Strony: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : Luty 26, 2018, 13:31:13 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


Tu również dodam ten post, bo ma bezpośredni związek z polem elektromagnetycznym Ziemi, wszystko zmienia się dzięki zmianie jego potencjału i ustawieniu osi magnetycznej Ziemi.NOWA MATRYCA ASTRALNA ...... CZYLI PIERWOTNA MATRYCA ZESTROJONA Z POLEM MORFOGENETYCZNYM.
Mamy kolejne przełomowe wydarzenie...tak niewyobrażalnie istotne,że trudno w nie uwierzyć.
Stara Matryca Astralna .. czyli zmieniony wzorzec życia III Wymiaru z przesuniętą osią magnetyczna ziemi , powodujący, zmiany w strukturze energetycznej , materialnej i mentalnej , WSZYSTKIEGO na Ziemi, jest w trakcie 3 dniowego procesu wygaszania.

Dopełni się on do północy 28 lutego 2018. od 1. marca 2018. WSZYSTKIE ISTOTY Z DUCHOWYM DNA będą korzystały z NOWEJ ASTRALNEJ MATRYCY.

Postaram się w jak najprostszy, czytelny sposób wytłumaczyć zasadę działania Matrycy.

Wyobraźmy sobie że każdy z nas jest pięknie jaśniejącą świetlistą Energią ( bo nią jest),przejawiającą siebie przez osobisty KOD DNA. A matryca to coś takiego jak cieniutka otoczka z zapisem energetycznych wirów przechodzących przez oczka siatki strukturalnej wokół każdej Energii.

Pisałam już że zmienia sieć strukturalna, energio energetyczna miała kształt czarnych kwadratów, nasza pierwotna i obecna ma kształt rombów w kolorze czerwonym.

Zależnie jak... w którym miejscu i pod jakim kątem ustawione są oczka w stosunku do strumienia światła/ BIO FOTONÓW emanującego z nas .. i jak gruba jest ta siatka ... TAKI OBRAZ ( CZYLI NASZĄ OSOBISTĄ RZECZYWISTOŚĆ ) MOŻE WYŚWIETLAĆ NASZA ENERGIA.

Oczywiście każdy jest inny, ma inna barwę aury, inną, samoświadomość , inną moc i inny kod DNA na obecne życie.. Dlatego tak bardzo różnimy się od siebie i mamy tak odmienne osobiste światy. Pomimo zawsze wspólnej CENTRALNEJ MATRYCY CZASU w którym żyjemy.

Ale... gdy MATRYCA jest przesunięta kątowo do OSI MAGNETYCZNEJ ziemi .. to mamy nie pełny,zmieniony odbiór i takiż sam przekaz. Wszystkie wzorce ,wszystkie informacje i wszystkie kody zdeponowane w niej również są przesunięte... a co za tym idzie SĄ NIEPRAWDZIWE, NIOSĄ FAŁSZYWY INFORMACJE ,TWORZĄ FAŁSZYWE ŚCIEŻKI WIEDZY , PROWADZĄ DO PUNKTU BEZ WYJŚCIA.

Dokładnie tak powstała sieć energio informacyjna ( FAŁSZYWA MATRYCA ASTRALNA) w okół Ziem, która ZABLOKOWAŁA NASZĄ PAMIĘĆ, ŚWIADOMOŚĆ I EWOLUCJĘ.

WYJŚCIEM Z TEJ MATNI BYŁO PONOWNE WEJŚCIE DO NIEJ.... MUSIELIŚMY SIĘ COFNĄĆ DO MIEJSCA WEJŚCIA... ZDJĄĆ BLOKADY Z PIERWOTNYCH KOORDYNATÓW NAWIGACYJNYCH ( jak cofnięcie zwrotnicy) I URUCHOMIĆ PONOWNIE PIERWOTNY WZORZEC MATRYCY ASTRALNEJ POŁĄCZONY Z POLEM MORFOGENETYCZNYM.

Od tego momentu można mówić o powrocie do blokowanej długo ewolucji na Ziemi.

Matryca Astralna , to oczywiście Matryca Życia dla III Wymiaru inaczej nasze CIAŁO EMOCJONALNE , to , które jest twórcą naszego obecnego ciała fizycznego. Nasz wygląd fizyczny, nasze zdrowie , doświadczenia, myśli , stan uczuć ,świadomość .... dokładnie WSZYSTKO KIM jest CZŁOWIEK DUCHOWY związane jest z MATRYCĄ ASTRALNĄ ....

Nie przejawimy, , nie wymyślimy, nie zdziałamy NICZEGO PONAD KOD III WYMIARU I KOD TEJ MATRYCY... BO ONA JEST PROGRAMEM ROZWOJU CZŁOWIEKA NA TYM POZIOMIE... identycznie jak program nauczania dla danej klasy.

Wszystkie opowieści ludzi ,że zrobili, wymyślili, zadziałali i zmienili..... COŚ ponad ten wymiar... są tylko ich marzeniami , nie realnymi do wykonania bez przekroczenia III wymiaru w którym żyjemy.

Cały proces zmian polegał na wieloletnim odszukiwaniu i odblokowaniu punktów energetycznych PIERWOTNEJ MATRYCY , POŁĄCZONEJ Z POLEM MORFOGENETYCZNYM I JĄDREM ZIEMI PRZEZ NASZE DNA .. Następnie trzeba było zamykaną , zablokować , wygasić fałszywe wzorce.

Z jednej strony było zamykanie fałszywek z drugiej otwieranie oryginałów... po za tym zmiana kierunku niektórych wirów , i oczywiście odwrócenie 100% kierunku przepływu energii w centralnej osi Ziemi.

Nie będę opisywała wszystkich procedur , bo to niezmiernie długa lista.. grunt że się udało.

Aktualna Matryca Astralna ma AKTYWNY PIERWOTNY KOD DNA i zdjęte blokady uwięzienia LUDZI w KOLE KARMY.....
Już nie istnieje KOŁO KARMY... czyli, wikłanie nas w niemożliwości wykonania zadania z powodu fałszywego wzoru!

Każdy zrobi co może, na ile będzie potrafił .. i będzie mógł wrócić do swojej przestrzeni energetycznej po pobycie na Ziemi , ponownie na nią powróci jeżeli sam będzie tego chciał.

ZIEMIA ODZYSKAŁA CAŁKOWITĄ WOLNOŚĆ!
ZIEMSKA SZKOŁA .. PONOWNIE STAŁA SIĘ ELITARNĄ SZKOLĄ ROZWOJU DUCHOWEGO.

MASKI ... czyli nasze nie prawdziwe obrazy spowodowane fałszywymi nakładkami sieci energio informacyjnej zaczną z nas spadać! Od teraz będzie szybko następowała korekta przejawu naszej osobowości wewnętrznej , zewnętrznie.
Może nas wiele rzeczy zaskoczyć.. czasami miło, a czasami mało miło.

Ten wyjątkowy czas idealnie zgrywa się z Żydowskim Świętem PURIM .. ŚWIĘTEM RADOŚCI .. 28. luty po zachodzie Słońca w którym ludzie zakładają maski .... być może jest to unikalna możliwość pokazania przez nie prawdy o sobie.... tej ukrytej prawdy pod maską codzienności.

Kiara.

 92 
 : Luty 26, 2018, 13:26:21 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
PORA NA CD... OBIECANYCH ZMIAN...


 93 
 : Luty 24, 2018, 13:39:27 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Kiara pisze:   
21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

Kiara pisze:   
21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

Kiara pisze:   
21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=cs&u=http://karolinaloskotova.blog.cz/en/1612/tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-je-nejmene-800-milionu-let-stara&prev=search

http://www.ptpk.org/archiwum/pdf_1889/wszechswiat_1889_027.pdf

cd.

Kiara. 94 
 : Luty 24, 2018, 13:29:59 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
Kiara pisze:   
19 kwietnia 2017 o 10:47   


https://www.youtube.com/watch?v=2gXB6cZE9EA

Tradycje Egipskie a Jezus, cz. 2 - Alicja Aratyn - 13.04.2017

Poszukiwania Pani Alicji są bardzo właściwe jak i twierdzenie ,ze informacje nowe zmieniają znaczenie posiadanego obrazu.

Pierwsi Chrześcijanie .. to bardzo stara Sekta z tamtych terenów nazywała się „POMAZAŃCY PORANNI” nazwa ma związek z ich rytualnymi kąpielami rano i wieczorem , oraz z określonym sposobem życia.
Miejsce to znajduje się w Oazie na północnej cześć obecnej Syrii, jest to ten sam zakon ,którego głową był JAN CHRZCICIEL, och długa i ciekawa historia.

W czasach powstania zakonu i długo przed nim miejsca te nie należały do Arabów.

Palmyra[1] (także Palmira, arab. تدمر, Tadmur) – miasto w Syrii, w muhafazie Hims, założone w oazie w północnej części Pustyni Syryjskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Palmyra_(Syria)

Całym sekretem Tadmuru i pradawnego Chrześcijaństwa jest jak wiadomo KOBIETA….. pod piaskami i pod naziemnymi świątyniami znajduje się podziemie Świątyni AL-Lat.. żeńskiego Bóstwa , Pramatki wszystkich Żyć znanej na całej ziemi pod wieloma imionami .

” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato.

Jedno z trzech najważniejszych bóstw arabskich. Jej symbolem był biały kamień ozdobiony klejnotami. Al-Lat… „PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI”

Ta Bogini ma powiązanie z Anatolią…. „Anatolia (z greckiego Ἀνατολή , Anatolḗ – „wschodni” lub ” wschodzące słońce”), https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Lat

Czy możecie sobie wyobrazić żeby kobieta w obecnym świecie arabskim byla ważniejsza niż Mahomet?Coś

W świecie żydowskim niż JAHWE ,a w świecie katolickim niż Bóg ojciec?

Czy można dopuścić do odkrycia ,że głową pierwotnego Zakonu Chrześcijan byla kobieta,że ta funkcja byla niezależna od płci, a jedynie od rozwoju duchowego przywódcy, którego egzaminem była lewitacja i inne otworzone możliwości w postaci bilokacji?
Na marginesie…. Co dokonała Salome ( to tylko jedno z jej wcześniejszych imion zakonnych ) dlaczego poprosiła o „GŁOWĘ” JANA.. czego symbolem jest być „głową” czegoś”?

Religie męskiej szowinistycznej władzy mają wspólny cel zniszczyć pierwotną wiedzę przejąc artefakty przedłużyć swoje władanie ludźmi, którzy teraz dokonują swojego przebudzenia duchowego, a zatem odkryją prawdę.

Etymologia.. „Palmyra ( / ˌ p ɑː l m aɪ r ə / ; Palmyren : Tadmor ; Arabski : تدمر Tadmor) – starożytne miasto w południowo – zachodniej Syrii .

Znaleziska archeologiczne pochodzą z okresu neolitu , a miasto zostało po raz pierwszy udokumentowane na początku drugiego tysiąclecia pne”

Ciekawe jest ˌ p ɑː l m aɪ r ə / pa… I maire.. czy ma związek z z obecną marie.. maria .. ukochana?
Okazuje się że tak…. ” Zgodnie z tą teorią „Tadmor” wywodzi się z hurrian słowu tad („kochać”) ” Język hurrian wywodzi się z Mitanni…… https://pl.wikipedia.org

/wiki/Huryci https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_hurycki

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitanni http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Oj ciekawy temat i długi, przepraszam na razie zakończę teraz nie mam czasu, nie mniej jednak zastanawia mnie czy te islamskie huryski to przepiękne Hurrytki..

Czyli kobiety Mitanni? 🙂

Cała ta historia ma powiązanie z Azją Mniejszą ta świątynia ma związek z z ziarnem.. z jego wysiewem wiosennym a, co za tym idzie z Boginią Matką , Boginią Al-Lat wschodzącym wiosennym ,życiodajnym słońcem jednym słowem Bogini Matka…..

O, której wiedzę od bardzo usiłują zatrzeć jej przeciwnicy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

A, w takim razie jaka była rola Jezusa na ziemi.. po co ON się urodził i co zrobił dla LUDZKOŚCI…. dlaczego wydano na niego wyrok , wymazano z Żydowskiej Księgi Życia … jaka jest prawdziwa historia tamtych zdarzeń?

Czy nastąpi objawienie…. z czym ma ono związek i czy uda się je znowu przekręcić znaczeniowo?


https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=cs&u=http://karolinaloskotova.blog.cz/en/1612/tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-je-nejmene-800-milionu-let-stara&prev=search

Kiara.

 95 
 : Luty 24, 2018, 13:23:30 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara


Odkryto nowy stan skupienia wody!
wykop.pl

Naukowcom udało się doprowadzić cząsteczki wody do nowego, nieznanego dotąd stanu skupienia!woda

Umieszczając cząsteczki wody w ekstremalnym ograniczeniu, zgniatając je naukowcy stworzyli zupełnie nowy stan skupienia wody, nieporównywalny ze znanymi nam dotychczas stanami ciekłym, lotnym i stałym.

W artykule opublikowanym w Physical Review Letters, naukowcy z Wydziału Oak Ridge National Laboratory Energy opisali jak “wgnietli” cząsteczki wody do kanałów wykonanych z mineralnego berylu, o średnicy zaledwie 5 angstremów (około 1 dziesiątej miliardowej części metra). Podobne warunki występują w przyrodzie tylko w zamkniętych przestrzeniach wewnątrz gleby, w minerałach i ścianach komórkowych. W takich warunkach udało się wymusić specyficzne zachowanie atomów wodoru i tlenu.
stany-skupienia

Stany skupienia wodyOdkrycie jest związane z zastosowaniem hipotezy mechanik kwantowej, tzw. zjawiska tunelowego. Mimo, iż zespół naukowców nie wie jeszcze, do czego doprowadzi ich odkrycie, powinno ono rzucić światło na zachowanie wody w super ograniczonych przestrzeniach, co może być przydatne w wielu dyscyplinach naukowych.

    „W niskich temperaturach tunelowanie wody generuje pojawienie się ruchu kwantowego pomiędzy oddzielonymi potencjalnymi ścianami, które jest niemożliwe w klasycznym świecie” skomentował główny autor badania Aleksander Kolesnikow z ORNL, w komunikacie prasowym.

Oznacza to, że atomy wodoru zamiast pozostać statyczne, zaczęły pojawiać się w sześciu orientacjach w tym samym czasie, z atomem tlenu umieszczonym w środku. Te sześć różnych pozycji odpowiadało sześciu ścianom heksagonalnego berylu. Podczas tunelowania atom wodoru cyrkulował pomiędzy wszystkimi możliwymi pozycjami, podnosząc tym samym temperaturę.

    „To jedno z tych zjawisk, które występuje tylko w mechanice kwantowej i nie ma odpowiednika w naszym codziennym doświadczeniu” powiedział Kolesnikow.

Co więcej, molekularny środek masy przesunął się w stronę centralnie umieszczonego atomu tlenu, odmiennie niż jak w przypadku zwykłej cząsteczki, gdzie środek kieruje się ku satelitarnym atomom wodoru. Ten nowy symetryczny układ oznacza również, że cząsteczka straciła elektryczny moment dipolowy więc ujemny i dodatni ładunek w atomie przestały być niesymetryczne. Teoretycznie więc taka cząsteczka nie powinna być już „zainteresowana” wiązaniem się z innymi atomami lub cząsteczkami.

    “Odkrycie to stanowi nowe podstawy rozumienia zachowania wody i sposobu, w jaki wykorzystuje ona energię” powiedział Anovitz.

Następnym krokiem w badaniach będzie odpowiedz na pytanie, dlaczego w ogóle występuje to zjawisko. Odkrycie powinno pomóc naukowcom w lepszym zrozumieniu termodynamiki i zachowania wody w zamkniętych środowiskach, takich jak błony komórkowe, nanorurki węglowe czy środowisku geologicznym.


https://ciekawe.org/2016/05/07/odkryto-nowy-stan-skupienia-wody/

 96 
 : Luty 24, 2018, 13:02:59 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
67

Czwarty stan skupienia wody:  od mikro do makro
The Fourth State of Water: 
from Micro to Macro


„Muzeum  powinno  być  jak  elektrownia:  powinno  produkować 
nową energię” – to kredo Alexandra Dornera, charyzmatyczne-go  i  postępowego  dyrektora  Muzeum  Krajowego  w Hanowerze
 
w połowie lat 20. minionego wieku.

Echo jego słów rozbrzmiewa do dzisiaj i sprawia, że za jedno z zadań muzeum uważamy
poszerzanie  świadomości.  W  tym  właśnie  celu  Centrum  Sztu-ki Współczesnej w Toruniu zwróciło się do artystki, proponując jej objęcie roli kuratorki i zrealizowanie projektu wykraczającego
poza ramy tradycyjnie pojmowanej wystawy.

Do  współpracy  zaprosiliśmy  Victorię  Vesnę,  artystkę  medialną  znaną z eksperymentalnych i nowatorskich praktyk dążących do poszerzenia granic sztuki przez otwarcie jej na naukę i zaawansowane  technologie.  Wspólnie  z  ekspertem  w  dziedzinie  nanotechnologii  Jamesem  Gimzewskim,  z  którym  od  dawna  współpracuje  i  z  którym  założyła  i  prowadzi  UCLA  Art  |  Sci  Center,  Victoria  realizuje  projekty  z  udziałem  biologów  ewolucyjnych, 
neuronaukowców  i  artystów  dźwięku. 

Jej  interdyscyplinarne  zainteresowania  i  wiedza  teoretyczna  były  głównym  motywem  podjęcia wyzwania, w którym artystyczne podejście do tworzenia wystaw połączyło się z instytucjonalnym, a do Torunia, miasta Kopernika, trafili niektórzy z najbardziej postępowych bada-czy na świecie, ale nie tylko.

Projekt Czwarty stan skupienia wody: od mikro do makroto przede  wszystkim  doświadczenie  współpracy,  oparte  na  wymianie  i dialogu możliwym dzięki stworzeniu sieci społecznej i internetowego metaśrodowiska, w którym znalazło się miejsce dla arty-stów,  naukowców,  kuratorów  i  teoretyków,  aktywistów  społecznych i innych interesujących osób. Powstały one wokół tematu, który należy uznać za zagadnienie uniwersalne: wody.

Projekt  wystawienniczy  podejmuje  temat  wody  nie  tylko  jako  nośnika  wielorakich  znaczeń  symbolicznych  i  metaforycznych,  lecz  również  jako  jednego  z  realnych  źródeł  życia  i  energii,  których  zabezpieczenie  wymaga  poważnej  dyskusji  politycznej  i społecznej.

Wezwano więc artystów i naukowców działających na terenach niedawno dotkniętych przez niszczącą potęgę tsunami, jak również tych związanych z terenami zagrożonymi suszą, dramatycznymi  konsekwencjami  zanieczyszczeń  i  innych  nie-bezpiecznych  zjawisk.  Celem  wezwania  było  nie  tylko  podniesienie  świadomości  tych  problemów,lecz zaangażowanie  i  prezentacja  imponujących  dokonań  społeczności  sztuki  /  nauki  /  ekologów,  którzy  połączyli  swe  siły,  a  tym  samym  wiele  miejsc  na  mapie  świata.
 
Wystawa  w  CSW  w  Toruniu  była  pierwszym  krokiem,  następnie  w  Światowym  Dniu  Wody  w  Nano Systems  Institute (CNSI) na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles odbyło  się  sympozjum  zsynchronizowane  z  podobnymi  wydarzeniami  w  Australii,  na  Środkowym  Wschodzie  i  w  Europie.

89

Burza mózgów  na temat czwartego  stanu skupienia  ciał i umysłów  wodnych

 
Równolegle  z  tym  wydarzeniem  i  wystawą  w  lokalnej  społeczności  Torunia  projekt  zaistniał  w  globalnej  sieci,  inicjując  powstanie  platformy  internetowej  (waterbodies.org),  która  działa  na skrzyżowaniu artystycznych i naukowych badań dotyczących sfer rzadko poruszanych w sztuce współczesnej. W obu projektach znalazło się też miejsce na aktywizm społeczny i humanitarny, co potwierdza uniwersalność podejścia, które traktuje sztukę
jako  dziedzinę  wyzwalającą  i  łączącą,  wolną  od  zapędów  elitarystycznych, zaangażowaną w dotarcie do jak największej liczby widzów. To jest powód, dla którego Czwarty stan skupienia wody: od  mikro  do  makro został  otwarty  i  taki  pozostanie. 

Jak  woda  może  i  powinien  przyjmować  różne  kształty  i  mieścić  w  sobie  wiele różnych kontekstów, zachowując płynność idei i związków.
Dobrila Denegri

Woda, której dotykasz w rzece, jest ostatkiem tej, która przeszła,
i początkiem tej, która przyjdzie; tak samo teraźniejszość.LEONARDO DA VINCI

Woda,  z  której  dziś  korzystamy,  krąży  po  naszej  planecie  od  kiedy pojawiło się na niej życie i po kres wszechrzeczy będzie nas przy życiu utrzymywać. Współpraca z ekspertami w dziedzinie nanotechnologii uświadomiła mi, że woda, mimo że życiodajna i wszechobecna, należy do najbardziej zagadkowych
substancji, a jej niezwykłe właściwości w cudowny sposób stara się nam przybliżyć Philip Ball w tekście
Dlaczego woda jest niezwykła. 

Cząsteczka  wody  stała  się  nie  tylko  zwierciadłem  odbijającym rzeczywistość, lecz natchnęła mnie także do stworzenia instalacji złożonej z czterech mis z wodą [Water Bowls].

Każda misa nawiązuje do jednej z palących kwestii związanych z wodą, każda jest w połowie pełna lub w połowie pusta, zależ-nie od punktu widzenia: kropla ~ dźwięk ~ księżyc ~ olej. Praca po raz pierwszy została zaprezentowana publiczności szanghajskiej, co – jak mi się wydaje – było słusznym posunięciem,
ponieważ  zanieczyszczenie  wody  i  susze  stanowią  w  Chi-nach  bardzo  poważny  problem.  Pobyt  w  kraju  o  tak  gęstym 

1   Wystawa
Code:  Blue  –  Confluence  of  Currents  (3rd  Beijing  Int’l  Millennium 
Dialogue), kuratorzy Zhang Ga i Timothy Druckrey, 2006. Millenium Art Muse-
um, Szanghaj, Chiny.


 http://kpbc.umk.pl/Content/182307/CSW_Vesna_biblioteka.pdf


 97 
 : Luty 23, 2018, 13:44:33 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
No cóż oszustwo jak wiele innych na Ziemi , Nie był to żadne Al lach, Była Bogini Al lat,wystarczyło zmienic jedną literę. 

W MEKKCE była jej największa Świątynia, były tam dwa kamienie biały i czarny , bo Bogini ma dwa aspekty wiedzy , które tworzą jej pełnię, ona zawsze występuje w swojej TRÓJCY..


Bogini dziewica , Bogini matka  i Bogini staruszka ... odpowiedniki faz księżyca.. przybywanie, pełnia i ubywanie... . Al lat to odpowiednik BOGINI PRAMATKI, MATKI WSZYSTKICH BOGÓW.

WIEDZA, WIARA I WYZNAWCY BOGINI ( ALLAT, AL UZZA i MANAT.. TO JEST JEDNA I TA SAMA BOGINI O TRZECH ASPEKTACH) To dawne ludy semickie włącznie z arabami przed wprowadzeniem islamu przez Machometa.

Zacieranie śladów PRAWDY o dawnej kulturze i wierzeniach ludzi , to systemowa działalność pewnych opcji od wielu tysiącleci.Bliskim Wschodem opiekowała się i rządziła BOGINI MATKA ...kobiecość, jej mądrość, dobro, delikatność i godność i prawość były dawnymi wzorcami życia na tamtych terenach.

Islam niszczył i zniszczył wszystko co potwierdzało tą wiedzę ,ale mimo wszystko przetrwały jeszcze dawne informacje związane z BOGINIĄ w innych miejscach, naukowcy, archeolodzy odnajdują je nawet teraz i potwierdzają ,że główną postacią w kulturze, tradycji ,dawnych wierzeniach i świątyniach jest BOGINI KOBIETA.

Kiara.

 98 
 : Luty 23, 2018, 13:33:51 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
TRIADA BOGINI SEMICKIEJ ŻYZNEGO PÓŁKSIĘŻYCA...ARABI CENTRALNEJ CZASU PRZED MACHOMETEM.
BOGINI ALLAT ,AL-UZZA, MANAT

Jednym słowem trzy w jednym...WIELKA TRIADA ... i artefakty archeologiczne niszczone w SYRII i nie tylko tam.

* BOGINI - ALLAT... "PRAMATKA" , Matka Bogów .. PANI MIEJSCA , Gołebica z al ka symbol Asztarte utożsamiany z Afrodytą
Bóstwo astralne "DAMA NIEBIOS"
znaleziona na betylu jako KOBIETA , KTÓREJ TOWARZYSZĄ 2 LWY. JEST TO ARTEFAKT WIELKIEJ BOGINI ASYRYJSKIEJ ATARGATIS JEJ ŚWIĄTYNIA BYŁA W PALMYRZE .
BYŁA BOGINIĄ OPIEKUŃCZĄ miała również aspekt wojowniczy.
utożsamiana z semicką ASZTARTE i BAALAT

* BOGINI Al UZZA - "POTĘŻNA" była również BOGINIĄ Planety Wenus .
w dwujęzycznej dedykacji z KOS datowanej na 8 - 40 .w.p.n.e.
w wersji greckiej .. "Dla BOGINI AFRODYTY"
w wersji nabatyjskiej .. "Dla BOGINI AL UZZA"
w inskrypcji łacińskiej "Dla "gwiazdy porannej"

Isaak z Antiohi nazywa JĄ BELTIS . UZSAY, KAUKABATA .GWIAZDA
Te inskrypcje są świadectwem kultu Bogini na Półwyspie Synajskim, Bogini ma swój zarezerwowany teren "SUQAM" Z SYMBOLICZNYMI 3- ema AKACJAMI.

* BOGINI MANAT - BOGINI PRZEZNACZENIA .. pochodzi od arabskiego menata .
Pomimo ,ze ta BOGINI jest na trzecim miejscu w triadzie , traktowana jest jako najstarsze i najbardziej ważne BÓSTWO.
Sanktuarium Bogini Mekka

BOGINI MANAT.. jest gwarantka zachowania stałości wartości sprawiedliwości .. nienaruszalności wzorca zasad przeszłości.. inaczej "nienaruszalności grobów" symbolem tego jest "łokieć Manat .."QASI".. Miara Manat

Wszystkie trzy BOGINIE STANOWIĄ JEDNIĘ .... BOGINIĘ DZIECKO, BOGINIĘ DOROSŁĄ I BOGINIĘ STARUSZKĘ... INACZEJ MĄDROŚĆ KOBIETY.

Arabowie przed islamscy czcili triadę BOGIŃ ALLAT, AL -UZZA i MANAT potwierdza to Koran.
Kobieca triada jest to również forma wierzeń Starożytnego Egiptu.


http://bazhum.muzhp.pl/media//files/Studia_i_Materialy_Archeologiczne/Studia_i_Materialy_Archeologiczne-r1987-t6/Studia_i_Materialy_Archeologiczne-r1987-t6-s5-14/Studia_i_Materialy_Archeologiczne-r1987-t6-s5-14.pdf
WSTYDLIWY SEKRET SEMITÓW... A SZCZEGÓLNIE ISLAMU....
PRAWDZIWA TAJEMNICA MEKKI.

Al-lat to trójpostaciowa bogini sprzed Allacha. Znajdziesz o niej to i owo u Gravesa i w "Od matriarchatu do patriarchatu" prof. Krzaka.

Kiara.

 99 
 : Luty 19, 2018, 22:40:55 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
WODA..... WSZYSTKO ZACZYNA I KOŃCZY SIĘ W WODZIE...https://www.youtube.com/watch?v=31bsduG0B3k&feature=youtu.be

∞ Woda - Wielka tajemnica ∞ HD ∞ LEKTOR PL

WODA w każdym miejscu na Ziemi jest inna , zapisuje w sobie odebraną wibrację ziemi i jej osobliwości... jest na zawsze metryką miejsca.

Ta osobliwość wody zdeponowana jest również na całe życie w organizmie CZŁOWIEKA ..
Pojęcie OJCZYZNA CZŁOWIEKA , to nie tylko wzniosły poetycki sens ,ale dozgonny związek CZŁOWIEKA z miejscem urodzenia , poprzez kod wody, powiązanie na zawsze z miejscem narodzin.

Mózg człowieka składa się głownie z wody , woda bierze udział w formowaniu się w nim wzorów informacyjnych.
Człowiek składa się w około 90/70% z wody , zmiana struktury informacyjnej w wodzie pitnej ma wpływ na zmienię istoty człowieka.

Najbardziej korzystna dla LUDZI jest częstotliwość wibracji pola magnetycznego Ziemi 8 herców.

Tą częstotliwością wibruje modlitwa miłości , rytm wibracji uczucia MIŁOŚCI przywraca prawidłowość drgań wszystkich wewnętrznych organów, dzięki pobraniu ich przez cząstki wody w nas.

Wszechświat bowiem funkcjonuje jako jeden olbrzymi , złożony organizm , wszystkie jego części.. planety, ludzie, zwierzęta i przyroda są ze sobą połączone przepływem informacji.
Kluczową rolę odgrywa w tym woda, poprzez odbieranie i przenoszenie drgań jest ona środowiskiem zarządzającym całym życiem.

Programowanie wody odbywa się za pomocą myśli,słów i czynów, ich wibracja zapisuje się w wodzie.
Zależnie od osobistej mocy i wiary , utrwalamy czas kodowania zmian . Jednak najistotniejsza jest MOC WIARY we wszystko co robimy.. to MOC WIARY dokonuje cudów zmian .... to MOC WIARY ma wpływ na ich szybkość i trwałość ..

WODA ŚWIĘCONA..... co to jest PRAWDZIWA WODA ŚWIĘCONA ...? To jest zwykła woda w którą wpisała się energia miłości osoby , która MIŁOŚĆ jej przekazała... jaka MIŁOŚĆ... TAKA ŚWIĘTOŚĆ WODY.

Jeżeli w wodzie zdeponowana jest energia miłości bezwarunkowej.. taka woda ma moc uzdrawiania....gdy połączy się z MOCĄ WIARY CZŁOWIEKA ... CZYNI NATYCHMIASTOWY CUD UZDROWIENIA.

Najszybciej można przeprogramować wodę w fazie ogólnego chaosu, niestabilności energetycznej poprzedniego zapisu.
Wysoka wibracja prośby i głęboka wiara zmieniają wówczas kod wody błyskawicznie.

Woda ma kilka unikalnych osobliwości, dokonuje samooczyszcza , niweluje stare zapisy poprzez zmianę stanu skupienia.
Zwiększa objętość podczas zamrażania, zmniejsza podczas ocieplania.

Woda utlenia się.. czyli dokonuje samospalenia wykorzystując swoją szczególną strukturę , wydziela wówczas ciepło i światło, które są już rejestrowane przez bardzo czułe urządzenia.
Wszystkie procesy spalania możliwe są jedynie dzięki zawartości wody w palących się produktach, bez wody spalanie nie mogło by zaistnieć.

Cały system rozwoju życia na Ziemi opiera się na przekazywaniu przez CZŁOWIEKA energii MIŁOŚCI WODZIE.

Zapewne jeszcze wiele sekretów WODY jest do odkrycia przed LUDZKOŚCIĄ.....

WTAJEMNICZENIE W WIEDZĘ O WODZIE JEST PODSTAWĄ MISTYKI I WIEDZY O ŻYCIU BIOLOGICZNYM.

KTO MA WŁADZĘ NAD ŻYWIOŁEM WODY.... OSIĄGA WŁADZĘ NAD ŻYCIEM ,ŚMIERCIĄ I CHOROBAMI.

Kiara.

 100 
 : Luty 15, 2018, 15:52:36 
Zaczęty przez Kiara - Nowe: wysłane przez Kiara
ARKA PRZYMIERZA INACZEJ......
Co to jest ta ARKA PRZYMIERZA.... czy to jest jedno urządzenie techniczne , czy każdy ją ma.. albo nią się staje?

Czy ARKA jest materialna,czy energetyczna?

GDZIE JEST ARKA...

Dla mojego zrozumienia to wcale nie jest trudny temat, raczej zagmatwany i ukrywany z pewnych względów , przez pewne opcje..

ARKA .. jest ENERGIĄ, której poziom zarówno podnosimy w sobie ,osiągamy przez uzyskiwanie wewnętrznej harmonii ,wibracji miłości i mocy sprawczej..

ONA ma wiele nazw w różnych kulturach, wiele rożnych obrazów symbolicznych, znana jest również pod nazwą MER KA BA... energetyczny "pojazd" ŁÓDŹ NIEBIAŃSKA do podroży Duszy.

Do końca III wymiaru ARKA jest w postaci dwóch piramid wirujących z różną prędkością w przeciwnych kierunkach. Piramida zewnętrzna wiruje bardzo szybko, piramida wewnętrzna w której jest nasza świadomość, wiruje wolno.

W odpowiednim momencie powstaje zamiana wszystkiego w iskrę światła .. dematerializacja w jednym miejscu , materializacja w innym... wedle wyboru świadomości
W ten sposób można się przenosić w czasie i przestrzeni do dowolnie wybranego momentu i miejsca , błyskawicznie.
Nie ma żadnych ograniczeń , potrzebna jest TYLKO MOC by dokonywać takich wycieczek.

To są niesamowite odczucia i niesamowite świadome konfrontacje z możliwościami podróży, żadne prawa fizyczne nie mają wpływu na tworzenie ARKI ni jej logistykę, dematerializacja i materializacja świadomości w wybranej postaci materialnej jest wyłącznie jej wyborem.

Jedynym decydentem tej możliwości jest MOC energetyczna i osobisty wysoki poziom wibracji... tak jest do tej pory i tak będzie nadal.

Jednak kolejny etap naszego rozwoju otwiera nam wyższe możliwości energetyczne.. tworzymy inna ARKĘ.
ARKA staje się KULĄ.... W KTÓREJ JEST ZDEPONOWANYCH 7 MNIEJSZYCH KUL.

Wszystkie 7 kul wewnętrznych zamkniętych jedna w drugiej wirują w przeciwne strony z prędkością maksymalną należna spektrum ich barw. Wszystkie 7 kul są jedna w drugiej jak Matrioszki , ostatnia zewnętrzna 8 kula jest złota... właściwie sa to dwie półkule jedna pod stopami, druga nad głową .. po zamknięciu w sobie 7 kul, tworzą ZŁOTĄ KULĘ.... NASZE ZŁOTE CIAŁO.

Taka ARKA/ MER KA BA .... ma o wiele większą MOC .. może przemieszczać się dużo szybciej na większe odległości... nie ma dla niej żadnych ograniczeń.

Po rozłożeniu STAJE SIĘ TĘCZOWYM ŁUKIEM ZWIEŃCZAJĄCYM DWIE ZŁOTE KOPUŁY , EMANUJE CAŁYM SPEKTRUM PIĘKNYCH 7 BARW WEWNĘTRZNYCH KUL TWORZĄCYCH OPISYWANĄ WSZĘDZIE TĘCZY.. ONA JEST BRAMĘ DO NOWEJ ZIEMI.

Tak wygląda ARKA PRZYMIERZA IV wymiaru .. oczywiście stworzona jest z czystej energii , nie jest to żaden materialny przedmiot.

Każda Istota Duchowa nosi w sobie w swojej Komnacie Serca .. Świętym Świętych, Bimie ... depozyt możliwości stania się ARKĄ, bo z KAŻDĄ DUCHOWĄ ISTOTĄ TAKIE PRZYMIERZE ZAWARŁ STWÓRCA WSZECHRZECZY.

Użycie tej możliwości .. przebudzenie pamięci o niej jest zwiazane z OSOBISTYM ROZWOJEM DUCHOWYM KAŻDEGO DUCHOWEGO CZŁOWIEKA... TRZEBA PODJĄĆ WIELKI TRUD PRACY NAD SOBĄ, TRZEBA OSIĄGNĄĆ POZIOM CZYSTOŚCI I MIŁOŚCI W SOBIE I TRZEBA , UZYSKAĆ MOC , BY PRZEMIENIĆ SIEBIE W CZYSTE BOSKIE ŚWIATŁO.... W BIO FOTONY..... STAĆ SIĘ ARKĄ.

Trudne , ale możliwe .. stanie się najpierw dla prekursorowi realizacji tej obietnicy.. następnie pójdą za nimi nimi wszyscy, którym bliższy jest Świat zbudowany z wysokiej wibracji świetlistości i wolnostojeństwa , niż z niższej jeszcze zaciemnionego światła, oraz nakazów, zakazów i wszelkiej maści uzależnień..

Kiara.

Ps. Sama energia Słońca nie wystarczyła do ładowania ARKI.. robiła to Arcykapłanka Miriam w rytualnym tańcu miłości... przed nią.

Wówczas Arka spełniała swoje przeznaczenie, gdy Mojżesz złamał prawa i zasady małżeńskie , rozstał się ze swoja żoną Seforą / Miriam ... Arka straciła możliwość doładowania energetycznego., żadne pląsy przed nią innej kobiety nic już nie pomogły.

Pozostałą energię Arki Mojżesz wykorzystał do podboju okolicznych ludów, w okrutny sposób wymordował mnóstwo ludzi, świętość ARKI zbezcześcił raz na zawsze.

. Tamta Arka już nigdy więcej nie zaśpiewa melodii miłości, już nigdy więcej nie zostanie użyta..
Miała służyć do podwyższania wibracji energii życia miejsca w którym rozpoczęto przygotowanie pierwszej grupy LUDZI jako WYBRANYCH DO STWORZENIA NOWEGO JERUZALEM. Przez niedojrzałość moralną, etyczną i duchową Mojżesza tak się nie stało... zaspokoił on jedynie swój pęd do wladzy.

Kolejną możliwość ewolucji duchowej dawny Ród otrzymał przed 2000 laty w dawnej Judei dzięki Jezusowi i Marii Magdalenie niestety i wówczas LUDZIE okazali się nie gotowi na ten akt.

Czas przełożono na 2000 lat później.. czyli do naszych czasów, jest to CZAS OSTATECZNY... bo kończy się dotychczasowy ROK GALAKTYCZNY i zaczyna nowy.

Gdybyśmy tym razem zawiedli.. nasza niewola, niewola naszej DUSZY , poprzez zablokowanie ewolucji i uwiezienie jej w syntetycznym ciele materialnym wydłużyła by się na setki tysięcy lat.... czyli kolejny Wielki ROK GALAKTYCZNY.

MOGŁO BY DOJŚĆ W TYM CZASIE DO UNICESTWIENIA ŻYCIA BIOLOGICZNEGO NA ZIEMI , A NAWET CAŁKOWITEGO BEZPOWROTNEGO ZNISZCZENIA NASZEJ PLANETY!

Dlatego został wprowadzony plan awaryjny, zostali wezwani na Ziemię jej Duchowi Opiekunowie , KTÓRZY MIMO WIELU UTRUDNIEŃ ZADUFANYCH , SKORUMPOWANYCH PRZEZ MATERIĘ, RELIGIE , WŁADZE I SEKS LUDZI , REALIZUJĄ PODNOSZENIE WIBRACJI ZIEMI.

PRZYWRACANIA NA NIEJ DAWNYCH PARAMETRÓW ŻYCIA I UMOŻLIWIENIA EWOLUCJI GOTOWYM I ŚWIADOMYM JUŻ NA TO LUDZIOM.

ARKA.... już nigdy nie zaśpiewa pieśni śmierci .... żaden Człowiek nie otrzymał prawa do korzystania z jej energii w celu realizacji swoich emocjonalnych zamysłów opartych na przemocy.

ARKA... swoją energię przeznaczyła na tworzenie dobra, uzdrawiania i wspieranie życia , oraz tworzenie przestrzeni wypełnionych wysoką wibracją energii MIŁOŚCI.

Kiara.

ARKA PRZYMIERZA....


Arka Przymierza to jedno z ważniejszych urządzeń, których zrozumienie było podstawa do prawidłowego rozwoju cywilizacji. Opisywane tajemniczo urządzenie nie jest aż tak tajemnicze, jeżeli zna się podstawy fizyki i elektryki.

Urządzenie, które miało przynieść przymierze rozwiązując problem braku Energii, komunikacji i transportu, jednak zostało wykorzystane do walki a zasada działania nie została zrozumiana po dzień dzisiejszy.

Dlatego właśnie wybrałem to urządzenie na początek, aby wyjaśnić podstawy działania i możliwości wykorzystania.
Arka Przymierza to kondensator wykonany ze złota

Złoto jest materią o bardzo zbliżonej częstotliwości do słońca, dlatego najlepiej odbiera z niego energie i przenosi największy zakres częstotliwości.

Arka będzie działać prawidłowo tylko w środowisku z przewagą dodatniego potencjału co zmienia ruch elektronów w układzie.

W Środowisku z przewagą ujemnego potencjału, jony dodatnie i ujemne poruszają się w przeciwną stronę a w dodatnim oba sygnały płyną w jedną stronę od potencjału większego do mniejszego. Można w skrócie to określić jako wymiana sygnałów i przesył sygnału. W dodatnim środowisku schemat działania wygląda tak jak pokazuje rysunek: R1
 

Arka Przymierza jako urządzenie do komunikacji

Arka była również opisywana jako urządzenie do komunikacji z Bogiem.

Bogiem jest nasze słońce, z którego to jest projekcja wszystkich planet w układzie.

Żeby skomunikować się z bogiem, trzeba było usiąść w pobliżu arki i połączyć się z energią w niej.

Jak każde źródło Energi ma swoje większe pole, tak naładowana arka również ma większe pole dookoła.

Siadając w tym polu można było sparować się z energią zgromadzoną w arce gdzie był większy ładunek niż w komórkach twojego mózgu i poziom energetyczny twoich czakr i to pozwalało odbierać większy zakres częstotliwości ze słońca z większą siła.

Schemat można zobaczyć na rysunku: R2) 

Arka Przymierza jako rozwiązanie dla transportu

W Biblii było kilka zdań o tym, że Arka potrafiła się unosić i to miało być wprowadzenie do antygrawitacji.

Naładowany dodatni ładunek jest przyciągany do ujemnego, ale większego ładunku kosmosu poza źródłem.

Dokładnie tak jak słońce się unosi na tej samej zasadzie unosi się Arka po odpowiednim naładowaniu.
Jest to najprostsze wyjaśnienie i miało pokazać ludziom jak działa antygrawitacja.

Podstawy grawitacji są proste, jednak obecni naukowcy pomijają to z braku zrozumienia lub chęci trzymania pseudo technologi, która widzicie obecnie.

Promotorzy paliw i fałszywe ośrodki naukowe promują czynnie lub biernie upadek cywilizacji prowadząc do wielu zniszczeń, aby zarobić pieniądze.

Darmowa energia istnieje i ma tylko jedną wadę, jest darmowa wiec nikt się nią nie interesuje i nie wspiera, bo nie idzie na tym zarobić, ale jednak jest niezbędna do prawidłowego rozwoju cywilizacji, która nie upadnie.
Zasadę działania w uproszczeniu pokazuje rysunek: R3

Cała ta wiedza może być wykorzystana do różnych rozwiązań technologicznych.

Na źródłach z innymi warunkami oddziaływania mogą nieco się różnic, jednaka reguły będą takie same i trzeba tylko dopracować urządzenia tak, aby spełniały swoja funkcje na danym źródle w warunkach, jakie istnieją obecnie lub tak, aby spełniały funkcje we wszystkich warunkach co też jest możliwe.

Przy wykorzystaniu odpowiedniej wiedzy, można stworzyć naprawdę porządną technologię.

Pojazdy antygrawitacyjne, teleporty, projektory materii, dematerializatory, urządzenia do komunikacji w całym układzie słonecznym i poza, czy tworzyć nowe światy, kontynenty w obecnej projekcji lub nowe słońca bez doprowadzania do rozpadu obecnego.

Teoria wielkiego wybuchu jest prawdziwa bo się wydarzyła z tym, że to nie jest proces kreacji tylko rozpadu jak to wybuch. 
wielki-wybuch.jpg
fot.depositphotos.com

 

Prawdziwa technologia i wiedza jest jednak niebezpieczna i obecny poziom cywilizacji nie jest wystarczający, aby zrozumieć i pozytywnie wykorzystać jej możliwości.

W poprzednich cywilizacjach była przyczyną wielu upadków, ale jej brak również prowadzi do upadku.

Trzeba promować i rozumieć podstawy, bo to uchroni przed kreacją jeszcze gorszych rozwiązań niż mamy obecnie.

Biblia nie jest historyjka w typowym mniemaniu typowego pseudo katolika, tylko zapisem wiedzy z drogi życia, która miała być wykorzystana do tego, aby nie popełniać za dużo błędów i kreować najlepsze rozwiązania. 
biblia.jpg
Biblia fot.depositphotos.com

 

Biblia mówi o fizyce i zawiera wiele informacji niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Sposób przekazu był taki, aby był zrozumiały na tamte czasy po rozpadzie poprzedniego źródła gdzie poziom naprawdę nie był najlepszy i niestety tylko nieznacznie różnił się od dzisiejszego.

Niestety zarówno wtedy, jak i dzisiaj przekazy nie zostały zrozumiane we właściwy sposób.

Materiał przygotował:  Piotr Drajer

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/

Strony: 1 ... 8 9 [10]

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sithowie watahaczarnegoksiezyca polskiedayzmta polskierpgbywariat karyllia