Strony: [1]

POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« : Maj 26, 2017, 22:56:42 »
PUNKT "ZERO" ZOSTAŁ PONOWNIE URUCHOMIONY..... WIR ENERGII WYNIÓSŁ to... CO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE I UWIĘZIONE PEWNYMI RYTUAŁAMI W KOŚCIELE Saint-Sulpice_de_Paris .. ENERGIA ZMIAN OGARNIA SOBĄ WSZYSTKO CO JEST I BĘDZIE...


https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=https://fr.wikipedia.org/wiki/%25C3%2589glise_Saint-Sulpice_de_Paris&prev=search


https://fr.wikipedia.org/wiki/%C3%89glise_Saint-Sulpice_de_Paris

 ·
"POŁUDNIK ZERO".....


Zmiana kierunku przepływu energii z Francuskiej czakry mocy ziemi i odblokowanie zwornika energii magnetycznej w kościele st. Suplis .. zmieni sztucznie ustanowioną rolę monarchii angielskiej , oraz znaczenie Londynu jako centrum finansowego/ energetycznego decydenta na ziemi.

To nie było trudne..... wymagało cierpliwości oraz wejścia w odpowiedni moment energetyczny ziemi i kosmosu.
Nie zupełnie o ten kierunek pierwotnie chodziło, chodziło w tym pradawnym miejscu.. wirze Bogini... o przepływ energii na wschód!
Ta energia została zablokowana i przekierowana do Londynu...

Jednak znowu nam się udało!


Wir przeogromnej energii magnetycznej 25. maja 2017 ponownie uruchomił pełnie swojej mocy!
Energia popłynęła na wschód ... połączyła się z wirem WAWEL ...obejmuje już sobą całą Europę.

Na bardzo pradawnym miejscu związanym z ziarnem jęczmienia..... ( jęczmień jest ziarnem reprezentacyjnym aspekt żeński... taka ciekawostka... w pradawnym Egipcie płeć dziecka sprawdzano polewając ziarno jęczmienia i żyta uryna ciężarnej kobiety..gdy kielowało pierwsze jęczmienia ZAWSZE rodziła się dziewczynka, gdy kiełkowało pierwsze żyta, zawsze rodził się chłopiec.
W naszych czasach ten prosty eksperyment potwierdził swoja autentyczność) i Janem Chrzcicielem ( to iż byla nim M.M. wiemy od dawna) , jednym słowem tam jest jeden z punktów wiru energii magnetycznej trójkąta Bogini Matki Notre Dame, Kaplicy Rue de Bac i kościół Św. Suplicjusza.

Pomimo,że tak naprawdę dyskutujemy o Słońcu.. to tak naprawdę chodzi o KSIĘŻYC.... o blokadę jego energii, o mniesz moc energii Słońca.
Jako że energia księżyca to wpis informacji .. wpis wiedzy do realizacji, a, energia słońca , to moc nadana tej wiedzy, moc realizacji tematu.

Wszystko zawiera się w wielkiej prostocie... wystarczy TYLKO obserwacja przyrody i analiza zjawisk.

Kiara.

GNOMON ..

PUNKT "ZERO" ZOSTAŁ PONOWNIE URUCHOMIONY..... WIR ENERGII WYNIÓSŁ to... CO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE I UWIĘZIONE PEWNYMI RYTUAŁAMI W KOŚCIELE Saint-Sulpice_de_Paris .. ENERGIA ZMIAN OGARNIA SOBĄ WSZYSTKO CO JEST I BĘDZIE...

https://translate.google.fr/translate…

https://fr.wikipedia.org/…/%C3%89glise_Saint-Sulpice_de_Par…

Tak naprawdę zainteresował mnie gnomon..... zegar słoneczny..... ale nie tylko słoneczny , bo i księżycowy ...

Czy jednak gno... mon... gnostyczny księżyc? Punkt ZERO... zawsze jest środkiem.... miedzy ziemią i wodą... księżycem i słońcem...

Panowie.... wcale nie takie trudne.... ale nie wszystko napiszę..... bo i po co ?

"gnomon
strona pomocy na dezambiguacji Dla innych zastosowań, patrz gnomon (ujednoznacznienie) .
Symulacja Povray przesilenie z latem w szerokości Północna 50 °.

Gnomon to instrument astronomiczny używany do określenia wysokości słońca. Jest to określone przez długość cienia rzucanego przez przyrząd na ogół płaskim stole .

Instrument jest pierwotnie prosty kij zasadzone pionowo w ziemię. Gnomonu słowo jest łaciński od greckiego γνώμων wskaźnik . Na Povray symulacja poniżej przeciwko gnomon rozdzielczej jest pionowy trzon zakończony kulą. Niech długość cienia między centrum C cienia kuli i dolnej części pręta, z jednej strony, a wysokość g Gnomon Natomiast wysokość słońca jest przez opalenizna ⁡ h = g L {\ Displaystyle \ tan h = {\ Frac {g {l}}}} \ H = tg {\ Frac {g}}} {l ,

Właściwość ta jest jedną z podstaw obliczania zegarów gdzie środek C cieniu piłkę będzie wskazywać czas słonecznego na odpowiednim wykresie linii czasu .

Najkrótszy cień wskazuje prawdziwą południe. Poszczególne kierunki cieniu służą do podziału dnia na równe okresy.

Gnomonu dała nazwę nauce zegarów, z zegarem , a osoba, która projektuje, tarcze z gnomonist . Reżyser znany jest zegar słoneczny .

Gnomonu Zakłada wynaleziony przez naukowca i Greek wstępnie Sokratejska filozofa Anaksymandra Miletu .

streszczenie

1 Historia
2 Gnomon i styl
3 Zastosowanie
4 zewnętrzne
4.1 Uwagi
4.2 Odniesienia
5 Zobacz też
6 Link zewnętrzny

Historia
Zegar słoneczny cztery gnomons znajdujące się na dziedzińcu Wielkiego Meczetu w Kairouan , Tunezja.

Jest znany od czasów starożytnych przez Chaldejczyków i Greków . Filozof Anaksymander mówi się, że wynaleziono Gnomon i ustalili linie na solstices i równonoc . Gnomonu była również stosowana w Chinach na przykład, aby określić długość roku zwrotnikowego poprzez określenie czasu z przesileń przez długość cienia w południe słonecznego. Przykładem jest cień Zwiedzanie obserwatorium Guan Xing Tai (w) (觀星台- dosłownie „platformą stargazing”), z siedzibą w mieście Dengfeng w prowincji Henan .

Jest symbolem Notariusze od XVII wieku .
Gnomon i styl

W zegarem na zegar słoneczny gnomon nadal nosi nazwę stylu . Najczęściej styl jest równoległa do osi obrotu Ziemi, nazywa się polarny wybierania stylu. Na niektórych pokrętłami, jednak styl jest prostopadła do tarczy i tylko jego końcówka jest używany do czytania; w tym przypadku nazwa zwyczajowa jest właśnie styl. Still gnomonics w poważnej południka , gnomonu termin jest zawsze używany. To odnosi się do elementu, który pozwala wziąć wysokość słońca.

Użyj

prawo styl zamiast gnomon.

Na zdjęciu-cons, prawo styl prostopadle do płyty wybierania wystaje koniec jego cień w południe słonecznego na krzywej w ośmiu reprezentujący równanie czasu w ciągu roku; szczegółowo poniżej minusy pozwala zobaczyć informację o terminie, w połowie marca.

Obie krzywe w ośmiu częściowego lewej wprowadzają korekty okresie letnim i zimowym.

Należy również zauważyć, krzywe prawie pozioma ścieżka końcówki cieniu przez cały dzień, każda krzywa odpowiada określonej daty, urodziny, na przykład. "

https://translate.google.fr/translate…

*******

To.. na co kieruje się uwagę gnomonem , to północ południe.... ale on wyznacza również kierunki zachód wschód...

Sekret St. SULPICE jest właśnie tam... odczyt informacji zaczyna się od wschodu.. fajnie było, bo 25. 05. 2017. był to moment absolutnie NOWEGO wpisu energetycznego , ponownie otworzoną mocą pradawnego WIRU BOGINI MATKI w St.SULPICE... zaczęliśmy od ZERA.... Ród Łabędzia..... powrócił.
St. Sulice jest zwornikiem energii płynącej w trójkącie Rue de Bac , Notre Dame ....musiał być otworzony , to był właściwy czas.

tak wygląda przepływ energii słońca w kościele.Ale mnie bardziej interesuje przepływ energii księżyca w czasie pełni i określonych porach roku.

Oczywiście że wszystkie naziemne merydiany i podziemne ley lines mają połączenie z Wielką Piramida w Gizie... bo przepływ energii, to przepływ światła.cd.


Kiara


« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 13:58:38 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« Odpowiedz #1 : Maj 28, 2017, 12:43:15 »TO JEST TYLKO CZEŚĆ SEKRETU Saint-Sulpice.

grudzień 2008
cadran    menu    cadran


   
Prawdziwy sekret południka Saint-Sulpice
Saint-Sulpice - tajny Meridiana

Masz wszystko słyszał południka św -Sulpice od „Kodu Da Vinci” Dana Browna,
Spacer w South Church północy, co to jest?    Odpowiedź 20xx na CD

   
   
   
   
            
Do 2 otwory
przejście od słońca    Początek wiersza
przesilenie letnie    Dwa kołki wiosennej
w refrenie    Koniec linii poziomej
różowa linia?    Koniec linii
pionowy piramida
Trudno w to uwierzyć?
Ten południk, po prostu składa się z 2 otworami i linię, jest jednak narzędziem naukowe na najwyższym poziomie!
Ujawnia część swojego słonecznego południa tajemnicy gdy promień słońca przez okno otworu wystaje jasnym punktem na linii.
Kod da Vinci?
I nie będzie więcej komentarzy na temat romantycznych i ezoterycznych wyjaśnień Dana Browna, ale jeśli przeszkadza trochę naukową lub po prostu ciekawy, jego historię pozostawiając jesteś głodny.
Jaka szkoda!
Prawdziwy sekret południka jest co najmniej tak samo ekscytujące i dostępne dla wszystkich, a to pozwala nam przeżywać historię nauki i astronomii. Może nawet wstrząśnięty religię poważniej niż „Kod Da Vinci”.
„Prawdziwy sekret południka Saint-Sulpice”
Ilustrowana wieloma zdjęciami
Płyty CD, która wyjaśni, co przyszłe tajemnice naukowe w ciekawy

Wyślij mi e-mail , jeśli jesteś zainteresowany w tej przyszłej płycie ... do zaoferowania dla Bożego Narodzenia 20xx może.

Zawartość CD Future
Od kiedy obserwowali niebo, człowiek stara się zrozumieć ruchy Słońca, Ziemia, Księżyc, planety i gwiazdy.
Jego wiedza ewoluowała dzięki specjalnie Meridian!
   
   
Prehistoria i Antiquity
To nie jest jeszcze południk ale wyrównania do przesileń i równonocy jak Newgrange lub Stonehenge Crucuno najbliższej Carnac.

Ich obserwacja budzi wiele hipotez może być wyimaginowany:
- domniemany astronomiczną precyzją niektóre z tych wyrównań
- niby wiedza naszych przodków jako przewidywania zaćmień Stonehenge?

ale czasami zdumiewające:
- niesamowita precyzja wyrównanie piramidy Cheopsa w Egipcie.    
   
Piramida Cheopsa Jean-Michel Ansel,
wskazanie nowego roku?

   
   
   Crucuno,
zorientowane czworoboku?

   
      
   
      
Chiny
Wieża cieniu już prezentowane, odkryty kanapę.

Obserwując wysokość słońca na południku fragmencie, to pozwoliło astrornome Guo Shoujing (1231-1314) „mistrz Zhou”, aby obliczyć czas obrotu Ziemi wokół Słońca z dokładnością do 26 sekund!    
   
Wieża ma 9,46m wysokości    
   
Duże daybeds Włochy i Francja
Zbudowany przez uczonych, takich jak Cassini krótko po Leonardo da Vinci, w momencie Galileo i Grégoire XIII (kalendarz gregoriański), zostały one wyjaśnione:
- nachylenie osi ziemi
- przesilenia i równonocy - data Wielkanocy
- długość roku zwrotnikowego - aby ustawić nowy kalendarz gregoriański
- względny ruch ziemi i słońca - z ustaleniami, które mogłoby zakłócić

a także
- dyfrakcja słońca
- zmiany nachylenia osi Ziemi

Południk Saint-Sulpice, zbudowany przez Le Monnier określiła dokładną datę równonocy i wydedukować datę Wielkanocy.    
   Linia ziemia jest 32m

   
   
   
   
   
   
Bergamo    
   
   latawiec

   
   
   
   
   
Chaise ostatni
Ale także zegarki i zegary ustawienie instrumentów

Te daybeds przemysłowe są bardzo powszechne w Alzacji , były one używane do ustawienia zegara do synchronizacji lokalnej średni czas (krzywa Cool lub czasu słonecznego (pionowa linia).
Zostały one wykonane i dostarczone przez producentów Zegar: U.Adam w południowej i północno Schwilgé Ungerer i zasadniczo    
   
Riquewihr    
   

   
   Gueberschwir
   
   
nowoczesny leżakWięcej zabawy i osiągnięcia edukacyjne

Tutaj w Ludiver parku Jean-Michel Ansel
Precyzyjny poziomy południk, istnieją nawet 2 rozmiary otworów dla lepszej ostrości
oznacza to w południe lokalnego Real: linię prostą w środku
a południe lokalne środki: krzywa 8 równanie czasu

   
   

   
   
      Meridienne
   
   
budynek bryczka
Oryginalny południk ze szczegółami implementacji.
- Meridian CD
- południk rocznica
- parkiet południk
- południk odbicie    
Meridian CD    
   
   

   
   
   
Andrée Gotteland - południk świata    
   
Odniesienia (czekając na CD ...)
Nie przegap książkę „epoka świata i ich historię” Andrée Gotteland edycjach Manuscript-Uniwersytet.
A „biblia” z ponad 900 stron, ilustrowana ponad 500 zdjęć.

Zobacz prezentację, wstęp i przejście kontroli

********Czy można było zablokować przepływ energii słońca i księżyca na ziemi... albo w ziemskich ley lines... tak, można było, wystarczyło przesunąć nieco  magnetyczna oś ziemi.. co zresztą dawno temu zrobiono, uzyskując ciutkę inne nachylenie ziemi w stosunku do jej osi.
Owszem to był bardzo długi proces połączonych działań , ale przyniósł oczekiwany rezultat, który jednak jest odwracalny.

Kiara.

http://www.cadrans-solaires.fr/secret-meridienne-saint-sulpice.html

https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://www.cadrans-solaires.fr/secret-meridienne-saint-sulpice.html&prev=search
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 13:10:03 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« Odpowiedz #2 : Maj 28, 2017, 14:41:37 »

ZAWSZE CHODZI O ENERGIE.... ENERGIĘ... I JESZCZE RAZ ENERGIĘ....


To jest moment całkowitej zmiany na polu energetycznym i fizycznym.... przekierowanie energii zasilającej monarchię Brytyjską i Londyński system finansowy , a blokujący pierwotny Polski ponownie do źródła....
Stoją za tym zdarzeniem przeogromne zmiany.. to jest naprawdę niesamowity rok!
Teraz rozumiem dwa dni po przekierowaniu Energii Bogini ... RÓD ŁABĘDZIA ...wirem na Polskę i czakram Wawelski ... to rozpaczliwe wezwanie do kolejnej medytacji i zrzutu energii na konto ukrytej elity!

Mają odcięty kolejny strumień energii, który zasilał Monarchię Brytyjską.. ale nie tylko ich , bo był i jest połączony z USA z Long Island i innymi punktami odbioru jej!

https://krystal28.wordpress.com/

Mili moi ... koniec.. to KONIEC.... nic nie pomogą te wezwania, nie podczepicie się do tego wiru i nie przejmiecie jego energii. Basta!
Nie pomoże tu nic ani magia, ani technologie , bo to jest energia żywa... samo decydująca o sobie.

Teraz może wyjść na jaw ,że królowa Elżbieta nie żyje od grudnia ,zacznie się sypać wielkość tej monarchii oraz finansjery Londyńskiej.

Dawny układ energetyczny wraca ... zaczyna się czas prawdziwej harmonii... to jest naprawdę niezwykły rok, pomimo,że jeszcze mało widać na planie fizycznym, na planie energetycznym przeolbrzymie zmiany.

Czyli plan Putina zrobienie z Rosji Egiptu...( chodzi o zbudowanie przez niego kopi Wielkiej Piramidy zainstalowanie na niej niesamowitego kryształu) decydenta energetycznego dla Europy świata.. dał już ciała!
Opowiada o tym P. Aleksander Woźny...... dostał zgodę na ujawnienie tej informacji!
Kryształ kosztował nie bagatela.... 350 milionów$ dolarów amerykańskich....

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Ufffff..... Ufffff.... źle by z nami być mogło , oj źle!

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 14:51:21 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: POLUDNIK ZERO.... KOŚCIÓL ST. SULPICE .....
« Odpowiedz #3 : Październik 03, 2018, 09:27:03 »Jezuici - tajna armia Illuminati

Jezuici

W roku 1771  John Carroll (1735-1815), jezuita wywodzący się z bogatej rodziny z Maryland (Ziemi Marii?), został profesem Towarzystwa Jezusowego oraz profesorem we francuskim Bourges. W 1781, Caroll założył Sulpician Seminary w Baltimore, a w roku 1789, roku wejścia w życie konstytucji USA, założył Uniwersytet w Georgetown, jezuicką instytucję zarządzaną jakiś czas przez Zakon Sulpicjusza. Sulpicjanie (?) byli heretyckim zakonem katolickim z siedzibą na południku zerowym w Paryżu. Co ciekawe, św. Sulpicjusz, tak jak współczesny mu król Dagobert, wsławił się masową chrystianizacją Żydów ze swojej diecezji!

“Św. Sulpicjusz (zm.647). Współczesny św. Dagobertowi również ma swoje święto 17 stycznia. Był drugim biskupem Bourges, znajdującego się na zerowym południku paryskim, podobnie jak Rennes-les-Bains, znanym z chrystianizacji wszystkich Żydów ze swojej diecezji.Był protegowanym złotnika św. Eligiusza z Noyon, głównego doradcy króla Dagoberta I. Słynne seminarium i kościół w Paryżu poświęcone jego imieniu, posiada obelisk z miedzianą linią na dole, dokładnie wyznaczającą południk zerowy. Święty Sulpitius, na terenie St Germain-des-Pres, współpracował z Zakonem od czasu jego utworzenia w 1642.” [Ean Begg, Kult Czarnej Dziewicy, Arkana, 1985, str.110.]

W roku 1790 John Carroll został wyznaczony przez Kościół rzymsko-katolicki na pierwszego biskupa USA, z zadaniem zorganizowania Kościoła katolickiego w tym nowym kraju. Biskup Carroll zachęcał katolickie zakony religijne do zakładania swych oddziałów na ziemi amerykańskiej i z pomocą Jerzego Waszyngtona zapewnił federalne dofinansowanie katolickich misjonarzy wysyłanych na zachód. John Carroll został arcybiskupem w roku 1808 a populacja katolików w USA pod jego rządami wzrosła z 25.000 do 200.000.

Brat biskupa Carrolla, Daniel Carroll był stolarzem-budowniczym który złożył podpis na Konstytucji amerykańskiej. Był też masonem uczestniczącym w kładzeniu kamienia węgielnego pod amerykański Kapitol. Encyklopedia Katolicka pisze o Danielu Carrollu: “Na początku odmawiano mu uczestniczenia w polityce Maryland, istniał bowiem zakaz dawania urzędów katolikom. Gdy w roku 1776 zmieniono prawo, wybrany został do Izby Wyższej legislatury Maryland (1777-1781). Był delegatem Maryland w Kongresie (1781-1783) i jednym z sygnatariuszy Artykułów Konfederacji (1 marca 1781).”

Bracia Carroll byli kuzynami Charlesa Carrolla, wysokiej rangi masona i jedynego katolickiego sygnatariusza Deklaracji Niepodległości. Wszyscy Carrollowie, koledzy Jerzego Waszyngtona, kształceni byli na jezuickich uczelniach: Jesuit School at Bohemia (Harmon’s Manor w Maryland) i  Seminarium jezuickim w Saint-Omer we francuskiej Flandrii. Charles udał się do kolejnych wyższych szkół jezuickich, akademii Jezuitów w Reims i  College Louis le Grand w Paryżu. Według katolickich zródeł opisujących masońską infiltrację Kościoła rzymsko-katolickiego:

“W przypadku Stanów Zjednoczonych, powstałych na bazie założeń masońskich, słowo “infiltracja” staje się czymś nieadekwatnym. Charles Carroll, mason wysokiego stopnia i krewny pierwszego biskupa USA, był jedynym katolickim sygnatariuszem Deklaracji Niepodległości. W roku 1895 arcybiskup Ireland powiedział: “Wierzę że Republika Stanów Zjednoczonych obarczona jest boską misją. Misją tą jest przygotowanie świata, poprzez dawanie przykładu i szerzenie moralności, do stworzenia uniwersalnego królestwa ludzkiej wolności i praw człowieka.”  (cytowany w Utopii, str. 113).” (“Kościół Katolicki i Globalizm“, Carey J. Winters, Real Catholicism, 3/98)

Jak to możliwe że Watykan, oficjalnie zabraniający katolikom pod grozbą ekskomuniki członkostwa w lożach masońskich, regularnie wydający bulle papieskie wymierzone przeciwko Wolnomularstwu… jak w ogóle możliwe że papież Pius VI wyznaczył jezuitę, Johna Carrolla, którego rodzina znana była z głębokich powiązań z masonerią i to masonerią najwyższego szczebla – na pierwszego biskupa USA, z prawem do zakładania uczelni, ustanawiania katolickiej hierarchii i organizowania całego Kościoła katolickiego na nowych ziemiach? Odpowiedz leży w samej historii założenia Jezuitów.

“ Ojczyzną krypto-żydostwa jest Hiszpania. (…) Nawet w czasach Rzymian, Żydzi byli liczni i wpływowi. Wielu z nich twierdziło że są potomkami arystokratów z Jerozolimy, deportowanych przez Tytusa i innych zdobywców, lub stamtąd wygnani.” (Historia Marranos str.236, 240-43 – Cecil Roth)

Jeszcze przed rozpoczęciem się Reformacji, żydowscy kabaliści w pełni kontrolowali papiestwo i stamtąd koordynowali kabalistyczne operacje przeprowadzane w zachodnim świecie chrześcijańskim. Tuż przed Reformacją średniowieczna wersja hebrajskich ruchów judaizujących, wspierana przez papieża Juliusza II (1503-1513), zszokowała cały świat chrześcijański:

“Wiadomym jest że Reformacja rozpoczęta została przez Lutra, Zwingliego i Kalwina, lecz niewiele mówi się o tym że przed jej rozpoczęciem John Reuchlin (1455-1531), uczeń Pico de Mirandoli, zszokował chrześcijaństwo sugerując w roku 1494 że “nie było niczego większego niż hebrajska mądrość.” Gdy w roku 1509 żydowski renegat Joseph Pffefferkorn, głoszący szkodliwość ksiąg żydowskich,  po kilku próbach, zdołał w końcu uzyskać zgodę na konfiskatę ksiąg Talmudu [z rąk Żydów] zawierających tysiąc lat owej hebrajskiej mądrości, John Reuchlin nie miał zamiaru wyjawić kim naprawdę jest i bronił przed Cesarzem oraz papieżem Talmudu przypisując mu wielką wartość, której rzecz jasna prawdziwy przekaz znał doskonale. Reuchlin zdołał wybronić swoich racji a księgi żydowskie zostały zwrócone ich właścicielom. Pózniej wygrał też sprawę sądową z Pfefferkornem, głośno domagającym się zniszczenia Talmudu. “(…) (Pinay)

W roku 1517 Marcin Luter w swoich “95 Tezach” ogłosił Reformację. W roku 1540 Towarzystwo Jezusowe dostało przykaz od papieża Pawła III do rozpoczęcia Kontrreformacji. Kompendium Jamesa Tragera Chronologia Ludzi: “W roku 1534 powstało Towarzystwo Jezusowe (Jezuici), założone przez Ignacego Loyole  (1491-1556) (Żyda Marrano) i pięciu jego współpracowników”  (1979, str.176).

Prawdopodobnie najbardziej klarownym opisem ewolucji rządu światowego jest cytowany wcześniej artykuł pastora Johna Torrella, zajmujący się prawdziwą historią założyciela Jezuitów.

“Informacje które tu przytoczę będą szokiem dla wszystkich katolików. W roku 1491 urodził się w baskijskiej prowincji Guipuzcoa (Hiszpania) San Ignacio De Loyola. Jego rodzice byli Marrano i w momencie jego narodzin byli rodziną bardzo zamożną. W latach swej młodości wstąpił w szeregi żydowskiego Zakonu Illuminati (Allumbrados – z tego powodu był pózniej dwukrotnie więziony przez Inkwizycję – przyp. tłum). W ramach przykrywki dla swojej krypto-żydowskiej działalności, kreował się na bardzo aktywnego katolika. 20 maja 1521 Ignacy (jak nazywa się go dzisiaj) został ranny w bitwie i  był niezdolny do dalszej wojaczki. Nie mogąc odnieść sukcesu na polu militarnym i politycznym, rozpoczął duchową wędrówkę i w końcu udał się do seminarium w Paryżu. W roku 1539 przeniósł się do Rzymu gdzie założył Towarzystwo Jezusowe, mające stać się pózniej najbardziej nikczemnym, brutalnym i prześladowczym stowarzyszeniem w historii Kościoła katolickiego. W roku 1540 papież Paweł III zatwierdził nowy zakon. W momencie śmierci Ignacego w 1556 Towarzystwo liczyło sobie ponad 1000 członków, ulokowanych w różnych krajach.

“Zakładając Jezuitów, Ignacy Loyola stworzył system szpiegowski powodujący że nikt w zakonie nie mógł czuć się bezpiecznie. W razie sprzeciwu śmierć przychodziła bardzo szybko. Jezuici stali się nie tylko destrukcyjnym ramieniem Koscioła katolickiego, stali się również  tajną organizację wywiadowczą.” (Jak Rząd Światowy Rządzi Narodami)

To że założyciel Towarzystwa Jezusowego (Kompanii Jezusowej) był Żydem Marranos, powinno dać nam do myślenia nad stosownością nazywania Jezuitów instytucją “katolicką”. A także nad zródłem tej oficjalnej propagandy – czyli Illuminati. Pastor Torell dodaje: “Podczas gdy papieże zdawali się coraz częściej na Jezuitów, nie zdawali sobie najwyrazniej sprawy że najwyższe dowództwo tej organizacji stanowią Żydzi piastujący również funkcję w stowarzyszeniu Illuminatów, oficjalnie gardzącym i nienawidzącym Kościoła katolickiego.” To bardzo delikatne postawienie sprawy przez pastora, zwłaszcza biorąc pod uwagę działania papieży w czasie Reformacji (patrz spis papieży, strona w budowie). Papież który zatwierdził działalność Jezuitów w 1540, a także Sobór trydencki kierowany przez Jezuitów (1545 – 1563) chcących zdławienia Reformacji, był niezłym rozpustnikiem.

“Wg. magazynu Life papież Paweł III (1534-1549) jako kardynał spłodził trzech synów i córkę. W dniu koronacji ochrzcił swoje dwa prawnuki. Mianował dwóch nastoletnich bratanków na kardynałów, fundował zabawy z tancerkami, śpiewakami i błaznami, zasięgał też porad u astrologów.”

W roku 2001 Jesuit Holy Cross College w Worcester, stan Massachusetts, sponsorował seminarium pod nazwą “Ku Większemu Zrozumieniu Przebaczenia” na którym udzielał się James Bernauer, S.J. Bernauer, profesor filozofii z Jezuickiej Szkoły Wyższej w Bostonie, wychwalał Ignacego Loyole za wprowadzenie Żydów w struktury Towarzystwa Jezusowego i podkreślił fakt że jego następca był Żydem. (Samo nazwisko “Bernauer” jest żydowskie.)

“Oddanie Ignacego dla osoby Jezusa uratowało go, a tym samym całe Towarzystwo, od najpowszechniejszego ówczesnego uprzedzenia: poglądu że Żydzi nawróceni na chrześcijaństwo a także ich potomkowie, tzw. Nowi Chrześcijanie z Hiszpanii, byli bardziej Żydami niż chrześcijanami ze względu na swoją nieczystą krew. Ten skażony pogląd usprawiedliwiał wydalanie Żydów ze stanowisk kościelnych i zakonów. Ignacy zdobył się na odwagę i sprzeciwił się politycznym naciskom – sprzeciwił się wydaleniu żydowskich przechrztów i ich potomków z szeregów Jezuitów… niektórzy z najbardziej wpływowych i najwcześniejszych Jezuitów byli Żydami… jezuicki historyk Francis Sacchini napisał w roku 1622 że drugi generał Towarzystwa, James Laynez, był pochodzenia żydowskiego.” (“After Christendom: The Holocaust and Catholicism’s Current Search for Forgiveness”)

Wcześni generałowie Towarzystwa Jezusowego byli podejrzewani o żydowskie korzenie i “… w roku 1593… gdy zwołano piątą Kongregację Generalną… z 27 Jezuitów będących za zmianami w konstytucji zakonu, 25 było pochodzenia żydowskiego bądz mauretańskiego.” To powinno wyjaśnić jezuicką słabość wobec Żydów: “… Jezuici… byli w opozycji do Inkwizycji… W tym wypadku organizacja św. Ignacego, założona w celu obrony Kościoła przeciwko jego wrogom, została wyprowadzona na manowce i przystosowana do czegoś zupełnie innego, do sprzeciwiania się Inkwizycji, która broniła Kościoła i [nie tolerowała jego wrogów].” (Pinay, str.617)

Jeśli to Towarzystwo kabalistycznych Żydów zostało stworzone w celu  zgniecenia Reformacji (niezależnie od żydowskich agentów którzy przeniknęli w jej struktury), czy nie znaczy to że protestanci w rzeczywistości uciekali przed potężną kabałą krypto-żydostwa kontrolującego całą Europę za pośrednictwem swej religijnej przybudówki, czyli Kościoła rzymsko-katolickiego? To że Bóg ocalił swoich ludzi, prawdziwych chrześcijan, przed tą Synagogą Szatana jest jedynym sensownym wytłumaczeniem dla Reformacji.

Biografia Ignacego Loyoli potwierdza że już za jego życia istniały podejrzenia co do jego hebrajskich korzeni(…):

“[Jezuci] stworzeni zostali przez grupkę hiszpańskich chrześcijan, w czasie gdy kończyła się już hiszpańska Rekonkwista, a ludzie byli bardzo podejrzliwi wobec osób o mauretańskim i żydowskim pochodzeniu. To z ich powodu  Jezuici otwarcie sprzeciwiali się (zwłaszcza za rządów Ignacego i jego trzech pierwszych generałów-następców) kościelnemu antysemityzmowi  i prześladowaniu Żydów przez Inkwizycję. Gdy samego Ignacego oskarżono o żydowskie pochodzenie odparł: “Gdybym tylko był! Cóż bardziej chwalebnego mogło by być  jeśli nie dzielenie tej samej krwi co apostołowie, Najświętsza Dziewica i nasz Pan?”


Czarna Madonna z Montserrat

Chronologia Życia św. Ignacego opisująca jego oddanie Czarnej Madonnie potwierdza też jego członkostwo w Illuminati (oświeconych Alumbrados): “Iñigo (baskijskie imię Ignacego) bez ustanku chodził na spowiedz do Montserrat... Montserrat, jaskinia Maryi (Czarnej Madonny) jest dobrze znanym miejscem pielgrzymek… Iñigo i członkowie jego kompanii oskarżani byli o przynależność do Oświeconych (Alumbrados), ruchu potępianego przez Inkwizycję. Przesłuchiwano ich a pózniej aresztowano (17 dni aresztu, bez podania przyczyny). Duchowe ćwiczenia [Ignacego] podejrzewano o herezję.” Aby zrozumieć oddanie potężnej kabały Illuminati, Prieuré de Sion, dla Czarnej Madonny (w tym tej z Montserrat)  zachęcamy do zapoznania się z raportem The False Gospel in the Stars (ang).

Ignacy zdołał uciec Inkwizycji, co było ułatwione ze względu na fakt że w XV wieku papiestwo było już w pełni kontrolowane przez Żydów kroczących drogą kabały.
Ignacy Loyola

https://historia-zakazana.blogspot.com/2012/05/jezuici-tajna-armia-illuminati.html?m=1

« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2018, 09:31:35 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rl-pekin splemhappyhorse mizaytia forum watahazlotegokla