Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Sierpień 22, 2019, 09:20:46 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
NOWA KOBIECOŚĆ.... INACZEJ DOJRZAŁA KOBIECOŚĆ W NOWEJ ROLI....CZY NAPRAWDĘ NIC SIĘ NIE DZIEJE.. NIC NIE ZMIENIA NA ZIEMI .... WSZYSTKO JEST JAK BYŁO?

Pozornie świat wygląda tak samo, zasady życia są takie same... (nadal dominuje żądza materii), a LUDZIE zapatrzeni jedynie w to co trzymają w dłoniach .. idą nie patrząc gdzie... myśląc .." a, co ja mogę... i tak niczego nie zmienię, to lepiej iść jak każą, mam spokój bo jestem nie zauważony w tłumie"...

A, może to nie są ich myśli.... wtłacza się je im do głów najnowszymi technologiami... wymusza realizację presją bólu i strachu ..ogłupia fałszywymi informacjami...

A ... NA WIELKIEJ SZACHOWNICY ŻYCIA toczy się WIELKA GRA O WSZYSTKO ...

A , tak naprawdę ona się już nie toczy, jest zakończona. wygrał Duchowy Człowiek ...bo wygrały ZASADY I PRAWA STWÓRCY WSZECHRZECZY.

Dlaczego tego jeszcze nie widać globalnie....dlaczego TA INFORMACJA JESZCZE SIĘ NIE PRZEBIŁA?Coś

CO MUSI SIĘ WYDARZYĆ.. CZY CZEKAMY NA CUDA....?

I tak i nie.... CUD ZAISTNIEJE ..

BO MUSI ZAISTNIEĆ COŚ, CO PORUSZY LUDZI DO GŁĘBI, CO POBUDZI W NICH NA NOWO WIARĘ W DOBRO, ODNOWI WOLĘ ŻYCIA I DA IM NADZIEJĘ ZREALIZOWANIA NAJWIĘKSZYCH MARZEŃ SERC.

W Epoce Patriarchatu.. która zdominowała nasze życie KOBIECOŚĆ została zepchnięta jedynie do roli prokreacji i służebnicy... odcięto w niej MOC , KTÓRA MOGŁA UKAZAĆ CAŁĄ PRAWDĘ O KOBIECYM PRZEZNACZENIU.

POKÓJ I HARMONIA NA ZIEMI...UWARUNKOWANE SĄ HARMONIĄ MIĘDZY KOBIETĄ I MĘŻCZYZNĄ... UCZUCIEM MIŁOŚCI .. BUDUJĄCYM DOBRO RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE.

A, zatem KOBIECOŚĆ MUSIAŁA ODZYSKAĆ SWOJĄ MOC... nie w deklaracjach słownych.. " JESTEM BOGINIĄ... " bo to niewiele znaczy, jedynie w czynach , które napełniając ją wewnętrzną MOCĄ .. dokonywały zmian w niej .. w jej sposobie myślenia i w materialnym ciele..
Otwierały zablokowane możliwości , uruchamiały nieczynne procesy energetyczne i fizjologiczne.... otwierały dostęp nie tylko do pamięci przeszłości, ale również do JEJ DAWNYCH MOŻLIWOŚCI ŻYCIA. ,

Co to znaczy.. jak przekłada się to na jej życie...?

KOBIETA .. która pomyślnie przeszłą drogę odzyskania swojej MOCY ... to oczywiście kobieta dojrzała , która ma już za sobą wszystkie doświadczenia i etapy kobiecości..jest seniorką.

TO ONA MUSI udowodnić przekroczenie wyznaczonych jej granic życia FIZYCZNIE ..
Czyli jest to powrót z etapu seniorki do młodej kobiety.. taki proces zmian MUSI NASTĄPIĆ W JEJ ORGANIZMIE.
ON MUSI PRZEŁOŻYĆ SIĘ NA JEJ WSZYSTKIE FUNKCJE ŻYCIA ODMŁADZAJĄCE JEJ ORGANIZM..
ALE NIE TYLKO TO, RÓWNIEŻ ODBUDOWUJĄCY JUŻ ZUŻYTE , LUB OPERACYJNIE USUNIĘTE ORGANY.
Bowiem jest to proces regeneracji komórkowej i ustawienie budowy ciała fizycznego wedle NOWEJ MATRYCY WYŻSZEGO WYMIARU.

Czyli odmłodzenie ale i całkowita regeneracja komórek, tkanek , wewnętrznych organów i zewnętrznego wyglądu.. przywrócenie doskonałości wyższego rzędu.. dochodzi tu jeszcze kilka rzeczy, o których napiszę później.

WSZYSTKO JEST ENERGIĄ.... NAWET TA NIBY TWARDA OTACZAJĄCA NAS MATERIA... TO TYLKO ZAGĘSZCZONA ENERGIA...
TO DUCH WCIELONY WŁADA ENERGIĄ ..ON NIEM A Z TYM ŻADNEGO PROBLEMU.. MA MOC SPRAWCZĄ ...

JEDNAK NA ZIEMI OBOWIĄZUJE ZASADA ...WOLNOSTOJEŃSTWA CZŁOWIEKA..

ON , CZŁOWIEK MUSI OSIĄGNĄĆ MOC KREACJI , KTÓRA JEST WIĘKSZA OD MOCY OTACZAJĄCEJ GO ENERGII..WÓWCZAS OTRZYMA PRAWO WŁADANIA NIĄ ..

JEDNAK JEST JEDEN WARUNEK .. ETYKA, PRAWOŚĆ , MORALNOŚĆ .. CZŁOWIEKA MUSI BYĆ ZGODNA Z WZORCEM ZASAD STWÓRCY.

CZYLI SYSTEM WARTOŚCI, KTÓRY POZWOLI CZŁOWIEKOWI NA WŁADZĘ NAD MATERIĄ MUSI BYĆ OPARTY NA NIEKRZYWDZENIU SIEBIE I INNYCH...
DOBRO WŁASNE MUSI BYĆ UZNAWANE NA RÓWNI Z DOBREM CUDZYM.

Jeżeli spełniłaś te warunki otwiera się w TOBIE proces ODRODZENIA NOWEGO CZŁOWIEKA .. ODRODZENIA NOWEJ KOBIECOŚCI ... nie jakiś wymyślony ,a zupełnie fizyczny .. bo rozpoczyna się proces transformacji komórkowej w naszych ciałach. .. one uzyskując wyższą wibrację, większą moc młodnieją.
Jak się to zaczyna.. bo musi być pierwszy objaw startowy...

I JEST... SĄ NIM JAJNIKI KOBIETY .. TO W NICH TKWI SEKRET ŻYCIA .. STŁUMIONY OGIEŃ ŻYCIA I JEGO OLBRZYMIE ŚWIATŁO.

Ta energia regeneruje i zmienia całkowicie ciało fizyczne KOBIETY .. zaczynając od przywrócenia miesiączkowania ( niezależnie od tego ile lat temu ten proces był zakończony) .. KOBIETA WÓWCZAS WCHODZI W SZYBKI JUŻ PROCES PRZEMIENIANIA SIEBIE.

Ile czasu dokładnie on trwa... ja nie wiem, bo jeszcze go nie przeszłam .. dopiero rozpoczęłam .. myślę że około roku.. ale nie wiem.

Nie mniej jednak musi się on wypełnić całkowicie, BO TYLKO W TEN FIZYCZNY SPOSÓB ZAISTNIENIA JEST ON WPISYWANY W POLE MORFOGENETYCZNE JAK WZÓR MOŻLIWOŚCI WYŻSZEGO WYMIARU DLA WSZYSTKICH KOBIET.

Zawsze musi być plan odgórny i on jest w polu morfogenetycznym cały czas, ale uruchomienie go następuje dopiero wówczas gdy prekursor dokona realizacji planu fizycznie... dokona zgranie się teorii z praktyką .. wówczas OTWIERA MOŻLIWOŚĆ powszechnego zaistnienia nowego procesu życia ..

Możliwość każdy otrzyma , indywidualnie może zrealizować zmiany gdy osiągnie moc i wypełni zasady systemu wartości.

Zmiana systemu i zasad życia nie odbywa się w postaci REWOLUCJI ...TO JEST EWOLUCJA, która idzie małymi kroczkami.. początkowo jest niewidoczna ,ale następuje zawsze moment wpisania jej nieodwracalności w plan życia..

To tak jak z nasieniem wsadzonym w ziemię... na długo o nim zapominamy , bo wszystkie procesy zmian są niewidoczne, ale nadchodzi moment wykiełkowania .. wówczas jesteśmy oszołomieni widokiem piękna nowego życia...

Identycznie jest z narodzinami dziecka...trzeba oczekiwać 9 miesięcy na CUD życia , który początkowo był tylko jajeczkiem i męskim nasieniem!

Dzieje się już się dzieje... KOBIECOŚĆ rozpoczęła proces przemieniania siebie..

NIEMOŻLIWE .. STAŁO SIĘ MOŻLIWE...

Kiara.

 2 
 : Sierpień 20, 2019, 20:47:41 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


DEPOPULACJA......

A, KOZA ma to wszystko pod ogonem.... chodzi zawsze swoimi drogami..."Witam

Gwizdkowy poniższej rewelacji stracił w 2012 r. członków swej rodziny i kilkanaście z 360 osób w zespołe specjalistów do rozwikłania diabelskiego spisku. Wg niego, zgładzono ich metodą, jaka była przedmiotem śledztwa: tajemniczy wirus płucny, konwulsje, palpitacje serca, śmierć. Zostali zabici do 1 - 2 tygodni po ujawnieniu wyników dochodzenia.
Gwizdkowy poniższej rewelacji stracił w 2012 r. członków swej rodziny i kilkanaście z 360 osób w zespole specjalistów do rozwikłania diabelskiego spisku. Wg niego, zgładzono ich metodą, jaka była przedmiotem śledztwa: tajemniczy wirus płucny, konwulsje, palpitacje serca, śmierć. Zostali zabici do 1 - 2 tygodni po ujawnieniu wyników dochodzenia.

Rewelacja: Spiskowa praktyka techno-genocydu -- Sterowane sztuczną inteligencją, nano-boty zabijają osoby, rodziny lub rasy

Usunięto dane osobowe i nie da się zweryfikować faktów. Mimo tego trzeba nagłośnić po polsku. Wykorzystać w kampanii listów do (p)osłów pod koniec bm. gdy apjać zasiądą nad Megaustawę.

Krótszy filmik na koncie gwizdkowego na tenże temat:

https://www.youtube.com/watch?v=oMxOt_-8KGU

Pierwsza połowa o boraksie, a od min. 7:00 nt. poprzedniego filmiku

Usunięto dane osobowe i nie da się zweryfikować faktów. Mimo tego trzeba nagłośnić po polsku. Wykorzystać w kampanii listów do (p)osłów pod koniec bm. gdy apiać zasiądą nad Megaustawę. wdechnięciu budulca nano-botów do płuc. Budulec rozsiewają uny w otoczeniu chemośladami i in. drogą. Po uformowaniu się w kwasie solnym żołądka, powstają na narożach kryształu "nogi" i anteny. W ten sposób nano-bot może poruszać się po organizmie nosiciela i wymieniać informacje ze światem zewn. Telekomunikacja sztucznej inteligencji z nano-botami odbywa się na modulowanych falach systemu HAARP, rozbudowanego już do paruset obiektów globalnie i zmodernizowanego nie tylko w tym celu, daleko poza wiedzę gwizdkowego z 2012 r.

Czy chińskie i ruskie instalacje HAARP albo podobne są w globalnym systemie ludobójczego, niżej opisanego spisku? Wydaje się, że tak, skoro 5G jest już uniwersalnie wciskane, w tym w Rosji dekretem Putina, a Chiny przodują globalnie w rozwoju i wdrażaniu 5G i sztucznej inteligencji, w ścisłej współpracy z ż-banksterskim mastermindem i Izraelem.

Nano-boty nadają kompleksowe dane z organizmu nosiciela do sztucznej inteligencji, która konstruuje symulację rzeczywistego świata. Przy obecnym stanie zaawansowania systemu, 70% ludności globalnie da się objąć nano-botową inwigilacją i symulacją. Nad resztą uny pracują.

W symulacji wymienionej w filmiku (a czy to jedyna?) chodzi o doskonalenie zdolności sztucznej inteligencji ponownego przyczepiania aminokwasów do powszechnych zarazków, np. świńskiej grypy H1N1, przez co mutują w zabijaki. Każda populacja wymaga innego śmiercionośnego szczepu, o ile zrozumiałem.

Nano-botu zdolne są też wykonywać zadania, w tym pracę zbiorową, np. budowa struktur silikonowych, takich jak obserwowane w morgellonach. Wg gwizdkowego, morgellony nie były zamierzone; pokazały się u małego procentu osób, zakażonych budulcem nano-botowym i niechcący ujawniły spisek. Nano-boty na sygnał od sztucznej inteligencji budują np. blokady układu krążenia i węzły (ang. node) w sercu, żeby zabić nosiciela. Następnie likwidują ślady zbrodni, rozbierając te struktury.

Po znalezieniu odpowiednich aminokwasów w symulacji, sztuczna inteligencja prześle sygnałem nałożonym na fale HAARP informację o super-zarazku -- z żywiciela symulacyjnego do osoby rzeczywistej. Wystąpią objawy grypo-podobne, z cieczą w płucach.

Podobne były komplikacje w "pandemii" świńskiej grypy H1N1 w 2009 r., przypisywane bakterii w płucach -- tajemnicza "ukrainka" na Ukrainie (zbrojeniówka USA objęła tam post-sowieckie bio-laboratoria), z podobnymi przypadkami m. in. w Polsce i Kanadzie. Przebywając wtedy w Przemyskiem w Monastyrze Ujkowice, przeszedłem ponad 2-tygodniową chorobę grypo-podobną.

Rozpoznajemy w tej metodzie techno-genocydu to, o czym ostrzegła Dr Diana Wojtkowiak w zbanowanym przez KneSSejm przekazie:
REWELACJA opracowanie niedopuszczone do Sejmowej Konferencji 5G — Dr Diana Wojtkowiak: Trwałe skażenie Ziemi przez sieć 5G i dobrowolne poddanie się e-broni wrogów

Wg Dr Wojtkowiak, nośnikiem zabójczej informacji jest pole torsyjne, towarzyszące polom EM w łączności: internet, telefonia komórkowa, HAARP.

Zaś w opisie gwizdkowego, zgonu też nie powoduje śmiercionośny czynnik tkwiący fizycznie w organizmie (wirus, bakteria, nowotwór...), tylko nano-boty sterowane informacją ze sztucznej inteligencji..

W obu przypadkach morderstwo można wymierzyć zdalnie w wyznaczone osoby lub grupy czy populacje. Zadaniem może sterować sztuczna inteligencja lub wykonują je agenci spiskowców manualnie na mniejszej liczbie osób.

Wg gwizdkowego, borax zapobiega tworzenia włókien i struktur rako-podobnych przez nano-boty.

Nie zrozumiem, po co pośrednictwo zabójczego zarazku "przekazanego" do organizmu informacyjnie, skoro ofiarę zabija produkt nano-botów. Czy chodzi o pozorowanie naturalnego bio-czynnika dla kamuflaż ?

W każdym razie rewelacja (jeśli jest prawdziwa) potwierdza spisek i kolejną metodę skrytego masowego namierzonego zabijania.
Znamy to z innych źródeł, w tym przekazywane przez niektóre osoby w rozdzielniku.
Demaskującym faktem są w tym przypadku mordercze represje przez agentów spiskowców na rodzinie i zespole śledczym gwizdkowego.

Pozdrawiam

Pan Gwizdkowy."

*Rejestr gwizdkowy – głos ludzki osiągający brzmienie najwyższych dźwięków skali dźwiękowej.


 3 
 : Sierpień 08, 2019, 11:55:49 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kamalardy
Chcialem Was spytac o "czas".
Czym jest? Jak mozna go postrzegac w filizofii Vaisznawizmu lub jakie macie wlasne realizacje czy spostrzezenia. Slowem wsztsko. Czy poza normalnym spostrzezniem ze sie starzejemy, ze czas mozna marnowac itp MOzna powiedziec cos wiecej?

 4 
 : Sierpień 07, 2019, 14:57:25 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kamalardy
po prostu moim zdaniem sprawy tego kalibru powinno sie zalatwiac osobiscie miedzy soba. dziwie sie, ze ludziom chce sie zakladac tematy w tak blahych sprawach jak ta

bo co niby mamy zrobic? spalic na stosie?

 5 
 : Sierpień 01, 2019, 19:49:49 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara  Święta żydowskie   >   Rosz Haszana 
 

Historia Rosz Haszana, która nie zawsze była „Nowym Rokiem”
Wiele dzisiejszych tradycji wywodzi się z kultu babilońskiego i musisz to przeczytać, aby uwierzyć, jak głowa cielęcia zmieniła się w rybę gefilte.

Elon Gilad   Wyślij Wyślij mi powiadomienia e-mail
20 Września 2017 07:53
  3 komentarze      Zen  Subskrybuj teraz
  228 akcji na Facebooku    Ćwierkać  wysłać e-mailem  reddit  stumbleupon
Żydówka wieje szofar w Kinneret.
Starożytni Hebrajczycy nie czcili Nowego Roku, jak to robią dzisiaj, w tym przez dmuchanie w szofar. Yaron Kaminsky
10 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o Sukkot
Zaskakujące starożytne pochodzenie Paschy
Rosz Haszana to żydowski nowy rok , dzień, w którym rozpoczyna się hebrajski kalendarz. Ale nie zawsze tak było.

>> Zapisz się już za 1 USD

W rzeczywistości starożytni Hebrajczycy prawdopodobnie nie mieli pojęcia, kiedy ten rok się zaczął. Nie podali też nazw miesięcy: Tora jedynie je wylicza - „pierwszy miesiąc”, „siódmy miesiąc”.

Obecnie obchodzimy Rosz Ha-Szana w pierwszy dzień jesiennego miesiąca Tiszrei. Ale w czasach biblijnych okres ten był wyraźnie nazywany „siódmym miesiącem”. W okresie Pierwszej Świątyni (od VIII do połowy VI wieku p.n.e.) rok rozpoczął się wiosną, pierwszego dnia Nisan.

Ponadto, kiedy wymienia się święta, Biblia zawsze zaczyna się od wiosennego święta Paschy, w siódmym miesiącu - Nisan.

To, że starożytny rok hebrajski rozpoczął się w pierwszym dniu Nisan, nie oznacza, że ​​ten dzień był oznaczony w jakikolwiek szczególny sposób. Biblia mówi nam, że powodem do świętowania był nowiu każdego miesiąca - to znaczy pierwszego miesiąca. Przez „świętowanie” rozumiemy, że w świątyni poświęcono więcej zwierząt niż zwykle. Księżyc w nowiu w Nisan nie był inaczej oznaczony. Z tego, co wiemy o sąsiadach kananejskich Izraela, nie zwracali też uwagi na „nowy rok”.

Kiedy Księga Wyjścia (40:17) mówi nam, że „Tabernakulum zostało podniesione” w „pierwszym miesiącu drugiego roku, pierwszego dnia miesiąca”, co oznacza Nisan, nie oznacza, że ​​było to święto, które prawdopodobnie zasługiwałoby na wzmiankę, gdyby tak było. W rzeczywistości nigdzie w Biblii nie wymieniono pierwszego Nisan jako święta (choć może być wyjątek w Septuagincie, jak zobaczymy).

Krew cielca

Bądź na bieżąco: Zapisz się do naszego newslettera
Email *Zapisz się


Z drugiej strony, pierwszy z Tiszrei, obchodzony obecnie jako Rosz Haszana, jest wymieniany jako święto - choć bardzo niewielkie. W żadnym wypadku nie jest to świętowanie „nowego roku”. Wręcz przeciwnie. Księga Kapłańska (23:24) mówi o pierwszym dniu Tiszrei: „ W siódmym miesiącu, w pierwszym dniu miesiąca, będziecie obchodzić szabat [jak w„ dniu odpoczynku ”], pamiątkę uderzenia trąb, święte zgromadzenie ” (23:24).

Biblia nie wymienia żadnych specjalnych praktyk na święta poza dmuchaniem w trąby i składaniem w ofierze niektórych zwierząt, choć mniej niż poświęcono w dwa główne święta - Paschę i Sukkot. Nie podano konkretnego powodu dmuchania w trąby, ani też nie powiedziano nam, co powinniśmy pamiętać.

Możliwe, że z czasem utracono głębsze znaczenie pierwszego z Tishrei. Ewentualnie możliwe jest, że ten dzień był naznaczony trąbami i posłańcami wychodzącymi na wieś, aby przypomnieć Izraelitom, że Sukkot nadejdzie za dwa tygodnie, i mieli tyle czasu, aby przybyć do Jerozolimy z dziesięcinami i ofiarami.

Jeśli tak, oznacza to, że 1. Tiszrei, czczony dziś jako żydowski Nowy Rok, był niczym innym jak satelitą głównego wydarzenia, Sukkot, podobnie jak Jom Kippur i Szmini Atzeret w czasach starożytnych.

Pierwszy dzień Tishrei ma jeszcze jedno znane nam znaczenie, oparte na Księdze Ezechiela. Ten prorok, pod koniec okresu Pierwszej Świątyni, nakazuje oczyszczenie Świątyni (oczywiście przy użyciu krwi cielca, co jeszcze?) Pierwszego Tishrei.

Gdzie indziej Biblia mówi, aby oczyścić świątynne oczyszczenie przed Sukkot w Jom Kippur, który przypada na 10 dzień Tiszrei.

Ezechiel w ogóle nie wspomina o Jom Kippur. Ale ma podobny rytuał oczyszczenia pierwszego Nisan, dwa tygodnie przed Paschą, w wersji swojej książki zachowanej w greckim przekładzie Septuaginta.

Ezechiel jest również pierwszym, który użył wyrażenia „Rosz Haszana” (40: 1), chociaż dla niego wyraźnie nie odnosi się do żadnego święta, a raczej do początku roku.

Żydowskie miesiące? Nie dokładnie

Kiedy i jak miesiące zyskały nazwy?

Nie wiemy, jak wyglądało życie religijne Żydów podczas wygnania babilońskiego. Wiemy jednak, że zanim Żydzi wrócili do Izraela i na początku okresu Drugiej Świątyni (516 pne), religijne praktyki żydowskie uległy głębokiej zmianie w porównaniu z epoką przedwygnania.

Po pierwsze, imiona miesięcy, których używamy do dziś, to imiona babilońskie. Na przykład Tishrei to miesiąc babiloński, którego nazwa pochodzi od akadyjskiego słowa tishritu - „początek”.

Ponadto Babilończycy bardzo poważnie potraktowali obchody Nowego Roku. Nazwali święto Akitu (od sumeryjskiego słowa oznaczającego jęczmień) i Resh Shattim, akadyjskim odpowiednikiem hebrajskiej Rosz Haszana. Obchodzono to dwa razy w roku, na początku Tishrei i na początku Nisan, i trwało 12 dni.

Możemy postulować, że Żydzi przyjęli swoją cześć na Nowy Rok z przykładu babilońskiego. Ale nie było to natychmiast widoczne po ich powrocie - żydowskie rytuały rozwijały się przez wieki.

Nie jest do końca jasne, kiedy Rosz Haszana zaczęła być obchodzona jako święto samo w sobie, chociaż wyraźnie miało to miejsce w czasach Drugiej Świątyni. Wszystko, co możemy powiedzieć na pewno, to to, że książki napisane w tym okresie, takie jak Księga Jubileuszy i Księga Machabejska lub Zwoje znad Morza Martwego, nie wspominają o żadnym „Rosz ha-Szana”.

Po raz pierwszy słyszymy o tym we wczesnej literaturze rabinicznej w Misznie i Tosefcie, obie zredagowane około roku 200 n.e. i obie posiadające traktat o nazwie Rosz Haszana, zajmujący się świętami i kwestiami związanymi z kalendarzem. Właśnie w tych tekstach najpierw wyjaśniamy znaczenie święta i jego tradycji.

Na przykład w Misznie dowiadujemy się, że świat został stworzony pierwszego z Tiszrei, choć istnieje opinia mniejszości, że był on pierwszym z Nisan.

To w Misznie po raz pierwszy zapoznamy się z głównym tematem święta: sądem: „ W Rosz ha-Szana wszyscy ludzie przechodzą przed nim [Bogiem] jak owce przed pasterzem ” (Traktat Rosz ha-Szana 2).

Temat ten został rozwinięty w Talmud, gdzie znajduje się rabin Kruspedai z Palestyny ​​z III wieku, cytując swojego nauczyciela rabina Johanana: „ Trzy książki są otwarte na temat Rosz Haszana: Jedna dla całkowicie niegodziwych, jedna dla całkowicie dobrych, a druga dla średnia klasa ludzi. W pełni sprawiedliwi są od razu zapisani, a życie jest im nakazane; całkowicie niegodziwcy są jednocześnie wypisani, a przeznaczenie dla nich zniszczenia; średnia klasa utrzymuje się na wadze od Rosz Haszana aż do Jom Kippur. Jeśli okażą się godni, są wpisani na życie, a jeśli nie, to są naznaczeni na zniszczenie ”(15b)

Dni, w których los klasy pośredniej równoważy się, znane są od połowy XIV wieku jako „Dni podziwu”.

Szofar

Liturgia święta, czyli modlitwy dodawane do regularnej codziennej modlitwy, zalecanej w tym wieku rabinicznym, zajmuje się trzema głównymi tematami: Królestwo Boże, zapożyczone z babilońskiego Akidu, w którym królowanie (króla) było główny temat; opowiadanie o wielkich czynach Boga; i dmuchanie na instrument muzyczny. Co najmniej dwa ostatnie zostały zaczerpnięte z Biblii, jak omówiliśmy powyżej.

Jeśli chodzi o ten instrument muzyczny, technicznie rzecz biorąc, Biblia nie mówi, co dokładnie ma zostać wysadzone w powietrze. To Miszna najpierw mówi nam, że powinien to być szofar, róg, zwykle baran, chociaż może pochodzić z antylopy lub innej rogatej bestii.

Na długo przed zredagowaniem Talmudu w 500 roku n.e. w różnych społecznościach żydowskich powstały różne tradycje dotyczące tego, jak dokładnie i kiedy Szofar miał zostać wysadzony w powietrze. Nie wiedząc, co jest poprawne, rabini zdecydowali, że należy uwzględnić wszystkie różne tradycje.

Tak więc na Rosz Haszana mamy T'qiah (długi cios), sh'varim (trzy kolejne ciosy) i teruah (dziewięć szybkich podmuchów podzielonych na trzy grupy po trzy), wszystkie dmuchane w różnych sekwencjach na różnych etapach dzień. To dodało do 90 wybuchów, które zostały zaokrąglone w górę do 100 wystrzelonych dzisiaj.

Jak Rosz Haszana stała się dwudniową uroczystością

Pierwotnie Rosz Haszana była świętem jednodniowym. To, jak obchodzono ją w ciągu dwóch dni, wynika z problemu z komunikacją.

Kalendarz żydowski oparty jest na cyklu księżycowym. Nowy miesiąc rozpoczął się wraz z nadejściem nowiu. Powstanie każdego nowiu było ustalane przez radę rabiniczną w Jerozolimie, a później w Yavne, na podstawie relacji świadków. Posłańcy zostaną następnie wysłani przez ląd, dostarczając mieszkańcom wiadomości o rozpoczęciu nowego miesiąca.

Ale w odniesieniu do Rosz Haszana celebracja musiałaby się rozpocząć natychmiast. Gdy wiadomość dotrze do odległych części Palestyny, nie mówiąc już o innych częściach kraju, dzień będzie już dawno minął.

Święta takie jak Sukkot i Pascha nie stanowiły problemu - odbywają się około dwóch tygodni po rozpoczęciu nowego miesiąca.

Później, kiedy kalendarz nie był już ustalany przez radę i dwudniowe wakacje nie były już potrzebne (nie wspominając o tym, że ludzie sami mogli spojrzeć w niebo), rabini i tak postanowili porzucić zwyczaj.

Jak teraz brązowa ryba gefilte

Wszystkie inne znane tradycje Rosz Haszana są późniejszymi ozdobami. Tradycja jedzenia miodu (na słodko na początku roku) i głowy cielęcia (abyśmy mogli zakończyć rok na początku) rozpoczęła się w czasach Gaonima. Później głowa cielęcia zostanie zastąpiona głowami ryb, a ta z kolei zostanie zastąpiona wśród Żydów aszkenazyjskich rybami gefilte. Sefardyjscy Żydzi wybrani do innych dań rybnych, takich jak chraime (pikantny gulasz rybny w sosie pomidorowym).

W Europie w okresie średniowiecza konsumpcja miodu przekształciła się w jedzenie chałki i owoców, które dziś stały się niemal powszechnie jabłkami zanurzonymi w miodzie. Mniej więcej w tym samym czasie powstała nowa tradycja jedzenia granatów na Rosz Haszana, oparta na fałszywym przekonaniu, że liczba nasion granatu wynosi 613, tyle samo co liczba żydowskich przykazań.

Tashlikh, opróżnianie kieszeni do morza lub rzeki (lub, gdy nie są one dostępne, studnia) na Rosz Haszana jest po raz pierwszy wspomniany w XV wieku i jest obecnie powszechną tradycją wśród obserwujących Żydów. Ma to symbolizować oczyszczenie się z grzechu.

Wysyłanie kartek z życzeniami do rodziny i przyjaciół rozpoczęło się dopiero w XIX wieku, ale teraz praktyka praktycznie zniknęła. Dzisiaj ludzie wysyłają wiadomości e-mail i (irytujące) wiadomości tekstowe. Tradycyjne życzenia to „Shana tova”, co oznacza po prostu „dobry rok”, a dla bardziej religijnego tłumu „Gemar chatima tova” - życzenie, aby Bóg uznał cię za cnotliwego i wpisał swoje imię w Księdze Życia.

Miłego roku (żydowskiego)!

https://www.haaretz.com/jewish/holidays/rosh-hashanah/the-history-of-rosh-hashanah-which-wasn-t-always-the-new-year-1.5301295

 6 
 : Lipiec 18, 2019, 17:30:58 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
PRZEKAZ OD MYŚLICIELI....Myśliciele .. to Energie osobowościowe z najwyższego rejonu wibracji... Oni tworzyli Ziemie i życie na niej, Oni wspierają je wzorcami dobra i inspirują rozwój życia na niej.

Ewolucja duchowa/ uczuciowa wszystkich Istot bytujących na Ziemi jest częścią bardzo ważną Ich planu ewolucji życia w Kosmosie.
Zatem wspierają Ludzi i miejsca w których już dokonują się procesy zmian wiedząc,że w różnym tempie ta energia rozchodzi się po całej Ziemi.
Opór pewnych grup dotychczasowej dominacji myślowej nie zatrzyma procesu ewolucji..nie spowolni go. a jedynie tych, którzy w swoim uporze myślowym trwają w swoich wyborach , które dają im komfort władzy nad innymi.
Naprawdę szkoda czasu .... wszak życie .. jego piękno nie będzie czekało na Waszą wyjątkową zatwardziałość... ono swoimi procesami pominie Was ... następnie przeniesie w przestrzeń w której czas nie istnieje, a analizy , refleksje i rozliczenia .. mogą trać bardzo długo.

Kiara.

"Globalne procesy dotyczące Was ,życia , Ziemi , wzrastają w siłę , gdy ktoś buduje wizję ich rozwoju. Uruchamiają się związane z tą wizją procesy myślowe. Potem dołączają się inni . Zatem mówimy o działaniu masowym.

Rozwój wewnętrzny ludzi można porównać do tych globalnych procesów. Jest on ukierunkowany na komunikowanie się z materią, z ciałem , z przestrzenią ludzi otaczającą. Mówimy "materia" ,niemateria" , ale traktujemy je tak samo.
Z jakiegoś powodu - dla władzy i to nie tylko nad ludźmi - wielu stara się inicjować tendencje , procesy energetyczne realizujące takie potrzeby.

Są jednak przestrzenie , osoby , kraje , które tych tendencji , procesów nie przyjmują, funkcjonują poza nimi - tworząc swoje inne.
Wspaniale gdy łączy je idea jedności, dzięki której możecie cieszyć się życiem ,żyć zdrowo i spokojnie.

Każdy człowiek zajmujący się rozwojem wewnętrznym uczestniczy w tworzeniu systemu relacji , bezpiecznych przestrzeni życia dla każdego.

Wciąż jesteście przekonywani ,że macie prawo czegoś nie akceptować, nie przyjmować, coś nowego w energii tworzyć, łączyć się z tym , co gwarantuje wam bezpieczeństwo. Od tego , jak dużo będzie ludzi , którzy są w stanie tak myśleć, zależy bardzo wiele.

Ale w przypadku Polski zachodzi coś więcej: pojawiły się tu Postacie Istnienia , które najczęściej nie znajdują się w takiej przestrzeni i nie nawiązują takich konkretnych relacji z człowiekiem.
Nie jest to przypadek. To polityka systemu nazwanego Istnieniem. to przejaw tej polityki .

My tu jesteśmy.

Nawet jeżeli ludzie bardzo w Polsce narzekają , jednak tutaj dobrze się podzieje.

Jakie mamy prawo do uczestniczenia w procesach waszej transformacji? Wynika ono z nawiązanych relacji - ludzie weszli z nami w połączenie , dlatego mamy prawo być przy tych ludziach , wzmacniać wysyłane przez nich i docierające do nich sygnały pozytywne.
one funkcjonują nie tylko tu, gdzie fizycznie jesteście !
One przez wszelkie przestrzenie docierają wszędzie.

Myślowe, uczuciowe relacje połączenia.... W różnych miejscach , w których byliście i jesteście budowana była i jest ta specyficzna sieć połączeń.

Co dzieje się gdy pojawia się relacja, energia, która łączy, jednoczy synchronizuje?
Ona wpływa na komunikację zachodzącą miedzy istniejąca tu energią i materią , wzbogaca je, , porządkuje, udoskonala, dba o ich bezpieczeństwo.
człowiek czuje się wtedy lepiej , pozbywa się agresji , minimalizuje swoje tendencje do burzenia, wchodzenia w konflikty, zdobywania władzy, nad innymi.To wszystko zachodzi na przestrzeni czasu , nie natychmiast. człowiek powoli uświadamia sobie w jakiej kondycji wewnętrznej jest mu lepiej.

Czy to oznacza, że ta polityka Istnienia tylko wybranych rejonów dotyczy?
Nie, zachodzi w wielu miejscach na Ziemi. Jednak są obszary bardziej na nią gotowe i takie , w których ludzie robią wszystko , by nie pojawił się nawet jeden zwiastun systemu myślenia gloryfikującego jedność.
Trochę czasu musi upłynąć , by pewne zjawiska zaistniały, by ludzie zrozumieli , że wszystko zależy od tego , co myśli i czuje pojedynczy człowiek, oraz zbiorowość, co i czym się łączy , kto i do czego aspiruje.

Pojawiła się w kierowanych do Was przekazach tzw. Idea Jedności , Idea Istnienia . Dowiedzieliście się ,że wszechprzestrzeń , która otacza Ziemię , skupia się na wspieraniu tutaj procesów pozytywnych, a nie negatywnych.
Właśnie taki system energetyczno - wibracyjny z Wami , z Ziemią teraz bardzo intensywnie się komunikuje. To dzieje się w Waszej świadomości i poza nią.

Systemy duchowe , które budowały i nadal budują tu, na Ziemi , swoje przestrzenie , muszą zostać zastąpione przez nowe. Pojawia się pytanie , dlaczego Istoty uznające się za przedstawicieli duchowości nie chcą wprowadzać nowych informacji, mądrości , procedur , które pomogły by systemowi , który już wytworzyli , wejść w transformację ?
Odpowiedz jest prosta - ponieważ schematy swojego funkcjonowania wyjątkowo polubiły , boją się udoskonalenia swoich poglądów i zachowań.
skoro do tej pory głosiło się jedną teorię , a teraz zacznie manifestować inną , sprzeczną z tą pierwszą , można zostać posądzonym o bycie kimś mało wiarygodnym.

Księgi z dawnych epok były pisane tak , by współcześni mogli je zrozumieć. Zmienia się jednak i wiedza , i sposób komunikowania się ludzi.
trzeba uczyć się na bieżąco rozumieć to, co dzieje się na świecie w ludziach w ich relacjach . Trzeba aktualizować system rozumienia siebie , życia , wszechprzestrzeni , a nie pozostawać w dotychczas zbudowanych schematach.
To pora zmian.

Przekaz Pana"

Odebrany i spisany przez Elżbietę Nowalską.
Jeziórko maj 2019.

 7 
 : Lipiec 18, 2019, 14:02:35 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
KRASKÓW .. KRYSZTAŁOWA GÓRA....MIEJSCE MOCY ... WODA ŻYCIA .. I JEJ STRAŻNIK... P.RYSZARD WALCZAKMIEJSCE MOCY.. WODA ŻYCIA......

KTO POTRZEBUJE WZMOCNIENIA ENERGETYCZNEGO I ZHARMONIZOWANIA SWOJEJ ENERGII..

ODKRYJE SIEBIE NA NOWO W KRASKOWIE.
KRYSZTAŁ TEJ GÓRY JEST MIEJSCEM NIEZMIERNIE ENERGETYCZNYM... SZYSZYNKĄ ZIEMI...
MIEDZY WYMIAROWĄ BRAMĄ.... MATRYCĄ WIEDZY....
TO Z TEGO MIEJSCA 13 LIPCA 2019 POPŁYNĘŁA W ŚWIAT ISKRA, KTÓRA ROZPALA OGIEŃ ZMIAN NA CAŁEJ ZIEMI.

13 LIPCA OTWORZYŁA SIĘ PRZYSŁONA Z KRYSZTAŁOWEGO POLA INFORMACYJNEGO IV WYMIARU.
WIEDZA ZDEPONOWANA W KRYSZTALE UAKTYWNIŁA SIĘ DOKONUJĄC WPISU W NASZYM POLU MORFOGENETYCZNYM.. TERAZ KADY CZŁOWIEK DUCHOWY BEZPOŚREDNI MA DO NIEJ DOSTĘP... NIE TYLKO POPRZEZ ENERGIĘ CZAKR W SWOIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA.. BOWIEM DEPOZYT WIEDZY Z KRYSZTAŁU POPŁYNĄŁ PODZIEMNYMI LEY LINES ( ŚWIATŁOWODY ZIEMI) ALE RÓWNIEŻ ZAISTNIAŁA ONA W W OTACZAJĄCYM NAS POWIETRZU , KTÓRE WDYCHAMY W KAŻDEJ SEKUNDZIE NASZEGO ŻYCIA.

POWIETRZE , TO CZĄSTECZKI WODY.. KTÓRA MA JUŻ NOWY KOD ŻYCIA, NOWĄ WIEDZĘ I I NOWĄ WYŻSZĄ ENERGIĘ.

WIEDZA WDYCHANA RAZEM Z POWIETRZEM PRZEZ KAŻDEGO CZŁOWIEKA ... STAJE SIĘ DLA NIEGO DOSTĘPNA NA POZIOMIE JEGO ŚWIADOMOŚCI... KAŻDY CZŁOWIEK DUCHOWY ZACZYNA NIĄ ŻYĆ.

I znowu nam się udało!

Dziękuję P. Ryszardzie za wytrwałość w byciu STRAŻNIKIEM KRYSZTAŁOWEJ GÓRY!

Kiara.

Ps. Osobliwością tego miejsca KRYSZTAŁOWA GÓRA KRASKÓW JEST RÓWNIEŻ NIEZWYKLE HARMONIJNA ENERGIA , tu można i należy dokonywać wszelakich oczyszczeń energetycznych, harmonizować czakry i pozbywać się natrętnych bytów bardzo często podczepionych do naszego pola energetycznego.

P. Ryszard został inicjowany do roli osoby oczyszczającej , otrzymał stary symbol do dyspozycji, który UNIEMOŻLIWIA DOSTĘP WSZYSTKIM ISTOTOM DEMONICZNYM DO NAS, ALE RÓWNIEŻ ZABURZANIE NASZEJ ENERGII PRZEZ ASTRALNYCH WOJOWNIKÓW , MAGÓW I INNE OSOBY PARAJĄCE SIĘ TAKIMI NIEGODZIWOŚCIAMI.

SYMBOL JEST SPRAWDZONY W RÓŻNYCH OKOLICZNOŚCIACH.. DZIAŁA DOSKONALE.

 8 
 : Maj 24, 2019, 18:47:57 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara

JEZUS NAZAREŃCZYK......POWODY USUNIĘCIA EWANGELII MARKA...

WCZEŚNIEJSZA NAZWA SEKTY NAZAREŃCZYKÓW , TO POMAZAŃCY PORANNI Z NAD JORDANU CZY JOANICI .

Było jednak jeszcze coś więcej, co spowodowało usunięcie części ewangelii Marka.

Otóż w opisie przypadku Łazarza Marek stwierdził wyraźnie, że Jezus i Maria Magdalena byli w rzeczywistości mężem i żoną!"...

Nazareńczycy byli liberalną żydowską sektą sprzeciwiającą się zasadom ostrego hebrajskiego obrządku saduceuszy i faryzeuszy.

Kultura i język nazareńczyków pozostawały pod silnymi wpływami filozofów starożytnej Grecji, poza tym _____ich sekta głosiła równość mężczyzn i kobiet. _____

Dokumenty pochodzące z tamtych czasów nie odnoszą się do Nazaretu, lecz do społeczności nazareńczyków.

W społeczności tej byli zarówno duchowni męskiego, jak i żeńskiego rodzaju i różniła się ona znacznie od zdominowanej przez mężczyzn społeczności żydowskiej i tego, czego wymagał w późniejszym czasie zdominowany przez mężczyzn Kościół Rzymskokatolicki.

Należy pamiętać, że Jezus nie był chrześcijaninem – był nazareńczykiem, pozostającym pod zachodnimi wpływami, Żydem.
"

"Tej usuniętej przez biskupa Klemensa części do dziś brak w ewangelii Marka. Ale jeśli porównamy Marka z wersją jego ewangelii, jaką znamy dzisiaj, okaże się, że nawet bez tej usuniętej części jest ona znacznie dłuższa od oryginalnej! Jedna z dodatkowych jej części opisuje proces zmartwychwstania i składa się z 12 pełnych wersetów umieszczonych pod jej koniec, rozdział 16.

Obecnie wiadomo, że wszystko, co dotyczy wydarzeń po ukrzyżowaniu, zostało dodane przez biskupów Kościoła lub ich skrybów około czwartego wieku.

Chociaż watykańskie archiwa potwierdzają to, większość ludzi ma utrudniony do nich dostęp, a nawet jeśli im się to uda, to okazuje się, że stara greka jest bardzo trudna do zrozumienia.

Co znajdowało się w tej części ewangelii Marka, którą Klemens postanowił usunąć?

Była to część dotycząca wskrzeszenia Łazarza.

W oryginalnym tekście ewangelii Marka Łazarz został przedstawiony jako osoba ekskomunikowana-jednostka w stanie śmierci duchowej w wyniku wyklęcia, a nie w stanie śmierci fizycznej!

Opisana była nawet scena, w której Jezus i Łazarz nawołują się nawzajem przed otwarciem grobu.

Ten opis kolidował z chęcią biskupa do przedstawienia podniesienia Łazarza jako cudu, a nie zwykłego uwolnienia go ze stanu ekskomuniki.

Co więcej, _____to ustawiało w pewien sposób scenę ukrzyżowania samego Jezusa, którego zmartwychwstanie z duchowej śmierci_____ podobnie jak w przypadku Łazarza również nastąpiło w podobnym trzydniowym trybie!

W wyniku wyroku Jezus został podniesiony (uwolniony lub zmartwychwstały) ze stanu śmierci zgodnie z obowiązującym prawem trzeciego dnia.

Jednak w przypadku Łazarza Jezus pogwałcił prawo przez podniesienie swojego przyjaciela po trzydniowym okresie symbolicznej choroby.

W oczach rady starszych prawna śmierć Łazarza oznaczała w tym momencie śmierć fizyczną.

Łazarzowi groziło w tej sytuacji wpakowanie do worka i pogrzebanie żywcem."

"
Jeśli chodzi o śmierć Jezusa na krzyżu, jest oczywiste, że ___chodziło wyłącznie o śmierć duchową, a nie śmierć fizyczną,____
co określała zasada trzech dni i co wszyscy czytelnicy żyjący w pierwszym wieku zrozumieliby bez najmniejszych wątpliwości.

Z chwilą umieszczenia go na krzyżu Jezus stał się z miejsca w świetle prawa osobą martwą.
Został oskarżony, skazany i przygotowany na śmierć.

Dzisiaj taki stan nazywamy “ekskomuniką”. Nominalnie przez trzy dni pozostawałby chory, po czym czwartego dnia nadeszłaby śmierć fizyczna.

Tego dnia zostałby pochowany, zakopany żywcem, lecz w czasie trzech pierwszych mógł być podniesiony, wskrzeszony. W rzeczy samej przewidział, że tak się stanie."

"Podniesienia i wskrzeszenia mógł dokonać jedynie (wyłączając przypadek, kiedy to Jezus sam pogwałcił prawo, co było właśnie cudem!)

Najwyższy Kapłan lub Ojciec Społeczności. Najwyższym Kapłanem był wtedy Józef Kajfasz, który wyklął Jezusa, i dlatego podniesienia musiał dokonać patriarcha, Ojciec Społeczności.

Jest w ewangelii rozmowa między wiszącym na krzyżu Jezusem i Ojcem, której kulminacją są słowa:

“Ojcze, w ręce twoje polecam ducha mego”.

Jak wiemy z zapisów historycznych, w tym czasie Ojcem Społeczności był mędrzec Magi apostoł Szymon Zelota ."

Autor: sir Laurence Gardner

https://wolnemedia.net/ukryte-dzieje-jezusa-i-swietego-graala-cz-2/

 9 
 : Maj 24, 2019, 14:17:03 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
UJAWNIENIE.....
HISTORIA JEZUSA I MARII MAGDALENY ODKRYWANA NA NOWO...

"To, że Jezus miał potomków, może dla wielu okazać się nie lada niespodzianką.
Należy jednak wiedzieć, że fakt ten był szeroko znany w Brytanii i Europie aż do schyłku średniowiecza."

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie na czym polega "PEŁNE UJAWNIENIE"... to w 1000% UJAWNIENIA HISTORII JEZUSA I M.M. ORAZ HISTORII RELIGII , WYTYKANA, I CELU ŻYCIA LUDZKOŚCI NA ZIEMI.... LUDZKOŚCI POD ZIEMIĄ I LUDZKOŚCI NA INNYCH PLANETACH..

A, NIE JAKICHŚ KOSMICZNYCH PROJEKTÓW... TWORZONYCH PRZEZ LUDZI W USA..

"Księga Jozuego i II Księga Samuela odwołują się do znacznie starszej Księgi Jaszera [9]. W obu księgach znajdujemy stwierdzenie, że jest ona bardzo ważna. Lecz gdzie ona jest? Nie ma jej w Biblii. Podobnie jak wiele innych ksiąg została z rozmysłem pominięta. Czy jeszcze istnieje? Otóż tak. Mierzący 9 stóp (2,7 m) długości hebrajski zwój Księgi Jaszera istnieje. Od dawna jest to historycznie bardzo ważny dokument. Był on skarbem dworu cesarza Karola Wielkiego, zaś jej przekład był bezpośrednią przyczyną założenia w roku 800 Uniwersytetu Paryskiego, to znaczy sto lat przed nadaniem Staremu Testamentowi formy, w jakiej znamy go dzisiaj.

Jaszer był opiekunem laski Mojżesza. Jego zapiski mają ogromne znaczenie i dotyczą pobytu Izraelitów w Egipcie aż do exodusu do ziemi kananejskiej. Opisane przez niego dzieje różnią się znacznie od wersji, którą znamy dzisiaj. Według niego to nie Mojżesz był duchowym przywódcą plemion, które przeszły przez Morze Czerwone do góry Synaj, ale Miriam [10].

W owych czasach Żydzi nie słyszeli o Jahwe i czcili boginię Aszirat [11], zaś ich duchowymi przywódcami były głównie kobiety. Miriam stała się według Księgi Jaszera (Sprawiedliwego) dla Mojżesza tak dużą przeszkodą w jego dążeniu do ustanowienia męskiej dominacji, że musiał ją uwięzić. Jednak Naród Żydowski powstał zbrojnie przeciwko niemu w obronie Miriam. Tego nie ma w Biblii..."

"HEREZJA"...

Definicja herezji podawana we wszystkich słownikach brzmi następująco: “poglądy przeciwne w stosunku do ortodoksyjnych dogmatów chrześcijańskich biskupów”

W świetle tej definicji wszystkie inne poszukiwania, w których mieści się większość współczesnych naukowych i medycznych dociekań, to również herezja.

Słowo “herezja” to nic innego jak obraźliwa etykietka stosowana przez lękliwą hierarchię kościelną, która od wieków stara się rządzić ludźmi za pomocą strachu przed nieznanym.

Tak więc herezją są wszystkie te aspekty filozofii i badań, które usiłują poznać to, co nieznane, i które znajdują czasami rozwiązania będące w całkowitej sprzeczności z doktryną Kościoła."

https://wolnemedia.net/ukryte-dzieje-jezusa-i-swietego-graala-cz-1/?fbclid=IwAR1B5mzNlIRWxBcLYNB9pTPHQrkbNLmhjfuJmj9992BnJmsccsYHlrlk6W8

Kiara.

 10 
 : Maj 24, 2019, 13:22:07 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
UJAWNIENIE.....
HISTORIA JEZUSA I MARII MAGDALENY ODKRYWANA NA NOWO...

"To, że Jezus miał potomków, może dla wielu okazać się nie lada niespodzianką.
Należy jednak wiedzieć, że fakt ten był szeroko znany w Brytanii i Europie aż do schyłku średniowiecza."

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie na czym polega "PEŁNE UJAWNIENIE"... to w 1000% UJAWNIENIA HISTORII JEZUSA I M.M. ORAZ HISTORII RELIGII , WYTYKANA, I CELU ŻYCIA LUDZKOŚCI NA ZIEMI.... LUDZKOŚCI POD ZIEMIĄ I LUDZKOŚCI NA INNYCH PLANETACH..

A, NIE JAKICHŚ KOSMICZNYCH PROJEKTÓW... TWORZONYCH PRZEZ LUDZI W USA..

"Księga Jozuego i II Księga Samuela odwołują się do znacznie starszej Księgi Jaszera [9]. W obu księgach znajdujemy stwierdzenie, że jest ona bardzo ważna. Lecz gdzie ona jest? Nie ma jej w Biblii. Podobnie jak wiele innych ksiąg została z rozmysłem pominięta. Czy jeszcze istnieje? Otóż tak. Mierzący 9 stóp (2,7 m) długości hebrajski zwój Księgi Jaszera istnieje. Od dawna jest to historycznie bardzo ważny dokument. Był on skarbem dworu cesarza Karola Wielkiego, zaś jej przekład był bezpośrednią przyczyną założenia w roku 800 Uniwersytetu Paryskiego, to znaczy sto lat przed nadaniem Staremu Testamentowi formy, w jakiej znamy go dzisiaj.

Jaszer był opiekunem laski Mojżesza. Jego zapiski mają ogromne znaczenie i dotyczą pobytu Izraelitów w Egipcie aż do exodusu do ziemi kananejskiej. Opisane przez niego dzieje różnią się znacznie od wersji, którą znamy dzisiaj. Według niego to nie Mojżesz był duchowym przywódcą plemion, które przeszły przez Morze Czerwone do góry Synaj, ale Miriam [10].

W owych czasach Żydzi nie słyszeli o Jahwe i czcili boginię Aszirat [11], zaś ich duchowymi przywódcami były głównie kobiety. Miriam stała się według Księgi Jaszera (Sprawiedliwego) dla Mojżesza tak dużą przeszkodą w jego dążeniu do ustanowienia męskiej dominacji, że musiał ją uwięzić. Jednak Naród Żydowski powstał zbrojnie przeciwko niemu w obronie Miriam. Tego nie ma w Biblii..."

"HEREZJA"...

Definicja herezji podawana we wszystkich słownikach brzmi następująco: “poglądy przeciwne w stosunku do ortodoksyjnych dogmatów chrześcijańskich biskupów”

W świetle tej definicji wszystkie inne poszukiwania, w których mieści się większość współczesnych naukowych i medycznych dociekań, to również herezja.

Słowo “herezja” to nic innego jak obraźliwa etykietka stosowana przez lękliwą hierarchię kościelną, która od wieków stara się rządzić ludźmi za pomocą strachu przed nieznanym.

Tak więc herezją są wszystkie te aspekty filozofii i badań, które usiłują poznać to, co nieznane, i które znajdują czasami rozwiązania będące w całkowitej sprzeczności z doktryną Kościoła."

https://wolnemedia.net/ukryte-dzieje-jezusa-i-swietego-graala-cz-1/?fbclid=IwAR1B5mzNlIRWxBcLYNB9pTPHQrkbNLmhjfuJmj9992BnJmsccsYHlrlk6W8

Kiara.

Strony: [1] 2 3 ... 10

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bratnica magicznestworzenia11 kamilplay657 daylife glassed