Strony: [1]

CEL ISLAMIZACJI EUROPY.......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2384
 • Zobacz profil
CEL ISLAMIZACJI EUROPY.......
« : Listopad 12, 2015, 11:18:01 »

INWAZJA ISLAMU......... CO TO JEST I O CO W TYM CHODZI...... Coś??

ISLAM..... najmłodsza religia po pierwsze i najważniejsze dewaluująca wypracowane wartości , poniżająca ludzi i uzurpująca sobie bezwzględną władzę nad kobietami. Odbiera im wszystkie prawa i równa kobietę ze zwierzęciem.

Inne religie monoteistyczne przechodziły ten stan może nie aż tak drastycznie , a może podobnie jednak teraz nie ośmielą się w państwach europejskich na takie traktowanie kobiet. Doszło już w Europie i poza nią do niebezpiecznego dla systemu i pewnych opcji i momentu, czyli osiągnięcia harmonii miedzy aspektem żeńskim i męskim.

Ta równowaga wprowadza nas w stan harmonii wewnętrznej , ona otwiera nam "WROTA ZIEMI OBIECANEJ".... czyli nowego wymiaru życia i nowej wiedzy.

Są na ziemi i w kosmosie TYLKO DWA RODY.... tylko dwa i naprawdę nie ma więcej, pomimo iż ras kosmicznych jest wiele.

Pierwszy RÓD ( ROD... CZERWONY WIR, CZERWONA TARCZA...), to ród aspektu żeńskiego,( tu należy zrozumieć iż są w nim zarówno kobiety jak i mężczyźni, u których decydująca jest aktywność prawej ,żeńskiej półkuli mózgowej. Ona powoduje tworzenie się w człowieku osobowości z dominacją cech duchowych nad fizycznymi.,żeński aspekt ma wyższą wibrację niż osobowość męska, męski aspekt ma większą moc sprawczą niż osobowość żeńska. Świat tworzony przez dominację wibracji aspektu żeńskiego opiera się o zasadę WŁADANIE DUCHA NAD MATERIĄ . Kolebką tego RODU jest Euro, Azja, a sercem energetycznym tej przestrzeni jest POLSKA.... tak nasze ziemie, mają niezwykłą wartość ponad materialną.

Drugi RÓD ( RÓD OSOBOWOŚCI MĘSKIEJ .... NIEBIESKI WIR , NIEBIESKA TARCZA...) to ród z dominacją aspektu męskiego ( są w nim zarówno mężczyźni jak i kobiety , u których decydująca o ich osobowości jest bardziej aktywna męska lewa półkula mózgu) Ona powoduje określony sposób myślenia i reagowania na wszystko co nas otacza.
W tym typie osobowości dominuje bardziej materialistyczne podejście do całokształtu życia.Doskonałe kopiowanie funkcji i możliwości duchowych i przenoszenie ich na materialne , techniczne urządzenia. To jest tworzenie świata materialnego w którym duch jest uzależniony od materii.

Ta charakterystyka powinna przybliżyć nam zrozumienie odmienności obydwu RODÓW ale również fakt , że doszliśmy do momentu połączenia ich , bo jest to JEDYNA opcja otwierająca nam drogę dalszego poznawania , dalszej ewolucji.

Jednak nie wszyscy chcą by ona zaistniała, nie wszyscy są gotowi na tak radykalne zmiany. Bowiem to, co było i jest teraz przestanie istnieć.... przemieni się jak gotująca się woda w parę..... zmieni swój stan skupienia ale również rozszerzy swoje możliwości, otworzy nowe perspektywy.

Co zniknie.... po pierwsze religie i obecny system władzy , po drugie , a może po pierwsze cywilizacja kosmiczna , która jest syntetyczną inteligencją. Ona zawładnęła mózgami LUDZI bardzo skomplikowaną i nie znaną nam w tym czasie technologią. Ona stworzyła system nieprawdziwej religii ,którym zastąpiła dawną wiedzę mądrości ŚWIĄTYNI... uzależniła i podporządkowała sobie LUDZI. Te byty znając technologię tworzenia hologramów w mózgach LUDZI bez problemu podają się za Boga. Wykorzystują brak wiedzy CZŁOWIEKA oraz nieumiejętność identyfikacji prawdy.
Sprzedają nam naszą technologię z przyszłości za podporządkowanie się ich dyrektywom i władzy. Podają się za niezwykle rozwiniętą cywilizację kosmiczną....
Emotikon smile
a, tak naprawdę są tylko technologiom której istnienie jest uzależnione od czerpania energii niskiej wibracji od CZŁOWIEKA.

Niestety większość ludzi nie jest w stanie zaakceptować tej wiedzy ,zrozumieć iż nasza bieda .. w całokształcie istnienia jest spowodowana WYŁĄCZNIE przez ich plany utrzymywania LUDZI na niskim poziomie rozwoju duchowego, moralnego w ciągłej walce i niezgodzie miedzy RODAMI ... kobiecością i męskością.

Najbardziej czysta genetycznie linia rodowa aspektu żeńskiego jest na naszych polskich terenach, to SŁOWIANIE , a bardziej prawdziwa nazwa to WANDOWIE , dlaczego, napiszę w kolejnym poście.
Najbardziej czysta linia rodowa aspektu męskiego to ŻYDZI , tu też wymaga to szerszego wyjaśnienia w kolejnym poście, ale tak jest.

Połączenie tych dwóch opcji stworzy zupełnie nową wspanialszą jakość i otworzy nam tak długo oczekiwane możliwości.

Zablokowanie naszej ewolucji można osiągnąć na kilka sposobów , które znamy z naszej długiej i krwawej historii.

Pierwszy z nich , to usiłowanie dokonania całkowitej eksterminacji linii DNA jednego z rodów niosących w sobie możliwości i szanse dokonania tego aktu.
Znamy je z bardzo długiego okresu mordowania i palenia na stosach kobiet o wyjątkowych predyspozycjach ale i całych grup ludzi , które dzięki własnemu rozwojowi otworzyły w sobie duchowe możliwości , przekazywały dawną wiedzę....np. KATARZY. to Ród aspektu żeńskiego.

Taka sama historia dotyczy RODU aspektu męskiego, to Żydzi przez tysiąclecia byli mordowani i prześladowani, chodziło , o całkowite zniszczenie ich DNA . Oni są gwarantem obecnych zmian, wyeliminowanie, lub zablokowanie jednego z elementów , uniemożliwi nam zrealizowanie tego procesu.

Zatem jesteśmy sobie nawzajem bardzo potrzebni, wręcz niezbędni, trzeba o tym wiedzieć by zrozumieć całokształt tej historii. By wiedzieć dlaczego tak bardzo są zniesławiani Żydzi . Dlaczego tworzona jest tak wielka propaganda nienawiści wokół nich. To są naprawdę normalni ludzie jak wszyscy inni na ziemi, zastraszanie zaszczuwanie ,ich tworzenie nienawiści, brak wiedzy o nich i zrozumienia ich osobowości stworzył przez wieki wokół nich atmosferę zawiści i nienawiści, a w środ nich mur sekretności za którym chcą się skryć przed tymi negatywnymi nurtami.

Zniesławianie, prowokacja do przeróżnych niechlubnych działań, zmienianie prawdziwej historii przez zastępowanie jej fałszywymi relacjami spisywanymi w oparciu o prawdziwe zdarzenia, , to metody stosowane do dzisiaj. Niszczy się i ukrywa prawdziwą historię , zastępując ją sfałszowanymi relacjami, które mają w sobie tylko część prawdy , jednak dla przeciętnego człowieka są prawdziwe, bo nie zna innych.

Takie są nasze dzieje oparte na manipulacji faktami w których po pierwsze odbiera nam się prawdziwą wiedzę o nas LUDZIACH i naszych możliwościach ewolucyjnych, po drugie o naszym gwiezdnym pochodzeniu , celu pobytu na ziemi i jej roli w stosunku do nas.

cd.....


Kiara
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2015, 11:46:02 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2384
 • Zobacz profil
Odp: CEL ISLAMIZACJI EUROPY.......
« Odpowiedz #1 : Listopad 13, 2015, 11:44:22 »

INWAZJA ISLAMU......... CO TO JEST I O, CO W TYM CHODZI...... Coś??

Cd.....

Islam ... religia, a raczej ideologia, która traktuje wszystko co nie jest nią za swojego wroga. Dąży siłą do podporządkowania sobie kultury i ludzi na całej ziemi, uważa , że TYLKO on ma prawo do ustanawiania zasad życia.

Ideologia islamu po pierwsze i najważniejsze zdominowała, zniszczyła prawa kobiet , a pozycję kobiety i dziecka w społeczeństwie uważa za równą ze zwierzęciem.

Wprowadzenie islamu do Europy jest wprowadzeniem wojny ideologicznej między aspektem żeńskim i męskim. To dzięki tej ideologii i ludziom reprezentującym ją, rola kobiety w społeczeństwie ma być obniżona do rangi domowego zwierzęcia.

Islam ma cofnąć rozwiniętą kulturę białego CZŁOWIEKA i pozycję społeczną kobiety do czasów ciemnych wieków w których kobieta nie była traktowana jako CZŁOWIEK , a jedynie jako prokreacyjne zwierzę, służące zaspakajaniu przyjemności mężczyzny.

To bardzo niebezpieczne posuniecie polityczne, światowych opcji władzy , którym zagraża wysoka pozycja kobiety w Europie , prowadząca do możliwości dokonania ewolucji duchowej.

Komu i dlaczego zagraża wysoki status kobiet, oraz harmonia miedzy kobietami i mężczyznami? KTO, opiera się na ciągłym stymulowaniu walk między nami .... kto z tego najbardziej czerpie zyski?

Wiadoma sprawa .. po pierwsze religie TO ONE CAŁY CZAS WYNOSZĄ NA PIEDESTAŁ ROLĘ MĘŻCZYZNY W ŚWIĄTYNI, PONIŻAJĄ I DEGRADUJĄ ROLĘ KOBIETY, POMIMO IŻ W OCZACH STWÓRCY OBYDWA ASPEKTY MAJĄ TĄ SAMĄ WARTOŚĆ ..... RÓŻNIĄ SIĘ TYLKO ROLAMI PRZEZNACZENIOWYMI W ŻYCIU.

Wykorzystano więc najbardziej prymitywny i władczy islam żeby zniszczyć wypracowaną europejska kulturę i ponownie wprowadzić wojnę między już pogodzonymi i szanującymi się płciami.

Jednak globalne wprowadzenie islamu na ziemi ma drugie ukryte dno w tej historii....

Nasze DWA RODY , które reprezentuje w dokonaniu się ewolucji , kobieta Europejka ( symbolika różowa ) i mężczyzna Żyd ( symbolika niebieska) muszą się połączyć miłością i wzajemnym szacunkiem,to może się dokonać WYŁĄCZNIE wówczas gdy OBYDWA elementy wezmą udział w tym procesie.

Islamizacja Europy i świata niesie w sobie drugą niebezpieczne przesłanie z którą islamiści wcale się nie kryją, wręcz jest ich hasłem podboju świata... to PO PIERWSZE WYMORDOWANIE WSZYSTKICH ŻYDÓW.

To bardzo niebezpieczna ideologia kolejnego holokaustu tej grupy etnicznej, wspierana ukrycie przez system propagujący islamizację świata na tak wielką skalę , ona ostatnio nam się objawiła bardzo intensywnie.

Dlaczego Żydzi są tak znienawidzeni , dlaczego od tak długiego czasu istnieje propaganda na wielką skalę o ich wyjątkowym źle, perfidii chciwości i podłości... pomimo że jako grupa etniczna wcale nie są tacy. Oni są bardzo pracowici , o czym świadczy zbudowanie Izraela jako państwa w tak krótkim czasie i osiągnięcia naukowo techniczne tej grupy.

Otóż ten Bliskowschodni RÓD ( ród Abrahama z UR,bo wówczas nie było narodu) ma za zadanie wypracować tak swój rozwój etyczno moralny , by zasady prawości i godności życia stały się wyznacznikiem życia tej grupy ( reprezentującej aspekt męski, "niebieską linię"), bowiem to oni mają za zadanie wypełnić przeznaczenie połączenia się z RODEM ( reprezentującym aspekt żeński , różową linię ) , Euro-Azjatyckim. Jego "energetyczne serce" jest w Europie ... na naszych Polskich terenach.... ( dlatego ziemie polskie mają tak wyjątkową wartość ponad materialną), ten moment połączenia rodów właśnie nadszedł. Obydwa są gotowe do wypełnienia przeznaczenia TU i TERAZ w trakcie naszego życia może się to stać.

Jesteśmy sobie niezbędni zarówno MY IM, POLACY ... jak i ONI , NAM ŻYDZI.

W zaistnieniu całokształtu ewolucji NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ ŻADNEGO Z ELEMENTÓW, bo ona wówczas nie zadzieje się.

Są również dwa pierwiastki w przyrodzie w każdym z nas , umożliwiające swoją reakcją zrozumienie tego skomplikowanego procesu energetyczno chemicznego ..
ROD .. aspekt żeński i IRYD ... aspekt męski, gdy dochodzi do harmonijnej współpracy miedzy nimi zachodzi reakcja zmiany metalicznej/ materialnej w mono atomowe nadprzewodniki znikające z pola widzenia naszego wymiaru.

Człowiek jest TYLKO wyższym, bardziej skomplikowanym aspektem tego procesu i tej reakcji.
Ona nie zaistnieje gdy pojawia się miedzy ludźmi walka i nienawiść, gdy wprowadzony jest do niej wrogi element ( w tym wypadku islam) zaburzający ten piękny i skomplikowany proces.

Ludzie, szczególnie związani z ezoteryką i szeroko pojętym rozwojem duchowym, powinni wiedzieć, że nienawiść jest bardzo negatywną emocją, efektywnie blokującą ich możliwości rozwojowe.
Emanowanie jej na Żydów ( co dzieje się bardzo intensywnie w tych grupach) nie świadczy o rozwoju duchowym takich ludzi, a, o ich małości, braku uczuć i harmonii wewnętrznej, o braku wiedzy i daniu wprowadzania się manipulacją informacyjną w nisko wibrujące przestrzenie.

Ludzie sączący z siebie nienawiść do innych , rozpowszechniający niesprawdzone informacje na temat innych osób , mają przed sobą bardzo daleką drogę do wewnętrznej harmonii i wysokiej wibracji, do osiągnięcia swojej doskonałości.
A, szczególnie to środowisko powinno mieć wyższy poziom zrozumienia różnych niezbędnych doświadczeń stymulujących rozwój duchowy indywidualności i grup.

WIEDZA.... to nie ilość przeczytanych książek, nie ilość zaliczonych kursów, nie ilość dyskusji i wybujałość mózgu..... WIEDZA ... to trudne doświadczenia życiowe i ciągła korekta decyzji prowadzących do doskonałości przez tworzenie dobra dla siebie i innych ludzi.

I nic więcej.... bo naszym celem jest tworzenie dobra na ziemi, wibracją dobra podnoszenie wibracji ziemi , by mogła się zamanifestować lepsza jakość życia dla nas i przyszłych pokoleń.

Czy, czyny islamistów tworzą dobro...... czy powinniśmy akceptować i propagować tą ideologię ?

Niech każdy odpowie sobie sam.

Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

donia piraci dlawtajemniczonych junijuly2013 sod