Strony: [1]

Regulamin Forum

  • Arcykapłan
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 15
  • Zobacz profil Email
Regulamin Forum
« : Styczeń 03, 2009, 23:52:26 »

Forum KOD PESZER ma jedno podstawowe zadanie - przekazać wiedzę ukrytą za symboliką znajdującą się w Biblii.

Jest to bardziej czytelnia niż forum dyskusyjne, chodzi bardziej o to aby przyswoić wiedzę a nie dyskutować i podważać to co zostanie tutaj odkowane. Za całość PRZEKAZU tutaj jest odpowiedzialna Kiara, do niej należą wszelkie decyzje i jej głos jest ostateczny. Demokracja nie ma tutaj zastosowania. Nie będa tolerowane głupie zaczepki lub nie uzasadniona krytyka bądź bezsensowne czepianie się. To forum powstało w jednym celu i on będzie tutaj realizowany w pełni. Apelujemy o kulturalne zachowanie oraz przestrzeganie ogólnie przyjętych norm. Wolno krytykować chrześcijaństwo tutaj oraz wykazywać błędy jakie popełniło i popełnia nadal (jedno z przesłań forum) -to forum jest miejscem dla ludzi o otwartych umysłach.

NAUCZENI TYM, ŻE KOMENTOWANIE PRZEZ WIELE OSÓB KONTROWERSYJNEGO TEMATU KOŃCZY SIE KŁÓTNIĄ ZAWSZE - OŚWIADCZAMY, ŻE KOMENTOWAĆ ORAZ ZADAWAĆ PYTANIA MOŻNA TYLKO W WĄTKU DO TEGO PRZEZNACZONYM!


WSZYSTKIE TEKSTY , KTÓRE NIE SĄ PRZEDRUKAMI Z  INNYCH ŹRÓDEŁ SĄ PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ AUTORKI  , STRZEŻONE SĄ PRAWEM AUTORSKIM, MOŻNA Z NICH KORZYSTAĆ NIE ZAROBKOWO, W CZĘŚCIOWYCH PRZEDRUKACH NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z AUTORKĄ BY UZYSKAĆ JEJ ZGODĘ NA  UŻYCIE W INNYCH  PUBLIKACJACH.

PRZY KAŻDYM PRZEDRUKU  NALEŻY PODAĆ AUTORA I  ŹRÓDŁO POCHODZENIA TEKSTU.

W CELU UŻYCIA DO INNYCH CELI NALEŻY SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z AUTORKĄ.

Kiara.


Kolor czerwony jest zarezerowany dla Administracji.

ADMINISTRATOR
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2015, 20:21:25 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

regnum osteria devilssoldiers the-world-is-magic polskiserwerfreeplay