Strony: [1]

CHANNELINGI ......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
CHANNELINGI ......
« : Wrzesień 30, 2016, 16:03:55 »

Channelingi z Kryonem....

https://www.youtube.com/watch?v=sVWWw1P_Vt4

0:02 / 56:29
Rozmowa z czanelerem Lee Carroll - 26.09.2016

Ło matko z córką.... nie lubię ciągłej krytyki , ciągłego korygowania przeróżnych "rewelacji".. ale jakoś tak się składa,że na mnie to pada... uffff

No To zaczynamy, skupię się na 3 informacjach.1. Czas  stworzenia CZŁOWIEKA to około 100. tys lat, a Życie na ziemi kilkanaście milionów lat.

2.Plejady i Plejadianie którzy są stwórcami CZŁOWIEKA.... Ufffff! Przedstawiciele dawnych plemion Ameryki południowej i Australii potwierdzają te informacje.

3. Szyszynka to klucz do bramy między wymiarowej....

Wysłuchać zawsze warto.. zrobiłam to bardzo uważnie.... moje refleksje.


1. Czas ziemski , około 100.tys lat to nic innego jak 1. CYKL GALAKTYCZNY , który składa się z 4 etapów/ Cywilizacji  po około 26. tys lat.. te zaś z dwóch cykli południowego i północnego po około 13 tys lat. to są wielkości przybliżone.

Ponad 100. tys lat temu rozpoczęła się ziemska EPOKA CIEMNOŚCI... czyli wiedza niepełna..  czas przekazania czasowego jurysdykcji nad Ziemią osobie znanej nam jako Pan Enki .. wielu imion... On jest i był "strażnikiem dolnego  progu " epoki Ciemności na półkoli południowej odpowiada to ustawieniu wskazówek zegara na 6. Inaczej jest On biblijnym "opiekunem zwierząt".... czyli LUDZKIEGO niższego poziomu rozwoju uczuciowego.. uczuć emocjonalnych.. miłości uwarunkowanej.
Jego zadaniem było ( wcale nie łatwe) nauczyć swój ród etycznego, prawego życia , oni tą wiedzą mieli podzielić się z innymi.

On dla swojego RODU był pierwszą postacią , którą oni zobaczyli , bo On  był pierwszą Energią W SWOIM RODZIE WYDZIELONĄ Z JEDNI.. ALE TYLKO W SWOIM RODZIE. 

Jest On  osobowością bardzo niedojrzałą emocjonalnie , Jego domeną jest kłamstwo, oszustwo i wszelakiego rodzaju manipulacje informacją, On nigdy nie mówi prawdy i nigdy nie przyznaje się do kłamstwa , nawet złapany na nim bezpośrednio.
Zatem bardzo łatwo było mu oszukać swój RÓD .. przedstawić się innym jako jedyny Stwórca!Oczywiście uwierzyli mu , bo nie widzieli nikogo innego przed nim.

Żeby uwięzić i ograniczyć ród w określonej przestrzeni wibracyjnej należało stworzyć nowe wzorce, nowe  parametry życia...czyli odpowiednik dawnych 7 sióstr PLEJAD ( PLEJADY .. 7 matryc  , dawnych dźwiękowych życia , w CZŁOWIEKU 7 CZAKR o odpowiedniej wibracji wzorcowej) , Enki obniżył tony  dźwięków.. zastąpił 5 samogłosek stwórczych ich niższymi tonami ...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Plejady_(mitologia)

ARTEMIDA/ DIANA/ BOGINI KSIĘŻYCA.. PRA MATKA ŻYCIA jej "7 sióstr" ... to 7 czakr/ matryc życia , wywodzących się z niej kolejnych aspektów.

Tak więc..... "a" zamieniono na "e"... "e".. zamieniono na "i".. "i" zamieniono na "o" ... "o"... zamieniono na "u"...  "u" zamieniono na "Y" jest to pierwowzór stworzonych przez Pana Enki Hiad , których wzorce wprowadzono jako fałszywe kody wibracyjne w LUDZKIE ZYCIE!
Została zniszczona w ten sposób pierwotna komunikacja miedzy LUDZKA ( POMIESZANIE JĘZYKÓW) ..  zaistniała w przestrzeni okołoziemskiej kakofonia blokująca nam dostęp do KONTAKTÓW Z INNYMI POZA ZIEMSKIMI CYWILIZACJAMI ... BO ONI NADAL UŻYWAJĄ W KOMUNIKACJI ZASAD OPARTYCH NA PIERWSZYCH 5 SAMOGŁOSKACH STWÓRCZYCH .. ZACZYNAJĄC OD "A" do "U" , NIE OD "E" do "Y"....

Zatem kontakt z innymi cywilizacjami jest absolutnie możliwy , gdy przywrócimy dawny język dźwiękowy, czyli powrócimy do dawnej wyższej wibracji.

Sto tysięcy lat.. w przybliżeniu  to czas kiedy Enki  została  czasowo przekazana ziemia na rozwój duchowy Jego Rodu... Co zrobił?
Rządny władzy Enki inteligentny i zdolny z przekazaną wiedzą od Stwórcy chciał podboju ziemi i kosmosu, oraz ludzi do tego celu.
W eksperymencie EDEN .... ( jakoś dziwnie podobny ten skrót do A.. DNA... zamienionego na E.. DEN !) ze swojego DNA utworzył dodatkowa linię genetyczną dla wcielania programu... wiązki zaprogramowanej energii , która ożywiała biologiczne ciało tworząc hybrydę/ syntetyczną inteligencję. 
 
W ten sposób powstały biologiczne androidy, syntetyczna inteligencja... którą zapełnił ziemię i część kosmosu.


2. Moje informacje nie są żadną rewelacją, są znane od dawna , istnieją w wielu różnych źródłach, wystarczy je połączyć , wyciągnąć logiczne  wnioski.

Wówczas zrozumiałe staje się że dawne plemiona półkuli południowej posiadają takie same informacje.. bo takie zostały im przekazane/ wgrane w podświadomość po kolejnym zniszczeniu poprzedniej cywilizacji, zatem mogą się opierać wyłącznie na nich. Niszczono każde prawdziwe info. zastępując je spreparowanymi artefaktami, tak robi się i dzisiaj, wymuszając przesiedlenia / wędrówki ludów.. zamazywano całkowicie wiedzę o ich pierwotnych mieszkańcach.. dotyczy to również  Chin .. wymieniono rdzenną białą ludność na skośnookie  plemiona stepowe , tworząc sztucznie Chińczyków.

Tera usiłuje się to robić z Europą , zamieniając białego CZŁOWIEKA na ludzi z Afryki i ludność arabską... niszczy się dawne artefakty na ich terenach , by całkowicie zatrzeć wiedzę historyczną, pozostawić zupełnie inną.

Mamy niezmiernie skróconą wiedzę historyczną na temat życia na ziemi, Kryon twierdzi że ono na ziemi trwa kilkanaście milionów lat.. a my w Polsce mamy dowody w kopalniach soli ( Kłodawa 250 milionów lat) że odparowanie oceanu nastąpiło na naszych terenach 250 milionów lat temu.. co było tam wcześniej? Było życie .. bo była woda i słońce, oraz ciepło, które stymuluje wszystkie procesy życia.

Tak więc Plejadianie nie byli stwórcami CZŁOWIEKA NA ZIEMI....  Bo CZŁOWIEK JEGO ISTNIENIE JEST DUŻO STARSZE NIŻ JEDEN CYKL GALAKTYCZNY ZAWARTY W PONAD 100. TYS LAT.
Ale w swojej Epoce III Wymiaru byli twórcami  człowieka bez duszy, czyli biologicznego androida.. syntetyczna inteligencja.

 Wszystkie te informacje zgrabnie ułożone na kanwie częściowej prawdy przekazywane przez Kryona są nieprawdziwe, pomimo od dawna istnienia takich samych  w wielu miejscach.

3. Czy szyszynka jest kluczem do "bramy między wymiarowej"..... ufffff szyszynka jest "BRAMĄ MIEDZY WYMIAROWĄ" to jest prawda.... kluczem do niej jest WIBRACJA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ ... KTÓRĄ INTONUJE SIĘ  5 SAMOGŁOSEK STWÓRCZYCH "A, E,I,O, U" , kto osiągnął w swoim rozwoju taka wibrację może otworzyć sobie w sobie I  dla siebie  BRAMĘ MIĘDZY WYMIAROWĄ SZYSZYNKĘ .. ale wcześniej musi sam w sobie spalić fałszywy wzorzec HIAD obniżonego tonu od samogłoski "E". , to jest bardzo długa i wytrwała praca... ale możliwa do wykonania.... WSZYSTKO ZACZYNAMY OD PRADZWIĘKU "a".....
 Kto zostawia klucz w bramie jeżeli ma ona blokować dostęp do czegoś... chyba osoba bez rozumu... a jeżeli jest klucz w bramie... to po co go szukać... wystarczy przekręcić!
 To jest totalny brak logiki, wabienie LUDZI  w sytuacje , które nie dają rozwiązania.. jak koło karmy.

Tak więc , szukać należy, słuchać innych również , zadawać pytania trzeba, ale....  poszukiwać  w wielu źródłach, analizować wszystkie informacje, łączyć wiedzę .. opierać się bardziej na logice i swoich odczuciach, mniej na cudzych jako jedyna prawda.

 Bowiem jesteśmy TERAZ w ostatnim momencie naprawdę czasów ostatecznych , toczy się perfidna walka o przejecie LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI , WPROWADZENIE DEHUMANIZACJI , ZNISZCZENIE NASZEGO DNA.. te byty nie mają DUSZY, a zatem nie mają również uczuć, są bezwzględne. Używają wszystkich możliwych sposobów manipulacji informacją, każdej socjotechniki, a najważniejsze grają LUDZKIM brakiem prawdziwej wiedzy. Jesteśmy w większości wypadków łatwym łupem dla nich, bo perfidnie wykorzystują nasze słabości, wiedzę o naszym ego i niedojrzałość emocjonalną, potrafią manipulować podświadomością , wprowadzać prosto do mózgu fałszywe obrazy i fałszywe informacje..

W każdej rasie, rodzie i pojedynczym CZŁOWIEKU  znajdują słabe strony i lęki, zasilają je , obiecują cuda na kiju... czyli rzeczy i możliwości, których nie mieli i nie mają, oraz nigdy mieć w swojej dyspozycji nie będą... i tą przynętą prowadzą LUDZI  do  zguby!

Niektórym RODOM obiecują przetrwanie nad innym, władzę i dyspozycję większością ziemi oraz realizację obietnic Stwórcy  za uległość i współpracę... a jest to tylko podstęp , którym wciągają ich w uzależnienia.. tworząc nienawiść innych do nich.... bo mają cały czas jeden i ten sam cel... żeby LUDZIE WZAJEMNIE SIĘ POZABIJALI W WIELKIM WYKREOWANYM STRACHU ORAZ WZAJEMNEJ NIENAWIŚCI.

 Jeszcze raz channeling Kryona jest kolejnym oszustwem , sprytnym i bardzo podstępnym jak wiele innych , PRAWDĘ  należny znaleźć w sobie, zaufać sobie... czym szybciej to zrobimy, tym lepiej dla nas.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2016, 18:07:53 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: CHANNELINGI ......
« Odpowiedz #1 : Październik 01, 2016, 13:23:47 »

Każdy organ ma swoją wibrację ,to normalne, a co za tym idzie emituje jakiś dźwięk, każdy bez wyjątku, ale szyszynka jest bramą do wyższego wymiaru.
Zatem żeby ją przekroczyć trzeba podnieść swoją wibrację, …… wszystkich swoich komórek……. , trzeba przekroczyć sobą CAŁYM wibrację szyszynki.

To jest osobisty energetyczny proces , całego naszego jestestwa, a nie jednego organu , jednego dźwięku.
Bowiem bramę szyszynki musimy przekroczyć dokonując transcendencji… nie stanie transcendencja częściowa….
Nie stanie się to gdy MY jako całość jestestwa wibrować będziemy niską wibracją.. nawet nie ma mowy o zaintonowaniu dźwięku o wyższej wibracji niż sami jesteśmy..
proszę o trochę logiki…
To MY jesteśmy instrumentem wydającym dźwięk i dźwiękiem strojącym i płynącym z instrumentu … to jest nierozdzielne zdarzenie, oparte na długim procesie osobistej ewolucji, której efektem jest odpowiednia wibracja głosu.
Głos każdego CZŁOWIEKA jego brzmienie, tony i wibracja są unikalne.. nie ma dwóch identycznych , wedle nich można identyfikować każdego z nas, bo on reprezentuje każdego osobowość energetyczną.
Zatem każdy z nas ma swój osobisty klucz do swojej szyszynki … którym otworzy sam dla siebie bramę wyższego wymiaru… gdy uzyska odpowiednią wibrację.
Naprawdę nie ma drogi na skróty, portal między wymiarowy dla ziemi, otworzy „STRAŻNIK KODU”.

Wszystkie te „rewelacyjne ” informacje od różnych tajemniczych bytów prowadzące na skróty.. są zwodzeniem i drogą donikąd.


Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zostangwiazda osiedlerp jin ruba pyb