Strony: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : Czerwiec 07, 2017, 11:06:30 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Niedawno jeden z czytelników z Gdyni przesłał mi link, który potwierdza to co piszę na temat Kamiennej Góry w Gdyni, a co znajduje się również w górze Ślęży i widzieli to niewolnicy z  Gdańska podczas II Wojny Światowej. Wnioski wyciągniecie sami.

Jest tam „wielka grota w kształcie jaja, ściany idealnie gładkie, a na środku wielki kryształ. Kształt i kolory jakby co chwilę się zmieniały. W części centralnej było coś na kształt swastyki - być może to był czarny wir, ale ja widziałem swastykę. Gdy nas tam przywieziono była wiosna.
Ile czasu byłem pod ziemią nie wiem, moja skóra była szara, ręce od ciężkiej pracy wyglądały jak szpony. Co utkwiło mi w pamięci to zastrzyki, po których mogłem pracować bez przerwy i jedzenia, potem zapadałem w dziwny letarg, z którego wyrywały mnie owe zastrzyki.

Jednak rysunki jakie malował i szkicował Rosjanin (nazywał się Zwiezdin) najbardziej utkwiły mi w pamięci. Rysował górę, na której pracowaliśmy, opowiadał o niej bez przerwy. Przed wojną był geologiem, zajmował się poszukiwaniem złóż żelaza, teraz jednak szukał innej rudy, takiej z której można wyprodukować super bombę. Lecz nie to go ożywiało najbardziej lecz wnętrze góry, był to ponoć nie wybuchły wulkan, a w jego wnętrzu znajdowały się naturalne groty, hale i chodniki.

Niemcy znaleźli podziemne komnaty ogromnych rozmiarów, na jej środku stał wielki diament, źródło gigantycznej mocy, sam Himmler przyjechał aby go obejrzeć. Opowieści i rysunki tego Rosjanina wyryły się głęboko w mojej pamięci. Tuż przed wkroczeniem Rosjan, Zwiezdina wywieziono gdzieś w okolice Waldenburga (Wałbrzych). Ja natomiast jako elektryk, zostałem zabrany pod ziemię do części góry, której nie znałem.

Mieliśmy wszystko demontować i zasypywać chodniki, które wcześniej drążyliśmy i wtedy widziałem diament pierwszy i ostatni raz - był piękny, taki jak opowiadał Zwiezdin, magiczny, mienił się wszystkimi kolorami tęczy, hipnotyzował - trwało to chwilę, lecz nigdy tego widoku nie zapomnę...

Od 70 lat szukam drogi prowadzącej do owej komory. To, co my zasypywaliśmy, próbowali odkopać Rosjanie, bezskutecznie, większość tuneli została wysadzona, nawet sama góra jakby starała się ukryć swą tajemnicę. Dziwne osuwiska ziemi samoczynnie zakryły nasze prace. Góra mruczy - mówili niektórzy, gdy w 1945 roku opuszczałem Ślężę, a góra faktycznie jakby drżała i odczuwalne były wstrząsy. Stary miejscowy Niemiec skomentował to tak - góra została okaleczona, teraz leczy swoje rany.

Coś w tym przekazie jest, faktycznie w miejscach, które odwiedzam regularnie rosną nowe kamienie. Są to te same kamienie, którymi zasypywaliśmy chodniki - one tam nie pasują i góra je oddaje.

Mam 86 lat, niewiele czasu mi już pozostało. Mieszkam od 20 lat we Wrocławiu, a pochodzę z Gdańska, jestem Kaszubem. Po wojnie próbowałem zapomnieć lecz bezskutecznie. Jakaś magnetyczna siła, jakiś zew mnie tu przywołuje. Nie tylko mnie, ostatnio spotykam tu wielu Niemców po 80. i starszych, wśród nich poznałem jednego z SSmanów, wyglądał dokładnie jak 70 lat temu, był przewodnikiem, opowiadał im o źródle mocy, które jest we wnętrzu góry, o wiecznej młodości, władzy oraz sile jaką daje diament z wnętrza Góry.

Możesz się śmiać z bajań starego człowieka, lecz ja i tak wiem co widziałem...”

http://moje-riese.blogspot.com/

 92 
 : Czerwiec 06, 2017, 20:00:29 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
„Śląski Olimp”… Góra Ślęża jest dużo starszym miejscem pełniącym rolę OLIMPU niż Olimp Grecki, pomimo,że ten Grecki jest naprawdę bardzo starym miejscem, ale nie pełnił takiej roli jak Ślęża.

Dopiero po przejęciu władzy przez opcję „psiogłowych” przeniesiono tą funkcję ze Ślęży do Grecji… zmieniając wpis w matrycy czasu i naszej genetyce.

Do tego potrzebna była niesamowita energia miejsca czyli skał… znaleziono takie miejsce , była nim grecka wyspa RODOS , Olimpem stała się GÓRA ATAWIROS.. oczywiście ma to związek z innym już układem ustawienia osi ziemi i zmienioną dominująca w tym miejscu planetą.

Atawiros jest połączoną z kalendarzem sotisowym, czyli dominacją SYRIUSZA ,PSIEJ GWIAZDY…. to zaś łączy się z późnym czasem Atlantydy i przejęciem władzy przez jej kapłanów gloryfikujących wiedzę materialną ponad duchową… ( Buddyzm jest jednym z odłamów tej opcji) … Syriusz .. Psia Gwiazda … to zmiana pierwotnych ciał fizycznych pisiogłowych … ( Ich Egipskim Bogiem jest Anubis) na nowy wzorzec genetyczny.

Jakie mieli dominujące cechy….. legenda o św. Krzysztofie ciutkę może nam przybliżyć ta wiedzę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal

Wiele zrobiono, żeby zatrzeć ta wiedzę.. jednak psio głowi byli i są nadal spotykani w okolicach Góry Ślęża.. wcale nie są mitem , wielu ludzi miało z nimi kontakt, niektórzy mają go do dzisiaj.

Opowiada o tym Dariusz Kwiecień, ja wiem ,że to prawda…. nie ważne z jakiego rodu, cywilizacji ktoś pochodzi.. TERAZ na ziemi musi urodzić się z wyglądem współczesnego CZŁOWIEKA.

CO, nie zmienia faktu,że skrywana historia ziemi jest przebogatą opowieścią o pradawnych i dawnych rasach żyjących na niej.

A, Górą Ślęża…. i nasze Europejskie przestrzenie…. na tych terenach dominowała energia Planety Wenus, z nią , jej wibracja jesteśmy połączeni od pradawnych czasów.

Nie SŁOWIANIE.. a WENDOWE, WANADOWIE, WANDEJCZYCY , WANDOWIE i podobne nazwy są nazewnictwem naszych dawnych przodków rozsianych po całej Europie.. to są nasze dawne korzenie…. jesteśmy bezpośrednio związani z wibracja i wiedzą Planety Wenus ….. z jej głównym wpływem na nasze DNA i Rna .
Dużo jeszcze sekretów przed nami….
warto przypomnieć, bo P. Jermakowa zobaczyła bardzo dawne czasy związane z Gorą Ślęża, chociaż nie najdawniejsze.
http://www.instytutbadan.com.pl/slepy.php?id=5Kiara.

 93 
 : Czerwiec 05, 2017, 10:08:45 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
GÓRA ŚLĘŻA  I JEJ SEKRET....


https://www.youtube.com/watch?v=PeRyV6gSaSU

0:02 / 59:17
Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama - duchowy wymiar życia - 2.06.2017


Ach …. Rinpocze…. Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama … witamy ponownie na POLSKICH ZIEMIACH.

Buddyzm jest na ziemi od 18 tys lat albo i więcej ! Rimpocze i Lamowie są niezwykle wyszkolonymi osobami.. zgadzam się, tak jest ,oni przez ten czas nauczyli się mnustwa rzeczy w dziedzinie władania energią, ale dlaczego nie przeniosło się TO na rozwój duchowy LUDZKOŚCI…. dlaczego nie dokonała się EWOLUCJA DUCHOWA NA ZIEMI?Coś?

Buddyzm miał swój bardzo długi czas do działania. Chyba jednak COŚ …. nie tak w tych naukach… chyba jednak …… to, ile jeszcze tysięcy lat powinniśmy je powtarzać kręcąc się w kółko….. żeby osiągnąć oświecenie.. albo iluminację ?

Czy tak zupełnie bezinteresownie implantuje się Buddyzm w Polsce? Co chce nam przekazać ta zupełnie inna kultura duchowa, zupełnie inny program myślowy… skoro sama dla siebie nie osiągnęła szczytu ewolucji… w optymalnych warunkach swojego istnienia.

A, może wcale nie o ten przekaz chodzi.. tylko o naszą świadomość… może im… jak wielu innym opcjom implantującym swoje ideologie duchowe w POLSCE chodzi o naszą SŁOWIAŃSKĄ DUSZĘ…. o jej możliwości ewolucyjne, energetyczne, o naszą energię i oczywiście duchowe możliwości zakodowane w naszym DNA!O NAS.... czyli ENERGIE ,które wcieliły się TU i TERAZ w POLSCE.

To nie jest sekret dla Buddyzmu KIM są POLACY … jakie energetyczne znaczenie ma POLSKA ZIEMIA.. JAKĄ ROLĘ ODGRYWA POLSKA W OBECNYM CZASIE EWOLUCYJNYCH ZMIAN. Rimpocze to mądry , doskonale wyszkolony CZŁOWIEK , niezwykle opanowany i skryty …

ON WIE….. , tak WIE…. ale mimo swojej wielkiej wiedzy nie bije od niego zwykłe LUDZKIE CIEPŁO , nie ma naszej słowiańskiej otwartości i płynącego piękna delikatności uczuć…. jest dystans , wyważenie słów i zdecydowane ukrywanie czegoś... powiedziała bym dyplomacja duchowa....

Uffff…. Miałam jeszcze nie przekazywać tej informacji.. chciałam poczekać aż nasi wspaniali widzący, słyszący, i czujący w końcu odkryją sami sekret Ślęży… powiedzą… podzielą się tą wiedzą… o niej.

CZYM JEST ŚLĘŻA W ZNACZENIU ENERGETYCZNYM NIE TYLKO DLA POLSKI, ALE I DLA CAŁEGO ŚWIATA. DLACZEGO TA GÓRA JEST TAK NIEZWYKLE WAŻNA, DLACZEGO DZIAŁO SIĘ TU TYLE DOBRYCH I ZŁYCH RZECZY, DLACZEGO BYŁY I SĄ NADAL WALKI O PRZEJECIE I BLOKOWANIE JEJ ENERGII.

DLACZEGO DZIAŁY SIĘ TU I DZIEJĄ OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I SĄ DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z EUGENIKĄ … I INNE MAJĄCE ZWIĄZEK Z BIOLOGICZNYM DNA. KTÓRE MA WPŁYW NA TWORZENIE NOWYCH RAS LUDZI.

Dlaczego pojawiają się w tej okolicy stworzenia psiogłowe .... Powiem , bo Rimpocze osobiście to odkrył będąc na Ślęży…

On wie…. Otóż w tym miejscu jest energetyczny depozyt naszego LUDZKIEGO PRADAWNEGO, STWÓRCZEGO PRAKODU DNA…. ŚLĘŻA .. JEJ SKAŁY I JEJ CZAKRAM są depozytariuszami tej energii , ONA JEST ENERGETYCZNĄ MATRYCĄ LUDZKIEGO DNA….

Faktycznie nie dawno została przywrócona dawna harmonia energetyczna Ślęży, teraz 5 elementów pracuje tam pełną MOCĄ... energetycznie perfekcyjnie… ( nie będę wyjaśniała całokształtu złożonego tematu , jest obszerny , nie teraz i nie w takich dyskusjach) PRAWDĄ JEST…. nasza Matryca GENOTYPU DNA i RNa DUCHOWEGO CZŁOWIEKA JEST ZDEPONOWANA W TYM MIEJSCU.. GÓRA ŚLĘŻA NIĄ JEST.

Nie można już zaburzyć tej energii zewnętrznymi działaniami… ona pracuje pełnią mocy… jest połączona energetycznie z innymi niezwykle istotnymi miejscami w Polsce i kosmosie.

Kilka lat temu wielką rolę odegrało dla góry wyjątkowe ustawienie Wenus nad nią. Zaśmiecanie Ślęży jest aktem lenistwa i ludzkiej głupoty , braku wiedzy i szacunku dla przyrody,nie świadczy dobrze o nas.

Przed wejściem na gorę powinny być tablice informacyjne o jej wyjątkowości i prośba o nie pozostawianie śmieci w tym miejscu.

A może jakaś akcja pozbierania śmieci, oczyszczenia tego wyjątkowego środowiska… NTV ma pole do działania.

A, zatem nie można już się podpiąć pod energię Matrycy Życia /Ślęża , nie można jej zaburzyć, pomniejszyć czy zdeformować.. bo ma tak olbrzymią moc i zasięg ,że ani człowiek ze swoją wielką techniczną wiedzą,ani zbiorowa akcja komicznych działań nie ma już wpływu na tą energię.

Tak mili moi .. teraz już wiecie dlaczego ŚLĘŻA jest tak ważna i czym jest depozyt jej energii , moc jej czakramu oraz zapis w jej wyjątkowych skałach…. dlaczego toczy się tak zawzięta i zacięta zakulisowa polityczna walka o ŚLĄSK i nasze POLSKIE ZIEMIE… GÓRA ŚLĘŻA JEST MATERIALNĄ ZIEMSKĄ DEPOZYTARIUSZKĄ ZAPISU WZORCA BIOLOGICZNEJ MATRYCY ŻYCIA…. DUCHOWEGO I FIZYCZNEGO DNA dla całokształtu życia.

Nasz sympatyczny Rimpocze to ZOBACZYŁ …. dlaczego nic nie powiedział .. pomimo pytania P.Krysi Maciąg?

Pozdrowienia Krysiu.. i dzięki za wywiad z Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama. Kiedy 5 ELEMENTÓW osiąga harmonię IV wymiaru …. ( a, ona już jest na Ślęży od dwóch lat ) energetycznie jest to bardzo widoczne dla posiadających wiedzę ludzi , absolutnie czytelne i zrozumiałe .. ale nie możliwe już do żadnej manipulacji energetycznej… ani tworzenia czegoś z zaburzania energii wzorca…. zwyczajnie już się nie da, zaistniała nietykalność.
Kiara.

 94 
 : Czerwiec 04, 2017, 21:39:12 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


cd....

    Reakcja mózgu na zewnętrzne sygnały ELF
    Aby wpływać na ludzką świadomość i nią manipulować, wystarczy stworzyć złożony komunikat mający częstotliwość, na który ta zareaguje (FFR), który otwiera blokady mózgowe w odpowiedzi na pochodzący z otoczenia sygnał, wskutek czego neurony zaczynają go odzwierciedlać. Sygnałem może być fala nośna w spektrum częstotliwości, mająca na celu stworzenie uczucia niepokoju lub wywołanie emocjonalnego bólu. W wyniku tego zmienia się chemia mózgu i następuje pogrążenie człowieka w szeregu niższych negatywnych emocji z wypaczonym oraz połowicznym postrzeganiem. Dużym populacjom żyjącym w specyficznych obszarach demograficznych mogą być wysyłane częstotliwości mające na celu pobudzenie emocji, agresji lub niepokoju. Kontrolerzy mogą rozpowszechniać programy informacyjne w mediach głównego nurtu, aby wzbudzać strach, poczucie winy a jednocześnie promować niezdrowe sensacje i kłamstwa, byleby zwrócić uwagę niektórych marginalizowanych docelowych grup (do targetowania). W bieżących informacjach można zauważyć, gdzie toczy się ta psychologiczna wojna. Chodzi w niej o to, aby ludzie postrzegali innych jako wrogów, a tym samym byli chętni do przemocy, gwałtu, wrogości i zachowań przestępczych. Na każdym nośniku elektromagnetycznym można modulować sygnały, tak aby można było przekazywać wiadomości do mózgu w celu zmiany jego chemii, wstawiać myślokształty i wywoływać pożądane zachowania po to, by dana osoba podejmowała określone szkodliwe lub przestępcze działania.

    Pola elektromagnetyczne działają jako modulatory przekazujące informacje molekularne, mogą przechwytywać i modyfikować procesy oddziaływania molekularnego w ludzkim ciele lub w dowolnym organizmie. Na przykład przesył informacji molekularnych kwasów nukleinowych w ludzkim DNA można zmieniać, modyfikować lub odwracać, gdy są wystawione na zaprogramowane transmisje pól elektromagnetycznych takich jak ELF. W rezultacie pola elektromagnetyczne mogą być użyte do sterowania przełącznikami genetycznymi lub do wpływania na szlaki biochemiczne i mogą wywoływać szereg skutków wewnątrz żywych organizmów, jak również w kontrolowanych środowiskach lub czymś mającym miejsce poza organizmami żywymi. Ekspozycja na elektromagnetyzm może działać na organizmy negatywnie lub pozytywnie, co jest związane z procesami fizjologicznymi, a reakcja jest również związana z konfiguracją genetyczną oraz poziomem świadomości istoty. Organizm mający najniższy zakres percepcji świadomości jest na ogół najbardziej narażony na impulsy pochodzące z umysłu nieświadomego. Jest to kolejny przykład, w jaki sposób pola elektromagnetyczne mogą być wykorzystane przez inżynierię genetyczną lub jak można dokonywać modyfikacji poprzez zakłócenie bioneurologii i naturalnego systemu biologicznego ciała, przepływu informacji między DNA, RNA oraz białkami.

    Kiedy lepiej rozumiemy, jak kontrola umysłu jest wykorzystywana przez media w codziennym życiu, aby tworzyć podziały i zniewalać systemy przekonań, możemy lepiej rozpoznać program odmawiając uczestniczenia w nim. Antidotum na kontrolę nad umysłem jest połączenie się z wewnętrznym duchem i rozwijanie duchowej jaźni o wyższych walorach emocjonalnych takich jak empatia i współczucie - każdego dnia, i naprawdę dbanie o to, co dzieje się z ludźmi żyjącymi na planecie.

    Naturalne światło jest łączem do ekspresji genetycznej
    Kiedy potraktujemy światło jak częstotliwość promieniowania energii, zaczynamy rozumieć, że kwantum światła jest wszechświatowym sposobem na przenoszenie pakietów inteligentnej energii do świadomości. Światło jest formą przejawionej energii elektromagnetycznej tworzonej przez połączenie wielu pasm częstotliwości w wymiarze czasu. W odpowiedzi na ekspozycje światła molekuły DNA aktywują enzymy, które wpływają na procesy metaboliczne ciała kontrolujące ekspresję genów. Wywieranie negatywnej kontroli nad ekspresją ludzkich genów, na przykład włączanie i wyłączanie przełączników genetycznych, jest równoznaczne z modyfikowaniem lub tłumieniem potencjału DNA.

    We wszystkich formach biologicznych w naturze istnieje wiele różnych cząstek, które bezpośrednio reagują na światło oraz na poszczególne zakresy długości fal. Te aktywowane światłem molekuły to białka lub cząsteczki wytworzone przez enzymy białkowe, które są powiązane z kontrolą ekspresji genetycznej. Zwykła ekspozycja na częstotliwość światła, jaką posiadają promienie Słońca, może naturalnie aktywować potencjały genetyczne zapisane w ludzkim DNA, które kontrolują procesy przekazywania informacji molekularnych w komórkach i tkankach ciała. Aby przyspieszyć powiązania DNA w celu aktywacji genetycznej, aktywować i kontrolować wyższe formy genetycznej ekspresji w ludzkim ciele, pomocna może okazać się odpowiednia kombinacja częstotliwości światła połączona z kontrolą fal mózgowych lub utrzymywanie stanu głębokiej koncentracji i spokojnego umysłu, na przykład podczas medytacji. Ciało ludzkie jest holograficznym projektorem światła. To oznacza, że ciało i mózg są dla fal światła filtrami świadomości, poza tym ludzie sami wydzielają światło. Ludzki ośrodkowy układ nerwowy przetwarza impulsy świetlne przekazywane z kodu DNA, które przekazują do mózgu zestaw instrukcji w celu aktywacji ekspresji genetycznej.

    Geny mogą być włączane przez moc światła i moc myśli lub podczas łączenia obu

    Ten proces następuje w ludzkim ciele w sposób naturalny i nie potrzeba do niego żadnego urządzenia, implantu ani leku. To jest normalna funkcja ludzkiej biologii światła - jeśli pozwala się jej istnieć bez ciągłego bombardowania częstotliwościami sztucznej inteligencji, kontroli umysłu i implantów, jednocześnie przeładowując bioneurologię szeregiem szkodliwych, toksycznych narażeń ze strony środowiska. Żyjemy w świecie, w którym powiązania z wyższą genetyczną ekspresją zostały wyłączone - zgodnie z wolą osób służących programom NAA, które celowo zatruwają ciała ludzi i planety. Gdy mamy wiedzę na temat naturalnej funkcji ciała ludzkiego, możemy odbudować ten proces i przyjrzeć się mu ze wszystkich stron. Jakie czynniki można dziś zaobserwować wokół siebie, które można wykorzystać, aby ochronić wyższą ekspresję genów lub przyłączyć link do wyższej ekspresji genetycznej w ludzkim ciele?

    Na przykład zmasowana modyfikacja pogody w warstwach atmosfery zdaje się być formą kontroli nad naturalnym dostępem do częstotliwości światła słonecznego. Istnieje potężny program inżynierii społecznej, którego zadaniem jest przejęcie kontroli nad myślami i uzyskanie dostępu do ludzkich umysłów, aby zapobiec swobodnemu i otwartemu myśleniu. Istnieje również bardziej skrywany program związany z GMO, w którym chodzi o uzyskanie kontroli nad funkcjami łańcuchów białkowych ludzkiego organizmu, które mogą aktywować DNA i ekspresję wyższych genów. Wszystkie te czynniki mają znaczący wpływ na nasze ciała, umysły i ducha, a zwłaszcza na ludzkie DNA, które jest poddawane programowi inżynierii genetycznej lub modyfikacji, aby służyć antyludzkim poczynaniom.

    Inżynieria społeczna (socjalna)

    Kiedy ludzkość zaczyna rozpoznawać prawdziwą moc umysłu w połączeniu z mocą rezonansu harmonicznego, który istnieje w ludzkiej zbiorowej świadomości, aby współtworzyć naturę holograficznej rzeczywistości, staje się coraz bardziej oczywiste, że to jest czysto materialistyczny program globalnej socjotechniki promowanej przez kontrolerów. Jeśli nasz wyższy potencjał genetyczny można przełączyć mocą własnych myśli, na czym możemy chcieć skupić uwagę?

    Inżynieria socjalna idzie w parze z inżynierią genetyczną. To jest proces niezbędny do kontrolowania konfiguracji myślenia kulturowego i systemu przekonań ludzi lub gatunków, które są targetowane jako drogi do pełnego dozoru nad ich biologią a także myślami, zachowaniami i działaniami. Od dawna systemy przekonań są utrzymywane jako dogmaty wymuszone przez struktury władzy, ponieważ z nimi łatwiej jest zablokować kreatywność i wyobraźnię i tworzyć przedziały świadomości, które utrzymują ograniczone parametry częstotliwości mentalnej, emocjonalnej oraz duchowych poszukiwań. Kiedy świadomość jest uwięziona i niezdolna by ewoluować, rozrastać się lub badać poza sztywnym mentalnym więzieniem danej częstotliwości, następuje umysłowe i duchowe rozdrobnienie oraz pojawiają się liczne odchylenia psychologiczne a także dysfunkcje behawioralne.

    Inżynieria społeczna jest rodzajem kontroli umysłowej, dzięki której można manipulować ludźmi pozbawiając ich prawa do prywatności, zdobywania wiedzy i samodoskonalenia, tak aby można było korzystać z ich dezorientacji, co służy temu, aby przejąć kontrolę nad ich zachowaniem. Wymusza się to przez zastraszanie, groźby i oszustwa kontrolując percepcję oraz generując lęki - jednostkowe lub zbiorowe, prawdziwe lub wymyślone w tym celu.

    W trakcie i po zakończeniu wojen światowych społeczności medyczne i naukowe działające na polu psychologii zaczęły wprowadzać agresywne programy inżynierii społecznej tworzone przez tajne stowarzyszenia kontrolerów NAA. W konsekwencji, akademickie i kliniczne dziedziny psychologii wykorzystują model naukowy wspierany przez NAA i są zorientowane materialistycznie, całkowicie ignorując energetyczną naturę świadomości i duszy. Głównym celem tych agresywnych programów inżynierii społecznej jest uwarunkowane uczenie się bezradności przez społeczeństwo. Uczenie się bezradności jest zachowaniem typowym dla człowieka lub zwierzęcia, które występuje, gdy ktoś doświadcza wielokrotnych bolesnych i negatywnych bodźców, których nie może uniknąć ani od nich uciec. Po wielokrotnym nasyceniu takimi doznaniami osoba często nie uczy się, nie próbuje uciec ani uniknąć nowych trudnych sytuacji, w których taka odpowiedź byłaby prawdopodobnie skuteczna. Innymi słowy: osoba nauczyła się, że jest bezradna w sytuacji, gdy pojawia się bolesna, negatywna stymulacja i zaakceptowała, że straciła całkowitą kontrolę, a tym samym zrezygnowała z prób zrobienia czegoś, co by ją zmieniło.

    Od czasów II Wojny Światowej kontrolerzy stosujący inżynierię społeczną nauczyli się programowania bezradności, tak aby uzyskać zhybrydyzowane istoty mające stanowić cichą broń w tej biologicznej wojnie. Owa broń jest stosowana przeciwko całej, nieświadomej tego co się dzieje, populacji ludzkiej.

    „Ludzie mogliby instynktownie wyczuwać, że coś jest nie tak, ale ze względu na techniczny charakter tej cichej broni nie potrafią wyrażać uczuć w sposób racjonalny, ani radzić sobie z problemem blokowanej inteligencji. Dlatego nie potrafią wołać o pomoc ani zjednoczyć się z innymi, aby się przed tym bronić. Kiedy ta cicha broń jest dawkowana stopniowo, społeczność dostosowuje się do jej obecności i uczy się to tolerować dopóty, dopóki nacisk – od psychologicznego po ekonomiczny - nie stanie się zbyt silny i pęka. Dlatego cicha broń jest rodzajem wojny biologicznej. Rozpoznaje, rozumie, manipuluje i atakuje źródła energii naturalnej oraz społecznej ludzi, a także ich mocne czy słabe strony na poziomie fizycznym, umysłowym oraz emocjonalnym - atakuje żywotność, możliwości i mobilność”. (źródło: Silent Weapons for Quiet Wars)

    W tym czasie bifurkacji i morfogenezy planety poprzez hologramy kontrolowane przez AI, za pomocą tej cichej broni stosuje się wymuszanie przedziałów w zagrodach świadomości na Ziemi, a także wyłączanie przełączników genetycznych, które hamują potencjał zbiorowego wznoszenia do rzeczywistości wyższej świadomości.

Autor: Tessea o 20:40 Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: lisa renee

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/05/lisa-renee-inzynieria-genetyczna.html

 95 
 : Czerwiec 04, 2017, 21:38:31 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


Może warto sobie uzmysłowić CO..... i DLACZEGO.... dzieje się na ziemi?

Jednak pomimo, i mimo tych globalnych usiłować zamiany CZŁOWIEKA w bezduszną ,sterowaną istotę w ciele hybrydowym.... mamy zabezpieczenie w naszym KODZIE DNA..... mamy swojego rodzaju "koło ratunkowe".. którym jest POLE MAGNETYCZNE ZIEMI!
Cokolwiek by nie robili nasi zakulisowi władcy.... POLE MAGNETYCZNE ZIEMI.. JEGO ROSNĄCY POTENCJAŁ SAMOISTNIE DEMATERIALIZUJE WSZYSTKIE GENETYCZNE MODYFIKACJE I PRZYWRACA NAM NASZ PIERWOTNY KOD ŻYCIA.....uff jak dobrze ,że mamy takie zabezpieczenie.

Kiara.LISA RENEE – INŻYNIERIA GENETYCZNA, KWIECIEŃ 2017 cz I

tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

    Droga wznosząca się Rodzino, na Ziemi toczy się wojna o świadomość, a my widzimy coraz więcej elementów tej gry. W tym miesiącu przyjrzymy się, jak za pomocą inżynierii genetycznej manipuluje się środowiskiem, pogodą, pożywieniem, ludzkim DNA i wyższą świadomością.
Kiedy zrozumiemy, jakie znaczenie ma 12-niciowe DNA dla procesu wznoszenia, nie będziemy się dziwić, że NAA próbowała zniszczyć je w każdy możliwy sposób. Ich działania zaczęły się wzmagać po II Wojnie Światowej, kiedy do gry weszli Obcy, zaś nasiliły się w latach 90-tych, gdy na świat zaczęło przychodzić coraz więcej dzieci indygo i kryształowych.

Gdy połączymy ze sobą liczne metody stosowane do kontrolowania ludzkości i manipulowania jej świadomością, zrozumiemy, dlaczego konieczne jest ujawnienia tych poczynań. Dlatego każdy z nas powinien postarać się dokładnie oceniać świat sił w naszym codziennym życiu, być na bieżąco z informacjami i świadomie decydować o tym, w co się angażuje.

    Kontrolerzy wraz z grupami wywiadowczymi stworzyli szereg tajnych, wyraźnie ze sobą współdziałających programów wojskowych, ponieważ chcą realizować cele NAA dotyczące biologiczno – duchowego zniewolenia świadomości za pomocą kontroli umysłu i inżynierii genetycznej. Ich liczne tajne operacje są przeprowadzane na społeczeństwie po to, aby uzyskać dostęp do ludzkich fal mózgowych i je kontrolować.

Umyślnie przekształcają funkcje poznawcze mózgu, myśli, zachowania, ograniczając percepcję i iloraz inteligencji (IQ) w ludzkiej zbiorowości w celu wykorzystywania genetyki spotykanej na Ziemi i dalszego modyfikowania ekspresji genów w ludzkości. W prostszy sposób - te ukryte technologie są kierowane do społeczności, aby kontrolować ekspresję genów.

Jest to rodzaj inżynierii genetycznej realizowanej z pomocą różnorakich eksperymentów technologicznych, medycznych i farmakologicznych, za którymi ukrywają się tajne operacje wojskowe, które były przeprowadzane przez kontrolerów już podczas II Wojny Światowej.
 
Do tych tych tajnych eksperymentów wojskowych i biotechnologicznych można zaliczyć na przykład chemitrailing. Wszędzie wokół siebie mamy do czynienia ze szczepieniami i produkcją żywności GMO. Jednak wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy z globalnego programu zniewolenia obejmującego kontrolę genetycznej ekspresji ludzkiej populacji.

    Inżynieria genetyczna bywa też nazywana modyfikacją genetyczną i jest związana z bezpośrednią manipulacją na DNA żywych organizmów z wykorzystaniem biotechnologii. Na przykład w celu zmiany fal mózgowych można potencjalnie połączać wiele różnych metod takich jak nadawanie sygnałów ELF.

Kiedy przeciętni ludzie myślą o inżynierii genetycznej, uważają, że chodzi o proces ręcznego dodawania nowego DNA do organizmu. Najczęściej jest to rozumiane jako fizyczne usuwanie genu z jednego organizmu i umieszczanie go w innym.

Jest to ograniczone postrzeganie inżynierii genetycznej przekazywane publiczności, mediom i kręgom naukowym, przez co większość nie jest świadoma zaawansowanych technologii światła i dźwięku wykorzystywanych przeciwko społeczności w celu wyraźnego kontrolowania ludzkiej ekspresji genetycznej.

Inżynieria genetyczna i modyfikacja ludzkiego genomu następuje również poprzez manipulację lub kontrolę nad falami mózgowymi organizmu, przez wystawienie ciała i świadomości na różne pola elektromagnetyczne, promieniowania lub światła fotonów, jak również na inne substancje chemiczne.

Starając się bardziej szczegółowo opisać, jak NAA wykorzystuje ukryte technologie do kontroli umysłów ludzkości i do tworzenia potencjału obcych hybrydyzacji z ludzkim DNA na naszej planecie, przedstawię kilka z wielu metod stosowanych do zmian ekspresji genetycznej oraz negatywnego modyfikowania ludzkiego DNA.

    Biologiczne podstawy

    Aby zrozumieć, w jaki sposób ekspresja kontrolowanych umysłowo genów jest bezpośrednio związana ze zniewoleniem świadomości i jak ten proces działa, warto poznać pewne kluczowe zasady powiązane z pojęciem elektromagnetyzmu, który istnieje w świecie sił. Zacznijmy od przeglądu podstawowych pojęć związanych z tą biologią.

    DNA jest uniwersalnym językiem, który jest powiązany z wzorcem wszelkiego życia. DNA jest molekułą, znajduje się w jądrze każdej komórki i składa się z czterech podjednostek chemicznych, reprezentowanych przez: A, T, G i C. W DNA zasada azotowa składa się z tych kwasów nukleinowych: adenina (A), tymina (T), guanina (G) i cytozyna (C).

Każdy z tych kwasów nukleinowych jest metafizycznie połączony z z podstawową substancją pierwiastkową ciała planetarnego Ziemi,Wody, Ognia i Powietrza. Kiedy zanieczyszczamy jeden z tych czterech elementów w Ziemi, zanieczyszczamy odpowiedni kwas nukleinowy w naszym DNA.
Ta wiedza pomaga nam zrozumieć, że NAA prowokuje zanieczyszczanie zbiorowości i toksyczny dumping na Ziemi bez ponoszenia odpowiedzialności, ponieważ jest to kolejny sposób na bezpośrednie uszkadzanie wyższej ekspresji ludzkiego DNA.

Sekwencja tych chemicznych podjednostek w nici DNA zawiera kod inteligentnych informacji dla komórki. Język genetyczny wykorzystuje te cztery podjednostki chemiczne, aby napisać instrukcję na temat sposobu wytwarzania białek, których organizm lub ciało potrzebuje, aby wzrastać, rozwijać się i żyć.

Mniejsze fragmenty DNA nazywają się genami, a każdy gen zawiera instrukcję, jak wytwarzać pojedyncze białko oraz jak generować polecenia dla białek w organizmie.
Białka są bardzo ważne, ponieważ budują drabinę DNA i wykonują wszystkie prace enzymatyczne w komórkach, które są potrzebne do budowy, funkcjonowania i regulacji tkanek oraz narządów ciała. Białka regulują wszystkie reakcje metaboliczne w komórkach i służą jako enzymy potrzebne do katalizowania reakcji komórkowych ciała.
Wszystko, co można zobaczyć w fizycznej biologii, składa się z białek lub jest skutkiem ich działania.

    Za pomocą inżynierii genetycznej możliwe jest usunięcie genu z jednego organizmu i włożenie go do innego, dając mu potencjalną zdolność do wyrażana kodowanej cechy przez ten wstawiony gen. Gen z pożądanymi cechami musi być wydobyty i skopiowany spośród tysięcy innych.
Nazywa się to klonowaniem genu. Powtarzające się klonowanie genów danego organizmu przyczynia się do dziedziczenia przez jego potomstwo genetycznych mutacji, które mogą ostatecznie zniszczyć oryginalny schemat DNA.

Nowy klon genowy nazywany jest transgenem i jest dostarczany do komórek organizmu biorcy po to, aby uzyskać określony stopień genetycznej transformacji. Najczęstszym sposobem przekształcania transgenu jest umieszczanie go w bakterii lub wirusie, a następnie dostarczanie do komórek organizmu, który jest modyfikowany. Inna metoda polega na ostrzeliwaniu komórek biorcy mikroskopijnymi cząsteczkami złota, pokrytymi kopiami transgenu.

    Genetycy stosujący tę metodę, mają niewielką kontrolę nad tym, gdzie ten transgen wstawia się do genomu i mogą potrzebować wielu podejść, aby uzyskać kilka żywych organizmów transgenicznych gotowych do hodowli.
Kiedy organizmy transgeniczne stają się tradycyjną hodowlą, są wykorzystywane do polepszania charakterystyki produktu końcowego lub stworzenia genetycznej modyfikacji.

Inżynieria genetyczna jest sposobem na dodawanie nowych cech do puli genowej żywego organizmu - od rośliny po zwierzę albo człowieka. Jak wielu z nas zdaje sobie sprawę, dokładnie taki sam proces zachodzi w niektórych liniach krwi ludzkości przy tworzeniu hybryd z Obcymi, a efekty mają zmienić cechy naturalnego ciała ludzkiego.

Im bardziej inżynieria genetyczna zmienia ludzkie ciało, łącząc je z wieloma innymi gatunkami, takimi jak byty z czarnych dziur, tym bardziej to ciało traci zdolność do aktywacji oryginalnego DNA i przywrócenia swojej naturalnej funkcji biologicznej.


    Zapewne dlatego cykl wznoszenia Ziemi jest ściśle związany z genetyczną rehabilitacją oryginalnego ludzkiego DNA zapisanego w strukturach ciała planetarnego.
Kiedy przyjrzymy się tej strukturze, nie mamy wątpliwości, że oryginalne przejawione ciało jest ciałem diamentowym z 12-ma pasmami DNA, które zostały odłączone i zredukowane do dwóch aktywnych splotów.

Najwyraźniej inżynieria genetyczna stosowana na tej planecie nie była przeznaczona do przyspieszenia i aktywacji wyższych pasm DNA w ludzkości.

To jednoznacznie wskazuje na cele przyświecające genetycznym manipulacjom przeprowadzanym na Ziemi – mają one służyć zniewalaniu ludzi. Uprowadzano ludzi z konkretnymi grupami krwi, genotypami lub pobierano próbki z określonej puli genów w celu dalszego prowadzenia eksperymentów związanych z tajnymi programami kontrolnymi - począwszy od eugeniki po sterylizację - w celu stworzenia ciał bardziej dla nich odpowiednich, bardziej nie-ludzkich.

Technologie używane do wielokrotnego klonowania ludzkich ciał powodują powstawanie ciał duchowo martwych lub biologicznych dronów. Te technologiczne nadużycia w znacznym stopniu przyczyniły się do pojawienia się jednostek nieludzkich i z czarnych dziur natury pasożytniczej, które nie mogą przetrwać bez pobierania energii z żywych stworzeń. W programie transhumanizmu jasno widać plan, aby zniszczyć duchowo – biologiczne funkcje ludzi, zastąpić organiczne funkcje wyższych pasm DNA syntetycznymi urządzeniami technologicznymi, które uruchamiają oprogramowanie AI.

    Wojny o umysły

    Kiedy po II Wojnie Światowej główne rządy naszego świata nawiązały kontakty z negatywnymi Obcymi, nastąpił znaczny postęp w dziedzinie militaryzacji i podejścia do działań wojennych, ponieważ w zamian za dostęp do ludzkiej genetyki, programów hodowlanych oraz zasobów planety dostały szereg zaawansowanych technologii.

Podczas rozwoju ukrytych programów wojskowych do eksperymentowania z tymi obcymi zaawansowanymi technologiami, tajne grupy wywiadowcze zauważyły, że fale mózgowe ludzi i ich zachowania zmieniają się lub mogą być kontrolowane, kiedy znajdą się pod wpływem światła i dźwięku lub częstotliwości elektromagnetycznych.

Fale elektromagnetyczne są niewidoczne i mogą zmieniać sposób, w jaki mózg przetwarza informacje, wpływając jednocześnie na specyficzne warunki w umyśle oraz ciele, przy czym atakowana nimi osoba nie zdaje sobie z tego sprawy.

Metody stosowane w tej wojnie podchodowej szybko zmieniły się w kierunku całkowitej kontroli nad ludzkimi procesami biologicznymi poprzez wystawianie na odpowiednie kombinacje pól elektromagnetycznych.
Poprzez targetowanie ludzkiego mózgu i bio-neurologię, manipulowanie umysłem, ciałem oraz duszą można kontrolować myśli tudzież emocje, zmieniać pamięć krótkotrwałą / długotrwałą, wstawiać obrazy, prowadzić doświadczenia audio i sensoryczne jak też przejmować kontrolę nad autonomicznymi a także spontanicznymi funkcjami ciała.

Celem jest fałszowanie i niszczenie sygnałów naturalnych, które utrzymywały umysł oraz ciało w stanie równowagi, jak również blokowanie genetycznych przełączników odpowiedzialnych za przekazywanie sygnałów DNA w ludzkim ciele.

    Wstępne próby związane z tymi elektromagnetycznymi technologiami były przeprowadzane na żołnierzach, ponieważ chciano zwiększyć ich wydajność w bitwie oraz aby przy użyciu tych samych metod zniszczyć wrogów.

Departament obrony wykorzystywał do eksperymentów setki tysięcy personelu wojskowego celowo narażając ich na niebezpieczne i śmiercionośne substancje.

W ten sposób do arsenału została dodana nowa klasa broni bazująca na polach elektromagnetycznych. W połowie lat pięćdziesiątych pomiędzy frakcjami wywiadowczymi zaczęła się walka o totalną kontrolę nad tymi ukrytymi technologiami oraz o prowadzenie cichej wojny umysłowej wobec globalnej populacji w celu jej zniewolenia i uzyskania panowania nad światem.

Negatywni Obcy chcieli przy tym rozdzielić frakcje koalicji na mniejsze przedziały, ponieważ takie podziały umożliwiłyby im lepszą kontrolę. Infiltracja wojska przez NAA doprowadziła do targetowania cywilnej populacji - zaczęto używać celowanych oszustw i broni kontrolującej umysły, co miało spowodować efekty przypominające pranie mózgu.

    Użycie światła i dźwięku do pobudzania fal mózgowych może w stosunkowo krótkim czasie spowodować modyfikacje aktywności mózgu, procesów myślenia i zachowania.

Chociaż nie za bardzo to rozumiemy, może to być również wykorzystane do zmiany funkcji naturalnej sygnalizacji DNA w ludzkim ciele oraz włączania i wyłączania genetycznych przełączników.

Siła potrzebna do przejęcia kontroli nad funkcjami umysłów jest podobna do siły potrzebnej do budowy mięśni w ciele. Oczywiście, te techniki mające doprowadzić do przejęcia kontroli nad umysłem mogą być wykorzystane w sposób produktywny i dobroczynny - aby pomóc w uzdrowieniu wzorców fal mózgowych, lub w sposób niszczący i szkodliwy prowadzący do zniszczenia umysłu oraz duszy.

Biorąc to pod uwagę, można stwierdzić, że ten, kto kontroluje umysł, kontroluje również duszę, źródło energii elektromagnetycznej i świadomości danej osoby. Wiedząc o tym, światowe rządy angażowały się w obszerne programy związane z nieetycznymi eksperymentami na ludziach, mające na celu opracowanie metod wojny technologicznej, z pomocą której można kontrolować zachowania ludzi, zakłócać procesy myślenia - z wielu różnych powodów.

Zakłócanie naturalnego rytmu wzorców mózgu i fal mózgowych wywołuje reakcje chemiczne, które zmieniają stan psychiczny i emocjonalny społeczeństw.
Jest to klasyczna forma kształtowania wyuczonego zachowania (według Pawłowskiego), w której chodzi o to, aby ludzie łatwiej akceptowali metody kontroli nad umysłami oraz formy inżynierii społecznej, takie jak wyuczona bezradność czy myślenie o wszystkim i o niczym.
cd......


http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/05/lisa-renee-inzynieria-genetyczna.html

 96 
 : Czerwiec 02, 2017, 11:36:51 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
PRZEBUDZIĆ SWOJĄ MOC..... raczej PRZEBUDZIĆ SIEBIE.. BY ŻYĆ LEPIEJ I PIĘKNIEJ.... wówczas moc wyjdzie z uśpienia.

M.
MOC CZŁOWIEKA.....

KIEDY RODZI SIĘ NOWE..... BUDZI SIĘ MOC CZŁOWIEKA.....

Boska MOC.. jest w nas .. MY nią jesteśmy, MY jesteśmy źródłem i depozytariuszami niezwyklej mocy…. MY … Energie samoświadome .. nikt nie musi nam niczego dawać zewnętrznie.. bo MY mamy wszystko w sobie.

Na ile jesteśmy świadomi swojej MOCY i wiedzy… na tyle możemy z niej korzystać.

Jasna sprawa ,że jako LUDZIE bardziej materialni niż energetyczni ( tu mam na myśli budowę naszych fizycznych ciał jako przewodników energii o określonym potencjale mocy) po pierwsze MUSIMY przemienić swoją materię na taka, w której bez szkody dla nas popłynie większa moc zdeponowanej w nas energii.
Ona będzie się mogła przez nas przejawić i wykreować na podstawie naszych myśli NASZ inny świat nie czyniąc nam krzywdy….
O samospaleniach wiemy… to spontanicznie wyzwolona energia w nas, i nie przygotowane ciało materialne do jej przejścia.. zwarcie w układzie fizycznym i spalenie materii.

Dlatego transcendencja jest koniecznością ewolucji duchowej.. to jest wejście w wyższy wymiar.. dlatego KAŻDY musi dokonać jej sam.
Bo nie może być nikt przez kogoś przeniesiony do przestrzeni o wyższej wibracji w której spalił by MOCĄ przepływu energii swoje materialne ciało.

Świat fizyczny w każdej przestrzeni ma swoje prawa.. tz. określony potencjał mocy w którym on żyje… powiedzmy jak każda klasa w szkole.

Gdy osiągamy wiedzę i moc po zakończeniu nauki w danej klasie , idziemy do następnej.. to nie ona idzie z nami , nie ona jest przenoszona.. tylko MY jako dojrzali do kolejnego poziomu wiedzy idziemy , bo mamy już dojrzałość i moc w sobie ,żeby zrozumieć i doświadczać nowego.

Zewnętrznie konfrontujemy się z programem nauki ( dla LUDZI na ziemi są to wzorce w polu morfogenetycznym, które każdy pobiera prze swój kod DNA, który jest osobistą weryfikacją dostępu do wiedzy w polu), to pole nie jest gdzieś .. tam…. ono nas otacza,ono jest we wdychanym przez nas powietrzu zapisane w każdej najmniejszej cząstce wody w nim… to są NASZE MATRYCE INFORMACYJNE.

Tak naprawdę pobieramy całą wiedzę razem z oddechem… nie jest dla nas najistotniejsza żadna niby szkoła rozwoju duchowego… to są raczej „kluby podobnych zainteresowań”…. 🙂

Kiedy podnosimy swoją wibrację…. możliwość zrozumienia wyższego poziomu wiedzy… ( to, co wdychamy jako elementarny jej przekaz .. matrycę informacyjną) , otwiera się dla nas w nas samoistnie.

Większość ludzi nie zna tych zasad i nie wierzy w taką prostotę przekazu wiedzy…. można nie wierzyć ,ale tak jest.
Nie będę teraz opisywała całego procesu jak to się dzieje.. bo to długi temat.

Powtórzę… jedynym sposobem zwiększenia OSOBISTEJ MOCY .. OTWIERANIEM SOBIE DOSTĘPU DO WIEDZY , JEST ETYCZNE PRAWE ŻYCIE … ZWIĘKSZANIE OSOBISTEJ WRAŻLIWOŚCI UCZUCIOWEJ, KIEROWANIE SIĘ W ŻYCIU MĄDROŚCIĄ SERCA…. tyle wystarczy.

Gdy zwiększy się poziom mocy w nas .. inaczej otworzymy w sobie możliwość korzystania ze SWOJEJ MOCY …. co równa się wyższemu poziomowi wibracji czyli świadomości.. dopiero wówczas otwiera się możliwość korzystania duchowego i FIZYCZNEGO ze SWOJEGO POTENCJAŁU MOCY.

Naprawdę wszystko jest w nas… mądrość naszego nie wcielonego DUCHA z którym jesteśmy cały czas połączeni nie widzialną nicią życia , przejawia się w blikowaniu nam mocy gdy nie jesteśmy gotowi na nią i otwierania dostępu do niej gdy użyciem jej nie skrzywdzimy już siebie ni innych.

Jeszcze jedno….. DUCH ZAŚWIATOWY Z KTÓRYM POŁĄCZONA JEST ZAWSZE WCIELONA DUSZA…. TO MY.. MY Z WYŻSZEGO WYMIARU ŚWIADOMOŚCI.

CZŁOWIEK na ziemi .. DUSZA w materialnym ubraniu .. to ON.. DUCH ZAŚWIATOWY… poznający sam siebie , swoje zachowania , reakcje i uczucia w konfrontacji z materią… ON/MY rodzimy się TU w materii by uzyskać wiedzę o sobie i zabrać stąd energię, moc kreacji niezbędna nam w czasie bytowania już tylko energetycznego do eksploracji kosmosu.

Dlaczego tak…. i czy można inaczej… tak wybraliśmy poznawanie siebie i tworzenie przez udział materii, można inaczej , nie wszyscy tak wybrali, sa również takie Energie Duchowe , które nigdy się nie wcielają.

Kiara.

 97 
 : Czerwiec 01, 2017, 13:37:07 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara

O TRÓJCY ŚWIĘTEJ INACZEJ....... CZYLI 3 X M....

Z OKAZJI DNIA DZIECKA....... <3
w JEDNI również jest dualizm, czyli różnica osobowości i potencjałów… niezbędne do przejawu działania.
Gdyby wszystko miało tylko  jeden identyczny potencjał byla by to wieczna stagnacja.

Istnienie świadomości , jej rozwój … i wszystkie przejawy polegają na dualizmie , tak było jest i będzie, bo coś więcej… jest inspiracją działania dla tego co jest mniej… to jest wieczna intencja ruchu i zmienności.

A, zatem dualizm nigdy nie zniknie, bo zniknęło .. zamarło by życie.

Dawne rozdzielenie dualistycznej jedni …   i obecny  powrotu do dawnego wzorca .. zatarcie prawdy o budowie jedni … to zupełnie inna historia, która pospolicie nazywa się likwidacją dualizmu w momencie zdjęcia blokad z wiedzy.
Ale tak naprawdę jest , to likwidacją rozdzielenia dualizmu w JEDNI , likwidacją stworzonej fałszywej wiedzy CAŁOŚCI  z jednego elementu JEDNI ..  fałszywej jedni

To nie jest likwidacja dualizmu, to jest likwidacja zniewolenia, zablokowania i częściowej stagnacji z krążenia w wyznaczonych sztucznie połowicznych ramach wiedzy.
Ale.. „likwidacja dualizmu” jest to wprowadzenie dezinformacji przez fałszywe nazewnictwo.
Zawsze była odmienność i różnice potencjałów na skrajnych biegunach i one będą bo nie zaistnieje identyczność we wszystkim i dla wszystkiego… zresztą , kto by ją chciał?
To powrót do świadomości zbiorowej, w której jest również dualizm, czyli wiedza władcy grupy i wiedza podporządkowanej mu grupy, której świadomością on zarządza.

W najwyższych poziomach świadomości nie używa się energii do zabijania i krzywdzenia … tak zgadzam się z Tobą , rzeczywiście tak jest.

Ale należy dodać że są to duchowe poziomy świadomości ( duchowe, a nie techniczno , materialne w naszym TU i TERAZ) odległe bardzo od obecnych ziemskich.

Nasza ziemska obecna świadomość jeszcze nie rozumie tamtych zasad istnienia, nie ma jeszcze rozwiniętych i otworzonych takich percepcji ,żeby odczuć taką wiedzę.

Zatem nie dajemy LUDZIOM możliwości wychodzących swoimi konsekwencjami ponad siłę uniesienia ich przez LUDZI.

Nie bierz na siebie czegoś ,co po jednym kroku przygniecie cię do ziemi i nie pójdziesz już dalej… nie udźwigniesz odpowiedzialności ni konsekwencji tego co zrobisz.

Na razie mamy nauczyć się cenić ŻYCIE jako najwyższą wartość…. ratować je , a nie niszczyć.

Na razie nie widać wiele pozytywnych rezultatów, na razie istnieje zawzięta walka miedzy ludźmi o SWOJE wartości, które wobec wartości innych uznają za jedyne prawdziwe i cenne.

Efekty mamy widoczne… zniszczyć wszystko, co jest inne niż, to co ja chcę żeby było.. ukraść, podpisać się pod cudzymi myślami.. przywłaszczyć je sobie jeżeli osiągnę korzyści, ośmieszyć, poniżyć .. wyeliminować inaczej myślących… bo mi zagrażają w czerpaniu zysków.

To nie jest gdzieś tam….. to jest TU .. obok nas nawet na tym portalu widać TO w trakcie dyskusji.

Dlatego współczesny człowiek nie otrzyma dostępu do takiej MOCY energetycznej jak mi pokazano ,że jest w nas.

Ponieważ JA jeszcze nie jestem pewna jako CZŁOWIEK siebie samej , podziękowałam za dostęp do niej w przestrzeni innej niż RATOWANIE ŻYCIA…

JEDYNIE RATOWANIE ŻYCIA z użyciem TEJ MOCY uważam za właściwe.

BOSKA MOC .. to jedno, a STWÓRCZA ŚWIADOMOŚĆ … to drugie, istnieją BOGOWI JASNOŚCI i BOGOWIE MROKU….

BOSKOŚĆ .. to poziom mocy…. możliwość kreacji i niszczenia, energia dostępna dla nas wszystkich jest ta sama. Sposób jej użycia… to poziom samoświadomości i realizacji swojego dobra.
Przecież z tej samej energii korzysta piec grzewczy i zamrażarka… a jakie różne są efekty końcowe.

DOBRO…. jakie ono jest dla indywidualności i grup tych indywidualności … zależne jest od ich świadomości, czyli wibracji osobistej, inaczej rozświetlenia.

Na ziemi są CI… i CI….. każdy dąży inaczej do powiększenia przestrzeni SWOJEGO dobra… inaczej zamrażarka inaczej piec grzewczy….. 🙂

A, zatem DUALIZM w JEDNI …. jest , będzie i nie zniknie ,ale zmieni się świadomość i zmieni się sposób tworzenia, bo w CZŁOWIEKU zmienia się wrażliwość na krzywdę… ból , cierpienie … LUDZIE już nie chcą w takiej ilości wartości, które oceniają jako swoje zło. A LUDZIE , to wcielone Energie/duchowe z obydwu przestrzeni.

Czyli LUDZIE.. swoimi decyzjami… nie TYLKO słownymi , a harmonijnymi… MYŚL SŁOWO, CZYN…. zmieniają wibrację ziemi na wyższą , dokonują swojej ewolucji, ale również ZMIENIAJĄ WIBRACJĘ ŻYCIA W KOSMOSIE…
TAM TEŻ DOKONUJĄ EWOLUCJI … BO WCIELONE ENERGIE/DUCHOWE ….

LUDZIE , TO MIESZKAŃCY RÓŻNYCH PRZESTRZENI KOSMOSU , którzy wcielili się na Ziemi w celu dokonania swojego rozwoju osobistego i przeniesienie tej wibracji wiedzy do miejsc w których żyją.

Ziemia jest z tego powodu NAJCENNIEJSZĄ PERŁĄ W KOSMOSIE …. bo nauka rozwojowa na niej przenosi się jako kosmiczna ewolucja do wszystkich miejsc w których było , jest i będzie istniało życie.

Myślę,że ta informacja pozwoli lepiej zrozumieć DLACZEGO toczy się tak zawzięta walka o przejecie Ziemi…. przez opcje chcące zablokować rozwój myśli i uczuć oraz biologicznego życia, chcące przejąć władzę nad nim i czerpać z tej władzy osobiste korzyści.

Ewolucja świadomości na ziemi…. podniesienie naszej i jej wibracji = ewolucja życia w kosmosie….. zmiana zasad istnienia i utratę władzy WSZYSTKICH ZAKULISOWYCH WŁADCÓW, którzy uzurpują sobie te prawa wobec innych ISTOT i LUDZI.

Ponieważ oni nie mogą zatrzymać ,ani spowolnić żadnego energetycznego kosmicznego procesu .. starają się zablokować naszą świadomość, zmanipulować myśli przez ponowną manipulację informacją , wgrać nam do mózgów fałszywą wiedzę we wszystkich tematach, zablokować odbiór rzeczywistości i naszych pięciu zmysłów.

Wmówić nam ponownie,że jesteśmy TYLKO jednorazowymi życiami, a świat ma taki obraz jaki nam przekazują w postaci hologramów, które my traktujemy jako naszą rzeczywistość.

TO JEST WOJNA HYBRYDOWA…. KTÓRA TRWA BARDZO DŁUGO, ale TERAZ osiągnęła apogeum, bo CZŁOWIEK STAŁ SIĘ BARDZIEJ ŚWIADOMY, zaczął zaglądać poza dozwolone, zaczął odczuwać więcej i rozumieć swoje odczucia inaczej ..

Bo nie dało się wyeliminować INTUICJI… NIĄ DYSPONUJE NASZ DUCH… PRZEZ NIĄ ON KOMUNIKUJE SIĘ Z NASZĄ DUSZĄ.. A DUSZA Z NAMI.

Tak , więc z jednej strony , większość tego co mówisz Gaja jest prawdą, ale dodać trzeba uczciwie, że ta informacja działa na innych poziomach świadomości i wibracji materialnego życia.

To nie ono zejdzie do nas… to MY mamy wejść na jego wyzszy poziom.

Jak to zrobić…. to nie jest wcale łatwe…. ale jest możliwe.. mogę TYLKO powiedzieć jak ja to przechodzę, bo jest to dla mnie realna WIEDZA.

Wyjść z pola strachu…. ale jak ,jeżeli podlegamy materialnym prawom ( bynajmniej tak nam wmówiono i to jest dla nas zaakceptowana prawda, która tak naprawdę prawda nie jest) jednak my żyjemy w tych ramach świadomości i praw… nasz MÓZG uznał to za prawdę!

Czego biomy się najbardziej…. utraty środków do życia bo , to znaczy dla nas degradację prowadząca do śmierci… włącza się więc mentalny kod samoobrony.. istniejący w nas na podstawie wielu doświadczeń z tego i innych żyć.

Jednak nad świadomość, nasz DUCH niewcielony przez intuicję podpowiada nam .. nie bój się.. nie trać energii na strach .. dasz radę, sama kreujesz swoją rzeczywistość.. nie trać energii na strach, użyj jej do stworzenia nowego wzorca… i kreacji nowych warunków.

Komu jesteśmy w stanie uwierzyć szybciej…. twardej bazie doświadczeń zapisanej w mózgu… czy enigmatycznej myśli płynącej od intuicji?

Czym szybciej uwierzymy intuicji.. tym szybciej zmieni się nasze życie w bardziej pozytywne.. ale początkowo to jest droga STRAT.

Musi odejść stare,żeby mogło pojawić się na nowych zasadach NOWE… trudne, wiem , doświadczam, jednak pomału przejawia się COŚ … zupełnie NOWEGO na co, stary system nie ma już żadnego wpływu… i to ich przeraża… są bezsilni , bo jest to realny przejaw NASZEJ EWOLUCJI UCZUCIOWO/ DUCHOWEJ, KTÓRA ZACZYNA WŁADAĆ MATERIĄ.

KIEDY NIE DOTYKAJĄ NAS CUDZE ZŁE MYŚLI… KIEDY NIE DOTYKAJĄ NAS CUDZE ZŁE SŁOWA … WÓWCZAS PRZESTAJĄ NAS DOTYKAĆ CUDZE ZŁE CZYNY.

Stajemy się HARMONIJNI ENERGETYCZNIE…. CO ZNACZY , ŻE WEWNĘTRZNY DUALIZM NIE WALCZY ZE SOBĄ , A TWORZY DLA NAS NASZE DOBRO.

TAK WYGLĄDA EWOLUCJA DUCHOWA W PRZESTRZENI MATERIALNEJ.

DZIECI STWÓRCY WSZECHRZECZY…. TERAZ ODZYSKUJĄ SIEBIE … SWOJĄ ISTOTĘ, ŚWIADOMOŚĆ I MOC….

Z okazji Miedzy narodowego Dnia Dziecka …. życzę NAM WSZYSTKIM .. WCIELONYM DUSZĄ… DZIECIOM DUCHOWYM STWÓRCY WSZECHRZECZY… WIELKIEJ RADOŚCI Z POWODU ODZYSKANIA SIEBIE <3

3x M…. MIŁOŚCI, MĄDROŚCI MOCY

Kiara.

 98 
 : Maj 28, 2017, 14:41:37 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
ZAWSZE CHODZI O ENERGIE.... ENERGIĘ... I JESZCZE RAZ ENERGIĘ....


To jest moment całkowitej zmiany na polu energetycznym i fizycznym.... przekierowanie energii zasilającej monarchię Brytyjską i Londyński system finansowy , a blokujący pierwotny Polski ponownie do źródła....
Stoją za tym zdarzeniem przeogromne zmiany.. to jest naprawdę niesamowity rok!
Teraz rozumiem dwa dni po przekierowaniu Energii Bogini ... RÓD ŁABĘDZIA ...wirem na Polskę i czakram Wawelski ... to rozpaczliwe wezwanie do kolejnej medytacji i zrzutu energii na konto ukrytej elity!

Mają odcięty kolejny strumień energii, który zasilał Monarchię Brytyjską.. ale nie tylko ich , bo był i jest połączony z USA z Long Island i innymi punktami odbioru jej!

https://krystal28.wordpress.com/

Mili moi ... koniec.. to KONIEC.... nic nie pomogą te wezwania, nie podczepicie się do tego wiru i nie przejmiecie jego energii. Basta!
Nie pomoże tu nic ani magia, ani technologie , bo to jest energia żywa... samo decydująca o sobie.

Teraz może wyjść na jaw ,że królowa Elżbieta nie żyje od grudnia ,zacznie się sypać wielkość tej monarchii oraz finansjery Londyńskiej.

Dawny układ energetyczny wraca ... zaczyna się czas prawdziwej harmonii... to jest naprawdę niezwykły rok, pomimo,że jeszcze mało widać na planie fizycznym, na planie energetycznym przeolbrzymie zmiany.

Czyli plan Putina zrobienie z Rosji Egiptu...( chodzi o zbudowanie przez niego kopi Wielkiej Piramidy zainstalowanie na niej niesamowitego kryształu) decydenta energetycznego dla Europy świata.. dał już ciała!
Opowiada o tym P. Aleksander Woźny...... dostał zgodę na ujawnienie tej informacji!
Kryształ kosztował nie bagatela.... 350 milionów$ dolarów amerykańskich....

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Ufffff..... Ufffff.... źle by z nami być mogło , oj źle!

Kiara.

 99 
 : Maj 28, 2017, 12:43:15 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


TO JEST TYLKO CZEŚĆ SEKRETU Saint-Sulpice.

grudzień 2008
cadran    menu    cadran


   
Prawdziwy sekret południka Saint-Sulpice
Saint-Sulpice - tajny Meridiana

Masz wszystko słyszał południka św -Sulpice od „Kodu Da Vinci” Dana Browna,
Spacer w South Church północy, co to jest?    Odpowiedź 20xx na CD

   
   
   
   
            
Do 2 otwory
przejście od słońca    Początek wiersza
przesilenie letnie    Dwa kołki wiosennej
w refrenie    Koniec linii poziomej
różowa linia?    Koniec linii
pionowy piramida
Trudno w to uwierzyć?
Ten południk, po prostu składa się z 2 otworami i linię, jest jednak narzędziem naukowe na najwyższym poziomie!
Ujawnia część swojego słonecznego południa tajemnicy gdy promień słońca przez okno otworu wystaje jasnym punktem na linii.
Kod da Vinci?
I nie będzie więcej komentarzy na temat romantycznych i ezoterycznych wyjaśnień Dana Browna, ale jeśli przeszkadza trochę naukową lub po prostu ciekawy, jego historię pozostawiając jesteś głodny.
Jaka szkoda!
Prawdziwy sekret południka jest co najmniej tak samo ekscytujące i dostępne dla wszystkich, a to pozwala nam przeżywać historię nauki i astronomii. Może nawet wstrząśnięty religię poważniej niż „Kod Da Vinci”.
„Prawdziwy sekret południka Saint-Sulpice”
Ilustrowana wieloma zdjęciami
Płyty CD, która wyjaśni, co przyszłe tajemnice naukowe w ciekawy

Wyślij mi e-mail , jeśli jesteś zainteresowany w tej przyszłej płycie ... do zaoferowania dla Bożego Narodzenia 20xx może.

Zawartość CD Future
Od kiedy obserwowali niebo, człowiek stara się zrozumieć ruchy Słońca, Ziemia, Księżyc, planety i gwiazdy.
Jego wiedza ewoluowała dzięki specjalnie Meridian!
   
   
Prehistoria i Antiquity
To nie jest jeszcze południk ale wyrównania do przesileń i równonocy jak Newgrange lub Stonehenge Crucuno najbliższej Carnac.

Ich obserwacja budzi wiele hipotez może być wyimaginowany:
- domniemany astronomiczną precyzją niektóre z tych wyrównań
- niby wiedza naszych przodków jako przewidywania zaćmień Stonehenge?

ale czasami zdumiewające:
- niesamowita precyzja wyrównanie piramidy Cheopsa w Egipcie.    
   
Piramida Cheopsa Jean-Michel Ansel,
wskazanie nowego roku?

   
   
   Crucuno,
zorientowane czworoboku?

   
      
   
      
Chiny
Wieża cieniu już prezentowane, odkryty kanapę.

Obserwując wysokość słońca na południku fragmencie, to pozwoliło astrornome Guo Shoujing (1231-1314) „mistrz Zhou”, aby obliczyć czas obrotu Ziemi wokół Słońca z dokładnością do 26 sekund!    
   
Wieża ma 9,46m wysokości    
   
Duże daybeds Włochy i Francja
Zbudowany przez uczonych, takich jak Cassini krótko po Leonardo da Vinci, w momencie Galileo i Grégoire XIII (kalendarz gregoriański), zostały one wyjaśnione:
- nachylenie osi ziemi
- przesilenia i równonocy - data Wielkanocy
- długość roku zwrotnikowego - aby ustawić nowy kalendarz gregoriański
- względny ruch ziemi i słońca - z ustaleniami, które mogłoby zakłócić

a także
- dyfrakcja słońca
- zmiany nachylenia osi Ziemi

Południk Saint-Sulpice, zbudowany przez Le Monnier określiła dokładną datę równonocy i wydedukować datę Wielkanocy.    
   Linia ziemia jest 32m

   
   
   
   
   
   
Bergamo    
   
   latawiec

   
   
   
   
   
Chaise ostatni
Ale także zegarki i zegary ustawienie instrumentów

Te daybeds przemysłowe są bardzo powszechne w Alzacji , były one używane do ustawienia zegara do synchronizacji lokalnej średni czas (krzywa Cool lub czasu słonecznego (pionowa linia).
Zostały one wykonane i dostarczone przez producentów Zegar: U.Adam w południowej i północno Schwilgé Ungerer i zasadniczo    
   
Riquewihr    
   

   
   Gueberschwir
   
   
nowoczesny leżakWięcej zabawy i osiągnięcia edukacyjne

Tutaj w Ludiver parku Jean-Michel Ansel
Precyzyjny poziomy południk, istnieją nawet 2 rozmiary otworów dla lepszej ostrości
oznacza to w południe lokalnego Real: linię prostą w środku
a południe lokalne środki: krzywa 8 równanie czasu

   
   

   
   
      Meridienne
   
   
budynek bryczka
Oryginalny południk ze szczegółami implementacji.
- Meridian CD
- południk rocznica
- parkiet południk
- południk odbicie    
Meridian CD    
   
   

   
   
   
Andrée Gotteland - południk świata    
   
Odniesienia (czekając na CD ...)
Nie przegap książkę „epoka świata i ich historię” Andrée Gotteland edycjach Manuscript-Uniwersytet.
A „biblia” z ponad 900 stron, ilustrowana ponad 500 zdjęć.

Zobacz prezentację, wstęp i przejście kontroli

********Czy można było zablokować przepływ energii słońca i księżyca na ziemi... albo w ziemskich ley lines... tak, można było, wystarczyło przesunąć nieco  magnetyczna oś ziemi.. co zresztą dawno temu zrobiono, uzyskując ciutkę inne nachylenie ziemi w stosunku do jej osi.
Owszem to był bardzo długi proces połączonych działań , ale przyniósł oczekiwany rezultat, który jednak jest odwracalny.

Kiara.

http://www.cadrans-solaires.fr/secret-meridienne-saint-sulpice.html

https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://www.cadrans-solaires.fr/secret-meridienne-saint-sulpice.html&prev=search

 100 
 : Maj 26, 2017, 22:56:42 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez KiaraPUNKT "ZERO" ZOSTAŁ PONOWNIE URUCHOMIONY..... WIR ENERGII WYNIÓSŁ to... CO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE I UWIĘZIONE PEWNYMI RYTUAŁAMI W KOŚCIELE Saint-Sulpice_de_Paris .. ENERGIA ZMIAN OGARNIA SOBĄ WSZYSTKO CO JEST I BĘDZIE...


https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=https://fr.wikipedia.org/wiki/%25C3%2589glise_Saint-Sulpice_de_Paris&prev=search


https://fr.wikipedia.org/wiki/%C3%89glise_Saint-Sulpice_de_Paris

 ·
"POŁUDNIK ZERO".....


Zmiana kierunku przepływu energii z Francuskiej czakry mocy ziemi i odblokowanie zwornika energii magnetycznej w kościele st. Suplis .. zmieni sztucznie ustanowioną rolę monarchii angielskiej , oraz znaczenie Londynu jako centrum finansowego/ energetycznego decydenta na ziemi.

To nie było trudne..... wymagało cierpliwości oraz wejścia w odpowiedni moment energetyczny ziemi i kosmosu.
Nie zupełnie o ten kierunek pierwotnie chodziło, chodziło w tym pradawnym miejscu.. wirze Bogini... o przepływ energii na wschód!
Ta energia została zablokowana i przekierowana do Londynu...

Jednak znowu nam się udało!


Wir przeogromnej energii magnetycznej 25. maja 2017 ponownie uruchomił pełnie swojej mocy!
Energia popłynęła na wschód ... połączyła się z wirem WAWEL ...obejmuje już sobą całą Europę.

Na bardzo pradawnym miejscu związanym z ziarnem jęczmienia..... ( jęczmień jest ziarnem reprezentacyjnym aspekt żeński... taka ciekawostka... w pradawnym Egipcie płeć dziecka sprawdzano polewając ziarno jęczmienia i żyta uryna ciężarnej kobiety..gdy kielowało pierwsze jęczmienia ZAWSZE rodziła się dziewczynka, gdy kiełkowało pierwsze żyta, zawsze rodził się chłopiec.
W naszych czasach ten prosty eksperyment potwierdził swoja autentyczność) i Janem Chrzcicielem ( to iż byla nim M.M. wiemy od dawna) , jednym słowem tam jest jeden z punktów wiru energii magnetycznej trójkąta Bogini Matki Notre Dame, Kaplicy Rue de Bac i kościół Św. Suplicjusza.

Pomimo,że tak naprawdę dyskutujemy o Słońcu.. to tak naprawdę chodzi o KSIĘŻYC.... o blokadę jego energii, o mniesz moc energii Słońca.
Jako że energia księżyca to wpis informacji .. wpis wiedzy do realizacji, a, energia słońca , to moc nadana tej wiedzy, moc realizacji tematu.

Wszystko zawiera się w wielkiej prostocie... wystarczy TYLKO obserwacja przyrody i analiza zjawisk.

Kiara.

GNOMON ..

PUNKT "ZERO" ZOSTAŁ PONOWNIE URUCHOMIONY..... WIR ENERGII WYNIÓSŁ to... CO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE I UWIĘZIONE PEWNYMI RYTUAŁAMI W KOŚCIELE Saint-Sulpice_de_Paris .. ENERGIA ZMIAN OGARNIA SOBĄ WSZYSTKO CO JEST I BĘDZIE...

https://translate.google.fr/translate…

https://fr.wikipedia.org/…/%C3%89glise_Saint-Sulpice_de_Par…

Tak naprawdę zainteresował mnie gnomon..... zegar słoneczny..... ale nie tylko słoneczny , bo i księżycowy ...

Czy jednak gno... mon... gnostyczny księżyc? Punkt ZERO... zawsze jest środkiem.... miedzy ziemią i wodą... księżycem i słońcem...

Panowie.... wcale nie takie trudne.... ale nie wszystko napiszę..... bo i po co ?

"gnomon
strona pomocy na dezambiguacji Dla innych zastosowań, patrz gnomon (ujednoznacznienie) .
Symulacja Povray przesilenie z latem w szerokości Północna 50 °.

Gnomon to instrument astronomiczny używany do określenia wysokości słońca. Jest to określone przez długość cienia rzucanego przez przyrząd na ogół płaskim stole .

Instrument jest pierwotnie prosty kij zasadzone pionowo w ziemię. Gnomonu słowo jest łaciński od greckiego γνώμων wskaźnik . Na Povray symulacja poniżej przeciwko gnomon rozdzielczej jest pionowy trzon zakończony kulą. Niech długość cienia między centrum C cienia kuli i dolnej części pręta, z jednej strony, a wysokość g Gnomon Natomiast wysokość słońca jest przez opalenizna ⁡ h = g L {\ Displaystyle \ tan h = {\ Frac {g {l}}}} \ H = tg {\ Frac {g}}} {l ,

Właściwość ta jest jedną z podstaw obliczania zegarów gdzie środek C cieniu piłkę będzie wskazywać czas słonecznego na odpowiednim wykresie linii czasu .

Najkrótszy cień wskazuje prawdziwą południe. Poszczególne kierunki cieniu służą do podziału dnia na równe okresy.

Gnomonu dała nazwę nauce zegarów, z zegarem , a osoba, która projektuje, tarcze z gnomonist . Reżyser znany jest zegar słoneczny .

Gnomonu Zakłada wynaleziony przez naukowca i Greek wstępnie Sokratejska filozofa Anaksymandra Miletu .

streszczenie

1 Historia
2 Gnomon i styl
3 Zastosowanie
4 zewnętrzne
4.1 Uwagi
4.2 Odniesienia
5 Zobacz też
6 Link zewnętrzny

Historia
Zegar słoneczny cztery gnomons znajdujące się na dziedzińcu Wielkiego Meczetu w Kairouan , Tunezja.

Jest znany od czasów starożytnych przez Chaldejczyków i Greków . Filozof Anaksymander mówi się, że wynaleziono Gnomon i ustalili linie na solstices i równonoc . Gnomonu była również stosowana w Chinach na przykład, aby określić długość roku zwrotnikowego poprzez określenie czasu z przesileń przez długość cienia w południe słonecznego. Przykładem jest cień Zwiedzanie obserwatorium Guan Xing Tai (w) (觀星台- dosłownie „platformą stargazing”), z siedzibą w mieście Dengfeng w prowincji Henan .

Jest symbolem Notariusze od XVII wieku .
Gnomon i styl

W zegarem na zegar słoneczny gnomon nadal nosi nazwę stylu . Najczęściej styl jest równoległa do osi obrotu Ziemi, nazywa się polarny wybierania stylu. Na niektórych pokrętłami, jednak styl jest prostopadła do tarczy i tylko jego końcówka jest używany do czytania; w tym przypadku nazwa zwyczajowa jest właśnie styl. Still gnomonics w poważnej południka , gnomonu termin jest zawsze używany. To odnosi się do elementu, który pozwala wziąć wysokość słońca.

Użyj

prawo styl zamiast gnomon.

Na zdjęciu-cons, prawo styl prostopadle do płyty wybierania wystaje koniec jego cień w południe słonecznego na krzywej w ośmiu reprezentujący równanie czasu w ciągu roku; szczegółowo poniżej minusy pozwala zobaczyć informację o terminie, w połowie marca.

Obie krzywe w ośmiu częściowego lewej wprowadzają korekty okresie letnim i zimowym.

Należy również zauważyć, krzywe prawie pozioma ścieżka końcówki cieniu przez cały dzień, każda krzywa odpowiada określonej daty, urodziny, na przykład. "

https://translate.google.fr/translate…

*******

To.. na co kieruje się uwagę gnomonem , to północ południe.... ale on wyznacza również kierunki zachód wschód...

Sekret St. SULPICE jest właśnie tam... odczyt informacji zaczyna się od wschodu.. fajnie było, bo 25. 05. 2017. był to moment absolutnie NOWEGO wpisu energetycznego , ponownie otworzoną mocą pradawnego WIRU BOGINI MATKI w St.SULPICE... zaczęliśmy od ZERA.... Ród Łabędzia..... powrócił.
St. Sulice jest zwornikiem energii płynącej w trójkącie Rue de Bac , Notre Dame ....musiał być otworzony , to był właściwy czas.

tak wygląda przepływ energii słońca w kościele.Ale mnie bardziej interesuje przepływ energii księżyca w czasie pełni i określonych porach roku.

Oczywiście że wszystkie naziemne merydiany i podziemne ley lines mają połączenie z Wielką Piramida w Gizie... bo przepływ energii, to przepływ światła.cd.


KiaraStrony: 1 ... 8 9 [10]

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

survivalgames gotgic naczelnysztabdowodcow mini-land k-l