Strony: 1 [2]

ORMUS....

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: ORMUS....
« Odpowiedz #15 : Listopad 11, 2015, 10:34:15 »

Trochę mnie to ubawiło .... ale zrozumiałam sens tekstu i wielką logikę istnienia w którym ZAWSZE inspiracja i przyciąganiem jest ASPEKT ŻEŃSKI..... JEDNA WIODĄCA KOBIETA !!!!  Buziak Buziak
 I NIC TEGO NIE ZMIENI , BO TAKA JEST ZASADA. Buziak


Manipulowanie ORMUSów
przez Barry Carter
ORMUSy różnią się w sposób zasadniczy od ich "zwykłych" odpowiedników metalowych. W pewnym sensie może to być uważane za równolegle do elementów metalowych w okresowym. Co odróżnia tę formę materii od "zwykłej" materii że ORMUSy są w stanie wysokim wirowania. Oznacza to, że atomy obracają się szybciej niż w przypadku zwykłych węgla. Ten wysokiej wirowania ciągnie chmurę elektronów w kierunku jądra atomu, coś jak lód łyżwiarz ciągnięcie ramiona w celu zwiększenia tempa jej spin.

Jak te elektrony bliżej jądra są w pary w to, co nazywa się "pary Coopera" elektronów. (Cooper parowanie zjawisko nosi nazwę jednego z panów, którzy otrzymali nagrodę Nobla za odkrycia.) Elektrony te, gdy są Cooper sparowane, nie są już dostępne dla zwykłego klejenia wspólna elektronów pomiędzy różnymi elementami. Oznacza to, że nie mogą już tworzyć zwykłe związki chemiczne.

Metody zostały opracowane w celu konwersji metalu do ORMUSów. W ten czy inny sposób metody te indukują wysoki stan wirowania i parowanie Cooper elektronów w poszczególnych atomów lub okrzemek. Jest również możliwe, aby przekształcić ORMUS metalu przy użyciu różnych metod.

Każdy z elementów, które mogą być przekształcone w taki sposób, aby ich właściwości poszczególnych żywiołów poprzez przejścia z metalu do ORME i ponownie metalu. Niektóre z tych właściwości są wspólne zarówno do stanu metalicznego i stanu ORMUS. Na przykład, rod m-państwo daje wody lepkości. Jest to również prawdziwe w odniesieniu do postaci metalicznej - wodorotlenek rodu. Ponadto, wydaje się, że rod użyteczny jako katalizator w stanie ORMUS oraz w stanie metalicznym.

Ponieważ te elementy trzymają się ich tak mocno, że elektrony zwykłych metod spektrograficznej ich identyfikacji po prostu nie działają. Jedynym sposobem, obecnie wiemy do ich identyfikacji jest uruchomienie spektrograficznej analizę próbki ORMUS kandydata, a następnie przekształcić go metalu i ponownie uruchomić spektrograficznej analizy. Jeżeli pierwsza analiza nie wykazuje spektrograficznej metalu, a drugi pokazuje metalu następnie zidentyfikowaliśmy element ORMUS.

Choć te elementy nie tworzą związki chemiczne, które są związane wymiany elektronów, oni wydają się być zaangażowane w związki chemiczne w jakiś specjalny sposób. I uważają, że należy się spodziewać, że będzie występować w dowolnej substancji chemicznej, która nie może być syntetyzowany. Chlorofil byłoby Przykładem tego typu związku. Rozumiem, że "tajne" składnik chlorofilu jest formą ORMUS miedzi.

Ponieważ elementy te nie są połączone wspólnymi elektronów, jak mogą one być połączone? Wiem, że z dwóch rodzajów obligacji, które mogą mieć zastosowanie.

Wszystkie te koncepcje są omawiane w większej głębokości w wykładach Hudsona, w artykule zatytułowanym "Gary'ego Paranormal Obserwacje struktury ORME Atomowej". Zasoby te można znaleźć na stronie:

http://209.17.143.141/ormus/

Nadprzewodnictwo jest właściwością niektórych substancji, które są w specjalnym stanie kwantowym nazywany Kondensat Bosego-Einsteina (BEC). BEC jest duża grupa atomów, które zachowują się jak jeden atom ze względu na ich samopoczucie we wspólnym państwie. W przypadku ORMUSy ich nadprzewodzące charakter wytwarza pole energetyczne wokół każdego atomu. To pole energii nazywa się pole Meissnera. Rezonans pole Meissnera pary pojedynczych atomów Orme do punktu, w którym wielu atomów może działać jak jeden atom. Sprzężenie między atomami Orme rezonansu pozwala na wykonywanie rodzaj chemii cienia na nich.

Wydaje się, że istnieją różne stopnie ORMEishness. ORME okrzemki może mieć wszystkie elektronów w pary lub może posiadać tylko część elektronów w pary. Jeśli masz okrzemek Orme, który jest częściowo sparowane to zostawić kilka elektronów dostępne dla tradycyjnego klejenia elektronów z innymi elementami. Ten ORME okrzemek będzie jedną nogą w świecie ORMUS i jedną nogą w metalowym świecie. Możesz użyć tych częściowych Ormes manipulować pełne Ormes chemicznie.

Wyobraź sobie, że chcesz, aby zebrać wszystkie luźne męskie psy w Twoim mieście. To może być trudne, aby ścigać ich wszystkich indywidualnie, ale nie może być prostszy sposób to zrobić. Można znaleźć sukę w upale i użyć znanego własność samców do ich zbierania. Można by umieścić sukę na smyczy i prowadzić ją przez miasto i wkrótce będzie wiodącym wszystkie luźne samców wokół zbyt. Te male psy nie są na smyczy, ale przyciąga do suki i pójdą ci, bo jesteś jej liderem.

W podobny sposób możemy zrobić chemię na częściowe ORME i korzystać z częściowego ORME prowadzić pełne Ormes wokół.

Jest jeszcze inny rodzaj więzi, które widzieliśmy w tych ORMUSy. Ponieważ te elementy są stymulowane przez ruch w stosunku do pola magnetycznego, a od pola magnetyczne są wszędzie, wydają się szukać sytuacji, w ​​których są one zabezpieczone przed przemieszczaniem się w stosunku do pola magnetycznego. Każdy rodzaj małej przestrzeni będzie ograniczyć ruch w stosunku do pola magnetycznego. Zasada ta może być stosowana do manipulowania nimi. Można poruszać się płyn zawierający ORMUSów w stosunku do magnesu i zapewnić szczelne miejsca dla nich, aby przejść do, a tym samym ich złapać.

Wierzymy, że proste metody do chemicznego skoncentrować ORMUSów z wodą, które są opisane w dokumencie ORMUS na http://www.lyghtforce.com/WhiteGold/ormus.htm również korzystać z tej drugiej zasady. Atomy sodu przewidziane z ługu wydaje utworzenia klastra trzy atom lub trójkąt. Wierzymy, że ta trójkątna cząsteczka zapewnia miły mocno wygodną wewnętrzną przestrzeń dla ORME ukryć w. Podobne cząsteczki pierścieniowe wykonane z węgla, tlenu i chloru były również wykorzystywane do wychwytywania i chemicznie manipulować ORMUSów.https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.subtleenergies.com/ormus/&prev=search
Zapisane
Strony: 1 [2]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahazlotegokla cheops nilat rl-pekin forum