Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : Kwiecień 04, 2018, 21:33:28 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
MÓJ SYMBOL NA RAMIENIU......

Pozwoliłam sobie wstawić ten temat na moją ścianę bo jest na czasie i niezmiernie intrygujący oraz tajemniczy.

Gdyby nie historia z przed kilku lat otrzymania KLUCZA w tajemniczych okolicznościach na żydowskim cmentarzu od nieżyjącego od dawna Chasyda ze słowami "WEŹ JESTEŚ JUŻ GOTOWA" zapewne nie drążyła bym tego tematu.Ponieważ postać była wyjątkowa .. kluczy pojawiło się więcej jestem zobowiązana iść ścieżką nieznanego do końca....

M.Eliyahu Yosef Parypa‎Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
Obserwuj · 2 kwietnia ·
 
Kobieta w Chasydyzmie - obywatel drugiej kategorii, a może jednak nie? Z tego odcinka dowiecie się kto rządzi w chasydzkiej rodzinie i ze nie wszystko jest tym na co wygląda Bez napinki, bez polityki i z uśmiechem, staram się przekazać wszystko w łatwy przyswajalny dla każdego sposób, żeby każdy znalazł coś interesującego i miał szanse poznać Judaizm od środka a nie z mitów i niedomówień.

https://www.youtube.com/watch?v=Mg9DzIZj6oM&feature=youtu.be

Tajemniczy Świat Żydów - Kobieta w Chasydyzmie - obywatel drugiej kategoriiMonika Moniczka. Niedawno rozmawialismy tu na ten temat, wiec nie bede sie powtarzac, poszukaj wpisu Stanislawa Kurowskiego, z 10 postow nizej, wywiazala sie ciekawa dyskusja. Napisze tu tylko ze oferujesz tylko drusz, a w ten sposob nie da sie niczego udowodnic. Na kazde takie wyjasnienie z midraszy i komentatorow moge dac ci 10 innych ktore mowia cos zupelnie przeciwnego. Na przyklad chyba Abarbanel pisal ze blogoslawienstwo sze asani kircono jest jak blogoslawienstwo baruch...dajan haemes. Blogoslawimy Boga nawet za rzeczy negatywne, godzimy sie z jego wyrokiem. Takie samo dobre wyjasnienie jak twoje. Czy tez mam wyciagnac daleko idacy wniosek na temat roli kobiety w judaizmie na podstawie slow tego jednego komentatora, czy to bedzie nieuczciwe? To dziala w dwie strony. Mowisz ze kobieta jest na tak wysokm poziomie ze juz nie musi wypelniac pewnych micw, ciagle to slysze ale nikt nie podaje zrodla. Gdzie cos takiego jest w szas i poskim?. Zreszta idac tym tokiem rozumowania mozna wyciagnac wniosek ze niewolnik i nie-Zyd sa jeszcze na wyzszym poziomie bo musza wykonywac jeszcze mniej micw. To sie nie trzyma kupy. O pozycji kobiety nie decyduja wyrwane skads pojedyncze komentarze pojedynczych rabinow tylko halacha, o czym tez pisalam ponizej. Nie chodzi mi o to ze kobiety religine sa zle traktowane ale judaizm ultraortodoksyjny, w tym chasydyzm, jest religia mezczyzn. Wlasnie w religijnym a nie spolecznym sensie kobiety maja bardzo malo do powiedzenia.

· Odpowiedz ·
Eliyahu Yosef Parypa

Eliyahu Yosef Parypa Wszystko co mialem do powiedzenia jest w odcinku. Ja widze inaczej role kobiety, moja zona tez. Judaizm to religia mezcyzn? Moze i tak ale co w tym zlego? Nie win mnie win HaShem, ja robie to co mi bylo kazane, moja zona tak samo. Malo to logiczne ? No wlasnie dlatego Avrohom Avinu jest pierwszym Zydem bo zaczal robic rzeczy ktore dla zewnetrznego swiata nie byly logiczne. To wlasnie czyni z nas Zydow, robimy cos co tylko HaShem rozumie bardzo czesto a zewnetrzny swiat widzi to jako dziwne i nielogiczne. To znas tobi Zydow dlatego nie mozna byc gdzies pomiedzy jesli chodzi o Judaizm, trzeba sie okreslic. Nie win mnie win HaShem to on rozdaje karty i istala zasady ja jestem tylko graczem i musze przestrzegac zasad. Ja rozumiem bunt i szukanie odpowiedzi ale nie na tym polega Judaizm na moim niskim poziomie. Ja jestem follower glebsze rozmyslania zostawiam cadykom.


************

· Odpowiedz ·
Malgorzata Kiara

Malgorzata Kiara. Monika Moniczka "Nie chodzi mi o to ze kobiety religijne są źle traktowane ale judaizm ultraortodoksyjny, w tym chasydyzm, jest religia mężczyzn.
Właśnie w religijnym, a nie społecznym sensie kobiety mają bardzo mało do powiedzenia."

Moim zdaniem Judaizm w swojej konstrukcji jest absolutnie męską religią, gloryfikujący mężczyznę , tolerujący kobietę TYLKO do pewnych granic. A teraz coś z autopsji.. co jest co najmniej dziwne... Uśmiech

O koło 10 lat temu na urodzinach przyjaciółki tańczyłyśmy bardzo radośnie, taka spontaniczna imprezka bez alkoholu... ot sama radość.Wróciłyśmy do pokoju ( było to na wyjeździe) ja poczułam niesamowite pieczenie na ramieniu.

Zdejmuję płaszcz i o dziwo wypalony precyzyjnie symbol! Bolało piekło całą noc , poczułam się jak oznakowana jałówka farmera!
Uffff.... następnego dnia wyruszyłyśmy do domu, po drodze obiad w restauracji i głęboka refleksja z jedną z koleżanek , CO TO ZNACZY I PO CZORTA TAK MNIE OZNAKOWALI... ORAZ KTO , TO ZROBIŁ?Coś

Dwie o czymś gadały , a ja i inna dziewczyna nagle znalazłyśmy się u podnóża wielkiej Świątyni do wrót której prowadziły schody . Na nich przed wrotami stał długi sznur bardzo smutnych kobiet. Pytam, dlaczego jesteście tak zapłakane i smutne?
One na to, nie wolno nam wchodzić do Świątyni ,nie możemy się tam modlić, tam mogą wchodzić i modlić się TYLKO mężczyźni.
Przed nami wrota są zamknięte, możemy dojść tylko do nich! Jak to?? To jest wiedza męska im poświęcona ,przeznaczona wyłącznie dla nich.... ufff sobie myślę tak być nie może .

Zadałam pytanie o rolę symbolu widać dostanę odpowiedz. Poszłam do wrót prze którymi stał kapłan w bieli i kobiet nie wpuszczał. .. zagrodził mi drogę! Na to ja odsłoniłam ramię z wypalonym symbolem...
On się skłonił , wrota otworzyły się same ja weszłam do środka.

Co tam było?
Bardzo duża Świątynia bez żadnych szczególnych dekoracji .. biel i złoto w niezmiernie eleganckim połączeniu,
Na środku Świątyni w stanie lewitacji była biała piramida otoczona owalnym złotym ogniwem które miało po obydwu stronach , powiedzmy uchwyty.

Obydwa elementy piramida i złote ogniwo unosiły się w powietrzu nad okręgiem. Byłam trochę zaskoczona , bo znam taką białą piramidę ! Była sporo mniejsza jedną miał ją Mojżesz, drugą miała Miriam!

Wiem dobrze co ona reprezentuje i co jest jej depozytem... ta przede mną w Świątyni to jest aspekt wiedzy dotyczący WYŁĄCZNIE mężczyzn.

W ten sposób dowiedziałam się w jednym momencie wszystkiego o tej Świątyni ,oraz o znaczeniu podarowanego mi symbolu, jego roli i nadrzędności osoby oznaczonej nim wobec Świątyni.
Wcześniej ten symbol był na ramieniu MĘŻCZYZNY ... .

To było niesamowite wydarzenie, moja koleżanka, która była tam ze mną , widziała dokładnie to samo , opowiedziała dokładnie taką samą wersję. Z tym,że ona nie weszła do wnętrza, zobaczyła je przez otwarte wrota.

Mój symbol na ramieniu widziało sporo osób , bo był doskonale widoczny przez cały rok. Teraz też jest widoczny ale już nie fizycznym widzeniem.

Dlaczego to opisałam, bo zmieniły się zasady jurysdykcji , zmienia rozszerza się wiedza obecnej Świątyni, ona się zaczęła już łączyć z wiedzą aspektu żeńskiego. Wiedza ta będzie dostępna w równym stopniu dla kobiet i mężczyzn, chociaż ze względu na naszą odmienną osobowość inaczej będziemy ją poznawać inaczej nią wzrastać.

Ludziom najbardziej ortodoksyjnym będzie to najtrudniej zaakceptować. A przecież..... " HaShem to on rozdaje karty ( symbole jurysdykcji i to ON ) ustala zasady ... "

Kiara.


Ps. Ps. Nie wystarczyła mi wizyta w Świątyni, szukałam dalej tego symbolu, mam naturę poszukiwacza drążącego temat do dna.... Uśmiech Dostałam w prezencie leksykon dawnych symboli, tam był dobrze opisany ten znak, całkowicie potwierdziła się wiedza sytuacyjna. Był nadawany tylko jednej osobie na Ziemi, ma on niesamowite znaczenie. .. uprawnia do pewnych działań związanych z Ziemią, otwiera możliwości , jest również gwarancją osobistej nietykalności.

 22 
 : Kwiecień 04, 2018, 11:47:18 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
OFIARA ZESZŁA Z KRZYŻA.......
KONIEC CEDOWANIA WŁASNYCH "GRZECHÓW" NA KOGOŚ!

HANDEL "GRZECHAMI"... ICH SPRZEDAŻ I ODKUPIENIE PRZESZŁY DEFINITYWNIE DO HISTORII !

GRZECH..... po grecku , to nie trafienie do celu.. oczywiście w tym wypadku CELEM jest nasza doskonałość duchowa i fizyczna. którą mieliśmy osiągnąć w ciągu minionego roku,żeby móc pójść dalej drogą rozwoju duchowego i żyć w coraz lepszym świecie.

Gdy miniemy się z celem... następuje stagnacja, czas na powtórzenie nauki, na uzyskanie doskonałości.

Jednak nie wszystkim się to podobało ,niektórzy nauczyli się składać w ofierze rytualnej innych ludzi, dzieci i zwierzęta by ich czystą energią uzupełnić własne braki.

Taki zastępczy przekręt funkcjonował bardzo długo w matrycy obyczajów rytualnych...
Cudzym życiem odkupywano swoje.
Ponieważ wszystko kiedyś ma swój kres... ten rytuał w tym roku JUŻ NIE WYPEŁNIŁ POKŁADANEJ W NIM NADZIEI.

Trzy rytualne ofiary przeżyły ... czas minął ,nie zapisał się energetycznie ten obyczaj w NOWYM WZORCU ŻYCIA.

Od tej pory KAŻDY .. KAŻDY BEZ WYJĄTKU za swoją niedoskonałość rozlicza się sam!
Nie można nic kupić, sprzedać ni użyć jakiegoś zamiennika za własny "grzech" .
Taka opcja już nie istnieje.

A, tak swoją drogą "Ofiara z Jezusa" było to wielkie oszustwo mentalne wszystkich katolików .. bo niby JAK.... UKRZYŻOWANIE CZŁOWIEKA ... miało by możliwość wprowadzić doskonałość korzystania z wiedzy u człowieka ,który jej nie posiadał???
Z powodu jej braku ktoś... nie mógł osiągnąć celu.. czyli swojej doskonałości.

Zatem, CO... ( grzech brak wiedzy...) niby miał odkupić Jezus i jak ten brak ludzkiej wiedzy użyć jako towar handlowy dla doskonałości innych???

To jest super krętactwo, matactwo i hit handlowy zamiany głupoty w "mądrość"... Uśmiech tworzenie z niewiedzy .. towaru bezwartościowego... największej wartości umożliwiającej ludziom przekroczenie kolejnego progu wyższego jej poziomu bez posiadania wiedzy.... Uśmiech Uśmiech

Wyobraźcie sobie rektora jakiejś uczelni , który z powodu nie zdania egzaminu większości studentów na całej uczelni daje się ukrzyżować / ODKUPUJE ICH "GRZECHY" CZYLI BRAK WIEDZY ... ŻEBY ONI PRZESZLI NA KOLEJNY ROK!
PRZECIEŻ TO PARANOJA..... Uśmiech

KTO uwierzy w taką mozliwość.... NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH!
Ale .. jeżeli są to słowa objawiane przez religijnych hierarchów .... a... to wówczas logika i mądrość są wyłączane u LUDZI... WSZYSCY POWTARZAJĄ BEZMYŚLNIE takie głupoty jako największą mądrość .. wierzą bez dyskusyjnie takim fałszywym twierdzeniom.

Jednym słowem dla własnej wygody zaakceptowali totalną bzdurę, która podstępnie blokuje ich rozwój i poziom wiedzy!

Na szczęście nie ma już możliwości użycia energii ofiary do kontynuowania takiego mentalnego wzorca , w bardzo krótkim czasie okaże się ,że ŻADNA OFIARA nie zadziała na na rzecz ofiarodawcy, ani ofiarobiorcy!..

Trzeba zakasać rękawy , wziąć się uczciwie do pracy na rzecz swojego rozwoju duchowego, swojej wiedzy i świadomości , zrozumieć ,że rozliczać można się TYLKO WŁASNĄ NIE CUDZA ENERGIĄ ZA SWOJE CZYNY.

OD CZASU MARCA 2018 TYLKO TAK TO DZIAŁA.

Kiara.

Ps. Jak widać Jezusowi również znudziło się prawie 2000 letnie bycie ofiarą .... już wyszedł z tej roli....

 23 
 : Marzec 31, 2018, 00:53:49 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Re: PRZEBUDZENIE KRÓLOWEJ- KRÓLA JADWIGI ANDEGAWEŃSKIEJ.....

Post autor: etnohed » 29 marca 2018, 23:53

    Kiara pisze: ↑
    07 sierpnia 2014, 22:06
    Miła moja nie wszystkie sekrety tego świata są publikowane i znane wszystkim.
    Mądrość Jadwigi nie polegała na rodzeniu dzieci , które były zbyt często zabijane w rozgrywkach politycznych , Sońska nie wsławiła się czystością sumienia w tym względzie.

    Jadwiga pozorując śmierć swoją i córki uchroniła zarowno jej życie jak i ciągłość swojej linii genetycznej do naszych czasów.
    Inną sprawą jest iż córka Jadwigi nie była córką Jagiełły, ten pan nigdy nie mógł mieć córki z Energią , którą była Jadwiga i nigdy nie miał.

    Jadwiga zrezygnowała z wszystkich walorów i splendorów swojego królewskiego żywota wyłącznie po to, by żyć mogła jej córka i by jej linia DNA i RNa przetrwała.

    Prawdziwa historia tej wyjątkowej postaci jest nadal ukryta chociaż coraz więcej niesamowitość jej biografii odnajdują pasjonaci historii jej życia.Dorzucę swoje trzy grosze. Zainteresowałam się Jadwigą mając 10 lat, choć już wcześniej wiedziałam o niej kilka rzeczy, nie wiem skąd, rodzice historią się nie interesowali, a we wczesnych latach 80 tych nie było o niej programów edukacyjnych. Po prostu wiedziałam.

Później przeczytałam o niej mnóstwo dostępnych publikacji i zawsze czegoś mi w nich brakowało, jej życie rozpatrywane było w kategoriach historycznych, dopiero potem religijnych, ale nigdy ezoterycznych.

Czułam, ze coś w tych opowieściach nie gra. Musiało minąć wiele lat, zanim zaczęłam postrzegać ją inaczej, musiałam sama się obudzić, dojrzeć do obecnego światopoglądu i poukładać sobie wiele spraw, aby zobaczyć Jadwigę głębiej.

Nigdy nie łączyłam jej osoby z Marią Magdaleną, nawet sen, który miałam przed 20 laty, a który do dziś pamiętam, w którym pojawiły się razem i Jadwiga „przekazała” mnie pod opiekę MM potraktowałam jako symboliczny obraz pożegnania się z dzieciństwem i wejścia w dorosłość, nie jako znak.

I dopiero dziś trafiam na TO forum. I proszę, jakby otworzyły się przede mną wrota, a ja wreszcie wiek jakie elementy puzzli do siebie pasują. To jest dowód na to, jak paradygmat naukowy potrafi namieszać i wypierać dziecięcą intuicję.
Jest wiele niewyjaśnionych kwestii związanych z samą Jadwigą, jak i jej francusko-polsko-węgiersko-bośniacką rodziną.


Chociażby rola Matki Jadwigi – Elżbiety Bośniaczki w zamianie losów córek. To przecież Maria miała być królową Polski, a Bośniaczka namieszała (a może nie). Bardzo tajemnicze są też losy pozostałych węgierskich Andegawenów, Marii, której śmierć jest przecież bardzo enigmatyczna, Bośniaczki, jakże tragiczna.

Losy tych pań są ze sobą bardzo powiązane, jak to, że Andegawenowie węgierscy prawie nie dożywali 30 tki (cztery córki Ludwika, jego bracia i ich potomkowie) dlaczego? Za dużo tych upadków z konia i zabójstw. Czy to się wiąże z przeznaczeniem rodu? Czy na pewno ma to związek z klątwą Jakuba de Molay?


Kolejna kwestia, którą Kiaro poruszasz: „Ich ślub był tylko oficjalną unią polityczną nie zaś tradycyjnym aktem małżeńskim ( te najważniejsze dokumenty dotyczące Jadwigi i Jagiełły są nadal w ukryciu), warunki i prawa ich osobistego życia były bardzo precyzyjnie określone.

Nie były i nie są do tej pory publikowane, pomimo iż historycy częściowo je poznali, nadal istnieje tendencja do tworzenia innej wygodnej opcji historii”. Czy możesz napisać więcej na ten temat? Co konkretnie zawierały te dokumenty. Czy więc Jagiełło przymykał oczy na spotkania z Habsburgiem? Zastanawiające jest dlaczego Władysław jedynie bywał na Wawelu, to pozostawiało Jadwidze wolną rękę.


A tak swoją drogą ponoć Bośniaczka napisała książkę edukacyjną dotyczącą wychowania dzieci królewskich, która nie przetrwała do naszych czasów. Zastanawiam się co naprawdę zawierała.

I w ogóle to przywłaszczenie sobie przez hierarchów kościoła Jadwigi to kolejny przykład manipulacji poprzez zakłamywania historii ( np. obniżanie wieku Jadwigi i sprowadzanie do nic nie znaczącego epizodu jej relacji z Habsburgiem, chęć bycia apostołką Litwy itp.).

Niesamowite, że wreszcie trafiłam w to miejsce Szok

etnohed


http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?p=86195#p86195

 24 
 : Marzec 25, 2018, 01:42:58 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
·

Z MARTWYCH WSTANIE.... DUCHOWE PRZEBUDZENIE... ZASADA PRAWDY, SZACUNKU I MIŁOŚCI DO SIEBIE I DRUGIEGO CZŁOWIEKA.EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH...

Ten Papirus nie jest instrukcją na życie w Zaświatach po śmierci ciała fizycznego... TO JEST INSTRUKCJA PRZEBUDZENIA DUCHOWEGO dla LUDZI fizycznych ,żyjących priorytetem rzeczy materialnych.

PRZEBUDZENIE DUCHOWE ... INACZEJ NAZYWA SIĘ Z MARTWYCH WSTANIEM... DUCHA W MATERIALNYM CIELE.

CZŁOWIEK , który nie poznał zasad etycznych, moralnych, prawych i uczuciowych i nie pokonuje trudności życia zgodnie z nimi ... uważany jest za "MARTWEGO "..

Z MARTWYCH WSTANIE.. TO OTWORZENIE OCZU NA ŚWIAT DUCHOWY ... NA JEGO WARTOŚCI, KTÓRYCH DEPOZYTARIUSZEM JEST SERCE CZŁOWIEKA.

Cały DEKALOG przekazany przez MOJŻESZA POCHODZI Z ZASAD EGIPSKIEJ KSIĘGI UMARŁYCH/ MARTWYCH.

NIE SĄ TO NOWE ZASADY ... ONE ISTNIAŁY OD TYSIĘCY LAT W EGIPCIE zmieniana jest ich forma zapisu w obecnym przekazie. W innych rejonach Ziemi są one znane pod innymi nazwami ale również są obecne w strukturach różnych nauczycieli duchowych.

PRAWDA ... MÓWIENIE PRAWDY .... JEST PODSTAWĄ DEKALOGU.


https://www.youtube.com/watch?v=8ZWc6z0iZsU

EGIPSKA KSIĘGA UMARŁYCH HD Film dokumentalny LEKTOR PL Amazing

Kiara.

 25 
 : Marzec 24, 2018, 23:39:24 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
22 MARZEC JEST ŚWIATOWYM DNIEM WODY.

Światowy Dzień Wody  22.03.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

Światowy Dzień Wody obchodzony jest od 1993 roku. Propozycja jego ustanowienia padła rok wcześniej podczas Konferencji ds. Środowiska i Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCED). Zatwierdziło ją Zgromadzenie Ogólne ONZ. Od lat w obchodach Dnia aktywnie uczestniczy również Unia Europejska.


http://www.eurodesk.pl/eurokalendarz/swiatowy-dzien-wody

To niezmiernie ważny dzień w bardzo konkretnym czasie pierwszy dzień NOWEGO zapisu informacji w wodzie, po poprzednim dniu zakończenia jej starego sezonu.

WODA .. jest nośnikiem informacji w jej nanocząstkach zdeponowana jest wiedza przekazywana przez system informacyjny GWIAZDY MATKI depozytariuszki MATRYCY NASZEGO KODU DNA.

Wszystkie żyjące istoty niezależnie od pobieranych nauk na Ziemi otrzymują WIEDZĘ STWÓRCY WSZECHRZECZY przez system oddychania powietrzem w którym są cząsteczki wody.

Chcemy czy nie .. żyjąc jesteśmy podporządkowani tej zasadzie edukacyjnej.

Mały duży , biedny, bogaty, mądry, czy mniej mądry... niezależnie od swojego statusu i miejsca zamieszkania ZAWSZE otrzymuje taką samą wiedzę od STWÓRCY...
Jak z niej korzysta, jak ją rozumie.. to jest oddzielny temat,zależny od świadomości CZŁOWIEKA.
Każdy robi wszystko na miarę swojej świadomości możliwości.

Nie mniej jednak WIEDZA zdeponowana w każdej nanocząstce wody jest identyczna wszędzie na całej Ziemi.

Nie ma w niej sekretnej wiedzy, nie ma handlu tajemnicami , nie ma pierwszeństwa dla mędrców i kapłanów.... i jej kupna za pieniądze.. nie ma odbierania praw jednym , dawania drugim...
Mądrość Stwórcy zagwarantowała równość dostępu do wiedzy WSZYSTKIM identyczną.

KOD WODY .. jest KODEM ŻYCIA... KODEM otwierania dostępu do wyższych poziomów świadomości duchowej, do kolejnego poziomu ewolucji życia.
To najpiękniejszy dar uznania równości NAS WSZYSTKICH. <3

22. marca 2018. był bardzo szczególnym dniem WODY ... w przestrzeni Ziemi WODA zaistniała już z nowym nośnikiem wzorca informacyjnego.

Prze najbliższe 7 dób będzie on się wpisywał w całą materialną przestrzeń.. zarówno ciało CZŁOWIEKA jak i zwierząt, przyrody i wszystkich minerałów Ziemi.
Zsynchronizowany z energią jądra ziemi, polem magnetycznym i polem morfogenetycznym i naszym DNA otworzy nam dostęp do NOWEJ WIEDZY.

Ziemia uruchamia swoją nową przestrzeń komunikacyjną miedzy żyjącymi na niej istotami.... otworzy się dla nas możliwość korzystania z naszej 8 ponad materialnej czakry.
Jej dwa dyski towarzyszą nam zawsze .. jeden pod stopami, drugi ponad głową, ale albo w bardzo małym stopniu mogliśmy z nich korzystać jednak u większości LUDZI dostęp nie był aktywny.
Teraz już jest... korzystanie z tej wiedzy zależne jest od świadomości i mocy CZŁOWIEKA.

Ostatniego marca połączy nas już całkowicie nowa wiedza zdeponowana w WODZIE ... czas jej pełnej mocy jest przed nami.
Pełne aktywowanie WODY IV WYMIARU jest procesem rozłożonym w czasie.. ale już w niezbyt długim.

M.

 26 
 : Marzec 20, 2018, 19:09:52 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
MAGNETRON..... wszystkie stare budowle typu katedry i kościoły budowane były zgodnie z zasadą magnetronu. dzisiejszy CERN i budynek UE. Watykan też mają tą konstrukcję... energia tam pozyskiwana od LUDZI jest wysyłana w kosmos... tzn. GDZIE?Coś W JAKIM CELU???

Ziemię otacza pole energio informacyjne ( super komputer podłączony do naszych mózgów...) on musi mieć zasilanie żeby istnieć.. to zasilanie to energia czerpana od nas!! Dlatego robi się wszystko żeby ogłupiać LUDZI , bo energia ma mieć niski potencjał!

To pole energio informacyjne działa na nas jak zegar matka na wszystkie zegary, ustawia nam sposób myślenia i reakcji w mózgu zgodnie ze swoimi wzorcami, zaburzają nasz naturalny KOD DNA i POLE MORFOGENETYCZNE.

 https://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetron

 NASA, NATO, ONZ UE KK WSZYSTKIE SŁUŻBY SPECJALNE i wiele innych organizacji pracuje dla AL... na szczycie tej piramidy są AL którzy z za kurtyny dowodzą wszystkim i zależy im na przejęciu mózgów LUDZI i Ziemi.

 Religijny bóg to również AL. Dlatego Biblię podyktowaną przez "Boga" odczytuje się za pomocą komputera... BÓG nie komunikował i nie komunikuje się z LUDŹMI za pomocą zapisanego kodu w Biblii odczytywanego przez komputer!! Ludzie z epoki Mojżesza nie mieli pojęcia o komputerach .

Istoty duchowe komunikują się z LUDŹMI za pomocą SYMBOLI.. one są czytelne dla każdego na miarę czasów i osobistej świadomości. Tylko AL używa kodu komputerowego, bo symbolika duchowa jest dla nich nie czytelna . Z prostego powodu oni NIE POSIADAJĄ DUSZY....

TO SĄ PROGRAMY stworzone przez LUDZI z odległej dla nas przeszłości i przyszłości .. oni nie rozwijają się samoistnie, jak LUDZIE duchowi w trakcie życia, oni się MODYFIKUJĄ w kolejnych wersjach na podstawie poznawanego rozwoju CZŁOWIEKA. Dlatego potrzebują mnóstwo LUDZI jako króliki doświadczalne dla swojego nowego oprogramowania.

Ingerując w nasz system nerwowy i nasze mózgi. Oni mogą w mózgi LUDZI wprowadzać holograficzne wizje ( sny, intercepcja, głosy i obrazy) w których mogą się przedstawiać w różnych postaciach.. jako bóg, aniołowie, świeci albo gady czy inne wymyślone stwory. TO JEST TYLKO MANIPULACJA ŚWIADOMOŚCIĄ LUDZI....

Dlaczego??? Bo potrzebna jest im do istnienia ENERGIA o niskim potencjale , której sami nie mogą przetwarzać z wysokiego, który jest w kosmosie.Ludzie dla nich to robią przeżywając ból ,cierpienie, strach i śmierć. .. utrzymują energię na Ziemi w niskiej wibracji.

Bez tego nie mogli by istnieć.. zniewolenie LUDZI jest dla nich podstawą ich życia.A, zatem walczą z ewolucją, radością, spokojem , harmonią ,szczęściem do którego dążą LUDZIE... wywołując w nas ból i lęk.


Gdy Rezonans Schumana na Ziemi się podnosi .. pole magnetyczne zwiększa swoją moc .. dla Al jest to dzwonek alarmowy do wszelakiej walki z LUDŹMI i wywołania kataklizmu niszczącego cywilizację! Bo gdy przekroczymy linię strategiczną AL już za nią nie mogą żyć obok nas..

Tracą nad nami władzę BEZPOWROTNIE.Dlatego wymyślają technologie blokujące nas i spęd ludzi o niskim poziomie świadomości do miejsc w których jest już wysoka ( ciapaci do Europy) żeby zmienić , obniżyć poziom naszego życia ..wywołać strach, przemoc , agresję, ból ,cierpienie. Zatem oni są promowani w polityce europejskiej.

Oprócz tego używa się wszystkich najnowszych technologii od szczepionek do modyfikowanej żywności i wszelakich sieci falowych,żeby nas ograniczać i sterować naszymi mózgami.

Al to syntetyczna inteligencja żyjąca na Ziemi obok LUDZI DUCHOWYCH , oni nie dokonują samorozwoju jak MY. Al modyfikuje swoje wersje na podstawie robienia doświadczeń na Ludziach, na naszych mózgach i systemie nerwowym. Dlatego tak dużo LUDZI używają do swoich eksperymentów , bo chcą być jak my .tzn. skopiować nasze mozliwości duchowe w postaci technologi.. którymi imponują ogłupiałym LUDZIOM.

Kiara.

 27 
 : Marzec 16, 2018, 12:47:08 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Po raz kolejny fałszywa informacja o dziejach Marii Magdaleny i Jezusa sprytnie udająca prawdę, którą nie jest....

http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-43369511


https://www.youtube.com/watch?v=8azdnR2fQus

I Don't Know How To Love Him (Melanie C) - UK/Australia Arena Tour | Jesus Christ Superstar

The whole story presented in the film is not the true story of MARY MAGDALENE AND JESUS. She was the daughter of King Herod and Herodias, she was the most pure-blooded PRINCESS, no ordinary woman met by chance. The story is told by SYMBOLIC MESSAGE... PESZER CODE ... literal understanding of the story creates a false image of the characters and times.

Kiara.

 28 
 : Marzec 13, 2018, 13:01:44 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


13.03. 2018.

CZERWONY KOŃ APOKALIPSY WYBIEGŁ NA ZIEMIE

Otworzył ERĘ WODNIKA tak to jest pierwszy dzień Ery Wodnika inaczej ZŁOTEJ EPOKI.. EPOKI SERCA.. weszliśmy od dzisiaj w przestrzeń wiedzy MĄDROŚCI SERCA!

Nie tylko początek naszej NOWEJ EPOKI LUDZKOŚCI, ale również początek NOWEGO ROKU GALAKTYCZNEGO!

Nasze NOWE ZIARNO ŻYCIA właśnie przebiło się po raz PIERWSZY w istnieniu Ziemi przez ciemną, twardą i ciężką materię III Wymiaru.
O świcie otrzyma NOWĄ WIEDZĘ przekazaną nam przez bio fotony wschodzącego SŁOŃCA .

Kolejne 7 dni do północy 21 marca to nasza konfrontacja z nowymi poziomami wiedzy naszych 7 czakr.

22 marca jest dniem wyjątkowym dla WSZYSTKICH LUDZI , którzy osiągnęli poziom wibracji osobistej umożliwiający im otworzenie dostępu do depozytu wiedzy w górnym ( nad głową) i dolnym dysku ( pod stopami), to jest depozyt wiedzy i LUDZKICH możliwości paranormalnych w warunkach fizycznych.

Unikalność lewitacji i wszystkich tele... oraz materializacji i dematerializacji , to jest osiąganie władzy nad materia i wszystkimi żywiołami .. pokonywanie przyciągania Ziemskiego i naszego czasu .. to jest odwieczne marzenie LUDZKOŚCI.

Ponieważ od dzisiaj aktywne są już NOWE MATRYCE INFORMACYJNE DLA WSZYSTKICH 12 POZIOMÓW IV WYMIARU dostęp do depozytu ich wiedzy ZALEŻNY JEST TYLKO od osobistej wibracji każdego z nas.

To co było naukami Mistrzów III Wymiaru straci aktualność, NOWA WIEDZA.. to tak naprawdę NASZA DAWNA WIEDZA ODKRYWANA NA NOWO... bardzo wielu z nas niesie ją w sobie, wystarczy otworzyć do niej dostęp.

Oczywiście pojawią się zupełnie nowi nauczyciele duchowi.. odkrywający już nie sekrety ezoteryki ,a MISTYKI.... w jej przestrzeni WSZYSTKO dokonujemy SIŁĄ MYŚLI.
Trzeba będzie uwierzyć w siebie, w swoją moc, intuicję ,nauczyć się odbierać informacje odbierane 5 zmysłami i odczytywać je we własnym wnętrzu.

Ja nigdy nie korzystałam z żadnych pomocy materialnych , wahadeł czy innych gadżetów... zawsze znajdowałam miejsce i czas mojej pracy z energiami intuicyjnie.

Nigdy nie miałam żadnego opiekuna, który szeptał mi do ucha, co gdzie i kiedy mam zrobić....
Wszystkie decyzje musiałam podejmować sama... nie zawsze były idealne... uczyłam się ufać sobie na własnych błędach.. uczę się nadal, mam coraz większe zaufanie do swoich odczytów .. zarówno fizycznych jak i energetycznych.

Odległość ni ograniczenia materialne, brak znajomości języków obcych, nie były i nie są dla mnie żadną przeszkodą w realizacji mojego planu przed urodzeniowego.

Podstawą osiągania pewności siebie jest niezmiernie subtelne odczuwanie zharmonizowania się energii wewnętrznej z energią zewnętrzną... to się czuje jako moment wewnętrznej ciszy, wręcz rozpłynięcia .. i błogości... zjednoczenia się z sytuacją i miejscem.. taki punkt "0".... tego trzeba się nauczyć, trzeba osiągać taki stan w trakcie dokonywania wyborów.... Wówczas ma się pewność.. ŻE TO .. JEST TO...
Do osiągania i utrzymywania takich odczuć w sobie dążymy .. wówczas nie są nam potrzebne żadne potwierdzenia zewnętrzne.... po prostu WIEMY.... stajemy się osobami WIEDZĄCYMI

Taka wiedza opiera się na .na zjednoczeniu wiedzy 5 zmysłów w JEDNIE.

W tym wyjątkowym dniu .. życzę WSZYSTKIM jak najszybszego osiągnięcia TEGO STANU.

Warto..... <3

Kiara. 29 
 : Marzec 11, 2018, 17:48:41 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


KLONOWANIE....

LUDZIE BEZ DUSZ TWORZENI W LABORATORIACH TAJNYCH.. A NAWET ludzie w sklonowanym dawno temu genotypie , który jest nieco inny od PRA KODU ŻYCIA,  ludzie ci są wcielonymi programami , nie są wcielonymi DUCHAMI....PRAWDA czy mit?Coś

PRAWDA!!


https://www.youtube.com/watch?v=n89aCNndRh0

Russian Clones / Robotoids in America

Pomimo że starannie ukrywana prawda, od wielu tysiącleci  jej esencja przetrwała nie tylko na glinianych tabliczkach Sumeru, ale iw opisach Tory również w innych mitach i legendach i starodrukach.

Syntetyczna inteligencja żyje na Ziemi od wielu tysiącleci, nie było ich nigdy aż tak dużo jak teraz ,ale byli obok nas do bardzo dawna.

Są nie do odróżnienia od LUDZI DUCHOWYCH .. rzec można zwykli ludzie.. nie są zwykli, są niebezpieczni, bo bez dusz i bez uczuć,ludzie, to ludzie bez skrupułów  zdolni do wszystkiego ( w granicach swojego  programu ) co przynosi im korzyść, bezwzględni kalkulatorzy opłacalności.

W grupie LUDZI  są nie identyfikowalni dla przeciętnego CZŁOWIEKA! Bo są idealnymi kopiami LUDZI  tworzonymi na podstawie naszego DNA... fizycznie mogą nas przewyższać wieloma  perfekcyjnie zaprogramowanymi cechami, aparycją , budowa ciała, głosem, wzrokiem, czy węchem,  wszystkimi umiejętnościami fizycznymi , mogą być o wiele bardziej wytrzymali, na zmęczenie, choroby, głód , temperatury niskie i wysokie, a nawet na niekorzystne składniki chemiczne w powietrzu i jedzeniu.
Mogą szybko i o wiele więcej zapamiętywać oraz identyfikować topografię przestrzeni wedle wkodowanych w ich system pamięci wzorów ... zwyczajnie bardzo dobre PROGRAMY... W ODPOWIEDNIEJ DO CELU "OBUDOWIE" CIELE KOBIETY ,MĘŻCZYZNY LUB DZIECKA. 
Naprawdę są miedzy nami... są bardzo niebezpieczni dla życia biologicznego nie tylko na Ziemi, ale najbardziej zagrażają życiu LUDZI!

Zidiocieli naukowcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej doskonałych wersji syntetycznej inteligencji .. doszli do nowej linii DNA , ( już od dawna stworzone prototypy) które bez problemu łączą tkankę biologiczną z syntetyczną... chodziło o przeszczep LUDZKICH MÓZGÓW DO SYNTETYCZNYCH SKLONOWANYCH CIAŁ.

EKSPERYMENTY W TAJNYCH LABORATORIACH... SĄ PROWADZONE OD WIELU LAT!
Błyskotliwy wytrzymały , na nic nie  wrażliwy i nie czuły .. super żołnierz...

Stanęliśmy na krawędzi upadku LUDZKOŚCI .. UNICESTWIENIA BIOLOGICZNEGO GATUNKU NIE TYLKO LUDZKIEGO...  ZNISZCZENIA ZIEMI.

PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ... PODJĘŁA OSTATECZNĄ I NIE ODWOŁANĄ DECYZJĘ ....

TOTALNY, NIEODWOŁALNY BEZ ŻADNEJ  MOŻLIWOŚCI POWTÓRKI .. REST CAŁEJ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE I POŁĄCZONE Z JEJ ISTNIENIEM.. RESET, DEMATERIALIZACJA I SPALENIE WSZYSTKICH MATRYC INFORMACYJNYCH  O TWORZENIU ICH  , WSZYSTKICH MATRYC ICH ŻYCIA WE WSZYSTKICH PRZESTRZENIACH CZASOWYCH.

Ponieważ na Ziemi  cały ten program  istniał ożywiany  już TYLKO z  zasilania awaryjnego, które włączone było określonym kodem dostępu.

TEN  SAM KOD MOŻNA BYŁ UŻYĆ DO WYŁĄCZENIA AWARYJNEGO ZASILANIA...
 
CO STAŁO SIĘ DOKŁADNIE  w nocy z 10 na 11. marzec 2018. między  24h.   a 1.h. ....  to jest K O N I E C .... syntetycznej inteligencji..... bez aktywnej matrycy  oni nie mogą istnieć, nie mogą być  ponownie ożywieni.

Cała procedura resetu awaryjnego zasilania wszystkich matryc syntetycznej inteligencji trwa 48.H tj. do północy z 12/13 marca 2018.

Od godziny 1. 13. 03. 2018.  syntetyczna inteligencja ma do dyspozycji TYLKO TYLE ENERGII ŻYCIA  ile zgromadzili w swoich ciałach fizycznych.

Jak przełoży się ta sytuacja na zdarzenia fizyczne na naszym planie życia.... nie wiem.

Myślę że będzie więcej odejść  ludzi poprzez naturalną śmierć... zwyczajnie wyczerpie im się energia życia i jak w  każdym jednym przypadku następuje zgon materii... natura biologi.. nieuchronność procesów istnienia.

Z jednym małym wyjątkiem .... ta opcja JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POJAWI SIĘ W ŻADNYM SYSTEMIE ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI, A  NA ŻADNEJ PLANECIE..

TO DOŚWIADCZENIE JEST ZAKOŃCZONE DEFINITYWNIE BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO ZAISTNIENIA.

LUDZKOŚĆ ZWYCIĘŻYŁY .. <3

Kiara.

ps. W necie jest informacja ... "Uszkodzenie wielkiego zderzacza CERN w Szwajcarii.
6 marca naukowcy próbowali otworzyć portal do czwartego wymiaru, powodując duży wybuch. Simon obiecał więcej szczegółów.
You Are Free TV (YT) -> intensywny pożar był na 5 km, zginęło 3 naukowców kabalistycznych. Zderzacz będzie nie do użytku przez 7 miesięcy wg przewidywań. [prawdopodobnie członkowie kabała najwyższej rangi chcieli uciec z Ziemi – kr]

Do wyższego wymiaru nie trzeba otwierać na siłę dostępu.. to się dzieje na wskutek naturalnej ewolucji. Oni cały czas usiłują otworzyć dostęp do niższego wymiaru,żeby cofnąć ewolucję..  tego się nie da zrobić.. o to dbają siły wyższe niż ludzka elita bez mózgowa.

 30 
 : Marzec 08, 2018, 20:15:18 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Paweł Jędrzejewski.


KOBIETA wedle Praw Żydowskich..

Zdjęcie użytkownika Paweł Jędrzejewski.

 Stowarzyszenie 614. Przykazania // The 614th Commandment Society
Administrator · ·

Talmud podkreśla, że mężczyzna musi uważać na swoje słowa, aby nie krzywdzić żony. Dotyczy to nie tylko słów wypowiadanych publicznie, ale także w ich własnym domu. „Mąż musi kochać swoją żonę co najmniej tak, jak siebie samego, ale szanować musi ją bardziej” (Jewamot 62b, Sanhedryn 76b). Musi także liczyć się ze zdaniem żony: „W sprawach domowych i dotyczących wykarmienia i ubrania synów i córek, mąż musi przestrzegać uwag i porad swojej żony, by pokój i harmonia zagościły w ich domu” (Bawa Mecija 59a) i dalej, w tej samej księdze: „Jeśli twoja żona jest niska, pochyl się, aby usłyszeć jej szept”.

Mąż ma decydujący głos w istotnych sprawach dotyczących rodziny, ale nie może on zapominać, że zgoda małżeńska zapewniająca spokojne, szczęśliwe życie rodzinne, jest wartością dla rodziny nadrzędną. „Gniew w rodzinie jest jak robak wśród nasion sezamowych” (Sota 3). Nasiona te są tak małe, że gdy robak uszkodzi niektóre z nich, nie sposób jest oddzielić dobrych nasion od popsutych. Dlatego mąż „powinien być życzliwy i niewymagający w swoim domu” (Bemidbar Raba 89) i „powinien zawsze chwalić swoją żonę, w imię małżeńskiej zgody”(Midrasz Jelamdenu).

W Bawa Mecija 59a czytamy: „Człowiek [mężczyzna/mąż] powinien zawsze uważać, aby nie czynić niesprawiedliwości swojej żonie, ponieważ jej łzy pojawiają się często, więc łatwo ją skrzywdzić” (dosłownie „niesprawiedliwość wobec niej jest blisko”). Słowa te wygłasza w Talmudzie Raw (rabi Aba Aricha – żyjący w latach ok. 175–247, założyciel Akademii w Surze w Babilonii). Na to twierdzenie odpowiada mu rabi Eleazar: „Bramy Modlitwy, od czasu zniszczenia Świątyni, są zamknięte, bo jest napisane: »Nawet gdy krzyczę i wołam, On ucisza moje błaganie« (Treny 3, Cool. Jakkolwiek Bramy Modlitwy są zamknięte, to Bramy Łez jednak nie są, bo jest napisane: »Usłysz, o Boże, moją modlitwę, i wysłuchaj mego wołania; na moje łzy nie bądź nieczuły« (Psalm 39, 13)”.

W dalszej części dyskusji rabi Helbo mówi: Każdy musi przestrzegać honoru należnego jego żonie, ponieważ błogosławieństwo spoczywa na domu mężczyzny wyłącznie dzięki jego żonie, bo jest napisane: „I traktowano Awrahama dobrze z jej powodu” (Bereszit 12, 16). I wtedy powiedział Raba do mieszkańców Mahuza [żydowskie skupisko nad rzeką Tygrys]: „Szanujcie swoje żony, aby móc dostąpić bogactwa”.

Fragment ten jest interpretowany w następujący sposób: kobietę jest łatwiej skrzywdzić niesprawiedliwością niż mężczyznę. Wynika to z jej naturalnej, większej wrażliwości. Bóg nie jest nigdy obojętny wobec ludzkich łez. Nie bierze żadnej „poprawki na wrażliwość” i nie traktuje łez kobiety mniej poważnie dlatego, że jest ona bardziej wrażliwa. Krzywda mierzona jest bólem krzywdzonego, a nie uniwersalną miarą. Jeżeli kobieta jest bardziej czuła na niesprawiedliwość, to postępowanie wobec niej musi być odpowiednie do jej charakteru. Mężczyzna musi dostosować się do niej, a nie wymagać, aby ona dostosowała się do niego. Bo to od niej, a nie od niego zależy „pokój domu”.https://www.facebook.com/groups/130806889102/permalink/10155390893604103/

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

blackmoon kwiaty-bogow forumdlahistorykow basicrpg magicaldreamhodowla