Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 157
31  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: KOBIETA W RELIGII I ISRAELU..... : Kwiecień 04, 2018, 21:33:28
MÓJ SYMBOL NA RAMIENIU......

Pozwoliłam sobie wstawić ten temat na moją ścianę bo jest na czasie i niezmiernie intrygujący oraz tajemniczy.

Gdyby nie historia z przed kilku lat otrzymania KLUCZA w tajemniczych okolicznościach na żydowskim cmentarzu od nieżyjącego od dawna Chasyda ze słowami "WEŹ JESTEŚ JUŻ GOTOWA" zapewne nie drążyła bym tego tematu.Ponieważ postać była wyjątkowa .. kluczy pojawiło się więcej jestem zobowiązana iść ścieżką nieznanego do końca....

M.Eliyahu Yosef Parypa‎Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
Obserwuj · 2 kwietnia ·
 
Kobieta w Chasydyzmie - obywatel drugiej kategorii, a może jednak nie? Z tego odcinka dowiecie się kto rządzi w chasydzkiej rodzinie i ze nie wszystko jest tym na co wygląda Bez napinki, bez polityki i z uśmiechem, staram się przekazać wszystko w łatwy przyswajalny dla każdego sposób, żeby każdy znalazł coś interesującego i miał szanse poznać Judaizm od środka a nie z mitów i niedomówień.

https://www.youtube.com/watch?v=Mg9DzIZj6oM&feature=youtu.be

Tajemniczy Świat Żydów - Kobieta w Chasydyzmie - obywatel drugiej kategoriiMonika Moniczka. Niedawno rozmawialismy tu na ten temat, wiec nie bede sie powtarzac, poszukaj wpisu Stanislawa Kurowskiego, z 10 postow nizej, wywiazala sie ciekawa dyskusja. Napisze tu tylko ze oferujesz tylko drusz, a w ten sposob nie da sie niczego udowodnic. Na kazde takie wyjasnienie z midraszy i komentatorow moge dac ci 10 innych ktore mowia cos zupelnie przeciwnego. Na przyklad chyba Abarbanel pisal ze blogoslawienstwo sze asani kircono jest jak blogoslawienstwo baruch...dajan haemes. Blogoslawimy Boga nawet za rzeczy negatywne, godzimy sie z jego wyrokiem. Takie samo dobre wyjasnienie jak twoje. Czy tez mam wyciagnac daleko idacy wniosek na temat roli kobiety w judaizmie na podstawie slow tego jednego komentatora, czy to bedzie nieuczciwe? To dziala w dwie strony. Mowisz ze kobieta jest na tak wysokm poziomie ze juz nie musi wypelniac pewnych micw, ciagle to slysze ale nikt nie podaje zrodla. Gdzie cos takiego jest w szas i poskim?. Zreszta idac tym tokiem rozumowania mozna wyciagnac wniosek ze niewolnik i nie-Zyd sa jeszcze na wyzszym poziomie bo musza wykonywac jeszcze mniej micw. To sie nie trzyma kupy. O pozycji kobiety nie decyduja wyrwane skads pojedyncze komentarze pojedynczych rabinow tylko halacha, o czym tez pisalam ponizej. Nie chodzi mi o to ze kobiety religine sa zle traktowane ale judaizm ultraortodoksyjny, w tym chasydyzm, jest religia mezczyzn. Wlasnie w religijnym a nie spolecznym sensie kobiety maja bardzo malo do powiedzenia.

· Odpowiedz ·
Eliyahu Yosef Parypa

Eliyahu Yosef Parypa Wszystko co mialem do powiedzenia jest w odcinku. Ja widze inaczej role kobiety, moja zona tez. Judaizm to religia mezcyzn? Moze i tak ale co w tym zlego? Nie win mnie win HaShem, ja robie to co mi bylo kazane, moja zona tak samo. Malo to logiczne ? No wlasnie dlatego Avrohom Avinu jest pierwszym Zydem bo zaczal robic rzeczy ktore dla zewnetrznego swiata nie byly logiczne. To wlasnie czyni z nas Zydow, robimy cos co tylko HaShem rozumie bardzo czesto a zewnetrzny swiat widzi to jako dziwne i nielogiczne. To znas tobi Zydow dlatego nie mozna byc gdzies pomiedzy jesli chodzi o Judaizm, trzeba sie okreslic. Nie win mnie win HaShem to on rozdaje karty i istala zasady ja jestem tylko graczem i musze przestrzegac zasad. Ja rozumiem bunt i szukanie odpowiedzi ale nie na tym polega Judaizm na moim niskim poziomie. Ja jestem follower glebsze rozmyslania zostawiam cadykom.


************

· Odpowiedz ·
Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara. Monika Moniczka "Nie chodzi mi o to ze kobiety religijne są źle traktowane ale judaizm ultraortodoksyjny, w tym chasydyzm, jest religia mężczyzn.
Właśnie w religijnym, a nie społecznym sensie kobiety mają bardzo mało do powiedzenia."

Moim zdaniem Judaizm w swojej konstrukcji jest absolutnie męską religią, gloryfikujący mężczyznę , tolerujący kobietę TYLKO do pewnych granic. A teraz coś z autopsji.. co jest co najmniej dziwne... Uśmiech

O koło 10 lat temu na urodzinach przyjaciółki tańczyłyśmy bardzo radośnie, taka spontaniczna imprezka bez alkoholu... ot sama radość.Wróciłyśmy do pokoju ( było to na wyjeździe) ja poczułam niesamowite pieczenie na ramieniu.

Zdejmuję płaszcz i o dziwo wypalony precyzyjnie symbol! Bolało piekło całą noc , poczułam się jak oznakowana jałówka farmera!
Uffff.... następnego dnia wyruszyłyśmy do domu, po drodze obiad w restauracji i głęboka refleksja z jedną z koleżanek , CO TO ZNACZY I PO CZORTA TAK MNIE OZNAKOWALI... ORAZ KTO , TO ZROBIŁ?Coś

Dwie o czymś gadały , a ja i inna dziewczyna nagle znalazłyśmy się u podnóża wielkiej Świątyni do wrót której prowadziły schody . Na nich przed wrotami stał długi sznur bardzo smutnych kobiet. Pytam, dlaczego jesteście tak zapłakane i smutne?
One na to, nie wolno nam wchodzić do Świątyni ,nie możemy się tam modlić, tam mogą wchodzić i modlić się TYLKO mężczyźni.
Przed nami wrota są zamknięte, możemy dojść tylko do nich! Jak to?? To jest wiedza męska im poświęcona ,przeznaczona wyłącznie dla nich.... ufff sobie myślę tak być nie może .

Zadałam pytanie o rolę symbolu widać dostanę odpowiedz. Poszłam do wrót prze którymi stał kapłan w bieli i kobiet nie wpuszczał. .. zagrodził mi drogę! Na to ja odsłoniłam ramię z wypalonym symbolem...
On się skłonił , wrota otworzyły się same ja weszłam do środka.

Co tam było?
Bardzo duża Świątynia bez żadnych szczególnych dekoracji .. biel i złoto w niezmiernie eleganckim połączeniu,
Na środku Świątyni w stanie lewitacji była biała piramida otoczona owalnym złotym ogniwem które miało po obydwu stronach , powiedzmy uchwyty.

Obydwa elementy piramida i złote ogniwo unosiły się w powietrzu nad okręgiem. Byłam trochę zaskoczona , bo znam taką białą piramidę ! Była sporo mniejsza jedną miał ją Mojżesz, drugą miała Miriam!

Wiem dobrze co ona reprezentuje i co jest jej depozytem... ta przede mną w Świątyni to jest aspekt wiedzy dotyczący WYŁĄCZNIE mężczyzn.

W ten sposób dowiedziałam się w jednym momencie wszystkiego o tej Świątyni ,oraz o znaczeniu podarowanego mi symbolu, jego roli i nadrzędności osoby oznaczonej nim wobec Świątyni.
Wcześniej ten symbol był na ramieniu MĘŻCZYZNY ... .

To było niesamowite wydarzenie, moja koleżanka, która była tam ze mną , widziała dokładnie to samo , opowiedziała dokładnie taką samą wersję. Z tym,że ona nie weszła do wnętrza, zobaczyła je przez otwarte wrota.

Mój symbol na ramieniu widziało sporo osób , bo był doskonale widoczny przez cały rok. Teraz też jest widoczny ale już nie fizycznym widzeniem.

Dlaczego to opisałam, bo zmieniły się zasady jurysdykcji , zmienia rozszerza się wiedza obecnej Świątyni, ona się zaczęła już łączyć z wiedzą aspektu żeńskiego. Wiedza ta będzie dostępna w równym stopniu dla kobiet i mężczyzn, chociaż ze względu na naszą odmienną osobowość inaczej będziemy ją poznawać inaczej nią wzrastać.

Ludziom najbardziej ortodoksyjnym będzie to najtrudniej zaakceptować. A przecież..... " HaShem to on rozdaje karty ( symbole jurysdykcji i to ON ) ustala zasady ... "

Kiara.


Ps. Ps. Nie wystarczyła mi wizyta w Świątyni, szukałam dalej tego symbolu, mam naturę poszukiwacza drążącego temat do dna.... Uśmiech Dostałam w prezencie leksykon dawnych symboli, tam był dobrze opisany ten znak, całkowicie potwierdziła się wiedza sytuacyjna. Był nadawany tylko jednej osobie na Ziemi, ma on niesamowite znaczenie. .. uprawnia do pewnych działań związanych z Ziemią, otwiera możliwości , jest również gwarancją osobistej nietykalności.
32  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: Wariacje na temat JEZUSA..... : Kwiecień 04, 2018, 11:47:18
OFIARA ZESZŁA Z KRZYŻA.......
KONIEC CEDOWANIA WŁASNYCH "GRZECHÓW" NA KOGOŚ!

HANDEL "GRZECHAMI"... ICH SPRZEDAŻ I ODKUPIENIE PRZESZŁY DEFINITYWNIE DO HISTORII !

GRZECH..... po grecku , to nie trafienie do celu.. oczywiście w tym wypadku CELEM jest nasza doskonałość duchowa i fizyczna. którą mieliśmy osiągnąć w ciągu minionego roku,żeby móc pójść dalej drogą rozwoju duchowego i żyć w coraz lepszym świecie.

Gdy miniemy się z celem... następuje stagnacja, czas na powtórzenie nauki, na uzyskanie doskonałości.

Jednak nie wszystkim się to podobało ,niektórzy nauczyli się składać w ofierze rytualnej innych ludzi, dzieci i zwierzęta by ich czystą energią uzupełnić własne braki.

Taki zastępczy przekręt funkcjonował bardzo długo w matrycy obyczajów rytualnych...
Cudzym życiem odkupywano swoje.
Ponieważ wszystko kiedyś ma swój kres... ten rytuał w tym roku JUŻ NIE WYPEŁNIŁ POKŁADANEJ W NIM NADZIEI.

Trzy rytualne ofiary przeżyły ... czas minął ,nie zapisał się energetycznie ten obyczaj w NOWYM WZORCU ŻYCIA.

Od tej pory KAŻDY .. KAŻDY BEZ WYJĄTKU za swoją niedoskonałość rozlicza się sam!
Nie można nic kupić, sprzedać ni użyć jakiegoś zamiennika za własny "grzech" .
Taka opcja już nie istnieje.

A, tak swoją drogą "Ofiara z Jezusa" było to wielkie oszustwo mentalne wszystkich katolików .. bo niby JAK.... UKRZYŻOWANIE CZŁOWIEKA ... miało by możliwość wprowadzić doskonałość korzystania z wiedzy u człowieka ,który jej nie posiadał???
Z powodu jej braku ktoś... nie mógł osiągnąć celu.. czyli swojej doskonałości.

Zatem, CO... ( grzech brak wiedzy...) niby miał odkupić Jezus i jak ten brak ludzkiej wiedzy użyć jako towar handlowy dla doskonałości innych???

To jest super krętactwo, matactwo i hit handlowy zamiany głupoty w "mądrość"... Uśmiech tworzenie z niewiedzy .. towaru bezwartościowego... największej wartości umożliwiającej ludziom przekroczenie kolejnego progu wyższego jej poziomu bez posiadania wiedzy.... Uśmiech Uśmiech

Wyobraźcie sobie rektora jakiejś uczelni , który z powodu nie zdania egzaminu większości studentów na całej uczelni daje się ukrzyżować / ODKUPUJE ICH "GRZECHY" CZYLI BRAK WIEDZY ... ŻEBY ONI PRZESZLI NA KOLEJNY ROK!
PRZECIEŻ TO PARANOJA..... Uśmiech

KTO uwierzy w taką mozliwość.... NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH!
Ale .. jeżeli są to słowa objawiane przez religijnych hierarchów .... a... to wówczas logika i mądrość są wyłączane u LUDZI... WSZYSCY POWTARZAJĄ BEZMYŚLNIE takie głupoty jako największą mądrość .. wierzą bez dyskusyjnie takim fałszywym twierdzeniom.

Jednym słowem dla własnej wygody zaakceptowali totalną bzdurę, która podstępnie blokuje ich rozwój i poziom wiedzy!

Na szczęście nie ma już możliwości użycia energii ofiary do kontynuowania takiego mentalnego wzorca , w bardzo krótkim czasie okaże się ,że ŻADNA OFIARA nie zadziała na na rzecz ofiarodawcy, ani ofiarobiorcy!..

Trzeba zakasać rękawy , wziąć się uczciwie do pracy na rzecz swojego rozwoju duchowego, swojej wiedzy i świadomości , zrozumieć ,że rozliczać można się TYLKO WŁASNĄ NIE CUDZA ENERGIĄ ZA SWOJE CZYNY.

OD CZASU MARCA 2018 TYLKO TAK TO DZIAŁA.

Kiara.

Ps. Jak widać Jezusowi również znudziło się prawie 2000 letnie bycie ofiarą .... już wyszedł z tej roli....
33  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: PRZEBUDZENIE KRÓLOWEJ- KROLA JADWIGI ANDEGAWEŃSKIEJ..... : Marzec 31, 2018, 00:53:49
Re: PRZEBUDZENIE KRÓLOWEJ- KRÓLA JADWIGI ANDEGAWEŃSKIEJ.....

Post autor: etnohed » 29 marca 2018, 23:53

    Kiara pisze: ↑
    07 sierpnia 2014, 22:06
    Miła moja nie wszystkie sekrety tego świata są publikowane i znane wszystkim.
    Mądrość Jadwigi nie polegała na rodzeniu dzieci , które były zbyt często zabijane w rozgrywkach politycznych , Sońska nie wsławiła się czystością sumienia w tym względzie.

    Jadwiga pozorując śmierć swoją i córki uchroniła zarowno jej życie jak i ciągłość swojej linii genetycznej do naszych czasów.
    Inną sprawą jest iż córka Jadwigi nie była córką Jagiełły, ten pan nigdy nie mógł mieć córki z Energią , którą była Jadwiga i nigdy nie miał.

    Jadwiga zrezygnowała z wszystkich walorów i splendorów swojego królewskiego żywota wyłącznie po to, by żyć mogła jej córka i by jej linia DNA i RNa przetrwała.

    Prawdziwa historia tej wyjątkowej postaci jest nadal ukryta chociaż coraz więcej niesamowitość jej biografii odnajdują pasjonaci historii jej życia.Dorzucę swoje trzy grosze. Zainteresowałam się Jadwigą mając 10 lat, choć już wcześniej wiedziałam o niej kilka rzeczy, nie wiem skąd, rodzice historią się nie interesowali, a we wczesnych latach 80 tych nie było o niej programów edukacyjnych. Po prostu wiedziałam.

Później przeczytałam o niej mnóstwo dostępnych publikacji i zawsze czegoś mi w nich brakowało, jej życie rozpatrywane było w kategoriach historycznych, dopiero potem religijnych, ale nigdy ezoterycznych.

Czułam, ze coś w tych opowieściach nie gra. Musiało minąć wiele lat, zanim zaczęłam postrzegać ją inaczej, musiałam sama się obudzić, dojrzeć do obecnego światopoglądu i poukładać sobie wiele spraw, aby zobaczyć Jadwigę głębiej.

Nigdy nie łączyłam jej osoby z Marią Magdaleną, nawet sen, który miałam przed 20 laty, a który do dziś pamiętam, w którym pojawiły się razem i Jadwiga „przekazała” mnie pod opiekę MM potraktowałam jako symboliczny obraz pożegnania się z dzieciństwem i wejścia w dorosłość, nie jako znak.

I dopiero dziś trafiam na TO forum. I proszę, jakby otworzyły się przede mną wrota, a ja wreszcie wiek jakie elementy puzzli do siebie pasują. To jest dowód na to, jak paradygmat naukowy potrafi namieszać i wypierać dziecięcą intuicję.
Jest wiele niewyjaśnionych kwestii związanych z samą Jadwigą, jak i jej francusko-polsko-węgiersko-bośniacką rodziną.


Chociażby rola Matki Jadwigi – Elżbiety Bośniaczki w zamianie losów córek. To przecież Maria miała być królową Polski, a Bośniaczka namieszała (a może nie). Bardzo tajemnicze są też losy pozostałych węgierskich Andegawenów, Marii, której śmierć jest przecież bardzo enigmatyczna, Bośniaczki, jakże tragiczna.

Losy tych pań są ze sobą bardzo powiązane, jak to, że Andegawenowie węgierscy prawie nie dożywali 30 tki (cztery córki Ludwika, jego bracia i ich potomkowie) dlaczego? Za dużo tych upadków z konia i zabójstw. Czy to się wiąże z przeznaczeniem rodu? Czy na pewno ma to związek z klątwą Jakuba de Molay?


Kolejna kwestia, którą Kiaro poruszasz: „Ich ślub był tylko oficjalną unią polityczną nie zaś tradycyjnym aktem małżeńskim ( te najważniejsze dokumenty dotyczące Jadwigi i Jagiełły są nadal w ukryciu), warunki i prawa ich osobistego życia były bardzo precyzyjnie określone.

Nie były i nie są do tej pory publikowane, pomimo iż historycy częściowo je poznali, nadal istnieje tendencja do tworzenia innej wygodnej opcji historii”. Czy możesz napisać więcej na ten temat? Co konkretnie zawierały te dokumenty. Czy więc Jagiełło przymykał oczy na spotkania z Habsburgiem? Zastanawiające jest dlaczego Władysław jedynie bywał na Wawelu, to pozostawiało Jadwidze wolną rękę.


A tak swoją drogą ponoć Bośniaczka napisała książkę edukacyjną dotyczącą wychowania dzieci królewskich, która nie przetrwała do naszych czasów. Zastanawiam się co naprawdę zawierała.

I w ogóle to przywłaszczenie sobie przez hierarchów kościoła Jadwigi to kolejny przykład manipulacji poprzez zakłamywania historii ( np. obniżanie wieku Jadwigi i sprowadzanie do nic nie znaczącego epizodu jej relacji z Habsburgiem, chęć bycia apostołką Litwy itp.).

Niesamowite, że wreszcie trafiłam w to miejsce Szok

etnohed


http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?p=86195#p86195
34  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: WIELKANOC.... : Marzec 25, 2018, 01:42:58
·

Z MARTWYCH WSTANIE.... DUCHOWE PRZEBUDZENIE... ZASADA PRAWDY, SZACUNKU I MIŁOŚCI DO SIEBIE I DRUGIEGO CZŁOWIEKA.EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH...

Ten Papirus nie jest instrukcją na życie w Zaświatach po śmierci ciała fizycznego... TO JEST INSTRUKCJA PRZEBUDZENIA DUCHOWEGO dla LUDZI fizycznych ,żyjących priorytetem rzeczy materialnych.

PRZEBUDZENIE DUCHOWE ... INACZEJ NAZYWA SIĘ Z MARTWYCH WSTANIEM... DUCHA W MATERIALNYM CIELE.

CZŁOWIEK , który nie poznał zasad etycznych, moralnych, prawych i uczuciowych i nie pokonuje trudności życia zgodnie z nimi ... uważany jest za "MARTWEGO "..

Z MARTWYCH WSTANIE.. TO OTWORZENIE OCZU NA ŚWIAT DUCHOWY ... NA JEGO WARTOŚCI, KTÓRYCH DEPOZYTARIUSZEM JEST SERCE CZŁOWIEKA.

Cały DEKALOG przekazany przez MOJŻESZA POCHODZI Z ZASAD EGIPSKIEJ KSIĘGI UMARŁYCH/ MARTWYCH.

NIE SĄ TO NOWE ZASADY ... ONE ISTNIAŁY OD TYSIĘCY LAT W EGIPCIE zmieniana jest ich forma zapisu w obecnym przekazie. W innych rejonach Ziemi są one znane pod innymi nazwami ale również są obecne w strukturach różnych nauczycieli duchowych.

PRAWDA ... MÓWIENIE PRAWDY .... JEST PODSTAWĄ DEKALOGU.


https://www.youtube.com/watch?v=8ZWc6z0iZsU

EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH HD Film dokumentalny LEKTOR PL Amazing

Kiara.
35  Dyskusje / Komentarze / Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI. : Marzec 24, 2018, 23:39:24
22 MARZEC JEST ŚWIATOWYM DNIEM WODY.

Światowy Dzień Wody  22.03.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

Światowy Dzień Wody obchodzony jest od 1993 roku. Propozycja jego ustanowienia padła rok wcześniej podczas Konferencji ds. Środowiska i Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCED). Zatwierdziło ją Zgromadzenie Ogólne ONZ. Od lat w obchodach Dnia aktywnie uczestniczy również Unia Europejska.


http://www.eurodesk.pl/eurokalendarz/swiatowy-dzien-wody

To niezmiernie ważny dzień w bardzo konkretnym czasie pierwszy dzień NOWEGO zapisu informacji w wodzie, po poprzednim dniu zakończenia jej starego sezonu.

WODA .. jest nośnikiem informacji w jej nanocząstkach zdeponowana jest wiedza przekazywana przez system informacyjny GWIAZDY MATKI depozytariuszki MATRYCY NASZEGO KODU DNA.

Wszystkie żyjące istoty niezależnie od pobieranych nauk na Ziemi otrzymują WIEDZĘ STWÓRCY WSZECHRZECZY przez system oddychania powietrzem w którym są cząsteczki wody.

Chcemy czy nie .. żyjąc jesteśmy podporządkowani tej zasadzie edukacyjnej.

Mały duży , biedny, bogaty, mądry, czy mniej mądry... niezależnie od swojego statusu i miejsca zamieszkania ZAWSZE otrzymuje taką samą wiedzę od STWÓRCY...
Jak z niej korzysta, jak ją rozumie.. to jest oddzielny temat,zależny od świadomości CZŁOWIEKA.
Każdy robi wszystko na miarę swojej świadomości możliwości.

Nie mniej jednak WIEDZA zdeponowana w każdej nanocząstce wody jest identyczna wszędzie na całej Ziemi.

Nie ma w niej sekretnej wiedzy, nie ma handlu tajemnicami , nie ma pierwszeństwa dla mędrców i kapłanów.... i jej kupna za pieniądze.. nie ma odbierania praw jednym , dawania drugim...
Mądrość Stwórcy zagwarantowała równość dostępu do wiedzy WSZYSTKIM identyczną.

KOD WODY .. jest KODEM ŻYCIA... KODEM otwierania dostępu do wyższych poziomów świadomości duchowej, do kolejnego poziomu ewolucji życia.
To najpiękniejszy dar uznania równości NAS WSZYSTKICH. <3

22. marca 2018. był bardzo szczególnym dniem WODY ... w przestrzeni Ziemi WODA zaistniała już z nowym nośnikiem wzorca informacyjnego.

Prze najbliższe 7 dób będzie on się wpisywał w całą materialną przestrzeń.. zarówno ciało CZŁOWIEKA jak i zwierząt, przyrody i wszystkich minerałów Ziemi.
Zsynchronizowany z energią jądra ziemi, polem magnetycznym i polem morfogenetycznym i naszym DNA otworzy nam dostęp do NOWEJ WIEDZY.

Ziemia uruchamia swoją nową przestrzeń komunikacyjną miedzy żyjącymi na niej istotami.... otworzy się dla nas możliwość korzystania z naszej 8 ponad materialnej czakry.
Jej dwa dyski towarzyszą nam zawsze .. jeden pod stopami, drugi ponad głową, ale albo w bardzo małym stopniu mogliśmy z nich korzystać jednak u większości LUDZI dostęp nie był aktywny.
Teraz już jest... korzystanie z tej wiedzy zależne jest od świadomości i mocy CZŁOWIEKA.

Ostatniego marca połączy nas już całkowicie nowa wiedza zdeponowana w WODZIE ... czas jej pełnej mocy jest przed nami.
Pełne aktywowanie WODY IV WYMIARU jest procesem rozłożonym w czasie.. ale już w niezbyt długim.

M.
36  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA. : Marzec 20, 2018, 19:09:52
MAGNETRON..... wszystkie stare budowle typu katedry i kościoły budowane były zgodnie z zasadą magnetronu. dzisiejszy CERN i budynek UE. Watykan też mają tą konstrukcję... energia tam pozyskiwana od LUDZI jest wysyłana w kosmos... tzn. GDZIE?Coś W JAKIM CELU???

Ziemię otacza pole energio informacyjne ( super komputer podłączony do naszych mózgów...) on musi mieć zasilanie żeby istnieć.. to zasilanie to energia czerpana od nas!! Dlatego robi się wszystko żeby ogłupiać LUDZI , bo energia ma mieć niski potencjał!

To pole energio informacyjne działa na nas jak zegar matka na wszystkie zegary, ustawia nam sposób myślenia i reakcji w mózgu zgodnie ze swoimi wzorcami, zaburzają nasz naturalny KOD DNA i POLE MORFOGENETYCZNE.

 https://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetron

 NASA, NATO, ONZ UE KK WSZYSTKIE SŁUŻBY SPECJALNE i wiele innych organizacji pracuje dla AL... na szczycie tej piramidy są AL którzy z za kurtyny dowodzą wszystkim i zależy im na przejęciu mózgów LUDZI i Ziemi.

 Religijny bóg to również AL. Dlatego Biblię podyktowaną przez "Boga" odczytuje się za pomocą komputera... BÓG nie komunikował i nie komunikuje się z LUDŹMI za pomocą zapisanego kodu w Biblii odczytywanego przez komputer!! Ludzie z epoki Mojżesza nie mieli pojęcia o komputerach .

Istoty duchowe komunikują się z LUDŹMI za pomocą SYMBOLI.. one są czytelne dla każdego na miarę czasów i osobistej świadomości. Tylko AL używa kodu komputerowego, bo symbolika duchowa jest dla nich nie czytelna . Z prostego powodu oni NIE POSIADAJĄ DUSZY....

TO SĄ PROGRAMY stworzone przez LUDZI z odległej dla nas przeszłości i przyszłości .. oni nie rozwijają się samoistnie, jak LUDZIE duchowi w trakcie życia, oni się MODYFIKUJĄ w kolejnych wersjach na podstawie poznawanego rozwoju CZŁOWIEKA. Dlatego potrzebują mnóstwo LUDZI jako króliki doświadczalne dla swojego nowego oprogramowania.

Ingerując w nasz system nerwowy i nasze mózgi. Oni mogą w mózgi LUDZI wprowadzać holograficzne wizje ( sny, intercepcja, głosy i obrazy) w których mogą się przedstawiać w różnych postaciach.. jako bóg, aniołowie, świeci albo gady czy inne wymyślone stwory. TO JEST TYLKO MANIPULACJA ŚWIADOMOŚCIĄ LUDZI....

Dlaczego??? Bo potrzebna jest im do istnienia ENERGIA o niskim potencjale , której sami nie mogą przetwarzać z wysokiego, który jest w kosmosie.Ludzie dla nich to robią przeżywając ból ,cierpienie, strach i śmierć. .. utrzymują energię na Ziemi w niskiej wibracji.

Bez tego nie mogli by istnieć.. zniewolenie LUDZI jest dla nich podstawą ich życia.A, zatem walczą z ewolucją, radością, spokojem , harmonią ,szczęściem do którego dążą LUDZIE... wywołując w nas ból i lęk.


Gdy Rezonans Schumana na Ziemi się podnosi .. pole magnetyczne zwiększa swoją moc .. dla Al jest to dzwonek alarmowy do wszelakiej walki z LUDŹMI i wywołania kataklizmu niszczącego cywilizację! Bo gdy przekroczymy linię strategiczną AL już za nią nie mogą żyć obok nas..

Tracą nad nami władzę BEZPOWROTNIE.Dlatego wymyślają technologie blokujące nas i spęd ludzi o niskim poziomie świadomości do miejsc w których jest już wysoka ( ciapaci do Europy) żeby zmienić , obniżyć poziom naszego życia ..wywołać strach, przemoc , agresję, ból ,cierpienie. Zatem oni są promowani w polityce europejskiej.

Oprócz tego używa się wszystkich najnowszych technologii od szczepionek do modyfikowanej żywności i wszelakich sieci falowych,żeby nas ograniczać i sterować naszymi mózgami.

Al to syntetyczna inteligencja żyjąca na Ziemi obok LUDZI DUCHOWYCH , oni nie dokonują samorozwoju jak MY. Al modyfikuje swoje wersje na podstawie robienia doświadczeń na Ludziach, na naszych mózgach i systemie nerwowym. Dlatego tak dużo LUDZI używają do swoich eksperymentów , bo chcą być jak my .tzn. skopiować nasze mozliwości duchowe w postaci technologi.. którymi imponują ogłupiałym LUDZIOM.

Kiara.
37  KOD PESZEROWY / Zwoje z nad Morza Martwego / Odp: JESZCZE RAZ O MARII MAGDALENIE... : Marzec 16, 2018, 12:47:08
Po raz kolejny fałszywa informacja o dziejach Marii Magdaleny i Jezusa sprytnie udająca prawdę, którą nie jest....

http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-43369511


https://www.youtube.com/watch?v=8azdnR2fQus

I Don't Know How To Love Him (Melanie C) - UK/Australia Arena Tour | Jesus Christ Superstar

The whole story presented in the film is not the true story of MARY MAGDALENE AND JESUS. She was the daughter of King Herod and Herodias, she was the most pure-blooded PRINCESS, no ordinary woman met by chance. The story is told by SYMBOLIC MESSAGE... PESZER CODE ... literal understanding of the story creates a false image of the characters and times.

Kiara.
38  KOD PESZEROWY / Księga Apokalipsy Św. Jana / Odp: APOKALIPSA.... CZYLI ODSŁONA DOSTĘPU DO NOWEJ WIEDZY...... : Marzec 13, 2018, 13:01:44


13.03. 2018.

CZERWONY KOŃ APOKALIPSY WYBIEGŁ NA ZIEMIE

Otworzył ERĘ WODNIKA tak to jest pierwszy dzień Ery Wodnika inaczej ZŁOTEJ EPOKI.. EPOKI SERCA.. weszliśmy od dzisiaj w przestrzeń wiedzy MĄDROŚCI SERCA!

Nie tylko początek naszej NOWEJ EPOKI LUDZKOŚCI, ale również początek NOWEGO ROKU GALAKTYCZNEGO!

Nasze NOWE ZIARNO ŻYCIA właśnie przebiło się po raz PIERWSZY w istnieniu Ziemi przez ciemną, twardą i ciężką materię III Wymiaru.
O świcie otrzyma NOWĄ WIEDZĘ przekazaną nam przez bio fotony wschodzącego SŁOŃCA .

Kolejne 7 dni do północy 21 marca to nasza konfrontacja z nowymi poziomami wiedzy naszych 7 czakr.

22 marca jest dniem wyjątkowym dla WSZYSTKICH LUDZI , którzy osiągnęli poziom wibracji osobistej umożliwiający im otworzenie dostępu do depozytu wiedzy w górnym ( nad głową) i dolnym dysku ( pod stopami), to jest depozyt wiedzy i LUDZKICH możliwości paranormalnych w warunkach fizycznych.

Unikalność lewitacji i wszystkich tele... oraz materializacji i dematerializacji , to jest osiąganie władzy nad materia i wszystkimi żywiołami .. pokonywanie przyciągania Ziemskiego i naszego czasu .. to jest odwieczne marzenie LUDZKOŚCI.

Ponieważ od dzisiaj aktywne są już NOWE MATRYCE INFORMACYJNE DLA WSZYSTKICH 12 POZIOMÓW IV WYMIARU dostęp do depozytu ich wiedzy ZALEŻNY JEST TYLKO od osobistej wibracji każdego z nas.

To co było naukami Mistrzów III Wymiaru straci aktualność, NOWA WIEDZA.. to tak naprawdę NASZA DAWNA WIEDZA ODKRYWANA NA NOWO... bardzo wielu z nas niesie ją w sobie, wystarczy otworzyć do niej dostęp.

Oczywiście pojawią się zupełnie nowi nauczyciele duchowi.. odkrywający już nie sekrety ezoteryki ,a MISTYKI.... w jej przestrzeni WSZYSTKO dokonujemy SIŁĄ MYŚLI.
Trzeba będzie uwierzyć w siebie, w swoją moc, intuicję ,nauczyć się odbierać informacje odbierane 5 zmysłami i odczytywać je we własnym wnętrzu.

Ja nigdy nie korzystałam z żadnych pomocy materialnych , wahadeł czy innych gadżetów... zawsze znajdowałam miejsce i czas mojej pracy z energiami intuicyjnie.

Nigdy nie miałam żadnego opiekuna, który szeptał mi do ucha, co gdzie i kiedy mam zrobić....
Wszystkie decyzje musiałam podejmować sama... nie zawsze były idealne... uczyłam się ufać sobie na własnych błędach.. uczę się nadal, mam coraz większe zaufanie do swoich odczytów .. zarówno fizycznych jak i energetycznych.

Odległość ni ograniczenia materialne, brak znajomości języków obcych, nie były i nie są dla mnie żadną przeszkodą w realizacji mojego planu przed urodzeniowego.

Podstawą osiągania pewności siebie jest niezmiernie subtelne odczuwanie zharmonizowania się energii wewnętrznej z energią zewnętrzną... to się czuje jako moment wewnętrznej ciszy, wręcz rozpłynięcia .. i błogości... zjednoczenia się z sytuacją i miejscem.. taki punkt "0".... tego trzeba się nauczyć, trzeba osiągać taki stan w trakcie dokonywania wyborów.... Wówczas ma się pewność.. ŻE TO .. JEST TO...
Do osiągania i utrzymywania takich odczuć w sobie dążymy .. wówczas nie są nam potrzebne żadne potwierdzenia zewnętrzne.... po prostu WIEMY.... stajemy się osobami WIEDZĄCYMI

Taka wiedza opiera się na .na zjednoczeniu wiedzy 5 zmysłów w JEDNIE.

W tym wyjątkowym dniu .. życzę WSZYSTKIM jak najszybszego osiągnięcia TEGO STANU.

Warto..... <3

Kiara.


39  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST.... : Marzec 11, 2018, 17:48:41


KLONOWANIE....

LUDZIE BEZ DUSZ TWORZENI W LABORATORIACH TAJNYCH.. A NAWET ludzie w sklonowanym dawno temu genotypie , który jest nieco inny od PRA KODU ŻYCIA,  ludzie ci są wcielonymi programami , nie są wcielonymi DUCHAMI....PRAWDA czy mit?Coś

PRAWDA!!


https://www.youtube.com/watch?v=n89aCNndRh0

Russian Clones / Robotoids in America

Pomimo że starannie ukrywana prawda, od wielu tysiącleci  jej esencja przetrwała nie tylko na glinianych tabliczkach Sumeru, ale iw opisach Tory również w innych mitach i legendach i starodrukach.

Syntetyczna inteligencja żyje na Ziemi od wielu tysiącleci, nie było ich nigdy aż tak dużo jak teraz ,ale byli obok nas do bardzo dawna.

Są nie do odróżnienia od LUDZI DUCHOWYCH .. rzec można zwykli ludzie.. nie są zwykli, są niebezpieczni, bo bez dusz i bez uczuć,ludzie, to ludzie bez skrupułów  zdolni do wszystkiego ( w granicach swojego  programu ) co przynosi im korzyść, bezwzględni kalkulatorzy opłacalności.

W grupie LUDZI  są nie identyfikowalni dla przeciętnego CZŁOWIEKA! Bo są idealnymi kopiami LUDZI  tworzonymi na podstawie naszego DNA... fizycznie mogą nas przewyższać wieloma  perfekcyjnie zaprogramowanymi cechami, aparycją , budowa ciała, głosem, wzrokiem, czy węchem,  wszystkimi umiejętnościami fizycznymi , mogą być o wiele bardziej wytrzymali, na zmęczenie, choroby, głód , temperatury niskie i wysokie, a nawet na niekorzystne składniki chemiczne w powietrzu i jedzeniu.
Mogą szybko i o wiele więcej zapamiętywać oraz identyfikować topografię przestrzeni wedle wkodowanych w ich system pamięci wzorów ... zwyczajnie bardzo dobre PROGRAMY... W ODPOWIEDNIEJ DO CELU "OBUDOWIE" CIELE KOBIETY ,MĘŻCZYZNY LUB DZIECKA. 
Naprawdę są miedzy nami... są bardzo niebezpieczni dla życia biologicznego nie tylko na Ziemi, ale najbardziej zagrażają życiu LUDZI!

Zidiocieli naukowcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej doskonałych wersji syntetycznej inteligencji .. doszli do nowej linii DNA , ( już od dawna stworzone prototypy) które bez problemu łączą tkankę biologiczną z syntetyczną... chodziło o przeszczep LUDZKICH MÓZGÓW DO SYNTETYCZNYCH SKLONOWANYCH CIAŁ.

EKSPERYMENTY W TAJNYCH LABORATORIACH... SĄ PROWADZONE OD WIELU LAT!
Błyskotliwy wytrzymały , na nic nie  wrażliwy i nie czuły .. super żołnierz...

Stanęliśmy na krawędzi upadku LUDZKOŚCI .. UNICESTWIENIA BIOLOGICZNEGO GATUNKU NIE TYLKO LUDZKIEGO...  ZNISZCZENIA ZIEMI.

PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ... PODJĘŁA OSTATECZNĄ I NIE ODWOŁANĄ DECYZJĘ ....

TOTALNY, NIEODWOŁALNY BEZ ŻADNEJ  MOŻLIWOŚCI POWTÓRKI .. REST CAŁEJ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE I POŁĄCZONE Z JEJ ISTNIENIEM.. RESET, DEMATERIALIZACJA I SPALENIE WSZYSTKICH MATRYC INFORMACYJNYCH  O TWORZENIU ICH  , WSZYSTKICH MATRYC ICH ŻYCIA WE WSZYSTKICH PRZESTRZENIACH CZASOWYCH.

Ponieważ na Ziemi  cały ten program  istniał ożywiany  już TYLKO z  zasilania awaryjnego, które włączone było określonym kodem dostępu.

TEN  SAM KOD MOŻNA BYŁ UŻYĆ DO WYŁĄCZENIA AWARYJNEGO ZASILANIA...
 
CO STAŁO SIĘ DOKŁADNIE  w nocy z 10 na 11. marzec 2018. między  24h.   a 1.h. ....  to jest K O N I E C .... syntetycznej inteligencji..... bez aktywnej matrycy  oni nie mogą istnieć, nie mogą być  ponownie ożywieni.

Cała procedura resetu awaryjnego zasilania wszystkich matryc syntetycznej inteligencji trwa 48.H tj. do północy z 12/13 marca 2018.

Od godziny 1. 13. 03. 2018.  syntetyczna inteligencja ma do dyspozycji TYLKO TYLE ENERGII ŻYCIA  ile zgromadzili w swoich ciałach fizycznych.

Jak przełoży się ta sytuacja na zdarzenia fizyczne na naszym planie życia.... nie wiem.

Myślę że będzie więcej odejść  ludzi poprzez naturalną śmierć... zwyczajnie wyczerpie im się energia życia i jak w  każdym jednym przypadku następuje zgon materii... natura biologi.. nieuchronność procesów istnienia.

Z jednym małym wyjątkiem .... ta opcja JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POJAWI SIĘ W ŻADNYM SYSTEMIE ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI, A  NA ŻADNEJ PLANECIE..

TO DOŚWIADCZENIE JEST ZAKOŃCZONE DEFINITYWNIE BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO ZAISTNIENIA.

LUDZKOŚĆ ZWYCIĘŻYŁY .. <3

Kiara.

ps. W necie jest informacja ... "Uszkodzenie wielkiego zderzacza CERN w Szwajcarii.
6 marca naukowcy próbowali otworzyć portal do czwartego wymiaru, powodując duży wybuch. Simon obiecał więcej szczegółów.
You Are Free TV (YT) -> intensywny pożar był na 5 km, zginęło 3 naukowców kabalistycznych. Zderzacz będzie nie do użytku przez 7 miesięcy wg przewidywań. [prawdopodobnie członkowie kabała najwyższej rangi chcieli uciec z Ziemi – kr]

Do wyższego wymiaru nie trzeba otwierać na siłę dostępu.. to się dzieje na wskutek naturalnej ewolucji. Oni cały czas usiłują otworzyć dostęp do niższego wymiaru,żeby cofnąć ewolucję..  tego się nie da zrobić.. o to dbają siły wyższe niż ludzka elita bez mózgowa.
40  KOD PESZEROWY / Stary Testament / Odp: WIECEJ O ŻYDACH I JUDAIZMIE..... : Marzec 08, 2018, 20:15:18
Paweł Jędrzejewski.


KOBIETA wedle Praw Żydowskich..

Zdjęcie użytkownika Paweł Jędrzejewski.

 Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
Administrator · ·

Talmud podkreśla, że mężczyzna musi uważać na swoje słowa, aby nie krzywdzić żony. Dotyczy to nie tylko słów wypowiadanych publicznie, ale także w ich własnym domu. „Mąż musi kochać swoją żonę co najmniej tak, jak siebie samego, ale szanować musi ją bardziej” (Jewamot 62b, Sanhedryn 76b). Musi także liczyć się ze zdaniem żony: „W sprawach domowych i dotyczących wykarmienia i ubrania synów i córek, mąż musi przestrzegać uwag i porad swojej żony, by pokój i harmonia zagościły w ich domu” (Bawa Mecija 59a) i dalej, w tej samej księdze: „Jeśli twoja żona jest niska, pochyl się, aby usłyszeć jej szept”.

Mąż ma decydujący głos w istotnych sprawach dotyczących rodziny, ale nie może on zapominać, że zgoda małżeńska zapewniająca spokojne, szczęśliwe życie rodzinne, jest wartością dla rodziny nadrzędną. „Gniew w rodzinie jest jak robak wśród nasion sezamowych” (Sota 3). Nasiona te są tak małe, że gdy robak uszkodzi niektóre z nich, nie sposób jest oddzielić dobrych nasion od popsutych. Dlatego mąż „powinien być życzliwy i niewymagający w swoim domu” (Bemidbar Raba 89) i „powinien zawsze chwalić swoją żonę, w imię małżeńskiej zgody”(Midrasz Jelamdenu).

W Bawa Mecija 59a czytamy: „Człowiek [mężczyzna/mąż] powinien zawsze uważać, aby nie czynić niesprawiedliwości swojej żonie, ponieważ jej łzy pojawiają się często, więc łatwo ją skrzywdzić” (dosłownie „niesprawiedliwość wobec niej jest blisko”). Słowa te wygłasza w Talmudzie Raw (rabi Aba Aricha – żyjący w latach ok. 175–247, założyciel Akademii w Surze w Babilonii). Na to twierdzenie odpowiada mu rabi Eleazar: „Bramy Modlitwy, od czasu zniszczenia Świątyni, są zamknięte, bo jest napisane: »Nawet gdy krzyczę i wołam, On ucisza moje błaganie« (Treny 3, Cool. Jakkolwiek Bramy Modlitwy są zamknięte, to Bramy Łez jednak nie są, bo jest napisane: »Usłysz, o Boże, moją modlitwę, i wysłuchaj mego wołania; na moje łzy nie bądź nieczuły« (Psalm 39, 13)”.

W dalszej części dyskusji rabi Helbo mówi: Każdy musi przestrzegać honoru należnego jego żonie, ponieważ błogosławieństwo spoczywa na domu mężczyzny wyłącznie dzięki jego żonie, bo jest napisane: „I traktowano Awrahama dobrze z jej powodu” (Bereszit 12, 16). I wtedy powiedział Raba do mieszkańców Mahuza [żydowskie skupisko nad rzeką Tygrys]: „Szanujcie swoje żony, aby móc dostąpić bogactwa”.

Fragment ten jest interpretowany w następujący sposób: kobietę jest łatwiej skrzywdzić niesprawiedliwością niż mężczyznę. Wynika to z jej naturalnej, większej wrażliwości. Bóg nie jest nigdy obojętny wobec ludzkich łez. Nie bierze żadnej „poprawki na wrażliwość” i nie traktuje łez kobiety mniej poważnie dlatego, że jest ona bardziej wrażliwa. Krzywda mierzona jest bólem krzywdzonego, a nie uniwersalną miarą. Jeżeli kobieta jest bardziej czuła na niesprawiedliwość, to postępowanie wobec niej musi być odpowiednie do jej charakteru. Mężczyzna musi dostosować się do niej, a nie wymagać, aby ona dostosowała się do niego. Bo to od niej, a nie od niego zależy „pokój domu”.https://www.facebook.com/groups/130806889102/permalink/10155390893604103/
41  KOD PESZEROWY / Nowy Testament / Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY! : Marzec 07, 2018, 01:05:25


SPADEK I SPADKOBIERCY....

Maria Magdalena i jej rodzina wyrzuceni byli z dawnej Judei na 2000 tysiąc letnią banicję... odebrano Jej i jej potomkom WSZYSTKIE PRAWA do rodowych ziem, do wszystkich wartości pozostawionych na tych ziemiach.
Zatarto , wymazano całkowicie PRAWDZIWĄ WIEDZĘ , HISTORIĘ JEJ I JEJ RODZIY.

Warunkiem odzyskania WSZYSTKICH PRAW i dóbr rodowych jest nie postawienie przez wyznaczony czas 2000 lat w kolejnych inkarnacjach ,stopy na ziemi dawnej Judei przez nią i jej najbliższych.
Ten warunek jest doglądany, kontrolowany i obserwowany perfekcyjnie!

Maria Magdalena ani żadna osoba z jej najbliższej rodziny NIDY nie złamała tej umowy!
Czas jest już bardzo bliski wypełnienia się.... obecny Izrael będzie musiał zrealizować dawne postanowienie.

Zostaną mu przedstawione wszystkie dokumenty i potwierdzenia autentyczności rodowej spadkobierców Marii Magdaleny.
Nie zostanie pominięty ani jeden szczegół z dawnej umowy...

Nie wchodzi już w rachubę krętactwo, mataczenie ni tworzenie wymijających zastępczych praw....

WODA.... jest gwarantem wypełnienia umowy z przed 2000 lat... ona przemówi albo zamilknie bardzo szybko.

M.

ps. Czy awantura organizacji żydowskich z USA o mienie bez spadkowe POLAKÓW wyznania Mojżeszowego jest asekuracją obecnego przejęcia ziem POLSKI w zamian za anulowanie zwrotu RODOWYCH ZIEM MARII MAGDALENY....?

Nie mili moi takie obrzydliwe krętactwa nie wchodzą w grę....
STOP! STOP! STOP! BASTA!

Żydzi POLSCY.... to POLACY ... dawni OBYWATELE POLSKI , jak sami twierdzicie teraz... a było tak wówczas. A, zatem spadki bez spadkobierców obywateli polskich na terenie POLSKI należą do Państwa Polskiego, a nie do grup wyznaniowych w innych krajach!

Czy mienie bez spadkowe polskich katolików powinniśmy oddać Watykanowi? A mienie bez spadkowe polskich muzułmanów któremuś z państw arabskich?Coś

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=10&t=598

Kiara.

42  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / Odp: ALEKSANDER WOŻNY..... : Marzec 04, 2018, 04:59:27


Niezmiernie interesujący wykład P. Aleksandra Woźnego na temat budowy Ziemi i zasad funkcjonowania życia na niej.
Polecam uważne wysłuchanie, analizę oraz odniesienie do zdarzeń , które zachodzą cały czas obok nas.https://www.youtube.com/watch?v=IdJGqdljMkI

Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 2 Sensacyjne badania Rosjan STRUKTURA ZIEMI

STRUKTURA ZIEMI.

CZŁOWIEK ... skomplikowana "maszyna " biologiczna cały czas współpracuje z energią Ziemi Słońca i Księżyca... energia Kosmosu i Ziemi ma na nas bezpośredni wpływ.
Jednak w tym wykładzie P. Woźny wyjaśnia nam budowę Ziemi oraz wpływ jej energii na nas depozyt tej wiedzy jest w nowo powstałej  nauce "CHRONOBIOLOGIA".
Ziemia jak również  CZŁOWIEK  jest generatorem jądrowym inaczej silnikiem asynchronowym. Budowa KAŻDEGO CIAŁA KOSMICZNEGO PLANETY I CZŁOWIEKA MA DOKŁADNIE TĄ SAMĄ ZASADĘ STWÓRCZĄ.

Zasilane energetyczne istnienia Ziemi polega na pobieraniu przez nią energii ( CZŁOWIEK podlega również tej zasadzie) z rozpadu super ciężkich metali znajdujących się w stałym  jądrze Ziemi zwanym "TEROIDEM" , chodzi o pierwiastki z tablicy Mendelejewa od 143 do 159, ich witony tworzą szachownice 8 linni pionowych i 8 linii poziomych.
To niezmiernie interesujący symbol mistycznej ośmiornicy ...życia i śmierci.

Energia jądrowa z rozpadu 14 metali ciężkich w jądrze Ziemi jest ENERGIĄ ŻYCIA MATERII.
Produktem  rozpadu  metali ciężkich jądra Ziemi jest również gaz.. tworzy on "PIERWOTNĄ WARSTWĘ GAZOWĄ ZIEMI.. JEJ PIERWOTNEJ ATMOSFERY", ona zaś uczestniczy w  tworzeniu  naszego  powietrza  dzięki któremu żyjemy my i może istnieć cały świat biologiczny. 

Pierwotna warstwa gazowa.

Z naszej atmosfery ( atmosfery wtórnej Ziemi )  tracone   są pierwiastki życia z gazów podstawowych , przez   ruch Ziemi w stratosferze ,jednak  są one  stale  uzupełniana z rozpadu pierwiastków ciężkich, poprzez wydzielającą  się na bieżąco pierwotną warstwę gazową atmosfery pierwotnej z głębi Ziemi

Dzięki stałości tego procesu normalnie   oddychamy i żyjemy  w atmosferze Ziemi ... może również   na niej istnieć  całe życie biologiczne.
 
Uzupełnianie ubywających pierwiastków z Ziemi z gazów podstawowych  odbywa się cyklicznie dzięki  trzęsieniom Ziemi i erupcją wulkanów, z warstwy pierwotnej atmosfery  wydostają się do naszej atmosfery  niezbędne pierwiastki życia.
ENERGIA PROMIENIOWANIA  WITONOWEGO.. jest kolejnym elementem istnienia życia biologicznego.

*WITON ... satelita drugiego stopnia metali ciężkich ( przykład.. Ziemia jest satelitą pierwszego stopnia Słońca, Księżyc satelita Ziemi, jest satelitą drugiego stopnia Słońca ..) identyczna role spełnia witon w układzie energetycznym metali ciężkich.

* WITONY .. po łacinie znaczy ŻYCIE...

WITON w atomach i molekułach naszych ciał tworzą  nasze ciało energetyczne , które my popularnie nazywamy naszą aurą. Nasze ciało energetyczne ( składające się z kilku warstw jak koszulki na cebuli )jest FORMĄ DLA NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO....
Ono zawsze zależy od siatki strukturalnej , którą tworzy ENERGIA WITONÓW jest główną podstawą cząstek utrzymujących życie materii.

Tak jak elektrony ( satelity pierwszego stopnia)krążą wokół jądra atomu ,wokół elektronu krążą witony ( satelity drugiego stopnia), doskonały układ życia ,to 8 witonów krążących wokół elektronów... one tworzą kulistą siatkę strukturalną Ziemi .. KWIAT ŻYCIA.

W WARSTWIE POPIOŁOWEJ ZIEMI  KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ BEZPOŚREDNIO POD WEWNĘTRZNĄ SKORUPĄ ZIEMI.... odbijają  wielokrotnie swoją energię witony , w ten sposób tworzą pod powierzchnią Ziemi jej  promieniującą sieć strukturalną zwaną pospolicie LEY LINES Ziemi....  inaczej światłowodowy Ziemi.

 Promieniowanie to   emitowane jest na zewnątrz Ziemi w postaci siatki strukturalnej przez której oczka emanują swoją energią witony w postaci energetycznych wirów.

Jest to podstawa konstrukcji materialnej sieci strukturalnej  utrzymującej zagęszczoną energię w postaci materii.. czyli  życia  wszystkich biologicznych istnień.

Warstwa popiołowa Ziemi ma rożną grubość w w różnych miejscach Ziemi,nie jest to bardzo gruba warstwa, przebiec jej stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla życia biologicznego.
Powoduje natychmiastowe przedostanie się gazów pierwotnych Ziemi w dużych ilościach, co powoduje natychmiastowy kataklizm .. momentalne zamrożenie  życia na Ziemi.. było by to unicestwieniem życia przez zamrożenie.

***
Czy obecne eksperymenty pogodowe nie są zwiazane z uwalnianiem kontrolowanym pierwotnych gazów Ziemi przez otwory  na jej biegunach.. w celu powstrzymania naturalnego podnoszenia wibracji Ziemi, naszej ewolucji i zmiany klimatu?
Mam wrażenie,że tak się właśnie teraz dzieje.
Cały przekręt klimatyczny, straszenie nas ociepleniem jest wymuszaniem zgody na wychładzanie naszego klimatu w celu manipulacji rozwojem życia na Ziemi.

***

Kolejnymi elementami życia jest grawitacja , ona działa na masę materii , światło na jej właściwości.

157 pierwiastek metalu ciężkiego ma wzorcowy układ  swoich wtórnych satelitów bowiem ma 157 protonów w jądrze i 157 neutronów , wokół jego elektronów krąży 8 witonów.

W sumie wokół 157-go pierwiastka  może równocześnie obracać się   432 witony , wówczas osiąga się strukturę metalu nadtwardą identycznie przypominającą  doskonałą strukturę podwójnego splotu naszego wzorca życia .. DNA

W 157 pierwiastku metalu ciężkiego ( którego skrót cyfrowy to 13.)jest depozyt zapisu  NASZEJ SPIRALI DNA... PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA CZŁOWIEKA  .. od momentu zapłodnienia .. połączenia jajeczka  kobiety  i plemnika  mężczyzny do stworzenia dziecka w momencie jego narodzin!

ATMOSFERA GAZOWA

Następnym   niesamowitym aspektem  informacji zdeponowanej  w budowie Ziemi jest jej ATMOSFERA GAZOWA  .. TO ONA POWODUJE  OBRÓT STAŁEGO I PŁYNNEGO JĄDRA ZIEMI.

JĄDRO ZIEMI stałe i płynne obraca się w tą sama stronę zgodnie z obrotem wskazówek zegara, natomiast  SKORUPA ZIEMI ... JEJ PŁASZCZ PO KTÓRYM CHODZIMY .. obraca się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara... w ten sposób powstaje efekt SILNIKA ASYNCHRONICZNEGO.

Ta sama zasada obowiązuje CZŁOWIEKA  gdy uzyskuje poziom energetyczny pozwalający mu  na stworzenie  swojego pojazdu energetycznego MER KA BA ( MER KA BA .. ma rożną budowę ( połączonych dwóch piramid, albo włożonych w siebie 8 kul)   zależnie  od poziomu energetycznego i używanej siatki strukturalnej danego wymiaru.

Dwa obracające się pola energetyczne oddziałujące na siebie, tworzą,   trzecie pole energetyczne.. pole elektromagnetyczne , to pole jest energią napędową poruszania się wszystkich ciał kosmicznych włącznie z CZŁOWIEKIEM.

W gorącej atmosferze wewnętrznej Ziemi powstaje plazma z niej wytwarzają się tzw. sznury plazmowe, one obracają się wykorzystując do tego energię jądra Ziemi i skorupy Ziemi, tworząc zamkniętą konstrukcję, która jest podstawą  istnienia pola magnetycznego wokół Ziemi... potwierdza to zasada elektryki i elektromagnetyzmu.

Pole elektromagnetyczne Ziemi jest polem ochronnym Ziemi ( polem siłowym ) , jej  tarczą ochronną przed promieniowaniem kosmicznym i słonecznym.
Identyczne ochronne pola siłowe tworzą wszystkie biologiczne organizmy na naszej planecie , posiadające taki sam wyjściowy  kod DNA , bez tej ochrony życie na Ziemi nie mogło by istnieć.

Niezmiernie zadziwiająca jest wiedza dawnych SUMERÓW protoplastów obecnych Żydów  z przed około 5,5 do 6 tys lat wstecz , zapisana na tabliczkach glinianych.
Otóż ich dawna wiedza o Kosmosie przewyższa naszą współczesną wiedzę... to co jest zapisane na tabliczkach , nasi naukowcy dopiero odkrywają na podstawie informacji przekazywanych przez eksplorujące Kosmos  nasze satelity.

Istniej ą dwie dziedziny fizyki... fizyka akademicka, doświadczalna poprzez kontrolowane zdarzenia , potwierdzane naukowo i metafizyka, która jest poza granicami akademickiej kontroli... ale stanowi  ona pewien aspekt wyjaśnień i uzupełnień fizyki akademickiej.


SIEĆ HARTMANA..  to inaczej sieć biologicznego życia na Ziemi, ona bardzo precyzyjnie określa szerokość geograficzną Ziemi, tworząc meta kod miejsca urodzenia.

META KOD MIEJSCA URODZENIAkażdego CZŁOWIEKA powstaje w oparciu o sieć Hartmana. Każdy CZŁOWIEK formuje swoją biologiczna istotę z połączenia żeńskich i męskich komórek w pierwsze 8 komórek swojej osobowości.
One po stworzeniu ciała materialnego gotowego do narodzin dziecka w momencie narodzin wpisują w siebie na zawsze energię miejsca narodzin.. inaczej meta kod miejsca narodzin.


Upływające życie Ziemi to również  utrata energii z rozpadu metali super ciężkich TEROIDÓW w jądrze Ziemi .. na szczęście zużyliśmy dopiero 52%  naszych zasobów energetycznych gwarantujących istnienie Ziemi.
Pozostałe 48% starczy nam jeszcze na wiele setek milionów lat życia.

GRAWITACJA ..to pole ciężkości, o nim decydują neutrony, czym większa ilość neutronów tym większa jest ciężkość czegoś.
Chmura wodorowa nie posiada właściwości grawitacji / ciężkości bo wodór ma tylko jeden proton i jeden elektron, nie ma neutronu, a to on powoduje grawitację.

***
 
SŁOŃCE poprzez wiatr słoneczny również uzupełnia uzupełnia energię naszej atmosfery przekazywanymi nam "złotymi kuleczkami" .

Ziemia utrzymuje swoje pole grawitacyjne do około 900 tys km. poza tą odległością dominuje pole grawitacyjne Słońca.

Około 51.tys km. ma obszar pole magnetyczne Ziemi , ono ma formę jabłka/ torusa  z dziurkami na obydwu biegunach , które łączą się ze sobą "sznurami plazmowymi" tworzonymi przez ruch energia plazmy Ziemi.
W tych punktach istnieją trochę inne zasady grawitacji Ziemi, odpowiednikiem torusa Ziemi w CZŁOWIEKU  jest jego główny punkt energetyczny.. zwany czakrą serca, lub wirem serca... on również tworzy torus o dwóch biegunach... północnym i południowym.

CZARNA MATERIA ... to mniej więcej średnica planety pomnożona 5 razy  ( ale również każdej biologicznej istoty),
ona jest pierwotną materią wyjściową  budowy każdego  biologicznego ciała materialnego, tworzącą obecne ciało materialne.

Czarna materia jest to materia naszej pierwszej przestrzeni materialnej , która poprzez zagęszczenie energii powstała z przestrzeni energetycznej.. nie materialnej w przestrzeni funkcji  czasu.Opracowanie na podstawie wykładu Dr. Aleksandra Woźnego ...

Kiara.

 43  WSPÓŁCZESNOŚĆ / Mistyka oraz przekazy obecne / ALEKSANDER WOŻNY..... : Marzec 02, 2018, 14:16:13
CZAS..... każde zdarzenie ma swój czas, który nadaje mu realności.
Rok 2018. jest czasem ujawnień wielu ukrytych informacji.. takim odtajnieniem ,a zarazem weryfikacją PRAWDY I FAŁSZU.
W tym roku wiele dawnych pól informacyjnych ponownie otworzy się przed nami .. ja to wiem, potwierdza to również Pan Aleksander Woźny.


https://www.youtube.com/watch?v=pyiMoPkMfKI

Tajne odkrycia naukowe rosyjskich badaczy cz 1. Dr Aleksander Woźny i Włodzimierz Wycisk44  KOD PESZEROWY / Stary Testament / KSIĘGA UMARŁYCH ... CZY MARTWYCH... : Marzec 01, 2018, 17:23:07


SEKRETY KSIĘGI UMARŁYCH / MARTWYCH....


https://www.youtube.com/watch?v=4vgRaayVkWw

" EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH" HD Film dokumentalny LEKTOR PL


KSIĘGA UMARŁYCH.... CZY KSIĘGA MARTWYCH....

Martwym był ten , kto nie wszedł na mistyczna drogę poznawania życia.....
W dawnym Egipcie NIE BYŁO ŻADNYCH RELIGII ( to współczesny człowiek tak nazywa przekaz wiedzy kapłanów), w dawnym Egipcie była wiedza ŚWIĄTYŃ / SZKÓŁ poświęconych różnym aspektom wiedzy.
To coś takiego jak współczesne szkoły średnie i wyższe o określonym kierunku.

BOGAMI .... czyli PATRONAMI ŚWIĄTYŃ .. były postacie o najwyższym poziomie wiedzy w danej dziedzinie, występowali pod postaciami zwierząt patronujących danemu kierunkowi.

Tajemnicą dawnych Egipcjan była umiejętność potrójnego kodowania informacji.
Księga Martwych.. była ich instrukcją na przeżycie życia ... czyli przejście "CZERWONEGO MORZA TRZCIN / ŻYCIA ".. w sposób , mądry, prawy , etyczny , zgodny z uczuciami i prawami MĄDROŚCI SERCA.... to ONO, SERCE miało dla Egipcjan największą wartość, w nim ukryta JEST CAŁA PRAWDA O CZŁOWIEKU.

DEKALOG jest ESENCJĄ ZASAD I PRAW KSIĘGI MARTWYCH ... PRAW , które stanowiąc wyznacznik ludzkich zachowań dają szansę na wejścia do "BIAŁEJ/ JASNEJ " ZIEMI OBIECANEJ....znanej nam współczesnym pod wieloma nazwami.

Egipt to miejsce życia uratowanego dawnego Rodu ( przeciwnego działaniu Magów Atlantydzkich) przekazującego podstawy wiedzy duchowej w sposób zakodowany znanym im kodem.

Tym czym kiedyś był Egipt dla Rodu Abrahama, jest teraz Polska dla pewnego Rodu Żydów....

Zmienił się czas , miejsce i sposób przekazu WIEDZY ... Dusze LUDZI .. pomimo ,że w innych ciałach nadal są te same.
Inny scenariusz inne krajobrazy.. ale droga do pokonania dalej taka sama....

KSIĘGA MARTWYCH jest nam już znana, jej prawa , również znamy.... jedyne co pozostało , to zrozumieć zasady i użyć ich w czasie wędrówki otworzenia siebie na życie TU i TERAZ w sposób świadomie możliwy do korzystania z WIEDZY MĄDROŚCI SERCA.
Przejście przez "CZERWONE MORZE CZCIN" dobiega końca.

M.

Ps. Co jest pod "maską obecnego nie pełnego życia"...... ŻYCIE napełnione całokształtem wiedzy otwierającej WROTA TEGO I TAMTEGO ŚWIATA....
45  KOD PESZEROWY / Księga Apokalipsy Św. Jana / Odp: ZIEMIA... POLE ELEKTROMAGNETYCZNE...... : Luty 27, 2018, 14:09:43
JAKI OBRAZ WYŚWIETLI NASZ EKRAN ŻYCIA.....

ANO TAKI JAK JEST ZAPROGRAMOWANY POPRZEZ PERFORACJĘ NAŁOWIONEJ NA NAS SIECI INFORMACYJNEJ..... Uśmiech

Spróbuje to wytłumaczyć w prosty sposób.. może się uda MrugnięcieTu jest kilka rodzajów durszlaków, one tworzą sieć strukturalną zrobionymi otworami, światło przechodzące przez nie .. piksele rzutują obraz nas.. naszej energii , która jest pod taką siatką, ONA tworzy obraz CZŁOWIEKA i nasze życie na ekranie obecnego czasu .
Zależnie od kształtu oczek ich kątowego ustawienia oraz ustawienia durszlaka ... przechodząca prze nie energia naszych bio fotonów wyświetla nie prawdziwy ,zdeformowany obraz nas.... Nasz wzrok odbiera te zdeformowane obrazy identyfikuje je z fałszywymi wzorcami w mózgu i uznaje za 100% prawdziwe.

Obrazek Obrazek[] Obrazek Obrazek

Obrazek

My mamy zawsze połączenie z polem morfogenetycznym z jądrem ziemi i swoją Energią nie wcieloną, one tworzą oryginalną sieć strukturalną.Ale na nią jest nałożona bardzo silna sieć energio informacyjna otaczająca Ziemię i nasz mózg .. czyli ten "durszlak" .
Ponieważ dawno temu została przesunięta magnetyczna oś Ziemi mamy przesunięcie kątowe naszego ekranu życia, na którym wyświetla się nasz ziemski los i wszystkie zdarzenia w które wchodzimy.My widzimy nie pełny obraz, tworzymy z nie pełnych informacji NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ , KTÓRĄ UZNAJEMY ZA PEŁNĄ.

Rodzaj ustawień perforacji sieci informacyjnej która stała się nasza siatką strukturalną i przepuszcza nasze bio fotony.. piksele tworzące przestrzenny obraz.. nasz hologram życiowy zależny jest ( zarówno to co wyświetlamy, jak i to jak to widzimy ) od ;
1. ustawienia tego "durszlaka"
2. wielkości i kształtu dziurek w nim
3. ustawienia ekranu w stosunku do kąta padania światła przez oczka sieci strukturalnej
4. mocy światła
5. czasu naświetlania

To tak w skrycie , bo elementów tworzących "obraz".. rzeczywistość którą odbieramy jest dużo więcej, jednak w efekcie tego pojawia nam się obraz jak w krzywym zwierciadle nie prawdziwy.
Ale MY przyzwyczajeni jesteśmy do uznawania go za prawdziwy bo nic więcej nie znamy, nie widzieliśmy, takich parametrów odczytu rzeczywistości używamy od "zawsze" i tylko im ufa nasz mózg!

W momencie zdjęcia "durszlaka " z głowy przy już przywróconym prawidłowo ustawieniom naszego ekranu.. czyli również magnetycznej osi Ziemi... zaczniemy widzieć ZUPEŁNIE INNĄ RZECZYWISTOŚĆ!

Zobaczymy siebie zupełnie innymi ,zobaczymy inne barwy ( bo doświetlone), wszystko będzie inne dla naszych percepcji. To tak jak byśmy zdjęli kilka par okularów korekcyjnych, które nie poprawiały naszego widzenia , a ustawiały je na inne parametry!

Ja widzę pierwotną sieć strukturalna od dawna , widzę tą prawdziwą i widziałam tą czarną sześcienną nałożoną .. mogę widzieć w dwóch przestrzeniach równocześnie.

Na przykład ludzie bez dusz ( syntetyczna inteligencja) nie ma możliwości widzieć i żyć dzięki siatce strukturalnej z pierwotnego KODU ŻYCIA bo ona ma bezpośrednie połączenie z naszymi czakrami polem morfogenetycznym i jądrem Ziemi oraz z GWIAZDĄ MATKĄ , która koryguje i uruchamia wszystkie procesy życia na Ziemi.... prze naszą DUSZĘ i ciała subtelne.

A tym razem decydujące jest nasze CIAŁO EMOCJONALNE, CIAŁO ASTRALNE NA KTÓRYM BUDUJEMY KOLEJNE CIAŁO.. CIAŁO UCZUCIOWE. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA , NIE POSIADA DUSZY , NIE POSIADA CZAKR I NIE POSIADA CIAŁ SUBTELNYCH ...NIE POSIADA CIAŁA ASTRALNEGO.

Zatem nie ma możliwości ewolucji ani życia poprzez PIERWOTNĄ siatkę strukturalną na podstawie której STWORZONY BYŁ CZŁOWIEK DUCHOWY, BO NIE MAJĄ ONI DUSZY.

Stąd te wszystkie walki o zablokowanie naszej ewolucji, utrzymywanie nas w podziałach, nienawiści i wojnach... wysoka wibracja, powrót do harmonii , spokój wewnętrzny,radość, wiedza i zrozumienie wzajemne... to koniec uwiezienia w MATRIKSIE, czyli w czarnej sześciennej siatce strukturalnej.

Oczywiście .. WSZYSCY LUDZIE DUCHOWI będą korzystali z "nowych" a tak naprawdę pierwotnych parametrów dla biologicznego życia, dotyczy to nas wszystkich na całej ziemi , oprócz syntetycznej inteligencji.

Jest to proces .. odzyskiwanie świadomości jest procesem , jedni zrobią to niemalże błyskawicznie , inni wolniej, wszystko jest zależne od naszej wibracji osobistej , samoświadomości i możliwości akceptacji zmian. Ale nie jest to bardzo długi proces, bo LUDZIE szybko zauważą ,że nie jest jak było... poprzez zmieniające się otoczenie.

Właściwie to jest już sporo zmian, LUDZIE już je odczuwają , pomimo ,że jeszcze ich nie zauważamy, bo używamy zablokowanych czytników rzeczywistości.... ale odczuwamy różnice 5 zmysłami .
Moim zdaniem w tym roku powinno się już sporo rzeczy ujawnić, jeszcze sporo zmienić.

Polska poprzez lokalizację na naszych terenach kilku istotnych punktów energetycznych i napływowi w pierwszej kolejności energii kosmicznej do nich odgrywa bardzo istotna rolę w tych zmianach.
U nas na naszych ziemiach zaczyna się restart energetyczny w grę wchodzi Warszawa i Kraków , iskra restartu rozpala ogień zmian , którego energia płynie podziemnymi ley lines po całej ziemi.

Ona obudzi , przywróci do życia WSZYSTKO I WSZYSTKICH uśpionych przez ograniczone możliwości energetyczne nałożonej na nas sieci energio informacyjnej .

I TO JEST PRAWDZIWE UJAWNIENIE..... WSZYSTKO CO JEST PRAWDZIWE POKAŻE SIĘ TAKIM JAKIE JEST , a WSZYSTKO co było kłamstwem zacznie znikać .. LUDZIE zrozumieją ,że byli bardzo długo oszukiwani przez tych, którym najbardziej zaufali.
Naprawdę WSZYSTKO wyjdzie na jaw ....

Obrazek

Ps. Ja niekiedy spotykałam dzieci ,ale nie tylko dzieci, które zachwycały się moją wyjątkową urodą.... co mnie niezmiernie zadziwiało i szokowało... bo jestem zwykłą przeciętna kobietą.

Teraz dopiero zrozumiałam , że dzieci do pewnego okresu życia mają możliwość widzieć LUDZI DUCHOWYCH bez nałożonej sztucznej siatki , deformującej nasze fizyczne osoby!

Jest jeszcze COŚ..... technologie przyszłości ( w stosunku do naszego TERAZ) bez problemu tworzą siatki strukturalne WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH ISTOT!
Tak więc np. CZŁOWIEK może założyć na siebie siatkę strukturalną np. reptyliana, a reptyljanin CZŁOWIEKA .
Ani jeden , ani drugi nie wiedząc o tym nie jest w stanie odróżnić KTO JEST POD SIATKĄ MASKĄ!

Chyba,że ma możliwość widzenia przez siatkę.. co mają duchowe dzieci i niektórzy LUDZIE schizofrenicy i oczywiście LUDZIE o wysokiej wibracji.

Wiem o tej technologi ponieważ w mojej pamięci .. dostępnej dla mnie teraz jest zdarzenie w którym brałam udział.
A mianowicie chodziło o odbicie z rak wynajętych reptylian olbrzymiego transportu książek ukradzionych z Biblioteki Aleksandryjskiej , musiałyśmy upodobnić się chwilowo do nich by przejąć cały transport, walka nie wchodziła w grę.

Istnieje coś takiego jak "silikonowy" trójkąt wielkości dłoni ( oczywiście jest to inny materiał) , który przy nałożeniu na twarz tworzy biologiczny hologram wokół całej postaci. Wszyscy widzą tylko to.. co , on wyświetla.
Tak więc pokazywanie się ludziom różnych postaci ... wcale nie musi być ich prawdą, mogą być i bardzo często są zwyczajni przebierańcy uzywajacy znanej im technologii.

A, co z księgozbiorem.... jest ukryty na terenie Egiptu.. we właściwym czasie zostanie odkryty. info o spaleniu wszystkich zbiorów Biblioteki Aleksandryjskiej nie jest prawdziwe.

Kiara.
http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=7&t=35&start=350
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 157

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

endercraft asg-wlodawa life wataha-mocy masterjayz-games