jako zasada, teraz pora zrozumieć , że JEDYNĄ możliwością zmian całokształtu życia na ziemi , oraz sposobu myślenia przez LUDZI jest URUCHOMIENIE KOLEJNEGO WYŻSZEGO USTAWIENIA MATRYCY ŻYCIA.... I NIC WIĘCEJ!
Nie można na LUDZIACH siłowo wymusić pokoju,nie może go zapewnić jeden CZŁOWIEK tylko dlatego że urodził się w jakimś rodzie , sam jest wielką Energią wcieloną i ma dużą świadomość oraz wiedzę, to bzdura. Nie ma takiej osoby która mogla by swoim mówieniem tego , czy tamtego.... zapewnić pokój na ziemi.
Jedynym sposobem na osiągnięcie takiego stanu jest dojrzałość określonej ilości ludzi, która podnosząc swoja wibrację, podniesie wibrację ziemi. ziemia zaś unosząc się w górę po swojej osi dotrze do "Bramy Czasu" która otworzy się jak wypchnięty pływak na wskutek mocy naporu.

Jedyną naszą olbrzymią komplikacją w 3 poprzednich cywilizacjach było przesunięcie okręgu emisji światła w stosunku do odbioru, bo przesunięto magnetyczną oś ziemi. O tym fakcie piszę nie tylko ja jest sporo publikacji tłumaczących to zdarzenie.
Zatem ta trudność zgrania się dwóch bram miedzy wymiarowych uniemożliwiała dokonanie się procesu przejścia, odbicie ziemi od wrót, powodowało przekręcenie się jej i zatopienie wielu lądów.

Nasza matryca życia, "Gwiazda Jasna" jest w przestrzeni i zawsze tam była i będzie w określonym miejscu, ona nie zmienia swoich parametrów nawigacyjnych nigdy.
Jedyne co można było zmienić to koordynaty ustawienia Ziemi wobec niej, dokonać przesunięcia osi ziemi ... powstało inne ustawienie połączone z energią Gwiazdozbioru Byka. ono przekazywało inne wzorce życia oraz dużo mniejszą moc energetyczną.
Jedyną możliwością zmiany tych kodów, był powrót do przeszłości, czyli momentu z przed zmiany. W kosmologii na naszym niebie cały czas planety są w ruchu wstecznym do siebie ,dokonują się zmiany energetycznych wpisów zerujące wszystkie energetyczne przestawienia i blokady.

Jesteśmy już w finale zmiany parametrów nawigacji , oraz wypełnienia magnetycznej osi ziemi tą niezmiernie mocną falą fotonów. Kiedy energia w 100% wypełni główny kanał energetyczny, nasz rdzeń mocy , otworzą się dla ziemi kolejne między wymiarowe WROTA CZASU.. wejdziemy, a raczej wniesie nas ta fala w IV wymiar.
W ten sposób wypełnią się wszystkie przepowiednie o nadejściu "Mesjasza..... "
Emotikon smile
Bo faktycznie ktoś jednak musiał podjąć się tej ogromnej pracy z odblokowaniem dawnych punktów energetycznych ziemi... ale najpierw trzeba było je odnaleźć... to tylko mala dygresja, mało istotna.

Ważne jest , że połączenie LUDZI przez ich DNA z pełnym kodem życia, z wiedzą dawno temu zablokowaną w nas, spowoduje zupełnie inne spojrzenie na życie, otworzy dostęp do poziomów innej wiedzy, oraz odblokuje cenienie innych wartości.
LUDZIE nie będą chcieli już więcej doświadczać wojen i zabijania, wówczas faktycznie zapanuje pokój na ziemi. Ludzie będą cenili dobro, pokój , radość, miłość i wszystko co będzie emanowało tymi wartościami.
Taka metamorfoza jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki korzystaniu z pełni wiedzy Pierwotnej Matrycy Życia.
Zatem żadne opowieści, ni techniki, ni nakazy i zakazy , ani przymus , ani nagradzanie nie są w stanie dokonać takich zmian .... zdjęcie blokad dostępu do tej wiedzy, osobisty poziom rozwoju duchowego i wolna wola staną się weryfikacją przejścia nas wszystkich.

ale to nie koniec.... to dopiero wstęp do dalszej części.... bo "Mesjasz " , to dwie osoby, a czas .. napisze nową historię CZŁOWIEKA... urodzi się "nowa matka " wzór genetycznego i materialnego kodu DNA dla kolejnych pokoleń.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 00:13:20 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #2 : Sierpień 24, 2015, 10:38:18 »


Prison Planet

   

Naukowcy z Pentagonu tworzą “dziury czasowe” aby ukrywać wydarzenia.
Katie Drummond, wired.com
USA
2012-02-03
Nauka i technologia
Teraz gdy fizycy wspierani przez Pentagon odkryli, jak maskować całe zdarzenia poprzez zakłócenia światła, któregoś dnia żołnierze mogą prowadzić tajne operacje w całkowitej tajemnicy.




Zespołowi z Cornell University, z poparciem DARPA, która jest badawczym ramieniem Pentagonu, udało się ukryć zdarzenie na 40 pikosekund (tj jedną trylionową sekundy). Naukowcy opublikowali to przełomowe badanie w tym tygodniu w wydaniu czasopisma Nature.

Choć zespoły badawcze w ostatnich latach poczyniły znaczne postępy w maskowaniu obiektów, jest to pierwszy raz kiedy naukowcom udało się zamaskować zdarzenie. Naukowcy z Uniwerytetu Teksasu, w Dallas w zeszłym roku wykorzystali efekt mirażu, aby obiekty zniknęły. W 2010 roku fizycy z Uniwersytetu St Andrews wykonali wielki krok w przód wykorzystując metamateriały by oszukać ludzkie oko, by nie widziało znajdujących się przed nim obiektów.

Maskowanie obiektu polega na zaginaniu światła wokół obiektu. Jeśli światło w rzeczywistości nie padnie na obiekt, to w rezultacie nie będzie widoczny dla ludzkiego oka.

Jeżeli chodzi o wydarzenia, to ukrywanie opiera się na zmianie prędkości światła. Światło, które jest emitowane z obszaru zdarzenia, jest tym, co pozwala nam je zaobserwować. Zazwyczaj, światło płynie w stałym tempie. To co udało się zrobić naukowcom z Cornell, to uproszczając, wpłynąć na stały dopływ światła - jedynie na bardzo krótki okres czasu - tak, że zdarzenie nie mogło być zaobserwowane.

Cały eksperyment miał miejsce wewnątrz kabla światłowodowego. Naukowcy przepuścili wiązkę zielonego światła przez kabel, rozszczepiając je soczewką, która rozdzieliła je na dwie częstotliwości, jedną poruszającą się powoli a drugą szybciej. Następnie przez wiązkę przepuszczono światło czerwonego lasera. Podczas przepuszczania czerwona wiązka przez krótki czas była niezauważalna.

Materiał nadany przez chińską telewizję przedstawiający jakąś formę projekcji:


Oczywiście, minie wiele czasu zanim zespół znajdzie sposoby, na maskowanie 30 sekund akcji, nie mówiąc już o kilku minutach. Jednak badania z pewnością otwierają nowe możliwości. Super szybkie maskowanie może pomóc ukryć zdarzenia występujące podczas transmisji danych, w tajnych operacjach w sieci.

W słowach redaktorów Nature, badanie jest "znaczącym krokiem w kierunku pełnego czasoprzestrzennego kamuflażu." Oczywiście może minąć kilka dekad zanim personel wojskowy będzie w stanie zmieniać historię, w trakcie trwania zdarzeń: Według naukowców Cornell, maszyna mierząca 18.600 mil długości pozwoliła by na zamaskowanie wydarzenia, które trwało by jedną sekundę.


Link do oryginalnego artykułu: LINK

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/naukowcy_z_pentagonu,p55029332

Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2015, 10:41:42 »



Susumu Tachi, profesor informatyki z uniwersytetu w Tokio, wyprodukował płaszcz, który czyni człowieka niewidocznym. Takie wynalazki od razu trafiają do wojska. Skoro nasi naukowcy zaczynają od powijaków rozwijać tę technologię, to jaka technologią dysponują nasi bracia z kosmosu?! Wmawianie sobie prywatności nie ma już sensu. Wojskowe tajemnice też nie.

R. Nacht.


NIEWIDZIALNOŚĆ JEST NAUKOWYM FAKTEM...

http://www.cda.pl/video/364349d


 RobinBang

Japonia. Rok 2004. Profesor Susumu Tachi prezentuje niewidzialny płaszcz. Zastosowaną w nim technologię, Tachi nazywa retro-refluctum. Wynalazek japońskiego naukowca to pierwszy krok do stworzenia niewidzialnego płaszcza.

Marzenia o niewidzialności towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Pojawiają się i w starych legendach, i w bajkach dla dzieci, i w całkiem poważnych powieściach. Od czapki niewidki poprzez elficką szatę, która uratowała życie dwóm hobbitom. Jednak niewidzialność pojawia się nie tylko w literackiej fikcji. To także od kilku lat przedmiot badań nauki. Dziś naukowcy zbliżają się do stworzenia niewidzialnych materiałów, prawdziwych czapek niewidek. Takie materiały sprawiałyby, że okryty nimi przedmiot byłby całkowicie niewidoczny dla ludzkiego oka. Brzmi jak bajka, ale pierwsze takie materiały już powstały w laboratoriach fizyków i optyków. Nazwano je metamateriałami, a ich powstanie jest możliwe dzięki wykorzystaniu właściwości światła.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 10:44:13 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #4 : Sierpień 24, 2015, 10:45:48 »

Projektowana ingerencja niższych wymiarów na wrzesień 2015


Unaired TV Show Cancelled For Showing Truth About September 2015 and CERN?

Posted on August 14, 2015 by Royce Christyn in Bizarre // 3 Comments




CERN
Share on Tumblr

In 2013, a television series meant to air on the SyFy channel entitled “Rewind” only aired one episode, then was promptly taken off the air with no explanation – could it’s connection to September of 2015 and CERN have something to do with it? The pilot that did air was a ratings success, with millions of people tuning in, eager to enjoy a new television show – why was the plug pulled after only one episode, even though other episodes were filmed?

Lisa Haven explains:

Years later, we may have discovered the reason why SyFy pulled the series from this extremely controversial show and you won’t believe some of the things that were discovered.

In the video below youtuber, C.Ervana, delves into the pilot of the movie and uncovers some “coincidental” details found linking it to the highly discussed month of September. Not only that but she further describes how the movie reveals the opening of CERN on September 23rd—which just so happens to be the “Day of Atonement” on the Jewish calendar. Here is the breaking report and trust me! It’s well worth the 9 minutes!


https://www.youtube.com/watch?v=Ibal2r37pvg

https://www.youtube.com/watch?v=Ibal2r37pvg

When is CERN Scheduled to “Open the Door”? Answer—September



When is the United Nations Meeting? Answer—September 25th-27th and on the 26th they will be hosting the “International Day for the Total Elimination of Nuclear Weapons” A “world peace” gathering.



Is it all just one big fat coincidence? Or are we really being given signs about something coming in the month of September? I guess I’ll leave that up to you to decide…



Personally, I don’t believe a nuke will happen on that date or in the month of September as the video portrays. However it is possible that IF an event like this were planned, that it could be averted if we bring enough attention to it. That said, there are many events that are lining up in that month that we need to keep our eyes on…

http://yournewswire.com/unaired-tv-show-cancelled-for-showing-truth-about-september-2015-and-cern/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 10:48:54 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #5 : Sierpień 24, 2015, 10:47:48 »

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Postautor: blueray21 » 21 sierpnia 2015, 22:13
Tłumaczenie artykułu:

Niepublikowane TV Show, Anulowano, gdyż Pokazuje Prawdę o wrześniu 2015 i CERN?

Wysłany 14 sierpnia 2015 przez Royce Christyn w Dziwnych // 3 Komentarze

W 2013 roku w serialu telewizyjnym przeznaczonym do nadawania na kanale SyFy z tytułem "Rewind" nadano na antenie tylko jeden odcinek, a następnie został szybko zdjęty z anteny bez wyjaśnienia - może to połączenie do września 2015 roku i CERN ma coś z tym wspólnego? Zwiastun, który został nadany, był wskaźnikiem sukcesu, z milionami zainteresowanych ludzi, chętnych do oglądania nowego telewizyjnego show - dlaczego ktoś wyciągnął wtyczkę zaledwie po jednym odcinku, mimo że zostały sfilmowane inne odcinki?

Lisa Haven wyjaśnia:

Lata później, może odkryliśmy przyczynę dlaczego SyFy ściągnął serial z tego bardzo kontrowersyjnego show i nie uwierzysz, w niektóre z rzeczy, które zostały odkryte.

W wideo poniżej YouTuber, C.Ervana, zagłębia się w zwiastuna filmu i odkrywa pewne "przypadkowe" detale łączące show z bardzo omawianym miesiącem wrześniem. Nie tylko to, ale on dalej opisuje jak film pokazuje otwarcie CERN w dniu 23-go września, który okazuje się "Dniem Pojednania" w kalendarzu żydowskim. Oto ten przełomowy raport i uwierzcie mi! On również jest wart tych 9 minut!




https://www.youtube.com/watch?v=Ibal2r37pvg

Kiedy CERN zaplanował "Otwarcie Drzwi"? Odpowiedź: wrzesień.

Kiedy jest spotkanie Narodów Zjednoczonych? Odpowiedź: 25 -27 września i 26 będą gospodarzem "Międzynarodowego Dnia całkowitej eliminacji broni jądrowej" i zgromadzenia "światowego pokoju".

Czy to wszystko jest jednym wielkim tłustym zbiegiem okoliczności? Albo naprawdę otrzymujemy znaki o czymś, nadchodzącym w miesiącu wrześniu? Chyba zostawię to do Was, abyście sami dla siebie zdecydowali, ...

Osobiście nie wierzę, że odpalą ładunek jądrowy w tym dniu lub w miesiącu wrześniu, jak pokazuje film. Jednak możliwe jest, że jeżeli takie zdarzenie jak to zaplanowano, to może być zażegnane, jeśli skupimy na nim wystarczająco dużo uwagi. Prawdę mówiąc, to jest wiele wydarzeń, które są w kolejce w miesiącu wrześniu, na które potrzebujemy trzymać nasze oko ...


Sam zwiastun to lekkie zamieszanie, analiza zwraca uwagę na liczby, daty, które nie mogą być zbiegiem okoliczności. Pamiętajmy, że serial pochodzi z 2013 roku.
Fabuła jest taka, że 23 września 2015 roku, powiedzmy umownie "terroryści" pozostawiają w samochodzie na Manhatanie w Nowym Jorku ładunek jądrowy sporej mocy, który ma spowodować śmierć 9 milionów niczego się niespodziewających mieszkańców miasta i potężny chaos w państwie.
Sztab kryzysowy jak zwykle działa, do wybuchu pozostały minuty. "Naukofcy" postanowili przy pomocy przyspieszacza / zderzacza cząsteczek "otworzyć drzwi" do innego wymiaru / czasu, aby "dobry " agent CIA cofnął się w przeszłość i nie dopuścił do zdetonowania bomby. Jest fragment, gdy agent przeglądając rysunki tunelu czasoprzestrzennego o coś tam pyta poobijanego faceta. A inni agenci dobijają się do drzwi jest 2 minuty 39 sekund do wybuchu - inna kombinacja 23 i 9 z daty. Facet jest konstruktorem systemu odpalenia bomby. Na pytanie odpowiada, że każdy akt kreacji jest pierwszym aktem destrukcji. Potem jest ujęcie jak ktoś przecina przewód w systemie bomby, ale to nie blokuje odliczania, następuje wybuch i widzimy jak fala uderza w budynek ONZ, która obchodziła dzień pokoju 21 września.
Po kilku migawkach przenosimy się do machiny czasu, która jest wspomnianym największym na świecie przyspieszaczem cząsteczek i tam po wyjaśnieniach naukowców i innych zachętach agent CIA wstępuje w znikające już wrota czasu, bo stabilność systemu zaczęła opadać.
Potem analizujący zwiastun facet zastanawia się, czy jest to dokładny scenariusz tego co zaplanowano na wrzesień tego roku.
Niektórzy wiedzą i wsiądą do swoich Arek, jak niegdyś Noe, to oczywiście elita.
Potem już tylko powtarzane migawki i stwierdzenie, że świat zmierza do końca.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #6 : Sierpień 24, 2015, 10:51:08 »

To nie są zabawy datami.. to są efekty cykli kosmicznych...


Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #7 : Sierpień 24, 2015, 10:55:47 »

analityczka » 23 sierpnia 2015, 19:58

    W 2013 roku w serialu telewizyjnym przeznaczonym do nadawania na kanale SyFy z tytułem "Rewind" nadano na antenie tylko jeden odcinek, a następnie został szybko zdjęty z anteny bez wyjaśnienia


Ja znam nieco inną historię.
Scenarzysta Justin Marks dostał zamówienie (i wykonał) na 2-godzinny pilot serialu. Powstał film "Rewind", który w Polsce nazywa się "Droga w przeszłość".
http://deadline.com/2012/01/syfy-greenl ... ot-216553/
http://www.filmweb.pl/film/Droga+w+prze ... 13-647875#

Na youtube tydzień temu pojawiła się ta spiskowa teoria.
https://www.youtube.com/watch?v=Vi6u14oGmh0
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #8 : Sierpień 24, 2015, 10:57:48 »

powinno być na początku tematu....


Na górę

Re: Zaswiaty a teorie spiskowe

Postautor: Kiara » 21 sierpnia 2015, 10:26
CD....

Cd.... planów CERN.

Znaleziona w sieci wypowiedz osoby widzącej..... " " Wizja I "

Portal, Cern Coś Wewnątrz portalu wyczekują w gotowości do wejścia Reptilianie i podobne im rasy pod ich komendą. Nie mogą jeszcze wejść, wyczekują.

Tuż obok drugi portal, dużo mniejszy. A w nim Hybrydy rybio-gadzie. Również wyczekują.

Informują istoty Reptiliańskie z dużego portalu: "My wejdziemy dopiero wtedy, gdy wam się nie powiedzie".

,,,,,,,,,,,

Kiara.

Jak dla mnie zbyt dużo informacji potwierdzających cel uruchamiania CERN , ta olbrzymia maszyna ( wielkości 27 km) ma za zadanie otwierać niższe wymiary i sprowadzać do nas siły zła z niższego wymiaru.

Mam tylko nadzieję że Paryski portal był tym drugim "rybio, gadzim".. chociaż biorę pod uwagę również opcję że był pierwszym a drugim portalem jest Long Island.
Będą usiłowali ponownie wejść do naszego wymiaru przez portal Jeziora TITIKAKA i LONG ISLAND w czasie miedzy 30 .10. a 02. 11... czyli z 4 na 4... znowu 8 ... dlatego wabią tam Kathleen McGowan. ( spotkanie kobiet) uważają że uda im się rozpracować biorytmicznie jej kod DN