KOD PESZEROWY I WIEDZA WSPÓŁCZESNA

KOD PESZEROWY => Stary Testament => Wątek zaczęty przez: Kiara Grudzień 01, 2009, 14:06:05Tytuł: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Grudzień 01, 2009, 14:06:05
Arka Przymierza , co to jest?

Prawdziwa ARKA PRZYMIERZA , to mozliwosc korzystania z wiedzy calkowitej MADRTOSCI SERCA dzieki osiagnietemu ROZWOJOWI DUCHOWEMU.

Ale, istnieje rowniez jej techniczna kopia, ktora tak naprawde jest tylko z nazwy ARKA PRZYMIERZA, gdyz jest to wylacznie urzadzenie techniczne ( kondesator) , ktore moze stworzyc energie o mocy podobnej do tej , ktora moze rowniez stworzyc Czlowiek w swoim ciele fizycznym , by otworzyc dostep do wiedzy serca.Zeby moglo zaistniec stale polaczenie z nia a cialo ludzkie moglo by ulec transformacji w cialo swietliste.


Tworzy sie nie moca umyslu a moca serca. Nic bardziej zwodniczego niz logika i intelekt , one bez uczuc tworza maszyne.
Wiedze techniczna o ktorej myslimy? Kazdy  posiada IDETYCZNA , kazda Dusza Boska , nikt ale to nikt nie jest jej pozbawiony. Zablokowany czesciowo dostep do niej jest wylacznie po to by Czlowiek nauczyl sie zyc uczuciami. Napelniajacy sie ich energia  wewnetrzny GRAAL automatycznie odblokowywuje dostep do wiedzy w szyszynce ( bo tak naprawde w niej jest depozyt calej dawnej  wiedzy) . Mozg to tylko mechanizm , ktory otwiera dostep do jej poziomow ,oraz mozliwosci przejawow rozdzielonych na 8 czesci.
Zwodnicza jest wiec stymulacja mozgu by osiagnac dostep do   wiedzy technicznej , bo tak naprawde wcale nie o to chodzi.
Arka Przymierza tworzy sie wowczas gdy SERCE napelni sie miloscia po brzegi i  energia uczucia  polaczy sie  przez 3 oko z szyszynka. Wowczas otwieramy w sobie moc tworcza , ktora laczy sie z depozytem Boskiej wiedzy , ktora to  posiada kazdy z nas.
Nazywa sie to PRZYMIERZE Z BOGIEM , idetyczne o ktorym mowil Mojzesz , a ktorego niestety nie osiagnol.
Owszem dane mu byly rozne instrukcje na stworzenie opjedynczych technicznych wzorow owej ARKI , ale nie mialo i nie ma to mocy TWORCZEJ ponadczasowej. Dlatego urzadzenia te potrzebowaly zasilania energetycznego zewnetrznego , a po jakims czasie calkowicie tracily moc.
Nie byly wykorzystywane dla dobra Czlowieka, bo zabraklo rozwoju duchowego ich wlascicielowi.Arka Przymierza , ta dawna , to kondesator energetyczny , ktorego moc uzywana byla nie zawsze  zgodnie z etyka i dobrem ludzi., a  czesciej przeciw nim. Tak wiec prawdziwa Arka Przymierza , to naturalna energia , ktora gromadzimy w trakcie zycia do mocy kondesatora.
Narazie udaje nam sie byc tylko bateriami , ktore systematycznie sa rozladowywane poprzez rozne zdarzenia losowe , ktore wyczerpuja nas energetycznie.Uzyskac Boskosc , tzn stac sie kondesatorem , ktory osiagnie moc umozliwiajaca mu transformacje w cialo swietliste, a nastepnie uniezalezni od wcielen , ktore doladowywuja energetycznie nasza mozliwosc przemieszczania sie w kosmoscie. Boskosc w Czlowieku to nie jest SWIADOMOSC ,TECHNICZNA ,  a ROZWOJ DUCHOWY UMOZLIWIAJACY OSIAGNIECIE STALEGO POZIOMU ENERGETYCZNEGO , NA TYM POLEGA UWOLNIENIE Z KOLA REINKARNACJI.
BOG STWORCA WSZECHRZECZY jest OSOBOWOSCIA DUCHOWO - UCZUCIOWA , JEST ENERGIA a  nie techniczna kreacja , nie rozwoj techniczny zbliza nas do Niego , a rozwoj uczuciowy , podwyzszajacy nasz poziom energetyczny.
Jak sama widzisz wspolczesnie, rozwoj techniczny mamy calkiem niezly , jednak swiat i ludzie staneli na krawedzi kataklizmu, ktory sami stworzyli, bo zabraklo nam uczuc. Ludzkosc w bardzo malym stopniu rozwijala sie uczuciowo, preferujac wygody  techniczne, i jest  to najwiekszy jej blad.

Nie pomoze TECHNICZNE wycwiczenie umyslu , oraz intecje , gdy brakuje uczuc, bo w intecjach musza byc uczucia, dzieki nim stwarzane jest zycie w calym wszechswiecie, one nadaja im WZORZEC ISTNIENIA.
Same intecje to zbyt malo, chociaz tez sa wazne.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Grudzień 02, 2009, 02:26:31
Byc moze logiczne wyjasnienie...


Wykład Nassima - część 1.0 w *AVI także na przeklej.pl
http://www.przeklej.pl/plik/1-0-nassim-haramein-crossing-the-event-horizon-pl-part1-rar-0004m74f003p
http://www.przeklej.pl/plik/1_0_nassim_haramein_-_crossing_the_event_horizon__pl__part2_rar-0004ma4rk40i


1 Nassim Haramein - TEMPLARIUSZE (dodatek do części 4.0)
oraz
4.2 - MYŚLI KOŃCOWE

Czy Templariusze posiedli starożytną wiedzę? Czy Różokrzyżowcy i masoneria są spadkobiercami Templariuszy?
Wokół tych gnostycznych braterstw narosło wiele nieporozumień i mitów. Oba są wewnętrznie zróżnicowane, co sprzyja nawarstwianiu się nieporozumień. Może najwyższy czas skupić się na posiadanej przez nich wiedzy? W tym kierunku zdaje się też zmierzać refleksja Nassima...


<a href="http://www.youtube.com/v/CXeRbk3NhnQ&hl=pl_PL&fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/CXeRbk3NhnQ&hl=pl_PL&fs=1</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/AjidmAOleKE&hl=pl_PL&fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/AjidmAOleKE&hl=pl_PL&fs=1</a>

Lista odtwarzania na You Tube (dodatek dołączony do 4.0):
http://www.youtube.com/view_play_list?p=F9538F183632FD92

4.1. TEMPLARIUSZE w AVI (wklepane białe napisy PL)
http://www.przeklej.pl/plik/4-1-nassim-haramein-the-knights-templar-pln-rs-avi-0005849jb40i

MYŚLI KOŃCOWE
<a href="http://www.youtube.com/v/52p2JwMQEg4&hl=pl_PL&fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/52p2JwMQEg4&hl=pl_PL&fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=52p2JwMQEg4

4.2 Myśli końcowe w AVI (wklepane białe napisy PL)
http://www.przeklej.pl/download/00058556c/4-2-crossing-the-event-horizon-final-thoughts-pln-rs-rar


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Marzec 01, 2010, 01:30:22
OBRZEZANIE

Bardzo ciekawym zagadnieniem jest akt obrzezania , nie przez sam fizyczny zabieg a przez jego rytualne znaczenie.
Wlasciwie tlumaczony jest on jako przymierze z Bogiem JAHVE.Ale co on tak naprawde oznacza , czemu sluzy ten duchowy rytual.

Jako ciekawostke dodam rozwazania na FZP.

http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=4018&start=75

Wyjasnienie obrzezania znalazlam u barzo starego afrykanskiego plemienia Dogonow.

Bardzo ciekawa jest symbolika obrzezania chlopcow w plemieniu Dogonow.

"Wspinając się na wzniesienie, dochodzimy do nawisu skalnego, pod którym widać ścianę pokrytą symbolicznymi znakami i kolorowymi rysunkami. Hogon wyjaśnia przeznaczenie miejsca i symbolikę znaków. Udaje nam się zrozumieć, że wąż symbolizuje przodków, a ślady szakala są ważne, ponieważ wykorzystuje się je do wróżb. Potem tłumaczy istotę inicjacji, bez której człowiek nie pozyskuje jednoznacznej płci, a bez niej nie może prawidłowo funkcjonować w społeczności, nie zdobędzie od starszyzny świętej wiedzy przodków i nie skorzysta z ich siły życiowej. Dogonowie uważają, że człowiek rodzi się z podwójną duszą - żeńską i męską. Pozostałość po matce to u chłopca napletek, a pozostałość po ojcu u dziewczynki - łechtaczka. ..."
http://turystyka.gazeta.pl/Turystyka/1,82269,5814398,Tajemnicze_plemiona_Afryki___Dogonowie.html

Rozwazanie na ten temat uzupelniajace wyjasnienie dopisze.

Kiara


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 21, 2010, 10:41:09
Co to znaczy przymierze zawarte miedzy Bogiem a ludzmi.

"W Bibli jest rowniez i taki opis Arki.

"(21) Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem. (22) Będą zatem istniały, jak długo trwać będzie ziemia: siew i żniwo, mróz i upał, lato i zima, dzień i noc.
Potem Bóg tak rzekł do Noego i do jego synów: (9) Ja, Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; (10) z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi. (11) Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię. (12) Po czym Bóg dodał: A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: (13) Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. (14) A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, (15) wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa. (16) Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi. (17) Rzekł Bóg do Noego: To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi."

Moze nie arka , (arc-en-ciel) , czyli zwyczajnie tecza na  niebie , a co znaczy tecza? I kiedy tworzy sie tecza? Nie wszystko trzeba doslownie tlumaczyc , przez wieki zmienila sie pisownia slow , zmienily sie tez symbole znaczeniowe.


acentaur na innym forum;

Sybolika Teczy jaka przymierza boga/ow z czlowiekiem nie ogranicza sie tylko do biblii
lecz znajdziemy je takze w mitologii nordyckiej/germanskiej.
Gdy woda jako deszcz ( element zenski) polaczy z ogniem jako promienie sloneczne ( element meski) wtedy powstanie
tecza siedmiobarwna jako iluzoryczne wysklepienie niebios. Po tej teczy zstepowali bogowie.
pozdrawiam


east na innym forum.

Tęcza to również rozszczepienie światła. Oprócz tego , że to jest zjawisko fizyczne , niesie nie tylko symbolikę Przymierza, lecz dużo więcej. Ukazanie tego, co jest niewidzialne. Gołym okiem postrzegamy te zakresy częstotliwości fal, które może odebrać nasz mózg. Lecz spróbujcie popatrzeć na ultrafiolet. Granice możliwości nieuzbrojonego oka sięgają zenitu - nie jesteśmy w stanie rozróżnić kształtu rozświetlonego ultrafioletem, zauważamy tylko rozmyte i wibrujące kontury. Piszę o tym niejako w uzupełnieniu do 4D i  "magicznej bryły" Zigrina  ( i Silvera ), aby lepiej można było sobie wyobrazić z czym mamy do czynienia.
Jeśli założyć, iż tęcza to symboliczna ( oraz fizyczna ) manifestacja Przymierza, to czy na jej odbiór jesteśmy skazani wyłącznie poprzez zmysły, których zwykle na co dzień używamy ?  Najnowsze badania naukowe, o czym już wielokrotnie wcześniej pisałem donoszą, że wewnątrz nas znajduje się nie tylko sieć neuronowa, lecz również światłowodowa. Badania funkcjonowania mózgów medytujących mnichów tybetańskich dowodzą, że medytacja umożliwia funkcjonowanie mózgu w granicach częstotliwości fal (gamma) - podczerwieni i ultrafioletu. Wydaje się, iż warunkiem przejścia na te zakresy odbioru  i nadawania ( czyli na "język światła" ? ), jest wyjście poza umysł -  jak twierdzą sami mnisi - osiągniecie stanu nie-umysłu.
Czy tylko mnichom ten stan "święty" jest dane osiągnąć . Nie, to jest możliwe dla każdego. Wczoraj zadzwoniła do mnie bardzo przyjazna mi osoba, która poradziła mi, żeby każdego dnia ćwiczyć nie-utożsamianie się ze sobą. Patrząc w lustro musisz wiedzieć, że to nie jesteś tylko Ty, że to co widać i czym wydaje się , że jesteś to nie cała prawda o Tobie, a tylko fizyczny nośnik, taki pojazd dla Twojej prawdziwej istoty. W jej przypadku taka "terapia" działa do tego stopnia, że umożliwia jej normowanie ciśnienia bez żadnych leków, a także pielęgnowanie dobrego stanu zdrowia.
Piszę o tym, bo czuję, iż umysł ludzki ( który de facto jest narzędziem umożliwiającym praktyczne funkcjonowanie w fizyczności ) dotarł do granic swoich możliwości poznawczych. Po prostu fizyczne granice naszych organizmów limitują nas samych - Stwórców rzeczywistości. Ale można je przekroczyć "przesiadając się" na światłowodową sieć kwantowej wymiany informacji. Gdyby tak nie było, to po co by nam była świetlna sieć ?
Świat ożywiony, zgodnie z przytoczonymi przez Kiarę słowami Pana z Biblii , trwa w Przymierzu. Tylko my jeszcze nie funkcjonujemy na tych częstotliwościach, ale to się może wkrótce zmienić ..


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 21, 2010, 23:16:28
cd. z innego forum.

Nie zrozumiales znaczena okreslenia  "arka przymierza"  ktora  Bog zawarl ,owe  przymierze z Noe poprzez  arke - luk -tecze w ktorej zdeponowana jest cala wiedza o naszym rozwoju , oraz kolejnych jego fazach w okreslonym czasie. Zawarl przymierze ze wszystkimi ludzmi , ktorzy urodzili sie  po potopie. Symbolem tego przymierza jest tecza na niebie , ktora jest fraktalnym odniesieniem do tworzacej sie teczy -luku miedzy polkulami mozgowymi , a pozniej przechodzi ten strumien pomiedzy  sercem a trzecim  okiem.
I to jest jeden aspekt wiedzy na temat Boskiego przymierza z Czlowiekiem , gdy poprzez zmiane czestotliwosci , podniesienie wibracji otwiera sie w nim dostep do wiedzy wyzszej plynacej juz strumieniami swietlnymi przez nasze kanaly energetyczne.
Natomiat drugim znaczeniem slowa arka , to lodz Noego , ktora bedac fizyczna lodzia niesie tez zestaw wiedzy , ale to juz inna sprawa.

Trzecim odniesieniem arki przymierza jest urzadzenie techniczne , ktore dokonujewyladowan energetycznych poprzez oddzialywanie w nim na siebi pierwiastkow napromieniowanych energia sloneczna.Ten proces wcale nie jest az tak skomplikowany gdyz steruja nim mysli i uczucia , robia to kaplani w namiocie przymierza. Powstajaca energia ( energia jest zawsze obojetna) moze dokonywac czynow o skutkach dobrych pozytywnych lub zlych.
I to urzadzenie tez jest nazwane arka przymierza , gdyz dane ( czy dane?) bylo Mojzeszowi by mogl prowadzic wojne z plemionami , ktore chcial sobie podporzadkowac.

Urzadzenie bylo konstrukcja wykorzystujaca reakcje energetyczne , byla to bron orgonowa , ktora do tej pory po swoim dzialaniu pozostawila pustynie praktycznie bez zycia.
Ale w konstrukcji tej broni byla wykorzystana wiedza dotyczaca osobowosci pierwiastkow i skutkow ich oddzialywan na siebie.Gdy bylo agresywne powodowalo wybuch , gdy bylo harmonijne powodowalo wejscie w wyzszy wymiar i przenoszenie wen fizycznych obiektow , ktore tracily parametry fizycznego przyciagania ziemskiego , lewitowaly.

Mysle ze to ta technologia byla stosowana przy budowie piramid.

Tak wiec uzyskanie pelnej harmoni uzyskanej miedzy strumieniem energetycznym stworzonym miedzy owymi pierwiastkami powoduje lewitacje.
U czlowieka taki stan uzyskuje sie wowczas gdy zachodzi absolutna harmonia miedzy polkulami mozgowymi , wowczas powstaje luk tecza , a czlowiek lewituje.

Jak wszystkie ludzkie mozliwosci tak i ta zostala skopiowana w postaci urzadzenia technicznego , ktorym byla owa arka przymierza.

Sposob wykorzystania jej mozliwosci to inna sprawa , jak wszystko , pozytywnie , lub negatywnie.
No dobrze tylko wcale nie zmienia to faktu iz mozliwosc taka otrzymal Czlowiek w darze "przymierzu" od Stworcy ,jest ona zdeponowana w mozliwosciach rozwojowych kazdego Czlowieka.
I znowu wracajac do wiedzy iz kazdy z nas jest stworzony na wzor i podobienstwo Boga , ma te same co on mozliwosci tworcze , osiagnac tylko nalezy harmonie wewnwetrzna ( czyli harmonie miedzy swoimi wewnetrznymi aspektami , meskim i zenskim , by polaczyly sie owym slawetnym lukiem teczy , czyli arka).
Nie bede opisywac procesu , bo znacie juz go dosyc dobrze.

Kiara


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 31, 2010, 01:21:40
* MIKAL

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikal
Mikal
[edytuj]
Z Wikipedii
Skocz do: nawigacji, szukaj
Mikal pomaga Dawidowi w ucieczce, obraz Gustave Doré

Mikal (hebr. מיכל‎; skrócona forma imienia Michael - kto jest jak Bóg) - córka Saula, króla Izraela, pierwsza żona króla Dawida. Zapis historii Mikal przekazują biblijne Księgi Samuela.

Była drugą córką króla Saula. Król, zazdrosny o rosnącą popularność Dawida (który prowadził dla Saula kampanie wojenne), chciał wprowadzić Dawida do swojej rodziny, aby mieć na niego wpływ i łatwiej wydać w ręce Filistynów. Dawid odmówił początkowo wzięcia Merab, starszej córki Saula, jednak młodsza Mikal pokochała wkrótce Dawida, a król ponowił propozycję. Jako okup Dawid miał dostarczyć sto napletków zdobytych na Filistynach. Dostarczył ich dwieście i został zięciem Saula[1].

Mikal uratowała Dawida maskując jego ucieczkę, gdy Saul chciał go zabić - ostrzegła Dawida, a gdy ten uciekł przez okno, umieściła w jego łóżku figurkę bożka domowego - terafim. Przed Saulem udała, że Dawid ją zastraszył.
Abner, sługa Dawida odbiera Mikal Paltiemu

Po ucieczce Dawida, Saul dał ją ponownie za żonę Paltiemu, synowi Laisza z Gallim[2]. Dawid odzyskał ją (mimo sprzeciwu drugiego męża) po śmierci Saula, gdy negocjował z Iszbaalem, synem Saula[3].

Gdy Dawid odzyskał Arkę Przymierza i tańczył przed nią, Mikal uznała to za niestosowne, gdyż taniec w krótkim efodzie (formie spódniczki) oznaczał obnażenie się przed poddanymi[4]. Za swoją uwagę Mikal została według relacji biblijnej ukarana niepłodnością i umarła bezdzietnie.


Dla mnie szczegolnie interesujacy jest TANIEC DAWIDA  PRZED ARKA PRZYMIERZA

Za taniec przed Arka Przymierza w Namiocie Przymierza zostala zabita strzala jedna z kaplanek  ( czy Mirjam, ktorej wczesniej odebrano range Mirjam ( z niepodporzadkowanie sie Mojzeszowi?) i zostala z innym imieniem?, gdyz uznano ten taniec  za bezbozne zachowanie.
Jednak ten obyczaj- taniec przed Arka  byl normalnoscia , tak postepowali rowniez mezczyzni.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 08, 2010, 11:09:12
Ciekawy fragmet do rozwazenia;


W 2 Mojz. 3:15, w Biblii Tysiaclecia, jest napisane:
Cytat:

"Mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: JESTEM, Bóg ojców waszych, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba posłał mnie do was. To jest imię moje na wieki i to jest moje zawołanie na najdalsze pokolenia."

Godne uwagi sa slowa :"
"Mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: JESTEM, Bóg ojców waszych".....

Co to znaczy Bog ojcow waszych? Co to znaczylo w przeszlosci?
Czy Bog ojcow waszych , to to samo co Stworca Wszechrzeczy? Skad wzielo sie okreslenie Bog?

Wyjasnienie tego zagadnienia otwiera zupelnie inne spojrzenie na POJEDNANIE Mojzesza z tym Bogiem , bo trzeba by bylo rowniez odrozniac dwa zagadnienia;
1. Przymierze Noego.
2. Pojednanie Mojzesza
Te dwa okreslenia sa utozsamiane z idetycznoscia zdarzen i jednane tym samym slowem PRZYMIERZE , ale w rzeczywistosci tak nie jest.
Przymierza dokonal STWORCA WSZECHRZECZY z Noe , a Pojednania dokonal Mojzesz z Bogiem Ojcow.


To bardzo obszerny i ciekawy temat wyjasniajacy dawne zagadki historji , tak samo jak bardzo ciekawa postacia jest sam Mojzesz.

Rozwiazanie tej zagadki odsloni inny oglad drogi , ktora przeszla ludzkosc kierowana ustalonymi przez Mojzesza prawami religijnymi. Akceptacja takiej wiedzy nie jest latwa spraw , mimo wszystko wygodnie jest zyc pod parasolem ochronnym wiary bez samodzielnego myslenia.
Tak wiec nie ma obaw nie wielu w to uwierzy. ;)


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 08, 2010, 13:37:58
Dodam tez ciekawostke , ktora napisal Dwekut na FZP.

"W tym wersecie znajdziesz właśnie odpowiedź na swoje pytanie.
Pewnie dość zaskakującą
Tłumaczę to co nas interesuje.

Szemos 3,15

זה-שמי לעלם, וזה זכרי לדר דר

"To jest imie moje aby ukryć
i to pamiętanie moje z pokolenia na pokolenie."


Komentarz Rasziego do powyższego wersetu jest następujacy :

לעלם
Należy rozumieć jako "aby ukryć" gdyż nie ma tam literki wow, a nie tak jak to jest często błędnie tłumaczone "na wieki".

Aby ukryć oznacza wg Rasziego, iż nie należy wymawiać tego imienia tak jak jest zapisane.


Tak zgadza się.
Tam gdzie przetłumaczyli "JESTEM" jest 4-literowe Imie.


Jeśli chodzi o odpowiedż na Twoje drugie pytanie, to poznawanie znaczeń azkaros - Imion Bożych to domena wiedzy kabalistycznej. A z tego co się zdążyłem zorientować nie jesteś na to na to poznawanie w obecnej chwili przygotowany.
Napiszę tylko tyle, iż czteroliterowe Imie opisuje konstrukcje olamos - światów i związki między nimi oraz jak powstały."

O tym tlumaczeniu imienia a raczej zrozumieniu sensu napisze pozniej dolanczajac jeszcze inny material , jak zawsze owe 4 laczy sie z wladza nad zywiolami , ktore przekladaja sie rowniez na inne odnosniki.
Nie mniej jednak zycie w swiecie fizycznym , czyli cale stworzenie sklada sie z 4 zywiolow polaczonych energia..
Jaka energia? Zawsze ta sama energia milosci , jednak w zaleznosci od epoki w ktorej zyjemy jej moc jes nie idetyczna , a w zwiazku z tym nazywamy ja w rozny sposob i roznie o niej myslimy.
Jednak droga do Stworcy to droga wchodzenia w coraz wyzsza wibracje energii milosci i poznawanie jej oddzialywania , ogladanie sie w jej lustrze i odczowanie jej efektow. Stworca jest miloscia bezwarunkowa , najwyzszym jej potecjalem i do osiagniecia takiego potecjalu ( rozswietlenia sie taka energia milosci dazymy by uzyskac pelnie iluminacji)  czyli potecjalu wiedzy Stworcy. Nie nalezy mylic wiedzy Stworcy z moca Stworcy , mocy jak On zadno ze stworzen nigdy nie osiagnie.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 14, 2010, 11:47:16
Sekrety Arki Przymierza...

chanel z innego forum.

Niestety nie potrafię dokładnie podać wymiarów arki ,ale pamiętam że w tym wykładzie Nassim Haramein zajmuje siętym tematem.Niestety Artku nie mam czasu tego oglądać raz jeszcze ,więc podam ci tylko link.Przepraszam jestem ostatnio zapracowana  Z politowaniem i tylko wpadam na chwile na forum Uśmiech
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=446.0

http://www.youtube.com/watch?v=JEtR03nBJxw


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 21, 2010, 22:04:09
Takie sobie podsumowanie ...Warto wiedziec iz kazde urzadzenie techniczne jest tylko kopia zewnetrzna mozliwosci ciala ludzkiego , jego organow poszczegolnych.
Te wszystkie czynnosci , ktorymi zachwycamy sie i korzystamy z nich na codzien drzemia jeszcze nieuruchomione w nas.

Stworca Wszechrzeczy obdarowywujac nas Iskra Boza zawarl z nami przymierze , ktore mowi o tym depozycie. Uruchomi sie on tylko i wylacznie wowczas w calosci gdy zyjac , zyc bedziemy zgodnie z wartosciami przekazywanymi nam przez Niego. A sa nimi ,milosc , godnosc i prawosc zycia , wolnostojenstwo ( nie ingerecje w cudza wolna wole oraz absolutne prawo do nie ingerecji w nasza wolna wole), wowczas Czlowiek osiagnie moc , ktora uruchomi w nim ten depozyt przekazany nam w momecie stworzenia.


"W Bibli jest rowniez i taki opis Arki.

"(21) Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości. Przeto już nigdy nie zgładzę wszystkiego, co żyje, jak to uczyniłem. (22) Będą zatem istniały, jak długo trwać będzie ziemia: siew i żniwo, mróz i upał, lato i zima, dzień i noc.
Potem Bóg tak rzekł do Noego i do jego synów: (9) Ja, Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; (10) z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi. (11) Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię. (12) Po czym Bóg dodał: A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: (13) Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. (14) A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, (15) wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa. (16) Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi. (17) Rzekł Bóg do Noego: To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi."


Natomiast tekst dotyczacy Mojzesza mowi o pojednaniu z Bogiem Ojcow mysle ze to nie to samo.


W 2 Mojz. 3:15, w Biblii Tysiaclecia, jest napisane:
Cytat:

"Mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: JESTEM, Bóg ojców waszych, Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba posłał mnie do was. To jest imię moje na wieki i to jest moje zawołanie na najdalsze pokolenia."

Godne uwagi sa slowa :"
"Mówił dalej Bóg do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: JESTEM, Bóg ojców waszych".....
Co to znaczy Bog ojcow waszych? Co to znaczylo w przeszlosci?

Czym zatem naprawde byla Arka Przymierza?


http://www.youtube.com/watch?v=JEtR03nBJxw


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 23, 2010, 10:14:24
"MANNA Z NIEBA"

Zeby rozwazac prawdziwe znaczenie pokarmu na "pustyni" ktory jedli Israelici trzeba zrozumiec symbolike slow.

Tak wiec czym bylo niebo w kodzie peszerowym i czym byla manna? Wiadomo iz slowa te sa symbolami i nie powinno sie odczytywac ich doslownie bo przekaz traci sens.
Oblok , lub obloki to rowniez czesto uzywane slowo , ktore jest symbolem.

Zeby uzasadnic moja wiedze posluze sie odnalezionym przypadkowo opisem wyjasniajacym ta symbolike.

"More About : manna z nieba stary testamet
Kiedy Mojżesz prowadził swój lud z niewoli egipskiej do ziemi obiecanej, Izraelici cierpieli głód i zaczęli buntować się przeciwko Mojżeszowi. Pan Bóg usłyszał ich narzekania i postanowił nakarmić wybrany lud na znak swego miłosierdzia. Wieczorem zesłał im stado przepiórek, a rano, gdy rosa opadła zobaczyli na ziemi coś drobnego, okrągłego. Pytali: Man hu? – bo nie wiedzieli co to jest, stąd nazwa „manna”, czyli chleb Pański.

Taki jest rodowód wyrażenia:
Manna z nieba, czyli coś dobrego, co przychodzi nagle, niespodziewanie lub łatwo (bez wysiłku); nieoczekiwany dar, zysk, ratunek w trudnej sytuacji"

Czyli owa "manna z nieba to chleb Panski", a co to znaczy " Chleb Panski" ?Bo to okreslenie jest rowniez symboliczne , napisane kodem peszerowym.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 24, 2010, 21:30:59
Miriam niezwykla siostra Mojzesza i Aarana

Obok najważniejszej postaci w historii narodu wybranego, jaką jest bez wątpienia Mojżesz, pojawiają się w Biblii jego brat i siostra. To Aaron stojący przy Mojżeszu i wspierający go w trudnej misji, a później pełniący funkcję najwyższego kapłana, oraz Miriam, która wykazywała cechy przywódcze w czasie wędrówki Izraelitów przez pustynię.

W Starym Testamencie Miriam jest przedstawiona jako córka Amrama i Jokebed z określeniem, że była siostrą Mojżesza i Aarona (Lb 26,59; 1 Krn 5,29). Etymologia hebrajskiego imienia Miryām jest niepewna i dość trudna. Niektórzy badacze uważają, że może ono znaczyć „życzenie” i sugerują, że chodzi np. o „pragnienie dziecka”. Późniejsza tradycja żydowska sięga do słowa mar – „gorzki”, a pochodzące od niego imię o znaczeniu „gorycz” miało nawiązywać do ciężkiego losu Izraelitów w niewoli egipskiej (Exodus Rabba 26,1). Jeszcze inni szukają związków z egipskim słowem mer, co znaczy „miłość”.

Według tradycji Miriam jest wspomniana już w epizodzie opowiadającym o ocaleniu Mojżesza, kiedy jako niemowlaka pozostawiono go na brzegu Nilu (Wj 2,2–8). W opowiadaniu tym przedstawione jest działanie trzech kobiet, które chcą ocalić dziecko od śmierci. Ma ono umrzeć na mocy dekretu faraona (1,22) nakazującego zabić każdego nowo narodzonego chłopca hebrajskiego. Kluczową postacią tej sceny jest siostra chłopca, której imienia jednak nie podano. Dziewczyna obserwowała córkę faraona i moment odnalezienia niemowlaka, a następnie zaproponowała jej, że znajdzie hebrajską mamkę dla niego. W ten sposób oddano chłopca jego prawdziwej matce (Wj 2,4–8). Siostra chłopca wykazała się nie tylko odwagą, ale także inicjatywą, zatem cechami ważnymi w ochronie Izraela. Być może właśnie dlatego w późniejszej tradycji wskazywano, że była to Miriam. Obie te cechy charakteryzują bowiem postawę Miriam w późniejszych epizodach ukazanych w Biblii. Jednak część uczonych zwraca uwagę, że Miriam była wymieniana wśród dzieci Amrama jako ostatnia (Lb 26,59; 1 Krn 5,29), co świadczy raczej, że była najmłodsza. Siostra wspomniana w opowiadaniu o uratowaniu Mojżesza mogła być córką Amrama i innej żony.

Prorokini z bębenkiem

A zatem Miriam pojawia się dopiero w późniejszym epizodzie Księgi Wyjścia (15,20): Miriam prorokini, siostra Aarona, wzięła bębenek do ręki, a wszystkie kobiety szły za nią w pląsach i uderzały w bębenki. A Miriam przyśpiewywała im: „Śpiewajmy pieśń chwały na cześć Pana, bo swą potęgę okazał, gdy konie i jeźdźców ich pogrążył w morzu” (Wj 15,20–21). Ten charakterystyczny opis został utrwalony na wielu obrazach przedstawiających siostrę Mojżesza i Aarona ukazaną w tanecznym pląsie z bębenkiem w ręku.

Opis ten nawiązuje do zwyczaju panującego w starożytnym Izraelu – kobiety tańcem i muzyką witały mężów powracających z pola walki (por. Sdz 11,34). Przytoczony fragment poprzedza wspaniała Pieśń zwycięstwa nad Morzem Czerwonym (Wj 15,1–18), którą śpiewa Mojżesz i cały Izrael ku czci Pana. Pieśń ta nie tylko jest wspaniałym hymnem opiewającym chwałę Pana, który zwyciężył Egipcjan, ale jest też jednym z najstarszych tekstów Biblii. Miriam spełnia w tym kontekście bardzo ważną rolę, przewodnicząc akompaniamentowi muzycznemu, a także śpiewając i tańcząc. Niektórzy mówią o niej nawet jako o autorce pieśni, wskazując inne miejsca w księgach biblijnych, gdzie kobiety są wymieniane w kontekście tworzenia pieśni zwycięstwa, którymi witają swych walecznych mężczyzn (np. Pieśń Debory, Sdz 5; podobnie powitanie Dawida przez kobiety, 1 Sm 18,7; 21,11). Prawdopodobnie kobiety tworzyły pieśni, kiedy ich mężowie byli na polu bitwy.

Autor biblijny nadaje Miriam tytuł prorokini, podobnie jak Aaronowi i Mojżeszowi. Aaron, został nazwany prorokiem, ponieważ miał mówić w imieniu Mojżesza, ten zaś przemawiał w imieniu samego Boga. Mojżesz w tradycji żydowskiej jest uznawany za największego proroka. Teksty biblijne nie przedstawiają jednak Miriam jako kogoś, komu ten tytuł przysługuje wskutek głoszenia słów w imieniu Pana (por. Lb 12,2). W księgach biblijnych jest też mowa o tzw. grupach proroków, których charakteryzowało podobne zachowanie – taneczna ekstaza i śpiew. Nadanie Miriam tytułu prorokini świadczy o jej znaczącej pozycji i autorytecie pośród ludu wybranego, co mogło być efektem także jej silnego charakteru.

Warto podkreślić fakt, że Miriam wraz z Aaronem i Mojżeszem tworzyli grupę proroków z jednej rodziny. Takie niezwykłe zjawisko nigdy już się nie powtórzyło w historii Izraela.

Buntowniczka

Tradycja biblijna ukazana w Księdze Liczb opowiada, że silny charakter i chęć zdobycia znaczącej pozycji doprowadziły Miriam do wystąpienia przeciw Mojżeszowi. Wraz z nią autorytet Mojżesza podważał także Aaron: Miriam i Aaron mówili źle przeciw Mojżeszowi z powodu Kuszytki, którą wziął za żonę. Rzeczywiście bowiem wziął za żonę Kuszytkę (12,1).

Autor biblijny nie tylko wymienia w tekście hebrajskim Miriam przed Aaronem, ale używa czasownika w formie żeńskiej (dosł. i mówiła razem Aaronem przeciw...), co wskazuje, że to właśnie ona dążyła do konfrontacji z wielkim Mojżeszem. Pretekstem do buntu jest sprzeciw wobec małżeństwa Mojżesza z Kuszytką (możliwe, że chodzi o Seforę).

Rodzeństwo jest określane mianem proroków, mimo że podstawy nadania tego tytułu nie są jasne. Ponieważ jednak nazywano tak wszystkich troje, buntownicy stawiali siebie na równi z Mojżeszem, sugerując taką samą relację między nimi a Jahwe: Czyż Pan mówił z samym tylko Mojżeszem? Czy nie mówił również z nami? (Lb 12,2). Jednak reakcja Pana na te słowa jest bardzo ostra. Pan wprawdzie rozmawia z nimi, ale w obłoku, nie tak jak z Mojżeszem – twarzą w twarz. Bóg wyraźnie podkreśla też wyjątkową pozycję Mojżesza: Słuchajcie słów moich: Jeśli jest u was prorok, objawię mu się przez widzenia, w snach będę mówił do niego. Lecz nie tak jest ze sługą moim, Mojżeszem. Uznany jest za wiernego w całym moim domu. Twarzą w twarz mówię do niego – w sposób jawny, a nie przez wyrazy ukryte. On też postać Pana ogląda. Czemu ośmielacie się przeciwko memu słudze, przeciwko Mojżeszowi, źle mówić? I zapalił się gniew Pana przeciw nim. Odszedł Pan, a obłok oddalił się od namiotu, lecz oto Miriam stała się nagle biała jak śnieg od trądu. Gdy Aaron do niej się zwrócił, spostrzegł, że była trędowata (Lb 12,6–10). Kara spotyka Miriam w obliczu całej wspólnoty. Według prawa żydowskiego osoba trędowata musiała zostać wykluczona ze społeczności. Po tym wydarzeniu Aaron prosi Mojżesza, aby wstawił się za nią. Mojżesz wypowiada głośno krótką modlitwę do Pana: O Boże, spraw, proszę, by znowu stała się zdrowa (Lb 12,13). Pan przychyla się do modlitwy Mojżesza, jednak Miriam musi pozostać przez siedem dni poza obozem i dopiero potem może powrócić (Lb 12,14–15). Kobieta zostaje potraktowana indywidualnie, tylko ona zostaje ukarana, a nie tak jak w innych przypadkach pokolenie, a nawet cały lud.

Warto zwrócić uwagę, że mimo błędu Miriam i spektakularnej kary, jaka ją spotkała, przekaz biblijny świadczy, że nie straciła pozycji przywódczyni. Dowodzi tego informacja, że lud pozostał jej wierny i czekał siedem dni, aż Miriam zostanie oczyszczona i wróci do wspólnoty. Dopiero gdy wróciła, Izraelici ruszyli w dalszą wędrówkę.

Doświadczenie Miriam miało jednak ogromne znaczenie i było później przywoływane jako przestroga dla przyszłych pokoleń: Przypomnij sobie, co Pan, Bóg twój, uczynił Miriam w drodze, gdyście wychodzili z Egiptu (Pwt 24,9).

Miriam umarła niedaleko Ziemi Obiecanej, w Kadesz, i tam została pochowana (Lb 20,1). Zaraz po jej śmierci wybuchł następny bunt – dotyczący wody na pustyni. Miriam, podobnie jak Aaron i Mojżesz, nie weszła do Ziemi Obiecanej. Bracia – z powodu swych wątpliwości i nieposłuszeństwa wobec Pana. Wszyscy zostali pochowani poza tą ziemią. Mimo popełnionych błędów cała trójka jest postrzegana w tradycji Izraela jako specjalni posłańcy Pana podczas wędrówki ludu wybranego po pustyni do Ziemi Obiecanej. Świadczą też o tym słowa Boga przekazane w Księdze Micheasza: „Otom cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli wybawiłem ciebie i posłałem przed obliczem twoim Mojżesza, Aarona i Miriam” (por. Mi 6,4).

Miriam jest zatem postacią nie tylko uczestniczącą wraz z innymi w wydarzeniach towarzyszących narodzinom Izraela jako narodu podczas wyjścia z Egiptu i wędrówki po pustyni, ale zajmuje miejsce wśród najważniejszych przewodników tego ludu.

Anna KuśmirekKompletujac wiedze na temat arki warto dokladnie poznac historie Miriam.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 24, 2010, 22:01:31
Warto rowniez przeanalizowac.


http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3235


Warto dodac iz Miriam nie przez wszystkich byla nazywana siostra Mojzesza. Byla siostra Aarona.

http://pwt2004.republika.pl/jez3_2.htm


Miriam nazwana jest w Wj 15,20 nie "siostrą Mojżesza", ale siostrą Aarona. Takie przedstawienie Miriam wysuwa na czoło pozycję Mojżesza. Natomiast prorok Micheasz, mówiąc o przejściu Izraelitów przez morze, wymienia ją obok Mojżesza i Aarona, by zaznaczyć jej rolę w wydarzeniu nad Morzem Czerwonym: "Otom cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli wybawiłem ciebie i posłałem przed obliczem twoim Mojżesza, Aarona i Miriam" (Mi 6,4). Jednak z biegiem czasu wyłącznym przywódcą podczas ucieczki z Egiptu stał się Mojżesz.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Listopad 25, 2010, 01:55:29
Cel budowy zlotego cielca , jaki byl naprawde?

Co uczynil Mojzesz po powrocie z tablicami z gory?"19 A Mojżesz zbliżył się do obozu i ujrzał cielca i tańce. Rozpalił się wówczas gniew Mojżesza i rzucił z rąk swoich tablice i potłukł je u podnóża góry. 20 A porwawszy cielca, którego uczynili, spalił go w ogniu, starł na proch, rozsypał w wodzie i kazał ją pić Izraelitom. 2..."

Sposob przekazania tej informacji jest troche zaskakujacy , jednak dowodzi zupelnie jasno iz Israelici , Lud Wybrany uzywal zlotego proszku do celow mistycznych. Mojzesz dokladnie wiedzial jak nalezy go stosowac i nakazal Ludziom uzywanie go.

http://www.nonpossumus.pl/ps/Wj/32.php


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 03, 2011, 19:39:30
Postanowiłam przenieść fragment dyskusji z innego forum , gdyż może być pomocny do zrozumienia zagadnienia Arki.

Kto bardzo uważnie przeczyta historię wyjścia Żydów z Egiptu zauważy obecność Arki. Kto uważnie przeanalizuje rolę Miriam zobaczy gdzie ona była i jak jej moc uruchamiała tańcząca przed nią kapłanka.

Jak wrócimy do momentu zabicia  strzałą tańczącej przed Arką kapłanki ( już o innym imieniu niż Miriam)  i koniec mocy Arki to łatwo, no może łatwiej będzie zrozumieć moc i rolę tej materialnej Arki.

Żeby zadziałała Arka materialna musi się połączyć z Arką energetyczna , która jest cały czas  tuż obok osoby  , która ma do niej prawo , lub jest elementem przymierza Stwórcy.
Długo nie wiedziałam co to jest teraz już wiem.
Arka naprawdę istnieje , zmaterializuje się gdy otrzyma odpowiednią ilość energii.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Ten kto posiada moc " zaginionego symbolu" (  tak naprawdę on nigdy nie zaginął) , ten dysponuje mocą Arki.

*************

Post # 54 w temacie: Orby,duchy ....czy zwykłe pyłki ?
Cytat: Kiara
A jak te energie wytlumaczyc?
 
Nie znam sie na energetycznych objawieniach typu kula lub inny ksztalt. Ale popatrz na jedno z moich zdjec.
http://www.cheops.fora.pl/forum-przeniesione-cheops-darmowefora-pl-inne-o-projekcie,4/orby-kule-dusze-widoczne-na-zdjeciach,60-200.html
Do dzisiaj nikt tego nie wyjasnil zczegolnie tego dziwnego ksztaltu szkatuly , ktorej wcale nie bylo.
Kiara
post # 58
Cytuj
A mnie chca "przyskrzynic" w tej energetycznej szkatule?     
Kiara
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=86.50

-----------------------------------


Ponieważ od jakiegoś czasu stare forum jest niedostępne, udostępniam wskazane przez Kiarę zdjęcie z mojego prywatnego albumu zdjęć niezwykłych i ciekawych. Zdjęcie to skopiowałam, gdy było jeszcze dostępne. I skoro zostało upublicznione przez samą autorkę, mniemam, że nie popełniam nadużycia udostępniając je ponownie. http://images39.fotosik.pl/587/ae86c32569d8d210med.jpg
Jeśli jednak Kiara wyrazi sprzeciw, usunę link, chociaż samo zdjęcie jest być może dowodem na jej hipotezę:

Cytat: Kiara
Żeby zadziałała Arka materialna musi się połączyć z Arką energetyczna , która jest cały czas  tuż obok osoby  , która ma do niej prawo , lub jest elementem przymierza Stwórcy.
Długo nie wiedziałam co to jest teraz już wiem.
Arka naprawdę istnieje , zmaterializuje się gdy otrzyma odpowiednią ilość energii.
Kiara

Pytanie ode mnie. Czy ta szkatuła, to energetyczna arka przymierza, która znajduje się tuż obok osoby, czyli Ciebie, Kiaro? I to ją wciąż napełniasz energią, świadomie lub nieświadomie? Jeśli tak, to pozostaje teraz odnaleźć materialną arkę i zastosować MOC?
Wiemy, że Jahwe podarował arkę, więc to z nim zawarte zostało przymierze. Z jego też woli arka zostanie uruchomiona ponownie. Pytanie w jakim celu?
Czy znasz już ten cel, Kiaro? Czy może będziesz nieświadomą wykonawczynią woli swego Stwórcy?


**************

http://images39.fotosik.pl/587/ae86c32569d8d210med.jpg

 ??? ??? ??? ??? ;) ;) ;)


Niestety na większość Twoich pytań nie udzielę odpowiedzi bo zwyczajnie ich jeszcze nie znam.

Arka jest darem Stwórcy dla Ludzkości , ale ta prawdziwa a nie jej materialna kopia.
Otwiera ona przejście między wymiarowe , gdy nastąpi harmonia między fizycznościom a duchowością, owszem energia jest niezbędna  jednak istotniejsza jest harmonia.
JHVE to symbol używany , lub wykorzystywany niezgodnie z pierwotną wiedzą , współcześnie jest prze manipulowany w negatywna konotację znaczeniową identycznie jak swastyka. To ludzkie dzieło.

Celu istnienia Arki należy się dopatrywać w przymierzu  Stwórcy z Noe, tam jest informacja o tym.
Arka zostanie uruchomiona ponownie tylko i wyłącznie z woli Stwórcy Wszechrzeczy nikogo więcej.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 03, 2011, 19:46:43
Nie wszystko co jest nam współcześnie przekazywane naprawdę posiada dawne nazwy właśnie takie.
Tak więc przymierze  Stwórcy  nie  JHVE przez JAHVE z NOE .
Mojżessz owszem zabrał sobie bez zgody kapłanów "rządzenie techniczne" , które oddziaływało swoją wielką mocą energetyczną ale na materię. Czyli jej promień mógł rozdzielać wodę i służyć jako swojego rodzaju broń laserowa, powodowała również lewitację
bardzo dużych i ciężkich materiałów. Bez problemu jej energia cielą bloki skalne i unosiła je do góry.
To było urządzenie techniczne , skonstruowane przez pewną cywilizację znacznie wyprzedzającą swoją technologią ludzkość.
Arka ta miała jeszcze kilka ciekawych możliwości , między innymi mogła otworzyć wrota między wymiarowe.

Jednak żeby zaczęła działać musiała być zaopatrzona w energię przez Człowieka.
Owszem mogła mieć zgromadzony pewien zasób energii ale nie napełniana ponownie traciła kompletnie swoją moc , stawała się bezużytecznym przedmiotem.
Jest ona dokładną kopią energetycznej Arki , która kiedyś stworzy każdy jeden Człowiek , zbudowano ją inaczej mówiąc skopiowano możliwości Człowieka. Identycznie jak wszystkie mechaniczne urządzenia ułatwiające nam życie są kopiami zdeponowanych w Człowieku możliwości energetycznych.

Wracając do Noego. Arka dana Noemu to podarowanie możliwości , które uruchomią się kiedyś w Człowieku by nie utonął w potopie wody.

Czyli rozwinął się duchowo i uczuciowo tak ( woda to uczucia) , by mógł przejść przez "ocean miłości" do wymiaru wyższej jej wibracji.
W "potopie tonęli" ci , którzy nie byli w stanie żyć w kolejnym wyższym wymiarze gdyż nie dokonali osobistego rozwoju . Zwyczajnie nie mogli żyć w warunkach wyższej wibracji , oddychać powietrzem o innym składzie chemicznym.
Ci którzy osiągną osobisty rozwój minimum kolejnego wymiaru , oraz harmonie na tym poziomie stworzą Arkę , Łuk który ulatwi im to przejście. Stałe połączenie ich osobistej Iskry Duchowej ze Stwórca jest gwarancjom i darem Przymierza Stwórcy ze wszystkimi Ludźmi , którzy przeszli z drugiego do trzeciego wymiaru.
Ci którzy przeszli osiągnęli możliwości zagwarantowane przez Stwórcę przejścia wyżej    , jednak czy z nich skorzystają?
Czy wykorzystają daną im szansę? To sprawa osobistych decyzji oraz wolnej woli korzystającej z systemu wartości , który ich przeprowadzi , lub zablokuje.


Wracając do Mojżesza, był bardzo wykształconym kapłanem , posiadał bardzo dużą wiedzę teoretyczną , miał szansę przeprowadzić "ród wybrany" czyli wyselekcjonowany jako dwa rody gotowe rozwojem duchowym do kolejnych możliwości rozwojowych.

Mojżesz byl aspektem męskim Mirjam ( czyli męską częścią oddzieloną od niej podczas eksperymentu atlantydzkiego) zatem miał przeolbrzymią  szansę spełnić obietnicę Stwórcy połączenia miłością dwóch dawno temu rozłączonych aspektów Szechiny.

Niestety moc energetyczna i wiedza logiczna to za mało. On nie byl rozwinięty duchowo , niósł w sobie bardzo niski poziom miłości.
Zdominowała go władza i męskie  słabości do kobiet.

Owszem otrzymał od Stwórcy "Tablicę Przymierza" ale potłukł ja  ,  bo się wystraszył jej wiedzy i energii z niej płynącej. Nie potrafił jeszcze zaakceptować równości kobiety i mężczyzny. Napisał zestaw praw ( na podstawie już wcześniej istniejących) , które zastosował do władania swoim ludem.
I na tym zakończył swoją karierę powrotu do jedni i scalenia rozdzielonej wiedzy.

Nie wszedł nigdy do "ziemi obiecanej" , stracił to prawo gdy wziął sobie kolejną żonę.
Bowiem "Ziemia Obiecana" była dla niego i jego rodu posagiem danym Miriam przez jej ojca , do niej miał Mojżesz poprowadzić swój rod i ród żony ( w sumie 6000 ludzi).
Gdy wziął sobie kolejną żonę musiał zwrócić posag żony jej ojcu i jej  rodowi. Miriam również zginęła nie doszła do dawnych ziem rodowych.O jej śmierci  jako Miriam nie mówi się prawie nic , bo nie zginęła pod tym imieniem arcykapłani żeńskiej. Zdegradowano ją do niższej rangi i innego imienia.  Mówi się  o kalane tańczącej "bezwstydnie" przed Arką  i o mężczyźnie , który ją zastrzelił strzałą bodajże z łuku.

Odeszła z ziemi zabierając sekret Arki jej moc otworzenia wymiaru.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 03, 2011, 21:48:49
Dariusz na innym forum.


Zaskakujesz mnie niekiedy:

Cytat: Kiara
Ci którzy osiągną osobisty rozwój minimum kolejnego wymiaru , oraz harmonie na tym poziomie stworzą Arkę , Łuk który ulatwi im to przejście. Stałe połączenie ich osobistej Iskry Duchowej ze Stwórca jest gwarancjom i darem Przymierza Stwórcy ze wszystkimi Ludźmi , którzy przeszli z drugiego do trzeciego wymiaru.

Mamy tu dwa aspekty, łuk i przejście z drugiego do trzeciego wymiaru.
Ciekawe interpretacje, jednak pozwól, że przynajmniej na tę chwilę się z Tobą nie zgodzę.
Czyli tak:
wg Ciebie łuk (czytaj tęcza, którą Jehowa "położył" na obłokach jako znak przymierza, ze już nigdy nie ukarze ludzkości potopem) to nic innego jak arka. Niech tak będzie. Jednak moim zdaniem mijamy się nieco z głównym tematem, czyli fizyczną "arką Przymierza".
Dalej piszesz, że tę fizyczną Mojżesz ukradł Egipcjanom. Ciekawe, nie powiem, ale powiedz mi skąd masz te informacje? Ja swoje opieram na Biblii, a ta wskazuje, ze uczynili ją Żydzi wg ścisłych zaleceń "góry".

Oczywiście, aby wyprzedzić niektóre "podpowiedzi", zdaję sobie sprawę z faktu, iż Biblia jest zniekształcona, jednak nie cała i w tym aspekcie akurat nie przypuszczam by ktoś nią manipulował. Mrugnięcie


Z "wymiarami" przeniosłem się tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5114.25


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 03, 2011, 21:50:50
Widzisz żeby zrozumieć dawne przekazy trzeba znać symbolikę używaną dawno temu , oraz fakt iż jak na gorze tak na dole.. Czyli wszystko ze świata duchowego ma przeniesienie i odbicie w świecie fizycznym.
Niebem nazywano kiedyś dwie  półkole mózgowe , arką -Ark , Łuk świetlny  łączący je.
Półkola żeńska i męska to rody reprezentujące aspekty osobowościowe i pierwiastki ród oraz iryd.
Gdy oddziałuje się na nie energią o określonej częstotliwości powstaje między nimi "walka" , lub istnienie harmonijne . Energia orgonowa   , która spowodować może niesamowite zniszczenia , lub piękna twórcza "unosząca góry" ale i dosłownie unosząca.
Światło przechodzi przez "trzecie oko" ( ono ma trzy poziomy przejścia , tzw. rożne kamienie) najszlachetniejszy jest diament.
Po przejściu przezeń powstaje strumień świetlny o określonej  barwie , mocy i sposobie działania. Twórczym , lub niszczącym. Czyli w dół lub w górę.
Tylko po przejściu energii  przez diament osiągamy rozszczepienie światła i skupienie w biały promień o niezwykłej mocy. Ale to dzieje sie tylko wówczas gdy Człowiek uzyska harmonię wewnętrzną i moc. To dotyczy Arki ( możliwości danych Człowiekowi przez Stwórce w trakcie przymierza z Noe.

Arka , która dysponował Mojżesz była kopią w fizyczności tych możliwości która została otworzona dla Ludzkości.
Energię białą w Arce potrafiła tworzyć Miriam, żaden kapłan włącznie z Mojżeszem i Aaronem tego nie potrafili.

Napełniony energią plusową przez Miriam ( powiedzmy generator Arki) działał dopóki ta energia jeszcze  była. Bowiem samo "ładowanie energiom minusową, męską) mogło działać tylko tyle czasu przez ile była energia plusowa Miriam.

Sama energia minusowa  lub plusowa , jeden potencjał nie może stworzyć efektu ruchu.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 05, 2011, 13:11:08
Arka Przymierza.

Warto uzupełnić moją wiedzę o wiedzę innych ludzi, zatem  wklejam link z ciekawymi informacjami.


http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,30.0.html


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 05, 2011, 19:11:18
Arka Przymierza i Egipt współczesny.

Kto posiądzie moc Arki ten uzyska władze nad ziemią i Ludźmi jak Mojżesz.Dzięki Darek , ten filmik uzupełnił tylko moją układankę.

Zdarzenia:

1. Demonstracje polityczne w Kairze.
2. Zablokowanie  totalne dostępu do Piramid.
3.Wypuszczenie więźniów z wiezień.Takich aktów nie czyni się w innych okolicznościach jak wojna.
4.Grabież w muzeum ( rozbijanie glinianych figurek , a nie kradzież ich) wskazuje jednoznacznie na poszukiwanie czegoś małego w ich wnętrzach. Czego?
5.Spowodowanie rozruchów w których giną ludzie , ogólne zamieszanie , strach , ból , cierpienie i śmierć. Czyli planowe stworzenie energii o określonym potencjale.

Analiza.

Rozruchy główne były w centrum miasta , Piramidy poza miastem , zatem wszystkich turystów należało skierować do miejsca w których nie było żadnych , ale to żadnych demonstracji dla ich osobistego bezpieczeństwa. Czyli do Gizy pod piramidy.

A tak nie zrobiono. Dlaczego? Dlaczego zablokowano dostęp do piramid kordonem wojska, skoro tam było spokojnie i byli głównie turyści?
Do prowadzenia badań i wykopalisk nie jest niezbędne blokowanie dostępu do wszystkich obiektów , to jest robione w trakcie  otworzonego dostępu do płaskowyżu. Tak więc nie o badania i poszukiwania chodziło tym razem , a o coś co mogło mieć wymiar efektu większy niż jakiś fragment , któregoś obiektu.

Piramida Cheopsa , bo to ona ( moim zdaniem była "gwiazdą" zdarzeń a ściślej sarkofag w komnacie górnej. Jeszcze ściślej coś co było do niego włożone. A co idealnie pasowało do tego sarkofagu? Co miało idealne wymiary jak jego wnętrze?
Jest taka rzecz, Arka Przymierza.

To uruchomienie jej ( moim zdaniem) było przysłowiowym "gwoździem " programu.
Moim zdaniem oryginał jest od dawna w posiadaniu "pewnych grup" , jednak żeby był uruchomiony niezbędne jest takie małe "urządzono" ma trochę dziwny wygląd a w środku przewodnik energii ( nie opiszę go szczegółowo z wielu względów). To właśnie tej rzeczy poszukiwano w glinianych figurkach w muzeum i innych składach eksponatów i artefaktów. Dlatego rozbijano je szukając tej "malej rzeczy" a nie kradziono. Bo nie o okradanie chodziło a o znalezienie tego "małego cudu".

Ale Arka nie zadziałała by bez energii... skąd ją wziąć?  Same demonstracje z niezadowoleniem ludzkim to zbyt mało.

Był sposób wypuścić kryminalistów ze wszystkich więzień na raz. To wieloaspektowe zdarzenie na teraz i bliską przyszłość dla wojska władającego krajem.

Oni zrobili resztę ,można było bezkarnie do nich strzelać , bo oni też strzelali , przecież to kryminaliści , szli jak szarańcza niszcząc wszystko po drodze. Być może byli tez czymś sterowani? Może czipy? Może narkotyki , a może jeszcze coś innego ...

Nie mniej jednak dzięki ich udziałowi uzyskano odpowiednią energie o właściwym potencjale wibracyjnym.

Efekt tego uruchomienia Arki mógł by być dla naszej przyszłości.

Co chciano uzyskać? Według moich przypuszczań trzy rzeczy.

1. Przestawić oś ziemi do pozycji którą posiadała przed rozpoczęciem się  obecnego procesu przebiedowania. To ostatnia chwila , bowiem powrót do pozycji pierwotnej ( ustawnej przez Stwórcę) to zsynchronizowanie się z Jego pierwotna wiedzą , czyli ( wejście w 7 dzień świadomości Jedni wedle kalendarza Majów) otworzenie się globalnej wiedzy dla WSZYSTKICH LUDZI.

2. Uruchomienie sieci energetycznej wokół ziemi odbijającej  energię kosmiczną aktywującą nasze Ludzkie DNA do możliwości transformacji sub-komórkowej. Znacie? Znamy propaganda strasząca Enki z projektu Cheops.

3. To już prawie fantasty ale niesamowicie realne fantasty.Rekonstrukcja fizycznego ciała dla istoty , która sama go sobie nigdy nie stworzyła  i nie stworzy na drodze ewolucji gdyż jest "twórcą" współczesnego swojego "gatunku" inteligencji syntetycznej. Inaczej mówiąc androidów najbardziej ekspansyjnych  i agresywnych w kosmosie.
Znacie legendę o istocie głęboko pod ziemią , której rozpada się ciało? Łapane są kobiety przetrzymywane przy nim ( on karmi się ich strachem) , kiedy już się przyzwyczają , wypuszcza się je , pozwala uciekać i w trakcie ucieczki zabija, uzyskując energię strachu o najwyższym potencjale. To właśnie o tą istotę chodzi. Ucieka z miejsc w kosmosie w których dokonała się już ewolucja świadomości , Ludzie żyją tam wyższą wibracją a on i jego cywilizacja nie mają już możliwości karmienia się niezbędną im niską wibracjom.
Stworzenie sobie nowego ciała w którym mógł nieść swoją pamięć było jedyną i ostatnią możliwością przetrwania oraz dalszych podbojów kosmosu.

To już koniec! Definitywny i ostateczny koniec , minęła bezpowrotnie ostatnia szansa.

Jak widać Arka zwyczajnie nie zadziałała , zabrakło niezbędnych elementów , sama energia nie wystarczyła. Moment był unikalny i minął, bowiem wszyto ma swój czas , miejsce i osobę.

Za mały moment wejdziemy w "siódmy dzień" globalnej świadomości wedle Kalendarza Majów , zacznie się dla nas otwierać dostęp do wiedzy Stwórcy. Jest to ostatni etap zrównywania się osi ziemi ze strumieniem energii płynącej z Gwiazdy Matki.

Naprawdę naiwnościom czyją kolwiek jest nadzieja na powstrzymanie tego procesu. Nic , ale to nic nie jest w stanie go zatrzymać i odwrócić naszą Ludzką przyszłość. Nikt nie posiada takiej mocy , żadne elity.

Wydarzenia w Egipcie ( moim zdaniem) mają z tym bezpośredni związek , jednak efektu nie przyniosły żadnego.


Kiara :) :)


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 13, 2012, 17:31:20
Wracając do "Arka NOE".. albo inaczej Arka   KA -RA  EON bowiem są pewne grupy które zgodnie z zasadą naszego życia w świecie odbić od górnej matrycy energetycznej czytają i odczytują znaczenia od tyłu.
Zatem co znaczy Arka Noego tak naprawdę? Możliwość przemiany Duszy w złote ciało w czasie oczywiście bierze w tym udział najwyższa wibracja złotej energii.
Nie wszystko odczytuje się dosłownie i nie wszyto przez nasze obecne wzorce wiedzy. I nie Arka Noego... a arka Noe, mała różnica a całkowicie zmienia znaczenie , sens przekazu. zatem czym naprawdę jest AR-KA zdeponowana w czasie NOE?

To prakod naszego istnienia matryca życia , która zawiera absolutnie wszystkich wzorce życia fizycznego  wychodzące z pierwotnego DNA które jest wspólne dla wszystkich istot żyjących na ziemi.

ARKA NOE to kod DNA który reaktywuje swój pierwotny wzorzec w czasie  dzięki dwom elementom  ; wodzie i słońcu inaczej energii światła , które
poprzez przejście przez pryzmat - diament - kamień , klejnot- skałę  ( to tylko  kilka  określeń dotyczących naszej podstawy istnienia fizycznego życia.

Kto jest depozytariuszem pierwotnego DNA z którego powstało całe fizyczne życie? Chyba nie sądzicie iż mężczyzna? Bo on nie jest pramatką rodzącą i przekazującą wzorce ( nie umniejszając jego równie ważnej roli).
Wzorcem energetycznym jest Gwiazda Jasna- Venus, a wzorcem fizycznym zawsze ta sama Matką Życia znana na ziemi pod wieloma swoimi imionami obrazującymi jej aspekty przejawiane w przeróżnych inkarnacjach.

Zatem mili moi ściema o staruszku NOE dobiegła końca , pora na prawdziwa informacje, a nie robienie z nas kolejny raz idiotów.Basta!

Zatem czy Noachidzi czy spadkobiercy AR-KA? co jest ważniejsze w obecnym czasie? A czas , zdarzenia w nim zawarte przepuszczą ponownie złotą energię ( pełną jej moc całe 100%) przez każdy pryzmat - diament - klejnot - skałę zawartą w sercu , w czakrze serca każdego Człowieka ( nie mylić z syntetykami bo oni go nie posiadają) i uaktywnią w nich ponownie pierwotny wzorzec DNA i Rna zgodny z wzorcem Pra Matki Ludzkości.Co w efekcie spali wszystkie blokady i ustawi w naturalnym , pierwotnym kodzie wszystkie poszatkowane i poprzestawiane jego sekwencje.

Nie ma takiej mocy żeby mogła ten proces powstrzymać i zablokować lub uczynić tylko częściowo wykonany.  Chociaż siły ciemności ( w postaci również wcielonych na ziemi ludzi ) dysponującymi przeolbrzymimi możliwościami technicznymi usiłuje bardzo aktywnie zatrzymać ten proces. To jednak oni są bezradni wobec MOCY STWÓRCY któremu jesteśmy WSZYSCY podporządkowani.
Wszystkie małe , średnie i duże plany ludzkich knowań zawierały się i zawierają całkowicie w planie Stwórcy. Pora to zrozumieć.

Dodać należy również kod znaczeniowy sylab AR -KA czyli w odwrotnym odczycie KA i RA

KA- w symbolice staroegipskiej znaczy zwyczajnie dusza.

RA- natomiast symbol Boga Słońca , a to oznacza Stwórcy Wszechrzeczy , bo Słońce symbolizuje zwyczajnie siły życia . Zarówno jasność jak i ciepło oraz doskonałość złoto.
Nie chodzi tu o utożsamianie Stwórcy z byciem Słońcem a wyobrażenie iż tym jest ON dla nas czym Słońce dla całokształtu życia. To tylko symbol obrazujący różnice między jasnością i ciemnością dobrem i złem.
Czyli tak naprawdę ARKA NOE to cykl rozwoju Duszy w czasie doświadczeń ziemskich.
Bardzo piękna symboliczna legenda , którą potraktowano dosłownie zmieniając jej sens.

Symbol Arki to powrót do prawzorca po zatoczeniu łuku łączącego ponownie rozdzielone aspekty Stwórcy Żeński i Męski pięknem harmonijnej miłości.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Grudzień 03, 2012, 09:04:44
MENORA
Ola na innym forum)

Menora (siedmioramienny lichtarz ) obecnie jest godłem Israela. Mojżesz nie miał pojęcia jak zbudowac tę lampę dla oświetlania Kodesz ha Kodaszim (miejsce gdzie była arka przymierza, a potem w świątyni) . Podobno sam Kadosz Baruch Hu ( Błogosławiony Święty czyli Bóg) pokazał mu prototyp i dokładnie pokazywał co i jak nalezy robić. Było to w obecności Becalela i nie bardzo wiadomo kto tę menorę skonstruował - Mojżesz, Becalel czy Bóg. Podobno każde ramię menory świeciło innym kolorem światła (sześć ogni kolorów tęczy i w środku białe światło, czyli zmieszane wszystkich sześć). Dzisiaj można domyślać sie, ze może to była lampa laserowa, kto wie??? (to moja fantazja, prosze tego nie brać poważnie).

Znawcy judaizmu na forum mogą jeszcze wiele dodać.
Ola


(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a4/Menorah_0307.jpg/424px-Menorah_0307.jpg)

Kiara :) :)


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 11, 2014, 12:56:24
Miriam niezwykla siostra Mojzesza i Aarana

Obok najważniejszej postaci w historii narodu wybranego, jaką jest bez wątpienia Mojżesz, pojawiają się w Biblii jego brat i siostra. To Aaron stojący przy Mojżeszu i wspierający go w trudnej misji, a później pełniący funkcję najwyższego kapłana, oraz Miriam, która wykazywała cechy przywódcze w czasie wędrówki Izraelitów przez pustynię.

W Starym Testamencie Miriam jest przedstawiona jako córka Amrama i Jokebed z określeniem, że była siostrą Mojżesza i Aarona (Lb 26,59; 1 Krn 5,29). Etymologia hebrajskiego imienia Miryām jest niepewna i dość trudna. Niektórzy badacze uważają, że może ono znaczyć „życzenie” i sugerują, że chodzi np. o „pragnienie dziecka”. Późniejsza tradycja żydowska sięga do słowa mar – „gorzki”, a pochodzące od niego imię o znaczeniu „gorycz” miało nawiązywać do ciężkiego losu Izraelitów w niewoli egipskiej (Exodus Rabba 26,1). Jeszcze inni szukają związków z egipskim słowem mer, co znaczy „miłość”.

Według tradycji Miriam jest wspomniana już w epizodzie opowiadającym o ocaleniu Mojżesza, kiedy jako niemowlaka pozostawiono go na brzegu Nilu (Wj 2,2–8). W opowiadaniu tym przedstawione jest działanie trzech kobiet, które chcą ocalić dziecko od śmierci. Ma ono umrzeć na mocy dekretu faraona (1,22) nakazującego zabić każdego nowo narodzonego chłopca hebrajskiego. Kluczową postacią tej sceny jest siostra chłopca, której imienia jednak nie podano. Dziewczyna obserwowała córkę faraona i moment odnalezienia niemowlaka, a następnie zaproponowała jej, że znajdzie hebrajską mamkę dla niego. W ten sposób oddano chłopca jego prawdziwej matce (Wj 2,4–8). Siostra chłopca wykazała się nie tylko odwagą, ale także inicjatywą, zatem cechami ważnymi w ochronie Izraela. Być może właśnie dlatego w późniejszej tradycji wskazywano, że była to Miriam. Obie te cechy charakteryzują bowiem postawę Miriam w późniejszych epizodach ukazanych w Biblii. Jednak część uczonych zwraca uwagę, że Miriam była wymieniana wśród dzieci Amrama jako ostatnia (Lb 26,59; 1 Krn 5,29), co świadczy raczej, że była najmłodsza. Siostra wspomniana w opowiadaniu o uratowaniu Mojżesza mogła być córką Amrama i innej żony.

Prorokini z bębenkiem

A zatem Miriam pojawia się dopiero w późniejszym epizodzie Księgi Wyjścia (15,20): Miriam prorokini, siostra Aarona, wzięła bębenek do ręki, a wszystkie kobiety szły za nią w pląsach i uderzały w bębenki. A Miriam przyśpiewywała im: „Śpiewajmy pieśń chwały na cześć Pana, bo swą potęgę okazał, gdy konie i jeźdźców ich pogrążył w morzu” (Wj 15,20–21). Ten charakterystyczny opis został utrwalony na wielu obrazach przedstawiających siostrę Mojżesza i Aarona ukazaną w tanecznym pląsie z bębenkiem w ręku.

Opis ten nawiązuje do zwyczaju panującego w starożytnym Izraelu – kobiety tańcem i muzyką witały mężów powracających z pola walki (por. Sdz 11,34). Przytoczony fragment poprzedza wspaniała Pieśń zwycięstwa nad Morzem Czerwonym (Wj 15,1–18), którą śpiewa Mojżesz i cały Izrael ku czci Pana. Pieśń ta nie tylko jest wspaniałym hymnem opiewającym chwałę Pana, który zwyciężył Egipcjan, ale jest też jednym z najstarszych tekstów Biblii. Miriam spełnia w tym kontekście bardzo ważną rolę, przewodnicząc akompaniamentowi muzycznemu, a także śpiewając i tańcząc. Niektórzy mówią o niej nawet jako o autorce pieśni, wskazując inne miejsca w księgach biblijnych, gdzie kobiety są wymieniane w kontekście tworzenia pieśni zwycięstwa, którymi witają swych walecznych mężczyzn (np. Pieśń Debory, Sdz 5; podobnie powitanie Dawida przez kobiety, 1 Sm 18,7; 21,11). Prawdopodobnie kobiety tworzyły pieśni, kiedy ich mężowie byli na polu bitwy.

Autor biblijny nadaje Miriam tytuł prorokini, podobnie jak Aaronowi i Mojżeszowi. Aaron, został nazwany prorokiem, ponieważ miał mówić w imieniu Mojżesza, ten zaś przemawiał w imieniu samego Boga. Mojżesz w tradycji żydowskiej jest uznawany za największego proroka. Teksty biblijne nie przedstawiają jednak Miriam jako kogoś, komu ten tytuł przysługuje wskutek głoszenia słów w imieniu Pana (por. Lb 12,2). W księgach biblijnych jest też mowa o tzw. grupach proroków, których charakteryzowało podobne zachowanie – taneczna ekstaza i śpiew. Nadanie Miriam tytułu prorokini świadczy o jej znaczącej pozycji i autorytecie pośród ludu wybranego, co mogło być efektem także jej silnego charakteru.

Warto podkreślić fakt, że Miriam wraz z Aaronem i Mojżeszem tworzyli grupę proroków z jednej rodziny. Takie niezwykłe zjawisko nigdy już się nie powtórzyło w historii Izraela.

Buntowniczka

Tradycja biblijna ukazana w Księdze Liczb opowiada, że silny charakter i chęć zdobycia znaczącej pozycji doprowadziły Miriam do wystąpienia przeciw Mojżeszowi. Wraz z nią autorytet Mojżesza podważał także Aaron: Miriam i Aaron mówili źle przeciw Mojżeszowi z powodu Kuszytki, którą wziął za żonę. Rzeczywiście bowiem wziął za żonę Kuszytkę (12,1).

Autor biblijny nie tylko wymienia w tekście hebrajskim Miriam przed Aaronem, ale używa czasownika w formie żeńskiej (dosł. i mówiła razem Aaronem przeciw...), co wskazuje, że to właśnie ona dążyła do konfrontacji z wielkim Mojżeszem. Pretekstem do buntu jest sprzeciw wobec małżeństwa Mojżesza z Kuszytką (możliwe, że chodzi o Seforę).

Rodzeństwo jest określane mianem proroków, mimo że podstawy nadania tego tytułu nie są jasne. Ponieważ jednak nazywano tak wszystkich troje, buntownicy stawiali siebie na równi z Mojżeszem, sugerując taką samą relację między nimi a Jahwe: Czyż Pan mówił z samym tylko Mojżeszem? Czy nie mówił również z nami? (Lb 12,2). Jednak reakcja Pana na te słowa jest bardzo ostra. Pan wprawdzie rozmawia z nimi, ale w obłoku, nie tak jak z Mojżeszem – twarzą w twarz. Bóg wyraźnie podkreśla też wyjątkową pozycję Mojżesza: Słuchajcie słów moich: Jeśli jest u was prorok, objawię mu się przez widzenia, w snach będę mówił do niego. Lecz nie tak jest ze sługą moim, Mojżeszem. Uznany jest za wiernego w całym moim domu. Twarzą w twarz mówię do niego – w sposób jawny, a nie przez wyrazy ukryte. On też postać Pana ogląda. Czemu ośmielacie się przeciwko memu słudze, przeciwko Mojżeszowi, źle mówić? I zapalił się gniew Pana przeciw nim. Odszedł Pan, a obłok oddalił się od namiotu, lecz oto Miriam stała się nagle biała jak śnieg od trądu. Gdy Aaron do niej się zwrócił, spostrzegł, że była trędowata (Lb 12,6–10). Kara spotyka Miriam w obliczu całej wspólnoty. Według prawa żydowskiego osoba trędowata musiała zostać wykluczona ze społeczności. Po tym wydarzeniu Aaron prosi Mojżesza, aby wstawił się za nią. Mojżesz wypowiada głośno krótką modlitwę do Pana: O Boże, spraw, proszę, by znowu stała się zdrowa (Lb 12,13). Pan przychyla się do modlitwy Mojżesza, jednak Miriam musi pozostać przez siedem dni poza obozem i dopiero potem może powrócić (Lb 12,14–15). Kobieta zostaje potraktowana indywidualnie, tylko ona zostaje ukarana, a nie tak jak w innych przypadkach pokolenie, a nawet cały lud.

Warto zwrócić uwagę, że mimo błędu Miriam i spektakularnej kary, jaka ją spotkała, przekaz biblijny świadczy, że nie straciła pozycji przywódczyni. Dowodzi tego informacja, że lud pozostał jej wierny i czekał siedem dni, aż Miriam zostanie oczyszczona i wróci do wspólnoty. Dopiero gdy wróciła, Izraelici ruszyli w dalszą wędrówkę.

Doświadczenie Miriam miało jednak ogromne znaczenie i było później przywoływane jako przestroga dla przyszłych pokoleń: Przypomnij sobie, co Pan, Bóg twój, uczynił Miriam w drodze, gdyście wychodzili z Egiptu (Pwt 24,9).

Miriam umarła niedaleko Ziemi Obiecanej, w Kadesz, i tam została pochowana (Lb 20,1). Zaraz po jej śmierci wybuchł następny bunt – dotyczący wody na pustyni. Miriam, podobnie jak Aaron i Mojżesz, nie weszła do Ziemi Obiecanej. Bracia – z powodu swych wątpliwości i nieposłuszeństwa wobec Pana. Wszyscy zostali pochowani poza tą ziemią. Mimo popełnionych błędów cała trójka jest postrzegana w tradycji Izraela jako specjalni posłańcy Pana podczas wędrówki ludu wybranego po pustyni do Ziemi Obiecanej. Świadczą też o tym słowa Boga przekazane w Księdze Micheasza: „Otom cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli wybawiłem ciebie i posłałem przed obliczem twoim Mojżesza, Aarona i Miriam” (por. Mi 6,4).

Miriam jest zatem postacią nie tylko uczestniczącą wraz z innymi w wydarzeniach towarzyszących narodzinom Izraela jako narodu podczas wyjścia z Egiptu i wędrówki po pustyni, ale zajmuje miejsce wśród najważniejszych przewodników tego ludu.

Anna KuśmirekKompletujac wiedze na temat arki warto dokladnie poznac historie Miriam.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Czerwiec 11, 2014, 13:24:37
Manna czy mana ( energia życia z nieba) z nieba .... mana/ orgon to maleńkie połyskujące ruszające się świetliste drobinki w powietrzu, energia życia , którą wdycha każdy z nas. bez niej życie nie było by absolutnie możliwe.
 zatem lud wybrany.... do czego wybrany ???? jakie miał zadanie, którego nie wykonał i nie wszedł do ziemi obiecanej? co jest "ziemią obiecaną"...?
Gdzie była "Pustynia" i co w symbolice oznacza słowo "pustynia".... ile trwał czas szkolenia pierwszej grupy Ludzi mającej w "ziemi obiecanej" stworzyć "Nowe Jeruzalem"???

to są bardzo proste pytania i maja naprawdę proste odpowiedzi, żaden sekret, ale cały czas istnieją grupy ludzi , które świadomie i z premedytacją ukrywają prawdę, mataczą obrzydliwie by mieć moc władania nad innymi.

Chleb Pański..... to zwyczajnie energia  zapis w niej informacji w postaci wirujących cząsteczek orgonu , many/manny z nieba.


MANNA Z NIEBA"

Żeby rozważać prawdziwe znaczenie pokarmu na "pustyni" który jedli Israelici trzeba zrozumieć symbolikę slow.

Tak wiec czym było niebo w kodzie peszerowym i czym była manna? Wiadomo iż słowa te są symbolami i nie powinno się odczytywać ich dosłownie bo przekaz traci sens.
Obłok , lub obłoki to również często używane słowo , które jest symbolem.

Żeby uzasadnić moja wiedze posłużę się odnalezionym przypadkowo opisem wyjaśniającym ta symbolikę.

"More About : manna z nieba stary testament
Kiedy Mojżesz prowadził swój lud z niewoli egipskiej do ziemi obiecanej, Izraelici cierpieli głód i zaczęli buntować się przeciwko Mojżeszowi. Pan Bóg usłyszał ich narzekania i postanowił nakarmić wybrany lud na znak swego miłosierdzia. Wieczorem zesłał im stado przepiórek, a rano, gdy rosa opadła zobaczyli na ziemi coś drobnego, okrągłego. Pytali: Man hu? – bo nie wiedzieli co to jest, stąd nazwa „manna”, czyli chleb Pański.

Taki jest rodowód wyrażenia:
Manna z nieba, czyli coś dobrego, co przychodzi nagle, niespodziewanie lub łatwo (bez wysiłku); nieoczekiwany dar, zysk, ratunek w trudnej sytuacji"

Czyli owa "manna z nieba to chleb Pański", a co to znaczy " Chleb Pański" ?Bo to określenie jest również symboliczne , napisane kodem peszerowym.


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Sierpień 07, 2014, 23:13:01

mołdawit.... kosmiczny kamień...


http://forum.przyszloscwprzeszlosci.pl/mity-i-legendy/wojna-nuklearna-sprzed-5-tys-lat-ksiazka-ebook-t185.html


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Sierpień 09, 2014, 23:46:02
Fajnie się zadziało w przestrzeni energetycznej...  :D była niesamowita jazda !

Najpierw przywrócenie prawzorca , czyli odblokowanie  dolnej półkoli 8 ponadprzestrzennej  czakry podczas ulewy i siarczystych piorunów na Wężowej Górce...  :-*
Następnie ponowne ustawienie żeńskiej kolumny ( symbolu Szechiny)w Świątyni wszystkich żyć. :-*

Tym razem nie było piorunów ( manifestacji mocy orgonu) była ulewa, słońce i przepiękna podwójna tęcza..

SZALOM....  :-* :-*

Rozłączone dawno temu Kolumny połączyły się ponownie tęczowym mostem, Świątynia odzyskała swój pierwotny pierwowzór.
Przymierze NOE zrealizowało już  swoją obietnice  na poziomie energetycznym... pora na wymiar fizyczny w materialnym odniesieniu...  :-* NIECH SIĘ STANIE! Pora by ARKA PRZYMIERZA rozświetliła się pełnią mocy światłości...


(http://img.ymlp.com/HeleneEriksen_goldworkpomegranate10_4.jpg)

Niech się stanie !

Kiara.
Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Sierpień 26, 2016, 15:57:27

Nikt nie będzie mi dyktował CO.... GDZIE..... i KIEDY.... mam pisać!
To dla wszystkich "specjalnych"..... w swoich nie ograniczonych ograniczeniach.


ARKA, JĘZYK, SŁOWO


Paweł Jędrzejewski‎

 Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
17 sierpień o 04:47 ·

Język jest ARKĄ: Język i słowo są najważniejszym ludzkim narzędziem własnego ocalenia i opanowania świata.
Rzeczy nie nazwane przez człowieka – dla człowieka nie istnieją. Język ratuje człowieka i umożliwia mu rozwój. Jest arką dla ludzi w nieludzkim świecie, w którym człowiek, aby przetrwać, musi najpierw - nim opanuje świat fizycznie używając narzędzi i maszyn - ocalić siebie przy pomocy języka i słowa.


pytanie od RS :

(http://www.the614thcs.com/content/images/5cc7cbefe083e13ab499ea978398560e.jpg)

    W 1Ks.Mojżeszowej 6:15 mamy podane wymiary arki jaką miał wybudować Noe. Mianowicie: długość arki – 300 łokci, szerokość - 50, a wysokość - 30. W alfabecie hebrajskim poszczególnym literom są przypisane wartości liczbowe. Jakie powstanie słowo, kiedy połączymy litery: szin (300), nun (50) i lamed (30)? Czy powstanie w ogóle jakieś słowo?

763px-Noahs_Ark_on_Mount_Ararat_by_Simon_de_Myle_(2).jpg
Arka Noacha, Simon de Myle, 1570.
odpowiedź :

Tak. Lamed, szin i nun tworzą razem słowo laszon , czyli „język”. Natomiast tejwa – czyli "arka", oznacza również „słowo”.

Istnieje wiele interpretacji tego faktu. Baal Szem Tow (1700-1760) – twórca chasydyzmu – uważał, że nakaz Boga skierowany do Noacha (Noego) – „wejdź do arki” (Bereszit, 7:1) jest uniwersalną wskazówką dla człowieka: słowem ocalającym ludzkość jest Tora - słowo Boga, duchowa arka. Tylko przestrzeganie zawartych w niej etycznych przykazań zapewnia człowiekowi ocalenie przed chaosem i zagładą. Słowem i językiem komunikacji z Bogiem jest też modlitwa, bez której człowiek traci możliwość samooceny i poprawy własnego postępowania. Język i słowo wypowiadane przez człowieka powinno być święte, wówczas podporządkowany w ten sposób człowiekowi świat będzie również dobry i święty.

Z kolei klasyczne, kabalistyczne dzieło Sefer Jecirah (według midraszowej  tradycji  przypisywane Awrahamowi) wyjaśnia, że każda litera alfabetu hebrajskiego ma cechy  fizyczne i duchowe. Szin reprezentuje ogień i pasję, namiętność. Metaforycznie odpowiada on  temu aspektowi języka, który zaspokaja naszą potrzebę wyrażania własnej osobowości. (Psalmy 39:4 “Serce we mnie rozgorzało;  gdy myślałem, zapłonął w nim ogień, język mój przemówił “) Bez pasji kontaktu z innym człowiekiem, bez pasji przekazania emocji i myśli – nie istnieją język ani mowa. Panuje milczenie.

Nun stanowi przeciwwagę szin. Sefer Jecirah wyjaśnia, że nun odpowiada zapachowi, a więc odczuciom subtelnym. Jednym z nich jest wrażliwość na innego człowieka, którego nasze używanie języka i słów z niekontrolowaną pasją może skrzywdzić. Te dwa aspekty języka (reprezentowane przez szin i nun) wpływają na siebie nawzajem i ich wzajemnej równowadze odpowiada symbolicznie litera lamed, która reprezentuje dotyk i tworzenie; prokreację i kreację.  Lamed symbolizuje twórczą funkcję języka, która pozwala człowiekowi stwarzać nową ludzką rzeczywistość.

Język i słowo są bowiem najważniejszym ludzkim narzędziem własnego ocalenia i opanowania świata.

Rzeczy nie nazwane przez człowieka –  dla człowieka nie istnieją. Np. przeciętny mieszkaniec miasta europejskiego ma w swoim języku zaledwie 3 lub 4 słowa na określenie rodzajów śniegu. I tyle tylko różnych śniegów postrzega. Narciarz -  ma ich kilkanaście. Bo jemu ta wiedza jest niezbędna. Natomiast Eskimos - mieszkaniec północnej Alaski – kilkadziesiąt. Bez znajomości tych kilkudziesięciu nazw śniegu – nie mógłby przeżyć. Język ratuje bowiem człowieka i umożliwia mu rozwój. Jest arką dla ludzi w nieludzkim świecie, w którym człowiek, aby przetrwać, musi najpierw - nim opanuje świat fizycznie używając narzędzi i maszyn - ocalić siebie przy pomocy języka i słowa.

https://www.facebook.com/groups/130806889102/permalink/10153818833399103/?pnref=story


*******************
To jest wykasowany u mnie post..... co w nim jest co nie podoba się służbom specjalnym a chyba najbardziej krk...... jako upowszechniona informacja???? :) :)

A, zatem czym.... a raczej KIM...... jest 'ARKA PRZYMIERZA"?????? KOBIETOM I MĘŻCZYZNOM !!!

O TĄ TREŚĆ im CHODZIŁO.....

Cd..... Kosmiczny Puls Życia"......

Mądrość Stwórcy zawsze przejawia się w wielkiej prostocie .. kto szuka skarbów musi zacząć od siebie ... musi tak pracować nad sobą by mógł stać się przepięknym skarbem Stwórcy.. bo jesteśmy stworzeni na Jego podobieństwo.

A , zatem mamy możliwość doskonalenia siebie by stać się "Arką" , której przyrzeczenia dawno temu wyznaczył Stwórca.

Dar wypowiadania słów napełniających się mocą tworzenia ma TYLKO CZŁOWIEK , każdy dźwięk emanowany przez LUDZKĄ krtań tworzy pole magnetyczne.
Indywidualne pola magnetyczne są nieco inne , na ich tle powstają różne wzory zależne od ... nie tylko od artykułowanego dźwięku, ale najważniejsze... od poziomu uczuć i osobowości energetycznej CZŁOWIEKA, czyli naszej wibracji osobistej .
Każdy ma zupełnie inną moc, inną świetlistość dającą inny efekt twórczy.
Decydują o tym zarówno możliwości energetyczne przekazywane przez osobistą sekwencję DNA oraz indywidualny rozwój , czyli konsekwentna praca nad sobą.

Moc tego samego słowa, nie tylko efektu jego wibracji, ale jego fizyczny skutek, powodowany różnymi intencjami i rożnymi okolicznościami artykułowania go, może tworzyć bardzo różne efekty finalne.

Słowa .. w świecie fizycznym muszą być wypowiadane bo tylko one , ich dźwięk mają moc zmian...
Sekretem tej mocy jak zawsze jest CZŁOWIEK ..... najbardziej tajemnicze i cudowne dzieło STWÓRCY .... dzięki niemu i dla niego istnieje całe biologiczne życie na ziemi.
Człowiek jest "narzędziem" Stwórcy , Stwórca wszystkie swoje zamysły w materii realizuje przez najcudniejsze swoje dzieło "CZŁOWIEKA" .

CZŁOWIEK staje się "ARKĄ" wówczas gdy następuje synchronizacja rytmu bicia jego serca z rytmem bicia SERCA STWÓRCY.... czyli kodem życia Stwórcy dla wszystkich biologicznych istot.... wówczas przez LUDZI przejawia się KOSMICZNY PULS ŻYCIA..... całe biologiczne życie ( biologiczne , nie syntetyczne) pulsuje .. oddycha w rytm "kosmicznego serca".... tworzącego ochronne pole magnetyczne ziemi.

Tylko Boski kod jest ewolucyjną drogą rozwoju życia.
To jest dopiero początek.. pierwszy krok na tej drodze , drugi to indywidualność dochodzenia do własnej doskonałości.... każdego aspektu, zarówno mężczyzny jak i kobiety... wszak ONI WE DWOJE TWORZĄ PEŁNEGO CZŁOWIEKA.

Muszą równocześnie pojawić się "DWIE TĘCZE" które połączą się tak perfekcyjnie ze sobą że stworzą JEDNĄ wspólną dla dwóch aspektów.

Ten moment dopiero stanie się wypełnieniem "PRZYMIERZA ze STWÓRCĄ"...

Bowiem proces powrotu do doskonałości z której wywodzi się nasza osobowość to łączenie , a nie dzielenie.

A zatem .. milczenie nie jest złotem..... złotem może być mowa..... intonacja dźwięków.

Poszukiwanie "ARKI PRZYMIERZA" ..... nie jest szukaniem technicznego urządzenia , które miało moc działania TYLKO wówczas gdy napełnione było bardzo określoną energią.

Energię do działania tamtej Arki MUSIAŁA dostarczać para, kobieta i mężczyzna Miriam/ Sefora i Mojżesz.

Dawna historia LUDZKOŚCI ( która obecnie jest nieco zatarta i zdeformowana) pokazuje nam niezbędność kobiety i mężczyzny w przełomowych momentach naszych dziejów.

Odmienność ich indywidualności nie zaburzy przeznaczenia , wypełni je ,barwy ich osobowości tworzą kompletność JEDNI.

Kiara.

ps. Dzięki Pawle Twój post pomógł mi rozwiązać ostatnią sekwencje zagadki "Arki" z Katedry w Chartres ... o tym w cd...Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 14, 2018, 16:07:12


(https://jadlodalnia.files.wordpress.com/2013/03/przymierze.jpg)

Co to jest ta ARKA PRZYMIERZA....  czy jest jedna, czy każdy ja ma.. albo nią się staje?
Czy ARKA jest materialna,czy energetyczna?

GDZIE JEST ARKA...

Dla mojego zrozumienia to wcale nie jest trudny temat, raczej zagmatwany i ukrywany.

ARKA .. jest ENERGIĄ, której poziom zarówno tworzymy w sobie jak i osiągamy przez uzyskiwanie wewnętrznej harmonii ,wibracji miłości i mocy sprawczej..
ONA ma wiele nazw  w różnych kulturach, wiele rożnych obrazów symbolicznych,  znana jest również pod nazwą MER KA BA... energetyczny "pojazd" LÓDŹ NIEBIAŃSKA   do podroży Duszy.

Do końca III wymiaru ARKA jest w postaci dwóch piramid wirujących z różna prędkością w przeciwnych kierunkach. Piramida zewnętrzna wiruje bardzo szybko, piramida wewnętrzna w której jest nasza świadomość, wiruje wolno.

W odpowiednim momencie powstaje zamiana wszystkiego w iskrę światła .. dematerializacja w jednym miejscu , materializacja w innym.
W ten sposób można się przenosić w czasie i przestrzeni do dowolnie wybranego momentu i miejsca , błyskawicznie.
Nie ma żadnych ograniczeń , potrzebna jest TYLKO MOC by dokonywać takich wycieczek.

To są niesamowite odczucia i niesamowite świadome konfrontacje z możliwościami podróży, żadne prawa fizyczne nie mają wpływu na tworzenie ARKI  ni jej logistykę, dematerializacja i materializacja świadomości w postaci materialnej jest wyłącznie jej wyborem.
Jedynym decydentem tej możliwości jest MOC energetyczna i osobisty wysoki  poziom wibracji... tak jest do tej pory.

Jednak kolejny etap naszego rozwoju otwiera nam wyższe możliwości energetyczne.. ARKA staje się KULĄ.... W KTÓREJ JEST  ZDEPONOWANYCH 7 MNIEJSZYCH KUL.

Wszystkie 7 kul wewnętrznych zamkniętych jedna w drugiej wirują w przeciwne strony  z prędkością maksymalną należna spektrum ich barw. Wszystkie 7 kul jest jedna w drugiej jak Matrioszki , ostatnia zewnętrzna 8 kula jest złota.

Taka ARKA/ MER KA BA .... ma o wiele większa MOC .. może przemieszczać się dużo szybciej na większe odległości.

Po rozłożeniu wygląda jak DWIE ZŁOTE PÓŁKULE POŁĄCZONE ZE SOBĄ TĘCZOWYM  ŁUKIEM , SPEKTRUM  PIĘKNYCH 7 BARW  WEWNĘTRZNYCH KUL TWORZĄCYCH OPISYWANĄ  WSZĘDZIE TĘCZOWĄ BRAMĘ DO NOWEJ ZIEMI.


Tak wygląda ARKA PRZYMIERZA  IV wymiaru .. oczywiście stworzona jest z czystej energii , nie jest to żaden materialny przedmiot.

Każda Istota Duchowa nosi w sobie w swojej Komnacie Serca .. Świętym Świętych, Bimie ... depozyt możliwości stania się ARKĄ, bo z KAŻDA DUCHOWĄ ISTOTĄ TAKIE PRZYMIERZE ZAWARŁ STWÓRCA WSZECHRZECZY.

Użycie tej możliwości .. przebudzenie pamięci o niej jest zwiazane z OSOBISTYM  ROZWOJEM DUCHOWYM KAŻDEGO DUCHOWEGO CZŁOWIEKA...  TRZEBA PODJĄĆ WIELKI TRUD PRACY NAD SOBĄ, TRZEBA OSIĄGNĄĆ POZIOM MIŁOŚCI W SOBIE I TRZEBA , UZYSKAĆ MOC , BY PRZEMIENIĆ SIEBIE W CZYSTE BOSKIE ŚWIATŁO.... W BIO FOTONY.

Trudne , ale możliwe .. stanie się najpierw dla prekursorowi realizacji tej obietnicy.. następnie pójdą za nimi nimi wszyscy, którym bliższy  jest  Świat zbudowany z wysokiej wibracji świetlistości niż z niższej jeszcze zaciemnionego światła.


Kiara.Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 15, 2018, 15:37:08

ARKA PRZYMIERZA.....


ENERGETYCZNA SKRZYNIA....

To zdjęcie ma już sporo czasu , byłam bardzo zmęczona, została ostatnia klatka filmu, uwieczniła coś wyjątkowego.

To jest energetyczny obraz skrzyni z wiekiem , która mi towarzyszy cały czas, obok inne atrybuty mojej osobowości, to są bardzo konkretne kształty, nie jakieś mazy spowodowane naświetleniem filmu.
Jutro napisze dlaczego zamieściłam to zdjęcie.
(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27540671_10211806976469885_5630652868757751279_n.jpg?oh=4e46cbca8926c213a49aab8d967b449c&oe=5B09F4C0)Ku zrozumieniu czym jest ARKA Przymierza.....
Każdy DUCHOWY CZŁOWIEK.Każdy jeden JEST ARKA PRZYMIERZA... niesie jej depozyt w sobie.

To tylko kwestia czasu.. URUCHOMIENIE W NAS JEJ WSZYSTKICH ASPEKTÓW.. TO TYLKO KWESTIA OSIĄGNIĘCIA POZIOMU OSOBISTEJ WIBRACJI I MOCY.

Kiara.
Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 15, 2018, 15:52:36
ARKA PRZYMIERZA INACZEJ......

(https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3h9_nnAtp-0jG44GExKIWC4nicqzkhm3v2XSupLDhAb41V5cWcQ)


Co to jest ta ARKA PRZYMIERZA.... czy to jest jedno urządzenie techniczne , czy każdy ją ma.. albo nią się staje?

Czy ARKA jest materialna,czy energetyczna?

GDZIE JEST ARKA...

Dla mojego zrozumienia to wcale nie jest trudny temat, raczej zagmatwany i ukrywany z pewnych względów , przez pewne opcje..

ARKA .. jest ENERGIĄ, której poziom zarówno podnosimy w sobie ,osiągamy przez uzyskiwanie wewnętrznej harmonii ,wibracji miłości i mocy sprawczej..

ONA ma wiele nazw w różnych kulturach, wiele rożnych obrazów symbolicznych, znana jest również pod nazwą MER KA BA... energetyczny "pojazd" ŁÓDŹ NIEBIAŃSKA do podroży Duszy.

Do końca III wymiaru ARKA jest w postaci dwóch piramid wirujących z różną prędkością w przeciwnych kierunkach. Piramida zewnętrzna wiruje bardzo szybko, piramida wewnętrzna w której jest nasza świadomość, wiruje wolno.

W odpowiednim momencie powstaje zamiana wszystkiego w iskrę światła .. dematerializacja w jednym miejscu , materializacja w innym... wedle wyboru świadomości
W ten sposób można się przenosić w czasie i przestrzeni do dowolnie wybranego momentu i miejsca , błyskawicznie.
Nie ma żadnych ograniczeń , potrzebna jest TYLKO MOC by dokonywać takich wycieczek.

To są niesamowite odczucia i niesamowite świadome konfrontacje z możliwościami podróży, żadne prawa fizyczne nie mają wpływu na tworzenie ARKI ni jej logistykę, dematerializacja i materializacja świadomości w wybranej postaci materialnej jest wyłącznie jej wyborem.

Jedynym decydentem tej możliwości jest MOC energetyczna i osobisty wysoki poziom wibracji... tak jest do tej pory i tak będzie nadal.

Jednak kolejny etap naszego rozwoju otwiera nam wyższe możliwości energetyczne.. tworzymy inna ARKĘ.
ARKA staje się KULĄ.... W KTÓREJ JEST ZDEPONOWANYCH 7 MNIEJSZYCH KUL.

Wszystkie 7 kul wewnętrznych zamkniętych jedna w drugiej wirują w przeciwne strony z prędkością maksymalną należna spektrum ich barw. Wszystkie 7 kul są jedna w drugiej jak Matrioszki , ostatnia zewnętrzna 8 kula jest złota... właściwie sa to dwie półkule jedna pod stopami, druga nad głową .. po zamknięciu w sobie 7 kul, tworzą ZŁOTĄ KULĘ.... NASZE ZŁOTE CIAŁO.

Taka ARKA/ MER KA BA .... ma o wiele większą MOC .. może przemieszczać się dużo szybciej na większe odległości... nie ma dla niej żadnych ograniczeń.

Po rozłożeniu STAJE SIĘ TĘCZOWYM ŁUKIEM ZWIEŃCZAJĄCYM DWIE ZŁOTE KOPUŁY , EMANUJE CAŁYM SPEKTRUM PIĘKNYCH 7 BARW WEWNĘTRZNYCH KUL TWORZĄCYCH OPISYWANĄ WSZĘDZIE TĘCZY.. ONA JEST BRAMĘ DO NOWEJ ZIEMI.

Tak wygląda ARKA PRZYMIERZA IV wymiaru .. oczywiście stworzona jest z czystej energii , nie jest to żaden materialny przedmiot.

Każda Istota Duchowa nosi w sobie w swojej Komnacie Serca .. Świętym Świętych, Bimie ... depozyt możliwości stania się ARKĄ, bo z KAŻDĄ DUCHOWĄ ISTOTĄ TAKIE PRZYMIERZE ZAWARŁ STWÓRCA WSZECHRZECZY.

Użycie tej możliwości .. przebudzenie pamięci o niej jest zwiazane z OSOBISTYM ROZWOJEM DUCHOWYM KAŻDEGO DUCHOWEGO CZŁOWIEKA... TRZEBA PODJĄĆ WIELKI TRUD PRACY NAD SOBĄ, TRZEBA OSIĄGNĄĆ POZIOM CZYSTOŚCI I MIŁOŚCI W SOBIE I TRZEBA , UZYSKAĆ MOC , BY PRZEMIENIĆ SIEBIE W CZYSTE BOSKIE ŚWIATŁO.... W BIO FOTONY..... STAĆ SIĘ ARKĄ.

Trudne , ale możliwe .. stanie się najpierw dla prekursorowi realizacji tej obietnicy.. następnie pójdą za nimi nimi wszyscy, którym bliższy jest Świat zbudowany z wysokiej wibracji świetlistości i wolnostojeństwa , niż z niższej jeszcze zaciemnionego światła, oraz nakazów, zakazów i wszelkiej maści uzależnień..

Kiara.

Ps. Sama energia Słońca nie wystarczyła do ładowania ARKI.. robiła to Arcykapłanka Miriam w rytualnym tańcu miłości... przed nią.

Wówczas Arka spełniała swoje przeznaczenie, gdy Mojżesz złamał prawa i zasady małżeńskie , rozstał się ze swoja żoną Seforą / Miriam ... Arka straciła możliwość doładowania energetycznego., żadne pląsy przed nią innej kobiety nic już nie pomogły.

Pozostałą energię Arki Mojżesz wykorzystał do podboju okolicznych ludów, w okrutny sposób wymordował mnóstwo ludzi, świętość ARKI zbezcześcił raz na zawsze.

. Tamta Arka już nigdy więcej nie zaśpiewa melodii miłości, już nigdy więcej nie zostanie użyta..
Miała służyć do podwyższania wibracji energii życia miejsca w którym rozpoczęto przygotowanie pierwszej grupy LUDZI jako WYBRANYCH DO STWORZENIA NOWEGO JERUZALEM. Przez niedojrzałość moralną, etyczną i duchową Mojżesza tak się nie stało... zaspokoił on jedynie swój pęd do wladzy.

Kolejną możliwość ewolucji duchowej dawny Ród otrzymał przed 2000 laty w dawnej Judei dzięki Jezusowi i Marii Magdalenie niestety i wówczas LUDZIE okazali się nie gotowi na ten akt.

Czas przełożono na 2000 lat później.. czyli do naszych czasów, jest to CZAS OSTATECZNY... bo kończy się dotychczasowy ROK GALAKTYCZNY i zaczyna nowy.

Gdybyśmy tym razem zawiedli.. nasza niewola, niewola naszej DUSZY , poprzez zablokowanie ewolucji i uwiezienie jej w syntetycznym ciele materialnym wydłużyła by się na setki tysięcy lat.... czyli kolejny Wielki ROK GALAKTYCZNY.

MOGŁO BY DOJŚĆ W TYM CZASIE DO UNICESTWIENIA ŻYCIA BIOLOGICZNEGO NA ZIEMI , A NAWET CAŁKOWITEGO BEZPOWROTNEGO ZNISZCZENIA NASZEJ PLANETY!

Dlatego został wprowadzony plan awaryjny, zostali wezwani na Ziemię jej Duchowi Opiekunowie , KTÓRZY MIMO WIELU UTRUDNIEŃ ZADUFANYCH , SKORUMPOWANYCH PRZEZ MATERIĘ, RELIGIE , WŁADZE I SEKS LUDZI , REALIZUJĄ PODNOSZENIE WIBRACJI ZIEMI.

PRZYWRACANIA NA NIEJ DAWNYCH PARAMETRÓW ŻYCIA I UMOŻLIWIENIA EWOLUCJI GOTOWYM I ŚWIADOMYM JUŻ NA TO LUDZIOM.

ARKA.... już nigdy nie zaśpiewa pieśni śmierci .... żaden Człowiek nie otrzymał prawa do korzystania z jej energii w celu realizacji swoich emocjonalnych zamysłów opartych na przemocy.

ARKA... swoją energię przeznaczyła na tworzenie dobra, uzdrawiania i wspieranie życia , oraz tworzenie przestrzeni wypełnionych wysoką wibracją energii MIŁOŚCI.

Kiara.

ARKA PRZYMIERZA....


Arka Przymierza to jedno z ważniejszych urządzeń, których zrozumienie było podstawa do prawidłowego rozwoju cywilizacji. Opisywane tajemniczo urządzenie nie jest aż tak tajemnicze, jeżeli zna się podstawy fizyki i elektryki.

Urządzenie, które miało przynieść przymierze rozwiązując problem braku Energii, komunikacji i transportu, jednak zostało wykorzystane do walki a zasada działania nie została zrozumiana po dzień dzisiejszy.

Dlatego właśnie wybrałem to urządzenie na początek, aby wyjaśnić podstawy działania i możliwości wykorzystania.
Arka Przymierza to kondensator wykonany ze złota

Złoto jest materią o bardzo zbliżonej częstotliwości do słońca, dlatego najlepiej odbiera z niego energie i przenosi największy zakres częstotliwości.

Arka będzie działać prawidłowo tylko w środowisku z przewagą dodatniego potencjału co zmienia ruch elektronów w układzie.

W Środowisku z przewagą ujemnego potencjału, jony dodatnie i ujemne poruszają się w przeciwną stronę a w dodatnim oba sygnały płyną w jedną stronę od potencjału większego do mniejszego. Można w skrócie to określić jako wymiana sygnałów i przesył sygnału. W dodatnim środowisku schemat działania wygląda tak jak pokazuje rysunek: R1


(https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/05/arka-rysunek-R1-696x474.jpg)

 

Arka Przymierza jako urządzenie do komunikacji

Arka była również opisywana jako urządzenie do komunikacji z Bogiem.

Bogiem jest nasze słońce, z którego to jest projekcja wszystkich planet w układzie.

Żeby skomunikować się z bogiem, trzeba było usiąść w pobliżu arki i połączyć się z energią w niej.

Jak każde źródło Energi ma swoje większe pole, tak naładowana arka również ma większe pole dookoła.

Siadając w tym polu można było sparować się z energią zgromadzoną w arce gdzie był większy ładunek niż w komórkach twojego mózgu i poziom energetyczny twoich czakr i to pozwalało odbierać większy zakres częstotliwości ze słońca z większą siła.

Schemat można zobaczyć na rysunku: R2)

(https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/05/Arka-R2.jpg)

 

Arka Przymierza jako rozwiązanie dla transportu

W Biblii było kilka zdań o tym, że Arka potrafiła się unosić i to miało być wprowadzenie do antygrawitacji.

Naładowany dodatni ładunek jest przyciągany do ujemnego, ale większego ładunku kosmosu poza źródłem.

Dokładnie tak jak słońce się unosi na tej samej zasadzie unosi się Arka po odpowiednim naładowaniu.
Jest to najprostsze wyjaśnienie i miało pokazać ludziom jak działa antygrawitacja.

Podstawy grawitacji są proste, jednak obecni naukowcy pomijają to z braku zrozumienia lub chęci trzymania pseudo technologi, która widzicie obecnie.

Promotorzy paliw i fałszywe ośrodki naukowe promują czynnie lub biernie upadek cywilizacji prowadząc do wielu zniszczeń, aby zarobić pieniądze.

Darmowa energia istnieje i ma tylko jedną wadę, jest darmowa wiec nikt się nią nie interesuje i nie wspiera, bo nie idzie na tym zarobić, ale jednak jest niezbędna do prawidłowego rozwoju cywilizacji, która nie upadnie.


(https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/05/arka-R3.jpg)

Zasadę działania w uproszczeniu pokazuje rysunek: R3

Cała ta wiedza może być wykorzystana do różnych rozwiązań technologicznych.

Na źródłach z innymi warunkami oddziaływania mogą nieco się różnic, jednaka reguły będą takie same i trzeba tylko dopracować urządzenia tak, aby spełniały swoja funkcje na danym źródle w warunkach, jakie istnieją obecnie lub tak, aby spełniały funkcje we wszystkich warunkach co też jest możliwe.

Przy wykorzystaniu odpowiedniej wiedzy, można stworzyć naprawdę porządną technologię.

Pojazdy antygrawitacyjne, teleporty, projektory materii, dematerializatory, urządzenia do komunikacji w całym układzie słonecznym i poza, czy tworzyć nowe światy, kontynenty w obecnej projekcji lub nowe słońca bez doprowadzania do rozpadu obecnego.

Teoria wielkiego wybuchu jest prawdziwa bo się wydarzyła z tym, że to nie jest proces kreacji tylko rozpadu jak to wybuch.

(https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/05/Depositphotos_10257528_l-2015-1-696x501.jpg)

 
wielki-wybuch.jpg
fot.depositphotos.com

 

Prawdziwa technologia i wiedza jest jednak niebezpieczna i obecny poziom cywilizacji nie jest wystarczający, aby zrozumieć i pozytywnie wykorzystać jej możliwości.

W poprzednich cywilizacjach była przyczyną wielu upadków, ale jej brak również prowadzi do upadku.

Trzeba promować i rozumieć podstawy, bo to uchroni przed kreacją jeszcze gorszych rozwiązań niż mamy obecnie.

Biblia nie jest historyjka w typowym mniemaniu typowego pseudo katolika, tylko zapisem wiedzy z drogi życia, która miała być wykorzystana do tego, aby nie popełniać za dużo błędów i kreować najlepsze rozwiązania.

(https://www.odkrywamyzakryte.com/wp-content/uploads/2017/05/Depositphotos_43995821_l-2015-696x580.jpg)

 
biblia.jpg
Biblia fot.depositphotos.com

 

Biblia mówi o fizyce i zawiera wiele informacji niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Sposób przekazu był taki, aby był zrozumiały na tamte czasy po rozpadzie poprzedniego źródła gdzie poziom naprawdę nie był najlepszy i niestety tylko nieznacznie różnił się od dzisiejszego.

Niestety zarówno wtedy, jak i dzisiaj przekazy nie zostały zrozumiane we właściwy sposób.

Materiał przygotował:  Piotr Drajer

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/


Tytuł: Odp: ARKA PRZYMIERZA.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 26, 2018, 13:26:21
PORA NA CD... OBIECANYCH ZMIAN...

(https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28379647_10211994371714649_4196466709693389397_n.jpg?oh=980f6699f4439170ff133c720e97884a&oe=5B0BF058NOWA MATRYCA ASTRALNA ...... CZYLI PIERWOTNA MATRYCA ZESTROJONA Z POLEM MORFOGENETYCZNYM.Mamy kolejne przełomowe wydarzenie...tak niewyobrażalnie istotne,że trudno w nie uwierzyć.Stara Matryca Astralna .. czyli zmieniony wzorzec życia III Wymiaru z przesuniętą osią magnetyczna ziemi , powodujący, zmiany w strukturze energetycznej , materialnej i mentalnej , WSZYSTKIEGO na Ziemi, jest w trakcie 3 dniowego procesu wygaszania.Dopełni się on do północy 28 lutego 2018. od 1. marca 2018. WSZYSTKIE ISTOTY Z DUCHOWYM DNA będą korzystały z NOWEJ ASTRALNEJ MATRYCY.Postaram się w jak najprostszy, czytelny sposób wytłumaczyć zasadę działania Matrycy.Wyobraźmy sobie że każdy z nas jest pięknie jaśniejącą świetlistą Energią ( bo nią jest),przejawiającą siebie przez osobisty KOD DNA. A matryca to coś takiego jak cieniutka otoczka z zapisem energetycznych wirów przechodzących przez oczka siatki strukturalnej wokół każdej Energii.Pisałam już że zmienia sieć strukturalna, energio energetyczna miała kształt czarnych kwadratów, nasza pierwotna i obecna ma kształt rombów w kolorze czerwonym.Zależnie jak... w którym miejscu i pod jakim kątem ustawione są oczka w stosunku do strumienia światła/ BIO FOTONÓW emanującego z nas .. i jak gruba jest ta siatka ... TAKI OBRAZ ( CZYLI NASZĄ OSOBISTĄ RZECZYWISTOŚĆ ) MOŻE WYŚWIETLAĆ NASZA ENERGIA.Oczywiście każdy jest inny, ma inna barwę aury, inną, samoświadomość , inną moc i inny kod DNA na obecne życie.. Dlatego tak bardzo różnimy się od siebie i mamy tak odmienne osobiste światy. Pomimo zawsze wspólnej CENTRALNEJ MATRYCY CZASU w którym żyjemy.Ale... gdy MATRYCA jest przesunięta kątowo do OSI MAGNETYCZNEJ ziemi .. to mamy nie pełny,zmieniony odbiór i takiż sam przekaz. Wszystkie wzorce ,wszystkie informacje i wszystkie kody zdeponowane w niej również są przesunięte... a co za tym idzie SĄ NIEPRAWDZIWE, NIOSĄ FAŁSZYWY INFORMACJE ,TWORZĄ FAŁSZYWE ŚCIEŻKI WIEDZY , PROWADZĄ DO PUNKTU BEZ WYJŚCIA.Dokładnie tak powstała sieć energio informacyjna ( FAŁSZYWA MATRYCA ASTRALNA) w okół Ziem, która ZABLOKOWAŁA NASZĄ PAMIĘĆ, ŚWIADOMOŚĆ I EWOLUCJĘ.WYJŚCIEM Z TEJ MATNI BYŁO PONOWNE WEJŚCIE DO NIEJ.... MUSIELIŚMY SIĘ COFNĄĆ DO MIEJSCA WEJŚCIA... ZDJĄĆ BLOKADY Z PIERWOTNYCH KOORDYNATÓW NAWIGACYJNYCH ( jak cofnięcie zwrotnicy) I URUCHOMIĆ PONOWNIE PIERWOTNY WZORZEC MATRYCY ASTRALNEJ POŁĄCZONY Z POLEM MORFOGENETYCZNYM.Od tego momentu można mówić o powrocie do blokowanej długo ewolucji na Ziemi.Matryca Astralna , to oczywiście Matryca Życia dla III Wymiaru inaczej nasze CIAŁO EMOCJONALNE , to , które jest twórcą naszego obecnego ciała fizycznego. Nasz wygląd fizyczny, nasze zdrowie , doświadczenia, myśli , stan uczuć ,świadomość .... dokładnie WSZYSTKO KIM jest CZŁOWIEK DUCHOWY związane jest z MATRYCĄ ASTRALNĄ ....Nie przejawimy, , nie wymyślimy, nie zdziałamy NICZEGO PONAD KOD III WYMIARU I KOD TEJ MATRYCY... BO ONA JEST PROGRAMEM ROZWOJU CZŁOWIEKA NA TYM POZIOMIE... identycznie jak program nauczania dla danej klasy.Wszystkie opowieści ludzi ,że zrobili, wymyślili, zadziałali i zmienili..... COŚ ponad ten wymiar... są tylko ich marzeniami , nie realnymi do wykonania bez przekroczenia III wymiaru w którym żyjemy.Cały proces zmian polegał na wieloletnim odszukiwaniu i odblokowaniu punktów energetycznych PIERWOTNEJ MATRYCY , POŁĄCZONEJ Z POLEM MORFOGENETYCZNYM I JĄDREM ZIEMI PRZEZ NASZE DNA .. Następnie trzeba było zamykaną , zablokować , wygasić fałszywe wzorce.Z jednej strony było zamykanie fałszywek z drugiej otwieranie oryginałów... po za tym zmiana kierunku niektórych wirów , i oczywiście odwrócenie 100% kierunku przepływu energii w centralnej osi Ziemi.Nie będę opisywała wszystkich procedur , bo to niezmiernie długa lista.. grunt że się udało.Aktualna Matryca Astralna ma AKTYWNY PIERWOTNY KOD DNA i zdjęte blokady uwięzienia LUDZI w KOLE KARMY.....Już nie istnieje KOŁO KARMY... czyli, wikłanie nas w niemożliwości wykonania zadania z powodu fałszywego wzoru!Każdy zrobi co może, na ile będzie potrafił .. i będzie mógł wrócić do swojej przestrzeni energetycznej po pobycie na Ziemi , ponownie na nią powróci jeżeli sam będzie tego chciał.ZIEMIA ODZYSKAŁA CAŁKOWITĄ WOLNOŚĆ!ZIEMSKA SZKOŁA .. PONOWNIE STAŁA SIĘ ELITARNĄ SZKOLĄ ROZWOJU DUCHOWEGO.MASKI ... czyli nasze nie prawdziwe obrazy spowodowane fałszywymi nakładkami sieci energio informacyjnej zaczną z nas spadać! Od teraz będzie szybko następowała korekta przejawu naszej osobowości wewnętrznej , zewnętrznie.Może nas wiele rzeczy zaskoczyć.. czasami miło, a czasami mało miło.Ten wyjątkowy czas idealnie zgrywa się z Żydowskim Świętem PURIM .. ŚWIĘTEM RADOŚCI .. 28. luty po zachodzie Słońca w którym ludzie zakładają maski .... być może jest to unikalna możliwość pokazania przez nie prawdy o sobie.... tej ukrytej prawdy pod maską codzienności.Kiara.)


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenowele dlawtajemniczonych grafikaztelenowel junijuly2013 sod