Strony: [1]

TERAZ POLSKA.......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
TERAZ POLSKA.......
« : Styczeń 30, 2015, 03:11:57 »

DLACZEGO TERAZ POLSKA...?

blu.... jeżeli mamy rozwiązać całą zagadkę związaną z bazami kosmicznymi w Polsce .... Mrugnięcie i cywilizacjami z nimi połączonymi , temat musimy potraktować całościowo jak książkę z różnymi rozdziałami , a nie jak pojedynczą nowelkę.
Powinno się wyjaśnić wszystko , po kolei i przedstawić związek ze sobą.
Natomiast można też rozwinąć poszczególne tematy w wydzielonych wątkach.

Jestem za takim rozwiązaniem, obecny czas jest czasem łączenia , a nie dzielenia informacji.

Wyjaśnię tylko dlaczego teraz Polska.....

Chodzi o czasowe ustawienie kosmiczne ziemi w stosunku do gwiazdozbiorów oraz stymulację energetyczną określonych punktów w określonym położeniu geograficznym.
Punkty te na ziemi zlokalizowane są TERAZ w Europie i Polsce, odpowiadają lokalizacji aktywnych energetycznie głównych miejsc Europy.

Ponieważ cofnęliśmy się do ustawienia aktywności ziemi od punktu zero/ 12h na zegarze i pokrycia osi ziemi z równikiem galaktycznym , rozpoczynamy IV wymiar od 1 ćwiartki okręgu czasu. Ona zaś odpowiada lokalizacji w Europie w większości istotnych punktów ( szczególnie I czerwona czakra życia , Czakram na Wawelu), energetyczne serce ziemi, zlokalizowane jest na północy Polski. Jego wibracja drgań ma wpływ na całokształt , szczegulnie decydujący w Epoce Serca w którą TERAZ weszliśmy.

Wracamy również do pierwotnej wibracji pradzwieku A....w strojeniu 432Hz , który jest naszym naturalnym rytmem życia.

Bowiem wprowadzone przez Rokefelera 440 Hz zaburza nasze życie powodując choroby łącznie z rakiem i niemożliwość zestrojenia się ziemi z kosmicznym rytmem ewolucji wszechświatów.

https://monamornak.wordpress.com/2013/12/05/63-wezownik-13-gwiazdozbior-30-11-17-12sfera-niebieska-gwiazdozbiory-a-znaki-zodiaku-12-12-data-gregorianska-zodiakalnameska-i-13-13-2013-alegoryczna-data-zenska-czyli-dzi/


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2015, 03:15:06 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zapresentojswojefora twojareklama watahafarkas asdfas poradniki