Strony: [1]

JEDNIA CZY DUALIZM..... CZYLI TRÓJCA.....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
JEDNIA CZY DUALIZM..... CZYLI TRÓJCA.....
« : Czerwiec 01, 2017, 13:37:07 »


O TRÓJCY ŚWIĘTEJ INACZEJ....... CZYLI 3 X M....

Z OKAZJI DNIA DZIECKA....... <3
w JEDNI również jest dualizm, czyli różnica osobowości i potencjałów… niezbędne do przejawu działania.
Gdyby wszystko miało tylko  jeden identyczny potencjał byla by to wieczna stagnacja.

Istnienie świadomości , jej rozwój … i wszystkie przejawy polegają na dualizmie , tak było jest i będzie, bo coś więcej… jest inspiracją działania dla tego co jest mniej… to jest wieczna intencja ruchu i zmienności.

A, zatem dualizm nigdy nie zniknie, bo zniknęło .. zamarło by życie.

Dawne rozdzielenie dualistycznej jedni …   i obecny  powrotu do dawnego wzorca .. zatarcie prawdy o budowie jedni … to zupełnie inna historia, która pospolicie nazywa się likwidacją dualizmu w momencie zdjęcia blokad z wiedzy.
Ale tak naprawdę jest , to likwidacją rozdzielenia dualizmu w JEDNI , likwidacją stworzonej fałszywej wiedzy CAŁOŚCI  z jednego elementu JEDNI ..  fałszywej jedni

To nie jest likwidacja dualizmu, to jest likwidacja zniewolenia, zablokowania i częściowej stagnacji z krążenia w wyznaczonych sztucznie połowicznych ramach wiedzy.
Ale.. „likwidacja dualizmu” jest to wprowadzenie dezinformacji przez fałszywe nazewnictwo.
Zawsze była odmienność i różnice potencjałów na skrajnych biegunach i one będą bo nie zaistnieje identyczność we wszystkim i dla wszystkiego… zresztą , kto by ją chciał?
To powrót do świadomości zbiorowej, w której jest również dualizm, czyli wiedza władcy grupy i wiedza podporządkowanej mu grupy, której świadomością on zarządza.

W najwyższych poziomach świadomości nie używa się energii do zabijania i krzywdzenia … tak zgadzam się z Tobą , rzeczywiście tak jest.

Ale należy dodać że są to duchowe poziomy świadomości ( duchowe, a nie techniczno , materialne w naszym TU i TERAZ) odległe bardzo od obecnych ziemskich.

Nasza ziemska obecna świadomość jeszcze nie rozumie tamtych zasad istnienia, nie ma jeszcze rozwiniętych i otworzonych takich percepcji ,żeby odczuć taką wiedzę.

Zatem nie dajemy LUDZIOM możliwości wychodzących swoimi konsekwencjami ponad siłę uniesienia ich przez LUDZI.

Nie bierz na siebie czegoś ,co po jednym kroku przygniecie cię do ziemi i nie pójdziesz już dalej… nie udźwigniesz odpowiedzialności ni konsekwencji tego co zrobisz.

Na razie mamy nauczyć się cenić ŻYCIE jako najwyższą wartość…. ratować je , a nie niszczyć.

Na razie nie widać wiele pozytywnych rezultatów, na razie istnieje zawzięta walka miedzy ludźmi o SWOJE wartości, które wobec wartości innych uznają za jedyne prawdziwe i cenne.

Efekty mamy widoczne… zniszczyć wszystko, co jest inne niż, to co ja chcę żeby było.. ukraść, podpisać się pod cudzymi myślami.. przywłaszczyć je sobie jeżeli osiągnę korzyści, ośmieszyć, poniżyć .. wyeliminować inaczej myślących… bo mi zagrażają w czerpaniu zysków.

To nie jest gdzieś tam….. to jest TU .. obok nas nawet na tym portalu widać TO w trakcie dyskusji.

Dlatego współczesny człowiek nie otrzyma dostępu do takiej MOCY energetycznej jak mi pokazano ,że jest w nas.

Ponieważ JA jeszcze nie jestem pewna jako CZŁOWIEK siebie samej , podziękowałam za dostęp do niej w przestrzeni innej niż RATOWANIE ŻYCIA…

JEDYNIE RATOWANIE ŻYCIA z użyciem TEJ MOCY uważam za właściwe.

BOSKA MOC .. to jedno, a STWÓRCZA ŚWIADOMOŚĆ … to drugie, istnieją BOGOWI JASNOŚCI i BOGOWIE MROKU….

BOSKOŚĆ .. to poziom mocy…. możliwość kreacji i niszczenia, energia dostępna dla nas wszystkich jest ta sama. Sposób jej użycia… to poziom samoświadomości i realizacji swojego dobra.
Przecież z tej samej energii korzysta piec grzewczy i zamrażarka… a jakie różne są efekty końcowe.

DOBRO…. jakie ono jest dla indywidualności i grup tych indywidualności … zależne jest od ich świadomości, czyli wibracji osobistej, inaczej rozświetlenia.

Na ziemi są CI… i CI….. każdy dąży inaczej do powiększenia przestrzeni SWOJEGO dobra… inaczej zamrażarka inaczej piec grzewczy….. 🙂

A, zatem DUALIZM w JEDNI …. jest , będzie i nie zniknie ,ale zmieni się świadomość i zmieni się sposób tworzenia, bo w CZŁOWIEKU zmienia się wrażliwość na krzywdę… ból , cierpienie … LUDZIE już nie chcą w takiej ilości wartości, które oceniają jako swoje zło. A LUDZIE , to wcielone Energie/duchowe z obydwu przestrzeni.

Czyli LUDZIE.. swoimi decyzjami… nie TYLKO słownymi , a harmonijnymi… MYŚL SŁOWO, CZYN…. zmieniają wibrację ziemi na wyższą , dokonują swojej ewolucji, ale również ZMIENIAJĄ WIBRACJĘ ŻYCIA W KOSMOSIE…
TAM TEŻ DOKONUJĄ EWOLUCJI … BO WCIELONE ENERGIE/DUCHOWE ….

LUDZIE , TO MIESZKAŃCY RÓŻNYCH PRZESTRZENI KOSMOSU , którzy wcielili się na Ziemi w celu dokonania swojego rozwoju osobistego i przeniesienie tej wibracji wiedzy do miejsc w których żyją.

Ziemia jest z tego powodu NAJCENNIEJSZĄ PERŁĄ W KOSMOSIE …. bo nauka rozwojowa na niej przenosi się jako kosmiczna ewolucja do wszystkich miejsc w których było , jest i będzie istniało życie.

Myślę,że ta informacja pozwoli lepiej zrozumieć DLACZEGO toczy się tak zawzięta walka o przejecie Ziemi…. przez opcje chcące zablokować rozwój myśli i uczuć oraz biologicznego życia, chcące przejąć władzę nad nim i czerpać z tej władzy osobiste korzyści.

Ewolucja świadomości na ziemi…. podniesienie naszej i jej wibracji = ewolucja życia w kosmosie….. zmiana zasad istnienia i utratę władzy WSZYSTKICH ZAKULISOWYCH WŁADCÓW, którzy uzurpują sobie te prawa wobec innych ISTOT i LUDZI.

Ponieważ oni nie mogą zatrzymać ,ani spowolnić żadnego energetycznego kosmicznego procesu .. starają się zablokować naszą świadomość, zmanipulować myśli przez ponowną manipulację informacją , wgrać nam do mózgów fałszywą wiedzę we wszystkich tematach, zablokować odbiór rzeczywistości i naszych pięciu zmysłów.

Wmówić nam ponownie,że jesteśmy TYLKO jednorazowymi życiami, a świat ma taki obraz jaki nam przekazują w postaci hologramów, które my traktujemy jako naszą rzeczywistość.

TO JEST WOJNA HYBRYDOWA…. KTÓRA TRWA BARDZO DŁUGO, ale TERAZ osiągnęła apogeum, bo CZŁOWIEK STAŁ SIĘ BARDZIEJ ŚWIADOMY, zaczął zaglądać poza dozwolone, zaczął odczuwać więcej i rozumieć swoje odczucia inaczej ..

Bo nie dało się wyeliminować INTUICJI… NIĄ DYSPONUJE NASZ DUCH… PRZEZ NIĄ ON KOMUNIKUJE SIĘ Z NASZĄ DUSZĄ.. A DUSZA Z NAMI.

Tak , więc z jednej strony , większość tego co mówisz Gaja jest prawdą, ale dodać trzeba uczciwie, że ta informacja działa na innych poziomach świadomości i wibracji materialnego życia.

To nie ono zejdzie do nas… to MY mamy wejść na jego wyzszy poziom.

Jak to zrobić…. to nie jest wcale łatwe…. ale jest możliwe.. mogę TYLKO powiedzieć jak ja to przechodzę, bo jest to dla mnie realna WIEDZA.

Wyjść z pola strachu…. ale jak ,jeżeli podlegamy materialnym prawom ( bynajmniej tak nam wmówiono i to jest dla nas zaakceptowana prawda, która tak naprawdę prawda nie jest) jednak my żyjemy w tych ramach świadomości i praw… nasz MÓZG uznał to za prawdę!

Czego biomy się najbardziej…. utraty środków do życia bo , to znaczy dla nas degradację prowadząca do śmierci… włącza się więc mentalny kod samoobrony.. istniejący w nas na podstawie wielu doświadczeń z tego i innych żyć.

Jednak nad świadomość, nasz DUCH niewcielony przez intuicję podpowiada nam .. nie bój się.. nie trać energii na strach .. dasz radę, sama kreujesz swoją rzeczywistość.. nie trać energii na strach, użyj jej do stworzenia nowego wzorca… i kreacji nowych warunków.

Komu jesteśmy w stanie uwierzyć szybciej…. twardej bazie doświadczeń zapisanej w mózgu… czy enigmatycznej myśli płynącej od intuicji?

Czym szybciej uwierzymy intuicji.. tym szybciej zmieni się nasze życie w bardziej pozytywne.. ale początkowo to jest droga STRAT.

Musi odejść stare,żeby mogło pojawić się na nowych zasadach NOWE… trudne, wiem , doświadczam, jednak pomału przejawia się COŚ … zupełnie NOWEGO na co, stary system nie ma już żadnego wpływu… i to ich przeraża… są bezsilni , bo jest to realny przejaw NASZEJ EWOLUCJI UCZUCIOWO/ DUCHOWEJ, KTÓRA ZACZYNA WŁADAĆ MATERIĄ.

KIEDY NIE DOTYKAJĄ NAS CUDZE ZŁE MYŚLI… KIEDY NIE DOTYKAJĄ NAS CUDZE ZŁE SŁOWA … WÓWCZAS PRZESTAJĄ NAS DOTYKAĆ CUDZE ZŁE CZYNY.

Stajemy się HARMONIJNI ENERGETYCZNIE…. CO ZNACZY , ŻE WEWNĘTRZNY DUALIZM NIE WALCZY ZE SOBĄ , A TWORZY DLA NAS NASZE DOBRO.

TAK WYGLĄDA EWOLUCJA DUCHOWA W PRZESTRZENI MATERIALNEJ.

DZIECI STWÓRCY WSZECHRZECZY…. TERAZ ODZYSKUJĄ SIEBIE … SWOJĄ ISTOTĘ, ŚWIADOMOŚĆ I MOC….

Z okazji Miedzy narodowego Dnia Dziecka …. życzę NAM WSZYSTKIM .. WCIELONYM DUSZĄ… DZIECIOM DUCHOWYM STWÓRCY WSZECHRZECZY… WIELKIEJ RADOŚCI Z POWODU ODZYSKANIA SIEBIE <3

3x M…. MIŁOŚCI, MĄDROŚCI MOCY

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 13:26:22 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: JEDNIA CZY DUALIZM..... CZYLI TRÓJCA..... ŚWIĘTA.....
« Odpowiedz #1 : Sierpień 11, 2017, 11:01:29 »


TRÓJCA ŚWIĘTA...... CZYLI 3 X M.....

 TZW. "TRÓJCA ŚWIĘTA"... tak naprawdę nie ma nic wspólnego z religią , to jest nienaruszalna zasada stwórcza , twórcza oparta na działaniach  + ...0... -...

Zwyczajna praca  na osi matematycznej której  w istnieniu życia przyporządkowane są 3  SAMOŚWIADOMOŚCI WZORCOWE Z TYCH PRZESTRZENI.

+ .... SAMOŚWIADOMOŚĆ znana pod bardzo wieloma imionami , głownie jako Enlil/ Jezus

-.... SAMOŚWIADOMOŚĆ znana nam pod bardzo wieloma imionami , głownie jako Enki/Budda

0... Samoświadomość neutralna SZECHINA, SOPHIA ...  ani plus ,ani minus , depozyt czystej wiedzy, która po zastosowaniu pokazując owoc... skutek , określa przestrzeń tworzenia, oraz osobowość ISTOTY  , która używa wiedzy.

0... jest nie tylko depozytem wiedzy całkowitej w sensie jej pierwotnych wzorców, ale również DECYDENTEM , komu w danym momencie ją udostępnia.

Ta neutralna SAMOŚWIADOMOŚĆ "0" JEST MĄDROŚCIĄ PRZEDWIECZNĄ ...  DUCHEM ŚWIĘTYM.... ISTOTNOŚCIĄ.. O OSOBOWOŚCI ŻEŃSKIEJ.

JEJ Decyzja o przekazaniu wiedzy uruchamiającej kolejny poziom istnienia życia nie jest związana ze stronniczym uznaniem jednej z  przestrzeni...

Ma ona kieruje się  jedynie  priorytetem, którym jest EWOLUCJA DUCHOWO/ UCZUCIOWA ...

NIEZALEŻNIE OD POCHODZENIA CZŁOWIEKA W SENSIE JEGO ZWIĄZKU Z JEDNĄ Z PRZESTRZENI ENERGETYCZNYCH ...jeżeli stanie na granicy uzyskania dostępu do NOWEGO .... OSIĄGNIE ON ODPOWIEDNI POZIOM ROZWOJU DUCHOWO/UCZUCIOWEGO ..PODNIESIE  SWOJĄ  WIBRACJĘ wówczas staje się prekursorem i depozytariuszem WIEDZY NOWEJ.
 
 Zarazem wzorcem wpisującym nową drogę w pole morficzne DLA WSZYSTKICH istot na Ziemi i w Kosmosie.

Zasada TRÓJCY nie ma związku z żadną z religii jest WIEDZĄ opisującą cykle twórcze..

Twórcy religij wykorzystali ją do tworzenia ikon , którymi posługują się do uzależniania swoich wyznawców.

Stworzono z TRÓJCY.. triadę władzy...WIEDZĘ okrojono, zmieniono , jak zwykle zamieniono w dogmat.

Inaczej... TRÓJCA ŚWIĘTA to WZORCOWI przedstawiciele określonych przestrzeni wibracyjnych , którzy jako depozytariusze wzorców są niezmienni, ale jako indywidualności samoświadome ewoluują jak wszyscy inni.

ONI są strażnikami powierzonych im prawzorców.


Pomimo faktu że " O" .... jest neutralne WSZYSTKO co istnieje wywodzi się z jego kręgu informacyjnego... inaczej z PIERWOTNEJ MATRYCY MATKI STWÓRCZEJ.... bo MATKA jest tylko jedna.... :)ONO/ ONA  ZAWSZE DECYDUJE O CYKLICZNYM  KIERUNKU ZMIAN.. KIERUNKU ROZWOJU ŻYCIA.

W wypadku dewolucji... podstępnie jest blokowana MOC "0".. CZYLI MATKI NATURY PRZEZ UŻYWANIE WROGICH NAM TECHNOLOGII , ORAZ BLOKOWANIE DOSTĘPU DO WEWNĘTRZNEJ WIEDZY I PAMIĘCI.
Wówczas ( jak teraz) zaczynamy cały proces ewolucji od początku ... z wyjściową wiedzą niemalże zerową..... odczytać można fizycznie te procesy dzięki rezonansowi Schumana.   

To są podstawy prastarej wiedzy, która była również przekazywana w Świątyni Salomona,  wiedzę tą  przekazywał LUDZIOM  Jezus,  On nie tworzył żadnej religii, On przekazywał wiedzę pradawną,  prawdziwą.

A, zatem logika mówi ,że w czasach ostatecznych.... zamykających stare, otwierających NOWE ... musi pojawić się zarazem KTOŚ ... kto przekazuje NOWE.. jak również KTOŚ .. kto otrzyma TO NOWE... bo w świecie fizycznym WSZYSTKIE ZDARZENIA MUSZĄ mieć wymiar fizyczny w postaci POŁĄCZENIA ASPEKTU ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO.. WIEDZY I MOCY KREACJI !

Moc wibracyjna NOWEGO które wpisuje się w pole morficzne jako WZORZEC z którego będą czerpały informacje wszystkie ISTOTY .. nie tylko na Ziemi .. MUSI być o wiele większa ,silniejsza niż moc obecnych wpisów w pole energio informacyjne.

Dopiero wówczas następują zmiany..... a , cała NASZA MOC , którą dysponujemy fizycznie i duchowo ...
BIERZE SIĘ WYŁĄCZNIE Z PRAWEGO I ETYCZNEGO POKONYWANIA WSZYSTKICH TRUDNOŚCI ŻYCIOWYCH.... które rzuca nam los pod nogi... czym szybciej się z nimi uporamy.. tym szybciej osiągamy większą moc.

MOCY .. nie kupuje się ani nie otrzymuje w prezencie, nie dadzą nam jej żadni nauczyciele duchowi ni przywódcy religijni.... "PRACA CZYNI MISTRZA..."w tym wypadku praca nad sobą.

NASZA MOC .. TO WYŁĄCZNIE NASZE DZIAŁANIE .... WYCHODZENIE Z POL STRACHU I MROKU  NIE WIEDZY... WCHODZENIE W POLE MIŁOŚCI... PEŁNĄ WIEDZĘ I JASNOŚĆ

Kiara.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 13:27:01 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: JEDNIA CZY DUALIZM..... CZYLI TRÓJCA.....
« Odpowiedz #2 : Sierpień 11, 2017, 11:11:38 »

w ODPOWIEDZI...

Joachim Kopiec.

 Pięknie to znów ujęłaś Kiara, dobre informacje ściągasz Uśmiech ja może nie końca na temat, ale też coś tutaj wkleję z ostatnich dni...obecne pole elektrostatyczne - magnetyczne ziemi wynosi 53,5 a dawka śmiertelna dla człowieka będącego w strefie mroku to 57.

Dla człowieka będącego w jasnej płaszczyźnie to 60, więc tutaj możecie zobaczyć chwasty i zboże; analogia do tego, że chwasty będą wpierw zebrane i w ogień wrzucone, dodam jeszcze że sam księżyc powoduje wzrost tego pola o 9,2 przez tyś.
 lat...

Nasz obecny świat, nasza cywilizacja po ostatnim resecie. liczy około 6 tyś. lat, dlaczego? Bo tyle jest czasu danego dla uwolnienia się naszych dusz z kajdan niewoli, taka jest żywotność tego stanu, gdy dusza się nie uwolni w tym czasie, to ginie..

(Dusza nigdy nie ginie.. w danym wcieleniu traci możliwość ewolucji, musi się urodzić ponownie.. Kiara ]

Gdy rozpoczęła się nasza cywilizacja to pole elektrostatyczne - magnetyczne ziemi wynosiło 3,5, teraz wpływ księżyca to 9,2 przez tyś lat, razy 6 tyś lat to, 55,2.

Plus 3,5 bo od tego zaczęła się nasza droga, razem mamy więc 59 do momentu rozpoczęcia procesu przemiany sub komórkowej, a obecnie mamy 53,5, więc jesteśmy blisko końca 6000 lat, na wzrost tego pola ma też wpływ wysoka  wibracja ludzi , na obniżanie niska wibracja i  technologia jaką tworzymy, w ten sposób  ciemni chcąc przedłużyć swe istnienie.

Pragną powiększać negatywnie działające na nas  technologie, poprzez to tworzyć  depopulacje ludności, nie wiedzą że tylko ludzie światłości hamują obniżanie  tego pola,  przy ludziach światłości oni nie mają władzy..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 12:54:37 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

konfederacja chomikk ksgang x-cry bestiariusz