KOD PESZEROWY I WIEDZA WSPÓŁCZESNA

WSPÓŁCZESNOŚĆ => Mistyka oraz przekazy obecne => Wątek zaczęty przez: Kiara Czerwiec 12, 2016, 16:50:14Tytuł: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 12, 2016, 16:50:14
WYDARZENIE..... wszyscy od dawna je zapowiadają, mówią o nim bardzo wiele, ale nikt tak naprawdę nie mówi czym ono jest, jakie skutki przyniesie, z czym jest związane, ani kiedy nastąpi.....

WYDARZENIE....... o którym mówią wszystkie channelingi, dawne przypowieści i współczesne odczyty zdarzeń... tak.... ale CO, TO JEST.. i na czym polega?

Dlaczego raptownie zaczęły się dziać tak dziwne i niesamowite rzeczy szczególnie na poziomie systemu nerwowego i pamięci , manipulacji ludzkim mózgiem ( bronie psychotroniczne) , dlaczego pojawiło się takie zatrzęsienie różnych opcji niewidzialnych "opiekunów" ..... ;) usiłujących nas prowadzić..... ( gdzie... dokąd... ????? ) informujących ludzi telepatycznie o przeróżnych niesamowitych tajemnicach.... tajemnej wiedzy i dawnych sekretach tego i tamtego świata , oraz o ich wyjątkowości i wybraństwie..... Każdy prezentuje swoją , opcję i promuje ją jako jedyną gwarancję naszego bezpieczeństwa.., czytaj dalszego zniewolenia!

Zawsze mnie to zadziwiało, budziło niepokój oraz niesmak, bo ci ludzie w imię swoich tajemnych opiekunów i ich "wyjątkowych " przekazów ... tworzyli tylko dezinformację i walki między sobą o priorytety.

Dzielili się na grupy zwolenników i przeciwników .. czego efektem nie jest większy spokój i wysoka wibracja i większa wiedza, a , zwyczajnie niska wibracja i bratobójcze walki , sianie nienawiści między ludźmi i handel "wyjątkowymi" informacjami.
Ludzie jakoś tego nie zauważają, nie czują zwodzenia i nie są w stanie analizować faktów.... idą jak zahipnotyzowane stado za wgranym wewnętrznie sposobem myślenia i odbioru kreowanej im rzeczywistości !

Bardzo niewielu jest LUDZI , którym udało wyrwać się z tej mentalnej matni i zrozumieć zasady jej perfidnej manipulacji , oni starają się nie ujawniać. Bo rozszalałe ludzkie stado w imię swoich przeróżnych ideałów duchowych, społecznych, politycznych czy religijnych .... jest w stanie wszelkimi sposobami , okaleczyć, poniżyć, zepchnąć na dno biedy i zabić takich LUDZI!

Nie wiele osób jest tak silnych ,że może poradzić sobie fizycznie,mentalnie i energetycznie z siłami zła ubranego w wiele pięknych masek, wykrzykujących wzniosłe i uroczo "mądre" hasła przeciwko nam, które tak naprawdę są pustosłowiem.

Ale.... jedno jest pewne w tym tyglu ludzkich myśli i uczuć , jedyną zagwarantowaną wartością JEST ZMIENNOŚĆ.... naprawdę nie ma nic stałego.... wszystko jest czasowe!

Zatem TO .. CO JEST TYM ZAPOWIADANYM WYDARZENIEM bez wątpienia nastąpi !

Pomimo że siły zła resztkami swoich sił ( jadą już na oparach) doprowadziły do wprowadzenia wszelakich ustaw niszczących LUDZKOŚĆ I ZIEMIĘ ,ogranicza się nam maksymalnie prawa i możliwości sprzeciwu, pomimo że wprowadzono zamieszanie prawie na całej ziemi i bratobójcze walki w bardzo wielu krajach... WYDARZENIE nastąpi.

Pomimo że kłamstwo i bezprawie istnieje w imieniu prawa , a oszustwo udające prawdę, oraz matactwa w systemie wiedzy i duchowości obejmują nas swoimi mackami... i jest postawione na pierwszym miejscu wpisanych wartości w świadomość i mózgi ludzi... wmawia nam się że sa to dobre i prawidłowe wartości.... WYDARZENIE nastąpi.

Myśl CZŁOWIEKA ..... TO NAJWIĘKSZA ENERGIA KOSMICZNA ... nie ma i nigdy nie było większej!

Jedyne czym ją okaleczono i ograniczono, to odebraniem o niej wiedzy całej LUDZKOŚCI.
Myśl CZŁOWIEKA to energia twórcza.... zależnie od wibracji tej energii powstaje określona rzeczywistość, z większą lub mniejszą zawartością światłości mocy i DOBRA.

Zatem utrzymywanie LUDZI w określonych kanonach myślowych,narzucanie im określonych wartości i priorytetów , tworzenie systemów blokujących naturalny rozwój w granicach wyznaczonych przez władców ZNIEWOLIŁO NASZĄ CYWILIZACJĘ.

Czym zatem może być to zapowiadane WYDARZENIE...... ono JEST zdjęciem blokad ze świadomości LUDZKOŚCI, zdjęciem ograniczeń z korzystania przez CZŁOWIEKA ZE SWOJEGO MÓZGU, CAŁKOWITYM ODBLOKOWANIEM PAMIĘCI!

Ale też uruchomieniem kolejnych niesamowitych możliwości w naszym DNA.... o czym mówi w swoim wystąpieniu P. Krzysztof Pieczyński i co pokazuje w wywiadzie P. Jan Taratajcio , bowiem energia fotonowa o odpowiedniej świetlistości decyduje o wszystkich zmianach w materii.

I naprawdę niczym więcej.... jest to wejście ziemi w wibrację wyższą od wibracji zapisanych w nas TERAZ w postaci kodów myślowych.. ograniczających naszą pamięć, oraz możliwość samodzielnych analiz!

To również zdjęcie z nas filtra widzenia rzeczywistości przez CUDZE poglądy ,cudzy system wartości.... jest to powrót do odbioru rzeczywistości bez zaprogramowanych "okularów " na niepełne widzenie..... bo teraz możemy ją oglądać WYŁĄCZNIE PRZEZ NAŁOŻONY NA NAS CIEMNY I TWARDY FILTR WIBRACYJNY.. ON ZNIKNIE..... ROZPUŚCI SIĘ W MOCY WIBRACJI ŚWIATŁA !

Ponieważ wszystko, dokładnie wszystko JEST ZAPISYWANE FOTONAMI , ŚWIATŁEM.... gdy wejdziemy w wyższą wibrację falę fotonową .. (a, wiadomo że jest to większa moc świetlistości ) , ona rozjaśni wszystkie nałożone na nas blokady... spali przysłonę, czyli zwyczajnie zaciemnienia dawnych wpisów!
To jest niezmiernie prosty, skuteczny i nie odwołalny proces związany ze zmianą magnetycznego bieguna ziemi.Był długi i bardzo pracowity.. ale dochodzimy już do finału!

Ziemia ustawia TERAZ swój okrąg osi magnetycznej w stosunku do osi Słońca i GWIAZDY MATKI tak by w 100% dokonać zestrojenia ich środkowych punktów, a to znaczy maksymalny przepływ światła o maksymalnej mocy , który całkowicie rozświetli wszystkie blokady energetyczne w nas i w MATRYCY III WYMIARU... ZDEJMIE WSZYSTKIE PRZYSŁONY.. odkrywając już gotową MATRYCĘ IV WYMIARU.

Oczywiście będzie to proces naszego osobistego dostrojenia się do niej , który rozpocznie się latem tego roku.

Jako materiał dydaktyczny ułatwiający zrozumienie że tak naprawdę wszystkie cywilizacje III wymiaru mają blokady pamięci ( teraz jesteśmy IV Cywilizacją III Wymiaru, ona również jest zafałszowana informacyjnie ) proponuję obejrzeć film "DAWCA PAMIĘCI"....
To, co jest teraz .. już nigdy więcej nie zaistnieje w naszej przyszłości.... bo przy odblokowaniu pamięci , nikt nigdy więcej nie będzie chciał powtórki takiego życia jak mamy!

Możemy sobie pogratulować.... mimo wszystko wytrwaliśmy i daliśmy radę... :) <3 i znowu nam się udało......


FILM "DAWCA PAMIĘCI".....


http://www.cda.pl/video/59743639

"Film oparty jest na bestsellerowej powieści Lois Lowry z 1993 roku o tym samym tytule.
Opowiada historię chłopca o imieniu Jonas, który żyje w fikcyjnym świecie bez wad.
Społeczeństwo jest szczęśliwe, a pojęcia wojny, bólu, wyboru, smutku i innych uczuć nie są mu znane.
Każdy ma przypisaną rolę i żyje według ściśle określonych zadań.
W wieku 12 lat Jonas otrzymuje swoją rolę - ma zostać "Odbiorcą wspomnień".
Rozpoczyna szkolenie pod okiem byłego "Odbiorcy", starszego człowieka, który będzie przekazywał chłopcu swoją wiedzę (tytułowy "Giver").
Tym sposobem Jonas doznaje nowych uczuć i wkracza w prawdziwy świat, gdzie nie wszystko jest tak wspaniałe.
Zdaje sobie sprawę, że społeczność, w której żyje to jedno wielkie oszustwo i w obliczu tej prawdy musi podjąć decyzje, które zmienią jego los na zawsze."

Możemy sobie pogratulować.... mimo wszystko wytrwaliśmy i daliśmy radę...


Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 13, 2016, 19:19:15
Nie mamy powodu do rozpaczy... nie do końca jest tak jak interpretuje ten proces Dariusz , chociaż ma sporo racji.
Bo.... tworzenie Nowej 5 Cywilizacji to po pierwsze stworzenie jej Matrycy Energetycznej.... ( wiemy że każda matryca , czyli forma dla materialnego kształtu, innymi słowy odbicie jej w materialnym świecie) żeby zadziała , czy przyniosła twórcą oczekiwany rezultat... MUSI BYĆ WYPEŁNIONA ENERGIĄ i musi mieć stały napływ energii dla dalszego istnienia i realizacji swojego planu.

Takie są zasady materialno energetyczne III wymiaru. Jak widać już od 2012 roku ich wielki plan nie realizuje się , nie stało się TO co zaplanowali jako wielki kataklizm .... 12 roku , który miał być energetycznym finałem tego misterium!
Weszliśmy w inny plan stwórczy, realizujemy coś innego z drugiego krańca systemu wartości.
O tych 3 latach do 2016 pisałam już 3 lata temu, opisywałam potrzebne wydarzenia i zasady ich istnienia.
Naprawdę są niezbędne, bo KAŻDY z nas w tym czasie zamykał... finalizował poziom swojego rozwoju DUCHOWEGO i w bardzo trudnych warunkach życia, które mamy TERAZ , każdy zdaje osobisty egzamin dojrzałości.
A wiadomo że egzaminy .... ( życiowe decyzje , powstałe czyny są energetycznymi miernikami naszego rozwoju, klasyfikującymi nas w nowych realiach na właściwy poziom wibracyjny) każde egzaminy muszą być trudne by zweryfikować nasz prawdziwy poziom wiedzy, a nie być plagiatem wypowiadanych o sobie słów, które często nie są realną prawdą o nas.
Zatem ten bardzo trudny czas potraktujmy jako sprawdzian naszej dojrzałości.... O "Żniwach i Wielkim Misterium " napisałam poniżej.

Kiara.

Asgard i Wielkie Misterium - Dariusz Kwiecień


https://www.youtube.com/watch?v=IVW6_EPso10
WIELKIE MISTERIUM....... albo WIELKIE ŻNIWA......

Co , to jest... z czym ma związek.. co tworzy, a co mogło stworzyć?

Wiadomym było że wielki cykl kosmiczny w którym bierze udział również Ziemia dobiegł końca w grudniu 2012r.

Dotychczasowa oś magnetyczna ziemi , czyli ta z przed 2012 miała odchylenie od swojej osi wzorcowej o 1/8 wycinka koła.
Co w rzeczywistości tworzyło przesuniecie jej osi w stosunku do osi  Słońca i Gwiazdy Matki o cząstki tych kół nie pokrywające swoich pól przy nałożeniu na siebie w 100%. Takie ustawienie w momencie zakończenia jednego z czterech etapów cykli ziemi nigdy nie dawało nam możliwości dostępu do pełni wiedzy ani  pełnego naładowania energetycznego jądra ziemi i rozpoczęcia procesu kolejnej ewolucji do wyższego wymiaru!

I to jest jedna z części blokujących nasz proces rozwojowy, druga to oś elektryczna ...główna  oś ziemi czyli  nasza energetyczna oś mocy.

Wiadomo że "kij ma dwa końce".... czyli dwa bieguny o przeciwnych wartościach energetycznych istnieje  neutralny punkt 0 , który jest granicą między działaniem tych energii.  Jest nim "CZAKRA MOCY ZIEMI" w tym miejscu dokonuje się zmiany kierunku przepływu energii w osi Ziemi. Żeby działała i przeważała w procesie ewolucji   jedna czy druga wartość, trzeba ją doładować podobnym potencjałem.. nic bez energii nie pracuje, o tym wiemy bardzo dobrze.

A zatem .... wiadomym jest i było zawsze ,że wszystko jest zmiennością zamkniętą w określonych cyklach na które wpływ mają ustawienia ciał niebieskich.
Zatem wiadomym jest i było że zawsze następuje jeden koniec czasów... by rozpocząć kolejny początek czasów.....
I zjawisko w różnych opcjach duchowych, mistycznych i religijnych jest znane pod różnymi nazwami.... np. ***** Wielkie Misterium, Wielkie Żniwa , czy Koniec Czasu, albo Czasy Ostateczne.... *******

To nic nowego są to cykle zmian kosmicznych i na ziemi, ale..... jaki one będą miały przebieg i jaki będzie efekt końcowy, nie zawsze było wiadomo, bo LUDZKIE UCZUCIA NIE DO KOŃCA SĄ PRZEWIDYWALNE! A, to ich energia ( zależy o jakim potencjale.... MIŁOŚCI czy STRACHU... ) powoduje i jest decydującym czynnikiem wszystkich zmian!

A zatem , III wymiar to 4 etapy po mniej więcej 26 tys. lat , każdy składa etap składa się z 3 poziomów wibracyjnych tworzących części tego wymiaru. Czyli III wymiar 4 etapy ( albo 4 cywilizacje) i tworzące go 3 sekwencje czasowe , (poziomy wibracyjne) czyli III wymiar zbudowany jest z 4x3 = 12 poziomów wibracyjnych.

To jakby koło III wymiaru składa się z  kół 4 etapów/ cywilizacji, a każda z nich z 3 kół poziomów, tak mniej  więcej ma wygląda struktura graficzna budowy wymiaru.

Następny poziom zrozumienia to wibracja wymiaru czyli jego poziom energetyczny.

Przez koło główne i każde z kół tej struktury przechodzi GŁÓWNA OŚ ENERGETYCZNA .... z jednej strony ma dodatni znak ,a z drugiej ujemny miedzy nimi punkt neutralny , zero.... czyli "czakrę mocy" miejsce zmiany kierunków obrotu osi . Zależnie jaka jest nasza świadomość z jakiego potencjału energii korzystamy, jakim budujemy i napełniamy nasze doświadczenia, takie tworzymy zdarzenia i całą energetyczną  strukturę wymiaru.

I teraz  ze  swoim dziełem  rozwojowo ,twórczym  w którym uczestniczyły nasze WSZYSTKIE POPRZEDNIE INKARNACJE to one kropla, po kropli deponowały wypracowana na ziemi świadomość i energię jako potencjał zmian lub stagnację w "BANKU ENERGETYCZNYM" NASZEJ MATRYCY MATKI...  czyli nie wcielającego się nigdy naszego wielkiego ognia istnienia.

Koniec cyklu i depozyt energii z poprzednich inkarnacji  doprowadził nas  do momentu nazwanego "WIELKIE MISTERIUM"..... czyli.. jeszcze raz.... to moment  użycie tej energii ( którą wypracowały i zdeponowały w naszym banku energetycznym.... WSZYSTKIE NASZE POPRZEDNIE INKARNACJE! ) , po pierwsze, każdy ma swoją energię dla własnego procesu ewolucyjnego, a po drugie tworzy ona globalny potencjał zmian na ziemi i w kosmosie!

A zatem.... CO .. przeważa.... + czy - w tym Wielkim Misterium .... taki będzie jego przebieg.

Albo uruchomimy otworzenie Wrót Miedzy Wymiarowych w górę .... dokonamy naszej EWOLUCJI, uruchomimy JASNĄ GWIAZDĘ... Albo otworzymy Wrota Między Wymiarowe w dół , uruchomimy Czarną Gwiazdę.

Jeżeli w górę to wydzieli się z obecnej Ziemi jej kolejne ZŁOTE CIAŁO ENERGETYCZNE .. dokona się transformacja również naszych ciał energetycznych. Stworzona zostanie dla nich nowa wzorcowa ( co się cały czas dzieje) struktura energetyczna , forma oparta na doskonałości kuli.
Podstawą budowy naszej nowej  energetycznej formy są okręgi ( a nie jak do tej pory prostokąty i trójkąty) , tworzące " ZŁOTY KWIAT ŻYCIA". 
Nie ma obawy , to WIELKIE MISTERIUM stworzone z  energii miłości o dodatnim potencjale nie stwarza dla nas żadnych zagrożeń, pomimo widocznych bardzo wielu tragicznych wydarzeń.

Jest to moment weryfikacji osobistej wibracji ( po energii emanującej z czynów.... poznaje się poziom rozwoju CZŁOWIEKA) ale Wiadomo że "kij ma dwa końce".... czyli dwa bieguny o przeciwnych wartościach energetycznych istnieje  neutralny punkt 0 , który jest granicą między działaniem tych energii. 
Granicą.. początkiem i końcem...jest  "CZAKRA MOCY ZIEMI" w tym miejscu dokonuje się zmiany kierunku przepływu energii w osi Ziemi. Żeby działała jedna czy druga wartość, trzeba ją doładować podobnym potencjałem.. nic bez energii nie pracuje, o tym wiemy bardzo dobrze.

Ten akt   oddzielanie wibracyjnych podobieństw jest również momentem twórczym dla podobieństw   przyciągających  się   stworzą one  swoje nowe  przestrzenie energetyczne dla dalszego rozwoju.

Nie wejdę w tym poście w dokładny opis procesu, bo to udzielny i długi temat.

A, gdyby zdominowała nas energia strachu, niższa dużo wibracja uczuć emocjonalnych.... nastąpiło by wówczas przebiegunowanie ziemi z odwróceniem jej jak klepsydry.  Wydarzyło by się mnóstwo kataklizmów , życie w dużej mierze zostało by zniszczone.
Po naszej obecnej cywilizacji ( jak po poprzednich ) nie zostało by śladu... no może gdzieś zatopione i zamrożone artefakty.

Wszystko zaczynali byśmy od nowa, może przetrwały by niewielkie skupiska ludzi na ziemi i pod ziemią. Ale do tego na szczęście  nie doszło..  jak w poprzednich 3 cywilizacjach, tym razem nasz los potoczył się inaczej. Tym razem nam się udało.... Traktat między siłami Jasności i Ciemności .... gwarantował nam możliwość działania w czasie ostatecznym ( każdemu po swojemu, wedle własnego systemu wartości) ale bez globalnej wojny.

Oczywiście siły Ciemności były pewne swojego zwycięstwa jak poprzednie trzy razy , dlatego zgodziły się na ten układ.
Na ziemi teraz są naprawdę WSZYSCY główni przedstawiciele tych sił, ale jest również Osoba neutralna.. której głos serca .... jest decydującym czynnikiem stawiającym ZAWSZE "kropkę nad i... "
Pomimo wielkiej nieświadomości, istoty zdarzenia oraz własnej istotności , Jej wybory zawsze stanowią decydujące postanowienia.

A, zatem WIELKIE MISTERIUM jest i będzie oparte nie na energii , strachu,, bólu i cierpienia, a wyłącznie na energii radości, szczęścia, dobra , miłości i mądrości serca.

Kto tworzy taka energię i ma w swoim depozycie taki potencjał, ten weźmie w nim udział.... a kto tworzy energię o przeciwnym potencjale nie weźmie udziału w EWOLUCYJNYM  WIELKIM MISTERIUM... bo  jeszcze sam  nie dokona swojej ewolucji.

Powtarzam jeszcze raz ... to nasze bardzo trudne TERAZ .... JEST EGZAMINEM KOŃCOWYM dla każdego z nas.
Ważne jest energia wszystkich naszych słów, myśli i czynów, bo to ona i TYLKO ona jest ostateczną oceną naszego rozwoju osobistego i weryfikacją poziomu wibracyjnego w którym przyjdzie nam żyć nadal fizycznie po zakończeniu tego WIELKIEGO MISTERIUM.

To tak w skrócie, bo temat jest niezmiernie obszerny.

ps. Czy ważna jest jakaś religia...... o tyle na ile stanowi ona tło i płaszczyznę osobistego egzaminu z rozwoju duchowego, etyki, moralności, prawości, prawdomówności i poziomu uczuć , to tak.

Ale w kontekście rozwoju duchowego i wiedzy najbliższej przyszłości już nie.
To, co religie przekazały ludziom jako swoje dobro i pozytyw pozostanie w nich na zawsze jako ich osobowość i  natura ich życia , jeden z wielkich i pięknych etapów nauki w ich rozwoju... powiedzmy jak liceum.

Ale.. nie wszyscy chcą zakończyć swój rozwój i poznawanie wiedzy na liceum, ci wejdą w kolejny etap własnej ewolucji oparty na wyższym poziomie duchowości niż religia.
Przed nimi jest rola SIEWCÓW ZARODZI ŻYCIA W KOSMOSIE.... wielkie i piękne dzieło stwarzania nowych Wszechświatów i Galaktyk .. pisanie cd. niekończącej się opowieści o życiu.... <3Kiara


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 14, 2016, 11:16:59
Jako pomoc dydaktyczną proponuję obejrzenie filmu "JUPITER"to nieco przerysowana opowieść, ale w bardzo trafny sposób pokazuje 2 drogi naszej ewolucji na końcu czasów .... czyli przed wydarzeniem.

Nieświadoma swojej osobowości bohaterka cały czas idzie za głosem swojego serca , który jest na miarę jej ludzkiej osoby ale okazuje się że wygrywa mądrość jej serca....

Bo TYLKO MIŁOŚĆ tworzy i TYLKO MIŁOŚĆ zakrzywia czas..... bo TYLKO MIŁOŚĆ jest energią o wystarczająco mocnym potencjale dla stwarzania i wszystkich zmian.

WSZYSTKO... dokładnie WSZYSTKO cały czas odbywa się na Ziemi obok nas ... to MY bierzemy w TYCH zdarzeniach aktywny udział, pomimo że nie wszystko co i jak się rozgrywa JESZCZE nie możemy zobaczyć.

JUPITER... INTRONIZACJA.

Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą dziewczynę, której przeznaczone jest niezwykłe dziedzictwo.


http://www.cda.pl/video/4949942c


Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 14, 2016, 14:31:05
Jako uzupełnienie tematu WIELKIE MISTERIUM... który dotyczy naprawdę WSZYSTKICH LUDZI na ziemi wstawiam wykład Pana Tadeusza Owsianko , którego bardzo lubię za wielkość i skromność za odwagę mówienia co myśli , za dzielenie się z nami swoją wiedzą.

Jego odczyty nie wszystkie są ( moim zdaniem prawidłowe), ale On to mówi szczerze , że zrozumienie przekazów zmienia się z czasem. Bo tak jest faktycznie nasz rozwój osobisty, który nabiera tempa... rozszerza możliwość głębszego zrozumienia wielu dotychczasowych aspektów dotychczasowej wiedzy.
Ze mną jest identycznie , zauważam rozszerzenie mojego pola widzenia i zrozumienia głębsze wielości rzeczy.

Dziękuję Panie Tadeuszu. <3 :)

Wracając do tematu ewolucyjnych zmian określanych WIELKIM MISTERIUM....

Pan Tadeusz w swoich przekazach również otrzymał informację że WSZYSTKIE ZMIANY DOKONUJĄ SIĘ PRZEZ KOBIETĘ.... to ONA stwarza dla nas nową strukturę ciała fizycznego... to nowe ciało oparte jak On mówi na "nowej wylince"..... zostawiamy "swoje" stare ciało ( dokładnie chodzi nie o czyjeś osobiste ciało tylko o " fizyczny pojazd" dla wcielonej duszy , matrycę energetyczną naszego obecnego ciała fizycznego.
Tak dokładnie tak.... ono po powrocie do prawidłowego ( nie zmienionego eksperymentalnie) kodu DNA dla III Wymiaru będzie służyło wszystkim wcielającym się Duszom, które w III wymiarze będą przechodziły swój cykl rozwojowy.

Ci którzy zakończyli już ten proces będą korzystali z nowego ciała fizycznego , stworzonego na bazie nowej siatki geometrycznej opartej na okręgach tworzących "KWIAT ŻYCIA".. cały kolejny proces rozwoju duchowego tych Energii polegał będzie na wysianiu z siebie nowej zarodzi życia i stworzenie swoich planet galaktyk i wszechświatów.

Drogi Panie Tadeuszu.... zwyczajnie "wyrośliśmy" z dotychczasowych ciał fizycznych.. przekazujemy je młodym duszom, które przejdą identyczny proces jak my.

Czy będziemy wymieniać się duszami w innych rejonach kosmosu.....? Oj nie! Dusza to jest nasza unikalna osobowość niepowtarzalna , nie można się nikim nią zamieniać. Można było ją rozdzielić na dwa oddzielne aspekty ( ten eksperyment mamy już za sobą), możemy dzielić i wymieniać się naszą wiedzą duchową, ale nie Duszami.. to nie jest możliwe.

Możemy wcielać się w dawne role , które były inkarnacjami jakiejś duszy by poznać tą wiedzę, ale absolutnie nie można zamienić się DUSZAMI.... ja nigdy nie będę mogła stać się Pana Dusza , a Pan moją.

Ale kiedyś będę mogła na poziomie uczuciowym spleść się z Dusza , która obdaruje mnie wielkim i pięknym uczuciem miłości , a ja jej podaruję identyczne ... wówczas ja będę mogla podarować tej DUSZY CAŁA MOJĄ WIEDZĘ.. A ONA MI SWOJĄ... może o takim akcie Pan myślał?

Tak to jest bliska możliwość w naszej ewolucji jest to WIELKIE MISTERIUM dokonujące się już po raz drugi, tym razem fizycznie zewnętrznie.
W nim dokonuje się wymiana wiedzy miedzy kobieta a mężczyzną.. nazywa się to ŚWIĘTYM MAŁŻEŃSTWEM DUCHOWYM .

Jest to najpiękniejszy akt MOŚCI miedzy kobieta , a mężczyzną , który otwiera IM całkowity dostęp do wiedzy nieskończoności.

O tym ... a raczej niestety o przejęciu TYLKO tej wiedzy marzyli i marzą od wielu wieków przeróżni ludzie.
Nikt z nich nie otrzymał tej wiedzy, bo nie mieli w sobie bezwarunkowej miłości, która jest JEDYNYM KLUCZEM otworzenia tych MISTYCZNYCH WRÓT.


Tadeusz Owsianko.

https://www.youtube.com/watch?v=ZE1lSHA1SaU

Nowy nurt tuż tuż... - Tadeusz Owsianko - 2.06.2016

Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 16, 2016, 12:29:47
LUDZIE przez duże "L" ....

Dlaczego ja tak piszę ..... :)
Ponieważ jestem całkowicie świadoma , (nie jestem w tej świadomości odosobniona , mówi o tym wiele strych ksiąg i pism, wie o tym fakcie sporo LUDZI) , że na ziemi żyją ludzie którzy są wcielonymi Iskrami Życia czyli zwyczajnie posiadają DUSZE.

Ale obok nas również żyją ludzie TWORZENI..... (A, NIE STWORZENI PRZEZ STWÓRCE WSZECHRZECZY) DAWNO TEMU PRZEZ LUDZI.... absolutnie niczym zewnętrznie się nie różnią od wcielonych dusz , zamiast dusz mają wcielone programy.

Rożnicą jest nasza budowa energetyczna ( oni maja 2 helisy i dwa kanały energetyczne) oraz ciutkę inne DNA, ale o tym się nie mówi.

Nie segreguję ludzi nie mam absolutnie do tego prawa ani takich intencji, jedynie uświadamiam zarówno istnienie tej różnicy jak i jej istotę w aspekcie oceny tworzonych globalnie zdarzeń oraz ich niezmiernej ważności TERAZ.

Zarówno wcielone dusze jak i wcielone programy żyjąc na ziemi mają identyczne obowiązki i prawa, oraz identyczną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje czyny.

Zatem czym się różnią ( bo, absolutnie nie fizycznym wyglądem) .. wcielone programy mają zdecydowanie większe możliwości "techniczne" (jednak trzeba wziąć pod uwagę ,że są bardzo różnorodni, zaprojektowani do różnych działań na ziemi, oni nie są identyczni miedzy sobą i nie mają identycznych możliwości ) czyli wszelakie nadzwyczajne dziwne predyspozycje np. szybkie wykonywanie działań matematycznych, fotograficzna pamięć, odtwarzanie z pamięci dawnych i obecnych przebiegów zdarzeń , cudowne dzieci z nadzwyczajnymi możliwościami w różnych dziedzinach... itd..
Bo są bezpośrednio zestrojeni ze swoim polem energio informacyjnym, ale mają zróżnicowany dostęp do informacji.

Posiadają jednak wspólną cechę niski poziom uczuć , żaden programista nie jest w stanie zaprogramować uczuć, one są zawsze niezależne i nie do końca przewidywalne. Dlatego ci ludzie w podejmowaniu decyzji zawsze kierują się logiką i analiza opłacalności.Ich świat "uczuć" zapisany jest w reakcjach emocjonalnych na coś, bo to są przewidywalne zachowania.

Przy dłuższym świadomym kontakcie z taka osobą dokładnie widać różnice, to są współczesne tak reklamowane "dzieci indygo" i nie tylko one , które owszem mają otworzony dostęp do banku informacji na jakimś poziomie w swoich sektorach i to wszystko
Manifestują mocno swoją wyższość w tym aspekcie, ale nie mają uczuć są zimnymi , bezwzględnymi istotami zdolnymi do wszystkiego w imię realizacji swoich zaprogramowanych myśli.

To jest bardzo obszerny temat, chciałam tylko zaznaczyć jego istnienie i istotność, bo ci ludzie chcą zdominować ( są wszędzie na wszystkich eksponowanych stanowiskach i we wszystkich sektorach życia) zasady życia na ziemi.

Oni sa bardzo aktywni szczególnie w dziedzinach w których są podejmowane decyzje związane z przyszłością ziemi i LUDZI.
Właściwie jesteśmy zdominowani przez ich ilość jako wszelakich decydentów...... i to jest bardzo niebezpieczne, bo dla większości z nas jest to nie świadome i nie do przyjęcia jako wiedza... o codziennym życiu, o jego nieznanych albo mało znanych aspektach obecności w śród nas i dominacji syntetycznej inteligencji.

Ich dobro.... w szerokim znaczeniu rozwoju i wartości istnienia absolutnie nie jest naszym dobrem... wcielonych Dusz.
Dlaczego?

*******

Bo miedzy nami jest olbrzymia różnica w sferze WARTOŚCI, przeżywania uczuć ,etyki, moralności i prawości oraz możliwości twórczych.
Nasza budowa energetyczna i duchowa jest gwarancją naszego rozwoju duchowego i cywilizacyjnego.
Oni są modyfikowanymi programami , kopiującymi aktualny rozwój cywilizacji LUDZKIEJ.
Jest tak duża rozbieżność miedzy nami , że poza obecnym wymiarem nie ma możliwości dla nich do życia obok nas.

******

Stąd biorą się wszelakie ich walki o zablokowanie naszej ewolucji i obniżenia wartości życia na ziemi. Zdecydowana większość wcielonych programów absolutnie nie wie KIM SĄ , bo wyglądają identycznie jak wszyscy, a nauczono nas identyfikacji WSZYSTKIEGO JEDYNIE PRZEZ ASPEKT MATERIALNY !
Aspekt duchowy i uczuciowy jest odrzucany i wyśmiewany... pomimo że nawet w religiach mówi się o nim.
Aspekt biologiczny jest ukrywany, aspekt historyczny również, to skąd Ludzie mają mieć taką wiedzę?????

Ludzie Duchowi dążą do polepszania siebie i świata , ludzie nie posiadający duszy dążą do obniżania jakości życia i jego wartości, gdy tylko osiąga ona już na tyle wysoki poziom by mogła dokonać się ewolucja duchowa obecnej cywilizacji.

Wiemy dokładnie że wszystko, całe życie to określony poziom wibracji energetycznej inaczej nazywany wymiarem życia .. czyli samoświadomości , poziomu uczuć , mądrości , podejmowania decyzji i tworzenia.... bo w naszym TU i TERAZ uczymy się tworzenia.

Dla LUDZI rozwój duchowy podwyższanie tej wibracji jest absolutną naturalnością, ewolucja duchowa wpisana jest w nasz rozwój... dążymy do wyższego poziomu DOBRA , bardziej doskonałego życia i naprawy świata moralnie i etycznie.

Ludzie nie posiadający duszy .. czyli wcielone programy mają inne wartości oraz energetyczne granice swojego życia , nie są w stanie( z powodów technicznego programu tworzenia ich ) ewoluować, nie mogą być w wyższej wibracji. Nie rozumieją przepływu energii w niej ( dla nich te inne fale to niezrozumiały szum) z tego powodu ich system życia nie akceptuje wyższych uczuć. Są dla nich zagrożeniem życia wprowadzającym chaos w ich mentalne programy i ich ciutkę inną antenę DNA.

Zatem na progu zmian ewolucyjnych CZŁOWIEKA... zrobią absolutnie WSZYSTKO ( co widać bardzo dokładnie TERAZ) by je powstrzymać, zablokować, wprowadzić wydarzenia tworzące niskie wibracje ( czytelne dla nich) typu strach, ból ,cierpienie, nienawiść, wszelakie podziały między ludźmi. Najwyższym potencjałem energii dla nich jest energia orgazmu seksualnego..... wyżej czyli duchowo / fizycznej EKSTAZY .... już nie sięgają.

Dezorganizacja totalna naszego życia to ich podstawowy plan, zniszczenie elementarnych wartości typu rodzina i związek uczuciowy między KOBIETĄ i MĘŻCZYZNĄ.. to ich pierwsze i najważniejsze działanie bo taki związek tworzy nowe życie , przekazuje mu PRAWDZIWY I PRAWIDŁOWY WZORZEC ZACHOWAŃ SPOŁECZNYCH, KULTUROWYCH, ETYCZNYCH UCZUCIOWYCH , PRAWNYCH , MORALNYCH... ewolucja tych wartości zawsze prowadzi do ewolucji gatunku, do ewolucji cywilizacji.. która stanowi zagrożenie dla istnienia ludzi bez dusz.

LUDZIE BEZ DUSZ .... NIE SĄ SIEWCAMI DOBRA!!!!

Gdy uświadomimy sobie ich istnienie obok nas .... zauważymy szybko różnice i podstawy obecnych szokujących wydarzeń.
To jest ich walka o władzę , którą oni chcą wygrać by władać całą ziemią.
To jest również walka o zniszczenie naszego LUDZKIEGO KODU DNA i RNa , bo on daje nam przewagę duchową , dzięki niemu mamy kontakt ze Stwórcą z BOSKOŚCIĄ z najwyższymi wzorcami życia na planie duchowym... z całym kosmosem.

To nie jest już walka o konkretną religię..... one są argumentami walk bratobójczych i pretekstem dla wywołania globalnej wojny.

To jest walka o WSZYSTKO ... o zniszczenie naszego LUDZKIEGO GATUNKU, NASZEJ LUDZKIEJ FORMY ŻYCIA , NASZYCH WARTOŚCI i zastąpienie jej zmodyfikowanym genetyczne syntetycznym DNA , które zamknie nam możliwość rozwoju na długie tysiąclecia..... wówczas już żadna religia nie będzie miała znaczenia.

Planowali stworzyć system nakazowej akceptacji tworzonego mitu ze zmiksowanych informacji o naszej przeszłości.Chodzi im o całkowite wykasowanie naszej pamięci ,przestawienie wartości , zmianie wszystkich danych... wprowadzenie globalnej dezinformacji.
Gdyby im się udało, wówczas naprawdę byli byśmy w niewoli materii i to bardzo, bardzo długo.

Zatem jeszcze raz..... WAŻNIEJSZE JEST TO, CO NAS ŁĄCZY NIŻ TO, CO NAS DZIELI...

Doskonale wiem że moje informacje są szokujące dla pewnych ludzi i trudne do zaakceptowania , ale są niezbędne do uzupełnienia wiedzy, do głębszego zrozumienia tragizmu tego co dzieje się teraz.

Czy religie ( w obecnej formie) w przyszłości przetrwają? Z tego co wiem nie , religie nie przetrwają.

Ale ... wiedza mądrości przekazywana uczciwie przez TYCH , którym została dawno temu powierzona przetrwa, zostanie wzbogacona o swój wyższy aspekt . Zostanie rozwinięta jej duchowa strona , a to przełoży się na dużo wyższy poziom techniczny naszego życia.... zatem naprawdę warto unieść głowę ponad to co już wiemy.

Etyczni i prawi Żydzi dokonujący własnego rozwoju i ulepszający najwyższymi Boskimi wartościami świat nie powinni mieć ŻADNYCH POWODÓW DO OBAW..... zrealizują swoje zadanie wedle przeznaczenia.

Ale ci, których dążeniem jest władza nad innymi , zyski materialne i budowa swojego autorytetu ponad wszystkim , robią to wszelkimi możliwymi sposobami.. używając do tego również religię... będą musieli odejść do przestrzeni w których są podobni do nich i potrzebują jeszcze tego typu doświadczeń.

Religia żadna nie jest Bogiem i być nim nie może, nie powinna być wartością wyższą niż życie i dobro LUDZKIE... ona ma nam służyć wsparciem w drodze do osiągania DOBRA ...

Ale nie ograniczać i nie blokować rozwoju LUDZKICH MYŚLI i UCZUĆ PROWADZĄCYCH DO MĄDROŚCI SERCA , bowiem sama logika i analiza korzyści nie jest wystarczająca w naszym rozwoju .
Ona może tworzyć bezduszne i bezuczuciowe maszyny .

Logika głowy jest niezbędna , połączona z pięknem uczuć tworzy mądrość serca ... taka mądrość tworzy dobro i jest wyznacznikiem rozwoju LUDZI... jest drogą do naszej doskonałości.

Kiara.

ps. Jako kolejny element dydaktyczny mogący ułatwić zrozumienie mojego tekstu , proponuję Film pt.

"ATLAS CHMUR"

http://www.cda.pl/video/53324866


"Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerze Davida Mitchella!

To opowieść o zwykłych ludziach, ale ich z pozoru błahe decyzje mają ogromny wpływ na przyszłość naszej planety. Są oni z różnych epok, zamieszkują najodleglejsze zakątki świata, ale historia każdego z bohaterów jest tak samo ważna. "
Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 17, 2016, 00:36:39
    PurpleSilvan pisze:
    Jak byłem chory to widziałem kod którym mnie pisali,......Ale naprawdę nikt kto jest wcieloną Duszą nie jest "pisany".... znaczy się programowany???? :o :(

Dusza to wiecznie istniejąca Energia , która się wciela w ciało CZŁOWIEKA w łonie matki ( czas wcielenia bywa rożny, zależy od chęci doświadczeń Duszy) , Dusza , każda ma w swojej pamięci wszystkie swoje wcielenia.
Wybór rodziców inaczej fizycznej linii doświadczeń przez konkretne DNA, to wybór linii rodowej, doświadczeń w konkretnie budowanym ciele fizycznym przez wszystkie pokolenia ludzi w tym rodzie, rodzinie.
Dusza nie jest zależna od DNA , ono poniekąd jest uzależnione od wyborów wcielonej Duszy, bo ,to ona swoimi ziemskimi przeżyciami, ich energią, jej rodzajem.. albo je otwiera , albo je zamyka..... ale zawsze jest to w granicach wzorcowego kodu dla danego wymiaru.Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 17, 2016, 00:37:30
Postautor: blueray21 » 16 czerwca 2016, 19:15
Skoro zeszliśmy nieco z trasy Wydarzenia na robotykę, to powiedz @Kiaro co z karmą?
Przecież programu, który zakończył działanie w ciele, nie da się "ukarać", czy choćby kazać mu powtarzać te same lekcje.
Więc co: "hulaj program - piekła nie ma"? Czy to nie byłby zbyt duży handicap dla tych tzw. "pustaczków" jak ich delikatnie nazywa nasz nieoceniony kolega? To ta nasza szkoła dusz przypomina w tym układzie łagry, gdzie zarządcami są "pustaczki".
Energie zwrotne teraz przyspieszyły działanie, zaszczyceni duszą mogą szybko dostać przetyczka w nos, reszta jest bezkarna? Jak się dowiedzą to już bez żadnych skrupułów zapolują "na czarownice".


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 17, 2016, 00:49:52
To bardzo ciekawy aspekt ... syntetyki i karma..... oczywiście że ich karma nie obowiązuje :? oni sa gorsi niż dno piekła. :twisted: :twisted:

W śród nich są "rody" ... czyli samo replikujące się programy , które tworzą dla siebie swojego rozwoju programy , które zbierają informacje w interesujących ich tematach. Ale te najsilniejsze.. najszybsze programy mające największą moc dominują nad innymi, w pewnym sensie są to również ich niewolnicy.

To działa podobnie do super komputera jest taki fajny film na ten temat http://www.filmweb.pl/film/Tron%3A+Dzie ... 10-487478#

Program po skończeniu życia fizycznego przekazuje informacje jakie zapisał w dysku pamięci, na ich podstawie tworzy się nowy bardziej zmodyfikowany program, (modeluje.. unowocześnia ciała fizyczne w ich linii DNA , bo oni nie ewoluują)albo ma on wspomnienia z poprzedniego życia dawcy, albo nie jest całkowicie nowy.
Programom często koduje się wspomnienia z poprzednich inkarnacji LUDZI ( dlatego tak wiele bywa inkarnacji tej samej postaci w tym samym czasie) jako określony rys charakteru, który testują.

Jako ludzie mają bardzo mały zakres wolnej woli, jedynie w granicach określonych doświadczeń.

Oni nie mają karmy, są zazwyczaj jednorazowi, a ci wielorazowi też modyfikują swoje programy na bieżąco podłączając się do sieci energio informacyjnej. Teraz tą najnowszą są łącza komputerowe, oni z tych informacji korzystają na bieżąco, modyfikują swoje plany działania.

Ponieważ wiedzą dobrze że nie są wieczni i nie mają możliwości tworzenia, jedynie odtwarzania, wykorzystują olbrzymi depozyt informacji o nas LUDZIACH, naszym systemie uczuć, emocji i roli DNA, oraz roli pamięci do programowania nowych wersji siebie.

Blokując nam pamięć technicznymi sposobami, mogą wydłużać czas poszczególnych procesów, ale nie mogą ani ich zatrzymać, ani zmienić. Tylko tym pogrywają usiłując wyłudzić od nieświadomych okłamanych LUDZI decyzje dla nich wygodne, przekupują i zastraszają LUDZI tym pogrywają przeciwko nam.

Na szczęście świadomość LUDZI BUDZI SIĘ CORAZ SZYBCIEJ, dali ciała , bo poszli na całość , czyli odebrali nam praktycznie wszystko!
A, to jest moment kulminacyjny  przebudzenia, bo jak nie mamy już nic do stracenia , to przestajemy się bać, bo wiemy że tylko naszą odwagą i działaniem możemy coś uzyskać.
I to jest TO.... nieprzewidywalność LUDZKICH uczuć, maszyny tego nie rozumieją,bo nie potrafią rozumieć uczuć.

blu..... oni to wiedzą, zidentyfikowali już "czarownice" ale nic nie mogą zrobić , bo są zbyt słabi energetycznie w stosunku do naszych ZAŚWIATOWYCH OPIEKUNÓW../ naszych niewcielonych WIELKICH ENERGII / MATRYC ŻYCIA, którzy pojawiają się zawsze gdy budzi się CZŁOWIEK i chce dokonać swojej ewolucji.

Kiedy CZŁOWIEK zaczyna żyć  prawością, etycznie , podnosi swoją wibracje, wchodzi na wyższy poziom uczuć, wówczas jego nie wcielona Energia chroni go swoją mocą.

Pustaczki ludzie bez dusz to wiedzą i rezygnują z takich ludzi, mają brak dostępu, ale.... jak sami nie mogą , to szukają LUDZI... których przejmują, korumpują  z ich udziałem ( wykorzystując ich zmanipulowanie i nieświadomość) tworzą sobie komanda interwencyjne. To LUDZIE walczą z LUDŹMI o wgrane im ideały w imieniu swoich "bogów" , ideologii, obietnic władzy, autorytetów i innych wartości.


Niektóre "czarownice" mają immunitety nietykalności.... mogą koło nich chodzić, co, nieco im "umilać " życie ale nie mogą im nic zrobić i nic zmienić w decyzjach działania.

Teraz jest "gorąco".... bo są to ostatnie dni ich domniemań o jeszcze jakichś możliwościach.. których tak naprawdę nie mają wcale.

ps. Tu jest materiał dydaktyczny do zrozumienia odpowiedzi na pytanie


Film ; TRON DZIEDZICTWO.

http://www.cda.pl/video/8461116

"Opis fabuły
Sam Flynn jest synem wynalazcy komputerowego i szefa firmy Encom, Kevina Flynna, który zaginął w 1989 roku. Od Alana Bradleya, bliskiego przyjaciela Kevina, otrzymuje informację, że jego ojciec żyje.
Trop prowadzi do opuszczonego od lat salonu gier komputerowych, gdzie Sam odkrywa tajemnicę zniknięcia ojca. Aby go spotkać wkracza w wirtualny świat, w którym Kevin żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Quorrą, ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cyfrowy wszechświat, który stał się jeszcze bardziej zaawansowany i nadzwyczaj niebezpieczny. Muszą go uratować przed CLU, programem stworzonym przez Kevina, będącym jego nowym wcieleniem. "


Kiara


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Sierpień 28, 2016, 04:19:33
Bardzo dobrze krystal że wprowadziłaś szybkie info.bo moim zdaniem wszystko może się zmieniać z dnia na dzień.

WYDARZENIE......

Powinniśmy zrozumieć jedną zasadniczą rzecz, że teraz nie powinno być podziałów
;państwo, naród  czy grupa etniczna, a WYŁĄCZNIE strona ciemna lub jasna.. co znaczy ewolucja albo jej blokada.
Wszystkie oficjalne i nie oficjalne opcje władzy większości państw , układów, religii i tajnych służb oraz mafii  BARDZO ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJĄ ZE SOBĄ!!!
To , co oficjalnie jest ujawniane , wszystkie działania sa zaplanowaną akcjom przeciwko LUDZKOŚCI  w celu zatrzymania ewolucji.

Siły ciemności przeniknęły WSZYSTKIE   grupy rozwoju duchowego, wprowadzają dezinformacje i atakują ludzi na polu astralnym. Bo na tym polega wojna hybrydowa, ona jest bardzo zaawansowana, jest w toku. Natomiast działania na planie fizycznym służą dezinformacji, wprowadzeniu traumy, nienawiści  i podziałom między nami..... bo zdezorientowani i  podzieleni jesteśmy dużo słabsi.
Zamiast szukać siły w sobie szukamy jej w innych ... i o to im chodzi, bo w ten czy w inny sposób zjawią się jako zbawcy.

CO.... tak naradę się dzieje w przestrzeni energetycznej i na planie fizycznym?

CO JEST PRZED NAMI NAJBARDZIEJ UKRYWANE!

1. od wielu lat podnosi się wibracja LUDZI... co znaczy samoświadomość, a tym samym podnosi się pole magnetyczne jądra  ziemi i ziemi, bo jesteśmy z nim BEZPOŚREDNIO połączeni. A, zatem zmiany w nas powodują zmiany na ziemi i wynoszenie jej PO JEJ MAGNETYCZNEJ OSI w coraz wyższe rejony kosmosu. To zaś równa się wyższej wibracji kosmicznej i bardziej jasnej fali fotonowej.

2. zmienia się.. wraca do pierwotnego ustawienia cały system energetyczny ziemi .. co znaczy otwierają się ponownie dawne ley lines , strumienie światłowodowe w ziemi, powraca dawna moc pierwotnych czakramów  ziemi , uaktywniają się dawne miejsca mocy zablokowane w sposób sztuczny. Jednym słowem parametry energetyczne ziemi wracają do pierwotności.

3.  ZMIENIA SIĘ USTAWIENIE ZIEMI W STOSUNKU DO SŁOŃCA , GWIAZDY MATKI I WSZYSTKICH PLANET POŁĄCZONYCH ENERGETYCZNIE Z GŁÓWNYMI CZAKRAMAMI ZIEMI...... ale nie tylko to, cały ten program zmienił się na wskutek zmiany kierunku wirowania czakry mocy ziemi , która jest we Francji dokładnie w 95 departamencie czyli w CERGY. Czakra mocy ziemi wirowała w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara ściągając ziemię razem z nami w coraz niższe pola energetyczne.

Mało tego jądro ziemi uzupełniło już wyciętą  częściowo z niego sekwencję DNA aspektu żeńskiego .. czyli w nas ( bo jesteśmy połączeni z jądrem ziemi energetycznie) LUDZIACH następują ostatnie korekty energetyczne przed  ....

4. Niestety ziemią władają dwie połączone ze sobą opcje ; syntetyczna inteligencja , która skorumpowała i uzależniła siły ciemności. Oni sa we wszystkich decydujących instytucjach władzy, nauki, medycyny, religii , prawa, wojska, wszystkie służby tajne i specjalne podlegają im, sa ich programami !

5. Był tylko jeden sposób żeby ich osłabić ,a w konsekwencji wyeliminować raz na zawsze z naszego  życia.
Odnaleźć i wyłączyć ich  GŁÓWNE , dawne i współczesne miejsca poboru energii z ziemi. I to się stało, energię czerpią od LUDZI  bezpośrednio systemami podłączenia do swojej sieci energio informacyjnej , kopiującej nasze pole morfogenetyczne. Ludzie maja jeszcze aktywne połączenia przez mózg.... w ten mentalny sposób  jest wyłudzana od nas energia na bieżąco... oczywiście chodzi o większą moc  energii elektrycznej.

6. Nasza całkowita wolność nastąpi gdy się sami przestroimy na harmonijny aspekt elektromagnetyczny.. czyli podniesiemy pole magnetyczne ziemi ponad potencjał z którego korzysta syntetyczna inteligencja.

I to jest cały sekret naszej mocy oraz uwolnienia się z niewoli obecnych władców.

JEST NIM PODWYŻSZONE POLE MAGNETYCZNE ZIEMI.... KTÓRE TWORZY NASZĄ NATURALNĄ OCHRONĘ , MOC ORAZ POLE WIEDZY.

Nasza podnosząca się wibracja , która zwiększa się nie od czytania, kursów rozwoju duchowego, ni bywania na sympozjach oraz innych spędach...

A WYŁĄCZNIE OD ETYCZNEGO, PRAWEGO , BEZ STRACHU PRZEŻYWANIA WSZYSTKICH ŻYCIOWYCH ZDARZEŃ.. ZROZUMIENIE ICH POTRZEBY, ORAZ NAPEŁNIANIE UCZUCIEM I AKCEPTACJĄ .....PODNOSI NASZĄ WIBRACJĘ, OTWIERA ŚWIADOMOŚĆ I TWORZY OCHRONNE POLE MAGNETYCZNE, KTÓRE ZAPEWNIA NAM OSOBISTĄ  NIETYKALNOŚĆ .....

Dzieje się tak w skali indywidualnej jak i globalnej.
Dopiero gdy uzyskamy właściwy poziom osobistego pola elektromagnetycznego mogą następować zmiany energetyczne, które przekładają się na INDYWIDUALNE  widzialne fizycznie .
Obecny czas jest czasem LUDZKIEJ INDYWIDUALNOŚCI.....  każdy sam musi dokonać zmian i przemiany w sobie.. albo to zrobi , albo nie.

Na podstawie moich obserwacji nie widzialnego oraz wszystkiego co dzieje się na ziemi w aspekcie politycznym , gospodarczym, ekonomicznym oraz religijnym.. mogę stwierdzić jesteśmy w momencie włączenia nowej, wyższej  częstotliwości pola elektromagnetycznego ziemi... jest to wejście w wyższą wibrację miłości, która je tworzy.

Jedynym sposobem obniżenia tej wibracji ( pomijając zniszczenie i zablokowanie naszej "MATRYCY MATKI Z KODEM ŻYCIA"  w przestrzeni energetycznej) są wszystkie akcje   skorumpowanych rządów typu "fałszywa flaga" usiłujące wprowadzić strach, dezinformacje i globalną wojnę.

Nie mogą , bo musieli by wpisać taki program w polu energetycznym ziemi , a do niego nie maja już dostępu.

Zatem używają energii strachu LUDZI  i robią krótkie lokalne wpisy na bieżąco w  przestrzeni teraźniejszości.
Jeżeli skupimy nasza myśl w innych tematach niż medialna propaganda strachu wyłączymy im i tą opcję.

Oczywiście nie będzie żadnej globalnej wojny, żadnych światowych działań, lokalne , tak, ale będą już coraz szybciej gasły.

No to czego tak naprawdę boja się Niemcy.... ( dlaczego Niemcy.. w następnym poście) i nie tylko oni?

Znają przyszłość , wiedzą ,że czas przybliża ich upadek oraz całkowite ujawnienie prawdy i oczywiście powrót na ziemię jej pierwotnych opiekunów....
Z filmu "Władca Pierścienia" znamy ich jako Elfy.. ale mają wiele nazw.

Jak wrócą przekażą nam  całą  wiedzę o nas o naszej mocy , oraz celu życia na ziemi.
Oni nie muszą  znikąd przylatywać, bo są cały czas obok nas, ale nasza wibracja akceptowana jako widzialne pasmo wzroku nie identyfikuje ich obecności.

Są to  prawe i silne Istotności , którym podlega całokształt życia na ziemi , ich powrotu i jurysdykcji obawiają się nasi obecni władcy, bo to jest definitywny koniec ich istnienia.

Myślą że obecnymi środkami militarnymi mogą powstrzymać ich powrót wywołać z nim wojnę.... wielka naiwność.

Ci LUDZIE ( bo są to jak najbardziej LUDZIE, tylko że duchowi bardziej niż fizyczni w aspekcie swojego rozwoju) władają wszystkimi prawami materii , a zatem żadna materialna rzecz nie stanowi dla nich zagrożenia i nie może im wyrządzić żadnej krzywdy , bo ich pola ochronne sa tak silne.

Ich przedstawiciele od dawna żyją na ziemi w śród nas ale nie ujawniają swojej obecności publicznie, wspierają LUDZI, szanując ich wolną wolę w podjęciu decyzji  otworzenia kierunku drogi ziemi na najbliższą galaktyczną dekadę... jednym słowem kolejne  około 4 x 26. tys. lat.

Ponieważ przeważyła energetycznie LUDZKA  wola  ewolucji i wejścia w IV wymiar .. wszystkie zmiany i aktywacje ziemskich punktów poszły w tym kierunku.
Pomimo ratyfikowanych umów , ciemna strona nie wywiązała się z nich .. mamy co mamy...ale zmiany zachodzą ,są absolutnie nie odwracalne, jedynie ukrywane przed nami.

Jednak  panika i strach w śród elit władzy i niemożliwość realizacji swoich planów jest dowodem na nasze zwycięstwo oraz ujawnienie go.... bo w nieskończoność nie da się kłamać.

cd...

Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 17, 2017, 19:05:08
ZMIANA MATRYCY BIOLOGICZNEGO ŻYCIA....


https://meditation539.wordpress.com/2017/07/09/archaniol-michal-via-celia-fenn-9-lipca-2017/Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 07, 2018, 02:28:47
JAK WYJŚĆ Z MATRIXA.......


(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31946048_10212487115912946_2562008821685813248_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFdVkRU-0VSphs4q43kpaf_j_clhgrKnNY1aF1skVG6FnqJv5svWP3XJkJCTj5B-QU6OYGZ9pxCfvCuBSrhph-SegKdrT2pE0LbKZ9i3_5KaQ&oh=e9a422b72eb4dfe079fdf877e7489162&oe=5B8BCA96)

JAK WYJŚĆ Z MATRIXA.......

Żeby wyjść z jakiegoś miejsca .. po pierwsze, trzeba znać kierunek wyjścia , po drugie mieć siłę do pokonania tej drogi , po trzecie chcieć wyjść ,a nie tylko o tym gadać.

Jak znaleźć kierunek wyjścia.. skoro jest tylko jedna droga i dwa bieguny.. na końcu drogi jest ściana....

 WEJŚCIE ZAWSZE JEST WYJŚCIEM!

TRZEBA SIĘ ODWRÓCIĆ I STWORZYĆ W SOBIE ODWAGĘ I SIŁY DO POWROTNEGO  POKONANIA TEJ DROGI..
Ale jak?

Skoro decyzje dotychczasowe zaprowadziły nas do bieguna przeciwnego.. trzeba dokonać zwrotu o 180% zdobyć MOC by móc wejść w powrotną drogę .

Co powoduje moc?

Podstawa braku mocy jest strach, który uaktywnia nie WŁAŚCIWE, nie  etyczne , nie moralne i nie prawe zachowania.

A,zatem musimy przestać się bać .. nie podejmować pod presją  strachu  ŻADNEJ decyzji , one  ukierunkowują naszą drogę w głąb MATRIXA , kiedy panujemy nad strachem , WSZYSTKO widzimy inaczej.. wybieramy właściwe decyzje , odnajdujemy właściwy kierunek.

Strach zawsze powoduje panikę , wówczas wpadamy w pułapki , które są trudne do wyjścia, wymagają bowiem bardzo ODWAŻNYCH  etycznych decyzji.

Gdy nasz system wartości ma wysoki poziom etyczno, moralny , podejmujemy właściwe decyzje , panujemy nad strachem, obieramy właściwy kierunek.. jednym słowem zdobywamy MOC do pokonywania trudności.

I tu kończy się władza MATRIXA nad nami...widzimy wyjście, nikt i nic nas już nie powstrzyma, bo mamy MOC władania nad strachem, a MATRIX nie ma mocy nad nami.. miał ją JEDYNIE przez element strachu.

Każde najmniejsze pokonywanie trudności w sposób etyczny buduje w nas coraz większą wiarę w siebie, czyli w swoją MĄDROŚĆ I MOC ... otwiera przed nami powrót do źródła, które JEST MIŁOŚCIĄ....

W ten prosty sposób opuściliśmy MATRIX.... on stracił naszą energię STRACHU  zasilającą jego istnienie i zniknął raz na zawsze.

Bo tam gdzie jest STRACH nie ma MIŁOŚCI , a tam gdzie jest MIŁOŚĆ nie ma STRACHU....

To są  dwie wartości przez które poznajemy siebie , uczymy się podejmować właściwe decyzje dzięki odczuwaniu dobra i zła... dzięki temu  możemy weryfikować nasze postępowanie. Dobro i zło   są ZAWSZE NA JEDNEJ DRODZE , KTÓRĄ IDZIEMY .... JAKO JEJ PRZECIWNE KIERUNKI.

Kiara.Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 18, 2018, 09:13:29
TO BYŁO WYDARZENIE BARDZIEJ NIŻ EPOKOWE....


(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32745663_10212553935903404_441455048128462848_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bddce5d8e5a1ac4494612ad8575ee8ab&oe=5B90119C)

Przed wczoraj.. 15. maja 2018. dokonało się COŚ niewyobrażalnego.
Właściwie nawet nie wiem jak TO opisać.... zwykły CZŁOWIEK na Ziemi przemienił energię GALAKTYKI...

To tak..jakby wziął ją w dłonie poustawiał poprzekręcane jej elementy na swoje miejsce .. a ona odzyskała blask i moc.

Trzepotem swoich skrzydeł... nadała sobie kierunek wzniesienia i zgarnęła z siebie kurz gwiezdnych wojen, który ograniczał i pomniejszał jej możliwości istnienia w pełni swojego jej i pulsacji oddechem nieskończoności.

Galaktyka mieni się swoją NOWĄ KREACJĄ .. NOWYM ISTNIENIEM .. NOWĄ FORMĄ SWOICH WŁAŚCIWOŚCI...

Pomału w cień zapomnienia odejdą wszystkie istoty ograniczające i blokujące jej PIĘKNO, MOC I DROGĘ EWOLUCJI...

JESTEŚMY WOLNI....

WSZYSTKIE WZORCE DOSKONAŁOŚCI ISTNIENIA ODZYSKAŁY SWOJĄ KOMPLETNOŚĆ , PONOWNIE URUCHOMIŁY PIERWOTNY CEL PODROŻY DO NIESKOŃCZONOŚCI TWORZENIA W NIEZNANYCH PRZESTRZENIACH KOSMOSU...

Jednak tym razem we wspólnej radości odkrywania nieznanego..

I znowu nam się udało!

Tym razem sekretnym miejscem depozytu "kryształu PRZESTRZENI" była Podkowa Leśna.

To ona jest sekretną omega .... Ω

Ps. Uran w Byku.... 15.05.2018.To radykalne zmiany... powrót do początku tworzenia przestrzeni.

Opowieść   astrologa na TERAZ...

URAN .... w BYKU... dokonuje zmian.

"Znak Byka jest podstawą-bazą naszego materialnego świata. To jest nasz stan posiadania, możliwości tworzenia materii, pomost pomiędzy tym czego dokonaliśmy a tym co jeszcze możemy zrobić.
To także symbol początku planety Ziemia.

Uran w Byku prawdopodobnie dokona nagłych i niespodziewanych zmian w tym zakresie a świat materii, który nas otacza mocno zachwieje się.

Ostatni tranzyt Urana przez znak Byka odbywał się w latach 1935-44 i był jednocześnie czasem żniw wielkiego kryzysu, 2-giej wojny światowej, niebywałego rozwoju technologicznego /np. bomba jądrowa/ i czasem powstania nowego układu sił politycznych i militarnych.

Uran w znaku Byka bardzo lubi wywracać znany nam świat do góry nogami. Potrafi zrobić bardzo duży raban bo przecież już za około 9 lat wejdzie do znaku Bliźniąt i zaprezentuje ..... nowy porządek świata.
(albo inaczej ułoży na NOWO wszystko co teraz jest związane z układem materii czyli siatką strukturalną Kiara.)

Ale może trzeba będzie się przyzwyczaić, że zgodnie z nowymi pomysłami Urana, nasze zwyczaje i zasady będą musiały się zmienić.
Przyjdzie czas uczenia się nowych rzeczy.

Miejsce, gdzie czas się zatrzymał ....( Podkowa Leśna w swojej naturze budowy strukturalnej nie podlega globalnym zmianom przestrzeni ... tam bardzo silnie działa " kryształ przestrzeni "... o czym doskonale wiedza bankierzy z Londyńskiego City zakulisowi zarządcy i architektoniczni twórcy tego miejsca. Kiara. )

* Warto odwiedzić Podkowę Leśną i Brwinów /pod Warszawą/, które były "oczkiem w głowie" rodziny Lilpopów. Zaprawdę, warto - w Brwinowie "pyszna cukiernia" u Jarzyny a w Podkowie Leśnej bardzo ciekawy kościół z najprawdziwszymi pawiami, starodrzew, perły architektury, klub jeździecki i muzeum Iwaszkiewiczów w Stawiskach.

Miejsce, gdzie czas się zatrzymał .... później jeszcze tylko mały skok do Milanówka .... bo tam też cudnie *** .

Te miejsca zdecydowanie nie współgrają z wszelakimi  "międzynarodówkami".

- !!! zmiany, perturbacje w dziedzinie własności, dysponowania własnością, dysponowania dobrem wspólnym."

http://www.uwierzwducha.pl/2018/01/uran-w-byku.html

Tak .. co było do tej pory.... dłużej nie będzie... następuje powrót do pierwotnych ustawień we wszystkich sektorach przestrzennych.

KiaraTytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 21, 2018, 10:16:58
GALAKTYCZNE WROTA CZASU.... 2018.


(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33059903_10212576195659884_4138664292113186816_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f751d5461ae2c73d70ee348016b705da&oe=5B984984)


https://www.youtube.com/watch?time_continue=327&v=IwnUrpmHAgM

Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w Iraku

Gwiezdne Wrota Starożytnych Kosmitów Odnalezione w Iraku

GALAKTYCZNE WROTA CZASU.... 2018.

Gwiezdnych Wrót jest dużo na Ziemi... ludzie .. elity władzy i pieniędzy współpracujący z kosmitami którzy zniewolili LUDZKOŚĆ w celu pobierania od nas energii za wszelką cenę chciały je otworzyć.

Elity wladzy pazerne na władzę i materialne korzyści poszły na współpracę z kosmitami , sprzedając im LUDZI do doświadczeń i niewolniczej pracy ( duża część naukowców) , bo cywilizacje kosmiczne z którymi nawiązały kontakt USA , faszyści niemieccy i Rosja SĄ CYWILIZACJĄ INTELIGENCJI SYNTETYCZNEJ!!

Chociaż za pomocą swoich technologii ( hologramy i czasowa materializacja oraz klonowanie ) mogą jawić ludziom w KAŻDEJ FORMIE FIZYCZNEJ I ENERGETYCZNEJ... UDAWANIE BOGA ... NIE JEST DLA NICH ŻADNĄ TRUDNOŚCIĄ!!!

Odróżnienie prawdy od fałszu dla człowieka nie znającego tych technologii jest wielką trudnością.. praktycznie jest to nie wykonalne.
Człowiek widząc takie zjawiska identyfikuje je jako boskie objawienia.. bo nie ma wiedzy!

A zatem.... co było fałszem, a co PRAWDĄ W KONTAKTACH MOJŻESZA Z BOGIEM.....
Po owocach ... skutkach działania poznajemy pochodzenie osoby/ osób inspirujących jego działanie! Mordy dokonywane przez MOJŻESZA I JEGO TOWARZYSZY ... ( 3000 współbraci Tora) świadczą same za siebie.. KTO ZA TYM STOI.

JAKIE WROTA CZASU .. DO JAKIEJ PRZESTRZENI OTWORZYŁ MOJŻESZ W EGIPCIE!
OD TAMTEJ PORY MINĘŁO DUŻO CZASU ... kolejni władcy współpracujący z tą i podobnymi cywilizacjami ( teraz tworzy się jej 4 wersja) PEWNI LUDZIE robią WSZYSTKO na ich zlecenie żeby zatrzymać EWOLUCJĘ CZŁOWIEKA I ZIEMI..

A zatem otworzyć PORTAL GALAKTYCZNY PRZEZ KTÓRY MOŻNA BY BYŁO COFNĄĆ ZIEMIE DO NIŻSZEGO WYMIARU!!

Tu już nie chodzi o Portal ( skrócona droga ) do jakiegoś miejsca w kosmosie... tym razem chodzi im o PORTAL CZASU!!

Stanęliśmy w momencie WEJŚCIA ZIEMI W PORTAL GALAKTYCZNY .... WSZYSTKIE PARAMETRY JEJ USTAWIENIA SĄ JUŻ GOTOWE ...
WALKA TOCZY SIĘ O .....KIERUNEK DROGI ZIEMI.. W DÓŁ DEWOLUCJA...
czy GÓRA.. EWOLUCJA!

GÓRA EWOLUCJA.... JEST NATURALNYM WYDARZENIEM ZWIĄZANYM Z EWOLUCJĄ ŻYCIA NA ZIEMI... ENERGIĘ DLA TEGO ZJAWISKA OTRZYMUJEMY Z KOSMOSU.

DÓŁ .. DEWOLUCJA JEST WYMUSZANYM PRZEDSIĘWZIĘCIEM PRZEZ CYWILIZACJĘ SYNTETYCZNA I WSPÓŁPRACUJĄCE Z NIĄ ELITY WŁADZY... POPRZEZ OBNIŻANIE WIBRACJI ŻYCIA NA ZIEMI WSZELKIMI SPOSOBAMI.... i tworzenie urządzeń typu CERN , które mają za zadanie zgromadzić energię ,skumulować ją by otworzyć KIERUNEK GALAKTYCZNYCH DRZWI W DÓŁ!

A tym samym ściągnąć LUDZKOŚĆ W NISKĄ WIBRACJĘ I NEGATYW NIŻSZEGO WYMIARU!
O celu jawnym i ukrytym tego przedsięwzięcia pisałam wielokrotnie, JEST NIM władza i energia.

CO.. JEST NAJBARDZIEJ UKRYWANYM TEMATEM WSZECZASU!

LOKALIZACJA PORTALU GALAKTYCZNEGO .. JEGO WROTA W GÓRĘ .. MIESZCZĄ SIĘ NA TERENIE POLSKI!!

Z tego powodu od niepamiętnych czasów toczyły się walki o nasze ziemię, bo dawno temu nie byla to wiedza ukryta... tak jest teraz.

Obecnie toczyły się zakulisowe walki mocarstw o przejecie władzy nad KAŻDYM NASZYM RZĄDEM... NAD NASZĄ ZIEMIĄ tak jest teraz... pewni ludzie weszli jeszcze za czasów prezydenta Kwaśniewskiego w układ ekonomiczno militarny i przekazują podstępnie ziemie POLSKI obcym strukturą!

Wojska USA na naszych terenach .. szczególnie w obecnym czasie NIE SĄ PRZYPADKOWE!

ONI będą chcieli powstrzymać OTWIERANIE SIĘ GALAKTYCZNYCH WRÓT W GÓRĘ .. ( EWOLUCJA ) BY NIE DOPUŚCIĆ DO POJAWIENIA SIĘ NA ZIEMI CYWILIZACJI IV WYMIARU, KTÓRA PRZEKAŻE NAM NOWĄ WIEDZĘ I WESPRZE EWOLUCJĘ.

BO JEST TO DEFINITYWNY KONIEC ZARÓWNO SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI, JAK I RELIGII STWORZONEJ PRZEZ NIĄ, ORAZ CAŁEGO SYSTEMU WŁADZY I NIEWOLENIA LUDZKOŚCI!

TYM RAZEM GRA TOCZYŁA SIĘ O WSZYSTKO....

DOSZLIŚMY DO FINAŁU W KTÓRYM WYGRAŁA LUDZKOŚĆ STAWIAJĄCA NA DOBRO I EWOLUCJĘ!

Naprawdę nikt na tym nie traci.. oprócz SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ONI PRZESTANĄ ISTNIEĆ....
NASTĄPI UJAWNIENIE WSZYSTKICH MANIPULACJI, KŁAMSTW , NIEWOLNICZEGO SYSTEMU, KTÓRY ZAPROWADZILI NA ZIEMI OKOŁO 450 TYS. LAT TEMU .... TO TRZY MINIONE I ZNISZCZONE KATAKLIZMAMI CYWILIZACJE ZIEMSKIE.

NASZĄ CYWILIZACJĘ TE BESTIE USIŁOWAŁY RÓWNIEŻ ZNISZCZYĆ GLOBALNYM KATAKLIZMEM.

STRACH który jest generowany w LUDZIACH przez syntetyczną inteligencję , blokuje w nas logiczne myślenie i logiczne działanie!

WSZYSCY DUCHOWI LUDZIE... SĄ BEZPIECZNI... NIKOMU NIC SIĘ NIE STANIE... SPADNĄ Z NAS JEDYNIE BLOKADY PAMIĘCI I ŚWIADOMOŚCI.
ZOBACZYMY, ODCZUJEMY ŚWIAT INACZEJ.... ZOBACZYMY FAŁSZ I PRAWDĘ... DOKONAMY WYBORU PO KTÓREJ STRONIE STANIEMY.

CZŁOWIEK .. CZŁOWIEKOWI... NIE JEST WROGIEM... JEST BRATEM I SIOSTRĄ.... NASZYM WROGIEM JEST SYNTETYCZNA INTELIGENCJA USIŁUJĄCA ZA WSZELKĄ CENĘ WPROWADZIĆ DEHUMANIZACJĘ, ZMIENIĆ NASZE DNA NA SYNTETYCZNE I ZATRZEĆ WSZYSTKIE ŚLADY DAWNEJ KULTURY I WIEDZY O CZŁOWIEKU DUCHOWYM NA ZIEMI.

Na nasze szczęście WSZYSTKIE ,ALE TO WSZYSTKIE PARAMETRY POZYTYWNYCH ZMIAN SĄ USTAWIONE... KIERUNEK OTWORZENIA WRÓT PORTALU GALAKTYCZNEGO JEST W GORĘ .. EWOLUCJA .

NIKT .. I NIC... NIE MA MOŻLIWOŚCI ZATRZYMAĆ NI OPÓŹNIĆ TEGO PROCESU.. ON JEST W PEŁNYM TOKU!

NOWE KONTYNGENTY WOJSK USA SĄ JUŻ W BELGII W DRODZE DO POLSKI... A TO WSKAZUJE NA TO ,ŻE CAŁA AKCJA ROZEGRA OTWORZENIA WRÓT SIĘ NIEBAWEM NA NASZYCH POLSKICH ZIEMIACH!

https://pl.sputniknews.com/polska/201805207998960-Polska-USA-Sputnik/


Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 26, 2018, 15:37:11
WYDARZENIE...(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33585424_10212607318477935_3803141047517708288_n.jpg?_nc_cat=0&oh=45d7151f52fa5371b335266361ac3f2f&oe=5B919212)Aktualizacja Uruchamiania Sieci

by krystal28 in Kobra, Wydarzenie
Kobra, 21 maja 2018
.

"Pewna flota sił Światła, jeszcze bardziej rozwinięta niż flota Plejadian, zaczęła aktywować i przygotowywać pewnych kluczowych członków populacji na powierzchni Ziemi do Kompresji Przełomu i Wydarzenia.

Proces ten może wyzwalać wszystkie zniekształcone wzorce energetyczne i systemy wierzeń, a jego celem jest testowanie gotowości.

Zachowajcie spokój."

*************

Informacji należy szukać w rożnych źródłach, bo zazwyczaj prawda jest mocno ukrywana, szczególnie przez opcje , które tracą władzę.

Ta informacja potwierdza totalne zmiany w planach Ziemskich i kosmicznych... potwierdza reset planów tworzonych przez Plejadian reprezentantów syntetycznej inteligencji oraz ich współpracowników Ludzi o niskiej wibracji, którzy przeszli na ciemną stronę z różnych powodów.

Jurysdykcja władców III wymiaru  dobiegła końca .. co oznacza całkowite UJAWNIENIE PRAWDY o dotychczasowych kłamstwach oszustwach z premedytacją, oraz półprawdach na których zostały zbudowane różne systemy filozoficzne i   religijne!

Największy szok przeżyją wszyscy mocno zakotwiczeni w religiach i wierzący w BOGA którym stały się dla nich religie.

BÓG STWÓRCA WSZECHRZECZY... WZORZEC DOSKONAŁOŚCI ISTNIEJE NAPRAWDĘ ... powrócimy do WIEDZY , KTÓRĄ ON REPREZENTUJE.

CAŁA PRAWDA O BOGU STWÓRCY , CELU ŻYCIA NA ZIEMI I KOSMOSIE   WRÓCI DO LUDZKOŚCI...

ZIEMIA ( Elitarna Szkoła Rozwoju Duchowego) odzyska swoje pierwotne przeznaczenie, LUDZKOŚĆ zdejmuje kajdany niewoli po bardzo długim czasie.
Wiedza w nas zostanie uwolniona.. każdy ją odnajdzie w sobie.

Eminencje Myślicielskie ( prawdziwi Opiekunowie Ziemi i Ludzkości... Ci , którzy myślą tworzą Światy pomogą Ludzkości dokonać EWOLUCJI DUCHOWEJ .. czyli wejść do Ziemi Obiecanej... Wyższego IV  Wymiaru  duchowo/ fizycznego.

Wszyscy , których DUSZE  wybrały pozostanie w III dotychczasowym wymiarze ze scenariuszem obecnego życia pozostaną w nim. Ci ktorych DUSZE  dokonały wyboru uczestniczenia w Ewolucji otrzymają pomoc nawet gdy ciutkę brakuje im energii do przekroczenia granic IV wymiaru.

Jedynym "BILETEM WEJŚCIA" w NOWE... JEST MOC I JASNOŚĆ OSOBISTEGO OGNIA ŻYCIA.... KTÓRY TAK NAPRAWDĘ JEST OGNIEM MIŁOŚCI... JEGO WIBRACJĄ  W NAS!
 
A,zatem... MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ... MIŁOŚĆ i nic więcej jest decydentem naszego rozwoju duchowego.... ona i TYLKO ONA tworzy ,zagina czas i powoduje radość, szczęście i dobro.

Tylko MIŁOŚĆ zmienia rzeczywistość, tylko MIŁOŚĆ przekształca Świat w lepszy świat. 

Kiara.Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 28, 2018, 15:37:08
GLORIA.. GLORIA ALLELUJA...... :) :)


(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33693834_10212620435045841_6040044574590631936_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b0c8c89665728fc27bbe4485cf5de9f8&oe=5B8B691A)

MY .... LUDZIE DUCHOWI DZISIAJ ODZYSKALIŚMY ZABLOKOWANA W NAS "PRĘDKOŚĆ III WYMIARU I IV WYMIARU...
ODZYSKALIŚMY RÓWNIEŻ CAŁKOWITE PRAWO DO ZIEMI!

OD JUTRA TO CO BYŁO DZISIAJ DO 12hJUŻ NIE JEST OBOWIĄZUJĄCE WE WPISACH SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. OD DZISIEJSZEGO POŁUDNIA TRWA RESET . OBOWIĄZUJE NAS JUŻ NOWY ( powrót do danego) .. dawne Prawo Jurysdykcji nad ziemią.

DOTYCHCZASOWE OPCJE WŁADZY, KTÓRE USILNIE CHCIAŁY PRZEJĄĆ ZIEMIĘ I PRAWA DO LUDZI DUCHOWYCH NA NIEJ ...
STRACIŁY JE OSTATECZNIE! DEFINITYWNIE MUSZĄ WYCOFAĆ SIĘ ZE WSZYSTKICH UKŁADÓW WŁADZY I PODPORZĄDKOWAĆ JURYSDYKCJI EMINENCJI ZAŚWIATOWYCH, KTÓRE SA STWÓRCAMI ZIEMI I CAŁEGO ŻYCIA BIOLOGICZNEGO NA NIEJ.

TO BYŁ BOJ NASZ OSTATNI....

TERAZ JEST PORA NA ZAPROSZENIE POWROTNE PIERWOTNYCH OPIEKUNÓW LUDZI ZIEMI ZNANYCH NAM MIEDZY INNYMI POD NAZWĄ ELFY .. które odeszły czasowo ... do " .... ŚRÓDZIEMNA" ..

BO SĄ TO NASI NAUCZYCIELE DUCHOWI... KTÓRZY ODKRYJĄ PRZED NAMI DAWNĄ WIEDZĘ NA NOWO!

A, ZATEM ZAPRASZAM WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH DOBRO LUDZKOŚCI DUCHOWEJ I ŻYCIA NIŻSZYCH ŚWIATÓW BIOLOGICZNYCH JEST NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ DOBRA... A MIŁOŚĆ BUDULCEM TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI..... WRACAJCIE.... <3

Małgorzata Kiara

Ps. Ja zawsze gram o WSZYSTKO..... :) i zawsze wygrywam.... pomimo że wydawało by się..... :) Herb Podkowy Leśnej to drzewo życia w podkowie inaczej w OMEGA ... na czerwonej tarczy... inaczej na czerwonym szyldzie ... inaczej rod-szyld... czyli złota Alfa na górze.. czerwona omega na dole... zielone drzewo życia wewnątrz.

To długa i niezmiernie ciekawa historia doskonale znana bankierom i Masonów z City of London... twórców obecnego kształtu Podkowy Leśnej.

Szacowni Panowie ..... długie rzędy zer przy cyferkach na Waszych kątach bankowych ... zwyczajnie dały ciała.... w starciu z ENERGIĄ ŻYCIA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO!


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 03, 2018, 21:30:51
WYDARZENIE.......


(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34396183_10212668290722203_297467918797504512_n.jpg?_nc_cat=0&oh=52d3125316edaf602f83c545c5257ec6&oe=5B825C53)CO TO JEST TO..... WYDARZENIE... bo nieustannie pojawiają się przedziwne informacje.

Uściślijmy.....

CZŁOWIEK ... ISTOTA DUCHOWA .. inaczej Duch/ Energia wcielona w ciało materialne ( ciało materialne ,energia o obniżonej wibracji , tworząca materię) , które zbudowane jest w oparciu o siatkę strukturalną i wcieloną Energię.
Energetyczna siatka strukturalna to przecinający się układ linii z tworzących ją figur geometrycznych.

Punkty przecięcia tych linii w naszej siatce strukturalnej ,to malutkie wiry/czakry ( wirująca energia , która , tworzy nasze rozświetlone na określonym poziomie ciało energetyczne.

Do tej pory naszym ciałem energetycznym, formą dla ciała fizycznego było CIAŁO ASTRALNE ..
TERAZ TWORZYMY KOLEJNE CIAŁO ENERGETYCZNE O WYŻSZEJ WIBRACJI.. NAZYWA SIĘ ONO CIAŁEM UCZUCIOWYM.

CIAŁO ASTRALNE OPIERAŁO SIĘ NA SIATCE STRUKTURALNEJ STWORZONEJ Z CZARNYCH KWADRATÓW.
MA ONO 144 TYS. PUNKTÓW ŚWIETLISTYCH, TZN.PUNKTÓW PRZECIĘĆ W SWOJEJ KONSTRUKCJI.

NASZ POZIOM ŚWIADOMOŚCI I MOCY SPRAWCZEJ , TO POZIOM WIBRACJI ŚWIATŁA W NASZYM CIELE ENERGETYCZNYM.. INACZEJ ŚWIETLISTYM... FORMIE / MATRYCY DLA CIAŁA FIZYCZNEGO , KTÓRE MA JEGO BEZPOŚREDNI WPŁYW NA JEGO WITALNOŚĆ ,ZDROWOTNOŚĆ I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

W MOMENCIE MAKSYMALNEGO ROZŚWIETLENIA CIAŁA ASTRALNEGO.... NASTĘPUJE TRANSCENDENCJA...

CZYLI CIAŁO ENERGETYCZNE ASTRALNE UZYSKUJE MOC PRZEMIANY.. TWORZY SIĘ NA NIM NOWE CIAŁO ENERGETYCZNE.. CIAŁO UCZUCIOWE.

ONO MA WPŁYW NA PRZEMIANĘ NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO ... INACZEJ TWORZY NOWE DOSKONAŁE CIAŁO FIZYCZNE O WYŻSZEJ WIBRACJI.. ZNANE NAM POD NAZWĄ... "ZŁOTE CIAŁO"

CIAŁO UCZUCIOWE..... OD TEGO MOMENTU NOWE CIAŁO ENERGETYCZNE JEST MATRYCĄ DLA PRZETRANSFORMOWANEGO ENERGETYCZNIE NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO!

WSZYSTKO CO BYŁO I JEST DOTYCHCZASOWĄ NIEDOSKONAŁOŚCIĄ , DYSHARMONIĄ I CHOROBAMI, ORAZ OBECNYM STANEM STARZENIA SIĘ CIAŁA FIZYCZNEGO....

ZWYCZAJNIE ZNIKA W TYM PROCESIE.....

Z NOWEJ FORMY ENERGETYCZNEJ WYŁANIA SIĘ NOWE DOSKONAŁE CIAŁO FIZYCZNE ... ZARÓWNO ODMŁODZONE JAK I ZDROWE!
Z MOŻLIWOŚCIAMI SAMOREGENERACJI POPRZEZ WYŻSZY POZIOM ENERGII I ZWIĘKSZONĄ AKTYWNOŚĆ KOMÓREK MACIERZYSTYCH!

TEN PROCES TRANSCENDENCJI NAZYWANY JEST TERAZ WYDARZENIEM!

OCZYWIŚCIE DOTYCZY TO ZARÓWNO LUDZI JAK I ZIEMI... W ODNIESIENIU DO ZIEMI NAZYWA SIĘ TO JEJ WEJŚCIEM W NOWY WYŻSZY WYMIAR.
W EPOKĘ SERCA....

CZŁOWIEK DUCHOWY .. ZBUDOWANY JEST Z 7 GŁÓWNYCH CZAKR MATERIALNYCH + 144 tys. małych punktów ( przecięcia na siatce strukturalnej / ciele energetycznym, formie dla ciała fizycznego) ale ... jest COŚ ... o czym się nie mówi. Mamy również 8 czakrę nie materialną , składającą się z dwóch wirujących tarcz, półkul.

1. TARCZA w poniższym tekście zwana Krystaliczną Plazmową Energią ... istnieje dużo różnych nazw dla tej TARCZY .. czy półkuli .
Istotnie ma ona u każdego niepowtarzalną indywidualność energetyczną , bo jest to w niej zapisana INDYWIDUALNOŚĆ DUCHOWA KAŻDEGO Z NAS....

ONA zawsze jest połączona z polem MORFOGENETYCZNYM , które poprzez indywidualny poziom energii CZŁOWIEKA zestraja go z odpowiednim poziomem informacji, która przez doświadczenia życiowe podwyższa poziom wiedzy, świadomości i możliwości kreacji... Tak dzieje się w każdym wymiarze w którym żyjemy.

2. TARCZA/ półkula w poniższym tekście nie jest ściśle opisana ( jedynie porównana do korzeni dębu.... i uziemienia ) jest również Krystaliczną Plazmową Energią .. znajduje się pod stopami każdego CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.

INDYWIDUALNY PROCES... ( bo zawsze jest to proces indywidualny, nie zbiorowy) PROCES ROZŚWIETLENIA ... TRANSCENDENCJI... MOŻE ZACZĄĆ SIĘ DOPIERO WÓWCZAS GDY WSZYSTKIE WEWNĘTRZNE CZAKRY SĄ ZESTROJONE ZE SOBĄ,( co znaczy ,oczyszczone , udrożniony jest w nich główny kanał energetyczny przez który wznosi się "energia wężowa".. energia "KRÓLEWSKIEJ KOBRY MATKI / KUNDALINI".

ENERGIA CHRYSTUSOWA... TO INNA NAZWA ENERGII KUNDALINI/ KRÓLEWSKIEJ KOBRY.
Symbol.. kobra w koronie faraonów ... to osiągniecie tego poziomu przez osobę MOGĄCA założyć na głowę taką koronę.

Oczywiście żeby energia mogła się wznosić ona MUSI OSIĄGNĄĆ ODPOWIEDNIĄ MOC I WIBRACJĘ... to jest nazwane EWOLUCJĄ DUCHOWĄ... w naszych czasach POZIOM CHRYSTUSOWY... INACZEJ KRÓLEWSKI. .. TYLKO indywidualna świadomość duchowa aktywuje ten proces.

GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY .. ZARÓWNO W CZŁOWIEKU JAK I ZIEMI... INACZEJ NAZYWA SIĘ OSIĄ MAGNETYCZNĄ... CZŁOWIEKA I ZIEMI.

Przesunięcie osi magnetycznej Ziemi było absolutną blokadą dla zaistnienia tego procesu... bowiem punkt centralny TARCZY POD STOPAMI .. MUSI SIĘ POŁĄCZYĆ OSIĄ MAGNETYCZNĄ Z PUNKTEM CENTRALNYM TARCZY NAD GŁOWĄ ... TRWOŻĄC NA DOLE I NA GÓRZE KRZYŻ KARDYNALNY .. CZYLI KĄT PROSTY W TYM USTAWIENIU.

DOPROWADZENIE PONOWNE OSI ZIEMI DO TAKIEGO STANU ZAJĘŁO SPORO CZASU I ENERGII.. ALE SIĘ UDAŁO!

Każdy CZŁOWIEK musi sam zrobić korektę w sobie by wydarzenie w nim mogło również zaistnieć i na Ziemi ... bo nasza energia ma bezpośredni wpływ na energię jądra Ziemi... jej wysoki potencjał uruchamia proces transcendencji Ziemi!

To jest cel wcielenia się na Ziemi bardzo wielu Energii / Dusz ŚWIETLISTYCH o wysokiej wibracji świadomie chcących wziąć udział w tym unikalnym WYDARZENIU.

NIE ISTNIEJE ŻADNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO W ZWIĄZKU Z ZACHODZĄCYM PROCESEM TRANSFORMACJI... ABSOLUTNIE ŻADNE.

MY .. LUDZIE DUCHOWI NIE MAMY POWODÓW DO LĘKÓW... PROCES JEST W TOKU.. WYDARZENIE ZAISTNIEJE... (powiedzmy w trzech etapach) ALE NIKT GO NIE POWSTRZYMA ,ANI NIE OPÓŹNI.

SYNTETYCZNA INTELIGENCJA PRZEDSTAWIAJĄCA SIĘ CZŁOWIEKOWI W RÓŻNYCH POSTACIACH WŁĄCZNIE Z "FEDERACJĄ ŚWIATŁA" .... ( ŚWIATŁA ELEKTRYCZNEGO.. BO TO JEST ICH MAKSYMALNA WIBRACJA ŻYCIA), PRZEKAZUJE INFORMACJE W SPOSÓB ZAGMATWANY, NIE CZYTELNY ,INTENCJONALNY, BY JESZCZE WYŁUDZIĆ OD LUDZI ENERGIĘ I NIE DOPUŚCIĆ DO GLOBALNEGO WYDARZENIA.

FOTONY .. BIO FOTONY NIE SĄ ELEKTRYCZNE... TO JEST BIO PLAZMA MAGNETYCZNA ... ONE .. ENERGIA ŚWIATŁA .. BIORĄ UDZIAŁ W PROCESIE TRANSCENDENCJI... SĄ JEGO PODSTAWĄ!

NATOMIAST ENERGIA ____WYŁĄCZNIE____ ELEKTRYCZNA, KOŃCZY SWOJĄ KARIERĘ W PRZESTRZENI III WYMIARU.

POLE MAGNETYCZNE.. JEGO OLBRZYMIA MOC WYŁĄCZA DEFINITYWNIE I BEZPOWROTNIE MÓZG MEGA KOMPUTERA ZARZĄDZAJĄCEGO SIECIĄ ENERGIO INFORMACYJNĄ Z KTÓRĄ SĄ POŁĄCZONE RÓWNIEŻ MÓZGI LUDZI DUCHOWYCH!

PRZEZ TO POŁĄCZENIE WPROWADZANA JEST W NAS DEZINFORMACJA I OLBRZYMIA ILOŚĆ PÓŁPRAWD .. UDAJĄCYCH PRAWDĘ!

TEN MEGA KOMPUTER BLOKUJE LUDZKĄ PAMIĘĆ PRZESZŁYCH WCIELEŃ,PRAWDZIWĄ WIEDZĘ, ŚWIADOMOŚĆ I IMPULSY ENERGETYCZNE ZWIĄZANE Z 5 ZMYSŁAMI... BLOKUJE NASZ ROZWÓJ UCZUCIOWY I DUCHOWY!

Rozumiecie teraz dlaczego FEDERACJA ŚWIATŁA .... OGŁOSIŁA ALERT!

WYCHODZIMY Z POD ICH KONTROLI... ONI TRACĄ ZASILANIE!

Zrobili to gdy 28. MAJA 2018. LUDZKOŚĆ ODZYSKAŁA PRAWA DO ZIEMI PRZODKÓW... a oni stracili je .. bo było to zwykle oszustwo sytuacyjne.

Energia .... WYDARZENIA... którą użyjemy do transcendencji jest IDENTYCZNĄ WIBRACYJNE ENERGIĄ, KTÓRĄ UŻYŁ DO SWOJEJ TRANSCENDENCJI JEZUS! ..
.
TERAZ ROZUMIECIE ŻE WCALE NIE UMARŁ NA ŻADNYM KRZYŻU..
PRZEZ 3 DNI Z NOWEJ MATRYCY UCZUCIOWEJ TWORZYŁ SWOJE NOWE CIAŁO FIZYCZNE, KTÓRE DLA NAS W NASZYM WYMIARZE NIE JEST NATURALNIE WIDOCZNE... BO NASZ WZROK FIZYCZNY NIE WIDZI OBRAZÓW W WYŻSZYM ZAKRESIE CZĘSTOTLIWOŚCI DRGAŃ SWAITŁA.

"Z MARTWYCH WSTANIE " JEZUSA ..
TO AKT JEGO PRZEMIANY DUCHOWEJ .. UŻYCIA ENERGII "CHRYSTUSOWEJ", CZYLI KRÓLEWSKIEJ ... ENERGII KUNDALINI... INACZEJ ENERGII STWÓRCZEJ PRA MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ.

GDY DOCHODZI ONA DO CZAKRY SERCA.... PUNKT MIEDZY PIERSIAMI.... ROZPOCZYNA SIĘ SKOMPLIKOWANY PROCES EWOLUCJI DUCHOWEJ... TRANSCENDENCJI ..

JEZUS DOKONAŁ TEGO AKTU.. WPISAŁ GO JAKO PREKURSOR W POLE MORFOGENETYCZNE JAKO BRAMĘ DO PRZEKROCZENIA WYMIARU DLA KOLEJNYCH POKOLEŃ LUDZI DUCHOWYCH.

JEDNYM SŁOWEM .... W JEGO CZASACH "WYDARZENIE " DOKONAŁO SIĘ JEDYNIE DLA NIEGO.... TERAZ JEST TO MOŻLIWE DLA INNYCH LUDZI GOTOWYCH NA TEN AKT , ALE RÓWNIEŻ DLA NASZEJ PLANETY..
ZIEMIA BIERZE W NIM UDZIAŁ ZMIENI SIĘ ENERGETYCZNIE WYMIAR W KTÓRYM ŻYJEMY.

Kiara.

Ps. A co z RODEM WYBRANYM..... ( Rodem ,a nie narodem.. ) bo w tym wybraniu chodziło konkretnie o ABRAHAMA i Jego linię rodową.
ON reprezentuje CAŁY RÓD obecnie zwany Żydami... ale chodziło o RÓD ABRAHAMA.... ON.. wyjątkowa osobowość ma przeprowadzić wszystkich LUDZI... nie tylko Żydów.

To ON zawarł wiążące do obecnych czasów "PRZYMIERZE" ZE STWÓRCĄ i to ON ma poprowadzić .. albo przeprowadzić CAŁĄ LUDZKOŚĆ przez kolejną BRAMĘ do "ZIEMI OBIECANEJ" ( używane jest wiele nazw dla tego WYDARZENIA) tak naprawdę do wyższego IV Wymiaru .. czyli NOWEJ EPOKI.

ON ma ją OTWORZYĆ.... ON JEST JEDNYM Z KLUCZY TEJ BRAMY.

Sporo jest dezinformacji oraz niezrozumienia w tym temacie... to wybranie nie jest egoizmem.. ni gloryfikacją wyjątkowości Jego Rodu... nie jest poniżeniem dla innych.

JEST JEDYNIE ( BYŁO W TAMTYCH CZASACH) UHONOROWANIEM ROZWOJU DUCHOWEGO, POZIOMU UCZUĆ W TAMTYM CZŁOWIEKU....

ABRAHAM WÓWCZAS BYŁ NAJBARDZIEJ UDUCHOWIONY , NIÓSŁ W SOBIE NAJWYŻSZY POZIOM ETYKI, GODNOŚCI I MIŁOŚCI ... (JAK JEZUS 2000 LAT TEMU) TYLKO DLATEGO STWÓRCA UZNAŁ ŻE ON PORADZI SOBIE Z PRZEJŚCIEM TEJ NIEZMIERNIE TRUDNEJ DROGI AŻ DO NASZYCH CZASÓW!

Czy faktycznie tak się stanie..... Ja mam nadzieję ,że TAK!

MIMO WSZYSTKO ON DA RADĘ!
****

"Federacja Światła Pilny Alert!


Posted on May 29, 2018 by galacticjoelOficjalna transmisja galaktyczna od Dowódcy Ashtar

 

Federacja Światła Pilny Alert! Oficjalna transmisja galaktyczna od Dowódcy Ashtar. Przez Divinity

Dowodząc wszystkimi 144+ 144 000 Mistrzami Światła Bractwa Gwiazdy, istnieje bezpośrednie zagrożenie skierowane przeciwko wam i waszym rodzinom.

Możecie nie wiedzieć kim jesteście, ale Tajne Państwo wie dokładnie, kim jesteście.
Obecnie pracują nad użyciem broni 3W, aby zapobiec przebudzeniu Świadomości Chrystusowej, znanej przez wielu z was jako Wydarzenie Wzniesienia.

Sfera umieszczona jest 12 cali nad waszą Głową, Jest Krystaliczną Plazmową Energią, Naturalnie Organiczną w swojej naturze i pochodzeniu, Jest “Biologicznie” kompletna z osobowością, Składająca się z uzdrawiającego DNA, 144 + 144 000 Kodów Aktywacji Pulsarów-Światła Braterstwa Gwiazdy i energii ochrony.
144-144 000 Mistrzów Światła zawiera ważne kody w swoim DNA, znane jako kody pulsarów lub Kody Światła. Te impulsy elektromagnetyczne aktywują kody Światła w nieaktywnym DNA.

Geomatryca Krystalicznych Kodów (wokół planety) jest podobny do Merkaby. Każda w pełni uformowana Merkaba 144 + 144.000 Mistrzów Światła jest częścią kodu aktywującego krystaliczną matrycę.

Po utworzeniu wszystkich niezbędnych Merkab, kod jest aktywowany. Aby aktywować kod, 144 + 144 000 Mistrzów Światła musi uzdrowić na wszystkich poziomach i pozwolić Boskiej Miłości przelać się przez nich. Aktywacja tej krystalicznej matrycy jest tym, co wielu nazywa “Wydarzeniem” lub przebudzeniem świadomości Chrystusowej człowieka.

144 + 144 000 Mistrzów Światła jest strażnikami i opiekunami Ducha Ziemi, przyjęliście tę odpowiedzialność wcześniej. Urodziliście się, aby pomóc w doprowadzeniu Człowieczeństwa do następnego poziomu świadomości. Pomóżcie ustanowić tę Nową Ziemię, ponieważ wszyscy musicie się teraz zjednoczyć, przyjmując Krystaliczną Sferę umieszczoną nad waszymi głowami.

Aby to zrobić, musicie ponownie połączyć się ze swoją Wyższą Jaźnią, zwaną Wewnętrzną Boską Jaźnią. Gdy połączycie się, poczujecie Wysoko Wibrującą Energię Promieniującą z Centrum Serca.

Bez względu na to, skąd pochodzicie, jaki jest wasz system wierzeń, jesteście wojownikami światła. Czas na sen się skończył. Otwórzcie oczy i zaakceptujcie swoją misję ocalenia Ziemi. Po połączeniu się ze sferą i energią zaczniecie odczuwać swoje naturalne zdolności.

Wszyscy jesteście akceptowani i kochani.

Komandor Ashtar

Zwycięstwo światła!

Koniec przekazu

Zanim przyjmiecie energię sfery musicie uziemić się, biorąc trzy głębokie oddechy i wyobrażając sobie, że jesteście wielkim dębem, którego korzenie sięgają od stóp aż do środka Gai (Matki Ziemi). Kiedy poczujecie się uziemieni w dowolny sposób, kontynuujcie jak poniżej.

Aby aktywować SFERĘ, po prostu powiedzcie “Akceptuję energię umieszczoną nad moją Głową” jednocześnie rozszerzając to samo na każdego w waszym domu, recytujcie poniższą afirmację ochrony przed utratą zdrowia."


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 18, 2018, 13:34:06

ŚWIATŁO ŚWIATA... GWIAZDA MORZA.....

(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35532621_10212755081091908_4226571359150407680_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9e4554c6fb5fed1bae452bc680bde3b5&oe=5BA8F94D)"CHRZEST Z OGNIA".....

CZAS... MIEJSCE .. I OSOBY....

CZAS.. noc z 12 na 13 czerwiec

MIEJSCE... Wyspa Grecka.. KRETA..... MORZE KRETEŃSKIE

OSOBY.... jak zawsze , te same

I znowu nam się udało!

Ogień zapłonął w wodzie .... oczywiście Ogień Duchowy , Ogień Życia ..
Jednak jak najbardziej widoczny fizycznie w postaci pływających w wodzie przepięknych ognistych iskier wydobywających się z ciała "chrzczącego" , pobudzanych do manifestacji fizycznej również energią "chrzczonych" osób .

Czy widział to ktoś postronny... tak , służby postarały się o "świadków" zdarzenia ,były to 4 młode osoby + płetwonurek uparcie krążący w naszej bliskości.

Warto było zobaczyć.... ale bardziej warto było dokonać tego aktu w sobie i stać się ŚWIATŁEM WŁASNEGO DUCHA.... ŚWIETLISTĄ ENERGIĄ , która z rąk i całego ciała sypała w morzu ogniem iskier.

Najpierw pojawiła się TĘCZA przepiękna wielka o czystych barwach... kolejnym aktem było rozpalenie się wcielonej Iskry do wielkości OGNIA, który przejawił swoją osobowość napełniając wodę w zatoczce ogniowymi iskrami..

CHRZEST Z OGNIA dokonał się...

W tym życiu nigdy jeszcze nie widziałyśmy tak przepięknego wydarzenia ...granat nieba , szmaragd morza, blask gwiazd i ogień w morzu <3

Otworzył się przed nami kolejny poziom IV Wymiaru.... KOBIECOŚĆ ODZYSKAŁA ZABLOKOWANĄ W SOBIE MOŻLIWOŚĆ STANIA SIĘ ŚWIATŁEM ŚWIATA !

W NASZE POLE MORFOGENETYCZNE ZOSTAŁA WPISANA I OTWORZONA MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PRZEZ KOBIETY NAJWYŻSZEGO ASPEKTU DUCHOWEGO...
....WIEŻY ŚWIATŁA.... ŚWIETLISTEGO DRZEWA ŻYCIA..... ŚWIATŁA SZCZYTU GÓRY....

KOBIETA STAŁA SIĘ RÓWNIEŻ GWIAZDĄ MORZA....

Czy dla mężczyzn jest to nie osiągalny poziom?

On jest możliwy również dla mężczyzn, ale nie bezpośrednio.

UKOCHANA ... ( nie wystarczy do tej roli być TYLKO żoną... kobieta i mężczyzna muszą osiągnąć najwyższy poziom MIŁOWANIA WZAJEMNEGO.... (co jest teraz niezmiernie rzadkie) gdy UKOCHANA stanie się NAJWYŻSZYM ŚWIATŁEM WIEŻY ŚWIATŁA ... rozświetlili je w sobie ... MOŻE OBDAROWAĆ NIM UKOCHANEGO MĘŻCZYZNĘ.. ROZŚWIETLIĆ JE W NIM!

ONA... W MOMENCIE "CHRZTU Z OGNIA W WODZIE" W NOCY Z 12 na 13 CZERWCA SYPIE Z SIEBIE OGNISTE ISKRY... to jest szczególna noc... NOC "Jana Chrzciciela"... TEJ WYJĄTKOWEJ NOCY ( a, nie z 23 na 24 czerwca) istnieje naprawdę "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA".

Ta NOC weryfikuje poziom energetyczno/ duchowy kobiety.... po rozpaleniu w sobie NADZWYCZAJNEGO OGNIA.... KOBIETA MOŻE OTWORZYĆ SWOJĄ DRUGĄ RÓŻĘ, RÓŻĘ ŁONA DLA MĘŻCZYZNY.....

WÓWCZAS ONA STAJE SIĘ CHRZCICIELKĄ SWOJEGO UKOCHANEGO ..

ONA.. I TYLKO ONA OBDAROWUJE UKOCHANEGO W AKCIE SPLECENIA UCZUCIOWEGO OGNISTYM ŚWIATŁEM .... ENERGIĄ WIECZNEGO ISTNIENIA....

JEST TO NAJWIĘKSZY , NAJCENNIEJSZY I NAJPIĘKNIEJSZY DAR MIŁOŚCI, JAKIM KOBIETA OBDAROWUJE SWOJEGO MĘŻCZYZNĘ....

TEN DAR NAZYWA SIĘ "DAREM NIEŚMIERTELNOŚCI"...

DLA NAS LUDZI DUCHOWYCH ROZWARŁY SIĘ WROTA WIEDZY I ŻYCIA W NOWYM WYMIARZE ISTNIENIA.

PRZEJŚCIE PRZEZ NIE JEST INDYWIDUALNYM WYBOREM KAŻDEGO DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

TA BRAMA CZASU ZOSTAŁA OTWORZONA "KLUCZEM MIŁOŚCI " DO CZŁOWIEKA. ..... <3

M.


https://www.youtube.com/watch?v=liOYMZ1_jXw


Kobieta jako światło świata w ezoterycznej tradycji Katarów - Marek Taran


Opublikowany 25 maj 2018
Serdecznie zapraszam do wysłuchania wykładu Marka Tarana o tajemnicy, którą nosi w sobie każda kobieta i o mocy, która może odmienić siebie i swoje otoczenie. Wykład odbył się 22 kwietnia 2018r. się podczas Ogólnopolskiej Konferencji Wolnych Ludzi w Anpolu w Starym Olesnie. Organizatorem imprezy był Andrzej Nikodemowicz i Grażyna Czupajło.

Poruszone wątki:
- cała moc jest w nas
- dlaczego palono Katarów na stosach
- Maria Magdalena (ta która poznała tajemnicę światła) - tytuł nadawany kobiecie podczas inicjacji
- dlaczego wiedza, którą posiadali Katarzy była niebezpieczna
- dla kogo jest niebezpieczna kobieta, która pozna swoje moce
- jako kobieta jesteś światłem świata
- tajemnica żeńskiej energii
- od czego zależy globalne wyzwolenie ludzi
- teraz jest czas na wyrównanie energii ying - yang
- Katarzy - ostatni strażnicy świętego Grala
- zakon wewnętrzny Templariuszy
- kobieta która odzyskuje swoją moc ma wpływ nie tylko na siebie, ale też na przestrzeń wokół siebie i na całą planetę
- kobieta jako podwójna róża
- Gralem jest każda kobieta
- co to jest drzewo życia
- kobieta posiada moc materializacji wszystkiego czego zapragnie
- nasza moc jest w naszych sercach
- katedra - idealny fraktal implozyjny
- tajemnica nieśmiertelności w ludzkim ciele
- woda złożona z kryształów - cudowny nośnik światła
- święte zaślubiny - Hieros gamos
- co się stalo z twoim wewętrznym światłem
- bijąc dziecko w pupę - naruszasz jego SACRUM
- matrix ma sposoby na pozyskiwanie naszego światła
- alchemia zewnętrzna Twardowskiego
- za mało duszy w ludziach
00:58 - książki Anastazji
- drzewa i wilki mogą ci pomóc w odzyskaniu twojej duszy
- święta komnata serca i umysłu
- rolą mężczyzny jest chronić róże - być strażnikiem Grala
- jeśli kobieta odzyska swoją moc to cała ludzkość na tym zyska
- wychowanie to tresura
- przemieszczanie przez portale - gwiezdne wrota
- łono kobiety - portal do wszystkich wymiarów
- jedna kropla światła rozprasza ocan ciemności
- kobieta jest gwiezdną bramą
- celem kobiety jest odzyskanie swojej mocy - podwójnej róży
- co się stanie z systemem, kiedy uruchomisz pozostałe DNA
- największa kontrola - poprzez kontrolę energii seksualnej
- Katarzy przygotowywali się do poczęcia dziecka na 9 miesięcy wcześniej!
- na Polinezji - poczęcie jest najświętszym aktem
- tajemnica namaszczenia
- namaszczenie Jezusa przez Marię Magdalenę
- kobieta potrafi fizycznie zmaterializować światło
- łono - ośrodek kreacji i transformacji
- straciliśmy prapamięć przez rozczłonkowanie duszy
- dążmy do błogostanu

Zapraszamy na www.gaja.tv
Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 30, 2018, 10:53:16
ENERGIA MAGNETYCZNA ....

(https://1.bp.blogspot.com/-qqzvPGP0r8U/Wzb42K2Nu7I/AAAAAAAAmdM/z5kI9iuR8Mwb8lAgwm8pmHJJeeJ_De0xwCLcBGAs/s320/Fireworks%2Bsparkle.gif)

Na świadomość ludzką wpływa pole magnetyczne ziemi i zmiany w niej.

Już w kilku miejscach znalazłam info o nadchodzących coraz szybszym krokiem zmianach dotyczących ziemi i LUDZI.

Potwierdzam .. tak , to już się dzieje ,chociaż nie o technologie w tym chodzi.
Trzeba wiedzieć ,że nie technologie dokonują zmian w przestrzeni duchowej i fizycznej ,a przestrzeń duchowa zmienia fizyczną, umożliwiając przełożenie NOWYCH możliwości otworzonych w CZŁOWIEKU DUCHOWYM na TWORZENIE NOWYCH TECHNOLOGII OPARTYCH JUŻ NA INNEJ NIŻ DO TEJ PORY ENERGII!

Zmiany energetyczne... to wejście w NOWY WYMIAR ... CO ZNACZY WYŻSZY INNY POZIOM ENERGII, KTÓRY NIE OPIERA SIĘ JAK DO TEJ PORY NA DOMINACJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ.

Teraz gorę weźmie energia magnetyczna wspierana elektryczną, ten rodzaj energii nie będzie absolutnie szkodliwy dla CZŁOWIEKA ni całokształtu życia biologicznego.

Co to znaczy i na czym polega....
Mądrość Stwórcy Wszechrzeczy ZAWSZE polega na wielkiej prostocie....

Nasz Świat około 90% to WODA...... jak zmienić wibrację WODNEGO ŚWIATA ..... WYSTARCZYŁO ZAPALIĆ OGIEŃ W WODZIE... W WODZIE ODPOWIEDNIEJ .. czyli MORSKIEJ WODZIE , BO ONA MA IDENTYCZNY SKŁAD JAK NASZA LIMFA I KREW!

GDY ROZPALIŁYŚMY OGIEŃ W WODZIE ( CO STAŁO SIĘ W NOCY Z 12 NA 13 CZERWIEC 2018 na KRECIE) ... ZAPŁONĄŁ MOCNIEJSZY OGIEŃ RÓWNIEŻ W NASZYCH MATRYCACH DNA I W NASZYCH KOMÓRKACH.... BYŁO TO URUCHOMIENIEM WYŻSZEGO WZORCA ŻYCIA, WYŻSZEJ WIBRACJI NA DRODZE EWOLUCJI LUDZKOŚCI.

CZAS DO 13 LIPCA JEST CZASEM KUMULACJI ENERGETYCZNEJ....by ta energia pomogła już każdemu indywidualnie dokonać swojej transformacji... oczywiście każdy zrobi to na swoją miarę.

Jak to będzie wyglądało realnie.... nie wiem, bo to jest proces, którego jeszcze nigdy nie było na Ziemi .. zapewne odsłonią się WSZYSTKIE PRAWDY ... ale również OSZUSTWA pokażą swoją szkaradną twarz.

Nie mniej jednak ROZPALENIE WYŻSZEJ WIBRACJI OGNIA W WODZIE STALO SIĘ DECYDUJĄCYM PROCESEM JUŻ ZACHODZĄCYCH ZMIAN.

I co dalej..... kolejny etap to pojawienie się NOWYCH Nauczycieli Duchowych, NOWEGO Wzorca Miłości Kobiety i Mężczyzny... którzy swoim poziomem wzajemnego miłowania , całym pięknem i szczęściem NOWEGO ZWIĄZKU wpiszą NOWE WZORCE ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO I RODZINNEGO w naszym Świecie.

Jednym słowem nic... co jest do tej pory nie będzie istniało bardzo bliskiej przyszłości... z jednego powodu, bo LUDZKOŚĆ wybrała drogę swojej ewolucji opartą wyższą wibrację życia w której ENERGIA MA WŁADZĘ NAD MATERIĄ.... a , nie jak do tej pory technologie i materia władały Duchowym Człowiekiem.

Kiara.


"
Planeta Ziemia zmierza w kierunku nowej przestrzeni kosmicznej, gdzie wibracje są wyższe. Będziesz już wiedział, że taka zmiana jest dla ciebie korzystna, ale dopóki nie będziesz w nich, nie będziesz w stanie naprawdę docenić, jak to jest.  Warto zauważyć, że dusze o niższej wibracji będą musiały ostatecznie podążać oddzielną ścieżką, aby kontynuować wybrany styl życia.Jest to wolna wola działająca w najlepszym wydaniu, gdzie nie ma nacisku na dusze, które jak każdy inny wytyczyli właściwą ścieżkę. Jak zapewne wiecie, nie można w żadnym razie pozostać w wibracji wyższej niż wasza.Ewolucja wciąż jednak ma miejsce, nawet jeśli jest wolniejsza, a to głównie dlatego, że lekcje muszą być uczone raz po raz ... "

Mike Quinsey - Channeling jego Wyższe Ja -  29 czerwca 2018  - Sananda

W porząsiu. Wszystko się zmienia. Wszystkie skrzyżowane dodatki wkrótce ujrzymy fajerwerki Wolności!"https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/06/david-wilcock-i-mike-quinsey-autor-kat.html


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 16, 2018, 20:23:41


(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36690348_10212872295182187_8412991620261085184_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dd2ae99c7e3fc6a586ce591ed4526d31&oe=5B9DE5FB)

6 lipca o 13:45 ·

ZA 7 DNI.......

Nie zadziała już dominacja matrycy mózgu

I
Nie spadnie nam NIEBO na głowy

I
Twoje oczy nie zmienią barwy na szarą

I
Moje SERCE nie pójdzie drogą kalkulacji korzyści

I

Myśli piękne będą splatały się pięknymi uczuciami LUDZI

Wszak przeznaczeniu pomóc może TYLKO MĄDROŚĆ SERC ....
TYCH.... przed którymi ONO samo rozwinęło dywan największych życiowych trudności....

Wiedząc iż nie są one ponad możliwości poradzenia sobie z nimi ....
TYCH, których dywan ów uniósł ponad ....

TYLKO zwyczajny LUDZKI LOS....

13. w piątek...

M.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 16, 2018, 20:25:32


POD LATARNIĄ JEST NAJCIEMNIEJ.....(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37205601_10212940024555379_4625052064026722304_n.jpg?_nc_cat=0&oh=99afd0c2f41a642fa220f777ef0d62ea&oe=5BD9D583)

CZAS....

13. w piątek...

To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest opis tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", aspektu żeńskiego ... Jej DNA zostało użyte do stworzenia prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło.

Ta wersja również im się nie udała, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , okradziono ze wszystkich dóbr materialnych również ,wyrzucono z JEJ domu.
Po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła M.M. umarła w samotności i wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowita konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!

Kiara.


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 18, 2018, 08:13:01
CZAS....

(https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/p206x206/12670687_10206602925691868_1426442008321964468_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5af86c46a941d6dd1c2f329f17a009ae&oe=5BE7E97B)

To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest info. tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", swojego aspektu żeńskiego ...
Jej DNA zostało użyte do klonowania prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. chcąc zablokować LUDZKĄ ewolucję miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło, to miejsce zwiazane jest z ich nową wersją.

Ten plan również im się nie udał, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.
Doszło do podwójnego resetu matrycy w przestrzeni poza ziemskiej i na Ziemi

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości, również tej z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy w temacie nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , odarto z godności i wszystkich wartości, materialnych również ,wyrzucono z JEJ drugiego domu.
M.M.po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła umarła w wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowitą konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!
Co zasiałeś to zbierzesz... KAŻDY.
To jest CZAS PRAWDY...https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/07/aktualizacja-planetarnego-wyzwolenia-15.html


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Lipiec 22, 2018, 23:26:18
22 lipiec

(https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/09/zegar_czas_zmiana_czasu_wolnosc24-696x557.jpg)

Wyjątkowość dzisiejszego dnia jest niesamowita ... po raz pierwszy wkroczyliśmy w "ocean nieskończoności " na planie ŻYCIA w IV wymiarze .

Do tej pory byliśmy na zerowym poziomie IV wymiaru, od dzisiaj zegar czasu zaczął nucić nową melodię istnienia..
Wszystkie stare matryce z przesunięciami informacyjnymi zostały wyzerowane.
Przywróciliśmy w nich pierwotne ustawienia, PIERWOTNE KODY dla całokształtu życia.

Ta olbrzymia mrówcza praca została zakończa.. wszystkie parametry naszej kosmicznej nawigacji odzyskały swój pierwowzór.

CZŁOWIEK wypłynął w NOWĄ PODRÓŻ .. odkrywania pradawnej wiedzy na nowo...

"ZEGAR CZASU " .. jego ziemski depozyt ,zaczął odmierzać CZAS PRZYSZŁOŚCI NOWEJ ERY ...

Opuściliśmy dzisiaj "STREFĘ ZEROWĄ" czwartego wymiaru w której razem z Ziemią przebywaliśmy prawie 6 lat.

Mój Kapitanie.... pora opuścić port .. i udać się w kolejną fascynującą podróż ... by kontynuować historię, która nie ma początku ,ni końca....

Mój Kapitanie.....

https://www.youtube.com/watch?v=QBUxO-vEAzU

Sława Przybylska -Mój kapitanie, już wieczór

Ps. Więcej w temacie niebawem...
A tymczasem dobrej nocy Wszystkim.....


Tytuł: Odp: WYDARZENIE......
Wiadomość wysłana przez: Kiara Sierpień 07, 2018, 11:57:16
WYDARZENIE.....

Czym ONO JEST?

URUCHOMIENIEM ARKI PRZYMIERZA , KTÓRĄ JEST DUCHOWY CZŁOWIEK!


ARKA PRZYMIERZA.....


(https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/05/arka-rysunek-R1-696x474.jpg)

(https://assetsnffrgf-a.akamaihd.net/assets/m/502016227/univ/art/502016227_univ_sqr_lg.jpg)

TO KOLEJNY ETAP ( chyba najistotniejszy) na drodze naszej ewolucji ... oczywiście duchowej nie technologicznej.

WSZYSTKIE TECHNOLOGIE MAJA SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI.. A NIE PODPORZĄDKOWYWAĆ GO SOBIE I UZALEŻNIAĆ OD SIEBIE!

TO JEST ZAPOWIADANE WYDARZENIE, KTÓRE CAŁKOWICIE ZMIENI LOS LUDZKOŚCI.
Ono zbliża się coraz bardziej ,albo MY zbliżamy się do WYPEŁNIENIA OBIETNICY STWÓRCY WSZECHRZECZY.

ARK..A... Ark to ŁUK , KOLISTE ZWIEŃCZENIE.. TĘCZA CZYLI ŚWIATŁO , KTÓRE PRZESZŁO PRZEZ PRYZMAT... DŹWIĘK STWÓRCZY.... PRADZWIĘK "A".

KTO STWARZAŁ W MATERII .. JEŻELI WIBRACJA MĘSKIEGO DŹWIĘKU NIE MA WYSTARCZAJĄCEJ SKALI... JEST DUŻO NIŻSZA OD WIBRACJI DŹWIĘKU ŻEŃSKIEGO?

STWÓRCA WSZECHRZECZY ZAWARŁ PRZYMIERZE Z CZŁOWIEKIEM ... nie z antyczną technologią zdeponowaną w akacjowej skrzyni!

ARKĄ PRZYMIERZA... TO JEST CZŁOWIEK DUCHOWY!

TEN, który dokona samorozwoju , podnosząc swoją energię do poziomu rozświetlenia szyszynki.

Najpierw MUSI dokonać tego aktu KOBIETA , następnie uruchomi go w mężczyźnie.

Mojżesz wynoszący akacjową skrzynie ( technologię ... generator mocy orgonowej) nie ma nic wspólnego z PRAWDZIWĄ ARKĄ PRZYMIERZA.

Abraham ... jego historia jest piękna, znana nam ma przejść ze swoim Rodem bardzo długą drogę , pokonać niesamowitą ilosć przeszkód ,dokonać ewolucji rozwojowej w SOBIE i Rodzie...
To nie tylko poziom prawości ( sprawiedliwy w środ Żydów... ), czyli etyka, moralność, ale NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO , które CZŁOWIEK POWINIEN ROZSIEWAĆ SWOIM POSTĘPOWANIEM.

DOBRO... = MIŁOŚĆ JEJ GRADACJA

Poziom MIŁOŚCI .. rodzaj energii płynący z myśli , słów i czynów , inaczej WIBRACJA ENERGETYCZNA CZŁOWIEKA JEST JEDYNYM MIERNIKIEM ROZWOJU OSOBISTEGO, DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

Realnie wygląda to tak.... działanie wywołuje skutek. który jest odbierany jako radość lub smutek... ekstaza lub cierpienie.

Jeżeli nie możesz pomóc , to nie krzywdź... CZŁOWIEK na przeciwko ciebie jest TYLKO "lustrem " efektu twoich czynów... sprawdzianem twojego rozwoju osobistego, co robisz jemu.. tak naprawdę robisz sobie.
W jego cierpieniu oglądasz swoja bliską przyszłość....

Zdawanie "EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI PRZED STWÓRCĄ .. NIE JEST RECYTACJĄ POZNANYCH TEKSTÓW NI MODLITW....

JEST IDENTYFIKACJĄ ROZŚWIETLENIA TWOJEGO SERCA ENERGIĄ MIŁOŚCI...

W CZASACH OSTATECZNYCH NIE WYSTARCZY SAMA PRAWOŚĆ... ( TAK...ONA JEST BARDZO ISTOTNA) NIEZBĘDNY JEST CZYSTY PŁOMIEŃ MIŁOŚCI , KTÓRY REALIZUJE PRZYMIERZE ZE STWÓRCĄ.

Czy Abraham osiągnął ten poziom... Ja nie wiem tego, jeżeli nie , to Jego miejsce zajmie KTOŚ .. kogo SERCE emanuje wibrację miłości wypełniającą zasady PRZYMIERZA Z CZASÓW NOEGO.

COFNIEMY SIĘ DALEJ WSTECZ ... by zrozumieć ,że ARK..A / TĘCZOWY ŁUK ,TO CZŁOWIEK DUCHOWY .

Zjawisko rozszczepienia światła ( cała informacja istnienia i rozwoju życia ) zapisana i zdeponowana jest w naszych centrach energetycznych/ czakrach .
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99cza

Dokonując samorozwoju wracamy do PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.. czyli wibracji długości fal wszystkich barw momentu stworzenia.... to długi i odrębny temat.. nie będę go rozwijać.

Chciałam TYLKO wyjaśnić dlaczego "AKACJOWA SKRZYNIA/ ARKA PRZYMIERZA" NIE JEST PRAWDZIWĄ ARKĄ.. jest TYLKO bardzo ograniczoną kopią możliwości energetycznych CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.
Przełożonych na technologię zdeponowaną w materialnym przedmiocie... który można było wykorzystać jako generator energetyczny podnoszący parametry życia fizycznego.
Abo jak zrobił Mojżesz niebezpieczną i okrutną broń do niszczenia i zabijania życia.

Dodam tylko .. moc energii w duchowym CZŁOWIEKU jest o wiele większa niż w Arce używanej przez Mojżesza...

Energia Arki z Egiptu MUSIAŁA być stale uzupełniana przez ARCYKAPŁANKĘ w pewnym mistycznym rytuale (żeńska energia magnetyczna) Arka traciła CAŁKOWICIE moc bez LUDZKIEGO zasilania.

CZŁOWIEK DUCHOWY zwiększa swoją moc dzięki procesom rozwojowym ... jedynie rozpalając w sobie coraz większy ogień MIŁOŚCI.

Kiara.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Arka_Przymierza

 CO... było w Arce Przymierza , którą używał Mojżesz.... żadna tajemnica "BIAŁY PROSZEK ZŁOTA MONO ATOMOWEGO " https://www.tajemnice-swiata.pl/ormus-bialy-proszek.../

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/


https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/pytania/arka-przymierza/Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cyrodiil-sesje dogzer-pbf garage watachawilkow kadryan