Strony: [1]

ROD I IRYD.... ORMUS..... ENERGIA ŻYCIA.....

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
ROD I IRYD.... ORMUS..... ENERGIA ŻYCIA.....
« : Maj 22, 2017, 13:48:13 »

TEMAT STARY ALE WART PRZYWRÓCENIA......

"Czy wiecie państwo,że ponad 5% suchej tkanki mózgowej stanowi ROD (  OSOBOWOŚĆ ASPEKTU ŻEŃSKIEGO) IRYD (OSOBOWOŚĆ  ASPEKTU MĘSKIEGO)i to w stanie wysoko spinowym?
Czy wiecie,że komórki komunikują się ze sobą za pomocą nadprzewodnictwa?
Czy wiecie,że instytucja o nazwie U.S.- Naval Research Facility ( Instytut Badań Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych ) wie,że drogi porozumiewania się między komórkami wiodą przez nadprzewodnictwo?
Czy wiecie,że zmierzyli oni to zjawisko stosując SQUID-y Nadprzewodnikowe Kwantowe Urządzenia Interferencyjne, wyposażone w nadprzewodnikowy pierścień otaczający ciało?

Dzięki tym urządzeniom stwierdzili ,że to WŁAŚNIE ŚWIATŁO PRZEPŁYWA MIĘDZY KOMÓRKAMI ...  z komórki do komórki.. itd..

Czy wiecie państwo,że wasze impulsy nerwowe wcale nie są elektrycznością, a przemieszczają się z szybkością bliższą szybkości dźwięku.

Czy wiecie państwo z jaka prędkością przemieszcza się fala nadprzewodnictwa?

Właśnie z prędkością dźwięku ... to jest właśnie TO ,CO znajduje się w naszych ciałach , co nazywamy ŚWIADOMOŚCIĄ... I CO RÓŻNI NAS OD KOMPUTERA.

To część naszego ciała, która jest w nim cały czas , której naukowcy nie mogli wykryć, ponieważ nie dawała się zmierzyć przyżadami , które posiadali.
Nazwali ją węglem , ponieważ nie posiada ona widma emisyjnego, ani adsorpcyjnego w związku z tym zakładali ,że to węgiel , podczas gdy to wcale nie był węgiel.

Jest 11 pierwiastków które mogły tym być, ale w naszych ciałach znajduje się głównie ROD i IRYD.. to właśnie one łączą się rezonansowo i dosłownie podtrzymują nieprzerwanie nić życia w naszym ciele.

Zaś w okół naszego ciała znajduje się spolaryzowane pole magnetyczne, zwane również Polem Meissnera lub AURĄ... to ONE ( Rod i Iryd) są atomami Duszy naszego ciała.

Atomami znajdującymi się w harmonii rezonansowej z energią próżni, zaś energia próżni stanowi kolejny wymiar w którym nie istnieje czas.
Wszystko ,co istniało już i będzie istniało kiedyś jest zapisane, właśnie tam w  próżni czyli bezczasie.


*************

ROD.. osobowość żeńska...

W szkle laboratoryjnej zlewki znajdującej się w pobliżu pieca pojawiły się pęcherzyki powietrza , gdy dotknęliśmy ich rozpadały się na kawałki. Wszystkie te zniszczenia spowodowane były radiacją.Nie da się tego inaczej wyjaśnić.
Kiedy tym wysoko spinowym atomom ROD- osobowość żeńska  da się zbyt dużo energii emitują promieniowanie typu gamma.

Tak jak w przypadku wszystkiego ,co żeńskie  gdy się na nim coś wymusza siłą , nie osiągnie się nic... ale jeżeli da mu się TO..czego ona chce .. to otrzyma się TO.. co się chce.

Tak więc żeńskie  pierwiastki ROD należy hołubić , a nie z nimi walczyć, bo one są ŻYWE.

To, co należy zrobić, to zapewnić im właściwe środowisko chemiczne... biologiczne.. uczuciowe... którego ONE  potrzebują
, współpracować z nimi, dać im , TO , czego chcą... a wrócą do stanu nisko spinowego, wówczas można je przekształcać w metale, lub używać w postaci wysoko spinowej."

David Hudson.

http://www.kontestator.eu/bialy-proszek-zlota-%281%29.html
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2017, 14:39:13 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sakusei zapresentojswojefora forum plemionawest uheadshota