Strony: [1]

JAK POWSTAŁA UNIA EUROPEJSKA......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
JAK POWSTAŁA UNIA EUROPEJSKA......
« : Maj 27, 2016, 17:25:26 »

JAK POWSTAŁA UNIA EUROPEJSKA......

   
HISTORIA POWSTANIA UNII EUROPEJSKIEJ .... część I.

KTO ZA TYM STOI..... Coś??

Czym jest i czym zajmował się i zajmuje Watykan?

Tekst pochodzi z książki "Testament Mesjasza" autorzy; Michael Baigent Richard Leigh Henry Lincoln.
str. 276/280
DZIAŁANIA CIA.

Człowiekiem , który chyba najbardziej przyczynił się do rozbudzenia zainteresowania Ameryki ruchami na rzecz zjednoczenia Europy ( przyszłej Unii Europejskiej) , był hrabia Richard Coudenhoeve-Kalergi , który w r.1922 założył organizację Pan-Europa , początkowo pod nazwą Pan European Union. Pan -Europa w okresie międzywojennym była organizacjom niezwykle prestiżową. Nalezało do niej wielu szanowanych polityków, takich jak Leon Blum,Aristide Briand we Francji , Edward Benes w Czechosłowacji oraz Winston Churchill , Albert Einstein i tacy luminarze literatury jak Paul Valery , Miguel de Unamuno, George Bernard Shaw i Tomasz Mann.

Po Anschlussie w w Austrii w r. 1938 Coudenhove -Kalergi w 1940 r. uciekł do Stanow Zjednoczonych . Tutaj niestrudzenie szukał poparcia paneuropejskiego ideału , twierdząc stanowczo , że jedność winna być priorytetem polityki po zakończeniu wojny. Zdołal przekonać do swoich pomysłów kilku znaczących amerykańskich polityków , takich jak WilliamBullitt i senatorowie Fulbrigth i Wheeler. Kiedy Ameryka przystąpiła do wojny , niektóre zamierzenia Coudenhove - Kalergiego posłużyły za gotowy plan działania.Był on wykorzystany przez OSS , prekursora CIA.

( OSS -pierwotna struktura służb specjalnych z której zbudowano CIA)

OSS , czyli Office of Strategic Serwices ( Biuro Wywiadu Strategicznego) , powstało za pomocą brytyjskiej organizacji MI-6 i SOE
( MI-6 angielskie służby specjalne SOE brytyjski wywiad)
Jego pierwszym dyrektorem był generał William Donovan ( Dziki Bill). Agenci Donovana stali się zalążkiem powojennej CIA.
Jeden z nich , Allen Dulles był dyrektorem CIA od r. 1953 do klęski w Zatoce Świń, która zmusiła go do ustąpienia w 1963 r.
Podczas wojny Dulles działał w Szwajcarii, utrzymywał tam kontakty z Helmutem Jamesem von Moltke i Kręgiem Kreisau.

Kiedy William Donovan został dyrektorem OSS ( pierwotnej CIA) szybko zdał sobie sprawę ze znaczenia , jakie może miec Watykan dla operacji wywiadowczych.
W całej Europie w każdym kraju , w każdym mieście , w każdej mieścinie i wiosce ( rola spowiedzi) były tysiące katolickich księży.
Tysiące katolickich księży było też kapelanami w siłach zbrojnych każdego walczącego kraju.
Właściwie byli oni już zaangażowani w działalność wywiadowczą , przekazywali bowiem informacje do wewnętrznej komórki wywiadowczej w Watykanie.
Jeden z czterech szefów Watykańskiego wywiadu był monsignore Giovanni Montini - późniejszy Papież Paweł VI .
Z tego właśnie powodu Donovan postanowił nawiązać bliski kontakt z Watykanem.

Wkrótce po przystąpieniu Ameryki do wojny Donovan nawiązał kontakty z księdzem Felixem Morlionem , założycielem europejskiej katolickiej służby wywiadowczej zwanej Pro Deo ( dla Boga) ... ( tak jak by Bogu była potrzebna służba wywiadowcza na ziemi...) , mającej swą bazę w Lizbonie.
Pod opieką Donovana Pro Deo przeniosło swoją kwaterę główną do Nowego Jorku , a OSS ( pierwotne CIA) podjęło się finansowania jego operacji.
Kiedy Rzym został wyzwolony w 1944 r.Donovan i Morlion umieścili Pro Deo w Watykanie.
Tutaj miało szczegulnie dogodną pozycję do czerpania informacji od katolickich księży ( spowiedź oraz duszpasterskie wizyty w domach) , którzy dawniej lub w owym czasie przebywali w Niemczech , albo w niemieckich silach zbrojnych.

Szczególnie cennym źródłem okazali się jezuici, dzięki swojemu wyrafinowanemu wyszkoleniu , rygorystycznej dyscyplinie i sprawnej organizacji.

W okresie powojennym Stany Zjednoczone szybko zaczęły czerpać korzyści z aparatu zorganizowanego przez Donovana. W 1948 r. przed planowanymi wyborami we Włoszech , świeżo sformowana CIA przeprowadziła skomplikowaną tajną operacją , której celem było odebranie komunistom szans na zwycięstwo.
Pod patronatem Jamesa Angletona , byłego szefa komórki OSS ( matka CIA) w Rzymie i późniejszego dyrektora kontrwywiadu CIA , potajemnie przekazywano chrześcijańskim demokratom miliony dolarów a ogromne fundusze do gazet i innych ośrodkow propagandy .
Ten sposób postępowania był stosowany z równie dobrym skutkiem we Francji.

Jak już stwierdziliśmy wizyta doktora Józefa Retingera w Stanach Zjednoczonych , jako przedstawiciela Ruchu Europejskiego
, doprowadziła do stworzenia 29 marca 1949 r.American Committee on a United Europe , czyli AC UE. Jego przewodniczącym został William Donovan wiceprzewodniczącym zaś były szef komórki OSS ( późniejszej CIA) w Szwaicarii Allen Dulles. Sekretarzem był George S. Franklin , który pełnił funkcję dyrektora tajnej Rady do Spraw Stosunków Zagranicznych ( Council on Foreig Relations), a później koordynatora Komisji Trójstronnej.
Dyrektorem naczelnym AC UE był agent CIA Thomas Braden, późniejszy szef Departamentu Organizacji Międzynarodowych tejże agencji.
ACUE kierowany przez tychże ludzi wziął pod swoje skrzydła Ruch Europejski Józefa Retingera.
Fundusze amerykańskiego Departamentu Stanu były dyskretnie przekazywane do centrali Ruchu Europejskiego w Brukseli.
Związek Radziecki rozszerzał swoje wpływy w Europie Wschodniej , rozpoczęła się epoka zimnej wojny.
Ruch Europejski w pierwotnym zamyśle wspierający jedność europejską został wprzęgnięty w budowę "bastionu przeciwko komunizmowi".
W takiej właśnie atmosferze zaczęły rozkwitać tajne organizacje.

Józef Retinger i inni członkowie Ruchu Europejskiego , finansowani częściowo przez CIA , nawiązali kontakty z księciem Bernhardem z Holandii , z premierem Włoch i z Colinem Gubbinsem , byłym dyrektorem brytyjskiego SOE ( służby wywiadowcze). Razem z ówczesnym dyrektorem CIA generałem Walterem Bedellem Smithem utworzyli grupę doradców , która spotkała się po raz pierwszy w maju 1954 r. w Hotelu de Bilderberg w holenderskim miasteczku Oosterbeec. Tak narodziły się konfederacje bilderbergskie.

CIA podejmowała także własne inicjatywy dla poparcia akcji prowadzących do umocnienia " bastionu przeciwko komunizmowi".
Przywódcy polityczni , partie polityczne , grupy nacisku , związki , gazety i wydawcy o orientacji dostatecznie prozachodniej i antykomunistycznej otrzymywali pokaźne subsydia .
Tylko w latach pięćdziesiątych we Włoszech wydawano około 20-30 milionów rocznie dla wsparcia działalności kulturalnej , programów młodzieżowych , publikacji i rozmaitych grup katolickich.
Przedsięwzięcia sponsorowane przez kościół np. misje i sierocińce , były często sponsorowane przez CIA .
Pieniądze CIA trafiały też do wielu biskupów i prałatów , w śród których był przyszły papież Paweł VI.

Oczywiście Partia Chrześcijańsko -Demokratyczna pozostawała w centrum uwagi, trzeba bowiem pamiętać , że ojciec przyszłego papieża Giorgio Montini w 1919 r. był wsól założycielem , która później przekształciła się w Partię Chrześcijańsko - Demokratyczną , a jego starszy brat byl senatorem z jej ramienia.....

cd...Kiara.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2018, 08:14:24 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTALA UNIA EUROPEJSKA......
« Odpowiedz #1 : Maj 27, 2016, 17:26:44 »

HISTORIA POWSTANIA UNII EUROPEJSKIEJ .... część II

KTO ZA TYM STOI ... Coś??

magia , polityka i KRK....

Tekst pochodzi z książki "Testament Mesjasza" autorzy; Michael Baigent Richard Leigh Henry Lincoln.
str. 276/280

cd.

Ruch europejski doktora Józefa Retingera także aktywnie działał we Włoszech na rzecz konsolidacji CIA i Watykanu .Retinger uzyskał poparcie doktora Luigiego Geddy , swego przyjaciela , który był konsultantem medycznym papieża Piusa XII , a także szefa Azione Cattolica , czyli Akcji Katolickiej , popierającej Partię Chrześcijańsko - Demokratyczną. Za pośrednictwem Geddy Retinger mógł także pozyskać przyszłego papieża Pawła VI, a Akcja Katolicka zaczęła otrzymywać fundusze CIA.
Kontakty między CIA a Watykanem zacieśniły się w 1963 r. , kiedy po śmierci Jana XXIII papieżem zostal Paweł VI.
Jak wspomnieliśmy , Giovanni Montini , arcybiskup Mediolanu utrzymywał łączność z agencją już wcześniej i podczas wojny współpracował z amerykańskimi służbami wywiadowczymi przekazując informacje z Watykanu do OSS ( matki CIA)
Po wojnie przekazał CIA obszerne dossier zawierające listę księży aktywnie uczestniczących w życiu politycznym kraju.
Owe dokumenty były wykorzystywane w 1960 r. i wpłynęły na wynik wyborów we Wloszech.

Związek między Watykanem i CIA trwa do dzisiaj . Wedlug Gordona Thomasa i Maxa Gordona - Wittsa w listopadzie 1978 r. doszło do nieoficjalnego spotkania papieża Jana Pawła II i szefa komórki CIA w Rzymie.

Wynikiem tego spotkania była ugoda , na mocy której papież regularnie otrzymywał cotygodniowy skrót informacji wywiadowczych z CIA.
Nie zostało powiedziane , co CIA otrzymała w zamian , ale czytelnik może sam się domyślić.

Czyli nastąpiła bardzo bliska współpraca Jana Pawła II z CIA!

Kolejnym niezwykle wpływowym sojusznikiem CIA w Kościele był kardynał Francis Spellman z nowego Jorku. W 1954 r. pracował bezpośrednio dla CIA w Gwatemali , pomagał zorganizować tam zamach stanu zaplanowany przez przez agencję.
Spellman był także zamieszany w sprawy we Włoszech odegrał pierwszoplanową rolę w pozyskaniu od rządu amerykańskiego wielkich sum pieniędzy na użytek Kościoła rzymskokatolickiego.
Łączyła go zażyła znajomość z Bernardino Nogarą , mozgiem Banku Watykańskiego, i z hrabią Enrico Galeazzim , który wraz z Michele Sindoną sprawował nadzór nad watykańskimi inwestycjami i bankowością we wczesnych latach sześćdziesiątych . To właśnie kardynał Spellman w 1963 r. pierwszy zwrócił uwagę papieża na księdza Paula Marcinkusa z Chicago. W 1971 r. Marcinkus , wówczas już arcybiskup , był dyrektorem Banku Watykańskiego , bliskim przyjacielem Sindony i Roberto Calviego z loży masońskiej P2 i rzekomym członkiem tej loży.

Czas powstania masońskiej loży P 2 nie jest pewny , ale przypuszcza się , że została utworzona na początku lat sześćdziesiątych. Bez względu na to , jakie były pierwotne założenia , jej ultraprawicowy wielki mistrz Licio Gelli szybko wprowadził lożę do grona organizacji stanowiących "bastion przeciw komunizmowi". Niektórzy jej członkowie otrzymali hojne subsydia z CIA. Poprzez ludzi takich jak Calvi i Sindona loża masońska P2 przekazywała antykomunistycznym instytucjom w Europie i Ameryce Łacińskiej fundusze z Watykanu i CIA .
Calvi twierdził że osobiście zorganizował transfer dwudziestu milionów dolarów z Watykanu dla "Solidarności" w Polsce , a niektórzy sądzą , że całkowita suma przeznaczona dla "Solidarności" przekroczyła sto milionów dolarów.
Zanim oskarżono go o morderstwo , Michele Sindona był nie tylko finansistą masońskiej loży P2 , ale również doradcą Watykanu do spraw inwestycji.
Pomagał Kościołowi sprzedać jego włoskie aktywa i zainwestować w Stanach Zjednoczonych.
Przekazywał fundusze CIA " przyjaciołom" w Jugosławii oraz greckim pułkownikom , zanim przejęli władze w 1967 r.
Przerzucał także miliony dolarów na fundusz chrześcijańskich demokratów we Wloszech.

Kiedy masońska loża P2 trafiła na pierwsze strony światowych gazet , skandal związany z jej ogromnymi wpływami w śród najwyższych dostojników rządu , policji i finansjery uderzył przede-wszystkim we Włochy.
David Yallop twierdził jednak , że "odłamy loży masońskiej P2 istnieją jeszcze dziś w Argentynie , Wenezueli , Paragwaju , Boliwii , Francji Hiszpanii , Portugalii i Nikaragui.
Aktywni członkowie są nawet w Szwajcarii i USA.
Loża masońska P2 jest powiązana z mafią we Włoszech , na Kubie i USA oraz wieloma reżimami wojskowymi w Ameryce Łacińskiej i ugrupowaniami neofaszystowskimi. . Loża masońska P2 jest bardzo ściśle związana z z CIA.
Jej kontakty sięgają w głąb Watykanu.
Wspólny mianownik tworzą najwyraźniej nienawiść i strach przed komunizmem.

Obecnie uznaje się powszechnie , że masońska Loża P2 chociaż potężna i wpływowa , była ( i prawdopodobnie nadal jest) pod kontrolą jakieś wyżej , bardziej tajemniczej władzy , która przekazuje instrukcje za pośrednictwem wielkiego mistrza loży.
Według włoskiej komisji parlamentarnej badającej tę sprawę organizacja działająca za kulisami masońskiej loży P2 znajduje się "poza granicami Włoch". Na jej temat snuto wiele spekulacji , zarówno wiarygodnych jak i nieprawdopodobnych.

Jedni utożsamiali ją z amerykańską mafią, drudzy z KGB lub inną agencją wywiadowczą z europy Wschodniej .
Niektórzy sugerowali nawet , że kryje się za nią Prieure de Sion.
W 1979 r. dziennikarz Mino Pecorelli - były członek masońskiej loży P2 , który po kłótni z Gellim wystąpił z niej - wskazał na CIA . Dwa miesiące później został zamordowany.

W marcu 1981 roku policja włoska przeprowadziła rewizję w willi Licio Gelliego. Odkryła pełny spis członków loży , oraz katalog archiwum wielkiego mistrza, samego archiwum jednak nie znalazła. Najwidoczniej było ważniejsze od spisu członków.
Niektóre pozycje katalogu zostały opublikowane we włoskich gazetach.
W śród nich było Opus Dei i Giulio Andreotti , pod ówczesny włoski minister spraw zagranicznych i rzekomy członek Prieure de Sion.
W katalogu figurowała także organizacja oficjalnie znana jako Suwerenny i Militarny Zakon Świątyni w Jerozolimie , która , twierdzi , że wywodzi się w prostej linii od templariuszy.

Koniec rozdziału.

*** Michael Baigent (ur Michael Barry Meehan, [1] 27 lutego 1948 - 17 czerwca 2013) był specjalistą w badaniu i ujawnianiu powiązań masonerii i nie tylko ich z polityką przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Odkrywał niewygodną dla nich prawdę... zatem "zmarł".... na wskutek wylewu krwi do mózgu .. w 2013.r zwyczajnie za dużo gadał i publikował.Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTALA UNIA EUROPEJSKA......
« Odpowiedz #2 : Maj 27, 2016, 17:28:07 »

Największy Światowy Spisek
JFKJohn F. Kennedy -  " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń....

...Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany."


http://www.zbawienie.com/main.htm
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTALA UNIA EUROPEJSKA......
« Odpowiedz #3 : Maj 27, 2016, 17:31:13 »

Ja bym powiedziała Jezuici biorą w tym udział jako jeden z istotniejszych teraz elementów, są skorumpowani w całym systemie przez obietnice zysków i władzy... ale to daje się wszystkim bez wyjątku.
Jednak to nie Jezuici stworzyli ten bardzo precyzyjny i perfidny plan zawładnięcia światem i kosmosem, jako organizacją są zbyt słabi, to przekracza znacznie ich możliwości.
Jezuici to jedna z partii pionków na szachownicy życia... są na topie przez swoją zachłanność , która została wykorzystana , jedna również jak ich poprzednicy są manipulowani i zwodzeni.

Projekt przejęcia ziemi trwa od setek tysięcy lat, trzy poprzednie cywilizacje trzeciego wymiaru robiły dokładnie to samo, odniosły sukces... dlatego powstała czwarta cywilizacja trzeciego wymiaru... czyli obecna.

Ona .. przechyliła szalę zwycięstwa na rzecz ewolucji, która jest już rozpoczęta, weszliśmy w pierwszą cywilizację czwartego wymiaru.... bardzo trudny czas, "gry wstępnej" która swoimi zdarzeniami i naszymi rolami w nich dzieli LUDZI zgodnie z ich wibracją płynącą z każdego czynu.


To jest nieodwołalna segregacja, na zasadzie przyciągania autentycznych podobieństw, nie zaś gadania kim , kto nie jest jego zdaniem.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTALA UNIA EUROPEJSKA......
« Odpowiedz #4 : Maj 27, 2016, 17:33:44 »

MINIONY CZAS CZERWONEGO KSIĘŻYCA......

Nie wiem czy zauważyliście że w większości przekazów używa się określenia "PIĄTA ZIEMIA, ALBO PIĄTY WYMIAR..." wszystko co posiada taki znacznik JEST PSYCHOMANIPULACJĄ FAŁSZYWYMI INFORMACJAMI ! Oni/ ciemna strona i cyborgi bardzo chcieli , a nawet mieli pewność że tak się stanie .... przejąć obecną czwartą cywilizację ziemi III-go wymiaru i stworzyć swoją "PIĄTĄ WERSJĘ " TRZECIOWYMIAROWĄ !

Czyli nastąpiła by piąta powtórka z rozrywki w wersji dokładnie zaplanowanej jako NWO!
Do czego dąży elita światowej finansjery i wszystkie psychopatyczne umysły uznające za swojego jedynego pana materię i zyski z niej.. CZŁOWIEK dla nich jest tylko niewolnikiem używanym do tworzenia tych korzyści.

Dlatego nie jest dla nich istotne ilu ludzi zginie w trakcie realizowania tego makabrycznego planu... ilu utonie ilu obetną głowy ....ważne żeby był zrealizowany.

Ponieważ trzy poprzednie razy wygrali, 3 poprzednie batalie z LUDZKOŚCIĄ ... zgodzili się na obecne warunki "gry"( których wcale nie dotrzymują ) mając absolutną pewność zwycięstwa !

Jednak TYM razem przegrali z kretesem, o czym wiedzą dokładnie, ale nadal utrzymują propagandę sukcesu, dzięki zarządzaniu głównymi mediami.

Nie liczy się co nam opowiadają i jaki "makaron nakręcają na uszy.".... to zwodzenie również dobiega końca....

WAŻNE JEST ŻE ENERGETYCZNY KOD ŻYCIA.. NASZA MATRYCA ŻYCIA, ( PRZEKAZUJĄCA NAM CODZIENNIE W NOCY PRZEZ WPŁYW ENERGII ŚWIATŁA KSIĘŻYCA NA CZĄSTKI WODY , KTÓRE WDYCHAMY Z KAŻDYM ODDECHEM) NIE ZAPISAŁA PLANU NWO..
nie zapisała zgody Ludzkości na inwazję islamu i terroryzmu ni w Europie ni na świecie.

Cały misterny plan NWO ONZ i skorumpowanych z nimi ludzi padł definitywnie i bezpowrotnie.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTALA UNIA EUROPEJSKA......
« Odpowiedz #5 : Maj 27, 2016, 17:35:17 »

Kto za tym stoi...... ??

Ten kto najwięcej straci na zaistnieniu ewolucji naszej cywilizacji! A, kto traci najwięcej , czyli możliwość istnienia na ziemi i w kosmosie, bo wibracja LUDZI I PRZESTRZENI się tak podnosi że nie tylko nie będzie miał zasilenia ale i przestrzeni do życia?

CZŁOWIEK..... każda DUSZ i ta jasna świetlista i ta ciemna jeszcze ma możliwość ewolucji, ona się cały czas dokonuje, dla jednych wolniej , dla drugich szybciej... ale ten proces cały czas trwa.
Bierzemy w nim udział dzięki naszemu unikalnemu duchowo, biologicznemu, węglowemu DNA ... bo to jest ze sobą połączone jedna i tą samą energią stwórczą... czyli wibracja miłości bezwarunkowej.

Syntetyczna inteligencja ma nieco inne DNA ono jest krzemowe , ich istnienie opiera się na wcielonym programie , który nie ewoluuje a jedynie jest modyfikowany w sekwencjach czasowych.
Oni sami nie sa w stanie korzystać z energetycznej , kosmicznej plazmy życia, to dla nich zbyt wysoka wibracja. Istnieją bo wcielone Dusze - LUDZIE obniżają tą wibrację sposobem życia do ich potrzeb , a oni podstępnie okradają nas z tej energii.

Gdy LUDZIE podwyższają swoją wibrację zmniejsza się dostawa dla nich energii o niższym potencjale, tracą możliwość życia z powodu braku zasilania.
Pamiętać trzeba cały czas ,że TO SA BIOLOGICZNE MASZYNY IDEALNIE NAŚLADUJĄCE CZŁOWIEKA W WYGLĄDZIE I SPOSOBIE ZACHOWANIA.
Jedyne czego nie posiadają to uczuć wyższych miłości bezwarunkowej, ich program opiera się na logice , zasadach korzyści i emocjach. Takie są zasady życia w III Wymiarze, przekroczenie ich to koniec możliwości istnienia ich programu.

Zatem nasza ewolucja .. podwyższenie wibracji ,czyli ewolucja WSZYSTKICH LUDZI ( TYCH JASNYCH I TYCH CIEMNIEJSZYCH wcielonych ENERGII) dla nich jest końcem ich istnienia. Nasze DNA jest sposobem naszej komunikacji ale i pojazdem między wymiarowym, zatem podjęli walkę ostateczną na wszystkich możliwych frontach życia żeby obniżyć naszą wibrację i nie dopuścić do ewolucji cywilizacji.
Ponieważ jest ich więcej na ziemi niż LUDZI... mają przewagę liczebną , mogą nas zakrzyczeć w każdym temacie. Mogą tworzyć nieprawdziwe sytuacje , odwracające uwagę od prawdy, fałszujące ją, propaganda , blokowanie informacji i wymiana prawdziwych na fałszywe .. to ich ulubiona metoda.

Wykorzystują nie świadomość LUDZI, NAIWNOŚĆ, EMPATIĘ i ZMANIPULOWANIE FAŁSZEM.... te metody stosowali przez tysiąclecia, poznali nasze reakcje, wykorzystują je przeciwko nam.

Trzeba pamiętać ,że tak naprawdę sa to zespolone i zestrojone szybkie komputery ( ich "mózgi") , które komunikują się błyskawicznie jak maszyny i przekazuj sobie potrzebne info. W dziedzinie informatyki technicznej w tym wymiarze przewyższają nas szybkością reakcji i szybszym dostępem do bazy danych .. zatem ich manipulacja świadomością CZŁOWIEKA TRZECIOWYMIAROWEGO jest szybka i perfekcyjna.

Przewyższamy ich posiadaniem uczuć... co przekłada się na nie do końca przewidywalność naszych reakcji. I TEN maleńki szczegół jest w stanie rozłożyć każda maszynę, nie radzi sobie ona z uwzględnieniem uczuć w programie.... a skoro sobie nie radzi , ma TYLKO jeden cel.
Zniszczyć obiekt , który wprowadza takie zaburzenia , zastąpić go przewidywalnym!

I tu jest meritum.. i odpowiedz na pytanie KTO za tym stoi..... po wyciągnięciu wniosków z tego CO .. robi?Coś

A, co robi... usiłuje całkowicie zniszczyć LUDZKIE DNA... zastąpić je syntetycznym, wprowadzić trans humanizm , przejąć Ziemię , Ziemską Szkolę Rozwoju Duchowego , zmienić w syntetyczną bazę, która nie będzie nigdy więcej zagrażała swoim programem rozwoju i ewolucji życia w kosmosie istnieniu syntetycznej inteligencji.

Wystarczy szerzej otworzyć oczy , zacząć wyciągać logiczne wnioski , a zauważenie ciągu wydarzeń , który jest coraz bardziej konsekwentny nie będzie trudnością.

Film 5 Fala dokładnie to pokazuje... to tylko film... ale on jest odbiciem tego co dzieje się TERAZ na ziemi.
Nikt nikogo nie pyta jakie ma pochodzenie etniczne.... tam jest ważne jakie ma DNA .. LUDZKIE ( do zniszczenia) czy syntetyczne .. dla przejęcia ziemi.

Chodzi w tym wszystkim TYLKO o jedno , o całkowite zniszczenie naszego biologicznego DNA , zastąpienie go DNA syntetycznym.... etniczność LUDZI .... to tylko motyw siania niezgody , wprowadzenia bratobójczych walk .... wymordowania się wzajemnego .. którego celem jest zniewolenie CZŁOWIEKA i używania go do przetwarzania energii dla możliwości istnienia syntetycznej inteligencji..... i nic więcej.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2427
 • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTALA UNIA EUROPEJSKA......
« Odpowiedz #6 : Maj 27, 2016, 17:36:37 »

Flaga Unii Europejskiej ma symbolikę Maryjną.....DLACZEGO..........


Symbole są używane do tworzenia zapisu holograficznego matrycy zdarzenia..... czyli fizycznie TAKIEJ UE.
Europa to ziemie depozytu trójkąta aspektu żeńskiego, jego przedstawicielką jest KRÓLOWA NIEBA..... BŁĘKITNA PANI....

KRÓLOWA 12 GWIAZD..... PANI NIEBA..... NASZA PANI....  zawsze ta sama osoba.... różne  inkarnacje / wcielenia TEJ SAMEJ ENERGII...

Wiemy że krk nie uznaje reinkarnacji .... zatem automatycznie zamyka drogę bycia KRÓLOWĄ NIEBA .... KRÓLOWĄ 12 GWIAZD....  MARII Matce Jezusa.... bo tytuł ten jest przynależny kobiecie żyjącej wiele razy na ziemi ... na długo przed narodzinami Marii matki Jezusa.... chyba krk nie będzie teraz wmawiał ludziom ,że  AFRODYTA , BOGINI NUT, ISIS , NEFERTITI,  MARIA MAGDALENA... i wiele innych imion tej samej osoby , to dawne życia Marii matki Jezusa?Coś?

12 Gwiazd to wzorce Energii , które swoja osobowością tworzą aspekty doświadczeń rozwojowych całokształtu życia na ziemi.
Tego się zmienić nie da..... a, co zmienić można używając tego symbolu do stworzenia nowego egregora?

EGREGOR.... FORMA energetyczna..... energetyczny poza materialny wzorzec , napełniany energią z ziemi pobrana od LUDZI, który utrzymuje istnienie sytuacji , zdarzenia , tworu.. przez cały czas napełniania go energią....

Prosto.... ciasteczka z formik piecze gdy mamy ciasto wypełniające tą foremkę.... więc chodzi cały czas o odpowiednią wibrację energii by "ciasta".... energii do foremki nie zabrakło!

Tylko JEDNO.. a właściwie dwa elementy tworzące to JEDNO.....
czyli Nowy Egregor Europy..... flagę już mamy jest niezmiennym symbolem Europy/ Pani Nieba.

We Francji w CERGY st. Christophe znajduje się niezmiernie ważny energetycznie punkt dla całej Ziemi......Wir / Czakra MOCY i przechodząca przez ten punkt główna energetyczna OŚ ZIEMI / AXE- MAJEUR.
Wiadomo oś jak koło... kręci się ... od kierunku jej obrotów zależy czy jedziemy do tylu czy do przodu.......


Niestety przez bardzo długi czas (ponad dwadzieścia tysięcy lat temu) niskimi wibracjami pewne grupy władzy doprowadziły zmianę kierunku obrotu energii AXE- MAJEUR / GŁÓWNEJ OSI ZIEMI...... to był jeden z dwóch głównych elementów niezbędnych do cofnięcia naszej cywilizacji do czasu dokonania tego przekrętu Wprowadzenia nowej formy energetycznej na kolejne prawie 30 tysięcy lat!
Drugim niezbędnym elementem jest niska wibracja ściągająca i utrzymująca ziemię na niskim poziomie i jej nowa formę , która przekazuje jej zakodowane fałszywe wzorce.....

Jakie? To już wiemy... począwszy od GENDER , przez GMO do syntetycznego DNA i trans humanizmu!
Całkowite zniszczenie dotychczasowych wartości etyczno , moralnych, zablokowania uczuć i zablokowania dostępu do dotychczasowej wiedzy!

TAKI MIAŁA NAM WPISAĆ NOWY KOD ŻYCIA STWORZONA PRZEZ WATYKAN I CIA PROWADZENI PRZEZ WROGĄ LUDZKOŚCI CYWILIZACJĘ JEJ PRZYWÓDCY.

Na nasze szczęście wir AXE-MAJEUR i powodowany przez niego kierunek płynięcia energii został odwrócony.
Ziemia miast się opuszczać w dół... iść drogą wsteczną.... poszła w gorę do przodu.
Ale ten fakt wcale nie powstrzymał bestii odpowiadających za ten scenariusz... dalej zastraszają skorumpowanych z nimi LUDZI, obiecują im "gruszki na wierzbie", grają ich różnymi słabościami i motają im w głowach przeróżnymi zyskami by kontynuowali tamten scenariusz.. pomimo wiedzy elit że ON SIĘ NIE ZREALIZUJE!

Więc o co chodzi..... CośCoś Im chodzi tylko o przetrwanie... o wyłudzenie jak największej ilości energii by mogli jak najdłużej przetrwać.
Mają nadzieję że w tym czasie znajda jakieś "cudowne rozwiązanie" .. znaczy się zatrzymanie procesu ewolucji naszej cywilizacji.
NIC z tego! Bo nie mają ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI ingerencji w plan STWÓRCY WSZECHRZECZY.... NIE JAKIEGOŚ BOGA .... A STWÓRCY!
Ale..... potrzebna jest im niska wibracja do blokowania procesu ewolucji, dlatego na globalną wielkość wprowadza się wojny na ziemi, sieje niezgodę między LUDŹMI, sprowadza islam do walki ze wszystkim co nim nie jest.... i tłumaczy głupim, naiwnym i zmanipulowanym elitom ziemskim, że jest to konieczność zredukowania populacji ludzkiej oraz praw życia i multikulti .... na całej ziemi ...co znaczy również zmiany matrycy DNA europejskiego CZŁOWIEKA.... obniżenie jej wibracji, zablokowanie inteligencji i uczuć.
No cóż.. jak nie wiesz , o co chodzi, to chodzi WYŁĄCZNIE o naszą energię!

Zatem od bardzo wielu lat prowadzona jest podstępnie akcja zniszczenia dotychczasowego wzorca EUROPY , a tym samym zmiany całkowicie życia na ziemi z biologicznego na syntetyczny.... bo nad takim zdaniem elit można zapanować.

Wiemy już , że TAKA.... , a nie inna flaga UNII EUROPEJSKIEJ absolutnie nie jest przypadkowa.. to precyzyjnie tworzony program niszczenia dotychczasowych wzorców życia i niewolenia LUDZI.

Jak się dobrze pozna zasady tworzenia ... wszystkiego są takie same.. to nie ma problemu ze zrozumieniem obecnych zdarzeń na ziemi... nie damy się zwodzić nieprawdziwym interpretacjom.
Bowiem niskimi energiami.. ich niską wibracją.. wojny, strach , ból, cierpienie ... NIGDY NIE TWORZY SIĘ DOBRA!

Kiara.Flaga Unii Europejskiej ma symbolikę Maryjną Nie każdy wie, że Arsene Heitz, który zaprojektował flagę Unii Europejskiej, wzorował się na dwunastu gwiazdach z Cudownego Medalika, znanego z objawień Matki Bożej św. Katarzynie Labouré.

"Wieniec z gwiazd dwunastu"
Istnieją cztery symbole, które pozwalają zidentyfikować Unię Europejską jako jednostkę polityczną. Obok hymnu ("Oda do radości" z IX Symfonii Ludwiga van Beethovena - od 1985 r.), wspólnej waluty (euro - od 1999 r.), Dnia Europy (obchodzony 9 maja, na pamiątkę Deklaracji Schumana z 1950 r., uważanej za akt narodzin Unii Europejskiej - od 1985 r.) i dewizy Europy ("Jedność w różnorodności" - od 2000 r.), należy do nich flaga europejska, której istnienie wcale nie powoduje zaniku flag poszczególnych państw członkowskich.

Symbol jedności narodów
26 maja 1986 roku, gdy przystąpienie Hiszpanii i Portugalii do Unii Europejskiej zwiększyło liczbę jej członków do 12, flagą Unii Europejskiej została dotychczasowa (od 1955 r.) flaga Rady Europy. Na błękitnym tle przedstawia ona krąg 12 złotych pięcioramiennych gwiazd, które nie stykają się. Według oficjalnej wykładni, dwunastka jest tu symbolem zarówno doskonałości (jest ona podzielna przez 2, 3, 4 i 6), jak i pełni (12 miesięcy roku, 12 godzin dnia, 12 znaków Zodiaku itp.). Odwołuje się też do tradycji kultury europejskiej: 12 prac Herkulesa z mitologii greckiej, 12 pokoleń Izraela i 12 Apostołów z tradycji judeo-chrześcijańskiej. To dlatego liczba gwiazd pozostała niezmieniona, gdy w 1995 r. liczba państw członkowskich Unii zwiększyła się do 15. Gwiazdy są ułożone na fladze jak godziny na tarczy zegara, ich krąg zaś ma przedstawiać jedność narodów Europy.

Wygląd flagi europejskiej ustalano w latach 1950-55 w ciągu długich sporów. Rozpatrywano 101 projektów (koła, krzyże, gwiazdy, słońca, trójkąty itp.) przedstawionych przez artystów, heraldyków i euroentuzjastów. W 1953 r. Rada Europy, pierwsza powojenna organizacja integracji europejskiej, zdecydowała się na krąg gwiazd. Upłynęły dwa kolejne lata nim zostały one umieszczone na błękitnym tle. Miał on być kolorem wykraczającym poza więzi państwowe, ponadto pozostałe barwy były już, według Rady Europy, symbolami innych kontynentów.

Sztandar Maryi
Autorem projektu przyjętego przez Radę Europy był Arsene Heitz z Alzacji. Gdy odpowiedzialny za sprawę flagi europejskiej dyrektor służb prasowych Rady Europy Paul Lévy zaproponował mu zrobienie projektu, Heitzowi przyszło na myśl umieszczenie na fladze dwunastu gwiazd z Cudownego Medalika, znanego z objawień Matki Bożej św. Katarzynie Labouré w Paryżu (1830 r.), i umieszczenie ich na tle koloru maryjnego. Europejska flaga jest więc w zamyśle jej twórcy sztandarem Maryi, do której Kościół odnosi słowa biblijnej Księgi Apokalipsy św. Jana: "Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu" (Ap 12, 1). W dodatku jednogłośne zatwierdzenie flagi przez Komitet Ministrów Rady Europy dokonało się w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, 8 grudnia 1955 r. Niektórzy widzą w tym świadome działanie Lévy'ego, który od początku zdecydowany był na "projekt maryjny" i starał się go przeforsować, unikając jednak odwoływania się do jego znaczeń religijnych.

Przed głosowaniem w Komitecie Ministrów Robert Schuman i Konrad Adenauer modlili się razem w katedrze w Strasburgu przed znajdującą się tam figurą Niepokalanej w koronie złożonej z dwunastu gwiazd. Gdy 21 października 1956 r. po raz pierwszy na gmachu publicznym zawisła flaga europejska, budynkiem tym była właśnie strasburska katedra.

http://rodaki.salon24.pl/581885,flaga-unii-europejskiej-ma-symbolike-maryjna

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2016, 17:52:26 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szkolamagii wwtrans szperacze fenixlife pjure