Strony: [1]

POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2364
 • Zobacz profil
POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« : Maj 26, 2017, 22:56:42 »
PUNKT "ZERO" ZOSTAŁ PONOWNIE URUCHOMIONY..... WIR ENERGII WYNIÓSŁ to... CO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE I UWIĘZIONE PEWNYMI RYTUAŁAMI W KOŚCIELE Saint-Sulpice_de_Paris .. ENERGIA ZMIAN OGARNIA SOBĄ WSZYSTKO CO JEST I BĘDZIE...


https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=https://fr.wikipedia.org/wiki/%25C3%2589glise_Saint-Sulpice_de_Paris&prev=search


https://fr.wikipedia.org/wiki/%C3%89glise_Saint-Sulpice_de_Paris

 ·
"POŁUDNIK ZERO".....


Zmiana kierunku przepływu energii z Francuskiej czakry mocy ziemi i odblokowanie zwornika energii magnetycznej w kościele st. Suplis .. zmieni sztucznie ustanowioną rolę monarchii angielskiej , oraz znaczenie Londynu jako centrum finansowego/ energetycznego decydenta na ziemi.

To nie było trudne..... wymagało cierpliwości oraz wejścia w odpowiedni moment energetyczny ziemi i kosmosu.
Nie zupełnie o ten kierunek pierwotnie chodziło, chodziło w tym pradawnym miejscu.. wirze Bogini... o przepływ energii na wschód!
Ta energia została zablokowana i przekierowana do Londynu...

Jednak znowu nam się udało!


Wir przeogromnej energii magnetycznej 25. maja 2017 ponownie uruchomił pełnie swojej mocy!
Energia popłynęła na wschód ... połączyła się z wirem WAWEL ...obejmuje już sobą całą Europę.

Na bardzo pradawnym miejscu związanym z ziarnem jęczmienia..... ( jęczmień jest ziarnem reprezentacyjnym aspekt żeński... taka ciekawostka... w pradawnym Egipcie płeć dziecka sprawdzano polewając ziarno jęczmienia i żyta uryna ciężarnej kobiety..gdy kielowało pierwsze jęczmienia ZAWSZE rodziła się dziewczynka, gdy kiełkowało pierwsze żyta, zawsze rodził się chłopiec.
W naszych czasach ten prosty eksperyment potwierdził swoja autentyczność) i Janem Chrzcicielem ( to iż byla nim M.M. wiemy od dawna) , jednym słowem tam jest jeden z punktów wiru energii magnetycznej trójkąta Bogini Matki Notre Dame, Kaplicy Rue de Bac i kościół Św. Suplicjusza.

Pomimo,że tak naprawdę dyskutujemy o Słońcu.. to tak naprawdę chodzi o KSIĘŻYC.... o blokadę jego energii, o mniesz moc energii Słońca.
Jako że energia księżyca to wpis informacji .. wpis wiedzy do realizacji, a, energia słońca , to moc nadana tej wiedzy, moc realizacji tematu.

Wszystko zawiera się w wielkiej prostocie... wystarczy TYLKO obserwacja przyrody i analiza zjawisk.

Kiara.

GNOMON ..

PUNKT "ZERO" ZOSTAŁ PONOWNIE URUCHOMIONY..... WIR ENERGII WYNIÓSŁ to... CO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE I UWIĘZIONE PEWNYMI RYTUAŁAMI W KOŚCIELE Saint-Sulpice_de_Paris .. ENERGIA ZMIAN OGARNIA SOBĄ WSZYSTKO CO JEST I BĘDZIE...

https://translate.google.fr/translate…

https://fr.wikipedia.org/…/%C3%89glise_Saint-Sulpice_de_Par…

Tak naprawdę zainteresował mnie gnomon..... zegar słoneczny..... ale nie tylko słoneczny , bo i księżycowy ...

Czy jednak gno... mon... gnostyczny księżyc? Punkt ZERO... zawsze jest środkiem.... miedzy ziemią i wodą... księżycem i słońcem...

Panowie.... wcale nie takie trudne.... ale nie wszystko napiszę..... bo i po co ?

"gnomon
strona pomocy na dezambiguacji Dla innych zastosowań, patrz gnomon (ujednoznacznienie) .
Symulacja Povray przesilenie z latem w szerokości Północna 50 °.

Gnomon to instrument astronomiczny używany do określenia wysokości słońca. Jest to określone przez długość cienia rzucanego przez przyrząd na ogół płaskim stole .

Instrument jest pierwotnie prosty kij zasadzone pionowo w ziemię. Gnomonu słowo jest łaciński od greckiego γνώμων wskaźnik . Na Povray symulacja poniżej przeciwko gnomon rozdzielczej jest pionowy trzon zakończony kulą. Niech długość cienia między centrum C cienia kuli i dolnej części pręta, z jednej strony, a wysokość g Gnomon Natomiast wysokość słońca jest przez opalenizna ⁡ h = g L {\ Displaystyle \ tan h = {\ Frac {g {l}}}} \ H = tg {\ Frac {g}}} {l ,

Właściwość ta jest jedną z podstaw obliczania zegarów gdzie środek C cieniu piłkę będzie wskazywać czas słonecznego na odpowiednim wykresie linii czasu .

Najkrótszy cień wskazuje prawdziwą południe. Poszczególne kierunki cieniu służą do podziału dnia na równe okresy.

Gnomonu dała nazwę nauce zegarów, z zegarem , a osoba, która projektuje, tarcze z gnomonist . Reżyser znany jest zegar słoneczny .

Gnomonu Zakłada wynaleziony przez naukowca i Greek wstępnie Sokratejska filozofa Anaksymandra Miletu .

streszczenie

1 Historia
2 Gnomon i styl
3 Zastosowanie
4 zewnętrzne
4.1 Uwagi
4.2 Odniesienia
5 Zobacz też
6 Link zewnętrzny

Historia
Zegar słoneczny cztery gnomons znajdujące się na dziedzińcu Wielkiego Meczetu w Kairouan , Tunezja.

Jest znany od czasów starożytnych przez Chaldejczyków i Greków . Filozof Anaksymander mówi się, że wynaleziono Gnomon i ustalili linie na solstices i równonoc . Gnomonu była również stosowana w Chinach na przykład, aby określić długość roku zwrotnikowego poprzez określenie czasu z przesileń przez długość cienia w południe słonecznego. Przykładem jest cień Zwiedzanie obserwatorium Guan Xing Tai (w) (觀星台- dosłownie „platformą stargazing”), z siedzibą w mieście Dengfeng w prowincji Henan .

Jest symbolem Notariusze od XVII wieku .
Gnomon i styl

W zegarem na zegar słoneczny gnomon nadal nosi nazwę stylu . Najczęściej styl jest równoległa do osi obrotu Ziemi, nazywa się polarny wybierania stylu. Na niektórych pokrętłami, jednak styl jest prostopadła do tarczy i tylko jego końcówka jest używany do czytania; w tym przypadku nazwa zwyczajowa jest właśnie styl. Still gnomonics w poważnej południka , gnomonu termin jest zawsze używany. To odnosi się do elementu, który pozwala wziąć wysokość słońca.

Użyj

prawo styl zamiast gnomon.

Na zdjęciu-cons, prawo styl prostopadle do płyty wybierania wystaje koniec jego cień w południe słonecznego na krzywej w ośmiu reprezentujący równanie czasu w ciągu roku; szczegółowo poniżej minusy pozwala zobaczyć informację o terminie, w połowie marca.

Obie krzywe w ośmiu częściowego lewej wprowadzają korekty okresie letnim i zimowym.

Należy również zauważyć, krzywe prawie pozioma ścieżka końcówki cieniu przez cały dzień, każda krzywa odpowiada określonej daty, urodziny, na przykład. "

https://translate.google.fr/translate…

*******

To.. na co kieruje się uwagę gnomonem , to północ południe.... ale on wyznacza również kierunki zachód wschód...

Sekret St. SULPICE jest właśnie tam... odczyt informacji zaczyna się od wschodu.. fajnie było, bo 25. 05. 2017. był to moment absolutnie NOWEGO wpisu energetycznego , ponownie otworzoną mocą pradawnego WIRU BOGINI MATKI w St.SULPICE... zaczęliśmy od ZERA.... Ród Łabędzia..... powrócił.
St. Sulice jest zwornikiem energii płynącej w trójkącie Rue de Bac , Notre Dame ....musiał być otworzony , to był właściwy czas.

tak wygląda przepływ energii słońca w kościele.Ale mnie bardziej interesuje przepływ energii księżyca w czasie pełni i określonych porach roku.

Oczywiście że wszystkie naziemne merydiany i podziemne ley lines mają połączenie z Wielką Piramida w Gizie... bo przepływ energii, to przepływ światła.cd.


Kiara


« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 13:58:38 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2364
 • Zobacz profil
Odp: KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« Odpowiedz #1 : Maj 28, 2017, 12:43:15 »TO JEST TYLKO CZEŚĆ SEKRETU Saint-Sulpice.

grudzień 2008
cadran    menu    cadran


   
Prawdziwy sekret południka Saint-Sulpice
Saint-Sulpice - tajny Meridiana

Masz wszystko słyszał południka św -Sulpice od „Kodu Da Vinci” Dana Browna,
Spacer w South Church północy, co to jest?    Odpowiedź 20xx na CD

   
   
   
   
            
Do 2 otwory
przejście od słońca    Początek wiersza
przesilenie letnie    Dwa kołki wiosennej
w refrenie    Koniec linii poziomej
różowa linia?    Koniec linii
pionowy piramida
Trudno w to uwierzyć?
Ten południk, po prostu składa się z 2 otworami i linię, jest jednak narzędziem naukowe na najwyższym poziomie!
Ujawnia część swojego słonecznego południa tajemnicy gdy promień słońca przez okno otworu wystaje jasnym punktem na linii.
Kod da Vinci?
I nie będzie więcej komentarzy na temat romantycznych i ezoterycznych wyjaśnień Dana Browna, ale jeśli przeszkadza trochę naukową lub po prostu ciekawy, jego historię pozostawiając jesteś głodny.
Jaka szkoda!
Prawdziwy sekret południka jest co najmniej tak samo ekscytujące i dostępne dla wszystkich, a to pozwala nam przeżywać historię nauki i astronomii. Może nawet wstrząśnięty religię poważniej niż „Kod Da Vinci”.
„Prawdziwy sekret południka Saint-Sulpice”
Ilustrowana wieloma zdjęciami
Płyty CD, która wyjaśni, co przyszłe tajemnice naukowe w ciekawy

Wyślij mi e-mail , jeśli jesteś zainteresowany w tej przyszłej płycie ... do zaoferowania dla Bożego Narodzenia 20xx może.

Zawartość CD Future
Od kiedy obserwowali niebo, człowiek stara się zrozumieć ruchy Słońca, Ziemia, Księżyc, planety i gwiazdy.
Jego wiedza ewoluowała dzięki specjalnie Meridian!
   
   
Prehistoria i Antiquity
To nie jest jeszcze południk ale wyrównania do przesileń i równonocy jak Newgrange lub Stonehenge Crucuno najbliższej Carnac.

Ich obserwacja budzi wiele hipotez może być wyimaginowany:
- domniemany astronomiczną precyzją niektóre z tych wyrównań
- niby wiedza naszych przodków jako przewidywania zaćmień Stonehenge?

ale czasami zdumiewające:
- niesamowita precyzja wyrównanie piramidy Cheopsa w Egipcie.    
   
Piramida Cheopsa Jean-Michel Ansel,
wskazanie nowego roku?

   
   
   Crucuno,
zorientowane czworoboku?

   
      
   
      
Chiny
Wieża cieniu już prezentowane, odkryty kanapę.

Obserwując wysokość słońca na południku fragmencie, to pozwoliło astrornome Guo Shoujing (1231-1314) „mistrz Zhou”, aby obliczyć czas obrotu Ziemi wokół Słońca z dokładnością do 26 sekund!    
   
Wieża ma 9,46m wysokości    
   
Duże daybeds Włochy i Francja
Zbudowany przez uczonych, takich jak Cassini krótko po Leonardo da Vinci, w momencie Galileo i Grégoire XIII (kalendarz gregoriański), zostały one wyjaśnione:
- nachylenie osi ziemi
- przesilenia i równonocy - data Wielkanocy
- długość roku zwrotnikowego - aby ustawić nowy kalendarz gregoriański
- względny ruch ziemi i słońca - z ustaleniami, które mogłoby zakłócić

a także
- dyfrakcja słońca
- zmiany nachylenia osi Ziemi

Południk Saint-Sulpice, zbudowany przez Le Monnier określiła dokładną datę równonocy i wydedukować datę Wielkanocy.    
   Linia ziemia jest 32m

   
   
   
   
   
   
Bergamo    
   
   latawiec

   
   
   
   
   
Chaise ostatni
Ale także zegarki i zegary ustawienie instrumentów

Te daybeds przemysłowe są bardzo powszechne w Alzacji , były one używane do ustawienia zegara do synchronizacji lokalnej średni czas (krzywa Cool lub czasu słonecznego (pionowa linia).
Zostały one wykonane i dostarczone przez producentów Zegar: U.Adam w południowej i północno Schwilgé Ungerer i zasadniczo    
   
Riquewihr    
   

   
   Gueberschwir
   
   
nowoczesny leżakWięcej zabawy i osiągnięcia edukacyjne

Tutaj w Ludiver parku Jean-Michel Ansel
Precyzyjny poziomy południk, istnieją nawet 2 rozmiary otworów dla lepszej ostrości
oznacza to w południe lokalnego Real: linię prostą w środku
a południe lokalne środki: krzywa 8 równanie czasu

   
   

   
   
      Meridienne
   
   
budynek bryczka
Oryginalny południk ze szczegółami implementacji.
- Meridian CD
- południk rocznica
- parkiet południk
- południk odbicie    
Meridian CD    
   
   

   
   
   
Andrée Gotteland - południk świata    
   
Odniesienia (czekając na CD ...)
Nie przegap książkę „epoka świata i ich historię” Andrée Gotteland edycjach Manuscript-Uniwersytet.
A „biblia” z ponad 900 stron, ilustrowana ponad 500 zdjęć.

Zobacz prezentację, wstęp i przejście kontroli

********Czy można było zablokować przepływ energii słońca i księżyca na ziemi... albo w ziemskich ley lines... tak, można było, wystarczyło przesunąć nieco  magnetyczna oś ziemi.. co zresztą dawno temu zrobiono, uzyskując ciutkę inne nachylenie ziemi w stosunku do jej osi.
Owszem to był bardzo długi proces połączonych działań , ale przyniósł oczekiwany rezultat, który jednak jest odwracalny.

Kiara.

http://www.cadrans-solaires.fr/secret-meridienne-saint-sulpice.html

https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://www.cadrans-solaires.fr/secret-meridienne-saint-sulpice.html&prev=search
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 13:10:03 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2364
 • Zobacz profil
Odp: POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« Odpowiedz #2 : Maj 28, 2017, 14:41:37 »

ZAWSZE CHODZI O ENERGIE.... ENERGIĘ... I JESZCZE RAZ ENERGIĘ....


To jest moment całkowitej zmiany na polu energetycznym i fizycznym.... przekierowanie energii zasilającej monarchię Brytyjską i Londyński system finansowy , a blokujący pierwotny Polski ponownie do źródła....
Stoją za tym zdarzeniem przeogromne zmiany.. to jest naprawdę niesamowity rok!
Teraz rozumiem dwa dni po przekierowaniu Energii Bogini ... RÓD ŁABĘDZIA ...wirem na Polskę i czakram Wawelski ... to rozpaczliwe wezwanie do kolejnej medytacji i zrzutu energii na konto ukrytej elity!

Mają odcięty kolejny strumień energii, który zasilał Monarchię Brytyjską.. ale nie tylko ich , bo był i jest połączony z USA z Long Island i innymi punktami odbioru jej!

https://krystal28.wordpress.com/

Mili moi ... koniec.. to KONIEC.... nic nie pomogą te wezwania, nie podczepicie się do tego wiru i nie przejmiecie jego energii. Basta!
Nie pomoże tu nic ani magia, ani technologie , bo to jest energia żywa... samo decydująca o sobie.

Teraz może wyjść na jaw ,że królowa Elżbieta nie żyje od grudnia ,zacznie się sypać wielkość tej monarchii oraz finansjery Londyńskiej.

Dawny układ energetyczny wraca ... zaczyna się czas prawdziwej harmonii... to jest naprawdę niezwykły rok, pomimo,że jeszcze mało widać na planie fizycznym, na planie energetycznym przeolbrzymie zmiany.

Czyli plan Putina zrobienie z Rosji Egiptu...( chodzi o zbudowanie przez niego kopi Wielkiej Piramidy zainstalowanie na niej niesamowitego kryształu) decydenta energetycznego dla Europy świata.. dał już ciała!
Opowiada o tym P. Aleksander Woźny...... dostał zgodę na ujawnienie tej informacji!
Kryształ kosztował nie bagatela.... 350 milionów$ dolarów amerykańskich....

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Ufffff..... Ufffff.... źle by z nami być mogło , oj źle!

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 14:51:21 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

boombeachpolska watahaksiezyca mceasy dawid120 serwerdobrejzabawy