KOD PESZEROWY I WIEDZA WSPÓŁCZESNA

Sprawy Administracyjne => Regulamin Forum => Wątek zaczęty przez: Arcykapłan Styczeń 03, 2009, 23:52:26Tytuł: Regulamin Forum
Wiadomość wysłana przez: Arcykapłan Styczeń 03, 2009, 23:52:26
Forum KOD PESZER ma jedno podstawowe zadanie - przekazać wiedzę ukrytą za symboliką znajdującą się w Biblii.

Jest to bardziej czytelnia niż forum dyskusyjne, chodzi bardziej o to aby przyswoić wiedzę a nie dyskutować i podważać to co zostanie tutaj odkowane. Za całość PRZEKAZU tutaj jest odpowiedzialna Kiara, do niej należą wszelkie decyzje i jej głos jest ostateczny. Demokracja nie ma tutaj zastosowania. Nie będa tolerowane głupie zaczepki lub nie uzasadniona krytyka bądź bezsensowne czepianie się. To forum powstało w jednym celu i on będzie tutaj realizowany w pełni. Apelujemy o kulturalne zachowanie oraz przestrzeganie ogólnie przyjętych norm. Wolno krytykować chrześcijaństwo tutaj oraz wykazywać błędy jakie popełniło i popełnia nadal (jedno z przesłań forum) -to forum jest miejscem dla ludzi o otwartych umysłach.

NAUCZENI TYM, ŻE KOMENTOWANIE PRZEZ WIELE OSÓB KONTROWERSYJNEGO TEMATU KOŃCZY SIE KŁÓTNIĄ ZAWSZE - OŚWIADCZAMY, ŻE KOMENTOWAĆ ORAZ ZADAWAĆ PYTANIA MOŻNA TYLKO W WĄTKU DO TEGO PRZEZNACZONYM!


WSZYSTKIE TEKSTY , KTÓRE NIE SĄ PRZEDRUKAMI Z  INNYCH ŹRÓDEŁ SĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORKI  , STRZEŻONE SĄ PRAWEM AUTORSKIM, MOŻNA Z NICH KORZYSTAĆ NIE ZAROBKOWO, W CZĘŚCIOWYCH PRZEDRUKACH NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z AUTORKĄ BY UZYSKAĆ JEJ ZGODĘ NA  UŻYCIE W INNYCH  PUBLIKACJACH.

PRZY KAŻDYM PRZEDRUKU  NALEŻY PODAĆ AUTORA I  ŹRÓDŁO POCHODZENIA TEKSTU.

W CELU UŻYCIA DO INNYCH CELI NALEŻY SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z AUTORKĄ.

Kiara.


Kolor czerwony jest zarezerowany dla Administracji.

ADMINISTRATOR


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

projektperwersja wirtualna-hodowla-canidea mohikanie crazysquad filtrowa36