Strony: [1]

MIŁOŚĆ...... i jej energia cudow !

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2384
 • Zobacz profil
MIŁOŚĆ...... i jej energia cudow !
« : Kwiecień 20, 2016, 02:21:11 »

Dokument NSA  ujawnia działanie przeciwko LUDZKOŚCI.

https://www.youtube.com/watch?v=dyjw17UnvFs

 I co z tego.... i nic !

My mamy silniejszą broń !

Jeszcze nikt jej nie pokonał!

No, to czemu służy ten spektakl..... zaprezentowany publicznie?

Poinformowaniu LUDZI że od dawna sa królikami doświadczalnymi, że nie mamy nic do powiedzenia, że na wszystkich możliwych polach została opanowana nasza wolność?
Że elita ma antidotum na wszystko , a my nie dysponujemy żadną formą obrony i nic nie możemy... chodzi im o przekazanie nam info....... jesteście bezsilni, władamy wami..... :lol: :lol: :lol:
Emotikon gasp

O, NIE! nic z tego, to jest dowód że im się nie udało, przejąć LUDZKOŚCI, że oni sa bezsilni, dlatego się odkrywają.
MY LUDZIE mamy niesamowitą broń , której oni w żaden sposób nie mogą pokonać..... SĄ TO NASZE UCZUCIA!

Ich energia , ich wibracja nas chroni , tworzy pole ochronne wokół CZŁOWIEKA którego nie jest w stanie przejść żadna niższa wibracja , wszystko w tym polu ulega spaleniu.

Wiecie jak im padł CERN wsadzili do akceleratora wydzieloną czysta cząstkę miłości i poddali ją bombardowaniu niską wibracją.... :lol: myśleli że ją zniszczą ,że znajdą sposób na to.... a, ona stworzyła tak ogromne pola miłości że cała ta maszyna im się rozwaliła od tej wibracji, nie wytrzymała energii miłości najmniejszej cząstki! Tyle mogą cyborgi i cała ta sztuczna inteligencja.

Jak się bronić przed nimi, jest bardzo prosty i skuteczny sposób , nie żadna technologia ( szukajcie wszystkiego w prostocie) zwyczajnie skupić się mentalnie na słowie MIŁOŚĆ..... powtarzajcie je wielokrotnie tak byśmy stali się cali energią miłości, by każda nasza komórka nią emanowała. Zacznijcie ćwiczyć od kilku minut dojdźcie do godziny, jak wejdziecie w taki stan, czas zachowuje się inaczej. Nauczcie się go utrzymywać w sobie , zapiszcie tak w pamięci, by sama myśl wprowadzała was w tą wibracje. Oczywiście każdy osiągnie jej inny poziom zgodnie ze swoją wibracją, ale to już wystarczy do obrony, bo zawsze otrzymujemy w ten sposób połączenie z naszą Energią nie wcieloną z z DUCHEM, który jest olbrzymim ogniem miłości, ON nas wspiera, bo w ten sposób otwieramy sobie z nim połączenie.
Energia miłości w nas dokonuje oczyszczenia naszego ciała fizycznego i wszystkich ciał subtelnych, przywraca pierwotny kod DNA,ustawia ponownie nasz pierwowzór , podnosi naszą wibrację.

Musicie zrozumieć.... wszystko, absolutnie wszystko jest energią , wszystko jest zbudowane z maleńkich pól wirowych. Wiry silniejsze podporządkowują sobie wiry słabsze, im chodzi wyłącznie o obniżenie wszelkimi sposobami naszej osobistej wibracji.. bo w niej jest sekret naszej słabości lub mocy! Są bezwzględni i podstępni ,używają do tego wszelakich sposobów.. włącznie z takim filmikiem, który ma nam uświadomić że jesteśmy słabi i nic nie możemy.
Ja nie kupuję tych bzdur!

A, TO nie jest prawdą, bo tylko CZŁOWIEK MA OLBRZYMIĄ MOC , GDYŻ JEST STWORZONY Z UCZUCIA Z ENERGII MIŁOŚCI!
Poziom jej mocy zależy od naszej świadomości, od naszej wiedzy o sobie i od skupienia się na podwyższaniu jej.

Uśmiech, radość, pozytywne myślenie , to nasza prosta ale niezmiernie skuteczna broń, którą wygrywamy tą batalię bez walki!

Elita, tak naprawdę już przegrała, bo nasza świadomość wzrosła, skupienie na tworzeniu dobra jest intencją LUDZI.... wystarczy nie koncentrować uwagi na ich propagandzie, a traci ona totalnie moc, nie jest zasilana naszą energią.

Jeszcze raz nauczmy się skupiać uwagę i myśl na słowie miłość...oderwijcie się od innych myśli i nauczcie koncentrować w sobie tą energię jak najdłużej, efekty są bardzo szybkie i zaskakujące.

To jest tajna broń LUDZKOŚCI PRZECIWKO CAŁEMU ZŁU...... powodzenia.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 02:23:50 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2384
 • Zobacz profil
Odp: MIŁOŚĆ...... i jej energia cudow !
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 22, 2016, 07:52:18 »

MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA......


My mamy też opiekunkę Maria Magdalena , która wspiera LUDZI chroni ich i jest z nimi
"Energia Miłości rozprasza wszystkie ograniczenia

Gdy mówię o miłości emanującej z Twojej duszy i du­chowej świadomości Boga, mówię o czymś, czego ego czy płytsze pokłady naszego jestestwa nie są w stanie pojąć. Nie mówię o „pozytywnych uczuciach" w sto­sunku do innych, miłości romantycznej, zalewaniem innych uczuciami czy czułostkowym zachowaniu. Bez­warunkowa miłość, którą tu opisuję, jest doświad­czeniem harmonii życia. Jest zwyczajnie zbyt głęboka i zbyt gruntowna, aby nasze zwyczajne osobowości były w stanie ją obudzić.

Energia bezwarunkowej miłości jest mocą odpo­wiedzialną za stworzenie. Nadaje ona kierunek wszyst­kim naturalnym prawom. Miłość tę można sobie wy­obrazić jako wibrację przenoszącą pomyślane formy w świat materii. W swojej najgłębszej naturze miłość jest siłą, którą rozpoznajemy jako wolę Boga. To al­chemia, którą obejmujemy, aby zrozumieć, w jaki spo­sób rzeczy się materializują ze świata duchowego.

To mocne słowa, których po jęcie jest kluczowe, jeśli masz zamiar dokonać przejścia od bycia osobą biorącą to, co przyniesie życie, do osoby będącej współ­twórcą ramię w ramię z uniwersalną energią bezwa­runkowej miłości.

Sugeruję, abyś poddał się eksperymentowi pole­gającemu jedynie na okazywaniu bezwarunkowej mi­łości przez kilka dni, nawet tydzień. Niech to będzie samodzielne działanie, ale przyrzeknij sobie, że po­zwolisz myślom bezwarunkowej miłości emanować ze swojej świadomości. Podejmij zdecydowane po­stanowienie życia bezwarunkową miłością przez wy­znaczony okres.

W tym okresie odrzuć wszelkie myśli krytyczne czy osądzające. W ciszy myśl jedynie o miłości i spokoju. We wszystkich relacjach postępuj jedynie z miłością. Projektuj pełne miłości myśli na wszystko i wszystkich, których napotkasz. W tym okresie stań się bezwa­runkową miłością.

Sztuka stawania się bezwarunkową miłością jest wa­runkiem wstępnym procesu uzewnętrznienia. Wlewa­jąc miłość w swoje bezpośrednie otoczenie i okazując łagodność każdą myślą, słowem i zachowaniem, spowo­dujemy całkiem nowe reakcje naszego koła przyjaciół.Co więcej, takie działanie bardzo szybko staje się ekspansywne i zaczniemy promieniować miłością na całą społeczność (...)"


Wayne W. Dyer Duchowy manifest
- See more at: http://instytutarete.pl/…/142-energia-mioci-rozpuszcza-ogra…
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2016, 08:26:02 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grafikaztelenowel junijuly2013 dlawtajemniczonych furenzu telenowele