Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Dyskusje / Komentarze / Odp: SEKRETY PALACU KULTURY.... : Grudzień 27, 2018, 00:40:10
Witaj Kiaro,
Czy pozostałe czakramy np. ślężański, będą brały w tym 'procesie' jakiś udział?
2  Dyskusje / Komentarze / Odp: DNA I JEGO SEKRETY. : Wrzesień 17, 2018, 11:23:01


No nie jak u pszczół .. kobieta nie gromadzi i nie dysponuje DNA swoich partnerów .. wszystko zależy od mocy jej pola energetycznego i pola partnera w powiedzmy zanieczyszczaniu jej.Kiara. 


7

Zgadza się, nie ma tu dokładnej analogii. Gdyby każda informacja DNA znajdująca się w naszym organizmie miała wpisać się w nasz kod lub kod potomków, to mielibyśmy niełzy ambaras... wszak nasze organizmy zamieszkiwane są przez tysiące mniejszych organizmów: bakterii, drożdży i wirusów i każdy z nich ma swój zapis kodu. Trzeba jednak wiedzieć, że możliwość taka istnieje. Moje koleżanki po fachu przeprowadzały w ramach pracy magisterskiej doświadczenie polegające na przeniesieniu konkretnej informacji przez plemniki zainfekowane odpowiednim wirusem.
Genetyka molekularna to dość trudna i specyficzna dziedzina wiedzy, nie czuję się w tej materii znawcą, jestem wręcz przerażona jej możliwościami.

3  Dyskusje / Komentarze / Odp: DNA I JEGO SEKRETY. : Wrzesień 14, 2018, 15:32:10
Poprawione Uśmiech

Powracając do tematu tajemnic DNA; opublikowano niedawno informację o odkryciu w mózgu kobiety męskiego DNA... Okazuje się, że pochodzi ono od mężczyzny, z którym kobieta miała kontakt płciowy, przy czym kobieta "gromadzi" DNA wszystkich swoich partnerów.
Ten schemat nie jest czymś dziwnym w przyrodzie, ponieważ dla przykładu matka-królowa pszczół gromadzi nasienie wszystkich partnerów. Może korzystać z niego latami. Co ważne pszczoły samice rodzą się z jaj zapłodnionych, natomiast trutnie, czyli samce - z jaj, które nie zostały zaplemnione. Ot, takie ciekawostki.
4  Dyskusje / Komentarze / Odp: DNA I JEGO SEKRETY. : Wrzesień 14, 2018, 07:54:13
Kiaro, dziękujemy za kolejne objaśnienia. Doceniamy ogromny wkład pracy, jaki wniosłaś w dzieło, którego nadrzędnym celem jest bezgraniczny POKÓJ w świecie opartym na PRAWDZIE... świecie, w którym każdy CZŁOWIEK posiada Boży pierwiastek, gdyż każde DZIEŁO nosi w sobie INTENCJĘ STWÓRCY, przy czym jednocześnie przy wykorzystaniu WOLNEJ WOLI nadaje kształt rzeczywistości.

KONIEC oznacza POCZĄTEK. Niech dla każdego będzie on czasem OBFITYCH ZBIORÓW, ODPOCZYNKU i wewnętrznej HARMONII.

Serdecznie pozdrawiam i życzę POKOJU, PRAWDY, DOBRA i PIĘKNA.

Wanda
5  Dyskusje / Komentarze / Odp: DNA I JEGO SEKRETY. : Wrzesień 12, 2018, 22:44:23
Dzień Dobry. Chciałabym się tylko przywitać i podziękować za umieszczanie informacji na tym forum. Prawda ponad wszystko! Salve Regina!
Strony: [1]

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicznestworzenia11 obliviate-forum rmantrasnow doggieslife specjalist