KOD PESZEROWY I WIEDZA WSPÓŁCZESNA

Dyskusje => Komentarze => Wątek zaczęty przez: Kiara Styczeń 20, 2010, 01:09:18Tytuł: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Styczeń 20, 2010, 01:09:18
Woda i jej wlasciwosci wykorzystywane sa w roznych dziedzinach zycia, homeopatia jest jedna z nich.

east z innego forum.

Cytuje;
Homeopatia to antynaukowe wierzenie, że bardzo rozcieńczony w wodzie medykament może leczyć rozmaite dolegliwości

bzdurna definicja wynikająca z kompletnego nieuctwa.  W podobnym tonie wyrażano się kiedyś ( czasy baroku i Ludwików ) o higienie - że to wymyślone wierzenie.
Już gdzieś tu na forum pisałem o homeopatii KTÓRA ZOSTAŁA DOKŁADNIE PRZEBADANA PRZEZ SCEPTYKÓW , ale jeszcze raz, dla spokoju tu wkleję :
 Woda należy do najbardziej tajemniczych substancji , ponieważ jest to związek powstający z dwóch gazów , a jednak ciekły w normalnej temperaturze i ciśnieniu , W swoich badaniach De Giudice i Preparata wykazali  matematycznie, że ściśle uporządkowane atomy i cząsteczki przejawiają wspólne zachowania tworząc coś, co autorzy określili  mianem "domen spójnych". Byli szczególnie zainteresowani tym zjawiskiem , ponieważ zachodzi w wodzie. W artykule opublikowanym w "Physical Review Lettters" Preparata i Del Giudice wykazali, że cząsteczki wody tworzą spójne domeny , podobnie jak robi to laser. Światło białe składa się z fotonów wielu rożnych długościach fal, jak kolory w tęczy, natomiast fale w świetle laserowym wykazują duży stopień spójności, co przypomina spójną fale monochromatyczną ( o jednej długości) , o jednym intensywnym  kolorze. Te monochromatyczne cząsteczki wody w obecności innych cząsteczek zdają się "doinformowane" - to znaczy ulegają polaryzacji wokół każdej naładowanej cząsteczki - magazynując i przenosząc jej częstotliwość , tak, żę może być odczytana na odległość. OZNACZA TO ,ŻE WODA JEST JAK TAŚMA MAGNETOFONOWA ZAPISUJĄCA I PRZENOSZĄCA INFORMACJĘ, niezależnie od tego , czy zdana cząsteczka jeszcze jest , czy już jej nie ma. Wygląda na to, że wstrząsanie pojemnikiem, jak się to robi w homeopatii , działa jako metoda przyspieszania procesu. Woda dla transmisji energii i informacji jest tak ważna, że badania Benveniste  faktycznie pokazują niemożność transmisji sygnałów w organizmie bez udziału wody.  W Japonii Kunio Yasue, fizyk z Research Institute for Information and Science na Notre Dame Seishin Uniwersity w Okayama , również odkrył ,że cząsteczki wody odkrywają pewną rolę w organizowaniu energii w fotony spójne - proces nazywamy "superradiacją".
Znaczyłoby to, że woda , jako naturalny ośrodek wszystkich komórek , działa jako GŁÓWNY PRZEWODNIK CHARAKTERYSTYCZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI cząsteczek we wszystkich procesach biologicznych, oraz , że cząsteczki wody organizują się, by stworzyć wzór na którym może zostać wydrukowana informacja . Jeśli Benveniste ma rację, woda nie tylko wysyła sygnał, ale również go wzmacnia.
W 1992 r FASEB  ( Federation of Ameican Societes For Experimental  Biology ) zorganizowała sympozjm pod auspicjami Interational Society  for Bioelectricity , na temat oddziaływania między polami elektromagnetycznymi i układami biologicznymi. Doświadczenia z dużymi  rozcieńczeniami zostały powtórzone przez licznych badaczy , kilku zaś potwierdziło i powtórzyło z wynikiem dodatnim doświadczenia z cyfrową informacją dla komunikacji cząsteczkowej . Ostatnie badania Benveniste ( zmarł on 3 października 2004 r ) zostały powtórzone osiemnaście razy w niezależnym laboratorium w Lyonie we Francji , a także w trzech  innych niezależnych ośrodkach badawczych.
Kilka lat po artykule o pamięci wody powstał zespół pod egidą profesor Madleine Ennis z Qeen`s Uniwersity w Belfaście, która wraz z duża grupą naukowców z całej Europy chciała dowieść raz na zawsze, że homeopatia i pamięć wody to kompletna bzdura. Konsorcjum czterech laboratoriów z Włoch, Francji , Belgii i Holandii kierowane przez prof Marcela Roberfroida z katolickiego Uniwerstytetu w Louvain w Belgii , przeprowadziło wariant oryginalnego doświadczenia Beneveniste z granulacja bazofilii . Eksperyment był zaplanowany wzorowo. Żaden z badaczy nie wiedział, która ciecz była roztworem o stężeniu rzędu stężeń homeopatycznych, a która czystą wodą. Co więcej, wszystkie roztwory przygotowano w laboratoriach, które nie miały nic wspólnego z tym doświadczeniem.  Wyniki zostały zakodowane i odkodowane i stabelaryzowane przez niezależnego badacza, również niezwiązanego z tymi badaniami.
W rezultacie trzy z czterech laboratoriów otrzymały w w wypadku roztworów homeopatycznych wyniki statystycznie istotne . Prof Ennis nadal nie uwierzyła w te rezultaty , składając  je na karb ludzkiej omylności. Aby wyeliminować czynnik ludzki, zastosowała w doświadczeniu zautomatyzowaną metodę liczenia. Jednakże nawet ta automatyczna metoda pokazywała to samo. Duże rozcieńczenia czynnika aktywnego działały niezależnie od tego, czy był on obecny , czy też roztwór był tak rozcieńczony , że nie było w nim już cząsteczek substancji oryginalnej. Ennis była zmuszona stwierdzić " Te wyniki sprawiają ,że muszę porzucić moją niewiarę i zacząć szukać racjonalnego wyjaśnienia naszych odkryć "
Poza tym były doświadczenia tzw podwójne ślepe próby z kontrolą w postaci placebo które wykazały , że homeopatia pomaga między innymi w astmie, biegunce , zapaleniu górnych dróg oddechowych u dzieci, a nawet w chorobie serca. na wykonanych 105 doświadczeń homeopatycznych 81 dało wyniki dodatnie. Najbardziej niepodważalne badania zostały przeprowadzone w Glasgow przez doktora Davida Reilly, którego podwójne ślepe próby z placebo jako próbą kontrolną i wszystkimi zwyczajowymi zabezpieczeniami prawdziwych badań naukowych wykazały, że homeopatia pomaga w astmie.


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Marzec 21, 2010, 01:31:44
O wodzie east na Forum Cheops.

"Tu nie chodzi o kroplę wina, ale o to, co próbuje Ci przekazać Kiara  - o wzorzec energetyczny, który woda przenosi. Innymi słowy , chodzi o to, ze poprzez kolejne rozcieńczania i mieszanie cząsteczka wody zamienia się jakby w "taśmę magnetofonową", na której nagrywana jest częstotliwość oryginalnej substancji, która to częstotliwość jest potem rozprowadzana w komórkach organizmu i tam "odtwarzana" , co powoduje reakcję organizmu taką, jak w obecności oryginalnej substancji. Woda należy do najbardziej tajemniczych substancji , ponieważ jest to związek powstający z dwóch gazów , a jednak ciekły w normalnej temperaturze i ciśnieniu , W swoich badaniach De Giudice i Preparata wykazali  matematycznie, że ściśle uporządkowane atomy i cząsteczki przejawiają wspólne zachowania tworząc coś, co autorzy określili  mianem "domen spójnych". Byli szczególnie zainteresowani tym zjawiskiem , ponieważ zachodzi w wodzie. W artykule opublikowanym w "Physical Review Lettters" Preparata i Del Giudice wykazali, że cząsteczki wody tworzą spójne domeny , podobnie jak robi to laser. Świato białe składa się z fotonów wielu rożnych długościach fal, jak kolory w tęczy, natomiast fale w świetle laserowym wykazują duży stopień spójności, co przypomina spójną fale monochromatyczną ( o jednej długości) , o jednym intensywnym  kolorze. Te monochromatyczne cząsteczki wody w obecności innych cząsteczek zdają się "doinformowane" - to znaczy ulegają polaryzacji wokół każdej naładowanej cząsteczki - magazynując i przenosząc jej częstotliwość , tak, że może być odczytana na odległość.
Sens zapisywania informacji w wodzie jest taki, że woda to podstawowy budulec ludzkiego ciała - 70%. O ile substancja chemiczna może ulec odfiltrowaniu i wydaleniu poza ustrój, o tyle INFORMACJA może być przeniesiona dalej , gdyż w świetle współczesnej wiedzy nic w człowieku jej nie jest w stanie "odfiltrować".


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 26, 2010, 19:10:11
Jedna z rol wody.

http://www.ingeneza.com/pl_ingeneza.html


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Maj 30, 2010, 01:27:20
Leszek na innym forum.


Gorąco polecam do obejrzenia film pt. Woda. Wielka tajemnica [PL]
http://www.swietageometria.info/index.php?option=com_content&view=article&id=138:the-water-pl&catid=50:filmy-w-j-polskim&Itemid=100


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Styczeń 14, 2011, 13:14:35
Ciekawy post east z innego forum.


Kiaro, w odpowiedzi na mój post napisałaś

Cytuj
Zmiany w nas zachodza przez obydwa czynniki rownoczesnie i kod wody i DNA.
Pisze o wzorcu pierwotnym zycia zdeponowanym w wodzie , w kazdym jej najmniejszym elemecie. Poniewaz zostal przywrocony pierwotny zapis on jest , jest i kazda zyjaca istota pobiera go razem z oddechem

Na innym forum znalazłem informację i link do najnowszych badań nad DNA , a ściślej nad teleportacją DNA ! Przeprowadzoną przez laureata nagrody Nobla !

Laureat Nagrody Nobla biolog Luc Montagnier zaszokował świat naukowy publikując informacje o eksperymencie, który sugeruje, że DNA potrafi się... "teleportować". Niewątpliwie eksperyment wymaga powtórzenia, gdyż wielu naukowców wyraziło już wątpliwości.
Zespół Montagniera użył dwóch probówek. W jednej z nich umieszczono niewielki fragment DNA, w drugiej znajdowała się czysta woda. Próbki poddano działaniu pola elektromagnetycznego o częstotliwości 7 herców.
Po 18 godzinach DNA odkryto w probówce z czystą wodą.
Montagnier porównał uzyskane wyniki z próbkami kontrolnymi, w których nie użyto pola elektromagnetycznego lub było ono słabsze, a czas trwania eksperymentu był krótszy. W próbkach kontrolnych nie stwierdzono przeniesienia się DNA.
Badania, o ile ich wyniki się potwierdzą, mogą wstrząsnąć nie tylko podstawami biologii, ale również i fizyki kwantowej. Znany jest bowiem efekt kwantowy, który umożliwia teleportację w mikroskali. Jednak efekt ten trwa ułamki sekund, tutaj zaś mamy do czynienia z niezwykle zagadkowym zjawiskiem. Niewykluczone, że życie wykorzystuje zjawiska kwantowe do rozprzestrzeniania się. A może to samo życie jest złożoną projekcją zjawisk kwantowych i zależy od nich w niezrozumiały dla nas sposób.
Ze szczegółami eksperymentu można zapoznać się w sieci:
http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/1012/1012.5166v1.pdf
"
http://kopalniawiedzy.pl/DNA-Luc-Montagnier-teleportacja-12284.html

Jeśli to zostanie potwierdzone ( i jeżeli o tym informacja nie zostanie zablokowana ) to będzie jakby dowód na to, co napisała Kiara o tym że zmieniony "wzorzec wody" ( uzyskany doświadczalnie  "imprint" DNA w czystej wodzie ) może przenosić informacje o  nowym DNA do wszystkich oddychających organizmów żywych. Oczywiście pod pewnymi warunkami  - powszechnej obecności określonej częstotliwości ( tutaj 7 hz) . Ciekawe jakie to częstotliwości zanurzyły naszą planetę po zaniku heliosfery i dotarciu tutaj "fali" , którą Kiara twierdzi, że widziała.
Możliwe, że zmian, które się dzieją, również w nas samych, nawet nie zauważymy. O tym, ale innymi słowami, pisał Eckhart Toole co podałem kilka postów wyżej. Okazuje się to już nie tylko ezoterycznym blablaniem, ale naukowo i eksperymentalnie udowodnione.

Komentarz dodam w wolnej chwili.


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 05, 2011, 03:02:31
Woda

Woda jest, najprawdopodobniej, niezbędnym składnikiem do powstania życia, i dzieje się tak dlatego, że charakteryzuje się ona niezwykłymi właściwościami. Jedną z nich jest np. fakt, że zamarzając zwiększa swoją objętość. Dzięki temu lód pływa. Gdyby tonął, jeziora i oceany zamarzłyby, a wówczas trudno byłoby sobie wyobrazić powstanie i ewolucję złożonych form życia.

Teraz George Reiter z University of Houston i jego koledzy odkryli kolejną niezwykłą właściwość wody. Przedstawili oni dowody sugerujące, że gdy uwięzimy molekuły wody w przestrzeni liczonej w nanometrach, powstaje „kwantowa” woda.

Dzieje się tak, gdyż molekuły wody mogą tworzyć pomiędzy sobą wiązania wodorowe. Ponadto elektrony w molekułach donorowych i akceptorowych są nie do odróżnienia, mogą zatem swobodnie się pomiędzy nimi przemieszczać. Gdy molekuły takie zostają uwięzione na małej przestrzeni, tworzą szczególny typ sieci elektronicznej. Powstaje zatem pytanie, czy taka sieć różni się czymś od zwykłej interakcji elektronów zachodzących w wodzie.

Reiter i jego zespół umieścili wodę w węglowych nanorurkach w temperaturze pokojowej i poddali ją bombardowaniu intensywnym strumieniem neutronów. Obserwując sposób rozpraszania się neutronów uczeni określali moment protonów znajdujących się wewnątrz nanorurek. Okazało się, że protony w wodzie zamkniętej w nanorurkach zachowują się odmiennie od protonów w wodzie znajdującej się w większym pojemniku. Odchylenie od dystrybucji momentów protonów od tego obserwowanego normalnie jest tak duże, że sądzimy, iż woda zamknięta w skali nano może być opisywana jako znajdująca się w jakościowo odmiennym stanie kwantowym – stwierdzili uczeni. Co więcej, nie wykluczają oni, że może istnieć jakiś rodzaj koherencji kwantowej w wodzie w skali nano. A jeśli tak, to w przyszłości prawdopodobnie uda się ją zmierzyć.

Odkrycie to może mieć kolosalne znaczenie dla zrozumienia otaczającego nas świata. Musimy bowiem pamiętać, że woda w organizmach żywych w bardzo wielu momentach zostaje zamknięta w skali nano. Na przykład wówczas, gdy przechodzi przez kanały jonowe błon komórkowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że przepływ przez te kanały jest o wiele rzędów wielkości bardziej intensywny niż wskazują współczesne modele dynamiki płynów. Niewykluczone, że dzieje się tak właśnie ze względu na nowe właściwości kwantowe wody.

Reiter i jego koledzy zauważają jednocześnie, że nowo odkryte zjawisko występuje tylko wówczas, gdy woda jest otoczona przez neutralne molekuły, takie jak węgiel. Nie pojawi się ono w obecności wielu współcześnie używanych materiałów jak chociażby takich, wykorzystywanych do budowy membran do wymiany protonów np. w ogniwach paliwowych. To z kolei oznacza, że membrany takie można znacząco udoskonalić za pomocą węglowych nanorurek.

http://wolnemedia.net/nauka/niezwykle-kwantowe-wlasciwosci-wody/


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 05, 2011, 19:16:57
east na innym forum.

http://www.youtube.com/watch?v=M8ThCQTpMcM

Kiara gdzieś tu na forum pisała o zmianie "wzorca wody", który obecnie wszyscy wchłaniamy , choćby oddychając ( wilgoć z powietrza ). Czyżby nauka wyjaśniała ten wzorzec nazywając go inaczej "kwantową wodą " ?


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Sierpień 16, 2011, 15:31:02
Woda i dźwięk.

W jaki sposób dźwięk - wibracja zmienia otaczającą nas rzeczywistość?
Czy można świat zmienić za pomocą pięknych i strasznych  dźwięków i czy tylko one odgrywają główna rolę w  tworzeniu?

Na szczęście nie planem głównym jest wibracja przestrzeni na której dokonuje się przeprogramowań.
To co było możliwe w przestrzeni o niskiej wibracji , nie jest juz możliwie w wysokiej wibracji.
Zwyczajnie nie zadziała.
Identycznie jak nie ukręcą się lody w temperaturze + kilka stopni , tak nie wgra się negatyw w plan pozytywu gdy zbyt duża jasność.


Skala Solffegio czyli lecznicze częstotliwości. Skala Solffegio generująca wzory kryształów wody
 

Czy jednostajny dźwięk o zadanej częstotliwości może oddziaływać na nasze ciało? Na pierwszy rzut oka może się to wydawać niedorzecznością, ale przestaje wyglądać to śmiesznie, gdy uzmysłowisz sobie, iż próby manipulowania materią za pomocą częstotliwości nie są niczym nowym i po prostu tego nie dostrzegamy.

Czy słyszałeś, kiedyś Chorały Gregoriańskie?  Większość ludzi powie, że czuje coś specyficznego wysłuchując kolejnych utworów. Tym czymś jest zakamuflowana w nich skala częstotliwości tzw. solffegio.
 
Starożytne solfeggio zawiera 6 tonów (elektromagnetycznych częstotliwości dźwiękowych) oznaczonych pierwszymi sylabami zaczerpniętymi z hymnu do Jana Chrzciciela napisanego przez Paolo Diacono (ca 720 - 799) Ut queant laxis, Resonare fibris, Mira gestorum, Famuli tuorum, Solve polluti, Labii reatum.

Dyskusyjne może być rostrzyganie czy to w ogóle działa może bardziej mamy tu do czynienia z efektem placebo albo wzorem medyków z Chin kładących na pacjenta rozmaite miedziane misy i uderzali wdając ciało pacjenta w leczniczą wibrację. Jeśli te wibracje leczą posłuchajcie


396 Hz Frequency Liberating Guilt and Fear

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gm7ZL-PrYd8


417 Hz Frequency Undoing Situations and Facilitating Change

http://www.youtube.com/watch?v=3L0H1WDE2kk&feature=player_embedded


frequency 528 Hz (DNA repair frequency ?) : NO MUSIC single tone

http://www.youtube.com/watch?v=tgMQOAWeVs0&feature=player_embedded


Solfeggio Harmonics - 639 HZ - Integrating Structures

http://www.youtube.com/watch?v=CLuEy2p2bBw&feature=player_embeddedSolfeggio Harmonics - 741 HZ - Consciousness Expansion

http://www.youtube.com/watch?v=gBrocj_s-wE&feature=player_embeddedSolfeggio Harmonics - 852 HZ - Awakening Intuition

http://www.youtube.com/watch?v=hhHe8C6Qej4&feature=player_embeddedhttp://innemedium.pl/wiadomosc/skala-solffegio-czyli-lecznicze-czestotliwosci


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Styczeń 08, 2012, 21:10:10
Woda jest niezmiernie intrygującym tematem , kryjącym w sobie poznane i nie poznane sekrety.

Zajmował się nią z wielkimi rezultatami  nie wykorzystanymi współcześnie wspaniały człowiek  Viktor Schauberge.


Viktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 1/5 [PL]

http://www.youtube.com/watch?v=Bj_QRBqYlPM&feature=bf_prev&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_videoViktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 2/5 [PL]

http://www.youtube.com/watch?v=9UkLvioEmn8&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_video


Viktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 3/5 [PL

http://www.youtube.com/watch?v=MVNDgAMn7eM&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_video


Viktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 4/5 PL

http://www.youtube.com/watch?v=8uaxxlk59jo&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_videoViktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 5/5 PL
http://www.youtube.com/watch?v=In8BpaQpx3k&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_video


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Styczeń 19, 2014, 22:01:01
 Nowe płatki śniegu....


http://www.geekweek.pl/galerie/3932/takich-platkow-sniegu-jeszcze-nie-widziales?zdjecie=2#zdjecie


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 09, 2014, 17:31:09
WODA I JEJ TAJEMNICE.

CAŁOŚĆ (playlista)

Film „Woda. Wielka Tajemnica” składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców – badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia…


https://www.youtube.com/results?search_query=Masaru+Emoto+%E2%80%93+Wie%C5%9Bci+z+Wody+%28Napisy+PL%29+1%2F4


http://treborok.wordpress.com/nauka/woda/


Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 07, 2018, 17:38:02
(https://scontent-cdt1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27752567_10211850696322854_4991981549208219161_n.jpg?oh=b350774d9620569e620e04209ddf8606&oe=5B240BA7)

WODA SKARB ŻYCIA......

Sporo rozmyślałam nad sposobem wyprowadzenia wody z głębin ziemi bliżej powierzchni,że jest to możliwe wiem doskonale , bo stało się to już na planie energetycznym.

Wszystko najpierw musi mieć stworzoną matrycę energetyczną następnie może na jej podstawie dokonać materializacji w przestrzeni Ziemi.. to działa tylko w ten sposób.
Najpierw plan mentalny, wzorzec energetyczny, następnie real fizyczny.

Ok! Jest woda, zawsze była na powierzchni ziemi w dużej bardzo ilości, następnie zeszła pod Ziemie.... i jest jej brak... DLACZEGO tak się stało i JAK ją wydobyć powrotnie?

Dla mnie nie istnieje .. czy można? Dla mnie jest TYLKO jedna kwestia... JAK TO ZROBIĆ?

Chciałam to zrozumieć, a to jest niesamowicie proste .. naprawdę wszystko zawarte jest w WIELKIEJ PROSTOCIE... :)

Mamy do dyspozycji TYLKO jeden wir i jego dwa kierunki wirowania, plus moc energetyczną tych działań.

Wiemy.. jeden kierunek wirowania jest wciągający, drugi wynoszący, WSZYSTKIE ZJAWISKA energetyczne i materialne podlegają zasadzie wirów.
Zależnie który jest używany, który ma większą moc , taki kierunek mają WSZYSTKIE ZDARZENIA również na Ziemi..

Czyli gdy działa wir odwrotny do wskazówek zegara następuje wciąganie w dół , gdy wir wiruje zgodnie ze wskazówkami zegara, następuje wynoszenie w górę.. proste.

Dalej... CO.. powoduje tworzenie się tych różnych kierunków wirowych i do czego jest odniesienie zmian?

Skoro mamy TYLKO dwie wartości: MIŁOŚĆ I STRACH... to wszystko odnosi się do nich, miłość ( tylko proszę nie utożsamiać jej z seksem i zauroczeniami emocjonalnymi , bo to, nie to) to unoszenie wynoszenie .. wręcz fruwanie i lewitacja.. kierunek wirowania do góry, zgodnie ze wskazówkami zegara.

Strach .. to ból i cierpienie, upadek, kurczenie, pomniejszanie , opadanie w dół... kierunek wiru odwrotny do wskazówek zegara.

Woda również reaguje na kierunek wiru, on się w niej tworzy , on ją unosi lub wciąga w dół.

A zatem silnymi długoterminowymi emocjami negatywnymi albo uczuciami pozytywnymi można mieć wpływ na poziom wód podziemnych!

Jednym słowem tam gdzie teraz są pustynie rozegrały się przeolbrzymie tragedie, wywołujące traumę , emanujące przeolbrzymim , bólem ,cierpieniem , rozpaczą, to, ta energia spowodowała w dużej mierze opad wód bliskich gruntu w niższe przestrzenie podziemne.

Skoro można było opuścić wody, można również je podnieść.. wystarczy zmienić kierunek wiru, którym na nią zadziałamy.

JAK.... trzeba stać się samemu silnym polem wirowym MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ i zadziałać na żywioł wody.. ona bardzo szybko reaguje.

Wcale nam nie potrzeba skomplikowanej i drogiej technologii do przywrócenia równowagi w przyrodzie... woda powróci na wezwanie mocy WIRU MIŁOŚCI ... bardzo szybko.

Ziemia powrotnie ma stać się Edenem... stanie się.. zmienia się energia w jej polu magnetycznym, zmienia się ustawienie biegunów, wracają wody.. a tym samym zmienią się jej parametry hydrostatyczne , chemiczne oraz bardzo podniesie się ciśnienie powietrza.

Wszystko , to dzięki MIŁOŚCI i powrotowi WODY bliżej powierzchni ziemi.... jakie proste.

Sprawdza się powiedzenie WODA JEST ŻYCIEM..... bez niej wszystko się degeneruje, karłowacieje i znika.
Woda jest również depozytem wiedzy w jej klastrach są zapisy , ktorych CZŁOWIEK jeszcze nie potrafi odczytać.

M.

ps. I znowu inspiracją do mojego działania, ale również analizy tematu stała się mój nauczyciel...

Kiara.
Tytuł: Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
Wiadomość wysłana przez: Kiara Luty 19, 2018, 22:40:55
WODA..... WSZYSTKO ZACZYNA I KOŃCZY SIĘ W WODZIE...

(https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQn7EJhZr4ttPXsMutRqh6P5U4yEYeQnZlBr9zYX6wRg1fSiYetCw)

https://www.youtube.com/watch?v=31bsduG0B3k&feature=youtu.be

∞ Woda - Wielka tajemnica ∞ HD ∞ LEKTOR PL

WODA w każdym miejscu na Ziemi jest inna , zapisuje w sobie odebraną wibrację ziemi i jej osobliwości... jest na zawsze metryką miejsca.

Ta osobliwość wody zdeponowana jest również na całe życie w organizmie CZŁOWIEKA ..
Pojęcie OJCZYZNA CZŁOWIEKA , to nie tylko wzniosły poetycki sens ,ale dozgonny związek CZŁOWIEKA z miejscem urodzenia , poprzez kod wody, powiązanie na zawsze z miejscem narodzin.

Mózg człowieka składa się głownie z wody , woda bierze udział w formowaniu się w nim wzorów informacyjnych.
Człowiek składa się w około 90/70% z wody , zmiana struktury informacyjnej w wodzie pitnej ma wpływ na zmienię istoty człowieka.

Najbardziej korzystna dla LUDZI jest częstotliwość wibracji pola magnetycznego Ziemi 8 herców.

Tą częstotliwością wibruje modlitwa miłości , rytm wibracji uczucia MIŁOŚCI przywraca prawidłowość drgań wszystkich wewnętrznych organów, dzięki pobraniu ich przez cząstki wody w nas.

Wszechświat bowiem funkcjonuje jako jeden olbrzymi , złożony organizm , wszystkie jego części.. planety, ludzie, zwierzęta i przyroda są ze sobą połączone przepływem informacji.
Kluczową rolę odgrywa w tym woda, poprzez odbieranie i przenoszenie drgań jest ona środowiskiem zarządzającym całym życiem.

Programowanie wody odbywa się za pomocą myśli,słów i czynów, ich wibracja zapisuje się w wodzie.
Zależnie od osobistej mocy i wiary , utrwalamy czas kodowania zmian . Jednak najistotniejsza jest MOC WIARY we wszystko co robimy.. to MOC WIARY dokonuje cudów zmian .... to MOC WIARY ma wpływ na ich szybkość i trwałość ..

WODA ŚWIĘCONA..... co to jest PRAWDZIWA WODA ŚWIĘCONA ...? To jest zwykła woda w którą wpisała się energia miłości osoby , która MIŁOŚĆ jej przekazała... jaka MIŁOŚĆ... TAKA ŚWIĘTOŚĆ WODY.

Jeżeli w wodzie zdeponowana jest energia miłości bezwarunkowej.. taka woda ma moc uzdrawiania....gdy połączy się z MOCĄ WIARY CZŁOWIEKA ... CZYNI NATYCHMIASTOWY CUD UZDROWIENIA.

Najszybciej można przeprogramować wodę w fazie ogólnego chaosu, niestabilności energetycznej poprzedniego zapisu.
Wysoka wibracja prośby i głęboka wiara zmieniają wówczas kod wody błyskawicznie.

Woda ma kilka unikalnych osobliwości, dokonuje samooczyszcza , niweluje stare zapisy poprzez zmianę stanu skupienia.
Zwiększa objętość podczas zamrażania, zmniejsza podczas ocieplania.

Woda utlenia się.. czyli dokonuje samospalenia wykorzystując swoją szczególną strukturę , wydziela wówczas ciepło i światło, które są już rejestrowane przez bardzo czułe urządzenia.
Wszystkie procesy spalania możliwe są jedynie dzięki zawartości wody w palących się produktach, bez wody spalanie nie mogło by zaistnieć.

Cały system rozwoju życia na Ziemi opiera się na przekazywaniu przez CZŁOWIEKA energii MIŁOŚCI WODZIE.

Zapewne jeszcze wiele sekretów WODY jest do odkrycia przed LUDZKOŚCIĄ.....

WTAJEMNICZENIE W WIEDZĘ O WODZIE JEST PODSTAWĄ MISTYKI I WIEDZY O ŻYCIU BIOLOGICZNYM.

KTO MA WŁADZĘ NAD ŻYWIOŁEM WODY.... OSIĄGA WŁADZĘ NAD ŻYCIEM ,ŚMIERCIĄ I CHOROBAMI.

Kiara.


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadoaraba yourname wynikisportowe wsbchorzow mixlolmix