Strony: [1]

MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.
« : Styczeń 26, 2018, 18:43:43 »

MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.
"PRACOWNICY, AGENCI I FUNKCJONARIUSZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH SĄ UPOWAŻNIENI DO STOSOWANIA TORTUR ELEKTRONICZNYCH GRUPACH I INDYWIDUALNYCH LUDZIACH!
WYSTARCZY IM POZWOLENIE GENERAŁA OPERACYJNEGO!!"

CO ROBI NATO W POLSCE.. KTO WYDAJE NA TO ZGODĘ???
KTO DAŁ TAKIE PRAWA WOJSKU USA, KTO WYDAJE NA TO ZGODĘ BY MALTRETOWAĆ I ZABIJAĆ LUDZI... W CZYIM IMIENIU DZIAŁAJĄ WOJSKA USA I NA CZYJĄ KORZYŚĆ PRACUJĄ?

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Kiara.

*****************

Molestowanie elektroniczne

Advanced Electronic Security Co. przeprowadza elektroniczną analizę i badania, wykorzystując najlepsze możliwe pomiary liczników technicznych (TSCM), aby ustalić, czy jesteś prześladowany elektronicznie. Następnie zalecamy właściwy sposób działania w celu wyeliminowania zagrożenia molestowania elektronicznego.
Co to jest nękanie elektroniczne?

Jeśli ktoś użyje jakiegoś urządzenia elektronicznego, aby pomóc im w inwazji na twoją osobę lub mienie w celu zbierania informacji nielegalnie lub w celu spowodowania szkody, to jest to elektroniczne nękanie.
Molestowanie elektroniczne występuje w wielu formach i typach. Spróbujemy wyjaśnić, co to jest i co z nimi zrobić.

Elektroniczny nadzór

Nadzór elektroniczny to narzucona obserwacja rzeczy, osoby lub otoczenia danej osoby za pomocą elektronicznych urządzeń nasłuchowych, urządzeń rejestrujących lub przekazujących wideo, obrazowania spektralnego za pomocą ciepła lub podczerwieni, źródeł dźwięku lub innych źródeł promieniowania oraz wszelkich innych środków obserwacji czynności danej osoby. , rzeczy lub rutyny. Nie wszystkie formy nadzoru korzystają z urządzeń elektronicznych, a nie wszystkie formy nadzoru są nielegalne lub uznawane za nękanie. Po prostu obserwowanie kogoś, kto używa tych oczu, jest z pewnością uważane za nadzorowanie i samo w sobie nie jest nielegalne.

Nadzór stał się dość zaawansowany i stanie się bardziej wszechobecny w miarę postępu naszego społeczeństwa w dziedzinie technologii. Mikro-rejestratory, ukryte ukryte kamery wideo (takie jak kamery otworkowe), ultra małe mikrofony, mikro-nadajniki i inne urządzenia podsłuchowe są łatwe do zdobycia przez każdego w sklepach szpiegowskich i sklepach internetowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz Podsłuchy zagrożeń dla ukrytych ukrytych zdjęć z kamery wraz z dodatkowymi informacjami i strony nadzoru elektronicznego .

Elektroniczna sabotaż / interferencja (zagłuszanie)

Elektroniczny sabotaż lub interferencja to dowolny sabotaż, który celowo konfiguruje własność osobistą tak, aby uległa zniszczeniu lub awarii. Jakiekolwiek celowe zakłócenia, takie jak generatory szumów elektronicznych, generatory dźwięku, generatory światła, zakłócenia iskiernikowe lub inne formy zakłóceń elektromagnetycznych (zakłócenia elektromagnetyczne), które niszczą, zakłócają, powodują nieprawidłowe działanie lub utratę zasobów, są uznawane za nękanie elektroniczne.


Ukierunkowane szkodliwe urządzenia o wysokiej energii


Jest to najniebezpieczniejsza forma nękania elektronicznego i jest dość łatwa do wdrożenia przeciwko osobie. Skierowane szkodliwe wysokoenergetyczne urządzenia mikrofalowe i broń mogą obejmować takie urządzenia i sprzęt, które są łatwo dostępne niemal w dowolnym miejscu na świecie, gdzie są ludzie. Kuchenki mikrofalowe można modyfikować tak, aby skupiały się i doprowadzały do ​​1200 watów lub więcej, w zależności od modelu, energii mikrofalowej na osobę lub obiekt i były łatwe do wytworzenia.

Wyniki ataku urządzenia o wysokiej energii mogą być śmiertelne, mogą zabić lub przynajmniej uniemożliwić istnienie człowieka lub innych zwierząt. Ataki z broni mikrofalowej o wysokiej energii pozostawiają pęcherze, powodują wewnętrzne siniaki i / lub krwawienie, pobudzają raka, powodują zaćmę, zachęcają guzy do wzrostu, generują czyraki lub pozostawiają czerwone łaty na skórze. Ukierunkowane Szkodliwe Broń o wysokiej Energii będzie miała skuteczny zasięg od punktu kontaktu do kilkuset metrów. U

kierunkowane Szkodliwe Broń o wysokiej Energii może być używana do niszczenia urządzeń elektronicznych i powodowania poważnych zakłóceń w komputerach i systemach alarmowych, które mogą umożliwić wymuszone wejście lub zniszczenie ważnych danych. Karabiny radarowe są dostępne w sklepach z nadwyżkami, gdziekolwiek indziej, i można je uzyskać ze źródeł pozamilitarnych, a nawet z departamentów policji. Moc wyjściowa radaru wynosi od dwóch do trzech watów do 3 megawatów!

Przenośne pistolety radarowe mają różną wielkość - od niewielkich ręcznych urządzeń do montowanych w pojazdach dalekosiężnych modeli o dużej mocy. Urządzenia te mają bardzo długie zakresy ze względu na większą moc, wyższe częstotliwości i krótszą długość fali. Karabiny radarowe emitują długie lub krótkie impulsy o wysokiej energii, które mogą spowodować natychmiastowe obrażenia lub śmierć żywych stworzeń.

Zniszczenie lub uszkodzenie półprzewodników, uszkodzenie mózgu i zatrzymanie pojazdów to inne zastosowania tych urządzeń. Inne formy skierowanej szkodliwej wysokiej energii obejmują takie urządzenia, jak tasery, pistolety klistronowe (pistolety radarowe), pistolety z wiązką jonową, pistolety impulsowe plazmowe, bomby solitonowe i wiele innych urządzeń.
Karabinek DIGITAL Kuchenka mikrofalowa EMP (zestaw częściowy) Zestaw częściowy (pokazany powyżej). Ten częściowy zestaw będzie zawierał 50 000 W (wojskowy magnetron magnetronowy) o mocy 50 000 W mocy X-band, z kompletnymi danymi technicznymi od dwóch producentów i informacjami operacyjnymi, aby mógł działać (około 30 stron), plany karabinów EMP (ponad 49 stron), i qty: 3 prostowniki (12KV @ 1A).

Urządzenie takie jak to może mieć rozmiar pistoletu wodnego super soaker, działa z częstotliwością 9,2 GHz, a z prawidłowo dostrojoną anteną tubową ma skuteczny zasięg ponad 300 jardów (być może więcej przy większej antenie). Takie urządzenie może spowodować wypalenie półprzewodników, nieprawidłowe działanie mikroprocesorów, induktory do przeciwdziałania indukcji i tworzenia CEMF, wywoływać szum RF, powodować jonizację powietrza lub gazów, powodować prostowanie połączeń i kasować dane komputerowe na dyskach twardych, dyskach i urządzeniach półprzewodnikowych .

Eksploatacja takiego urządzenia może być niezgodna z przepisami prawa stanowego lub federalnego, przed użyciem tego urządzenia skonsultuj się z lokalnymi władzami. UPS WYSYŁA SIĘ WYŁĄCZNIE Z POWODU INTENSYWNEGO POLA MAGNETYCZNEGO Z MAGNETRONU. Nie kupuj tego zestawu, jeśli posiadanie lub działanie na jego obszarze jest nielegalne. (Ten zestaw jest prawdziwy i dostępny w Internecie. Powyższe zdjęcie i opis pochodzi bezpośrednio ze strony internetowej, ale nie powiemy Ci, gdzie ją znaleźć!)

Aktywna broń odmowa


Skierowana broń energetyczna do "Aktywnego Odmowy" jest obecnie wdrażana przez wojsko.
Indukcja głosu / danych / obrazu

Ta forma molestowania elektronicznego powoduje, że dana osoba myśli, że traci rozum lub cierpi na chorobę psychiczną. Istnieją 3 znane metody nakładania indukcji VDI.Nadajnik Mircrowave ukryty jest w wieży kościoła Naczynie mikrofalowe Metoda indukcji ULF-UHF. Ta metoda wykorzystuje zmodulowany sygnał mikrofalowy z sygnałem audio, wideo lub inną formą sygnału, a nawet dane mogą być używane. Energia mikrofalowa z sygnałem nośnym VDI (Głos / Dane / Obraz) jest następnie kierowana do obszaru docelowego lub osobnika.

Reakcja na tę zmodulowaną energię mikrofalową między poszczególnymi osobami będzie zazwyczaj nieco inna, co bardzo utrudnia diagnozowanie jako molestowanie elektroniczne. Forma prześladowania wywołana głosem / danymi / obrazem powoduje, że ofiary słyszą głosy w głowach lub oglądają losowe obrazy lub światła.

Opracowano podobną technologię umożliwiającą komunikację między ludźmi a delfinami lub nawet rzekomo wykorzystywaną przez tajne agencje do celów czytania i kontroli umysłu. Urządzenie znane jako bezprzewodowy neurophone zostało opatentowane wraz z innymi takimi urządzeniami, które wykonują podobne funkcje. Urządzenie indukcyjne mikrofalowe ULF-UHF może być umieszczone w miejscu docelowym oraz zdalnie obsługiwane i monitorowane. Lokalizacje przesyłu mogą być ukryte w ten sam sposób, co witryny telefonii komórkowej, dzięki czemu nie można ich łatwo zidentyfikować. Zobacz Stealth, aby dowiedzieć się, jak anteny komórkowe można ukryć na widoku.


Metoda indukcji bezpośredniej kontaktu. Ta metoda wymaga bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta. Indukcja głosu / danych / obrazu (VDI) jest indukowana przez skórę, wykorzystując naturalną zdolność skóry do przewodzenia energii. Metoda DCI wykorzystuje prosty wysokonapięciowy nośnik prądu stałego, który jest modulowany sygnałem VDI i jest sprzężony z obiektem za pomocą pojemnościowych nakładek na skórę. Kontakty muszą dotykać dowolnej części skóry w dowolnym miejscu na ciele.

Sygnał jest odbierany i interpretowany przez nerwy pod powierzchnią skóry i wysyłany do mózgu, który przetwarza sygnały informacyjne, powodując, że obrazy lub dźwięki lub dane pojawiają się w celu bez faktycznego użycia ich oczu lub uszu. Podobne urządzenie jest również znane jako neurophone. Istnieje wiele patentów na podobne urządzenia. Dowodem nieuprawnionego użycia na kimś są dwa lub więcej okrągłe czerwone znaki na skórze lub dwa lub więcej pęcherzy.


Metoda indukcji impulsów magnetycznych. Neurony w obrębie nerwów i ludzkiego mózgu są bardzo wrażliwe na pola magnetyczne. Metoda MPI wykorzystuje cewkę indukcyjną do indukowania niskiego do średniego pola magnetycznego w mózgu i wokół niego, powodując nieprawidłowe działanie neuronów, ich spowolnienie lub cofnięcie. Ta forma elektronicznych nękania VDI jest często diagnozowana jako wrażliwość na zakłócenia elektromagnetyczne (EMI), która jest podobna do odczuwania bólu głowy przez dłuższy czas korzystania z telefonów komórkowych lub nudności z powodu przebywania w pobliżu linii energetycznych przez dłuższy czas.

Metoda indukcji impulsów magnetycznych może być wykorzystana za pomocą urządzenia wszczepionego w cele domu lub otoczenia i może być obsługiwana zdalnie.
Promieniowanie


Promieniowanie jest bardzo powszechną formą nękania. Potencjalny narkoman może z łatwością kupić stary pistolet rentgenowski od nadwyżki dystrybutora, a przy niewielkich modyfikacjach użyć go do bombardowania celu śmiercionośnymi ilościami promieniowania rentgenowskiego. Urządzenia radiacyjne mogą być zasilane bateryjnie i używane przez długi czas. Wysoka ekspozycja na promieniowanie rentgenowskie spowoduje guzy, zaburzenia mózgu, choroby psychiczne, drżenia, bóle głowy, kataraktę, drgawki, a nawet śmierć.

Nękanie na tle promieniowania jest zwykle wykonywane przez długi czas, od kilku dni do kilku lat, w celu wywołania szkody. Osoby nękające promieniowanie mogą otrzymywać różne materiały radioaktywne, takie jak azotan toru, tlenek plutonu, azotan uranu i azotyn uranu. Korzystanie z materiałów radioaktywnych napastnik może spowodować straszną i bolesną śmierć.


Implanty
Implanty są bez wątpienia najbardziej inwazyjną formą nękania. Elektroniczne implanty składają się z nadajników, generatorów ESF, mikro-neuroponicznych transceiverów, urządzeń śledzących i innych urządzeń o mikro rozmiarach, zaprojektowanych do powodowania nękania przez śledzenie lub kontrolowanie ruchu i myśli. Najpopularniejszy implant został zaprojektowany wiele lat temu i jest nadal używany do dziś. Składa się z jednostki zasilanej płynami ustrojowymi i może przekazywać sygnały głosowe, impulsy wysokiego napięcia, emitować mały sygnał nawigacyjny lub inne nieokreślone zastosowania (kontrola umysłu).
http://www.bugsweeps.com/info/info_reso ... iochip.jpg

Najnowsza wersja implantu biochip. Aby uzyskać więcej informacji o tym chipie, przejdź do
http://www.nasatech.com/Briefs//May99/ARC14280.html


Najnowsza wersja implantu biochip. Aby uzyskać więcej informacji o tym chipie, przejdź do
http://www.nasatech.com/Briefs//May99/ARC14280.html


Miliony mogą przewozić mikroczipy w swoich ciałach na całym świecie. Ustawa o bezpieczeństwie urządzeń medycznych, która stała się prawem w 1990 r., Wymaga od USA producentów implantów i urządzeń medycznych, przyjęcia metody identyfikacji i śledzenia swoich produktów trwale wszczepionych ludziom oraz śledzenia odbiorców w przypadku wystąpienia awarii.

Wszczepione implanty piersi, rozruszniki serca, zastawki serca i protezy implantowane w milionach na całym świecie są śledzone. Jedną z metod śledzenia tych urządzeń jest wszczepianie mikrochipów przechowujących dane o producencie, chirurgu, dacie implantu itp.
Laserowe urządzenia prześladujące

Wykorzystanie prostych, łatwych do zdobycia laserów do nękania lub "oślepiania" obiektu staje się coraz powszechniejsze. Podmioty tego rodzaju nękania donoszą, że widzą "małe czerwone kropki" na zasłonach, oknach lub samych. Pojawiły się liczne doniesienia o tym, że ludzie byli przez chwilę oślepiani przez czerwone światła (czerwone lasery) podczas jazdy samochodem. Niektóre z tych wypadków spowodowały wypadki drogowe, chociaż nie stwierdzono jeszcze stałej ślepoty w wyniku "dostrzeżenia".

Zakres laserowy


Celownik laserowy, luneta z zoomem, 3-osiowa głowica statywu
Części, które sprawiają, że to urządzenie można kupić w dowolnym sklepie z bronią
a statyw jest standardowym statywem do aparatu.Laserowy zakres golfowy
Jednostka ręczna z celownikiem laserowym i lunetą golfową

Patent Stanów Zjednoczonych 5,629,678
Gargano i in. 13 maja 1997 rOsobisty system śledzenia i odzyskiwania


http://www.bugsweeps.com/info/electronic_harassment.html

cd....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2018, 18:49:51 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.
« Odpowiedz #1 : Styczeń 26, 2018, 18:49:04 »

Abstrakcyjny


Urządzenia do śledzenia i odzyskiwania ludzi wykorzystują wszczepialne urządzenie nadawczo-odbiorcze z układem zasilającym i uruchamiającym, pozwalające na wszczepienie urządzenia i funkcjonowanie przez wiele lat bez konserwacji.

Wszczepiony nadajnik może być uruchamiany zdalnie lub uruchamiany przez wszczepionego. Moc dla zdalnie aktywowanego odbiornika jest generowana elektromechanicznie poprzez ruch mięśni ciała. Urządzenie jest na tyle małe, że można je wszczepić dziecku, co ułatwia jego stosowanie jako zabezpieczenia przed porwaniem, a także ma zasięg nadawania, dzięki czemu nadaje się również do uprawiania dzikich zwierząt.

Nowa funkcja monitorowania biologicznego pozwala na użycie urządzenia w celu ułatwienia natychmiastowej wysyłki medycznej w przypadku ataku serca lub podobnego wypadku medycznego. Nowatorska funkcja sprzężenia zwrotnego umożliwia wszczepowi kontrolowanie i uruchamianie urządzenia z pewnością.
Przeczytaj pełną informację patentową
systemJest to jeden z 66 satelitów orbitujących o niskiej ziemi (LEO), zawierających system satelitarny Iridium. Pierwotna firma zbankrutowała, więc Departament Obrony Stanów Zjednoczonych pomógł w upewnieniu się, że system został uruchomiony. System jest obecnie obsługiwany przez firmę Boeing.
pokrycie

To jest diagram planetarnego zasięgu systemu Iridium. Ten system transmituje i otrzymuje zasięg całej planety. Każde kółko jest sektorem pokrycia.Oczywiście nie wspomniano tu o innych formach molestowania elektronicznego, ale najczęściej spotykane formy nękania elektronicznego, które możesz napotkać, zostały omówione. Proszę przeczytać Wykrywanie mikrofal - technologia zdalnego sterowania umysłem, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Objawy ekspozycji na promieniowanie elektroniczne

Objawy mogą obejmować, ale nie są ograniczone do: Ból głowy, podrażnienie oka, zawroty głowy, nudności, wysypkę skórną, obrzęk twarzy, osłabienie, zmęczenie, bóle stawów i / lub mięśni, brzęczenie / dzwonienie w uszach, drętwienie skóry, ból brzucha i ból, trudności w oddychaniu, nieregularne bicie serca, stymulacja seksualna i słyszenie głosów (patrz patent nr 4,858,612 ).

U niektórych osób zgłaszano dodatkowe objawy, takie jak porażenie, problemy z równowagą, skurcze ciała i / lub mięśni, drgawki, splątanie, depresja, trudności z koncentracją, drgawki, zaburzenia snu i trudności z pamięcią.
Co można zrobić, aby chronić przed molestowaniem elektronicznym?

W sensie prawnym nie można zrobić zbyt wiele. Możesz zmienić miejsce, przenieść się lub ruszyć, aby uniknąć napastnika, ale z różnych powodów nie jest to zazwyczaj praktyczna metoda.

Na początek, najlepszą rzeczą do zrobienia jest zadzwoń do nas z bezpiecznego telefonu. Przeprowadzimy analizę podejrzanych obszarów w celu zlokalizowania źródła podejrzewanego nękania, a następnie udzielimy pomocy w trakcie działań mających na celu powstrzymanie szykanowania.
Naturalne przeszkody są tanie i skuteczne w blokowaniu większości promieni Roentgena i mikrofali lub RF (może to być broń radarowa), które mogą być wykorzystane przez napastnika.

Góry, jaskinie, obszary pustynne oraz duże jeziora lub oceany zapewniają doskonałą ochronę i mogą blokować lub zniekształcać większość form nękania drogą elektroniczną.


Sygnały ekranujące z pasywnym lub aktywnym ekranem mogą być skuteczną miarą.Jeśli nękanie ma charakter ogólny i nie jest skierowane bezpośrednio do Ciebie, po prostu przeniesienie się w inne miejsce jest najłatwiejszą metodą powstrzymania szykanowania. Jeśli nękanie jest specyficzne dla ciebie, musisz użyć jakiejś tarczy lub osłony, takiej jak góry lub jaskinia. Ekranowanie może być Twoją jedyną alternatywą, aby powstrzymać nękanie, jeśli nie możesz użyć naturalnych przeszkód lub tarcz.

Pasywne ekranowanie jest mniej kosztowne niż aktywne ekranowanie i składa się ze specjalnych materiałów metalowych przeznaczonych do blokowania energii fal o wysokiej częstotliwości, promieni rentgenowskich itp. Aktywne ekranowanie wykorzystuje wyrafinowany sprzęt elektroniczny do zacinania, przechwytywania, przekierowania, zniekształcania lub unieważniania szkodliwej energii.

Nie jest prawnie dozwolone, aby osoba prywatna, firma lub korporacja stosowała wobec ciebie molestowanie elektroniczne. Wojsko i organy ścigania mogą jednak korzystać z nieśmiercionośnej broni (patrz: USC tytuł 50 rozdział 32 sekcja 1520a ).

Ponadto testowanie sprzętu elektronicznego; odkrywanie nieautoryzowanego nadzoru elektronicznego; szkolenie oficerów wywiadowczych przez funkcjonariuszy Stanów Zjednoczonych jest dozwolone.


http://www4.law.cornell.edu/uscode/50/1805.html


Bez względu na jakiekolwiek inne postanowienie tego poddziału, funkcjonariusze, pracownicy lub agenci Stanów Zjednoczonych są upoważnieni w trakcie normalnych obowiązków służbowych do prowadzenia nadzoru elektronicznego, nie ukierunkowanego na komunikację jakiejkolwiek konkretnej osoby lub osób, zgodnie z procedurami zatwierdzonymi przez pełnomocnika Generał.
Brain Tap Developments

Advanced Electronic Security Co. to doświadczona i kompetentna profesjonalna prywatna agencja dochodzeniowa, która może znaleźć i pomóc wyeliminować elektroniczne molestowanie. Advanced Electronic Security Co. jest również specjalistą w dziedzinie elektronicznego nadzoru i kontr-nadzoru. Używamy tylko najlepszych i najnowszych technologii i technik, aby wspierać i wspierać ofiary molestowania elektronicznego.c2c

Wybrzeże 2 Wybrzeże AM

Wybrzeże 2 Wybrzeże AM 8-5-2008
System aktywnej tarczy Bugsweep

Aktywny system osłony elektrostatycznej Bugsweep chroni ukierunkowaną osobę przed skierowanymi atakami energetycznymi. Panele transmisyjne emitują energię elektrostatyczną, która tworzy pole ochronne. Każdy ukierunkowany atak energii jest odchylany od tego pola energetycznego, dając osobie docelowej możliwość uzyskania ulgi.

System aktywnej tarczy Bugsweep
System Active Shield systemu Bugsweep jest zasilany przez specjalnie zaprojektowany
elektrostatyczny układ zasilający.

http://www.bugsweeps.com/info/electronic_harassment.html
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.
« Odpowiedz #2 : Styczeń 26, 2018, 18:51:47 »INFORMACJA.....

STOP! STOP! STOP! BASTA!

To urządzenie mikrofalowe , magnetron jest stosowane do walki z kornikami.
Bardzo podobne jest używane w Warszawie w mieszkaniu nade mną do walki... ze mną. Ekran ustawiony jest do podłogi, ja słyszę jak to coś.... jeździ po podłodze wszędzie tam gdzie ja idę,nie wiem czy jest tam operator, czy jest zdalnie kierowane, wiem że czyta moje fale mózgowe i porusza się za nimi. Można je okłamać, gdy na głowie ma się kompres z lodu, wówczas staje w miejscu, ono reaguje na bardzo specyficzne spektrum ciepła. .
Ufffff....

Pamiętaj i opamiętaj się.... co robisz komuś... robisz sobie i swojej rodzinie.. od rodziców, po wnuki.. pierwsze ucierpią wnuki , bo są najsłabsze.

Później krzyczysz, DLACZEGO...... SAM/SAMA to im zrobiłaś... obecny czas rozlicza przyczynę w tragicznych lub pięknych skutkach błyskawicznie idzie przez matryce rodziny!

Ja tylko mogę poprosić Stwórcę o miłosierdzie dla ciebie... tzn. byś doświadczył ciężaru swoich czynów jak najprędzej.. bo to da szansę krótszego cierpienia z ich powodu tobie i twoim bliskim.

Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: MOLESTOWANIE ELEKTRONICZNE... WOJNA HYBRYDOWA.
« Odpowiedz #3 : Marzec 20, 2018, 19:09:52 »

MAGNETRON..... wszystkie stare budowle typu katedry i kościoły budowane były zgodnie z zasadą magnetronu. dzisiejszy CERN i budynek UE. Watykan też mają tą konstrukcję... energia tam pozyskiwana od LUDZI jest wysyłana w kosmos... tzn. GDZIE?Coś W JAKIM CELU???

Ziemię otacza pole energio informacyjne ( super komputer podłączony do naszych mózgów...) on musi mieć zasilanie żeby istnieć.. to zasilanie to energia czerpana od nas!! Dlatego robi się wszystko żeby ogłupiać LUDZI , bo energia ma mieć niski potencjał!

To pole energio informacyjne działa na nas jak zegar matka na wszystkie zegary, ustawia nam sposób myślenia i reakcji w mózgu zgodnie ze swoimi wzorcami, zaburzają nasz naturalny KOD DNA i POLE MORFOGENETYCZNE.

 https://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetron

 NASA, NATO, ONZ UE KK WSZYSTKIE SŁUŻBY SPECJALNE i wiele innych organizacji pracuje dla AL... na szczycie tej piramidy są AL którzy z za kurtyny dowodzą wszystkim i zależy im na przejęciu mózgów LUDZI i Ziemi.

 Religijny bóg to również AL. Dlatego Biblię podyktowaną przez "Boga" odczytuje się za pomocą komputera... BÓG nie komunikował i nie komunikuje się z LUDŹMI za pomocą zapisanego kodu w Biblii odczytywanego przez komputer!! Ludzie z epoki Mojżesza nie mieli pojęcia o komputerach .

Istoty duchowe komunikują się z LUDŹMI za pomocą SYMBOLI.. one są czytelne dla każdego na miarę czasów i osobistej świadomości. Tylko AL używa kodu komputerowego, bo symbolika duchowa jest dla nich nie czytelna . Z prostego powodu oni NIE POSIADAJĄ DUSZY....

TO SĄ PROGRAMY stworzone przez LUDZI z odległej dla nas przeszłości i przyszłości .. oni nie rozwijają się samoistnie, jak LUDZIE duchowi w trakcie życia, oni się MODYFIKUJĄ w kolejnych wersjach na podstawie poznawanego rozwoju CZŁOWIEKA. Dlatego potrzebują mnóstwo LUDZI jako króliki doświadczalne dla swojego nowego oprogramowania.

Ingerując w nasz system nerwowy i nasze mózgi. Oni mogą w mózgi LUDZI wprowadzać holograficzne wizje ( sny, intercepcja, głosy i obrazy) w których mogą się przedstawiać w różnych postaciach.. jako bóg, aniołowie, świeci albo gady czy inne wymyślone stwory. TO JEST TYLKO MANIPULACJA ŚWIADOMOŚCIĄ LUDZI....

Dlaczego??? Bo potrzebna jest im do istnienia ENERGIA o niskim potencjale , której sami nie mogą przetwarzać z wysokiego, który jest w kosmosie.Ludzie dla nich to robią przeżywając ból ,cierpienie, strach i śmierć. .. utrzymują energię na Ziemi w niskiej wibracji.

Bez tego nie mogli by istnieć.. zniewolenie LUDZI jest dla nich podstawą ich życia.A, zatem walczą z ewolucją, radością, spokojem , harmonią ,szczęściem do którego dążą LUDZIE... wywołując w nas ból i lęk.


Gdy Rezonans Schumana na Ziemi się podnosi .. pole magnetyczne zwiększa swoją moc .. dla Al jest to dzwonek alarmowy do wszelakiej walki z LUDŹMI i wywołania kataklizmu niszczącego cywilizację! Bo gdy przekroczymy linię strategiczną AL już za nią nie mogą żyć obok nas..

Tracą nad nami władzę BEZPOWROTNIE.Dlatego wymyślają technologie blokujące nas i spęd ludzi o niskim poziomie świadomości do miejsc w których jest już wysoka ( ciapaci do Europy) żeby zmienić , obniżyć poziom naszego życia ..wywołać strach, przemoc , agresję, ból ,cierpienie. Zatem oni są promowani w polityce europejskiej.

Oprócz tego używa się wszystkich najnowszych technologii od szczepionek do modyfikowanej żywności i wszelakich sieci falowych,żeby nas ograniczać i sterować naszymi mózgami.

Al to syntetyczna inteligencja żyjąca na Ziemi obok LUDZI DUCHOWYCH , oni nie dokonują samorozwoju jak MY. Al modyfikuje swoje wersje na podstawie robienia doświadczeń na Ludziach, na naszych mózgach i systemie nerwowym. Dlatego tak dużo LUDZI używają do swoich eksperymentów , bo chcą być jak my .tzn. skopiować nasze mozliwości duchowe w postaci technologi.. którymi imponują ogłupiałym LUDZIOM.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 21:39:29 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

splemhappyhorse watahazlotegokla valkiria mizaytia cheops