Strony: [1] 2

MELANINA i "GRZYB WODNY"......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« : Lipiec 28, 2011, 10:17:23 »

Od początku wiem czym jest ten tajemniczy "Grzyb Wodny" i jakom wyjątkowa  rolę pełni w naszych czasach.
Nie jest to żadna bomba wywołująca jakiś konflikt zbrojny , nie jest to coś co stworzył człowiek technicznie.

Jest to naturalny proces , który musi się wydarzyć.
Ponieważ nie znałam dokładnego czasu , przekazy  Samuela  z "Projektu Cheops" mi go przybliżyły , czy  czas ten jest  prawdziwy? Okaże się , myślę że może być.
Bowiem pewne zdarzenia powinny się zadziać jeszcze w tym roku.

W procesie tym bierze bardzo aktywny udział melanina.
To pierwsza podpowiedz , którą przekazuję zainteresowanym tematem inspirując ich do poszukiwań.
Temat w całości jest pasjonujący , ma absolutnie naukowe wyjaśnienie.
Nie pisałam wcześniej o tym grzybie gdyż nie potrafiła bym ( tak myślę) udokumentować mojej wiedzy w sposób zrozumiały i czytelny  dla większości.
Ja posługuję się trochę innymi pojęciami i trochę szybciej robię dzięki nim analizy , ale bywa to mało czytelne dla tych , którzy tak nie robią.
Zatem poczekałam na moment aż przypłynie do mnie informacja , którą będę mogła się posłużyć w wyjaśnieniach.

Pierwszy punkt wprowadzający to melanina.


Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Temat przeniosłam z innego forum tu , bo nie cieszył się tam zainteresowaniem , zatem tylko tu będę kontynuowała rozwijanie go.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 10:20:00 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #1 : Lipiec 28, 2011, 10:20:42 »

Cytat: JACK  Lipiec 26, 2011, 13:10:47
Ciężka sprawa z tą melaniną, bo jeszcze się nie opaliłem, a mam dość jasną karnację.

Ale właśnie idę na plażę i bedę robił co się da aby zdobyć trochę tego zagadkowego  eliksiru  Cool Cool

Opalanie , to że tak powiem efekt dodatkowy związany z melaniną.
Ale rodzaj karnacji i kolor włosów oraz oczu ma większy związek z grzybem wodnym niż samo opalanie się.
To kolejna podpowiedz.
Melanina jest pierwszym elementem na tej drodze, ważnym.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #2 : Lipiec 28, 2011, 10:22:13 »

east na innym forum.

Na jednym z portali znalazłem komentarz  "Albinosi nie maja melaniny wcale, wiec ich nabłonek siatkówki oka nie ma barwy i czerwony kolor oczu pochodzi od naczyń krwionośnych dna oka."

Grzyb wodny - czyżby  chodziło o problemy skórne na skutek braku melaniny ?
 
Wysoka zawartość melaniny w skórze uodparnia na działanie promieni UV . Czarnoskórzy mieszkańcy Afryki bez większych problemów wytrzymują mordercze promieniowanie ze Słońca ,niż mieszkańcy zimniejszej Europy Północnej. Nasza biała skóra szybko się nagrzewa "do czerwoności" ulegając nieraz poparzeniom słonecznym.

Z kolei na prawdę ciężki los czeka Albinosa w Afryce. W Tanzanii istnieje rynek na częsci ciała albinosów, zabija sie ich i ćwiartuje sprzedając członki ponieważ Afrykanie wierzą w magiczną moc albinizmu.

http://lindaikeji.blogspot.com/2009/11/10000-albinos-in-hiding-after-killings.html
 
Skóra pozbawiona melaniny jest bardzo wrażliwa i wygląda jakby była "przezroczysta" , pod nią widać sieć żył, które wyglądają jak grzybnia. Albinosi są bardzo narażeni na raka skóry. Nie tylko zresztą oni. Wszyscy biali ludzie przebywając na intensywnym nasłonecznieniu bez kremów i filtrów UV są narażeni na to. Czyżby zatem "grzyb wodny" był zakamuflowaną nazwą  raka skóry ?
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #3 : Lipiec 28, 2011, 10:23:24 »

Nie , nie ... zupełnie nie ten kierunek , jednak wszystkie trzy elementy są istotne.
Czyli , melanina w skórze , włosach i oczach. No i SŁOŃCE , bardzo , bardzo ważne.

Kolejna podpowiedz do czego służy Człowiekowi ( Człowiekowi , podkreślam , bo ma on wyjątkowe DNA) melanina?

I kolejna podpowiedz , co niszczy melaninę?

Jak ktoś złapie ścieżkę , to ostatnio sporo było tematów związanych z jej rolą i działaniem ( nie zawsze na forum) i nie zawsze bezpośrednio o niej mówiących.

Jeden film był nawet super ale nie do końca wyjaśnił zagadnienie, dla mnie nie był skończony.
Naprawdę jest to proste , ja piszę też o tym sporo , chyba zresztą każdy na tym forum.


Kiara  Uśmiech Uśmiech


ps. Baaaaardzo duża podpowiedz naprawdę duża. http://wolnemedia.net/nauka/grzyby-i-radiacja/
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #4 : Lipiec 28, 2011, 10:25:27 »

"........  okazało się że melanina wchodząc w reakcję z promieniowaniem zmienia strukturę elektronową. Jest to zasadniczy krok do pochłaniania promieniowania i przetwarzania go w inną formę energii po to, by tworzyć żywność....."

http://wolnemedia.net/nauka/grzyby-i-radiacja/

********

Skupiła bym się na roli i możliwościach melaniny  przetwarzania  promieniowania słonecznego w inną energię w organizmie Człowieka.
Bowiem pełni ona rolę..... i może.....

Dlatego czyni się wszystko by nie dopuścić do spełnienia jej zadania w ciele Ludzkim. Trwa to już od czasów Atlantydy jest skutecznie kontynuowane również w naszych czasach.

Melaniny jest najwięcej w naszych włosach , skórze i tęczówkach oczu , przez te miejsca absorbuje energię słoneczną, czyli oprócz melaniny  sprawcą bardzo niebezpiecznym tych przemianach  jest również Słońce.

Trzeba było coś z tym zrobić tym bardziej iż już raz w naszej  historii zaistniało  to zdarzenie , które otworzyło możliwość zaistnienia  kolejnych na skalę światową.

Kto ma większą możliwość dokonać tego decydującego aktu przemiany?

Oczywiście kobiety , ze względu na swoją większa wrażliwość , głębsze przeżywaniem uczuć , a ta  energia również wchodzi w grę.

Przebiegły system ( doświadczony zdarzeniem , którego nie udało się powstrzymać w przeszłości) musiał coś zrobić i to definitywnie.

Najprościej jest wykorzystać Ludzką empatię i strach  i tymi uczuciami grać przeciw Ludziom.

Wzięły się za to  doskonale religie.

Judaizm nakazał golenie głów kobietom wchodzącym w związek małżeński. Pozbył się za jednym razem bardzo ważnego elementu , który absorbował energię słoneczną , włosów kobiet.
Bowiem kobieta kochająca męża i dzieci  robiąca wszystko z miłości osiągała rozwój duchowy bardzo szybko.
A , to było już bardzo niebezpieczne dla władzy męskiego systemu.

Islam nie nakazuje obcinania włosów ,on nakazuje zakrycie dokładne kobiecego ciała poza domem  , tak aby żaden promień słońca nie miał dostępu do kobiety.

Katolicyzm poszedł dalej i bardziej perfidnie. Ustanowił Inkwizycję , po co walczyć przez wieki a nuż się nie posłuchają?
Lepiej było zniszczyć wszystkie  linie genetyczne DNA w których rodzą się ludzie z predyspozycjami duchowymi.
Rozpoczęto polowanie na "czarownice" , góra wiedziała dokładnie co robi i w jakim celu.

Trudno by było nakaz polityczny utrzymać przez wieki , o wiele łatwiej utrzymać nakaz religijny poprzez głoszenie iż jest to wymóg Boga.
No kto nie będzie go stosował? Jedni z miłości inni ze strachu przed karą Boską zastosują się do wszystkich nakazów i zakazów i na dodatek staną się ich walczącymi stróżami.
Niesamowicie łatwy sposób manipulacji ludźmi.


Współczesność okazała się prawie perfekcyjna , jednak i tak i tak nie do końca poradziła sobie ze słońcem i melatoniną.

1.Manipulacje genetyczne tworzące rasę z jak najmniejszą ilością melaniny.

2.Otoczenie ziemi energetyczną siecią blokującą dopływ energii słonecznej.

3.Moda na kobiece fryzury z krótkimi włosami i farbowanie włosów. To doskonały sposób na zmniejszenie możliwości absorpcji energii słonecznej.
Przypomnijcie sobie film "Awatar" tam był tylko zaznaczony akcent roli włosów , które są dla nas antenami absorbującymi  energię.

4. Okulary słoneczne blokujące dopływ energii słonecznej do tęczówki oka.

5.Wszelakie kremy z filtrami blokujące dopływ energii słonecznej do melatoniny w skórze.

6. Moda na kolory szare , bure i czarne będące blokadą dla energii słonecznej.

I rzecz najważniejsza zastraszanie nas niebezpieczeństwem czającym się w dopływającej  do nas energii słońca.

Owszem , trzeba rozsądnie korzystać ze słońca , by się nie poparzyć , stosownie do osobistych możliwości , to prawda.
Ale gdyby słońce nie docierało do ziemi , życie na niej przestało by istnieć.
A skoro tak jest to normalne iż słońce dla nas jest niezbędnym elementem decydującym o naszym życiu i zdrowiu. Czyli poziomie energii w naszym organizmie.

Zatem po co są tworzone kolejne warstwy chmur na niebie utrudniające dostęp energii słonecznej do ziemi?
Istnieją dwa elementy , przyroda i Człowiek biorące udział w tym ewolucyjnym procesie , absorbujące energię słoneczną by mógł zaistnieć   , chociaż ciutkę inaczej.

Ważne są , melanina ,( dla Człowieka), chlorofil ( dla przyrody) i energia słoneczna , oczywiście   + woda , ona oczywiście jest niezbędna.

Ale... jest jedno ale , w procesie tym mogą brać udział tylko i wyłącznie Ludzie.

Tak  dopiero rozpoczyna się całe zdarzenie ,następnie  dochodzą kolejne elementy by ten grzyb wodny mógł zaistnieć.

Jak sama nazwa wskazuje kolejny element to woda, bez niej nic się zadziać nie może.

Tym razem , już dużo wskazówek przekazałam.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 10:32:58 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #5 : Lipiec 28, 2011, 10:27:28 »

east na innym forum.


Kiaro, Twoje rozważania są już czystą fantastyką ( choć czyta się ciekawie ). Ale w kontekście podanego przez Ciebie linka http://wolnemedia.net/nauka/grzyby-i-radiacja/ można by sądzić iż "grzyb wodny" jakowyś się okaże u wybrzeży Japonii. Tam ocean jest napromieniowany , a więc warunki dla rozwoju grzybów żywiących się radiacją idealne.

Skoro istnieją bakterie rozkładające ropę naftową ( mało kto wie, że skutki katastrofy Veldez exxon w Zatoce zlikwidowano właśnie przy pomocy tej bakterii ) , oraz grzyby przetwarzające radiację .. Natura sobie ze wszystkim poradzi. A Japończycy wszystkożerni więc oni te grzyby wodne potem pozjadają Mrugnięcie  Bo oni zawsze sobie jakoś radzą, każdą klęskę przekują na złoto.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #6 : Lipiec 28, 2011, 10:28:30 »

To nie jest  jeszcze informacja o zjawisku , to tylko  opowieść o moim  dochodzeniu  i rozumieniu  blokowanego  zjawiska w skali czasowej i zdarzeniowej.

Raczej mój tok myślenia , który może niektórym okazać się fantazjom , ale....  nigdy nie chodziłam  ścieżkami wytyczonymi dla ogółu ludzi.
Naprawdę ma to zjawisko  wyjaśnienie przez fizyka , który je opisał.

Prowokuję myślenie samodzielne , bo to fajniejsza zabawa , niż łykać cudzą wiedzę.

Zresztą większość z elementów , ktore opisuje ten fizyk znasz dobrze east , nie będą dla Ciebie nowością.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #7 : Lipiec 28, 2011, 10:29:37 »

W jaki sposób widzimy kolory i jaki udział ma w tym melanina?
To bardzo ciekawe zagadnienie znane już od dawna, warto je przypomnieć.

Ciągle wracamy do melaniny , która jest niezwykle ważna w całym procesie ewolucyjnym Człowieka.

Dlaczego jedni mają jej więcej inni mniej? Oczywiście decyduje o tym nasze DNA ,ale to my nasz Duch , nasza Energia mamy wpływ na tworzenie się całej jego struktury.
Pomimo iż istnieje jeden wyjściowy wzorzec , to jest również tyle jego opcji ilu Ludzi.Bowiem nie ma dwóch identycznych w 100% ta jak nie ma dwóch identycznych osobowości.


http://supermozg.gazeta.pl/supermozg/1,91629,5846860,Skad_wiesz__jaki_masz_kolor_oczu_.html


http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolor_oczu

Proponuję również przypomnieć sobie wiedzę o czakrach , ich barwach , energii w nich zawartej i ich roli w rozwoju duchowym Człowieka , bowiem jest to jeden z bardzo ważnych elementów tworzenia "grzyba wodnego".

Istnieją 3 części.

http://www.youtube.com/watch?v=C2tobApOjF8&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=MoTWYBC6GrU

http://www.youtube.com/watch?v=P5-5UU5flWQ&playnext=1&list=PLD56EB92D7B32AFDA



Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #8 : Lipiec 29, 2011, 12:10:22 »

W zaistnieniu tego tajemniczego "grzyba wodnego" niezbędne są następujące elementy;

1. Pierwszy i podstawowy to oczywiście CZŁOWIEK , bez niego nic się nie stanie.Cały proces na skale mini odbywa się w ciele Ludzkim.
Fraktalnie  połączony przechodzi w kosmos.

2. To jego rozwibrowane czakry czyli odpowiedni poziom energetyczny , czyli określony poziom rozwoju duchowego.

3. Oczywiście zawartość melaniny w organizmie bo ona jest nośnikiem energii słonecznej , która w trakcie reakcji energetycznej zmienia swoją energię w inną powodując proces powstania tego "grzyba wodnego".

4.Kolejne ważne elementy to "trzecie oko" , czyli przysadka mózgowa  i szyszynka.

5. Element to woda , woda , jej wzorzec doskonały w postaci najmniejszej cząstki pentagramu , oraz poszczególne krystaliczne elementy , tzw.5  brył geometrycznych.

I teraz cały proces , który dokona się przy użyciu tych 5 elementów tworząc "grzyb wodny"... i nie tylko.

Pozostawię chwilkę czasu dla tych , którzy zechcą samodzielnie połączyć te elementy w calość tworzącą rozwiązanie.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: MELANINA i "GRZYB WODNY"......
« Odpowiedz #9 : Sierpień 02, 2011, 10:42:24 »

Doszłam do wniosku iż są ludzie , którym naprawdę bardzo zależy żeby ta informacja nie zaistniała na tym forum.
Nie chcą zęby inni poznali tą wiedzę , bo być może nastąpi dzięki niej jakieś przebudzenie świadomości w ludziach. Coś zrozumieją , coś połącza i pójdą inną drogom niż ta na którą są kierowani bez niej.
Ponieważ jestem przekorna i robię to co uważam za słuszne moim zdaniem, napiszę również tu czym jest ten sławetny grzyb wodny.

Właściwie są trzy główne role ale każdy element jest ważny i niezbędny.

1.Szyszynka.

2. Przebudzona Kundalini.

3. Fala świetlna ( energia słoneczna).

Szyszynka tak naprawdę jest bramą między wymiarową to ona i tylko ona ( chociaż taka maleńka) tworzy MERKABA , ona przenosi nas poza wymiar i czas.


KUNDALINI przebudzona i podniesiona dostarcza pełną osobistą  moc energetyczną do szyszynki  żeby mógł zaistnieć cały proces.

Energia Słoneczna nośnik energetycznej wibracji stymulator mocy przekazany przez Stworę reaktywujący proces.

Gdy wszystkie te elementy zgrają się ze sobą rozpoczyna się proces transformacji ciała fizycznego w subatomowe ,czyli zamiany energetycznej skupiającej się wyłącznie w szyszynce.

Świadomość Człowieka może zamknąć się w maleńkiej iskierce świetlnej , którą stanie się szyszynka i pokonywać niesamowite przestrzenie w czasie oraz wymiarach.

Proces jest odwracalny za pomocą świadomej woli , można w jednej chwili tworzyć MERKABA i przenieść się gdzie chcemy ( zależne jest to tylko od osobistego poziomu energii którą dysponujemy ( GRAAL) i woli podróżnika.
Co zatem nas ogranicza tak naprawdę? Nic szczególnego , brak energii na naszych osobistych kontach , to jej brak jest niemocą tworzenia MERKABA.

Pozwalamy się z niej ograbiać świadomie i nieświadomie , tworząc swoją niemoc.
Bowiem energia KUNDALINI musi podnieść się na wysokość kontaktu z szyszynkom inaczej cały ten proces nie zaistnieje.

Myślę iż ta informacja da pełne zrozumienie "zabawą" rożnych misterzy duchowych , którzy za pieniądze dają obietnice uruchomienia komuś MERKABA.

Nie jest to absolutnie możliwe , czemu nie uruchomili swojej?

MERKABA osobistą ( cudzej nie można uruchomić) uruchamia tylko i wyłącznie podnosząca się energia w ciele człowieka , czyli inaczej  wznosząca się KUNDALINI.

A to jest bardzo długi i trudny proces., bowiem biorą w nim udział wszystkie czakry , rozwibrowanie i rozświetlenie ich do poziomu przekraczającego 51% całkowitej 100% mocy Człowieka.

Czakry , merydiany  nośnikami  wewnętrznej mocy energetycznej Człowieka.

Nośnikami zewnętrznej  słonecznej energii stymulującej tą moc jest melanina, to z jej udziałem , (bowiem ona zmieni energię słoneczną na niezbędną w tym procesie) nastąpi uzupełnienie energetyczne  mocy do 100% i uruchomienie procesu transformacji MERKABA , otworzenie bramy między wymiarowej i między czasowej.

W sumie to bardzo proste ale biorą w tym udział kolejne elementy , których działanie wytłumaczę opierając się już na wiedzy innych osób.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • ****