Strony: [1]

WIEŻA EIFFLA..... Wieża Eiffla

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
WIEŻA EIFFLA..... Wieża Eiffla
« : Kwiecień 08, 2013, 15:30:02 »

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla to szczególne miejsce w Paryżu, jeżeli ktoś się zastanawiał nad współczesną Wieżą Babel , to jest właśnie ona , piękna w swojej roli i nie urodziwa architektonicznie konstrukcja , która wami do Francji co roku miliony turystów.

Jaką ona pełni rolę w rzeczywistości? Otóż jest ona anteną - przekaźnikiem energii z odległych bardzo rejonów kosmosu do jądra ziemi, to ona , a raczej dzięki niej i przez nią następuje synchronizacja i uaktywnienie naszego DNA z wzorcem centralnego systemu życia GWIAZDĄ MATKĄ
.
Wieża Eiffla jest jedyną budowlą na ziemi która wytrzymuje moc przepływu tej energii, naprawdę obecnie żadna inna konstrukcja zbudowana przez człowieka nie dała by radę przeprowadzić tą niesamowicie wysoką wibrację energetyczną , która ponownie przywraca pierwotny takt bicia naszych serc zgodny z kosmicznym rytmem życia.
Osiem lat trwało dostrajanie ponowne wibracji jądra ziemi z pierwotną kosmiczna wibracją , przepływ energii zawsze odbywał się przez konstrukcję Paryskiej Wieży.

Wielokrotnie usiłowano zaburzyć i zaniżyć wibrację napływającej energii wieloma sposobami, jednak ten ostatni z przeolbrzymim ciemnym i zimnym wirem energetycznym 02 marca tego roku , powtórzone 17 marca było bardzo silną ingerencją energetyczną niskich wibracji na przestrzeń całej ziemi przez Wieżę Eiffla oraz połączenie jej Oś centralną ( AXE MAJEOR z centralnym miejscem 12 Kolumnami w Cergy ).
Jakie były tego efekty? silne ochłodzenie Północnej Półkuli SZCZEGÓLNIE EUROPY , atak zimy ( mróz i śnieg) rzadko spotykane o tej porze roku. Wszyscy to odczuliśmy dosyć dotkliwie, jednak nie jest to efekt długotrwały , ani mogący powstrzymać naturalny proces ewolucji na ziemi. Nie nastąpi po raz kolejny zlodowacenie ziemi powstrzymujące na długie lata nasz naturalny rozwój, już nie.

Ta manipulacja pogodą nie przyniosła zamierzonego skutku , może ciutkę była irytująca ale da nam świadomość naszej mocy energetycznej , która
pokarze iż to MY WSZYSCY LUDZIE O OTWARTYCH SERCACH decydujemy o naszej przyszłości , a nie dotychczasowe elity, które usiłowały po raz kolejny wykreować dla nas scenariusz zmanipulowanych niewolników zależnych od woli władców.
JUŻ NIE! I JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE! I JESZCZE RAZ NIE!

Zatem co z tą poziomą tęczą stworzoną z kryształków lodu , który pojawił się nagle nisko nad ziemią? Technicznie wyglądało to jak przeolbrzymi bardzo ciemny wir , który uderzał cała mocą energetyczną w Wieżę Eiffla , jego strumień w dotyku z ziemią rozchodził się po niej w kształcie powiększającego się okręgu po ziemi , wychładzając i mrożąc maksymalnie wszystko co spotkał na swojej drodze. Naprawdę było to bardzo nieprzyjemne uczucie, ludzi uderzało w tylne czakry, odczuwali raptowne zimno i bóle pleców, wiele osób mi o tym opowiadało, wiele rozchorowało się raptownie.
Zabieg ten powtórzono dwukrotnie ( drugi nie miał już takiej mocy i takiego zasięgu), ludzie poradzili sobie po raz kolejny doskonale.
Był planowany przez pewne opcje ( opisał go w jednej ze swoich sesji Enki , opowiadając o zaśnieżeniu i oziębieniu Europy na koniec zimy... Mrugnięcie Uśmiech , ale na końcu przekazu jest coś niezmiernie budującego nas. Otóż to ostatni atak , po nim już tylko szybka ciepła wiosna i nigdy więcej takiej zimy,powrócimy na całej ziemi do klimatu umiarkowanego!!!!)
Zatem to dziwne i niesamowite zjawisko w okolicach Wieży Eiffla było początkiem końca "SYNÓW CIEMNOŚCI" ( już nie dysponują energią mogącą dać im władzę nad ludzkością) , a zarazem triumfem JASNOŚCI , którą oni muszą zaakceptować i rozświetlić siebie albo odejść do przestrzeni w której będą mogli ( razem z innymi którzy wybiorą taką opcję) kontynuować swoją wizję istnienia.
Jednak już nigdy nie będą mogli wymuszać jej na innych wbrew ich woli lub podstępnie zmieniając informacje by wartościami negatywnymi i fałszem o nich , zastąpić pozytywne.

Czy jest to na pewno tęcza? Moim zdaniem nie, jest to efekt wizualny energetycznej manipulacji pogodą polegający na technicznym spowodowaniem oziębienia. Dwa razy dokonano tego czynu . Pierwszy raz sobota 02 marca 2013 , drugi 17 marca 2013. Czy pierwszy raz był identyczny efekt wizualny? Nie wiem, zależne jest to rownież od słońca jednak drugi raz pięknie pokazuje co mogą robić ludzie , jak manipulować pogodą. Ale również iż takie czyny nie są nie zauważone, mają odniesienie globalne, jednak tylko czasowe. Nikt bowiem na dłuższy czas nie jest w stanie powstrzymać kosmicznych procesów w których bierze udział SŁOŃCE.
Pozioma "tęcza" na niebie nad Paryżem
admin, sob., 2013-04-06 22:19
Skala zjawiska:
lokalne
Foto: Bertrand KulikWieża Eiffla, dachy Paryża, ciężkie deszczowe chmury i tęcza, tylko jakby pozioma. Tak w wielkim skrócie można opisać powyższe zdjęcie. Tylko skąd pozioma tęcza? I czy to jest w ogóle tęcza?To rzeczywiście dobre pytanie, bo na normalną tęcze to zjawisko raczej nie wygląda. Doszło do niego 17 marca 2013 roku i jest to raczej rodzaj halo słonecznego niż tęczy. Takie niezwykłe kolorowe wzory powstają wtedy, gdy w atmosferze znajduje się duża ilość kryształków lodu. Meteorolodzy nazywają to zjawisko łukiem okołohoryzontalnym. Powstaje on wtedy, gdy dochodzi do załamania światła.File 29414

Foto: Bertrand Kulik

Aby doszło do wystąpienia zwykłej tęczy niezbędne jest spełnienie trzech warunków: stosunkowo niska wysokość Słońca nad horyzontem (poniżej 43°), obecność kropelek wody w atmosferze i specyficzne położenie obserwatora. Zjawisko z Paryża wystąpiło wtedy, kiedy Słonce było wysoko nad horyzontem.File 29415

Foto: Bertrand Kulik

Według Bertranda Kulika, autora zdjęć to coś niezwykle rzadkiego i jak sam mówi nigdy w życiu nie widział czegoś podobnego. Przyznaje on, że początkowo myślał, ze ma do czynienia z zorzą polarną, której pojawienie się w stolicy Francji też przecież byłoby anomalią. jak twierdzą specjaliści od meteorologii nie ma w tym nic dziwnego, bo dzień w którym do tego doszło był bardzo deszczowy. Ponad Paryżem zalegały ołowiane chmury, które na dodatek wisiały nisko. Poza tym były to cirrusy składające się z heksagonalnych kryształów lodu.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pozioma-tecza-niebie-nad-paryzem
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 13:58:23 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WIEŻA AIFFLA..... Wieża Eiffla
« Odpowiedz #1 : Październik 01, 2017, 15:28:10 »

ZMIANA KIERUNKÓW DZIAŁANIA ENERGII W PRZESTRZENI......To był długi, wytrwały i niezmiernie wymagający czas mojej 12 letniej pracy energetycznej z Wieżą Eiffla.. Uśmiech

Rozpoczął się 12 lat temu 13. września 2005.ten etap zakończył się 27. września 2017. uffff ..
kiedyś myślałam ,że moich 60 wizyt na Wieży to dużo... okazało się iż potrzeba było ich 70.

Jadro Ziemi w naszym III wymiarze miało zaburzoną energetykę, dominowała w nim energia o barwie ciemno niebieskiej, do uzyskania harmonii niezbędna byla energia o przepięknej różowej barwie .

Przebyła ONA bardzo długą drogę z niezmiernie odległych rejonów kosmosu, w 2005. byla już w bliskości Ziemi.

Należało ją TYLKO przeprowadzić do Ziemi... WSZYSTKICH ZMIAN które dotyczą LUDZI i Ziemi na Ziemi MUSI dokonać CZŁOWIEK... taka jest zasada.

Ktoś musiał się podjąć tej pracy.. ktoś ją wykonał.. ostatnia "kropla " różowej energii dopełniła całości 27. września.

Jakie ma to znaczenie dla nas i co powoduje.... pola energetycznych działań zostały przywrócone wedle pierwotnego wzorca, co spowodowało przestawienie kierunku wektora działań o 180 stopni.

Jednym słowem nastąpiło przebiegunowanie matrycy wzorca życia dla Ziemi... dokonuje się zmiana systemu wartości, etycznych zasad istnienia , co przekłada się na zmianę kierunku z destrukcji na ewolucję.

Wygaszane są definitywnie WSZYSTKIE DAWNE WZORCE .. następuje rozdzielenie energetycznych przestrzeni życia.

Podobieństwa będą się coraz szybciej przyciągały , tworząc swoje zbiory z bezkolizyjną możliwością doświadczania zdarzeń , sytuacji .. uznawanych za swoje dobro.

Podstępne wymuszanie sposobu myślenia , przymusowe przewartościowanie zasad życia , oraz wszelakie oszustwa ideologiczne przestaną działać jako prawa nakazowe.

Dla dobra WSZYSTKICH LUDZI ZOSTANIE ODSUNIĘTE KAŻDE OSZUSTWO IDEOLOGICZNE.... KAŻDY CZŁOWIEK BOWIEM MA PRAWO DOKONAĆ WYBORU ZASAD SWOJEGO ŻYCIA W OPARCIU O PRAWDĘ, CAŁĄ PRAWDĘ BEZ ZEWNĘTRZNYCH PRZYMUSÓW.

Pomimo iż wydaje się to mało realne.. stanie się TO .. szybko, bowiem MOC SPRAWCZA , którą globalnie używał dotychczasowy system władzy zmieniła swój potencjał i kierunek działania... to coś takiego jak obrócenie magnesów.. nie ma już odpychania jest przyciąganie.

Jednym słowem .. i znowu nam się udało.... idziemy w stronę DOBRA... DOBRA , które jest wartością Najwyższego Wzorca Istnienia STWÓRCY WSZECHRZECZY.

Teraz Wieża Eiffla spełnia pełną rolę komunikacyjną między naszym polem morfogenetycznym ,a jądrem Ziemi , cyklicznie płynie przez nią energia uaktywniająca komunikacyjne sekwencje w naszym DNA, ONA jest współczesną Wieżą Babel .

 Wyobrazicie sobie ,że jest , to jedyna budowla na Ziemi,jedyna techniczna konstrukcja , która jest w stanie wytrzymać moc płynącej przez nią energii!.

Ja sobie nie zdawałam sprawy do czego były mi potrzebne moje gabaryty... chodziło o ilość wody we mnie , o jej specjalny skład chemiczny, który pozwolił mi wytrzymać ten potencjał energetyczny przez 1,5/ 2 h. a i tak wracałam do domu "na czworaka"... ufff.. teraz już nie potrzebuję tych nadzwyczajnych parametrów.

Kiara.« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2017, 18:56:57 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WIEŻA AIFFLA..... Wieża Eiffla
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 22, 2019, 13:57:36 »

WIEŻA EIFFEL.... 130 URODZINY...13 to liczba zmian.... wzmocniona zerem... to olbrzymie zmiany... na wielką kosmiczną skalę!

WIEŻA EIFFLA ma swoje znane i nie znane sekrety.. na znanych nie będę się skupiała odsłonię Wam te nie znane, albo znane bardzo nielicznym.

Czym jest WIEŻA EIFFEL w znaczeniu między wymiarowym?

Jest portalem, BRAMĄ DO IV WYMIARU przez ten szczególny punkt na Ziemi sprowadzana jest energia z bardzo odległego rejonu kosmosu do jądra Ziemi.

Co to za energia i w jakim celu jest sprowadzana?

Egeria pochodzi z naszej matrycy życia z GWIAZDY MATKI .. jej pełna sekwencja osobowość żeńska i męska tworzy w 100% aktywny wzorzec naszego DNA , on zaś otwiera nam 100% komunikację między sobą oraz z kosmiczną rodziną.

A zatem czym jest WIEŻA EIFFLA ...
ONA JEST WSPÓŁCZESNĄ WIEŻĄ BABEL.. tak moi mili każda cywilizacja miała taką Wieżę , i każda w zupełnie innym miejscu, bo zupełnie inne były ustawienia Ziemi w stosunku do lokalizacji pierwotnego wzorca życia/ GWIAZDY MATKI.

Przesunięcie osi magnetycznej Ziemi i obniżenie jej wibracji spowodowała dysharmonie we WZORCU .. MATRYCY ŻYCIA BIOLOGICZNEGO ( zwiększenie znaczne poziomu energii męskiej, obniżenie znaczne poziomu energii żeńskiej.. innymi słowy wprowadzenie dominacji patriarchatu ) , a tym samym powstała kakofonia i brak możliwości zrozumienia uniwersalnych kodów wzorcowych!

Pomieszano ludziom języki..... przestali rozumieć , odczuwać i mieć potrzebę ewolucji duchowej.. skoncentrowano ich na ego.. i konkurowaniu miedzy sobą.

Odeszliśmy od zrozumienia języka WZORCOWEJ MATRYCY ŻYCIA!

PLAN STWÓRCY WSZECHRZECZY... nie jakiegoś Boga zazdrosnego o wszystko , władczego a szczególnie o fakt, że LUDZIE mogą stać się jak on .... cały czas inspirował LUDZKOŚĆ DO EWOLUCJI DUCHOWEJ .. czekał odpowiedniego momentu na przywrócenie pierwotnej nawigacji kosmicznej dla ZIEMI.

Co to znaczy?

Chodziło po pierwsze... o przywrócenie ustawienia osi magnetycznej Ziemi , po drugie .. aktywowanie ponowne pierwotnych , zablokowanych czakramów Ziemi, zamknięcie stworzonych sztucznie.
Po drugie ..udrożnienie i aktywowanie przepływu energii w pierwotnych ley lines/ światłowodach Ziemi... co odtwarzało pradawną sieć energetyczną Ziemi i jej pradawne połączenia kosmiczne z układami planet.

Po trzecie.... sprowadzenie na Ziemie do jądra i do pola morfogenetycznego LUDZKOŚCI zablokowanej sekwencji energii ASPEKTU ŻEŃSKIEGO by ponownie wprowadzić harmonię między aspektami.

Praca z WIEŻĄ EIFFLA była długa, systematyczna i mocno energetyczna.

Ona trwała dokładnie 14 lat w cyklach co 3 miesiące.. a czasami częściej trzeba było wjechać na Wieżę i fizycznie przeprowadzić do jądra Ziemi , tą przepiękną energię o barwie pięknego nasyconego różu.

Czy było to łatwe i lekkie...

O nie! Wyobraźcie sobie że WIEŻA EIFFLA jest JEDYNĄ konstrukcją na Ziemi , która była w stanie wytrzymać spływ tej energii. a żeby ona spłynęła po jej wszystkich nogach .. jakiś CZŁOWIEK musiał wziąć ją na siebie i połączyć z czubkiem Wieży..

Jednorazowo była to praca od 2,5 h do 1, ,5h... naprawdę bardzo wyczerpująca fizycznie.. zawsze trzeba było się do niej przygotować wcześniej.

Takich wypraw na Wieżę trzeba było wykonać 70 .. tak dokładnie nie 7 a, siedemdziesiąt .. oczywiście każda jest potwierdzona biletem wstępu na Wieżę.

Ostatni wjazd finalizujący odtworzenie PEŁNEJ , PRAWIDŁOWEJ SEKWENCJI NASZEGO DNA był 20 .09. 2019.
Musiał się odbyć przed równonocą jesienną. bowiem zamykał nasze "ziarno życia" jako już absolutnie zestrojone ze wszystkim parametrami PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.

Od tej pory KAŻDY DUCHOWY CZŁOWIEK MA OTWARTY DOSTĘP DO PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA I DO JĘZYKA DUSZY OPARTEGO NA PIERWOTNYCH KODACH SYMBOLICZNYCH.

POWRÓCIŁA MOŻLIWOŚĆ PRADAWNEJ KOMUNIKACJI MIEDZY LUDŹMI.... NASZE JĘZYKI NIE BĘDĄ JUŻ POMIESZANE.... ZACZNIEMY SIĘ ROZUMIEĆ .. BOWIEM ZACZNIEMY ODCZYTYWAĆ KOD ŻYCIA ZDEPONOWANY W NASZYCH SERCACH.

Dla mnie był to niezmiernie trudny czas ...nikt mi nie ułatwia zrealizowania tego zadania, a wręcz przeciwnie opcje wrogie ewolucji LUDZKOŚCI .. starały się wszelkimi sposobami uniemożliwić mi realizację tej pracy...

Ale to nic.... najważniejsze,że znowu nam się udało...

Wieża Eiffla jest "ZAPIECZĘTOWANA" kodem krwi... kluczem wibracyjnym... NIE MOŻNA JUŻ NICZEGO ZMIENIĆ.

I ZNOWU NAM SIĘ UDAŁO!!

Kiara .

ps. Taka ciekawostka...
Gdy pierwszy raz schodziła energia przez Wieżę Eiffla ja zobaczyłam cały Paryż spowity w przepięknej różowej mgle ...długo to trwało.

Po jakimś czasie ( gdy zlikwidowano pocztę na i kondygnacji Wieży ) olbrzymią szybę zrobiono właśnie w takim różowym kolorze!
Można było ponownie zobaczyć Paryż spowity różową mgłą... nie wiem czy nadal jest ta różowa szyba, bo dawno już nie byłam na I kondygnacji.. ale była wspaniałą pamiątką tamtego dnia 13. 09. 2005. roku... gdy zeszła przez Wieżę I sekwencja energii odnawiającej MATRYCĘ NASZEGO DNA.


https://francais-mon-amour.eu/2019/03/wieza-eiffla-130-urodziny-zelaznej-damy/?fbclid=IwAR3l
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 13:59:33 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zostangwiazda krytyka-dzieci watahafernflower ruba jin