Strony: [1]

MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....
« : Maj 25, 2016, 21:20:30 »

Wczoraj o 18:43 ·

MER KA BA..... WIR ... PERŁA.... POJAZD WRIL ..... KULE MACIERZY..... CZYLI KLUCZ DO PRZEKROCZENIA WYMIARÓW ..... GRAWITACJI...

GRAWITACJA WYMIAROWOŚĆ CZASOPRZESTRZENI.....


Igor Witkowski na II Konferencji Projektu Ziemia w Warszawie - 20.05.2016

https://www.youtube.com/watch?v=mpdOJpYB-WE

CZĘŚĆ I.

Igor dzięki serdeczne za Twoją wiedzę, Twoje wspaniałe wyjaśnienia na temat energii wril ... posłużyły mi jako inspiracja do połączenia wiedzy akademickiej i duchowej..... czyli jak to praktycznie osiągnąć by stać się mądrością wiedzy będąc CZŁOWIEKIEM.
Jednym słowem połączyć się energetycznie ze świadomością kosmiczną i móc podróżować w dowolne rejony kosmosu osobistym między wymiarowym statkiem.... czy jest to możliwe?
Postaram się prosto... po kobiecemu......
Uśmiech

TAK.. oczywiście że tak, chociaż było , to bardzo długo ukrywane przed LUDŹMI jako wiedza tajemna... nauka współczesna potwierdza tą niezaprzeczalną możliwość.

To zespolenie wiedzy odsłania i doskonale wyjaśnia czym jest rozwój duchowy.. do czego służy... i jak praktycznie używać tych informacji.
To co było do tej pory wiedza tajemna..... zostanie upublicznione dla wszystkich, ale kto jak z tej wiedzy skorzysta, to już inna sprawa.
Nie ma obaw.. każdy TYLKO na swoją miarę, a , co za tym idzie bezpiecznie.

Jak stwierdza nauka istnieją dwa rodzaje wirów;

1.Wir skumulowany.. jego działanie energetyczne jest niezmiernie krótkie.

2. Wir rozciągnięty na osi.. jego działanie jest niezmiernie długie w porównaniu do wiru skumulowanego.

Działanie energetyczne wiru , to stworzona plazma (np. w spawalnictwie łuk elektryczny) wyładowanie elektryczne wysokiego napięcia inaczej moc gromu.
Wylądowanie elektryczne w tym grawitacyjne jest pochodną oddziaływań magnetycznych.

Poszukiwanie naukowców tej energii , klucza bramy do przekraczania wymiarów poszło całkiem prawidłową drogą.
Odnaleźli, albo stworzyli na nowo dawną instrukcję działania, udało im się zbudować latające maszyny i latać... ale nie potrafią nadal przekraczać bram miedzy wymiarowych .. co było dostępne bez problemu dawnym cywilizacjom.

DLACZEGO....... o, co w TYM chodzi... czy istnieje jakiś niepoznany sekret blokada..... i tak i nie.

Nie ma żadnej blokady oprócz jednego NIEZBĘDNEGO elementu.... jak zawsze tego samego ! Jest nim paliwo.... czyli ENERGIA..... energia o WŁAŚCIWEJ mocy działania , czyli uruchamiająca te możliwości sprawcze.

ZAWSZE, naprawdę zawsze chodzi o , to samo... o ENERGIĘ!
CO... nią JEST......

Otóż jest nią energia miłości o swoim najwyższym potencjale MOCY.. najwyższej wibracji, czyli ENERGIA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ.

Takie Latające urządzenie znane były w starożytnej Grecji jest opisane w Mitach Greckich jako " STROPHALOS HEKATE"

http://www.legionofpagans.com/…/hecates-wheel-strophalos-of…

Kim była Hekate...... BOGINI NIEBA..... to Bogini Afrodyta, Venus, Leda, Europa wiele jeszcze innych imion również Nut, Izyda, Neertiti, Maria Magdalena i nasza Błękitna Dama Królowa 12 Gwiazd.... nie będę więcej wyliczać... dodam tylko że to nie matka Jezusa.
STROPHALOS .... urządzenie techniczne składające się z 3 elementów, dwa wiry płomieni unoszące się swoim wirowaniem wzdłuż osi magnetycznej. .... (czyli wir rozciągnięty) unosząc się pokonuje grawitację , otwiera przejście między wymiarowe..

GRAWITACJA.... wymiarowość przestrzeni.

Wir piorun kulisty..... to również wir plazmowy,doskonała forma wiru, ma pole magnetyczne zamknięte , odcięte od pol zewnętrznych.
W sytuacji przeciwnego wirowania dwóch wirów kulistych i oddziaływania pola magnetycznego na ich szybko wirujące silne pola , odcięte od pól zewnętrznych , wytwarza się ujemna grawitacja.
Czyli stwarza się pojazd między wymiarowy pokonujący grawitację wymiaru... ale.... żeby to się mogło stać , oś magnetyczna , która tworzy dane pole musi mieć odpowiedni potencjał mocy!

Te same urządzenia latające znamy później z Tybetu jako Wigany.... ale one również już nie przekraczały wymiarów, poruszały się w granicach III wymiaru między jego poziomami.

Co to jest OŚ MAGNETYCZNA.......inaczej CO, TO JEST MAGNETYZM.....

OŚ.... wiemy pionowa lub poprzeczna droga wzdłuż której porusza się jakiś element.

MAGNETYZM...... ( wchodzę w pierwotność znaczenia słowa) to jest przyciąganie lub odpychanie energetyczne.
W znaczeniu prostym przyciągają lub odpychają uczucia , w naukowych określeniach ma to wiele innych nazw.
Jednak to najstarsze i najbardziej pierwotne polega na uczuciu. chociaż w przełożeniu na techniczne nazewnictwo nie mówi się o tej podstawie działania wszystkich elementów życia.
Zatem , magnes to swojego rodzaju techniczne urządzenie pokazujące ten proces odwrotnie na zasadzie przyciągania odmienności odpychania podobieństw.
Ta zasada jet potrzebna do tworzenia wirowania pol magnetycznych zamkniętych.

GŁOWNA OŚ MAGNETYCZNA ZIEMI ..... ( na niej chwilowo chcę się skupić) jest znana w duchowości pod nazwą GŁOWNA OŚ MIŁOŚCI ZIEMI.... jest to połączenie energetycznym strumieniem jądra ziemi z GWIAZDĄ MATKĄ.

TO JEST OŚ MAGNETYCZNA , KTÓREJ POZIOM ENERGII DECYDUJE MOŻLIWOŚCIACH TWORZENIA LUB NIE.... POLA GRAWITACYJNEGO WIRUJĄCYCH KUL BY MOGŁY STAĆ SIĘ POJAZDAMI MIĘDZY WYMIAROWYMI!

Identyczne zadanie spełnia w CZŁOWIEKU jego " pionowa oś magnetyczna" czyli główny kanał energetyczny ... znany nam również jako wznoszący się splot "energii Kundalini", albo środkowa , główna oś naszego DNA.
Czyli energetyczna podstawa na której tworzymy nasz osobisty świetlny pojazd MER KA BA......

Walter Gerlach i Piotr Kapica byli twórcami akceleratora tandemowego dzięki któremu tworzono 2 przemiennie wirujące wiry wzdłuż osi pionowej. Były tam w środku 2 komory które wirowały w przeciwnych kierunkach wzdłuż osi pionowej... tworząc efekt grawitacji.

Urządzenie to działało identycznie jak MER KA BA w której miast kul na identycznej zasadzie wirowały piramidy.

cd.....


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2016, 21:22:23 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: MER KA BA..... POKONANIE GRAWITACJI....
« Odpowiedz #1 : Maj 25, 2016, 21:24:28 »

MER KA BA..... WIR ... PERŁA.... POJAZD WRIL ..... KULE MACIERZY..... CZYLI KLUCZ DO PRZEKROCZENIA WYMIARÓW ..... GRAWITACJI...

CZĘŚĆ II.

GRAWITACJA WYMIAROWOŚĆ CZASOPRZESTRZENI.....

Igor dzięki serdeczne za Twoją wiedzę, Twoje wspaniałe wyjaśnienia na temat energii wril ... posłużyły mi jako inspiracja do połączenia wiedzy akademickiej i duchowej..... czyli jak to praktycznie osiągnąć by stać się mądrością wiedzy będąc CZŁOWIEKIEM....

Cała idea generowania grawitacji polega na SEPAROWANIU wirów magnetycznych od otoczenia.

Naukowcy doszli do wniosku że łatwiej jest generować grawitację przez zastosowanie nadprzewodników..... bowiem nadprzewodnik LEWITUJE W POLU MAGNETYCZNYM.
Nadprzewodnik użyty w wirowaniu daje takie same efekty jak wiry plazmy w polach odizolowanych. Nadprzewodnik sam w sobie ma cechy separowania pól magnetycznych, on w 100% izolatorem separującym pola magnetyczne.
Wytwarzane przez magnes pola magnetyczne nie przenikają do wnętrza nadprzewodnika.

Gdy pole magnetyczne wytwarzane przez magnes było wirem , a nadprzewodnik by je separował, albo nadprzewodnik by wirował względem pola magnetycznego , to osiągniemy anty grawitację/grawitację ujemną.. czyli wielkie odpychanie wirowe pomimo że nie ma w tym zjawisku dużej energii w sensie natężenia pola czy prędkości.
Fizyka kwantowa umożliwia nam zrozumienie grawitacji .. szczególnie ciekawy jest aspekt z zastosowaniem nadprzewodników, która obala teorię względności.
Anty grawitacja to 10 do 21 potęgi ... to przełom techniczny w dziejach LUDZKOŚCI.
W trakcie pracy urządzenia tworzącego anty grawitację powstawała energia elektryczna , która pojawiała się w jeszcze sposób niezrozumiały dla naukowców.
Czyli prawie darmowa , nowa energia elektryczna TYLKO z grawitacji nadprzewodników.... a , to już jest rewolucja energetyczna.
To jest tylko dosyć długi wstęp , napisany dzięki wykładowi Igora Witkowskiego .... na razie z niezrozumiałych dla naukowców przyczyn LUDZKOŚĆ NIE MOŻE KORZYSTAĆ Z TEJ ENERGII.
Jeszcze jest "blokowany " do niej dostęp przez zbyt niski rozwój duchowy cywilizacji.....
I TO JEST SEDNO MOJEGO TEMATU..... ROZWÓJ DUCHOWY... czyli ROZWÓJ UCZUCIOWY.

*********

Stwórca Wszechrzeczy i Energie Myślicielskie które są twórcami programu rozwojowego Cywilizacji Ziemskiej ( inaczej "ELITARNEJ SZKOŁY ROZWOJU DUCHOWEGO .... ZIEMIA"
wymyśliły doskonały program rozwojowy.. prosty bardzo ale z zabezpieczeniem nadużywania energii przez wcielone Dusze /LUDZI , które dysponując zbyt wielką mocą użyły by jej nie etycznie przeciwko sobie.
Zatem może nią dysponować WYŁĄCZNIE CZŁOWIEK który nie mówi że jest doskonały... a czynami swoim .. płynącą z nich odpowiednią wibracją energetyczną, energią doba UDOWODNI SWÓJ POZIOM ROZWOJU DUCHOWEGO.

Jak to się dzieje? Ano.... gdy żyjemy nie tylko etycznie i moralnie, ale jesteśmy przepełnieni pięknymi uczuciami miłości bezwarunkowej ... podnosi się nasza wibracja. Przekraczamy swoje dotychczasowe ograniczenia , napełniamy się energią uczucia miłości. One zaczynają wypełniać nasz główny kanał energetyczny wzdłuż kręgosłupa... on,to nasza oś magnetyczna / oś mocy uczuć. Energia w naszej osi musi unosić się w górę , przejść i otworzyć 7 głównych centrów energetycznych/ wirów i napełniać sobą nasze wszystkie komórki , przemieniając je.
To jest naprawdę bardzo długi proces nie odbywa się w czasie jednego życia, jest to absolutnie niemożliwe, traw przez olbrzymią ilość wcieleń.
Ale , to wcielenie dało szansę urodzenia się i transformacji energetycznej wszystkim , którzy już osiągnęli poziom poziom wstępny tego procesu.
Tak, wszyscy którzy są na ziemi TERAZ maja wielką szansę stać się pojazdami między wymiarowymi , pod warunkiem , że osiągną poziom swojej energii w przestrzeni czakry serca.
Czyli nie tylko będą pięknie mówić i pisać o swoich wspaniałościach, ale ich czyny będą emanowały energia tych wspaniałości... same słowa , to zbyt mało.. pod tymi samymi wypowiadanymi przez różnych ludzi, kryją się różne intencje.

A, zatem to poziom i wibracja energii w głównym kanale energetycznym / osi magnetycznej zarówno LUDZKIEJ JAK I ZIEMSKIEJ ( ONE SĄ ZE SOBĄ POŁĄCZONE) DECYDUJĄ o możliwości stworzenia pojazdu anty grawitacyjnego w osobie CZŁOWIEKA jak i ZIEMI.
Naprawdę nic nie pomogą "instrukcje obsługi" .. techniki ani informacja o budowie "pojazdu" gdy nie mamy odpowiedniego paliwa żeby go uruchomić. A , tym paliwem jest TYLKO energia miłości bezwarunkowej w w naszym kanale energetycznym... czyli naszej osi magnetycznej....
Wiemy już jaka energia jest nam potrzebna... jaka nie zadziała ... ( nie zadziała wszystko w czym jest strach... bo jest to przeciwna energia do miłości) zatem jasne jest DLACZEGO z taką pieczołowitością pewne elity usiłują wprowadzić wojny i sytuacje napełnione strachem na całej ziemi.
Aż nadto dobrze widać KTO ,TO ... robi.... i dlaczego.

Dlaczego z taką premedytacja jesteśmy blokowani , skoro jesteśmy TYLKO LUDŹMI... , a nie jakimiś maszynami do latania.....
Uśmiech
Gdzie są te nadprzewodniki , które tworzą te wirujące kule wytwarzające anty grawitację?

Otóż chodzi o nasze półkule mózgowe jedna to aspekt żeński i zgromadzony w niej nadprzewodnik ROD, a druga , to aspekt męski i zgromadzony w niej IRYD.....
One rozpoczynają cały proces składania się naszych 7 materialnych wirów w jedną złotą , świetlistą kule , która będzie wirowała pionowo wzdłuż naszej głównej osi energetycznej wzdłuż kręgosłupa. Ona zostanie zamknięta w kuli złożonej z dwóch połówek 8 -go wiru... wiru ponadmaterialnego, którego jedna polówka jest pod naszymi stopami, a druga ponad naszą głową..

Ta ósma czakra, ósmy wir zamknie w sobie złożone jedna w druga jak Matrioszki kule 7 czakr materialnych, które również są zbudowane każdy z dwóch półkul, przedniej i tylnej .. magnetycznej i elektrycznej , każdy w jedną kulę.
One po kolei będą wchodziły drugi do pierwszej czakry , do drugiego trzeci , do trzeciego czwarty... itd. aż staną się jednym w pierwszym czerwonym wirze życia... ostatni jest 7 wir biały, ósmy wir w którym zamknie się ta połączona siódemka jest złotym wirem.

Kula z 7 wirów ... biało czerwona kula to osobowość wiedzy aspektu żeńskiego, ona zachowa właściwości nadprzewodnika ROD.
Kula ósma, wir nad przestrzenny , to osobowość mocy aspektu męskiego , ona zachowa właściwości IRYDU.

"MATERIA KTÓRA ZAKRZYWIA PRZESTRZEŃ."

Nadprzewodniki to niezwykle ciekawe materiały. Są świętym graalem współczesnych fizyków.
Gdy przykładamy do nich pole magnetyczne, wzbudzamy prąd, który płynie i płynie bez końca, jak w perpetuum mobile. Problem w tym, że na razie nikt nie potrafi zrobić nadprzewodnika, który działałby w temperaturze pokojowej.
Ale ten dziwny biały proszek zachowywał się, jakby był nadprzewodnikiem!

Hudson dowiedział się, że naukowcy z US Naval Research doszli do wniosku, że komórki w ciele - a zwłaszcza komórki mózgowe - porozumiewają się ze sobą jak nadprzewodniki i że między komórkami przepływa światło, a nie, jak mówi się powszechnie, prąd elektryczny.
David Hudson dodał dwa do dwóch i postanowił sprawdzić, co otrzyma, jeśli spali zwierzęce tkanki mózgowe, oczyści i wyżarzy swoją metodą.
Nawet się nie zdziwił, kiedy wyszło mu, że pięć procent suchej tkanki mózgowej stanowią rod i iryd w stanie wysoko spinowym (wysokoenergetycznym). Nadprzewodniki.
Wyciągnął z tego wniosek, że w naszym ciele nieustannie przepływa światło podtrzymujące nić naszego życia, a wokół ciała rozciąga się niespolaryzowane pole magnetyczne zwane polem Meissnera lub aurą."

"
"Czy wiecie państwo, że ponad pięć procent ciężaru suchej masy tkanki mózgowej stanowią rod i iryd i to w stanie wysoko spinowym?
Że komórki komunikują się między sobą za pomocą nadprzewodnictwa? Że instytucja o nazwie U.S. Naval Research Facility (Instytut Badań Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych) wie, że drogi porozumiewania się między komórkami wiodą przez nadprzewodnictwo?

Że zmierzyli oni to zjawisko stosując SQUID-y? Nadprzewodnikowe Kwantowe Urządzenia Interferencyjne (Superconducting Quantum Interference Device) wyposażone w nadprzewodnikowy pierścień otaczający ciało.

Dzięki tym urządzeniom stwierdzili, że to właśnie światło przepływa między komórkami, z komórki do komórki i tak dalej.

Czy wiecie państwo, że wasze impulsy nerwowe nie są elektrycznością, że przemieszczają się z prędkością bliższą prędkości dźwięku niż światła?
Czy wiecie państwo, z jaką prędkością przemieszcza się fala nadprzewodnictwa?
Właśnie z prędkością dźwięku. To jest właśnie to, co znajduje się w naszych ciałach, co nazywamy świadomością i co różni nas od komputera."

Tak..... dźwięk, jego intonacja jest jednym z sekretów życia, bowiem każda istota wydaje niepowtarzalną wibrację dźwiękowa , która identyfikuje jej osobowość .... dźwięk może być i jest jednym z kodów otwierania przestrzeni, zarówno ten słyszalny dla naszego fizycznego ucha jaki ten niesłyszalny... bowiem dźwięk równie dobrze można odbierać jako falę światła.

*************

"ponad pięć procent ciężaru suchej masy tkanki mózgowej stanowią rod i iryd i to w stanie wysoko spinowym.....
komórki komunikują się między sobą za pomocą nadprzewodnictwa.....

ZATEM MAMY W NASZYCH CIAŁACH FIZYCZNYCH 2 NIEZBĘDNE ELEMENTY DO UZYSKANIA LEWITACJI.... CZYLI UZYSKANIA ANTY GRAWITACJI.....

Czego nam brakuje ..... co jest jeszcze potrzebne .... co blokuje możliwość stworzenia tego stanu?

JEST TRZECI ELEMENT..... TO OŚ MAGNETYCZNA ... OŚ MIŁOŚCI..... KTÓRA MUSI MIEĆ ODPOWIEDNIĄ MOC ENERGETYCZNĄ ŻEBY UZYSKAĆ ANTY GRAWITACJĘ.....
TYLKO TYLE... NIC WIĘCEJ...... ZWYCZAJNIE MUSIMY STAĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ, MIAST CIĄGLE O NIEJ MÓWIĆ.

Podnoszenie osobistej wibracji nie odbywa się na warsztatach , wszelakich kursach rozwoju duchowego, pod wpływem bogatej lektory czy dyskusji o duchowości.
To nie jest proces w żaden sposób związany z wybujałością mózgu.
Podnoszenie osobistej wibracji to PRZEZYWANIE ŻYCIA.... wzbogacanie go uczuciami miłości , dobrem płynącym z tworzonych sytuacji , które napełniamy również decyzjami moralnymi i etycznymi.
Dopiero taka energia tworzy w nas wibrację przebudzenia duchowego, ono zaś płynąc w naszym głównym kanale energetycznym uruchamia proces tworzenia się wirów z rodu i irydu... one uruchamiają w każdej komórce naszego cała lewitacje .... pokonują grawitację nad którą panuje cały czas nasza świadomość. Możemy ten stan użyć do wielu rzeczy, które znamy z dawnych przekazów o "cudach" magów.... to nie magia, to otwierają się w ten sposób nasze nasze możliwości Ducha, który włada materią.
Tu nie ma sekretów ni tajemnych formuł.. ani zastrzeżenia dla wybranych..... KAŻDY MOŻE..... pod jednym warunkiem... napełni siebie odpowiednim potencjałem energii.
Czyn..... nie słowa są weryfikacja i potwierdzeniem wypełnienia procesu.
On rozpoczyna się od lewitacji.... współczesna nauka potwierdziła autentyczność duchowych przekazów. Wspaniale opowiedział o nich Igor Witkowski.. dziękuję mu za to, bo stał się dla mnie inspiracja do napisania tego tekstu..

ps. Salome .. z czasów Jezusa.... czyli Maria Magdalena w młodości , żeby otrzymać prawo zwierzchnictwa nad Zakonem z Qumran, musiała poprosić o "GŁOWĘ JANA" ( w tamtych czasach, a w naszych często również, osoba zarządzająca , mająca zwierzchnictwo nazywana jest "GŁOWĄ " czegoś.... ), Ona musiała udowodnić fizycznie ,że osiągnęła właściwy poziom rozwoju duchowego by sprawować tą funkcję.

Weryfikacją nie były słowa... a czyn... czyli LEWITACJA.

Salome zatańczyła swój mistyczny taniec przed Herodem i zaczęła unosić się w powietrzu.. lewitowała.
Otrzymała prawo do "GŁOWY JANA" ..... czego odpowiednikiem było podanie jej na tacy nie fizycznej głowy człowieka, a przepaski czołowej .. tiary, która symbolizowała prawo do sprawowania najwyższej funkcji kapłańskiej w zakonie.

Dlaczego ukrywana jest przed nami prawda o tym zdarzeniu?

Bo dla pewnej grupy Żydów jest nie do przyjęcia fakt ,że KOBIETA w Judei pełniła najwyższa funkcję Arcy Kapłanki... tak, Maria Magdalena ją pełniła!
Zatem wolą zataić i ukryć wiele prawd z tamtych czasów , przekazywać wymyślony fałsz , żeby męska opcja nadal wiodła prym nad światem.

Nie jest tak że nie ma dokumentów historycznych potwierdzających te zdarzenia , ależ są!
Są nadal ukrywane zarówno przez opcje żydowskie jak i katolickie, oni się wspólnie popierają w tym względzie gloryfikując ten proceder wspólnym interesem.... jest to jedna z największych obrzydliwości wyrządzanych całej LUDZKOŚCI...

No , cóż obłuda i kłamstwo.... zostało wyniesione jako największe dobro ...religijne.. na nich są zbudowane jego chwiejne konstrukcje.

Nie ma co pisać o uczciwości i prawości religii , gdy górą w niej jest niemoralny certyfikat globalnego kłamstwa.

Czy poznamy PRAWDĘ..... TAK... NIEBAWEM.

Ludziom utrzymującym te oszustwa w obiegu, pozostanie tylko olbrzymi wstyd z powodu swojej hipokryzji.

Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

realbestplaymta unlimitedstreetwarriors wataharainbow cashlfie kluczzmierzchu