Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Wrzesień 15, 2020, 11:57:03 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Andrzej Sienkiewicz
A ja czytam różne fora i blogi, w ogóle bardzo lubię randkować ale teraz nie ma sensu)) dlatego czytam takie blogi jak https://zycie.news/category/milosc przed snem żeby czas szybciej leciał. Więcej na razie co nie wiem co porobić...

 2 
 : Wrzesień 15, 2020, 11:55:32 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Andrzej Sienkiewicz
Obecnie bardzo ważne jest poznanie najnowszych wiadomości dotyczących koronawirusa. Dlatego przeczytałem blog https://kolezanka.com/wiadomosci. Tam znajdziesz najważniejsze wiadomości na ten temat ze wszystkich krajów świata.

 3 
 : Wrzesień 11, 2020, 08:18:01 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Andrzej Sienkiewicz
Och, nowe książki, dzięki

 4 
 : Wrzesień 11, 2020, 08:16:40 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Andrzej Sienkiewicz
Ciekawy

 5 
 : Sierpień 09, 2020, 13:02:09 
Zaczęty przez KayHarpur - Nowe: wysłane przez KayHarpur
________, _ _______ __ _______ _____________ ______, __ ________ _____, ___________.

_____ ___ _________ ______________, ___ ______ ____ __________ _ ______ __ ___. _______ _______, __________ _________ ____ _ ___ ______, ____ ___ _____ _______________ _______ __ _____________ ______________, _______ _____ ___ _________, ___ _ __ _________.

___ _____ __ ________, ____ ______ _______ _________ _____________ ___ __________ ____. _________ ______ _______ _____ __ __________ ___ _____ __ __________ _______ _______ ___________ _ ________ _______.
_ _______ _ ________ _______ ____ _____ ____ ___________ __________ _ _________ _____ _______ _________, _ _____ ______ ___________. M.: Smysl, 2005. 310 s. __ _ _____ ____, ___________ _____ ____ ____ ________ _ ___________ _______ _______.
https://newsib.ru/read/koe-chto-interesnoe-pro-onlajn-kazino-eldorado-24.html
________, ________, ____________, __ ___ ____ _ ______ _________ _____, _______ _______ ___ _____ __________ ___________, __________. Click and Pick _______________ _ ______ __________ ________ _ ________ _______ _ _____ ________ _______ __________ ____, ___ ______ ________ __ ____________ ___________, _____ ________ __________ _______. _____ ________ ________ _________ ______ ______ - ______ ______ __________, _____ __ _______ ___________ _______ _ ___ ____ _ _______________ ____ ________ (19,4%).
_ ______ _ _______ ________ _______ _______, ___ ______ _____ _____ _________ ________ _ _________ __ ________ ____________ ________________, _______ _____ _______________ _______ _____________ ________ _______ _ _______ _ __________ ____________ _______ _____. _____________ _______ - ___ ____ _____ ___________. ____ _ ______ - ___ ____ _ ____________ ___________ _ _______ ____________.

 6 
 : Grudzień 14, 2019, 19:03:29 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


APOKALIPSA...ODSŁONIĘCIE.. UJAWNIENIE...W nocy z 12 na 13 grudnia 2019 została zapieczętowana dotychczasowa przeszłość CZŁOWIEKA .

Co to znaczy.... do północy 12 można było jeszcze dopełniać swoja osobowość nowymi  barwami istnienia. Od północy ten proces zamknął się definitywnie... nasz energetyczny obraz stał się fundamentem przyszłości.. a to znaczy że NASZE CIAŁO ASTRALNE ZAKOŃCZYŁO PROCES TWORZENIA SIĘ.

Wytłumaczę na przykładzie pieczenia ciasta....

Praktycznie do północy mogliśmy nasze ciasto wzbogacać przeróżnymi dodatkami.
Ale na moment przed północą musiało być już w nowej formie ( pisałam wcześniej o nowej sieci strukturalnej opartej na KWIECIE ŻYCIA.. TO JEST NOWA  FORMA ... KOLEJNE CIAŁO ENERGETYCZNE , KTÓRE ZACZĘLIŚMY TWORZYĆ...N
Natomiast nasza dotychczasowa  energia wzbogacona wyższą wibracją, to jest ciasto) "włożone do piekarnika " .. tzn . jeden proces zakończony , otworzony drugi , bo nastąpiło wejście Ziemi w jej wyższą wibrację.

Rozpoczął się NOWY PROCES naszego istnienia... po północy została zapieczętowana bezpowrotnie przeszłość ( dźwiękiem.. kodem dźwiękowym ) zapieczętowanie przeszłości.. znaczy,że nie można już niczego w niej zmienić ani przenieść do przyszłości.. PRZYSZŁOŚĆ ZACZĘŁA TWORZYĆ SIĘ NA FUNDAMENTACH TEGO CO ZAISTNIAŁO DO 12 GRUDNIA.

Otworzona NOWA PRZYSZŁOŚĆ LUDZKOŚCI od północy z 12/13 rozpoczęła pisanie NOWEJ JEJ  HISTORII .

Znaczy to również ,że weszliśmy w proces oczyszczania Ziemi .. czyli jej powrotu do PIERWOTNEGO WZORCA ENERGETYCZNEGO.. I PIERWOTNEJ PRAWDZIWEJ WIEDZY .

13. 12. 2019 to kumulacja w procesie.. na Ziemie wybiegły 4 Konie Apokalipsy.. ale ten CZARNY będzie z nami do 13 marca 2020.

DO KOŃCA ROKU 2019 PEWNE STRUKTURY WŁADZY NA ZIEMI MUSZĄ OPUŚCIĆ SWOJE POZYCJE.

OD 01.01 2020 WCHODZIMY W BARDZIEJ INTENSYWNY CZAS ZMIAN.. I TAK BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PRZEZ CAŁY NADCHODZĄCY ROK.

Kiara.

Ps. Otrzymałam liścik od przyjaciółki ...

Pt, 13.12.2019 23:50

Małgosiu,

za chwilę rusza mój pociąg. Nie wiem, czy wiesz, ale dzisiaj najbardziej wpływowi ludzie świata mieli supertajną naradę. Zobaczymy, co z tego dla nas Szaraczków wyniknie. Ruszyliśmy, nie trafiłam w klawisze. Mam dwie noce w podróży. Odezwę się po powrocie. Buziaki."

****

Oczywiście że nie wiem nic o naradach najbardziej wpływowych ludziach świata..Szczerze mówiąc nie bardzo mnie to interesuje dopóki nie ingerują w moją przestrzeń..

Ale dzisiaj nad ranem powstała taka ingerencja.. z mocnym usiłowaniem przejęcia mnie i zdominowania inną osobowością... czyli pewnie z usiłowaniem  wtłoczenia mi jakiegoś "cud " programu do mózgu"

Jasna sprawa,że nic z tego nie wyszło , jednak wydawało im się że  w trakcie pełnego uaktywnienia procesu zmian .. trwa on 24 h. jeszcze coś mogą poprzewracać.

Nie moi mili ... nic z tego ... "ciasto w piekarniku jest już w nowej formie w trakcie procesu pieczenia".....

Dla mnie ta informacja była klejem zrozumienia wszystkiego co działo się w tym czasie obok mnie.

DO MROCZNEGO towarzystwa ,, nareszcie dotarło że 11 lat mojej pracy energetycznej w obecnym miejscu zamieszkania przyniosło rezultat  definitywny.

Kiara.


 7 
 : Grudzień 04, 2019, 22:42:55 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
CZY POLSKA BĘDZIE NADAL POLSKA ...
POCZTÓWKA Z PRZYSZŁOŚCI.. tej całkiem bliskiej...

Otóż będzie POLSKA .. POLSKĄ

Polacy przejrzeli na oczy , mają już dosyć robienia z siebie bez mózgowych idiotów zaczęli się buntować i jednoczyć.

Już nie wystarczy przekupstwo w Sejmie , już nie wystarczą przemycone tam wrogie naszej narodowej tożsamości jednostki.

Ludzie zaczęli cenić swoje dzieci.. walczą dla nich, o ich przyszłość.

Obecny czas nie jest czasem dosłownej walki na znaną nam broń... NASZĄ BRONIĄ JEST NASZA ŚWIADOMOŚĆ, KTÓRA BARDZO EFEKTYWNIE ZMIENIA OTACZAJĄCE NAS POLE ŚWIADOMOŚCI GLOBALNEJ.

Ludzie już wiedzą,że to ono decyduje o wydarzeniach teraźniejszości i przyszłości.. to był najbardziej ukrywany przed nami sekret...

MASA LUDZKIEJ POZYTYWNEJ ENERGII ZMIENIA WSZYSTKO..

POLACY PRZEBUDZILI SIĘ .. SPRZYJA NAM ENERGIA NASZEJ ZIEMI.. KTÓRA MA PREKURSORSKIE DZIAŁANIE DLA CAŁEJ ZIEMI.

PEWNE GRUPY WŁADZY ( RELIGIJNE , ALE NIE TYLKO RELIGIJNE DOSKONALE O TYM WIEDZIAŁY) DLATEGO ZA WSZELKĄ CENĘ SĄ USIŁOWANIA PRZEJĘCIA TERYTORIUM POLSKI..

PAMIĘTAĆ MUSIMY.. ŻE WSZYSTKO JEST ENERGIĄ.. I TAK NAPRAWDĘ TA UKRYTA WOJNA TOCZY SIĘ O UNIKALNĄ ENERGIĘ ZWIĄZANĄ Z NASZĄ ZIEMIĄ!

OD MOMENTU STWORZENIA ŚWIATA ... PUNKTEM ZEROWYM , ALE ZARAZEM POCZĄTKOWYM NA TARCZY CZASU SĄ ZIEMIE NA KTÓRYCH ŻYJEMY.

ONE KOŃCZĄ JEDNĄ EPOKĘ .. DANĄ CYWILIZACJĘ I ZACZYNAJĄ NASTĘPNĄ.. NIE DLATEGO ŻE AKURAT MY POLACY TU ŻYJEMY.. ALE DLATEGO ,ŻE TU SĄ ZDEPONOWANE W NASZYCH ZIEMIACH WIRY ENERGETYCZNE O PRZEOLBRZYMIEJ MOCY... POWODUJĄCE ZMIANY GDY LUDZIE OSIĄGAJĄ ODPOWIEDNI POZIOM SAMOŚWIADOMOŚCI.

PONIEWAŻ OSIĄGNĘLIŚMY GO I TO JEST MOMENT KOLEJNEJ EWOLUCJI... ŚWIADOMI TEGO FAKTU ZWOLENNICY DOTYCHCZASOWEGO UKŁADU SIŁ CHCĄ ZA WSZELKĄ CENĘ..

1.POWSTRZYMAĆ TĄ EWOLUCJĘ

2. POWSTRZYMAĆ WSZYSTKIE PROCESY OTWIERANIA SIĘ ŚWIADOMOŚCI LUDZI.

3. PRZEJĄĆ NASZE ZIEMIE , BY BĘDĄC ICH WŁAŚCICIELAMI STAĆ SIĘ DECYDENTAMI WSZYSTKICH ZMIAN

NA SZCZĘŚCIE POMIMO UTAJNIENIA TYCH INFORMACJI I USIŁOWANIA PRZEKIEROWANIA LUDZKICH ZAINTERESOWAŃ ORAZ SYSTEMU WARTOŚCI W DEGRADUJĄCĄ NAS PRZESTRZEŃ... UDAŁO NAM SIĘ !!

UDAŁO NAM SIĘ UAKTYWNIĆ DO NIEZBĘDNEJ MOCY CZAKRAMY NA ZIEMIACH NIE TYLKO POLSKICH , A TE NA POLSKICH PRACUJĄ PEŁNĄ MOCĄ!

TO ONE UAKTYWNIŁY PRADAWNĄ SIEĆ PODZIEMNYCH ŚWIATŁOWODÓW .. KTÓRA W GRUDNIU TEGO ROKU OSIĄGNIE ZESPOLENIE Z CAŁĄ ZIEMSKĄ SIECIĄ STRUKTURALNĄ , A LATEM OSIĄGNIE 100% SWOJEJ MOCY ŚWIETLISTOŚCI... CO ZNACZY PEŁNI PRZEKAZU INFORMACYJNEGO.

CO.. TO DLA NAS ZNACZY....

ZARÓWNO ZIEMIA JAK I CZŁOWIEK , ORAZ CAŁA PRZYRODA POWRÓCIŁA DO PIERWOTNEJ SIECI STRUKTURALNEJ ZIEMI.
TO.. CO BYŁO DAWNO TEMU WYGASZONE... ZACZNIE ISTNIEĆ PONOWNIE.

SIEĆ STRUKTURALNA ZIEMI TO ENERGETYCZNY WZORZEC ŻYCIA.. DECYDUJĄCY ZARÓWNO O PARAMETRACH ZEWNĘTRZNEGO WYGLĄDU, JAK I O WEWNĘTRZNYCH PROCESACH ENERGETYCZNYCH, WZORCACH MYŚLOWYCH ŻYCIA I DZIAŁANIA NAS WSZYSTKICH.

TO.. WSZYSTKO CO JEST DUCHOWE , JEST ZBUDOWANE NA INNYCH UKŁADACH ENERGETYCZNYCH ZACZNIE SIĘ PRZEKSZTAŁCAĆ DOSYĆ SZYBKO.

TO. CO NIE JEST DUCHOWE I NIE MA MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z PEŁNI ENERGETYCZNEJ NOWEJ SIECI STRUKTURALNEJ... ZDEMATERIALIZUJE SIĘ, BO NIE POSIADAJĄC SPOIWA ŁĄCZĄCEGO JEGO ENERGIĘ W OKREŚLONE WZORCE MATERIALNE .. DOKONA SWOJEGO UNICESTWIENIA.... IDENTYCZNIE JAK ZAMEK Z PIASKU .. GDY WODA ...  SPOIWO ELEMENTÓW ZNIKA .... ELEMENTY TWORZĄ LUŹNĄ GÓRKĘ ZIARENKA PIASKU.

No cóż kilka dni temu miałam możliwość zobaczenia tego procesu na planie energetycznym.. jest nieunikniony!

Zostaną zdematerializowane również wszystkie fałszywe  wzorce stworzone jako kopie PIERWOTNEGO  KODU ŻYCIA.

I znowu nam się udało..... chociaż naprawdę była to długa i bardzo trudna droga!

Kiara.

 8 
 : Listopad 27, 2019, 22:53:06 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
SEKRETY KOBIECOŚCI .. I NASZEJ KRWI.


https://www.youtube.com/watch?v=WVzQP27xasU&fbclid=IwAR3uHpO73qkjL48mx4_iS9ZcgpcGYTmxSne8wZz31wlm9wFBOXF7CQfRWQk

Symbole energii żeńskiej.Tajemnica Graala.Marek Taran cz2

Witam obydwu Panów i dziękuję za wspaniały wykład P. Marka.. z wielkim podziękowaniem za zapamiętaną mądrość Babci i kobiet z Ukrainy.


Ale.... ja niosę w sobie wiedzę , która nie jest znana P. Markowi i powinna być uzupełnieniem Jego przekazu.


Jaka jest dojrzała kobieta i co jest jej najistotniejszą cechą..... jest nią MĄDROŚĆ JEJ SERCA .. delikatność , subtelność są kobiecymi elementami przez które przejawia się kobieca mądrość.


Bardzo zaintrygowały mnie informacje na temat Marii Magdaleny , rodu dynastycznego i linii krwi.


Na podstawie mojej wiedzy wewnętrznej .. i nie tylko ,  WIEM że na Ziemi istnieje RÓD DYNASTYCZNY MARII MAGDALENY I JEZUSA , ale również istnieje drugi RÓD DYNASTYCZNY  MARII MAGDALENY I BRATA JEZUSA JAKUBA ( Jakub , to imię symbol), tworzenie rodów dynastycznych.. linii krwi nie miało celu wywyższania kogoś lub poniżania.


Dla wcielającej się duszy taki ród/ linia krwi .. JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE możliwością korzystania z DNA RODOWEGO  dającego szansę DUSZY O WYSOKIEJ WIBRACJI  doświadczania zdarzeń na które jest już gotowa.


To coś takiego jak odpowiednik uniwersytetu duchowego, otwierający pewne możliwości, DUSZĄ które mają już wypracowane określone predyspozycje duchowe.Proszę nie zapominać ,że Ziemia jest SZKOLĄ ROZWOJU DUCHOWEGO DLA WCIELAJĄCYCH SIĘ TU DUSZ.. ta szkoła jest wyjątkowa i unikatowa w kosmosie .. ponieważ mamy możliwość doświadczania wieloaspektowego każdego zdarzenia.
Oczywiście że ze związku dynastycznego ..żeby mógł być uznany za dynastyczny urodzić się musiała DZIEWCZYNKA,  ale również i  chłopiec. Za  dzieci dynastyczne uznawano pierwszą trójkę... to tak na Marginesie.. zatem Jezus i M.M. musieli mieć troje dzieci.. i tak też było, co można odnaleźć w wielu wątkach literatury na ten temat.Jeszcze raz DAWNE , PRAWDZIWE RODY DYNASTYCZNE/ KRÓLEWSKIE ( nie wszystkie nimi były ) dysponowały bardzo wyjątkowymi predyspozycjami duchowymi , były one przekazywane przez rodową  linię krwi . Znane to jest szczególnie w niektórych rodach francuskich .
Naprawdę królowie tych rodów  jako podstawowy cel mieli opiekę nad poddanymi , rozstrzyganie sporów , wspieranie potrzebujących i uzdrawianie chorych, bo mieli takie predyspozycje.


Wiedza i mądrość , którą dysponowała Maria Magdalena  ( była przecież córką Heroda Wielkiego i Herodiady ) zawiera informacje , które ja przekazałam.


Zatem nie jest możliwy żaden oryginalny przekaz od niej negujący rangę RODÓW DYNASTYCZNYCH ni LINII KRWI.


Bowiem przez linię krwi mitochondrium matki .. jest przekazywana wiedza przyszłym pokoleniom .. to jest nasza antena DNA .. aktywna identycznie jak jej pierwowzór.


Natomiast  lilijka inaczej trój płomień.. jest TYLKO symbolem .. znakiem informacyjnym dotyczącym wcielonej DUSZY  w materialne ciało .. to jest potrójny ogień życia .. ogień aspektu żeńskiego/ lewa strona , aspektu męskiego /prawa strona , oraz środkowy płomień.. energia naszego nie wcielonego ducha  ZAWSZE POŁĄCZONA Z NASZĄ CZAKRĄ ŻYCIA.
Taki układ energetyczny mają TYLKO LUDZIE DUCHOWI.


Natomiast ludzie bez duszy ( bo są i tacy na Ziemi  ) nie mają środkowego płomienia, bo nie są istotami duchowymi.


Nie wszyscy jesteśmy identyczni , nie wszyscy niesiemy w sobie takie same predyspozycje... ale mądrość STWÓRCY WSZECHRZECZY  zabezpieczyła kody wzorcowe ( na zawsze niezmienne ) zarówno w pewnej grupie duchowej o osobowości męskiej jaki w PRAMATCE WSZYSTKICH ŻYĆ .. ZAWSZE I NA ZAWSZE OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKA.


To jest bardzo obszerny temat dotyczący kobiecości.. nie na odpowiedz w jednym poście.


DUCH  który był wcielony w Marię Magdalenę poprzednio i następnie wcielał się na Ziemi mnóstwo razy i jest znany pod wieloma imionami . Maria Magdalena to tylko jedna z wielu jego kreacji ziemskich... przepiękna i wyjątkowa postać ze względu właśnie na małżeństwo dynastyczne z Jezusem...


Z ich linii rodowej urodziło się do tej pory mnóstwo wspaniałych ludzi o wyjątkowych predyspozycjach duchowych.. dzięki wcieleniu się ich dusz w pozostawione przez nich to wyjątkowe DNA.


Ale zawsze co jakiś czas wraca na Ziemię ten wyjątkowy DUCH ASPEKTU ŻEŃSKIEGO  i inicjuje otworzenie kolejnej linii DNA  z wielką czystością i mocą. Naprawdę bardzo często nie jest to linia rodu królewskiego, często jest to ukryta linia w śród normalnych ludzi... znam ich wiele .


Zdradzę wam sekret,że KRÓL POLSKI JADWIGA Z ANDEGAWENÓW... KRÓLOWA JADWIGA ..  to było kolejne wcielenie tego samego DUCHA  co MARIA MAGDALENA , a przed ostatnie jej wcielenie było na naszych terenach wschodnich .. była to pewna Cyganka o imieniu Natalia.


Dlaczego tak? Chodziło o podarowanie jak największej ilości ludzi na Ziemi dostępu do wyjątkowych możliwości duchowych i czystego kodu DNA , z którym zawsze rodziła się ta DUSZA.


Graal, tajemnicę krwi i przemianę kobiety z kryształowej w białą z białej w czarną .. i  ZŁOTĄ KOBIETĘ naszych czasów .. bo to jest kolejny sekret kobiecej krwi..
pozostawię na następny post.


Jeszcze raz podziękowania dla Pana Marka za dzielenie się wiedzą o kobiecości.


Kiara.

 9 
 : Listopad 20, 2019, 13:13:51 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
SABATAIŚCI I FRANKIŚCI W POLSCE I NA ŚWIECIE..


https://polona.pl/item/frank-i-frankisci-polscy-1726-1816-monografia-historyczna-osnuta-na-zrodlach,MzgyNzA2/

https://www.ksiegarnia-armoryka.pl/Frank_i_frankisci_polscy_172_1816_Monografia_historyczna_osnuta_na_zrodlach_archiwalnych_i_rekopismiennych_Aleksander_Kraushar.html
 10 
 : Listopad 17, 2019, 19:00:55 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


Paweł Jędrzejewski

Opowieść o Potopie pojawia się - jako mit - w kulturach i przykładach piśmiennictwa starożytnego Bliskiego Wschodu (np. w akadyjskim "Eposie o Gilgameszu").

Jednak TYLKO w narracji Tory przyczyną Potopu jest ETYCZNY UPADEK ludzkości: "Ale Bóg zobaczył, że zwiększyło się zło ludzi na ziemi i wszelka skłonność w ich najgłębszych myślach była wyłącznie zła, cały czas" (Bereszit/Ks. Rodzaju 6:5). I zarazem TYLKO w narracji Tory człowiekiem, który ocaleje z najbliższą rodziną, będzie ktoś wybrany wedle WYŁĄCZNIE ETYCZNYCH KRYTERIÓW: "Noach był człowiekiem sprawiedliwym, doskonałym [jak] na swoje pokolenia. Z Bogiem chodził Noach" (Bereszit/Ks. Rodzaju 6:9)

Potop w opowieści Tory to - w jaskrawym odróżnieniu od innych relacji z tej katastrofy - zdarzenie, którego dwa główne elementy (zagłada ludzkości i jej ocalenie) są połączone związkiem przyczynowo-skutkowym na płaszczyźnie ETYKI.
Ale ten etyczny wymiar ma prawdopodobnie jeszcze większą głębię.
Jak już wspominaliśmy, Noach był człowiekiem sprawiedliwym na tle swojego pokolenia, swoich czasów, które były epoką takiego upadku ludzkości, że musiała ona zostać zniszczona.

Gdy Bóg zapowiedział Potop, nakazał Noachowi budowę arki i oświadczył, że zniszczy ludzkość, być może liczył na to, że Noach skłoni innych ludzi do skruchy i poprawy. Dlatego Potop miał nadejść dopiero za ponad 100 lat od momentu jego zapowiedzi.

Jednak Noach milczał.
Budowa arki trwała aż 120 lat. Arka była ogromna. Ludzie, widząc trwającą pracę, musieli zadawać Noachowi pytania, dlaczego zajmuje się budową tak kolosalnego statku. Noach nic nie wyjaśniał. Niczego nie tłumaczył. Do niczego nie wzywał.

A gdyby im powiedział o Potopie, być może wykazaliby skruchę.
To zaniechanie przez Noacha podejmowania jakichkolwiek prób ratowania innych ludzi spowodowało, że Potop nazywany jest "me Noach" czyli "wody Noacha". Zohar (Księga Blasku") - mistyczny komentarz do Tory - uważa to za prawdopodobne świadectwo, że ostatecznym winnym Potopu był Noach. Poprzez swoje milczenie. To jego obojętność wobec losu innych ludzi i skupienie się wyłącznie na budowie arki, przeważyły szalę.
Zamiast  im POWIEDZIEĆ, budował arkę.

Gdy ludzie pytali go "co budujesz? dlaczego to robisz?" - nie wyrzekł ani słowa.
A właśnie arka, czyli "tewa", może też oznaczać w hebrajskim "słowo" - czytamy w komentarzu do Tory Pardes Lauder.
Komentarz kontynuuje tę myśl i stwierdza, że wymiary arki (30 łokci na 300 łokci i na 50 łokci) odpowiadają numerycznej wartości liter lamed, szin i nun, które tworzą słowo "laszon", czyli "język".


https://www.facebook.com/groups/130806889102/

*****

MOIM ZDANIEM...

Według Judaizmu życie człowieka to 120 lat .. Noach budował Arkę 120 lat czyli całe ludzkie życie, jednak jako 20 letni ,  świadomy człowiek .. czyli dojrzały fizycznie i mentalnie , osiągał dojrzałość duchową   po zapowiedzi Boga o Potopie trwało to 100 lat.

KIM zatem jest NOACH ... symbolem CZŁOWIEKA DUCHOWEGO, KTÓRY PRZEZ CALE DOROSŁE ŻYCIE JEST ZOBOWIĄZANY DO BUDOWY arki przymierza ze stwórcą... czyli swojej duchowej i energetycznej  postaci, która w trakcie "POTOPU"  wejścia nowych wód wiedzy .. będzie w stanie unieść DUCHA CZŁOWIEKA .. JEGO MATRYCĘ ŻYCIA ... Z ZAMĘTÓW STAREGO NA NOWY PLAN.. NOWĄ ZIEMIĘ ...  Z NOWĄ WIEDZĄ.

7 PRAW NOACHITÓW TAK NAPRAWDĘ DOTYCZY 7 WIRÓW ENERGETYCZNYCH NA PODSTAWIE WIEDZY  KTÓRYCH ISTNIEJE ŻYCIE MATERIALNE NA ZIEMI .

Jednak wiedza zdeponowana w owych wirach ma różne poziomy, po przekroczeni każdego poziomu następuje swojego rodzaju" POTOP " dla człowieka... znika poprzednie pojawia się NOWE  o wyższym poziomie wiedzy.

Noachita, to po prostu CZŁOWIEK DUCHOWY....  DUSZA WCIELONA W MATERIĘ.. KTÓRA W WĘDROWCE SWOJEGO ROZWOJU CO PEWIEN CZAS WYPŁYWA  NA WYŻSZY WYMIAR WIEDZY.

Ja bym powiedziała obowiązki Noachitów, to rozwój duchowy wedle ówczesnych norm etyczno , moralnych przekazanych nam przez STWÓRCE  w depozycie wiedzy w 7 czakrach , które od prostych zasad rozwijają się w szeroki wachlarz wiedzy wspierającej ludzki rozwój i ewolucję.

Kiara.
Strony: [1] 2 3 ... 10

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lisowska wizna stadomagicznychkoni fenixlife swiatmuzyki