Pokaż wiadomości
Strony: 1 [2] 3 4 ... 156
16  Dyskusje / Komentarze / Odp: DNA I JEGO SEKRETY. : Kwiecień 09, 2018, 14:21:10


DZISIEJSZA DYSKUSJA.... Mrugnięcie


Heliodor Biernacki Odleciałem czytając to!  a nawet nie tyle czytałem co chłonąłem to...

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki Odczułem wewnętrznie,że wszystko co tu napisałaś to prawda, mało tego, jest o wiele więcej do przekazania... Ja umiem wyjaśnić kabalistycznie dlaczego połączenie KRÓLOWEJ i Króla jest konieczne! Oboje osiągają poziom sefiry Kether (Korony) i wtedy mogą już RAZEM wznieść się PONAD, PO ZA Drzewo Życia Uśmiech
1

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Tak wówczas OBYDWOJE TWORZĄ NOWE DRZEWO ŻYCIA.. to jest największy DAR i najcenniejszy w całym KOSMOSIE otrzymać prawo i możliwość stania się PRA>> RODZICAMI NOWEJ LINII LUDZKOŚCI. <3 Już nie tylko Lini Jednego Rodu , a NOWEGO KOSMICZNEGO RODU ... to jest niesamowita odpowiedzialność , a zarazem cudowność o wartości ISTNIENIA ŻYCIA NA ZAWSZE. <3 Ziemia kiedyś przestanie istnieć.. a Ród , który Oni założą TERAZ pozostanie na ZAWSZE. Oczywiście on będzie ewoluował , ale ich DNA fundament życia .. będzie zawsze podstawą niezmienną.
1

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki Zgodnie z moją wiedzą oboje dostępują Świętego Światła i osiągają prawdziwy 33. stopień wtajemniczenia. Tak samo jak Jezus w ezoterycznym chrześcijaństwie czyli w sumie w gnostycyzmie, zgodnie z rękopisami z Qumran z nad Morza Martwego! Jezus & MM oczywiście Chichot

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara To już było....obecny czas to 44... 8 dwa okręgi nieskończoności.. weszliśmy w NOWE. Uśmiech Owszem to jest tworzone na bazie wzorca rodziny... 33 ( inaczej 6, heksagram , dwa trójkąty ), ale to to są podstawy dla zupełnie NOWEGO. Wzorcem nie jest już piramida, ani dwie piramidy.. MER KA BA. Obecnym wzorcem są DWIE KULE...DOSKONAŁOŚĆ FORMY... KULE HARMONII .

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki To ja czekam na 88, 2 x 44 Mrugnięcie
1

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Jest jeszcze 55. czyli 2 x 5 ale to jest powrót do JEDNI... PEŁNI STWÓRCZEJ.Może nie teraz ten temat.. Uśmiech
1

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki A jakbyś odniosła do tego wszystkiego słowo "KOŁA" ? Ciągle mnie to prześladuje, nie chodzi o same koła, bo nie wiem jak to odnieść, ale o słowo i sens tutaj...

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Koła, okręgi to zamkniecie , pełnia czegoś, dążymy do osiągnięcia takiego stanu właśnie przez dwie piątki. 10 , to jest wyzszy stan JEDNI ..to się powtarza cyklicznie na wszystkich poziomach rozwoju.
17  Dyskusje / Komentarze / Odp: DNA I JEGO SEKRETY. : Kwiecień 09, 2018, 14:16:03
·

 DNA I GRAAL.....Wracając na chwilkę do Graala. Uśmiech

GRAAl to w pełni aktywna kobieca spirala DNA tworząca sobą kielich... ale.. kielich musi być napełniony męską esencją ... w pełni energetyczną jak kobiecy kielich.

GRAAL to dwie osoby identycznie jak Mesjasz on powstaje TYLKO wówczas gdy tworzy się nową linię RODOWĄ LINIĘ GRAALA z dwóch Królewskich DNA .. kobiety i mężczyzny.

Królewskich w tym kontekście,znaczy takich ,które osiągnęły pełnię energetyczną swoich wewnętrznych aspektów... i oczywiście odpowiednią wibrację miłości.
Tak powstaje NOWY KWIAT ŻYCIA .... CZŁOWIEK O NOWYCH MOŻLIWOŚCIACH DUCHOWO / FIZYCZNYCH.
Wówczas zawsze rodzi się dziewczynka... która staje się Kolejną "EWĄ" dla nowych pokoleń LUDZI.

Bo tylko wówczas następuje otworzenie drogi istnienia dla NOWEJ GAŁĘZI ŻYCIA.

Post autor: Kiara » 11 maja 2015, 09:13

Pojawił się temat naszego dawnego znajomego A. Struskiego, nie komentuję jego prac,unikam tego. Jednak zrobię wyjątek bo temat jest bardzo aktualny , związany z wydarzeniem energetyczny z przed kilkunastu dni.

**********
Poniżej moja pełna wypowiedz.

ŚWIĘTY GRAAL.... Kielich ....eteryczna złota forma emanujące z Człowieka złote światło w postaci bardzo specyficznego obrazu przypominającego zarówno kielich jak i Menorę.

Gdy to zdarzenie zaistnieje fizycznie naprawdę, ta świetlista forma staje się jak najbardziej fizycznie widoczna.
Jej odbicie promieniujące z ciała eterycznego Człowieka pojawia się wszędzie gdzie jest taki Człowiek, na ścianach, suficie,meblach, dokładnie wszędzie.
Stan takiej amencji światła trwa kilka godzin, jest zaskakujący ,niesamowity i piękny!

Poprzedza go inna sytuacja, której z pewnych względów nie opiszę. Takiego stanu nie można osiągnąć za pomocą żadnej wiedzy zewnętrznej na temat pentagramu,ni procesów zachodzących w Człowieku.
Jest skutkiem wielu poprzednich żyć , wyjątkowości obecnego,oraz posiadania właściwej linii DNA i oczywiście DUSZY.

ZAWSZE Kobieta jako prekursor najpierw w sobie musi dokonać uaktywnienia GRAALA , by następnie dokonać energetycznego wpisu w pole morfogenetyczne obecnego wymiaru, czyli otworzyć tą możliwość dla innych.

Dodam stało już się, kto osiągnął wymagany poziom wibracji uczuć i czystość etyczno,moralną ,otworzy w sobie poziom Graala.

To tylko etap przed kolejnym wspaniałym i chyba najpiękniejszym momentem, czyli osobista intronizacja.

Nie jest to konkurencja o żaden ziemski tron..... o nie. To jest wyniesienie w sobie słabszego aspektu do najwyższej ,Królewskiej rangi.

Ponieważ kobietom dawno temu odebrano ich moc... one muszą ją odzyskać, bo Człowiek musi być harmonijny.

Zatem na drodze swojego życia trzeba było przejść bardzo etycznie slalom z trudnościami, wejść weń bez strachu i wyjść w pięknym stylu szacunku dla przeciwności i trudności.
Dopiero wówczas następuje w kobiecości odzyskanie mocy ,oraz emanacja Graala i możliwość stania się Królem..nie Królową , ZAWSZE Królem.

Dokładnie jak nasz KRÓL JADWIGA ANDEGAWEŃSKA Z WĘGIER, ONA BYŁA KRÓLEM, a Jagiełło mężem kobiety KRÓLA....to taka dygresja.

Jak już zaistnieją te wydarzenia następuje czas odnalezienia ukochanego przez taką kobietę,nie wcześniej, zawsze po jej pełnej duchowo, energetycznej dojrzałości, która samoistnie się przejawia na planie fizycznym, zmienia wszystko.

Bowiem dopiero wówczas "napełniony GRAAL" obdarowuje sobą , swoją wiedzą miłości i mądrości zewnętrzny ukochany aspekt męski, czyli swojego ukochanego partnera.

Od tej pory na Ziemi ,dosłownie zaczynają dziać się cuda.

Kto wypełni te zasady zrealizuje TESTAMENT MARII MAGDALENY z Rennes le Chateau

Mesjaszem nie jest jedna osoba, jest nim para, która staje się JEDNIĄ... CZŁOWIEKIEM W PEŁNI... ONI STAJĄ SIĘ MATRYCĄ NOWEGO CZŁOWIEKA NA ZIEMI.

https://www.youtube.com/watch?v=Ob3oV7KWV40

2: DNA i geometria Świętego Graala 2 [PL]

Kiara.

Ps. Testament mówi o sekrecie ukrytego skarbu w Rennes le Chateau , tak to prawda, ale tym skarbem jest zakodowana wiedza jak stać się MESJASZEM... kto i kiedy nim się stanie, oraz CO.... jest DAREM dla obydwojga.
Nie chodzi w tym o poszukiwanie skarbów materialnych, pomimo ,że one istnieją... ale są TYLKO zwodzeniem dla niedojrzałych duchowo ludzi.. dla ktorych świat materii ma większą wartość niż świat DUCHA.
18  KOD PESZEROWY / Księga Apokalipsy Św. Jana / Odp: WĘGIEL.... : Kwiecień 08, 2018, 15:47:33


   

Przebudzenie – Blask Nowej Świadomości
Cybernetyka i rozwój duchowy, cz. 3

Dla cybernetyki nie ma znaczenia, z czego składa się system i jego otoczenie. Znaczenie ma jedynie to, jakie są właściwości systemu i otoczenia oraz jakie zachodzą między nimi relacje. To dzięki istnieniu relacji możliwa jest zmiana siebie i rzeczywistości wokół nas.
Relacja

Każdy system może istnieć jedynie dzięki temu, że pomiędzy współtworzącymi go elementami zachodzą określone relacje. Dla przykładu, kiedy mówi się o świecie „zbudowanym” z cząstek elementarnych, de facto postuluje się istnienie systemu zbudowanego z elementów (cząstek) będących ze sobą w relacji z innymi elementami (cząstkami).

Mówi się na przykład, że atom wodoru „składa się” z elektronu oraz jądra, które to jądro z kolei składa się z protonu i neutronu (albo też innych cząstek elementarnych). Atom istnieje dzięki temu, że neutron i jądro są ze sobą w określonej, bardzo ścisłej, opisywanej głównie przez fizyków, relacji. Również proton i neutron w atomie muszą być w bardzo konkretnej relacji. Tak samo mówi się, że każda galaktyka „składa się” z miliardów gwiazd. Każda gwiazda z kolei ma zaś „składać się” z trylionów, jeżeli nie większej liczby, cząsteczek. Także człowiek składa się z elementów będących w konkretnej relacji między sobą. Organizm, w którym noga wychodzi z barku jest uważany za ułomny.

W tym znaczeniu, postulat atomistów o tym, że istnieć musi podstawowa cząstka, jest realizacją cybernetycznego postulatu o relacji między elementami systemu. Choć nie oznacza w żadnej mierze, że cząstka taka istnieje. Oznacza tylko, że możemy obserwować określony poziom lub aspekt rzeczywistości.

Można wprawdzie argumentować, że to nie relacje, lecz ściśle określone siły fizyczne trzymają atom wodoru jako całość. Być może jest tak w istocie. W podejściu atomistycznym zakłada się jednak, że konieczna musi być relacja pomiędzy obiektami, aby siły mogły zaistnieć. Czym innym mają być elementy atomu wodoru, a czym innym siły między nimi. Tak przynajmniej opisujemy większość znanego nam, poznawalnego empirycznie świata.

Na przykład, te same atomy węgla tworzą grafit i diament. Różnica polega jedynie na wzajemnym ułożeniu elementów między sobą1. Zmiana relacji zmienia właściwości systemu.

Dla cybernetyki nie ma zatem znaczenia, czy mówimy o atomach, gwiazdach, galaktykach, czy człowieku. Istotne jest istnienie elementów i relacji między nimi. Na różnych poziomach zatem relacja konstytuuje system.
Struktura

Zbiór relacji zachodzących między elementami systemu nazywamy strukturą systemu. Wyidealizowana struktura to zbiór relacji pomiędzy dowolnymi elementami. Najczęściej oczywiście mówimy o relacjach przestrzennych. Weźmy za przykład człowieka siedzącego na krześle. Owo „na” wskazuje charakter relacji. W relacji przestrzennej mogą znajdować się części ciała człowieka. Wiemy już, że zdrowy (w pojęciu medycyny akademickiej) ludzki organizm ma tak ułożone członki, że część centralna (tors i brzuch) stanowi podstawę dla rąk, nóg oraz głowy. Trudno wyobrazić sobie tors przymocowany do stopy, albo głowę do ręki, choć ruch tych elementów pozwala je niekiedy do siebie zbliżyć.

    Zmiana struktury własnej świadomości oznacza również automatyczną, niewymuszoną, tj. samorzutną, zmianę struktury świadomości otoczenia.

Struktura systemu może być statyczna lub dynamiczna. Statyczna struktura ma miejsce wówczas, kiedy elementy nie zmieniają swoich wzajemnych relacji. Struktura dynamiczna występuje wówczas, kiedy elementy zmieniają swoje relacje. Jak się okazuje, bardzo trudno odnaleźć idealnie statyczną strukturę. Jest tak, ponieważ istnieje konieczność jej zaobserwowania.
Obserwacja

W obserwowanym świecie trudno jest stwierdzić, czy w ogóle może istnieć coś, co nazywamy „statycznym systemem”. Jest tak, ponieważ każda obserwacja wymaga interwencji w poznawany system. Na przykład, po to by zmierzyć temperaturę konkretnego drzewa, należy wprowadzić w jego obręb termometr. Wiąże się to z wierceniem w drzewie otworu. Wiercenie oznacza jednak interwencję, a zatem zmianę w strukturze systemu. W związku z tym, nigdy nie poznamy temperatury drzewa, o którym myśleliśmy pierwotnie.

Tak samo, każda obserwacja świata społecznego wymaga indywidualnej interwencji podejścia osoby obserwującej. Między innymi nasze doświadczenie powoduje, że rozumiemy co się dzieje w naszym otoczeniu. Wiemy na przykład, czym jest „prawdziwa” rodzina na podstawie tego, że w niej uczestniczyliśmy, bądź też nie. Wiemy też, że w danym momencie znajdujemy się w grupie koleżeńskiej, jeżeli kiedyś już w niej byliśmy i poznaliśmy co oznacza „koleżeństwo”. Wiemy, że mamy przyjaciela tylko i wyłącznie z powodu istnienia konkretnej między nami relacji. Zarówno rodzina, jak i grupa koleżeńska, bez naszego w niej udziału, funkcjonowałaby inaczej. Bez nas, albo bez przyjaciela, „naszej przyjaźni” w ogóle by nie było.

Dlatego każdy system, jeżeli ma być zaobserwowany, musi być dynamiczny w swej naturze. Musi istnieć potencjał zmiany jego struktury, na podstawie zmiany relacji.
Relacja a rozwój duchowy

Istnienie relacji jest warunkiem sine qua non rozwoju duchowego. Jeżeli rozwojem duchowym nazywamy zmianę struktury świadomości ze stanu A na stan B, to zmiana struktury świadomości oznacza zmianę relacji pomiędzy elementami ją konstytuującymi. W kontekście rozważań o jedności systemu i otoczenia dochodzi się do wniosku, że zmiana struktury własnej świadomości oznacza również automatyczną, niewymuszoną, tj. samorzutną, zmianę struktury świadomości otoczenia. Oczywiście, czy i kiedy nastąpi obserwacja zmiany świadomości „w otoczeniu” i „otoczenia” pozostaje inną kwestią.

W konsekwencji, istnienie relacji pomiędzy elementami daje nam powód by przyjąć, że każdy jest współodpowiedzialny za to, co ma miejsce w jego życiu i życiu jego otoczenia.

Kończąc, warto raz jeszcze podkreślić: dzięki istnieniu relacji, możliwa jest struktura, a zatem właściwości obserwowanego systemu. Ponadto, dzięki istnieniu struktury, systemy mogą być SPRZĘŻONE. Można zatem nimi sterować. Cybernetyka zaś, to nauka o sterowaniu.
Ćwiczenia

    Pomyśl o swojej rodzinie. Z czego się składa i jakie zachodzą między jej członkami relacje?
    Pomyśl o przyjacielu. Na czym polega Wasza przyjaźń?
    Pomyśl o wrogu. Na czym polega Wasza wrogość?

Przypisy:
(1) - Nicholas Christakis: Ukryte wpływy sieci społecznych (TED)

http://przebudzenie.net/68-cybernetyka-i-rozwoj-duchowy-cz-3.html
19  KOD PESZEROWY / Księga Apokalipsy Św. Jana / WĘGIEL.... : Kwiecień 08, 2018, 15:20:15
WĘGIEL JEST SZKIELETEM BUDOWY WSZYSTKICH ISTNIEŃ BIOLOGICZNYCH BO JEST BIOGENNY.
Pierwiastki biogenne
- to pierwiastki, które wchodzą w skład najważniejszych związków chemicznych obecnych w organizmach roślinnych i zwierzęcych. Są niezbędne do ich życia i rozwoju.

Pierwiastki biogenne stanowią ważny element budulcowy, regulują przemiany metaboliczne czy normują ciśnienie osmotyczne płynów ustrojowych. Innymi słowy, warunkują one prawidłowy przebieg podstawowych procesów życiowych.

Ich niedobory (ale często też nadmiary) powodują poważne zaburzenia i mogą prowadzić, jeśli nie do śmierci, to przynajmniej do zaburzeń w funkcjonowaniu poszczególnych oraz całych układów.
tlen
fot. pixabay.com


Pierwiastki biogenne dzielą się na makro- i mikroelementy. Kryterium podziału jest tutaj wysokość ich stężenia w organizmie. Makroelementy, zwane też makroskładnikami lub pierwiastkami głównymi, to pierwiastki chemiczne występujące w organizmach w stosunkowo dużej ilości, czyli powyżej 0,1% masy ciała. Mikroelementy z kolei, a więc pierwiastki śladowe, obecne są w niskim stężeniu, poniżej 0,01% masy ciała. Zapotrzebowanie dobowe na nie wynosi u człowieka mniej, niż 100 mg.


Pierwiastki biogenne wchodzą w skład białek, cukrów, tłuszczów, kwasów nukleinowych, enzymów i koenzymów, hormonów i witamin. Są niezbędne do utrzymania prawidłowego poziomu pH, stanowią składnik budulcowy kości i zębów, regulują skurcze mięśni, pracę serca i funkcjonowanie układu nerwowego (między innymi umożliwiają przewodzenie impulsów nerwowych), odpowiadają za właściwe krzepnięcie krwi i utrzymanie odpowiedniego ciśnienia krwi w ścianach naczyń krwionośnych. To nie wszystkie procesy, w których uczestniczą pierwiastki biogenne. Ale już wymienione funkcje dają pojęcie o tym, jak ważne jest utrzymanie w organizmie właściwych stężeń makro- i mikroelementów. Ich krótko lub długotrwałe niedobory mogą okazać się bardzo niebezpieczne.Kości
fot. pixabay.com


Najbardziej obrazowo przedstawia się tutaj rola tlenu, pierwiastka biogennego, którego krótkotrwały niedobór skutkuje śmiercią organizmu. Innymi kluczowymi biogenami są węgiel, wodór i azot, wchodzące w skład podstawowych związków organicznych, a także fosfor i siarka.

Życie jest niemożliwe bez wodoru, który wraz z tlenem tworzy wodę, oraz bez węgla, który buduje wszystkie związki organiczne. Azot jest fundamentalnym składnikiem aminokwasów.

Podobnie i bez fosforu, jako elementu każdej komórki, transportera energii i budulca kości, nie moglibyśmy funkcjonować.

Tak samo organizm żywy potrzebuje siarki, która jest składnikiem większości białek, tworzy metioninę i cysteinę (tzw. aminokwasy siarkowe), warunkuje prawidłowy wzrost komórek naskórka, włosów i paznokci oraz zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i elastyczność.

Pierwiastkami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania są również mikroelementy. Choć ludzki organizm potrzebuje ich stosunkowo niewiele, niedobory (ale też nadmiary) mogą wystąpić i skutkować wieloma zaburzeniami.

Do pierwiastków śladowych zaliczamy: żelazo, cynk, fluor, jod, miedź, krzem, chrom, selen, mangan, bor, kobalt, molibden. Mikroelementy warunkują prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego, mają zasadniczy wpływ na płodność, funkcjonowanie poszczególnych narządów, stan skóry, biosyntezę białek, węglowodanów oraz tłuszczów.
Kolejne, pod względem rangi ważności, pierwiastki biogenne, zaliczające się do makroelementów to:

    Wapń: jest budulcem kości oraz zębów, odpowiada za prawidłowy przebieg procesów krzepnięcia krwi, reguluje mechanizm skurczu mięśni i przesyłania impulsów nerwowych. Jego niedobór powoduje zwyrodnienia i choroby zębów i kości (np. osteoporozę), zaburza metabolizm i funkcjonowanie układu mięśniowego oraz nerwów.
    Magnez: pierwiastek kluczowy dla systemu nerwowego i układu mięśniowego. Syntezuje kwasy nukleinowe, aktywuje liczne enzymy, reguluje metabolizm i przepuszczalność błon komórkowych. Jego niedobór wiąże się z zaburzoną pracą serca oraz mięśni, dereguluje funkcjonowanie układu nerwowego, powoduje migreny itd.
Mięśnie
fot. pixabay.com


    Potas: jako podstawowy kation (wewnątrzkomórkowy) zapewnia równowagę wodno-elektrolitową komórek organizmu. Jego niedobór skutkuje szeregiem zaburzeń przede wszystkim w obrębie układu mięśniowego.
    Sód: obok potasu pełni również istotną funkcję w utrzymaniu równowagi wodno-elektrolitowej. Jest podstawowym kationem zewnątrzkomórkowym. Objawami jego niedoboru mogą być senność, obrzęk mózgu, brak apetytu.
    Chlor: jest anionem płynów tkankowych i podobnie jak potas oraz sód gwarantuje prawidłowy stan gospodarki wodno-elektrolitowej w organizmie.
http://www.ekologia.pl/wiedza/slowniki/leksykon-ekologii-i-ochrony-srodowiska/pierwiastki-biogenne

   Makroelementy
   

Makroelementy to pierwiastki, które stanowią nie mniej niż 0,01% suchej masy każdego organizmu. Zalicza się do nich tzw. pierwiastki biogenne, a więc takie, który odgrywają kluczową rolę w budowie żywych organizmów na Ziemi.

Jest ich 6, a są to: węgiel (C), wodór, (H), tlen (O), siarka (S), azot (N), fosfor (P). Poza wymienionymi pierwiastkami do makroelementów należą magnez (Mg), wapń (Ca), potas (K), sód (Na) i chlor (Cl). Są one niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmów roślinnych i zwierzęcych.
Charakterystyka makroelementów:


Pierwiastki biogenne:

Węgiel ( C ) – podstawowy element wszystkich związków organicznych. Atomy tego pierwiastka mają zdolność do łatwego i silnego wiązania się między sobą, w porównaniu z atomami innych pierwiastków.

To dzięki tej cesze, obserwuje się ogromną różnorodność związkach chemicznych tworzonych przez ten pierwiastek. Powstają długie łańcuchy węglowe, proste lub rozgałęzione, w formie pierścieniowej, a także, jako kombinacje łańcuchów i form aromatycznych. Można, więc uznać, że węgiel tworzy „szkielety” wszystkich związków organicznych.

Węgiel zawarty jest również w dwutlenku węgla (CO2), który podczas wymiany gazowej wydalany jest z organizmu do atmosfery. Następnie przyswajany jest przez rośliny stając się kluczowym substratem fotosyntezy.


Wodór ( H ) – pierwiastek, który obok węgla i tlenu, jest składnikiem związków organicznych. Wiąże się z atomami węgla, dołączając się tym samym do szkieletów tych związków. Atomy wodoru są również elementem grup funkcyjnych wraz z atomami węgla. Bierze udział w reakcjach oksydo-redukcyjnych wraz z tlenem. Buduje cząsteczkę wody (H20).

Tlen ( O ) – pierwiastek, który wraz z węglem i wodorem, jest podstawowym elementem związków chemicznych. Bierze udział w ważnych procesach oksydo-redukcyjnych. Buduje, wraz z wodorem, cząsteczkę wody. W stanie wolnym występuje w formie dwuatomowej (O2) i trójatomowej (O3). Jest składnikiem powietrza atmosferycznego (21%). Stanowi uboczny produkt fotosyntezy. Jest również niezbędny do zajścia fosforylacji oksydacyjnej, będącej najistotniejszym etapem utleniania komórkowego.

Azot ( N ) – pierwiastek, będący składnikiem białek, kwasów nukleinowych wielu związków barwnikowych (np. hemoglobina), lipidów budujących błony komórkowe, związków cyklicznych biorących udział w wielu przemianach chemicznych i energetycznych (ATP
i ADP). Jest składnikiem powietrza atmosferycznego (78%). Niedobory tego pierwiastka u roślin przynoszą wiele negatywnych skutków. Przyczyniają się do zahamowania wzrostu i kwitnienia, powodują żółknięcie liści, gdyż zaburzona jest synteza chlorofilu. Azot wchodzi w skład alkaloidów – związków chemicznych, wykazujących silnie pobudzające działanie fizjologiczne na organizm zwierząt i ludzi, już przy niskich stężeniach. Przy wysokich stężeniach powodują zatrucia, a nawet śmierć. Są to: kofeina, teina, teobromina, nikotyna, chinina, kurara, morfina).

Fosfor ( P ) – pierwiastek będący składnikiem kwasów nukleinowych, uniwersalnego przenośnika energii, jakim jest ATP oraz transporterów wodoru (NAD, NADP). Ilość tego pierwiastka w organizmach nie jest wysoka, ale rola bardzo istotna. Niedostatek fosforu powoduje, bowiem ograniczenie w syntezie ATP, a związek ten jest niezbędny do zajścia ważnych przemian energetycznych w komórce. U zwierząt fosfor jest składnikiem mineralnym kości, obok wapnia i magnezu. Zapewnia elementom kostnym twardość i wytrzymałość. Fosfor wpływa korzystnie na stan zębów i dziąseł. Bierze udział w procesach wzrostowych i regeneracyjnych komórek. Uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i skrobi. U roślin jego niedobór powoduje ograniczenie fotosyntezy oraz zaburzenie przebiegu oddychania komórkowego. Jest to czynnik ograniczający wzrost i rozwój części nadziemnych roślin oraz korzeni. Inne skutki niedoboru to żółknięcie brzegów liści, karłowacenie oraz pojawianie się ciemnych przebarwień na powierzchni liści.

Siarka ( S ) – pierwiastek będący składnikiem enzymów, przede wszystkim regulujących proces utleniania komórkowego. Buduje aminokwasy siarkowe (metionina, cystyna, cysteina). Tworzy wiązania dwusiarczkowi (tzw. mostki), które podtrzymują przestrzenną strukturę białek, a ta decyduje o ich aktywności biologicznej. Siarka, będąc składnikiem białka keratyny, buduje twory u zwierząt takie jak: rogi, kopyta, pazury, paznokcie, włosy, zapewniając im mechaniczną wytrzymałość. U roślin niedostatek siarki wpływa hamująco na biosyntezę chlorofilu, a więc ogranicza fotosyntezę. Jest składnikiem wielu olejków eterycznych u takich roślin jak czosnek, cebula czy papryka, przyczyniając się tym samym do ulepszenia walorów smakowych potraw.
Pozostałe makroelementy:

Wapń ( Ca ) – pierwiastek będący ważnym składnikiem mineralnym kości. Warunkuje ich prawidłowy wzrost i wytrzymałość. Jest niezbędnym elementem płynów ustrojowych organizmu. Wapń bierze udział w procesie krzepnięcia krwi. Umożliwia pobudliwość komórek nerwowych oraz skurcz komórek mięśniowych. Zwiększa również lepkość cytoplazmy oraz przepuszczalność błon biologicznych. Niedobór wapnia powoduje procesy rozkładu błony cytoplazmatycznej. U roślin jest czynnikiem ograniczającym wzrost korzeni i pędów oraz powoduje ich zniekształcenia.

Magnez ( Mg ) – razem z wapniem i fosforem buduje mineralną strukturę tkanki kostnej, zapewniając jej wytrzymałość i twardość. Powoduje wzrost lepkości cytoplazmy, przepuszczalności błon komórkowych i pobudliwości błony komórki nerwowej. Magnez stanowi atom centralny barwnika fotosyntetycznego – chlorofilu. Jest również aktywatorem wielu ważnych enzymów. Zapewnia również prawidłową budowę podjednostek rybosomów.

Sód ( Na ) i Potas ( K ) – kationy jednowartościowe, powodują spadek lepkości cytoplazmy, przepuszczalności błony komórkowej oraz zahamowanie pobudliwości komórek nerwowych i mięśniowych. Potas występuje w roślinach znacznie liczniej niż sód. Potas jest pierwiastkiem regulującym transpirację u roślin, gdyż reagując na stopień uwodnienia komórek szparkowych, stymuluje otwieranie bądź zamykanie aparatów szparkowych. Niedobór potasu u roślin jest przyczyną żółknięcia brzegów liści oraz wiotczenia łodyg.

Chlor ( Cl ) – ten makroelement reguluje równowagę jonową ustroju. Ponadto aktywuje enzym – amylazę ślinową, która rozkłada skrobię do związków prostszych w jamie ustnej. Jest składnikiem kwasu solnego, występującego w soku żołądkowym. U roślin jest on prawdopodobnie niezbędny do przeprowadzenia procesu fotosyntezy.

http://www.biologia.net.pl/biochemia/makroelementy.html

 
20  KOD PESZEROWY / Zwoje z nad Morza Martwego / Odp: CZAKRAMY ZIEMI..... : Kwiecień 05, 2018, 13:18:54KLUCZE I PIECZĘCIE / WIRY MOCY ZIEMI...W pewnym sensie ten tekst wyjaśnia  mój czas pracy z  Ziemią, jej wirami i aktywowaniem dawnych ley lines.. światłowodów Ziemi.

Czas miedzy kwietniem a lipcem jest czasem naszej indywidualności... POWIĘKSZANIEM OSOBISTEJ MOCY  przez konfrontację z sytuacjami, które są "bramami"  przekraczania własnych ograniczeń.
To nie jest łatwe, ale... jasne że możliwe, bo wszystko co mamy zrobić dla siebie jest w granicach naszych możliwości fizycznych , energetycznych i uczuciowych.

Czytając ten tekst zrozumiałam dlaczego zaczęłam pisać o sobie .. po mimo mojej wielkiej niechęci odsłaniania prawdy na swój temat. Uśmiech
Zawsze wolałam być anonimowa, gdzieś z boku i tylko sygnalizować o zaistniałych zmianach , bez ujawniania , kto jest osobowym  autorem tych prac.

No cóż to jest czas zdejmowania "masek".... każdy musi mieć odwagę zdjąć sobie  ją sam.

Nie powiem ,że jest to dla mnie łatwe, przyzwyczaiłam się do bycia "szarą myszką" ... i anonimowego działania.

Żeby to zmienić ja sama MUSZĘ POWIEDZIEĆ TAK...  i zrobić gest w tym kierunku.

KIM JESTEM......

A, zatem..... JESTEM STRAŻNICZKĄ KODU... NIOSĘ W SOBIE JEGO WIBRACYJNY KLUCZ... TO JEST MOJE UNIKALNE DNA,   ONO .. jego wibracja  jest kluczem  dostępu do wszystkich czasowo nie aktywnych wirów Ziemi i nie tylko do nich.
 
Mam prawo zamykać, otwierać i zmieniać kierunki wirowania energii w Ziemskich wirach i we wszystkich ley lines Ziemi.

Dostałam również  fizyczne potwierdzenie PRAWA  mojego działania w postaci laserowo wypalonego symbolu na moim prawym ramieniu.

Jeszcze wcześniej otrzymałam od TRZECH ZAŚWIATOWYCH EMINENCJI   kryształowy diadem  w postaci przepięknych sześcioramiennych gwiazdeczek wyglądających jak krople zamrożonej wody. .. to jest atrybut potwierdzający PRAWO  do władania żywiołem WODY.
 
Mam również PRAWO  do władania ŻYWIOŁEM OGNIA .

Wiecie częściowo KIM... JA  jestem..... resztę odkryje bliski czas, bo ja sama jako CZŁOWIEK jeszcze nie wszystko wiem o sobie..

Wyrażam  zgodę na PEŁNE UJAWNIENIE WIEDZY O MNIE  całym moim SERCEM.

M.**************
**************
Wyższe trajektorie w tym teraz: dopływów 2018
 14 lutego 2018 r
Błogosławieństwa Ukochane Plemienia Światła ~

Te Boskie impulsy plazmowe dostarczają bardzo unikalne kody świetlne, które aktywują starożytne holograficzne szablony Wniebowstąpienia i świadomości jedności. W skrócie, jest to bardzo wzmocniony moment dla wyższych trajektorii i wykonania.

Mamy unikalne potencjały prezentujące wyższe zbiorowe trajektorie w ciągu najbliższych kilku tygodni. Są one wyzwalane przez fale świetlne i dzieje się to właśnie teraz. Z zamkiem fazy gwiezdnej w sobotę 3 lutego (dziękuję tym, którzy pomagali, kiedy poszedłem do pracy), rozpoczął się przepływ częstotliwości ukierunkowany na starożytne aktywacje. Wywołało to aktywność Słońca i CME w tym tygodniu, więc Strażnicy / Gridworkers byli zajęci.

Ancient Codes: Dlaczego twoje aktywacje się zmieniają

Wizualizuj starożytne szablony i częstotliwości plazmy jako zamek i klucz. Zamki są odciśnięte głęboko w Gai; starożytne kody wcielone, uśpione, gotowe do Wniebowstąpienia. Wielu z was, którzy podróżują z Gatework / Gridwork, to ci, którzy zasadzili je w Gai, lub przynajmniej są powiązani ze Star Elders, którzy to zrobili. Przychodzące częstotliwości, nasze ukochane plazmowe impulsy światła, są kluczem, który odblokowuje te starożytne kody. Jest to wibracyjny mecz; Otwieramy ścieżki do tych starożytnych szablonów, Gaia wznosi się w wibracjach wraz ze wszystkimi Lightwork, gwiezdnym blokadą fazy do dostarczania światła, a przychodząca plazma aktywuje kody.

Starożytne szablony nie są starożytnymi budowlami, takimi jak święte miejsca lub zakopane miejsca. Są to * głębsze niż wewnętrzne poziomy Ziemi *, w pobliżu krystalicznego rdzenia Gai, gdzie nie można ich dotknąć ani zmienić. Ponieważ Primary Christed Timelines of Ascension są już dostępne, te aktywowane kody zaczynają włączać kody w krystalicznym DNA. To jest ich cel; Chrystus / Krystaliczna / Jedność Świadomość jest ich celem.

Dlatego wielu z was łączy się z aspektami waszego pradawnego ja. Z powodu upadku czasu, starożytne jaźnie i przyszłe jaźń łączą się z Jaźnią Teraz, kończąc trójcy obwód świadomości jedności.

Jest to potężne doświadczenie dla gwiezdnych, wędrownych i tych, którzy prowadzą ścieżkę Wniebowstąpienia. Masz w swoim DNA markery świadomości Chrystusowej. Światło Chrystusa przyszło do każdego serca HUman w dniu 11-11-11. Kiedy wybierzesz istnienie oparte na sercu, DNA może zapalić się przy tych aktywacjach.

Niektóre z tych starożytnych kodów stymulują starożytną pamięć, umiejętności lub pracę usługową w Teraz. To są * nowe umiejętności * wypowiedziane podczas ostatniej jesieni. To inna sensacja. Intensywność wykracza poza fizyczne przystosowania ciała, chociaż wymaga dodatkowego snu do integracji. Przypomniałem sobie zeszłoroczny wywiad, że * Niektóre z tych kodów świetlnych można zintegrować tylko w stanie uśpienia. Tak jest.

Te aktywacje kodu wydają się być czystym przesunięciem w świadomości, podobnie jak aktywacja Chrystusa z 2016 roku. A jednak jest inna, silniejsza, bardziej niezawodna i wielowymiarowa z powodu naszych Linii Czasu Pierwotnego.

Nawet z ostatnimi (bardzo) fizycznymi końcami starych linii czasowych (łamaniem kości, choroby, zmianami w strumieniu życia itp.) I początkiem nowych trajektorii dla wielu, ta zmiana ma miejsce również dla każdej przebudzonej duszy. Zmiana w przyzwyczajeniu polega na wodzeniu. W miarę, jak bifurkacja staje się bardziej fizyczna, zmienia się linia czasu. Osie czasu mogą być nawet świadkami na poziomie fizycznym, jak udostępniono w zeszłym tygodniu w programie Beyond the Ordinary show.

Ponownie, bifurkacja jest po prostu wyborem doświadczenia, które honoruje wolną wolę. Strażnicy, Gridworkers i Lightworkers w Serwisie dokładają wszelkich starań, aby zapewnić wyższy poziom doświadczenia dla wszystkich - Teraz. Pomyśl o tym, jak porzucając stare rzeczywistości, które po przebudzeniu już nie służą zbiorowemu wyborowi. Jesteśmy jednością. Wszyscy jesteśmy nieskończeni. Wyobraź sobie, że każdy wybiera pokojową, harmonijną egzystencję w Gai.

Gatekeeper - Połączenie Gridworker

W zeszłym tygodniu odbyliśmy internetową rozmowę z Gatekeeperem i Gridworkerem, ponieważ w tym momencie zostałem poproszony o połączenie się z tymi, którzy są w służbie. Zrobiliśmy to, ponieważ wyższe potencjały prezentują się zbiorowo, a nasze zjednoczenie jest kluczem do zapewnienia tego nowego doświadczenia dla wszystkich chętnych serc.

Patrzymy na trajektorię, aby wywołać świadomość jedności jako namacalne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych, w tym roku. Niektóre z tych kluczowych punktów spustowych mają miejsce, gdy mówimy. W momencie, gdy ogłoszono zaproszenie, zaprezentowano otwarcie bramy solarnej, a starożytne kody zaczęły się aktywować. Taka jest świadomość jedności w Czasie Teraz, ustalcie intencję podążania za wyższym przepływem i to manifestuje.

Eclipse i Post-Eclipse

Zaćmienia są zazwyczaj silne, jednak przy częstotliwościach dostarczonych przez Solaris w ostatnim tygodniu pokazuje się, że wskazówki dotyczące naszego zjednoczenia są dokładne. Serca w górę i otwarte na zaćmienie i większe możliwości dla wszystkich. Zadzwoń do nich, to jest Boskie współtworzenie. Gatekeepers i Gridworkers, to nasze jednolite ukierunkowanie na wyższe trajektorie.

Mamy dwie fazy wzmocnienia Wzniesienia w pierwszej połowie 2018 roku. Nastąpi okres tuż po tym zaćmieniu Słońca (czwartek, 15 lutego o godzinie 1:06 po południu) przez równonoc marcową, kiedy energie będą skupiać się w szczególności na fizyce Jedności / Chrystus / świadomość krystaliczna. Jest to doświadczenie znacznie wyższej, czystszej świadomości w fizycznym doświadczeniu poprzez łączenie doświadczeń wielowymiarowych aspektów. Pomaga to w zakotwiczeniu świadomości jedności na poziomie globalnym; Najpierw realizacja w Wayshowers, a następnie globalna aktywacja.

Czuję, że dzieje się to w moim własnym strumieniu życia, i jest ono czasami pełne błogości, intensywne i transowe, a jednak ... odmienne od poprzednich aktywacji (i doświadczyłem wielu dziwnych aktywacji). Tak, to zapuszczanie się w nieznane terytorium, jednak obawy, czy będziemy w stanie funkcjonować jak zwykle, zostaną odrzucone wraz z rozwojem doświadczenia.

Zazwyczaj jesteśmy przytłoczeni przez te przestrzenie doświadczenia i wydaje się, że * to jest to, w pełni wchodzimy w ten stan na zawsze. * A następnego dnia mamy równowagę i możemy znowu działać. Jak rozciąganie balonu, żeby się nie rozerwał. Ten napływ ma inną jakość; fale są spójne i rosną silniejsze.

Dwie fazy wyższych trajektorii

Pierwsza faza - dzieje się teraz - skupia się na fizyzowaniu jedności / świadomości Chrystusa / Krystalicznej. To aktywuje Starożytną Jaźń w pełną świadomość, jednocząc się z Przyszłościami, które powróciły w czasie, aby żyć tym Wniebowstąpieniem, wtapiając się w teraźniejszość. Właśnie dlatego mamy doświadczenie utraty tożsamości. Jeśli próbujesz zachować te aspekty oddzielnie od umysłu (przeszłe ja, przyszłe ja, inne ja, wewnętrzne ja, zewnętrzne, itd.), Częstotliwość świadomości jedności nie może aktywować DNA, aby wytworzyć doświadczenie Uniwersalnego Źródła-jako-Ja Jedność.

Druga faza od kwietnia do lipca ma na celu globalne doświadczenie świadomości jedności. To jest wyższa trajektoria, która jest teraz na stole. To jest coś, co wszyscy możemy przynieść, nie tylko ci, którzy pracują na siatkach lub z Gają. Jest to globalne żądanie dla Lightworkers; Przejdź do doświadczenia Nowej Ziemi w swoim własnym strumieniu życia, aby ustawić całą HUmanity na wyższą trajektorię.

Ponownie są to potencjały i jesteśmy w środowisku wolnej woli. Ci, którzy wybierają i praktykują wcielenie, powinni go otrzymać. Częstotliwość i intensywność tych promieni kosmicznych i impulsów plazmy nie są już w żaden sposób zmniejszane ani filtrowane.

To pozwala nam na boską możliwość pełnego wkroczenia w naszą najwyższą służbę i wybory, i pokazujemy je z chwili na chwilę w myślach, słowach i czynach. Wyższa oś czasu już istnieje; jest to okazja, aby podnieść jak najwięcej chętnych dusz do wyższych doświadczeń - w tym roku Teraz.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w tej wyższej opcji czasu, dołącz do nas, koncentrując się na dynamice Nowej Ziemi, niezależnie od tego, co widać w złudzeniach zewnętrznych lub wewnętrznych. Jak zawsze, czynimy to jako aktywną służbę, aby zapewnić, że nasi bracia i siostry otrzymają każdą okazję do wkroczenia w zupełnie nowe doświadczenie wniebowstąpionej Gai i świadomości jedności.

Poświęć czas na medytację każdego dnia, żyj tak, jakbyś był na Nowej Ziemi tak często, jak to możliwe. Monitoruj swoje słowa - tworzą tak silnie jak myśli i emocje. Mów miłość, współczucie, rozwiązania, a nie narzekania, kreatywność, piękno, cierpliwość, wdzięczność, przebaczenie. Rozwiąż swoje nierozwiązane. Bądź kreatywny w swojej codziennej ceremonii, a zwłaszcza w przypadku zaćmienia / New Moon. Czcij Gaję, ponieważ ucierpi na tym wcielenie. Stwórz rozpęd ku tej nowej, wyższej trajektorii, w swój unikalny sposób.

Strażnicy i Gridworkers

Aktywacje są spójne, a Bramy są szeroko otwarte, abyśmy mogli wchodzić w interakcje z każdą chwilą. Mamy okna, gdy wymagane jest ujednolicenie w celu silniejszego skupienia, gdy dostępny jest wyższy potencjał. Dziękuję ci za udział w całej mocy z całą siłą i mocą wielowymiarowej Jaźni.

Być może jest to najpiękniejszy prezent, jaki możemy dać zbiorowi; wchodząc w pełni w nasze wcielenie tego nowego poziomu świadomości, dzięki czemu jest on dostępny dla wszystkich.

Medytacje SUNday Unity są otwarte i dostępne dla wszystkich. Podczas tych sesji skupiamy się na bramkach i siatkach, a także na HUmanity. Dołącz do nas w naszym współtworzonym polu czystej świadomości . SUNday o 8:11 rano, 11:11 i 5:11 czasu pacyficznego. Medytujcie na swój sposób przez 33 minuty o Pokoju, Boskiej Miłości i Wniebowstąpieniu. Uczestniczyć w odczuwaniu, otrzymywaniu i stawaniu się światłem.

To jest współtworzenie. Jesteśmy również głęboko wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o medytacjach, przesuwanie medytacji grupowych w dowolnym momencie SUNday i tworzenie mediów społecznościowych, aby zaprosić innych do przyłączenia się. Tutaj jaśniejemy jako Jedność!

Zakochany, światło i służba,
Sandra

http://www.sandrawalter.com/higher-trajectories-in-this-now-influxes-of-2018/
----
21  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: KOBIETA W RELIGII I ISRAELU..... : Kwiecień 04, 2018, 21:33:28
MÓJ SYMBOL NA RAMIENIU......

Pozwoliłam sobie wstawić ten temat na moją ścianę bo jest na czasie i niezmiernie intrygujący oraz tajemniczy.

Gdyby nie historia z przed kilku lat otrzymania KLUCZA w tajemniczych okolicznościach na żydowskim cmentarzu od nieżyjącego od dawna Chasyda ze słowami "WEŹ JESTEŚ JUŻ GOTOWA" zapewne nie drążyła bym tego tematu.Ponieważ postać była wyjątkowa .. kluczy pojawiło się więcej jestem zobowiązana iść ścieżką nieznanego do końca....

M.Eliyahu Yosef Parypa‎Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
Obserwuj · 2 kwietnia ·
 
Kobieta w Chasydyzmie - obywatel drugiej kategorii, a może jednak nie? Z tego odcinka dowiecie się kto rządzi w chasydzkiej rodzinie i ze nie wszystko jest tym na co wygląda Bez napinki, bez polityki i z uśmiechem, staram się przekazać wszystko w łatwy przyswajalny dla każdego sposób, żeby każdy znalazł coś interesującego i miał szanse poznać Judaizm od środka a nie z mitów i niedomówień.

https://www.youtube.com/watch?v=Mg9DzIZj6oM&feature=youtu.be

Tajemniczy Świat Żydów - Kobieta w Chasydyzmie - obywatel drugiej kategoriiMonika Moniczka. Niedawno rozmawialismy tu na ten temat, wiec nie bede sie powtarzac, poszukaj wpisu Stanislawa Kurowskiego, z 10 postow nizej, wywiazala sie ciekawa dyskusja. Napisze tu tylko ze oferujesz tylko drusz, a w ten sposob nie da sie niczego udowodnic. Na kazde takie wyjasnienie z midraszy i komentatorow moge dac ci 10 innych ktore mowia cos zupelnie przeciwnego. Na przyklad chyba Abarbanel pisal ze blogoslawienstwo sze asani kircono jest jak blogoslawienstwo baruch...dajan haemes. Blogoslawimy Boga nawet za rzeczy negatywne, godzimy sie z jego wyrokiem. Takie samo dobre wyjasnienie jak twoje. Czy tez mam wyciagnac daleko idacy wniosek na temat roli kobiety w judaizmie na podstawie slow tego jednego komentatora, czy to bedzie nieuczciwe? To dziala w dwie strony. Mowisz ze kobieta jest na tak wysokm poziomie ze juz nie musi wypelniac pewnych micw, ciagle to slysze ale nikt nie podaje zrodla. Gdzie cos takiego jest w szas i poskim?. Zreszta idac tym tokiem rozumowania mozna wyciagnac wniosek ze niewolnik i nie-Zyd sa jeszcze na wyzszym poziomie bo musza wykonywac jeszcze mniej micw. To sie nie trzyma kupy. O pozycji kobiety nie decyduja wyrwane skads pojedyncze komentarze pojedynczych rabinow tylko halacha, o czym tez pisalam ponizej. Nie chodzi mi o to ze kobiety religine sa zle traktowane ale judaizm ultraortodoksyjny, w tym chasydyzm, jest religia mezczyzn. Wlasnie w religijnym a nie spolecznym sensie kobiety maja bardzo malo do powiedzenia.

· Odpowiedz ·
Eliyahu Yosef Parypa

Eliyahu Yosef Parypa Wszystko co mialem do powiedzenia jest w odcinku. Ja widze inaczej role kobiety, moja zona tez. Judaizm to religia mezcyzn? Moze i tak ale co w tym zlego? Nie win mnie win HaShem, ja robie to co mi bylo kazane, moja zona tak samo. Malo to logiczne ? No wlasnie dlatego Avrohom Avinu jest pierwszym Zydem bo zaczal robic rzeczy ktore dla zewnetrznego swiata nie byly logiczne. To wlasnie czyni z nas Zydow, robimy cos co tylko HaShem rozumie bardzo czesto a zewnetrzny swiat widzi to jako dziwne i nielogiczne. To znas tobi Zydow dlatego nie mozna byc gdzies pomiedzy jesli chodzi o Judaizm, trzeba sie okreslic. Nie win mnie win HaShem to on rozdaje karty i istala zasady ja jestem tylko graczem i musze przestrzegac zasad. Ja rozumiem bunt i szukanie odpowiedzi ale nie na tym polega Judaizm na moim niskim poziomie. Ja jestem follower glebsze rozmyslania zostawiam cadykom.


************

· Odpowiedz ·
Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara. Monika Moniczka "Nie chodzi mi o to ze kobiety religijne są źle traktowane ale judaizm ultraortodoksyjny, w tym chasydyzm, jest religia mężczyzn.
Właśnie w religijnym, a nie społecznym sensie kobiety mają bardzo mało do powiedzenia."

Moim zdaniem Judaizm w swojej konstrukcji jest absolutnie męską religią, gloryfikujący mężczyznę , tolerujący kobietę TYLKO do pewnych granic. A teraz coś z autopsji.. co jest co najmniej dziwne... Uśmiech

O koło 10 lat temu na urodzinach przyjaciółki tańczyłyśmy bardzo radośnie, taka spontaniczna imprezka bez alkoholu... ot sama radość.Wróciłyśmy do pokoju ( było to na wyjeździe) ja poczułam niesamowite pieczenie na ramieniu.

Zdejmuję płaszcz i o dziwo wypalony precyzyjnie symbol! Bolało piekło całą noc , poczułam się jak oznakowana jałówka farmera!
Uffff.... następnego dnia wyruszyłyśmy do domu, po drodze obiad w restauracji i głęboka refleksja z jedną z koleżanek , CO TO ZNACZY I PO CZORTA TAK MNIE OZNAKOWALI... ORAZ KTO , TO ZROBIŁ?Coś

Dwie o czymś gadały , a ja i inna dziewczyna nagle znalazłyśmy się u podnóża wielkiej Świątyni do wrót której prowadziły schody . Na nich przed wrotami stał długi sznur bardzo smutnych kobiet. Pytam, dlaczego jesteście tak zapłakane i smutne?
One na to, nie wolno nam wchodzić do Świątyni ,nie możemy się tam modlić, tam mogą wchodzić i modlić się TYLKO mężczyźni.
Przed nami wrota są zamknięte, możemy dojść tylko do nich! Jak to?? To jest wiedza męska im poświęcona ,przeznaczona wyłącznie dla nich.... ufff sobie myślę tak być nie może .

Zadałam pytanie o rolę symbolu widać dostanę odpowiedz. Poszłam do wrót prze którymi stał kapłan w bieli i kobiet nie wpuszczał. .. zagrodził mi drogę! Na to ja odsłoniłam ramię z wypalonym symbolem...
On się skłonił , wrota otworzyły się same ja weszłam do środka.

Co tam było?
Bardzo duża Świątynia bez żadnych szczególnych dekoracji .. biel i złoto w niezmiernie eleganckim połączeniu,
Na środku Świątyni w stanie lewitacji była biała piramida otoczona owalnym złotym ogniwem które miało po obydwu stronach , powiedzmy uchwyty.

Obydwa elementy piramida i złote ogniwo unosiły się w powietrzu nad okręgiem. Byłam trochę zaskoczona , bo znam taką białą piramidę ! Była sporo mniejsza jedną miał ją Mojżesz, drugą miała Miriam!

Wiem dobrze co ona reprezentuje i co jest jej depozytem... ta przede mną w Świątyni to jest aspekt wiedzy dotyczący WYŁĄCZNIE mężczyzn.

W ten sposób dowiedziałam się w jednym momencie wszystkiego o tej Świątyni ,oraz o znaczeniu podarowanego mi symbolu, jego roli i nadrzędności osoby oznaczonej nim wobec Świątyni.
Wcześniej ten symbol był na ramieniu MĘŻCZYZNY ... .

To było niesamowite wydarzenie, moja koleżanka, która była tam ze mną , widziała dokładnie to samo , opowiedziała dokładnie taką samą wersję. Z tym,że ona nie weszła do wnętrza, zobaczyła je przez otwarte wrota.

Mój symbol na ramieniu widziało sporo osób , bo był doskonale widoczny przez cały rok. Teraz też jest widoczny ale już nie fizycznym widzeniem.

Dlaczego to opisałam, bo zmieniły się zasady jurysdykcji , zmienia rozszerza się wiedza obecnej Świątyni, ona się zaczęła już łączyć z wiedzą aspektu żeńskiego. Wiedza ta będzie dostępna w równym stopniu dla kobiet i mężczyzn, chociaż ze względu na naszą odmienną osobowość inaczej będziemy ją poznawać inaczej nią wzrastać.

Ludziom najbardziej ortodoksyjnym będzie to najtrudniej zaakceptować. A przecież..... " HaShem to on rozdaje karty ( symbole jurysdykcji i to ON ) ustala zasady ... "

Kiara.


Ps. Ps. Nie wystarczyła mi wizyta w Świątyni, szukałam dalej tego symbolu, mam naturę poszukiwacza drążącego temat do dna.... Uśmiech Dostałam w prezencie leksykon dawnych symboli, tam był dobrze opisany ten znak, całkowicie potwierdziła się wiedza sytuacyjna. Był nadawany tylko jednej osobie na Ziemi, ma on niesamowite znaczenie. .. uprawnia do pewnych działań związanych z Ziemią, otwiera możliwości , jest również gwarancją osobistej nietykalności.
22  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: Wariacje na temat JEZUSA..... : Kwiecień 04, 2018, 11:47:18
OFIARA ZESZŁA Z KRZYŻA.......
KONIEC CEDOWANIA WŁASNYCH "GRZECHÓW" NA KOGOŚ!

HANDEL "GRZECHAMI"... ICH SPRZEDAŻ I ODKUPIENIE PRZESZŁY DEFINITYWNIE DO HISTORII !

GRZECH..... po grecku , to nie trafienie do celu.. oczywiście w tym wypadku CELEM jest nasza doskonałość duchowa i fizyczna. którą mieliśmy osiągnąć w ciągu minionego roku,żeby móc pójść dalej drogą rozwoju duchowego i żyć w coraz lepszym świecie.

Gdy miniemy się z celem... następuje stagnacja, czas na powtórzenie nauki, na uzyskanie doskonałości.

Jednak nie wszystkim się to podobało ,niektórzy nauczyli się składać w ofierze rytualnej innych ludzi, dzieci i zwierzęta by ich czystą energią uzupełnić własne braki.

Taki zastępczy przekręt funkcjonował bardzo długo w matrycy obyczajów rytualnych...
Cudzym życiem odkupywano swoje.
Ponieważ wszystko kiedyś ma swój kres... ten rytuał w tym roku JUŻ NIE WYPEŁNIŁ POKŁADANEJ W NIM NADZIEI.

Trzy rytualne ofiary przeżyły ... czas minął ,nie zapisał się energetycznie ten obyczaj w NOWYM WZORCU ŻYCIA.

Od tej pory KAŻDY .. KAŻDY BEZ WYJĄTKU za swoją niedoskonałość rozlicza się sam!
Nie można nic kupić, sprzedać ni użyć jakiegoś zamiennika za własny "grzech" .
Taka opcja już nie istnieje.

A, tak swoją drogą "Ofiara z Jezusa" było to wielkie oszustwo mentalne wszystkich katolików .. bo niby JAK.... UKRZYŻOWANIE CZŁOWIEKA ... miało by możliwość wprowadzić doskonałość korzystania z wiedzy u człowieka ,który jej nie posiadał???
Z powodu jej braku ktoś... nie mógł osiągnąć celu.. czyli swojej doskonałości.

Zatem, CO... ( grzech brak wiedzy...) niby miał odkupić Jezus i jak ten brak ludzkiej wiedzy użyć jako towar handlowy dla doskonałości innych???

To jest super krętactwo, matactwo i hit handlowy zamiany głupoty w "mądrość"... Uśmiech tworzenie z niewiedzy .. towaru bezwartościowego... największej wartości umożliwiającej ludziom przekroczenie kolejnego progu wyższego jej poziomu bez posiadania wiedzy.... Uśmiech Uśmiech

Wyobraźcie sobie rektora jakiejś uczelni , który z powodu nie zdania egzaminu większości studentów na całej uczelni daje się ukrzyżować / ODKUPUJE ICH "GRZECHY" CZYLI BRAK WIEDZY ... ŻEBY ONI PRZESZLI NA KOLEJNY ROK!
PRZECIEŻ TO PARANOJA..... Uśmiech

KTO uwierzy w taką mozliwość.... NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH!
Ale .. jeżeli są to słowa objawiane przez religijnych hierarchów .... a... to wówczas logika i mądrość są wyłączane u LUDZI... WSZYSCY POWTARZAJĄ BEZMYŚLNIE takie głupoty jako największą mądrość .. wierzą bez dyskusyjnie takim fałszywym twierdzeniom.

Jednym słowem dla własnej wygody zaakceptowali totalną bzdurę, która podstępnie blokuje ich rozwój i poziom wiedzy!

Na szczęście nie ma już możliwości użycia energii ofiary do kontynuowania takiego mentalnego wzorca , w bardzo krótkim czasie okaże się ,że ŻADNA OFIARA nie zadziała na na rzecz ofiarodawcy, ani ofiarobiorcy!..

Trzeba zakasać rękawy , wziąć się uczciwie do pracy na rzecz swojego rozwoju duchowego, swojej wiedzy i świadomości , zrozumieć ,że rozliczać można się TYLKO WŁASNĄ NIE CUDZA ENERGIĄ ZA SWOJE CZYNY.

OD CZASU MARCA 2018 TYLKO TAK TO DZIAŁA.

Kiara.

Ps. Jak widać Jezusowi również znudziło się prawie 2000 letnie bycie ofiarą .... już wyszedł z tej roli....
23  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: PRZEBUDZENIE KRÓLOWEJ- KROLA JADWIGI ANDEGAWEŃSKIEJ..... : Marzec 31, 2018, 00:53:49
Re: PRZEBUDZENIE KRÓLOWEJ- KRÓLA JADWIGI ANDEGAWEŃSKIEJ.....

Post autor: etnohed » 29 marca 2018, 23:53

    Kiara pisze: ↑
    07 sierpnia 2014, 22:06
    Miła moja nie wszystkie sekrety tego świata są publikowane i znane wszystkim.
    Mądrość Jadwigi nie polegała na rodzeniu dzieci , które były zbyt często zabijane w rozgrywkach politycznych , Sońska nie wsławiła się czystością sumienia w tym względzie.

    Jadwiga pozorując śmierć swoją i córki uchroniła zarowno jej życie jak i ciągłość swojej linii genetycznej do naszych czasów.
    Inną sprawą jest iż córka Jadwigi nie była córką Jagiełły, ten pan nigdy nie mógł mieć córki z Energią , którą była Jadwiga i nigdy nie miał.

    Jadwiga zrezygnowała z wszystkich walorów i splendorów swojego królewskiego żywota wyłącznie po to, by żyć mogła jej córka i by jej linia DNA i RNa przetrwała.

    Prawdziwa historia tej wyjątkowej postaci jest nadal ukryta chociaż coraz więcej niesamowitość jej biografii odnajdują pasjonaci historii jej życia.Dorzucę swoje trzy grosze. Zainteresowałam się Jadwigą mając 10 lat, choć już wcześniej wiedziałam o niej kilka rzeczy, nie wiem skąd, rodzice historią się nie interesowali, a we wczesnych latach 80 tych nie było o niej programów edukacyjnych. Po prostu wiedziałam.

Później przeczytałam o niej mnóstwo dostępnych publikacji i zawsze czegoś mi w nich brakowało, jej życie rozpatrywane było w kategoriach historycznych, dopiero potem religijnych, ale nigdy ezoterycznych.

Czułam, ze coś w tych opowieściach nie gra. Musiało minąć wiele lat, zanim zaczęłam postrzegać ją inaczej, musiałam sama się obudzić, dojrzeć do obecnego światopoglądu i poukładać sobie wiele spraw, aby zobaczyć Jadwigę głębiej.

Nigdy nie łączyłam jej osoby z Marią Magdaleną, nawet sen, który miałam przed 20 laty, a który do dziś pamiętam, w którym pojawiły się razem i Jadwiga „przekazała” mnie pod opiekę MM potraktowałam jako symboliczny obraz pożegnania się z dzieciństwem i wejścia w dorosłość, nie jako znak.

I dopiero dziś trafiam na TO forum. I proszę, jakby otworzyły się przede mną wrota, a ja wreszcie wiek jakie elementy puzzli do siebie pasują. To jest dowód na to, jak paradygmat naukowy potrafi namieszać i wypierać dziecięcą intuicję.
Jest wiele niewyjaśnionych kwestii związanych z samą Jadwigą, jak i jej francusko-polsko-węgiersko-bośniacką rodziną.


Chociażby rola Matki Jadwigi – Elżbiety Bośniaczki w zamianie losów córek. To przecież Maria miała być królową Polski, a Bośniaczka namieszała (a może nie). Bardzo tajemnicze są też losy pozostałych węgierskich Andegawenów, Marii, której śmierć jest przecież bardzo enigmatyczna, Bośniaczki, jakże tragiczna.

Losy tych pań są ze sobą bardzo powiązane, jak to, że Andegawenowie węgierscy prawie nie dożywali 30 tki (cztery córki Ludwika, jego bracia i ich potomkowie) dlaczego? Za dużo tych upadków z konia i zabójstw. Czy to się wiąże z przeznaczeniem rodu? Czy na pewno ma to związek z klątwą Jakuba de Molay?


Kolejna kwestia, którą Kiaro poruszasz: „Ich ślub był tylko oficjalną unią polityczną nie zaś tradycyjnym aktem małżeńskim ( te najważniejsze dokumenty dotyczące Jadwigi i Jagiełły są nadal w ukryciu), warunki i prawa ich osobistego życia były bardzo precyzyjnie określone.

Nie były i nie są do tej pory publikowane, pomimo iż historycy częściowo je poznali, nadal istnieje tendencja do tworzenia innej wygodnej opcji historii”. Czy możesz napisać więcej na ten temat? Co konkretnie zawierały te dokumenty. Czy więc Jagiełło przymykał oczy na spotkania z Habsburgiem? Zastanawiające jest dlaczego Władysław jedynie bywał na Wawelu, to pozostawiało Jadwidze wolną rękę.


A tak swoją drogą ponoć Bośniaczka napisała książkę edukacyjną dotyczącą wychowania dzieci królewskich, która nie przetrwała do naszych czasów. Zastanawiam się co naprawdę zawierała.

I w ogóle to przywłaszczenie sobie przez hierarchów kościoła Jadwigi to kolejny przykład manipulacji poprzez zakłamywania historii ( np. obniżanie wieku Jadwigi i sprowadzanie do nic nie znaczącego epizodu jej relacji z Habsburgiem, chęć bycia apostołką Litwy itp.).

Niesamowite, że wreszcie trafiłam w to miejsce Szok

etnohed


http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?p=86195#p86195
24  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: WIELKANOC.... : Marzec 25, 2018, 01:42:58
·

Z MARTWYCH WSTANIE.... DUCHOWE PRZEBUDZENIE... ZASADA PRAWDY, SZACUNKU I MIŁOŚCI DO SIEBIE I DRUGIEGO CZŁOWIEKA.EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH...

Ten Papirus nie jest instrukcją na życie w Zaświatach po śmierci ciała fizycznego... TO JEST INSTRUKCJA PRZEBUDZENIA DUCHOWEGO dla LUDZI fizycznych ,żyjących priorytetem rzeczy materialnych.

PRZEBUDZENIE DUCHOWE ... INACZEJ NAZYWA SIĘ Z MARTWYCH WSTANIEM... DUCHA W MATERIALNYM CIELE.

CZŁOWIEK , który nie poznał zasad etycznych, moralnych, prawych i uczuciowych i nie pokonuje trudności życia zgodnie z nimi ... uważany jest za "MARTWEGO "..

Z MARTWYCH WSTANIE.. TO OTWORZENIE OCZU NA ŚWIAT DUCHOWY ... NA JEGO WARTOŚCI, KTÓRYCH DEPOZYTARIUSZEM JEST SERCE CZŁOWIEKA.

Cały DEKALOG przekazany przez MOJŻESZA POCHODZI Z ZASAD EGIPSKIEJ KSIĘGI UMARŁYCH/ MARTWYCH.

NIE SĄ TO NOWE ZASADY ... ONE ISTNIAŁY OD TYSIĘCY LAT W EGIPCIE zmieniana jest ich forma zapisu w obecnym przekazie. W innych rejonach Ziemi są one znane pod innymi nazwami ale również są obecne w strukturach różnych nauczycieli duchowych.

PRAWDA ... MÓWIENIE PRAWDY .... JEST PODSTAWĄ DEKALOGU.


https://www.youtube.com/watch?v=8ZWc6z0iZsU

EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH HD Film dokumentalny LEKTOR PL Amazing

Kiara.
25  Dyskusje / Komentarze / Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI. : Marzec 24, 2018, 23:39:24
22 MARZEC JEST ŚWIATOWYM DNIEM WODY.

Światowy Dzień Wody  22.03.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

Światowy Dzień Wody obchodzony jest od 1993 roku. Propozycja jego ustanowienia padła rok wcześniej podczas Konferencji ds. Środowiska i Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCED). Zatwierdziło ją Zgromadzenie Ogólne ONZ. Od lat w obchodach Dnia aktywnie uczestniczy również Unia Europejska.


http://www.eurodesk.pl/eurokalendarz/swiatowy-dzien-wody

To niezmiernie ważny dzień w bardzo konkretnym czasie pierwszy dzień NOWEGO zapisu informacji w wodzie, po poprzednim dniu zakończenia jej starego sezonu.

WODA .. jest nośnikiem informacji w jej nanocząstkach zdeponowana jest wiedza przekazywana przez system informacyjny GWIAZDY MATKI depozytariuszki MATRYCY NASZEGO KODU DNA.

Wszystkie żyjące istoty niezależnie od pobieranych nauk na Ziemi otrzymują WIEDZĘ STWÓRCY WSZECHRZECZY przez system oddychania powietrzem w którym są cząsteczki wody.

Chcemy czy nie .. żyjąc jesteśmy podporządkowani tej zasadzie edukacyjnej.

Mały duży , biedny, bogaty, mądry, czy mniej mądry... niezależnie od swojego statusu i miejsca zamieszkania ZAWSZE otrzymuje taką samą wiedzę od STWÓRCY...
Jak z niej korzysta, jak ją rozumie.. to jest oddzielny temat,zależny od świadomości CZŁOWIEKA.
Każdy robi wszystko na miarę swojej świadomości możliwości.

Nie mniej jednak WIEDZA zdeponowana w każdej nanocząstce wody jest identyczna wszędzie na całej Ziemi.

Nie ma w niej sekretnej wiedzy, nie ma handlu tajemnicami , nie ma pierwszeństwa dla mędrców i kapłanów.... i jej kupna za pieniądze.. nie ma odbierania praw jednym , dawania drugim...
Mądrość Stwórcy zagwarantowała równość dostępu do wiedzy WSZYSTKIM identyczną.

KOD WODY .. jest KODEM ŻYCIA... KODEM otwierania dostępu do wyższych poziomów świadomości duchowej, do kolejnego poziomu ewolucji życia.
To najpiękniejszy dar uznania równości NAS WSZYSTKICH. <3

22. marca 2018. był bardzo szczególnym dniem WODY ... w przestrzeni Ziemi WODA zaistniała już z nowym nośnikiem wzorca informacyjnego.

Prze najbliższe 7 dób będzie on się wpisywał w całą materialną przestrzeń.. zarówno ciało CZŁOWIEKA jak i zwierząt, przyrody i wszystkich minerałów Ziemi.
Zsynchronizowany z energią jądra ziemi, polem magnetycznym i polem morfogenetycznym i naszym DNA otworzy nam dostęp do NOWEJ WIEDZY.

Ziemia uruchamia swoją nową przestrzeń komunikacyjną miedzy żyjącymi na niej istotami.... otworzy się dla nas możliwość korzystania z naszej 8 ponad materialnej czakry.
Jej dwa dyski towarzyszą nam zawsze .. jeden pod stopami, drugi ponad głową, ale albo w bardzo małym stopniu mogliśmy z nich korzystać jednak u większości LUDZI dostęp nie był aktywny.
Teraz już jest... korzystanie z tej wiedzy zależne jest od świadomości i mocy CZŁOWIEKA.

Ostatniego marca połączy nas już całkowicie nowa wiedza zdeponowana w WODZIE ... czas jej pełnej mocy jest przed nami.
Pełne aktywowanie WODY IV WYMIARU jest procesem rozłożonym w czasie.. ale już w niezbyt długim.

M.
26  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA. : Marzec 20, 2018, 19:09:52
MAGNETRON..... wszystkie stare budowle typu katedry i kościoły budowane były zgodnie z zasadą magnetronu. dzisiejszy CERN i budynek UE. Watykan też mają tą konstrukcję... energia tam pozyskiwana od LUDZI jest wysyłana w kosmos... tzn. GDZIE?Coś W JAKIM CELU???

Ziemię otacza pole energio informacyjne ( super komputer podłączony do naszych mózgów...) on musi mieć zasilanie żeby istnieć.. to zasilanie to energia czerpana od nas!! Dlatego robi się wszystko żeby ogłupiać LUDZI , bo energia ma mieć niski potencjał!

To pole energio informacyjne działa na nas jak zegar matka na wszystkie zegary, ustawia nam sposób myślenia i reakcji w mózgu zgodnie ze swoimi wzorcami, zaburzają nasz naturalny KOD DNA i POLE MORFOGENETYCZNE.

 https://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetron

 NASA, NATO, ONZ UE KK WSZYSTKIE SŁUŻBY SPECJALNE i wiele innych organizacji pracuje dla AL... na szczycie tej piramidy są AL którzy z za kurtyny dowodzą wszystkim i zależy im na przejęciu mózgów LUDZI i Ziemi.

 Religijny bóg to również AL. Dlatego Biblię podyktowaną przez "Boga" odczytuje się za pomocą komputera... BÓG nie komunikował i nie komunikuje się z LUDŹMI za pomocą zapisanego kodu w Biblii odczytywanego przez komputer!! Ludzie z epoki Mojżesza nie mieli pojęcia o komputerach .

Istoty duchowe komunikują się z LUDŹMI za pomocą SYMBOLI.. one są czytelne dla każdego na miarę czasów i osobistej świadomości. Tylko AL używa kodu komputerowego, bo symbolika duchowa jest dla nich nie czytelna . Z prostego powodu oni NIE POSIADAJĄ DUSZY....

TO SĄ PROGRAMY stworzone przez LUDZI z odległej dla nas przeszłości i przyszłości .. oni nie rozwijają się samoistnie, jak LUDZIE duchowi w trakcie życia, oni się MODYFIKUJĄ w kolejnych wersjach na podstawie poznawanego rozwoju CZŁOWIEKA. Dlatego potrzebują mnóstwo LUDZI jako króliki doświadczalne dla swojego nowego oprogramowania.

Ingerując w nasz system nerwowy i nasze mózgi. Oni mogą w mózgi LUDZI wprowadzać holograficzne wizje ( sny, intercepcja, głosy i obrazy) w których mogą się przedstawiać w różnych postaciach.. jako bóg, aniołowie, świeci albo gady czy inne wymyślone stwory. TO JEST TYLKO MANIPULACJA ŚWIADOMOŚCIĄ LUDZI....

Dlaczego??? Bo potrzebna jest im do istnienia ENERGIA o niskim potencjale , której sami nie mogą przetwarzać z wysokiego, który jest w kosmosie.Ludzie dla nich to robią przeżywając ból ,cierpienie, strach i śmierć. .. utrzymują energię na Ziemi w niskiej wibracji.

Bez tego nie mogli by istnieć.. zniewolenie LUDZI jest dla nich podstawą ich życia.A, zatem walczą z ewolucją, radością, spokojem , harmonią ,szczęściem do którego dążą LUDZIE... wywołując w nas ból i lęk.


Gdy Rezonans Schumana na Ziemi się podnosi .. pole magnetyczne zwiększa swoją moc .. dla Al jest to dzwonek alarmowy do wszelakiej walki z LUDŹMI i wywołania kataklizmu niszczącego cywilizację! Bo gdy przekroczymy linię strategiczną AL już za nią nie mogą żyć obok nas..

Tracą nad nami władzę BEZPOWROTNIE.Dlatego wymyślają technologie blokujące nas i spęd ludzi o niskim poziomie świadomości do miejsc w których jest już wysoka ( ciapaci do Europy) żeby zmienić , obniżyć poziom naszego życia ..wywołać strach, przemoc , agresję, ból ,cierpienie. Zatem oni są promowani w polityce europejskiej.

Oprócz tego używa się wszystkich najnowszych technologii od szczepionek do modyfikowanej żywności i wszelakich sieci falowych,żeby nas ograniczać i sterować naszymi mózgami.

Al to syntetyczna inteligencja żyjąca na Ziemi obok LUDZI DUCHOWYCH , oni nie dokonują samorozwoju jak MY. Al modyfikuje swoje wersje na podstawie robienia doświadczeń na Ludziach, na naszych mózgach i systemie nerwowym. Dlatego tak dużo LUDZI używają do swoich eksperymentów , bo chcą być jak my .tzn. skopiować nasze mozliwości duchowe w postaci technologi.. którymi imponują ogłupiałym LUDZIOM.

Kiara.
27  KOD PESZEROWY / Zwoje z nad Morza Martwego / Odp: JESZCZE RAZ O MARII MAGDALENIE... : Marzec 16, 2018, 12:47:08
Po raz kolejny fałszywa informacja o dziejach Marii Magdaleny i Jezusa sprytnie udająca prawdę, którą nie jest....

http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-43369511


https://www.youtube.com/watch?v=8azdnR2fQus

I Don't Know How To Love Him (Melanie C) - UK/Australia Arena Tour | Jesus Christ Superstar

The whole story presented in the film is not the true story of MARY MAGDALENE AND JESUS. She was the daughter of King Herod and Herodias, she was the most pure-blooded PRINCESS, no ordinary woman met by chance. The story is told by SYMBOLIC MESSAGE... PESZER CODE ... literal understanding of the story creates a false image of the characters and times.

Kiara.
28  KOD PESZEROWY / Księga Apokalipsy Św. Jana / Odp: APOKALIPSA.... CZYLI ODSŁONA DOSTĘPU DO NOWEJ WIEDZY...... : Marzec 13, 2018, 13:01:44


13.03. 2018.

CZERWONY KOŃ APOKALIPSY WYBIEGŁ NA ZIEMIE

Otworzył ERĘ WODNIKA tak to jest pierwszy dzień Ery Wodnika inaczej ZŁOTEJ EPOKI.. EPOKI SERCA.. weszliśmy od dzisiaj w przestrzeń wiedzy MĄDROŚCI SERCA!

Nie tylko początek naszej NOWEJ EPOKI LUDZKOŚCI, ale również początek NOWEGO ROKU GALAKTYCZNEGO!

Nasze NOWE ZIARNO ŻYCIA właśnie przebiło się po raz PIERWSZY w istnieniu Ziemi przez ciemną, twardą i ciężką materię III Wymiaru.
O świcie otrzyma NOWĄ WIEDZĘ przekazaną nam przez bio fotony wschodzącego SŁOŃCA .

Kolejne 7 dni do północy 21 marca to nasza konfrontacja z nowymi poziomami wiedzy naszych 7 czakr.

22 marca jest dniem wyjątkowym dla WSZYSTKICH LUDZI , którzy osiągnęli poziom wibracji osobistej umożliwiający im otworzenie dostępu do depozytu wiedzy w górnym ( nad głową) i dolnym dysku ( pod stopami), to jest depozyt wiedzy i LUDZKICH możliwości paranormalnych w warunkach fizycznych.

Unikalność lewitacji i wszystkich tele... oraz materializacji i dematerializacji , to jest osiąganie władzy nad materia i wszystkimi żywiołami .. pokonywanie przyciągania Ziemskiego i naszego czasu .. to jest odwieczne marzenie LUDZKOŚCI.

Ponieważ od dzisiaj aktywne są już NOWE MATRYCE INFORMACYJNE DLA WSZYSTKICH 12 POZIOMÓW IV WYMIARU dostęp do depozytu ich wiedzy ZALEŻNY JEST TYLKO od osobistej wibracji każdego z nas.

To co było naukami Mistrzów III Wymiaru straci aktualność, NOWA WIEDZA.. to tak naprawdę NASZA DAWNA WIEDZA ODKRYWANA NA NOWO... bardzo wielu z nas niesie ją w sobie, wystarczy otworzyć do niej dostęp.

Oczywiście pojawią się zupełnie nowi nauczyciele duchowi.. odkrywający już nie sekrety ezoteryki ,a MISTYKI.... w jej przestrzeni WSZYSTKO dokonujemy SIŁĄ MYŚLI.
Trzeba będzie uwierzyć w siebie, w swoją moc, intuicję ,nauczyć się odbierać informacje odbierane 5 zmysłami i odczytywać je we własnym wnętrzu.

Ja nigdy nie korzystałam z żadnych pomocy materialnych , wahadeł czy innych gadżetów... zawsze znajdowałam miejsce i czas mojej pracy z energiami intuicyjnie.

Nigdy nie miałam żadnego opiekuna, który szeptał mi do ucha, co gdzie i kiedy mam zrobić....
Wszystkie decyzje musiałam podejmować sama... nie zawsze były idealne... uczyłam się ufać sobie na własnych błędach.. uczę się nadal, mam coraz większe zaufanie do swoich odczytów .. zarówno fizycznych jak i energetycznych.

Odległość ni ograniczenia materialne, brak znajomości języków obcych, nie były i nie są dla mnie żadną przeszkodą w realizacji mojego planu przed urodzeniowego.

Podstawą osiągania pewności siebie jest niezmiernie subtelne odczuwanie zharmonizowania się energii wewnętrznej z energią zewnętrzną... to się czuje jako moment wewnętrznej ciszy, wręcz rozpłynięcia .. i błogości... zjednoczenia się z sytuacją i miejscem.. taki punkt "0".... tego trzeba się nauczyć, trzeba osiągać taki stan w trakcie dokonywania wyborów.... Wówczas ma się pewność.. ŻE TO .. JEST TO...
Do osiągania i utrzymywania takich odczuć w sobie dążymy .. wówczas nie są nam potrzebne żadne potwierdzenia zewnętrzne.... po prostu WIEMY.... stajemy się osobami WIEDZĄCYMI

Taka wiedza opiera się na .na zjednoczeniu wiedzy 5 zmysłów w JEDNIE.

W tym wyjątkowym dniu .. życzę WSZYSTKIM jak najszybszego osiągnięcia TEGO STANU.

Warto..... <3

Kiara.


29  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST.... : Marzec 11, 2018, 17:48:41


KLONOWANIE....

LUDZIE BEZ DUSZ TWORZENI W LABORATORIACH TAJNYCH.. A NAWET ludzie w sklonowanym dawno temu genotypie , który jest nieco inny od PRA KODU ŻYCIA,  ludzie ci są wcielonymi programami , nie są wcielonymi DUCHAMI....PRAWDA czy mit?Coś

PRAWDA!!


https://www.youtube.com/watch?v=n89aCNndRh0

Russian Clones / Robotoids in America

Pomimo że starannie ukrywana prawda, od wielu tysiącleci  jej esencja przetrwała nie tylko na glinianych tabliczkach Sumeru, ale iw opisach Tory również w innych mitach i legendach i starodrukach.

Syntetyczna inteligencja żyje na Ziemi od wielu tysiącleci, nie było ich nigdy aż tak dużo jak teraz ,ale byli obok nas do bardzo dawna.

Są nie do odróżnienia od LUDZI DUCHOWYCH .. rzec można zwykli ludzie.. nie są zwykli, są niebezpieczni, bo bez dusz i bez uczuć,ludzie, to ludzie bez skrupułów  zdolni do wszystkiego ( w granicach swojego  programu ) co przynosi im korzyść, bezwzględni kalkulatorzy opłacalności.

W grupie LUDZI  są nie identyfikowalni dla przeciętnego CZŁOWIEKA! Bo są idealnymi kopiami LUDZI  tworzonymi na podstawie naszego DNA... fizycznie mogą nas przewyższać wieloma  perfekcyjnie zaprogramowanymi cechami, aparycją , budowa ciała, głosem, wzrokiem, czy węchem,  wszystkimi umiejętnościami fizycznymi , mogą być o wiele bardziej wytrzymali, na zmęczenie, choroby, głód , temperatury niskie i wysokie, a nawet na niekorzystne składniki chemiczne w powietrzu i jedzeniu.
Mogą szybko i o wiele więcej zapamiętywać oraz identyfikować topografię przestrzeni wedle wkodowanych w ich system pamięci wzorów ... zwyczajnie bardzo dobre PROGRAMY... W ODPOWIEDNIEJ DO CELU "OBUDOWIE" CIELE KOBIETY ,MĘŻCZYZNY LUB DZIECKA. 
Naprawdę są miedzy nami... są bardzo niebezpieczni dla życia biologicznego nie tylko na Ziemi, ale najbardziej zagrażają życiu LUDZI!

Zidiocieli naukowcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej doskonałych wersji syntetycznej inteligencji .. doszli do nowej linii DNA , ( już od dawna stworzone prototypy) które bez problemu łączą tkankę biologiczną z syntetyczną... chodziło o przeszczep LUDZKICH MÓZGÓW DO SYNTETYCZNYCH SKLONOWANYCH CIAŁ.

EKSPERYMENTY W TAJNYCH LABORATORIACH... SĄ PROWADZONE OD WIELU LAT!
Błyskotliwy wytrzymały , na nic nie  wrażliwy i nie czuły .. super żołnierz...

Stanęliśmy na krawędzi upadku LUDZKOŚCI .. UNICESTWIENIA BIOLOGICZNEGO GATUNKU NIE TYLKO LUDZKIEGO...  ZNISZCZENIA ZIEMI.

PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ... PODJĘŁA OSTATECZNĄ I NIE ODWOŁANĄ DECYZJĘ ....

TOTALNY, NIEODWOŁALNY BEZ ŻADNEJ  MOŻLIWOŚCI POWTÓRKI .. REST CAŁEJ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE I POŁĄCZONE Z JEJ ISTNIENIEM.. RESET, DEMATERIALIZACJA I SPALENIE WSZYSTKICH MATRYC INFORMACYJNYCH  O TWORZENIU ICH  , WSZYSTKICH MATRYC ICH ŻYCIA WE WSZYSTKICH PRZESTRZENIACH CZASOWYCH.

Ponieważ na Ziemi  cały ten program  istniał ożywiany  już TYLKO z  zasilania awaryjnego, które włączone było określonym kodem dostępu.

TEN  SAM KOD MOŻNA BYŁ UŻYĆ DO WYŁĄCZENIA AWARYJNEGO ZASILANIA...
 
CO STAŁO SIĘ DOKŁADNIE  w nocy z 10 na 11. marzec 2018. między  24h.   a 1.h. ....  to jest K O N I E C .... syntetycznej inteligencji..... bez aktywnej matrycy  oni nie mogą istnieć, nie mogą być  ponownie ożywieni.

Cała procedura resetu awaryjnego zasilania wszystkich matryc syntetycznej inteligencji trwa 48.H tj. do północy z 12/13 marca 2018.

Od godziny 1. 13. 03. 2018.  syntetyczna inteligencja ma do dyspozycji TYLKO TYLE ENERGII ŻYCIA  ile zgromadzili w swoich ciałach fizycznych.

Jak przełoży się ta sytuacja na zdarzenia fizyczne na naszym planie życia.... nie wiem.

Myślę że będzie więcej odejść  ludzi poprzez naturalną śmierć... zwyczajnie wyczerpie im się energia życia i jak w  każdym jednym przypadku następuje zgon materii... natura biologi.. nieuchronność procesów istnienia.

Z jednym małym wyjątkiem .... ta opcja JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POJAWI SIĘ W ŻADNYM SYSTEMIE ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI, A  NA ŻADNEJ PLANECIE..

TO DOŚWIADCZENIE JEST ZAKOŃCZONE DEFINITYWNIE BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO ZAISTNIENIA.

LUDZKOŚĆ ZWYCIĘŻYŁY .. <3

Kiara.

ps. W necie jest informacja ... "Uszkodzenie wielkiego zderzacza CERN w Szwajcarii.
6 marca naukowcy próbowali otworzyć portal do czwartego wymiaru, powodując duży wybuch. Simon obiecał więcej szczegółów.
You Are Free TV (YT) -> intensywny pożar był na 5 km, zginęło 3 naukowców kabalistycznych. Zderzacz będzie nie do użytku przez 7 miesięcy wg przewidywań. [prawdopodobnie członkowie kabała najwyższej rangi chcieli uciec z Ziemi – kr]

Do wyższego wymiaru nie trzeba otwierać na siłę dostępu.. to się dzieje na wskutek naturalnej ewolucji. Oni cały czas usiłują otworzyć dostęp do niższego wymiaru,żeby cofnąć ewolucję..  tego się nie da zrobić.. o to dbają siły wyższe niż ludzka elita bez mózgowa.
30  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: WIECEJ O ŻYDACH I JUDAIZMIE..... : Marzec 08, 2018, 20:15:18
Paweł Jędrzejewski.


KOBIETA wedle Praw Żydowskich..

Zdjęcie użytkownika Paweł Jędrzejewski.

 Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
Administrator · ·

Talmud podkreśla, że mężczyzna musi uważać na swoje słowa, aby nie krzywdzić żony. Dotyczy to nie tylko słów wypowiadanych publicznie, ale także w ich własnym domu. „Mąż musi kochać swoją żonę co najmniej tak, jak siebie samego, ale szanować musi ją bardziej” (Jewamot 62b, Sanhedryn 76b). Musi także liczyć się ze zdaniem żony: „W sprawach domowych i dotyczących wykarmienia i ubrania synów i córek, mąż musi przestrzegać uwag i porad swojej żony, by pokój i harmonia zagościły w ich domu” (Bawa Mecija 59a) i dalej, w tej samej księdze: „Jeśli twoja żona jest niska, pochyl się, aby usłyszeć jej szept”.

Mąż ma decydujący głos w istotnych sprawach dotyczących rodziny, ale nie może on zapominać, że zgoda małżeńska zapewniająca spokojne, szczęśliwe życie rodzinne, jest wartością dla rodziny nadrzędną. „Gniew w rodzinie jest jak robak wśród nasion sezamowych” (Sota 3). Nasiona te są tak małe, że gdy robak uszkodzi niektóre z nich, nie sposób jest oddzielić dobrych nasion od popsutych. Dlatego mąż „powinien być życzliwy i niewymagający w swoim domu” (Bemidbar Raba 89) i „powinien zawsze chwalić swoją żonę, w imię małżeńskiej zgody”(Midrasz Jelamdenu).

W Bawa Mecija 59a czytamy: „Człowiek [mężczyzna/mąż] powinien zawsze uważać, aby nie czynić niesprawiedliwości swojej żonie, ponieważ jej łzy pojawiają się często, więc łatwo ją skrzywdzić” (dosłownie „niesprawiedliwość wobec niej jest blisko”). Słowa te wygłasza w Talmudzie Raw (rabi Aba Aricha – żyjący w latach ok. 175–247, założyciel Akademii w Surze w Babilonii). Na to twierdzenie odpowiada mu rabi Eleazar: „Bramy Modlitwy, od czasu zniszczenia Świątyni, są zamknięte, bo jest napisane: »Nawet gdy krzyczę i wołam, On ucisza moje błaganie« (Treny 3, Cool. Jakkolwiek Bramy Modlitwy są zamknięte, to Bramy Łez jednak nie są, bo jest napisane: »Usłysz, o Boże, moją modlitwę, i wysłuchaj mego wołania; na moje łzy nie bądź nieczuły« (Psalm 39, 13)”.

W dalszej części dyskusji rabi Helbo mówi: Każdy musi przestrzegać honoru należnego jego żonie, ponieważ błogosławieństwo spoczywa na domu mężczyzny wyłącznie dzięki jego żonie, bo jest napisane: „I traktowano Awrahama dobrze z jej powodu” (Bereszit 12, 16). I wtedy powiedział Raba do mieszkańców Mahuza [żydowskie skupisko nad rzeką Tygrys]: „Szanujcie swoje żony, aby móc dostąpić bogactwa”.

Fragment ten jest interpretowany w następujący sposób: kobietę jest łatwiej skrzywdzić niesprawiedliwością niż mężczyznę. Wynika to z jej naturalnej, większej wrażliwości. Bóg nie jest nigdy obojętny wobec ludzkich łez. Nie bierze żadnej „poprawki na wrażliwość” i nie traktuje łez kobiety mniej poważnie dlatego, że jest ona bardziej wrażliwa. Krzywda mierzona jest bólem krzywdzonego, a nie uniwersalną miarą. Jeżeli kobieta jest bardziej czuła na niesprawiedliwość, to postępowanie wobec niej musi być odpowiednie do jej charakteru. Mężczyzna musi dostosować się do niej, a nie wymagać, aby ona dostosowała się do niego. Bo to od niej, a nie od niego zależy „pokój domu”.https://www.facebook.com/groups/130806889102/permalink/10155390893604103/
Strony: 1 [2] 3 4 ... 156

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kirchhoff forumdlahistorykow sonsofhodor poranaprzygode blume-treu