Strony: [1]

ALEKSANDER WOŻNY.....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
ALEKSANDER WOŻNY.....
« : Marzec 02, 2018, 14:16:13 »

CZAS..... każde zdarzenie ma swój czas, który nadaje mu realności.
Rok 2018. jest czasem ujawnień wielu ukrytych informacji.. takim odtajnieniem ,a zarazem weryfikacją PRAWDY I FAŁSZU.
W tym roku wiele dawnych pól informacyjnych ponownie otworzy się przed nami .. ja to wiem, potwierdza to również Pan Aleksander Woźny.


https://www.youtube.com/watch?v=pyiMoPkMfKI

Tajne odkrycia naukowe rosyjskich badaczy cz 1. Dr Aleksander Woźny i Włodzimierz WyciskZapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: ALEKSANDER WOŻNY.....
« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2018, 04:59:27 »Niezmiernie interesujący wykład P. Aleksandra Woźnego na temat budowy Ziemi i zasad funkcjonowania życia na niej.
Polecam uważne wysłuchanie, analizę oraz odniesienie do zdarzeń , które zachodzą cały czas obok nas.https://www.youtube.com/watch?v=IdJGqdljMkI

Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 2 Sensacyjne badania Rosjan STRUKTURA ZIEMI

STRUKTURA ZIEMI.

CZŁOWIEK ... skomplikowana "maszyna " biologiczna cały czas współpracuje z energią Ziemi Słońca i Księżyca... energia Kosmosu i Ziemi ma na nas bezpośredni wpływ.
Jednak w tym wykładzie P. Woźny wyjaśnia nam budowę Ziemi oraz wpływ jej energii na nas depozyt tej wiedzy jest w nowo powstałej  nauce "CHRONOBIOLOGIA".
Ziemia jak również  CZŁOWIEK  jest generatorem jądrowym inaczej silnikiem asynchronowym. Budowa KAŻDEGO CIAŁA KOSMICZNEGO PLANETY I CZŁOWIEKA MA DOKŁADNIE TĄ SAMĄ ZASADĘ STWÓRCZĄ.

Zasilane energetyczne istnienia Ziemi polega na pobieraniu przez nią energii ( CZŁOWIEK podlega również tej zasadzie) z rozpadu super ciężkich metali znajdujących się w stałym  jądrze Ziemi zwanym "TEROIDEM" , chodzi o pierwiastki z tablicy Mendelejewa od 143 do 159, ich witony tworzą szachownice 8 linni pionowych i 8 linii poziomych.
To niezmiernie interesujący symbol mistycznej ośmiornicy ...życia i śmierci.

Energia jądrowa z rozpadu 14 metali ciężkich w jądrze Ziemi jest ENERGIĄ ŻYCIA MATERII.
Produktem  rozpadu  metali ciężkich jądra Ziemi jest również gaz.. tworzy on "PIERWOTNĄ WARSTWĘ GAZOWĄ ZIEMI.. JEJ PIERWOTNEJ ATMOSFERY", ona zaś uczestniczy w  tworzeniu  naszego  powietrza  dzięki któremu żyjemy my i może istnieć cały świat biologiczny. 

Pierwotna warstwa gazowa.

Z naszej atmosfery ( atmosfery wtórnej Ziemi )  tracone   są pierwiastki życia z gazów podstawowych , przez   ruch Ziemi w stratosferze ,jednak  są one  stale  uzupełniana z rozpadu pierwiastków ciężkich, poprzez wydzielającą  się na bieżąco pierwotną warstwę gazową atmosfery pierwotnej z głębi Ziemi

Dzięki stałości tego procesu normalnie   oddychamy i żyjemy  w atmosferze Ziemi ... może również   na niej istnieć  całe życie biologiczne.
 
Uzupełnianie ubywających pierwiastków z Ziemi z gazów podstawowych  odbywa się cyklicznie dzięki  trzęsieniom Ziemi i erupcją wulkanów, z warstwy pierwotnej atmosfery  wydostają się do naszej atmosfery  niezbędne pierwiastki życia.
ENERGIA PROMIENIOWANIA  WITONOWEGO.. jest kolejnym elementem istnienia życia biologicznego.

*WITON ... satelita drugiego stopnia metali ciężkich ( przykład.. Ziemia jest satelitą pierwszego stopnia Słońca, Księżyc satelita Ziemi, jest satelitą drugiego stopnia Słońca ..) identyczna role spełnia witon w układzie energetycznym metali ciężkich.

* WITONY .. po łacinie znaczy ŻYCIE...

WITON w atomach i molekułach naszych ciał tworzą  nasze ciało energetyczne , które my popularnie nazywamy naszą aurą. Nasze ciało energetyczne ( składające się z kilku warstw jak koszulki na cebuli )jest FORMĄ DLA NASZEGO CIAŁA FIZYCZNEGO....
Ono zawsze zależy od siatki strukturalnej , którą tworzy ENERGIA WITONÓW jest główną podstawą cząstek utrzymujących życie materii.

Tak jak elektrony ( satelity pierwszego stopnia)krążą wokół jądra atomu ,wokół elektronu krążą witony ( satelity drugiego stopnia), doskonały układ życia ,to 8 witonów krążących wokół elektronów... one tworzą kulistą siatkę strukturalną Ziemi .. KWIAT ŻYCIA.

W WARSTWIE POPIOŁOWEJ ZIEMI  KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ BEZPOŚREDNIO POD WEWNĘTRZNĄ SKORUPĄ ZIEMI.... odbijają  wielokrotnie swoją energię witony , w ten sposób tworzą pod powierzchnią Ziemi jej  promieniującą sieć strukturalną zwaną pospolicie LEY LINES Ziemi....  inaczej światłowodowy Ziemi.

 Promieniowanie to   emitowane jest na zewnątrz Ziemi w postaci siatki strukturalnej przez której oczka emanują swoją energią witony w postaci energetycznych wirów.

Jest to podstawa konstrukcji materialnej sieci strukturalnej  utrzymującej zagęszczoną energię w postaci materii.. czyli  życia  wszystkich biologicznych istnień.

Warstwa popiołowa Ziemi ma rożną grubość w w różnych miejscach Ziemi,nie jest to bardzo gruba warstwa, przebiec jej stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla życia biologicznego.
Powoduje natychmiastowe przedostanie się gazów pierwotnych Ziemi w dużych ilościach, co powoduje natychmiastowy kataklizm .. momentalne zamrożenie  życia na Ziemi.. było by to unicestwieniem życia przez zamrożenie.

***
Czy obecne eksperymenty pogodowe nie są zwiazane z uwalnianiem kontrolowanym pierwotnych gazów Ziemi przez otwory  na jej biegunach.. w celu powstrzymania naturalnego podnoszenia wibracji Ziemi, naszej ewolucji i zmiany klimatu?
Mam wrażenie,że tak się właśnie teraz dzieje.
Cały przekręt klimatyczny, straszenie nas ociepleniem jest wymuszaniem zgody na wychładzanie naszego klimatu w celu manipulacji rozwojem życia na Ziemi.

***

Kolejnymi elementami życia jest grawitacja , ona działa na masę materii , światło na jej właściwości.

157 pierwiastek metalu ciężkiego ma wzorcowy układ  swoich wtórnych satelitów bowiem ma 157 protonów w jądrze i 157 neutronów , wokół jego elektronów krąży 8 witonów.

W sumie wokół 157-go pierwiastka  może równocześnie obracać się   432 witony , wówczas osiąga się strukturę metalu nadtwardą identycznie przypominającą  doskonałą strukturę podwójnego splotu naszego wzorca życia .. DNA

W 157 pierwiastku metalu ciężkiego ( którego skrót cyfrowy to 13.)jest depozyt zapisu  NASZEJ SPIRALI DNA... PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA CZŁOWIEKA  .. od momentu zapłodnienia .. połączenia jajeczka  kobiety  i plemnika  mężczyzny do stworzenia dziecka w momencie jego narodzin!

ATMOSFERA GAZOWA

Następnym   niesamowitym aspektem  informacji zdeponowanej  w budowie Ziemi jest jej ATMOSFERA GAZOWA  .. TO ONA POWODUJE  OBRÓT STAŁEGO I PŁYNNEGO JĄDRA ZIEMI.

JĄDRO ZIEMI stałe i płynne obraca się w tą sama stronę zgodnie z obrotem wskazówek zegara, natomiast  SKORUPA ZIEMI ... JEJ PŁASZCZ PO KTÓRYM CHODZIMY .. obraca się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara... w ten sposób powstaje efekt SILNIKA ASYNCHRONICZNEGO.

Ta sama zasada obowiązuje CZŁOWIEKA  gdy uzyskuje poziom energetyczny pozwalający mu  na stworzenie  swojego pojazdu energetycznego MER KA BA ( MER KA BA .. ma rożną budowę ( połączonych dwóch piramid, albo włożonych w siebie 8 kul)   zależnie  od poziomu energetycznego i używanej siatki strukturalnej danego wymiaru.

Dwa obracające się pola energetyczne oddziałujące na siebie, tworzą,   trzecie pole energetyczne.. pole elektromagnetyczne , to pole jest energią napędową poruszania się wszystkich ciał kosmicznych włącznie z CZŁOWIEKIEM.

W gorącej atmosferze wewnętrznej Ziemi powstaje plazma z niej wytwarzają się tzw. sznury plazmowe, one obracają się wykorzystując do tego energię jądra Ziemi i skorupy Ziemi, tworząc zamkniętą konstrukcję, która jest podstawą  istnienia pola magnetycznego wokół Ziemi... potwierdza to zasada elektryki i elektromagnetyzmu.

Pole elektromagnetyczne Ziemi jest polem ochronnym Ziemi ( polem siłowym ) , jej  tarczą ochronną przed promieniowaniem kosmicznym i słonecznym.
Identyczne ochronne pola siłowe tworzą wszystkie biologiczne organizmy na naszej planecie , posiadające taki sam wyjściowy  kod DNA , bez tej ochrony życie na Ziemi nie mogło by istnieć.

Niezmiernie zadziwiająca jest wiedza dawnych SUMERÓW protoplastów obecnych Żydów  z przed około 5,5 do 6 tys lat wstecz , zapisana na tabliczkach glinianych.
Otóż ich dawna wiedza o Kosmosie przewyższa naszą współczesną wiedzę... to co jest zapisane na tabliczkach , nasi naukowcy dopiero odkrywają na podstawie informacji przekazywanych przez eksplorujące Kosmos  nasze satelity.

Istniej ą dwie dziedziny fizyki... fizyka akademicka, doświadczalna poprzez kontrolowane zdarzenia , potwierdzane naukowo i metafizyka, która jest poza granicami akademickiej kontroli... ale stanowi  ona pewien aspekt wyjaśnień i uzupełnień fizyki akademickiej.


SIEĆ HARTMANA..  to inaczej sieć biologicznego życia na Ziemi, ona bardzo precyzyjnie określa szerokość geograficzną Ziemi, tworząc meta kod miejsca urodzenia.

META KOD MIEJSCA URODZENIAkażdego CZŁOWIEKA powstaje w oparciu o sieć Hartmana. Każdy CZŁOWIEK formuje swoją biologiczna istotę z połączenia żeńskich i męskich komórek w pierwsze 8 komórek swojej osobowości.
One po stworzeniu ciała materialnego gotowego do narodzin dziecka w momencie narodzin wpisują w siebie na zawsze energię miejsca narodzin.. inaczej meta kod miejsca narodzin.


Upływające życie Ziemi to również  utrata energii z rozpadu metali super ciężkich TEROIDÓW w jądrze Ziemi .. na szczęście zużyliśmy dopiero 52%  naszych zasobów energetycznych gwarantujących istnienie Ziemi.
Pozostałe 48% starczy nam jeszcze na wiele setek milionów lat życia.

GRAWITACJA ..to pole ciężkości, o nim decydują neutrony, czym większa ilość neutronów tym większa jest ciężkość czegoś.
Chmura wodorowa nie posiada właściwości grawitacji / ciężkości bo wodór ma tylko jeden proton i jeden elektron, nie ma neutronu, a to on powoduje grawitację.

***
 
SŁOŃCE poprzez wiatr słoneczny również uzupełnia uzupełnia energię naszej atmosfery przekazywanymi nam "złotymi kuleczkami" .

Ziemia utrzymuje swoje pole grawitacyjne do około 900 tys km. poza tą odległością dominuje pole grawitacyjne Słońca.

Około 51.tys km. ma obszar pole magnetyczne Ziemi , ono ma formę jabłka/ torusa  z dziurkami na obydwu biegunach , które łączą się ze sobą "sznurami plazmowymi" tworzonymi przez ruch energia plazmy Ziemi.
W tych punktach istnieją trochę inne zasady grawitacji Ziemi, odpowiednikiem torusa Ziemi w CZŁOWIEKU  jest jego główny punkt energetyczny.. zwany czakrą serca, lub wirem serca... on również tworzy torus o dwóch biegunach... północnym i południowym.

CZARNA MATERIA ... to mniej więcej średnica planety pomnożona 5 razy  ( ale również każdej biologicznej istoty),
ona jest pierwotną materią wyjściową  budowy każdego  biologicznego ciała materialnego, tworzącą obecne ciało materialne.

Czarna materia jest to materia naszej pierwszej przestrzeni materialnej , która poprzez zagęszczenie energii powstała z przestrzeni energetycznej.. nie materialnej w przestrzeni funkcji  czasu.Opracowanie na podstawie wykładu Dr. Aleksandra Woźnego ...

Kiara.

 « Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2018, 05:32:42 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chopin rowerowyplaczamkowy underword swiat-magiczny pesandfifa