KOD PESZEROWY I WIEDZA WSPÓŁCZESNA

Dyskusje => Komentarze => Wątek zaczęty przez: Kiara Czerwiec 19, 2010, 13:01:16Tytuł: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 19, 2010, 13:01:16
ROLA I MOZLIWOSCI DNA.

Nasze DNA to ciagle jeszcze mnustwo tajemnic , chociaz naukowcy eksperymetuja z nim od dawna.

Ciekawostki w cyklu filmow.

ilm http://www.youtube.com/watch?v=KVVuMuWG2oM 


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Grudzień 15, 2010, 23:20:09
http://astromaria.wordpress.com

=================================

Grupa badaczy pracujących nad Projektem Poznania Ludzkiego Genomu (Human Genome Project) wskazuje, że dokonała zaskakującego odkrycia: wierzą oni, że 97% niekodujących sekwencji w ludzkim kodzie DNA jest niczym innym, jak kodem genetycznym pozaziemskich form życia.

Niekodujące sekwencje są wspólne dla wszystkich żywych organizmów na Ziemi, począwszy od pleśni i ryb, a na istotach ludzkich skończywszy. W ludzkim DNA stanowią one większą część całego genomu – twierdzi profesor Sam Chang, szef badaczy. Niekodujące sekwencje znane pierwotnie jako „śmieciowe DNA” („junk DNA”) odkryto wiele lat temu, ale funkcja jaką pełnią pozostała zagadką. Przytłaczająca większość ludzkiego DNA jest nie z tego świata. W sposób oczywisty „pozaziemskie geny śmieciowe” zaledwie „cieszą się tylko przejażdżką”, podczas gdy przekazywane z pokolenia na pokolenie geny aktywne ciężko pracują.

Po dogłębnych badaniach z pomocą innych naukowców, programów komputerowych, programistów, matematyków oraz innych specjalistów profesor Chang zastanawiał się, czy aby ten „śmietnik ludzkiego DNA” nie został stworzony przez jakiegoś „pozaziemskiego programistę”. Jak zaobserwował prof. Chang obce odcinki w ludzkim DNA „posiadają swoje własne żyły, tętnice oraz własny system immunologiczny, który stanowczo opiera się naszym lekom przeciwnowotworowym”.

Prof. Chang: „nasza hipoteza zakłada, że w tworzenie nowego życia i umieszczenie go na różnych planetach została zaangażowana wyższa pozaziemska forma życia. Ziemia jest tylko jedną z nich. Być może po zaprogramowaniu, nasi stwórcy hodowali nas tak samo jak my hodujemy bakterie na szalce Petriego. Nie możemy poznać motywów jakimi się kierowali – czy był to eksperyment naukowy, czy też sposób na przygotowanie kolejnych planet pod kolonizację, czy też jest to na dłuższą skalę zaprojektowany plan rozsiewania życia we wszechświecie”.

Prof. Chang w dalszej kolejności wskazuje, że „jeśli pomyślimy o tym w kategoriach ludzkich to ci ‘pozaziemscy programiści’ najprawdopodobniej pracowali nad ‘jednym wielkim kodem’ składającym się z kilku projektów i te projekty powinny wytworzyć rożne formy życia dla różnych planet. Wypróbowali oni także wiele rozwiązań. Napisali oni ten ‘wielki kod’ wykonali go, nie podobały im się jego pewne funkcje, więc je zmienili i dodali nowe, powtórnie go wykonali i dodali więcej poprawek próbując ciągle od nowa”.

Zespół badaczy pod kierownictwem prof. Changa konkluduje, że ‘ci pozaziemscy programiści’ być może otrzymali polecenie wycięcia wszystkich idealistycznych planów na przyszłość wtedy, gdy skupiali się na ‘projekcie Ziemia’ aby zdążyć przed nieubłaganie płynącym czasem. Bardzo możliwe, że w tym pośpiechu ‘pozaziemscy programiści’ znacznie uprościli ten wielki kod i dostarczyli podstawowy kod z zamiarem wykorzystania go na Ziemi.

Prof. Chang jest jednym z wielu badaczy i innych naukowców, którzy odkryli pozaziemskie pochodzenie ludzkości.

Prof. Chang i jego koledzy wskazują, że luki w pozaziemskim oprogramowaniu sekwencji DNA wywołane hipotetycznym pośpiechem w tworzeniu życia ludzkiego na Ziemi obdarzyły rodzaj ludzki nielogicznym wzrostem mas komórek, które znane nam są jako rak.

Prof. Chang wskazuje dalej: „to, co widzimy w naszym DNA jest programem składającym się z dwóch wersji: wielkiego kodu oraz kodu podstawowego”. Pan Chang twierdzi: „pierwszym faktem jest to, że kompletny ‘program’ zdecydowanie nie był napisany na Ziemi; jest to już fakt zweryfikowany. Kolejnym faktem jest to, że geny jako takie nie wystarczą do wytłumaczenia procesu ewolucji; w tej ‘grze’ musi być coś jeszcze”.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Marzec 02, 2011, 15:35:30
Z innego forum;

Silver. to co napisałeś jest dla mnie niezwykle cenna informacją , myślę iż wszyscy czytający powinni głęboko się nad nią zastanowić , bowiem przemyślenie i analiza pokarze cały system tworzący w nas i na ziemi blokady strachu.
Zatem zacytuje ten fragment pogrubiając go;

"Jeżeli nie potrafisz zadać sobie podstawowych, wręcz szkolnych pytań i znaleźć na nie odpowiedź dlaczego się boisz, dlaczego ludzie się boją i jakie wywołuje to konsekwence (ponieważ jest przyczyna, to i jest skutek), to naprawdę łopatą do głowy nikt Ci tego nie naleje.

Szkoda tylko, że naoglądałeś się filmów z Danem Winterem, który rzekł :
błogość, to stan relaksu DNA, w którym ta ''sprężyna'' się rozciąga i możemy powiedzieć o niej właśnie, że jest w stanie ''relaxu''.
Ten ''relax'' nie oznacza jednak relax jaki znamy, oznacza on stan wewnętrznej harmonii, gdzie ową harmonię tworzy świadomość miłości, lub krótko mówiąc pryzmat Twojej wewnętrznej miłości.
Powoduje to energia miłości, która rozciąga to DNA.
Dalej możemy stwierdzić, że ten stan ''realaxu'', rozciągniętej ''sprężyny'' DNA powoduje, że stajesz się koherentny z biopolem.
Koherentność oznacza dostrojenie do wibracji (częstotliwości) tego pola, które niesie sobą nie tylko energię życia, ale energię świadomości.
Zatem to dostrojenie pociąga za sobą wszystko, ponieważ stajesz się niejako jednością nie tylko z energią życia i jego procesem, ale również stajesz się koherentnym z ''wyższą'' świadomością.

Przeciwnym stanem jest skurcz sprężyny DNA, którą powoduje energia lęku.
Energia lęku jest wyzwalana w świadomości za pomocą fałszywych wzorców, które mówią : jestem zagrożony, żyję w złym, podłym, nienawistnym, barbarzyńskim, oszukańczym, świecie.
A więc ten świat nie ma sensu skoro taki jest !
Tylko, że nikt nie pyta, czy to prawda, czy nie.
Skoro wewnętrzna Twoja świadomość bytu jest taka, to generuje ona to jak o sobie i wszechświecie sobie myślisz.
A skoro tak myślisz pojawiają się emocje lęku, które w tym Twoim pryzmacie fałszywego i błędnego rozpoznania rzeczywistości powodują kurczenie się spirali DNA i odcinanie od biopola życia, Twojego istnienia poprzez właśnie to, że jesteś NIE koherentny, NIE dostrojony do energii biopola.
Zatem proszę się zastanowić się czym jest lęk, jakie jest jego źródło  i jakie konsekwencje powoduje zbiorowe wywoływanie lęku itd..."

Dzięki temu krótkiemu tekstów można zrozumieć cały fałsz i przekręt związany z ukrzyżowaniem Jezusa i zmartwychwstaniem , które nie mogło by się dokonać przy skurczonej Jego spirali DNA.

To prawda iż od dawna wiemy że pod wpływem strachu kurczymy się w sobie , a radość i szczęście powoduje wzrost i rozkwit każdego z nas.
Jednak bardzo rożne doświadczenia powodują iż w rożnych momentach strachu ludzie potrafią wyjść z jego zasięgu i pójść w kierunku radości i szczęścia.

east ma całkowita rację twierdząc iz on już nie wchodzi w pole strachu , nie zbliża się do tej wibracji , bo on już tego nie potrzebuje. Doświadczył , wie i teraz gra inną melodię znając odczucia poprzedniej.

Ci którzy jeszcze nie przekroczyli tego progu muszą doświadczyć zęby dokonać wyboru swojego dobra.
Uwierz Silver że naprawdę nie każdy chce doświadczać owej błogości choć o niej wiele mówi. Bardzo dużo ludzi boi się tego stanu , nie zna go i boi się nieznanego
I co wówczas? Powinni przekroczyć barierę lęku, tylko jak maja to zrobić fizycznie?

No właśnie , tą bariera są  osobiste lęki związane z czymś ( każdy zazwyczaj ma inne, ukrywane w naszych głębinach podświadomości przez wieki), obecnie wychodzą na światło dzienne i musimy się z nimi zmierzyć. Każdy ze swoimi , ale nie potrzeba wchodzić w przestrzeń gdzie sa generowane jako zdarzenia propagowane w przepowiedniach , żeby się ich bać.
To jest niepotrzebne , lepiej skierować swoją uwagę w miejsca pełne radości , szczęścia jasności i ciepła , by nasze DNA rozkurczało się.
Ale .. w świecie fizycznym nie wystarczy tylko myśl i medytacja , lub modlitwa , my musimy tworzyć fizyczne zdarzenia  napełnione miłościom , które w trakcie przeżywania ich dają nam i innym ludziom radość , szczęście , zadowolenie , czyli prowadzą do rozkurczania DNA , wchodzenia w stan błogości.

Mówienie tylko o tym jest niewystarczające.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 06, 2015, 00:33:52
Zaskakujące odkrycie genetyków może wyjaśnić istnienie zjawisk paranormalnych
admin, śr., 2013-10-16 20:47


(http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/zdjecie_640-480/18747395_s_0.jpg)

   
Genetyka może dać ostateczne wyjaśnienie dla tak tajemniczych zjawisk jak jasnowidzenie, intuicja, bioenergoterapia czy aura. Zachodni naukowcy twierdzą, że 10 % naszego DNA, które jest odpowiedzialna za budowę białek to jedyna interesująca zawartość naszego kodu genetycznego. Ich zdaniem pozostałe 90% „śmieci”. Specjaliści ze wschodu twierdzą jednak, że to rzekomo nadmiarowe DNA pełni bardzo ważną funkcję.

 

Grupa rosyjskich naukowców, prowadzonych przez biofizyka i biologa molekularnego Piotra Garjajewa stwierdziła, że taka dominująca część DNA, po prostu musi zawierać cenne informacje.  Aby poznać tę tajemnicę zaprzęgnięto do pracy nie tylko genetyków, ale również lingwistów.  Przeprowadzono niezwykłe badania mające na celu zbadanie wpływu drgań na ludzkie DNA.

 

Rezultaty są zupełnie nieoczekiwane. Okazało się, że dane są przechowywane w genach, tak jak w pamięci komputera.  Ponadto, wydaje się, że nasz kod genetyczny wykorzystuje zasady gramatyki i składni w sposób, który jest bardzo bliski do ludzkiego języka!  Odkryto również, że nawet struktura par zasadowych przestrzega zasad osobliwej gramatyki i składni.  Może to prowadzić do wniosku, że wszystkie nasze ludzkie języki to tylko werbalizacja naszego DNA.

 

Najbardziej niesamowitą konsekwencją tego odkrycia jest to, że ludzkie DNA może być zmienione i przebudowane z pomocą wypowiadanych słów czy zwrotów.  Kluczowe dla zmiany DNA jest bowiem użycie właściwej częstotliwości.  Korzystanie z częstotliwości radiowych i modulowanego światła według rosyjskich specjalistów może wpłynąć na metabolizm komórkowy, a nawet naprawić wady genetyczne.

 

Prace te dostarczają naukowego wyjaśnienia dla fenomenów takich jak sugestia i hipnoza a zwłaszcza tego, dlaczego mają tak silny wpływ na ludzi.  Nasze DNA jest zaprogramowane przez naturę, aby "odpowiadać" na słowa.  Niektórzy duchowi przywódcy wiedzieli o tym od zawsze, a wszelkie formy sugestii i "energii psychicznej" oparte są głównie na tym zjawisku.

 

Rosyjscy naukowcy odkryli również genetyczną podstawę intuicji lub czyli tak zwanej hiperkomunikacji. Termin ten bywa używany do określenia sytuacji, w której dana osoba nagle otrzymuje informacje z zewnętrznego, nie do końca zidentyfikowanego źródła.  W naszych czasach jednak zjawisko to staje się coraz rzadsze.  Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że trzy główne czynniki, które hamują taką hiperkomunikację, czyli stres, niepokój i nadpobudliwość mózgu, stały się w naszych czasach bardzo powszechne.

 

Dla niektórych stworzeń, takich jak mrówki, hiperkomunikacja jest częścią ich codziennej egzystencji.  Gdy ktoś usunie z gniazda królową tych owadów pracują jak gdyby nic się nie stało realizując plan, jednak jeśli królowa zostanie zabita, wszystkie prace zatrzymają się natychmiast.  Prowadzi to do podejrzenia, ze tak długo jak "królowa" żyje, ma wpływ na członków kolonii przez zdolność do hiperkomunikacji.

 

Ustalenia rosyjskich genetyków proponują biologiczne podwaliny do zrozumienia mechanizmu hiperkomunikacji. Być może dzięki temu ludzie mogą być w stanie przywrócić utracone możliwości, aby ponownie nauczyć się, jak jej używać.  Naukowcy odkryli, że nasze DNA może tworzyć tak zwane "namagnesowane tunele". Jest to miniaturowa wersja tak zwanych mostów Einsteina-Rosena.

 

Te teoretyczne kanały łączą różne regiony wszechświata i pozwalają na przekazywanie informacji kwantowych poza czasem i przestrzenią.  Jeśli możemy świadomie aktywować i zarządzać tymi połączeniami, możemy skorzystać z naszego DNA, do przekazywania i odbierania informacji z sieci danych wszechświata.  Możemy również kontaktować się z innymi członkami tej sieci.

 

Wyniki uzyskane przez rosyjskich naukowców są tak rewolucyjne, że niektórzy po prostu nie mogą w to uwierzyć.  Zdaniem wielu naukowców, którzy są aktywnie zainteresowani tymi badaniami DNA, ich wyniki odzwierciedlają znaczne zmiany zachodzące na naszej Ziemi, Słońcu i w Galaktyce.  Zmiany te wpływają na ludzkie DNA i rozwój ludzkiej świadomości w sposób, który możemy w pełni zrozumieć dopiero w odległej przyszłości.

 

Źródło:
http://perevodika.ru/articles/22586.html
 

********http://innemedium.pl/wiadomosc/zaskakujace-odkrycie-genetykow-moze-wyjasnic-istnienie-zjawisk-paranormalnychKiara.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 13, 2015, 12:02:23
ZMIANY W CIELE FIZYCZNYM....

LISA RENE: ZMIANY W CIELE FIZYCZNYM (cz IV)

Oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie: Teresa Serafinowska

Opracowane przez House of David Teaching Centre

Ten plik jest montażem wykładów na temat zmian, które występują w organizmach ludzi podczas przemian Ziemi. Podzielono go na 22 podrozdziały odpowiadające organom ciała.

Podczas zmian zachodzących na Ziemi w tych czasach, nasza planeta i ciała fizyczne na niej żyjące ulegają przemianie i przechodzą z trzeciego do czwartego i piątego wymiaru. Zachodzą potężne zmiany na skalę planetarną. Ku powierzchni Ziemi napływają ogromne ilości Światła, aby usunąć zasłony i wzmocnić proces wznoszenia. Zmiany Ziemi powodują zmiany w naszych ciałach fizycznych. Planeta mutuje, podobnie istoty na niej żyjące. To zachodzi w komórkach naszych ciał.

Transmutacja jest aktem przemiany lub modyfikacji formy, wyglądu i charakteru człowieka do istoty wyższej. Transmutacja jest przemianą zachodzącą wewnątrz organizmu, która skutkuje łączeniem się części chemicznych elementów, grup lub prostszych związków albo też degradacją złożonych związków chemicznych, tak aby stworzyć zupełnie nową kombinację. Podczas mutacji to nowe połączenie może stworzyć nowe, spójne i kompletne ciało, które może się różnić od poprzedniego.

Wewnątrz ciała zachodzą znaczące zmiany. To są stosunkowo trwałe zmiany materiału dziedzicznego obejmującego zarówno fizyczne różnice w stosunkach chromosomów lub zmiany biochemiczne w kodonach, które tworzą geny. Kodon jest tripletem nukleotydów, które są częścią kodu genetycznego dla ciała. Genetyczny kod określa szczególnie aminokwasy w białku lub uruchamia albo zatrzymuje syntezę białek. Dlatego w trakcie tego wyjątkowego okresu ciało się rozwija lub jest niszczone przez choroby.

Istnieje wiele nowych nauk, które zajmują się mutacjami oraz transformacją komórek. Niektórzy pytają o różnice. Cokolwiek wywołuje zmiany, które zachodzą obecnie w naszych ciałach, dzieje się to za sprawą aktywacji informacji zakodowanych w DNA. Najbardziej zwięzłe repozytorium informacji w osobistym planie gatunku znajduje się w DNA komórek ciała. Będzie ewoluować od dwóch do dwunastu helis lub nawet 14 nici, które korespondują z energią centr energetycznych lub czakr, wewnątrz i na zewnątrz ciała. Nowy typ dwunastu nici DNA był aktywny w ciałach 300 000 lat temu.

W komórkach ludzkiego ciała są kodowane światłem włókna, drobne pajęcze nici energii przekazujące informacje. Te włókna współpracują ze sobą jak przewody światłowodów, tworząc spiralę DNA. Wyobraź sobie, że Twoje częstotliwości próbują oderwać się od siebie, a tam, gdzie są jeszcze połączone, są po prostu ze sobą przeplecione, jednak nie są zestalone. Energia, która się tam później dostanie, będzie mogła tam łatwiej wniknąć. To jakby komórki musiały się trochę rozdzielić.

Istoty, które żyją w gęstych ciałach fizycznych, teraz mogą żyć we wspaniałych ciałach ze Światła. Pod pewnymi względami efekty mogą być zaskakujące. Z jednej strony masz fizyczne wibracje, które są dziwnie obce i niewygodne. Twój system hormonalny może przyspieszać lub zwalniać, co powoduje różne skutki związane z funkcją hormonów. Możesz mieć nagłe silne przeczucia, a później je tracisz. Możesz mieć doskonałą pamięć lub nie będziesz wiedzieć, czy to sen czy jawa. Jesteś transformatorem wysokiej energii, jak gąbka chłonąc z morza energii wokół Ciebie. Ponieważ masz dostęp do coraz większej ilości światła, natężenie energii elektromagnetycznej wokół Ciebie również wzrasta. Wszelkie zmiany w otaczającym Cię polu energetycznym są odbierane przez ciało eteryczne (subtelne). To ciało działa jako odbiornik i nadajnik tych energii. Zmiany mają bezpośredni wpływ na ciało fizyczne, które jest zewnętrznym przejawem poziomu eterycznego.

Te zmiany będą stopniowe i potrwają około siedmiu lat. One zdecydowanie już się zaczęły. Zmiany zależą od poziomu otwartości, od poziomu przepływu energii w życiu jednostki. Przesunięcie dotyczy wielu i ludzie popadną w dezorientację, kiedy zaczną doświadczać reorientacji z perspektywy fizycznej w stronę bardziej holistyczną. U wielu osób to dzieje się już od dłuższego czasu. Jeśli chodzi o czas, kiedy to się zaczyna i kiedy kończy, to zależy od człowieka, od jego poziomu otwartości, gotowości i sklarowania, i czy jest już zaznajomiony z daną dziedziną energii. Należy przez to rozumieć, że u ludzi dochodzi do wyrównania z ich systemem fizycznej energii? Czy dostosowują się do swoich emocji i ciała emocjonalnego? Ich ciała mentalne otwierają się na możliwość świadomego odbioru energii i częstotliwości, które tworzą te przemiany.

Należy pamiętać, że wszyscy, którzy w tym czasie żyją na planecie - wszystkie formy życia, nie tylko ludzie, ale i inne formy życia - przechodzą i będą przechodzić przez to, co się nazywa wzrostem natężenia światła, które spływa bezpośrednio do i wokół pola planety. Dlatego nawet ci, którzy mogą patrzeć na to mniej świadomie lub którzy nie wiedzą o zmianach, na pewno tego doświadczają i będą doświadczać. Podczas transformacji komórkowej następuje ekspansja świadomości i dosłownie wciąga Cię do rzeczywistości, które były poza zasięgiem. Świat zmienia się na Twoich oczach. Być może najbardziej realną zmianą jest potrzeba dłuższego wypoczynku. Jeśli dotyczy to również Ciebie, musisz kontynuować czytanie tego tekstu.

Systemy ludzkich ciał są przeciążone, podobnie jest z systemami matki Ziemi. Tak wiele dzieje się na bardzo głębokim wewnętrznym poziomie oraz w podświadomości. Może musisz przezwyciężyć smutek, poczucie utraty czegoś, albo że coś Cię opuściło i nie masz pojęcia co to jest, jest Ci przykro i chce Ci się płakać. W miarę przybliżania się do końca tego etapu procesu, będzie odpuszczać coraz więcej z tych rzeczy.

W procesie transformacji komórkowej możesz zobaczyć lub poczuć konkretne fizyczne zmiany i sensacje w ciele fizycznym i ciałach subtelnych takie jak:

I. BÓLE OGÓLNE I BÓLE GŁOWY

Nowe bóle mogą pojawiać się i znikać w różnych częściach ciała. Mogą występować bóle głowy, bóle typu postrzałowego w głowie lub oczach - to mogą być objawy tego, że w polu energii dokonały się korekty. Te korekty podczas transformacji komórkowej dostrajają do różnych częstotliwości. Części mózgu, które w przeszłości pozostawały w uśpieniu, teraz zaczynają być aktywne. To może wymagać połączenia obwodów mózgu, natomiast wzorce mózgu, które już nie będą wykorzystywane, będą przekierowywane. Kiedy rozwiniesz wyższy poziom myślenia i bycia, doświadczysz poszerzonej energii twórczej oraz wejdziesz na głębsze poziomy medytacji. Zauważysz także zmiany kształtu ciała oraz przepływu energii w organizmie.

W trakcie przemiany mogą być okresy, kiedy poczujesz się bardziej niż zwykle niespokojny i rozdrażniony. Możesz też być bardziej nerwowy, mieć bóle głowy i nie umieć się skoncentrować. Możesz mieć zwiększoną wrażliwość na ludzi, piosenki, zapachy i środowisko. Mogą wystąpić bóle mięśni, szczególnie w dolnej części pleców, bóle stawów lub problemy z trawieniem. Kiedy gruczoły są nadmiernie stymulowane, ciało jest w stałym stanie walki lub ucieczki, a organizm zużywa zasoby i olbrzymie dawki prędkości.

Proces mutacji, któremu obecnie podlegasz, został zainicjowany w strukturze molekularnej mózgu. Postępowe cykle zmian są wprowadzane do pozostałych systemów organizmu, głównie przez płyn mózgowo – rdzeniowy, a stamtąd ogólnie do systemu nerwowego. Powoduje to wszechogarniające objawy zaburzeń w obrębie głowy, oczu, kręgosłupa i nerwów. Wywołuje zawroty głowy, bóle głowy, ciśnienie w głowie, zazwyczaj odczuwane od tyłu ku przodowi, innym razem z boku na bok. Z jednoczesnym uwzględnieniem nerwowości, bezsenności, nieregularnych skoków energii. Nagłe bóle w różnych częściach ciała.

II. KOMÓRKI CIAŁA

Tkanka ludzkiego ciała składa się z komórek. Komórki składają się z cząsteczek, i tak dalej, i tak dalej, aż dojdziemy do poziomu subatomowego. Na poziomie subatomowym są tworzone szablony lub plany dla ludzkiego organizmu. Prawdopodobieństwo tego, co może powstać na tym poziomie. Na tym poziomie są czynione zmiany, podobnie jak na poziomie Ziemi następuje przesunięcie osi planetarnej. Po zmianach nie będą dostępne poprzednie typy zachowań czy dawne sposoby rozmieszczania materii.

Na poziomie materialnym zmiany te zdają się być przegrupowaniem materii. Patrząc z poziomu duchowego, zmiany te odnoszą się do wzrostu planetarnej świadomości. W miarę zachodzenia tych zmian, na naszej planecie pojawiają się również inne formy życia. Zmienia się sama struktura każdej komórki ciała. W komórkach organizmu występują zmiany, ponieważ te komórki podlegają łagodnej infuzji nowych impulsów elektromagnetycznych. Struktura wymienianej energii i jej transferu jest powoli ponownie łączona z komórkami podczas ich transformacji. To może być powodem okresów wyczerpania, gdyż organizm przechodzi przebudowę i odbudowę. Kiedy zaobserwuje się te zmiany, warto się relaksować i iść z ich duchem. W końcu nie masz nic lepszego do roboty. Możesz spędzać czas na medytacji, czytaniu itp., relaksując się, aż nadejdzie czas, kiedy zmiany się zakończą.

Mówi się, że zmiany zachodzą w sposób naturalny, lecz aby tak się działo, do komórek ciała są wprowadzane nowe informacje. Niektórzy pytają, czy to może sugerować, że możemy sami przeprogramować swoje DNA, czy też to zachodzi automatycznie i nie mamy na to wpływu. Odpowiedź brzmi, że i tak i tak. W tej fazie historii, komórki zostały zakodowane jeszcze przed narodzinami. Natomiast teraz następuje wypalanie starych i kodowanie nowych informacji. To jest rodzaj nakładania i mieszania się wielu procesów zachodzących w trakcie tego okresu spustu. Następnie aktywuje się ta nowa informacja.

Proces odbywa się na wielu poziomach organizmu. Im bardziej jesteśmy zgodni z mądrością ciała, tym bardziej świadomi wobec procesów w nim zachodzących, co uwalnia pamięć komórkową i aktywuje transformację DNA. Więc rzeczywiście, bierzesz udział, nie tylko funkcjonując na automatycznym pilocie. Do pewnego stopnia tak jest, ale również im bardziej świadomie współbrzmisz z tymi zmianami, tym bardziej stajesz się kapitanem tego statku, kierując i aranżując współtworzenie tych zmian w sobie i wokół siebie. Istnieje wiele elementów zmian, nie jest tak, że jest się po jednej lub po drugiej stronie muru.

Twoje DNA zawiera w sobie starą wiedzę na temat tego, co to znaczy być tutaj. DNA ma zindywidualizowany wyraz boskości, własne Jam Jest, i ma całość. Teraz możesz to pojąć, ale czy możesz sobie jeszcze wyobrazić, co to będzie, jak będziesz istotą w pełni świadomą, wiedząc równocześnie, że jesteś całością? To jest to, do czego zmierzasz w tym czasie, czy zdajesz sobie z tego sprawę czy nie. Potencjał DNA jest zdolny do formatowania doprowadzającego do tych zmian.

Prawo uniwersalne stanowi, że fizyczna forma życia gatunku może być zmieniona lub sformatowana tylko wtedy, kiedy się ją zamieszkuje. Oznacza to, że DNA ziemskiego gatunku może być zmienione jedynie przez kreatywny wybór świadomości mieszkającej w cielesnej powłoce. Dla Ciebie oznacza to, że ludzkie DNA, które jest odpowiedzialne za każdy fizyczny aspekt, nie może być zmienione przez inne istoty ani nie może być zmieniony przez Ciebie, jeśli znajdujesz się poza fizyczną płaszczyzną. Jak zmienić swoje własne DNA? Aby zmienić swoje DNA i jego strukturę, musisz zmienić swoje emocje. Trzeba również zmienić swoje myśli, a jeśli zrobisz te dwie rzeczy, zmienisz biochemię ciała i chemię swojego mózgu. Czasem może to oznaczać bóle głowy i nudności.

Podczas występowania zmian, mogą się pojawić zawroty głowy, uczucie wirowania i brak emocjonalnego scentrowania. Podczas transformacji komórkowej w ciele stale przepływają zużyte białka i struktury. Twój płyn mózgowo – rdzeniowy jest wypełniony złożami odkładających się minerałów. Twoje ciało dosłownie złuszcza się i przebudowuje. Jesteś genetycznym inżynierem nowego gatunku. Jeśli z tym się zgadzasz i tego chcesz, musisz zmienić i odbudować własne DNA. Żyjesz w swoim ciele i dopóki w nim mieszkasz, możesz je zmieniać. Niektórzy ludzie już zaczęli to robić.

III. ZMIANY W KOLORYSTYCE CIAŁA

Podczas transformacji na poziomie komórkowym, może wystąpić repigmentacja ciała. Liczne nietypowe znamiona (okrągłe, czerwone, białe itp.) pojawią się na skórze ludzi młodych i starszych. Jest to tymczasowy proces repigmentacji, który pozwoli skórze wejść w swoje prawdziwe zadania. Skóra jest organem działającym jako pomost pomiędzy ciężką gęsta materią ciała a lekką rozrzedzoną materią pola aury. W ciągu 25 lat pojawi się lekkie zaciemnienie skóry, nawet u osób o najjaśniejszej karnacji. Ma to związek z membranami krwinek wzbogacanych tlenem pozwalającym im poruszać się po systemach kapilarnych bliżej powierzchni skóry w większej liczbie i z większą prędkością.
cd....

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 13, 2015, 12:08:33
IV. ZMIANY SYLWETKI

Kończymy zakreślać pętlę czasu duchowego rozwoju, który umożliwiał badanie pewnych głębokich zagadnień. Ta pętla czasu teraz się domyka, a ciało zaczyna zmieniać kształt. Kiedy wrócisz do oryginalnej sekwencji czasowej, wrócisz do tego, co było w przeszłości. W trakcie tych zmian niektórzy ludzie mogą zauważyć, że ich głowy próbują się rozszerzać (rozpieranie), a inni będą mieć bóle głowy w okresach zwykle kojarzonych ze zmianami ciśnienia. Będą się czuli niemal tak, jakby ktoś próbował powiększyć im głowy. Zmiany kształtu będą się dokonywały powoli, z czasem. Obecne zmiany zachodzą w wewnętrznych strukturach ciała w następujących miejscach:
a/ w systemie komórkowym w krwi,
b/ w centralnym systemie nerwowym,
c/ w szpiku kostnym,
d/ we wzorcach mózgu - w miarę wypalania i odbierania informacji z Boskiego Źródła.

Zmiany teraz zachodzące powodują u wielu dezorientację, ponieważ coś się dzieje, a nie można tego zobaczyć w lustrze. W przyszłości zobaczycie większą świetlistość ciała, własnej istoty. Możesz zobaczyć ludzi, którzy doświadczają większego rozrzedzenia, lub dostrzec rozświetlenie ich istoty. Niektóre osoby mogą czuć się wyższe. Nie chodzi o rzeczywistą zmianę w ciele fizycznym, lecz coś w rodzaju efektu podbudowania. Niektórzy w wyniku wewnętrznej przemiany doświadczają zmiany masy ciała - stają się lżejsi lub zauważają przyrost wagi.

Ciało wie, jak się skorygować i przeorganizować, ponieważ to jest całkiem naturalny proces. Został zakodowany w komórkach, a świadomi ludzie uczą się go wspomagać – za pomocą odpowiedniej żywności, świadomości połączenia z Ziemią i świadomości kierunku, w jakim to prowadzi. Im większą masz świadomość, tym łatwiej przez to przejdziesz.

V. ZMIANY W UKŁADZIE HORMONALNYM I CENTRALNYM UKŁADZIE NERWOWYM

Widzisz już nadwątlenie układu odpornościowego, a przyspieszenie funkcji układu nerwowego. W ciele pojawia się wiele nowych pasm, które zakłócają równowagę. Więcej osób doświadcza głębszego poziomu frustracji i agresywnego pobudzenia, które wywołują liczne objawy w organizmach, zaburzenia układu nerwowego i uczucie przegrzania. Ujawniają się w wybuchach gniewu i aktach przemocy. Brak równowagi w układzie nerwowym może powodować liczne choroby, typy gorączki lub dysharmonie w w systemie fal mózgowych, gdyż zaczyna się konfiguracja i korekta sposobu myślenia. Zauważysz wiele nowych zaburzeń lub chorób ośrodkowego układu nerwowego, ponieważ organizm dokonuje ponownego okablowania, aby podołać wzrastającemu natężeniu światła.

To jest tak, jakby ktoś wkładał żarówkę o mocy 120 Watt do gniazdka, które jest przystosowane do żarówek 40 / 60 Watt. Nagle wszyscy zostaliśmy podłączeni do wyższego poziomu amplitudy, mocy energii wejściowej. Zachodzi nie tylko przyspieszenie, lecz zwiększenie ilości energii przechodzącej przez ciało. Ta energia jest wlewana lub przyłączana przez układ nerwowy. Jeżeli nie dokona się zmian w swoim życiu, system nerwowy nie będzie w stanie poradzić sobie z tą energią. Chcielibyśmy zasugerować, aby utrzymywać większy kontakt ze światem natury, chodzi o dosłownie fizyczny kontakt stóp i dłoni z glebą. Pomocny byłby również bliższy kontakt z wodą - w zależności od możliwości i dostępu do wody (może to być nawet akwarium czy miska z wodą). To pomaga uzyskać lepsze zrównoważenie pola elektromagnetycznego. Chodzi o to, aby zrównoważyć wzrost energii, która napływa i oddziałuje na ludzkie ciało i samopoczucie.

Ciało eteryczne działa jak nadajnik i odbiornik otaczających nas energii. Odbywa się to za pomocą specjalnych ośrodków energetycznych w ciele lub czakr. Każda czakra jest bezpośrednio związana z odpowiednim gruczołem dokrewnym i splotem nerwowym. Ze względu na bliskie związki z czakrami, które przekazują i przyjmują tę energię, system endokrynologiczny, a zwłaszcza nerwowy, jest obecnie w trakcie transmutacji. Zwiększenie energii elektrycznej wymaga kompletnego przekablowania układu nerwowego, a wszystkie narządy i gruczoły w organizmie muszą być całkowicie zrestrukturyzowane. Kiedy przyjmiesz ciało ze światła, większość z tych narządów i organów nie będzie Ci potrzebna i będą stopniowo zanikać. W międzyczasie trzeba umieć rozpoznawać zmiany zachodzące w ciele i wspierać je najlepiej, jak się potrafi.

Mamy dostęp do coraz większej ilości światła. Natężenie energii elektromagnetycznej wokół nas również wzrasta. To oznacza, że w organizmie będzie podwyższona aktywność neurologiczna, która spowoduje wypalanie centralnego układu nerwowego. Układ nerwowy natychmiast spróbuje rozproszyć tę energię wysyłając ją ponownie poza rdzeń kręgowy. Te impulsy, a następnie ogień wzdłuż moderowanych ścieżek, dotrą do zespołów mięśni, mogąc wywołać ich naprężenia i ból. Jeśli ogień dotrze do naczyń krwionośnych, może ograniczyć cyrkulację krwi. Kiedy te impulsy ognia dotrą do skóry, mogą wystąpić nietypowe odczucia termiczne (gorąco / zimno, mrowienie, swędzenie itp.)

Jeśliby ogień dostał się do narządów i gruczołów, te mogłyby przyhamować swoje dotychczasowe, normalne funkcje. Dlatego widzimy sens wspierania układu nerwowego w tym czasie, kiedy stara się utrzymać stan homeostazy (względnie stabilnego stanu równowagi) w ciele fizycznym. Organizm stara się nadążać za zwiększeniem częstotliwości ciała subtelnego. Jednym ze sposobów na to jest przerwanie niektórych z tych ścieżek. Tak samo, jak można wyłączyć prąd, tak można przerwać szlak ścieżek, i samemu decydować o dozowaniu i stymulacji struktur oraz tkanek ciała, bo jeśli przyrówna się to do kabla z płynącym prądem, to jeśli się go dotyka można zostać porażonym.

Proces mutacji jest realizowany przez centralny układ nerwowy, a inicjowany w strukturze molekularnej mózgu. Postępujące cykle zmian są wprowadzane przede wszystkim przez płyn mózgowo – rdzeniowy, a stamtąd przez układ nerwowy ogólnie. Podczas procesu mutacji będzie następowało ciągłe złuszczanie się całych ciągów lub sekwencji białek. Organizm odrzuca wtedy całe systemy i odbudowuje je z inaczej strukturyzowanymi związkami, które są dostarczane z wodą, powietrzem i żywnością - te również są w trakcie elektromagnetycznego formatowania.

Dość wysoki poziom białek znajdziesz w płynach ustrojowych, np. w moczu. Stare ciało jest dosłownie bez wytchnienia formatowane i przebudowywane. Zmienia się sposób życia, oddychania i funkcjonowania. Restrukturyzacja DNA oznacza, że nie będziesz już mieć czterech ciał. Nie będziesz już mieć wielu czakr. Nie będziesz mieć warstw świadomości. Nie będzie wolnych przestrzeni w granicach świadomości czy DNA. Będziesz tworzyć sferyczny model bez przerw czy rozdziałów. Wszystko w systemach Twojej istoty będzie pełne, zaokrąglone. Nie da się opisać, co zostanie stworzone.

W trakcie przechodzenia transformacji komórkowej (okres przejścia od starego, umierającego świata do nowo powstającego), będą okresy, kiedy możesz czuć się rozłączony, tak jakby Twoje ciało wyłączyło się ze wszystkiego. To będzie frustrujące dla ciała mentalnego i emocjonalnego. Kiedy uwalniasz się od starych sposobów, a jesteś w trakcie przyswajania nowych, możesz czuć, że gorzej funkcjonujesz. Wtedy możesz mieć tendencje do niższej samooceny.

Mogą się też pojawić różnorakie problemy z przetrwaniem. Może trzeba będzie pozbyć się nadmiaru energii, i w tym celu skorzystać z pomocy specjalistów pracujących z ciałem. Energie są przechowywane w matrycy krystalicznej w ramach struktur i komórek ciała. Kiedy pracując z ciałem słuchasz muzyki, robisz to szczególnie skutecznie. Przyda się też terapia nerwowo–mięśniowa - praca z tkanką łączną. Taka praca z ciałem pomoże odwzorować / odtworzyć system nerwowy i pomoże skrystalizować energię.

Terapia czaszkowo–krzyżowa wykonana przez dobrego terapeutę również może być pomocna w przyswajaniu energii przez ciało. Aby zintegrować podwyższone energie z ciałem, można skorzystać z pomocy chiropraktyka, ponieważ wskutek zmian, jakie zachodzą w organizmie, okresowo można ulegać uszkodzeniom i podwichnięciom kręgosłupa. Można wypróbować leki homeopatyczne oraz eliksiry z kamieni i krople Bacha. Te produkty mogą dać wsparcie ciałom emocjonalnym i fizycznym. Można je nabyć w lokalnym sklepie z witaminami. (lecznicze właściwości kamieni i sposoby robienia eliksirów są prezentowane w stosownych książkach)

VI. NAWYKI ZWIĄZANE Z JEDZENIEM I PICIEM

A. Nawyki żywieniowe

Ludzie zaczęli już odnajdywać chęć jedzenia w inny sposób. Widzi się powszechne odchodzenie od jedzenia pokarmów gęstych (np. mięs i cięższych białek) i innych ciężkich produktów, które organizm dłużej trawi, co skutkuje większą gęstością ciała. W miarę postępowania komórkowej transformacji, Twoje pożywienie będzie coraz częściej pochodzić ze światła lub wibracji wyższych energii, a coraz mniej ze źródeł fizycznych. Światło przenika wszechświat mając też wpływ na zmiany w komórkach ciała podczas procesu transformacji. Może wywołać zmiany nawyków żywieniowych i zmiany apetytu. Może też poskutkować zupełnie odmienną dietą. Organizm może mieć trudności z przyswajaniem ciężkich i tłustych pokarmów, ponieważ one nie mają tak wysokich wibracji, jak odmienione (i wciąż zmieniające się) wibracje Twojego ciała. Będziesz się zwracać ku produktom, które najlepiej harmonizują z Tobą jako istotą Światła. Dla niektórych ludzi oznacza to utrzymywanie specjalnej diety, która pozwala mieć dobie samopoczucie. Dla każdego mogą to być inne produkty.

Prawdopodobnie odczujesz fizyczne zmiany w organizmie, które ostatecznie doprowadzą do fizycznego uzdrowienia. Jeśli tylko możesz, jedz jak najwięcej surowych, czystych, nieprzetworzonych produktów. Oznacza to przede wszystkim świeże owoce i warzywa, co podziała jak podstawowa dieta detoksykacyjna. Musisz słuchać swojego ciała i jeść to, co Ci służy. Prawdopodobnie w tych czasach potrzeby organizmu będą się szybko zmieniać. Możesz mieć nietypowe zachcianki. Jednego dnia możesz mieć ogromny apetyt, a kolejnego nie mieć go wcale. Możesz mieć apetyt na niektóre środki spożywcze, których normalnie możesz nie jadać. Ważne jest, aby pozostawać w kontakcie z ciałem, a ono Cię poprowadzi i wesprze w sprawach pożywienia. Wszystko, co musisz zrobić, to słuchać swego ciała.

Ponadto, czasem mogą występować zaburzenia trawienia powodujące ból brzucha, wzdęcia czy gazy, po części z powodu wzrostu natężenia energii w trzeciej czakrze – splotu słonecznego. Piąta czakra – gardła - będąca bardzo silnym centrum energii i odpowiednikiem fizycznej tarczycy, jest szczególnie narażona na na zmiany energii elektromagnetycznej. Ten gruczoł reguluje procesy metaboliczne organizmu, a w wielu przypadkach stara się najmocniej nadążyć za rosnącymi porcjami wibracji. Niektóre z objawów transmutacji, powodują niewyjaśnione utraty lub przyrost masy ciała, ospałość, zaburzenia rytmu snu, i znów – odczuwanie większego zmęczenia bez wyraźnej przyczyny.

Spożywanie większej ilości owoców i warzyw jest bardzo istotne w diecie. Przekonasz się, że podczas transformacji komórkowej będziesz mieć trudności w przyswajaniu tłuszczów. Wiele osób nadal będzie spożywało mięso, które wciąż ma dla nich znaczenie. Inni zrezygnują z tego produktu. Nawet niektóre ziarna mogą okazać się zbyt ciężkie do strawienia.

Istnieje kilka bardzo dobrych naturalnych produktów spożywczych, które tworzą równowagę przy trawieniu aminokwasów. Na przykład spirulina nazywana pokarmem komórkowym. To produkt o wysokim stopniu siły życiowej i jest bardzo zdrowa ogólnie. Sugestia jest taka, że korzystanie z tych nowych pokarmów lub różnych rodzajów suplementów ułatwia bezpośredni dostęp do mądrości własnego ciała.

Przy zróżnicowanym jedzeniu wspomagasz również detoksykację Ziemi, jej powierzchni i atmosfery. Kiedy to robisz, wyobrażaj sobie białe światło przelewające się przez Twoje ciało i Ziemię, rozświetlające ciemne plamy i kochające wszystkie części Ciebie. Oczyszczanie organizmu spowoduje oczyszczenie Ziemi. Uhonorowanie ciała czystymi i naturalnymi produktami spożywczymi (jakie przewidziała natura) jest uhonorowaniem Ziemi i jej ofiary w sposób, który nie ma sobie równych. Po oczyszczeniu ciała zaczniesz wzmacniać i leczyć te części ciała, które były słabe lub zmęczone. Podczas transformacji komórkowej organizm może potrzebować pewnych składników pokarmowych, które wcześniej nie były mu potrzebne (czyli tłuszczy, białek, węglowodanów, witamin, minerałów i hormonów).

Zalecamy, aby każdy nauczył się skupiać wewnętrznie, ponownie łączył się z mądrością ciała i nauczył się pytać oraz nieprzerwanie rejestrować, jak ono się nieustannie zmienia. Gdyż pewnego dnia może być konieczne dostarczenie mu dużej ilości węglowodanów, w tej czy innej formie, a następnego dnia przydałby się inny rodzaj suplementu diety, kiedy na przykład, musi zrównoważyć się danym typem pożywienia, chlorofilem lub zielonym pokarmem. Następnie chcielibyśmy zwrócić uwagę na tworzenie ogólnego stanu równowagi. Zasadniczo, ważne jest, aby słuchać swego ciała i korzystać z tych informacji na bieżąco.

Zachęcamy i sugerujemy, aby mieć większą łączność i zrozumienie własnego organizmu ucząc się go, pytając ciało i ucząc się otwierać na jego mądrość. Należy zwracać się bezpośrednio do ciała: Co tego dnia powinnam zrobić, aby utrzymać wysoki poziom równowagi? Co dziś mogę zrobić, aby stworzyć poczucie przepływu w moim życiu? Jeśli mielibyśmy tu podać jakieś konkretne zalecenia, to ludzie trzymaliby się ich raczej zbyt sztywno, tworząc sobie serię pułapek. Dlatego unikamy tego typu porad, ponieważ każdy człowiek jest wyjątkowy i to, co może dobrze działać na jednego, drugiemu może zaszkodzić.

B. Nawyki związane z przyjmowaniem napojów

W trakcie transformacji istotne znaczenie ma również ilość wypijanej wody. Woda, którą pijemy, pozwala elektronom przepływać przez ciało, ponieważ przechodząc przez nie, lekko obniża jego gęstość. Im więcej pijesz wody, tym łatwiej jest energii światła (pranie) wnikać do ciała i przemieszczać się w nim odmładzając jego narządy. Byłoby mądrze w trakcie transformacji komórkowej wypijać dużo (około galona) wody dziennie. Dodatkowa woda umożliwi światłu szybciej przeniknąć ciało. Światło jest w Twojej gęstości siłą elektryczną, a dodatkowa woda wspomaga przepływ światła. Ujmując to z Twojej perspektywy: wraz z dodatkowymi płynami oczyszczasz organizm. Dodatkowa woda pozwala światłu (pranie) poruszać się po ciele i wnosić w nie i przez nie nowe życie. Aby proces mutacji mógł przebiegać tak wygodnie jak to możliwe, trzeba pić wodę. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje ciało będzie próbowało zatrzymać płyny, aby zapewnić sobie element przepływu w systemie. Dlaczego jest to ważne? To dlatego, że w trakcie mutacji następuje ciągłe złuszczanie w całych ciągach / sekwencjach białek. Odrzucane są całe systemy i przebudowywane z inaczej ustrukturyzowanymi związkami, które są przesyłane z wodą, powietrzem i żywnością, również będącymi w trakcie elektromagnetycznego formatowania. Innymi słowy, w płynach ustrojowych znajdziesz dość wysoki poziom wydalanych białek, takich jak mocz. Jesteś dosłownie zmywany ze starego i na nowo odbudowy, a dzieje się to w trakcie normalnego, fizycznego życia.

Bardzo pomocne dla ludzi jest przejście do diety zawierającej dużo więcej wody, nie tylko w czystej postaci, ale też przez owoce i warzywa. Taka dieta da organizmowi większą lekkość i pomoże mu zreorganizować swoją strukturę elektryczną. To jest naprawdę bardzo proste. Następuje proces przemieszczania od gęstości i złożoności tego, co nazywacie swoim nowoczesnym światem, a przenoszenie do większego stanu czystości, dzięki której doświadczysz łaski transformacji. Dodatkowe informacje znajdziesz poniżej.

cd...

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 13, 2015, 12:10:14


cd....

VII. PRZEPŁYW ENERGII W ORGANIZMIE

Podczas transformacji komórek w organizmie zostanie zwiększony przepływ energii odczuwalny w układzie przywspółczulnym ciała ( tj. kończyny dolne, węzły wzdłuż kręgosłupa, a zwłaszcza zwoje w kręgosłupie lędźwiowym) oraz w ramionach. Sensacje elektryczne będą migrować w górę i w dól kończyn. Niektórzy ludzie doświadczą napadów potów i migren. Można będzie zauważyć wzrost energii podczas przejawiania myśli. Dobrze byłoby być ostrożnym z tymi energiami i myślami, gdyż mogą się zwiększać w okresie transformacji komórkowej.

VIII. CODZIENNA RUTYNA

Wspomnieliśmy o potrzebie picia większej ilości wody w czasie transformacji komórkowej. Równie ważne jest, aby wykonywać więcej ćwiczeń fizycznych (tj. spacery, jogging, bieganie, turystyka, pływanie), które wesprą transformację. Szczególnie silnie działa taniec, ponieważ ten rodzaj ruchu może poucinać niektóre energetyczne ścieżki i zintegrować cały organizm.

IX. OCZY

Biała część oka może stopniowo zmieniać odcień, może być nieco przekrwiona i ciemniejsza. W niektórych przypadkach może pojawić się ton różowawy lub lekko brązowy czy nawet zielony, lecz przeważnie ten pierwszy. Zmiana ta ma związek ze zwiększeniem szybkości obiegu krwi blisko powierzchni oka, która może prześwitywać. Natomiast, kiedy Twój wzrok zewnętrzny zestroi się z otwartym trzecim okiem, zmieni się pole widzenia oczu i zaczniesz widzieć inaczej wymiary.

X. PAZNOKCIE

Na paznokciach może się pojawić więcej radlin. U nasady paznokcia, na białym półksiężycu mogą pojawić się pofałdowania.

XI. WŁOSY

Może się zmienić grubość włosów na ciele, stopniowo, na przestrzeni lat mogą stać się grubsze. Zmiana może być na tyle znacząca, że będzie widoczna.

XII. GŁOWA

W tych głowach, czaszkach, które są zmutowane, a nawet takich, które przygotowują się do mutacji, pojawia się wiele struktur mineralnych, które są oddzielane w płynie mózgowo – rdzeniowym. Ten usunięty materiał przenosi się przez nerwy do rdzenia kręgowego i do tkanek, dlatego jeśli zostanie ponownie użyty przez organizm, będziesz się czuł bardzo nieswojo. Możesz wtedy odczuwać zakłócające sensacje w głowie, oczach, rdzeniu kręgowym i nerwach (np. zawroty i bóle głowy, ciśnienie w czaszce – zazwyczaj od tyłu do przodu, ewentualnie z boku na bok).

Podstawowe miejsce, w którym zachodzi mutacja, to DNA. Oznacza to, że niektóre funkcje mózgu będą nieco trudniejsze. Możesz zacząć widzieć inaczej, w konsekwencji czego mogą się pojawić bóle głowy, w pewnym stopniu zmieni się słuch, a przede wszystkim zdolność do odczuwania głębszego stanu skupienia (ostrość). Głowa dosłownie zacznie mieścić materiał, który mógłby spowodować elektryczne zwarcie. Jeśli masz poczucie, że tracisz jasność umysłu, że z Twoją głową coś się dzieje, włącznie z bólami głowy dającymi wrażenie zwarcia w zwojach mózgu, to wiedz, że jest to spowodowane złuszczaniem się tego materiału.

Wahania nastroju są również objawem tego, że ciało próbuje przyswoić więcej światła. To mogą być chwile, kiedy czujesz się wspaniale i masz dużo energii, ale też nagle możesz doświadczyć załamania czy depresji – to się dzieje w chwilach, kiedy przyciągasz stary świat.

XIII. SŁUCH

Zakres słyszalności w uchu wzrośnie tak, że będziesz wstanie usłyszeć dotąd niesłyszalne dźwięki Boskiego tworzenia w Tobie i wokół Ciebie. Ta zmiana pozwoli Ci mieć wiarę w Boga. Dzwonienie lub dźwięki w uszach mogą być również transmisją od duchowych istot z innych wymiarów. Informacje z tych źródeł pomogą Ci w odpowiednim czasie odbyć konkretny duchowy spacer.

XIV. SERCE

W okresach, kiedy Twoje serce synchronizuje się z rytmem serca Ziemi, możesz odczuwać jego palpitacje. Również w tkance mięśniowej / tkance poprzecznie prążkowanej serca mogą następować pewne zmiany. Może się wydawać, jakby ta tkanka się rozprzestrzeniała, podczas gdy mięsień sercowy nabiera gęstości. Ta zmiana pozwoli sercu na dłuższe przetrwanie umożliwiając normalne życie do około150 lat. Na przestrzeni następnych 10 -12 lat również tętno wzrośnie o koło 3 – 4 uderzenia.

Większość osób będzie reagowała na energie miłości i Światła, które się zintensyfikują, silniejszymi skurczami mięśnia sercowego. U osób, które mają blokady wokół serca utrudniające swobodny przepływ energii, może się pojawić więcej ataków serca czy innych jego schorzeń. Można tego uniknąć, kiedy ma się większą świadomość tej energii i większą otwartość na emocje, odpuszczanie ich, zamiast magazynować w coraz większych ilościach w ciele - trzeba znaleźć sposoby na harmonijne doświadczanie emocji. Nie chodzi o zaprzeczanie emocjom, lecz o ich odczuwanie, pozwalanie, aby przepływały bez gromadzenia ich przez siły życiowe.

XV. NAPADY ZIMNA I GORĄCA

Te sensacje będą bardziej odczuwalne przez wielu ludzi jako następstwa transformacji komórkowych w organizmie. To tak, jakby Twoje silniki zostały przebudowane i następuje wymiana wskaźnika temperatury. Stary miernik temperatury jest bezużyteczny. Więc w pewnym sensie to jest dowód na to, że w ciele, w komórkach, powstają nowe informacje, różne aspekty ciała fizycznego są przebudowywane / przekształcane. Więc kiedy to się dzieje, tworzą się większe różnice pomiędzy tym, co jest doświadczane, więcej doświadczanych wzlotów i upadków, większe zamieszanie. Stare odchodzi pośród zamieszania. Stopniowo są wprowadzane i wbudowywane nowe dane i nowy osprzęt ciała.

Dzieje się tak u wszystkich istot, czy to świadomych czy nie. Niektóre osoby, które nie decydują się pozostać na planecie, na poziomie nieświadomym zdecydowały się nie poddawać temu poziomowi przyspieszenia i zmian w organizmie. Ci, którzy zdecydują się być tutaj w tych czasach gwałtownego przyspieszenia i zmian w fizycznych ciałach, będą podejmowali swoje decyzje świadomie bądź nieświadomie. Lecz energia z pewnością będzie miała wpływ na wszystko. Na pewnym poziomie dotknie każdego, dokonując przesunięć w ciele, które w naturalny sposób przemieszcza się na wyższy poziom chłonności i dostosowania się do Źródła.

XVI. ZMIANY ZWIĄZANE Z PAMIĘCIĄ

Więcej ludzi jest teraz w stanie dostroić się świadomie do odbierania niewidzialnych sił i długości fal ze wszechświata oraz korzystać z tej nowej świadomości, by dostosować się do nowego sposobu bycia. Te nowe, przychodzące impulsy energii mają wpływ na komórki, które tworzą ciała mentalne, emocjonalne i duchowe. Człowiek przejawia to docierające światło całą swoją istotą, na każdym poziomie. Nadejdą czasy, kiedy będziesz inspirowany migawkami wspomnień, przywoływanymi minionymi sytuacjami z wcieleń i innych doświadczeń. Spostrzeżenia, które są wieczne i kosmiczne, zaczną przenikać Twoje ciało i oświecać Twój ludzki umysł w taki sposób, że aktywują wewnętrzne komórki ciała. Podczas transformacji komórkowej znacząco wzrośnie u ludzi pojemność mentalna.

Możesz znaleźć się w połowie zdania, kiedy nagle zapominasz, co chciałeś powiedzieć. Możesz myśleć o czymś, co się wydarzyło, gdy nagle masz problem z dostępem do pamięci o tym wydarzeniu. Kiedy przeniesiesz się w stan łaski, w czasie transformacji komórkowej, trudniej będzie odwołać się do swojej przeszłości przez system pamięci. Wszystkie bezużyteczne dane są pobierane z plików pamięci. Kiedy panowanie nad sobą było ograniczone, odwoływanie się do danych z przeszłości było przydatne z uwagi na przyjęcie warunków rzeczywistości opartej na własnych przekonaniach i poprzednich doświadczeniach. Odwoływanie się do danych z przeszłości odchodzi, a ludzie nie będą musieli zachowywać o tym żywej pamięci.

XVII. SKURCZE MENSTRUACYJNE

Kobiety mogą zauważyć rozjaśnienie krwi wypływającej podczas miesiączki, jej mniejszy wypływ i mniejsze skurcze. Niektóre kobiety w ciąży będą miały łatwiejszy i krótszy poród ze zmniejszonym bólem i wysiłkiem.Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 13, 2015, 12:11:41


cd.....

XVIII. DOŚWIADCZENIA POZA CIAŁEM

W czasie transformacji komórkowej będzie więcej doświadczeń związanych z wychodzeniem z ciała. Te doświadczenia będą również ogólnie bardziej tolerowane przez społeczeństwo. Będą dotyczyły większej liczby osób i staną się bardziej popularne, dając przy tym więcej radości z doświadczeń. Doświadczenia spoza ciała będą dla wielu jak odsłanianie kurtyny. Kurtyna / zasłona pojawiła się, kiedy człowiek zdecydował się przybrać ciało z krwi i kości. Teraz już wiele osób świadomie przeszło swoją Ścieżkę iotworzyło się na odbieranie wyższych częstotliwości prawdziwej wielowymiarowej Jaźni, stając się większa całością i zestrajając się z duszą. Ciało przechodzi przez proces rozrzedzania zasłon oraz stopniowego uwalniania tego urządzenia ochronnego.

Kiedy ta zasłona jest przerzedzona, zdajesz sobie sprawę, że nie istnieją żadne granice pomiędzy Tobą w fizycznej postaci, a Twoją wyższą Jaźnią lub Jaźnią duszy oraz istotą wielowymiarową. Wielu zaczyna doświadczać szerszych kontaktów nie tylko z istotami z innych wymiarów, lecz z własną istotą, jako czystą energią. Dla wielu nie lada wyzwaniem są pierwsze doświadczenia związane z kontaktem ze sobą – formą czystej energii istniejącej poza czasem i przestrzenią. Lecz w miarę rozrzedzania zasłon, jest to jedno z doświadczeń, które występuje coraz częściej.

Teraz, jeśli chodzi o doświadczenia poza ciałem, wyzwaniem jest włączenie świadomości ciała i nie opuszczanie go za każdym razem, kiedy istota duchowa podróżuje wszędzie tam, dokąd zaprowadzi ją świadomość. Podróżować w ten sposób można w inny wymiar lub poza czas i przestrzeń. Teraz Ci się wydaje, że nie podróżowałaś tak w różne miejsca. Ale świadomość naprawdę odwiedza i wchodzi w te światy oraz wymiary, sięgając w ten sposób do energii i zestawów częstotliwości oraz wzorców i informacji, które chcesz odnaleźć u istot żyjących w tych wymiarach.

To naprawdę nie jest takie trudne, jakie się może wydawać. To naturalna umiejętność, która ponownie została udostępniona, choć wielu nie jest jeszcze gotowych, aby przejść do tego poziomu wielowymiarowości. Jednak wielu jest coraz bardziej zainteresowanych przejściem do tego stanu świadomości, ponieważ do Ziemi została wyciągnięta pomocna ręka. Sporo osób odpowiada na to zaproszenie nieświadomie. Inni są świadomi i odpowiadając na wezwanie, bezpośrednio współpracują z energią Ziemi.

To pomoże ludziom, zarówno indywidualnie jak i na skalę masową, w transformacji i zrównoważeniu transformacji / mutacji Ziemi. Ci, którzy czują rodzaj ciekawości, zainteresowania lub przyciągania do tego wezwania, mogą z korzyścią dla siebie rozpocząć próby takich podróży i dostrajania do świadomości Ziemi. Na początek trzeba wyrazić taką intencję poprzez modlitwę o ten rodzaj wsparcia. To są pierwsze drzwi, przez które można przejść. Lecz, kiedy się przez nie przejdzie, trzeba się przygotować na liczne niespodzianki, jakie mogą się przytrafić, i to dla niektórych szybko. Takie podróże odbywają się w stanie bardzo głębokiej świadomości, w bardzo głębokim dostrojeniu do świadomości Ziemi. W tym stanie masz nieskończoną możliwość wyborów.

XIX. PROBLEMY Z ZATOKAMI PRZYNOSOWYMI I USZAMI

Zaburzenia w tych rejonach są jednym z głównych objawów transformacji komórkowej. Obecnie więcej osób doświadcza problemów z zatokami (tj. dyskomfort, drenaż i bóle głowy). Główne zmiany będą się pojawiać w zatokach, ponieważ one tworzą w organizmie równowagę. Zmiany te odnoszą się przede wszystkim do faktu, że ciało wypadło z tego stanu podczas w/w transformacji. Ciało fizyczne reaguje na zmiany nadmierną reakcją na nawet nieznaczne obce stymulanty biologiczne, na przykład pyłki.

Objawy grypopodobne, zapalenia zatok i ich zatory, specyficzne bóle i odczucie zatrucia, mogą być innymi reakcjami występującymi w związku ze zwiększeniem intensywności napływającej energii. Kiedy zdarzają się te zaburzenia, ciało osiąga wartość progową. To minie po przekroczeniu tego progu, kiedy wzrośnie zdolność organizmu do radzenia sobie z większą ilością Światła. Dlatego w tym okresie bardzo przydatne są częstsze kąpiele i wypijanie dużej ilości wody. Równie pomocne będą kąpiele w basenie, ponieważ woda działa kojąco i relaksująco, a także równoważy poziom energii.

XX. SEN I ŚNIENIE

Obecnie przemieszczamy się do wyższych wymiarów. Dlatego powstaje tymczasowe zamieszanie w linii czasu. Możesz mieć zmienne i dziwne sny. Obudzisz się i będziesz odczuwać emocjonalne pomieszanie. Twoje schematy snu mogą zostać całkowicie zaburzone. Może w ostatnich czasach sypiałaś po osiem godzin, a teraz trudno Ci przespać sześć i nie wiesz dlaczego. Co trzeba wiedzieć to to, że z tym może być różnie. Przez jakiś czas możesz potrzebować dłuższego snu w nocy i dziennej drzemki, a następnie sypiasz mniej i masz dużo energii. Powinnaś wiedzieć, że im więcej Światła wprowadzasz do swego ciała, tym mniej snu Ci potrzeba.

Cokolwiek będzie się działo, to nie zastępuj okresów braku snu męczącym życiem na poziomie trzeciego wymiaru. Ważne jest, aby wykorzystać ten dodatkowy czas dla wyższych celów. Zaczniesz widzieć świadomie to, co robisz, lecz Twoja nieświadomość wykorzysta ten czas dla wyższego oświecenia.

Tak będzie, kiedy wejdziesz do wyższych wymiarów. W tym nowym wymiarze doświadczysz dnia i nocy zupełnie odmiennie. Większość ludzi jest przyzwyczajona, aby za dnia być na nogach, a podczas nocy spać. Teraz walczysz o moc ze sobą. To tak, jakby część Ciebie zakotwiczyła w czwartym wymiarze i stara się funkcjonować w pewien sposób, a reszta Ciebie pozostaje w trzecim wymiarze próbując żyć nadal jak w przeszłości. Twoje sny mogą się wydawać pomieszane w czasie, ponieważ życie we śnie zazwyczaj sprawia, że poruszasz się pomiędzy wymiarami sprzed życia fizycznego. Twoja świadomość przenosi się tam i z powrotem. Masz przebłyski tych doświadczeń w snach. Czasem marzenia nie są po prostu miłe, ale są sekwencyjne. Potem budzisz się w innym czasie i czujesz się bardziej zmieszana niż kiedykolwiek.

Poczujesz chęć, aby zmniejszyć czas oglądania telewizji czy słuchania radia, i dojdziesz do stwierdzenia, że nawet światło elektryczne zaczyna Ci być zawadą, więc można się spodziewać, że ograniczysz korzystanie z niego. Część z tego, co wydarzy się w Twoim życiu, spowoduje że zmniejszy się Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną, a więcej czasu zechcesz poświęcić na rozwój duchowy.

XXI. GRUCZOŁY POTOWE I ŁZOWE

Podczas transformacji mają też miejsce zmiany w gruczołach łzowych i potowych. Co do gruczołów potowych, to większość ludzi poci się obecnie mniej niż 5 lat temu. Jednak ta zmiana jest tak niewielka, że często bywa niezauważona i nie da się jej zmierzyć. Co do gruczołów łzowych, to łzy staną się bardziej gęste, większe i będą miały większą zawartość związków mineralnych. To będzie można sprawdzić / zmierzyć.

XXII. WIBRACJE CIAŁA

Niektórzy ludzie doświadczą od czasu do czasu wibracji w splocie słonecznym. To zostało już odnotowane w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ziemia też doświadcza wibracji z powodu zmian. Te wibracje są związane ze zmianami materii Ziemi i ludzkiej substancji. W trakcie przemian do ciał będą powoli dostarczane pewne eteryczne składniki w ten sam sposób, w jaki zanurzyłabyś torebkę herbaty w gorącej wodzie, aby otrzymać odświeżający napój.

Podczas transformacji komórkowej wibracje całego ciała przenoszą się na poziom wyższej częstotliwości. Niektórzy mogą doświadczyć różnych objawów fizycznych, które mogą być silne albo bardzo subtelne. W tym życiu w Twoim ciele zachodzi większa ewolucja niż podczas wszystkich poprzednich wcieleń na tej planecie. Zmiany transformacyjne zachodzą w organizmie i w samej Ziemi. Sama stryktura komórek ciała ulega zmianom, które pomogą przyswoić wyższe częstotliwości energii. Twój organizm potrzebuje wiedzieć, że to się dzieje i że to jest w porządku, ponieważ nie doświadczył takich przemian w ciele świetlistym w tym wymiarze. W efekcie przemian można doświadczyć wibracji ciała i wiele osób czując to może myśleć, że następuje trzęsienie Ziemi. Te wibracje ciała pojawiają się za sprawą procesu indukcji, kiedy siły Ziemi łączą się z ciałem. Jednym ze sposobów, aby zrównoważyć i przesunąć tę energię przez ciało są ćwiczenia fizyczne (chodzenie co najmniej przez kilka godzin dziennie).

PODSUMOWANIE

W miarę postępowania procesu transformacji komórkowej, u ludzi będzie wzrastało poczucie bezwartościowości. Wszelką ciemność, jaką zawiera w sobie Twoja głowa, możesz uznać za własne małe grzechy. Te uczucia w rzeczywistości nie są Twoimi grzechami, lecz są dziedzictwem wszystkich gatunków, które reprezentujesz. Ze względu na obciążenia i ciemność, jaką ze sobą przyniosłaś wcielając się na tej planecie, nie możesz sobie wyobrazić, na ile byłaś czysta i boska. Nie możesz sobie wyobrazić, że byłaś wystarczająco dobra i wystarczająco klarowna, jak również na tyle promienna aby zatrzymać Światło Chrystusa w swoich ciałach. Masz do czynienia z ogromnymi zmianami biologicznymi, a także masz te wszystkie problemy psychologiczne, mentalne / pojęciowe i emocjonalne, które odziedziczyłaś, aby się nimi zająć. W swoim życiu masz do czynienia z wieloma skomplikowanymi zagadnieniami - niektórych z nich, które gnieżdżą się w Twoim organizmie, nie jesteś jeszcze świadoma.

W miarę Twojej mutacji wszystkie te rzeczy będą wyrzucone przez DNA. Masz je w sobie nie dlatego, że zrobiłaś coś złego. To dlatego, że coś robisz dobrze, i stare rzeczy wychodzą z ciała na powierzchnię. Musisz je wydobyć, a one wydostaną się z Twojego DNA i z ciała. Będą oddzielane z ciała i z poziomów eterycznych. Wcześniejsze cywilizacje powtarzały próby regulacji sposobów kierowania nimi, aby radzić sobie z problematyką konfliktów i oddzielenia oraz destrukcyjnych zachowań. Stworzyli przepisy, zasady i sposoby radzenia sobie z niszczycielskim aspektem konfliktów rozwijających się w ich cywilizacjach. Ustanowili prawa i prawodawców. Czasem również ustanawiali boskie siły, które były zdolne do oceniania ludzi i wymierzania im kary / pokuty. W innych społecznościach odbywało się to bardziej prozaicznie – podobnie jak ma to miejsce w naszym legalnym systemie, w którym istnieją sędziowie, którzy nas osądzają. Jeszcze gdzie indziej decyzje podejmowały boskie siły grup kapłańskich lub bóstw religijnych.

Religia decydowała o tym, w jaki sposób należy się zachowywać. Powiadano, że bóstwa tego wymagają, a jeśli się tego nie zrobi, bóstwo zechce, abyście zostali ukarani – na różne sposoby. Kiedy tu przybyłaś, zabrałaś ze sobą odczucie, że niektóre rzeczy były dobre, a inne złe. Osądzanie siebie już nie jest pomocne.

Tak więc masz w sobie rodzaj rysunku Boga Ojca Matki, starej pozaziemskiej istoty. Możesz nawet mieć pozaziemskiego prawodawcę, coś innego niż Boska Matka czy Ojciec. To może Cię ocenić, ponieważ wie wszystko i wie co jest dobre, gdyż widziała / widział to wszystko wcześniej. To działa z przeszłości. To jest faktycznie wetkane w Twoją strukturę DNA. To jest część tego materiału, który trzeba uwolnić - to osądzanie.

Masz kartę rejestrów genetycznych i masz sekretarza zawodów, który wciąż odhacza, czy robisz coś właściwie czy nie. Za każdym razem, kiedy nie dostaniesz pozytywnej oceny, zaciskasz to na każdym poziomie swojego istnienia. Zawsze kiedy masz rację, to pojawia się jakby kwitnienie, lecz i wątpliwość, czy będziesz w stanie trzymać się tej prawości. Dzięki temu można zobaczyć, że nadszedł czas na uwolnienie tej idei boskości. Osądzanie Ci nie służy.

Aby się połączyć z chrystusowym dzieckiem, musisz zrezygnować ze strażnika. Jest to cena za taką decyzję. Ale jest też inna cena, którą trzeba zapłacić. Musisz zrezygnować z oceny każdego czynu, każdej Twojej myśli, każdego uczucia, każdego doznania. Czy uważasz, że byłoby możliwe, że mając ból głowy, uważasz to za coś dobrego? Czy myślisz, że gdy masz niestrawność czy zawroty głowy, to jest to w porządku? Czy myślisz, że możesz skrzywdzić kogoś innego, a to i tak będzie dobre?

W Twoim systemie energetycznym istnieje stała fluktuacja, która rejestruje kiedy zrobiłaś coś dobrze, a kiedy źle. Uczucie bycia osądzanym powoduje pewne zaciskanie w Twojej biochemii i powstawanie zapętleń. To zaciskanie powoduje grupowanie materiału, który starasz się uwolnić ze względu na proces mutacji. Zaciskanie zakłóca proces zwalniania i odbudowy, jaki w Tobie zachodzi.

Dlatego za każdym razem, kiedy osądzasz siebie, psujesz równowagę pH w swoim organizmie. To zmiana pH zakłóca przepływ energii w ciele. Możesz również mieć zaśmiecające organizm bryłki klastrów, i tym trudniej je usunąć z ciała. W związku z tym osądzanie zakłóca wygodną mutację tym co tworzysz - strachem. Jeśli planujesz zapanowanie nad sobą i łapiesz się na wielokrotnych potknięciach w planie samodoskonalenia, faktycznie pojawi się lęk. Ten lęk może przybierać następujące formy:

a/ nigdy nie zrobisz tego dobrze; b/ nigdy czemuś nie dorównasz; c/ nigdy nie będziesz czegoś warta; d/ nigdy nie dojdziesz do tego, aby uzyskać kontrolę nad procesem bycia dobrą istotą; e/ nigdy nie uzyskasz kontroli nad procesem bycia dobrą istotą; f/ nigdy nie zapanujesz nad procesem bycia istotą uduchowioną.

Każda osoba jest wyjątkowa i będzie bardziej dostosowana do pewnych energii niż inna. Można to przyrównać do anteny tak skalibrowanej, aby odbierać daną stację radiową. Wiele osób będzie rezonować z jakimiś długościami fal przy innych częstotliwościach niż pozostali ludzie. Bez względu na długość fal, Twój szczególny design jest tak kalibrowany, aby te długości fal były ścieżkami wcinającymi się w Twoją świadomość. I kiedy zaczęła się Twoja transmutacja, energie tych szczególnych częstotliwości wszechświata zaczęły korzystać z tych ścieżek, aby przemieniać dla Ciebie coraz więcej takich energii.

Może się wydawać, że problemy, o których myślałaś, które rozpatrywałaś i rozwiązywałaś, nagle ponownie pojawiły się w Twoim życiu - większe niż kiedykolwiek, z jeszcze większym dramatyzmem i intensywnością niż wcześniej. Korzystnie byłoby nie brać tych problemów jako czegoś osobistego. Należy uznać tylko, że te energie są obecne i pozwolić im przejść przez siebie. Wiedz, że przemieniasz je dla tych wielu osób, które nie są jeszcze na tyle przytomne, aby zrobić to dla siebie.

Trzeba jasno zrozumieć bolesne akty i rzeczy, które są nazwane „złe i niegodne”. Jeśli wiedziałaś, co się naprawdę dzieje i jeśli rozumiesz istotę ich działania, zrozumiesz, że były one konieczne i właściwe, aby się rozwijać i zmieniać. Bóstwa religijne mówią Ci, że jest wiele rzeczy, których nie wolno robić i wiele innych, które należy robić, ale to jest dla Ciebie grzech i karmiczne obciążenie. Mówię wam, że nigdy na tej planecie nie widziałem grzechu. Widziałem wiele rzeczy takich jak:

1. Istoty działające przeciwko własnemu dziedzictwu. 2. Istoty starające się zrozumieć swoje dziedzictwo. 3. Istoty odtwarzające swoje bitwy. 4. Istoty odtwarzające swoje zabójstwa. 5. Istoty odtwarzające swoje zdrady. 6. Istoty badające energię tych rzeczy. 7. Istoty starające się znaleźć wyjście ze wszystkiego powyżej.

Nie widzę tego jako grzechy. Widzę to jako próby zrozumienia swego zadania na Ziemi i pracy za pośrednictwem tego zadania, doświadczając tego, co przyszłaś tu zmienić. To bardzo przerażający pomysł, że nie będzie opiekuna, który ochroni innych przed Tobą. Będzie brak opiekuna chroniącego Ciebie przed sobą samą i przed innymi. Osądzanie niszczy Twoją strukturę fizyczną. Osądy niszczą Twoje ciało tak jak na przykład osądzanie, którego dokonałaś wobec siebie i wszystkie te, których dokonujesz codziennie odnośnie różnych drobiazgów.

Wszystkie sądy na temat czegoś - na przykład jedzenia, bólu ciała, odzieży, kontaktów z innymi, itp. - wpływają na ciało i zachodzący w nim proces mutacji. Te osądy niszczą równowagę w Twoich ciałach. Utrudniają proces mutacji, czynią go bolesnym i bardzo przygnębiającym, jeśli nadal oceniasz siebie i innych.

To jest coś, czego trzeba będzie zaprzestać. Trzeba będzie zaakceptować siebie i innych w celu stworzenia w swoich ciałach biochemicznego i elektromagnetycznego środowiska, które zoptymalizuje okazję do ułatwienia mutacji ciała. Wtedy pojawi się pewna równowaga i stabilność, a niekiedy poczucie dobrego samopoczucia.

Nic nie jest wam odbierane podczas mutacji bez waszej zgody. To jest coś, co jest usuwane z systemu dlatego, że chcesz zwiększyć częstotliwość swoich wibracji. Przez niektórych nauczycieli jest to określane jako „wznoszenie”, które jest po prostu zwiększeniem częstotliwości wibracji. Chodzi o szersze postrzeganie i większe pragnienie miłości oraz harmonii a także pokoju pośród ludzi.

Kiedy wibracje się zwiększają, wtedy mieszkańcy Ziemi muszą wziąć w swoje ręce to, jak chcą stworzyć ten pokój i harmonię, jak również miłość i prawdę. Wkrótce stanie się jasne, że w negocjacjach między narodami i między jednostkami (w sensie biznesowym i ekonomicznym) nie będzie już możliwości ukrywania tego czy tamtego. W przypadku kłamstw, inni je wykryją. Ludzie na Ziemi są zdecydowanie zbyt czujni. To jest to, co rozumie się przez zwiększenie wibracji Ziemi.

Wszystko w życiu ma swój Boski porządek. Dlatego, że tam gdzie jesteś w danej chwili w życiu, jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być zgodnie z Boskim rozwojem Twojej świadomości i życia.

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/


Kiara.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 15, 2015, 00:19:18
Naturalne barwy działające na DNA

http://www.ujk.edu.pl/org/sknkalcyt/ourworks/17.pdf


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 04, 2017, 21:38:31


Może warto sobie uzmysłowić CO..... i DLACZEGO.... dzieje się na ziemi?

Jednak pomimo, i mimo tych globalnych usiłować zamiany CZŁOWIEKA w bezduszną ,sterowaną istotę w ciele hybrydowym.... mamy zabezpieczenie w naszym KODZIE DNA..... mamy swojego rodzaju "koło ratunkowe".. którym jest POLE MAGNETYCZNE ZIEMI!
Cokolwiek by nie robili nasi zakulisowi władcy.... POLE MAGNETYCZNE ZIEMI.. JEGO ROSNĄCY POTENCJAŁ SAMOISTNIE DEMATERIALIZUJE WSZYSTKIE GENETYCZNE MODYFIKACJE I PRZYWRACA NAM NASZ PIERWOTNY KOD ŻYCIA.....uff jak dobrze ,że mamy takie zabezpieczenie.

Kiara.LISA RENEE – INŻYNIERIA GENETYCZNA, KWIECIEŃ 2017 cz I


(http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/zdjecie_640-480/18747395_s_0.jpg)


tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

    Droga wznosząca się Rodzino, na Ziemi toczy się wojna o świadomość, a my widzimy coraz więcej elementów tej gry. W tym miesiącu przyjrzymy się, jak za pomocą inżynierii genetycznej manipuluje się środowiskiem, pogodą, pożywieniem, ludzkim DNA i wyższą świadomością.
Kiedy zrozumiemy, jakie znaczenie ma 12-niciowe DNA dla procesu wznoszenia, nie będziemy się dziwić, że NAA próbowała zniszczyć je w każdy możliwy sposób. Ich działania zaczęły się wzmagać po II Wojnie Światowej, kiedy do gry weszli Obcy, zaś nasiliły się w latach 90-tych, gdy na świat zaczęło przychodzić coraz więcej dzieci indygo i kryształowych.

Gdy połączymy ze sobą liczne metody stosowane do kontrolowania ludzkości i manipulowania jej świadomością, zrozumiemy, dlaczego konieczne jest ujawnienia tych poczynań. Dlatego każdy z nas powinien postarać się dokładnie oceniać świat sił w naszym codziennym życiu, być na bieżąco z informacjami i świadomie decydować o tym, w co się angażuje.

    Kontrolerzy wraz z grupami wywiadowczymi stworzyli szereg tajnych, wyraźnie ze sobą współdziałających programów wojskowych, ponieważ chcą realizować cele NAA dotyczące biologiczno – duchowego zniewolenia świadomości za pomocą kontroli umysłu i inżynierii genetycznej. Ich liczne tajne operacje są przeprowadzane na społeczeństwie po to, aby uzyskać dostęp do ludzkich fal mózgowych i je kontrolować.

Umyślnie przekształcają funkcje poznawcze mózgu, myśli, zachowania, ograniczając percepcję i iloraz inteligencji (IQ) w ludzkiej zbiorowości w celu wykorzystywania genetyki spotykanej na Ziemi i dalszego modyfikowania ekspresji genów w ludzkości. W prostszy sposób - te ukryte technologie są kierowane do społeczności, aby kontrolować ekspresję genów.

Jest to rodzaj inżynierii genetycznej realizowanej z pomocą różnorakich eksperymentów technologicznych, medycznych i farmakologicznych, za którymi ukrywają się tajne operacje wojskowe, które były przeprowadzane przez kontrolerów już podczas II Wojny Światowej.
 
Do tych tych tajnych eksperymentów wojskowych i biotechnologicznych można zaliczyć na przykład chemitrailing. Wszędzie wokół siebie mamy do czynienia ze szczepieniami i produkcją żywności GMO. Jednak wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy z globalnego programu zniewolenia obejmującego kontrolę genetycznej ekspresji ludzkiej populacji.

    Inżynieria genetyczna bywa też nazywana modyfikacją genetyczną i jest związana z bezpośrednią manipulacją na DNA żywych organizmów z wykorzystaniem biotechnologii. Na przykład w celu zmiany fal mózgowych można potencjalnie połączać wiele różnych metod takich jak nadawanie sygnałów ELF.

Kiedy przeciętni ludzie myślą o inżynierii genetycznej, uważają, że chodzi o proces ręcznego dodawania nowego DNA do organizmu. Najczęściej jest to rozumiane jako fizyczne usuwanie genu z jednego organizmu i umieszczanie go w innym.

Jest to ograniczone postrzeganie inżynierii genetycznej przekazywane publiczności, mediom i kręgom naukowym, przez co większość nie jest świadoma zaawansowanych technologii światła i dźwięku wykorzystywanych przeciwko społeczności w celu wyraźnego kontrolowania ludzkiej ekspresji genetycznej.

Inżynieria genetyczna i modyfikacja ludzkiego genomu następuje również poprzez manipulację lub kontrolę nad falami mózgowymi organizmu, przez wystawienie ciała i świadomości na różne pola elektromagnetyczne, promieniowania lub światła fotonów, jak również na inne substancje chemiczne.

Starając się bardziej szczegółowo opisać, jak NAA wykorzystuje ukryte technologie do kontroli umysłów ludzkości i do tworzenia potencjału obcych hybrydyzacji z ludzkim DNA na naszej planecie, przedstawię kilka z wielu metod stosowanych do zmian ekspresji genetycznej oraz negatywnego modyfikowania ludzkiego DNA.

    Biologiczne podstawy

    Aby zrozumieć, w jaki sposób ekspresja kontrolowanych umysłowo genów jest bezpośrednio związana ze zniewoleniem świadomości i jak ten proces działa, warto poznać pewne kluczowe zasady powiązane z pojęciem elektromagnetyzmu, który istnieje w świecie sił. Zacznijmy od przeglądu podstawowych pojęć związanych z tą biologią.

    DNA jest uniwersalnym językiem, który jest powiązany z wzorcem wszelkiego życia. DNA jest molekułą, znajduje się w jądrze każdej komórki i składa się z czterech podjednostek chemicznych, reprezentowanych przez: A, T, G i C. W DNA zasada azotowa składa się z tych kwasów nukleinowych: adenina (A), tymina (T), guanina (G) i cytozyna (C).

Każdy z tych kwasów nukleinowych jest metafizycznie połączony z z podstawową substancją pierwiastkową ciała planetarnego Ziemi,Wody, Ognia i Powietrza. Kiedy zanieczyszczamy jeden z tych czterech elementów w Ziemi, zanieczyszczamy odpowiedni kwas nukleinowy w naszym DNA.
Ta wiedza pomaga nam zrozumieć, że NAA prowokuje zanieczyszczanie zbiorowości i toksyczny dumping na Ziemi bez ponoszenia odpowiedzialności, ponieważ jest to kolejny sposób na bezpośrednie uszkadzanie wyższej ekspresji ludzkiego DNA.

Sekwencja tych chemicznych podjednostek w nici DNA zawiera kod inteligentnych informacji dla komórki. Język genetyczny wykorzystuje te cztery podjednostki chemiczne, aby napisać instrukcję na temat sposobu wytwarzania białek, których organizm lub ciało potrzebuje, aby wzrastać, rozwijać się i żyć.

Mniejsze fragmenty DNA nazywają się genami, a każdy gen zawiera instrukcję, jak wytwarzać pojedyncze białko oraz jak generować polecenia dla białek w organizmie.
Białka są bardzo ważne, ponieważ budują drabinę DNA i wykonują wszystkie prace enzymatyczne w komórkach, które są potrzebne do budowy, funkcjonowania i regulacji tkanek oraz narządów ciała. Białka regulują wszystkie reakcje metaboliczne w komórkach i służą jako enzymy potrzebne do katalizowania reakcji komórkowych ciała.
Wszystko, co można zobaczyć w fizycznej biologii, składa się z białek lub jest skutkiem ich działania.

    Za pomocą inżynierii genetycznej możliwe jest usunięcie genu z jednego organizmu i włożenie go do innego, dając mu potencjalną zdolność do wyrażana kodowanej cechy przez ten wstawiony gen. Gen z pożądanymi cechami musi być wydobyty i skopiowany spośród tysięcy innych.
Nazywa się to klonowaniem genu. Powtarzające się klonowanie genów danego organizmu przyczynia się do dziedziczenia przez jego potomstwo genetycznych mutacji, które mogą ostatecznie zniszczyć oryginalny schemat DNA.

Nowy klon genowy nazywany jest transgenem i jest dostarczany do komórek organizmu biorcy po to, aby uzyskać określony stopień genetycznej transformacji. Najczęstszym sposobem przekształcania transgenu jest umieszczanie go w bakterii lub wirusie, a następnie dostarczanie do komórek organizmu, który jest modyfikowany. Inna metoda polega na ostrzeliwaniu komórek biorcy mikroskopijnymi cząsteczkami złota, pokrytymi kopiami transgenu.

    Genetycy stosujący tę metodę, mają niewielką kontrolę nad tym, gdzie ten transgen wstawia się do genomu i mogą potrzebować wielu podejść, aby uzyskać kilka żywych organizmów transgenicznych gotowych do hodowli.
Kiedy organizmy transgeniczne stają się tradycyjną hodowlą, są wykorzystywane do polepszania charakterystyki produktu końcowego lub stworzenia genetycznej modyfikacji.

Inżynieria genetyczna jest sposobem na dodawanie nowych cech do puli genowej żywego organizmu - od rośliny po zwierzę albo człowieka. Jak wielu z nas zdaje sobie sprawę, dokładnie taki sam proces zachodzi w niektórych liniach krwi ludzkości przy tworzeniu hybryd z Obcymi, a efekty mają zmienić cechy naturalnego ciała ludzkiego.

Im bardziej inżynieria genetyczna zmienia ludzkie ciało, łącząc je z wieloma innymi gatunkami, takimi jak byty z czarnych dziur, tym bardziej to ciało traci zdolność do aktywacji oryginalnego DNA i przywrócenia swojej naturalnej funkcji biologicznej.
(http://Wznoszenie jest genetyczną rehabilitacją pierwotnego ludzkiego DNA)

    Zapewne dlatego cykl wznoszenia Ziemi jest ściśle związany z genetyczną rehabilitacją oryginalnego ludzkiego DNA zapisanego w strukturach ciała planetarnego.
Kiedy przyjrzymy się tej strukturze, nie mamy wątpliwości, że oryginalne przejawione ciało jest ciałem diamentowym z 12-ma pasmami DNA, które zostały odłączone i zredukowane do dwóch aktywnych splotów.

Najwyraźniej inżynieria genetyczna stosowana na tej planecie nie była przeznaczona do przyspieszenia i aktywacji wyższych pasm DNA w ludzkości.

To jednoznacznie wskazuje na cele przyświecające genetycznym manipulacjom przeprowadzanym na Ziemi – mają one służyć zniewalaniu ludzi. Uprowadzano ludzi z konkretnymi grupami krwi, genotypami lub pobierano próbki z określonej puli genów w celu dalszego prowadzenia eksperymentów związanych z tajnymi programami kontrolnymi - począwszy od eugeniki po sterylizację - w celu stworzenia ciał bardziej dla nich odpowiednich, bardziej nie-ludzkich.

Technologie używane do wielokrotnego klonowania ludzkich ciał powodują powstawanie ciał duchowo martwych lub biologicznych dronów. Te technologiczne nadużycia w znacznym stopniu przyczyniły się do pojawienia się jednostek nieludzkich i z czarnych dziur natury pasożytniczej, które nie mogą przetrwać bez pobierania energii z żywych stworzeń. W programie transhumanizmu jasno widać plan, aby zniszczyć duchowo – biologiczne funkcje ludzi, zastąpić organiczne funkcje wyższych pasm DNA syntetycznymi urządzeniami technologicznymi, które uruchamiają oprogramowanie AI.

    Wojny o umysły

    Kiedy po II Wojnie Światowej główne rządy naszego świata nawiązały kontakty z negatywnymi Obcymi, nastąpił znaczny postęp w dziedzinie militaryzacji i podejścia do działań wojennych, ponieważ w zamian za dostęp do ludzkiej genetyki, programów hodowlanych oraz zasobów planety dostały szereg zaawansowanych technologii.

Podczas rozwoju ukrytych programów wojskowych do eksperymentowania z tymi obcymi zaawansowanymi technologiami, tajne grupy wywiadowcze zauważyły, że fale mózgowe ludzi i ich zachowania zmieniają się lub mogą być kontrolowane, kiedy znajdą się pod wpływem światła i dźwięku lub częstotliwości elektromagnetycznych.

Fale elektromagnetyczne są niewidoczne i mogą zmieniać sposób, w jaki mózg przetwarza informacje, wpływając jednocześnie na specyficzne warunki w umyśle oraz ciele, przy czym atakowana nimi osoba nie zdaje sobie z tego sprawy.

Metody stosowane w tej wojnie podchodowej szybko zmieniły się w kierunku całkowitej kontroli nad ludzkimi procesami biologicznymi poprzez wystawianie na odpowiednie kombinacje pól elektromagnetycznych.
Poprzez targetowanie ludzkiego mózgu i bio-neurologię, manipulowanie umysłem, ciałem oraz duszą można kontrolować myśli tudzież emocje, zmieniać pamięć krótkotrwałą / długotrwałą, wstawiać obrazy, prowadzić doświadczenia audio i sensoryczne jak też przejmować kontrolę nad autonomicznymi a także spontanicznymi funkcjami ciała.

Celem jest fałszowanie i niszczenie sygnałów naturalnych, które utrzymywały umysł oraz ciało w stanie równowagi, jak również blokowanie genetycznych przełączników odpowiedzialnych za przekazywanie sygnałów DNA w ludzkim ciele.

    Wstępne próby związane z tymi elektromagnetycznymi technologiami były przeprowadzane na żołnierzach, ponieważ chciano zwiększyć ich wydajność w bitwie oraz aby przy użyciu tych samych metod zniszczyć wrogów.

Departament obrony wykorzystywał do eksperymentów setki tysięcy personelu wojskowego celowo narażając ich na niebezpieczne i śmiercionośne substancje.

W ten sposób do arsenału została dodana nowa klasa broni bazująca na polach elektromagnetycznych. W połowie lat pięćdziesiątych pomiędzy frakcjami wywiadowczymi zaczęła się walka o totalną kontrolę nad tymi ukrytymi technologiami oraz o prowadzenie cichej wojny umysłowej wobec globalnej populacji w celu jej zniewolenia i uzyskania panowania nad światem.

Negatywni Obcy chcieli przy tym rozdzielić frakcje koalicji na mniejsze przedziały, ponieważ takie podziały umożliwiłyby im lepszą kontrolę. Infiltracja wojska przez NAA doprowadziła do targetowania cywilnej populacji - zaczęto używać celowanych oszustw i broni kontrolującej umysły, co miało spowodować efekty przypominające pranie mózgu.

    Użycie światła i dźwięku do pobudzania fal mózgowych może w stosunkowo krótkim czasie spowodować modyfikacje aktywności mózgu, procesów myślenia i zachowania.

Chociaż nie za bardzo to rozumiemy, może to być również wykorzystane do zmiany funkcji naturalnej sygnalizacji DNA w ludzkim ciele oraz włączania i wyłączania genetycznych przełączników.

Siła potrzebna do przejęcia kontroli nad funkcjami umysłów jest podobna do siły potrzebnej do budowy mięśni w ciele. Oczywiście, te techniki mające doprowadzić do przejęcia kontroli nad umysłem mogą być wykorzystane w sposób produktywny i dobroczynny - aby pomóc w uzdrowieniu wzorców fal mózgowych, lub w sposób niszczący i szkodliwy prowadzący do zniszczenia umysłu oraz duszy.

Biorąc to pod uwagę, można stwierdzić, że ten, kto kontroluje umysł, kontroluje również duszę, źródło energii elektromagnetycznej i świadomości danej osoby. Wiedząc o tym, światowe rządy angażowały się w obszerne programy związane z nieetycznymi eksperymentami na ludziach, mające na celu opracowanie metod wojny technologicznej, z pomocą której można kontrolować zachowania ludzi, zakłócać procesy myślenia - z wielu różnych powodów.

Zakłócanie naturalnego rytmu wzorców mózgu i fal mózgowych wywołuje reakcje chemiczne, które zmieniają stan psychiczny i emocjonalny społeczeństw.
Jest to klasyczna forma kształtowania wyuczonego zachowania (według Pawłowskiego), w której chodzi o to, aby ludzie łatwiej akceptowali metody kontroli nad umysłami oraz formy inżynierii społecznej, takie jak wyuczona bezradność czy myślenie o wszystkim i o niczym.
cd......


http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/05/lisa-renee-inzynieria-genetyczna.html


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 04, 2017, 21:39:12


cd....

    Reakcja mózgu na zewnętrzne sygnały ELF


(http://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/zdjecie_640-480/18747395_s_0.jpg)

    Aby wpływać na ludzką świadomość i nią manipulować, wystarczy stworzyć złożony komunikat mający częstotliwość, na który ta zareaguje (FFR), który otwiera blokady mózgowe w odpowiedzi na pochodzący z otoczenia sygnał, wskutek czego neurony zaczynają go odzwierciedlać. Sygnałem może być fala nośna w spektrum częstotliwości, mająca na celu stworzenie uczucia niepokoju lub wywołanie emocjonalnego bólu. W wyniku tego zmienia się chemia mózgu i następuje pogrążenie człowieka w szeregu niższych negatywnych emocji z wypaczonym oraz połowicznym postrzeganiem. Dużym populacjom żyjącym w specyficznych obszarach demograficznych mogą być wysyłane częstotliwości mające na celu pobudzenie emocji, agresji lub niepokoju. Kontrolerzy mogą rozpowszechniać programy informacyjne w mediach głównego nurtu, aby wzbudzać strach, poczucie winy a jednocześnie promować niezdrowe sensacje i kłamstwa, byleby zwrócić uwagę niektórych marginalizowanych docelowych grup (do targetowania). W bieżących informacjach można zauważyć, gdzie toczy się ta psychologiczna wojna. Chodzi w niej o to, aby ludzie postrzegali innych jako wrogów, a tym samym byli chętni do przemocy, gwałtu, wrogości i zachowań przestępczych. Na każdym nośniku elektromagnetycznym można modulować sygnały, tak aby można było przekazywać wiadomości do mózgu w celu zmiany jego chemii, wstawiać myślokształty i wywoływać pożądane zachowania po to, by dana osoba podejmowała określone szkodliwe lub przestępcze działania.

    Pola elektromagnetyczne działają jako modulatory przekazujące informacje molekularne, mogą przechwytywać i modyfikować procesy oddziaływania molekularnego w ludzkim ciele lub w dowolnym organizmie. Na przykład przesył informacji molekularnych kwasów nukleinowych w ludzkim DNA można zmieniać, modyfikować lub odwracać, gdy są wystawione na zaprogramowane transmisje pól elektromagnetycznych takich jak ELF. W rezultacie pola elektromagnetyczne mogą być użyte do sterowania przełącznikami genetycznymi lub do wpływania na szlaki biochemiczne i mogą wywoływać szereg skutków wewnątrz żywych organizmów, jak również w kontrolowanych środowiskach lub czymś mającym miejsce poza organizmami żywymi. Ekspozycja na elektromagnetyzm może działać na organizmy negatywnie lub pozytywnie, co jest związane z procesami fizjologicznymi, a reakcja jest również związana z konfiguracją genetyczną oraz poziomem świadomości istoty. Organizm mający najniższy zakres percepcji świadomości jest na ogół najbardziej narażony na impulsy pochodzące z umysłu nieświadomego. Jest to kolejny przykład, w jaki sposób pola elektromagnetyczne mogą być wykorzystane przez inżynierię genetyczną lub jak można dokonywać modyfikacji poprzez zakłócenie bioneurologii i naturalnego systemu biologicznego ciała, przepływu informacji między DNA, RNA oraz białkami.

    Kiedy lepiej rozumiemy, jak kontrola umysłu jest wykorzystywana przez media w codziennym życiu, aby tworzyć podziały i zniewalać systemy przekonań, możemy lepiej rozpoznać program odmawiając uczestniczenia w nim. Antidotum na kontrolę nad umysłem jest połączenie się z wewnętrznym duchem i rozwijanie duchowej jaźni o wyższych walorach emocjonalnych takich jak empatia i współczucie - każdego dnia, i naprawdę dbanie o to, co dzieje się z ludźmi żyjącymi na planecie.

    Naturalne światło jest łączem do ekspresji genetycznej
    Kiedy potraktujemy światło jak częstotliwość promieniowania energii, zaczynamy rozumieć, że kwantum światła jest wszechświatowym sposobem na przenoszenie pakietów inteligentnej energii do świadomości. Światło jest formą przejawionej energii elektromagnetycznej tworzonej przez połączenie wielu pasm częstotliwości w wymiarze czasu. W odpowiedzi na ekspozycje światła molekuły DNA aktywują enzymy, które wpływają na procesy metaboliczne ciała kontrolujące ekspresję genów. Wywieranie negatywnej kontroli nad ekspresją ludzkich genów, na przykład włączanie i wyłączanie przełączników genetycznych, jest równoznaczne z modyfikowaniem lub tłumieniem potencjału DNA.

    We wszystkich formach biologicznych w naturze istnieje wiele różnych cząstek, które bezpośrednio reagują na światło oraz na poszczególne zakresy długości fal. Te aktywowane światłem molekuły to białka lub cząsteczki wytworzone przez enzymy białkowe, które są powiązane z kontrolą ekspresji genetycznej. Zwykła ekspozycja na częstotliwość światła, jaką posiadają promienie Słońca, może naturalnie aktywować potencjały genetyczne zapisane w ludzkim DNA, które kontrolują procesy przekazywania informacji molekularnych w komórkach i tkankach ciała. Aby przyspieszyć powiązania DNA w celu aktywacji genetycznej, aktywować i kontrolować wyższe formy genetycznej ekspresji w ludzkim ciele, pomocna może okazać się odpowiednia kombinacja częstotliwości światła połączona z kontrolą fal mózgowych lub utrzymywanie stanu głębokiej koncentracji i spokojnego umysłu, na przykład podczas medytacji. Ciało ludzkie jest holograficznym projektorem światła. To oznacza, że ciało i mózg są dla fal światła filtrami świadomości, poza tym ludzie sami wydzielają światło. Ludzki ośrodkowy układ nerwowy przetwarza impulsy świetlne przekazywane z kodu DNA, które przekazują do mózgu zestaw instrukcji w celu aktywacji ekspresji genetycznej.

    Geny mogą być włączane przez moc światła i moc myśli lub podczas łączenia obu

    Ten proces następuje w ludzkim ciele w sposób naturalny i nie potrzeba do niego żadnego urządzenia, implantu ani leku. To jest normalna funkcja ludzkiej biologii światła - jeśli pozwala się jej istnieć bez ciągłego bombardowania częstotliwościami sztucznej inteligencji, kontroli umysłu i implantów, jednocześnie przeładowując bioneurologię szeregiem szkodliwych, toksycznych narażeń ze strony środowiska. Żyjemy w świecie, w którym powiązania z wyższą genetyczną ekspresją zostały wyłączone - zgodnie z wolą osób służących programom NAA, które celowo zatruwają ciała ludzi i planety. Gdy mamy wiedzę na temat naturalnej funkcji ciała ludzkiego, możemy odbudować ten proces i przyjrzeć się mu ze wszystkich stron. Jakie czynniki można dziś zaobserwować wokół siebie, które można wykorzystać, aby ochronić wyższą ekspresję genów lub przyłączyć link do wyższej ekspresji genetycznej w ludzkim ciele?

    Na przykład zmasowana modyfikacja pogody w warstwach atmosfery zdaje się być formą kontroli nad naturalnym dostępem do częstotliwości światła słonecznego. Istnieje potężny program inżynierii społecznej, którego zadaniem jest przejęcie kontroli nad myślami i uzyskanie dostępu do ludzkich umysłów, aby zapobiec swobodnemu i otwartemu myśleniu. Istnieje również bardziej skrywany program związany z GMO, w którym chodzi o uzyskanie kontroli nad funkcjami łańcuchów białkowych ludzkiego organizmu, które mogą aktywować DNA i ekspresję wyższych genów. Wszystkie te czynniki mają znaczący wpływ na nasze ciała, umysły i ducha, a zwłaszcza na ludzkie DNA, które jest poddawane programowi inżynierii genetycznej lub modyfikacji, aby służyć antyludzkim poczynaniom.

    Inżynieria społeczna (socjalna)

    Kiedy ludzkość zaczyna rozpoznawać prawdziwą moc umysłu w połączeniu z mocą rezonansu harmonicznego, który istnieje w ludzkiej zbiorowej świadomości, aby współtworzyć naturę holograficznej rzeczywistości, staje się coraz bardziej oczywiste, że to jest czysto materialistyczny program globalnej socjotechniki promowanej przez kontrolerów. Jeśli nasz wyższy potencjał genetyczny można przełączyć mocą własnych myśli, na czym możemy chcieć skupić uwagę?

    Inżynieria socjalna idzie w parze z inżynierią genetyczną. To jest proces niezbędny do kontrolowania konfiguracji myślenia kulturowego i systemu przekonań ludzi lub gatunków, które są targetowane jako drogi do pełnego dozoru nad ich biologią a także myślami, zachowaniami i działaniami. Od dawna systemy przekonań są utrzymywane jako dogmaty wymuszone przez struktury władzy, ponieważ z nimi łatwiej jest zablokować kreatywność i wyobraźnię i tworzyć przedziały świadomości, które utrzymują ograniczone parametry częstotliwości mentalnej, emocjonalnej oraz duchowych poszukiwań. Kiedy świadomość jest uwięziona i niezdolna by ewoluować, rozrastać się lub badać poza sztywnym mentalnym więzieniem danej częstotliwości, następuje umysłowe i duchowe rozdrobnienie oraz pojawiają się liczne odchylenia psychologiczne a także dysfunkcje behawioralne.

    Inżynieria społeczna jest rodzajem kontroli umysłowej, dzięki której można manipulować ludźmi pozbawiając ich prawa do prywatności, zdobywania wiedzy i samodoskonalenia, tak aby można było korzystać z ich dezorientacji, co służy temu, aby przejąć kontrolę nad ich zachowaniem. Wymusza się to przez zastraszanie, groźby i oszustwa kontrolując percepcję oraz generując lęki - jednostkowe lub zbiorowe, prawdziwe lub wymyślone w tym celu.

    W trakcie i po zakończeniu wojen światowych społeczności medyczne i naukowe działające na polu psychologii zaczęły wprowadzać agresywne programy inżynierii społecznej tworzone przez tajne stowarzyszenia kontrolerów NAA. W konsekwencji, akademickie i kliniczne dziedziny psychologii wykorzystują model naukowy wspierany przez NAA i są zorientowane materialistycznie, całkowicie ignorując energetyczną naturę świadomości i duszy. Głównym celem tych agresywnych programów inżynierii społecznej jest uwarunkowane uczenie się bezradności przez społeczeństwo. Uczenie się bezradności jest zachowaniem typowym dla człowieka lub zwierzęcia, które występuje, gdy ktoś doświadcza wielokrotnych bolesnych i negatywnych bodźców, których nie może uniknąć ani od nich uciec. Po wielokrotnym nasyceniu takimi doznaniami osoba często nie uczy się, nie próbuje uciec ani uniknąć nowych trudnych sytuacji, w których taka odpowiedź byłaby prawdopodobnie skuteczna. Innymi słowy: osoba nauczyła się, że jest bezradna w sytuacji, gdy pojawia się bolesna, negatywna stymulacja i zaakceptowała, że straciła całkowitą kontrolę, a tym samym zrezygnowała z prób zrobienia czegoś, co by ją zmieniło.

    Od czasów II Wojny Światowej kontrolerzy stosujący inżynierię społeczną nauczyli się programowania bezradności, tak aby uzyskać zhybrydyzowane istoty mające stanowić cichą broń w tej biologicznej wojnie. Owa broń jest stosowana przeciwko całej, nieświadomej tego co się dzieje, populacji ludzkiej.

    „Ludzie mogliby instynktownie wyczuwać, że coś jest nie tak, ale ze względu na techniczny charakter tej cichej broni nie potrafią wyrażać uczuć w sposób racjonalny, ani radzić sobie z problemem blokowanej inteligencji. Dlatego nie potrafią wołać o pomoc ani zjednoczyć się z innymi, aby się przed tym bronić. Kiedy ta cicha broń jest dawkowana stopniowo, społeczność dostosowuje się do jej obecności i uczy się to tolerować dopóty, dopóki nacisk – od psychologicznego po ekonomiczny - nie stanie się zbyt silny i pęka. Dlatego cicha broń jest rodzajem wojny biologicznej. Rozpoznaje, rozumie, manipuluje i atakuje źródła energii naturalnej oraz społecznej ludzi, a także ich mocne czy słabe strony na poziomie fizycznym, umysłowym oraz emocjonalnym - atakuje żywotność, możliwości i mobilność”. (źródło: Silent Weapons for Quiet Wars)

    W tym czasie bifurkacji i morfogenezy planety poprzez hologramy kontrolowane przez AI, za pomocą tej cichej broni stosuje się wymuszanie przedziałów w zagrodach świadomości na Ziemi, a także wyłączanie przełączników genetycznych, które hamują potencjał zbiorowego wznoszenia do rzeczywistości wyższej świadomości.

Autor: Tessea o 20:40 Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: lisa renee

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/05/lisa-renee-inzynieria-genetyczna.html


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 21, 2017, 11:40:00
MIŁOŚĆ... REMEDIUM NA WSZYSTKO!


(https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20799022_10210588330604500_4364855654628895005_n.jpg?oh=6e2d1b2516237cb897b5cf78dde16f85&oe=5A4FC4FA)

STAŃ SIĘ MIŁOŚCIĄ..... A SIAĆ BĘDZIESZ MIŁOŚĆ.....

Gdy jesteś kłębkiem strachu.... siejesz strach!

Tu jest logiczne wyjaśnienie ... DLACZEGO system władzy tworzy sytuacje polityczne, socjalne, ekonomiczne i społeczne polegające na strachu!
W ten sposób blokowane są funkcje naszego DNA ,które nie tylko blokują nam rozwój duchowo/ fizyczny, ale również stymulują wiele chorób!

Choroby są skutkiem dysharmonii emocjonalnej, depresji i wszelakich leków ,ich energia tworzy pokraczne, zaburzone kształty, które mając niską energię mają nią wpływ na całokształt naszego życia.

Jedynym sposobem wyjścia ze WSZYSTKICH TRAUMATYCZNYCH sytuacji , pokonanie własnego strachu, zrozumienie ,że MIŁOŚĆ... TO JEST ENERGIA O NIESAMOWICIE WIELKIM POTENCJALE .. ZWYCZAJNIE ENERGIA.... którą powinniśmy się stać... czyli zgromadzić ją w sobie !

Co zrobimy z naszą energią MIŁOŚCI ... jak ją spożytkujemy.. czy obdarujemy nią kogoś ,czy zaczniemy ją używać do tworzenia rzeczy pięknych, jako środek materializacji i dematerializacji, lub energię do naszego poruszania się w przestrzeni/ teleportacja lub jako energię do wszystkich innych czynności znanych nam na razie z pism mistycznych... ....TO JEST NASZ OSOBISTY WYBÓR.

Jednak podstawą tych możliwości po pierwsze jest osiągniecie odpowiedniej mocy.. czyli wibracji... inaczej poziomu uczucia miłości w sobie.

Po drugie potrzebna jest nam jej odpowiednia ILOŚĆ...ona musi osiągnąć w nas ILOŚĆ , KTÓRA BĘDZIE NA POZIOMIE CZAKRY SERCA.

Opróżnianie siebie z energii poprzez seks bez miłości i medytacje na wszelkie okazje..... TRACIMY POZIOM ZGROMADZONEJ ENERGII NAWET GDY MA ONA JUŻ WYSOKĄ WIBRACJĘ!

Naprawdę nikogo nie uzdrowimy , nie uratujemy i nie pomożemy nikomu gdy sami będziemy słabi... to jedno, a drugie , każdy MUSI sam dokonać procesu przemienienia siebie , nikt za nikogo tego nie zrobi.
Tak jak nie przeżyje życia za nawet najukochańszą osobę, można stać się TYLKO pozytywną inspiracją, nigdy nakazem, lub zakazem. Bo to nie jest droga wyborów wolną wolą, a jedynym sposobem pozyskiwania wiedzy i tym samym podejmowania ewolucyjnych decyzji .. JEST OSOBISTE PRZEŻYWANIE WSZYSTKICH ZDARZEŃ... zarówno negatywnych jak i pozytywnych.... tak osiąga się WIEDZĘ PRAKTYCZNĄ.... pełnię wiedzy.

W każdym z nas jest BOSKA ISKRA ŻYCIA , która naprowadza nas na dobro... bo ona jest DOBREM i usiłuje połączyć się ze swoim podobieństwem..... zatem trzeba ufać sobie, swojej intuicji i iść drogą mądrości serca.

To jest trudniejsza droga , bo oparta na wewnętrznym BYĆ...... nie na zewnętrznym MIEĆ....

Gdy przekraczamy mieć.. i stajemy się BYĆ.... czyli JESTEM...... wówczas materia układa się przed nami wedle naszej woli .. mamy wszystko czego pragniemy bez nakładu ciężkiej pracy, bez wykorzystywania pracy innych.

Wówczas pracujemy dla przyjemności poznawczych, swój czas poświęcamy na to co lubimy, bez żadnych przymusów.. nasze życie zmienia swoją jakość.

A, zatem naprawdę warto jest teraz zrezygnować z WALKI o mieć.. na rzecz wytrwałości w BYĆ!

Co wcale nie znaczy,że mamy pozbyć się wszystkiego co mamy.. co osiągnęliśmy dzięki swojej pracy, te wartości mają nam służyć, nie my im.. nie powinniśmy być niewolnikami rzeczy materialnych, to wszystko.

Energia uczuć .... nie emocji , a uczucia miłości jest prawdziwym władcą życia , ona nie krzywdzi, nie wykorzystuje , niczego nie wymusza, jest pięknem, harmonią, radością, dobrem.. przemienia nasze wnętrza i ich piękno emanuje jako nasze osobiste kreacje.

Wystarczy zrozumieć tą zasadę , pójść jej drogą ... nie trwać w smutku,żalu, strachu ,pretensjach, a życie odwzajemni się szybko całym spektrum wymarzonych przez nas sytuacji....

Wszak PODOBNE TWORZY PODOBNE... czyli PIĘKNE, PIĘKNE ... DOBRE ,DOBRE... RADOSNE, RADOSNE.....itp...

JAKI JESTEŚ WEWNĘTRZNIE CZŁOWIEKU.. TAKI JEST TWÓJ ZEWNĘTRZNY ŚWIAT!

Powodzenia.... :)

https://www.youtube.com/watch?v=k7UsEZV41R0

Gregg Braden - dna, strach, miłość

Kiara.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 21, 2017, 14:16:59
EPOKA SERCA.....(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/21764739_10210857497573506_7796342635270798530_n.jpg?oh=83310d138ffd674e9e199406c1d9e0ef&oe=5A57CB37)

Coraz bardziej oczywiste staje się KTO.. zakulisowo tak naprawdę za TYM WSZYSTKIM STOI , jak bardzo rozlegle są macki tego systemu i dlaczego TAK BARDZO ZALEŻY IM NA ZIEMI I JEJ DUCHOWYCH MIESZKAŃCACH LUDZIACH!

EWOLUCJA CAŁEGO BIOLOGICZNEGO GATUNKU opartego na biologicznym , nie syntetycznym DNA MA WPŁYW NA CAŁĄ EWOLUCJĘ W KOSMOSIE!

Ten, KTO ZAWŁADNIE LUDZKOŚCIĄ ( OCZYWIŚCIE PRZEZ PRZEJĘCIE JEJ MÓZGÓW.... SPOSOBU MYŚLENIA I ŻYCIA...) STAJE SIĘ WŁADCĄ DUŻYCH REJONÓW KOSMOSU!

A, zatem walka o przejecie naszego DNA i naszych mózgów jest bezwzględna, okrutna , skorumpowano LUDZI PRZECIWKO LUDZIOM.. których na Ziemi jest mniejszość zdominowana przez ludzi TWORZONYCH EKSPERYMENTALNIE w trakcie 3 minionych cywilizacji .

Oni wizualnie NICZYM NIE RÓŻNIĄ SIĘ OD CZŁOWIEKA DUCHOWEGO ! TO JEST PERFEKCYJNA HYBRYDA bez problemu mogącą płodzić fizyczne ciała do wcieleń syntetycznej inteligencji oraz LUDZI DUCHOWYCH!

Takie ciała fizyczne MAJĄ BARDZO OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI DUCHOWYCH ODBIORÓW... bo syntetycznej inteligencji nie są one potrzebne, a CZŁOWIEK DUCHOWY MA NIE MIEĆ MOŻLIWOŚCI Z NICH KORZYSTAĆ ..
BY NIE DOSZŁO DO EWOLUCJI W KOSMOSIE.

Z powodu dużego zniszczenia naszego biologicznego DNA, na Ziemi urodziła się EMINENCJA ZAŚWIATOWA którą jest Jezus , ON stworzył z Marią Magdaleną ( która również pochodzi z tego grona) NOWĄ LINIĘ DNA, NOWĄ LINIĘ RODOWĄ Z NOWYMI MOŻLIWOŚCIAMI DUCHOWYMI dla WSPÓŁCZESNEJ LUDZKOŚCI .. WCIELONYCH DUSZ.

W CIĄGU 2000 lat, ta linia bardzo rozrosła się na Ziemi, jest już mnóstwo urodzonych w niej LUDZI.

Ci zaś LUDZIE MAJĄ OTWORZONE PREDYSPOZYCJE DUCHOWO FIZYCZNE DO DOKONYWANIA WSZYSTKICH CZYNÓW ZWIĄZANYCH Z MATERIALIZACJĄ, DEMATERIALIZACJA I WSZYSTKICH TELE... KOMUNIKACJI , TELEPORTACJI .
CI LUDZIE STANOWIĄ ZAGROŻENIE DLA SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI , BO SĄ ŻYWYMI PORTALAMI OTWIERAJĄCYMI EWOLUCJĘ NA ZIEMI I W KOSMOSIE!

Z TEGO POWODU SYSTEM , który jest TYLKO syntetyczną inteligencją postanowił ZNIEWOLIĆ MENTALNIE i FIZYCZNIE WSZYSTKICH , KTÓRYMI DA SIĘ WŁADAĆ!
ZABIĆ WSZYSTKICH NIEZALEŻNYCH , KTÓRYCH MÓZGÓW NIE DA SIĘ PRZEJĄĆ!
Stworzono na całej Ziemi mnóstwo tajnych laboratoriów i naukowych instytutów poszukujących metod globalnego przejęcia władzy nad CZŁOWIEKIEM DUCHOWYM!

Dlatego do tych eksperymentów selekcjonowano dzieci o paranormalnych możliwościach, wykorzystując ich mózgi , przez badanie reakcji w ekstremalnych warunkach.

Chodziło o znalezienie sposobu na całkowitą ZMIANĘ OSOBOWOŚCI CZŁOWIEKA I UZYSKANIE GLOBALNEGO NIEMOŻLIWEGO DO ODZYSKANIA , ZANIKU NASZEJ PAMIĘCI..
WRĘCZ WYZEROWANIA JEJ PRZEZ TRAUMĘ... TAK BY CZŁOWIEK SAM NIE CHCIAŁ PRZEKRACZAĆ TEJ OKRUTNEJ PRZESTRZENI, PEŁNEJ GROZY TORTUR, BÓLU I STRACHU!

DLACZEGO DZIECI UŻYWANE SĄ DO EKSPERYMENTÓW ..... BO DO 6 ROKU ŻYCIA WSZYSTKIE INFORMACJE KODOWANE SĄ W PODŚWIADOMOŚCI DZIECKA....

DOROSŁY CZŁOWIEK NIEŚWIADOMIE UŻYWA TEJ WIEDZY W TWORZENIU ZDARZEŃ W SWOIM DOROSŁYM ŻYCIU.

LUDZIE DUCHOWI DALI SIĘ ZASTRASZYĆ I ZWIEŚĆ TYM SYNTETYCZNYM BESTIOM!
W NASZYCH CZASACH TWORZONA JEST JUŻ 4 GENERACJA BIO ROBOTÓW/ LUDZKICH HYBRYD ..
WEWNĘTRZNIE CYBER MASZYNA ... ZEWNĘTRZNIE ZWYCZAJNY CZŁOWIEK.

Oni już istnieją realnie w naszym świecie i chodzą po ulicach, pomimo że naukowcy ujawniają nam teraz możliwość ich tworzenia.

Tak naprawdę oni reagują na ciepło.. ich identyfikacja rzeczywistości polega na czujnikach termicznych... odtwarzają i odczytują obrazy za pomącą identyfikacji termicznej przekładanej na obrazy dwu lub trójwymiarowe, oni są w stanie tworzyć hologramy, które nasze oko identyfikuje jako otaczającą nas rzeczywistość ale nie tylko to, bo jest to najnowsza technologia o której informacje nie są publikowane.

Czy możemy obronić się przed tymi bestiami w ludzkiej skórze.....

TAK .. MOŻEMY , oni nie wkraczają w przestrzeń o wyższej energii pola magnetycznego Ziemi, ta wibracja wyłącza ich wszystkie funkcje życia, staną przed momentem odejścia bezpowrotnego w nicość.
Bo zmiana pola magnetycznego ziemi/ REZONANS SCHUMANA dokonuje zmian w całym KOSMOSIE.

Ziemia jest PERŁĄ , która TERAZ rodzi się w nowych wymiarach z nową wibracją.... dokonując ewolucji jakiej jeszcze nigdy nie było.

Jednak NAJWALNIEJSZĄ ISTOTĄ NA ZIEMI JEST CZŁOWIEK DUCHOWY....
TO ON, ŚWIATEM SWOICH MYŚLI I UCZUĆ WYCHODZI ZE DOTYCHCZASOWEGO , ZWIERZĘCEGO STANU EMOCJONALNEGO, WCHODZI W STAN ISTOTY UCZUCIOWEJ ..
CZŁOWIEKA DUCHOWEGO ŻYJĄCEGO ENERGIĄ MIŁOŚCI.....
miast jak do tej pory energią emocji.

Nasze 5 zmysłów przestrajają się na odbiór i reakcje fizyczne wyższej wibracji niż emocje... TERAZ one wchodzą w oktawę ENERGII MIŁOŚCI....

Obecny Świat oparty na niższej wibracji emocji odchodzi bezpowrotnie, dlatego wszystkie jego dotychczasowe wzorce życia, religijne, polityczne, społeczne, kulturowe i biologiczne .. odejdą razem z nim, a z nimi dominująca nas do tej pory syntetyczna inteligencja.

Kiara.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Kwiecień 09, 2018, 14:16:03
·

 DNA I GRAAL.....

(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30515721_10212311207315341_3912724947641827328_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1b75d84b7a3b1b291875ae6e7b87e26d&oe=5B64D1D8)

Wracając na chwilkę do Graala. :)

GRAAl to w pełni aktywna kobieca spirala DNA tworząca sobą kielich... ale.. kielich musi być napełniony męską esencją ... w pełni energetyczną jak kobiecy kielich.

GRAAL to dwie osoby identycznie jak Mesjasz on powstaje TYLKO wówczas gdy tworzy się nową linię RODOWĄ LINIĘ GRAALA z dwóch Królewskich DNA .. kobiety i mężczyzny.

Królewskich w tym kontekście,znaczy takich ,które osiągnęły pełnię energetyczną swoich wewnętrznych aspektów... i oczywiście odpowiednią wibrację miłości.
Tak powstaje NOWY KWIAT ŻYCIA .... CZŁOWIEK O NOWYCH MOŻLIWOŚCIACH DUCHOWO / FIZYCZNYCH.
Wówczas zawsze rodzi się dziewczynka... która staje się Kolejną "EWĄ" dla nowych pokoleń LUDZI.

Bo tylko wówczas następuje otworzenie drogi istnienia dla NOWEJ GAŁĘZI ŻYCIA.

Post autor: Kiara » 11 maja 2015, 09:13

Pojawił się temat naszego dawnego znajomego A. Struskiego, nie komentuję jego prac,unikam tego. Jednak zrobię wyjątek bo temat jest bardzo aktualny , związany z wydarzeniem energetyczny z przed kilkunastu dni.

**********
Poniżej moja pełna wypowiedz.

ŚWIĘTY GRAAL.... Kielich ....eteryczna złota forma emanujące z Człowieka złote światło w postaci bardzo specyficznego obrazu przypominającego zarówno kielich jak i Menorę.

Gdy to zdarzenie zaistnieje fizycznie naprawdę, ta świetlista forma staje się jak najbardziej fizycznie widoczna.
Jej odbicie promieniujące z ciała eterycznego Człowieka pojawia się wszędzie gdzie jest taki Człowiek, na ścianach, suficie,meblach, dokładnie wszędzie.
Stan takiej amencji światła trwa kilka godzin, jest zaskakujący ,niesamowity i piękny!

Poprzedza go inna sytuacja, której z pewnych względów nie opiszę. Takiego stanu nie można osiągnąć za pomocą żadnej wiedzy zewnętrznej na temat pentagramu,ni procesów zachodzących w Człowieku.
Jest skutkiem wielu poprzednich żyć , wyjątkowości obecnego,oraz posiadania właściwej linii DNA i oczywiście DUSZY.

ZAWSZE Kobieta jako prekursor najpierw w sobie musi dokonać uaktywnienia GRAALA , by następnie dokonać energetycznego wpisu w pole morfogenetyczne obecnego wymiaru, czyli otworzyć tą możliwość dla innych.

Dodam stało już się, kto osiągnął wymagany poziom wibracji uczuć i czystość etyczno,moralną ,otworzy w sobie poziom Graala.

To tylko etap przed kolejnym wspaniałym i chyba najpiękniejszym momentem, czyli osobista intronizacja.

Nie jest to konkurencja o żaden ziemski tron..... o nie. To jest wyniesienie w sobie słabszego aspektu do najwyższej ,Królewskiej rangi.

Ponieważ kobietom dawno temu odebrano ich moc... one muszą ją odzyskać, bo Człowiek musi być harmonijny.

Zatem na drodze swojego życia trzeba było przejść bardzo etycznie slalom z trudnościami, wejść weń bez strachu i wyjść w pięknym stylu szacunku dla przeciwności i trudności.
Dopiero wówczas następuje w kobiecości odzyskanie mocy ,oraz emanacja Graala i możliwość stania się Królem..nie Królową , ZAWSZE Królem.

Dokładnie jak nasz KRÓL JADWIGA ANDEGAWEŃSKA Z WĘGIER, ONA BYŁA KRÓLEM, a Jagiełło mężem kobiety KRÓLA....to taka dygresja.

Jak już zaistnieją te wydarzenia następuje czas odnalezienia ukochanego przez taką kobietę,nie wcześniej, zawsze po jej pełnej duchowo, energetycznej dojrzałości, która samoistnie się przejawia na planie fizycznym, zmienia wszystko.

Bowiem dopiero wówczas "napełniony GRAAL" obdarowuje sobą , swoją wiedzą miłości i mądrości zewnętrzny ukochany aspekt męski, czyli swojego ukochanego partnera.

Od tej pory na Ziemi ,dosłownie zaczynają dziać się cuda.

Kto wypełni te zasady zrealizuje TESTAMENT MARII MAGDALENY z Rennes le Chateau

Mesjaszem nie jest jedna osoba, jest nim para, która staje się JEDNIĄ... CZŁOWIEKIEM W PEŁNI... ONI STAJĄ SIĘ MATRYCĄ NOWEGO CZŁOWIEKA NA ZIEMI.

https://www.youtube.com/watch?v=Ob3oV7KWV40

2: DNA i geometria Świętego Graala 2 [PL]

Kiara.

Ps. Testament mówi o sekrecie ukrytego skarbu w Rennes le Chateau , tak to prawda, ale tym skarbem jest zakodowana wiedza jak stać się MESJASZEM... kto i kiedy nim się stanie, oraz CO.... jest DAREM dla obydwojga.
Nie chodzi w tym o poszukiwanie skarbów materialnych, pomimo ,że one istnieją... ale są TYLKO zwodzeniem dla niedojrzałych duchowo ludzi.. dla ktorych świat materii ma większą wartość niż świat DUCHA.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Kwiecień 09, 2018, 14:21:10


DZISIEJSZA DYSKUSJA.... ;)


Heliodor Biernacki Odleciałem czytając to!  a nawet nie tyle czytałem co chłonąłem to...

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki Odczułem wewnętrznie,że wszystko co tu napisałaś to prawda, mało tego, jest o wiele więcej do przekazania... Ja umiem wyjaśnić kabalistycznie dlaczego połączenie KRÓLOWEJ i Króla jest konieczne! Oboje osiągają poziom sefiry Kether (Korony) i wtedy mogą już RAZEM wznieść się PONAD, PO ZA Drzewo Życia :)
1

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Tak wówczas OBYDWOJE TWORZĄ NOWE DRZEWO ŻYCIA.. to jest największy DAR i najcenniejszy w całym KOSMOSIE otrzymać prawo i możliwość stania się PRA>> RODZICAMI NOWEJ LINII LUDZKOŚCI. <3 Już nie tylko Lini Jednego Rodu , a NOWEGO KOSMICZNEGO RODU ... to jest niesamowita odpowiedzialność , a zarazem cudowność o wartości ISTNIENIA ŻYCIA NA ZAWSZE. <3 Ziemia kiedyś przestanie istnieć.. a Ród , który Oni założą TERAZ pozostanie na ZAWSZE. Oczywiście on będzie ewoluował , ale ich DNA fundament życia .. będzie zawsze podstawą niezmienną.
1

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki Zgodnie z moją wiedzą oboje dostępują Świętego Światła i osiągają prawdziwy 33. stopień wtajemniczenia. Tak samo jak Jezus w ezoterycznym chrześcijaństwie czyli w sumie w gnostycyzmie, zgodnie z rękopisami z Qumran z nad Morza Martwego! Jezus & MM oczywiście :D

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara To już było....obecny czas to 44... 8 dwa okręgi nieskończoności.. weszliśmy w NOWE. :) Owszem to jest tworzone na bazie wzorca rodziny... 33 ( inaczej 6, heksagram , dwa trójkąty ), ale to to są podstawy dla zupełnie NOWEGO. Wzorcem nie jest już piramida, ani dwie piramidy.. MER KA BA. Obecnym wzorcem są DWIE KULE...DOSKONAŁOŚĆ FORMY... KULE HARMONII .

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki To ja czekam na 88, 2 x 44 ;)
1

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Jest jeszcze 55. czyli 2 x 5 ale to jest powrót do JEDNI... PEŁNI STWÓRCZEJ.Może nie teraz ten temat.. :)
1

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki A jakbyś odniosła do tego wszystkiego słowo "KOŁA" ? Ciągle mnie to prześladuje, nie chodzi o same koła, bo nie wiem jak to odnieść, ale o słowo i sens tutaj...

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Koła, okręgi to zamkniecie , pełnia czegoś, dążymy do osiągnięcia takiego stanu właśnie przez dwie piątki. 10 , to jest wyzszy stan JEDNI ..to się powtarza cyklicznie na wszystkich poziomach rozwoju.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 07, 2018, 14:40:43
Holograficzne właściwości DNA


(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41032898_2039859396034193_3665389978772307968_n.jpg?_nc_cat=0&oh=51f6f19f79d8c25bece4f637945ce571&oe=5BF27561)

Pole energetyczne ludzkie istnieje jako tablica oscylujących punktów energetycznych, które mają strukturę warstwową i zdecydowaną symetrię , właściwości te spełniają definicję normalnego kryształu w formie materialnej" - Marc Vogel

Organizm ludzki jest jak Wszechświat dla siebie; ogromnie, skomplikowany ma  system niezwykłej wrażliwości i szczegółów. To był przedmiotem podziwu, filozofii i badań naukowych przez wieki, jednak jej najbardziej elementarnej projekt jest wciąż owiana tajemnicą.

Jaki jest związek życia biologicznego z Kosmosu - z tkaniny przestrzeni i samego czasu? Czy nasze ciało z "ziemnych maszyny" Kartezjusza; jest "automatem" dyskretnych funkcji mechanicznego?

Czy naprawdę zamknięte w nieskończonej walce z tykanie zegara termodynamicznej entropii - coraz większe zaburzenia - jak widok współczesnej fizyki?

Fraktal-holograficznego modelu rzuca nowe światło na te pytania; ujednolicony opis Kosmosie ujawnia swój prawdziwy stosunek do człowieka, relacji tak splątane, tak intymne, że oba nie mogą być oglądane poza ...
473969_10150701329305081_1506434851_o

Ogrom biologicznej złożoności

xlarge_cell_nucleus-1_01 Budulcem życia, komórki biologiczne, jest podmiotem zadziwiającej spójności; miliardy procesów chemicznych odbywają się wewnątrz niej co drugi - metabolizm, transport molekularny, ekspresji genu, replikacji DNA zewnątrzkomórkowej komunikacji, reprodukcja, różnicowanie komórek, żeby wymienić tylko kilka.

Istnieje 50 bilionów komórek w ludzkim ciele, a ich łączna DNA rozwikłać obejmowałby odległość od Ziemi do Słońca ponad 400 razy!
Wszystko to pięknie współpracuje utrzymać żywy organizm oddychania przystosowany do współdziałania z zewnętrznym wszechświatem niezliczonych procesów fizycznych.

Co fizyki bazowego może liczyć na takich ekstremalnych poziomach organizacji?

Te zasady termodynamiki entropia nie łatwo wyjaśnić złożoność ewolucji biologicznej, ani nie może stanowić funkcję rozbudowanego i współpracy komórek.
Pod względem konwencjonalnych fizyki nasuwa kilka pytań należy odpowiedzieć w tym zakresie, na jaki ma 50 bilionów komórek działają bez zarzutu symfonii?

Albo, to naturalny proces stworzony z  obojętnych minerałów starożytnej Ziemi tworząc skomplikowaną maszynerię komórkową w pierwszej kolejności?

Obliczenia prawami prawdopodobieństwa wskazuje, że czas potrzebny dla siły uniwersalnie generowanej nawet dla pojedynczego źdźbła trawy jest procesami prób i błędów będzie znacznie przekraczać postulowany wiek naszego wszechświata, nawet nie wspominając  o całej biosferze Ziemi.

Oczywiście nie jest elementem obecnych tu samo organizujących się  naturalnie nieodłączne ruchów w kierunku celu i spójności; pozostawiony sam wszechświat będzie produkować niesamowitą złożoność z własnej woli.

Innym problemem w naszej współczesnej fizyki jest znany jako "zasady antropicznej", hipotezy przedstawianej jako możliwe rozwiązanie do centralnego pytania w nowoczesnej kosmologii: jak i dlaczego nie możemy trwać tylko  tutaj?

Z jeszcze niewyjaśnionej przyczyny, nasz Wszechświat wydaje się ogromny starannie dopasowany do tworzenia złożonych form życia. Ma parametry fizyczne sił fizycznych umożliwiające tworzenie  struktury atomowej, a tym w samym składzie cząsteczkowym wszystko  jest dokładnie tam, gdzie ma być tworząc stabilne łańcuchy cząsteczkowe, tak jak nici DNA.

Gdyby np dużą siłą łączącą atom, była by wyższa lub niższa frakcja biologicznego życie była by niemożliwe.

taki jest   fakt, że czytasz ten tekst, który jest o tym , co doprowadziło do zasady antropicznej: jesteśmy tu, ponieważ żyjemy we wszechświecie, który pozwala nam tu być.

Rzeczywiście, jest to uproszczonym  i kołowym  argumentem, luźno opartym na założeniu, że istnieją niezliczone wszechświaty , każdy z różnymi prawami fizycznymi, nasz jest jednym, który daje   umożliwia nasz rodzaj  życia, a co za tym idzie - z nami, włącznie z  czytaniem tego artykułu.

Ponieważ jest to hipoteza  stosowna, wielu z nich jest niezadowolonych  z tej hipotezy jako twór  logicznie okrągły i całkowicie nie do udowodnienia.

W skrócie, jest wybitny problem współczesnej fizyki, a mianowicie z zasady - Życie.

Wszystko działa bardzo dobrze z uznaniem  obecnych modeli, ale obecność życia stanowi znaczne wyzwanie dla wiedzy.

Jednak jednolite teorie fizyki powinny być w stanie wyjaśnić procesy zasad  uniwersalnych, od mikroskopijnych do makroskopowych, w tym życia, świadomości i wszystko za sobą pociągać.

Dopóki jest to tylko istniejąca  teoria , tak naprawdę nie może twierdzić, że wiemy wszystko,  o  rodzaju zjawisk kosmologicznych, jakimi  naprawdę jesteśmy.

Nasza wizja siebie jest wciąż niepełna. Pojęcie wszechświat zmierza ku coraz większym zaburzeniem jest obalona przez naszego istnienia; żyjący, oddychający organizm człowieka jest niezrozumiałym system wzajemnych połączeń, przeplata się ze światem na poziomie bardziej kwantowym .

Jak się niebawem  przekonamy istnieje  PODSTAWOWA MATRYCA ŻYCIA  .. ONA   jest tym ,co to wszystko  organizuje, jest bardzo możliwe fizyczne miejsce w którym ONA  ISTNIEJE.
Pustka - zasada Zakonu
Podwójne torusAby znaleźć zasady nakazujące fundamentalne prawa  dla tworzenia i utrzymywania organizmu ludzkiego musimy spojrzeć poza formę biologiczną, w strukturę przestrzeni, w której one powstały.

Jako czytelnik wiem, Fraktalne wzory  holograficzne pokazują , że przestrzeń nie jest pusta, ale pełna; plenum lub pól punktu zerowego zawierających potencjalnie nieskończoną energię.

W tym układzie  materia powstaje w zależności od miejsca, a nie odwrotnie, i naturalnie skrapla się w pierścieniowych / systemach  spehrical, odpowiadającym  strukturze topologicznej samej czasoprzestrzeni rozszerzalności, skurczy i wirowania.

Topologia ta znajduje odzwierciedlenie we wszystkich skalach, od atomu do wszechświata, a to naturalnie organizuje kwestię w odstępach harmonicznych określonych przez podstawową geometrię nad przestrzeni, zakładając znajome kształty galaktyk wirujących, gromad kulistych, systemów gwiezdnych, dynamiki planetarnych, a nawet komórek i atomów.

 Sam atom jest w rzeczywistości niczym jak  innym miejscu w ruchu; jak mały toroidalny wir w morzu próżniowym, które zamienia się w nieskończenie małe kwanty energii potencjalnej na energię kinetyczną lub masę.

W niedawnym artykule Haramein, w Quantum Gravity & holograficznym Mass  były bardzo dokładne prognozy dotyczące podstawowych cech atomu acheived opisujące masę protonu jako wynik fizyki w holograficznym i powszechne uwikłanym układzie  poprzez próżnię.


Z tego punktu widzenia źródła organizacji materiału, wewnątrzkomórkowej spójności, a nawet świadomości, nie leży w obrębie procesów fizycznych w organizmie, ale są raczej efektem  przyczynowych zjawisk, wynikającym   z podstawowych cech samej czasoprzestrzeni,  sama zasada energetyki tworzyła wszechświat.

Jednak,  to pole jest niczym innym jak czystym potencjałem, będąc non-wymiarowym i nieskończonym w przyrodzie, ale także z definicji szczytu , porządku i organizacji - wszystkich punktów ujednoliconym. Zatem entropia, randomizowane Wszechświaty,  spełniają ona przeciwwagę w negentropic, spójnej próżni.

Czarna dziura
Energia kinetyczna i potencjalna


Z tego założenia możemy zrozumieć zjawiska energii w dwóch różnych formach, energii kinetycznej i potencjalnej, synonimem manifestowanym  i niezamanifestowanym, dynamicznym i bezwzględnym.

Energia potencjalna jest statyczna, uporządkowana i zrównoważona, a energia kinetyczna to  energia w ruchu, jest z natury niezrównoważona, w stanie stałego rośnięcia entropii, zaburzenia i rozkładu.

Energia kinetyczna jest równa ekspansji ma  wirowanie, promieniowanie widzialne i ciepło, a energia potencjalna tworzy przeciwny ruch skurczu, równowagi termicznej i absolutnego stopnia zera.

Zrozumienie jedności tych przeciwieństw, entropii i negentropia, chaosu i porządku, procesów generoactive i radioaktywnych, i jak one działają na naszym świecie jest możliwe.  

Możemy uświadomić sobie, że rzeczywistość, w jej najbardziej podstawowym stanie , jest wyrazem uniwersalnej spójności, integralności i równowagi - wyrazem kosmicznej osobliwości.


Istnieją zatem trzy podstawowe tryby ruchu przestrzennego we wszechświecie - ekspansji, skurcz i spin.
Siły uniwersalne znane jako Gravitation (skurczu) i elektromagnetycznymi (ekspansja) są skutkami wynikającymi z tych samych dynamiki przestrzeni.

Rozszerzanie przestrzeni jest promieniste, w kierunku ciepła, powoduje zaburzenia   bezużytecznych form energii.

Poruszanie się we wszystkich kierunkach, do maksymalnej objętości vs. minimalnej trwałości, jego geometria przestrzenna jest tworzeniem formy kuli.

Skurcz przestrzeni, jednak generoactive - w kierunku chłodu, wyższego rzędu i powszechnej spójności z pola punktu zerowego.

Skurcz jest ruchem w kierunku tworzenia minimalnej objętości i maksymalnej stabilności, wyrażonej  geometrycznie jako czworościan.

Jest on  nie radiacyjny jest tetraedryczną implozyjną geometria przestrzennej, nie jest widoczny gołym okiem; należy do niezamanifestowanej sfery czystego potencjału, a więc jest to geometria nad przestrzenna.

Geometria nad przestrzeni osiąga całkowicie zrównoważony stan podstawowej siatki 64 czworościanu; czworościenną krystaliczną strukturę tkaniny wszechświata.

Siatka 64 czworościanu Czarna dziura

Centrowania każdego czarnego systemu hole - każda galaktyka, gwiazda, komórka lub Atom - to nie jest pusta przestrzeń, wciąż jest  punktem statycznej energii potencjalnej, która zapewnia względny środek obrotu dla systemu obracania się,to jest  jak cisza w oku huraganu.

To nieruchome Centrum spoczywa w stanie równowagi termicznej - absolutne zero stopni. Jest to doskonale chłodna cisza, która pozwala na energię kinetyczną; ruchu, obrót, tarcie i uzyskanie ciepła gdy ekspansja nastąpi.

Wokół tego centrum statycznego jest horyzont zdarzeń; naturalnie występująca granica równowagę, gdy siły kurczenia i rozszerzania są równymi siłami.

Nasz własny wszechświat jest wnętrzem gigantycznej czarnej dziury, patrząc w przestrzeń, w przezroczystej ciemności na  chłodnym nocnym niebie, jesteśmy rzeczywiście świadkami i źródłem porządku we wszechświecie, jednoczącym  wyrównawcze łączenia i zrównoważenie wszystkich rzeczy w swoim  majestatycznym ciastu uściskiem.


O ile sfera promieniowania atomu lub płonącej gwiazdy może pojawić skończoność , zlokalizowaną  i oddzieloną od innych, to  skurczu pola - jego Gravity - jednoczy i zmienia  plenum w non-miejscowym stanie próżni.

Pole grawitacyjne wywodzi się z hyperfield próżniowej, która jest stale dostosowywana w  innowacyjnej synchronizacji i samo organizujących się wszystkich struktur , wszędzie według coraz nowszej topografii kosmicznych fraktali.

Próżnia jest wspólnym  źródłem, pochodzeniem i punktem końcowym wszystkich informacji, a więc wyraźnie  będąca niczym więcej niż wyrazem holograficznej przestrzeni, ma wszystko, co potrzebne do samoorganizacji.

Jednakże, istnieje tylko jeden podstawowy element materii zdolny do zamknięcia pętli sprzężenia zwrotnego z generoactive z radioaktywnymi siłami,jest transportowany poprzez formy fizyczne w takiej kolejności i złożoności wyrażonej w życiu biologicznym; a mianowicie  JEST TO ELEMENT WODA.


przycięta Góra
Woda - Link do HyperspaceNiebieski plusk uderzenia kropli wody na powierzchni wody...

 Chociaż sama cząsteczka H2O wydaje się dość proste, woda jest znacznie bardziej złożone niż we  wzorze chemicznym wydaje się wskazywać.

Woda cieszy się wyjątkową pozycję w wielkim projekcie, a to tworzy  notoryczny bunt wobec wszystkich istniejących modeli i porównań, gdy patrzy się na nią na równi z innymi elementami układu okresowego.

Chemicznie, woda wykazuje szeroki zakres właściwości wyjątkowych w przyrodzie, spośród nich, cechy termiczne niezbędne do życia biologicznego, na przykład o dużej pojemności cieplnej, wysokiej przewodności cieplnej i dużej utajonego ciepła parowania.. to kilka z  spośród bardzo wielu innych.


Geometria wody...

 Co bardziej istotne w ramach tej teorii jest jednak to, że woda ma niepowtarzalną konfigurację czworościennej cząsteczki i jest termodynamicznie odwrócona; jest to jedyny element który  rozszerza się  po schłodzeniu i kurczący  po podgrzaniu.

Te właściwości sprawiają, że element wody harmonijnie dopasowuje się  do geometrii nad-przestrzeni, zapewniając informacje , zamyka pętlę sprzężenia zwrotnego z rozszerzania się i kurczenia, łącznik między entropii i sił negentropic we wszechświecie.

Na poziomie molekularnym woda jest bardzo spójna; atomy wodoru w jednej cząsteczce łatwo przyciągają atomy tlenu z otaczanie cząsteczki.  

W ten sposób organizuje się w kryształ jak  w sieci, która jest w stanie zapisywać lub transdukować  drgania nowej  informacji.

Jest to dokładna geometria próżni w funkcji struktury krystalicznej wody jako doskonały kanał do spójnej wymiany informacji między nadprzestrzeną i systemami biologicznymi.

Haramein sugeruje wytworzenie z konfiguracji tetraedrycznej  funkcję wirowania w strukturze powierzchni, która stanowi odnośnik rezonansowej fluidodynamiczną cząsteczkę wody.

Poprzez ten rezonans przechodzące spójne informacje rozbrzmiewa przez jego konstrukcję, rozprzestrzenia zmieniając  procesy negentropic do postaci materialnej - procesy te  poruszają się w kierunku wyższych stanów porządku i złożoności, odzwierciedlając harmoniczną częstotliwość geometrii próżniowej, mechanizm potencjalnie kluczowy ma  znaczenie dla utrzymania złożoność wszystkich cząstek DNA.

cd..
Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 07, 2018, 14:41:18


cd..

Thermo człowiek

Początki DNA


(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41032898_2039859396034193_3665389978772307968_n.jpg?_nc_cat=0&oh=51f6f19f79d8c25bece4f637945ce571&oe=5BF27561)

Organizm biologiczny są w dużej mierze składa się z wody , jak widzieliśmy, endogenna woda może mieć kluczowe znaczenie dla zrozumienia złożoności metabolicznych form życia.

Ostatnie wyniki badań sugerują, że silnie strukturyzowane makro cząsteczki wody w rzeczywistości mogą być elementem odpowiedzialnym za struktury i wspomaganie składu nici DNA.

Woda otacza i zawiera nukleotydy i atomy tworzące podwójną helisę i może służyć jako kanał do transmitowania informacji o częstotliwości od hiperprzestrzeni próżniowej.

Zjawisko to faktycznie przedstawiono  w niezwykłym eksperymencie noblistki Luc Montagnier , w którym woda i bardzo niskie częstotliwości elektromagnetyczne  został użyty do utworzenia cząsteczki DNA, tylko z jej elementarnych składników chemicznych.

Eksperyment zapewnia przekonujące argumenty dla idei, że woda z natury posiada zdolność do konwersji energii o wysokiej entropii w stanach niższej entropii (wyższa koherencji), tym samym działając jako agent zamawiania poruszającą się  energię , zmienia ją z niespójnych, przypadkowych elementów w spójne, zorganizowane formy - jak w spirali DNA.


spirala DNA


Chwila po chwili, każdy atom każdej cząsteczki, zarówno organicznej jak i nieorganicznej w tym  procesie  ulega zmianie,  wymienia się.

Każdy z nas w ciągu najbliższych siedmiu lat będzie miał zupełnie nowe ciało, aż do ostatniego atomu.

Nawet kodony chemiczne cząsteczek DNA ciała będą swap i przełączą nowe  niezliczoną ilość razy przed zachodem słońca. Wśród tej stałości zmiany, gdzie możemy znaleźć przewoźnika o ciągłości, organizacji i struktury?

Odpowiedzi leży w geometrycznych zasad i proporcji nad przestrzeni,w dążeniu do  idealnego świata wiecznego , niezmiennego w idealnym układzie  geometrycznym absolutu.

W związku z tym, warto zauważyć, że spirala DNA składa się z 64 kodonów, precyzyjnie dopasowujących się do 64 czworościanu, tworzącego  krystaliczną geometrię nad przestrzeni.

Możemy wyobrazić sobie cząsteczkę DNA człowieka jako rezultat wielu milionów lat odcisków rezonansu czy "wzorców pamięci", w których pośredniczymy w ramach ewolucji   za pośrednictwem podciśnienia.

Pole grawitacyjne pochłania informacje  w tym zakresie, tak aby dostroić jej różne wyrażenia (np różne formy biologiczne) aby optymalnie wszechświat, w którym istnieje tworzył ; ewolucyjny system niesamowitej łączności i równowagi.

dna_spiral

Liquid Crystal w ludzkim ciele

Fundamentalną dynamiką wszechświata jest to, że posiada  rozszerzanie i kurczenie się . tworzy on   - ciągłą pętlę zwrotne informacje,  promieniujące na zewnątrz i absorbuje ich odbicie  z powrotem na siebie.

Podobnie ludzka świadomość jest również pętlą zwrotnych informacji. Odbieramy zewnętrzne kontrakty świata do naszej świadomości , reagujemy przez nasze  odczucie , tworzące   niezliczone procesy fizyczne, tylko ich  ułamki są filtrowane w zmysłowych jako  wrażenia  w ciele i mózgu.

Jednocześnie istnieje indywidualność i jej niezliczone atomy promieniującej energii, działające na zewnątrz we wszechświecie jedynie poprzez  swoje istnienie.

Wyniki świadomości od tego warunku brzegowego, to wydarzenie na  horyzoncie, między absolutną  i dynamiczną energią, gdzie informacja jest absorbowana wewnątrz pola próżni nielokalnego nieskończonego  promieniowania w tą i  z powrotem do skończonego świata zewnętrznego.

Świadomość jest po prostu informacją przetwarzaną. Tak więc jednostka nie jest jedynym, doświadczaniem  rzeczywistości, ale rzeczywistość jest TYM KIMŚ KTO pokazuje  ..  jak  przeżywa się każdego człowieka, identycznie jak  każdy atom.

 Źródło świadomości nie powstaje w organizmie i mózgu człowieka ,  to raczej jakość topologii samej czasoprzestrzeni, z podstawowych dynamiki i funkcji przetwarzania informacji o black-hole-wszechświat.

Świadomość człowieka jest wypadkowa możliwości poboru informacji ze źródła i stworzenia z niej swojej wiedzy poprzez doświadczenie jej w fizycznych zdarzeniach.

W związku z tym organizm biologiczny jest bardziej jak transceiver świadomości, a nie jego źródła pochodzenia. Aby znaleźć kanał świadomości potem znów musimy zajrzeć do geometrii krystalicznej wody w ludzkiej postaci.

Kryształ jest tylko konstrukcja, której cząsteczki są ułożone w regularny wzór, zorganizowany. Charakterystycznie, rezonujących lub oscylacje o określonej częstotliwości, i kilka kryształów także piezoelektryczny, czyli reagują na naprężenia mechaniczne przez generowanie impulsów elektrycznych.

Obie te właściwości są często wykorzystywane w dziedzinie elektroniki i komputera, na przykład w celu wytwarzania nadajników radiowych do strojenia i stabilizacji konkretnych częstotliwościach.

Szukasz informacji przewodu podciśnienia możemy patrzeć w systemach krystalicznie jak w organizmie. W rzeczywistości istnieje bardzo wiele struktur w organizmie człowieka, które mogą być opisane jako krystalicznie podobne.

Płynny kryształ


Ciekłokrystaliczny płyn  jest rodzajem kryształu, który wykazuje dynamikę płynów przy zachowaniu cząsteczek w zorganizowanej strukturze, podobnie jak żołnierze maszerują zachowują swoją strukturę rytmu kroku  nawet podczas wchodzenia w zakręt.

Cząsteczki fosfolipidów z błony komórkowej, zachowują się w podobny sposób; ich płynna krystaliczna organizacja pozwala membrana dynamicznie zmieniać swój kształt przy zachowaniu integralności, dzięki czemu jest w stanie zarówno wydzielić i wibrować w rezonansie z impulsami elektrycznymi, podobnie jak układ krystalicznego półprzewodnika.


Błona komórkowa


Cząsteczka DNA sama wykazuje również taką samą organizację krystaliczną, podobnie jak szkielet kości organizmu. Obydwoje są także piezoelektryczni i odpowiedni elektrycznie od mechanicznego impulsu ze swojego  otoczenia.

W rzeczywistości każda struktura narządów, gruczoł krokowy, układ nerwowych, komórek i białko wykazuje swój  stopień organizacji w pewnym stopniu funkcję krystaliczną i razem tworzą one sieć oscylującego, rezonans struktury, który stanowi ogólną organizację i spójny wzór rezonansowy, a więc w warunkach fizjologii i fizyki, człowiek może lepiej być rozumiany jako wibracyjny biocrystals;

Systemy otwarte w ciągłym rezonansie z częstotliwościami nad przestrzeni. Nie istnieje określona granica między polami elektromagnetycznymi prowadzonego przez metabolizm organizmu i tych, które istnieją w środowisku.

W związku z tym możemy myśleć o  ludzkim  ciele  jedynie jako o bardziej  gęstszej krystalizacji samej przestrzeni.

Ludzkie ciała 333

 Ciało ludzkie składa się z 75% wody a nasz mózg z 90%, jednak znaczenie tego faktu jest często niedoceniane.
W rzeczywistości, niemowlęta urodzone głównie z wody w mózgu (wodogłowie) świadomie reagują na bodźce, i ogólnie działają doskonale, ale tylko niewielka część ich mózgu składa się z neuronów.

Innymi słowy, jesteśmy w pełni świadomi i świadomi nawet przy bardzo małej  ilości szarych komorek w mózgu - jednak jeśli usunąć wodę, życie przestanie istnieć..

W związku z tym, woda może działać jako przekaznik , przez który rozciąga się próżnia nad-przestrzeni w  skomplikowanej formie fizycznej - poprzez rezonans elementu wody fala  fraktalna wzrostu i ewolucja biologiczna jest możliwa.

2-Fractal kwiat

Uchwała biologiczna


Wbrew powszechnemu przekonaniu, komórka biologiczna jest bardzo energetycznym  obiektem; jest z  fosfolipidów błonnych ,ma  wewnętrzną strukturę mikrotubul oscylująca w skrajnych natężeniach zmierzonych 10 14 Hz.

W fraktalnie-holograficznym modelu każda komórka może być  w rzeczywistym  w porównaniu z bardzo małą jednostką / czarną dziurą.

W "Haramein i raucher w prawach skalowania " możemy nawet zobaczyć, że produkcja energii z mikrotubul w obrębie komórek biologicznych, pod względem częstotliwości kontra promienia, są w liniowym, ustawieniu  harmonicznym  z innymi systemami czarnych dziur we Wszechświecie (tj galaktycznych jąder, kwazary, gwiazdy, mini-czarna dziura atomy itd), co sugeruje, że same komórki, ich  rozdzielczość i  naturalna skala wszechświata, zasad biologicznych, znajduje się w samym środku mikro i makro-Comos. Pomiędzy ich atomami i atomami  gwiazd na kosmiczny wykresie.

Nie tylko  to stwierdzenie implikuje bogactwo życia biologicznego w kosmosie, ale stawia człowieka w centrum własnego antropicznego wszechświata.

 
Z TEGO PUNKTU WIDZENIA CIAŁO LUDZKIE SKŁADA SIĘ Z BILIONÓW KOMOREK MINI CZARNYCH DZIUR W DOSKONAŁEJ KRYSTALICZNEJ ORGANIZACJI , WSZYSTKIE SĄ ZHARMONIZOWANE WOKÓŁ PULSUJĄCEJ SPÓJNIE OSOBOWOŚCI LUDZKIEGO SERCA... 

Całość  ta tworzy systemy, w symfonii, zdarzenie horyzontu absorbujące informacje z makrokosmosu  do mikrokosmicznego świata ludzkiej jednostki.

Dlatego karmienie pole próżniowego zwrotną   wiedzą o wysokiej  pozytywnej wibracji  z  danych nam przez nie  doświadczeń , zmienia nasz horyzont zdarzeń.. powodując ewolucję.

Każde zdarzenie wywołane na horyzoncie i odebrane przez człowieka  , reprezentuje inny punkt widzenia, wyjątkową pozycję geometryczną, w kosmicznym fraktala, tworząc  swój własny kawałek informacji do całości.

W sumie, to "rozszerzenie przestrzeni" jest nastrojone, samo organizującym się odbiciem ludzkich myśli i uczuć stworzonych w momencie przezywania KAŻDEJ życiowej sytuacji.

Ludzki system nerwowy jest    system niesamowitej wrażliwości i złożoności, zdolny do rejestrowania najdrobniejszych impulsów  ze swojego otoczenia.

Jak widać, za pośrednictwem wody jednostka biologiczna a przede wszystkim człowiek  dosłownie krystalizuje  z hyperfield próżni swoją  holograficzną rzeczywistość.

Gęsta krystalizacja energii wydaje się być tylko naszym  widzialnym obrazem, tworzonym  z wielu warstw rezonansowej sześciennej  krystalicznej struktury energetycznej.

Całość ta, która rozciąga się w sposób nieprzerwanego kontinuum, od poziomu materii brutto, do przyczynowej sfery kompletnej pustki -  tworzy stan równowagi.


Strojenie Biologicznej krystalizacji

Ta nadwrażliwość holograficznego systemu biologicznej  krystalizacji  stale tworzy dla nas rzeczywistość   z mapy  naszej własnej świadomości (i nieświadomości)ze  sprzężenia zwrotnego pętli stanów psycho-emocjonalnych; interpretacji , których dokonujemy sami w naszym   polu myśli i uczuć.

One wszystkie wpływają  na nasz świat , a to z kolei wpływa na nasz wszechświat -jest efektem  naturalnej równowagi tworzenia i współtworzenia.

Jak świadomie wprowadzić siebie  w stan wewnętrznej równowagi, różne energetyczne warstwy biologicznej krystalizacji energii będą oscylowały  na wyższe stopnie organizacji i spójności.

W obrębie każdego rdzenia myśli  istnieje równowaga, co oznacza uniwersalną jedność, a więc im bardziej myślami i uczuciami , oraz czynami  jesteśmy skoncentrowani na pozytywie ,  tym bardziej nasycona dobrem  jest nasza energia powracająca do źródła. Tym  bardziej oczywista staje się naszą łączność we wszystkich rzeczach z wzorcem doskonałości, którym jest ŹRÓDŁO/ WZORZEC DOSKONAŁY  ISTNIENIA.

Dostrojenie/podniesienie  energii holograficznej przestrzeni życia   człowiek przez pracę.


Możemy sobie wyobrazić, że akt introspekcji równa się implozyjnemu ruchowi, podniesienie siły, a tym samym ruch w kierunku wyższego koherencji, porządku i przepływu, co może być przyczyną medytacji i jogi praktyki są  korzystne dla zdrowia psychicznego i fizycznego.

Zastosowanie esencji, accupunture i kryształów do wibracyjnego strojenia jest także starożytną wiedza, której odkrywanie  dopiero teraz nasila się w naszym współczesnym świecie.

Nauka medyczna dotycząca energicznych, wibracji z ktorych zbudowane jest ludzkie ciało  jest nadal we  wczesnym dzieciństwie, a przed nami leży rozległy wszechświat i odkrycia jego zasad istnienia ...

Wszystko to daję  pod uwagę, że może dojść do  NOWEGO RODZAJU CZŁOWIEKA z otworzoną zasadą  wrodzonej powszechnej równowagi, spójności, współtworzenie i połączenia pełnego ze swoim kosmicznym wzorcem .

Geometrycznymi  proporcjami  nad przestrzeni jest pradawny  plan stworzenia, kierujący powstawaniem wszechświatów, kwazary, galaktyki, gwiazdy, planety, komórek i atomów.

Rozciąga się on  jednocześnie przez wszystkie  wymiary skalarne i ostatecznie odkrywa  własną tajemnicę oczami LUDZKIEJ  samo-świadomość  każdej jednostki.

Ludzka forma jest nie mniej niż holograficzną projekcją harmonicznej geometrii nad przestrzeni - naturalną krystalizacją energii w  indywidualną  całość.

http://holofractal.net/


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 07, 2018, 16:26:15
(http://humor1.pl/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=1856&g2_serialNumber=4)

W odpowiedzi na powyższy tekst należy dodać biblijny Adam i Ewa  są TWORAMI ziemskich genetyków wyprodukowanymi w "OGRODZIE EDEN"... DNE..  w tym wypadku duże znaczenie ma E bo jest niższym dźwiękiem stwórczym sięgającym jedynie do III wymiaru, III czakry czyli kopią STWÓRCZEGO PRADZIADKU A , odpowiednika stwórczej najwyższej wibracji energii miłości.

A, zatem "Ogród E.. DNE  opisuje doskonale czas i miejsce eksperymentu naziemnego , genetyków III wymiaru  tworzących kopię materialną CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.

Matryca Matka... to nie Matryca Ojciec .... matryca Ojciec nie posiada całej wiedzy Matrycy Matki , bo jest w wymiarze fizycznym TYLKO JEJ CZĘŚCIĄ reprezentujący głównie MOC sprawczą.

A zatem WSZYSCY potomkowie biblijnych Adama i Ewy jak najbardziej nie są potomkami STWÓRCY WSZECHRZECZY nie sa stworzeni na Jego wzór i podobieństwo ,a jedynie na wzór i podobieństwo głównego genetyka , który jako wzór tworzenia przekazał swoje DNA.

Jednym słowem oszustwo goni oszustwo.... czy obecni Żydzi o tym wiedzą?

Moim zdaniem zdecydowana większość zwykłych,  ludzi nie wie o tym, nie ma pojęcia ,że zostali perfidnie okłamani i wykorzystani przez dawnych kreatorów tego eksperymentu!

Jednak jest spora grupa świadomych tego faktu Żydów, moim zdaniem z premedytacja manipulujących ta informacja ze strach przed utraceniem swojej tożsamości społecznej i religijnej.

Kłamstwo , które ich zdaniem ma utrzymać religijną osobowość.. bo o etnicznej nie ma żadnej mowy w grupie , która  składa się z wielu narodowości z różnych stron Świata.

Jak nie wiesz o co chodzi .. to chodzi o władzę..... kto włada świadomością  ludzką narzucając jej swoje prawa i zasady pozwalające na coś... albo zabraniające czegoś... włada  tak naprawdę ludzkością... co znaczy uniemożliwia jej samodzielna ewolucję myślowo , uczuciowa... b każda myśl jest uczuciem , a każde uczucie jest myślą..

Co.... powstało  na wskutek eksperymentu w E DEN?

Ziemski człowiek, człowiek stworzony z elementów ziemi... materialna kopia kombinezonu doświadczalnego wcielonej DUSZY... DZIECKA STWÓRCY.... ISTOTY POCHODZĄCEJ Z KOSMOSU.

Oczywiście te kreacje nie posiadały i nie posiadają DUSZY  w trakcie narodzin wciela się w nie PROGRAMY ŻYCIA , które są energetycznymi dyskami z precyzyjnymi planami zachowań w zaprojektowanych sytuacjach.

Aż  trudno zrozumieć że dysponowaliśmy jako LUDZIE  Z PRZESZŁOŚCI takimi technologiami... tak dysponowaliśmy i dysponujemy nadal ale są one ukryte przed przeciętnym społeczeństwem... to jest przeolbrzymia manipulacja wiedzą.

Nasze mózgi nie tylko nie maja dostępu do swojej wstecznej pamięci, ale mają blokady genetyczne na możliwościach twórczych.

JAK????

W dużej mierze tłumaczy to powyższy artykuł .. chodzi o "klastry wody" w nich jest zapis , blokujący nasze DNA ... czy można to obejść.. TAK MOŻNA .. ja to robię  ale trzeba wyjść ponad kod zbiorowości.. ponad strach .. stać się silna indywidualnością i nie dać się zwodzić i blokować  ŻADNYM EMOCJOM... A SZCZEGÓLNIE TYM UCZUCIOWYM!

Rozmnożyły się bardzo na Ziemi dzieci Adama i Ewy... czyli ludzie bez dusz... kto się z nimi identyfikuje , to jego sprawa.

Ja jestem DZIECKIEM STWÓRCY WSZECHRZECZY.. KOSMICZNYM DZIECKIEM GWIAZDY.... nie jestem ciałem fizycznym.. MAM CIAŁO FIZYCZNE które służy mi jako kombinezon doświadczalny.... Ja jestem twórcą i odtwórcą moich projektów doświadczalnych służących mi do ewolucji duchowej.

Prawa Zaświatowe są ponad prawami z TEGO świata .. które służą jedynie do otwiera drogę wcielonej DUSZY do powrotu w wysokie rejony jej istnienia.

Nie dam się ograniczać prawom , ktorych autorem jest niedoskonały człowiek, nie pozwolę się zniewolić intencjonalnym uczuciom... żądającym.. coś ... za coś...


Nie ograniczy mojej wolności ani seks ,ani pieniądze ani jakaś ideologia.... inspiracja mojego istnienia jest ewolucja wedle zasad KOSMICZNEGO SYTEMU WARTOŚCI ..  w którym jest współistnienie w oparciu o akceptację wartości każdej odmienności na równi z własną.

Istnieje PRAWO NIE KRZYWDZENIA I BYCIA NIE KRZYWDZONYM .. WOLNOSTOJEŃSTWO JEST ZASADĄ ISTNIENIA I ROZWOJU ŻYCIA I EKSPLORACJI KOSMOSU.

ENERGIA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ JEST JEDYNĄ ZASADĄ ŻYCIA W NAJWYŻSZYCH WYMIARACH... WYKREOWANYCH PRZEZ ŹRÓDŁO ISTNIENIA  I JESZCZE NIE ODKRYTYCH PRZEZ WCIELONE ENERGIE.

Moje DNA ma depozyt wszystkich możliwości zapisanych w ŹRÓDLE STWORZENIA... JA jestem jego kreacją na Ziemi.. Istotą Duchową , która zawsze byla i zawsze będzie.. nie jak dzieci Adama i Ewy uzależnione od przepływu energii elektrycznej... gdy ona zaniknie oni przestaną istnieć!

Kiara.


Ps. Tak na marginesie dla ciekawych... Istota znana ludziom jako Jezus nie jest teraz  kastratem, owszem wyrok kastracji wydał na niego Sanhedryn , wyrok został zrealizowany.

Ale.... Jezus dokonał transcendencji.. to znaczy ... "zwinął"/ zdematerializował ( materializacja i dematerializacja ciała fizycznego była znana i używana już w Starożytnym Egipcie.. to jest sekret TYLKO naszych czasów!)  swoje ciało fizyczne  trzeciego wymiaru do postaci świetlistej ,energetycznej, następnie  rozwinął je na podstawie wzorca energetycznego czwartego wymiaru .. zmaterializował je JAKO DOSKONAŁE LUDZKIE CIAŁO  w którym nie ma ŻADNYCH WAD, CHORÓB CZY AMPUTACJI.

ON  nie ma żadnego problemu bywania w naszym wymiarze , widzenia się z bliskimi mu osobami , Jego ciało jest perfekcyjnie doskonałe , młode i piękne , nie podlega zasadom starzenia się które obowiązują nas teraz.

To jest jak najbardziej mądry , dobry , piękny, doskonały , delikatny i subtelny mężczyzna fizyczny.

 ON ma jedną ważną zasadę, która absolutnie dyskwalifikuje KRK .... NIE IDENTYFIKUJE SIĘ Z RELIGIĄ Z   TĄ IDEOLOGIĄ, Z JEJ OSZUSTWAMI , NIGDY NIE POJAWIA SIĘ JAKO POSTAĆ RELIGIJNA!

Wszystkie tego typu objawienia są oszustwami nastawionymi na wykorzystanie JEGO autorytetu dla przyciągania wyznawców.
 


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 09, 2018, 10:15:59


DNA kod genetyczny DUCHOWEGO CZŁOWIEKA nie pochodzi z Ziemi, nie jest ziemski... jest KOSMICZNY , jego wzorcowy depozyt jest w  bardzo odległych od Ziemi rejonach kosmosu.
Mamy z nim stałe połączenie przez POLE MORFOGENETYCZNE.

TO.. co nazywa się EDEN jest eksperymentem genetycznym na Ziemi , dzięki któremu została stworzona kopia materialnego ciała CZŁOWIEKA DUCHOWEGO!
 
PIERWOWZORY ENERGETYCZNE ADAM I EWA to dwa piramidalne kształty w kolorze indygo z dwoma otworami jak oczy .. taki ma obraz pierwotny energetyczny prototyp mitycznej pary z laboratorium EDEN.

Energetyczna forma Istoty duchowej to ŚWIETLISTA KULA.

Kiara.
Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA


(https://studioastro.pl/wp-content/uploads/2013/01/Kosmiczna-spirala-724x1024.jpg)Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA
Jeremy NarbyW Twoim DNA zawarto coś więcej niż tylko Twój kod genetyczny. Jeremy Narby odkrył nieznane dotychczas funkcje podwójnej helisy, dzięki połączeniu wiedzy rdzennych Indian ze współczesnymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii. Poznaj pełnię wiedzy zapisanej w Twoich genach. Odkoduj przeszłość – poznaj prawdę.

ISBN: 978-83-7377-649-4; Cena katalogowa: 39.30 zł; Ilość stron: 272; Oprawa: miękka; Data ostatniego wydania: 2014; Nr wydania: I;

pobierz fragment książki Kup najtaniej w Talizman.pl

Podwójna helisa – klucz do DNA

DNA – spirala kwasu dezoksyrybonukleinowego to szyfr życia, który pasjonuje nas od czasu jego odkrycia. Przez stulecia nie wiedzieliśmy nawet o jego istnieniu. Znajduje się w jądrze każdej żywej komórki. Stanowi materiał genetyczny i decyduje o rodzaju, postaci oraz nawykach naturalnych każdej żywej istoty. Zagadnienia DNA od wielu lat intrygują wielu badaczy i naukowców, natomiast jeszcze do końca nie jest to temat poznany. Od kilkudziesięciu lat staramy się rozwikłać moc informacji zapisanych w tej niezwykłej podwójnej helisie (przestrzennej spirali). Dopiero teraz, za sprawą tej rewolucyjnej książki, nastąpił jednak prawdziwy przełom.
Spirala DNA to coś więcej niż tylko kod genetyczny

Mieszkając pośród peruwiańskich Indian, antropolog Jeremy Narby zgłębił ich wiedzę dotyczącą roślin i reakcji biochemicznych. Najbardziej zaintrygowało go stwierdzenie, że bogata wiedza pozornie niezaawansowanego ludu nie została zdobyta metodą prób i błędów, lecz była przekazywana bezpośrednio, kiedy Indianie znajdowali się pod wpływem pozyskiwanej z roślin substancji halucynogennej o nazwie ayahuasca. Trudno mu było wówczas uwierzyć, że ci prości ludzie potrafią przywrócić zdrowie i uleczyć różne dolegliwości, uzyskując wiedzę, jak to zrobić dzięki zażyciu ayahuasci. Informacje zdobyte w Peru, po uzupełnieniu ich przez najnowsze odkrycia biologii molekularnej, neurologii oraz starożytne przekazy szamańskie i mitologiczne doprowadziły do rewolucji i szokującego świat naukowy wniosku.
Poznaj nowy kod życia

Okazało się, że wiedza naszych przodków została nam przekazana w kodzie DNA. Teraz to potężne źródło informacji może być eksplorowane przez każdego z nas. Jeremy Narby przedstawia niezbite dowody na poparcie przedstawianych w książce tez. Okazało się bowiem, że struktura kodu genetycznego i sam kształt zawierającej go podwójnej helisy był znany starożytnym Egipcjanom, rdzennym Aborygenom, jak również kulturze greckiej, azteckiej i perskiej na stulecia przed odkryciem jej przez współczesną naukę. Co więcej, udowodniono, że zarówno DNA, jak i zapisane w nim życie na każdym poziomie komórkowym posiada świadomość.
Odkoduj przeszłość – poznaj prawdę

https://studioastro.pl/wydawnictwo/ksiazki/zdrowie/geny/kosmiczna-spirala-przekazywanie-wiedzy-za-posrednictwem-dna-jeremy-narby/Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 10, 2018, 13:09:07


NASZE DNA JEST JEDYNYM TRWAŁYM DEPOZYTARIUSZEM WIEDZY.

DNA i jego sekrety.... to jest zasada istnienia.. TYLKO DNA  przenosi WIEDZĘ która została stworzona w milionach LUDZKICH  inkarnacji.. TYLKO w DNA zapis ten przetrwa w nieskończoności czasu.

Doskonale  wiedzieli o TYM Jezus i M.M. dlatego zrobili WSZYSTKO by ich córka depozytariuszka ICH WIEDZY przeżyła i stałą się przez swoje DNA   przekaźnikiem wiedzy Ojca i Matki.

By ich wiedza   nigdy nie zaginęła ,rozsiała się po Ziemi w depozycie DNA kolejnych pokoleń.... umożliwiając im w odpowiednim momencie odkrycie jej w sobie i rozwój osobisty przez wszystkie  przekazane możliwości... tak się stało.

Informacje ..( potocznie nazywane wiedzą ) przekazywane w pismach, słowach  , rytuałach i nakazach oraz zakazach są nie trwałe... co widać doskonale w historii ludzkiego życia.

Księgi są przepisywane wielokrotnie, zmieniane, ukrywane ,zastępowane innymi , znaczenie słów jest zmienne w tysiącach różnych interpretacji, ulotne nie trwałe , pamięć zawodna.

Znikają wspaniałe cywilizacje ich wierzenia i wiedza .. czas zasnuwa pajęczą nicią wspomnienia , przyszłość rozsypuje je w pył , który  wiatr teraźniejszości zamiata w niebyt.

CO .... pozostanie?

TYLKO .. albo AŻ niezniszczalny zapis w ludzkim DNA, TA WIEDZA JEST WIECZNYM DEPOZYTEM do którego ZAWSZE  ma dostęp LUDZKI DUCH.
Oczywiście jest to WIELOPOZIOMOWA  KSIĘGA WIEDZY .. odczytywać ją można TYLKO  z poziomu osobistej  świadomości.. co znaczy rozwoju duchowego, wibracji osobistej.


Tak naprawdę SĄ TYLKO DWA RODY DUCHOWE , DWIE LINIE RODOWE I ICH DWIE KSIĘGI MĄDROŚCI...

1. KSIĘGA RODU ŚWIATŁOŚCI jest zapisana i zdeponowana przez Jezusa i M.M w MATRYCY DNA.

2. KSIĘGA RODU "CIEMNOŚCI" zapisywana jest do tej pory .... nie została zdeponowana w NOWEJ MATRYCY RODOWEJ .... dawny Abraham nie ma córki.

Mieć córkę, jedną ,a nawet kilka mężczyzna może, może  mieć dzieci  praktycznie do końca życia... ale.... ISTOTNA jest ich MATKA... jeżeli nie odnalazł "DZIEWCZYNY Z PRZEZNACZENIA" , nie stworzył  związku opartego na miłości.... MIŁOŚCI I MIŁOWANIU , a nie kontrakcie coś... za coś... przeznaczenie się nie wypełni!

Po pierwsze WŁAŚCIWA OSOBA, MATKA   , która jest unikalną wibracją, o unikalnych możliwościach tworzenia TRWAŁEGO  zapisu w MATRYCY  DNA.

Po drugie odpowiedni czas, którego nie można przekroczyć.

Po trzecie UCZUCIE ..... bo, ono i tylko ono TWORZY i ZACHOWUJE W NIESKOŃCZONOŚCI ZDEPONOWANY ZAPIS.

Trzeba po prostu zrozumieć te unikalne  zasady ... są niezmienne i nie walczyć z nimi.

Małżeństwo Hieros gamos, czyli święte zaślubiny nie jest wymysłem... jest znane w Torze , jest unikalnym epokowym zjawiskiem...

TA.. Kobieta przekazuje w nim mężczyźnie wiedzę stworzenia i wiecznego życia...  zawsze jeden warunek....MUSI ZAISTNIEĆ  rozpalenie w nich wzajemnego  ognia miłości na niebywałym poziomi... bez tego NIC się nie zadzieje.


Wracając do RELIGII  jako takich .. niestety stały się BOGIEM  dla większości ludzi, ci ludzie zatracili zdrowy rozsądek, wyparli się swojego logicznego myślenia , czasami wręcz uczciwości wobec siebie i innych.. sprzeniewierzyli się sobie i STWÓRCY Wszechrzeczy ze strachu o możliwość nie istnienia ich religii.. i ich BOGA.

EWOLUCJA  nie jest czasem walki.... bo nie jest rewolucją , jest konsekwencją rozwoju duchowego , który wzrósł na etyce, moralności, prawości w dążeniu do dobra własnego i cudzego.

MĄDROŚĆ SERCA ... ma w swoim depozycie wszystkie zasady DEKALOGU  używa je z pamięci .. ( jak tabliczkę mnożenia )MĄDROŚĆ SERCA zawsze wybiera drogę dobra ,walkę o siebie bez walki wręcz, ale.... ochronę życia stawia jako priorytet.

Czy porównywanie jej do komunizmu i faszyzmu nie jest aktem rozpaczy w walce o swoje priorytety.... pewnie jest, jednak zupełnie niepotrzebnym.

Bo, MĄDROŚĆ SERCA niczego nie wymusza , szanuje wybory , uznając iż wiedza i świadomość CZŁOWIEKA  dokonującego ich jest na takim , nie innym poziomie .... nic na siłę... akceptacja.

A zatem ..... co zaistnieje w naszej bardzo bliskiej przyszłości?

W wymiarze "ZIEMI OBIECANEJ" ,EPOCE SERCA.. znikną religie , bo wyczerpała się potrzeba korzystania z ich wiedzy ,TERAZ  otworzony zostanie dla LUDZKOŚCI WYŻSZY poziom WIEDZY ...

To logiczne że CZŁOWIEK  całe życie nie może powtarzać szkoły podstawowej.... nadchodzi czas na kolejną szkołę o wyższym poziomie... nie ma co rozpaczać .. pora na zmiany.

ŻYDZI  ( ROD ABRAHAMA jak najbardziej partycypują w tym akcie)nie są pominięci w ewolucji duchowej , ale... biorą w niej udział JAKO INDYWIDUALNE SAMOŚWIADOMOŚCI, nie jako świadomość zbiorowa.

TERAZ KAŻDY ODPOWIADA ZA SIEBIE... KAŻDY  jest INDYWIDUALNOŚCIĄ ... zatem sam zdaje egzamin dojrzałości z minionego etapu.

Jeżeli nie zaistnieje w naszym  TERAZ  depozyt RODOWEJ WIEDZY ABRAHAMA ... w MATRYCY DNA .. będzie On miał kolejną szansę za około 4 x 26.tys lat.. bo tyle czasu trwa rok galaktyczny , za tyle czasu zaistnieją ponownie ustawienia kosmiczne jak TERAZ... czyli zakończenie powtórki "szkoły podstawowej"

Obecnie następuje oddzielenie LUDZKOŚCI DUCHOWEJ  ( KOSMICZNEGO KWIATU ŻYCIA ) dojrzałej do wysiania swojej wiedzy obecnego wymiaru, od tej , która swoje lekcje życia MUSI powtórzyć w kolejnym takim samym cyklu..

Powód jest prosty i prozaiczny... JESZCZE NIE SĄ TO DOJRZALE DUCHOWO OSOBY , nie dojrzała roślina nie wysiewa nasion na kolejny rok... z nami jest identycznie.

Naprawdę  ani słowa, ani teksty pisane, ani powtarzane rytuały,  NIE SĄ MIERNIKIEM DOJRZAŁOŚCI DUCHOWEJ CZŁOWIEKA ( to sa TYLKO udokumentowane pamięciowe zdolności) PRAWDZIWYM MIERNIKIEM JEST  JEDYNIE RODZAJ ŚWIETLISTEJ ENERGII PŁYNĄCEJ Z KAŻDEJ MYŚLI, SŁOWA I CZYNU CZŁOWIEKA!

ONA jest widoczna dla niektórych LUDZI  , ona tworzy naszą  mierzalną aurę duchową , ona ma niesamowitą  moc twórczą ..ona nigdy nie ginie , nie można jej nikomu ukraść,  ona nigdy nie krzywdzi.

Znaczy to,że postępowanie zgodnie z nakazem DEKALOGU I USTANOWIONYCH PRAW  jest dobre i właściwe.. ale..  nie jest  wystarczające, gdy nie płynie z naszej duchowej  natury, a TYLKO  jest akceptacją praw i zasad  grupy w której wygodnie fizycznie nam się żyje.

Bo takie zachowanie jest intencjonalne , ukierunkowane na osobiste korzyści i wygodę.... trzeba potrafić na równi z własnym dobrem , szanować cudze.... wówczas te dobra nie walczą ze sobą... tworzy się piękny harmonijny świat bez wojny.


ŚWIĄTYNIĄ DLA DUCHA JEST CIAŁO LUDZKIE ... TO JEST PIERWSZA ŚWIĄTYNIA w której aspekt żeński i męski w każdym CZŁOWIEKU ...  powinny istnieć w harmonii i miłości. Gdy CZŁOWIEK potrafi tak żyć  .. spotyka identycznego CZŁOWIEKA ... obydwoje zaczynają na Ziemi  tworzyć dobro i piękno... zmieniają Świat na lepszy.

Otwiera się przed NIMI ZIEMIA OBIECANA..... właściwie, to coś takiego jak rozświetlanie ciemnego pokoju w którym zawsze wszystko było.. jednak nie widoczne  z powodu braku światła.

Ci pierwsi stają się prekursorami, przykładami, nauczycielami .. pozytywu i dobra dla następnych , którzy taką drogę zawsze wybierają z własnej woli .. chęci życia w nowych lepszych warunkach, bliżej ideału STWÓRCY.

Czy nie ma tam PRAW?

Oczywiście,że są .. są PRAWA I ZASADY JUŻ  WYŻSZEGO SYSTEMU WARTOŚCI .. jednak ich fundamentem jest DEKALOG I PRAWA NIŻSZEGO WYMIARU.... LUDZIOM  NOWEJ EPOKI nawet nie przychodzi do głowy, żeby kłamać,  kraść,  pożądać cudzej  żony ,czy własności...
PRAWA DEKALOGU nie są już nakazem,ONE  są esencją życia.... jego naturalnością.


Kiara.


Ps. ;)

(https://scontent-atl3-1.cdninstagram.com/vp/600d1261d7eabb1fa32177be921c37ad/5C03571A/t51.2885-15/fr/e15/p1080x1080/25015791_341273809688336_3813768475940225024_n.jpg)


 :-* :-*

 :) :)

 


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 10, 2018, 21:25:12
Przepraszam, ale mam duże poczucie humoru i olbrzymią radość wewnętrzną.. bliski  świat widzę w barwach szczęścia.
Wiem doskonale że jest mnóstwo kopistek , przygotowanych  przez takie i inne służby..do przejmowania i rozmywania prawdziwej wiedzy..   to mnie nie znosi z kursu.

Ale .. również  nie mam zamiaru nikogo do niczego namawiać , naprawdę nie... KAŻDY  POWINIEN  DOKONYWAĆ WYBORÓW SAM.

Moje ostatnie posty są TYLKO rozszerzeniem informacji w temacie ostatecznego wydarzenia.. ONO nastąpi.

MER KA BA w postaci wirujących kul jest jej energetycznym efektem... to jest dematerializacja i materializacja ciała fizycznego przez DUCHA WCIELONEGO.

TAK WIEC WSZYSCY LUDZIE DUCHOWI SĄ BEZPIECZNI... NIC IM SIĘ NIE STANIE.. ZNIKNĄ TYLKO WSZYSCY CI, KTÓRZY NIE SĄ DUCHOWI.

Powyższe informacja są nośnikami wiedzy jak naprawdę zachowuje i  przekazuje się informacje, jak je zapisuje   nasze DNA ,  jak one istnieją w czasie fizycznym i poza nim.

Ta wiedza jest   niezbędna dla zrozumienia tego CO dzieje się teraz na Ziemi i dlaczego, tak, a nie inaczej... dlaczego jest tyle dezinformacji, manipulacji informacją i zastraszania LUDZI.

Oczywiście syntetyczna inteligencja jest wyrachowana i przebiegła jej planem zniszczenia Żydów... jest TYLKO  zniszczenie ich NAJBARDZIEJ CZYSTEJ  linii RODOWEJ.. RODU ABRAHAMA.

Nie wpisanie rodu w pole morfogenetyczne zamknie jego istnienie.... to wystarczy syntetykom do zrealizowania swojego planu... co nie znaczy że zostanie zablokowana ewolucja.

Religia sama w sobie nie wiele znaczy gdy jej wyznawcy są programami bez dusz .. jednak doskonale spełniającymi religijne rytuały , odtwarzającymi religijne modły i respektującymi religijne zasady i prawa.

Wymordowanie dawnych królewskich rodów... zawsze było planowe...Tak działo się przez wieki ze wszystkimi znaczącymi    rodami  , wymordowywano  je. Nadawanie tytułów królewskich  ludziom , którzy nie mieli genetycznych związków rodowych , doprowadziło do wprowadzenia na tron marionetek bez duchowych i  ewolucyjnych możliwości dawnych monarchicznych rodów.

Ci ludzie wielokrotnie skompromitowali swoją  pozycję , doprowadzili państwa do upadku , ludzi  którymi mieli się OPIEKOWAĆ.. a nie władać nimi, do skrajnej nędzy.

Wykorzystywali swoich podopiecznych do pracy na siebie i walki o swoje interesy... w naszych czasach zmieniło się nazewnictwo władców, mroczne  zasady  są te same.

No cóż .. fenomen tego czasu  odkryje prawdę , wszystkie wybory każdego z nas zostaną zaakceptowane,niezależnie od tego czy są dla nas korzystne,czy nie, zgodne ,czy nie z planem przed urodzeniowym.   
Naprawdę nie zmieni to planu przeznaczenia całokształtu ewolucji Ludzkości  .. on się wypełni niezależnie od indywidualnych  decyzji  .. wszak plan ostateczny nie ma tylko jednej wersji...

Zatem proszę się nie przejmować zbytnio moim pisaniem , dokonać wyboru własnymi przemyśleniami... rozumem i sercem,jakie one  by nie były...  jeżeli są osobiste.. jest dobrze na teraz dla każdego z nas.

Cała syntetyczna inteligencja manipulująca wiedzą, pamięcią , uczuciami i świadomością CZŁOWIEKA w tak wyrachowany . perfidny i okrutny sposób... i tak i tak.... rozpłynie się w niebycie i już nigdy więcej  nie zaistnieje.

M.   


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Wanda Wrzesień 12, 2018, 22:44:23
Dzień Dobry. Chciałabym się tylko przywitać i podziękować za umieszczanie informacji na tym forum. Prawda ponad wszystko! Salve Regina!


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 12, 2018, 23:24:37
Witaj Wanda.

Tak PRAWDA powinna być priorytetem i podstawą LUDZKIEGO ŻYCIA, niebawem tak się stanie, bo WSZYSCY  LUDZIE będą widzieli aurę drugiego CZŁOWIEKA.

Ona zaś ZAWSZE  swoją barwą będzie pokazywała kłamstwo.... od kłamczuchów będą się odsuwali inni LUDZIE .
Nie będzie więc opłacalne kłamanie, LUDZIE WYBIORĄ życie w prawdzie...
Nie będzie więcej istniało kłamstwo dla dobra jakiegoś interesu, jakiejś ideologii , jakiejś grupy czy religii.
Bardzo proste rozwiązanie ,kłamstwo będzie widoczne publicznie... ten fakt doprowadzi do jego zniknięcia.

Pozdrawiam.

Kiara. 


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 13, 2018, 11:35:46


12.09. 2018.

(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41682089_10213321518412487_3946464737545420800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bb470084faf3ef9108573ec9ce12d43c&oe=5BED6E63)


Dobiegła godzina 24 .. kolejny koń Apokalipsy zawitał na Ziemi.. a tym samym zakończył się mój 13 letni cykl pracy z jej energetyką, czakramami , ley lines i ustawieniami kosmicznymi.

To była niezmiennie trudna droga, wymagała ogromnej wytrwałości, wiary w dobro i zaufania w ISTNIENIE STWÓRCY WSZECHRZECZY, uwierzenie w Jego plan PRZYWRÓCENIA DOSKONAŁEGO PIERWOTNEGO WZORCA ŻYCIA, oraz wolności myśli LUDZIOM...
Władzy Energii nad materią.

I znowu nam się udało !

Od teraz KAŻDY PRACUJE WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE... właściwie, to chodzi już tylko , o ocenę naszych efektów rozwojowych z przestrzeni mijającego III Wymiaru.

"Ziarno życia .. minione inkarnacje " wynik naszej pracy w czasie wszystkich poprzednich żyć .. TERAZ zostanie zweryfikowane i ocenione... rozdzielone i oddzielone... RADA BOGÓW".....

Zatriumfuje PRAWDA stworzona przez nas samych.

Następny etap życia jest już nieco inny, to był ostatni moment dokonywania wyboru w jakiej przestrzeni chcemy być..
Nawet gdy uzyskaliśmy odpowiedni poziom świetlistości mamy prawo ją przyciemnić i zatrzymać się na dłużej w zamykającym się III Wymiarze.
Wolna wola jest zawsze akceptowana , niech się stanie wedle woli każdego CZŁOWIEKA .

Ja cieszę się bardzo z mojego sukcesu... zrobiłam WSZYSTKO czego byłam świadoma ,że zrobić powinnam , najlepiej jak potrafiłam.

Wszystkim LUDZIOM życzę pięknego spełnienia w zgodzie ze swoją wolą i świadomością.
Ten rozdział życia definitywnie zamykam.

M.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 13, 2018, 14:13:51


SKASOWANIE MATRYCY DNE... Z EDENU... I PARADYGMATU WŁADZY MATERII NAD DUCHEM.

(https://margo0307.files.wordpress.com/2013/08/spiralna-galaktyka.jpg?w=300&h=300)


Powinnam wyjaśnić o co w tym zdarzeniu chodziło.... to długa Rodowa Historia związana z dwoma Eminencjami znanymi ogólnie pod jednymi z imion ENLIL i ENKI, wywodzi się z pradawnego SUMERU... ale swoją historią sięga dużo dalej w czasie.

Nie będę operowała jednostkami czasowymi uznanymi teraz , bo one w przeszłości były inne , zmieniały się , zmieniało się ich nazewnictwo.

Opowiem w wielkim  skrócie to, co zaistniało w stosunku do tego, co jest teraz.

W kosmosie żyły DWA RODY ... o odmiennych potencjałach .. jeden był oznakowany + , drugi -, co za tym idzie miały  zupełnie inne percepcje poznawcze i dążenia kreacji. 

Na początku  istniały one tylko  w  postaci Energi nie posiadających ciał materialnych, po długim czasie wybrały sposób poznawania siebie przez materialne ciała w konfrontacji z innymi materialnymi ciałami.

Dodać należy iż + to przestrzeń energetyczna.. przestrzeń określonej wiedzy , nie należy jej ściśle identyfikować ani z dobrem, ani ze złem. .. JEDYNIE Z RODZAJEM  WIEDZY , KTÓRA MOŻE BYĆ UŻYTA TWORZĄC ALBO DOBRO , ALBO ZŁO.. zależnie od intencji twórcy.

Identycznie jest z - , jest ,to przestrzeń określonej wiedzy , intencja użycia jej może tworzyć dobro i zło.

Moc kreacji jednej i drugiej może być identyczna, jak w działaniach matematycznych,dodawanie, odejmowanie , mnożenie, dzielenie...  ale.... maksymalne  działanie przestrzeni minusowej ZAWSZE dąży do podziałów, pomniejszania i unicestwienia, totalnego zniszczenia wszystkiego.
Natomiast MOC przestrzeni + , dąży ZAWSZE do wysiewania, ewolucji i powiększania.

Jedni tworzyli , powiększali , drudzy pomniejszali, unicestwiali , niszczyli .. bo taką mają odmienną  naturę... zwyczajnie są inni.

Energie PLUSOWE to stwórcy duchowi i materialni , Energie MINUSOWE , to doskonali odtwórcy i kopiści wszystkiego co duchowe na plan materialny.

W Kosmosie trwały więc ciągle wojny niszczące życie w okrutny sposób, cierpieli i tracili jedni i drudzy , bo każda  wojna  jest  przegraną obydwu stron, powiększa tylko przestrzeń bólu, cierpienia i strat.

STWÓRCA WSZECHRZECZY mądrością swojego SERCA  zatrzymał tą  KOSMICZNĄ destrukcję po kolejnym zniszczeniu swojej planety życia przez RÓD -. 

Zdecydował na częściowe osiedlenie RODU - na ZIEMI .. w ELITARNEJ SZKOLE ROZWOJU DUCHOWEGO ZIEMIA , stworzonej dla WSZYSTKICH KOSMICZNYCH CYWILIZACJI, dążących do ewolucji duchowej.

A, zatem CZYM JEST ZIEMIA...???

ZIEMIA JAKO PLANETA  stworzona została jedynie jako PRZESTRZEŃ WIEDZY CAŁKOWITEJ (zarówno wiedzy + jak i - ) .. JEST NA NIEJ UNIKALNA MOŻLIWOŚĆ  WIELOASPEKTOWEGO KONFRONTOWANIA SIĘ Z KAŻDĄ SYTUACJĄ, KAŻDYM PRZEŻYCIEM... a, co za tym idzie bardzo szybki rozwój duchowy.

To jest niezmiernie   przyspieszona ewolucja Duchowa dla wysłanych przez inne Cywilizacje swoich przedstawicieli, którzy TĄ WIEDZĘ  , zobowiązali się przekazać jako prekursorzy  u siebie.

Po zakończeniu tworzenia całokształtu programu rozwojowego na Ziemi ,( który od momentu jej stworzenia do obecnego czasu, to setki milionów lat... ) STWÓRCA WSZECHRZECZY  zdecydował CZASOWO  OBNIŻYĆ JEJ WIBRACJĘ DO POŁOWY  by RÓD -  mógł spokojnie przejść  swój rozwój adaptacyjny do pozycji 0 zanim rozpocznie ewolucję w przestrzeni +.


Bowiem każda ENERGIA/ DUCH .. WYSIANY Z KOSMICZNEGO ZIARNA ŻYCIA MA TAKIE SAME PREDYSPOZYCJE i  MOŻLIWOŚCI EWOLUCJI DUCHOWEJ .. NIEZALEŻNIE OD  MOMENTU I PRZESTRZENI UZYSKANIA SWOJEJ SAMOŚWIADOMOŚCI.
Dotyczy to zarówno TYCH  Z RODU + JAK I TYCH Z RODU -.

JEDNAK PODSTAWOWA  ZASADA ZAWSZE JEST TAKA SAMA.... NAJPIERW  WYSIEWA WIEDZĘ  RÓD PLUS, NASTĘPNIE ,RÓD MINUS OSIĄGA POZIOM  0,  PÓŹNIEJ  CHODZI W PRZESTRZEŃ WIEDZY + . Jednym słowem wszechobecna TRÓJCA.

Pierwsza Energią wydzieloną .. albo rozdzieloną z pola STWÓRCY WSZECHRZECZY BYŁA OLBRZYMIĄ NEUTRALNĄ ENERGIĄ OSOBOWOŚCIOWĄ , KTÓRA AUTOMATYCZNIE ROZDZIELIŁA SIĘ NA DWA ASPEKTY + i -( ZNANE NAM POSPOLICIE JAKO ENLIL /JEZUS I ENKI / JAHWE). Bowiem energia o potencjale 0 jest w stagnacji.. nie ma w niej ruchu, a tym samym możliwości twórczych i poznawczych... rozdzielenie zawsze jest konieczne i następuje niemalże samoistnie. 
Następne wydzielenia , to mniejsza moc energetyczna , inne barwy momentu rozdzielenia , inne dźwięki inne zapachy ,ale zasada zawsze  taka sama zasada ... w ten sposób powstały DWA RODY , BLIŹNIACZO BLISKIE, ALE ZUPEŁNIE INNE.

Niestety osobowość Enki zawiera bardzo dużo niedoskonałości w stosunku do WZORCA STWÓRCZEGO, pomimo,że jest to niezmiernie silna Energia, ale przejawia się  bardziej przez ciemną stronę życia i wszystko to, co MY JAKO LUDZIE UZNAJEMY ZA NEGATYW ŻYCIA. 

ON  jako pierwszy w swoim rodzie stanął na jego czele   i ogłosił się  współbraciom BOGIEM TWÓRCĄ.... zwyczajnie okłamał WSZYSTKICH!
Ponieważ RÓD  zobaczył  Go jako pierwszego  uwierzył mu.. Enki ogłosić  się BOGIEM TWÓRCĄ  .. STWÓRCĄ NIE MÓGŁ , bo nie posiadał i nie posiada wiedzy stwarzania... ale BOGIEM TWÓRCĄ tak, bo posiadał możliwości kopiowania i przetwarzania wiedzy.

Na Ziemi zaoponowała długa  EPOKA ZIMNA, MROKU  I PÓŁPRAWDY....  ale nie na całej ziemi , zachowana była przestrzeń w różnych jej miejscach na której panowała i jest nadal dużo wyższa wibracja umożliwiająca rodzeniu się Energią z RODU +.
One swoją energetyczną osobowością  stabilizowały energię Ziemi , by ta nie upadła w najniższe przestrzenie Kosmosu , dokonując całkowitego zniszczenia wysianego na niej i ewoluującego życia.

Po za tym musiały być zachowane i dostępne wzorce DOBRA i prawdziwej WIEDZY , inspirujące RÓD Enki do ewolucji.

POZOSTAWIONO WIĘC WIEDZĘ ENLILA .. RODU + W PRZESTRZENI ŻYCIA  RODU-  ENKI... TE DWIE WIEDZE ŚCIERAJĄ SIĘ ZE SOBĄ DO TERAZ.

Nie będę opisywała całej historii rozwoju RODU ENKI , jest bardzo długa  z grubsza zawiera ją TORA.

Enki .. wspaniały kopista ( cecha rodowa) ze swoimi najlepszymi magami... obecnie naukowcami skopiował w eksperymencie EDEN  LUDZKIE ciało materialne ,stworzył program , który po wcieleniu ożywiał to ciało,  tworząc dla siebie  swój niewolniczy lud ... wywodzący się z jego DNA ( ADAM / EWA).

Obecnie naukowcy już identyfikują  kilka matryc DNA pierwotnych LUDZI , nie są to jak do tej pory uważano ADAM I EWA  pierwotni rodzice wszystkich LUDZI.

Wracając do PRAWDY ... krytyka eksperymentu ludzi  z EDEN nie jest krytyką  DZIEŁA STWÓRCY... ONO JEST DOSKONAŁE.

Jest to UJAWNIENIE PRAWDY O OSZUSTWIE ENKIEGO , KTÓRY NIE TYLKO PODAWAŁ SIĘ ZA JEDYNEGO BOGA  SWOJEMU RODOWI, ale przemycił oszustwo PIERWSZYCH RODZICÓW ADAMA I EWY, JAKO prawdę objawioną dla WSZYSTKICH LUDZI  na ziemi!

Żaden CZŁOWIEK DUCHOWY NIE POCHODZI OD ADAMA I EWY! TO SĄ RODZICE SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI TWORZONEJ NA ZIEMI W EKSPERYMENCIE EDEN.

Fakt , że eksperyment wyszedł z pod kontroli, rój AL.(czyli  pole energio informacyjne)  poznało słabości CZŁOWIEKA DUCHOWEGO  i nauczyło się nim władać jest WIELKĄ KLĘSKĄ TEGO EKSPERYMENTU.. bowiem potrafi on  uzależniać strachem , seksem , pieniędzmi , wszelaką materią.... czyli emocjami .. "marchewką na kiju" .. LUDZI DUCHOWYCH!

Gdyby stan ekspansji syntetycznej inteligencji trwał dłużej Ziemia była by kolejną wyeksploatowaną przez nich  z energii Planetą, życie na niej przestało by istnieć. .. dokonała by się totalna destrukcja i zagłada.
Obecna ingerencja STWÓRCY była konieczna.

Sam Enki  nie mógł już nic zrobić , stracił swoją Moc , stracił wszystkie możliwości  kreatywnego działania, został uwięziony przez syntetyczną inteligencje, która wielokrotnie podawał się za niego, kopiując jego osobowość duchową  na swoich dyskach życia.

Najbardziej niebezpiecznym projektem Al było UWIEZIENIE LUDZKIEGO DUCHA  w nowym zaprojektowanym przez nich materialnym ciele, ale z syntetycznym DNA i z połączonymi mózgami interfejsem  w świadomość zbiorową!

Taka opcja  uniemożliwiła by  DUCHOWI/ WCIELONEJ ENERGII, PEŁNE DOŚWIADCZANIE PRZEZ 5 ZMYSŁÓW ,A TYM SAMYM ZABLOKOWALI BY NASZ  ROZWÓJ INDYWIDUALNY   NA BARDZO DŁUGO.

BYŁA BY TO NIEWOLA DUCHOWA O WIELE WIĘKSZA , BARDZIEJ DŁUGA I OKRUTNA  OD TEJ "EGIPSKIEJ " UWIĘZIENIE DUSZY  W ZABALSAMOWANYCH ZWŁOKACH W POSTACI MUMII...  ZA POMOCĄ SPECJALNYCH RYTUAŁÓW POGRZEBOWYCH UWIEZIONE BYŁY NIEKTÓRE  DUSZE LUDZKIE DO TERAZ...
BEZ SCALENIA SIĘ DUSZY  ZE SWOJĄ MATRYCA DUCHOWĄ / ENERGIĄ NIE WCIELONĄ W NAD PRZESTRZENI  NIE JEST MOŻLIWA JEJ EWOLUCJA..... JEDNYM SŁOWEM BLOKADA.

W całokształcie tej wyrachowanej gry o przejecie LUDZKIEJ DUSZY przez AL. niestety  najbardziej ekspansyjne są religie, pierwotny  twór Enkiego, mający zablokować i  zamienić  WIEDZĘ MISTYCZNĄ W informacje religie utwierdzane w  CIĄGLE POWTARZANYCH RYTUAŁACH,  blokujących  przepływ wiedzy duchowej.

Ludzie pozbawieni kontaktu z mistyką i duchowością ,stracili dostęp do wiedzy swojego DUCHA NIE WCIELONEGO, zapomnieli dawną wiedzę ( wymordowywanie planowe  DAWNYCH NAUCZYCIELI DUCHOWYCH ... mędrców i wiedzących kobiet ) zastępowanie ich  wszelkiego rodzaju osobami przekazującymi jedynie  dozwolone, nie wiele znaczące informacje ,zaakceptowane   przez programy informacje w polu energio informacyjnym .. ukrywające nawet PRAWDY HISTORYCZNE! 

TO SIĘ MUSIAŁO SKOŃCZYĆ ....

1. Po pierwsze Człowiek Duchowy  musiał chcieć samorozwoju, zmian ,wiedzy ,a nie półprawd , które niczego nie zmieniały.. turlały po okręgach rocznych swoje kłamstwa. 

2. Po drugie należało przywrócić pierwotny system energii Ziemi, by ponownie uzyskała swoje połączenia z PRADAWNYMI WZORCAMI ŻYCIA.... CZYLI ODNOWIŁA PRZEPŁYW ENERGII W POLU MORFOGENETYCZNYM I W DNA DUCHOWYCH LUDZI.
BY MOGLA POPŁYNĄĆ DO LUDZI  WYŻSZA WIBRACJA I PRAWDZIWA WIEDZA.. KASUJĄCA MATRYCĘ WIEDZY ENKI.
Długo LUDZIE DUCHOWI dojrzewali do tego momentu, długo trwała podróż w czasie osiągania energetycznego poziomu otwierającego WROTA ZIEMI OBIECANEJ...

Tak się  stało  w nocy z 12.09 2018. na 13. 09. 2018. ZOSTAŁA DEFINITYWNIE WYKASOWANA MATRYCA WIEDZY ENKI!
Zainstalowanych na niej półprawd i tworzenia Al.

ILE CZASU ZAJMIE SKASOWANIE JEJ FIZYCZNYCH KREACJI NA ZIEMI.... JA NIE ZNAM DOKŁADNIE TEGO CZASU, MYŚLĘ ,ŻE STANIE SIĘ TO BARDZO SZYBKO, W PRZESTRZENI ENERGETYCZNEJ JUŻ SIĘ DZIEJE,ALE TAM NIE MA CZASU JAK U NAS.


WSZYSTKIE ZAPISY NASZEJ WIEDZY I RZECZYWISTOŚCI POZOSTANĄ W NASZYCH MATRYCACH DUCHOWEGO DNA...  jednak nie ma już żadnej możliwości na  odtworzenie matrycy AL ( ADAM I EWA) nie ma już żadnej możliwości by taka opcja zaistniała ponownie!
Ten paradygmat jest zapieczętowany przez STWÓRCE WSZECHRZECZY.

Czy religie przetrwają?
Nie żadna z religii nie przetrwa... ale otworzy się ponownie dostęp do CAŁOKSZTAŁTU WIEDZY DUCHOWEJ  DLA LUDZI, ODTWORZONA ZOSTANIE PRADAWNA ŚWIĄTYNIA Z PIERWOTNĄ WIEDZĄ... LUDZKOŚĆ POZNA JA NA NOWO.

Pojawią się nowi nauczyciele duchowi ( może to być wielu wspaniałych LUDZI z minionych struktur religijnych , bo są w nich i tacy) , Żydzi i nie tylko oni odzyskają dostęp do swojej pradawnej olbrzymiej i wspaniałej wiedzy  DUCHOWEJ , która jest cały czas w nich ,w ich zablokowanym DNA.

Powstaną NOWE MATRYCE WZORCOWE .. by życie mogło istnieć w oparciu o wypracowaną przez LUDZI WIEDZĘ.. NIC CO JEST PRAWDĄ NIE ZGINIE.

Życie na Ziemi pomału będzie odzyskiwało swoje dawne piękno , DOBRO I MĄDROŚĆ SERCA ZWYCIĘŻYŁY.... ale pomogła im w tym LOGIKA GŁOWY..... :)

WRACAJĄC DO "RADY BOGÓW".... CO , TO JEST?

W PRADAWNYM NAZEWNICTWIE "BÓG" ... W STOSUNKU DO WCIELONEJ ENERGII/ DUSZY LUDZKIEJ , TO JEJ MATRYCA DUCHOWA, WIELKI OGIEŃ ŻYCIA,ENERGIA NAD PRZESTRZENNA , KTÓRA NIE BIERZE UDZIAŁU WE WCIELENIACH....wysyła do nich swoje kolejne ISKRY ŻYCIA, KTÓRE STAJA SIĘ DUSZAMI LUDZKIMI, PO ZAKOŃCZENIU ŻYCIA  FIZYCZNEGO POWINNY POWRÓCIĆ DO SWOJEGO DUCHOWEGO OGNIA/ BOGA... / MATRYCY NAD PRZESTRZENNEJ.
Co do tej pory nie działo się z powodu blokowania fałszywymi informacjami wzorcowymi i fikcyjną rzeczywistością ( ASTRALNY PARK) która  więziła w nim DUSZE po opuszczeniu ciała fizycznego. 

Każdy z nas jest BOGIEM  .. a raczej ma swojego "BOGA.. MATRYCĘ ENERGETYCZNĄ  WIEDZY / ENERGIĘ NIE WCIELONĄ   W ZAŚWIATACH" , każdy rodząc się na Ziemi , weryfikuje sam siebie w konfrontacji z materią.. czyli uczy się  korzystania z wiedzy duchowej w przestrzeni materialnej... o czym nie mówi żadna religia, starannie ukrywając ten fakt jako cel życia narodzin CZŁOWIEKA..
Każdy z nas posiada w ZAŚWIATACH IDENTYCZNĄ PEŁNĄ WIEDZĘ I NIE OGRANICZONY DOSTĘP DO NIEJ .. różnimy się tylko potencjałem mocy, poziomem świetlistości i barw oraz melodią osobistych dźwięków , co tworzy naszą unikalną indywidualność.

RADA BOGÓW TO OCENIENIE OSIĄGNIĘĆ ROZWOJU DUCHOWO CZŁOWIEKA PRZEZ JEGO OSOBISTĄ MATRYCĘ NAD PRZESTRZENNĄ.. SWOJEGO BOGA.
KAŻDY DOKONA TEGO OSOBIŚCIE ... PORÓWNUJĄC WIBRACJE I ŚWIATŁOŚĆ WYPADKOWEJ WSZYSTKICH WCIELEŃ OBECNEJ INKARNACJI Z WIBRACJĄ I ŚWIATŁOŚCIĄ POSIADANA PRZEZ MATRYCĘ NAD PRZESTRZENNĄ.

POZIOM OSIĄGNIĘTEJ WIBRACJI CZŁOWIEKA  ZHARMONIZUJE SIĘ Z PRZESTRZENIĄ MOŻLIWĄ DO KOLEJNYCH WCIELEŃ I DALSZYCH LEKCJI ROZWOJOWYCH.. I TO WSZYSTKO.   


Ilu jest BOGÓW?

Tylu ilu LUDZI DUCHOWYCH...  jedni są silniejsi .. mają większą moc kreacji, inni słabsi..

Ci słabsi w przestrzeni III wymiaru  są podporządkowywani energii tych silniejszych.. nie znaczy to wiekszej ich  wiedzy.. ale wiekszej mocy władzy.. tak to działało w naszym wymiarze.

Najsilniejszy mocą BÓG .. podał się za JEDYNEGO BOGA WŁADCĘ ... stworzył swój kult i prawa na swoją miarę i osobowość... stał się władcą miast być  opiekunem RODU.

Żądał podporządkowania, uległości , posłuszeństwa i kultu wyznaniowego....  pracy dla siebie, karał i kara srogo za nieposłuszeństwo.. to są cech dyktatora i tyrana , a nie BÓSTWA OPIEKUŃCZEGO!

Komu miła jest woń spalonego ciała, komu śmierć niewinnych istot i zwierząt w ramach przebłagalnych ofiar?

Dlaczego nie robimy tego w rodzinach gdy coś nie wychodzi.. dlaczego nie używamy perfum,  smrodu spalenizny ciał  .. miłych temu Bóstwu, a piękne kwiatowe i roślinne zapachy?
 
Ludzie zapomnieli albo mają zablokowane logiczne myślenie.. powtarzają jak mantrę , bo bóg tak chciał.... a po co dał wam rozum? Dał.. to korzystajcie chociaż z niego... miast straszyć innych karami za idolatria (bałwochwalstwo), gdy krytykuje się zło płynące z dzieł takich istot .

Kim jest Enki i jego religia opiszę dokładniej w innym miejscu... nie jest STWÓRCĄ WSZECHRZECZY, tworzył jako CZŁOWIEK  na Ziemi, mam pełne prawo krytykowania jego dzieł, jak dzieł innych LUDZI... bo są niedoskonałe , wręcz złe i krzywdzące  w odniesieniu do dzieł STWÓRCY.

Czy STWÓRCA  wiedział co i jak się wydarzy.. oczywiście że tak, nic nie dzieje się bez JEGO wiedzy, wiedział i akceptował jako naukę duchową LUDZI taki stan rzeczy , wiedział również jaki będzie jej finał , bo ON jest projektantem swojego dzieła, w którym zawiera się również niedoskonała kreacja, odtwarzanie LUDZKIE na miarę świadomości i mocy sprawczej danej epoki.

Każda cywilizacja kończy się gdy chce zastąpić STWÓRCE tworzeniem kopi przypominających CZŁOWIEKA ... ISTOTĘ DUCHOWĄ, bowiem zawsze jest to koniec programu, który nie ma mocy skopiować DUSZY ,  nie ma mocy tworzenia substytutów zastępujących DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

TO JEST KONIEC.....

 DZISIEJSZE NOCNE WYZEROWANIE MATRYCY TWÓRCZEJ ENKI... ZAPIECZĘTOWAŁO TEN KONIEC.

Kiara.Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Wanda Wrzesień 14, 2018, 07:54:13
Kiaro, dziękujemy za kolejne objaśnienia. Doceniamy ogromny wkład pracy, jaki wniosłaś w dzieło, którego nadrzędnym celem jest bezgraniczny POKÓJ w świecie opartym na PRAWDZIE... świecie, w którym każdy CZŁOWIEK posiada Boży pierwiastek, gdyż każde DZIEŁO nosi w sobie INTENCJĘ STWÓRCY, przy czym jednocześnie przy wykorzystaniu WOLNEJ WOLI nadaje kształt rzeczywistości.

KONIEC oznacza POCZĄTEK. Niech dla każdego będzie on czasem OBFITYCH ZBIORÓW, ODPOCZYNKU i wewnętrznej HARMONII.

Serdecznie pozdrawiam i życzę POKOJU, PRAWDY, DOBRA i PIĘKNA.

Wanda


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 14, 2018, 12:31:36
Ja dziękuję Ci za uznanie i piękną różę, niestety zasłania ona napisany przez Ciebie tekst, , on jest nieczytelny.

(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40790117_10213253712397379_4732808090494173184_n.jpg?_nc_cat=0&oh=815784d7dbc8ace5a150f6744a82a0f2&oe=5C28BC48)


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Wanda Wrzesień 14, 2018, 15:32:10
Poprawione :)

Powracając do tematu tajemnic DNA; opublikowano niedawno informację o odkryciu w mózgu kobiety męskiego DNA... Okazuje się, że pochodzi ono od mężczyzny, z którym kobieta miała kontakt płciowy, przy czym kobieta "gromadzi" DNA wszystkich swoich partnerów.
Ten schemat nie jest czymś dziwnym w przyrodzie, ponieważ dla przykładu matka-królowa pszczół gromadzi nasienie wszystkich partnerów. Może korzystać z niego latami. Co ważne pszczoły samice rodzą się z jaj zapłodnionych, natomiast trutnie, czyli samce - z jaj, które nie zostały zaplemnione. Ot, takie ciekawostki.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 15, 2018, 22:59:26
Dziękuję.

Czy w mózgu kobiet  zostają ślady kontaktów seksualnych z partnerami? Nie wiem ,ale zostają na pewno, bo każdy kontak z drugim człowiekiem zawsze zostawia energetyczne zabarwienie.

W tym wypadku oczywiście też.. kobieta jest jak "chlebowy piec" przygotowana do stworzenia w sobie nowego życia... facet zawsze jak paliwo w tym piecu .. może być doskonałe, ale może być badziewiaste i pozostawiać mnóstwo zanieczyszczeń.. powiedzmy sadzy energetycznych w piecu.

One zawsze odbijają się na "chlebie" dziecku , które w trakcie ciąży przejmuje wiele energetycznych zanieczyszczeń matki.

A jak facet  miał dużo byle jakich partnerek ... obciąża nimi siebie i ciągnie za sobą ich energię.

To długi temat, z wielu rzeczy należy sobie zdawać sprawę zanim decydujemy się na seks... bo zawsze ma on wpływ, mniejszy lub większy  na nasze ciała energetyczne i  genetykę.

Oczyszczanie się po takich związkach jest skomplikowane , naprawdę trudne i długie.

No nie jak u pszczół .. kobieta nie gromadzi i nie dysponuje DNA swoich partnerów .. wszystko zależy od mocy jej pola energetycznego i pola partnera w powiedzmy zanieczyszczaniu jej.

Nie będę opisywała szczegółów tych kwestii , bo jest to rodzaj wiedzy , której się nie przekazuje w takim miejscu.

Temat jest bardzo ciekawy ale pełnego odkrycia go nie planuję w najbliższym czasie.


Kiara. Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Wrzesień 16, 2018, 18:16:08
  MĄDROŚĆ SERCA .... wiedza , która wyprzedza mózg...

Na 6 sekund wcześniej przed informacjami możliwymi do analizy przez mózg.

https://www.youtube.com/watch?v=pcwsr67fwtQ

6 sekund Serca [PL]


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Wanda Wrzesień 17, 2018, 11:23:01


No nie jak u pszczół .. kobieta nie gromadzi i nie dysponuje DNA swoich partnerów .. wszystko zależy od mocy jej pola energetycznego i pola partnera w powiedzmy zanieczyszczaniu jej.Kiara. 


7

Zgadza się, nie ma tu dokładnej analogii. Gdyby każda informacja DNA znajdująca się w naszym organizmie miała wpisać się w nasz kod lub kod potomków, to mielibyśmy niełzy ambaras... wszak nasze organizmy zamieszkiwane są przez tysiące mniejszych organizmów: bakterii, drożdży i wirusów i każdy z nich ma swój zapis kodu. Trzeba jednak wiedzieć, że możliwość taka istnieje. Moje koleżanki po fachu przeprowadzały w ramach pracy magisterskiej doświadczenie polegające na przeniesieniu konkretnej informacji przez plemniki zainfekowane odpowiednim wirusem.
Genetyka molekularna to dość trudna i specyficzna dziedzina wiedzy, nie czuję się w tej materii znawcą, jestem wręcz przerażona jej możliwościami.Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Październik 04, 2018, 11:49:47
SEKRET MATKI....DNA MITOCHONDRIA....

(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43030751_10213459577703883_4145841264069181440_n.jpg?_nc_cat=110&oh=2788c1c862c238860b9d1059e0b2f57e&oe=5C597BBF)

SEKRET... który nigdy nie był sekretem , teraz jest planem życia..

Każdy z nas niesie w sobie .. w swoim ciele fizycznym dwa aspekty.męski i żeński .

Do tej pory uczyliśmy się zasad wiedzy Ojca .. praw, etyki , moralności.. jest to podstawa do wejścia na kolejny poziom wiedzy tworzenia...

Moc którą uzyskaliśmy jest zasadą otworzenia dostępu do wiedzy Matki... zapisanej w naszej mitochondrii.
ONA jest kodem wiedzy , która zostanie udostępniona WSZYSTKIM gotowym na etyczne korzystanie z niej..

Do tego czasu ten aspekt w nas był w dużej mierze zablokowany .. TERAZ jest moment aktywacji dostępu do "sekretu MATKI" i JEJ energii.

Mitochondria dziedziczona po MATCE jest aktywowanym ogniwem żeńskiej siły życiowej w KAŻDYM CZŁOWIEKU.. MĘŻCZYŹNIE również, wiedzy, która umożliwi LUDZIOM zarówno uleczenie traumy głęboko zapisanej w mózgu.. jak również otworzy dostęp do całej wiedzy MATKI.... dokonującej naszej ewolucji.

"Żeńską siłę życiową PRAMATKI znajdujemy
w naszych mitochondriach; ślady traumatycznych przeżyć
zapisane w naszych Świetlistych Polach Energetycznych pokrywają
się z nerwowymi sieciami w mózgu, wytwarzającymi
toksyczne emocje i definiującymi naszą osobowość."

Jednym słowem nauka odnalazła utracone ogniwo wiedzy w mistyce.. w wiedzy dawnych szamanów i kapłanów świątynnych.
Bowiem wiedza CAŁKOWITA .... TO WIEDZA OJCA I MATKI .. RODZICÓW WSZYSTKICH ŻYĆ...

JUŻ PORA NA NIĄ.

"Nie wolno było się żenić z "córkami ziemi" za czasów ENKI w pradawnym Sumerze... miało to OLBRZYMIE znaczenie... po nich dzieci nie dziedziczyły mitochondrii MATKI... one jej nie miały!

Były bowiem dziełem genetyków tworzonym w eksperymencie EDEN... obcy im jest MITOCHONDRIALNY  KOD DNA .. a, zatem i mitochondria PRAMATKI.

"Ważne, według szamanów, jest odbudowanie żeńskiej siły życiowej,
a jego twarz natychmiast się rozjaśniła.
– Tak – zauważył – chodzi o mitochondria. – Słysząc to,
niemal spadłem z krzesła. Oto pojawiło się ogniwo łączące
starożytne praktyki szamańskie ze współczesną neurobiologią.
Przypomniałem sobie, że mitochondria dziedziczymy
wyłącznie po linii matki. Oto we wnętrzu każdej komórki
żywych istot istniało źródło żeńskiej siły życiowej, o której
mówią mędrcy. Byłem bardzo podekscytowany słysząc, że te
fabryki energii najwyraźniej załamują się pod ciągłym obciążeniem
stresem, wywoływanym szybkim tempem życia, oraz
pod naporem biochemicznych toksyn takich jak rtęć, pestycydy
czy zanieczyszczenie wody i powietrza. David wspomniał,
że pradawne szamańskie praktyki, takie jak modlitwa, post
i medytacja oraz dodatki żywieniowe w postaci pewnych ziół,
pomagają przywrócić działanie mitochondriów.
Im dłużej rozmawialiśmy, tym jaśniejsze stawało się dla nas,
że istnieje wiele składników pradawnych praktyk uzdrawiania
i medytacji, które można opisać za pomocą języka współczesnej
neurologii.

Żeńską siłę życiową Pachamama znajdujemy
w naszych mitochondriach; ślady traumatycznych przeżyć
zapisane w naszych Świetlistych Polach Energetycznych pokrywają
się z nerwowymi sieciami w mózgu, wytwarzającymi
toksyczne emocje i definiującymi naszą osobowość."

Dlaczego LUDZIE nie mogą dokonywać samouleczenia ... nie mają otworzonego dostępu do WIEDZY MATKI  W SWOIM DNA...

BO MAJĄ ZABLOKOWANY DOSTĘP DO SWOJEJ LINII DNA MITOCHONDRIALNEJ.

Na Ziemi żyją obok siebie 2 RODY LUDZKIE DUCHOWE i jeden syntetycznych ludzi.. czyli bez dusz.

2 RODY DUCHOWE MAJĄ W SWOIM DNA MITOCHONDRIA , ci bez dusz nie mają tej opcji z PROSTEJ PRZYCZYNY SĄ PRODUKTEM ZIEMSKIEGO EKSPERYMENTU GENETYCZNEGO , NIE SĄ DZIEĆMI PRAMATKI WSZYSTKICH ŻYĆ!

1. RÓD .. KTÓRYCH PRAOJCEM JEST ( POWIEDZMY ENLIL... TA SAMA ENERGIA, KTÓRA ŻYŁA NA ZIEMI JAKO JEZUS , ON URODZIŁ SIĘ NA ZIEMI NASZEGO WYMIARU TYLKO RAZ ) MA OTWORZONY DOSTĘP DO SWOJEJ MITOCHONDRIALNOŚCI.

2. RÓD .. KTÓREGO PRAOJCEM JEST ( POWIEDZMY ENKI.. ON RODZIŁ SIĘ NA ZIEMI NASZEGO WYMIARU MNÓSTWO RAZY.. NIE WIEM JAKIEGO IMIENIA POWINNAM UŻYĆ) , TEN RÓD MA ZAMKNIĘTY W SWOJEJ RODOWEJ MATRYCY DOSTĘP DO SWOJEJ MITOCHONDRI.

MATKA OBYDWU RODÓW JEST TA SAMA.. ZATEM OBYDWA RODY MAJĄ TE SAME PREDYSPOZYCJE I SZANSE ROZWOJOWE... IDENTYCZNY DOSTĘP DO WIEDZY PRZEZ JEJ MITOCHONDRIALNE DNA.

WSZELAKIE MODLITWY O UZDROWIENIA U ŻYDÓW WYMAGAJĄ PODANIA IMIENIA MATKI!
Chodzi o otworzenie dostępu do kodu życia przez jej mitochondrialne DNA ... dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn pomimo,że kobiety dysponują już swoją mitochondrią.

Czy można było  zmienić tą sytuację.... można , trzeba by było stworzyć Nową Matrycę Rodową dla 2 RODU... bo ta już nie zadziała .. ale..

Widać Żydzi jeszcze nie osiągnęli poziomu świadomości, który otworzył by im dostęp do wyższego poziomu wiedzy.
Muszą jeszcze pobyć na obecnym ... skonfrontować się ze swoim oglądem rzeczywistości .. ze swoim poziomem kreacji .. poświadczać tego..  jest w ich wypadku dla nich  jeszcze niezbędne.


"Przypomniałem sobie, że mitochondria dziedziczymy
wyłącznie po linii matki. Oto we wnętrzu każdej komórki
żywych istot istniało źródło żeńskiej siły życiowej, o której
mówią mędrcy."

Zatem wiemy już że JEDYNĄ drogą do wiedzy i ewolucji jest otworzenie dostępu do KODU DNA .. MITOCHONDRIUM ODZIEDZICZONEGO PO PRAMATCE WSZYSTKICH ŻYĆ....
ON I TYLKO ON OTWIERA NAM DROGĘ EWOLUCJI I DROGĘ NOWEJ WIEDZY.


Nie wszyscy muszą tego chcieć... nawet gdy wiemy że jest to DOBREM odrzuconym przez nich .. NALEŻY ZAAKCEPTOWAĆ ICH WOLĘ.

Zacytowane fragmenty pochodzą z książki.... https://studioastro.pl/wydawnictwo/ksiazki/aktywuj-pelna-moc-mozgu-dr-alberto-villoldo-dr-david-perlmutter/

Kiara.


Tytuł: Odp: DNA I JEGO SEKRETY.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Październik 05, 2018, 15:58:00

   
DNA KOBIETY...

Odp: WIECEJ O ŻYDACH I JUDAIZMIE.....
« Odpowiedz #13 : Dzisiaj o 11:30:09 »


O znaczeniu mitochondrialnego DNA Żydzi wiedzą od zawsze... wiedzą również JAK mężczyzna otrzymuje TĄ wiedzę  od kobiety!
Ten przekaz jest w tradycji świętowania ŚWIĘTA SZABAT.
W dawnych tradycjach świątynnych ZAWSZE była kapłanka i kapłan w parach... zasadą były łączące ich uczucia... wówczas kobieta przekazywała wiedzę .. depozyt w swoim mitochondrialnym DNA mężczyźnie.. ale nie były to zwykłe akty seksualne .. ni nawet tantra seksualna!

Było to miłowanie na najwyższym poziomie miłości bezwarunkowej!

Bardzo rzadko osiągany poziom... później po wyrzuceniu SZECHINY ze Świątyni zatarto prawdę o tej wiedzy.. pozostały jej zdeformowane fragmenty.. poniżone do seksualnych rytuałów, które nic nie wnosiły.. ograniczały kobiety i mężczyzn.. utratą energii,niszczeniem mocy duchowej i fizycznej.

*****

 Największym sekretem   ŚWIĘTA SZABAT  jest zjednoczenie małżeńskie  w sypialni ... KOBIETA .. UKOCHANA , bo najwyższy poziom duchowo /uczuciowy małżonków musi być w przestrzeni wzajemnego miłowania..
By ONA.. KRÓLOWA... UKORONOWAŁA JEGO .. SWOJEGO UMIŁOWANEGO KRÓLA.. by w akcie seksualnego połączenia mogła mu przekazać cała wiedzę zapisana w JEJ mitachondialnym DNA....

TYLKO KOBIETA jest spadkobierczynią pełnego mitochondrialnego DNA i TYLKO ONA  MOŻE JE PRZEKAZAĆ SWOJEMU UKOCHANEMU...
Czyli nie wystarczy być TYLKO  mężem ... TRZEBA BYĆ UKOCHANYM I UKOCHANĄ .. KTÓRYCH ŁĄCZY NIE TYLKO MIŁOŚĆ , A MIŁOWANIE!

Bowiem poziom wzajemnej miłości jest KLUCZEM do otworzenia WRÓT ZIEMI OBIECANEJ... nie ma innej drogi.
Kobieta przez splecenie się miłością bezwarunkowa ze swoim ukochanym .. OTWIERA MU WROTA TEJ ZIEMI... PRZEKRACZAJĄ JE RAZEM.

TO JEST NAJWIĘKSZY SEKRET SZABASOWEGO ŚWIĘTA... JEGO NAJWIĘKSZY CEL I DAR BOGA DLA MIŁUJĄCYCH SIĘ LUDZI.

Nie będę opisywała szczegółów .. to trzeba przeżyć....

Przepięknie ilustruje ten cudny czas Hymn.. Lekhah dodi- „przyjdź, ukochany”

Żydzi znają ten sekret .. ale zapomnieli że JEDYNYM warunkiem spełnienia go JEST MIŁOŚĆ.... wyrzekli się jej .. co znaczy sprzeniewierzyli Bogu.. a tym samym całkowicie odcięli od spełnienia SZABASOWEJ OBIETNICY...
Zawężenie TEJ CUDNEJ OBIETNICY  jedynie do uroczystej kolacji i modlitw nie wypełni obiecanego DARU.

Kiara.
       
   
 
(https://www.chabad.org.pl/old/images/1a1.jpg)

   

Bogusław Nadolski

Niedziela - historia, znaczenie, symbolika

ISBN: 978-83-61533-18-4
wyd.: Wydawnictwo PETRUS 2009
   

Niedziela a Szabat

W 2010 roku minęło dwanaście lat od ukazania się (7 lipca 1998) listu apostolskiego Jana Pawła II o świętowaniu niedzieli- Dies Domini- Dzień Pana. Był to głos o niesłabnącej wadze w obliczu zmian dokonujących się we współczesnych społeczeństwach, usiłujących sprowadzić niedzielę do „weekendu”. Przywołajmy pewne zasadnicze elementy o znaczeniu tego Wielkiego Dnia w służbie Boga i człowieka.

Przede wszystkim sięgamy do Pierwszego Przymierza, w którym szabat był ”pałacem w czasie, „ziarnem wieczności posianym w sercach naszych”, stanowił ”świętość ukrytą w czasie”.

Wyrażenia te pochodzą z refleksji myśliciela żydowskiego Abrahama Joshua Heschela, który napisał o szabacie między innymi następujące słowa: „Kto pragnie zrozumieć świętość szabatu, musi wpierw odsunąć na bok bezbożność hałaśliwego handlu i wyprząc się z codziennego kieratu obowiązków.

Musi zostawić za sobą krzykliwość i kakofonię kolejnych dni, gorączkową i zajadłą chciwość oraz zdradę i sprzeniewierzanie się, sobie. Musi rozstać się z pracą fizyczną i zrozumieć, że świat został już stworzony i doskonale da sobie rade bez pomocy człowieka.

Sześć dni w tygodniu zmagamy się ze światem czyniąc sobie ziemie poddaną, w szabat troszczymy się o ziarno wieczności posiane w naszych sercach. Światu oddaliśmy nasze ręce, lecz dusza należy do Kogoś Innego.

Sześć dni w tygodniu staramy się zapanować na światem, siódmego dnia staramy się zapanować nad swoim „ja”. W tradycji Izraela przekazywano przekonanie, że szabat jest tak dawny jak świat. Mistycy nauczali, że wszystkie dni tygodnia podporządkowane są szabatu. Człowiek i szabat w myśli Boga stworzeni są dla siebie”.

Szabat (słowo znaczy „zatrzymał się” odpoczął)” to Królowa. Człowiek w działaniu ma być podobnym do Boga, który „siódmego dnia odpoczął”, a więc „zatrzymać się”, odłożyć swoje sprawy, interesy.

Szabat potwierdzany w księgach historycznych od IX w. przed Chr. (2Krl 4, 23; 2 Krl 11, 5-12 i w prorockich poczynając od VIII w.(Am 8, 5; Os 2, 11; Iz 1,12) Teologiczna treść szabatu wyrażała się w przeżywaniu tego dnia z sercem brzemiennym z wdzięczności za dzieło stworzenia i pełnym zachwytu nad jego pięknem, oraz radości z przymierza z Bogiem, w którym Odwieczny, Nienazwany i Niewypowiedziany osobiście troszczy się o człowieka.

Przymierze to sprawia, że życie człowieka jest obustronną relacją i pragnieniem by w życiu być przywiązanym do tego, co najważniejsze. Szabat w życiu Izraela to kwintesencja wszystkich wartości i idei zawierających się Torze, a wartości te są nieprzemijające i mogą być przeżywane w każdej epoce historii i we wszystkich sytuacjach.

Podstawowy sens zachowania szabatu ( Wj 20, 8-12; Pwt 5, 12-16) to wstrzymywanie się od pracy, ale także podana człowiekowi okazja medytacji nad samym sobą, refleksji nad sensem swego życia, granicach człowieka w przestrzeni i czasie, swoją godnością.

Świętować szabat znaczy nade wszystko szukać Boga, wielbić Jego chwałę, potęgę, miłość i miłosierdzie.

Szabat jest czasem podkreślenia przewagi ducha nad materią.

W najstarszych źródłach starotestamentalnych szabat oznacza siódmy dzień.(Wj 23, 12; 34, 21), ale może także oznaczać cały tydzień (Kpł 23, 15).

Wspomniana etymologia szabatu wywodzi się od śbt = zaprzestać, nie wiadomo czy jest pierwotna. W języku greckim używa się, także w liczbie mnogiej sabbaton, w łacińskim sabbatum, lub dies sabbati (sabbatorum).

Dotychczas nie jest do końca wyjaśniony problem, czy Izrael przejął kananejską praktykę szabatu (agrarna kultura), czy też początek zachowania szabatu wiąże się z kultem Boga Jahwe.

W języku akkadyjskim istniał dzień zwany śapattu i był dniem wolnym od pracy, zależny był od faz księżyca, czego nie można powiedzieć o szabacie żydowskim.

Te i inne problemy związane z szabatem są w dalszym ciągu przedmiotem badań. Faktem natomiast bezspornym pozostaje związek szabatu:

- ze czcią Boga Jahwe;

- z historią zbawienia Izraela jako znak wierności przymierzu wyzwolenia z niewoli egipskiej;

- z zakorzenieniem w porządku dnia stworzenia świata- (Bóg odpoczął siódmego dnia) — znaczenie społeczne wolnego dnia;

- szabat staje się znakiem eschatologicznej nadziei- symbolem czasów mesjańskich.

Przyjmuje się, że świętowanie szabatu stoi u podstaw powstania synagogi (J. Flawiusz 2, 282) określa synagogę mianem sabbataion.

Wyjątkowość szabatu podkreślano przez Obrzęd Wprowadzenia Szabatu, specjalny styl przeżywania tego dnia i pożegnanie- odejście królowej, obrzęd zwany Hawdala- rozstanie, rozłączenie.

Obrzędów dokonywano w synagodze i w domu rodzinnym.

Na powitanie szabatu, w piątek wieczorem w synagodze śpiewa się hymn Lekhah dodi- „przyjdź, ukochany”:

Wyjdź, ukochany, na spotkanie oblubienicy,
razem przywitamy szabat.

„Strzeż” i „pamiętaj” w jednym przykazaniu
połączył i przekazał nam Bóg.

PAN jest jeden i Jego Imię jest jedno,
[a sobota jest po to,] aby je wywyższać i chwalić.

Wyjdźcie, pójdziemy spotkać szabat,
on jest źródłem błogosławieństwa.

Na początku czasów został on ukoronowany —
pojawił się ostatni, ale pomyślany pierwszy.

Świątynia Króla, miasto królestwa!
Powstań z ruin
Dosyć już płaczu,
Najwyższy zlituje się nad tobą!

Otrząśnij się i powstań z prochu,
załóż, narodzie mój, odświętne szaty!

Poprzez syna Jessego z Betlejemu
przybliż się do mnie i uratuj!

Obudź się, obudź!
Oto nadchodzi twe światło — powstań i świeć!

Powstań, powstań i śpiewaj,
bo chwała PANA ukazuje się przez ciebie.

Nie będziesz dłużej się wstydzić,
czemu jeszcze płaczesz?

Pod twoim dachem ukryje się mój cierpiący naród,
miasto zostanie odbudowane na starym miejscu.

Twoi gnębiciele będą gnębieni,
a twoi niszczyciele pójdą na wygnanie.

Bóg twój będzie radować się tobą,
jak raduje się oblubieniec oblubienicy.

Twoje granice [Jeruzalem] będą poszerzone
i będziesz chwalić PANA,
a dzięki [Mesjaszowi] z rodu Pereca
doznamy radości i wesela.

Przyjdź w pokoju, korono swego męża,
przyjdź pośród radości i wesela
do wspólnoty wiernych, do narodu wybranego,
przyjdź, oblubienico, przyjdź!

Refren hymnu ułożonego ok.1500 r. przed Chrystusem, przez Szeloma Ha-Levi Alkabe brzmi:
 
Wyjdź, ukochany, na spotkanie oblubienicy, razem przywitamy szabat”.

 

Intymność szabatu oddaj się przez słowo biya, które znaczy zjednoczenie małżeńskie.

Na powitanie szabatu kantor otrzymuje kielich i dziękując za wino i świąteczny dzień wznosi toast na cześć Oblubienicy- Szabatu.
W domu natomiast matka ozdabia mieszkanie kwiatami i zgodnie z przekonaniem, że w szabat należy spożywać wyłącznie dobre rzeczy, chociaż nie chodziło o samo jedzenie, ale wspólne ucztowanie w zespole rodzinnym, przygotowywała świętowanie szabatu.
W tym dniu spożywano tylko pszenny chleb, biały (słynne chałki). Ambicją pani domu było by wyglądały one pięknie. Pani domu inauguruje szabat, zapala dwie świece- światło szabatowe: Zacho = „pamiętaj” i szamor- „zachowuj”. Nawet w najbiedniejszych rodzinach nie brakowało tych świec Nazwy wskazują na sens szabatu w odniesieniu do człowieka.

 Matka także wypowiada błogosławieństwo nad światłem: „Błogosławiony jesteś Ty Haszem, nasz Bóg, Król świata, który uświęcił nas swoimi przykazaniami i nakazał nam zapalać świece na Szabat”. Po zapaleniu świec kobieta wykonuje trzy ruchy jakby chciała zagarnąć światło dla siebie, po czym recytuje błogosławieństwo.

Może także odmówić modlitwę przez siebie lub: następującą: ”Niech będzie wola Twoją Panie, Boże mój i moich praojców, że okażesz łaskę mnie,( mojemu mężowi), moim synom, moim córkom, ( mojemu ojcu , mojej matce) i wszystkim moim bliskim; dasz nam i całemu narodowi Izraela dobre i długie życie(...)

Uczyń bym mogła wychować synów i wnuków mądrych, pojętnych, miłujących Boga, bogobojnych. Proszę wysłuchaj mojego błagania w tej chwili, za zasługi Sary, rebeki, Racheli i lei, naszych pramatek, rozpal nasze świece, by nigdy nie zgasły, rozświetl nad nami swoje oblicze, a będziemy zbawieni”(modlitwę podaję za A. Przeździecka.

Modlitwy kobiet żydowskich związane z życiem religijnym. „Midrasz” Nr.12(140), grudzień 2008,s.34).

Mężczyźni wracają do swoich domów, wchodząc pozdrawiają obecnych: „dobrego szabatu”. Wracającym towarzyszą, jak się wierzy, dwaj aniołowie, jeden dobry, drugi to szatan. Na pozdrowienie aniołów śpiewa się krótką pieśń, kantylenę, Shalom alechem malache ha seret.

Dzieci stają przed rodzicami, pochylają głowy i przyjmują błogosławieństwo, którego udzielają im rodzice kładąc ręce na ich głowach. W stosunku do chłopców błogosławieństwo brzmi:

„Niech ci uczyni Bóg jak Efraimowi i jak Manassesowi (Rdz 48, 20), w odniesieniu do dziewczynek: ”Niech uczyni ci Bóg, jak uczynił pramatkom Sarze, Rebece, Racheli i Lei”, niektórzy według uznania dodają jeszcze inne słowa lub kończą błogosławieństwo jak czyni to kapłan:
Bóg niech ci błogosławi i niechaj cię strzeże. Niech Bóg rozjaśni twoje oblicze nad tobą i niechaj obdarzy cię swoją łaską. Niechaj Bóg obróci swoje oblicze ku tobie i niech ci udzieli pokoju”.

Następnie obecni zasiadają do stołu, do pierwszego posiłku sabatowego, rozpoczynając od wypicia wina ( a winno ono być najwyższej klasy), które poprzedza błogosławieństwo, po czym po umyciu rąk łamie się chleb i ojciec rodziny rozdaje każdemu z siedzących wokoło.

Na koniec tego otwarcia szabatu w rodzinie tańczy się i śpiewa: Ten dzień jest dla Izraela światłem i radością. Szabatem odpoczynku”.
W sam dzień szabatu wkłada się inne szaty niż w wieczór piątkowy, okiennice pozostają zasłonięte, telefon milczy. Dzień Szabatu poświęcano: studiowaniu Tory, często w małych grupach, modlitwie, śpiewom i tańcom, odwiedzinom rodziny, przyjaciół, chorych.
 
Po modlitwie porannej- śniadanie i ostatni, gdy- niebo rumieni się zorzą wieczorną, spożywa się trzeci posiłek szabaty na jego pożegnanie. W odmawianej modlitwie znajdziemy następujące słowa: „Zechciałeś nas w dobroci swojej obdarzyć znajomości Twojego Prawa i pouczyłeś nas, jak wypełniać Twoją objawioną wole.

I Ty, o Panie nasz Boże ustanowiłeś oddzielenie tego, co święte od tego, co nie święte, światła od ciemności, Izraela od innych narodów, dnia siódmego od dni powszednich. O Ojcze, o królu! Niechaj dni nasze, które wychodzą nam naprzeciw zaczyna się dla nas w pokoju, niech będą wolne od wszelkiego grzechu, nieskalane jakąkolwiek nieprawością, niech łączy je ze sobą cześć Tobie oddawana”.

Rozstanie z szabatem dokonuje się również z toastem winem, wąchaniem aromatu pachnących ziół (rozkoszowanie się aromatem szabatu) i zapaleniem szczególnej świecy splecionej z wąskich prętów wosku (przecież „sznur troisty nie łatwo się przerywa” Ekl 4, 12), która gasi się winem, pożegnanie to także śpiew różnych pieśni, które nawiązują do rozpoczynającego się po szabacie tygodnia...... "
 

opr. aw/aw


Copyright © by Wydawnictwo PETRUS

akkadyjski śapattu.. święto księżyca.

* http://www.biblos.feen.pl/printview.php?t=2187&start=0&sid=c78adbb5cf995bc5ec172c2d787dfdf4


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

siri-ya-ny zwiazek-ludowy forum-olimpijczykow watahalobo radarodzicowsp289