Strony: [1]

KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« : Marzec 21, 2009, 18:26:35 »

Czy istnieje konkretna data konca swiata? Czy koniec swiata moze zaistniec?
Co tak naprawde oznacza okreslenie ; KONIEC SWIATA?
postaram sie przenosic , moim zdaniem proste i ciekawe wyjasnienia tego drastycznego okreslenia.

KONIEC ŚWIATA W 2012 ROKU

Określenie "koniec świata" pochodzi z kalendarza Majów.

Za sprawą precesji tzw. punkt Barana (zwany inaczej punktem równonocy) przesuwa się i wędruje przed kolejnymi gwiazdozbiorami, jednak w przeciwną stronę niż znaki zodiaku. Zależnie od tego, na tle którego gwiazdozbioru aktualnie się on znajduje, na Ziemi następuje zmiana kolejnych Er.

Każda Era liczy ok. 2000 lat.

Pełny cykl obiegu Punktu Barana trwa 26 000 lat (dokładnie 25 770 lat). Nasi uczeni ten okres nazywają "rokiem platońskim", Aztekowie "słońcem", a Majowie "ŚWIATEM".

Obecnie zbliżamy się do końca "świata" według kalendarza Majów, co nie oznacza wcale końca ludzkości, lecz koniec kolejnego, liczącego 26 000 lat cyklu ewolucyjnego, którego początkiem były narodziny planety Wenus.

http://astro.eco.pl/kon_swiata.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2009, 20:08:13 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ???
« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2009, 20:07:13 »

Wejscie w wyzsza wibracje Nowa Ere Ludzkosci.

Zmiana wibracji nie jest zadnym mitem , wszystko posiada wibracje, nie istnieje NIC co by wibracji nie posiadalo. Stopien krystalizacji , twardnienia , lub zmniejszania twardosci , topienia sie to zmiana wibracji , czestotliwosci drgan a zarazem teperatury,dlugosci fali , itp...
Tak wiec my podnosimy wibracje w sobie ( to jest oczywiste), ale rowniez cala ziemia razem z nami wchodzi w wyzsza czestotliwosc, inny zakres swietlno falowy, a wiec podnosi wibracje, i my i ona.
Co to znaczy I,II, III , i IV wymiar? Oczywiscie ze jest to zakres fal w ktorym kresla sie okres czasowy , epoke, lub cywilizacje. Ale te okresy wyznacza owniez zycie toczace sie przez rodzaj doswiadczen zwiazanych z np. I Wymiar- Zloty wiek wpisanie wzorca doskonalosci polaczonych aspektow zenskiego i meskiego calkowita harmonia pierwotna. II Wymiar-wiek Matriarchat rozwoj oraz doswiadczanie przez dominacje aspektu zenskiego.III Wymiar- wiek Patriarchat rozwoj i doswiadczanie przez dominacje aspektu meskiego.
Kazdy z tych wymiarow charakteryzuje sie  okreslona czestotliwoscia , wibracja. I wzorcowy mial najwyzsza , pozniej jest etap odchodzenia od wzorca poprzez obnizanie czestotliwosci drgan, wchodzenie w coraz ciemniejsza epoke. Czyli doswiadczanie coraz wiekszego podzialu pelni.
Nasunely mi sie w trakcie pisania pewne wnioski  dotyczace Atlantydy oraz podzialu mozgu ( nigdy wczesniej nie zastanawialam sie nad tym), ale cos mi sie zdaje ze to kobiety dokonaly tego rozdzielenia aspektow, i to one sa glownymi aktorami w tym przedstawieniu.
Matriarchat to juz okres oddzielenia, doswiadczanie przez jeden aspekt zenski, rozdzielenie bylo w czasach Atlantydy, czyli poczatek ery Matriarchatu. Patriarchat, to wspolczesna eraaspekty od dawna sa rozdzielone, ale zwyciezyla sila meska, podporzadkowa sobie zenska uczuciowosc. W  trakcie ery patriarchatu kobiety odzyskuja moc tak "latwo oddzielona" .
Obecna IV era to czas ponownego polaczenia MILOSCIA w pelna harmonie  aspektu zenskiego i meskiego, czas nowej wiedzy o sobie ( bo juz nie jestesmy ci sami co na oczatku), oddzielne aspekty uzyskaly swoja indywidualnosc. One w trakcie zyc nauczyly sie kobiecosci , oraz meskosci. Nasza tozsamosc energetyczna raz zaowocowala, kazdy kto bral udzial w tym zdarzeniu faktycznie ma swoja oddzielona polowke, ktora jak dziecko dorosla rozwojowo do nastepnego poziomu.
Czy bedziemy sie z nia ponownie laczyli w calosc? Nie moim zdaniem nie, dalismy sobie calkowita wolnosc, darzymy sie wielkim uczuciem szanujemy wybory. Opowiesc o zyciu ma dalszy ciag,idziemy w kierunku  mozliwosci siania ziarna zycia w kosmosie. Jedno owocowanie dla nas to zbyt malo, gdy mozemy istnienie obdarowac nieskonczonosca owocowan , ktore rowniez beda mogly owocowac siejac zycie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #2 : Marzec 26, 2009, 20:10:22 »

Nowa Era , nowa mysl , nowa wiedza.

Nie popelnilam zadnego bledu , zmiana wibracji mysli , to rowniez doslownie i w przenosni ROZPUSZCZANIE BLOKAD MYSLOWYCH , ktore stanowia twarde skupisko energetyczne i w materii i w cialach energetycznych , ktore posiadamy.
Moim zdaniem masz problem z elastycznoscia prowadzenia mysli, ustanowiles sobie jakies wlasne kanony, poszufladkowales poodgradzales i lokujesz wszystko w tych przedzialach. A tak nie jest, wszystko i swiat duchowy i materialny jest JEDNIA, ktora oddziela od siebie wlasnie czestotliwosc drgan , WIBRACJA. Przekraczanie tych swiatow nastepuje w momecie zmiany owej wibracji ( przechodzenie wody w lod czy tez w druga trone w pare),z nami jest idetycznie poprzez zmiane sposobu myslenia.Zaczynamy odczowac inaczej , i to jest momet podnoszenia sie wibracji w nas ( wieksza delikatnos i mozliwosc odbiorufizycznego zdarzen duchowych), lub obnizanie wibracji ( niezrozumienie subtelnosci , niepostrzeganie i brak odczuc energetycznych).Wszystko rozgrywa sie rownoczesnie na wielu planach w naszej skali odbioru, ale rownoczesnie na jednym globalnym. Wszystko jest od siebie uzaleznione, to piekny obraz rzeczywistosci , ktora wspolnie tworzymy, ocieplajac klimat ( powodujemy szybsza wiosne), lub ochladzajac ( dluzsza zime), tak wszystko zalezy od naszych mysli i uczuc , od ich WIBRACJI.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #3 : Lipiec 07, 2010, 08:56:56 »

NOWA ENERGIA , NOWA SWIADOMOSC.


STREFA NULL
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2
 
Strefa Null (Null Zone) występuje, gdy nagle załamuje się energia i zachodzi na siebie (LINK!).

Wtargnięcie zupełnie nowych energii całkowicie rozbija dotychczasowe wzorce, burzy w niezliczone fragmenty stare struktury, które nie mogą być ponownie połączone, tak jak występowały w pierwotnej formie.

W kończących się cyklach – czasach (Majowie używali terminu – w słońcach), zawsze występują na masową skalę szczegółowe oczyszczenia. Wiedząc o tym nie powinniśmy dziwić się, że istnieje obecnie na Ziemi wiele stref Null, w postaci trzęsień ziemi, wulkanów, powodzi, huraganów, katastrof, konfliktów społecznych, politycznych, wojen.

W strefie Null zachodzą szokujące zdarzenia, które zawsze pojawiają się bez ostrzeżenia, trudno je przewidzieć, spadają na Ziemię i ludzi właśnie wtedy kiedy są najmniej oczekiwane. Działa niewidzialny spust, który nagle się aktywuje, wywala wszystko wokół nas spychając w dół. Strefa Null jest niczym potężny odkurzacz, który oczyszcza Ziemię przed wpływem nowej fali światła. Oczyszczenie Ziemi przenosi się na ludzi wysyłając impuls w kilku kierunkach. Wokół nas zachodzi potężna reorganizacja, punkt po punkcie puszczają wszystkie wiązadła, najsilniejsze osłony, mamy poczucie, że Ziemia zaczyna się mocno buntować, a my ludzie wisimy głową w dół.
 
W tej sytuacji puszczają ludzkie okablowania co doprowadza do punktu krytycznego. Każdy z nas ma swój próg, każdy jest mniej lub więcej wyczulony na wszystkie zachodzące doświadczenia lecz w chwili wejścia w strefę Null poczujemy się zupełnie odcięci od własnych fundamentów. Wyżej rozwinięte dusze wcześniej odbierają nadciągające fale światła, budzą się spontanicznie i po krótkim okresie reorganizacji są gotowi do swoich nowych zadań. To grupa starych dusz, które do tego zadania reinkarnowały się na Ziemię. Po procesie transformacji wrócą na swój duchowy poziom, z którego pochodzą. Młodsze dusze nie mają tak wyrazistych doznań, ich proces transformacji będzie przechodził subtelniej, dłużej, ich przeznaczeniem będzie piąty wymiar. Będą i tacy, których brak zaufania okryje ich płaszczem iluzji, będą wszystko negować, sami zamkną się w klatce materii. Nadal będą kroczyć po sukces ale na materialnym planie; pieniądz, kariera, sława zniekształci im postrzeganie nadciągającego światła. Zablokują własne przemiany zamykając się we własnej skorupie.

Strefa Null bezpowrotnie zrywa stare wzorce zakorzenione w systemie naszych przekonań i podstawowych zachowań. Stare struktury zarówno fizyczne jak i niematerialne mogą być zniszczone w jednej chwili. Po przejściu Null nasze wewnętrzne i zewnętrzne krajobrazy będą znacznie zmienione. Zanim się to stanie wiele rzeczy musimy na nowo zrozumieć i zidentyfikować:

1. Kim jesteśmy na tym świecie?
2. Dlaczego obecnie żyjemy?
3. Co nas zamknęło w świecie dualizmu?
4. Co stało się fundamentami naszego starego świata?

Musimy zmienić swój punkt widzenia na rzeczy, które uchodziły za nienaruszalne. Należą do nich stare role, którymi zazwyczaj określamy: kim jesteśmy, naszą pracę, fizyczne środowisko, w którym żyjemy, przebieg codziennych czynności i interakcji społecznych. Kiedy pojawia się strefa Null nasze stare systemy są całkowicie zrujnowane i w żaden sposób nie mogą powrócić na starą pozycję.
 
To tak jak delikatne wzory ze szkła umieszczone w betonowej podłodze, które już nie sposób z sobą scalić. Rozbite szkło zatopione w betonie niezliczonych kawałkach jest niemożliwe do połączenia w pierwotną formę.

Podobnie nie możemy z powrotem skleić elementów strefy Null w starych miejscach. Stare wzorce często są całkowicie usunięte z naszej planety i osobistego życia. Pewne rzeczy muszą przejść przez strefę Null ponieważ są zbyt mocno zakorzenione i nie ma innego sposobu aby je usunąć, jest to jedyny sposób na oddzielenie skostniałych form.

Strefa Null jest zawsze bolesnym wydarzeniem, ponieważ wstrząs wnika w sedno naszej istoty, lecz jest najbardziej skuteczny, rozbija stare wzorce w jednej chwili.
 
Strefę Null doświadczają osoby, które budzą się spontanicznie. Odbywa się to na poziomie osobistym. W życiu takiej osoby jest prawdziwe trzęsienie ziemi, tornado, powódź, pożar - zostają poruszone wszystkie poziomy: wewnętrzne i zewnętrzne. Człowiek nie może zrozumieć – co się dzieje w jego życiu? Obecnie dzieje się to na masową skalę, tego procesu doświadcza dużo ludzi. Pomimo, że proces jest wielkim cierpieniem służy ważnemu celowi. Nie tylko rozbiciu starych wzorców i pogłębieniem naszego współczucia ale także stworzenia podatnego gruntu do narodzin czegoś wyjątkowego, zupełnie nowego świata.

I tak rzeczy, które były dla nas niezmiernie bolesne, trudne, napawające wielkim lękiem po oczyszczeniu stają się dla nas zupełnie inne i chociaż jeszcze ich nie rozumiemy zaraz po ich przejściu czujemy się zadowoleni, wolni. Jeszcze dłuższy czas jest niezmiernie trudno znaleźć się na nowej pozycji lecz już czujemy, że zaczyna otaczać nas inna energia.

Strefa Null jest ogromnym wzrostem kreatywności. Elementy, które zostały wyparte, ograniczone lub wstrzymane przez stare struktury, dawne wierzenia są teraz swobodnie rozwijane w zupełnie nowym kierunku. Wszystkie strefy Null pogłębiają nowe przestrzenie. Przez jakiś czas fruwają wokół nas luźno różne elementy, niczym na wielkim wietrze spadające z różnych drzew liście razem zmieszane. Powoli wkraczamy w fazę scalania, zaczyna kształtować się doskonały obraz, energia scala podobne tonacje, łączy ludzi o podobnej częstotliwości. Dużo związków przestaje istnieć, budują się nowe oparte już na ufności i bezwarunkowej miłości. Zaczynamy formować subtelne, niewidzialne siły w zupełnie naturalny sposób. W tym miejscu już jesteśmy świadomi, że wszystko jest możliwe, poddajemy się prowadzeniu wyższej mądrości.
Wewnętrzna strefa Null
 
Istnieje wiele elementów, które muszą zostać całkowicie usunięte z naszych matryc. Przede wszystkim należą do nich emocjonalne pozostałości z przeszłości, długo zakorzenione nieporozumienia, ograniczone zachowania, stare opory, przeszkody i zakłócenia energii. Proces uwalniania się w postaci Null jest odczuciem podobnym do wybuchu bomby. Podczas takiego wybuchu będzie poruszona w ciele każda komórka, potężne zasoby energii zaczynają promieniować na zewnątrz. Inaczej mówiąc osobista strefa Null jest potężnym duchowym tornado, zwana przez wielu mistyków – ciemną duchową nocą.

Przed wejściem w strefę Null często przechodzimy fazę poprzedzającą, potężny sztorm, chociaż ten okres nie jest taki trudny jak sama strefa Null to jednak zmąci nasze pole postrzegania i zrobi w duszy nie jedną ranę. Poprzedzający sztorm może czasami spłaszczyć nam odczuwanie ale nie zniszczy naszego krajobrazu, nie wyburzy wszystkich starych rzeczy, nie zmieni ich kolejności, nie pozbędzie się wszystkich starych energii. Na tym etapie dużo osób będzie już miało przestawione własne energie, wielki poprzedzający sztorm jest sygnałem nadchodzącej transformacji. Ci ludzie już inaczej postrzegają świat, niby się pojawiają w tej samej formie ale ich zrozumienie nie jest takie samo jak poprzednio. Wprowadzają w swoje wierzenia nowe elementy, widzą wokół siebie inny świat. Zaczynają bezwarunkowo pracować w służbie Ziemi, ludzi, głośno manifestują swoje sny, wizje. Przejawia się to nawet w religii, przekonaniach, człowiek porzuca dawne uprzedzenia. Osoba, która przeżyła wielki sztorm poprzedzający strefę Null nie trzyma się już tak mocno przestarzałych form wiary, postrzega również inne wspólne elementy, potrafi je połączyć i rozumie procesy zachodzące po sobie.

W strefie Null następuje rozbicie naszego wewnętrznego świata, które miało miejsce do teraz i zmusza nas aby dowiedzieć się czegoś nowego, podejść w inny sposób do wszystkiego co robimy. Strefa Null bywa szokująca, wielki sztorm w porównaniu z Null jest bardzo subtelny.
Co się dzieje kiedy wchodzimy w strefę Null?
 
Możemy nagle stracić pracę, naszego partnera, przyjaciół, opuszczają nas wszyscy, niespodziewanie w naszym życiu zbiera żniwo śmierć, odkrywamy, że mamy poważne choroby, skrajną depresję, napotykamy nowe dotąd nam nieznane prawdy, widzimy wszystko zupełnie inaczej niż poprzednio. Bardziej subtelne przemiany odbywają się w dłuższym okresie czasu i raczej są to tylko sztormy, po których potrafimy się podnieść do tego samego życia. W strefie Null mamy dni kiedy jesteśmy sparaliżowani przez lęk, ataki paniki, bywamy przytłoczeni z niewiadomego powodu, nic nie trzyma się kupy, jesteśmy jacyś zawieszeni, nic nam się nie udaje a nasze zaufanie jest mocno zachwiane. Wszystko to prowadzi do jednego pytania – co się ze mną dzieje? Trudno znaleźć odpowiedź, trudno znaleźć pocieszyciela, nęka nas potężne osamotnienie i rozłąka.

Jeśli mamy świadomość przez co przechodzimy, będzie nam łatwiej. Możemy wołać nasze wyższe Ja na ratunek. Wówczas zauważymy, że nasze cierpienie zaczyna się zmniejszać. Jest to czas na osobiste przemyślenia, na własny rachunek sumienia, podporządkowanie się nowemu, powiązanie własnej wewnętrznej wiedzy, starej pamięci, które budzą się z letargu. Odezwą się nadprzyrodzone zdolności, które też nas zadziwią. Będziemy chcieli pokazać światu swoje nowe wnętrze, objawić cudowne niezwykłe doznania …a tu spotka nas wielka niespodzianka – zostaniemy wyśmiani przez środowisko, odesłani na leczenie do psychiatrów. Dlatego bądźcie troszkę ostrożni w wyrażaniu swoich emocji.

Pamiętam moje doświadczenie ze strefy Null. Przede wszystkim brakowało mi wiedzy w podstawowych sprawach o kosmicznej energii, nie miałam pojęcia o swoim duchowym ciele, wszystko co mogłam wówczas powiedzieć to, że człowiek ma duszę, która po śmierci idzie do nieba, czyśćca albo piekła. I to była cala moja wiedza na duchowy temat. Zgromadziło się wokół mnie kilka osób, niby światłych duchem, znających Biblię, ale nikt nie umiał mi pomóc a nawet wesprzeć. Jak z perspektywy czasu patrzę na to wszystko, widzę wyraźnie jakie było żałosne podejście do moich doświadczeń tych, których świat uważał za wtajemniczonych. Odbywało się to na zasadzie: “prowadził ślepy ślepego.”

Całe moje dotychczasowe życie legło w gruzach, jak dom po wybuchu bomby. Stało się to nagle. Nieszczęście goniło nieszczęście a ja nie wiedziałam dlaczego właśnie na mnie tak okrutnie uwzięło się życie, tyle nieszczęść spada na moją głowę w tym samym czasie. W chwili kiedy odkryłam co jest tego przyczyną moje wewnętrzne cierpienie troszkę się zmniejszyło. Już sama ta wiedza dodała mi siły i odwagi. Wiedziałam już, że muszę ten okres wytrwać, nie było łatwo i trwało to dość długo. Powoli bardzo małymi kroczkami wracała do mnie radość.

W chwili doświadczania pierwszych mistycznych przeżyć czułam się jakbym grała w jakimś filmie, paranormalne zjawiska budziły we mnie niedowierzenie. Chciałam się z kimś tym wszystkim podzielić, wykrzyczeć na cały głos całemu światu – słuchajcie, nie jesteśmy sami, ten świat wygląda zupełnie inaczej, czuwa nad nami Światło a my jesteśmy Jego oddechem. Niestety świat nie zrozumiał … i nadal nie jestem pewna czy rozumie? W tamtym czasie tylko jedna osoba krok w krok wiernie dotrzymywała mi towarzystwa (i jest ze mną do dzisiejszego dnia) chociaż ten mój świat wielokrotnie ją przerastał, to jednak przy mnie trwała. Wykruszyły się wszystkie stare relacje, po paru miesiącach weszli w moje życie zupełnie nowi ludzie, których nie dziwił mój język, mój nowy świat, rozumieli co chcę im przekazać. Ta pierwsza grupa pomogła mi powstać z martwych, odbudować moje życie, chociaż było już zupełnie inne, to jednak na pewno nie było gorsze. Jasno widziałam swoją ścieżkę i swój nowy życiowy program. Wkrótce również zrozumiałam jedną wielką prawdę, że ciąży na mnie wielka odpowiedzialność; nie wolno mi kroczyć w kłamstwie, nie wolno mi się dorabiać na moich duchowych darach, nie wolno mi odmawiać nikomu pomocy a moja ziemska pozycja to nie tego, który rządzi tylko tego, który tu jest do sprzątania.
 
Kiedy jesteśmy w strefie Null wydaje się, że wszystko stracone. Jest to czas kiedy nie widzimy żadnych przełomów, nie umiemy jeszcze wyciągnąć korzyści z naszego doświadczenia, nasze ciało i dusza są jeszcze za słabe, wyczerpane, obolałe wszystkimi gwałtownymi zmianami. Wszystko wydaje się beznadziejne, chcemy gdzieś uciec, ukryć się, ale nie ma takiego miejsca. Przychodzi nawet pragnienie śmierci. Strefa Null dotyka tak mocno, że popycha nas aż do krainy zmarłych, z której nie sposób wyjść.

Musimy patrzeć na tą całkowitą naszą ruinę, szczerze ocenić własne problemy, zmierzyć się z silnymi emocjami. Przychodzi też i ten dzień, w którym już jesteśmy w stanie obejrzeć szczątki tego co zostało jeszcze zachowane ale okazuje się, że to już w ogóle nas nie cieszy. Zauważamy, że staramy się unikać wszystkiego co odnaleźliśmy ze starego życia, jest to zbyt bolesne dla naszych oczu. Jednak musimy pozbierać się z tych ruin i wejść na nowo w życie. Po przejściu strefy Null potrzeba na to olbrzymiej odwagi.

Powoli zaczynamy dostrzegać w sobie duże zmiany, niby jesteśmy tacy sami … ale już tylko na zewnątrz, wnętrze jest wypalone i puste. Powoli powraca nadzieja, wiara, miłość, chociaż jeszcze samotni to jednak tego nie odczuwamy, zaczynamy zwracać oczy w inną stronę i ufamy Bożej Opatrzności. Już wiemy, że całe to pasmo zdarzeń miało większy sens i powrócimy do życia bardziej doskonali, obdarzeni w nowe możliwości. Czujemy jak nowe fale energii wypełniają naszą próżnię i działają we wszystkich kierunkach.

Od tej pory zauważamy intensywna pracę całego naszego ciała. Nie uchodzi uwadze praca żadnej komórki. To też budzi wielkie zdziwienie. Następuje gruntowna przebudowa, musimy się całkowicie skonfigurować, musimy wiele z siebie dać, dokonać potężnego skoku. Nasz stary świat został skruszony i w żaden sposób nie można go już odbudować.

Uderzył w nas piorun, rozwalił nasz “doskonały dom” a człowiek ledwo żywy zasiada na jego ruinach. Jeszcze jest na tyle niedojrzały, że chce to wszystko na nowo odbudować, niestety, w tym momencie nasze przeznaczenie ma już dla nas gotowy zupełnie inny scenariusz.
 
Strefa Null to straszne doświadczenie ale jest całkiem naturalnym zjawiskiem występującym w przełomowych momentach naszego duchowego życia. Ale nie ma innej drogi aby wyzwolić się z własnej niewoli i wyjść ze swojego kokonu na wolność.
 
STRZĘPKI

Serce porozrywane
na małe kawałki.
Miało tyle pragnień
a teraz zostały
tylko marne strzępki.

Jak je poskładać?
Jaką układankę z nich zrobić?

Czy warto
bawić się jeszcze życiem
czy całkowicie poświęcić się Bogu?
 

cdn…

7 June 2010

WIESŁAWA
 
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #4 : Lipiec 07, 2010, 08:58:39 »

FALA ZMIAN.


ZEWNĘTRZNA STREFA NULL
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1
 
Zewnętrzne strefy Null są znacznie bardziej wydajne i daleko idące niż wewnętrzne strefy Null, zwykle występują w formie naturalnych katastrof, takich jak: intensywne burze, tornada, huragany, powodzie, silne śnieżyce, trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów. W tym samym czasie dostrzegane są upadki rządów, systemów finansowych, podziały porządku społecznego, rewolucje, ataki terrorystyczne lub inne nieoczekiwane wstrząsy spowodowane ręką człowieka.

Kilka ogromnych zewnętrznych stref Null ma obecnie miejsce na całym świecie. Niektóre ważniejsze z nich to trzęsienia ziemi: Haiti (styczeń/10), Chile (luty/10 ), powódź w Sacred Valley w pobliżu Cuzco, obecna powódź w Polsce, która może wystąpić nawet czterokrotnie w ciągu krótkiego czasu. Wybuchy wulkanów, szalejąca pogoda, trudno patrzeć bez strachu co się obecnie dzieje na wszystkich przestrzeniach naszego życia. Sprawy wielkiej polityki, upadki gospodarcze, zapowiedź dewaluacji dolara jesienią 2010 (?) Ataki terrorystyczne, szczególnie na Bliskim Wschodzie, niespokojne ruchy wojsk. Najbardziej jednak niepokoi ludzi to co jest przed nami.

Strefa Null jeszcze nie osiągnęła swojego zenitu, czym bardziej będzie się wzmacniać rezonans Czystego Serca będziemy doświadczani różnymi zdarzeniami i będziemy świadkami doświadczeń oraz potężnych dramatów innych ludzi.
 
Ucieleśnieniem czystej miłości jest uprzednie oczyszczenie i nie ma co się oszukiwać, nikogo nie ominie. Gdy występuje zewnętrzna strefa Null wszystko co jest na Ziemi bywa poruszone i mocno doświadcza ludzi. To nie ma znaczenia czy ktoś będzie bogaty czy biedny, młody czy stary, duchowo rozwinięty czy zupełnie nieświadomy, wszyscy poczują na własnej skórze przełamywanie się starych struktur. Będzie to potężna lekcja, olbrzymia wymiana doświadczeń. W wielu miejscach na Ziemi krajobraz zostanie zupełnie zmieniony, zniszczony, dużo rzeczy przestanie istnieć, zostaną wycofane lub skoncentrują się na innych przestrzeniach. Już nie będziemy szukać luksusów, będziemy walczyć o przetrwanie. Do wielu ludzi dociera ta prawda i już widać zmiany ich priorytetów. Jedni już doświadczyli traumatyczne doświadczenia (Wielki Sztorm, wewnętrzny Null), inni wyczuwają go instynktownie, przez co pogłębia się ich świadomość. Ludzie coraz częściej myślą o gromadzeniu żywności, wody, budują schrony; cokolwiek by nie zrobili nie uda im się obejść strefy Null.

Fale strefy Null przepłyną całą Ziemię, nie będzie można tego procesu powstrzymać, nie będzie łatwo pomóc cierpiącym. Zobaczmy jak wygląda dzisiaj sytuacja na Haiti pół roku po trzęsieniu ziemi. Ludzie koczujący w namiotach, brak żywności, wody pitnej, lekarstw a jeszcze sami Haitańczycy napadają na siebie nawzajem rabując sobie żywność, mienie, zadają sobie rany i gwałt.

Jest to znak, że musimy znaleźć nowy sposób aby sobie pomóc. Nie możemy polegać na starych metodach lub naszych rządach, oni najczęściej myślą tylko o sobie. W tym samym czasie rozwija się nasza kreatywność, pośród chaosu i zniszczenia musimy stworzyć siedzibę przetrwania dla siebie i najbliższych. Serca ludzi przenikniętych większym światłem będą się jeszcze szerzej otwierać i doświadczą głębokiego współczucia. Niestety, ta sytuacja doprowadzi również do rozdarcia nawet między najbliższymi osobami, które nadal mają serca jak głazy.

Niektóre strefy Null usuną na zawsze z matrycy naszej Ziemi utwardzone więzy starych magii, nie zadziałają stare hasła, rytuały. Przyjdzie dzień, że wszyscy poczujemy się bezradni. Tylko wspólna modlitwa może skrócić każdy dzień tego potężnego przemieszczania się strefy Null. Zawsze należy zwrócić uwagę na przemieszczanie się fali Null, te miejsca będą istotne w przyszłości. W wielu miejscach już obserwuję wchodzenie fali Null, wiele innych naznaczonych jest zawirowaniem energii, widzę tylko przechodzenie przez Wielki Sztorm, jeszcze ludzie niczego nie świadomi czekają na swój Null.
Czy wszyscy będziemy przeżywać w czasie przechodzenia Null te same doświadczenia?
 
Nie! Wszystko uzależnione będzie od stanu naszych pól mentalnych i emocjonalnych. W jednym miejscu na Ziemi mamy grubsze pokłady ciemności i różne ich aspekty, w innych jest zupełnie inny obraz. Kto umie panować nad swoimi emocjami odbierze tak rzeczywistość jak i cień w zupełnie inny sposób. Ważne będą nasze podwaliny wiary, negatywne myśli i skostniałe wzorce. Ludzie o silnym fundamencie wiary szybko otworzą drzwi na wolność, ale będą i tacy, którym ich wierzenia spętają ręce. Trzeba będzie w jednej chwili skorektować dotychczasowe wierzenia, obalić swoją wewnętrzną twierdzę.

Dla nas ważne jest aby zrozumieć prawdziwą naturę strefy Null. Nie możemy miotać się w strachu, pozbawiać się własnej równowagi. U ludzi mocnych mentalnie i emocjonalnie fala Null przerodzi się w czyn. Tylko ci będą umieli przemieszczać się na falach Null aby w potrzebie pomóc innym. Jeżeli zaczynamy świadomie współpracować otwieramy na wolność nie tylko drzwi ale i wszystkie okna. Dla każdej osoby, która pomoże innym w przejściu przez strefę Null zapewniona jest Boska opieka. Nawet wtedy, gdy wszystko wyda się beznadziejne zostanie zesłana pomoc i wzmocnienie.
 
Strefa Null będzie miała wpływ na każdą osobę. Ciągle większość ludzi śmieje się z niektórych zjawisk, nie chcą korzystać ze starej wiedzy na temat kosmicznej energii, nie wierzą w system czakr, boją się Energii Kundalinii jak największego zła, uważając ten element duchowego życia człowieka za pułapkę szatana, nauki New Age. Energia Kundalini jest tak samo stara jak ludzkość, lecz tak w przeszłości jak i dzisiaj była i nadal jest największą tajemnicą świata. A ja wszystkim tym mówię: przychodzi czas aby się zatrzymać i otworzyć magiczne wrota w głębsze postrzeganie własnej duszy. Wywalić z własnych pól świadomości wszystkie blokady, położyć całą naszą wiedzę na stół i dokładnie posegregować. Przede wszystkim należy dobrze przyjrzeć się tym elementom, których najbardziej się boimy, lękamy, uznajemy za coś złego. Największym błędem jest ucieczka przed nieznaną wiedzą, przed “złym” człowiekiem, nowym, ciężkim wyzwaniem.
Czas aby ujrzeć prawdziwe oblicze naszego strachu. W ten sposób nigdy nie będziemy odważni, śmiali a bez tych cnót … goodbye oświecenie. Człowiek gotowy do tej drogi już niczego nie lęka się i umie radzić sobie ze złem. Jak długo mamy uciekać? Wielokrotnie tylko przed własnymi straszakami, musimy stanąć oko w oko z zakłócającym nas elementem i dobrze mu się przyjrzeć. Najłatwiej, najprościej jest powiedzieć: to jest niedobre, żle na mnie działa i uciekać, gdzie pieprz rośnie. Dopóki nie stawimy czoła swoim cieniom nie zamkniemy swoich energii. W końcu wielu z nas przyszło na ten świat już z wyższymi energiami tylko po to aby zmierzyć się z światem cieni, zdemaskować zło, zdematerializować negatywne energie. Jest to grupa wojowników duchowych. Nie boją się żadnych osądów, etykietek, nie ustąpią dotąd dopóki nie oczyszczą terenu.

Czakry w człowieka są pieczęciami światła, wrotami umożliwiającymi wdychanie i wydychanie dechu Boga. I nie są to kosmiczne żarty tylko okna między światami, dzięki którym wspinamy się na szczyt piramidy światła.
Dopóki nie zweryfikujesz swoich przekonań nie zmienisz swojej
wewnętrznej struktury, odetniesz się od połączenia ze Źródłem.

Nie zyskasz dostępu do Boskiej mądrości
jeśli nie wpuścisz w siebie Boskiego Światła.
Człowiek sam odrzuca dary zsyłane dla niego z Nieba, jego ślepe i bezmyślne działanie nie pozwala mu korzystać z nauki jak otworzyć niewidzialną skrzynię skarbów, która czeka na niego w jego wnętrzu.

Wszystko co występuje w świecie materialnym również skrywa w sobie potencjalne dary do zjednoczenia z Bogiem. Ufność jest oliwą w machinie transformacji. Właśnie z powodu przyjmowania przez ludzkość tylko połowicznych prawd wywodzą się wszystkie nasze nieszczęścia. Takie podejście stwarza problemy z bezpieczeństwem. Nawet mitologia nie powinna być ignorowana jako dawka naiwności.

W tym miejscu zostawiam smutną refleksję na temat duchowej edukacji naszego ówczesnego społeczeństwa. Nawet świat naukowy, który sam często ignorował i naśmiewał się ze starych mitów już nie raz musiał korektować własne poglądy.
 
Może nie wszyscy wiedzą jak doszło do odkrycia starożytnej Troi? Heinrich Schliemann, niemiecki archeolog amator, odkrywca Troi, Myken i Tirynsu, w wieku 7 lat otrzymał od ojca w podarunku na Boże Narodzenie „Ilustrowaną historię świata” Jerrera, w której największe wrażenie wywarła na nim rycina przedstawiająca pożar Troi. To wówczas zapadła w nim decyzja, że kiedy dorośnie odnajdzie to miasto. Jego marzenie tak głęboko wrosło w jego serce, że nigdy nie uwierzył innym ludziom, że to tylko mit, bajka. Jako 14 letni chłopiec rozpoczął pracę, przeżył wiele życiowych trudności, już w późniejszym wieku dorobił się majątku i wyruszył ze swoim wciąż żywym dziecięcym marzeniem na poszukiwanie Troi. Na wzgórzu koło wioski Hissarlik, w Azji Mniejszej wykopał skarb Priama. Idąc dalej śladami Iliady i Odysei odnalazł Mykeny i Tirynsu.

Drugim archeologicznym wyzwaniem były opowiadania spasane przez katolicką mistyczkę Marię Valtortę (jej osobiste doświadczenia z Jezusem), który obdarzył ją wizjami ze swojego życia. Pisała bardzo skrupulatnie wszystko co jej ukazał Jezus. Już po śmierci Marii w roku 1961 śladami jej opowiadań ruszyła grupa archeologów. Ku ich zdziwieniu znaleźli w swoich wykopaliskach miejsca opisane przez Marię, o których nawet nie wspomina Biblia. Może ktoś powiedzieć, Maria mogła tam być, widzieć to, niestety była sparaliżowana i przykuta do łóżka a wiele znalezionych scenerii dokładnie przez nią opisanych od wieków przykrywała ziemia.

W roku 1961 kiedy narodziło się wiele naukowych astronomicznych instrumentów odkryto w przestrzeni kosmicznej Photon Belt zwany też Manasic Ring, Pas Fotonów (LINK!).

Od tamtej pory minęło sporo lat, dzisiaj nie jest już dla naukowców sekretem, w chwili kiedy jakaś przestrzeń wchodzi w działanie Photon Belt następuje „w oka mgnieniu”, wiele natychmiastowych przekształceń, między innymi przestaje istnieć noc. Photon Belt przypuszczalnie zbudowany jest z mana (energii kosmicznej), która jest poza słownikową definicją, tłumaczona jest jako tajemnicza moc (stąd druga nazwa pierścienia - Manasic).

W chwili rozwoju fizyki kwantowej zostało ogólnie przyjęte, że kosmiczna energia wpływa na naszą świadomość. Wiadomo, że umysł i dusza jest poza czwartym wymiarem. W chwili poszerzania się naszej świadomości postrzegamy inaczej rzeczywistość, bywa nawet, że nasza świadomość jest poza czasem. Świadomość może istnieć w przestrzeni w dwóch punktach.
 
Nasza cywilizacja nadal opiera się na energii elektrycznej do zasilania wszystkich naszych ziemskich maszyn, chociaż już powszechnie jest wszystkim wiadomo o doświadczeniach i wprowadzanie w życie urządzeń opartych na innej energii elektromagnetycznej - HAARP. Z użyciem fal elektromagnetycznych HAARP można wpływać na atmosferę ziemską a nawet na świadomość ludzi. HAAPR (według teorii spiskowych) jest wykorzystany do sieci Echelon - największy wywiad elektroniczny. System ten gromadzi i analizuje przekazy elektroniczne z całego świata: faksy, e-maile, transfery plików, a nawet zwykłe rozmowy telefoniczne. Szacuje się, że system gromadzi i przetwarza ok. 3 miliardy przekazów elektronicznych na dobę.

Nauka zdaje sobie sprawę ze szkodliwości naszej obecnej technologii co jest udokumentowane w czasopismach medycznych na całym świecie.
..........
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #5 : Lipiec 07, 2010, 09:00:53 »

CD....







Photon Belt – Pas Fotonów kiedy uderzy o naszą Ziemię będzie swojego rodzaju oczyszczeniem, a nasze dotychczasowe ziemskie urządzenia przestaną działać.

Wiele ludzi spiskuje, że HAARP może posłużyć do wywoływania sztucznych Objawień Chrystusa, kontrolowania myśli, zbiorowej świadomości; w obecności Photon Belt ten projekt runie jak domek z kart.

Kiedy jesteśmy szczęśliwi, kochamy, nasze wzorce fal mózgowych są wysokie. W czasie depresji są niskie. Miłość pozwala doświadczyć przepływu pozytywnej energii. Właśnie wejście w Pas Fotonów wywoła pozytywną energię światła, którymi będą karmione nasze ciała, poszerzą granice naszej zbiorowej świadomości. Rozpocznie się dla wszystkich istot na Ziemi proces wznoszenia. Jest to rzeczywiście proces a nie coś co się stanie z dnia na dzień (owszem było by to fajnie, wieczorem położyć się spać a rankiem spojrzeć w lustro i krzyknąć ... wow! Przebudzeni, mile zaskoczeni, że już jesteśmy zupełnie doskonali). Niestety zajmie nam to jeszcze troszkę czasu.
 
Nasza Ziemia jest już w tym procesie, najbardziej będą widoczne zmiany w roku 2011. Póki co mamy przed sobą strefę Null. Ziemia przechodzi przez całe miriady zmian energii. Tych zmian dostarczają nam ciała niebieskie podczas pełnego obrotu Ziemi wokół Słońca – kalendarzowego roku. W tworzeniu kosmicznej energii ważną rolę odgrywa cały rok. Energia wnika w struktury molekularne Ziemi, umożliwia wibrację jej cząsteczek, coraz szybszy ich ruch wprowadza Planetę Ziemię w piąty wymiar.

Obecne zmiany chociaż w tym okresie tak mocno przyśpieszone, to jednak są bardzo subtelne i wykonują się powoli, przemieszczanie Pasa Fotonów będzie odbywało się w dość długim czasie, już od kilku lat wszyscy doświadczamy zmian w zależności od naszych poziomów świadomości. Proces bywa bardziej powolny lub gwałtowny. Z ludźmi dzieje się podobnie jak ze słońcem i kwiatami, szybciej dojrzewają w słońcu, szczególnie te, które lubią się kąpać w jego promieniach, gorzej z tymi co wolę cień, czym bardziej słoneczko dopiecze tym mocniej będą się zamykać.

Są osoby, którzy odbierają spontanicznie impuls nowej energii i w krótkim czasie następuje w nich przebudzenie na zasadzie zapalonej zapałki rzuconej na podatny grunt. Wielu ludzi ciągle potrzebuje większej penetracji ognia, energia zadziała tylko na krótki okres czasu, wpływa powoli, może się blokować i znowu stopniowo wpływa, ale ważne jest, że chociaż małymi kroczkami lecz ciągle prze naprzód. Gorzej z tymi, którzy świadomie wybierają inny kierunek, który spycha ich tylko w „dół”. Jednak przyjdzie taki czas, że na Ziemię wniknie więcej duchowego światła i wszyscy będziemy się gwałtownie budzić jak wiosną na łące kwiaty.
 
Zanim na Ziemię wniknie całkowite duchowe światło będzie kilka zmian w odniesieniu do pola elektrycznego energii, widma fal elektromagnetycznych, na wszystkie przemiany potrzeba trochę czasu. W cyklu wchodzenia w Wielkie Światło bardziej ważne będą tzw, dni mroku, znane również jako dni ostateczne albo horror czterech jeźdźców Apokalipsy. W tym czasie będą największe wstrząsy: potężne i straszne, które całkowicie, jednym szybkim cięciem przemienią Ziemię.

Po fali oczyszczenia przeniknie nowe promieniowanie – blask od Pasa Fotonów, który będzie uzdrawiał Ziemię.

Planeta Ziemia przeżyje trzech-dniową falę ciemności i zimna, w następnych dniach będzie przebijało łagodne i ciepłe światło, nie będzie już strachu, nowe światło przyniesie spokój i zrozumienie. Zacznie się czas kiedy na Ziemi będzie się tworzyć jedna hierarchia duchowa, nastąpi przywrócenie świadomości każdego z nas.
Czego mamy oczekiwać w chwili wchodzenia w Pas Fotonów?
 
1. Zjawisk strefy Null:
a. różne wstrząsy, zmiany pogody, naturalne katastrofy
b. upadki rządów, zamachy stanów, upadki banków, wojny.

2. Przewidywany czas około 110 do 144 godzin (5-6 dni) w których w różnym dla nas czasie przeżyjemy szok, niczym kontakt ciała z wysokim napięciem prądu. Ten nagły wstrząs będzie trwał niecałą sekundę i będzie komunikatem naszego połączenia z wyższym wymiarem.

Nie należy się tego bać. Są osoby, które już zostały przyłączone do wyższego wymiaru. Osoby, poprzedzające okres masowego przebudzenia, przechodzący transformację indywidualnie przeżyli potężny wstrząs podobny do uderzenia pioruna w ciało .

W „Naszych Doświadczeniach” na Rose of Sharon znajdziecie moje wspomnienia z tego okresu. Niestety wspominam ten okres bardzo boleśnie, nie byłam taką szczęściarą, całe moje ciało było przez kilka miesięcy w Wielkim Sztormie, w głowie rozlegał się ryk niby silników odrzutowych, nocą 13 października 2000 r. w chwili przechodzenia przez granice wyższej świadomości biły we mnie od zewnątrz przez kilka godzin dziwne elektryczne strzały, które przechodziły wzdłuż całego kręgosłupa i przez głowę od prawej do lewej skroni. Później doświadczyłam równocześnie uderzeń wielu elektrycznych grubych igieł wokół głowy, które boleśnie przeszywały moją czaszkę i wchodziły głęboko w mózg. Ten moment był dla mnie najcięższym doświadczeniem, omdlewałam i w tej samej chwili byłam już w pełni świadoma, gotowa na nowe uderzenia. Nie mogłam w żaden sposób zrozumieć - co się dzieje? Nie byłam w stanie krzyczeć ani nawet się poruszyć ale moje zmysły były bardzo czyste, ostre, nic nie umykało mojej uwadze. W obecnej chwili już wygasiłam swoje emocje związane z tym doświadczeniem... ale trwało to kilka lat. Trzy dni po tym wydarzeniu po raz pierwszy w swoim życiu usłyszałam w swojej głowie nieziemską muzykę, która mi towarzyszy non-stop do dnia dzisiejszego. Z początku jeszcze nieśmiała, dzisiaj już zupełnie wyzwolona, a nawet potrafi jednocześnie włączać się na kilku kanałach. Każda jest inna i co dziwne jedna nie zakłóca drugiej, można je słuchać wszystkie równocześnie a zarazem kontynuować normalne ziemskie życie. Dzisiaj już nie wyobrażam sobie, że mogło by jej nie być. To jest sygnał łączności z wyższymi wymiarami.

W okresie wejścia w światło Photon Belt istnieje możliwość spotkania naszych przodków, mieszkańców wcześniejszych cywilizacji. Stąd niektóre proroctwa podają, że zmarli ożyją i wyjdą z grobów.
Nasze dylematy
 
Dylemat nr 1
Jeśli chcemy dobrze zakończyć tą podróż musimy wykroczyć poza definicje obecnej rzeczywistości. Nauczyć się na nowo akceptować siebie. Uchwycić wir nowej energii otwartym sercem.

Dla wielu zazwyczaj ten proces jest bardzo powolny, może nawet trwać kilka pokoleń. W okresie wchodzenia w strefę Null i Photon Belt te możliwości są skompresowane, lecz niestety bardziej bolesne. Ważne aby sobie wcześniej pomóc i rozpocząć pracę nad sobą.

Dylemat nr 2
Wiele ludzi nie będzie w stanie zrozumieć nowej sytuacji, szczególnie ci, którzy zbyt mocno przynależą do świata materialnego lub innej fanatycznej grupy.

Dylemat nr 3
Dla tych mniej odważnych, bojących się nowych zmian, śmiałych wyzwań: z tego procesu nie możemy się wycofać, cała ludzkość jedzie w tym samym pociągu, w tą samą stronę. Ale pamiętajmy jest to pociąg dla odważnych, śmiałych, kroczących po wielkim ogniu i po głębokiej wodzie, którzy będą umieli wyjść na spotkanie każdej trudnej sytuacji. Będą też tacy, którzy okażą się dezerterami swojego własnego przeznaczenia. Wiele dusz odłączy się od ciała.

Tak czy owak, jesteśmy w środku procesu pełnej regeneracji ludzkiej świadomości. Te zmiany już towarzyszą nam, wpychają na nową ścieżkę przeznaczenia i nie są wytworem laboratoriów czy uniwersyteckich sal. Przychodzą z kosmosu, są naturalnym cyklem. W chwili domknięcia się całej operacji staniemy się galaktycznymi członkami. Będziemy mogli odpowiedzieć sobie na wiele pytań, które dotąd pozostawały bez odpowiedzi. Uzyskamy nowe psychiczne możliwości, nowe organy, rozszerzymy własną wiedzę, mądrość, mistyczne możliwości.

Obecnie siedzimy na skraju ciemnego pasma epoki Kali Yugi (epoka żelaza), ale już widać Złoty Wiek (Satya Yuga). Wiele religii w swoich proroctwach przewidziało ten czas. Jest to nasze złote przeznaczenie chociaż nie każdy jest gotowy na wdrążenie tego planu we własne życie.
 
Kilka lat temu byłam na targach kamieni szlachetnych w Vancouver. Był tam wielki wybór kamieni z całego świata. Piękne okazy kusiły swoją urodą ... a ja wzięłam do ręki kawałek czarnej twardej skały, z której wesoło świeciły odrobiny złota.

Zawsze kiedy biorę ten kamień do ręki mam wizję dwóch epok. Ten kamień jest dla mnie symbolem nadchodzącej Złotej Epoki i żegnania się z tą starą żelazną. Tak jak obie stoją obok siebie, tak ta twarda czarna struktura kamienia jest w wielkim kontraście do delikatnych złocistych okruchów ... i jak to jest możliwe aby te dwie różne masy o różnych właściwościach mogły tak mocno być ze sobą splecione?
Jedna – czarna i złudna,
druga – czysta i świetlista.

10 June 2010

WIESŁAWA
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #6 : Listopad 18, 2012, 21:03:22 »

Piękna i bardzo prosta jest opowieść o "końcu świata"... pana Marka polecam uważne obejrzenie i wysłuchanie.



Koniec Swiata Cz1z3

http://www.youtube.com/watch?v=MVaSw26Yngs&feature=player_embedded



Koniec Swiata Cz2z3plus dod
http://www.youtube.com/watch?v=Eoazdd8FSQM&feature=player_embedded



Koniec Swiata Cz3z3plus dod

http://www.youtube.com/watch?v=CtcjF0I9B0M&feature=player_embedded



KoniecSwiataCZ4dodatek
http://www.youtube.com/watch?v=hWUZuIu590E&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 21:10:28 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #7 : Listopad 18, 2012, 21:08:25 »

Wspaniały , a zarazem niezmiernie prosty przekaz Marka Tarana dotyczy nas wszystkich i nadchodzącego czasu,jedynym portalem tajemnym jest nasze SERCE i nic więcej!

Każdy kto tylko logiką głowy usiłuje analizować i oceniać siebie i innych tak naprawdę bardzo daleko jest od odkrycia prawdy tej najprostszej i najważniejszej dla siebie. jedyną energią która przeniesie nas do Nowej epoki IV wymiaru jest ENERGIA MIŁOŚCI ZDEPONOWANA W NASZYCH SERCACH i nic więcej.

Słuszne jest stwierdzenie Marka iż wiele sił zakulisowych ( w pozornej trosce o nas) tak naprawdę usiłuje doprowadzać , do awantur, wojen ,i wszelkiego rodzaju niezgody między ludźmi. widać to zarówno na tym forum jak i w polityce światowej, dla nich nie jest ważne kto z kim jest w niezgodzie, ważne jest żeby ona była i generowała strach. Bardzo to prymitywne gierki ale nadal skuteczne jak widać.
Gdy pojawia się spokój , skupienie na sobie i uczuciach natychmiast pojawia się wichrzyciele wprowadzający dysharmonię i strach..... dlaczego? Boją się oni wejścia Ludzi do swoich świątyń serca ( owej 'czarnej gwiazdy w nas, czyli jaskini serca , sacrum, świętego , świętych...), wejście w tą przestrzeń dla każdego z nas to uzyskanie niesamowitej mocy władania swoim życiem , władania żywiołami i tworzenia wszystkiego o tylko chcemy osiągnąć. czyli stanie się równym naszym dotychczasowym władcą , którzy kryją tą wiedzę przed nami korzystając z niej przeciwko nam.
Osiągnięcie MOCY TWÓRCZEJ to wejście do własnego wnętrza i uwolnienie jej do procesu transformacji naszego ciała fizycznego, jak to zrobić?
Tą wiedzę przekazywali starożytni kapłani Białego Braterstwa ( nie ci którzy dzisiaj używają tej nazwy, oni nie mają nic wspólnego ze starożytna wiedzą) największymi kapłanami ujawniającymi pełnię tej wiedzy byli Jezus i MM. Dlatego pewne ugrupowania Żydowskich kapłanów wymazali ich z Księgi Życia , wymazali ich osoby z historii świata. Właśnie za ujawnianie wiedzy która dawała Ludzkości wolność.

Drogą do IV wymiaru jest rozkwit RÓŻY SERCA czyli osiągnięcie pełnej mocy miłości w stosunku do siebie, dopiero  gdy posiadamy pełnię miłości w sobie samych możemy nią obdarować innych.Nic nie pomoże czcze gadanie że ja..... gdy czyny świadczą o czymś innym , gdy z nich płynie niska wibracja pokazująca  szarość osoby.Prowokująca również  w innych wzbudzanie szarości.

Gdy zrozumiemy iż naprawdę nie o to chodzi , skupimy się na sobie, nie pozwolimy nikomu ingerować w nasze wnętrze ni swoimi słowami , ni czynami, stajemy się silni.Nic nas już nie dotyka i nie burzy wewnętrznej harmonii , dopiero wówczas możemy będziemy mogli skorzystać z wewnętrznej mocy w jaskini serca.
Jedyną drogą  dotarcia do niej jest wyzbycie się strachu , brak strachu otwiera dostęp do MOCY MIŁOŚCI!

Właśnie MOCY MIŁOŚCI najbardziej boją się nasi dotychczasowi władcy, ona odbiera im na zawsze ich władze nad nami. Bo ich władza polegała i polega nadal na tworzeniu przestrzeni strachu, który władał myślami , , uczuciami , słowami i czynami Ludzi.

To już koniec tej farsy , tej epoki ciemności, Ludzkość przebudziła się i nie chce żyć jak do tej pory wartościami opartymi na strachu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #8 : Listopad 29, 2013, 16:55:32 »

model wiru zdarzeń.... w rożnych wariantach zrozumienia czasu.


http://pannamigotka.salon24.pl/273927,spirala-stozkowa-impresje
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2013, 00:59:29 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #9 : Maj 13, 2017, 23:35:38 »






Sekretem zabezpieczającym życie biologiczne jest pole magnetyczne.... jego wysoka moc zdejmuje z pierwotnego kodu WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH ISTOT WSZYSTKIE NAŁOŻONE NOWE MODYFIKACJE....
Gdy pole magnetyczne ziemi.. czy innej planety podnosi się do poziomu w którym jest optymalna energia dla biologicznego życia .. wszystkie zmodyfikowane geny powracają do pierwotnego kodu...

Wspaniały system antywirusowy.... Uśmiech możemy doświadczać różnych opcji wiedzy.. ale nie możemy zniszczyć pierwotnego kodu życia!


Powiem Wam…. faktycznie dzisiaj nastąpił „KONIEC ŚWIATA”…. ja też się z tego wcześniej śmiałam.. a jednak tak.
Oczywiście nie chodzi o żadne kataklizmy, wojny czy inne tragedie, którymi usiłowano nas karmić i straszyć.
To jest zupełnie coś innego, ale niezmiernie ważne dla nas WSZYSTKICH.

Dzisiaj 13.05. 2017. została ostatecznie zmieniona na planach energetycznych matryca wiedzy dla całej opcji RODU CIEMNOŚCI …. nastąpiło globalne porozumienie na wszystkich poziomach, we wszystkich wymiarach…. kosmosu, od tej pory będzie WSZYSTKIM przekazywana TYLKO CZYSTA PRAWDZIWA WIEDZA.

Opiekun RODU CIEMNOŚCI jest ten sam jaki był , ale nie ma już możliwości i prawa dokonywania zmiany w polach informacyjnych, ani blokowania tych pól , ani wprowadzania wirusów, które udają prawdę .

Jednym słowem nastąpił koniec świata dla „EPOKI CIEMNOŚCI”… czyli kłamstwa, obłudy i manipulacji informacją.
Od dzisiaj wszyscy otrzymali identyczne szanse rozwojowe przez wiedzę prawdziwą…. jak skorzystają z tej wiedzy.. to już inny temat.

Jednak WSZYSTKIE ENERGIE DUCHOWE zdecydowały na wprowadzenie na swoich poziomach istnienia czystej wiedzy PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.

Naprawdę rozpoczęliśmy dzisiaj koniec świata , który do tej pory znaliśmy ….. co, to znaczy?

To identycznie jak jest opisane w powyższych postach o zmianach powodowanych wysokim polem magnetycznym . Ja to info o polu magnetycznym ziemi wstawiałam na NTV już kilka krotnie w ciągu ostatnich dwóch lat pisząc o zmieniającej się osi magnetycznej ziemi, a tym samym o podwyższającym się cały czas polu magnetycznym ziemi.
Co jest zwiazane WYŁĄCZNE Z ODBLOKOWANIEM DAWNYCH PUNKTÓW ENERGETYCZNYCH NA ZIEMI, ORAZ ZE ZMIANĄ KIERUNKU PRZEPŁYWU ENERGII W CENTRALNEJ OSI ENERGETYCZNEJ ZIEMI.
To jest na zasadzie 100% synchronizacji górnego punktu osi ziemi z dolnym punktem kosmicznej osi… czyli strumień energii płynący z kosmosu, jest odbierany w 100% przez pionową oś ziemi. A, przepływ energii w poziomej osi ziemi ma zmieniony kierunek z opadającego na wynoszący… co w konsekwencji przywraca dawne parametry nawigacji na ziemi ,związane z przepływem energii w jej pradawnych ley lines , a tym samym aktywacją pradawnych zablokowanych przesunięciem pionowej magnetycznej osi, jej mniejszych i większych czakramów….. ot i tyle.

Te wszystkie aktywowane elementy spowodowały zmianę, przywrócenie dawnego ustawienia osi ziemi w stosunku do GWIAZDY MATKI i układów planetarnych , wynoszenie ziemi na jej osi, a tym samym systematyczne podnoszenie mocy jej pola magnetycznego..

Co dalej już wiecie, to jest powrót do uruchomienia PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA W NASZYM DNA….. czyli biologicznym…. ewidentne i widoczne zmiany w całym życiu biologicznym.

Po pierwsze zmienia się / rozszerza nasza świadomość, po drugie otwierają predyspozycje duchowo/ fizyczne, po trzecie zmieni się budowa strukturalna naszego ciała ( ustawienie pierwiastków i elementów), bo zmienia się jego geometryczna siatka krystaliczna na której opiera się budowa naszych ciał.

Wychodzimy z geometrii kwadratów i trójkątów , wchodzimy w konstrukcję opartą na okręgach…. czyli siatka geometryczna zwana „KWIATEM ŻYCIA”

https://pracanaczarno.com/2016/03/17/swieta geometria   kwiat-zycia/

http://swietageometria.info/podstawowe-pojecia?start=6

A, zatem MER KA BA oparta na piramidach i energii seksualnej również nie będzie aktualna w nowych warunkach, teraz będziemy tworzyć NOWĄ MER KA BA opartą na 8 kulach ( o tym też już pisałam co najmniej trzy razy) i energii miłości, opisywałam cały proces tworzenia takiej MER KA BA.
Wszystko co było do tej pory propagowane w tym temacie pójdzie do lamusa… bo jak nie działa , tak nie będzie działało… to tylko teorie.

Skoro wszystko się zmienia, a zmiany naprawdę są fraktalne , to, co na dole … dzieje się na ziemi.. musi zaistnieć na wszystkich poziomach kosmosu….
Nie było innej rady , trzeba było dojść do porozumienia, bo nie dało się utrzymać dłużej świata kłamstw, on sam zaczął naturalnie powracać do prawdy.

Dzisiaj był ostateczny termin na akceptację NOWEGO i ROZPOCZĘCIE ZAKOŃCZENIA STAREGO ( nie wiem jeszcze dlaczego dzisiaj…. musi to mieć związek z cyklem wegetacji roślin.. dowiem się i tego) i to jest naprawdę KONIEC ŚWIATA….. KONIEC STAREGO ŚWIATA CIEMNEJ OPCJI opartej na wiedzy połowicznej , na zupełnie innych wzorcach twórczych…. na innej siatce geometrycznej i innym kodzie informacyjnym.
To wszystko przestanie być aktualne…. zrozumiemy ,że nie można rozdzielać wiedzy fizycznej od wiedzy duchowej, jak też nie można dewaluować wartości wiedzy aspektu żeńskiego na rzecz aspektu męskiego.
Nie można stawiać wartości materii ponad wartością DUCHA.

Jednym słowem teraz czeka nas demontowanie kłamstw, zdejmowanie zasłon fałszu i wiele zaskoczeń, rozczarowania , a czasami nawet szok.

Niestety musimy przez to przejść, czym szybciej , tym lepiej , bo przed nami tylko lepiej…

Ja jestem prze szczęśliwa zobaczyłam dużo pięknych „pocztówek z przyszłości” … LUDZIE są piękni, pomimo wielu trudów idą.. wyciągają ręce do dobra, zachwyca ich radość ,inspiruje miłość , pomagają sobie.. mentalne kajdany spadają.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2019, 13:43:31 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #10 : Maj 14, 2017, 12:49:44 »

CZAS......

wstawiam , bo jest interesujące.... Uśmiech

Gaja pisze:
14 maja 2017 o 10:32

Kiara Podobno CZAS MA PRZESTAĆ ISTNIEĆ , dzięki czemu zaczniemy spokojniej egzystować . Nie wiem jednak kiedy to nastąpi , ale podobno w niedługim czasie . Chyba już niektórzy doświadczają tego fenomenu .
Pozdrawiam Cię Kiaro .

******



Dziekuję gaja za pozdro ,wzajemnie dużo radości Ci życzę… i wszystkim uczestnikom NTV.

Z tego co wiem czas nie przestanie istnieć w świecie materialnym bynajmniej , bo jego istnienie opiera się na powtarzalnych cyklach.
Czas jako taki nie istnieje w świecie czysto duchowym, tam wszystko dzieje się poza czasem , coś co dla nas jest chwila równie dobrze może być milionem lat w innym wymiarze.

Ludzie mieli być podniesieni do czasu poza czasem na czas tworzenia nowych warunków na ziemi, ale szczerze mówiąc ja nie wiem czy to jest już od 2012, czy dopiero się wydarzy… nie wiem.
Nie wiem , bo wszystkie zdarzenia rozgrywają się w naszej mentalności i dla niej są jak najbardziej realne, nie do odróżnienia jest w nich istota czasu.

Jednak myślę ,że to się jeszcze nie wydarzyło bo jesteśmy w trakcie osobistych ustawień naszych parametrów DNA, a ono jest decydentem wszystkiego co nas dotyczy.

Wymiar, albo przepływ czasu zmieni się zasadniczo , będzie wolniejszy jak zakończymy proces oczyszczania i korekt osobistych. Bo zmieni się nasze pojmowanie rzeczywistości przez rozszerzoną świadomość, którą faktycznie spokojne będzie mogła się skupiać na doświadczeniu wybranych tematów.

Czas .. to niezwykle ciekawa sprawa zależny jest również od istniejącego spoiwa dla kształtowanej materii w danym wymiarze.. czyli od 5 elementu , którym jest energia miłości.. jeszcze raz miłości, a nie energia seksualna. .. to naprawdę nie to samo.
Również pieniądze jako wymienne materialne elementy służące do codziennego życia jeszcze będą istniały, ale ich odpowiednikiem.. depozytem naszych możliwości będzie poziom naszej wewnętrznej energii… czyli nasz osobisty bank… to w skali indywidualnej.

Jasne jest ,że gdy spoiwem istniejącej materii staje się wyższa wibracyjnie energia miłości, wydłuża się znacznie czas jej istnienia ( w tym wypadku myślę o naszych ciałach fizycznych, ale też o wszystkich materialnych ciałach )w wyższej wibracji .

Nie tylko zmienia się długość życia materii ( co nas wszystkich czeka po momencie transcendencji) ale poprzez zmianę struktury siatki geometrycznej naszego ciała , również zmieni się jego wygląd fizyczny na piękniejszy, bardziej doskonały.

Ponieważ wracamy do pierwotnego kodu istnienia , uruchomimy w sobie mozliwość samoleczenia i samoregeneracji, oraz odtwarzania z osobistej matrycy życia naszych wszystkich organów i części ciała.

Ale do tego jest niezbędna ENERGIA….. oczywiście ta o wyższej wibracji, a zatem wszyscy upośledzeni fizycznie , którzy pokonują swoje trudności ( nie dali się zwieść opcjom religijnym, które zrobiły sobie z nich swoja 5 kolumnę do zakulisowej walki w imię dobra ich BOGA…. z LUDŹMI w których przebudziła się już świadomość) również odzyskają swoją pierwotną doskonałość we wszystkich aspektach, fizycznych i duchowych .. wszystko dziać się będzie na miarę osobistego rozwoju.

Jedna najważniejsza sprawa z tego co ja wiem i dane mi było zobaczyć …. Nasi ZAŚWIATOWI opiekunowie nie przewidują dla nas globalnej wojny, globalnych kataklizmów ni żadnych globalnych tragedii, wszystkie zmiany będą zachodziły w miarę spokojnie w wielkiej prostocie , bez spektakularnych cudów z nieba… pomimo że będą się działy CUDOWNE RZECZY.. to nie będzie szokujące, bo LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ BĘDZIE JE AKCEPTOWAŁA JUŻ INACZEJ.

Kiedyś Wam opowiem gdzie i jak.. dokonało się wczoraj objawienie i co było jego treścią…. jego skutkiem jest również decyzja o nie zasilaniu energią syntetycznej inteligencji… ich opcji JUŻ NIE MA w NOWYM DYSKU WIEDZY…

Oni wypalają już tylko tą energię, którą wyłudzają od LUDZI… ale nie istnieje już dla nich żadna możliwość przeniesienia się z nami do wyższego poziomu naszego życia.
Uwolnimy się od nich w sposób jak najbardziej naturalny bez wojny i depopulacji..
Nie będzie dehumanizacji CZŁOWIEKA, nie zaistnieje ich perfidny plan uwięzienia LUDZKIEGO MÓZGU I DUSZY w ciele robota…. którym włada program połączony z mózgiem CZŁOWIEKA.

Do tych perfidnych planów naszego zniewolenia przez naukę , technikę…. i technologie ,które zaistniało by na miliony lat NIE DOJDZIE, TEN PLAN SIĘ JUŻ NIE SPEŁNI!

I TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA DOMINACJI MATERII NAD DUCHEM
ORAZ KONIEC ŚWIATA DLA NIEWOLENIA CZŁOWIEKA PRZEZ SYNTETYCZNĄ INTELIGENCJĘ.

TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA WSZELKIEGO RODZAJU KŁAMSTWA I MANIPULACJI NASZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ!

TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH WŁADCZYCH ELIT….. TO DLA NICH JEST NAPRAWDĘ WIELKA TRAGEDIA…

A, gdzie jest czas...... w szybkości naszych myśli w koncentracji się na temacie... w zmianie przestrzeni... jednym słowem w NAS....

Kiara.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 19, 2018, 09:21:35 »

PROROCTWO Z PRZED 70 LAT DLA NASZYCH CZASÓW ..




Proroctwo Petera Deunova dotyczące końca naszej cywilizacji i początku Złotego Wieku na Ziemi.

Ostatnia Przepowiednia Petera Deunova

Znany również pod duchowym imieniu Beinca Douno, bułgarski mistrz Piotr Deunov (1864-1944) był istotą o bardzo wysokim poziomie świadomości, równocześnie nadzwyczajnym muzykiem, który przez całe życie był przykładem czystości, mądrości, inteligencji i kreatywności. Przez lata pozostawał blisko Sofii, gdzie mieszkał w otoczeniu licznych uczniów, jego blask obudził duchowość tysięcy dusz w Bułgarii, jak również w pozostałej części Europy.
Kilka dni przed odejściem do innego świata, był w głębokim medialnym transie, przekazał niezwykłe proroctwa w odniesieniu do naszych niespokojnych czasów, w których przyszło nam żyć, proroctwo o "końcu czasu" i nadejście nowego Złotego Wieku ludzkości.

Oto jego głęboko poruszające świadectwo. Jest tak aktualne i tak żywe, aż trudno uwierzyć, że te słowa zostały wypowiedziane prawie 60 lat temu.

* * *
„W miarę upływu czasu, ludzka świadomość przemierzyła bardzo długi okres mroku. Faza ta, którą Hindusi nazywają "Kali Yuga", jest o krok od zakończenia. Znajdujemy się dziś na pograniczu dwóch epok: Kali Yuga i Nowej Ery, w którą wkraczamy.

Stopniowa poprawa jest już widoczna w myśleniu, odczuwaniu i czynach ludzi, ale wszyscy wkrótce będą podporządkowani boskiemu Ogniowi, który oczyści i przygotuje ich w odniesieniu do Nowej Ery. Tak więc człowiek wzniesie się na wyższy stopień świadomości, niezbędny do wejścia do Nowego Życia. To jest to, co rozumie się przez "Wniebowstąpienie".

Kilkadziesiąt lat upłynie, zanim nadejdzie Ogień, który zmieni świat, przynosząc mu nową moralność. Ta ogromna fala pochodzi z kosmosu i zaleje całą ziemię. Wszyscy, którzy spróbują przeciwstawić się, zostaną porwani i przeniesieni gdzie indziej. Mimo, iż nie wszyscy mieszkańcy tej planety znajdują się na tym samym stopniu rozwoju, nowa fala będzie odczuwalna przez każdego z nas. I ta przemiana dotknie nie tylko ziemi, ale i całego kosmosu.

Najlepszą i jedyną rzeczą, jaką człowiek może teraz zrobić, to zwrócić się ku Bogu i zwiększyć swą świadomość, aby podnieść swój poziom wibracji, aby znaleźć się w harmonii z potężną falą, w której wkrótce się zanurzy.

Ogień, o którym mówię, który towarzyszy nowym warunkom oferowanym naszej planecie, odmłodzi, oczyści, zrekonstruuje wszystko: materia zostanie udoskonalona, wasze serca zostaną uwolnione od bólu, kłopotów, niepewności i staną się świetliste; wszystko będzie lepsze, wzniesione; negatywne myśli, uczucia i czyny zostaną strawione i zniszczone.

Twoje obecne życie jest niewolnicze, jak w ciężkim więzieniu. Zrozum swoją sytuację i uwolnij się od tego. Powiadam wam: wyjdźcie z więzienia! Zaprawdę przykro jest patrzeć na ogrom pomyłek, cierpienia i niezdolność do zrozumienia, gdzie leży jedyne prawdziwe szczęście.

Wszystko, co jest wokół ciebie, wkrótce zawali się i zniknie. Nic nie pozostanie z tej cywilizacji ani z jej przewrotności; cała ziemia zostanie wstrząśnięta i nie będzie śladu po tej błędnej kulturze, która utrzymuje ludzi pod jarzmem ignorancji. Trzęsienia ziemi są nie tylko mechaniczne, ich celem jest również rozbudzenie intelektu i serc ludzi, tak aby uwolnili się od swoich błędów i ich szaleństw, by zrozumieli, że nie są jedynymi istotami we wszechświecie.

Nasz Układ Słoneczny przemierza teraz region kosmosu, gdzie konstelacja, która została zniszczona pozostawił swój ślad, swój pył. To przemierzanie zanieczyszczonej przestrzeni jest źródłem zatrucia, nie tylko dla mieszkańców ziemi, ale dla wszystkich mieszkańców innych planet naszej galaktyki. Jedynie słońca są objęte na wpływy tego nieprzyjaznego środowiska.

Region ten nazywany jest "trzynastą strefą"; jego nazywa to również "strefa sprzeczności". Nasza planeta została zamknięta w tym regionie przez tysiące lat, ale w końcu zbliżamy się do wyjścia z tej przestrzeni ciemności i jesteśmy w punkcie osiągnięcia bardziej duchowego regionu, gdzie żyją bardziej rozwinięte istoty.

Ziemia jest teraz w następstwie wznoszenia się i każdy powinien się zmusić, by zharmonizować się z nurtem wniebowstąpienia. Ci, którzy nie chcą się podporządkować temu kierunkowi, stracą korzyść przychylnych warunków, które będą oferowane w przyszłości by mogli się wznieść. Pozostaną oni w tyle w rozwoju i będą musieli czekać dziesiątki milionów lat na przyjście nowej wznoszącej fali.

Ziemia, układ słoneczny, wszechświat, prowadzane są w nowym kierunku pod impulsem Miłości. Większość z was nadal uważa miłość za śmieszną moc, ale w rzeczywistości, to jest największa ze wszystkich sił! Pieniądze i władza są nadal czczone jak gdyby bieg twojego życia zależał od niech. W przyszłości wszystko będzie podporządkowane Miłości i wszyscy będą jej służyć. Ale to właśnie przez cierpienia i trudności, świadomość człowieka będzie przebudzona.

Straszliwe przepowiednie proroka Daniela napisane w Biblii odnoszą się do epoki, która się rozpoczyna. Będą powodzie, huragany, gigantyczne pożary i trzęsienia ziemi, które zmiotą wszystko. Krew obficie popłynie. Nastanie rewolucja; straszne wybuchy zabrzmią w wielu regionach świata. Tam, gdzie jest ziemia, nastanie woda, a tam, gdzie jest woda, ukarze się ziemia.

Bóg jest miłością; jednak mamy tu do czynienia z karą, jest to odpowiedź natury wobec zbrodni popełnianych od zarania dziejów przez człowieka przeciwko swojej Matce Ziemi.

Po tych cierpieniach, ci, którzy zostaną ocaleni, elity, poznają Złoty Wiek, harmonię i nieograniczone piękno. Tak więc utrzymujcie pokój i wiarę kiedy nadejdzie czas cierpienia i strachu, bowiem jest zapisane, że nie spadnie włos z głowy sprawiedliwych. Nie zniechęcaj się, po prostu podążaj swoją drogą samodoskonalenia się .

Nie masz pojęcia o imponującej przyszłości, która czeka na Ciebie. Nowa Ziemia będzie lada dzień. W ciągu kilkudziesięciu lat praca będzie mniej wymagająca, a każdy będzie mógł poświęcić więcej czasu na aktywności duchowe, intelektualne i artystyczne. Kwestia relacji między mężczyzną i kobietą zostanie ostatecznie rozwiązana w harmonii; każdy będzie miał możliwość podążania za swoimi aspiracjami. Relacje par będą oparte na wzajemnym szacunku.

Ludzie będą podróżować poprzez różne płaszczyzny przestrzeni, również przestrzeni międzygalaktycznej. Będą uczyć się ich funkcjonowania oraz będą w stanie poznać Boski Świat, by połączyć się z Głową Wszechświata.

New Era jest erą szóstej rasy. Twoim przeznaczeniem jest przygotować się na nią, by ją przyjąć i z nią żyć. Szósta rasa będzie powstawać wokół idei braterstwa. Nie będzie więcej konfliktu interesów osobistych; jedynym dążeniem każdego z nich będzie dostosowania się do Prawa Miłości. Szósta rasa będzie rasą Miłości. Zostanie dla niej utworzony nowy kontynent. Wyłoni się z Pacyfiku, tak że Najwyższy będzie mógł wreszcie ustalić Swoje miejsce na tej planecie.

Założyciele tej nowej cywilizacji, ja nazywam ich "Braćmi Człowieczeństwa", czy też "Dziećmi Miłości", będą niewzruszeni dla dobra i będą reprezentować nowy typ ludzi. Będą tworzyć rodzinę, jako jeden duży organizm, a każdy człowiek będzie stanowić organ w tym ciele. W tej nowej rasie, Miłość będzie manifestowana w sposób tak doskonały, że dzisiejszy człowiek może mieć tylko bardzo mgliste pojęcie o tym.

Ziemia pozostanie terenem korzystnym do walk, ale siły ciemności przystąpią do odwrotu i ziemia zostanie od nich wyzwolona. Ludzie widząc, że nie ma innej drogi, będą angażować się na drogę do Nowego Życia, wybawienia. W swojej bezsensownej dumie, niektórzy będą woleli do końca kontynuować życie, które Boski Porządek potępia, ale każdy z nich w końcu zrozumie, że ukierunkowanie świata nie jest zależne od nich.

Nowa kultura ujrzy światło dzienne, będzie opierać się na trzech zasadniczych podstawach: wzniosłości kobiety, wzniosłości łagodności i pokory, oraz ochronie praw człowieka.

Światło, dobro i sprawiedliwość zatriumfuje; to tylko kwestia czasu. Religie należy oczyścić. Każda zawiera cząstkę nauczaniu Mistrzów Światła, ale jest przesłonięta przez ludzkie niedoskonałości. Wszyscy wierzący będą musieli się zjednoczyć i porozumieć się z jednym mocodawcą, który stawia Miłość jako podstawę wszelkiej wiary, jakakolwiek by ona była. Miłość i Braterstwo jest wspólną podstawą!

Ziemia wkrótce zostanie zmieciony przez nadzwyczajne szybkie fale Kosmicznej Energii Elektrycznej. Za kilkadziesiąt lat istoty, które są złe i prowadzą innych na manowce, nie będą w stanie tego robić. Będą one zatem wchłonięte przez Kosmiczny Ogień, który pochłonie zło, które posiadają. Wtedy będą żałować, bo jest napisane, że "każde ciało będzie chwalić Boga". Nasza matka, ziemia, będzie pozbywać się ludzi, którzy nie akceptują Nowego Życia. Będzie odrzucać ich jak uszkodzone owoce. Wkrótce nie będzie możliwości reinkarnacji na tej planecie; włącznie z przestępcami. Tylko ci, którzy posiadają Miłość pozostaną.

Nie ma żadnego miejsca na ziemi, które nie jest zanieczyszczone krwią ludzi lub zwierząt; w związku z tym, musi zostać oczyszczona. A to dla tego, że niektóre kontynenty będą zanurzone podczas gdy inne będą na powierzchni.

Ludzie nie podejrzewają, przez jakie niebezpieczeństwa są zagrożeni. Nadal realizują swe daremne cele i poszukują przyjemności. W przeciwieństwie do ludzi, szósta rasa będzie świadoma godności swej roli i szacunku dla wolności każdej jednostki. Będzie ona odżywiała się wyłącznie z produktów z królestwa roślin. Ich idee będą miały moc swobodnego poruszania się, jak powietrze czy światło w naszych czasach.

Słowa "Jeśli nie narodzisz się na nowo" mają zastosowanie do szóstej rasy. Przeczytaj rozdział 60 księgi Izajasza, odnosi się on do przyjścia szóstej rasy, Rasy Miłości.

Po Cierpieniu, ludzie przestaną grzeszyć i ponownie wkroczą na drogę cnót. Klimat naszej planety zostanie zmodyfikowany i brutalne zmiany nie będzie już istnieć. Powietrze znowu będzie czyste, tak samo jak woda.

Znikną pasożyty. Ludzie będą pamiętać swoje poprzednie wcielenia i będą odczuwać przyjemność, że w końcu są uwolnieni ze swojego poprzedniego stanu. W ten sam sposób, jak ktoś pozbywa się pasożytów lub uschłych liści na winorośli, tak postąpią rozwinięte Istoty, aby przygotować ludzi do służenia Bogu Miłości.

Dadzą im dobre warunki do wzrostu i rozwijania się, i tym, którzy chcą ich słuchać, mówią: "Nie bójcie się! Jeszcze trochę więcej czasu i wszystko będzie w porządku, jesteś na dobrej drodze . Niech ten, który chce studiować Nową Kulturę, świadomie pracuje i przygotowuje się."

Dzięki idei Braterstwa, ziemia będzie błogosławionym miejscem, i to nie będzie czekać. Ale przedtem, zostanie zesłane wielkie cierpienie, by obudzić świadomość. Grzechy zgromadzone przez tysiące lat muszą być umorzone. Namiętna fala emanująca Z Wysoka przyczyni się do likwidacji karmy narodów. Wyzwolenie nie może być już dłużej odkładane. Ludzkość musi przygotować się do wielkich prób, które są nieuniknione i prowadzą do kresu egoizmu.

Pod ziemią, przygotowuje się coś niezwykłego. Rewolucja, która ​​jest wspaniała i całkowicie nie do pomyślenia wkrótce objawi się w przyrodzie. Bóg postanowił przywrócić ziemię, a On to zrobi!

To koniec pewnej epoki; nowy porządek zastąpi stary, porządek, w którym królować będzie Miłość na ziemi.

Zdjęcie za zgodą www.petardanov.com

http://www.eioba.pl/a/4w6h/proroctwo-petera-deunova-ostatnia-przepowiednia


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2018, 09:24:49 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 19, 2018, 20:21:10 »

KOLEJNE NOWINKI....




SKASOWANIE MATRYCY ASTRALNEGO PARKU... zwanego również MATRIX.

TO SIĘ JUŻ WYDARZYŁO DZISIAJ W NOCY... 18/19 09. 2018.

Raczej trzeba odróżnić dwa tematy... nasze energetyczne ciao astralne , które jest obecną formą dla ciała fizycznego, ale też nie pełnym "bankiem informacji"... To jest ciało , które zbudowane jest z energii wytwarzanej przez 3 pierwsze czakry...

1. czakrę życia
2. czakrę seksualną
3. czakrę mocy

Taka jest podstawa obecnego rozwoju i wiedzy, pozostałe czakry biorą udział w naszym życiu ale tylko do 50% maksymalnie, kto przekracza ten energetyczny pułap wychodzi ponad ciało astralne, zaczyna tworzyć ciało uczuciowe.. nazywa się to uwolnieniem z inkarnacji w III wymiarze... albo wyjściem z "KOŁA KARMY" .
To jedna kwestia.

Druga to tzw... PARK/ ASTRAL w którym jest mnóstwo fokusów.. poziomów energetycznych na ktorych pozostaje zgodnie ze swoją wibracją dusza powracająca po śmierci ciała fizycznego do świata energetycznego.
To druga kwestia.

Istotnie to jest pułapka "TWÓRCÓW KARMY"... bowiem III wymiar opiera się na niepełnej i sfałszowanej informacji płynącej do LUDZKICH mózgów ze specjalnie zaprogramowanego w tym celu pola energio informacyjnego , które blokuje nam pełny dostęp do pola morfogenetycznego, które jest depozytem prawdziwych wzorców życia.

Gdy mamy do dyspozycji TYLKO fałszywe wzorce nie jesteśmy w stanie zrealizować naszych zadań przed urodzeniowych już jako żyjący LUDZIE. Bo z powodu braku prawdziwej wiedzy ciągle nie uzyskujemy wystarczającej ilości energii na planie ziemskim.
Zatem jest wysyłana kolejna ISKRA ŻYCIA /DUSZA LUDZKA z nadzieją,że tym razem jej się uda.

Na tym polega "KOŁO KARMY" inaczej zwane MATRIX... JEDYNYM SPOSOBEM OPUSZCZENIA GO JEST PRZEŻYCIE ŻYCIA W SPOSÓB BARDZO PRAWY , ETYCZNY Z POZBYCIEM SIĘ STRACHU , ROZPALANIEM W SOBIE CORAZ WIĘKSZEJ WIBRACJI MIŁOŚCI.

TAM GDZIE JEST MIŁOŚĆ ... NIE MA STRACHU.... nie o seks oczywiście chodzi., bo to jest zupełnie inna energia.

Oczywiście władcy Astralnego Parku/ Matrixa są mistrzami oszustw ,zwodzą LUDZI mnóstwem fałszywych informacji , szczególnie perfidne jest wykorzystywanie naszych uczuć do zasilania swojej przestrzeni energią ściąganą od wyznawców religijnych "MIŁOŚĆ DO BOGA" i to WSZYSTKICH RELIGII!

Mam dla NAS WSZYSTKICH bardzo dobra informację związaną z MATRYCĄ "PARKU ASTRAL/ MATRIX "...

Dzisiaj w nocy Z 18. 09. na 19.09 2018. DEFINITYWNIE ZOSTAŁA WYGASZONA TA MATRYCA.... NIGDY WIĘCEJ NIE BEDZIE URUCHOMIONA... 3 X 6... przestało istnieć jako pułapka DUSZ.

Oczywiście jest to proces.. ale zupełnie krótki, związany z wolą akceptacji tej wiedzy przez naszą świadomość, wolną wolę i mózg.

Co to znaczy....

.1. wykasowanie wszystkich religijnych matryc

2.odcięcie PARKU ASTRAL/ MATRIX i jego założycieli władców od zasilania płynącego z Ziemi od LUDZI.

3.wykasowanie wszystkich fałszywych matryc informacyjnych w astralnym polu energio informacyjnym

4.. uwolnienie LUDZI z dotychczasowych zobowiązań karmicznych... czyli otworzenie wszystkich blokad karmicznych ASTRALU/ MATRIXA

Jednym słowem gdy nasza energia przeszła powyżej pola 6 czakry zostały zwolnione blokady mózg świadomość CZŁOWIEKA i kreacja rzeczywistości z fałszywych wzorców astralnych.

Powinniśmy wiedzieć iż tzw. TRZECIE OKO jest zarówno projektorem jak i skanerem naszej rzeczywistości...

To przez nie wyświetla się "film" naszego życia , który wygląda podobnie jak hologram , różnica jest jedynie w MOCY materializacji energii ( zagęszczeniu energii do twardości materii) , która tworzy obrazy i rzeczy naszej rzeczywistości.
Wszystko jest zgodne z wzorcami kreacji , ale nasza astralna projekcja ma przesuniecie kątowe i niedoświetlenie, oraz nie do energetyzowanie, co powoduje wszystkie zaburzenia trwałości( bardzo pomniejszony czas istnienia), oraz niepełne naświetlenie energią życia.

Samo tworzenie to bardzo obszerny i ciekawy temat.. na teraz tyle.

Zaczynamy wracać do prawdziwej wiedzy zdeponowanej w POLU MORFOGENETYCZNYM, zaczniemy w pełni korzystać z naszej anteny DNA oraz całości naszej energii życia.

Nie będziemy już z niej podstępnie okradani jak do tej pory i utrzymywani w oszustwie religii,władców politycznych i bankierów ,że tylko dzięki ich bankom i kredytom możemy jako tako.. egzystować.

Zobaczymy CO ... nam przyniosą kolejne 2 dni, bo to nie koniec tzw. "RADY BOGÓW".

Jednak i znowu nam się udało.... poziom energii magnetycznej w polu Ziemi osiągnął wystarczający poziom by uruchomić kolejny etap naszej ewolucji.

Malgorzata Kiara

********

Królestwo Astralne - Galaktyczna prasa wolna
Kraina astralna może być raczej skomplikowanym miejscem, a jako takie ma wiele różnych nazwisk. Nazywa się 4d, obszarem mentalnym, pustką, więzieniem, czyśćcem, i tam znajduje się całe niebo religijne. Niektórzy ludzie nazywają to również eteryczną sferą, chociaż jest to pojęcie, które często używamy do 5D. Niektórzy nazywają to "sferą duchową", choć niechętnie nazywam to tak dobrze, że astral może być całkowicie pozbawiony ducha.

Królestwo astralne może być czymkolwiek, co wierzysz, Twoje uprzedzenia wywierają na niego ogromny wpływ. Chcesz zobaczyć lśniące miasta światła, zobaczysz, że jeśli chcesz zobaczyć piekielne sfery, możesz to zobaczyć. Jeśli podejdziesz do astralu ze strachu, może stać się koszmarem. Twoje własne myśli są wyświetlane na astralnym, podobnym do ekranu filmu. Jeśli kiedykolwiek miałeś jasne marzenie, dokładnie to się dzieje. Jesteś w twojej małej części świata astralnego i możesz ją wybrać w dowolny sposób.

Może to wydawać się bardzo atrakcyjne, ale astralne doświadczenie jest ostatecznie puste. To tylko gra z iluzjami. Jest to w dużej mierze naśladowanie fizycznej sfery, ale nawet mniej substancji. Może to być ogromna rozrywka na drodze powrotnej do źródła, a ludzie często zostają bardzo pochłonięci w sferę astralną. Wiele rodzajów duchowości faktycznie skupia się na pracy z sferą astralną, a te są zalecane, aby być bardzo ostrożnym.


Jest wielu, którzy wierzą, że osiągnęli 5D, Celestial Realm, ale nigdy nie podnoszą się powyżej górnego astralu. Mają te wstępne wyobrażenia o tym, co ma wyglądać 5D, a przestrzeń astralna staje się tymi wstępnymi przekonaniami. To nic więcej niż budowanie fantazji, ale dla osoby, która naprawdę nie rozumie 5D, nie znają się lepiej. Oto co się stało z wieloma kanałami i duchowymi nauczycielami w tej chwili. Niezdolność do przejścia przez królestwo astralne jest tym, co trzyma ludzi uwięzionych w cyklu reinkarnacji.
Jeśli Świadome nie wzbudzi do 5D, iluzja separacji pozostaje i byt nie powraca do Stworzyciela, przynajmniej z ich ograniczonej percepcji. Otrzymują kolejną okazję, aby nauczyć się lekcji, których brakowało w poprzedniej inkarnacji.

5D jest jak nic, co kiedykolwiek widziałeś, to jest poza kolejnym fizycznym doświadczeniem. To nie jest coś, co widzisz, zapach, smak, słyszysz lub dotyk. To poza zmysły, poza przestrzeń i czas. To całkiem zdumiewające uczucie jedności. 5D jest Czystym Światłem. Jeśli chodzi o ciało fizyczne, to nie jest 5D. Umysł nie może wzbudzić powyżej górnego astralu, ponieważ sam umysł jest istotą astralną. Świadomość może iść gdziekolwiek, ale umysł nie może dostać się do 5D. Nie możesz myśleć ani wierzyć we 5D, dlatego poświęcaliśmy tyle uwagi, aby wyjść poza umysł. Dlatego cała praktyka medytacji koncentruje się na uspokojeniu umysłu, a więc bycie może czegoś więcej.

5D nie tworzy wspomnień, 5D jest albo częścią obecnej chwili, albo brakuje jej. Ty wiele tworzyć wspomnienia o 5D, ale zawsze są blado refleksje Rzeczywistości. W rzeczywistości nawet wspomnienia o sferze fizycznej są bardzo ograniczone, ponieważ postrzeganie jest tak ograniczone. Widzisz tylko malutką cząsteczkę tego, co się naprawdę dzieje, a na dodatek to twój umysł interpretuje tę małą część w mentalne poznanie, aby stworzyć pamięć. To tylko jednostronna historia, długa droga usunięta z pełnego doświadczenia. Jest tam repozytorium wspomnień na górnym astrale o nazwie Akashic Records i nie szukałem tam wyższej prawdy. Rozrywka może być, ale dla prawdy Boga, musisz podnieść ponad astralne w całości.

Wtedy istnieją astralne istoty, mentalne kreacje, które podjęły "własne życie". Religie często nazywają te demony osobników, chociaż jest też kilka religii, które czczą jednostkę lub jednostki jako "Boga" lub "bogów". Ponieważ ludzie są uwięzieni we własnych umysłach, te istoty mogą wydawać się dość potężne, ale to jest sztuczka. Mają tylko taką moc, że dajesz im, zwłaszcza ze strachu. Tego rodzaju przewrotna energia to smaczna przekąska dla astralnej istoty, a te emocje, które je podtrzymują. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał kłopoty z astralną istotą, zawsze masz aniołów, które pomogą Ci rozliczyć. Wystarczy poprosić o ich pomoc.

Dla kogoś, kto jest świadomością ledwo wzbudził się nad fizycznym sferem, astralne może wydawać się wolnością. Dla więźnia, który żył w małej klatce przez całe życie, jestem pewny, że większa klatka ma poczucie wolności. Prawdziwa wolność nie istnieje w sferze fizycznej ani też nie istnieje w astrale. Wolność jest Miłością równa Bogu równa Core Your Being. Wolność to zrozumienie na poziomie 5D, a Ty łączysz się ze sobą wszędzie tam, gdzie jesteś. Musisz tylko rozszerzyć swoją świadomość poza granice umysłowe, na które się trzymasz. Galaktyczna prasa wolna Brak praw autorskich, dzielenie się / edycja swobodnie.

https://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/the-astral-realm-the-galactic-free-press#.W6KXKnQFjW9.facebook



Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: KONIEC SWIATA ? CZY NOWA ERA LUDZKOSCI I ZIEMI?
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 23, 2019, 10:04:02 »

ZIARNO W ŚWIĄTYNI....



Nasz rozwój osobisty w cyklach rocznych porównywalny ma odniesienie do corocznie zbieranego plonu... ziarna... bo nasze "ziarno życia" zmienia się razem z etapami naszego życia..
Na kilka miesięcy deponujemy je w zakamarkach ŚWIĄTYNI... JEJ DUCHOWYM SPICHLERZU .. SERCU ... gdzie dokonuje się zmiana w postrzegania przez nas rzeczywistości... bo zmienia się nasz system wartości i zazwyczaj wzrasta poziom uczuć.. a tym samym stosunek do innych LUDZI , przyrody i Ziemi. Ludzie . również dojrzewają uczuciowo, mentalnie i fizycznie.

Kolejna wiosna.. to przebudzenie owej dojrzałości.. by mogła rozkwitnąć nowym pięknem.. zaowocować następnymi barwami życia.... BOSKI WZORZEC W NAS ZOSTAŁ PONOWNIE AKTYWOWANY....

A,zatem warto zadać sobie trud etycznego życia , napełnić je wspaniałością uczuć... by pięknieć dobrem, wzrastać szczęściem i płynąć na fali spełnionej radości...

Ta jesień 2019 jest szczególna dla nas, bo dała nam szansę korzystania z całości naszego DNA .. czyli już 02 luty 2020 .. rozpali w nas ogień przebudzenia z unikalną szansą wzrastania jako KWIAT ŻYCIA O UNIKALNYCH BARWACH I MOŻLIWOŚCIACH OWOCOWANIA DOBREM...

NIECH SIĘ STANIE........

"Warto zaznaczyć, że niegdyś pierwszy dzień jesieni był obchodzony bardzo uroczyście. Zgodnie z tradycją, zostawiano na polach kilka nieskoszonych kłosów, aby nie zostawić ziemi całkiem pozbawionej ziarna.

Reszta plonów była zamykana w świątyniach. Na kilka dni przed równonocą jesienną stawiano kielich z pitnym miodem przed posągiem boga wojny i urodzaju – Świętowita.

Jeżeli napój pozostawał nietknięty, uznawano to za wróżbę obfitych plonów. W pierwszy dzień jesieni ludzie dziękowali także bóstwom za plony, prosili o urodzaj w następnym roku i organizowali różne zabawy. "

******



Kalendarzowa jesień – 23 września

Warto zaznaczyć, że niegdyś pierwszy dzień jesieni był obchodzony bardzo uroczyście. Zgodnie z tradycją, zostawiano na polach kilka nieskoszonych kłosów, aby nie zostawić ziemi całkiem pozbawionej ziarna. Reszta plonów była zamykana w świątyniach. Na kilka dni przed równonocą jesienną stawiano kielich z pitnym miodem przed posągiem boga wojny i urodzaju – Świętowita. Jeżeli napój pozostawał nietknięty, uznawano to za wróżbę obfitych plonów. W pierwszy dzień jesieni ludzie dziękowali także bóstwom za plony, prosili o urodzaj w następnym roku i organizowali różne zabawy.


https://wiadomosci.wp.pl/pierwszy-dzien-jesieni-i-rownonoc-jesienna-23-wrzesnia-2019-dzis-rozpoczyna-sie-kalendarzowa-jesien-kiedy-kolejna-zmiana-pory-roku-6426637563332737a?fbclid=IwAR1zIHfUi7WJvnkLjWmdmnyLP9Kj_gTShoiQqXrA5aTiak0svDLgF3hlij8

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2019, 10:12:48 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

siyah hkcz fallcraft watahacienia polskierpg