Strony: 1 [2]

Sprawy dziwne lecz prawdziwe......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #15 : Luty 24, 2017, 11:12:41 »

No to mamy kolejny globalny przekręt w Polsce propaguje go Krystal28.... ufff....

Bardzo specyficzny czerwony kolor ma pierwotna energia życia , to podstawa życia jak I czakra, która również ma czerwony kolor.
Widziało ją kilka osób wnikającą do jądra ziemi.

My żyjemy w świecie odbić... wszystko najpierw dzieje się na planie energetycznym, następnie ma odbicie na planie fizycznym, można więc zobaczyć obrazy odwrócone.

Wzmocnienie jądra ziemi energią życia, pobudza ja w nas ... jako że bliska jest wiosna, która na niej bazuje, ten akt wywołuje proces we wszystkim co żyje na ziemi, bo jest również indywidualnym ładowaniem naszego pola życia.

Zwiększa się poziom wibracji i moc kreacji.. co roku ( czyli jeden obrót wokół osi ziemi, mały cykl kosmiczny) następuje albo wyniesienie, albo obniżenie wszystkich procesów.
Ta wizja absolutnie przedstawia zwiększenie wibracji energii miłości bezwarunkowej, która wynosi ziemię we wszystkich procesach .. czyli dokonuje naszego progresu, w procesie ewolucji.

Możemy się TYLKO cieszyć.... SI/ syntetyczna inteligencja i wszyscy nasi ciemni zakulisowi władcy odchodzą w niebyt , już w niedzielę 26.02 2017 przed godziną 16. nastąpi otworzenie synchroniczne Gwiazdozbioru Ryb i Panny... powodujące 8 stopniowe zaćmienie słońca.
Energia 5 planet kardynalnych( odpowiadająca energii naszych 5 zmysłów) wzmocni wpis Panny w Słońce i Ryby.

8 stopniowe zaćmienie słońca .. to zerowanie czegoś i wpisywanie nowego...tym zupełnie NOWYM dla ziemi jest obecnie energia PANNY wycięta w 1/ 8 z okręgu naszej wiedzy, a to ONA stymuluje nasz rozwój .... bo jest łącznikiem między światem duchowym i fizycznym. To jest wiedza NOWA ..która otwiera wrota ewolucji dla całego życia w kosmosie... zatem całe zło ... chce ją przejąć by nadal władać.

7.- to cyfra materii, energia jej wiedzy,
8.- to cyfra duchowości... połączenia wiedzy duchowości z wiedzą materii.
Spokojnie jak na wojnie ... damy radę .. wiedza nas chroni!

"Astrologiczny wykres pokazuje kardynalny wielki plac energii 5 planet Mars , Uran, Westy/Wenus , Jowisza i Plutona, co oznacza, że napięcie energii planetarnej kierującej uczuciami naszych 5 zmysłów od początku roku będzie całkowicie rozwiązany dopiero w połowie kwietnia.

Sun-Moon koniunkcja zaćmienia na 8 stopni Ryby służy jako ogromna ogniskowa obiektywu skierowana na tą energię , która rozpocznie rozwiązywać wszystkie planetarne napięcia.
Wielki Trine z Juno, Ceres i węzeł księżycowy jest jak ogromna strzała wskazującą na stanowisko po drugiej stronie zodiaku przeciwieństwo zaćmienia.. kumulacja energii ,rozświetlającej Pannę w jej 8 stopniach.

To jest pozycja Thuban, gwiazda głównej pozytywnych rodzin smoka. ..."

A, to jest niezmiernie ważna informacja dla nas, bo są grupy, które będą usiłowały tą energię przekierować do Konga.. użyć jej do otworzenia niższego portalu i wypuszczenia na ziemię olbrzymiego zła i Si z ich podziemnych baz.

Oczywiście nie jest to już możliwe, ale usiłowania będą.. STOP! STOP! STOP! BASTA TYM PODSTĘPNYM BESTIOM.
Nie dajcie się wmanipulować w ten podstęp, im chodzi TYLKO o waszą energię i wyłudzoną zgodę na ten fałszywy manewr.
Na swoim portalu wspiera to oczywiście Krystal 28!

https://krystal28.wordpress.com/

Miejscem które jest dla nas istotne energetycznie , o którego osłabienie toczą się walki jest EUROPA... a, nie Afryka!

Tam do Konga nie tak dawno latały świty elit władzy włącznie z Obamą powitać swojego ciemnego pana... a teraz chcą przejąć energię Panny dla otworzenia "Wrót Piekła".... STOP! STOP! STOP!

Kongo to miejsce zorganizowanej rzezi dwóch plemion , płynie tam energia śmierci i strachu, cierpienia i zła.... na takiej bazie mogą zajść TYLKO zmiany wywołujące regres, bowiem napływająca tam energia.... wzmacnia TO CO JEST... energia jest zawsze neutralna.. intencjonalne użycie jej tworzy efekty..
Jakie mogą zaistnieć w Kongo...w uruchomionym wirze zła? Komu jest to potrzebne i do czego.... kto sponsoruje i prowokuje takie wydarzenia.... wszystko się odkrywa.. u nas  dzięki akcji krystal 28.

Dosyć już tego oszustwa i manipulacji nasza nieświadomością!
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: Sprawy dziwne lecz prawdziwe......
« Odpowiedz #16 : Luty 24, 2017, 11:28:55 »

Kongo to miejsce zorganizowanej rzezi dwóch plemion , płynie tam energia śmierci i strachu, cierpienia i zła.... na takiej bazie mogą zajść TYLKO zmiany wywołujące regres, bowiem napływająca tam energia.... wzmacnia TO, CO JEST... energia jest zawsze neutralna.. intencjonalne użycie jej tworzy efekty..
Jakie mogą zaistnieć w Kongo...w uruchomionym wirze zła? Komu jest to potrzebne i do czego.... kto sponsoruje i prowokuje takie wydarzenia.... wszystko się odkrywa.. u nas dzięki akcji krystal 28.

http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/12/13/rasizm-z-brukseli-belgijskie-imperium-nienawisci/

https://pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_domowa_w_Kongu

Wir zmian na ziemi .. jezioro Kiwu Kongo.... jakich zmian..... na co zmian... Coś

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikt_w_prowincji_Kiwu

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 11:31:07 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Sprawy dziwne lecz prawdziwe
« Odpowiedz #17 : Sierpień 07, 2019, 14:57:25 »

po prostu moim zdaniem sprawy tego kalibru powinno sie zalatwiac osobiscie miedzy soba. dziwie sie, ze ludziom chce sie zakladac tematy w tak blahych sprawach jak ta

bo co niby mamy zrobic? spalic na stosie?
Zapisane
Strony: 1 [2]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ruba watahafernflower jin krytyka-dzieci hiall