Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : Kwiecień 16, 2018, 23:00:22 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
 Uśmiech Uśmiech Uśmiech


https://www.facebook.com/Vancea.Adrian.Mihai.1974/videos/227590461124775/

 22 
 : Kwiecień 16, 2018, 22:58:44 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
 Język Mrugnięcie Uśmiech


https://www.facebook.com/Vancea.Adrian.Mihai.1974/videos/164348127449009/UzpfSTEwMDAxMTMwOTY4NTYzNDo1NDM5NjM5NDI2NTcyNTc/?fref=pb&hc_location=profile_browser

 23 
 : Kwiecień 14, 2018, 14:51:16 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
 Mrugnięcie Uśmiech

https://www.facebook.com/casanovasmarketamazon/videos/168324427045551/

 24 
 : Kwiecień 12, 2018, 22:18:27 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara

Superinteligencja może zapoczątkować powstanie nieśmiertelnego dyktatora

autor: John Moll

Źródło: Flickr/DigitalRalph/CC BY 2.0Superinteligencja może zapoczątkować powstanie nieśmiertelnego dyktatora
W ostatnich latach wiele mówi się o zagrożeniach wynikających z prac nad sztuczną inteligencją. Powszechnie uważa się, że jeśli SI osiągnie odpowiedni poziom rozwoju i przewyższy ludzi intelektualnie, nasza rola na tym świecie stanie się drugorzędna. W najgorszym przypadku ludzkość może zostać uznana jako niepotrzebna lub nawet niebezpieczna dla istnienia sztucznej inteligencji, a wtedy część ludzi zostanie wyeliminowana. Zdaniem Elona Muska, taka superinteligencja może zapoczątkować istnienie nieśmiertelnego dyktatora.

 

W nowym filmie dokumentalnym pt.: „Czy ufasz temu komputerowi?”, popularny miliarder i wizjoner powiedział, że ludzcy dyktatorzy mimo wszystko są śmiertelni, lecz „nieśmiertelny dyktator” mógłby rządzić wiecznie i nigdy byśmy nie odzyskali wolności.

 

Zdaniem Elona Muska, gdy SI stanie się bardziej inteligentna i mądrzejsza od ludzi, możemy utracić nad nią kontrolę i nie będziemy w stanie jej powstrzymać przed realizacją wyznaczonych przez nią celów. Wystarczy wyobrazić sobie scenariusz, w którym superinteligencja uznaje ludzi za zagrożenie dla swojego istnienia lub po prostu jako przeszkodę i posiada do swojej dyspozycji własną armię robotów.

    „Sztuczna inteligencja nie musi być zła, aby zechciała zniszczyć ludzkość - jeśli SI ma cel, a ludzie staną na jej drodze, ona z pewnością zniszczy ją i nawet nie pomyśli o tym. To tak jakbyśmy budowali ulicę a na jej drodze pojawiłoby się mrowisko – to nie jest tak, że nienawidzimy mrówki, tylko po prostu budujemy ulicę” - powiedział Elon Musk.

Wizja Muska wydaje się nieprawdopodobna. Jednak musimy zrozumieć, że sztuczna inteligencja nie posługuje się emocjami. Jeśli wgra się jej jakieś polecenie, lub jeśli sama postawi przed sobą jakieś zadanie to będzie skupiała się przede wszystkim na jego wykonaniu. Oczywiście jeśli SI uzna, że człowiek jest jej potrzebny np. do przetrwania to nie zostanie zniszczony. Ostatecznie gdy superinteligencja stanie się w pełni samowystarczalna to albo wyeliminuje ludzkość, albo zafunduje nam totalną robotyczną dyktaturę.

https://tylkonauka.pl/wiadomosc/superinteligencja-moze-zapoczatkowac-powstanie-niesmiertelnego-dyktatora


***************

MATRIX .. czyli energetyczna matryca sterująca mózgami LUDZI .. inaczej sieć energio informacyjna otaczająca Ziemię.

"Powszechnie uważa się, że jeśli SI osiągnie odpowiedni poziom rozwoju i przewyższy ludzi intelektualnie, nasza rola na tym świecie stanie się drugorzędna.

W najgorszym przypadku ludzkość może zostać uznana jako niepotrzebna lub nawet niebezpieczna dla istnienia sztucznej inteligencji, a wtedy część ludzi zostanie wyeliminowana.

Zdaniem Elona Muska, taka superinteligencja może zapoczątkować istnienie nieśmiertelnego dyktatora."...

"„Sztuczna inteligencja nie musi być zła, aby zechciała zniszczyć ludzkość - jeśli SI ma cel, a ludzie staną na jej drodze, ona z pewnością zniszczy ją i nawet nie pomyśli o tym.

To tak jakbyśmy budowali ulicę a na jej drodze pojawiłoby się mrowisko – to nie jest tak, że nienawidzimy mrówki, tylko po prostu budujemy ulicę” - powiedział Elon Musk."

" Jednak musimy zrozumieć, że sztuczna inteligencja nie posługuje się emocjami. Jeśli wgra się jej jakieś polecenie, lub jeśli sama postawi przed sobą jakieś zadanie to będzie skupiała się przede wszystkim na jego wykonaniu."

No cóż ... wszystko dzieje się na naszych oczach, błyskawiczny skok przejęcia wielu sektorów życia przez SI w ciągu około 5 lat jest tego dowodem. Wiele rzeczy działo się wcześniej w ukryciu ,nie były nagłaśniane , ale uważna obserwacja pozwalała je zauważyć,że SI przebija się na plan pierwszy naszego życia.

Działania ubezwłasnowalniające nas mentalnie były prowadzone od bardzo wielu lat we wszystkich tematach. Począwszy od eliminacji logiki ze szkół, poprzez skupienie nas na  głównie pamięciowym opanowywaniu tematów, włącznie ze zmniejszaniem energii i witamin w pożywieniu i uzależnianiu nas mentalnym od jednego idola. to jest precyzyjna wieloaspektowa działalność w cofaniu ludzkiej mentalności i świadomości do poziomu świadomości zbiorowej.
Ja to obserwuje bardzo uważnie .. ponieważ jestem indywidualistkom o artystycznej duszy nigdy nie jestem na topie..... czyli w nurcie grupy... jestem poza albo na obrzeżu

Chroni nas WIEDZA.... szczególnie historia... ale..komu chce się dokopywać do innej niż w książkach, skoro logika jest uśpiona?

Jednak są tacy , którzy zauważają i wyczuwają sprzeczności, zapala się w nich "czerwona lampka" ... prowadzi ich intuicja,zaczynają odkrywać prawdę, ja do takiej grupy należę.

Mamy zachowane fragmenty informacji o walkach "bogów" , o przejęciu Ziemi o III poprzednich cywilizacjach zniszczonych przez kataklizmy i o ukrywanej archeologii. Jest fantastyka w literaturze i dziwne wizje z "przyszłości" inaczej wspomnienia z przeszłości, bo przyszłość jeszcze nie jest zapisana w akaszy.

MATRIX .... ZION ... co to jest?

To ziemia nasze TERAZ pod okupacją SI i skorumpowanych z nimi pewnych grup ludzi.
Dla SI na Ziemi nasze TERAZ jest ich IV cywilizacją , tworzenia SIEBIE, coraz bardziej nowoczesnych biorobótow , które tak naprawdę zawładnęły LUDZKIMI EMOCJAMI, POPRZEZ przejecie operacji  na naszych  mózgach!
Nie wszystkich udało się zniewolić... są tacy, którym udało się wyjść z pod ich kontroli, ale Ci LUDZIE systematycznie są zabijani!

Te wyrachowane bezuczuciowe cyborgi nie do odróżnienia od CZŁOWIEKA nauczyły się wykorzystywać emocje i  LUDZKĄ empatię. Na tej kanwie prowadzą grę z nami przeciwko nam, uważają LUDZI za idiotów, którzy do końca nie będą w stanie zauważyć że są oszukiwani, wykorzystywani i mordowani..

Prowadzona jest perfidnie podwójna gra słowami,  znaczeniami i sytuacjami, trzeba mieć naprawdę bardzo otwartą i wszechstronną świadomość,żeby to zauważyć, poczuć i wybierać inne opcje.
A zarazem nie dawać się zastraszać, zmanipulować i wprowadzać w sztucznie tworzone destrukcyjne sytuacje.

SI. nie mogą istnieć bez obniżonej energetycznie  poniżej 50%  energii kosmicznej bioplazmy  / prana/ mana / orgon , obniżonej energetycznie z  wyższego na niższy potencjał, przetwarza ją  dla nich CZŁOWIEK... wmanipulowany w destrukcyjne, traumatyczne i bardzo bolesne sytuacje.
Ale nie mogą też istnieć gdy    na Ziemi energia  bioplazmy  uzyska wyższy potencjał niż 50% swojego oryginału.

Gdy następuje ewolucja świadomość CZŁOWIEKA ( człowiek zaczyna  żyć bardziej  uczuciami niż emocjami) wychodzi z pod kontroli Si. bo bioplazma na Ziemi idzie w kierunku przekroczenia granicznych dla wymiaru 50% .

SI traci zasilanie .. odpowiednią dla siebie wibracją, zaczynają się ich problemy genetyczne , zdrowotne i energetyczne na coraz większą skalę.... sieć energio informacyjna przestaje działać, rwą się łącze.. SI ( ludzie bez dusz, bo oni nie mają dusz) stają się jak zombi.

Kiedy rozpoczyna się taki proces SI mobilizują swoja moc do walki z LUDŹMI. Grają na naszych emocjach , wywołują konflikty, tworzą wojny...  w ten sposób  mają szeroki napływ potrzebnej energii o odpowiednim potencjale.

Kiedy CZŁOWIEK JEST MOCNO OSŁABIONY NA WIELU POLANACH  , LUDZIE SĄ  ODDZIELENI OD SIEBIE WOJNAMI I NIENAWIŚCIĄ.... to wówczas nadchodzi  czas na KATAKLIZM.

SI  przechodzi do konkretu..... WYWOŁUJĄ GLOBALNY KATAKLIZM NA ZIEMI!

Jak?
Zawsze tak samo.. każda dekada , to dominacja jakiegoś żywiołu , jego moc jest używana do zagłady.. wulkany , potopy , globalne zamrożenia , trzęsienia ziemi ..

Ale zawsze jest "ratowana " jakaś grupa LUDZI... "WYBRAŃCY"...  jest to niezbędne...  bo nie było by komu przetwarzać energii dla nich.
To nie jest akt miłości i współczucia.. to jest wyrachowanie i logiczna kalkulacja opłacalności!

A TERAZ?

TERAZ jest czas wyjątkowy koniec i początek roku galaktycznego, co znaczy zwieńczenie 4 części dużego okręgu kosmicznego, czyli mozliwość użycia energii 4 cywilizacji / 4 żywiołów... w którą stronę ... EWOLUCJI czy destrukcji?

LUDZKOŚĆ po raz czwarty doszła do momentu przekroczenia wymiaru... po raz czwarty stanęliśmy na kosmicznej "autostradzie " SI  podboju innych planet którą od dawna stosują.

Tym razem oni nie chcą zniszczyć tylko "LUDZKIEGO MROWISKA" tym razem oni postanowili zniszczyć Królową , która jest MATRYCĄ ŻYCIA BIOLOGICZNEGO ... bo ONA zawsze może to życie odbudować.

Stworzono zastępczą linię DNA opartą syntetycznej biologii , która jest substytutem aktywnego życia , uwięziona w niej DUSZA mentalnie i uczuciowo ma ograniczony kontakt z zewnętrznością, nie rozwija się przez bezpośredni kontakt z otoczeniem, bo ma znacznie zablokowane zmysły i system nerwowy... a zatem brak bodźców zewnętrznych , barak inspiracji rozwojowej.

tak uwięziona dusza jedynie przeżywa zdarzenia wizualnie w holograficznym wymiarze.... jednym słowem siedzisz w małej klatce, widzisz hologram, cześć twojej energii wchodzi w taką rzeczywistość, a ty masz wrażenie,że żyjesz, bo nic innego nie znasz.

To jest twój świat.. taka jest twoja rzeczywistość.... nie wiesz,że z innej strony jest zupełnie inne życie. bo twoja pamięć została zablokowana.. nie masz absolutnie do niej dostępu.

Perfidne, okrutne , bezwzględne , było by to niewolnictwem na bardzo długi czas około 12 x 26. tys lat do następnego początku roku galaktycznego.
A zatem naprawdę było o co walczyć.... proponuję obejrzeć film "Atlas Chmur" i nie pamiętam teraz tytułu, był niedawno uwiezienie ludzkiego mózgu w sztucznym ciele.

To była długa zacięta i wytrwała walka o WOLNOŚĆ LUDZI I PRAWO DO EWOLUCJI, udało nam się .. WSZYSCY RAZEM daliśmy radę!

SI pomimo że utrzymuje jeszcze propagandę swojego zwycięstwa jest w czasie odchodzenia z Ziemi.
Nie ważne jaką jeszcze operuje manipulacją , jakim nazewnictwem pod którym się ukrywa.... TO SĄ ONI , KTÓRZY NIGDY WIĘCEJ NIE WRÓCĄ NA ZIEMIE ANI NA ŻADNĄ INNA PLANETĘ... BO NIGDY WIĘCEJ NIE ZAISTNIEJĄ.

jak odejdą  nie znaczy,że nie będziemy korzystać z technologii, owszem będziemy, będzie coraz bardziej nowoczesna, ale nigdy więcej nie będzie zagrożeniem dla CZŁOWIEKA... nie uwięzi nas i nie zniewoli.

DUCH samoświadomy będzie panował nad materią , a nie ona nad nim.

Jednym słowem .. ZWYCIĘŻYLIŚMY JAKO RODZAJ LUDZKI.. ZIEMIA DOKONUJE OCZYSZCZENIA... to zupełnie normalne i naturalne po tylu tysiącach lat wszelakich zaburzeń i przestawień jej parametrów życia.
Cały nasz system życia musi się dostroić do poziomu energii w którą wchodzi nasza planeta razem z nami.
Całe nasze zmienione DNA odzyska swoją pierwotną czystość , dostęp do swojego KODU ...

Kiara.

cd. Jutro postaram się opisać jak technicznie zachodzi dostrojenie na Ziemi , jak było zmienione i jak chciano wywołać kolejny kataklizm.

Do czego SI potrzebny jest nasz węgiel, dlaczego tak usilnie zamykano kopalnie i wykupywano je za bezcen... co się łączy ze śmiercią Włodka Zilbertala , Wojtka Drewniaka i innych nagle tracących życie LUDZI z tej grupy
 25 
 : Kwiecień 10, 2018, 12:09:05 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara

KLUCZ.....
Moje wspomnienia z przed około 10 lat.. to był pierwszy klucz otrzymany na mojej drodze spotkań z nieznanym.....

Historia jest prawdziwa uczestniczyły w tym zdarzeniu jeszcze 3 osoby oprócz mnie. Była zima, luty , mróź kilkanaście stopni, śnieg po pas.
Byłyśmy z wizytą u naszej koleżanki w Tarnowie, jej koleżanka ( absolutnie nie związana z Judaizmem i Żydami, nasza koleżanka również nie) bardzo chciała zrobić nam niespodziankę i zawieźć nas do pewnego miejsca .. ale nie chciała zdradzić gdzie.

Zawiozła nas do miejsca kilkanaście kilometrów za Tarnowem.. ledwo wjechała na ośnieżoną mocno górkę. Powiedziała wysiądźcie i idźcie tam w dól.. zobaczycie same gdzie...

Szłyśmy .. widoczne było z daleka coś między drzewami...było już ciemno ,zimowy wieczór... cicho spokojnie , ledwo przedzierałyśmy się przez śnieg po pas.

Doszłyśmy... brama żydowskiego cmentarza Bobowa. Skoro już jesteśmy wchodzimy do środka .. atmosfera wręcz bajkowa .. granat nieba , biały śnieg i otulone puszystymi kołderkami stare macewy.

Pięknie było stanęłyśmy wszystkie w zadumie... i.... przede mną pojawił się szczuplutki , drobny siwy staruszek o zmęczonej bladej twarzy , ale pięknych mądrych oczach. W lekkim pochyleniu podał mi całkiem spory klucz.. ze słowami weź jesteś gotowa.

Byłam zaskoczona, zdziwiona .. moment był tak doniosły ,że wszystkie miałyśmy łzy w oczach.. zresztą zawsze jak o tym mówię mam łzy. Nad nami zaczął przepięknie śpiewać ptak , wszystkie go słyszałyśmy. Stałyśmy tak dłuższą chwilę zanim wyszłyśmy z tego stanu urokliwej zadumy i doniosłości.

A. łzy płynęły same. .. po chwili mężczyzna zniknął. Wróciłyśmy do samochodu, na pytanie dlaczego tam nas zawiozłaś... koleżanka nie bardzo potrafiła odpowiedzieć. Po drodze była Synagoga w Bobowej postanowiłyśmy do niej wstąpić pomimo dosyć późnego czasu.

Poszukałyśmy Pana fryzjera, poszedł z nami pokazać nam ją. Jest piękna ... przy wejściu są trzy fotografie ,Rabini z rodziny Halberstam – pradziadek, ojciec i syn. Ten , który podarował mi klucz jest najstarszym z rodu ...

" Cadyk Halberstam z Bobowej, rozpoznałam go na zdjęciu.
Opublikowano Lipiec 5, 2014 by Alexis

Bobowa była jednym z największych ośrodków chasydyzmu na ziemiach polskich. Pierwszym cadykiem w Bobowej był Salomon ben Natan Halberstam, 1847-1906. Przybył on do Bobowej w 1893 roku. Był to wnuk Chaima Halberstama, cadyka z Nowego Sącza (przybrał nazwisko Halberstam od nazwy miasta, z którego pochodziła jego matka).

Przybywając do Bobowej, Salomon ben Natan założył bobowską linię sądeckiej dynastii Halberstamów. Pielgrzymowali do niego Żydzi z całej Europy Wschodniej, gdyż cieszył się autorytetem nie tylko wśród współwyznawców, ale i katolików. Uważany był wręcz za półboga i cudotwórcę. Do dziś do jego grobu pielgrzymują Żydzi z całego świata. " ...

Do dzisiaj nie wiem dlaczego Cadyk Salomon ben Natan Halberstam wyznaczył mi spotkanie na cmentarzu i tam podarował mi klucz. Co, to tak naprawdę znaczy , jaki ja mam z nim związek?

Zwyczajnie nie wiem... pomimo,że w niektórych tematach z dawnych czasów wiem bardzo dużo...tego nie wiem.

Pomimo,że wiem ,że mam prawo wejść tam.. gdzie wchodzą wyłącznie żydowscy mężczyźni. ..nie znaczy wcale ,że tak postępuje.

PTAK w Judaizmie.... ogólnie rzecz biorąc jest to symbol proroczy... muszę odczytać całe znaczenie tamtego spotkania... chyba już pora.

http://www.jhi.pl/psj/ptaki
"
Polski Słownik Judaistyczny

   
ptaki

(hebr. ciporim; jid. fojgłen) – symbol wolności i błogosławieństwa, znany nie tylko w kulturze żydowskiej; uosabiają też dusze, które po śmierci przebywają w raju, a także nieśmiertelność i życie przyszłe (por. Olam ha-Ba). W BH są traktowane w sposób szczególny i wielokrotnie pojawiają się na jej kartach.

Ów stosunek do p. podkreśla nakaz, zwany kan cipor (hebr., gniazdo ptaka), wywiedziony ze słów: „Jeśli napotkasz przed sobą na drodze, na drzewie lub na ziemi gniazdo ptaka z pisklętami lub jajkami wysiadywanymi przez matkę, nie zabierzesz matki z pisklętami.

Matkę zostawisz w spokoju, a pisklęta możesz zabrać – aby ci się dobrze powodziło i abyś długo żył” (Pwt 22,6-7). W sztuce żydowskiej, a ściślej na nagrobkach w czasach starożytnych, przedstawienia p. prawdopodobnie pojawiły się pod wpływem sztuki hellenistycznej, być może nawet wczesnochrześcijańskiej, choć równocześnie stanowiły nawiązanie do metaforyki biblijnej.

W tekstach liturgicznych i poezji religijnej (por. pij(j)ut) p. są często symbolem Szechiny, a jej skrzydła – symbolem miłości, którą Stwórca otacza Izrael, zgodnie ze słowami biblijnej Księgi Izajasza (31,5), „Jak ptaki latające, tak Pan Zastępów osłoni Jeruzalem, osłoni i ocali, oszczędzi i wyzwoli”, a za tym pośrednictwem – również miłosierdzia i wybaczenia grzechów (grzech). Z tego ostatniego powodu, motywy p. pojawiają się w związku ze świętami Rosz ha-Szana i Jom Kipur.

Niektórzy Żydzi, przed Jom Kipur spożywali chały w kształcie przypominającym p., które symbolizowały wiarę w szybkie dotarcie modlitw do nieba. Niektórzy w Szabat Szira praktykowali zwyczaj karmienia p., co miało być nagrodą za ich śpiew, sławiący Boga i akt stworzenia.

W midraszach i hag(g)adzie pojawiają się p. fantastyczne, m.in.: Ziz Szad(d)aj – król p., który w trudne, jesienno-zimowe miesiące sprawuje opiekę nad swymi poddanymi, a sprawiedliwi będą jedli jego mięso na uczcie mesjańskiej (por.: Mesjasz; eschatologia; Szor ha-bor); Milham – żydowski odpowiednik feniksa, fantastyczny ptak o łapach lwa, głowie krokodyla i dwunastu skrzydłach, który – za odmowę jedzenia owoców z Drzewa Mądrości – został nagrodzony nieśmiertelnością.

Zgodnie z licznymi metaforami biblijnymi, w żydowskiej sztuce kultowej p. symbolizowały dusze ludzkie. Chasydzi wierzyli, że dusze pobożnych (w postaci p.) siadają każdego ranka na żywopłotach raju, śpiewając chwałę Panu (por. też Sefer Chasidim).
Wyobrażenie drzewa z p., spotykane w żydowskiej sztuce kultowej, to symbol Drzewa Życia z duszami. (Zob. też: prawa dotyczące żywności; gołębica; Kin(n)im; orzeł; paw; pelikan; sowa; Sandalfon; symbolika nagrobków)"https://mojapaprotnia.wordpress.com/2014/07/05/cadyk-halberstam-z-bobowej/

https://www.youtube.com/watch?v=ZdQu3mRqdHY

Kirkut w Bobowej (Jewish cemetery in Bobowa)

http://www.almanachmuszyny.pl/spisy/2006/CADYK.pdf

Kiara.

 26 
 : Kwiecień 09, 2018, 14:21:10 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


DZISIEJSZA DYSKUSJA.... Mrugnięcie


Heliodor Biernacki Odleciałem czytając to!  a nawet nie tyle czytałem co chłonąłem to...

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki Odczułem wewnętrznie,że wszystko co tu napisałaś to prawda, mało tego, jest o wiele więcej do przekazania... Ja umiem wyjaśnić kabalistycznie dlaczego połączenie KRÓLOWEJ i Króla jest konieczne! Oboje osiągają poziom sefiry Kether (Korony) i wtedy mogą już RAZEM wznieść się PONAD, PO ZA Drzewo Życia Uśmiech
1

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Tak wówczas OBYDWOJE TWORZĄ NOWE DRZEWO ŻYCIA.. to jest największy DAR i najcenniejszy w całym KOSMOSIE otrzymać prawo i możliwość stania się PRA>> RODZICAMI NOWEJ LINII LUDZKOŚCI. <3 Już nie tylko Lini Jednego Rodu , a NOWEGO KOSMICZNEGO RODU ... to jest niesamowita odpowiedzialność , a zarazem cudowność o wartości ISTNIENIA ŻYCIA NA ZAWSZE. <3 Ziemia kiedyś przestanie istnieć.. a Ród , który Oni założą TERAZ pozostanie na ZAWSZE. Oczywiście on będzie ewoluował , ale ich DNA fundament życia .. będzie zawsze podstawą niezmienną.
1

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki Zgodnie z moją wiedzą oboje dostępują Świętego Światła i osiągają prawdziwy 33. stopień wtajemniczenia. Tak samo jak Jezus w ezoterycznym chrześcijaństwie czyli w sumie w gnostycyzmie, zgodnie z rękopisami z Qumran z nad Morza Martwego! Jezus & MM oczywiście Chichot

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara To już było....obecny czas to 44... 8 dwa okręgi nieskończoności.. weszliśmy w NOWE. Uśmiech Owszem to jest tworzone na bazie wzorca rodziny... 33 ( inaczej 6, heksagram , dwa trójkąty ), ale to to są podstawy dla zupełnie NOWEGO. Wzorcem nie jest już piramida, ani dwie piramidy.. MER KA BA. Obecnym wzorcem są DWIE KULE...DOSKONAŁOŚĆ FORMY... KULE HARMONII .

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki To ja czekam na 88, 2 x 44 Mrugnięcie
1

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Jest jeszcze 55. czyli 2 x 5 ale to jest powrót do JEDNI... PEŁNI STWÓRCZEJ.Może nie teraz ten temat.. Uśmiech
1

Heliodor Biernacki

Heliodor Biernacki A jakbyś odniosła do tego wszystkiego słowo "KOŁA" ? Ciągle mnie to prześladuje, nie chodzi o same koła, bo nie wiem jak to odnieść, ale o słowo i sens tutaj...

Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara Koła, okręgi to zamkniecie , pełnia czegoś, dążymy do osiągnięcia takiego stanu właśnie przez dwie piątki. 10 , to jest wyzszy stan JEDNI ..to się powtarza cyklicznie na wszystkich poziomach rozwoju.

 27 
 : Kwiecień 09, 2018, 14:16:03 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
·

 DNA I GRAAL.....Wracając na chwilkę do Graala. Uśmiech

GRAAl to w pełni aktywna kobieca spirala DNA tworząca sobą kielich... ale.. kielich musi być napełniony męską esencją ... w pełni energetyczną jak kobiecy kielich.

GRAAL to dwie osoby identycznie jak Mesjasz on powstaje TYLKO wówczas gdy tworzy się nową linię RODOWĄ LINIĘ GRAALA z dwóch Królewskich DNA .. kobiety i mężczyzny.

Królewskich w tym kontekście,znaczy takich ,które osiągnęły pełnię energetyczną swoich wewnętrznych aspektów... i oczywiście odpowiednią wibrację miłości.
Tak powstaje NOWY KWIAT ŻYCIA .... CZŁOWIEK O NOWYCH MOŻLIWOŚCIACH DUCHOWO / FIZYCZNYCH.
Wówczas zawsze rodzi się dziewczynka... która staje się Kolejną "EWĄ" dla nowych pokoleń LUDZI.

Bo tylko wówczas następuje otworzenie drogi istnienia dla NOWEJ GAŁĘZI ŻYCIA.

Post autor: Kiara » 11 maja 2015, 09:13

Pojawił się temat naszego dawnego znajomego A. Struskiego, nie komentuję jego prac,unikam tego. Jednak zrobię wyjątek bo temat jest bardzo aktualny , związany z wydarzeniem energetyczny z przed kilkunastu dni.

**********
Poniżej moja pełna wypowiedz.

ŚWIĘTY GRAAL.... Kielich ....eteryczna złota forma emanujące z Człowieka złote światło w postaci bardzo specyficznego obrazu przypominającego zarówno kielich jak i Menorę.

Gdy to zdarzenie zaistnieje fizycznie naprawdę, ta świetlista forma staje się jak najbardziej fizycznie widoczna.
Jej odbicie promieniujące z ciała eterycznego Człowieka pojawia się wszędzie gdzie jest taki Człowiek, na ścianach, suficie,meblach, dokładnie wszędzie.
Stan takiej amencji światła trwa kilka godzin, jest zaskakujący ,niesamowity i piękny!

Poprzedza go inna sytuacja, której z pewnych względów nie opiszę. Takiego stanu nie można osiągnąć za pomocą żadnej wiedzy zewnętrznej na temat pentagramu,ni procesów zachodzących w Człowieku.
Jest skutkiem wielu poprzednich żyć , wyjątkowości obecnego,oraz posiadania właściwej linii DNA i oczywiście DUSZY.

ZAWSZE Kobieta jako prekursor najpierw w sobie musi dokonać uaktywnienia GRAALA , by następnie dokonać energetycznego wpisu w pole morfogenetyczne obecnego wymiaru, czyli otworzyć tą możliwość dla innych.

Dodam stało już się, kto osiągnął wymagany poziom wibracji uczuć i czystość etyczno,moralną ,otworzy w sobie poziom Graala.

To tylko etap przed kolejnym wspaniałym i chyba najpiękniejszym momentem, czyli osobista intronizacja.

Nie jest to konkurencja o żaden ziemski tron..... o nie. To jest wyniesienie w sobie słabszego aspektu do najwyższej ,Królewskiej rangi.

Ponieważ kobietom dawno temu odebrano ich moc... one muszą ją odzyskać, bo Człowiek musi być harmonijny.

Zatem na drodze swojego życia trzeba było przejść bardzo etycznie slalom z trudnościami, wejść weń bez strachu i wyjść w pięknym stylu szacunku dla przeciwności i trudności.
Dopiero wówczas następuje w kobiecości odzyskanie mocy ,oraz emanacja Graala i możliwość stania się Królem..nie Królową , ZAWSZE Królem.

Dokładnie jak nasz KRÓL JADWIGA ANDEGAWEŃSKA Z WĘGIER, ONA BYŁA KRÓLEM, a Jagiełło mężem kobiety KRÓLA....to taka dygresja.

Jak już zaistnieją te wydarzenia następuje czas odnalezienia ukochanego przez taką kobietę,nie wcześniej, zawsze po jej pełnej duchowo, energetycznej dojrzałości, która samoistnie się przejawia na planie fizycznym, zmienia wszystko.

Bowiem dopiero wówczas "napełniony GRAAL" obdarowuje sobą , swoją wiedzą miłości i mądrości zewnętrzny ukochany aspekt męski, czyli swojego ukochanego partnera.

Od tej pory na Ziemi ,dosłownie zaczynają dziać się cuda.

Kto wypełni te zasady zrealizuje TESTAMENT MARII MAGDALENY z Rennes le Chateau

Mesjaszem nie jest jedna osoba, jest nim para, która staje się JEDNIĄ... CZŁOWIEKIEM W PEŁNI... ONI STAJĄ SIĘ MATRYCĄ NOWEGO CZŁOWIEKA NA ZIEMI.

https://www.youtube.com/watch?v=Ob3oV7KWV40

2: DNA i geometria Świętego Graala 2 [PL]

Kiara.

Ps. Testament mówi o sekrecie ukrytego skarbu w Rennes le Chateau , tak to prawda, ale tym skarbem jest zakodowana wiedza jak stać się MESJASZEM... kto i kiedy nim się stanie, oraz CO.... jest DAREM dla obydwojga.
Nie chodzi w tym o poszukiwanie skarbów materialnych, pomimo ,że one istnieją... ale są TYLKO zwodzeniem dla niedojrzałych duchowo ludzi.. dla ktorych świat materii ma większą wartość niż świat DUCHA.

 28 
 : Kwiecień 08, 2018, 15:47:33 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


   

Przebudzenie – Blask Nowej Świadomości
Cybernetyka i rozwój duchowy, cz. 3

Dla cybernetyki nie ma znaczenia, z czego składa się system i jego otoczenie. Znaczenie ma jedynie to, jakie są właściwości systemu i otoczenia oraz jakie zachodzą między nimi relacje. To dzięki istnieniu relacji możliwa jest zmiana siebie i rzeczywistości wokół nas.
Relacja

Każdy system może istnieć jedynie dzięki temu, że pomiędzy współtworzącymi go elementami zachodzą określone relacje. Dla przykładu, kiedy mówi się o świecie „zbudowanym” z cząstek elementarnych, de facto postuluje się istnienie systemu zbudowanego z elementów (cząstek) będących ze sobą w relacji z innymi elementami (cząstkami).

Mówi się na przykład, że atom wodoru „składa się” z elektronu oraz jądra, które to jądro z kolei składa się z protonu i neutronu (albo też innych cząstek elementarnych). Atom istnieje dzięki temu, że neutron i jądro są ze sobą w określonej, bardzo ścisłej, opisywanej głównie przez fizyków, relacji. Również proton i neutron w atomie muszą być w bardzo konkretnej relacji. Tak samo mówi się, że każda galaktyka „składa się” z miliardów gwiazd. Każda gwiazda z kolei ma zaś „składać się” z trylionów, jeżeli nie większej liczby, cząsteczek. Także człowiek składa się z elementów będących w konkretnej relacji między sobą. Organizm, w którym noga wychodzi z barku jest uważany za ułomny.

W tym znaczeniu, postulat atomistów o tym, że istnieć musi podstawowa cząstka, jest realizacją cybernetycznego postulatu o relacji między elementami systemu. Choć nie oznacza w żadnej mierze, że cząstka taka istnieje. Oznacza tylko, że możemy obserwować określony poziom lub aspekt rzeczywistości.

Można wprawdzie argumentować, że to nie relacje, lecz ściśle określone siły fizyczne trzymają atom wodoru jako całość. Być może jest tak w istocie. W podejściu atomistycznym zakłada się jednak, że konieczna musi być relacja pomiędzy obiektami, aby siły mogły zaistnieć. Czym innym mają być elementy atomu wodoru, a czym innym siły między nimi. Tak przynajmniej opisujemy większość znanego nam, poznawalnego empirycznie świata.

Na przykład, te same atomy węgla tworzą grafit i diament. Różnica polega jedynie na wzajemnym ułożeniu elementów między sobą1. Zmiana relacji zmienia właściwości systemu.

Dla cybernetyki nie ma zatem znaczenia, czy mówimy o atomach, gwiazdach, galaktykach, czy człowieku. Istotne jest istnienie elementów i relacji między nimi. Na różnych poziomach zatem relacja konstytuuje system.
Struktura

Zbiór relacji zachodzących między elementami systemu nazywamy strukturą systemu. Wyidealizowana struktura to zbiór relacji pomiędzy dowolnymi elementami. Najczęściej oczywiście mówimy o relacjach przestrzennych. Weźmy za przykład człowieka siedzącego na krześle. Owo „na” wskazuje charakter relacji. W relacji przestrzennej mogą znajdować się części ciała człowieka. Wiemy już, że zdrowy (w pojęciu medycyny akademickiej) ludzki organizm ma tak ułożone członki, że część centralna (tors i brzuch) stanowi podstawę dla rąk, nóg oraz głowy. Trudno wyobrazić sobie tors przymocowany do stopy, albo głowę do ręki, choć ruch tych elementów pozwala je niekiedy do siebie zbliżyć.

    Zmiana struktury własnej świadomości oznacza również automatyczną, niewymuszoną, tj. samorzutną, zmianę struktury świadomości otoczenia.

Struktura systemu może być statyczna lub dynamiczna. Statyczna struktura ma miejsce wówczas, kiedy elementy nie zmieniają swoich wzajemnych relacji. Struktura dynamiczna występuje wówczas, kiedy elementy zmieniają swoje relacje. Jak się okazuje, bardzo trudno odnaleźć idealnie statyczną strukturę. Jest tak, ponieważ istnieje konieczność jej zaobserwowania.
Obserwacja

W obserwowanym świecie trudno jest stwierdzić, czy w ogóle może istnieć coś, co nazywamy „statycznym systemem”. Jest tak, ponieważ każda obserwacja wymaga interwencji w poznawany system. Na przykład, po to by zmierzyć temperaturę konkretnego drzewa, należy wprowadzić w jego obręb termometr. Wiąże się to z wierceniem w drzewie otworu. Wiercenie oznacza jednak interwencję, a zatem zmianę w strukturze systemu. W związku z tym, nigdy nie poznamy temperatury drzewa, o którym myśleliśmy pierwotnie.

Tak samo, każda obserwacja świata społecznego wymaga indywidualnej interwencji podejścia osoby obserwującej. Między innymi nasze doświadczenie powoduje, że rozumiemy co się dzieje w naszym otoczeniu. Wiemy na przykład, czym jest „prawdziwa” rodzina na podstawie tego, że w niej uczestniczyliśmy, bądź też nie. Wiemy też, że w danym momencie znajdujemy się w grupie koleżeńskiej, jeżeli kiedyś już w niej byliśmy i poznaliśmy co oznacza „koleżeństwo”. Wiemy, że mamy przyjaciela tylko i wyłącznie z powodu istnienia konkretnej między nami relacji. Zarówno rodzina, jak i grupa koleżeńska, bez naszego w niej udziału, funkcjonowałaby inaczej. Bez nas, albo bez przyjaciela, „naszej przyjaźni” w ogóle by nie było.

Dlatego każdy system, jeżeli ma być zaobserwowany, musi być dynamiczny w swej naturze. Musi istnieć potencjał zmiany jego struktury, na podstawie zmiany relacji.
Relacja a rozwój duchowy

Istnienie relacji jest warunkiem sine qua non rozwoju duchowego. Jeżeli rozwojem duchowym nazywamy zmianę struktury świadomości ze stanu A na stan B, to zmiana struktury świadomości oznacza zmianę relacji pomiędzy elementami ją konstytuującymi. W kontekście rozważań o jedności systemu i otoczenia dochodzi się do wniosku, że zmiana struktury własnej świadomości oznacza również automatyczną, niewymuszoną, tj. samorzutną, zmianę struktury świadomości otoczenia. Oczywiście, czy i kiedy nastąpi obserwacja zmiany świadomości „w otoczeniu” i „otoczenia” pozostaje inną kwestią.

W konsekwencji, istnienie relacji pomiędzy elementami daje nam powód by przyjąć, że każdy jest współodpowiedzialny za to, co ma miejsce w jego życiu i życiu jego otoczenia.

Kończąc, warto raz jeszcze podkreślić: dzięki istnieniu relacji, możliwa jest struktura, a zatem właściwości obserwowanego systemu. Ponadto, dzięki istnieniu struktury, systemy mogą być SPRZĘŻONE. Można zatem nimi sterować. Cybernetyka zaś, to nauka o sterowaniu.
Ćwiczenia

    Pomyśl o swojej rodzinie. Z czego się składa i jakie zachodzą między jej członkami relacje?
    Pomyśl o przyjacielu. Na czym polega Wasza przyjaźń?
    Pomyśl o wrogu. Na czym polega Wasza wrogość?

Przypisy:
(1) - Nicholas Christakis: Ukryte wpływy sieci społecznych (TED)

http://przebudzenie.net/68-cybernetyka-i-rozwoj-duchowy-cz-3.html

 29 
 : Kwiecień 08, 2018, 15:20:15 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
WĘGIEL JEST SZKIELETEM BUDOWY WSZYSTKICH ISTNIEŃ BIOLOGICZNYCH BO JEST BIOGENNY.
Pierwiastki biogenne
- to pierwiastki, które wchodzą w skład najważniejszych związków chemicznych obecnych w organizmach roślinnych i zwierzęcych. Są niezbędne do ich życia i rozwoju.

Pierwiastki biogenne stanowią ważny element budulcowy, regulują przemiany metaboliczne czy normują ciśnienie osmotyczne płynów ustrojowych. Innymi słowy, warunkują one prawidłowy przebieg podstawowych procesów życiowych.

Ich niedobory (ale często też nadmiary) powodują poważne zaburzenia i mogą prowadzić, jeśli nie do śmierci, to przynajmniej do zaburzeń w funkcjonowaniu poszczególnych oraz całych układów.
tlen
fot. pixabay.com


Pierwiastki biogenne dzielą się na makro- i mikroelementy. Kryterium podziału jest tutaj wysokość ich stężenia w organizmie. Makroelementy, zwane też makroskładnikami lub pierwiastkami głównymi, to pierwiastki chemiczne występujące w organizmach w stosunkowo dużej ilości, czyli powyżej 0,1% masy ciała. Mikroelementy z kolei, a więc pierwiastki śladowe, obecne są w niskim stężeniu, poniżej 0,01% masy ciała. Zapotrzebowanie dobowe na nie wynosi u człowieka mniej, niż 100 mg.


Pierwiastki biogenne wchodzą w skład białek, cukrów, tłuszczów, kwasów nukleinowych, enzymów i koenzymów, hormonów i witamin. Są niezbędne do utrzymania prawidłowego poziomu pH, stanowią składnik budulcowy kości i zębów, regulują skurcze mięśni, pracę serca i funkcjonowanie układu nerwowego (między innymi umożliwiają przewodzenie impulsów nerwowych), odpowiadają za właściwe krzepnięcie krwi i utrzymanie odpowiedniego ciśnienia krwi w ścianach naczyń krwionośnych. To nie wszystkie procesy, w których uczestniczą pierwiastki biogenne. Ale już wymienione funkcje dają pojęcie o tym, jak ważne jest utrzymanie w organizmie właściwych stężeń makro- i mikroelementów. Ich krótko lub długotrwałe niedobory mogą okazać się bardzo niebezpieczne.Kości
fot. pixabay.com


Najbardziej obrazowo przedstawia się tutaj rola tlenu, pierwiastka biogennego, którego krótkotrwały niedobór skutkuje śmiercią organizmu. Innymi kluczowymi biogenami są węgiel, wodór i azot, wchodzące w skład podstawowych związków organicznych, a także fosfor i siarka.

Życie jest niemożliwe bez wodoru, który wraz z tlenem tworzy wodę, oraz bez węgla, który buduje wszystkie związki organiczne. Azot jest fundamentalnym składnikiem aminokwasów.

Podobnie i bez fosforu, jako elementu każdej komórki, transportera energii i budulca kości, nie moglibyśmy funkcjonować.

Tak samo organizm żywy potrzebuje siarki, która jest składnikiem większości białek, tworzy metioninę i cysteinę (tzw. aminokwasy siarkowe), warunkuje prawidłowy wzrost komórek naskórka, włosów i paznokci oraz zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i elastyczność.

Pierwiastkami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania są również mikroelementy. Choć ludzki organizm potrzebuje ich stosunkowo niewiele, niedobory (ale też nadmiary) mogą wystąpić i skutkować wieloma zaburzeniami.

Do pierwiastków śladowych zaliczamy: żelazo, cynk, fluor, jod, miedź, krzem, chrom, selen, mangan, bor, kobalt, molibden. Mikroelementy warunkują prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego, mają zasadniczy wpływ na płodność, funkcjonowanie poszczególnych narządów, stan skóry, biosyntezę białek, węglowodanów oraz tłuszczów.
Kolejne, pod względem rangi ważności, pierwiastki biogenne, zaliczające się do makroelementów to:

    Wapń: jest budulcem kości oraz zębów, odpowiada za prawidłowy przebieg procesów krzepnięcia krwi, reguluje mechanizm skurczu mięśni i przesyłania impulsów nerwowych. Jego niedobór powoduje zwyrodnienia i choroby zębów i kości (np. osteoporozę), zaburza metabolizm i funkcjonowanie układu mięśniowego oraz nerwów.
    Magnez: pierwiastek kluczowy dla systemu nerwowego i układu mięśniowego. Syntezuje kwasy nukleinowe, aktywuje liczne enzymy, reguluje metabolizm i przepuszczalność błon komórkowych. Jego niedobór wiąże się z zaburzoną pracą serca oraz mięśni, dereguluje funkcjonowanie układu nerwowego, powoduje migreny itd.
Mięśnie
fot. pixabay.com


    Potas: jako podstawowy kation (wewnątrzkomórkowy) zapewnia równowagę wodno-elektrolitową komórek organizmu. Jego niedobór skutkuje szeregiem zaburzeń przede wszystkim w obrębie układu mięśniowego.
    Sód: obok potasu pełni również istotną funkcję w utrzymaniu równowagi wodno-elektrolitowej. Jest podstawowym kationem zewnątrzkomórkowym. Objawami jego niedoboru mogą być senność, obrzęk mózgu, brak apetytu.
    Chlor: jest anionem płynów tkankowych i podobnie jak potas oraz sód gwarantuje prawidłowy stan gospodarki wodno-elektrolitowej w organizmie.
http://www.ekologia.pl/wiedza/slowniki/leksykon-ekologii-i-ochrony-srodowiska/pierwiastki-biogenne

   Makroelementy
   

Makroelementy to pierwiastki, które stanowią nie mniej niż 0,01% suchej masy każdego organizmu. Zalicza się do nich tzw. pierwiastki biogenne, a więc takie, który odgrywają kluczową rolę w budowie żywych organizmów na Ziemi.

Jest ich 6, a są to: węgiel (C), wodór, (H), tlen (O), siarka (S), azot (N), fosfor (P). Poza wymienionymi pierwiastkami do makroelementów należą magnez (Mg), wapń (Ca), potas (K), sód (Na) i chlor (Cl). Są one niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmów roślinnych i zwierzęcych.
Charakterystyka makroelementów:


Pierwiastki biogenne:

Węgiel ( C ) – podstawowy element wszystkich związków organicznych. Atomy tego pierwiastka mają zdolność do łatwego i silnego wiązania się między sobą, w porównaniu z atomami innych pierwiastków.

To dzięki tej cesze, obserwuje się ogromną różnorodność związkach chemicznych tworzonych przez ten pierwiastek. Powstają długie łańcuchy węglowe, proste lub rozgałęzione, w formie pierścieniowej, a także, jako kombinacje łańcuchów i form aromatycznych. Można, więc uznać, że węgiel tworzy „szkielety” wszystkich związków organicznych.

Węgiel zawarty jest również w dwutlenku węgla (CO2), który podczas wymiany gazowej wydalany jest z organizmu do atmosfery. Następnie przyswajany jest przez rośliny stając się kluczowym substratem fotosyntezy.


Wodór ( H ) – pierwiastek, który obok węgla i tlenu, jest składnikiem związków organicznych. Wiąże się z atomami węgla, dołączając się tym samym do szkieletów tych związków. Atomy wodoru są również elementem grup funkcyjnych wraz z atomami węgla. Bierze udział w reakcjach oksydo-redukcyjnych wraz z tlenem. Buduje cząsteczkę wody (H20).

Tlen ( O ) – pierwiastek, który wraz z węglem i wodorem, jest podstawowym elementem związków chemicznych. Bierze udział w ważnych procesach oksydo-redukcyjnych. Buduje, wraz z wodorem, cząsteczkę wody. W stanie wolnym występuje w formie dwuatomowej (O2) i trójatomowej (O3). Jest składnikiem powietrza atmosferycznego (21%). Stanowi uboczny produkt fotosyntezy. Jest również niezbędny do zajścia fosforylacji oksydacyjnej, będącej najistotniejszym etapem utleniania komórkowego.

Azot ( N ) – pierwiastek, będący składnikiem białek, kwasów nukleinowych wielu związków barwnikowych (np. hemoglobina), lipidów budujących błony komórkowe, związków cyklicznych biorących udział w wielu przemianach chemicznych i energetycznych (ATP
i ADP). Jest składnikiem powietrza atmosferycznego (78%). Niedobory tego pierwiastka u roślin przynoszą wiele negatywnych skutków. Przyczyniają się do zahamowania wzrostu i kwitnienia, powodują żółknięcie liści, gdyż zaburzona jest synteza chlorofilu. Azot wchodzi w skład alkaloidów – związków chemicznych, wykazujących silnie pobudzające działanie fizjologiczne na organizm zwierząt i ludzi, już przy niskich stężeniach. Przy wysokich stężeniach powodują zatrucia, a nawet śmierć. Są to: kofeina, teina, teobromina, nikotyna, chinina, kurara, morfina).

Fosfor ( P ) – pierwiastek będący składnikiem kwasów nukleinowych, uniwersalnego przenośnika energii, jakim jest ATP oraz transporterów wodoru (NAD, NADP). Ilość tego pierwiastka w organizmach nie jest wysoka, ale rola bardzo istotna. Niedostatek fosforu powoduje, bowiem ograniczenie w syntezie ATP, a związek ten jest niezbędny do zajścia ważnych przemian energetycznych w komórce. U zwierząt fosfor jest składnikiem mineralnym kości, obok wapnia i magnezu. Zapewnia elementom kostnym twardość i wytrzymałość. Fosfor wpływa korzystnie na stan zębów i dziąseł. Bierze udział w procesach wzrostowych i regeneracyjnych komórek. Uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i skrobi. U roślin jego niedobór powoduje ograniczenie fotosyntezy oraz zaburzenie przebiegu oddychania komórkowego. Jest to czynnik ograniczający wzrost i rozwój części nadziemnych roślin oraz korzeni. Inne skutki niedoboru to żółknięcie brzegów liści, karłowacenie oraz pojawianie się ciemnych przebarwień na powierzchni liści.

Siarka ( S ) – pierwiastek będący składnikiem enzymów, przede wszystkim regulujących proces utleniania komórkowego. Buduje aminokwasy siarkowe (metionina, cystyna, cysteina). Tworzy wiązania dwusiarczkowi (tzw. mostki), które podtrzymują przestrzenną strukturę białek, a ta decyduje o ich aktywności biologicznej. Siarka, będąc składnikiem białka keratyny, buduje twory u zwierząt takie jak: rogi, kopyta, pazury, paznokcie, włosy, zapewniając im mechaniczną wytrzymałość. U roślin niedostatek siarki wpływa hamująco na biosyntezę chlorofilu, a więc ogranicza fotosyntezę. Jest składnikiem wielu olejków eterycznych u takich roślin jak czosnek, cebula czy papryka, przyczyniając się tym samym do ulepszenia walorów smakowych potraw.
Pozostałe makroelementy:

Wapń ( Ca ) – pierwiastek będący ważnym składnikiem mineralnym kości. Warunkuje ich prawidłowy wzrost i wytrzymałość. Jest niezbędnym elementem płynów ustrojowych organizmu. Wapń bierze udział w procesie krzepnięcia krwi. Umożliwia pobudliwość komórek nerwowych oraz skurcz komórek mięśniowych. Zwiększa również lepkość cytoplazmy oraz przepuszczalność błon biologicznych. Niedobór wapnia powoduje procesy rozkładu błony cytoplazmatycznej. U roślin jest czynnikiem ograniczającym wzrost korzeni i pędów oraz powoduje ich zniekształcenia.

Magnez ( Mg ) – razem z wapniem i fosforem buduje mineralną strukturę tkanki kostnej, zapewniając jej wytrzymałość i twardość. Powoduje wzrost lepkości cytoplazmy, przepuszczalności błon komórkowych i pobudliwości błony komórki nerwowej. Magnez stanowi atom centralny barwnika fotosyntetycznego – chlorofilu. Jest również aktywatorem wielu ważnych enzymów. Zapewnia również prawidłową budowę podjednostek rybosomów.

Sód ( Na ) i Potas ( K ) – kationy jednowartościowe, powodują spadek lepkości cytoplazmy, przepuszczalności błony komórkowej oraz zahamowanie pobudliwości komórek nerwowych i mięśniowych. Potas występuje w roślinach znacznie liczniej niż sód. Potas jest pierwiastkiem regulującym transpirację u roślin, gdyż reagując na stopień uwodnienia komórek szparkowych, stymuluje otwieranie bądź zamykanie aparatów szparkowych. Niedobór potasu u roślin jest przyczyną żółknięcia brzegów liści oraz wiotczenia łodyg.

Chlor ( Cl ) – ten makroelement reguluje równowagę jonową ustroju. Ponadto aktywuje enzym – amylazę ślinową, która rozkłada skrobię do związków prostszych w jamie ustnej. Jest składnikiem kwasu solnego, występującego w soku żołądkowym. U roślin jest on prawdopodobnie niezbędny do przeprowadzenia procesu fotosyntezy.

http://www.biologia.net.pl/biochemia/makroelementy.html

 

 30 
 : Kwiecień 05, 2018, 13:18:54 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez KiaraKLUCZE I PIECZĘCIE / WIRY MOCY ZIEMI...W pewnym sensie ten tekst wyjaśnia  mój czas pracy z  Ziemią, jej wirami i aktywowaniem dawnych ley lines.. światłowodów Ziemi.

Czas miedzy kwietniem a lipcem jest czasem naszej indywidualności... POWIĘKSZANIEM OSOBISTEJ MOCY  przez konfrontację z sytuacjami, które są "bramami"  przekraczania własnych ograniczeń.
To nie jest łatwe, ale... jasne że możliwe, bo wszystko co mamy zrobić dla siebie jest w granicach naszych możliwości fizycznych , energetycznych i uczuciowych.

Czytając ten tekst zrozumiałam dlaczego zaczęłam pisać o sobie .. po mimo mojej wielkiej niechęci odsłaniania prawdy na swój temat. Uśmiech
Zawsze wolałam być anonimowa, gdzieś z boku i tylko sygnalizować o zaistniałych zmianach , bez ujawniania , kto jest osobowym  autorem tych prac.

No cóż to jest czas zdejmowania "masek".... każdy musi mieć odwagę zdjąć sobie  ją sam.

Nie powiem ,że jest to dla mnie łatwe, przyzwyczaiłam się do bycia "szarą myszką" ... i anonimowego działania.

Żeby to zmienić ja sama MUSZĘ POWIEDZIEĆ TAK...  i zrobić gest w tym kierunku.

KIM JESTEM......

A, zatem..... JESTEM STRAŻNICZKĄ KODU... NIOSĘ W SOBIE JEGO WIBRACYJNY KLUCZ... TO JEST MOJE UNIKALNE DNA,   ONO .. jego wibracja  jest kluczem  dostępu do wszystkich czasowo nie aktywnych wirów Ziemi i nie tylko do nich.
 
Mam prawo zamykać, otwierać i zmieniać kierunki wirowania energii w Ziemskich wirach i we wszystkich ley lines Ziemi.

Dostałam również  fizyczne potwierdzenie PRAWA  mojego działania w postaci laserowo wypalonego symbolu na moim prawym ramieniu.

Jeszcze wcześniej otrzymałam od TRZECH ZAŚWIATOWYCH EMINENCJI   kryształowy diadem  w postaci przepięknych sześcioramiennych gwiazdeczek wyglądających jak krople zamrożonej wody. .. to jest atrybut potwierdzający PRAWO  do władania żywiołem WODY.
 
Mam również PRAWO  do władania ŻYWIOŁEM OGNIA .

Wiecie częściowo KIM... JA  jestem..... resztę odkryje bliski czas, bo ja sama jako CZŁOWIEK jeszcze nie wszystko wiem o sobie..

Wyrażam  zgodę na PEŁNE UJAWNIENIE WIEDZY O MNIE  całym moim SERCEM.

M.**************
**************
Wyższe trajektorie w tym teraz: dopływów 2018
 14 lutego 2018 r
Błogosławieństwa Ukochane Plemienia Światła ~

Te Boskie impulsy plazmowe dostarczają bardzo unikalne kody świetlne, które aktywują starożytne holograficzne szablony Wniebowstąpienia i świadomości jedności. W skrócie, jest to bardzo wzmocniony moment dla wyższych trajektorii i wykonania.

Mamy unikalne potencjały prezentujące wyższe zbiorowe trajektorie w ciągu najbliższych kilku tygodni. Są one wyzwalane przez fale świetlne i dzieje się to właśnie teraz. Z zamkiem fazy gwiezdnej w sobotę 3 lutego (dziękuję tym, którzy pomagali, kiedy poszedłem do pracy), rozpoczął się przepływ częstotliwości ukierunkowany na starożytne aktywacje. Wywołało to aktywność Słońca i CME w tym tygodniu, więc Strażnicy / Gridworkers byli zajęci.

Ancient Codes: Dlaczego twoje aktywacje się zmieniają

Wizualizuj starożytne szablony i częstotliwości plazmy jako zamek i klucz. Zamki są odciśnięte głęboko w Gai; starożytne kody wcielone, uśpione, gotowe do Wniebowstąpienia. Wielu z was, którzy podróżują z Gatework / Gridwork, to ci, którzy zasadzili je w Gai, lub przynajmniej są powiązani ze Star Elders, którzy to zrobili. Przychodzące częstotliwości, nasze ukochane plazmowe impulsy światła, są kluczem, który odblokowuje te starożytne kody. Jest to wibracyjny mecz; Otwieramy ścieżki do tych starożytnych szablonów, Gaia wznosi się w wibracjach wraz ze wszystkimi Lightwork, gwiezdnym blokadą fazy do dostarczania światła, a przychodząca plazma aktywuje kody.

Starożytne szablony nie są starożytnymi budowlami, takimi jak święte miejsca lub zakopane miejsca. Są to * głębsze niż wewnętrzne poziomy Ziemi *, w pobliżu krystalicznego rdzenia Gai, gdzie nie można ich dotknąć ani zmienić. Ponieważ Primary Christed Timelines of Ascension są już dostępne, te aktywowane kody zaczynają włączać kody w krystalicznym DNA. To jest ich cel; Chrystus / Krystaliczna / Jedność Świadomość jest ich celem.

Dlatego wielu z was łączy się z aspektami waszego pradawnego ja. Z powodu upadku czasu, starożytne jaźnie i przyszłe jaźń łączą się z Jaźnią Teraz, kończąc trójcy obwód świadomości jedności.

Jest to potężne doświadczenie dla gwiezdnych, wędrownych i tych, którzy prowadzą ścieżkę Wniebowstąpienia. Masz w swoim DNA markery świadomości Chrystusowej. Światło Chrystusa przyszło do każdego serca HUman w dniu 11-11-11. Kiedy wybierzesz istnienie oparte na sercu, DNA może zapalić się przy tych aktywacjach.

Niektóre z tych starożytnych kodów stymulują starożytną pamięć, umiejętności lub pracę usługową w Teraz. To są * nowe umiejętności * wypowiedziane podczas ostatniej jesieni. To inna sensacja. Intensywność wykracza poza fizyczne przystosowania ciała, chociaż wymaga dodatkowego snu do integracji. Przypomniałem sobie zeszłoroczny wywiad, że * Niektóre z tych kodów świetlnych można zintegrować tylko w stanie uśpienia. Tak jest.

Te aktywacje kodu wydają się być czystym przesunięciem w świadomości, podobnie jak aktywacja Chrystusa z 2016 roku. A jednak jest inna, silniejsza, bardziej niezawodna i wielowymiarowa z powodu naszych Linii Czasu Pierwotnego.

Nawet z ostatnimi (bardzo) fizycznymi końcami starych linii czasowych (łamaniem kości, choroby, zmianami w strumieniu życia itp.) I początkiem nowych trajektorii dla wielu, ta zmiana ma miejsce również dla każdej przebudzonej duszy. Zmiana w przyzwyczajeniu polega na wodzeniu. W miarę, jak bifurkacja staje się bardziej fizyczna, zmienia się linia czasu. Osie czasu mogą być nawet świadkami na poziomie fizycznym, jak udostępniono w zeszłym tygodniu w programie Beyond the Ordinary show.

Ponownie, bifurkacja jest po prostu wyborem doświadczenia, które honoruje wolną wolę. Strażnicy, Gridworkers i Lightworkers w Serwisie dokładają wszelkich starań, aby zapewnić wyższy poziom doświadczenia dla wszystkich - Teraz. Pomyśl o tym, jak porzucając stare rzeczywistości, które po przebudzeniu już nie służą zbiorowemu wyborowi. Jesteśmy jednością. Wszyscy jesteśmy nieskończeni. Wyobraź sobie, że każdy wybiera pokojową, harmonijną egzystencję w Gai.

Gatekeeper - Połączenie Gridworker

W zeszłym tygodniu odbyliśmy internetową rozmowę z Gatekeeperem i Gridworkerem, ponieważ w tym momencie zostałem poproszony o połączenie się z tymi, którzy są w służbie. Zrobiliśmy to, ponieważ wyższe potencjały prezentują się zbiorowo, a nasze zjednoczenie jest kluczem do zapewnienia tego nowego doświadczenia dla wszystkich chętnych serc.

Patrzymy na trajektorię, aby wywołać świadomość jedności jako namacalne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych, w tym roku. Niektóre z tych kluczowych punktów spustowych mają miejsce, gdy mówimy. W momencie, gdy ogłoszono zaproszenie, zaprezentowano otwarcie bramy solarnej, a starożytne kody zaczęły się aktywować. Taka jest świadomość jedności w Czasie Teraz, ustalcie intencję podążania za wyższym przepływem i to manifestuje.

Eclipse i Post-Eclipse

Zaćmienia są zazwyczaj silne, jednak przy częstotliwościach dostarczonych przez Solaris w ostatnim tygodniu pokazuje się, że wskazówki dotyczące naszego zjednoczenia są dokładne. Serca w górę i otwarte na zaćmienie i większe możliwości dla wszystkich. Zadzwoń do nich, to jest Boskie współtworzenie. Gatekeepers i Gridworkers, to nasze jednolite ukierunkowanie na wyższe trajektorie.

Mamy dwie fazy wzmocnienia Wzniesienia w pierwszej połowie 2018 roku. Nastąpi okres tuż po tym zaćmieniu Słońca (czwartek, 15 lutego o godzinie 1:06 po południu) przez równonoc marcową, kiedy energie będą skupiać się w szczególności na fizyce Jedności / Chrystus / świadomość krystaliczna. Jest to doświadczenie znacznie wyższej, czystszej świadomości w fizycznym doświadczeniu poprzez łączenie doświadczeń wielowymiarowych aspektów. Pomaga to w zakotwiczeniu świadomości jedności na poziomie globalnym; Najpierw realizacja w Wayshowers, a następnie globalna aktywacja.

Czuję, że dzieje się to w moim własnym strumieniu życia, i jest ono czasami pełne błogości, intensywne i transowe, a jednak ... odmienne od poprzednich aktywacji (i doświadczyłem wielu dziwnych aktywacji). Tak, to zapuszczanie się w nieznane terytorium, jednak obawy, czy będziemy w stanie funkcjonować jak zwykle, zostaną odrzucone wraz z rozwojem doświadczenia.

Zazwyczaj jesteśmy przytłoczeni przez te przestrzenie doświadczenia i wydaje się, że * to jest to, w pełni wchodzimy w ten stan na zawsze. * A następnego dnia mamy równowagę i możemy znowu działać. Jak rozciąganie balonu, żeby się nie rozerwał. Ten napływ ma inną jakość; fale są spójne i rosną silniejsze.

Dwie fazy wyższych trajektorii

Pierwsza faza - dzieje się teraz - skupia się na fizyzowaniu jedności / świadomości Chrystusa / Krystalicznej. To aktywuje Starożytną Jaźń w pełną świadomość, jednocząc się z Przyszłościami, które powróciły w czasie, aby żyć tym Wniebowstąpieniem, wtapiając się w teraźniejszość. Właśnie dlatego mamy doświadczenie utraty tożsamości. Jeśli próbujesz zachować te aspekty oddzielnie od umysłu (przeszłe ja, przyszłe ja, inne ja, wewnętrzne ja, zewnętrzne, itd.), Częstotliwość świadomości jedności nie może aktywować DNA, aby wytworzyć doświadczenie Uniwersalnego Źródła-jako-Ja Jedność.

Druga faza od kwietnia do lipca ma na celu globalne doświadczenie świadomości jedności. To jest wyższa trajektoria, która jest teraz na stole. To jest coś, co wszyscy możemy przynieść, nie tylko ci, którzy pracują na siatkach lub z Gają. Jest to globalne żądanie dla Lightworkers; Przejdź do doświadczenia Nowej Ziemi w swoim własnym strumieniu życia, aby ustawić całą HUmanity na wyższą trajektorię.

Ponownie są to potencjały i jesteśmy w środowisku wolnej woli. Ci, którzy wybierają i praktykują wcielenie, powinni go otrzymać. Częstotliwość i intensywność tych promieni kosmicznych i impulsów plazmy nie są już w żaden sposób zmniejszane ani filtrowane.

To pozwala nam na boską możliwość pełnego wkroczenia w naszą najwyższą służbę i wybory, i pokazujemy je z chwili na chwilę w myślach, słowach i czynach. Wyższa oś czasu już istnieje; jest to okazja, aby podnieść jak najwięcej chętnych dusz do wyższych doświadczeń - w tym roku Teraz.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w tej wyższej opcji czasu, dołącz do nas, koncentrując się na dynamice Nowej Ziemi, niezależnie od tego, co widać w złudzeniach zewnętrznych lub wewnętrznych. Jak zawsze, czynimy to jako aktywną służbę, aby zapewnić, że nasi bracia i siostry otrzymają każdą okazję do wkroczenia w zupełnie nowe doświadczenie wniebowstąpionej Gai i świadomości jedności.

Poświęć czas na medytację każdego dnia, żyj tak, jakbyś był na Nowej Ziemi tak często, jak to możliwe. Monitoruj swoje słowa - tworzą tak silnie jak myśli i emocje. Mów miłość, współczucie, rozwiązania, a nie narzekania, kreatywność, piękno, cierpliwość, wdzięczność, przebaczenie. Rozwiąż swoje nierozwiązane. Bądź kreatywny w swojej codziennej ceremonii, a zwłaszcza w przypadku zaćmienia / New Moon. Czcij Gaję, ponieważ ucierpi na tym wcielenie. Stwórz rozpęd ku tej nowej, wyższej trajektorii, w swój unikalny sposób.

Strażnicy i Gridworkers

Aktywacje są spójne, a Bramy są szeroko otwarte, abyśmy mogli wchodzić w interakcje z każdą chwilą. Mamy okna, gdy wymagane jest ujednolicenie w celu silniejszego skupienia, gdy dostępny jest wyższy potencjał. Dziękuję ci za udział w całej mocy z całą siłą i mocą wielowymiarowej Jaźni.

Być może jest to najpiękniejszy prezent, jaki możemy dać zbiorowi; wchodząc w pełni w nasze wcielenie tego nowego poziomu świadomości, dzięki czemu jest on dostępny dla wszystkich.

Medytacje SUNday Unity są otwarte i dostępne dla wszystkich. Podczas tych sesji skupiamy się na bramkach i siatkach, a także na HUmanity. Dołącz do nas w naszym współtworzonym polu czystej świadomości . SUNday o 8:11 rano, 11:11 i 5:11 czasu pacyficznego. Medytujcie na swój sposób przez 33 minuty o Pokoju, Boskiej Miłości i Wniebowstąpieniu. Uczestniczyć w odczuwaniu, otrzymywaniu i stawaniu się światłem.

To jest współtworzenie. Jesteśmy również głęboko wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o medytacjach, przesuwanie medytacji grupowych w dowolnym momencie SUNday i tworzenie mediów społecznościowych, aby zaprosić innych do przyłączenia się. Tutaj jaśniejemy jako Jedność!

Zakochany, światło i służba,
Sandra

http://www.sandrawalter.com/higher-trajectories-in-this-now-influxes-of-2018/
----

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

masterjayz-games endercraft life halotupsy wataha-mocy