Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : Wrzesień 06, 2018, 10:00:42 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
MER KA BA

MER.. MATRYCA MATKA... ENERGETYCZNY ZAPIS WZORCA NIE WCIELONEGO DUCHA

KA.https://pl.wikipedia.org/wiki/Ka_( MATKA dusz) ASTRALNA  MATRYCA MATKA WCIELAJĄCEJ SIĘ W MATERIĘ DUSZY.

BA.https://pl.wikipedia.org/wiki/Ba_(dusza)DUSZA WCIELONA W CZŁOWIEKA BIORĄCA UDZIAŁ TYLKO W JEDNORAZOWYM ŻYCIU.. KTÓRA POWINNA POWRÓCIĆ PO ZIEMSKIM ŻYCIU DO  ASTRALNEJ MATRYCY MATKI.
NIESTETY ZAZWYCZAJ NIE MIAŁA TYLE SIŁY I ŚWIADOMOŚCI LUB Z PREMEDYTACJĄ BYŁA ZATRZYMYWANA , CO POWODUJE UWIEZIENIE MATRYCY ASTRALNEJ W PRZESTRZENI ASTRALNEJ ,A TYM SAMYM BLOKUJE EWOLUCJĘ DUCHOWĄ  CZŁOWIEKA I MATRYCY NAD PRZESTRZENNEJ.     

http://akademiaducha.pl/symbol-merkaba/

cd. w wolnej chwili.

 22 
 : Wrzesień 03, 2018, 10:47:42 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


SEKRET PIRAMIDY W GIZIE...


Piramidy w Gizie skupiają energię elektromagnetyczną

Opublikowano: 02.09.2018 |

„W przypadku piramidy na podłożu, przy krótszych falach, energia elektromagnetyczna gromadzi się w komorach, zapewniając lokalne maksima widmowe dla pól elektrycznych i magnetycznych. Udowodniono również, że w zasadzie Piramida rozprasza fale elektromagnetyczne i skupia je w obszarze podłoża” – uważa dr Andrey Evlyukhin.
Od dziesięcioleci naukowcy i badacze doszukują się coraz to nowszych teorii na temat tego, czym mogą być wielkie egipskie piramidy w Gizie. Teorie o piramidach wykorzystywanych do wytwarzania energii, a nawet będących duchowym centrum na planecie, w którym miało dochodzić do oddziaływania z polem energii naszej planety, krążyły przez długi czas. Teraz nauka kwantyfikuje tę teorię i udowadnia, że ​​jest poprawna. Odkryto, że wielka piramida ma zdolność koncentracji energii magnetycznej i elektrycznej w wewnętrznych komorach piramidy i poniżej jej podstawy, co tworzy „kieszenie o wyższej energii”.

„Niezwykłe właściwości elektromagnetyczne Wielkiej Piramidy w Gizie mogą wkrótce zainspirować projekty nanocząstek dla wysoce wydajnych czujników i ogniw słonecznych. Jeśli ten efekt koncentracji da się odtworzyć w nanoskali, może to doprowadzić do powstania fali nowych, bardziej wydajnych czujników i ogniw słonecznych, twierdzą naukowcy” – pisze „Daily Mail”.

Oficjalna narracja, która jest wątpliwa dla ludzi ciekawych historii ludzkości, polega na tym, że wmawia się im, iż ta niesamowita piramida o wysokości 481 stóp została zbudowana dla faraona Chufu jako miejsce pochówku tysiące lat temu. A zatem grobowiec i nic więcej. „Piramidy egipskie zawsze przyciągały wielką uwagę” – powiedział koordynator badań i kierownik naukowy dr Andrey Evlyukhin. „My, jako naukowcy, również byliśmy nimi zainteresowani, więc zdecydowaliśmy się spojrzeć na Wielką Piramidę jako cząstkę rozpraszającą fale radiowe rezonansowo.”

Międzynarodowy zespół naukowców uczestniczył w badaniu mającym na celu przeanalizowanie związku między kształtem wielkiej piramidy a jej zdolnością do przewodzenia energii elektromagnetycznej. Zespół kierowany przez Rosyjski Uniwersytet ITMO zdecydował się na odtworzenie piramidy w modelu, który pozwolił zmierzyć ewentualne procesy elektromagnetyczne. Podobnie jak w przypadku każdego innego dowodu użytego w badaniu, punkt, podobieństwa między modelem i prawdziwą piramidą jest wysoce zbliżony.

Model został wykorzystany do próby określenia, w jaki sposób energia fal będzie absorbowana lub rozpraszana przez piramidę. Fale o długości rezonansowej w zakresie od 200 do 600 metrów (od 656 do 1968 stóp), były używane do testowania interakcji między falami a piramidami. Zespół niestety przyznał, że brakowało wiarygodnych informacji na temat właściwości piramidy, więc niektóre czynniki musiały zostać odtworzone z domysłów.

„Musieliśmy użyć pewnych założeń. Na przykład zakładaliśmy, że wewnątrz nie ma żadnych nieznanych wnęk, a materiał budowlany o właściwościach zwykłego wapienia jest równomiernie rozmieszczony w piramidzie i poza nią. Dzięki tym założeniom uzyskaliśmy interesujące wyniki, które mogą znaleźć ważne praktyczne zastosowania” – informuje dr Andrey Evlyukhin.

Jeżeli to badanie rzeczywiście przyniosło pewne informacje, które pomogłyby ludziom zrozumieć prawdziwą funkcję piramid, sensowne byłoby, aby badania te były prezentowane z pewną dozą niepewności i dystansu, do momentu głębszego przeanalizowania tego fenomenu. Dokładne narzędzie, którego używali badacze, znane jest jako analiza wielopunktowa. Jest to metoda powszechnie stosowana w dziedzinie badań fizycznych do analizy interakcji złożonego obiektu i pola elektromagnetycznego. To pomogło im zobaczyć, jak piramida może skoncentrować energię elektromagnetyczną w podziemnych komorach.

„W przypadku piramidy na podłożu, przy krótszych falach, energia elektromagnetyczna gromadzi się w komorach, zapewniając lokalne maksima widmowe dla pól elektrycznych i magnetycznych. Udowodniono również, że w zasadzie Piramida rozprasza fale elektromagnetyczne i skupia je w obszarze podłoża” – mówi naukowiec.

Na koniec należy zaznaczyć, że „Daily Mail” w publikacji poświęconej wyżej opisywanemu zagadnieniu, powołuje się na badaczy z Rosyjskiego Uniwersytetu ITMO pisząc o nadzwyczajnych możliwościach kompleksu piramid w Gizie. Możliwościach, które obecnie są analizowane przez naukowców, jednak uznano, że jeszcze nie nadszedł czas, aby podawać owe rewelacje do opinii publicznej.

Autorstwo: Zespół „Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

https://wolnemedia.net/piramidy-w-gizie-skupiaja-energie-elektromagnetyczna/
 23 
 : Sierpień 18, 2018, 09:14:32 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin BetNajwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet zeevveez/Flickr/CC BY 2.0

Izraelski rząd, rekami agencji szpiegowskiej o nazwie Mossad przeprowadził co najmniej 2 700 skrytobójstw na Palestyńczykach, Egipcjanach, Syryjczykach i Persach od czasu II wojny światowej – twierdzi żydowski pisarz i dziennikarz Ronen Bergman w swojej najnowszej książce „Rise and Kill First” („Powstań i zabij pierwszy”). To ten sam Bergman, który zaatakował polskiego premiera Mateusza Morawieckiego podczas słynnej konferencji prasowej w styczniu br.

Bergman, dziennikarz gazety „Yediot Aharonot”, przekonał wielu agentów Mossadu, Shin Bet i wojska izraelskiego, aby opowiedzieli swoje historie. Niektórzy z nich używali nawet swoich prawdziwych imion i nazwisk. Rezultat tych wywiadów to „Rise and Kill First: The Secret History of Israel’s Assassinations Assasinations”, ponad 600-stronicowa książka zawierająca również opis zabójstw przeprowadzanych przez organizacje paramilitarne, które działały przed powstaniem Izraela w 1948 roku.

Opierając się na około tysiącu wywiadów i tysiącach dokumentów, Bergman opisuje wiele technik mordowania i twierdzi, że izraelska machina śmierci stosowała zwykłe zamachy, setki trucizn w tym zatrutą pastę do zębów, która zabija po miesiącu, uzbrojone drony, wybuchające telefony komórkowe, zapasowe opony ze zdalnie sterowanymi bombami. Mordowano wrogich przywódców, potencjalnych terrorystów, ale także obcych naukowców.

Najwięcej zamordowano przywódców palestyńskich, w tym tych związanych z bojówkami Hamasu w Strefie Gazy.

Książka sugeruje, że Izrael użył zatrucia promieniowaniem, aby zabić Jasira Arafata, przywódcę palestyńskiego, który był założycielem ruchu Fatah. Śledztwa w sprawie jego śmierci nadal trwa.

Izraelska agencja szpiegowska Mossad, jak twierdzi autor, próbowała powstrzymać jego postępy w pracy nad książką, nachodząc byłych agentów i funkcjonariuszy i ostrzegając ich przed udzielaniem wywiadów.

Tytuł książki pochodzi od starożytnego napomnienia z żydowskiego Talmudu: „Jeśli ktoś przyjdzie cię zabić, najpierw wstań i zabij go.” Bergman mówi, że duży procent osób, z którymi rozmawiał, cytował ten fragment jako uzasadnienie swojej „pracy”. Cytowany przez niego prawnik wojskowy, deklaruje, że takie operacje są legalnymi działaniami wojennymi.

Bergman nazywa izraelski aparat zabójczy „najmocniejszą, najsprawniejszą maszyną do zabójstw w historii”. Pisze, że wiele technik izraelskich zostało później zaadoptowanych przez USA.

Książka zawiera historię osobowości i taktyki różnych tajnych służb. W latach 70. XX w. nowy szef Mossadu otworzył setki komercyjnych firm za granicą, sądząc, że pewnego dnia mogą się przydać. Na przykład Mossad stworzył przedsiębiorstwo żeglugowe na Bliskim Wschodzie, które wiele lat później przydało się do zapewnienia bezpiecznej pracy zespołu zabójców na wodach w pobliżu Jemenu.

W imię bezpieczeństwa państwa izraelscy urzędnicy nie tylko podążali drogą legalności, ale też ją deptali. „Podsumowanie egzekucji podejrzanych, którzy nie stanowili bezpośredniego zagrożenia, nie naruszali prawa Izraela i zasad wojny – daje dużą liczbę”, pisze Bergman.

Autor książki ma reputację niestrudzonego dziennikarza, który w ciągu ostatnich dwudziestu lat opracował setki świadomych źródeł w środowiskach wywiadu. Jest na uprzywilejowanej pozycji – korespondenci wojenni utrzymują regularne kontakty z wysokimi urzędnikami obrony, ale muszą składać swoje raporty do biura cenzury wojskowej, która często wycina większość najbardziej soczystych rzeczy. Ale Bergman ma doskonałe źródła we wszystkich trzech organizacjach tajnego mechanizmu zabijania: w Dyrekcji Wywiadu Wojskowego, w agencji szpiegowskiej Mossad i w służbie bezpieczeństwa wewnętrznego Shin Bet. „Z jednej strony prawie wszystko w kraju związane z wywiadem i bezpieczeństwem narodowym jest klasyfikowane jako „ściśle tajne” – pisze. „Z drugiej strony, wszyscy chcą mówić o tym, co zrobili.”

Ogólne wrażenie, jakie daje jego książka na temat władz izraelskich, to, że są to wojowniczy książęta, którzy nieustannie szukają twórczych nowych sposobów identyfikacji i zabijania swoich wrogów, przekonując samych siebie, że są nie tylko najlepsi w tym, co robią, ale także najbardziej moralni. Męczą się osobistym ciężarem zabijania niewinnych cywilów wraz z ich wrogami, ale nieuchronnie usprawiedliwiają swoje własne uczynki – i ukrywają swoje niekiedy kłopotliwe błędne kalkulacje.

Bergman maluje mrożący krew w żyłach obraz ewolucji programu zabójstw, podczas gdy Izraelscy skrytobójcy stali się coraz bardziej zdolni do atakowania swoich celów przy pomocy bomb samochodowych, pocztowych, nalotów, urządzeń wybuchowych przyczepionych do samochodów przez agentów na motocyklach, a nawet zatrutych baklaw.

Początkowo, pisze Bergman, licencji na zabijanie mógł udzielić tylko premier. Ale kiedy proces okazał się zbyt czasochłonny, szefowie tajnych agencji utworzyli obejście „za pomocą którego zabójstwo zostało nazwane czymś innym, aby było objęte innym protokołem decyzyjnym”. Program został uzupełniony o własne orwellowskie słownictwo: zabijanie niewinnych cywili zostało oznaczone jako „przypadkowe uszkodzenie”, podczas gdy zabójstwa stały się znane jako „celowa profilaktyka”.

Źródło: „Daily Mail”

Podał: JerzyN [WIEC]


Za:
 http://stan35.neon24.pl/post/145020,najwiecej-skrytobojstw-przeprowadzaja-mossad-i-shin-bet

http://www.randomhouse.com/highschool/catalog/display.pperl?isbn=9781400069712&view=print

Źródło: Wolna Polska
http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/134639-najwiecej-skrytobojstw-przeprowadzaja-mossad-i-shin-bet***********

17. sierpień 2018

MAM TYLKO JEDNO PYTANIE W TYM TEMACIE...

JAKIM PRZEWINIENIEM JEST DLA ŻYDÓW ZABICIE PRAMATKI?

Poczynania służb, ich mordy przekraczają wszystkie granice DEKALOGU.. czyli zaakceptowanych zasad prawnych i etyczno moralnych.
Wszystko w imię "dobra" .. CZYJEGO?Coś

STOP! STOP! STOP! BASTA!

NIE MA NADLUDZI.... NI PODLUDZI...

MNIE DO WALKI NIKT NIE SPROWOKUJE, ale.... JA nie przejmuję "prezentów" usiłujących mnie zabić .
Zwracam je do nadawcy natychmiastowo z siłą odbicia 1000 razy większą...

Co robisz MNIE .. ROBISZ SOBIE... SAMI SIEBIE UNICESTWIACIE.. PRZYKRE.

STOP! STOP! STOP! BASTA.

ŻYCIE JEST ZBYT CENNYM DAREM,ŻEBY NIM SZARŻOWAĆ W IMIĘ CUDZEJ POLITYKI!

STOP! STOP! STOP! BASTA!

M.

"Początkowo, pisze Bergman, licencji na zabijanie mógł udzielić tylko premier.
Ale kiedy proces okazał się zbyt czasochłonny, szefowie tajnych agencji utworzyli obejście „za pomocą którego zabójstwo zostało nazwane czymś innym, aby było objęte innym protokołem decyzyjnym”.

Program został uzupełniony o własne orwellowskie słownictwo: zabijanie niewinnych cywili zostało oznaczone jako „przypadkowe uszkodzenie”, podczas gdy zabójstwa stały się znane jako „celowa profilaktyka”

*****

Ja od dawna jestem identyfikowana jako "celowa profilaktyka"...

Pomimo,że wychodzę ponad ICH zagmatwana politykę i doskonale rozumiem powód uwikłania Żydów w takie obrzydliwe strategie,stawiające ICH w oczach opinii społecznej na bardzo , ale to bardzo niskiej i niekorzystnej pozycji.

Ale.... czasy ostateczne ,to również ujawnienie bestialstwa WSZYSTKICH podkreślam WSZYSTKICH służb, które działają dla ___tylko im znanego dobra___ .


........

Zostałeś/łaś wybrana do tajnego eksperymentu służb... możesz TYLKO cierpieć ,chorować , być zabity/ta...

ALE NIE UDZIELIMY CI ŻADNEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT... BO TO JEST ŚCIŚLE TAJNY PROJEKT!!!

ZAAKCEPTUJ CZŁOWIEKU, ŻE ZOSTANIESZ ZAMORDOWANY W IMIĘ PODŁOŚCI LUDZKIEJ I EKSPERYMENTALNIE DOKONANEGO NA TOBIE MORDU!

KTO PODEJMUJE TAKIE DECYZJE .. KTO WYDAJE ZGODĘ NA WYMORDOWANIE POLAKÓW?

STOP! STOP! STOP! BASTA!
https://www.youtube.com/watch?v=pBECITf9sxc&feature=share

Kontrola Umysłu - Co z Tym Zrobić - Ewa Pawelapt

 24 
 : Sierpień 07, 2018, 11:57:16 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
WYDARZENIE.....

Czym ONO JEST?

URUCHOMIENIEM ARKI PRZYMIERZA , KTÓRĄ JEST DUCHOWY CZŁOWIEK!


ARKA PRZYMIERZA.....


TO KOLEJNY ETAP ( chyba najistotniejszy) na drodze naszej ewolucji ... oczywiście duchowej nie technologicznej.

WSZYSTKIE TECHNOLOGIE MAJA SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI.. A NIE PODPORZĄDKOWYWAĆ GO SOBIE I UZALEŻNIAĆ OD SIEBIE!

TO JEST ZAPOWIADANE WYDARZENIE, KTÓRE CAŁKOWICIE ZMIENI LOS LUDZKOŚCI.
Ono zbliża się coraz bardziej ,albo MY zbliżamy się do WYPEŁNIENIA OBIETNICY STWÓRCY WSZECHRZECZY.

ARK..A... Ark to ŁUK , KOLISTE ZWIEŃCZENIE.. TĘCZA CZYLI ŚWIATŁO , KTÓRE PRZESZŁO PRZEZ PRYZMAT... DŹWIĘK STWÓRCZY.... PRADZWIĘK "A".

KTO STWARZAŁ W MATERII .. JEŻELI WIBRACJA MĘSKIEGO DŹWIĘKU NIE MA WYSTARCZAJĄCEJ SKALI... JEST DUŻO NIŻSZA OD WIBRACJI DŹWIĘKU ŻEŃSKIEGO?

STWÓRCA WSZECHRZECZY ZAWARŁ PRZYMIERZE Z CZŁOWIEKIEM ... nie z antyczną technologią zdeponowaną w akacjowej skrzyni!

ARKĄ PRZYMIERZA... TO JEST CZŁOWIEK DUCHOWY!

TEN, który dokona samorozwoju , podnosząc swoją energię do poziomu rozświetlenia szyszynki.

Najpierw MUSI dokonać tego aktu KOBIETA , następnie uruchomi go w mężczyźnie.

Mojżesz wynoszący akacjową skrzynie ( technologię ... generator mocy orgonowej) nie ma nic wspólnego z PRAWDZIWĄ ARKĄ PRZYMIERZA.

Abraham ... jego historia jest piękna, znana nam ma przejść ze swoim Rodem bardzo długą drogę , pokonać niesamowitą ilosć przeszkód ,dokonać ewolucji rozwojowej w SOBIE i Rodzie...
To nie tylko poziom prawości ( sprawiedliwy w środ Żydów... ), czyli etyka, moralność, ale NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO , które CZŁOWIEK POWINIEN ROZSIEWAĆ SWOIM POSTĘPOWANIEM.

DOBRO... = MIŁOŚĆ JEJ GRADACJA

Poziom MIŁOŚCI .. rodzaj energii płynący z myśli , słów i czynów , inaczej WIBRACJA ENERGETYCZNA CZŁOWIEKA JEST JEDYNYM MIERNIKIEM ROZWOJU OSOBISTEGO, DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

Realnie wygląda to tak.... działanie wywołuje skutek. który jest odbierany jako radość lub smutek... ekstaza lub cierpienie.

Jeżeli nie możesz pomóc , to nie krzywdź... CZŁOWIEK na przeciwko ciebie jest TYLKO "lustrem " efektu twoich czynów... sprawdzianem twojego rozwoju osobistego, co robisz jemu.. tak naprawdę robisz sobie.
W jego cierpieniu oglądasz swoja bliską przyszłość....

Zdawanie "EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI PRZED STWÓRCĄ .. NIE JEST RECYTACJĄ POZNANYCH TEKSTÓW NI MODLITW....

JEST IDENTYFIKACJĄ ROZŚWIETLENIA TWOJEGO SERCA ENERGIĄ MIŁOŚCI...

W CZASACH OSTATECZNYCH NIE WYSTARCZY SAMA PRAWOŚĆ... ( TAK...ONA JEST BARDZO ISTOTNA) NIEZBĘDNY JEST CZYSTY PŁOMIEŃ MIŁOŚCI , KTÓRY REALIZUJE PRZYMIERZE ZE STWÓRCĄ.

Czy Abraham osiągnął ten poziom... Ja nie wiem tego, jeżeli nie , to Jego miejsce zajmie KTOŚ .. kogo SERCE emanuje wibrację miłości wypełniającą zasady PRZYMIERZA Z CZASÓW NOEGO.

COFNIEMY SIĘ DALEJ WSTECZ ... by zrozumieć ,że ARK..A / TĘCZOWY ŁUK ,TO CZŁOWIEK DUCHOWY .

Zjawisko rozszczepienia światła ( cała informacja istnienia i rozwoju życia ) zapisana i zdeponowana jest w naszych centrach energetycznych/ czakrach .
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99cza

Dokonując samorozwoju wracamy do PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.. czyli wibracji długości fal wszystkich barw momentu stworzenia.... to długi i odrębny temat.. nie będę go rozwijać.

Chciałam TYLKO wyjaśnić dlaczego "AKACJOWA SKRZYNIA/ ARKA PRZYMIERZA" NIE JEST PRAWDZIWĄ ARKĄ.. jest TYLKO bardzo ograniczoną kopią możliwości energetycznych CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.
Przełożonych na technologię zdeponowaną w materialnym przedmiocie... który można było wykorzystać jako generator energetyczny podnoszący parametry życia fizycznego.
Abo jak zrobił Mojżesz niebezpieczną i okrutną broń do niszczenia i zabijania życia.

Dodam tylko .. moc energii w duchowym CZŁOWIEKU jest o wiele większa niż w Arce używanej przez Mojżesza...

Energia Arki z Egiptu MUSIAŁA być stale uzupełniana przez ARCYKAPŁANKĘ w pewnym mistycznym rytuale (żeńska energia magnetyczna) Arka traciła CAŁKOWICIE moc bez LUDZKIEGO zasilania.

CZŁOWIEK DUCHOWY zwiększa swoją moc dzięki procesom rozwojowym ... jedynie rozpalając w sobie coraz większy ogień MIŁOŚCI.

Kiara.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Arka_Przymierza

 CO... było w Arce Przymierza , którą używał Mojżesz.... żadna tajemnica "BIAŁY PROSZEK ZŁOTA MONO ATOMOWEGO " https://www.tajemnice-swiata.pl/ormus-bialy-proszek.../

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/


https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/pytania/arka-przymierza/


 25 
 : Lipiec 22, 2018, 23:26:18 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
22 lipiecWyjątkowość dzisiejszego dnia jest niesamowita ... po raz pierwszy wkroczyliśmy w "ocean nieskończoności " na planie ŻYCIA w IV wymiarze .

Do tej pory byliśmy na zerowym poziomie IV wymiaru, od dzisiaj zegar czasu zaczął nucić nową melodię istnienia..
Wszystkie stare matryce z przesunięciami informacyjnymi zostały wyzerowane.
Przywróciliśmy w nich pierwotne ustawienia, PIERWOTNE KODY dla całokształtu życia.

Ta olbrzymia mrówcza praca została zakończa.. wszystkie parametry naszej kosmicznej nawigacji odzyskały swój pierwowzór.

CZŁOWIEK wypłynął w NOWĄ PODRÓŻ .. odkrywania pradawnej wiedzy na nowo...

"ZEGAR CZASU " .. jego ziemski depozyt ,zaczął odmierzać CZAS PRZYSZŁOŚCI NOWEJ ERY ...

Opuściliśmy dzisiaj "STREFĘ ZEROWĄ" czwartego wymiaru w której razem z Ziemią przebywaliśmy prawie 6 lat.

Mój Kapitanie.... pora opuścić port .. i udać się w kolejną fascynującą podróż ... by kontynuować historię, która nie ma początku ,ni końca....

Mój Kapitanie.....

https://www.youtube.com/watch?v=QBUxO-vEAzU

Sława Przybylska -Mój kapitanie, już wieczór

Ps. Więcej w temacie niebawem...
A tymczasem dobrej nocy Wszystkim.....

 26 
 : Lipiec 18, 2018, 08:13:01 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
CZAS....To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest info. tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", swojego aspektu żeńskiego ...
Jej DNA zostało użyte do klonowania prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. chcąc zablokować LUDZKĄ ewolucję miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło, to miejsce zwiazane jest z ich nową wersją.

Ten plan również im się nie udał, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.
Doszło do podwójnego resetu matrycy w przestrzeni poza ziemskiej i na Ziemi

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości, również tej z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy w temacie nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , odarto z godności i wszystkich wartości, materialnych również ,wyrzucono z JEJ drugiego domu.
M.M.po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła umarła w wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowitą konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!
Co zasiałeś to zbierzesz... KAŻDY.
To jest CZAS PRAWDY...https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/07/aktualizacja-planetarnego-wyzwolenia-15.html

 27 
 : Lipiec 16, 2018, 20:25:32 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


POD LATARNIĄ JEST NAJCIEMNIEJ.....

CZAS....

13. w piątek...

To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest opis tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", aspektu żeńskiego ... Jej DNA zostało użyte do stworzenia prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło.

Ta wersja również im się nie udała, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , okradziono ze wszystkich dóbr materialnych również ,wyrzucono z JEJ domu.
Po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła M.M. umarła w samotności i wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowita konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!

Kiara.

 28 
 : Lipiec 16, 2018, 20:23:41 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
6 lipca o 13:45 ·

ZA 7 DNI.......

Nie zadziała już dominacja matrycy mózgu

I
Nie spadnie nam NIEBO na głowy

I
Twoje oczy nie zmienią barwy na szarą

I
Moje SERCE nie pójdzie drogą kalkulacji korzyści

I

Myśli piękne będą splatały się pięknymi uczuciami LUDZI

Wszak przeznaczeniu pomóc może TYLKO MĄDROŚĆ SERC ....
TYCH.... przed którymi ONO samo rozwinęło dywan największych życiowych trudności....

Wiedząc iż nie są one ponad możliwości poradzenia sobie z nimi ....
TYCH, których dywan ów uniósł ponad ....

TYLKO zwyczajny LUDZKI LOS....

13. w piątek...

M.

 29 
 : Lipiec 01, 2018, 15:04:02 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Ród Abrahama......Habiru
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania

Habiru (także Habiri, Khabiri, Hapiru, `Apiru, `Eperu) – starożytna grupa ludzi zamieszkujących rejon Syropalestyny, którzy nie posiadali własnego państwa. Byli przybyszami (zza Eufratu) i prowadzili głównie koczowniczy tryb życia, przez co można ich porównać do wędrownych Cyganów. Do grupy tej należeli głównie Huryci i Semici, zaś w starożytnych inskrypcjach występują jako włóczędzy i rabusie, zaciężni wojownicy, słudzy i niewolnicy oraz kupcy i handlarze. Z racji zbliżonego brzmienia oraz wspólnego źródłosłowu nazwy, podobnego stylu życia, a także relacjach o podboju Kanaanu w listach amarneńskich wielu uczonych uważa, że do grupy tej zaliczano także Hebrajczyków.

Spis treści

    1 Etymologia nazwy
        1.1 Język akadyjski
        1.2 Język arabski i staroegipski
        1.3 Język hebrajski oraz odwołania w Piśmie Świętym
    2 Źródła starożytne / dowody archeologiczne
        2.1 Tabliczka z pałacu w Mari
        2.2 Pryzma z Tikunani
        2.3 Inskrypcja Idrimi z Mitanni
        2.4 Apiru w Egipcie
        2.5 Korespondencja amarneńska
    3 Habiru a Hebrajczycy
    4 Przypisy

Etymologia nazwy

G. Kline w swojej pracy doktorskiej The Habiru: Kin or Foe of Israel poświęcił wiele miejsca dogłębnej analizie pochodzenia słowa Habiru[1]. Zaprezentował on różne opcje genezy słowa postulowane przez uczonych:

    nomad, koczownik – od semickiego czasownika `br (=mijać, przechodzić [z miejsca na miejsce]); możliwe pokrewieństwo z terminem Arab
    obcokrajowiec – od semickiego czasownika `br (=przejść, przekroczyć [granicę]);
    ten z drugiej strony (rzeki) – od semickiego przyimka `br;
    zakurzony podróżnik – od semickiego rzeczownika `apar (=kurz, proch);
    zaopatrywany w żywność – od akadyjskiego eperu (=dostarczać, zaopatrywać) lub od egipskiego `pr (=wyposażać);
    kupiec, handlarz – od sumeryjskiego IBIRA o tym samym znaczeniu;

Język akadyjski

Jako że w języku akadyjskim odpowiednikiem ha-BI-ru był ideogram SA-GAZ, czytany w niektórych miejscach jako habbatum proponowano następujące rozwiązania:

    dusiciel, morderca, procarz – od ideogramów SA (=sznur, ścięgno) oraz GAZ (=uderzyć, zabić);
    rabuś – od formy qattal rdzenia habatu (=plądrować);
    pracujący za żywność – od formy nomen professionis rdzenia habatu (=pożyczyć, otrzymać, uzyskać);
    najeźdźca lub wędrowca, emigrant, przybysz – od habatu (=przemieścić się, przejść za, zrobić łupieżczy wypad na terytorium wroga);

Język arabski i staroegipski

Zauważono także podobieństwo do arabskiego habata oznaczającego wędrować. Znaczenie wędrować, przekroczyć, mijać, przemieszczać się jest wspólne także dla semickiego `br i akadyjskiego habatu. W języku staroegipskim odpowiednikiem terminu habiru był apiru (`pr.w).
Język hebrajski oraz odwołania w Piśmie Świętym

Należy zwrócić także uwagę na genezę słowa Hebrajczyk. W języku hebrajskim brzmi ono ibri (עברי) i oznacza ten zza lub będący spoza, czyli przychodzień, przybysz, obcokrajowiec. Potwierdzenie takiego tłumaczenia można znaleźć w nazwach geograficznych wywodzących się z tego samego rdzenia, np. Abarim (עברים = rejony poza, pasmo górskie w Moabie po wschodniej stronie Jordanu naprzeciwko Jerycha) lub Ebrona (עברינה = przejście, jeden z etapów wędrówki Izraelitów przez pustynię niedaleko Esjon Geber, obecnego Ejlat). Także słowo gniew (ebra, עברה) zawiera w sobie znaczenie przelania się, przepływu z nadmiaru. Zapisywany identycznie wyraz abara tłumaczono jako równina [pustyni] lub prom (2 Księga Samuela 15:28, 17:16, 19:18). Wszystkie one pochodzą od wspomnianego wcześniej słowa abar czy też eber (עבר) o znaczeniach minąć, przekroczyć, przejść, za, poza, [druga] strona, stąd też imię Eber (Księga Rodzaju 10:21-11:17) oznacza obszar poza.

Można się jedynie domyślać, że narody zamieszkujące Kanaan używały terminu ibri (=pochodzący spoza, emigrant, przybysz) w odniesieniu do różnych grup napływających do Palestyny z obszarów Mezopotamii. Widać to na przykładzie Abrahama, który został nazwany hebrajczykiem dopiero jako wędrowny przybysz w Kanaanie (Księga Rodzaju 14:13). Podobnie też, termin ten został użyty kilkakrotnie przez Egipcjan w odniesieniu do Józefa jako niewolnika z okolic Palestyny na długo przed powstaniem narodu hebrajskiego (Księga Rodzaju 39:14.17, 41:12). Sam Józef nazywa Kanaan ziemią Hebrajczyków, chociaż jego rodzina liczyła wówczas mniej niż 70 osób (Księga Rodzaju 40:15). Z kolei werset z Księgi Rodzaju 43:32 może oznaczać, iż Egipcjanie zwyczajowo nie jadali przy wspólnym stole z Hebrajczykami. Wszystkie przypadki użycia nazwy Hebrajczyk w księdze Rodzaju sugerują, iż termin ten był pierwotnie używany nie tylko w odniesieniu do Izraelitów, lecz oznaczał wszelkich bezpaństwowców przybyłych zza Eufratu, którzy wędrowali po Kanaanie.

W powyższym kontekście bardzo ciekawe użycie imienia Eber (עבר) znajduje się w Księdze Liczb 24:24,

    Przybędą bowiem okręty Kittim, pognębią Aszszur, pognębią też Eber, ale i oni przepadną na zawsze.

Balaam określa tu mianem Eber naród lub kraj, który – jak się wydaje – sąsiaduje z Asyrią i może oznaczać rejon znajdujący się za rzeką, czyli po drugiej stronie Eufratu. Także w księdze Rodzaju 10:21 czytamy:

    Również Semowi, praojcu wszystkich Hebrajczyków [dosł. synów Ebera] i starszemu bratu Jafeta, urodzili się [synowie].

Zwrot wszyscy Hebrajczycy (wszyscy potomkowie Ebera) z pewnością odnosi się do różnych szczepów, plemion czy narodów, które Biblia nazywa hebrajskimi. Jednym z nich byli właściwi Hebrajczycy znani później jako Izraelici.
Źródła starożytne / dowody archeologiczne
Sumeryjska inskrypcja SA.GAZ

Najstarsza wzmianka o Hapiru występuje pod postacią logogramu SA.GAZ w pewnym dokumencie z czasów panowania króla sumeryjskiego Szulgi. Opisano ich wówczas jako rabusiów mieszkających ze swymi rodzinami w namiotach na pustkowiu, którzy chodzą własnymi drogami, a utrzymują się z hodowli zwierząt oraz pracy na roli[2]:

    Ci nadzy ludzie, którzy podróżują w martwej ciszy. Co do ich mężczyzn i ich kobiet, ich mężczyźni chodzą tam gdzie im się podoba, ich kobiety noszą wrzeciono i misę przędzalniczą[3]. Ich obozowiska są gdziekolwiek je rozbiją. Dekretów Szulgi, mojego króla, oni nie przestrzegają[4].

Ta pierwsza znana charakterystyka hapiru odpowiada także wszystkim późniejszym opisom tej grupy pochodzącym z II tysiąclecia p.n.e. Wspomina o nich co najmniej 235 tekstów klinowych z tego okresu[5].
Tabliczka z pałacu w Mari

W ruinach królewskiego pałacu Zimrilima w Mari (początek II tysiąclecia p.n.e.) odkryto list wzmiankujący o wojownikach hapiru:

    Następnego dnia nadeszło następujące słowo wroga: „Yapah-Adad przygotował osadę Zallul po tej stronie brzegi rzeki Eufratu i wraz z dwoma tysiącami żołnierzy Hapiru tego kraju przebywa w mieście.”[6]

Pryzma z Tikunani

Akadyjski dokument króla Tunip-Teššup władającego miastem-państwem Tikunani w Mezopotamii (za rządów Hattusilisa I, króla Hetytów) wymienia 438 Hapiru, którzy byli jego żołnierzami lub sługami. Większość to imiona huryckie, pozostałe są wschodniosemickie oraz jedno kasyckie[7]. Fakt ten sugeruje, iż termin hapiru był stosowany wówczas nie tyle w odniesieniu do pewnego narodu czy grupy etnicznej, co raczej do ludzi prowadzących podobny styl życia (tu prawdopodobnie przybysze i bezpaństwowcy oferujący swe usługi jako zaciężni wojownicy królowi Tikunani).
Inskrypcja Idrimi z Mitanni

Książę z Mitanni imieniem Idrimi po ucieczce z Halab do Emar postanowił udać się następnie do Kanaanu, gdzie zamieszkał w miejscu o nazwie Ammija (znanym także z korespondencji amarneńskiej, np. EA 81). Byli tam już ludzie z Halab oraz krajów Mukisz, Nihi i Amae (huryci), którzy widząc Idrimi rozpoznali w nim syna swego pana i ustanowili go swoim przywódcą. Idrimi opisał później ten okres w królewskiej inskrypcji[8]:

    Przebywałem wśród ludzi Hapiru przez siedem lat.

Idrimi zdołał później zbudować statki i z pomocą swoich wojowników zdobył panowanie nad Alalak i okolicznymi terytoriami. Wydarzenia te miały miejsce mniej więcej za panowania Totmesa III w Egipcie. Hapiru ukazani zostali w inskrypcji jako huryccy przybysze w Kanaanie, którzy nie zasymilowali się z miejscową ludnością.
Apiru w Egipcie

Starożytne teksty egipskie wspominają o Apiru co najmniej 14 razy[9]. Za rządów Totmesa III w tebańskich grobowcach Pujemre, Drugiego Proroka Amona (TT39) oraz Intefa (TT155) ukazano Apiru pracujących przy produkcji wina[10]. Z okresu panowania tego samego władcy pochodzi historia zdobycia Joppy (Jafy) przez Egipcjan, kiedy to generał Tahutia (Thot=Djehuty) przemycił w koszach do miasta swoich 200 żołnierzy, którzy po zmroku otworzyli bramy. W opowieści jest także wzmianka o prośbie egipskiego generała do swojego przeciwnika z Joppy, by wprowadzić do miasta konie zaprzęgane do rydwanów, gdyż przechodzący Apir (Apuro) mógłby je ukraść[11].

Amenhotep II na stelach odkrytych w Memfis i Karnaku mówi o swoich wyprawach wojennych do Palestyny w 7. i 9. roku panowania. Wśród niemal 90.000 jeńców uprowadzonych z okolic Kanaanu znalazło się także 3.600 Apiru[12].

Seti I na steli wystawionej w Bet Sze’an mówi, że wysłał swoje oddziały przeciwko Apiru z góry Jarmut (hebr. ירמות w Księdze Jozuego 21:29), którzy razem z ludem Tejer zaczęli atakować Azjatów mieszkających w Rehem[13]

Dwa listy urzędników Ramzesa II wspominają o Apiru, którzy transportują kamienie na wielki pylon Ramzesa[14].

Ramzes III w jednym ze swoich dekretów wymienia Apiru wśród sług świątynnych w Heliopolis[15].

Ramzes IV na steli w Wadi Hammamat mówi o wysłaniu do kamieniołomów ekspedycji liczącej ponad 8.000 ludzi, z czego 800 stanowili Apiru[16].
Korespondencja amarneńska

Listy odkryte w Tell el-Amarna pochodziły od władców Babilonii, Mitanni, Hetytów oraz królów miast-państw Syro-Palestyny i były skierowane do Amenhotepa III oraz Amenhotepa IV. Na wielu tabliczkach z archiwum królewskiej korespondencji pojawiają się wzmianki o Habiru, gdzie zostali oni ukazani jako lud pustoszący miasta Kanaanu, nie uznający władzy Egiptu.
Autor listu    Sygnatura    Cytat w tłumaczeniu na język polski
Rib-Addi    EA 75    Jednak wojna `Apiru przeciwko mnie jest sroga. Synów, córek już nie ma, mebli domowych, gdyż zostały one sprzedane w Jarimuta, abyśmy utrzymali się przy życiu[17].
EA 79    Wiedz, że odkąd Amanappa przybył do mnie wszyscy `Apiru obrócili się przeciwko mnie za sprawą Abdi-Ashirta. Niech mój pan słucha słów swego sługi i niech wyśle mi garnizon, aby bronić miasto króla aż do nadejścia łuczników. A jeżeli nie będzie łuczników to wszystkie ziemie połączą się z `Apiru. Wysłuchaj, od podboju Bit-Arha zgodnie z żądaniem Abdi-Ashirta dążą oni w ten sam sposób do zjednoczenia [miast] Gubla i Batruna; i tak wszystkie ziemie byłyby zjednoczone z `Apiru. Dwa miasta pozostają przy mnie, a oni również usiłują odebrać je z ręki króla. Niech mój pan wyśle garnizon do swoich dwóch miast aż do przybycia łuczników i da mi coś do wyżywienia ich. Ja nie mam nic.[18]
EA 81    Niech król, mój pan, wie, że wojna z `Abdi-Ashirta jest sroga, i on zabrał wszystkie moje miasta dla siebie. Gubla i Batruna mi pozostają, a on usiłuje zabrać te dwa miasta. Powiedział mężom z Gubla, "Zabijcie swojego pana i przyłączcie się do `Apiru tak jak Ammija."[19]
Labayu z Sychem    EA 254    Nie wiedziałem, że mój syn związał się z Hapiru, i z pewnością oddałbym go w ręce Addaya.
Milkilu z Gezer    EA 271    Niech król, mój pan, chroni swoją ziemię od ręki `Apiru. Jeżeli nie, niech król, mój pan, przyśle rydwany, żeby nas zabrać, aby nasi słudzy nas nie zgładzili[20].
Abdi-Heba    EA 286    Jak król, mój pan, żyje będę mówić przedstawicielowi króla, mojego pana: „Czemu kochasz Hapiru a władców (=gubernatorów) nienawidzisz?” [...] Wszyscy władcy są zgubieni; królowi, mojemu panu, nie pozostał ani jeden władca. Niech król zwróci uwagę na łuczników i niech król, mój pan, przyśle oddziały łuczników, król nie ma już ziem. Hapiru plądrują terytoria króla. Jeżeli będą łucznicy tego roku, wszystkie ziemie króla pozostaną; lecz jeśli nie będzie łuczników, wszystkie terytoria króla, mojego pana, będą zgubione![21]
EA 287    Spójrz, to jest dzieło Milkili i czyn synów Labayu, którzy oddali kraj [ludziom] has-pi-ri
EA 288    Ale jest wrogość przeciwko mnie. Stałem się jak Habiru. [...] Silne ramię króla może podbić Nahrima i Kapsi, lecz teraz Habiru biorą ziemie króla. Nie ma ani jednego władcy [miasta-państwa] należącego do króla, mojego pana. Wszyscy oni są zgubieni. Spójrz! Turbazu został zabity w bramie miasta Zilu, lecz król [nic nie zrobił]. Spójrz! Zimrida z Lakisz został zabity przez sługi, którzy współdziałali z Habiru. Yaptih-Adda został zabity w bramie Sillu...[22]
Yapahu z Gezer    EA 298    Niech król, mój pan, będzie świadomy, że mój młodszy brat zbuntował się przeciwko mnie i wkroczył do Muhhazu, i oddał swoje obie ręce przywódcy `Apiru.[23]
Obszary aktywności Habiru według listów amarneńskich

Poza podanymi przykładami Habiru pojawiają się jeszcze wiele razy w listach amarneńskich, głównie pod postacią logogramu SA.GAZ[24]. Uwagę przykuwa popłoch, jaki wzbudzali oni wśród władców miast-państw Palestyny z powodu swoich licznych sukcesów militarnych. Historycy nie wiedzą dlaczego król Egiptu nie wysłał swojej armii, aby w zdecydowany sposób rozprawić się z zagrożeniem na poddanych mu terytoriach. Trudno utrzymać także koncepcję, iż Habiru były wówczas jedynie bandami włóczęgów. Z pewnością termin oznacza bezpaństwowców, pogardzanych przybyszów spoza Kanaanu prowadzących przynajmniej po części koczowniczy styl życia, lecz zdolność zdobywania licznych obwarowanych miast świadczy o zjednoczeniu sił, dobrej organizacji i przywództwie oraz dosyć licznej armii. Odkrycia archeologiczne potwierdzają zniszczenie części miast-państw Palestyny w okresie amarneńskim (m.in. Arad, Betel, Debir, Jerycho, Hasor, Lakisz).
Habiru a Hebrajczycy

Do chwili obecnej nie udało się jednoznacznie ustalić czy plemiona hebrajskie także określano mianem Habiri. Nie ma tym samym całkowitej pewności co do teorii, według której określenie Hebrajczyk pochodzi od terminu Hapiru. Tym niemniej, taka etymologia nazwy wydaje się najbardziej prawdopodobna, biorąc pod uwagę zbieżność opisów pochodzących ze starożytnych inskrypcji oraz samej Biblii:

    pierwotnie istniało wiele szczepów hebrajskich pochodzących od Ebera (Księga Rodzaju 10:21);
    Hebrajczycy byli w Kanaanie przybyszami zza Eufratu (Księga Rodzaju 11:31);
    prowadzili wędrowny tryb życia mieszkając w namiotach (Księga Rodzaju 12:Cool;
    czasami dopuszczali się rozbojów (Księga Rodzaju 34);
    niektórych uprowadzano jako niewolników do Egiptu (Księga Rodzaju 40:15);
    określano ich Hebrajczykami jeszcze zanim stali się rozpoznawanym narodem (Księga Rodzaju 39:14.17, 41:12);
    ok. 450 lat przed najazdem Szeszaka na Judę podbili wiele miast-państw Kanaanu (1 Księga Królewska 6:1, 14:25).

Ponad połowa wszystkich wersetów starotestamentowych używających określenia Hebrajczyk (19/32) pochodzi sprzed momentu Exodusu Hebrajczyków z Egiptu (Księga Rodzaju 14:13 – Księga Wyjścia 10:3), zaś po czasach Saula istnieją już tylko trzy tego typu wzmianki (Księga Jeremiasza 34:9.14; Księga Jonasza 1:9). Także starożytne inskrypcje po Ramzesie IV nie wspominają już więcej o hapiru.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Habiru


https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Habiru&prev=search 30 
 : Czerwiec 30, 2018, 10:53:16 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
ENERGIA MAGNETYCZNA ....Na świadomość ludzką wpływa pole magnetyczne ziemi i zmiany w niej.

Już w kilku miejscach znalazłam info o nadchodzących coraz szybszym krokiem zmianach dotyczących ziemi i LUDZI.

Potwierdzam .. tak , to już się dzieje ,chociaż nie o technologie w tym chodzi.
Trzeba wiedzieć ,że nie technologie dokonują zmian w przestrzeni duchowej i fizycznej ,a przestrzeń duchowa zmienia fizyczną, umożliwiając przełożenie NOWYCH możliwości otworzonych w CZŁOWIEKU DUCHOWYM na TWORZENIE NOWYCH TECHNOLOGII OPARTYCH JUŻ NA INNEJ NIŻ DO TEJ PORY ENERGII!

Zmiany energetyczne... to wejście w NOWY WYMIAR ... CO ZNACZY WYŻSZY INNY POZIOM ENERGII, KTÓRY NIE OPIERA SIĘ JAK DO TEJ PORY NA DOMINACJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ.

Teraz gorę weźmie energia magnetyczna wspierana elektryczną, ten rodzaj energii nie będzie absolutnie szkodliwy dla CZŁOWIEKA ni całokształtu życia biologicznego.

Co to znaczy i na czym polega....
Mądrość Stwórcy Wszechrzeczy ZAWSZE polega na wielkiej prostocie....

Nasz Świat około 90% to WODA...... jak zmienić wibrację WODNEGO ŚWIATA ..... WYSTARCZYŁO ZAPALIĆ OGIEŃ W WODZIE... W WODZIE ODPOWIEDNIEJ .. czyli MORSKIEJ WODZIE , BO ONA MA IDENTYCZNY SKŁAD JAK NASZA LIMFA I KREW!

GDY ROZPALIŁYŚMY OGIEŃ W WODZIE ( CO STAŁO SIĘ W NOCY Z 12 NA 13 CZERWIEC 2018 na KRECIE) ... ZAPŁONĄŁ MOCNIEJSZY OGIEŃ RÓWNIEŻ W NASZYCH MATRYCACH DNA I W NASZYCH KOMÓRKACH.... BYŁO TO URUCHOMIENIEM WYŻSZEGO WZORCA ŻYCIA, WYŻSZEJ WIBRACJI NA DRODZE EWOLUCJI LUDZKOŚCI.

CZAS DO 13 LIPCA JEST CZASEM KUMULACJI ENERGETYCZNEJ....by ta energia pomogła już każdemu indywidualnie dokonać swojej transformacji... oczywiście każdy zrobi to na swoją miarę.

Jak to będzie wyglądało realnie.... nie wiem, bo to jest proces, którego jeszcze nigdy nie było na Ziemi .. zapewne odsłonią się WSZYSTKIE PRAWDY ... ale również OSZUSTWA pokażą swoją szkaradną twarz.

Nie mniej jednak ROZPALENIE WYŻSZEJ WIBRACJI OGNIA W WODZIE STALO SIĘ DECYDUJĄCYM PROCESEM JUŻ ZACHODZĄCYCH ZMIAN.

I co dalej..... kolejny etap to pojawienie się NOWYCH Nauczycieli Duchowych, NOWEGO Wzorca Miłości Kobiety i Mężczyzny... którzy swoim poziomem wzajemnego miłowania , całym pięknem i szczęściem NOWEGO ZWIĄZKU wpiszą NOWE WZORCE ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO I RODZINNEGO w naszym Świecie.

Jednym słowem nic... co jest do tej pory nie będzie istniało bardzo bliskiej przyszłości... z jednego powodu, bo LUDZKOŚĆ wybrała drogę swojej ewolucji opartą wyższą wibrację życia w której ENERGIA MA WŁADZĘ NAD MATERIĄ.... a , nie jak do tej pory technologie i materia władały Duchowym Człowiekiem.

Kiara.


"
Planeta Ziemia zmierza w kierunku nowej przestrzeni kosmicznej, gdzie wibracje są wyższe. Będziesz już wiedział, że taka zmiana jest dla ciebie korzystna, ale dopóki nie będziesz w nich, nie będziesz w stanie naprawdę docenić, jak to jest.  Warto zauważyć, że dusze o niższej wibracji będą musiały ostatecznie podążać oddzielną ścieżką, aby kontynuować wybrany styl życia.Jest to wolna wola działająca w najlepszym wydaniu, gdzie nie ma nacisku na dusze, które jak każdy inny wytyczyli właściwą ścieżkę. Jak zapewne wiecie, nie można w żadnym razie pozostać w wibracji wyższej niż wasza.Ewolucja wciąż jednak ma miejsce, nawet jeśli jest wolniejsza, a to głównie dlatego, że lekcje muszą być uczone raz po raz ... "

Mike Quinsey - Channeling jego Wyższe Ja -  29 czerwca 2018  - Sananda

W porząsiu. Wszystko się zmienia. Wszystkie skrzyżowane dodatki wkrótce ujrzymy fajerwerki Wolności!"https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/06/david-wilcock-i-mike-quinsey-autor-kat.html

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dawid120 doggis obliviate-forum boombeachpolska mceasy