Pokaż wiadomości
Strony: 1 [2] 3 4 ... 158
16  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: SZECHINA. : Wrzesień 06, 2018, 12:36:14
MER KA BA ENOCHA TO KULA!Starożytni Obcy
Biblia, latające maszyny i jak Henoch i prorok Eliasz byli "podjętymi do nieba"
Ivan
Ivan
2 tys. Wyświetleń

Kiedy czytasz teksty napisane tysiące lat temu i widzisz, jak wspominają latające rydwany, ogień, dym i tajemnicze istoty, nie możesz pomóc i zastanawiać się, czy pradawni rzeczywiście mówili o wizytach obcych.

Autorzy, którzy są zwykle przekonani, że istnieją dowody na wizytę obcych zapisaną w ważnych dziełach literatury, takich jak Biblia, twierdzą, że historia jest przekazywana częściowo, a ważne części starożytnych tekstów zostały całkowicie pominięte.

W tym artykule przyjrzymy się trzem ważnym postaciom biblijnym, które wydawały się mieć kontakt z istotami pozaziemskimi podczas ich życia.

Dwaj z nich, zgodnie z świętym tekstem, zostali zabrani do nieba i nigdy nie wrócili na Ziemię.

Trzeci, Ezechiel, był świadkiem tego, co wielu wierzy, że jest ostatecznym dowodem "statków kosmicznych" przybywających na Ziemię tysiące lat temu:

"Spojrzałem i ujrzałem wichurę wychodzącą z północy - ogromną chmurę z błyskawicą i otoczoną jaskrawym światłem. Środek ognia wyglądał jak lśniący metal,   5 i w ogniu było to, co wyglądało jak cztery żywe stworzenia. Z wyglądu ich forma była ludzka ...

Starożytny astronauta ... Uprowadzenia?

Patriarcha Enoch (Gen 5,18: 24) i prorok Eliasz (Królewska 2: 13) są wymienieni jako wzięci do nieba.

Znajdujemy pisemne dowody na temat tego, jak prorok Eliasz został porwany przez "rydwan ognia".

Czytając te niewiarygodne historycznie relacje, znajdujemy niezliczone pytania, w których niewiele lub prawie nie ma odpowiedzi.

Gdzie poszli Henoch i Eliasz? Dlaczego zniknęli tajemniczo i bez śladu? Co dokładnie widział i opisał Ezechiel?

Czy istnieje nawet odległa możliwość, że Biblia udowadnia - w taki czy inny sposób - istnienie kontaktu ze Starym Obcym?

Rzućmy okiem na Enocha i jego tajemnicze zniknięcie wspomniane w Księdze Rodzaju 5: 18: 24.

Zwracamy się do Biblehub i sprawdzamy, co zostało zapisane w przeszłości.

Bóg zajmuje Enocha

18 Kiedy Jared miał 162 lata, został ojcem Henocha.

19 A po tym, jak został ojcem Henocha, Jared żył 800 lat i miał innych synów i córki.

20 Tak więc Jared przeżył w sumie 962 lata, a następnie zmarł.

21 Gdy Henoch miał 65 lat, stał się ojcem Matuzalem.

22 A gdy on był ojcem Matuzalemskiego, Enoch chodził z Bogiem 300 lat i miał innych synów i córki.

23 Zatem Enoch żył w sumie 365 lat .

24 Henoch chodził z Bogiem, a potem już go nie było, ponieważ Bóg go zabrał .

Rodzaju 5: 24 ma kluczowe znaczenie, ponieważ wyraźnie wspomina, że ​​Bóg wziął Enocha z dala. Nie wspomina o śmierci Henocha. Wspomina, że ​​został w jakiś sposób uprowadzony.

Jest to rzeczywiście ważne, ponieważ możemy zobaczyć w Genesis 5 3:23, że Adam, który żył przez 930 zmarł. Seth, syn Adama, przeżył 912 lat i zmarł. Uważa się, że Eszosz, syn Setha, żył przez 905 lat i zmarł. Przez całą drogę aż do Enocha (Rodzaju 5:24) potomkowie Adama zmarli po tym, jak żyli wyjątkowo długowiecznym życiem. Jednak Enoch nie umarł, jak zapisano w Genesis: " Henoch wiernie chodził z Bogiem; potem już go nie było, ponieważ Bóg go zabrał. "

Pozostaje pytanie, dokąd poszedł? Dokąd zabrano Henocha? A kto go zabrał? Czy to naprawdę był Bóg?

Zniknięcie Proroka Eliasza

Jeśli przyjrzymy się 2 Królom 2:13, znajdziemy kolejną niewiarygodną historię.

Ponownie zwracamy się do Bible Hub, aby zobaczyć, co zostało zapisane w przeszłości.

Eliasz zabrany do nieba

1 Krótko przed Panem wziął Eliasza do nieba w wichrze, Eliasz i Elizeusz byli w drodze z Gilgal,

2 I rzekł Elijasz do Elizeusza: "Proszę, zostań tutaj, bo Pan posłał mnie do Betel". Lecz Elizeusz odpowiedział: "Tak, jak żyje Pan i jak wy żyjecie, nie opuszczę was". w dół do Betel.

3 Wtedy synowie proroków z Betel wyszli do Elizeusza i powiedzieli: "Czy wiecie, że Pan zabierze wam waszego pana dzisiaj?" "Tak, wiem" - odpowiedział. "Nie mów o tym."

4 I rzekł Elijasz do Elizeusza: "Proszę, zostań tutaj, bo Pan posłał mnie do Jerycha". Lecz Elizeusz odpowiedział: "Tak, jak żyje Pan i jak wy żyjecie, nie opuszczę was". do Jerycha.

5 Wtedy synowie proroków w Jerychu przyszli do Elizeusza i powiedzieli: "Czy wiecie, że Pan zabierze wam waszego pana dzisiaj?" "Tak, wiem" - odpowiedział. "Nie mów o tym."

6 I rzekł Elijasz do Elizeusza: "Proszę, zostań tutaj, bo Pan posłał mnie do Jordanu." Lecz Elizeusz odpowiedział: "Tak, jak żyje Pan i jak wy żyjecie, nie opuszczę was" . dwóch z nich szło dalej.

7 A potem pięćdziesięciu z synów prorockich poszło i stanęło w pewnej odległości, naprzeciw Eliasza i Elizeusza, gdy obaj stali przy Jordanie.

8 A Eliasz wziął płaszcz, zwinął go i uderzył w wody, które rozstąpiły się po prawej i po lewej, tak że oboje przeszli na suchej ziemi.

9 Po tym, jak przeszli, Eliasz powiedział do Elizeusza: "Powiedz mi, co mogę dla ciebie zrobić , zanim cię zabiorę ?" "Proszę, pozwól mi odziedziczyć podwójną porcję twojego ducha" - odpowiedział Elizeusz .

10 "Poprosiłeś o coś trudnego", powiedział Eliasz. "Niemniej jednak, jeśli zobaczysz mnie tak, jak mnie zabrano , to będzie twoje. Ale jeśli nie, to tak nie będzie. "

11 Gdy szli dalej i rozmawiali ze sobą, nagle pojawił się rydwan ognia z końmi ognia i rozdzielił ich dwóch, a Eliasz wszedł do nieba w wir powietrzny.

12 Gdy Elizeusz patrzył, zawołał: "Mój ojciec, mój ojciec, rydwany i jeźdźcy Izraela!" I nie widział już Eliasza . Więc biorąc jego własne ubranie, rozdarł je na dwie części.

Powyższe informacje można interpretować na wiele sposobów.

Z punktu widzenia starożytnych astronautów wydaje się jasne, że po prostu czytaliśmy o błędnie zinterpretowanych technologiach. Rzeczy, których ludzie tysiące lat temu nie rozumieli, a zatem przypisywali Bogu Wszechmogącemu.

Z biblijnego punktu widzenia jednak należy wziąć pod uwagę ważne szczegóły.

Dlaczego Enoch zniknął?

Dlaczego został zabrany z Ziemi? Nie umarł, więc dokąd poszedł?

Aby odpowiedzieć na te pytania, biblijni uczeni twierdzą, że musimy pamiętać, że ten specyficzny patriarcha jest siódmym na liście potomków Adama.

Liczba siedem to symboliczna postać w Biblii oznaczająca "doskonałość". Według Biblestudy.org ,

    Użyte 735 razy (54 razy w księdze samego Objawienia), liczba 7 jest podstawą słowa Bożego. Jeśli uwzględnimy przy tej liczbie, ile razy "siedmiokrotnie" (6) i "siódmy" (119) zostanie użyte, nasze całkowite skoki do 860 odniesień. Siedem to liczba kompletności i doskonałości (zarówno fizycznej, jak i duchowej). Wiele wynika z tego, że jest związany bezpośrednio z Bożym stworzeniem wszystkich rzeczy. Według niektórych żydowskich tradycji stworzenie Adama nastąpiło 26 września 3760 r. Pne (lub pierwszego dnia Tiszri, który jest siódmym miesiącem w kalendarzu hebrajskim). Słowo "stworzony" jest używane 7 razy, opisując twórczą pracę Boga (Rdz 1: 1, 21, 27 trzy razy, 2: 3, 2: 4). Jest 7 dni w tygodniu, a szabat Boga 7 dnia.

Uważa się, że ci, którzy skomponowali genealogiczną listę potomków Adama, byli kapłanami Jerozolimy, którzy byli niezwykle przywiązani do symbolizmu, dlatego przywiązywali wielką wagę do liczby i studiowania numerologii.

Siódmy Patriarcha był kimś, kto musiał być w pewnym sensie doskonały, czysty, dlatego też mówi się, że Bóg zabrał Henocha do niebios, aby nie zanieczyścił się niegodziwością człowieka na Ziemi.

Historia Proroka Eliasza może być jeszcze bardziej fascynująca. Jak mówi nam historia, kiedy Eliasz przewidział, że jego śmierć jest bliska, szedł brzegiem rzeki Jordan w towarzystwie swego ucznia, Elizeusza.

Nagle, znikąd, niebiański rydwan z końmi ognia zstąpił z nieba, podniósł Eliasza i zniknął na niebie, przed zdumieniem Elizeusza i innych, którzy byli świadkami tego nieziemskiego zjawiska.

Dodatkowy materiał do czytania: Statki kosmiczne proroka Ezechiela


https://www.ancient-code.com/the-bible-flying-machines-and-how-enoch-and-prophet-elijah-were-taken-to-the-heavens/
17  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: SZECHINA. : Wrzesień 06, 2018, 10:00:42
MER KA BA

MER.. MATRYCA MATKA... ENERGETYCZNY ZAPIS WZORCA NIE WCIELONEGO DUCHA

KA.https://pl.wikipedia.org/wiki/Ka_( MATKA dusz) ASTRALNA  MATRYCA MATKA WCIELAJĄCEJ SIĘ W MATERIĘ DUSZY.

BA.https://pl.wikipedia.org/wiki/Ba_(dusza)DUSZA WCIELONA W CZŁOWIEKA BIORĄCA UDZIAŁ TYLKO W JEDNORAZOWYM ŻYCIU.. KTÓRA POWINNA POWRÓCIĆ PO ZIEMSKIM ŻYCIU DO  ASTRALNEJ MATRYCY MATKI.
NIESTETY ZAZWYCZAJ NIE MIAŁA TYLE SIŁY I ŚWIADOMOŚCI LUB Z PREMEDYTACJĄ BYŁA ZATRZYMYWANA , CO POWODUJE UWIEZIENIE MATRYCY ASTRALNEJ W PRZESTRZENI ASTRALNEJ ,A TYM SAMYM BLOKUJE EWOLUCJĘ DUCHOWĄ  CZŁOWIEKA I MATRYCY NAD PRZESTRZENNEJ.     

http://akademiaducha.pl/symbol-merkaba/

cd. w wolnej chwili.
18  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: SEKRETY EGIPTU - WIELKA PIRAMIDA. : Wrzesień 03, 2018, 10:47:42


SEKRET PIRAMIDY W GIZIE...


Piramidy w Gizie skupiają energię elektromagnetyczną

Opublikowano: 02.09.2018 |

„W przypadku piramidy na podłożu, przy krótszych falach, energia elektromagnetyczna gromadzi się w komorach, zapewniając lokalne maksima widmowe dla pól elektrycznych i magnetycznych. Udowodniono również, że w zasadzie Piramida rozprasza fale elektromagnetyczne i skupia je w obszarze podłoża” – uważa dr Andrey Evlyukhin.
Od dziesięcioleci naukowcy i badacze doszukują się coraz to nowszych teorii na temat tego, czym mogą być wielkie egipskie piramidy w Gizie. Teorie o piramidach wykorzystywanych do wytwarzania energii, a nawet będących duchowym centrum na planecie, w którym miało dochodzić do oddziaływania z polem energii naszej planety, krążyły przez długi czas. Teraz nauka kwantyfikuje tę teorię i udowadnia, że ​​jest poprawna. Odkryto, że wielka piramida ma zdolność koncentracji energii magnetycznej i elektrycznej w wewnętrznych komorach piramidy i poniżej jej podstawy, co tworzy „kieszenie o wyższej energii”.

„Niezwykłe właściwości elektromagnetyczne Wielkiej Piramidy w Gizie mogą wkrótce zainspirować projekty nanocząstek dla wysoce wydajnych czujników i ogniw słonecznych. Jeśli ten efekt koncentracji da się odtworzyć w nanoskali, może to doprowadzić do powstania fali nowych, bardziej wydajnych czujników i ogniw słonecznych, twierdzą naukowcy” – pisze „Daily Mail”.

Oficjalna narracja, która jest wątpliwa dla ludzi ciekawych historii ludzkości, polega na tym, że wmawia się im, iż ta niesamowita piramida o wysokości 481 stóp została zbudowana dla faraona Chufu jako miejsce pochówku tysiące lat temu. A zatem grobowiec i nic więcej. „Piramidy egipskie zawsze przyciągały wielką uwagę” – powiedział koordynator badań i kierownik naukowy dr Andrey Evlyukhin. „My, jako naukowcy, również byliśmy nimi zainteresowani, więc zdecydowaliśmy się spojrzeć na Wielką Piramidę jako cząstkę rozpraszającą fale radiowe rezonansowo.”

Międzynarodowy zespół naukowców uczestniczył w badaniu mającym na celu przeanalizowanie związku między kształtem wielkiej piramidy a jej zdolnością do przewodzenia energii elektromagnetycznej. Zespół kierowany przez Rosyjski Uniwersytet ITMO zdecydował się na odtworzenie piramidy w modelu, który pozwolił zmierzyć ewentualne procesy elektromagnetyczne. Podobnie jak w przypadku każdego innego dowodu użytego w badaniu, punkt, podobieństwa między modelem i prawdziwą piramidą jest wysoce zbliżony.

Model został wykorzystany do próby określenia, w jaki sposób energia fal będzie absorbowana lub rozpraszana przez piramidę. Fale o długości rezonansowej w zakresie od 200 do 600 metrów (od 656 do 1968 stóp), były używane do testowania interakcji między falami a piramidami. Zespół niestety przyznał, że brakowało wiarygodnych informacji na temat właściwości piramidy, więc niektóre czynniki musiały zostać odtworzone z domysłów.

„Musieliśmy użyć pewnych założeń. Na przykład zakładaliśmy, że wewnątrz nie ma żadnych nieznanych wnęk, a materiał budowlany o właściwościach zwykłego wapienia jest równomiernie rozmieszczony w piramidzie i poza nią. Dzięki tym założeniom uzyskaliśmy interesujące wyniki, które mogą znaleźć ważne praktyczne zastosowania” – informuje dr Andrey Evlyukhin.

Jeżeli to badanie rzeczywiście przyniosło pewne informacje, które pomogłyby ludziom zrozumieć prawdziwą funkcję piramid, sensowne byłoby, aby badania te były prezentowane z pewną dozą niepewności i dystansu, do momentu głębszego przeanalizowania tego fenomenu. Dokładne narzędzie, którego używali badacze, znane jest jako analiza wielopunktowa. Jest to metoda powszechnie stosowana w dziedzinie badań fizycznych do analizy interakcji złożonego obiektu i pola elektromagnetycznego. To pomogło im zobaczyć, jak piramida może skoncentrować energię elektromagnetyczną w podziemnych komorach.

„W przypadku piramidy na podłożu, przy krótszych falach, energia elektromagnetyczna gromadzi się w komorach, zapewniając lokalne maksima widmowe dla pól elektrycznych i magnetycznych. Udowodniono również, że w zasadzie Piramida rozprasza fale elektromagnetyczne i skupia je w obszarze podłoża” – mówi naukowiec.

Na koniec należy zaznaczyć, że „Daily Mail” w publikacji poświęconej wyżej opisywanemu zagadnieniu, powołuje się na badaczy z Rosyjskiego Uniwersytetu ITMO pisząc o nadzwyczajnych możliwościach kompleksu piramid w Gizie. Możliwościach, które obecnie są analizowane przez naukowców, jednak uznano, że jeszcze nie nadszedł czas, aby podawać owe rewelacje do opinii publicznej.

Autorstwo: Zespół „Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

https://wolnemedia.net/piramidy-w-gizie-skupiaja-energie-elektromagnetyczna/19  Dyskusje / Komentarze / SŁUŻBY SPECJALNE....... : Sierpień 18, 2018, 09:14:32
Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin BetNajwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet zeevveez/Flickr/CC BY 2.0

Izraelski rząd, rekami agencji szpiegowskiej o nazwie Mossad przeprowadził co najmniej 2 700 skrytobójstw na Palestyńczykach, Egipcjanach, Syryjczykach i Persach od czasu II wojny światowej – twierdzi żydowski pisarz i dziennikarz Ronen Bergman w swojej najnowszej książce „Rise and Kill First” („Powstań i zabij pierwszy”). To ten sam Bergman, który zaatakował polskiego premiera Mateusza Morawieckiego podczas słynnej konferencji prasowej w styczniu br.

Bergman, dziennikarz gazety „Yediot Aharonot”, przekonał wielu agentów Mossadu, Shin Bet i wojska izraelskiego, aby opowiedzieli swoje historie. Niektórzy z nich używali nawet swoich prawdziwych imion i nazwisk. Rezultat tych wywiadów to „Rise and Kill First: The Secret History of Israel’s Assassinations Assasinations”, ponad 600-stronicowa książka zawierająca również opis zabójstw przeprowadzanych przez organizacje paramilitarne, które działały przed powstaniem Izraela w 1948 roku.

Opierając się na około tysiącu wywiadów i tysiącach dokumentów, Bergman opisuje wiele technik mordowania i twierdzi, że izraelska machina śmierci stosowała zwykłe zamachy, setki trucizn w tym zatrutą pastę do zębów, która zabija po miesiącu, uzbrojone drony, wybuchające telefony komórkowe, zapasowe opony ze zdalnie sterowanymi bombami. Mordowano wrogich przywódców, potencjalnych terrorystów, ale także obcych naukowców.

Najwięcej zamordowano przywódców palestyńskich, w tym tych związanych z bojówkami Hamasu w Strefie Gazy.

Książka sugeruje, że Izrael użył zatrucia promieniowaniem, aby zabić Jasira Arafata, przywódcę palestyńskiego, który był założycielem ruchu Fatah. Śledztwa w sprawie jego śmierci nadal trwa.

Izraelska agencja szpiegowska Mossad, jak twierdzi autor, próbowała powstrzymać jego postępy w pracy nad książką, nachodząc byłych agentów i funkcjonariuszy i ostrzegając ich przed udzielaniem wywiadów.

Tytuł książki pochodzi od starożytnego napomnienia z żydowskiego Talmudu: „Jeśli ktoś przyjdzie cię zabić, najpierw wstań i zabij go.” Bergman mówi, że duży procent osób, z którymi rozmawiał, cytował ten fragment jako uzasadnienie swojej „pracy”. Cytowany przez niego prawnik wojskowy, deklaruje, że takie operacje są legalnymi działaniami wojennymi.

Bergman nazywa izraelski aparat zabójczy „najmocniejszą, najsprawniejszą maszyną do zabójstw w historii”. Pisze, że wiele technik izraelskich zostało później zaadoptowanych przez USA.

Książka zawiera historię osobowości i taktyki różnych tajnych służb. W latach 70. XX w. nowy szef Mossadu otworzył setki komercyjnych firm za granicą, sądząc, że pewnego dnia mogą się przydać. Na przykład Mossad stworzył przedsiębiorstwo żeglugowe na Bliskim Wschodzie, które wiele lat później przydało się do zapewnienia bezpiecznej pracy zespołu zabójców na wodach w pobliżu Jemenu.

W imię bezpieczeństwa państwa izraelscy urzędnicy nie tylko podążali drogą legalności, ale też ją deptali. „Podsumowanie egzekucji podejrzanych, którzy nie stanowili bezpośredniego zagrożenia, nie naruszali prawa Izraela i zasad wojny – daje dużą liczbę”, pisze Bergman.

Autor książki ma reputację niestrudzonego dziennikarza, który w ciągu ostatnich dwudziestu lat opracował setki świadomych źródeł w środowiskach wywiadu. Jest na uprzywilejowanej pozycji – korespondenci wojenni utrzymują regularne kontakty z wysokimi urzędnikami obrony, ale muszą składać swoje raporty do biura cenzury wojskowej, która często wycina większość najbardziej soczystych rzeczy. Ale Bergman ma doskonałe źródła we wszystkich trzech organizacjach tajnego mechanizmu zabijania: w Dyrekcji Wywiadu Wojskowego, w agencji szpiegowskiej Mossad i w służbie bezpieczeństwa wewnętrznego Shin Bet. „Z jednej strony prawie wszystko w kraju związane z wywiadem i bezpieczeństwem narodowym jest klasyfikowane jako „ściśle tajne” – pisze. „Z drugiej strony, wszyscy chcą mówić o tym, co zrobili.”

Ogólne wrażenie, jakie daje jego książka na temat władz izraelskich, to, że są to wojowniczy książęta, którzy nieustannie szukają twórczych nowych sposobów identyfikacji i zabijania swoich wrogów, przekonując samych siebie, że są nie tylko najlepsi w tym, co robią, ale także najbardziej moralni. Męczą się osobistym ciężarem zabijania niewinnych cywilów wraz z ich wrogami, ale nieuchronnie usprawiedliwiają swoje własne uczynki – i ukrywają swoje niekiedy kłopotliwe błędne kalkulacje.

Bergman maluje mrożący krew w żyłach obraz ewolucji programu zabójstw, podczas gdy Izraelscy skrytobójcy stali się coraz bardziej zdolni do atakowania swoich celów przy pomocy bomb samochodowych, pocztowych, nalotów, urządzeń wybuchowych przyczepionych do samochodów przez agentów na motocyklach, a nawet zatrutych baklaw.

Początkowo, pisze Bergman, licencji na zabijanie mógł udzielić tylko premier. Ale kiedy proces okazał się zbyt czasochłonny, szefowie tajnych agencji utworzyli obejście „za pomocą którego zabójstwo zostało nazwane czymś innym, aby było objęte innym protokołem decyzyjnym”. Program został uzupełniony o własne orwellowskie słownictwo: zabijanie niewinnych cywili zostało oznaczone jako „przypadkowe uszkodzenie”, podczas gdy zabójstwa stały się znane jako „celowa profilaktyka”.

Źródło: „Daily Mail”

Podał: JerzyN [WIEC]


Za:
 http://stan35.neon24.pl/post/145020,najwiecej-skrytobojstw-przeprowadzaja-mossad-i-shin-bet

http://www.randomhouse.com/highschool/catalog/display.pperl?isbn=9781400069712&view=print

Źródło: Wolna Polska
http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/134639-najwiecej-skrytobojstw-przeprowadzaja-mossad-i-shin-bet***********

17. sierpień 2018

MAM TYLKO JEDNO PYTANIE W TYM TEMACIE...

JAKIM PRZEWINIENIEM JEST DLA ŻYDÓW ZABICIE PRAMATKI?

Poczynania służb, ich mordy przekraczają wszystkie granice DEKALOGU.. czyli zaakceptowanych zasad prawnych i etyczno moralnych.
Wszystko w imię "dobra" .. CZYJEGO?Coś

STOP! STOP! STOP! BASTA!

NIE MA NADLUDZI.... NI PODLUDZI...

MNIE DO WALKI NIKT NIE SPROWOKUJE, ale.... JA nie przejmuję "prezentów" usiłujących mnie zabić .
Zwracam je do nadawcy natychmiastowo z siłą odbicia 1000 razy większą...

Co robisz MNIE .. ROBISZ SOBIE... SAMI SIEBIE UNICESTWIACIE.. PRZYKRE.

STOP! STOP! STOP! BASTA.

ŻYCIE JEST ZBYT CENNYM DAREM,ŻEBY NIM SZARŻOWAĆ W IMIĘ CUDZEJ POLITYKI!

STOP! STOP! STOP! BASTA!

M.

"Początkowo, pisze Bergman, licencji na zabijanie mógł udzielić tylko premier.
Ale kiedy proces okazał się zbyt czasochłonny, szefowie tajnych agencji utworzyli obejście „za pomocą którego zabójstwo zostało nazwane czymś innym, aby było objęte innym protokołem decyzyjnym”.

Program został uzupełniony o własne orwellowskie słownictwo: zabijanie niewinnych cywili zostało oznaczone jako „przypadkowe uszkodzenie”, podczas gdy zabójstwa stały się znane jako „celowa profilaktyka”

*****

Ja od dawna jestem identyfikowana jako "celowa profilaktyka"...

Pomimo,że wychodzę ponad ICH zagmatwana politykę i doskonale rozumiem powód uwikłania Żydów w takie obrzydliwe strategie,stawiające ICH w oczach opinii społecznej na bardzo , ale to bardzo niskiej i niekorzystnej pozycji.

Ale.... czasy ostateczne ,to również ujawnienie bestialstwa WSZYSTKICH podkreślam WSZYSTKICH służb, które działają dla ___tylko im znanego dobra___ .


........

Zostałeś/łaś wybrana do tajnego eksperymentu służb... możesz TYLKO cierpieć ,chorować , być zabity/ta...

ALE NIE UDZIELIMY CI ŻADNEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT... BO TO JEST ŚCIŚLE TAJNY PROJEKT!!!

ZAAKCEPTUJ CZŁOWIEKU, ŻE ZOSTANIESZ ZAMORDOWANY W IMIĘ PODŁOŚCI LUDZKIEJ I EKSPERYMENTALNIE DOKONANEGO NA TOBIE MORDU!

KTO PODEJMUJE TAKIE DECYZJE .. KTO WYDAJE ZGODĘ NA WYMORDOWANIE POLAKÓW?

STOP! STOP! STOP! BASTA!
https://www.youtube.com/watch?v=pBECITf9sxc&feature=share

Kontrola Umysłu - Co z Tym Zrobić - Ewa Pawelapt
20  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Sierpień 07, 2018, 11:57:16
WYDARZENIE.....

Czym ONO JEST?

URUCHOMIENIEM ARKI PRZYMIERZA , KTÓRĄ JEST DUCHOWY CZŁOWIEK!


ARKA PRZYMIERZA.....


TO KOLEJNY ETAP ( chyba najistotniejszy) na drodze naszej ewolucji ... oczywiście duchowej nie technologicznej.

WSZYSTKIE TECHNOLOGIE MAJA SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI.. A NIE PODPORZĄDKOWYWAĆ GO SOBIE I UZALEŻNIAĆ OD SIEBIE!

TO JEST ZAPOWIADANE WYDARZENIE, KTÓRE CAŁKOWICIE ZMIENI LOS LUDZKOŚCI.
Ono zbliża się coraz bardziej ,albo MY zbliżamy się do WYPEŁNIENIA OBIETNICY STWÓRCY WSZECHRZECZY.

ARK..A... Ark to ŁUK , KOLISTE ZWIEŃCZENIE.. TĘCZA CZYLI ŚWIATŁO , KTÓRE PRZESZŁO PRZEZ PRYZMAT... DŹWIĘK STWÓRCZY.... PRADZWIĘK "A".

KTO STWARZAŁ W MATERII .. JEŻELI WIBRACJA MĘSKIEGO DŹWIĘKU NIE MA WYSTARCZAJĄCEJ SKALI... JEST DUŻO NIŻSZA OD WIBRACJI DŹWIĘKU ŻEŃSKIEGO?

STWÓRCA WSZECHRZECZY ZAWARŁ PRZYMIERZE Z CZŁOWIEKIEM ... nie z antyczną technologią zdeponowaną w akacjowej skrzyni!

ARKĄ PRZYMIERZA... TO JEST CZŁOWIEK DUCHOWY!

TEN, który dokona samorozwoju , podnosząc swoją energię do poziomu rozświetlenia szyszynki.

Najpierw MUSI dokonać tego aktu KOBIETA , następnie uruchomi go w mężczyźnie.

Mojżesz wynoszący akacjową skrzynie ( technologię ... generator mocy orgonowej) nie ma nic wspólnego z PRAWDZIWĄ ARKĄ PRZYMIERZA.

Abraham ... jego historia jest piękna, znana nam ma przejść ze swoim Rodem bardzo długą drogę , pokonać niesamowitą ilosć przeszkód ,dokonać ewolucji rozwojowej w SOBIE i Rodzie...
To nie tylko poziom prawości ( sprawiedliwy w środ Żydów... ), czyli etyka, moralność, ale NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO , które CZŁOWIEK POWINIEN ROZSIEWAĆ SWOIM POSTĘPOWANIEM.

DOBRO... = MIŁOŚĆ JEJ GRADACJA

Poziom MIŁOŚCI .. rodzaj energii płynący z myśli , słów i czynów , inaczej WIBRACJA ENERGETYCZNA CZŁOWIEKA JEST JEDYNYM MIERNIKIEM ROZWOJU OSOBISTEGO, DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

Realnie wygląda to tak.... działanie wywołuje skutek. który jest odbierany jako radość lub smutek... ekstaza lub cierpienie.

Jeżeli nie możesz pomóc , to nie krzywdź... CZŁOWIEK na przeciwko ciebie jest TYLKO "lustrem " efektu twoich czynów... sprawdzianem twojego rozwoju osobistego, co robisz jemu.. tak naprawdę robisz sobie.
W jego cierpieniu oglądasz swoja bliską przyszłość....

Zdawanie "EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI PRZED STWÓRCĄ .. NIE JEST RECYTACJĄ POZNANYCH TEKSTÓW NI MODLITW....

JEST IDENTYFIKACJĄ ROZŚWIETLENIA TWOJEGO SERCA ENERGIĄ MIŁOŚCI...

W CZASACH OSTATECZNYCH NIE WYSTARCZY SAMA PRAWOŚĆ... ( TAK...ONA JEST BARDZO ISTOTNA) NIEZBĘDNY JEST CZYSTY PŁOMIEŃ MIŁOŚCI , KTÓRY REALIZUJE PRZYMIERZE ZE STWÓRCĄ.

Czy Abraham osiągnął ten poziom... Ja nie wiem tego, jeżeli nie , to Jego miejsce zajmie KTOŚ .. kogo SERCE emanuje wibrację miłości wypełniającą zasady PRZYMIERZA Z CZASÓW NOEGO.

COFNIEMY SIĘ DALEJ WSTECZ ... by zrozumieć ,że ARK..A / TĘCZOWY ŁUK ,TO CZŁOWIEK DUCHOWY .

Zjawisko rozszczepienia światła ( cała informacja istnienia i rozwoju życia ) zapisana i zdeponowana jest w naszych centrach energetycznych/ czakrach .
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99cza

Dokonując samorozwoju wracamy do PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.. czyli wibracji długości fal wszystkich barw momentu stworzenia.... to długi i odrębny temat.. nie będę go rozwijać.

Chciałam TYLKO wyjaśnić dlaczego "AKACJOWA SKRZYNIA/ ARKA PRZYMIERZA" NIE JEST PRAWDZIWĄ ARKĄ.. jest TYLKO bardzo ograniczoną kopią możliwości energetycznych CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.
Przełożonych na technologię zdeponowaną w materialnym przedmiocie... który można było wykorzystać jako generator energetyczny podnoszący parametry życia fizycznego.
Abo jak zrobił Mojżesz niebezpieczną i okrutną broń do niszczenia i zabijania życia.

Dodam tylko .. moc energii w duchowym CZŁOWIEKU jest o wiele większa niż w Arce używanej przez Mojżesza...

Energia Arki z Egiptu MUSIAŁA być stale uzupełniana przez ARCYKAPŁANKĘ w pewnym mistycznym rytuale (żeńska energia magnetyczna) Arka traciła CAŁKOWICIE moc bez LUDZKIEGO zasilania.

CZŁOWIEK DUCHOWY zwiększa swoją moc dzięki procesom rozwojowym ... jedynie rozpalając w sobie coraz większy ogień MIŁOŚCI.

Kiara.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Arka_Przymierza

 CO... było w Arce Przymierza , którą używał Mojżesz.... żadna tajemnica "BIAŁY PROSZEK ZŁOTA MONO ATOMOWEGO " https://www.tajemnice-swiata.pl/ormus-bialy-proszek.../

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/


https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/pytania/arka-przymierza/

21  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Lipiec 22, 2018, 23:26:18
22 lipiecWyjątkowość dzisiejszego dnia jest niesamowita ... po raz pierwszy wkroczyliśmy w "ocean nieskończoności " na planie ŻYCIA w IV wymiarze .

Do tej pory byliśmy na zerowym poziomie IV wymiaru, od dzisiaj zegar czasu zaczął nucić nową melodię istnienia..
Wszystkie stare matryce z przesunięciami informacyjnymi zostały wyzerowane.
Przywróciliśmy w nich pierwotne ustawienia, PIERWOTNE KODY dla całokształtu życia.

Ta olbrzymia mrówcza praca została zakończa.. wszystkie parametry naszej kosmicznej nawigacji odzyskały swój pierwowzór.

CZŁOWIEK wypłynął w NOWĄ PODRÓŻ .. odkrywania pradawnej wiedzy na nowo...

"ZEGAR CZASU " .. jego ziemski depozyt ,zaczął odmierzać CZAS PRZYSZŁOŚCI NOWEJ ERY ...

Opuściliśmy dzisiaj "STREFĘ ZEROWĄ" czwartego wymiaru w której razem z Ziemią przebywaliśmy prawie 6 lat.

Mój Kapitanie.... pora opuścić port .. i udać się w kolejną fascynującą podróż ... by kontynuować historię, która nie ma początku ,ni końca....

Mój Kapitanie.....

https://www.youtube.com/watch?v=QBUxO-vEAzU

Sława Przybylska -Mój kapitanie, już wieczór

Ps. Więcej w temacie niebawem...
A tymczasem dobrej nocy Wszystkim.....
22  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Lipiec 18, 2018, 08:13:01
CZAS....To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest info. tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", swojego aspektu żeńskiego ...
Jej DNA zostało użyte do klonowania prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. chcąc zablokować LUDZKĄ ewolucję miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło, to miejsce zwiazane jest z ich nową wersją.

Ten plan również im się nie udał, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.
Doszło do podwójnego resetu matrycy w przestrzeni poza ziemskiej i na Ziemi

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości, również tej z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy w temacie nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , odarto z godności i wszystkich wartości, materialnych również ,wyrzucono z JEJ drugiego domu.
M.M.po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła umarła w wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowitą konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!
Co zasiałeś to zbierzesz... KAŻDY.
To jest CZAS PRAWDY...https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/07/aktualizacja-planetarnego-wyzwolenia-15.html
23  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Lipiec 16, 2018, 20:25:32


POD LATARNIĄ JEST NAJCIEMNIEJ.....

CZAS....

13. w piątek...

To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest opis tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", aspektu żeńskiego ... Jej DNA zostało użyte do stworzenia prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło.

Ta wersja również im się nie udała, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , okradziono ze wszystkich dóbr materialnych również ,wyrzucono z JEJ domu.
Po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła M.M. umarła w samotności i wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowita konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!

Kiara.
24  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Lipiec 16, 2018, 20:23:41
6 lipca o 13:45 ·

ZA 7 DNI.......

Nie zadziała już dominacja matrycy mózgu

I
Nie spadnie nam NIEBO na głowy

I
Twoje oczy nie zmienią barwy na szarą

I
Moje SERCE nie pójdzie drogą kalkulacji korzyści

I

Myśli piękne będą splatały się pięknymi uczuciami LUDZI

Wszak przeznaczeniu pomóc może TYLKO MĄDROŚĆ SERC ....
TYCH.... przed którymi ONO samo rozwinęło dywan największych życiowych trudności....

Wiedząc iż nie są one ponad możliwości poradzenia sobie z nimi ....
TYCH, których dywan ów uniósł ponad ....

TYLKO zwyczajny LUDZKI LOS....

13. w piątek...

M.
25  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: WIECEJ O ŻYDACH I JUDAIZMIE..... : Lipiec 01, 2018, 15:04:02
Ród Abrahama......Habiru
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania

Habiru (także Habiri, Khabiri, Hapiru, `Apiru, `Eperu) – starożytna grupa ludzi zamieszkujących rejon Syropalestyny, którzy nie posiadali własnego państwa. Byli przybyszami (zza Eufratu) i prowadzili głównie koczowniczy tryb życia, przez co można ich porównać do wędrownych Cyganów. Do grupy tej należeli głównie Huryci i Semici, zaś w starożytnych inskrypcjach występują jako włóczędzy i rabusie, zaciężni wojownicy, słudzy i niewolnicy oraz kupcy i handlarze. Z racji zbliżonego brzmienia oraz wspólnego źródłosłowu nazwy, podobnego stylu życia, a także relacjach o podboju Kanaanu w listach amarneńskich wielu uczonych uważa, że do grupy tej zaliczano także Hebrajczyków.

Spis treści

    1 Etymologia nazwy
        1.1 Język akadyjski
        1.2 Język arabski i staroegipski
        1.3 Język hebrajski oraz odwołania w Piśmie Świętym
    2 Źródła starożytne / dowody archeologiczne
        2.1 Tabliczka z pałacu w Mari
        2.2 Pryzma z Tikunani
        2.3 Inskrypcja Idrimi z Mitanni
        2.4 Apiru w Egipcie
        2.5 Korespondencja amarneńska
    3 Habiru a Hebrajczycy
    4 Przypisy

Etymologia nazwy

G. Kline w swojej pracy doktorskiej The Habiru: Kin or Foe of Israel poświęcił wiele miejsca dogłębnej analizie pochodzenia słowa Habiru[1]. Zaprezentował on różne opcje genezy słowa postulowane przez uczonych:

    nomad, koczownik – od semickiego czasownika `br (=mijać, przechodzić [z miejsca na miejsce]); możliwe pokrewieństwo z terminem Arab
    obcokrajowiec – od semickiego czasownika `br (=przejść, przekroczyć [granicę]);
    ten z drugiej strony (rzeki) – od semickiego przyimka `br;
    zakurzony podróżnik – od semickiego rzeczownika `apar (=kurz, proch);
    zaopatrywany w żywność – od akadyjskiego eperu (=dostarczać, zaopatrywać) lub od egipskiego `pr (=wyposażać);
    kupiec, handlarz – od sumeryjskiego IBIRA o tym samym znaczeniu;

Język akadyjski

Jako że w języku akadyjskim odpowiednikiem ha-BI-ru był ideogram SA-GAZ, czytany w niektórych miejscach jako habbatum proponowano następujące rozwiązania:

    dusiciel, morderca, procarz – od ideogramów SA (=sznur, ścięgno) oraz GAZ (=uderzyć, zabić);
    rabuś – od formy qattal rdzenia habatu (=plądrować);
    pracujący za żywność – od formy nomen professionis rdzenia habatu (=pożyczyć, otrzymać, uzyskać);
    najeźdźca lub wędrowca, emigrant, przybysz – od habatu (=przemieścić się, przejść za, zrobić łupieżczy wypad na terytorium wroga);

Język arabski i staroegipski

Zauważono także podobieństwo do arabskiego habata oznaczającego wędrować. Znaczenie wędrować, przekroczyć, mijać, przemieszczać się jest wspólne także dla semickiego `br i akadyjskiego habatu. W języku staroegipskim odpowiednikiem terminu habiru był apiru (`pr.w).
Język hebrajski oraz odwołania w Piśmie Świętym

Należy zwrócić także uwagę na genezę słowa Hebrajczyk. W języku hebrajskim brzmi ono ibri (עברי) i oznacza ten zza lub będący spoza, czyli przychodzień, przybysz, obcokrajowiec. Potwierdzenie takiego tłumaczenia można znaleźć w nazwach geograficznych wywodzących się z tego samego rdzenia, np. Abarim (עברים = rejony poza, pasmo górskie w Moabie po wschodniej stronie Jordanu naprzeciwko Jerycha) lub Ebrona (עברינה = przejście, jeden z etapów wędrówki Izraelitów przez pustynię niedaleko Esjon Geber, obecnego Ejlat). Także słowo gniew (ebra, עברה) zawiera w sobie znaczenie przelania się, przepływu z nadmiaru. Zapisywany identycznie wyraz abara tłumaczono jako równina [pustyni] lub prom (2 Księga Samuela 15:28, 17:16, 19:18). Wszystkie one pochodzą od wspomnianego wcześniej słowa abar czy też eber (עבר) o znaczeniach minąć, przekroczyć, przejść, za, poza, [druga] strona, stąd też imię Eber (Księga Rodzaju 10:21-11:17) oznacza obszar poza.

Można się jedynie domyślać, że narody zamieszkujące Kanaan używały terminu ibri (=pochodzący spoza, emigrant, przybysz) w odniesieniu do różnych grup napływających do Palestyny z obszarów Mezopotamii. Widać to na przykładzie Abrahama, który został nazwany hebrajczykiem dopiero jako wędrowny przybysz w Kanaanie (Księga Rodzaju 14:13). Podobnie też, termin ten został użyty kilkakrotnie przez Egipcjan w odniesieniu do Józefa jako niewolnika z okolic Palestyny na długo przed powstaniem narodu hebrajskiego (Księga Rodzaju 39:14.17, 41:12). Sam Józef nazywa Kanaan ziemią Hebrajczyków, chociaż jego rodzina liczyła wówczas mniej niż 70 osób (Księga Rodzaju 40:15). Z kolei werset z Księgi Rodzaju 43:32 może oznaczać, iż Egipcjanie zwyczajowo nie jadali przy wspólnym stole z Hebrajczykami. Wszystkie przypadki użycia nazwy Hebrajczyk w księdze Rodzaju sugerują, iż termin ten był pierwotnie używany nie tylko w odniesieniu do Izraelitów, lecz oznaczał wszelkich bezpaństwowców przybyłych zza Eufratu, którzy wędrowali po Kanaanie.

W powyższym kontekście bardzo ciekawe użycie imienia Eber (עבר) znajduje się w Księdze Liczb 24:24,

    Przybędą bowiem okręty Kittim, pognębią Aszszur, pognębią też Eber, ale i oni przepadną na zawsze.

Balaam określa tu mianem Eber naród lub kraj, który – jak się wydaje – sąsiaduje z Asyrią i może oznaczać rejon znajdujący się za rzeką, czyli po drugiej stronie Eufratu. Także w księdze Rodzaju 10:21 czytamy:

    Również Semowi, praojcu wszystkich Hebrajczyków [dosł. synów Ebera] i starszemu bratu Jafeta, urodzili się [synowie].

Zwrot wszyscy Hebrajczycy (wszyscy potomkowie Ebera) z pewnością odnosi się do różnych szczepów, plemion czy narodów, które Biblia nazywa hebrajskimi. Jednym z nich byli właściwi Hebrajczycy znani później jako Izraelici.
Źródła starożytne / dowody archeologiczne
Sumeryjska inskrypcja SA.GAZ

Najstarsza wzmianka o Hapiru występuje pod postacią logogramu SA.GAZ w pewnym dokumencie z czasów panowania króla sumeryjskiego Szulgi. Opisano ich wówczas jako rabusiów mieszkających ze swymi rodzinami w namiotach na pustkowiu, którzy chodzą własnymi drogami, a utrzymują się z hodowli zwierząt oraz pracy na roli[2]:

    Ci nadzy ludzie, którzy podróżują w martwej ciszy. Co do ich mężczyzn i ich kobiet, ich mężczyźni chodzą tam gdzie im się podoba, ich kobiety noszą wrzeciono i misę przędzalniczą[3]. Ich obozowiska są gdziekolwiek je rozbiją. Dekretów Szulgi, mojego króla, oni nie przestrzegają[4].

Ta pierwsza znana charakterystyka hapiru odpowiada także wszystkim późniejszym opisom tej grupy pochodzącym z II tysiąclecia p.n.e. Wspomina o nich co najmniej 235 tekstów klinowych z tego okresu[5].
Tabliczka z pałacu w Mari

W ruinach królewskiego pałacu Zimrilima w Mari (początek II tysiąclecia p.n.e.) odkryto list wzmiankujący o wojownikach hapiru:

    Następnego dnia nadeszło następujące słowo wroga: „Yapah-Adad przygotował osadę Zallul po tej stronie brzegi rzeki Eufratu i wraz z dwoma tysiącami żołnierzy Hapiru tego kraju przebywa w mieście.”[6]

Pryzma z Tikunani

Akadyjski dokument króla Tunip-Teššup władającego miastem-państwem Tikunani w Mezopotamii (za rządów Hattusilisa I, króla Hetytów) wymienia 438 Hapiru, którzy byli jego żołnierzami lub sługami. Większość to imiona huryckie, pozostałe są wschodniosemickie oraz jedno kasyckie[7]. Fakt ten sugeruje, iż termin hapiru był stosowany wówczas nie tyle w odniesieniu do pewnego narodu czy grupy etnicznej, co raczej do ludzi prowadzących podobny styl życia (tu prawdopodobnie przybysze i bezpaństwowcy oferujący swe usługi jako zaciężni wojownicy królowi Tikunani).
Inskrypcja Idrimi z Mitanni

Książę z Mitanni imieniem Idrimi po ucieczce z Halab do Emar postanowił udać się następnie do Kanaanu, gdzie zamieszkał w miejscu o nazwie Ammija (znanym także z korespondencji amarneńskiej, np. EA 81). Byli tam już ludzie z Halab oraz krajów Mukisz, Nihi i Amae (huryci), którzy widząc Idrimi rozpoznali w nim syna swego pana i ustanowili go swoim przywódcą. Idrimi opisał później ten okres w królewskiej inskrypcji[8]:

    Przebywałem wśród ludzi Hapiru przez siedem lat.

Idrimi zdołał później zbudować statki i z pomocą swoich wojowników zdobył panowanie nad Alalak i okolicznymi terytoriami. Wydarzenia te miały miejsce mniej więcej za panowania Totmesa III w Egipcie. Hapiru ukazani zostali w inskrypcji jako huryccy przybysze w Kanaanie, którzy nie zasymilowali się z miejscową ludnością.
Apiru w Egipcie

Starożytne teksty egipskie wspominają o Apiru co najmniej 14 razy[9]. Za rządów Totmesa III w tebańskich grobowcach Pujemre, Drugiego Proroka Amona (TT39) oraz Intefa (TT155) ukazano Apiru pracujących przy produkcji wina[10]. Z okresu panowania tego samego władcy pochodzi historia zdobycia Joppy (Jafy) przez Egipcjan, kiedy to generał Tahutia (Thot=Djehuty) przemycił w koszach do miasta swoich 200 żołnierzy, którzy po zmroku otworzyli bramy. W opowieści jest także wzmianka o prośbie egipskiego generała do swojego przeciwnika z Joppy, by wprowadzić do miasta konie zaprzęgane do rydwanów, gdyż przechodzący Apir (Apuro) mógłby je ukraść[11].

Amenhotep II na stelach odkrytych w Memfis i Karnaku mówi o swoich wyprawach wojennych do Palestyny w 7. i 9. roku panowania. Wśród niemal 90.000 jeńców uprowadzonych z okolic Kanaanu znalazło się także 3.600 Apiru[12].

Seti I na steli wystawionej w Bet Sze’an mówi, że wysłał swoje oddziały przeciwko Apiru z góry Jarmut (hebr. ירמות w Księdze Jozuego 21:29), którzy razem z ludem Tejer zaczęli atakować Azjatów mieszkających w Rehem[13]

Dwa listy urzędników Ramzesa II wspominają o Apiru, którzy transportują kamienie na wielki pylon Ramzesa[14].

Ramzes III w jednym ze swoich dekretów wymienia Apiru wśród sług świątynnych w Heliopolis[15].

Ramzes IV na steli w Wadi Hammamat mówi o wysłaniu do kamieniołomów ekspedycji liczącej ponad 8.000 ludzi, z czego 800 stanowili Apiru[16].
Korespondencja amarneńska

Listy odkryte w Tell el-Amarna pochodziły od władców Babilonii, Mitanni, Hetytów oraz królów miast-państw Syro-Palestyny i były skierowane do Amenhotepa III oraz Amenhotepa IV. Na wielu tabliczkach z archiwum królewskiej korespondencji pojawiają się wzmianki o Habiru, gdzie zostali oni ukazani jako lud pustoszący miasta Kanaanu, nie uznający władzy Egiptu.
Autor listu    Sygnatura    Cytat w tłumaczeniu na język polski
Rib-Addi    EA 75    Jednak wojna `Apiru przeciwko mnie jest sroga. Synów, córek już nie ma, mebli domowych, gdyż zostały one sprzedane w Jarimuta, abyśmy utrzymali się przy życiu[17].
EA 79    Wiedz, że odkąd Amanappa przybył do mnie wszyscy `Apiru obrócili się przeciwko mnie za sprawą Abdi-Ashirta. Niech mój pan słucha słów swego sługi i niech wyśle mi garnizon, aby bronić miasto króla aż do nadejścia łuczników. A jeżeli nie będzie łuczników to wszystkie ziemie połączą się z `Apiru. Wysłuchaj, od podboju Bit-Arha zgodnie z żądaniem Abdi-Ashirta dążą oni w ten sam sposób do zjednoczenia [miast] Gubla i Batruna; i tak wszystkie ziemie byłyby zjednoczone z `Apiru. Dwa miasta pozostają przy mnie, a oni również usiłują odebrać je z ręki króla. Niech mój pan wyśle garnizon do swoich dwóch miast aż do przybycia łuczników i da mi coś do wyżywienia ich. Ja nie mam nic.[18]
EA 81    Niech król, mój pan, wie, że wojna z `Abdi-Ashirta jest sroga, i on zabrał wszystkie moje miasta dla siebie. Gubla i Batruna mi pozostają, a on usiłuje zabrać te dwa miasta. Powiedział mężom z Gubla, "Zabijcie swojego pana i przyłączcie się do `Apiru tak jak Ammija."[19]
Labayu z Sychem    EA 254    Nie wiedziałem, że mój syn związał się z Hapiru, i z pewnością oddałbym go w ręce Addaya.
Milkilu z Gezer    EA 271    Niech król, mój pan, chroni swoją ziemię od ręki `Apiru. Jeżeli nie, niech król, mój pan, przyśle rydwany, żeby nas zabrać, aby nasi słudzy nas nie zgładzili[20].
Abdi-Heba    EA 286    Jak król, mój pan, żyje będę mówić przedstawicielowi króla, mojego pana: „Czemu kochasz Hapiru a władców (=gubernatorów) nienawidzisz?” [...] Wszyscy władcy są zgubieni; królowi, mojemu panu, nie pozostał ani jeden władca. Niech król zwróci uwagę na łuczników i niech król, mój pan, przyśle oddziały łuczników, król nie ma już ziem. Hapiru plądrują terytoria króla. Jeżeli będą łucznicy tego roku, wszystkie ziemie króla pozostaną; lecz jeśli nie będzie łuczników, wszystkie terytoria króla, mojego pana, będą zgubione![21]
EA 287    Spójrz, to jest dzieło Milkili i czyn synów Labayu, którzy oddali kraj [ludziom] has-pi-ri
EA 288    Ale jest wrogość przeciwko mnie. Stałem się jak Habiru. [...] Silne ramię króla może podbić Nahrima i Kapsi, lecz teraz Habiru biorą ziemie króla. Nie ma ani jednego władcy [miasta-państwa] należącego do króla, mojego pana. Wszyscy oni są zgubieni. Spójrz! Turbazu został zabity w bramie miasta Zilu, lecz król [nic nie zrobił]. Spójrz! Zimrida z Lakisz został zabity przez sługi, którzy współdziałali z Habiru. Yaptih-Adda został zabity w bramie Sillu...[22]
Yapahu z Gezer    EA 298    Niech król, mój pan, będzie świadomy, że mój młodszy brat zbuntował się przeciwko mnie i wkroczył do Muhhazu, i oddał swoje obie ręce przywódcy `Apiru.[23]
Obszary aktywności Habiru według listów amarneńskich

Poza podanymi przykładami Habiru pojawiają się jeszcze wiele razy w listach amarneńskich, głównie pod postacią logogramu SA.GAZ[24]. Uwagę przykuwa popłoch, jaki wzbudzali oni wśród władców miast-państw Palestyny z powodu swoich licznych sukcesów militarnych. Historycy nie wiedzą dlaczego król Egiptu nie wysłał swojej armii, aby w zdecydowany sposób rozprawić się z zagrożeniem na poddanych mu terytoriach. Trudno utrzymać także koncepcję, iż Habiru były wówczas jedynie bandami włóczęgów. Z pewnością termin oznacza bezpaństwowców, pogardzanych przybyszów spoza Kanaanu prowadzących przynajmniej po części koczowniczy styl życia, lecz zdolność zdobywania licznych obwarowanych miast świadczy o zjednoczeniu sił, dobrej organizacji i przywództwie oraz dosyć licznej armii. Odkrycia archeologiczne potwierdzają zniszczenie części miast-państw Palestyny w okresie amarneńskim (m.in. Arad, Betel, Debir, Jerycho, Hasor, Lakisz).
Habiru a Hebrajczycy

Do chwili obecnej nie udało się jednoznacznie ustalić czy plemiona hebrajskie także określano mianem Habiri. Nie ma tym samym całkowitej pewności co do teorii, według której określenie Hebrajczyk pochodzi od terminu Hapiru. Tym niemniej, taka etymologia nazwy wydaje się najbardziej prawdopodobna, biorąc pod uwagę zbieżność opisów pochodzących ze starożytnych inskrypcji oraz samej Biblii:

    pierwotnie istniało wiele szczepów hebrajskich pochodzących od Ebera (Księga Rodzaju 10:21);
    Hebrajczycy byli w Kanaanie przybyszami zza Eufratu (Księga Rodzaju 11:31);
    prowadzili wędrowny tryb życia mieszkając w namiotach (Księga Rodzaju 12:Cool;
    czasami dopuszczali się rozbojów (Księga Rodzaju 34);
    niektórych uprowadzano jako niewolników do Egiptu (Księga Rodzaju 40:15);
    określano ich Hebrajczykami jeszcze zanim stali się rozpoznawanym narodem (Księga Rodzaju 39:14.17, 41:12);
    ok. 450 lat przed najazdem Szeszaka na Judę podbili wiele miast-państw Kanaanu (1 Księga Królewska 6:1, 14:25).

Ponad połowa wszystkich wersetów starotestamentowych używających określenia Hebrajczyk (19/32) pochodzi sprzed momentu Exodusu Hebrajczyków z Egiptu (Księga Rodzaju 14:13 – Księga Wyjścia 10:3), zaś po czasach Saula istnieją już tylko trzy tego typu wzmianki (Księga Jeremiasza 34:9.14; Księga Jonasza 1:9). Także starożytne inskrypcje po Ramzesie IV nie wspominają już więcej o hapiru.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Habiru


https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Habiru&prev=search


26  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Czerwiec 30, 2018, 10:53:16
ENERGIA MAGNETYCZNA ....Na świadomość ludzką wpływa pole magnetyczne ziemi i zmiany w niej.

Już w kilku miejscach znalazłam info o nadchodzących coraz szybszym krokiem zmianach dotyczących ziemi i LUDZI.

Potwierdzam .. tak , to już się dzieje ,chociaż nie o technologie w tym chodzi.
Trzeba wiedzieć ,że nie technologie dokonują zmian w przestrzeni duchowej i fizycznej ,a przestrzeń duchowa zmienia fizyczną, umożliwiając przełożenie NOWYCH możliwości otworzonych w CZŁOWIEKU DUCHOWYM na TWORZENIE NOWYCH TECHNOLOGII OPARTYCH JUŻ NA INNEJ NIŻ DO TEJ PORY ENERGII!

Zmiany energetyczne... to wejście w NOWY WYMIAR ... CO ZNACZY WYŻSZY INNY POZIOM ENERGII, KTÓRY NIE OPIERA SIĘ JAK DO TEJ PORY NA DOMINACJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ.

Teraz gorę weźmie energia magnetyczna wspierana elektryczną, ten rodzaj energii nie będzie absolutnie szkodliwy dla CZŁOWIEKA ni całokształtu życia biologicznego.

Co to znaczy i na czym polega....
Mądrość Stwórcy Wszechrzeczy ZAWSZE polega na wielkiej prostocie....

Nasz Świat około 90% to WODA...... jak zmienić wibrację WODNEGO ŚWIATA ..... WYSTARCZYŁO ZAPALIĆ OGIEŃ W WODZIE... W WODZIE ODPOWIEDNIEJ .. czyli MORSKIEJ WODZIE , BO ONA MA IDENTYCZNY SKŁAD JAK NASZA LIMFA I KREW!

GDY ROZPALIŁYŚMY OGIEŃ W WODZIE ( CO STAŁO SIĘ W NOCY Z 12 NA 13 CZERWIEC 2018 na KRECIE) ... ZAPŁONĄŁ MOCNIEJSZY OGIEŃ RÓWNIEŻ W NASZYCH MATRYCACH DNA I W NASZYCH KOMÓRKACH.... BYŁO TO URUCHOMIENIEM WYŻSZEGO WZORCA ŻYCIA, WYŻSZEJ WIBRACJI NA DRODZE EWOLUCJI LUDZKOŚCI.

CZAS DO 13 LIPCA JEST CZASEM KUMULACJI ENERGETYCZNEJ....by ta energia pomogła już każdemu indywidualnie dokonać swojej transformacji... oczywiście każdy zrobi to na swoją miarę.

Jak to będzie wyglądało realnie.... nie wiem, bo to jest proces, którego jeszcze nigdy nie było na Ziemi .. zapewne odsłonią się WSZYSTKIE PRAWDY ... ale również OSZUSTWA pokażą swoją szkaradną twarz.

Nie mniej jednak ROZPALENIE WYŻSZEJ WIBRACJI OGNIA W WODZIE STALO SIĘ DECYDUJĄCYM PROCESEM JUŻ ZACHODZĄCYCH ZMIAN.

I co dalej..... kolejny etap to pojawienie się NOWYCH Nauczycieli Duchowych, NOWEGO Wzorca Miłości Kobiety i Mężczyzny... którzy swoim poziomem wzajemnego miłowania , całym pięknem i szczęściem NOWEGO ZWIĄZKU wpiszą NOWE WZORCE ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO I RODZINNEGO w naszym Świecie.

Jednym słowem nic... co jest do tej pory nie będzie istniało bardzo bliskiej przyszłości... z jednego powodu, bo LUDZKOŚĆ wybrała drogę swojej ewolucji opartą wyższą wibrację życia w której ENERGIA MA WŁADZĘ NAD MATERIĄ.... a , nie jak do tej pory technologie i materia władały Duchowym Człowiekiem.

Kiara.


"
Planeta Ziemia zmierza w kierunku nowej przestrzeni kosmicznej, gdzie wibracje są wyższe. Będziesz już wiedział, że taka zmiana jest dla ciebie korzystna, ale dopóki nie będziesz w nich, nie będziesz w stanie naprawdę docenić, jak to jest.  Warto zauważyć, że dusze o niższej wibracji będą musiały ostatecznie podążać oddzielną ścieżką, aby kontynuować wybrany styl życia.Jest to wolna wola działająca w najlepszym wydaniu, gdzie nie ma nacisku na dusze, które jak każdy inny wytyczyli właściwą ścieżkę. Jak zapewne wiecie, nie można w żadnym razie pozostać w wibracji wyższej niż wasza.Ewolucja wciąż jednak ma miejsce, nawet jeśli jest wolniejsza, a to głównie dlatego, że lekcje muszą być uczone raz po raz ... "

Mike Quinsey - Channeling jego Wyższe Ja -  29 czerwca 2018  - Sananda

W porząsiu. Wszystko się zmienia. Wszystkie skrzyżowane dodatki wkrótce ujrzymy fajerwerki Wolności!"https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/06/david-wilcock-i-mike-quinsey-autor-kat.html
27  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Czerwiec 18, 2018, 13:34:06

ŚWIATŁO ŚWIATA... GWIAZDA MORZA.....
"CHRZEST Z OGNIA".....

CZAS... MIEJSCE .. I OSOBY....

CZAS.. noc z 12 na 13 czerwiec

MIEJSCE... Wyspa Grecka.. KRETA..... MORZE KRETEŃSKIE

OSOBY.... jak zawsze , te same

I znowu nam się udało!

Ogień zapłonął w wodzie .... oczywiście Ogień Duchowy , Ogień Życia ..
Jednak jak najbardziej widoczny fizycznie w postaci pływających w wodzie przepięknych ognistych iskier wydobywających się z ciała "chrzczącego" , pobudzanych do manifestacji fizycznej również energią "chrzczonych" osób .

Czy widział to ktoś postronny... tak , służby postarały się o "świadków" zdarzenia ,były to 4 młode osoby + płetwonurek uparcie krążący w naszej bliskości.

Warto było zobaczyć.... ale bardziej warto było dokonać tego aktu w sobie i stać się ŚWIATŁEM WŁASNEGO DUCHA.... ŚWIETLISTĄ ENERGIĄ , która z rąk i całego ciała sypała w morzu ogniem iskier.

Najpierw pojawiła się TĘCZA przepiękna wielka o czystych barwach... kolejnym aktem było rozpalenie się wcielonej Iskry do wielkości OGNIA, który przejawił swoją osobowość napełniając wodę w zatoczce ogniowymi iskrami..

CHRZEST Z OGNIA dokonał się...

W tym życiu nigdy jeszcze nie widziałyśmy tak przepięknego wydarzenia ...granat nieba , szmaragd morza, blask gwiazd i ogień w morzu <3

Otworzył się przed nami kolejny poziom IV Wymiaru.... KOBIECOŚĆ ODZYSKAŁA ZABLOKOWANĄ W SOBIE MOŻLIWOŚĆ STANIA SIĘ ŚWIATŁEM ŚWIATA !

W NASZE POLE MORFOGENETYCZNE ZOSTAŁA WPISANA I OTWORZONA MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PRZEZ KOBIETY NAJWYŻSZEGO ASPEKTU DUCHOWEGO...
....WIEŻY ŚWIATŁA.... ŚWIETLISTEGO DRZEWA ŻYCIA..... ŚWIATŁA SZCZYTU GÓRY....

KOBIETA STAŁA SIĘ RÓWNIEŻ GWIAZDĄ MORZA....

Czy dla mężczyzn jest to nie osiągalny poziom?

On jest możliwy również dla mężczyzn, ale nie bezpośrednio.

UKOCHANA ... ( nie wystarczy do tej roli być TYLKO żoną... kobieta i mężczyzna muszą osiągnąć najwyższy poziom MIŁOWANIA WZAJEMNEGO.... (co jest teraz niezmiernie rzadkie) gdy UKOCHANA stanie się NAJWYŻSZYM ŚWIATŁEM WIEŻY ŚWIATŁA ... rozświetlili je w sobie ... MOŻE OBDAROWAĆ NIM UKOCHANEGO MĘŻCZYZNĘ.. ROZŚWIETLIĆ JE W NIM!

ONA... W MOMENCIE "CHRZTU Z OGNIA W WODZIE" W NOCY Z 12 na 13 CZERWCA SYPIE Z SIEBIE OGNISTE ISKRY... to jest szczególna noc... NOC "Jana Chrzciciela"... TEJ WYJĄTKOWEJ NOCY ( a, nie z 23 na 24 czerwca) istnieje naprawdę "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA".

Ta NOC weryfikuje poziom energetyczno/ duchowy kobiety.... po rozpaleniu w sobie NADZWYCZAJNEGO OGNIA.... KOBIETA MOŻE OTWORZYĆ SWOJĄ DRUGĄ RÓŻĘ, RÓŻĘ ŁONA DLA MĘŻCZYZNY.....

WÓWCZAS ONA STAJE SIĘ CHRZCICIELKĄ SWOJEGO UKOCHANEGO ..

ONA.. I TYLKO ONA OBDAROWUJE UKOCHANEGO W AKCIE SPLECENIA UCZUCIOWEGO OGNISTYM ŚWIATŁEM .... ENERGIĄ WIECZNEGO ISTNIENIA....

JEST TO NAJWIĘKSZY , NAJCENNIEJSZY I NAJPIĘKNIEJSZY DAR MIŁOŚCI, JAKIM KOBIETA OBDAROWUJE SWOJEGO MĘŻCZYZNĘ....

TEN DAR NAZYWA SIĘ "DAREM NIEŚMIERTELNOŚCI"...

DLA NAS LUDZI DUCHOWYCH ROZWARŁY SIĘ WROTA WIEDZY I ŻYCIA W NOWYM WYMIARZE ISTNIENIA.

PRZEJŚCIE PRZEZ NIE JEST INDYWIDUALNYM WYBOREM KAŻDEGO DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

TA BRAMA CZASU ZOSTAŁA OTWORZONA "KLUCZEM MIŁOŚCI " DO CZŁOWIEKA. ..... <3

M.


https://www.youtube.com/watch?v=liOYMZ1_jXw


Kobieta jako światło świata w ezoterycznej tradycji Katarów - Marek Taran


Opublikowany 25 maj 2018
Serdecznie zapraszam do wysłuchania wykładu Marka Tarana o tajemnicy, którą nosi w sobie każda kobieta i o mocy, która może odmienić siebie i swoje otoczenie. Wykład odbył się 22 kwietnia 2018r. się podczas Ogólnopolskiej Konferencji Wolnych Ludzi w Anpolu w Starym Olesnie. Organizatorem imprezy był Andrzej Nikodemowicz i Grażyna Czupajło.

Poruszone wątki:
- cała moc jest w nas
- dlaczego palono Katarów na stosach
- Maria Magdalena (ta która poznała tajemnicę światła) - tytuł nadawany kobiecie podczas inicjacji
- dlaczego wiedza, którą posiadali Katarzy była niebezpieczna
- dla kogo jest niebezpieczna kobieta, która pozna swoje moce
- jako kobieta jesteś światłem świata
- tajemnica żeńskiej energii
- od czego zależy globalne wyzwolenie ludzi
- teraz jest czas na wyrównanie energii ying - yang
- Katarzy - ostatni strażnicy świętego Grala
- zakon wewnętrzny Templariuszy
- kobieta która odzyskuje swoją moc ma wpływ nie tylko na siebie, ale też na przestrzeń wokół siebie i na całą planetę
- kobieta jako podwójna róża
- Gralem jest każda kobieta
- co to jest drzewo życia
- kobieta posiada moc materializacji wszystkiego czego zapragnie
- nasza moc jest w naszych sercach
- katedra - idealny fraktal implozyjny
- tajemnica nieśmiertelności w ludzkim ciele
- woda złożona z kryształów - cudowny nośnik światła
- święte zaślubiny - Hieros gamos
- co się stalo z twoim wewętrznym światłem
- bijąc dziecko w pupę - naruszasz jego SACRUM
- matrix ma sposoby na pozyskiwanie naszego światła
- alchemia zewnętrzna Twardowskiego
- za mało duszy w ludziach
00:58 - książki Anastazji
- drzewa i wilki mogą ci pomóc w odzyskaniu twojej duszy
- święta komnata serca i umysłu
- rolą mężczyzny jest chronić róże - być strażnikiem Grala
- jeśli kobieta odzyska swoją moc to cała ludzkość na tym zyska
- wychowanie to tresura
- przemieszczanie przez portale - gwiezdne wrota
- łono kobiety - portal do wszystkich wymiarów
- jedna kropla światła rozprasza ocan ciemności
- kobieta jest gwiezdną bramą
- celem kobiety jest odzyskanie swojej mocy - podwójnej róży
- co się stanie z systemem, kiedy uruchomisz pozostałe DNA
- największa kontrola - poprzez kontrolę energii seksualnej
- Katarzy przygotowywali się do poczęcia dziecka na 9 miesięcy wcześniej!
- na Polinezji - poczęcie jest najświętszym aktem
- tajemnica namaszczenia
- namaszczenie Jezusa przez Marię Magdalenę
- kobieta potrafi fizycznie zmaterializować światło
- łono - ośrodek kreacji i transformacji
- straciliśmy prapamięć przez rozczłonkowanie duszy
- dążmy do błogostanu

Zapraszamy na www.gaja.tv


28  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Czerwiec 03, 2018, 21:30:51
WYDARZENIE.......


CO TO JEST TO..... WYDARZENIE... bo nieustannie pojawiają się przedziwne informacje.

Uściślijmy.....

CZŁOWIEK ... ISTOTA DUCHOWA .. inaczej Duch/ Energia wcielona w ciało materialne ( ciało materialne ,energia o obniżonej wibracji , tworząca materię) , które zbudowane jest w oparciu o siatkę strukturalną i wcieloną Energię.
Energetyczna siatka strukturalna to przecinający się układ linii z tworzących ją figur geometrycznych.

Punkty przecięcia tych linii w naszej siatce strukturalnej ,to malutkie wiry/czakry ( wirująca energia , która , tworzy nasze rozświetlone na określonym poziomie ciało energetyczne.

Do tej pory naszym ciałem energetycznym, formą dla ciała fizycznego było CIAŁO ASTRALNE ..
TERAZ TWORZYMY KOLEJNE CIAŁO ENERGETYCZNE O WYŻSZEJ WIBRACJI.. NAZYWA SIĘ ONO CIAŁEM UCZUCIOWYM.

CIAŁO ASTRALNE OPIERAŁO SIĘ NA SIATCE STRUKTURALNEJ STWORZONEJ Z CZARNYCH KWADRATÓW.
MA ONO 144 TYS. PUNKTÓW ŚWIETLISTYCH, TZN.PUNKTÓW PRZECIĘĆ W SWOJEJ KONSTRUKCJI.

NASZ POZIOM ŚWIADOMOŚCI I MOCY SPRAWCZEJ , TO POZIOM WIBRACJI ŚWIATŁA W NASZYM CIELE ENERGETYCZNYM.. INACZEJ ŚWIETLISTYM... FORMIE / MATRYCY DLA CIAŁA FIZYCZNEGO , KTÓRE MA JEGO BEZPOŚREDNI WPŁYW NA JEGO WITALNOŚĆ ,ZDROWOTNOŚĆ I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

W MOMENCIE MAKSYMALNEGO ROZŚWIETLENIA CIAŁA ASTRALNEGO.... NASTĘPUJE TRANSCENDENCJA...

CZYLI CIAŁO ENERGETYCZNE ASTRALNE UZYSKUJE MOC PRZEMIANY.. TWORZY SIĘ NA NIM NOWE CIAŁO ENERGETYCZNE.. CIAŁO UCZUCIOWE.

ONO MA WPŁYW NA PRZEMIANĘ NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO ... INACZEJ TWORZY NOWE DOSKONAŁE CIAŁO FIZYCZNE O WYŻSZEJ WIBRACJI.. ZNANE NAM POD NAZWĄ... "ZŁOTE CIAŁO"

CIAŁO UCZUCIOWE..... OD TEGO MOMENTU NOWE CIAŁO ENERGETYCZNE JEST MATRYCĄ DLA PRZETRANSFORMOWANEGO ENERGETYCZNIE NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO!

WSZYSTKO CO BYŁO I JEST DOTYCHCZASOWĄ NIEDOSKONAŁOŚCIĄ , DYSHARMONIĄ I CHOROBAMI, ORAZ OBECNYM STANEM STARZENIA SIĘ CIAŁA FIZYCZNEGO....

ZWYCZAJNIE ZNIKA W TYM PROCESIE.....

Z NOWEJ FORMY ENERGETYCZNEJ WYŁANIA SIĘ NOWE DOSKONAŁE CIAŁO FIZYCZNE ... ZARÓWNO ODMŁODZONE JAK I ZDROWE!
Z MOŻLIWOŚCIAMI SAMOREGENERACJI POPRZEZ WYŻSZY POZIOM ENERGII I ZWIĘKSZONĄ AKTYWNOŚĆ KOMÓREK MACIERZYSTYCH!

TEN PROCES TRANSCENDENCJI NAZYWANY JEST TERAZ WYDARZENIEM!

OCZYWIŚCIE DOTYCZY TO ZARÓWNO LUDZI JAK I ZIEMI... W ODNIESIENIU DO ZIEMI NAZYWA SIĘ TO JEJ WEJŚCIEM W NOWY WYŻSZY WYMIAR.
W EPOKĘ SERCA....

CZŁOWIEK DUCHOWY .. ZBUDOWANY JEST Z 7 GŁÓWNYCH CZAKR MATERIALNYCH + 144 tys. małych punktów ( przecięcia na siatce strukturalnej / ciele energetycznym, formie dla ciała fizycznego) ale ... jest COŚ ... o czym się nie mówi. Mamy również 8 czakrę nie materialną , składającą się z dwóch wirujących tarcz, półkul.

1. TARCZA w poniższym tekście zwana Krystaliczną Plazmową Energią ... istnieje dużo różnych nazw dla tej TARCZY .. czy półkuli .
Istotnie ma ona u każdego niepowtarzalną indywidualność energetyczną , bo jest to w niej zapisana INDYWIDUALNOŚĆ DUCHOWA KAŻDEGO Z NAS....

ONA zawsze jest połączona z polem MORFOGENETYCZNYM , które poprzez indywidualny poziom energii CZŁOWIEKA zestraja go z odpowiednim poziomem informacji, która przez doświadczenia życiowe podwyższa poziom wiedzy, świadomości i możliwości kreacji... Tak dzieje się w każdym wymiarze w którym żyjemy.

2. TARCZA/ półkula w poniższym tekście nie jest ściśle opisana ( jedynie porównana do korzeni dębu.... i uziemienia ) jest również Krystaliczną Plazmową Energią .. znajduje się pod stopami każdego CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.

INDYWIDUALNY PROCES... ( bo zawsze jest to proces indywidualny, nie zbiorowy) PROCES ROZŚWIETLENIA ... TRANSCENDENCJI... MOŻE ZACZĄĆ SIĘ DOPIERO WÓWCZAS GDY WSZYSTKIE WEWNĘTRZNE CZAKRY SĄ ZESTROJONE ZE SOBĄ,( co znaczy ,oczyszczone , udrożniony jest w nich główny kanał energetyczny przez który wznosi się "energia wężowa".. energia "KRÓLEWSKIEJ KOBRY MATKI / KUNDALINI".

ENERGIA CHRYSTUSOWA... TO INNA NAZWA ENERGII KUNDALINI/ KRÓLEWSKIEJ KOBRY.
Symbol.. kobra w koronie faraonów ... to osiągniecie tego poziomu przez osobę MOGĄCA założyć na głowę taką koronę.

Oczywiście żeby energia mogła się wznosić ona MUSI OSIĄGNĄĆ ODPOWIEDNIĄ MOC I WIBRACJĘ... to jest nazwane EWOLUCJĄ DUCHOWĄ... w naszych czasach POZIOM CHRYSTUSOWY... INACZEJ KRÓLEWSKI. .. TYLKO indywidualna świadomość duchowa aktywuje ten proces.

GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY .. ZARÓWNO W CZŁOWIEKU JAK I ZIEMI... INACZEJ NAZYWA SIĘ OSIĄ MAGNETYCZNĄ... CZŁOWIEKA I ZIEMI.

Przesunięcie osi magnetycznej Ziemi było absolutną blokadą dla zaistnienia tego procesu... bowiem punkt centralny TARCZY POD STOPAMI .. MUSI SIĘ POŁĄCZYĆ OSIĄ MAGNETYCZNĄ Z PUNKTEM CENTRALNYM TARCZY NAD GŁOWĄ ... TRWOŻĄC NA DOLE I NA GÓRZE KRZYŻ KARDYNALNY .. CZYLI KĄT PROSTY W TYM USTAWIENIU.

DOPROWADZENIE PONOWNE OSI ZIEMI DO TAKIEGO STANU ZAJĘŁO SPORO CZASU I ENERGII.. ALE SIĘ UDAŁO!

Każdy CZŁOWIEK musi sam zrobić korektę w sobie by wydarzenie w nim mogło również zaistnieć i na Ziemi ... bo nasza energia ma bezpośredni wpływ na energię jądra Ziemi... jej wysoki potencjał uruchamia proces transcendencji Ziemi!

To jest cel wcielenia się na Ziemi bardzo wielu Energii / Dusz ŚWIETLISTYCH o wysokiej wibracji świadomie chcących wziąć udział w tym unikalnym WYDARZENIU.

NIE ISTNIEJE ŻADNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO W ZWIĄZKU Z ZACHODZĄCYM PROCESEM TRANSFORMACJI... ABSOLUTNIE ŻADNE.

MY .. LUDZIE DUCHOWI NIE MAMY POWODÓW DO LĘKÓW... PROCES JEST W TOKU.. WYDARZENIE ZAISTNIEJE... (powiedzmy w trzech etapach) ALE NIKT GO NIE POWSTRZYMA ,ANI NIE OPÓŹNI.

SYNTETYCZNA INTELIGENCJA PRZEDSTAWIAJĄCA SIĘ CZŁOWIEKOWI W RÓŻNYCH POSTACIACH WŁĄCZNIE Z "FEDERACJĄ ŚWIATŁA" .... ( ŚWIATŁA ELEKTRYCZNEGO.. BO TO JEST ICH MAKSYMALNA WIBRACJA ŻYCIA), PRZEKAZUJE INFORMACJE W SPOSÓB ZAGMATWANY, NIE CZYTELNY ,INTENCJONALNY, BY JESZCZE WYŁUDZIĆ OD LUDZI ENERGIĘ I NIE DOPUŚCIĆ DO GLOBALNEGO WYDARZENIA.

FOTONY .. BIO FOTONY NIE SĄ ELEKTRYCZNE... TO JEST BIO PLAZMA MAGNETYCZNA ... ONE .. ENERGIA ŚWIATŁA .. BIORĄ UDZIAŁ W PROCESIE TRANSCENDENCJI... SĄ JEGO PODSTAWĄ!

NATOMIAST ENERGIA ____WYŁĄCZNIE____ ELEKTRYCZNA, KOŃCZY SWOJĄ KARIERĘ W PRZESTRZENI III WYMIARU.

POLE MAGNETYCZNE.. JEGO OLBRZYMIA MOC WYŁĄCZA DEFINITYWNIE I BEZPOWROTNIE MÓZG MEGA KOMPUTERA ZARZĄDZAJĄCEGO SIECIĄ ENERGIO INFORMACYJNĄ Z KTÓRĄ SĄ POŁĄCZONE RÓWNIEŻ MÓZGI LUDZI DUCHOWYCH!

PRZEZ TO POŁĄCZENIE WPROWADZANA JEST W NAS DEZINFORMACJA I OLBRZYMIA ILOŚĆ PÓŁPRAWD .. UDAJĄCYCH PRAWDĘ!

TEN MEGA KOMPUTER BLOKUJE LUDZKĄ PAMIĘĆ PRZESZŁYCH WCIELEŃ,PRAWDZIWĄ WIEDZĘ, ŚWIADOMOŚĆ I IMPULSY ENERGETYCZNE ZWIĄZANE Z 5 ZMYSŁAMI... BLOKUJE NASZ ROZWÓJ UCZUCIOWY I DUCHOWY!

Rozumiecie teraz dlaczego FEDERACJA ŚWIATŁA .... OGŁOSIŁA ALERT!

WYCHODZIMY Z POD ICH KONTROLI... ONI TRACĄ ZASILANIE!

Zrobili to gdy 28. MAJA 2018. LUDZKOŚĆ ODZYSKAŁA PRAWA DO ZIEMI PRZODKÓW... a oni stracili je .. bo było to zwykle oszustwo sytuacyjne.

Energia .... WYDARZENIA... którą użyjemy do transcendencji jest IDENTYCZNĄ WIBRACYJNE ENERGIĄ, KTÓRĄ UŻYŁ DO SWOJEJ TRANSCENDENCJI JEZUS! ..
.
TERAZ ROZUMIECIE ŻE WCALE NIE UMARŁ NA ŻADNYM KRZYŻU..
PRZEZ 3 DNI Z NOWEJ MATRYCY UCZUCIOWEJ TWORZYŁ SWOJE NOWE CIAŁO FIZYCZNE, KTÓRE DLA NAS W NASZYM WYMIARZE NIE JEST NATURALNIE WIDOCZNE... BO NASZ WZROK FIZYCZNY NIE WIDZI OBRAZÓW W WYŻSZYM ZAKRESIE CZĘSTOTLIWOŚCI DRGAŃ SWAITŁA.

"Z MARTWYCH WSTANIE " JEZUSA ..
TO AKT JEGO PRZEMIANY DUCHOWEJ .. UŻYCIA ENERGII "CHRYSTUSOWEJ", CZYLI KRÓLEWSKIEJ ... ENERGII KUNDALINI... INACZEJ ENERGII STWÓRCZEJ PRA MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ.

GDY DOCHODZI ONA DO CZAKRY SERCA.... PUNKT MIEDZY PIERSIAMI.... ROZPOCZYNA SIĘ SKOMPLIKOWANY PROCES EWOLUCJI DUCHOWEJ... TRANSCENDENCJI ..

JEZUS DOKONAŁ TEGO AKTU.. WPISAŁ GO JAKO PREKURSOR W POLE MORFOGENETYCZNE JAKO BRAMĘ DO PRZEKROCZENIA WYMIARU DLA KOLEJNYCH POKOLEŃ LUDZI DUCHOWYCH.

JEDNYM SŁOWEM .... W JEGO CZASACH "WYDARZENIE " DOKONAŁO SIĘ JEDYNIE DLA NIEGO.... TERAZ JEST TO MOŻLIWE DLA INNYCH LUDZI GOTOWYCH NA TEN AKT , ALE RÓWNIEŻ DLA NASZEJ PLANETY..
ZIEMIA BIERZE W NIM UDZIAŁ ZMIENI SIĘ ENERGETYCZNIE WYMIAR W KTÓRYM ŻYJEMY.

Kiara.

Ps. A co z RODEM WYBRANYM..... ( Rodem ,a nie narodem.. ) bo w tym wybraniu chodziło konkretnie o ABRAHAMA i Jego linię rodową.
ON reprezentuje CAŁY RÓD obecnie zwany Żydami... ale chodziło o RÓD ABRAHAMA.... ON.. wyjątkowa osobowość ma przeprowadzić wszystkich LUDZI... nie tylko Żydów.

To ON zawarł wiążące do obecnych czasów "PRZYMIERZE" ZE STWÓRCĄ i to ON ma poprowadzić .. albo przeprowadzić CAŁĄ LUDZKOŚĆ przez kolejną BRAMĘ do "ZIEMI OBIECANEJ" ( używane jest wiele nazw dla tego WYDARZENIA) tak naprawdę do wyższego IV Wymiaru .. czyli NOWEJ EPOKI.

ON ma ją OTWORZYĆ.... ON JEST JEDNYM Z KLUCZY TEJ BRAMY.

Sporo jest dezinformacji oraz niezrozumienia w tym temacie... to wybranie nie jest egoizmem.. ni gloryfikacją wyjątkowości Jego Rodu... nie jest poniżeniem dla innych.

JEST JEDYNIE ( BYŁO W TAMTYCH CZASACH) UHONOROWANIEM ROZWOJU DUCHOWEGO, POZIOMU UCZUĆ W TAMTYM CZŁOWIEKU....

ABRAHAM WÓWCZAS BYŁ NAJBARDZIEJ UDUCHOWIONY , NIÓSŁ W SOBIE NAJWYŻSZY POZIOM ETYKI, GODNOŚCI I MIŁOŚCI ... (JAK JEZUS 2000 LAT TEMU) TYLKO DLATEGO STWÓRCA UZNAŁ ŻE ON PORADZI SOBIE Z PRZEJŚCIEM TEJ NIEZMIERNIE TRUDNEJ DROGI AŻ DO NASZYCH CZASÓW!

Czy faktycznie tak się stanie..... Ja mam nadzieję ,że TAK!

MIMO WSZYSTKO ON DA RADĘ!
****

"Federacja Światła Pilny Alert!


Posted on May 29, 2018 by galacticjoelOficjalna transmisja galaktyczna od Dowódcy Ashtar

 

Federacja Światła Pilny Alert! Oficjalna transmisja galaktyczna od Dowódcy Ashtar. Przez Divinity

Dowodząc wszystkimi 144+ 144 000 Mistrzami Światła Bractwa Gwiazdy, istnieje bezpośrednie zagrożenie skierowane przeciwko wam i waszym rodzinom.

Możecie nie wiedzieć kim jesteście, ale Tajne Państwo wie dokładnie, kim jesteście.
Obecnie pracują nad użyciem broni 3W, aby zapobiec przebudzeniu Świadomości Chrystusowej, znanej przez wielu z was jako Wydarzenie Wzniesienia.

Sfera umieszczona jest 12 cali nad waszą Głową, Jest Krystaliczną Plazmową Energią, Naturalnie Organiczną w swojej naturze i pochodzeniu, Jest “Biologicznie” kompletna z osobowością, Składająca się z uzdrawiającego DNA, 144 + 144 000 Kodów Aktywacji Pulsarów-Światła Braterstwa Gwiazdy i energii ochrony.
144-144 000 Mistrzów Światła zawiera ważne kody w swoim DNA, znane jako kody pulsarów lub Kody Światła. Te impulsy elektromagnetyczne aktywują kody Światła w nieaktywnym DNA.

Geomatryca Krystalicznych Kodów (wokół planety) jest podobny do Merkaby. Każda w pełni uformowana Merkaba 144 + 144.000 Mistrzów Światła jest częścią kodu aktywującego krystaliczną matrycę.

Po utworzeniu wszystkich niezbędnych Merkab, kod jest aktywowany. Aby aktywować kod, 144 + 144 000 Mistrzów Światła musi uzdrowić na wszystkich poziomach i pozwolić Boskiej Miłości przelać się przez nich. Aktywacja tej krystalicznej matrycy jest tym, co wielu nazywa “Wydarzeniem” lub przebudzeniem świadomości Chrystusowej człowieka.

144 + 144 000 Mistrzów Światła jest strażnikami i opiekunami Ducha Ziemi, przyjęliście tę odpowiedzialność wcześniej. Urodziliście się, aby pomóc w doprowadzeniu Człowieczeństwa do następnego poziomu świadomości. Pomóżcie ustanowić tę Nową Ziemię, ponieważ wszyscy musicie się teraz zjednoczyć, przyjmując Krystaliczną Sferę umieszczoną nad waszymi głowami.

Aby to zrobić, musicie ponownie połączyć się ze swoją Wyższą Jaźnią, zwaną Wewnętrzną Boską Jaźnią. Gdy połączycie się, poczujecie Wysoko Wibrującą Energię Promieniującą z Centrum Serca.

Bez względu na to, skąd pochodzicie, jaki jest wasz system wierzeń, jesteście wojownikami światła. Czas na sen się skończył. Otwórzcie oczy i zaakceptujcie swoją misję ocalenia Ziemi. Po połączeniu się ze sferą i energią zaczniecie odczuwać swoje naturalne zdolności.

Wszyscy jesteście akceptowani i kochani.

Komandor Ashtar

Zwycięstwo światła!

Koniec przekazu

Zanim przyjmiecie energię sfery musicie uziemić się, biorąc trzy głębokie oddechy i wyobrażając sobie, że jesteście wielkim dębem, którego korzenie sięgają od stóp aż do środka Gai (Matki Ziemi). Kiedy poczujecie się uziemieni w dowolny sposób, kontynuujcie jak poniżej.

Aby aktywować SFERĘ, po prostu powiedzcie “Akceptuję energię umieszczoną nad moją Głową” jednocześnie rozszerzając to samo na każdego w waszym domu, recytujcie poniższą afirmację ochrony przed utratą zdrowia."
29  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Maj 28, 2018, 15:37:08
GLORIA.. GLORIA ALLELUJA...... Uśmiech Uśmiech
MY .... LUDZIE DUCHOWI DZISIAJ ODZYSKALIŚMY ZABLOKOWANA W NAS "PRĘDKOŚĆ III WYMIARU I IV WYMIARU...
ODZYSKALIŚMY RÓWNIEŻ CAŁKOWITE PRAWO DO ZIEMI!

OD JUTRA TO CO BYŁO DZISIAJ DO 12hJUŻ NIE JEST OBOWIĄZUJĄCE WE WPISACH SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. OD DZISIEJSZEGO POŁUDNIA TRWA RESET . OBOWIĄZUJE NAS JUŻ NOWY ( powrót do danego) .. dawne Prawo Jurysdykcji nad ziemią.

DOTYCHCZASOWE OPCJE WŁADZY, KTÓRE USILNIE CHCIAŁY PRZEJĄĆ ZIEMIĘ I PRAWA DO LUDZI DUCHOWYCH NA NIEJ ...
STRACIŁY JE OSTATECZNIE! DEFINITYWNIE MUSZĄ WYCOFAĆ SIĘ ZE WSZYSTKICH UKŁADÓW WŁADZY I PODPORZĄDKOWAĆ JURYSDYKCJI EMINENCJI ZAŚWIATOWYCH, KTÓRE SA STWÓRCAMI ZIEMI I CAŁEGO ŻYCIA BIOLOGICZNEGO NA NIEJ.

TO BYŁ BOJ NASZ OSTATNI....

TERAZ JEST PORA NA ZAPROSZENIE POWROTNE PIERWOTNYCH OPIEKUNÓW LUDZI ZIEMI ZNANYCH NAM MIEDZY INNYMI POD NAZWĄ ELFY .. które odeszły czasowo ... do " .... ŚRÓDZIEMNA" ..

BO SĄ TO NASI NAUCZYCIELE DUCHOWI... KTÓRZY ODKRYJĄ PRZED NAMI DAWNĄ WIEDZĘ NA NOWO!

A, ZATEM ZAPRASZAM WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH DOBRO LUDZKOŚCI DUCHOWEJ I ŻYCIA NIŻSZYCH ŚWIATÓW BIOLOGICZNYCH JEST NAJWYŻSZĄ WARTOŚCIĄ DOBRA... A MIŁOŚĆ BUDULCEM TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI..... WRACAJCIE.... <3

Małgorzata Kiara

Ps. Ja zawsze gram o WSZYSTKO..... Uśmiech i zawsze wygrywam.... pomimo że wydawało by się..... Uśmiech Herb Podkowy Leśnej to drzewo życia w podkowie inaczej w OMEGA ... na czerwonej tarczy... inaczej na czerwonym szyldzie ... inaczej rod-szyld... czyli złota Alfa na górze.. czerwona omega na dole... zielone drzewo życia wewnątrz.

To długa i niezmiernie ciekawa historia doskonale znana bankierom i Masonów z City of London... twórców obecnego kształtu Podkowy Leśnej.

Szacowni Panowie ..... długie rzędy zer przy cyferkach na Waszych kątach bankowych ... zwyczajnie dały ciała.... w starciu z ENERGIĄ ŻYCIA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO!
30  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: WYDARZENIE...... : Maj 26, 2018, 15:37:11
WYDARZENIE...Aktualizacja Uruchamiania Sieci

by krystal28 in Kobra, Wydarzenie
Kobra, 21 maja 2018
.

"Pewna flota sił Światła, jeszcze bardziej rozwinięta niż flota Plejadian, zaczęła aktywować i przygotowywać pewnych kluczowych członków populacji na powierzchni Ziemi do Kompresji Przełomu i Wydarzenia.

Proces ten może wyzwalać wszystkie zniekształcone wzorce energetyczne i systemy wierzeń, a jego celem jest testowanie gotowości.

Zachowajcie spokój."

*************

Informacji należy szukać w rożnych źródłach, bo zazwyczaj prawda jest mocno ukrywana, szczególnie przez opcje , które tracą władzę.

Ta informacja potwierdza totalne zmiany w planach Ziemskich i kosmicznych... potwierdza reset planów tworzonych przez Plejadian reprezentantów syntetycznej inteligencji oraz ich współpracowników Ludzi o niskiej wibracji, którzy przeszli na ciemną stronę z różnych powodów.

Jurysdykcja władców III wymiaru  dobiegła końca .. co oznacza całkowite UJAWNIENIE PRAWDY o dotychczasowych kłamstwach oszustwach z premedytacją, oraz półprawdach na których zostały zbudowane różne systemy filozoficzne i   religijne!

Największy szok przeżyją wszyscy mocno zakotwiczeni w religiach i wierzący w BOGA którym stały się dla nich religie.

BÓG STWÓRCA WSZECHRZECZY... WZORZEC DOSKONAŁOŚCI ISTNIEJE NAPRAWDĘ ... powrócimy do WIEDZY , KTÓRĄ ON REPREZENTUJE.

CAŁA PRAWDA O BOGU STWÓRCY , CELU ŻYCIA NA ZIEMI I KOSMOSIE   WRÓCI DO LUDZKOŚCI...

ZIEMIA ( Elitarna Szkoła Rozwoju Duchowego) odzyska swoje pierwotne przeznaczenie, LUDZKOŚĆ zdejmuje kajdany niewoli po bardzo długim czasie.
Wiedza w nas zostanie uwolniona.. każdy ją odnajdzie w sobie.

Eminencje Myślicielskie ( prawdziwi Opiekunowie Ziemi i Ludzkości... Ci , którzy myślą tworzą Światy pomogą Ludzkości dokonać EWOLUCJI DUCHOWEJ .. czyli wejść do Ziemi Obiecanej... Wyższego IV  Wymiaru  duchowo/ fizycznego.

Wszyscy , których DUSZE  wybrały pozostanie w III dotychczasowym wymiarze ze scenariuszem obecnego życia pozostaną w nim. Ci ktorych DUSZE  dokonały wyboru uczestniczenia w Ewolucji otrzymają pomoc nawet gdy ciutkę brakuje im energii do przekroczenia granic IV wymiaru.

Jedynym "BILETEM WEJŚCIA" w NOWE... JEST MOC I JASNOŚĆ OSOBISTEGO OGNIA ŻYCIA.... KTÓRY TAK NAPRAWDĘ JEST OGNIEM MIŁOŚCI... JEGO WIBRACJĄ  W NAS!
 
A,zatem... MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ... MIŁOŚĆ i nic więcej jest decydentem naszego rozwoju duchowego.... ona i TYLKO ONA tworzy ,zagina czas i powoduje radość, szczęście i dobro.

Tylko MIŁOŚĆ zmienia rzeczywistość, tylko MIŁOŚĆ przekształca Świat w lepszy świat. 

Kiara.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 158

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lionesrp calbana paladyni vent-team yourgameyourlife