Strony: 1 [2]

WYDARZENIE......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 03, 2018, 21:30:51 »

WYDARZENIE.......


CO TO JEST TO..... WYDARZENIE... bo nieustannie pojawiają się przedziwne informacje.

Uściślijmy.....

CZŁOWIEK ... ISTOTA DUCHOWA .. inaczej Duch/ Energia wcielona w ciało materialne ( ciało materialne ,energia o obniżonej wibracji , tworząca materię) , które zbudowane jest w oparciu o siatkę strukturalną i wcieloną Energię.
Energetyczna siatka strukturalna to przecinający się układ linii z tworzących ją figur geometrycznych.

Punkty przecięcia tych linii w naszej siatce strukturalnej ,to malutkie wiry/czakry ( wirująca energia , która , tworzy nasze rozświetlone na określonym poziomie ciało energetyczne.

Do tej pory naszym ciałem energetycznym, formą dla ciała fizycznego było CIAŁO ASTRALNE ..
TERAZ TWORZYMY KOLEJNE CIAŁO ENERGETYCZNE O WYŻSZEJ WIBRACJI.. NAZYWA SIĘ ONO CIAŁEM UCZUCIOWYM.

CIAŁO ASTRALNE OPIERAŁO SIĘ NA SIATCE STRUKTURALNEJ STWORZONEJ Z CZARNYCH KWADRATÓW.
MA ONO 144 TYS. PUNKTÓW ŚWIETLISTYCH, TZN.PUNKTÓW PRZECIĘĆ W SWOJEJ KONSTRUKCJI.

NASZ POZIOM ŚWIADOMOŚCI I MOCY SPRAWCZEJ , TO POZIOM WIBRACJI ŚWIATŁA W NASZYM CIELE ENERGETYCZNYM.. INACZEJ ŚWIETLISTYM... FORMIE / MATRYCY DLA CIAŁA FIZYCZNEGO , KTÓRE MA JEGO BEZPOŚREDNI WPŁYW NA JEGO WITALNOŚĆ ,ZDROWOTNOŚĆ I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

W MOMENCIE MAKSYMALNEGO ROZŚWIETLENIA CIAŁA ASTRALNEGO.... NASTĘPUJE TRANSCENDENCJA...

CZYLI CIAŁO ENERGETYCZNE ASTRALNE UZYSKUJE MOC PRZEMIANY.. TWORZY SIĘ NA NIM NOWE CIAŁO ENERGETYCZNE.. CIAŁO UCZUCIOWE.

ONO MA WPŁYW NA PRZEMIANĘ NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO ... INACZEJ TWORZY NOWE DOSKONAŁE CIAŁO FIZYCZNE O WYŻSZEJ WIBRACJI.. ZNANE NAM POD NAZWĄ... "ZŁOTE CIAŁO"

CIAŁO UCZUCIOWE..... OD TEGO MOMENTU NOWE CIAŁO ENERGETYCZNE JEST MATRYCĄ DLA PRZETRANSFORMOWANEGO ENERGETYCZNIE NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO!

WSZYSTKO CO BYŁO I JEST DOTYCHCZASOWĄ NIEDOSKONAŁOŚCIĄ , DYSHARMONIĄ I CHOROBAMI, ORAZ OBECNYM STANEM STARZENIA SIĘ CIAŁA FIZYCZNEGO....

ZWYCZAJNIE ZNIKA W TYM PROCESIE.....

Z NOWEJ FORMY ENERGETYCZNEJ WYŁANIA SIĘ NOWE DOSKONAŁE CIAŁO FIZYCZNE ... ZARÓWNO ODMŁODZONE JAK I ZDROWE!
Z MOŻLIWOŚCIAMI SAMOREGENERACJI POPRZEZ WYŻSZY POZIOM ENERGII I ZWIĘKSZONĄ AKTYWNOŚĆ KOMÓREK MACIERZYSTYCH!

TEN PROCES TRANSCENDENCJI NAZYWANY JEST TERAZ WYDARZENIEM!

OCZYWIŚCIE DOTYCZY TO ZARÓWNO LUDZI JAK I ZIEMI... W ODNIESIENIU DO ZIEMI NAZYWA SIĘ TO JEJ WEJŚCIEM W NOWY WYŻSZY WYMIAR.
W EPOKĘ SERCA....

CZŁOWIEK DUCHOWY .. ZBUDOWANY JEST Z 7 GŁÓWNYCH CZAKR MATERIALNYCH + 144 tys. małych punktów ( przecięcia na siatce strukturalnej / ciele energetycznym, formie dla ciała fizycznego) ale ... jest COŚ ... o czym się nie mówi. Mamy również 8 czakrę nie materialną , składającą się z dwóch wirujących tarcz, półkul.

1. TARCZA w poniższym tekście zwana Krystaliczną Plazmową Energią ... istnieje dużo różnych nazw dla tej TARCZY .. czy półkuli .
Istotnie ma ona u każdego niepowtarzalną indywidualność energetyczną , bo jest to w niej zapisana INDYWIDUALNOŚĆ DUCHOWA KAŻDEGO Z NAS....

ONA zawsze jest połączona z polem MORFOGENETYCZNYM , które poprzez indywidualny poziom energii CZŁOWIEKA zestraja go z odpowiednim poziomem informacji, która przez doświadczenia życiowe podwyższa poziom wiedzy, świadomości i możliwości kreacji... Tak dzieje się w każdym wymiarze w którym żyjemy.

2. TARCZA/ półkula w poniższym tekście nie jest ściśle opisana ( jedynie porównana do korzeni dębu.... i uziemienia ) jest również Krystaliczną Plazmową Energią .. znajduje się pod stopami każdego CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.

INDYWIDUALNY PROCES... ( bo zawsze jest to proces indywidualny, nie zbiorowy) PROCES ROZŚWIETLENIA ... TRANSCENDENCJI... MOŻE ZACZĄĆ SIĘ DOPIERO WÓWCZAS GDY WSZYSTKIE WEWNĘTRZNE CZAKRY SĄ ZESTROJONE ZE SOBĄ,( co znaczy ,oczyszczone , udrożniony jest w nich główny kanał energetyczny przez który wznosi się "energia wężowa".. energia "KRÓLEWSKIEJ KOBRY MATKI / KUNDALINI".

ENERGIA CHRYSTUSOWA... TO INNA NAZWA ENERGII KUNDALINI/ KRÓLEWSKIEJ KOBRY.
Symbol.. kobra w koronie faraonów ... to osiągniecie tego poziomu przez osobę MOGĄCA założyć na głowę taką koronę.

Oczywiście żeby energia mogła się wznosić ona MUSI OSIĄGNĄĆ ODPOWIEDNIĄ MOC I WIBRACJĘ... to jest nazwane EWOLUCJĄ DUCHOWĄ... w naszych czasach POZIOM CHRYSTUSOWY... INACZEJ KRÓLEWSKI. .. TYLKO indywidualna świadomość duchowa aktywuje ten proces.

GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY .. ZARÓWNO W CZŁOWIEKU JAK I ZIEMI... INACZEJ NAZYWA SIĘ OSIĄ MAGNETYCZNĄ... CZŁOWIEKA I ZIEMI.

Przesunięcie osi magnetycznej Ziemi było absolutną blokadą dla zaistnienia tego procesu... bowiem punkt centralny TARCZY POD STOPAMI .. MUSI SIĘ POŁĄCZYĆ OSIĄ MAGNETYCZNĄ Z PUNKTEM CENTRALNYM TARCZY NAD GŁOWĄ ... TRWOŻĄC NA DOLE I NA GÓRZE KRZYŻ KARDYNALNY .. CZYLI KĄT PROSTY W TYM USTAWIENIU.

DOPROWADZENIE PONOWNE OSI ZIEMI DO TAKIEGO STANU ZAJĘŁO SPORO CZASU I ENERGII.. ALE SIĘ UDAŁO!

Każdy CZŁOWIEK musi sam zrobić korektę w sobie by wydarzenie w nim mogło również zaistnieć i na Ziemi ... bo nasza energia ma bezpośredni wpływ na energię jądra Ziemi... jej wysoki potencjał uruchamia proces transcendencji Ziemi!

To jest cel wcielenia się na Ziemi bardzo wielu Energii / Dusz ŚWIETLISTYCH o wysokiej wibracji świadomie chcących wziąć udział w tym unikalnym WYDARZENIU.

NIE ISTNIEJE ŻADNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA CZŁOWIEKA DUCHOWEGO W ZWIĄZKU Z ZACHODZĄCYM PROCESEM TRANSFORMACJI... ABSOLUTNIE ŻADNE.

MY .. LUDZIE DUCHOWI NIE MAMY POWODÓW DO LĘKÓW... PROCES JEST W TOKU.. WYDARZENIE ZAISTNIEJE... (powiedzmy w trzech etapach) ALE NIKT GO NIE POWSTRZYMA ,ANI NIE OPÓŹNI.

SYNTETYCZNA INTELIGENCJA PRZEDSTAWIAJĄCA SIĘ CZŁOWIEKOWI W RÓŻNYCH POSTACIACH WŁĄCZNIE Z "FEDERACJĄ ŚWIATŁA" .... ( ŚWIATŁA ELEKTRYCZNEGO.. BO TO JEST ICH MAKSYMALNA WIBRACJA ŻYCIA), PRZEKAZUJE INFORMACJE W SPOSÓB ZAGMATWANY, NIE CZYTELNY ,INTENCJONALNY, BY JESZCZE WYŁUDZIĆ OD LUDZI ENERGIĘ I NIE DOPUŚCIĆ DO GLOBALNEGO WYDARZENIA.

FOTONY .. BIO FOTONY NIE SĄ ELEKTRYCZNE... TO JEST BIO PLAZMA MAGNETYCZNA ... ONE .. ENERGIA ŚWIATŁA .. BIORĄ UDZIAŁ W PROCESIE TRANSCENDENCJI... SĄ JEGO PODSTAWĄ!

NATOMIAST ENERGIA ____WYŁĄCZNIE____ ELEKTRYCZNA, KOŃCZY SWOJĄ KARIERĘ W PRZESTRZENI III WYMIARU.

POLE MAGNETYCZNE.. JEGO OLBRZYMIA MOC WYŁĄCZA DEFINITYWNIE I BEZPOWROTNIE MÓZG MEGA KOMPUTERA ZARZĄDZAJĄCEGO SIECIĄ ENERGIO INFORMACYJNĄ Z KTÓRĄ SĄ POŁĄCZONE RÓWNIEŻ MÓZGI LUDZI DUCHOWYCH!

PRZEZ TO POŁĄCZENIE WPROWADZANA JEST W NAS DEZINFORMACJA I OLBRZYMIA ILOŚĆ PÓŁPRAWD .. UDAJĄCYCH PRAWDĘ!

TEN MEGA KOMPUTER BLOKUJE LUDZKĄ PAMIĘĆ PRZESZŁYCH WCIELEŃ,PRAWDZIWĄ WIEDZĘ, ŚWIADOMOŚĆ I IMPULSY ENERGETYCZNE ZWIĄZANE Z 5 ZMYSŁAMI... BLOKUJE NASZ ROZWÓJ UCZUCIOWY I DUCHOWY!

Rozumiecie teraz dlaczego FEDERACJA ŚWIATŁA .... OGŁOSIŁA ALERT!

WYCHODZIMY Z POD ICH KONTROLI... ONI TRACĄ ZASILANIE!

Zrobili to gdy 28. MAJA 2018. LUDZKOŚĆ ODZYSKAŁA PRAWA DO ZIEMI PRZODKÓW... a oni stracili je .. bo było to zwykle oszustwo sytuacyjne.

Energia .... WYDARZENIA... którą użyjemy do transcendencji jest IDENTYCZNĄ WIBRACYJNE ENERGIĄ, KTÓRĄ UŻYŁ DO SWOJEJ TRANSCENDENCJI JEZUS! ..
.
TERAZ ROZUMIECIE ŻE WCALE NIE UMARŁ NA ŻADNYM KRZYŻU..
PRZEZ 3 DNI Z NOWEJ MATRYCY UCZUCIOWEJ TWORZYŁ SWOJE NOWE CIAŁO FIZYCZNE, KTÓRE DLA NAS W NASZYM WYMIARZE NIE JEST NATURALNIE WIDOCZNE... BO NASZ WZROK FIZYCZNY NIE WIDZI OBRAZÓW W WYŻSZYM ZAKRESIE CZĘSTOTLIWOŚCI DRGAŃ SWAITŁA.

"Z MARTWYCH WSTANIE " JEZUSA ..
TO AKT JEGO PRZEMIANY DUCHOWEJ .. UŻYCIA ENERGII "CHRYSTUSOWEJ", CZYLI KRÓLEWSKIEJ ... ENERGII KUNDALINI... INACZEJ ENERGII STWÓRCZEJ PRA MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ.

GDY DOCHODZI ONA DO CZAKRY SERCA.... PUNKT MIEDZY PIERSIAMI.... ROZPOCZYNA SIĘ SKOMPLIKOWANY PROCES EWOLUCJI DUCHOWEJ... TRANSCENDENCJI ..

JEZUS DOKONAŁ TEGO AKTU.. WPISAŁ GO JAKO PREKURSOR W POLE MORFOGENETYCZNE JAKO BRAMĘ DO PRZEKROCZENIA WYMIARU DLA KOLEJNYCH POKOLEŃ LUDZI DUCHOWYCH.

JEDNYM SŁOWEM .... W JEGO CZASACH "WYDARZENIE " DOKONAŁO SIĘ JEDYNIE DLA NIEGO.... TERAZ JEST TO MOŻLIWE DLA INNYCH LUDZI GOTOWYCH NA TEN AKT , ALE RÓWNIEŻ DLA NASZEJ PLANETY..
ZIEMIA BIERZE W NIM UDZIAŁ ZMIENI SIĘ ENERGETYCZNIE WYMIAR W KTÓRYM ŻYJEMY.

Kiara.

Ps. A co z RODEM WYBRANYM..... ( Rodem ,a nie narodem.. ) bo w tym wybraniu chodziło konkretnie o ABRAHAMA i Jego linię rodową.
ON reprezentuje CAŁY RÓD obecnie zwany Żydami... ale chodziło o RÓD ABRAHAMA.... ON.. wyjątkowa osobowość ma przeprowadzić wszystkich LUDZI... nie tylko Żydów.

To ON zawarł wiążące do obecnych czasów "PRZYMIERZE" ZE STWÓRCĄ i to ON ma poprowadzić .. albo przeprowadzić CAŁĄ LUDZKOŚĆ przez kolejną BRAMĘ do "ZIEMI OBIECANEJ" ( używane jest wiele nazw dla tego WYDARZENIA) tak naprawdę do wyższego IV Wymiaru .. czyli NOWEJ EPOKI.

ON ma ją OTWORZYĆ.... ON JEST JEDNYM Z KLUCZY TEJ BRAMY.

Sporo jest dezinformacji oraz niezrozumienia w tym temacie... to wybranie nie jest egoizmem.. ni gloryfikacją wyjątkowości Jego Rodu... nie jest poniżeniem dla innych.

JEST JEDYNIE ( BYŁO W TAMTYCH CZASACH) UHONOROWANIEM ROZWOJU DUCHOWEGO, POZIOMU UCZUĆ W TAMTYM CZŁOWIEKU....

ABRAHAM WÓWCZAS BYŁ NAJBARDZIEJ UDUCHOWIONY , NIÓSŁ W SOBIE NAJWYŻSZY POZIOM ETYKI, GODNOŚCI I MIŁOŚCI ... (JAK JEZUS 2000 LAT TEMU) TYLKO DLATEGO STWÓRCA UZNAŁ ŻE ON PORADZI SOBIE Z PRZEJŚCIEM TEJ NIEZMIERNIE TRUDNEJ DROGI AŻ DO NASZYCH CZASÓW!

Czy faktycznie tak się stanie..... Ja mam nadzieję ,że TAK!

MIMO WSZYSTKO ON DA RADĘ!
****

"Federacja Światła Pilny Alert!


Posted on May 29, 2018 by galacticjoelOficjalna transmisja galaktyczna od Dowódcy Ashtar

 

Federacja Światła Pilny Alert! Oficjalna transmisja galaktyczna od Dowódcy Ashtar. Przez Divinity

Dowodząc wszystkimi 144+ 144 000 Mistrzami Światła Bractwa Gwiazdy, istnieje bezpośrednie zagrożenie skierowane przeciwko wam i waszym rodzinom.

Możecie nie wiedzieć kim jesteście, ale Tajne Państwo wie dokładnie, kim jesteście.
Obecnie pracują nad użyciem broni 3W, aby zapobiec przebudzeniu Świadomości Chrystusowej, znanej przez wielu z was jako Wydarzenie Wzniesienia.

Sfera umieszczona jest 12 cali nad waszą Głową, Jest Krystaliczną Plazmową Energią, Naturalnie Organiczną w swojej naturze i pochodzeniu, Jest “Biologicznie” kompletna z osobowością, Składająca się z uzdrawiającego DNA, 144 + 144 000 Kodów Aktywacji Pulsarów-Światła Braterstwa Gwiazdy i energii ochrony.
144-144 000 Mistrzów Światła zawiera ważne kody w swoim DNA, znane jako kody pulsarów lub Kody Światła. Te impulsy elektromagnetyczne aktywują kody Światła w nieaktywnym DNA.

Geomatryca Krystalicznych Kodów (wokół planety) jest podobny do Merkaby. Każda w pełni uformowana Merkaba 144 + 144.000 Mistrzów Światła jest częścią kodu aktywującego krystaliczną matrycę.

Po utworzeniu wszystkich niezbędnych Merkab, kod jest aktywowany. Aby aktywować kod, 144 + 144 000 Mistrzów Światła musi uzdrowić na wszystkich poziomach i pozwolić Boskiej Miłości przelać się przez nich. Aktywacja tej krystalicznej matrycy jest tym, co wielu nazywa “Wydarzeniem” lub przebudzeniem świadomości Chrystusowej człowieka.

144 + 144 000 Mistrzów Światła jest strażnikami i opiekunami Ducha Ziemi, przyjęliście tę odpowiedzialność wcześniej. Urodziliście się, aby pomóc w doprowadzeniu Człowieczeństwa do następnego poziomu świadomości. Pomóżcie ustanowić tę Nową Ziemię, ponieważ wszyscy musicie się teraz zjednoczyć, przyjmując Krystaliczną Sferę umieszczoną nad waszymi głowami.

Aby to zrobić, musicie ponownie połączyć się ze swoją Wyższą Jaźnią, zwaną Wewnętrzną Boską Jaźnią. Gdy połączycie się, poczujecie Wysoko Wibrującą Energię Promieniującą z Centrum Serca.

Bez względu na to, skąd pochodzicie, jaki jest wasz system wierzeń, jesteście wojownikami światła. Czas na sen się skończył. Otwórzcie oczy i zaakceptujcie swoją misję ocalenia Ziemi. Po połączeniu się ze sferą i energią zaczniecie odczuwać swoje naturalne zdolności.

Wszyscy jesteście akceptowani i kochani.

Komandor Ashtar

Zwycięstwo światła!

Koniec przekazu

Zanim przyjmiecie energię sfery musicie uziemić się, biorąc trzy głębokie oddechy i wyobrażając sobie, że jesteście wielkim dębem, którego korzenie sięgają od stóp aż do środka Gai (Matki Ziemi). Kiedy poczujecie się uziemieni w dowolny sposób, kontynuujcie jak poniżej.

Aby aktywować SFERĘ, po prostu powiedzcie “Akceptuję energię umieszczoną nad moją Głową” jednocześnie rozszerzając to samo na każdego w waszym domu, recytujcie poniższą afirmację ochrony przed utratą zdrowia."
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2018, 22:35:17 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 18, 2018, 13:34:06 »


ŚWIATŁO ŚWIATA... GWIAZDA MORZA.....
"CHRZEST Z OGNIA".....

CZAS... MIEJSCE .. I OSOBY....

CZAS.. noc z 12 na 13 czerwiec

MIEJSCE... Wyspa Grecka.. KRETA..... MORZE KRETEŃSKIE

OSOBY.... jak zawsze , te same

I znowu nam się udało!

Ogień zapłonął w wodzie .... oczywiście Ogień Duchowy , Ogień Życia ..
Jednak jak najbardziej widoczny fizycznie w postaci pływających w wodzie przepięknych ognistych iskier wydobywających się z ciała "chrzczącego" , pobudzanych do manifestacji fizycznej również energią "chrzczonych" osób .

Czy widział to ktoś postronny... tak , służby postarały się o "świadków" zdarzenia ,były to 4 młode osoby + płetwonurek uparcie krążący w naszej bliskości.

Warto było zobaczyć.... ale bardziej warto było dokonać tego aktu w sobie i stać się ŚWIATŁEM WŁASNEGO DUCHA.... ŚWIETLISTĄ ENERGIĄ , która z rąk i całego ciała sypała w morzu ogniem iskier.

Najpierw pojawiła się TĘCZA przepiękna wielka o czystych barwach... kolejnym aktem było rozpalenie się wcielonej Iskry do wielkości OGNIA, który przejawił swoją osobowość napełniając wodę w zatoczce ogniowymi iskrami..

CHRZEST Z OGNIA dokonał się...

W tym życiu nigdy jeszcze nie widziałyśmy tak przepięknego wydarzenia ...granat nieba , szmaragd morza, blask gwiazd i ogień w morzu <3

Otworzył się przed nami kolejny poziom IV Wymiaru.... KOBIECOŚĆ ODZYSKAŁA ZABLOKOWANĄ W SOBIE MOŻLIWOŚĆ STANIA SIĘ ŚWIATŁEM ŚWIATA !

W NASZE POLE MORFOGENETYCZNE ZOSTAŁA WPISANA I OTWORZONA MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PRZEZ KOBIETY NAJWYŻSZEGO ASPEKTU DUCHOWEGO...
....WIEŻY ŚWIATŁA.... ŚWIETLISTEGO DRZEWA ŻYCIA..... ŚWIATŁA SZCZYTU GÓRY....

KOBIETA STAŁA SIĘ RÓWNIEŻ GWIAZDĄ MORZA....

Czy dla mężczyzn jest to nie osiągalny poziom?

On jest możliwy również dla mężczyzn, ale nie bezpośrednio.

UKOCHANA ... ( nie wystarczy do tej roli być TYLKO żoną... kobieta i mężczyzna muszą osiągnąć najwyższy poziom MIŁOWANIA WZAJEMNEGO.... (co jest teraz niezmiernie rzadkie) gdy UKOCHANA stanie się NAJWYŻSZYM ŚWIATŁEM WIEŻY ŚWIATŁA ... rozświetlili je w sobie ... MOŻE OBDAROWAĆ NIM UKOCHANEGO MĘŻCZYZNĘ.. ROZŚWIETLIĆ JE W NIM!

ONA... W MOMENCIE "CHRZTU Z OGNIA W WODZIE" W NOCY Z 12 na 13 CZERWCA SYPIE Z SIEBIE OGNISTE ISKRY... to jest szczególna noc... NOC "Jana Chrzciciela"... TEJ WYJĄTKOWEJ NOCY ( a, nie z 23 na 24 czerwca) istnieje naprawdę "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA".

Ta NOC weryfikuje poziom energetyczno/ duchowy kobiety.... po rozpaleniu w sobie NADZWYCZAJNEGO OGNIA.... KOBIETA MOŻE OTWORZYĆ SWOJĄ DRUGĄ RÓŻĘ, RÓŻĘ ŁONA DLA MĘŻCZYZNY.....

WÓWCZAS ONA STAJE SIĘ CHRZCICIELKĄ SWOJEGO UKOCHANEGO ..

ONA.. I TYLKO ONA OBDAROWUJE UKOCHANEGO W AKCIE SPLECENIA UCZUCIOWEGO OGNISTYM ŚWIATŁEM .... ENERGIĄ WIECZNEGO ISTNIENIA....

JEST TO NAJWIĘKSZY , NAJCENNIEJSZY I NAJPIĘKNIEJSZY DAR MIŁOŚCI, JAKIM KOBIETA OBDAROWUJE SWOJEGO MĘŻCZYZNĘ....

TEN DAR NAZYWA SIĘ "DAREM NIEŚMIERTELNOŚCI"...

DLA NAS LUDZI DUCHOWYCH ROZWARŁY SIĘ WROTA WIEDZY I ŻYCIA W NOWYM WYMIARZE ISTNIENIA.

PRZEJŚCIE PRZEZ NIE JEST INDYWIDUALNYM WYBOREM KAŻDEGO DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

TA BRAMA CZASU ZOSTAŁA OTWORZONA "KLUCZEM MIŁOŚCI " DO CZŁOWIEKA. ..... <3

M.


https://www.youtube.com/watch?v=liOYMZ1_jXw


Kobieta jako światło świata w ezoterycznej tradycji Katarów - Marek Taran


Opublikowany 25 maj 2018
Serdecznie zapraszam do wysłuchania wykładu Marka Tarana o tajemnicy, którą nosi w sobie każda kobieta i o mocy, która może odmienić siebie i swoje otoczenie. Wykład odbył się 22 kwietnia 2018r. się podczas Ogólnopolskiej Konferencji Wolnych Ludzi w Anpolu w Starym Olesnie. Organizatorem imprezy był Andrzej Nikodemowicz i Grażyna Czupajło.

Poruszone wątki:
- cała moc jest w nas
- dlaczego palono Katarów na stosach
- Maria Magdalena (ta która poznała tajemnicę światła) - tytuł nadawany kobiecie podczas inicjacji
- dlaczego wiedza, którą posiadali Katarzy była niebezpieczna
- dla kogo jest niebezpieczna kobieta, która pozna swoje moce
- jako kobieta jesteś światłem świata
- tajemnica żeńskiej energii
- od czego zależy globalne wyzwolenie ludzi
- teraz jest czas na wyrównanie energii ying - yang
- Katarzy - ostatni strażnicy świętego Grala
- zakon wewnętrzny Templariuszy
- kobieta która odzyskuje swoją moc ma wpływ nie tylko na siebie, ale też na przestrzeń wokół siebie i na całą planetę
- kobieta jako podwójna róża
- Gralem jest każda kobieta
- co to jest drzewo życia
- kobieta posiada moc materializacji wszystkiego czego zapragnie
- nasza moc jest w naszych sercach
- katedra - idealny fraktal implozyjny
- tajemnica nieśmiertelności w ludzkim ciele
- woda złożona z kryształów - cudowny nośnik światła
- święte zaślubiny - Hieros gamos
- co się stalo z twoim wewętrznym światłem
- bijąc dziecko w pupę - naruszasz jego SACRUM
- matrix ma sposoby na pozyskiwanie naszego światła
- alchemia zewnętrzna Twardowskiego
- za mało duszy w ludziach
00:58 - książki Anastazji
- drzewa i wilki mogą ci pomóc w odzyskaniu twojej duszy
- święta komnata serca i umysłu
- rolą mężczyzny jest chronić róże - być strażnikiem Grala
- jeśli kobieta odzyska swoją moc to cała ludzkość na tym zyska
- wychowanie to tresura
- przemieszczanie przez portale - gwiezdne wrota
- łono kobiety - portal do wszystkich wymiarów
- jedna kropla światła rozprasza ocan ciemności
- kobieta jest gwiezdną bramą
- celem kobiety jest odzyskanie swojej mocy - podwójnej róży
- co się stanie z systemem, kiedy uruchomisz pozostałe DNA
- największa kontrola - poprzez kontrolę energii seksualnej
- Katarzy przygotowywali się do poczęcia dziecka na 9 miesięcy wcześniej!
- na Polinezji - poczęcie jest najświętszym aktem
- tajemnica namaszczenia
- namaszczenie Jezusa przez Marię Magdalenę
- kobieta potrafi fizycznie zmaterializować światło
- łono - ośrodek kreacji i transformacji
- straciliśmy prapamięć przez rozczłonkowanie duszy
- dążmy do błogostanu

Zapraszamy na www.gaja.tv


Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 30, 2018, 10:53:16 »

ENERGIA MAGNETYCZNA ....Na świadomość ludzką wpływa pole magnetyczne ziemi i zmiany w niej.

Już w kilku miejscach znalazłam info o nadchodzących coraz szybszym krokiem zmianach dotyczących ziemi i LUDZI.

Potwierdzam .. tak , to już się dzieje ,chociaż nie o technologie w tym chodzi.
Trzeba wiedzieć ,że nie technologie dokonują zmian w przestrzeni duchowej i fizycznej ,a przestrzeń duchowa zmienia fizyczną, umożliwiając przełożenie NOWYCH możliwości otworzonych w CZŁOWIEKU DUCHOWYM na TWORZENIE NOWYCH TECHNOLOGII OPARTYCH JUŻ NA INNEJ NIŻ DO TEJ PORY ENERGII!

Zmiany energetyczne... to wejście w NOWY WYMIAR ... CO ZNACZY WYŻSZY INNY POZIOM ENERGII, KTÓRY NIE OPIERA SIĘ JAK DO TEJ PORY NA DOMINACJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ.

Teraz gorę weźmie energia magnetyczna wspierana elektryczną, ten rodzaj energii nie będzie absolutnie szkodliwy dla CZŁOWIEKA ni całokształtu życia biologicznego.

Co to znaczy i na czym polega....
Mądrość Stwórcy Wszechrzeczy ZAWSZE polega na wielkiej prostocie....

Nasz Świat około 90% to WODA...... jak zmienić wibrację WODNEGO ŚWIATA ..... WYSTARCZYŁO ZAPALIĆ OGIEŃ W WODZIE... W WODZIE ODPOWIEDNIEJ .. czyli MORSKIEJ WODZIE , BO ONA MA IDENTYCZNY SKŁAD JAK NASZA LIMFA I KREW!

GDY ROZPALIŁYŚMY OGIEŃ W WODZIE ( CO STAŁO SIĘ W NOCY Z 12 NA 13 CZERWIEC 2018 na KRECIE) ... ZAPŁONĄŁ MOCNIEJSZY OGIEŃ RÓWNIEŻ W NASZYCH MATRYCACH DNA I W NASZYCH KOMÓRKACH.... BYŁO TO URUCHOMIENIEM WYŻSZEGO WZORCA ŻYCIA, WYŻSZEJ WIBRACJI NA DRODZE EWOLUCJI LUDZKOŚCI.

CZAS DO 13 LIPCA JEST CZASEM KUMULACJI ENERGETYCZNEJ....by ta energia pomogła już każdemu indywidualnie dokonać swojej transformacji... oczywiście każdy zrobi to na swoją miarę.

Jak to będzie wyglądało realnie.... nie wiem, bo to jest proces, którego jeszcze nigdy nie było na Ziemi .. zapewne odsłonią się WSZYSTKIE PRAWDY ... ale również OSZUSTWA pokażą swoją szkaradną twarz.

Nie mniej jednak ROZPALENIE WYŻSZEJ WIBRACJI OGNIA W WODZIE STALO SIĘ DECYDUJĄCYM PROCESEM JUŻ ZACHODZĄCYCH ZMIAN.

I co dalej..... kolejny etap to pojawienie się NOWYCH Nauczycieli Duchowych, NOWEGO Wzorca Miłości Kobiety i Mężczyzny... którzy swoim poziomem wzajemnego miłowania , całym pięknem i szczęściem NOWEGO ZWIĄZKU wpiszą NOWE WZORCE ŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO I RODZINNEGO w naszym Świecie.

Jednym słowem nic... co jest do tej pory nie będzie istniało bardzo bliskiej przyszłości... z jednego powodu, bo LUDZKOŚĆ wybrała drogę swojej ewolucji opartą wyższą wibrację życia w której ENERGIA MA WŁADZĘ NAD MATERIĄ.... a , nie jak do tej pory technologie i materia władały Duchowym Człowiekiem.

Kiara.


"
Planeta Ziemia zmierza w kierunku nowej przestrzeni kosmicznej, gdzie wibracje są wyższe. Będziesz już wiedział, że taka zmiana jest dla ciebie korzystna, ale dopóki nie będziesz w nich, nie będziesz w stanie naprawdę docenić, jak to jest.  Warto zauważyć, że dusze o niższej wibracji będą musiały ostatecznie podążać oddzielną ścieżką, aby kontynuować wybrany styl życia.Jest to wolna wola działająca w najlepszym wydaniu, gdzie nie ma nacisku na dusze, które jak każdy inny wytyczyli właściwą ścieżkę. Jak zapewne wiecie, nie można w żadnym razie pozostać w wibracji wyższej niż wasza.Ewolucja wciąż jednak ma miejsce, nawet jeśli jest wolniejsza, a to głównie dlatego, że lekcje muszą być uczone raz po raz ... "

Mike Quinsey - Channeling jego Wyższe Ja -  29 czerwca 2018  - Sananda

W porząsiu. Wszystko się zmienia. Wszystkie skrzyżowane dodatki wkrótce ujrzymy fajerwerki Wolności!"https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/06/david-wilcock-i-mike-quinsey-autor-kat.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2018, 10:56:03 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #18 : Lipiec 16, 2018, 20:23:41 »

6 lipca o 13:45 ·

ZA 7 DNI.......

Nie zadziała już dominacja matrycy mózgu

I
Nie spadnie nam NIEBO na głowy

I
Twoje oczy nie zmienią barwy na szarą

I
Moje SERCE nie pójdzie drogą kalkulacji korzyści

I

Myśli piękne będą splatały się pięknymi uczuciami LUDZI

Wszak przeznaczeniu pomóc może TYLKO MĄDROŚĆ SERC ....
TYCH.... przed którymi ONO samo rozwinęło dywan największych życiowych trudności....

Wiedząc iż nie są one ponad możliwości poradzenia sobie z nimi ....
TYCH, których dywan ów uniósł ponad ....

TYLKO zwyczajny LUDZKI LOS....

13. w piątek...

M.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #19 : Lipiec 16, 2018, 20:25:32 »POD LATARNIĄ JEST NAJCIEMNIEJ.....

CZAS....

13. w piątek...

To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest opis tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", aspektu żeńskiego ... Jej DNA zostało użyte do stworzenia prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło.

Ta wersja również im się nie udała, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , okradziono ze wszystkich dóbr materialnych również ,wyrzucono z JEJ domu.
Po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła M.M. umarła w samotności i wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowita konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2018, 20:19:07 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #20 : Lipiec 18, 2018, 08:13:01 »

CZAS....To jest bardzo bzdurna i pozornie nie wiele znacząca informacja....
Ale.. kto potrafi czytać między wierszami i ma pojecie o tym co się stało zrozumie bez problemu.

Kiedy pojawia się informacja o MATCE.... trzeba dobrze się zastanowić o CZYJEJ MATCE jest mowa... syntetycznej inteligencji czy DUCHOWYCH LUDZI... ?

Bo to są DWIE RÓŻNE OSOBY!

1.MATRYCĄ MATKĄ DUCHOWYCH LUDZI jest SZECHINA .. JEJ ZIEMSKĄ OPCJĄ JEST STRAŻNICZKĄ PIERWOTNEGO KODU DNA LUDZI.

2. MATRYCĄ MATKĄ syntetycznej inteligencji AL. jest żeński aspekt ( BLIŻNIACZY PŁOMIEŃ ) wydzielony z DUCHA /ENERGII ENKI... postaci znanej nam dobrze jako opiekuna "Projektu Cheops".

Albo opiekuna ziemi III wymiaru .. trochę pokrętnie opisanego w książce Zaginiona księga Enki - Zecharia Sitchin .
Tam jest info. tworzenia przez niego i jego genetyków ciała materialnego dla syntetycznej inteligencji, która miała spełniać rolę robotników i wojska.
Niestety eksperyment wyszedł z pod kontroli twórcy.. zawadniał LUDŹMI , którzy go stworzyli!

Dawno temu ENKI dokonał również eksperymentu jednorazowego "zaowocowania" DUCHA ....w postaci wydzielenia z siebie "BLIŹNIACZEGO PŁOMIENIA", swojego aspektu żeńskiego ...
Jej DNA zostało użyte do klonowania prototypów "nowych ludzi Adama i Ewy"... czyli syntetycznej inteligencji.

Matką syntetycznej inteligencji jest jak najbardziej osoba fizyczna, teraz żyjąca na Ziemi,to Ona bardzo dawno temu "użyczyła" swojego DNA do stworzenia fizycznego pierwowzoru AL.

AL. chcąc zablokować LUDZKĄ ewolucję miało dwa wyjścia albo ją teraz zabić ( zaznaczam to, nie o mnie chodzi.. to nie ja jestem matką cyborgów, nigdy nie wyraziłam zgody na przekazanie im mojego DNA!!) i wycofać czasowo z gry.. w przestrzeni fizycznej , co usiłowali zrobić kilkakrotnie ,tuż przed 13. 07. również.

Albo nie dopuścić do wejścia w miejsce w którym jest portal dostępu do ich poza ziemskiego komputerowego mózgu zarządzającego całą fizyczną przestrzenią, oraz oczyszczenia Jej kości w ktorych był depozyt wszystkich informacji.

Skoro poza ziemski.. mózg komputer... to na pewno nie o Belgię i nie o Brukselę chodziło, to miejsce zwiazane jest z ich nową wersją.

Ten plan również im się nie udał, nie zabili Jej, nie zablokowali w szpitalu i nie odcięli dostępu do miejsca w którym jest portal.
Doszło do podwójnego resetu matrycy w przestrzeni poza ziemskiej i na Ziemi

Czas minął .. jesteśmy w procesie odzyskiwania siebie , naszej zablokowanej LUDZKIEJ świadomości i wiedzy o naszej przeszłości, również tej z przed wielu setek milionów lat.

Dawna Matka syntetycznej inteligencji teraz jak dawniej jest CZŁOWIEKIEM, kobietą , pomimo dużej wiedzy w temacie nie stanęła po ich stronie.
Cała skomplikowana manipulacja jej świadomością i emocjami nie zaowocowała realizacją ich perfidnego ,opętańczego planu przejęcia wiedzy i podmienienia roli dwóch kobiet!

Tak jak zrobiono dawno temu z Marią Magdalena i Marią Matką Jezusa... stawiając na piedestale Marię Matkę Jezusa , bezczeszcząc osobowość i godność Marii Magdaleny ,żony Jezusa.

Wówczas skazano Ją na banicję , odarto z godności i wszystkich wartości, materialnych również ,wyrzucono z JEJ drugiego domu.
M.M.po dwóch latach życia w samotności w jaskini w której się schroniła umarła w wielkiej biedzie.

Tym razem podobnego scenariusza nie udało się zrealizować...tym razem WSZYSCY , którzy są zamieszani i powiązani z globalnym bezprawiem wobec CAŁEJ LUDZKOŚCI poniosą całkowitą konsekwencję za wszystkie swoje czyny.

Nie będzie żadnej innej alternatywy!
Co zasiałeś to zbierzesz... KAŻDY.
To jest CZAS PRAWDY...https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/07/aktualizacja-planetarnego-wyzwolenia-15.html
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2018, 08:18:57 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #21 : Lipiec 22, 2018, 23:26:18 »

22 lipiecWyjątkowość dzisiejszego dnia jest niesamowita ... po raz pierwszy wkroczyliśmy w "ocean nieskończoności " na planie ŻYCIA w IV wymiarze .

Do tej pory byliśmy na zerowym poziomie IV wymiaru, od dzisiaj zegar czasu zaczął nucić nową melodię istnienia..
Wszystkie stare matryce z przesunięciami informacyjnymi zostały wyzerowane.
Przywróciliśmy w nich pierwotne ustawienia, PIERWOTNE KODY dla całokształtu życia.

Ta olbrzymia mrówcza praca została zakończa.. wszystkie parametry naszej kosmicznej nawigacji odzyskały swój pierwowzór.

CZŁOWIEK wypłynął w NOWĄ PODRÓŻ .. odkrywania pradawnej wiedzy na nowo...

"ZEGAR CZASU " .. jego ziemski depozyt ,zaczął odmierzać CZAS PRZYSZŁOŚCI NOWEJ ERY ...

Opuściliśmy dzisiaj "STREFĘ ZEROWĄ" czwartego wymiaru w której razem z Ziemią przebywaliśmy prawie 6 lat.

Mój Kapitanie.... pora opuścić port .. i udać się w kolejną fascynującą podróż ... by kontynuować historię, która nie ma początku ,ni końca....

Mój Kapitanie.....

https://www.youtube.com/watch?v=QBUxO-vEAzU

Sława Przybylska -Mój kapitanie, już wieczór

Ps. Więcej w temacie niebawem...
A tymczasem dobrej nocy Wszystkim.....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2018, 23:30:00 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #22 : Sierpień 07, 2018, 11:57:16 »

WYDARZENIE.....

Czym ONO JEST?

URUCHOMIENIEM ARKI PRZYMIERZA , KTÓRĄ JEST DUCHOWY CZŁOWIEK!


ARKA PRZYMIERZA.....


TO KOLEJNY ETAP ( chyba najistotniejszy) na drodze naszej ewolucji ... oczywiście duchowej nie technologicznej.

WSZYSTKIE TECHNOLOGIE MAJA SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI.. A NIE PODPORZĄDKOWYWAĆ GO SOBIE I UZALEŻNIAĆ OD SIEBIE!

TO JEST ZAPOWIADANE WYDARZENIE, KTÓRE CAŁKOWICIE ZMIENI LOS LUDZKOŚCI.
Ono zbliża się coraz bardziej ,albo MY zbliżamy się do WYPEŁNIENIA OBIETNICY STWÓRCY WSZECHRZECZY.

ARK..A... Ark to ŁUK , KOLISTE ZWIEŃCZENIE.. TĘCZA CZYLI ŚWIATŁO , KTÓRE PRZESZŁO PRZEZ PRYZMAT... DŹWIĘK STWÓRCZY.... PRADZWIĘK "A".

KTO STWARZAŁ W MATERII .. JEŻELI WIBRACJA MĘSKIEGO DŹWIĘKU NIE MA WYSTARCZAJĄCEJ SKALI... JEST DUŻO NIŻSZA OD WIBRACJI DŹWIĘKU ŻEŃSKIEGO?

STWÓRCA WSZECHRZECZY ZAWARŁ PRZYMIERZE Z CZŁOWIEKIEM ... nie z antyczną technologią zdeponowaną w akacjowej skrzyni!

ARKĄ PRZYMIERZA... TO JEST CZŁOWIEK DUCHOWY!

TEN, który dokona samorozwoju , podnosząc swoją energię do poziomu rozświetlenia szyszynki.

Najpierw MUSI dokonać tego aktu KOBIETA , następnie uruchomi go w mężczyźnie.

Mojżesz wynoszący akacjową skrzynie ( technologię ... generator mocy orgonowej) nie ma nic wspólnego z PRAWDZIWĄ ARKĄ PRZYMIERZA.

Abraham ... jego historia jest piękna, znana nam ma przejść ze swoim Rodem bardzo długą drogę , pokonać niesamowitą ilosć przeszkód ,dokonać ewolucji rozwojowej w SOBIE i Rodzie...
To nie tylko poziom prawości ( sprawiedliwy w środ Żydów... ), czyli etyka, moralność, ale NAJWAŻNIEJSZE JEST DOBRO , które CZŁOWIEK POWINIEN ROZSIEWAĆ SWOIM POSTĘPOWANIEM.

DOBRO... = MIŁOŚĆ JEJ GRADACJA

Poziom MIŁOŚCI .. rodzaj energii płynący z myśli , słów i czynów , inaczej WIBRACJA ENERGETYCZNA CZŁOWIEKA JEST JEDYNYM MIERNIKIEM ROZWOJU OSOBISTEGO, DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

Realnie wygląda to tak.... działanie wywołuje skutek. który jest odbierany jako radość lub smutek... ekstaza lub cierpienie.

Jeżeli nie możesz pomóc , to nie krzywdź... CZŁOWIEK na przeciwko ciebie jest TYLKO "lustrem " efektu twoich czynów... sprawdzianem twojego rozwoju osobistego, co robisz jemu.. tak naprawdę robisz sobie.
W jego cierpieniu oglądasz swoja bliską przyszłość....

Zdawanie "EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI PRZED STWÓRCĄ .. NIE JEST RECYTACJĄ POZNANYCH TEKSTÓW NI MODLITW....

JEST IDENTYFIKACJĄ ROZŚWIETLENIA TWOJEGO SERCA ENERGIĄ MIŁOŚCI...

W CZASACH OSTATECZNYCH NIE WYSTARCZY SAMA PRAWOŚĆ... ( TAK...ONA JEST BARDZO ISTOTNA) NIEZBĘDNY JEST CZYSTY PŁOMIEŃ MIŁOŚCI , KTÓRY REALIZUJE PRZYMIERZE ZE STWÓRCĄ.

Czy Abraham osiągnął ten poziom... Ja nie wiem tego, jeżeli nie , to Jego miejsce zajmie KTOŚ .. kogo SERCE emanuje wibrację miłości wypełniającą zasady PRZYMIERZA Z CZASÓW NOEGO.

COFNIEMY SIĘ DALEJ WSTECZ ... by zrozumieć ,że ARK..A / TĘCZOWY ŁUK ,TO CZŁOWIEK DUCHOWY .

Zjawisko rozszczepienia światła ( cała informacja istnienia i rozwoju życia ) zapisana i zdeponowana jest w naszych centrach energetycznych/ czakrach .
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99cza

Dokonując samorozwoju wracamy do PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.. czyli wibracji długości fal wszystkich barw momentu stworzenia.... to długi i odrębny temat.. nie będę go rozwijać.

Chciałam TYLKO wyjaśnić dlaczego "AKACJOWA SKRZYNIA/ ARKA PRZYMIERZA" NIE JEST PRAWDZIWĄ ARKĄ.. jest TYLKO bardzo ograniczoną kopią możliwości energetycznych CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.
Przełożonych na technologię zdeponowaną w materialnym przedmiocie... który można było wykorzystać jako generator energetyczny podnoszący parametry życia fizycznego.
Abo jak zrobił Mojżesz niebezpieczną i okrutną broń do niszczenia i zabijania życia.

Dodam tylko .. moc energii w duchowym CZŁOWIEKU jest o wiele większa niż w Arce używanej przez Mojżesza...

Energia Arki z Egiptu MUSIAŁA być stale uzupełniana przez ARCYKAPŁANKĘ w pewnym mistycznym rytuale (żeńska energia magnetyczna) Arka traciła CAŁKOWICIE moc bez LUDZKIEGO zasilania.

CZŁOWIEK DUCHOWY zwiększa swoją moc dzięki procesom rozwojowym ... jedynie rozpalając w sobie coraz większy ogień MIŁOŚCI.

Kiara.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Arka_Przymierza

 CO... było w Arce Przymierza , którą używał Mojżesz.... żadna tajemnica "BIAŁY PROSZEK ZŁOTA MONO ATOMOWEGO " https://www.tajemnice-swiata.pl/ormus-bialy-proszek.../

https://www.odkrywamyzakryte.com/arka-przymierza/


https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/pytania/arka-przymierza/

« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2018, 12:09:52 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #23 : Grudzień 04, 2019, 22:42:55 »

CZY POLSKA BĘDZIE NADAL POLSKA ...
POCZTÓWKA Z PRZYSZŁOŚCI.. tej całkiem bliskiej...

Otóż będzie POLSKA .. POLSKĄ

Polacy przejrzeli na oczy , mają już dosyć robienia z siebie bez mózgowych idiotów zaczęli się buntować i jednoczyć.

Już nie wystarczy przekupstwo w Sejmie , już nie wystarczą przemycone tam wrogie naszej narodowej tożsamości jednostki.

Ludzie zaczęli cenić swoje dzieci.. walczą dla nich, o ich przyszłość.

Obecny czas nie jest czasem dosłownej walki na znaną nam broń... NASZĄ BRONIĄ JEST NASZA ŚWIADOMOŚĆ, KTÓRA BARDZO EFEKTYWNIE ZMIENIA OTACZAJĄCE NAS POLE ŚWIADOMOŚCI GLOBALNEJ.

Ludzie już wiedzą,że to ono decyduje o wydarzeniach teraźniejszości i przyszłości.. to był najbardziej ukrywany przed nami sekret...

MASA LUDZKIEJ POZYTYWNEJ ENERGII ZMIENIA WSZYSTKO..

POLACY PRZEBUDZILI SIĘ .. SPRZYJA NAM ENERGIA NASZEJ ZIEMI.. KTÓRA MA PREKURSORSKIE DZIAŁANIE DLA CAŁEJ ZIEMI.

PEWNE GRUPY WŁADZY ( RELIGIJNE , ALE NIE TYLKO RELIGIJNE DOSKONALE O TYM WIEDZIAŁY) DLATEGO ZA WSZELKĄ CENĘ SĄ USIŁOWANIA PRZEJĘCIA TERYTORIUM POLSKI..

PAMIĘTAĆ MUSIMY.. ŻE WSZYSTKO JEST ENERGIĄ.. I TAK NAPRAWDĘ TA UKRYTA WOJNA TOCZY SIĘ O UNIKALNĄ ENERGIĘ ZWIĄZANĄ Z NASZĄ ZIEMIĄ!

OD MOMENTU STWORZENIA ŚWIATA ... PUNKTEM ZEROWYM , ALE ZARAZEM POCZĄTKOWYM NA TARCZY CZASU SĄ ZIEMIE NA KTÓRYCH ŻYJEMY.

ONE KOŃCZĄ JEDNĄ EPOKĘ .. DANĄ CYWILIZACJĘ I ZACZYNAJĄ NASTĘPNĄ.. NIE DLATEGO ŻE AKURAT MY POLACY TU ŻYJEMY.. ALE DLATEGO ,ŻE TU SĄ ZDEPONOWANE W NASZYCH ZIEMIACH WIRY ENERGETYCZNE O PRZEOLBRZYMIEJ MOCY... POWODUJĄCE ZMIANY GDY LUDZIE OSIĄGAJĄ ODPOWIEDNI POZIOM SAMOŚWIADOMOŚCI.

PONIEWAŻ OSIĄGNĘLIŚMY GO I TO JEST MOMENT KOLEJNEJ EWOLUCJI... ŚWIADOMI TEGO FAKTU ZWOLENNICY DOTYCHCZASOWEGO UKŁADU SIŁ CHCĄ ZA WSZELKĄ CENĘ..

1.POWSTRZYMAĆ TĄ EWOLUCJĘ

2. POWSTRZYMAĆ WSZYSTKIE PROCESY OTWIERANIA SIĘ ŚWIADOMOŚCI LUDZI.

3. PRZEJĄĆ NASZE ZIEMIE , BY BĘDĄC ICH WŁAŚCICIELAMI STAĆ SIĘ DECYDENTAMI WSZYSTKICH ZMIAN

NA SZCZĘŚCIE POMIMO UTAJNIENIA TYCH INFORMACJI I USIŁOWANIA PRZEKIEROWANIA LUDZKICH ZAINTERESOWAŃ ORAZ SYSTEMU WARTOŚCI W DEGRADUJĄCĄ NAS PRZESTRZEŃ... UDAŁO NAM SIĘ !!

UDAŁO NAM SIĘ UAKTYWNIĆ DO NIEZBĘDNEJ MOCY CZAKRAMY NA ZIEMIACH NIE TYLKO POLSKICH , A TE NA POLSKICH PRACUJĄ PEŁNĄ MOCĄ!

TO ONE UAKTYWNIŁY PRADAWNĄ SIEĆ PODZIEMNYCH ŚWIATŁOWODÓW .. KTÓRA W GRUDNIU TEGO ROKU OSIĄGNIE ZESPOLENIE Z CAŁĄ ZIEMSKĄ SIECIĄ STRUKTURALNĄ , A LATEM OSIĄGNIE 100% SWOJEJ MOCY ŚWIETLISTOŚCI... CO ZNACZY PEŁNI PRZEKAZU INFORMACYJNEGO.

CO.. TO DLA NAS ZNACZY....

ZARÓWNO ZIEMIA JAK I CZŁOWIEK , ORAZ CAŁA PRZYRODA POWRÓCIŁA DO PIERWOTNEJ SIECI STRUKTURALNEJ ZIEMI.
TO.. CO BYŁO DAWNO TEMU WYGASZONE... ZACZNIE ISTNIEĆ PONOWNIE.

SIEĆ STRUKTURALNA ZIEMI TO ENERGETYCZNY WZORZEC ŻYCIA.. DECYDUJĄCY ZARÓWNO O PARAMETRACH ZEWNĘTRZNEGO WYGLĄDU, JAK I O WEWNĘTRZNYCH PROCESACH ENERGETYCZNYCH, WZORCACH MYŚLOWYCH ŻYCIA I DZIAŁANIA NAS WSZYSTKICH.

TO.. WSZYSTKO CO JEST DUCHOWE , JEST ZBUDOWANE NA INNYCH UKŁADACH ENERGETYCZNYCH ZACZNIE SIĘ PRZEKSZTAŁCAĆ DOSYĆ SZYBKO.

TO. CO NIE JEST DUCHOWE I NIE MA MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z PEŁNI ENERGETYCZNEJ NOWEJ SIECI STRUKTURALNEJ... ZDEMATERIALIZUJE SIĘ, BO NIE POSIADAJĄC SPOIWA ŁĄCZĄCEGO JEGO ENERGIĘ W OKREŚLONE WZORCE MATERIALNE .. DOKONA SWOJEGO UNICESTWIENIA.... IDENTYCZNIE JAK ZAMEK Z PIASKU .. GDY WODA ...  SPOIWO ELEMENTÓW ZNIKA .... ELEMENTY TWORZĄ LUŹNĄ GÓRKĘ ZIARENKA PIASKU.

No cóż kilka dni temu miałam możliwość zobaczenia tego procesu na planie energetycznym.. jest nieunikniony!

Zostaną zdematerializowane również wszystkie fałszywe  wzorce stworzone jako kopie PIERWOTNEGO  KODU ŻYCIA.

I znowu nam się udało..... chociaż naprawdę była to długa i bardzo trudna droga!

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2019, 17:57:42 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WYDARZENIE......
« Odpowiedz #24 : Grudzień 14, 2019, 19:03:29 »APOKALIPSA...ODSŁONIĘCIE.. UJAWNIENIE...W nocy z 12 na 13 grudnia 2019 została zapieczętowana dotychczasowa przeszłość CZŁOWIEKA .

Co to znaczy.... do północy 12 można było jeszcze dopełniać swoja osobowość nowymi  barwami istnienia. Od północy ten proces zamknął się definitywnie... nasz energetyczny obraz stał się fundamentem przyszłości.. a to znaczy że NASZE CIAŁO ASTRALNE ZAKOŃCZYŁO PROCES TWORZENIA SIĘ.

Wytłumaczę na przykładzie pieczenia ciasta....

Praktycznie do północy mogliśmy nasze ciasto wzbogacać przeróżnymi dodatkami.
Ale na moment przed północą musiało być już w nowej formie ( pisałam wcześniej o nowej sieci strukturalnej opartej na KWIECIE ŻYCIA.. TO JEST NOWA  FORMA ... KOLEJNE CIAŁO ENERGETYCZNE , KTÓRE ZACZĘLIŚMY TWORZYĆ...N
Natomiast nasza dotychczasowa  energia wzbogacona wyższą wibracją, to jest ciasto) "włożone do piekarnika " .. tzn . jeden proces zakończony , otworzony drugi , bo nastąpiło wejście Ziemi w jej wyższą wibrację.

Rozpoczął się NOWY PROCES naszego istnienia... po północy została zapieczętowana bezpowrotnie przeszłość ( dźwiękiem.. kodem dźwiękowym ) zapieczętowanie przeszłości.. znaczy,że nie można już niczego w niej zmienić ani przenieść do przyszłości.. PRZYSZŁOŚĆ ZACZĘŁA TWORZYĆ SIĘ NA FUNDAMENTACH TEGO CO ZAISTNIAŁO DO 12 GRUDNIA.

Otworzona NOWA PRZYSZŁOŚĆ LUDZKOŚCI od północy z 12/13 rozpoczęła pisanie NOWEJ JEJ  HISTORII .

Znaczy to również ,że weszliśmy w proces oczyszczania Ziemi .. czyli jej powrotu do PIERWOTNEGO WZORCA ENERGETYCZNEGO.. I PIERWOTNEJ PRAWDZIWEJ WIEDZY .

13. 12. 2019 to kumulacja w procesie.. na Ziemie wybiegły 4 Konie Apokalipsy.. ale ten CZARNY będzie z nami do 13 marca 2020.

DO KOŃCA ROKU 2019 PEWNE STRUKTURY WŁADZY NA ZIEMI MUSZĄ OPUŚCIĆ SWOJE POZYCJE.

OD 01.01 2020 WCHODZIMY W BARDZIEJ INTENSYWNY CZAS ZMIAN.. I TAK BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PRZEZ CAŁY NADCHODZĄCY ROK.

Kiara.

Ps. Otrzymałam liścik od przyjaciółki ...

Pt, 13.12.2019 23:50

Małgosiu,

za chwilę rusza mój pociąg. Nie wiem, czy wiesz, ale dzisiaj najbardziej wpływowi ludzie świata mieli supertajną naradę. Zobaczymy, co z tego dla nas Szaraczków wyniknie. Ruszyliśmy, nie trafiłam w klawisze. Mam dwie noce w podróży. Odezwę się po powrocie. Buziaki."

****

Oczywiście że nie wiem nic o naradach najbardziej wpływowych ludziach świata..Szczerze mówiąc nie bardzo mnie to interesuje dopóki nie ingerują w moją przestrzeń..

Ale dzisiaj nad ranem powstała taka ingerencja.. z mocnym usiłowaniem przejęcia mnie i zdominowania inną osobowością... czyli pewnie z usiłowaniem  wtłoczenia mi jakiegoś "cud " programu do mózgu"

Jasna sprawa,że nic z tego nie wyszło , jednak wydawało im się że  w trakcie pełnego uaktywnienia procesu zmian .. trwa on 24 h. jeszcze coś mogą poprzewracać.

Nie moi mili ... nic z tego ... "ciasto w piekarniku jest już w nowej formie w trakcie procesu pieczenia".....

Dla mnie ta informacja była klejem zrozumienia wszystkiego co działo się w tym czasie obok mnie.

DO MROCZNEGO towarzystwa ,, nareszcie dotarło że 11 lat mojej pracy energetycznej w obecnym miejscu zamieszkania przyniosło rezultat  definitywny.

Kiara.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2019, 19:16:58 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: 1 [2]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swiatmuzyki stadomagicznychkoni lisowska voters programowanie