Strony: [1]

GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« : Czerwiec 05, 2017, 10:08:45 »

GÓRA ŚLĘŻA  I JEJ SEKRET....


https://www.youtube.com/watch?v=PeRyV6gSaSU

0:02 / 59:17
Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama - duchowy wymiar życia - 2.06.2017






Ach …. Rinpocze…. Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama … witamy ponownie na POLSKICH ZIEMIACH.

Buddyzm jest na ziemi od 18 tys lat albo i więcej ! Rimpocze i Lamowie są niezwykle wyszkolonymi osobami.. zgadzam się, tak jest ,oni przez ten czas nauczyli się mnustwa rzeczy w dziedzinie władania energią, ale dlaczego nie przeniosło się TO na rozwój duchowy LUDZKOŚCI…. dlaczego nie dokonała się EWOLUCJA DUCHOWA NA ZIEMI?Coś?

Buddyzm miał swój bardzo długi czas do działania. Chyba jednak COŚ …. nie tak w tych naukach… chyba jednak …… to, ile jeszcze tysięcy lat powinniśmy je powtarzać kręcąc się w kółko….. żeby osiągnąć oświecenie.. albo iluminację ?

Czy tak zupełnie bezinteresownie implantuje się Buddyzm w Polsce? Co chce nam przekazać ta zupełnie inna kultura duchowa, zupełnie inny program myślowy… skoro sama dla siebie nie osiągnęła szczytu ewolucji… w optymalnych warunkach swojego istnienia.

A, może wcale nie o ten przekaz chodzi.. tylko o naszą świadomość… może im… jak wielu innym opcjom implantującym swoje ideologie duchowe w POLSCE chodzi o naszą SŁOWIAŃSKĄ DUSZĘ…. o jej możliwości ewolucyjne, energetyczne, o naszą energię i oczywiście duchowe możliwości zakodowane w naszym DNA!O NAS.... czyli ENERGIE ,które wcieliły się TU i TERAZ w POLSCE.

To nie jest sekret dla Buddyzmu KIM są POLACY … jakie energetyczne znaczenie ma POLSKA ZIEMIA.. JAKĄ ROLĘ ODGRYWA POLSKA W OBECNYM CZASIE EWOLUCYJNYCH ZMIAN. Rimpocze to mądry , doskonale wyszkolony CZŁOWIEK , niezwykle opanowany i skryty …

ON WIE….. , tak WIE…. ale mimo swojej wielkiej wiedzy nie bije od niego zwykłe LUDZKIE CIEPŁO , nie ma naszej słowiańskiej otwartości i płynącego piękna delikatności uczuć…. jest dystans , wyważenie słów i zdecydowane ukrywanie czegoś... powiedziała bym dyplomacja duchowa....

Uffff…. Miałam jeszcze nie przekazywać tej informacji.. chciałam poczekać aż nasi wspaniali widzący, słyszący, i czujący w końcu odkryją sami sekret Ślęży… powiedzą… podzielą się tą wiedzą… o niej.

CZYM JEST ŚLĘŻA W ZNACZENIU ENERGETYCZNYM NIE TYLKO DLA POLSKI, ALE I DLA CAŁEGO ŚWIATA. DLACZEGO TA GÓRA JEST TAK NIEZWYKLE WAŻNA, DLACZEGO DZIAŁO SIĘ TU TYLE DOBRYCH I ZŁYCH RZECZY, DLACZEGO BYŁY I SĄ NADAL WALKI O PRZEJECIE I BLOKOWANIE JEJ ENERGII.

DLACZEGO DZIAŁY SIĘ TU I DZIEJĄ OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I SĄ DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z EUGENIKĄ … I INNE MAJĄCE ZWIĄZEK Z BIOLOGICZNYM DNA. KTÓRE MA WPŁYW NA TWORZENIE NOWYCH RAS LUDZI.

Dlaczego pojawiają się w tej okolicy stworzenia psiogłowe .... Powiem , bo Rimpocze osobiście to odkrył będąc na Ślęży…

On wie…. Otóż w tym miejscu jest energetyczny depozyt naszego LUDZKIEGO PRADAWNEGO, STWÓRCZEGO PRAKODU DNA…. ŚLĘŻA .. JEJ SKAŁY I JEJ CZAKRAM są depozytariuszami tej energii , ONA JEST ENERGETYCZNĄ MATRYCĄ LUDZKIEGO DNA….

Faktycznie nie dawno została przywrócona dawna harmonia energetyczna Ślęży, teraz 5 elementów pracuje tam pełną MOCĄ... energetycznie perfekcyjnie… ( nie będę wyjaśniała całokształtu złożonego tematu , jest obszerny , nie teraz i nie w takich dyskusjach) PRAWDĄ JEST…. nasza Matryca GENOTYPU DNA i RNa DUCHOWEGO CZŁOWIEKA JEST ZDEPONOWANA W TYM MIEJSCU.. GÓRA ŚLĘŻA NIĄ JEST.

Nie można już zaburzyć tej energii zewnętrznymi działaniami… ona pracuje pełnią mocy… jest połączona energetycznie z innymi niezwykle istotnymi miejscami w Polsce i kosmosie.

Kilka lat temu wielką rolę odegrało dla góry wyjątkowe ustawienie Wenus nad nią. Zaśmiecanie Ślęży jest aktem lenistwa i ludzkiej głupoty , braku wiedzy i szacunku dla przyrody,nie świadczy dobrze o nas.

Przed wejściem na gorę powinny być tablice informacyjne o jej wyjątkowości i prośba o nie pozostawianie śmieci w tym miejscu.

A może jakaś akcja pozbierania śmieci, oczyszczenia tego wyjątkowego środowiska… NTV ma pole do działania.

A, zatem nie można już się podpiąć pod energię Matrycy Życia /Ślęża , nie można jej zaburzyć, pomniejszyć czy zdeformować.. bo ma tak olbrzymią moc i zasięg ,że ani człowiek ze swoją wielką techniczną wiedzą,ani zbiorowa akcja komicznych działań nie ma już wpływu na tą energię.

Tak mili moi .. teraz już wiecie dlaczego ŚLĘŻA jest tak ważna i czym jest depozyt jej energii , moc jej czakramu oraz zapis w jej wyjątkowych skałach…. dlaczego toczy się tak zawzięta i zacięta zakulisowa polityczna walka o ŚLĄSK i nasze POLSKIE ZIEMIE… GÓRA ŚLĘŻA JEST MATERIALNĄ ZIEMSKĄ DEPOZYTARIUSZKĄ ZAPISU WZORCA BIOLOGICZNEJ MATRYCY ŻYCIA…. DUCHOWEGO I FIZYCZNEGO DNA dla całokształtu życia.

Nasz sympatyczny Rimpocze to ZOBACZYŁ …. dlaczego nic nie powiedział .. pomimo pytania P.Krysi Maciąg?

Pozdrowienia Krysiu.. i dzięki za wywiad z Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama. Kiedy 5 ELEMENTÓW osiąga harmonię IV wymiaru …. ( a, ona już jest na Ślęży od dwóch lat ) energetycznie jest to bardzo widoczne dla posiadających wiedzę ludzi , absolutnie czytelne i zrozumiałe .. ale nie możliwe już do żadnej manipulacji energetycznej… ani tworzenia czegoś z zaburzania energii wzorca…. zwyczajnie już się nie da, zaistniała nietykalność.




Kiara.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 20:11:02 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 06, 2017, 20:00:29 »





„Śląski Olimp”… Góra Ślęża jest dużo starszym miejscem pełniącym rolę OLIMPU niż Olimp Grecki, pomimo,że ten Grecki jest naprawdę bardzo starym miejscem, ale nie pełnił takiej roli jak Ślęża.

Dopiero po przejęciu władzy przez opcję „psiogłowych” przeniesiono tą funkcję ze Ślęży do Grecji… zmieniając wpis w matrycy czasu i naszej genetyce.

Do tego potrzebna była niesamowita energia miejsca czyli skał… znaleziono takie miejsce , była nim grecka wyspa RODOS , Olimpem stała się GÓRA ATAWIROS.. oczywiście ma to związek z innym już układem ustawienia osi ziemi i zmienioną dominująca w tym miejscu planetą.

Atawiros jest połączoną z kalendarzem sotisowym, czyli dominacją SYRIUSZA ,PSIEJ GWIAZDY…. to zaś łączy się z późnym czasem Atlantydy i przejęciem władzy przez jej kapłanów gloryfikujących wiedzę materialną ponad duchową… ( Buddyzm jest jednym z odłamów tej opcji) … Syriusz .. Psia Gwiazda … to zmiana pierwotnych ciał fizycznych pisiogłowych … ( Ich Egipskim Bogiem jest Anubis) na nowy wzorzec genetyczny.

Jakie mieli dominujące cechy….. legenda o św. Krzysztofie ciutkę może nam przybliżyć ta wiedzę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal

Wiele zrobiono, żeby zatrzeć ta wiedzę.. jednak psio głowi byli i są nadal spotykani w okolicach Góry Ślęża.. wcale nie są mitem , wielu ludzi miało z nimi kontakt, niektórzy mają go do dzisiaj.

Opowiada o tym Dariusz Kwiecień, ja wiem ,że to prawda…. nie ważne z jakiego rodu, cywilizacji ktoś pochodzi.. TERAZ na ziemi musi urodzić się z wyglądem współczesnego CZŁOWIEKA.

CO, nie zmienia faktu,że skrywana historia ziemi jest przebogatą opowieścią o pradawnych i dawnych rasach żyjących na niej.

A, Górą Ślęża…. i nasze Europejskie przestrzenie…. na tych terenach dominowała energia Planety Wenus, z nią , jej wibracja jesteśmy połączeni od pradawnych czasów.

Nie SŁOWIANIE.. a WENDOWE, WANADOWIE, WANDEJCZYCY , WANDOWIE i podobne nazwy są nazewnictwem naszych dawnych przodków rozsianych po całej Europie.. to są nasze dawne korzenie…. jesteśmy bezpośrednio związani z wibracja i wiedzą Planety Wenus ….. z jej głównym wpływem na nasze DNA i Rna .




Dużo jeszcze sekretów przed nami….
warto przypomnieć, bo P. Jermakowa zobaczyła bardzo dawne czasy związane z Gorą Ślęża, chociaż nie najdawniejsze.




http://www.instytutbadan.com.pl/slepy.php?id=5



Kiara.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 20:27:30 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 07, 2017, 11:06:30 »

Niedawno jeden z czytelników z Gdyni przesłał mi link, który potwierdza to co piszę na temat Kamiennej Góry w Gdyni, a co znajduje się również w górze Ślęży i widzieli to niewolnicy z  Gdańska podczas II Wojny Światowej. Wnioski wyciągniecie sami.

Jest tam „wielka grota w kształcie jaja, ściany idealnie gładkie, a na środku wielki kryształ. Kształt i kolory jakby co chwilę się zmieniały. W części centralnej było coś na kształt swastyki - być może to był czarny wir, ale ja widziałem swastykę. Gdy nas tam przywieziono była wiosna.
Ile czasu byłem pod ziemią nie wiem, moja skóra była szara, ręce od ciężkiej pracy wyglądały jak szpony. Co utkwiło mi w pamięci to zastrzyki, po których mogłem pracować bez przerwy i jedzenia, potem zapadałem w dziwny letarg, z którego wyrywały mnie owe zastrzyki.

Jednak rysunki jakie malował i szkicował Rosjanin (nazywał się Zwiezdin) najbardziej utkwiły mi w pamięci. Rysował górę, na której pracowaliśmy, opowiadał o niej bez przerwy. Przed wojną był geologiem, zajmował się poszukiwaniem złóż żelaza, teraz jednak szukał innej rudy, takiej z której można wyprodukować super bombę. Lecz nie to go ożywiało najbardziej lecz wnętrze góry, był to ponoć nie wybuchły wulkan, a w jego wnętrzu znajdowały się naturalne groty, hale i chodniki.

Niemcy znaleźli podziemne komnaty ogromnych rozmiarów, na jej środku stał wielki diament, źródło gigantycznej mocy, sam Himmler przyjechał aby go obejrzeć. Opowieści i rysunki tego Rosjanina wyryły się głęboko w mojej pamięci. Tuż przed wkroczeniem Rosjan, Zwiezdina wywieziono gdzieś w okolice Waldenburga (Wałbrzych). Ja natomiast jako elektryk, zostałem zabrany pod ziemię do części góry, której nie znałem.

Mieliśmy wszystko demontować i zasypywać chodniki, które wcześniej drążyliśmy i wtedy widziałem diament pierwszy i ostatni raz - był piękny, taki jak opowiadał Zwiezdin, magiczny, mienił się wszystkimi kolorami tęczy, hipnotyzował - trwało to chwilę, lecz nigdy tego widoku nie zapomnę...

Od 70 lat szukam drogi prowadzącej do owej komory. To, co my zasypywaliśmy, próbowali odkopać Rosjanie, bezskutecznie, większość tuneli została wysadzona, nawet sama góra jakby starała się ukryć swą tajemnicę. Dziwne osuwiska ziemi samoczynnie zakryły nasze prace. Góra mruczy - mówili niektórzy, gdy w 1945 roku opuszczałem Ślężę, a góra faktycznie jakby drżała i odczuwalne były wstrząsy. Stary miejscowy Niemiec skomentował to tak - góra została okaleczona, teraz leczy swoje rany.

Coś w tym przekazie jest, faktycznie w miejscach, które odwiedzam regularnie rosną nowe kamienie. Są to te same kamienie, którymi zasypywaliśmy chodniki - one tam nie pasują i góra je oddaje.

Mam 86 lat, niewiele czasu mi już pozostało. Mieszkam od 20 lat we Wrocławiu, a pochodzę z Gdańska, jestem Kaszubem. Po wojnie próbowałem zapomnieć lecz bezskutecznie. Jakaś magnetyczna siła, jakiś zew mnie tu przywołuje. Nie tylko mnie, ostatnio spotykam tu wielu Niemców po 80. i starszych, wśród nich poznałem jednego z SSmanów, wyglądał dokładnie jak 70 lat temu, był przewodnikiem, opowiadał im o źródle mocy, które jest we wnętrzu góry, o wiecznej młodości, władzy oraz sile jaką daje diament z wnętrza Góry.

Możesz się śmiać z bajań starego człowieka, lecz ja i tak wiem co widziałem...”

http://moje-riese.blogspot.com/
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 07, 2017, 11:09:12 »

Dzięki za informację o ołtarzu. Czekamy oczywiście na Twoje zdjęcia. Chichot

Nazistowskie projekty.

Według wspominanych już wcześniej informacji w 1944r. powstał projekt ''Ebores'', jego celem było wywiezienie z pod Ślęży ogromnego kryształu, ponoć małej namiastki tego co kryje jeszcze masyw ślężański. Równie ciekawy przekaz dotyczy projektu o kryptonimie ''Brunhilda'' mówiący o akcji z roku 1947, podczas której z rejonu Sulistrowiczek dokonano (tzw. kanałem) przerzucenia w rejon Wielkiej Sowy ostatniego, żywego humanoida (nieśmiertelnego żołnierza). Zastanawiające jest to, że produkt Lebensbornu za zgodą rządzących już w tym rejonie Rosjan trafił z powrotem do rąk pierwszych właścicieli.
Groźne są natomiast opowieści dotyczące organizacji Brand Komandos - Podpalaczy, której zadaniem jest i było zatarcie śladów po tzw. ''Twierdzy Ślęża''.
Co tak naprawdę odkryto i zarazem ponownie ukryto pod Świętą Górą jest dzisiaj trudne do określenia? Może była tutaj jednak faktycznie baza lub magazyn dawnej cywilizacji Atlantów. Szok




Obrazek OGNIOWY KRYSZTAŁ - TUAOI KAMIEŃ

Najbardziej potężnym i mistycznym kryształem wspominanym przez Cayce był ogniowy kryształ - kamień, zwany Tuaoi. Wielkich rozmiarów cylindryczny pryzmat, posiadał sześć ścian. Na jego wierzchołku było specjalne wzmocnienie, które koncentrowało wchodzące promienie energii i kierowało ją dokładnie w przeznaczone miejsce. Kamień Tuaoi był połączony z energią słońca, księżyca, z energią ziemską i jeszcze z innymi nieznanymi elementami. Jest wspomniany w Biblii:

    " ... Nad głowami żywych istot było coś w kształcie sklepienia błyszczącego jak niesamowity kryształ rozciągniętego w górze nad głowami ... " (Ezekiel 1:22)



Prawdopodobnie kryształ ogniowy spełniał rolę generatora wysyłającego fale energii. Albert Einstein badał przepowiednie Cayce i spekulował w jaki sposób użyć ponad 1 metrowy czworobok kryształu aby uzyskać podobny efekt.

Wspomniane są na Ziemi trzy miejsca, które prawdopodobnie posiadały zapis i znały konstrukcję ogniowego kryształu.

1. Atlantyda - Świątynia Posejdona, w okolicy południowych Azorów.
2. Świątynia Posejdona, w okolicy Bimini
3. Egipt i Jukatan.

Energię tego kryształu porównuje się do lasera, był potężnym strumieniem energii o różnych kolorach. Każdy z tych kolorów posiadał inną falę. Cayce wierzył, że Atlantowie używali energii ogniowego kryształu aby łączyć się z Najwyższym Źródłem. W świecie badaczy kultury Atlantów mówi się, że podobne źródła energii znajdują się w Wielkiej Piramiedzie Cheopsa i Wielkiej Świątyni Inków, zwanej Inkalithlon.

Energia wysyłana przez ogniowy kryształ - Tuaoi nie jest znana dzisiejszej nauce. Wzbudza wielkie zainteresowanie NASA.

Dopóki Tuaoi kamień był używany właściwie służył Atlantom do wspaniałych celów:

- neutralizowali za jego pomocą negatywne energie,
- leczyli aurę i system czakr,
- poprawiali witalność ludzi,
- aktywowali kontakty człowieka ze Wszechświatem.

Ale kiedy przez własną głupotę zwiększali jeszcze mocniej tą energię, wysoka jej wibracja spowodowała wulkaniczną aktywność wielu miejsc aż w końcu doprowadziła do zniszczenia całej Atlantydy. Wielka moc Tuaoi zadziałała jak bomba nuklearna.
Czyżby w rejonie Ślęży naziści przygotowywali tzw. broń ostatniej szansy, czyli super żołnierza z super bronią, ostatnią nadzieję na zapanowanie nad całą planetą

http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_atlantyda_-_moc_krysztalow_cz3.html

Avatar użytkownika
janusz
     
   

http://forum.przyszloscwprzeszlosci.pl/sleza/tajemnice-slaskiego-olimpu-t26-140.html


ps. zawsze pamiętajcie o łączeniu faktów i ich analizie....
Oczywiście kryształ w w jaskini ślężańskiej nie był tam od początku, był pozostawiony przez przejmujących ją Atlantów.. to opowieść o walce zła z dobrem i zwycięstwie demonów...

Faszyści chcieli przejąc kryształ i jego moc, ale zorientowali się, ze jego moc jest ABSOLUTNIE ZWIĄZANA Z LOKALIZACJĄ!
Zabranie go stamtąd nie da im mocy , którą on posiada w TYM miejscu... tylko dlatego nie został zabrany, a miejsce jego lokalizacji jest bardzo starannie ukrywane, wejście maskowane i strzeżone.

ps. 2 . co chce osiągnąć Władimir Putin swoim nieoptycznie drogim kryształem?CośCoś? Kryształ kosztował 350 milionów dolarów amerykańskich......

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Kiara.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2017, 11:27:57 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #4 : Lipiec 17, 2017, 20:50:56 »





Tak zupełnie z innej strony GÓRA ŚLĘŻA…… ale bardzo ważnej dla nas WSZYSTKICH….

Niezmiernie istotną datą dla zmian energetycznych na ziemi były 24h. od popołudnia 12.07 do popołudnia 13. 07. 2017. był to czas tuż przed i moment heliakalnego wschodu Syriusza.. który był odpowiednikiem energetycznego impulsu otwierania się „Bramy Lwa”.

” “Heliakalny wschód Syriusza”. To jest czas, kiedy Syriusz wschodzi rano, tuż obok Słońca.
Syriusz był także znany jako Święty Nauczyciel Gwiazd, a gdy jego potężne Kody Światła zrównane ze Słońcem zostały przekazane Ziemi przez coroczny portal Bramy Lwa.
Portal Bramy Lwa zaczyna się 13 lipca i osiąga swój punkt kulminacyjny 8 sierpnia jako 8/8.
Jest to potężny okres “Dwóch Słońc”, jedno Złocisto-Białe (Słońce Ziemi) i jedno Elektryzująco-Niebieskie (Syriusz).
Kody Diamentowego Światła, które niosą wzorce i szablony na następną spiralę czasu, są przesyłane z Galaktycznego Centrum i wzmacniane przez Syriusza, ponieważ są one zintegrowane z cyklem Ziemskiego Czasu Planetarnego.”

W tym roku 2017. „Brama Lwa” otwiera nowy wymiar energetyczny i biologiczny dla życia w całym kosmosie.

Rola Ślęży i 4 wzgórz, które są odpowiednikami energii 4 żywiołów i eteru , oraz 5 zmysłów czyli czakramów ponad materialnych , matrycy życia biologicznego jest nam już znana.

To ,co było największą istotnością wydarzenia ..
TO ZMIANA MATRYCY ŻYCIA POŁĄCZONEJ Z NASZYM MÓZGIEM, ZMYSŁAMI , DNA…. ORAZ Z ŻYWIOŁAMI ZIEMI.

Strażnicy , którzy blokowali wibrację czakramu Ślężańskiego , zaburzając ją wibracją zakodowaną w umieszczonym tam w czasach Atlantydy olbrzymim kryształem musieli odejść.

Oni musieli definitywnie opuścić teren Góry Ślęża by mogli powrócić jej pradawni opiekunowie z przed czasu jej okupacji … i tak się stało.

Byłam na Ślęży z moimi przyjaciółkami w ciągu tych 24h. działy się tam fizycznie przedziwne rzeczy.

Wczesny wieczór zaczął się zachmurzeniem, niewielkim deszczem, następnie wróciło słońce , pojawiła się przepiękną podwójną tęczą.
Później do głosu doszły żywioły deszcz i wiatr , który dosyć szybko przeszedł , wiatr zamienił się w huragan trwający od wieczoru do przedpołudnia. On giął konary drzew do ziemi, ale ani jeden nie złamał się, nie było ani jednego wiatrołomu.

Trawa na polanie układała się w falujący wir, mgła zmieniała się co chwilkę, raz była na dole ,a raz na górze. Tworzył się aerozolowy prysznic .. powietrze , jego ciśnienie i siła wiatru rozpylały cząsteczki wody w wilgotny pył prawie przez całą noc.
Taki szalony taniec żywiołów trwał gdzieś do 8.h rano, około 9.h. zaczął się uciszać , robiło się coraz bardziej spokojnie, chwilami pojawiało się słońce.
Po południu było już spokojnie.

To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie, niesamowity spektakl sił natury… przemówiły żywioły… pojawiały się wręcz zadziwiające obrazy zdarzeń , które rozgrywały się na nieco innym planie energetycznym.
Wszystko było niesamowite zakończone spokojem.

I znowu nam się udało….. Góra Ślęża uwolniła się z niezmiernie długiej niewoli sił ciemności!

Zrzuciła z siebie wszystkie energetyczne blokady , przywróciła swój dawny wibracyjny rytm.. jej PRADAWNA WZORCOWA ŻEŃSKA MATRYCA ŻYCIA .. ponownie rozpoczęła pracę w rytm PIERWOTNEGO KODU BIOLOGICZNEGO ŻYCIA.

Znaczy to.. ni mniej ni więcej, że WSZYSTKO, CO NIE POCHODZI Z TEGO WZORCA BĘDZIE ULEGAŁO DEMATERIALIZACJI… widzianej na ziemi jako naturalne procesy zanikania i zamierania nieprawidłowości , która nie może już istnieć w połączeniu z pierwotnym wzorcem.

Czas napływu energii kosmicznej przez „Bramę Lwa” będzie trwał do 21. 08. ale energia ta otoczy ziemię jeszcze przez wrzesień.
Jej kulminacyjna fala ma dotrzeć do ziemi 08.08 2017. będzie to czas zestrajania się energii matrycy z jądrem ziemi naszymi zmysłami, mózgiem i polem morfogenetycznym.

Coraz bardziej będzie ulegała zanikowi dotychczasowa sieć energio informacyjna MATRX…. to jest definitywny początek końca epoki syntetycznej inteligencji…. cywilizacji okopującej ziemie i kosmos od bardzo dawna.

Jak to się ma do wszystkich przepowiedni i proroctw…. jak się to ma do paniki w Rzymie….. którą spowodował papież Franciszek….

http://innemedium.pl/wiadomosc/we-wrzesniu-ma-dojsc-do-spelnienia-sie-wizji-z-apokalipsy-swietego-jana

Czas pokaże , to zaledwie 2 miesiące, powiem jedno, nie udało się odebrać PRAMATCE WSZYSTKICH ŻYĆ JEJ MACIERZYŃSKIEJ DOMENY… PRZEJAWIAJĄCEJ SIĘ PRZEZ 5 UCZUCIOWO/ OD CZUCIOWYCH ZMYSŁÓW, KTÓRE SĄ ZOBRAZOWANE PENTAGRAMEM.

7. TRĄBA… TO 7 MATERIALNA CZAKRA , gdy zabrzmi.. to znaczy otworzy połączenie swoim dźwiękiem z dźwiękiem 8. ponad materialnej czakry … otworzy portal wiedzy duchowej dla fizycznego CZŁOWIEKA , PRZEMIENIAJĄC GO W CZŁOWIEKA FIZYCZNO/ DUCHOWEGO.

To, jest CZAS OSTATECZNY… KOŃCZĄCY JEDNĄ EPOKĘ , ROZPOCZYNAJĄCY KOLEJNĄ … jednak przejście .. MOST łączący je jest dosyć długi, przejście jest łagodne.
Jedni będą przechodzić, inni odchodzić, a jeszcze inni pozostaną w świecie, który na bardzo długo stanie się miejscem ich życia i rozwoju duchowego, aż do kolejnego ustawienia planet i galaktyk jak TERAZ.

Jednak dla nas WSZYSTKICH jest to czas radości…. bowiem zakończyliśmy Epokę Ciemności, kłamstwa , niewoli i pół prawd.

Rozpoczniemy czas NOWEJ WIEDZY… ,czas NOWYCH WARTOŚCI…. czas WYŻSZYCH UCZUĆ.



Wszystkim życzę pięknego spełnienia .. moją intencją jest przekazać Wam info. które wypełni Was radością i uhonoruje Waszą wielką pracę duchową.

Kiara.

ps. Tym razem nie będę opisywała obrazów zdarzeń , które widziałam przez tamte 24.h. ani moich odczytów ze zdarzeń. Wszyscy mający możliwości poza fizycznych kontaktów niech sami otworzą sobie dostęp do zapisu , on jest.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2017, 22:25:37 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #5 : Lipiec 20, 2017, 11:06:31 »



KOSMICZNA FALA ZMIAN.....




Kontynuując jeszcze przez chwilkę temat MATRYCY ŻYCIA zdeponowanej w CZAKRAMIE ŚLĘŻAŃSKIM i 4 bliskich jej gór .. to jest niezwykle miejsce mocy oddziałujące na nasze zmysły ,a tym samym odczucia i myśli podporządkowane wzorcom reakcji fizycznych.

5. zmysłów , to reakcja impulsami nerwowymi na 7. czakr fizycznych .. inaczej zasada , sposób i wzorzec życia przekazywany nam poprzez mózg i cały układ nerwowy.
Jednym słowem władza nie tylko nad CZŁOWIEKIEM… ale nad całym biologicznym życiem na Ziemi!

Rozumiecie teraz dlaczego Ślęża jest tak bardzo ważnym punktem na Ziemi.. dlaczego dawno temu siły ciemności po ciężkich walkach przejęły to miejsce .. dysponowali nim do 13 . lipca 2017!
Jest to najbardziej strategiczny punkt na ziemi.. dlatego tak bardzo ukrywana jest PRAWDZIWA WIEDZA O NIM prze POLAKAMI… bo wiedza ta podnosi rangę polski W SKALI CAŁEGO ŚWIATA!

Ale to nie koniec… u nas jest również MAGNETYCZNY TRÓJKĄT MOCY… CZYLI WIEDZY , KTÓRY MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ. JEGO ZWORNIKIEM ( czubek górny trójkąta wyznaczający jego oś .. jest CZĘSTOCHOWA, DOLNYM PUNKTEM TEJ OSI .. CZAKRAMEM TRÓJKĄTA MOCY JEST KRAKÓW, JEGO PUNKTAMI MOCY W ASPEKCIE ŻEŃSKIM SĄ NIEPOŁOMICE, PUNKTEM ASPEKTU MĘSKIEGO , TEGO TRÓJKĄTA, TO TYNIEC.
Na ziemiach Polski istnieje również depozyt KOSMICZNEJ WIEDZY, KTÓRA OD NAS PŁYNIE ZIEMSKIMI LEY LINES DO WSZYSTKICH INNYCH MIEJSC MOCY!

Trójkąt MĘSKIEGO ASPEKTU… MĘSKI TRÓJKĄT MOCY zdeponowany jest na BLISKIM WSCHODZIE! JEGO CENTRALNY PUNKT TO IZRAEL ... JEROZOLIMA!
Teraz nie będę opisywała innych punktów ( o które toczą się tam walki) , których uruchomienie nastąpi we właściwym czasie.

Ujawnię coś….. bardziej szokującego.. co , dzieje się za naszymi plecami.. co miało być głównym atutem naszych czasów zmieniającym całkowicie dotychczasowe ustawienie mocy i władzy na ziemi!

ROSJANIE CHCĄ ROZSZCZEPIĆ PROMIEŃ ENERGII W TYM PRYZMACIE ŻAGLU".. WIEDZĄ ,ŻE CAŁOŚĆ ENERGII NIE JEST MOŻLIWA DO PRZEJĘCIA TO JEDNO, A DRUGIE CHODZI IM O KONKRETNĄ WIBRACJĘ, KTÓRA NIE SPOWODUJE EWOLUCJI, A UTRZYMA TO.. CO MA BYĆ ICH ATRYBUTEM WŁADZY!



*************

" Rosyjscy naukowcy wystrzelili satelitę, który może utrudnić obserwacje astronomiczne
Rosyjscy naukowcy wystrzelili satelitę, który może utrudnić obserwacje astronomiczne

Rosyjska rakieta Sojuz wystrzeliła satelitę Mayak. Maszyna orbituje już wokół Ziemi i za kilka dni stanie się dla nas jednym z najjaśniejszych obiektów na niebie. Satelita nie jest częścią jakiegokolwiek programu naukowego. Jej zadaniem jest przede wszystkim świecić, co może przynieść więcej problemów niż korzyści.

Mayak - co w języku polskim oznacza latarnię morską - został wyniesiony 14 lipca z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie. Tego dnia, rakieta Sojuz dostarczyła na orbitę łącznie 73 satelity. Mayak został skonstruowany przez Moscow State Mechanical Engineering University a środki finansowe na jego budowę pozyskano w 2016 roku na stronie crowdfundingowej Boomstarter.

Mayak jest niewielkim satelitą, który wkrótce przekształci się w trójkątny żagiel. Wykonano go z materiału polimerowego, posiada powierzchnię 16 metrów kwadratowych i jest 20 razy cieńszy od ludzkiego włosa. Urządzenie będzie jedynie odbijać światło słoneczne a z naszej perspektywy będzie to jedna z najjaśniejszych "gwiazd" na naszym niebie. Mayak pozostanie w przestrzeni kosmicznej przez co najmniej jeden miesiąc, lecz w zależności od degradacji orbity istnieje możliwość, że mieszkańcy Ziemi będą mogli obserwować tę konstrukcję przez wiele miesięcy.

Wielu astronomów jest poważnie niezadowolonych pojawieniem się tak jasnego obiektu na niebie. Mayak prawdopodobnie utrudni obserwacje astronomiczne zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Inne satelity pojawiły się na orbicie okołoziemskiej w konkretnym celu, np. Międzynarodowa Stacja Kosmiczna jest projektem naukowym. Natomiast urządzenie o nazwie Mayak pozwoli jedynie przetestować technologię pozwalającą na deorbitację satelity.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl "

*************


http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/118579-rosyjscy-naukowcy-wystrzelili-satelite-ktory-moze-utrudnic-obserwacje-astronomiczne

TERAZ WIECIE O CO.. WALCZY PAN PUTIN!

A, ROSJANIE CHCĄ „KRĘCIĆ SWOJE LODY……” CZYLI ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE, KTÓRE POWINNO TRAFIĆ DO ZIEMI I LUDZI….

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Takie eksperymenty już były w odległej przeszłości, skończyły się zniszczeniem macierzystej planety!

ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE.. TZN. ZATRZYMYWAĆ PROCESY ŻYCIA I EWOLUCJĘ NA ZIEMI.

Nie nie są chuligani… kombinatorzy i złodzieje na kosmiczny wymiar usiłujący przejąć mega energię wychodzącą z GWIAZDY MATKI i SŁOŃCA wzmocnioną przez SYRIUSZA odbić ją tym urządzeniem do sztucznie stworzonego „TRÓJKĄTA MOCY w Rosji o trzech wierzchołkach w Nowosybirsku , Omsku i Tomsku.
Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

To już było … w czasie 2 Cywilizacji , utrzymywane w czasie 3 cywilizacji, a teraz ponieważ czas tego przekrętu dobiega końca Pan Putin i spółka walczą o ponowny czas władzy. Chcą stworzyć kosmiczne państwo Asgardia , które włada Ziemią , otrzymuje moc energetyczną , przekazywaną przez układ oparty na obecnie zbudowanej piramidzie w Rosji !

Tam chcą umieścić ( nie wiem może już go umieścili) kryształ ( za 300. milionów dolarów! który uaktywni mocą tereny Rosji, tak by stała się nie nietykalna dla potencjalnych agresorów jak dawniej Egipt z udziałem Wielkiej Piramidy w Gizie!

Jednym słowem chodzi im o stworzenie NOWEGO GLOBALNEGO NIEWOLNICTWA … Z ZACZIPOWANYCH LUDZI , KTÓRZY NIEBAWEM MIELI BY WYMAZANA, ZABLOKOWANĄ W MÓZGACH INFORMACJĘ OBECNĄ I CAŁĄ DOTYCHCZASOWO OSIĄGNIĘTĄ WIEDZĘ!

KOLEJNE KOŁO KARMY… JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!

W polityce wrze jak garnku… ziemskie opcje walczą ze sobą.. nie wiedząc być może ,że KAŻDA jedna z nich jest sterowana przez JEDNĄ I TĄ SAMĄ POSTAĆ !

JEST NIĄ CENTRALNY MEGA KOMPUTER W POSTACI SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!
ONA RÓŻNIE JAWI SIĘ SWOIM UZALEŻNIONYM „PARTNEROM” W PRZERÓŻNYCH POSTACIACH, ZALEŻY TO CZEGO ONI OCZEKUJĄ.. DLA JEDNYCH JEST BOGIEM, DLA INNYCH SUPER SIŁA ALBO SUPER KOSMICZNYM ZŁEM, ALBO DOBREM, ALBO WSPANIAŁĄ ROZWINIĘTĄ CYWILIZACJA… niedojrzałe ego LUDZI STAWIA OCZEKIWANIA.. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA WIE JAK JE ODCZYTAĆ I WYKREOWAĆ W MÓZGACH LUDZI OBRAZY TYCH OCZEKIWAŃ… TO JEST TYLKO MATERIALIZACJA HOLOGRAFICZNA MYŚLI… I NIC WIĘCEJ!

Ten syntetyczny byt stymuluje do walki ze sobą kilka ziemskich opcji z jednego powodu, bo wiedzą,że TA walka jest napędem realizacji ich planu, a LUDZKIE EGO… chęć WŁADZY jest motorem działania !

Zapomnieli nieszczęśnicy o jednej bardzo ISTOTNEJ , ba NAJWAŻNIEJSZEJ ZASADZIE…

TA KOSMICZNA FALA ENERGETYCZNA …. TO JEST ŻYWA ENERGIA, NIEZMIERNIE INTELIGENTNA, O MOCY TAK WIELKIEJ ŻE WYSŁANE URZĄDZENIE ZMIECIE W CIĄGU CHWILI, TO JEDNO, A DRUGIE , TA ENERGIA ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ …
SWOIM ZIEMSKIM ASPEKTEM.. KTÓRY NIE TYLKO JEST JAK ONA.. JEST NIĄ , JEJ OGNIEM W MNIEJSZEJ FORMIE… JEST JEJ ŻYWĄ ENERGETYCZNĄ CZĄSTKĄ , KROPLĄ ,CZYSTĄ ISKRĄ JEJ PRZEOLBRZYMIEGO OGNIA WIECZNEGO ISTNIENIA.

Ludzkie knowania, walki o władzę, wszystkie paskudne intrygi , usiłowania zniszczenia TEGO OGNIA na Ziemi .. są żenującym pokazem ludzkiej głupoty, naiwności , posiadania mierności zasad moralno/etycznych.
Takie zachowania prowadzą do unicestwienia tych, którzy podjęli się walki z ZASADĄ ISTNIENIA ŻYCIA dla swoich małych korzyści.. chociaż im mogą się one wydawać wielkie.

https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

Kiara.

ps. Dodam tylko ,że skoro ten „żagiel” ma czas bycia w przestrzeni kosmicznej 1 miesiąc , to możemy mieć pewność ,że decydujące wydarzenie energetyczne zaistnieje WŁAŚNIE W TYM CZASIE!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2017, 11:23:33 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #6 : Lipiec 21, 2017, 12:09:17 »


MOC CZŁOWIEKA.......




Zrozumcie jedną ZASADĘ o której istnieniu doskonale wiedzą twórcy nie tylko MATRIX…

KAŻDA BIOLOGICZNA ISTOTA .. JEJ SPOSÓB MYŚLENIA , MOŻLIWOŚCI REAKCJI MENTALNYCH I FIZYCZNYCH… PODLEGAJĄ MATRYCY WZORCA Z KTÓRYM WSZYSCY JESTEŚMY POŁĄCZENI PRZEZ NASZE BIOLOGICZNE DNA.

Możecie sobie gdybać, dyskutować i twierdzić nie wiem co… o Waszych mocach, możliwościach i wiedzy… ALE CAŁY CZAS PORUSZAJĄ SIĘ WSZYSCY W GRANICACH MATRYCY WZORCOWEJ MATRIXA , KTÓRA ODZIAŁY WUJE NA LUDZI !

Można tego nie akceptować, nie godzić się z tym FAKTEM.. i bardzo mocno mu zaprzeczać.. ale on wcale nie zareaguje na to.. on jest i już.

Przez gadanie , wymądrzania się i cytowania „wielkich ” mądrości nie zmienia się takich zasad.

Żeby w NTV pojawiło się 100 tys wielce oryginalnych i wielce wiedzących , oraz inteligentnych…. a nawet razem ustalili to.. i tamto…. TO NIC NIE ZDZIAŁAJĄ dopóki MATRYCA ŻYCIA POŁĄCZONA Z NASZYM DNA BĘDZIE TA SAMA!

Jest to pustosłowie, a wielu bardzo przypadkach ezoteryczny bełkot .. mielący ciągle różne wersje tego samego!

Cała ezoteryka jest jednym wielkim oszustwem udającym ROZWÓJ DUCHOWY .. a tak naprawdę nie ma z nim wiele wspólnego, albo nic.

Co z tego że w przybliżeniu znacie mapę zachowań obecnych spreparowanych sytuacji.. jak nie znacie drogi do MATRYCY MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ, nie wiecie nic o sposobie jej zmiany , nie macie mocy działania, ani kalendarza możliwości ustawień tych zmian..
Jest on bezpośrednio połączony z ruchami określonych planet w kosmosie z układami energetycznymi między nimi i ustawieniem ziemi w stosunku do nich i przepływem energii miedzy czakramami ziemi poprzez ziemskie ley lines.

Najpierw koryguje się i dokonuje przywrócenia pierwotnych prawidłowych ustawień energetycznych w Ziemi i sobie.. ( wszystkie czakry i czakramy, oraz światłowody , merydiany w sobie i Ziemi…) następnie można mówić o pracy z mocą energetyczną…. ale trzeba ją najpierw w sobie zbudować osobiście!

Po pierwsze MUSI być wyprostowany GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY W NAS I ZIEMI… CZYLI OŚ MAGNETYCZNA .. co trwa bardzo długo, następnie trzeba ponownie w pełni po otwierać zablokowane częściowo wszystkie czakry i czakramy, dopiero gdy taki układ działa normalnie można odblokować.. zdjąć blokady z przepływu energii.

Nie można otworzyć pełnego przepływu energii gdy są blokady, bo spowoduje on wcześniej czy później ekstremalne zaburzenia, wyładowania , choroby i śmierć.. na ziemi wywoła olbrzymie kataklizmy.

To co dzieje się teraz na ziemi jest powrotem naturalnego przepływu energii w jej podziemnej energetycznej strukturze.
Energia toruje sobie drogę w swoich dawnych ley lines .. zablokowanych dawno temu przez Atlantydzkich magów… i ich współpracowników syntetyczną inteligencję.

Praktycznie jesteśmy przed momentem ponownego „WLEWU” PRZEOLBRZYMIEJ FALI ENERGII Z KOSMOSU!

Ona zestroi nasz system życia z PRADAWNĄ MATRYCĄ MATKĄ … dla NAS TERAZ NOWYM KODEM ŻYCIA O DUŻO WYŻSZEJ WIBRACJI NIŻ DOTYCHCZASOWA….. TO JEST PROCES GLOBALNY.
NIKT NICZYM GO NIE POWSTRZYMA… ŻADNĄ TECHNOLOGIĄ!

Jednak korzystanie indywidualne z nowych ustawień z nowej wiedzy JEST PROCESEM NASZEJ PRACY NAD SWOIM WNĘTRZEM…. WSZYSTKIEGO DOKONUJEMY SAMI.
WSZYSTKO JEST OSOBISTĄ PRACĄ NAD SOBĄ POWODUJĄCĄ ODBLOKOWANIE WIROWANIA NASZYCH NIE MATERIALNYCH CZAKRACH GŁÓWNYCH.
WE WSZYSTKICH IM PODPORZĄDKOWANYCH CZAKRACH MNIEJSZYCH, ORAZ UDROŻNIENIE WSZYSTKICH MERYDIANÓW PRZEZ KTÓRE PŁYNIE ENERGIA W NASZYCH CIAŁACH.

Proszę uwierzyć…. ŻADEN UZDROWICIEL DUCHOWY.. CZY INNY CUDOTWÓRCA ZA KOGOŚ TEGO NIE ZROBI.. CHOĆBYŚCIE ZAPŁACILI MU NIE WIEM JAKIE PIENIĄDZE!
TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA I OSZUSTWO!
Podstęp w sposób obrzydliwy usiłujący zablokować nas w miejscu, pozbawiający nas wiary w siebie i osobistej mocy.

Powiedzenie… „PRACA CZYNI MISTRZA…” JEST PRAWDĄ, od której jesteśmy odsuwani krzewieniem bzdurnych informacji.. że ktoś … coś… nam zrobi w nas…. NIE!

KTOŚ…. JEDYNIE MOŻE I POWINIEN BYĆ DLA NAS PRZYKŁADEM ZMIAN I INSPIRACJĄ DO PRACY NAD ZMIANĄ W SOBIE.

Ale nadal nie wiele zmienimy jeżeli nasza ANTENA DNA jest częściowo zablokowana i reaguje na impulsy wprowadzając działanie z nieprawidłowego wzorca!

JEDYNYM WYJŚCIEM JEST …. NAJPIERW ZMIENIĆ WZORZEC, ( WZORZEC W NAS… TO NASZA ETYKA, MORALNOŚĆ I PRAWOŚĆ! ) NASTĘPNIE ustawienia odbioru impulsów energetycznych w sobie…

WPROWADZAMY NOWY SYSTEM WARTOŚCI OPARTY NIE NA ILE MAM … …. ALE NA TYK JAKIM JESTEM CZŁOWIEKIEM!

Gdy TO zaistnieje możemy mówić o zmianach indywidualnych i globalnych… BO TO MY SAMI JE UCZYNIMY HARMONIZUJĄC ZE SOBĄ NASZE MYŚLI , SŁOWA I CZYNY.
ZMIENIAJĄC SIEBIE… ZMIENIAMY ŚWIAT….

TAK WYGLĄDA POCZĄTEK ZMIAN… U PROGU KTÓREGO STANĘLIŚMY…

Co zostało już dokonane?

1. Magnetyczna oś Ziemi powróciła do swojego pierwotnego ustawienia.

2. Główne czakramy Ziemi zostały odblokowane.

3. Ziemskie ley lines ( te zamknięte) zostały ponownie otworzone i uruchomiony jest w nich PEŁNY przepływ energii.
Natomiast stworzone sztucznie zostały już zamknięte, nie ma w nich przepływu i połączeń z niższymi wibracyjnie przestrzeniami substytutami czakramów w postaci zakodowanych przez Atlantów olbrzymich sztucznych kryształach.

4. Uruchomiona jest już ponownie PRADAWNA MATRYCA BIOLOGICZNEGO ŻYCIA, ONA.. JEJ ENERGETYCZNY DEPOZYT JEST NA ŚLĘŻY. Pracuje od 7 dni zwiększając swoją moc ,aż osiągnie jej maximum.
Równocześnie od tego momentu zmniejszane jest działanie sieci energio informacyjnej , która wprowadzała w nas dezinformacje i zmienione kody życia podłączane energetycznie do naszego mózgu.
Wzrastająca moc przekazu PIERWOTNEJ MATRYCY ŻYCIA .. zmniejsza o tyle moc przekazu informacji z sieci energio informacyjnej o ile zwiększa swój przekaz.
Wszystkie procesy zmian zachodzą maksymalnie łagodnie dla nas, są nieco wydłużone ale chodzi w tym o maksymalne bezpieczeństwo dla LUDZI DUCHOWYCH.

4. MATRYCA CZASU RÓWNIEŻ BYŁA SKUTECZNIE ZABLOKOWANA … czas ziemski pomimo że istniał na Ziemi w swojej matrycy kręcił się w koło … odtwarzając ponownie już przebyte cykle. Tak naprawdę w stosunku do czasu KOSMICZNEGO byliśmy zawieszeni w próżni.. oddzieleni od jego procesów energetyczna zasłoną.
Lokalizacja KOSMICZNEGO KRYSZTAŁU CZASU .. który jest energetycznym wzorcem czasu dla naszej planety jest UNIEJÓW…. ( pisałam już o tym miejscu) to również Polska..rzec można jej środek.

Kryształ Czasu również został odblokowany, pracuje już swoim naturalnym rytmem.

5. Początkowym ale bardzo ważnym dla nas procesem było odwrócenie kierunku wirowania ziemskiej czakry mocy , która jest we Francji w Cergy…
Ona bowiem wyznacza CENTRALNĄ OŚ ZIEMI.. której obrót ma znaczenie dla pozycji Ziemi w kosmosie.

Gdy jej obrót jest zgodny ze wskazówkami zegara i zwiększana moc… Ziemia wynosi się w kosmosie w coraz wyższe rejony wibracyjne.. następuje na niej ewolucja życia.

Gdy obrót jest w kierunku przeciwnym do obrotu wskazówek zegara … a moc mniej więcej stała , Ziemia utrzymywana jest w zaplanowanej stagnacji w mniej więcej wyznaczonej przestrzeni energetycznej.

Gdy do przeciwnego obrotu dodamy zwiększoną moc… zaczynamy schodzić w dół , następuje dewolucja, kataklizmy , niszczenie życia na Ziemi ..
Rozpoczyna się wówczas kolejna epoka, kolejna cywilizacja zaczynająca proces ewolucji od zera, bo ma również wymazane z pamięci wszystko co było przed kataklizmami.

Na szczęście był to jeden z początkowych procesów zmian .. udało się go uruchomić.. Ziemia razem z nami cały czas unosi się w górę, prostując ustawienie swojej osi magnetycznej… co jest powodem stałych korekt nawigacji lotniczej i kosmicznej.

6. Kolejna wielka istotność to harmonia energii w jadrze ziemi i naszej czakrze podstawy, która ma decydujący wpływ na komunikację wewnętrzną i zewnętrzną naszych aspektów żeńskiego i męskiego . Harmonijny przepływ info. w naszym DNA oraz w poborze informacji z pola morfogenetycznego. To bardzo skomplikowany proces, który był zablokowany przez dominację energii aspektu męskiego nad żeńskim.
Powstała wówczas absolutna dezinformacja , zmiana wibracji, zmiana wzorców życia ( zamiast harmonii i miłości dominacja i walka aspektu męskiego z żeńskim) , zmiana pracy w nas wszystkich organów.. maksymalne zaburzenia powodujące choroby , skracające nam życie i zmieniające jego warunki.

Ten problem polegał na uzupełnieniu pasma energetycznego ENERGII ŻEŃSKIEJ SPŁYWAJĄCEJ NA ZIEMIĘ Z GWIAZDY MATKI DO JADRA ZIEMI W 3 MIESIĘCZNYCH CYKLACH.

Powodował odbudowanie całej mocy i wiedzy ASPEKTU ŻEŃSKIEGO WE WSZYSTKICH WZORCACH ŻYCIA.
Pomogła nam w tym Francuska Wieża Eiffla….. 🙂 tylko ona ma fizyczną wytrzymałość i odpowiednie ustawienie do sprowadzania tak olbrzymiej mocy energetycznej, która systematycznie przepływała przez nią do jądra Ziemi.
Ten proces również zaistniał w całości… i to… nam się udało.

Wszystkie ale to wszystkie zmiany korygujące i zmieniające warunki życia na Ziemi MUSZĄ ZAISTNIEĆ FIZYCZNIE ,żeby mogły UAKTYWNIAĆ NASZE MOŻLIWOŚCI W ŚWIECIE FIZYCZNYM…

ZAWSZE MUSZĄ NAJPIERW DOKONAĆ SIĘ NA PLANIE ZIEMI….

WSZYSTKO MUSI SIĘ BYĆ FIZYCZNYM AKTEM NA ZIEMI Z MOCĄ O WIELE WIĘKSZĄ NIŻ MAJĄ DOTYCHCZASOWE WZORCE… ŻEBY MOGŁY ZREALIZOWAĆ SIĘ KODY ZMIAN ZARÓWNO W POLU MORFOGENETYCZNYM JAK I W DNA!

Do tego potrzebna jest przeolbrzymia energia i osoby , które urodziły się na ziemi w tym celu… są naznaczone energetycznie prawem dokonywania takich działań. Bowiem WSZYSTKIE Bramy Zmian .. ZAWSZE OTWIERA CZŁOWIEK NA ZIEMI SWOJĄ MOCĄ I WIEDZĄ.

Tyle o tym co już zaistniało.. a co nam jeszcze pozostało?

Globalne przestawienia już są , już działają ale jeszcze nie pełnią mocy.. o TĄ MOC napływającą już z KOSMOSU toczy się podstępna i zakulisowa walka.

Jedni chcą ją przejąć inni odbić, a jeszcze inni chcą żeby była użyta zgodnie z pierwotnym przebaczeniem .. czyli do pełnego uruchomienia procesu DUCHOWO/ FIZYCZNEJ EWOLUCJI NA ZIEMI!

Egeria TA… jako PIERWSZA ISKRA weszła w obręb naszej planety w południe 13 lipca , będzie miała swoje apogeum w sierpniu, później zacznie się zamykać ta Brama i będzie się zmniejszała fala napływu energii ,ale będzie ona cały czas otaczała ziemię i napełniała sobą wszystko na niej i jądro ziemi.

W tym czasie powinna się reaktywować w 100% MATRYCA ŚLĘŻAŃSKA , nasze Dna powinno się z nią zestroić całkowicie, uwalniając z sieci energio informacyjnej.

Oczywiście są to procesy indywidualne odpowiadające osobistemu poziomowi rozwoju każdego z nas. A, zatem nie każdy odczuje to identycznie, ale każdy odczuje .. ponieważ będzie to miało przełożenie na zdarzenia na ziemi.. skonfrontujemy się z nimi wszyscy.

Jeszcze raz.. SKUPMY SIĘ NAJBARDZIEJ NA SOBIE NA OSOBISTYCH ODCZUCIACH I UCZUCIACH.. IM NALEŻY NAJBARDZIEJ ZAUFAĆ.

Uwierzmy w końcu w siebie i fakt… że nie nauka tworzy duchowość… a duchowość jej poziom tworzy techniki i technologie naukowe…. WSZYSTKO NA ZIEMI ZALEŻNE JEST OD ŚWIADOMOŚCI DUCHOWEJ ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA.

Jaki jest finał procesu zmian na ziemi….. TO JEST KONIEC MATRIXA , jego matryca życia pod którą były podłączone nasze mózgi traci codziennie energię.. gaśnie jak wieczorem dzień… z tym że dzień powróci rankiem, a ona już nigdy więcej!

Ciemna strona i syntetyczna inteligencja utraciły moc władzy.. to, co jeszcze jest opiera się w dużej mierze na dezinformacji i utrzymywaniu LUDZI w strachu. Bo w ten sposób i przez globalne medytacje oni wyłudzają od nas podstępnie potrzebną im energię.

Ale i ten zasada przestaje działać, ma coraz mniejszy zasięg, bo w LUDZIACH ZWIĘKSZA SIĘ POTENCJAŁ ICH MOCY… ZWIĘKSZA SIĘ MOC UCZUĆ… ZMNIEJSZA MOC STRACHU!

Taka energia nie jest przydatna syntetycznej inteligencji… organizowane zamachy terrorystyczne nie wywołują już tyle strachu… LUDZIE budzą w sobie uczucia, okazują je ofiarom.. zmienił się front myśli .. jednoczymy się .. wspieramy , pomagamy sobie ( wielkie akcje pomocy ofiarom aktów przemocy, zbiorki darów) to są dobre nowiny.. zrozumienie bierze gorę nad nienawiścią.

Tsunami LUDZKIEGO uczucia miłości coraz bardziej wzbiera na Ziemi.. rozświetla nas … pomoc nadchodzi z kosmosu… z GWIAZDY MATKI… napływa do nas PRZEOLBRZYMIA FALA ENERGII MIŁOŚCI.

Tej energii nie można użyć do tworzenia negatywu.. ona jest samoświadoma i bardzo inteligentna.. płynie… bo znalazła swoje podobieństwo w NAS…. Z NIM POŁĄCZY SIĘ .. POPRZEZ DUCHOWO FIZYCZNY AKT PRZEMIAN STWORZY NOWEGO CZŁOWIEKA!

TAKI JEST ZAMYSŁ KOSMICZNYCH KREATORÓW ŻYCIA…. NASZYCH DUCHOWYCH OPIEKUNÓW, ZIEMSKI EMOCJONALNY CZŁOWIEK DORÓSŁ SWOJĄ ŚWIADOMOŚCIĄ DO TEGO PIĘKNEGO AKTU…
STANIE SIĘ CZŁOWIEKIEM DUCHOWO / MATERIALNYM.

Przed nami wiele pięknych niespodzianek….

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2017, 12:18:13 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: GÓRA SLĘŻA....... ŚLĄSKI OLIMP......
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 11, 2017, 07:05:20 »

NOWINKI Z TEJ ZIEMI....




NOWINKI Z TEJ ZIEMI....

Na początku było "SŁOWO"... a "SŁOWO" było dźwiękiem.... dźwięk... emitowany z miłością tworzy.... zmienia rzeczywistość nadając cząsteczkom wody inne ,piękniejsze i bardziej doskonałe formy.

MY... i nasza BŁĘKITNA PLANETA ,ZIEMIA zbudowani jesteśmy z około 80% wody, WODA .. TO ŻYCIE .

Jakie... takie jaki jest dźwięk uruchomiony w KODZIE MATRYCY STWÓRCZEJ.

Kiedy zmienia się świadomość .... gdy zmienia się wibracja, częstotliwość dźwięku zakodowana w naszym DNA.

Jako że w czasach bardzo odległych burząc dawną wierzę Ba ... Bel / PIĘKNO DUSZY... ( trzecią część MER -KA - ... "BA".... przez zmianę ustawienia wzorcowego wibracji dźwięku.. zablokowano wcielonej DUSZY kontakt z pierwotnym kodem życia ) wprowadzono "pomieszanie języków".. czyli przesuniecie , obniżenie wibracji dźwięków o 1/8,a tym samym stworzono wielką kakofonię , dysharmonię i degradację życia biologicznego. Obniżono jego czas trwania przez zaburzenia chorobowe, ale również zablokowano stworzenie wcielonej DUSZY, JEJ energetyczny pojazdu MER-KA-BA !

Nadszedł nareszcie czas "OSTATECZNY".. czyli przywrócenie PIERWOTNEJ MATRYCY ŻYCIA OPARTEJ NA PIERWOTNYM KODZIE SYNCHRONICZNYM Z BRZMIENIEM 5 SAMOGŁOSEK STWÓRCZYCH.....

"O"... JEST ODPOWIEDNIKIEM DŹWIĘKÓW GŁOWY

"I".... JEST ODPOWIEDNIKIEM DŹWIĘKÓW GARDŁA

"A" JEST ODPOWIEDNIKIEM DŹWIĘKÓW SERCA

"E" JEST ODPOWIEDNIKIEM DŹWIĘKÓW BRZUCHA

"U" JEST ODPOWIEDNIKIEM DŹWIĘKÓW UKŁADU SEKSUALNEGO I RODNEGO.

Prawidłowa intonacja tych samogłosek powoduje uzdrawianie organów w przestrzeni działania dźwięków.

Sekret w tym,że TRZEBA INTONOWAĆ DŹWIĘK ZGODNIE Z JEGO STWÓRCZYM KODEM WIBRACYJNYM , ZGODNIE Z DEPOZYTEM W BIOLOGICZNEJ MATRYCY ŻYCIA , KTÓRY JEST ZAPISANY W SEKRETNEJ SEKWENCJI BIOLOGICZNEGO DNA...

Biologicznego , nie syntetycznego, które to na siłę chcą wprowadzić na Ziemi niektóre opcje władzy.

Na Nasze szczęście ZNOWU NAM SIĘ UDAŁO.....

W nocy z 5. na 6. września 2017. na moment przed wrześniową pełnią 5 najważniejszych dla nas dźwięków ponownie zabrzmiało .....uruchamiając pierwotny KOD ŻYCIA W NASZYM DNA.

Tym razem " sekretnym" miejscem działania była WYSPA SOBIESZEWSKA.... prastary akumulator energetyczny zasilany energią WSZYSTKICH mórz i oceanów Ziemi!

Nastąpiło energetyczne połączenie północy z południem ... energia popłynęła ziemskimi ley lines od mórz i oceanów przez Sobieszewo do DYSKU BIOLOGICZNEGO ŻYCIA ,którym jest Góra Ślęża.

Jednym słowem od 6. września nasz "biologiczny twardy dysk".. DNA przestraja wszystkie obecne funkcje naszego organizmu do PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.

Oczywiście jest to proces .. jednak wcale nie aż tak długi jak by się wydawało, bo tak naprawdę w pierwszej fazie trwa już 12 lat, a w drugiej fazie trwa 9. lat

Czekają Nas ciekawe , zaskakujące zmiany... odkryją się rzeczy niesamowite.. naprawdę żadne polityczne zagrywki nie mają na nie wpływu.

Jeżeli "KTOŚ" z elity dotychczasowej wladzy chce przetrwać, MUSI podać rękę zmianom... w innym wypadku czeka go bardzo bolesny kres zarówno kariery jak i krach w osobistym życiu.

ps. Jeszcze wrócę do tego tematu.

************


DNA możemy wykorzystać jako biologiczny dysk twardy

autor: John Moll (2017-03-06 00:10)
Kategorie:

   

Źródło: Pixabay.com




Dawniej, gdy ludzie dopiero raczkowali w technologii komputerowej, dane były zapisywane na niewielkich dyskietkach, które w zupełności nam wystarczały. Jednak czasy zmieniły się radykalnie.

Każdego dnia, ludzkość produkuje ogromne ilości danych, które zapisujemy na płytach CD/DVD, kartach pamięci lub dyskach twardych.
Dzisiejszy sposób przechowywania informacji jest nieefektywny. Potrzebna jest nam jakaś rewolucja.

 

Wszyscy doskonale wiemy, że nic nie jest wieczne. Informacji zapisanych kilkanaście lat temu na płycie CD prawdopodobnie już nie odzyskamy.
To samo tyczy się kart pamięci, twardych dysków czy pendrive'ów - wszystko się kiedyś zepsuje.
Dlatego naukowcy poszukują nowego rozwiązania, które nie tylko pozwoli przechowywać dane przez dziesiątki, setki czy nawet tysiące lat, ale zapewni nam również dużą gęstość zapisu.

 

Jak się okazuje, tym nowym, wręcz idealnym nośnikiem danych może być kwas deoksyrybonukleinowy (DNA).
Cechuje się on niesamowitą trwałością i gęstością zapisu.
Informacje zapisane w DNA mogą przetrwać tysiące lat i szacuje się, że w kilku gramach tego związku chemicznego moglibyśmy zmieścić wszystkie dane, jakie ludzkość tworzy w ciągu całego roku.




Wyniki najnowszych badań, przeprowadzonych przez naukowców z Columbia University mówią same za siebie.
Yaniv Erlich i Dina Zielinski wykorzystali DNA jako nośnik danych - zapisali w kwasie cały komputerowy system operacyjny, francuski film z 1895 roku, kartę podarunkową Amazon, wirus komputerowy, tzw. Przekaz Pioneera oraz artykuł Claude'a Shannona z 1948 roku pt.: "Matematyczna Teoria Komunikacji".

 

Dane zostały zapisane jako zera i jedynki z pomocą czterech zasad azotowych.
Informacja cyfrowa, zawierająca konkretne właściwości DNA, została wysłana w pliku tekstowych do firmy Twist Bioscience, która specjalizuje się w przekształcaniu informacji cyfrowej w biologiczną.
Po dwóch tygodniach prac, naukowcy otrzymali fiolkę z DNA.

 

Następnie badacze wykorzystali nowoczesne techniki sekwencjonowania aby ponownie odczytać dane zakodowane w DNA i osiągnęli sukces.
Udało się odzyskać wszystkie pliki i nie zawierały one żadnych błędów - bez większego problemu uruchomiono film, zapisany system operacyjny oraz grę Saper.

 

Naukowcy, którzy brali udział w tym badaniu wykazali, że ich metoda pozwala przechować aż 215 petabajtów danych w jednym gramie DNA.
Jest to z pewnością pierwszy nośnik danych o tak wielkiej gęstości zapisu. Niestety miną jeszcze lata zanim stanie się on powszechnie dostępny.
Największą barierą jaką trzeba pokonać to oczywiście wysokie koszta.
Naukowcy przeznaczyli 7 tysięcy dolarów na zapis w DNA dwóch megabajtów danych, oraz kolejne 2 tysiące dolarów na odczytanie informacji.
Miejmy nadzieję, że w najbliższych latach koszty związane z zapisem informacji w DNA spadną na tyle abyśmy mogli powoli wprowadzać nową technologię w życie.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dna-mozemy-wykorzystac-jako-biologiczny-dysk-twardy

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2017, 13:12:55 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pilsudskiegodietricha divum mojeprzysmaki bbyfun galicja