Strony: [1]

UJAWNIENIE.....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
UJAWNIENIE.....
« : Kwiecień 09, 2019, 01:15:27 »

OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ....http://kosmiczneujawnienie.com/2019/03/28/4911/

Ostatnio pojawiają się bardzo interesujące teksty.. skupiam się nieco na nich.

Tym razem nie dodam oddzielnego komentarza komentarza.... proszę się nie pasjonować całym tekstem .. bo jest tu sporo powiedzmy delikatnie ... dziwactw.

Wstawię kilka fragmentów na które warto zwrócić uwagę bo są prawdziwymi informacjami.

"DW: Powiedziałeś przed chwilą, że jak sądzę, to Tier-Eir powiedział ci, że w miarę zbliżania się do błysku słonecznego, ludzie zaczną widzieć pewnego rodzaju duchy.

CG: Tak, twierdził, że kiedy energia osiągnie swój szczyt, ludzie na całym świecie zaczną opisywać historie o spotkaniach lub rozmowach z członkami rodziny, którzy zmarli, którzy odeszli."

TU JEST OPOWIEŚĆ O LINII CZASOWEJ.. ANOMALII W KTÓREJ STWORZONY BYŁ EGREGOR RELIGII, ONA STRACIWSZY ZASILANIE ENERGETYCZNE ZNIKNĘŁA.

POZOSTAŁY PO NIEJ SKŁADAJĄCE SIĘ .... DEMATERIALIZUJĄCE FRAGMENTY.
JESTEŚMY W NOWEJ LINII CZASOWEJ, KTÓRA MA JUŻ INNY WZORZEC ENERGETYCZNY.... OPARTY NA WOLNOŚCI MYŚLI.

WARTO UWAŻNIE PRZECZYTAĆ.......

***********

"CG: Po raz kolejny zauważyłem, że ona zachowywała się nieprawidłowo. Była trochę zestresowana i jakby zatroskana. Tak więc zachowywała się nienormalnie, zwykle jest wiesz, naprawdę spokojna, pogodna. Wydawało się, że jest czymś pochłonięta.

Zapytałem ją, czy linia czasu nadal odbiega od linii czasu, której są nadzorcami. Powiedziała: “Tak, tak, to rzeczywiście jest prawdą” i dodała jeszcze:

“Rzeczy rozwinęły się dość daleko w osi czasu” – w rozbieżności w stosunku do ich osi czasu.
( DO ICH OSI CZASU... CO NIE ZNACZY LUDZKIEJ OSI CZASU!! Kiara)

DW: Mówiąc wprost, to co powiedziałeś, to fakt, że ta negatywna linia czasowa może wiązać się z bardzo ciemną przyszłością dla ludzkości. Czy mógłbyś powtórzyć, co to było?

(KOLEJNY PRZEKRĘT.... JESTEŚMY W PASIE FOTONOWYM/ ŚWIATŁA O WYSOKIEJ WIBRACJI .... TO Z JAKIEJ RACJI MROCZNA PRZYSZŁOŚĆ DLA LUDZKOŚCI?? CHYBA MROCZNA DLA TYCH , KTÓRYCH ISTNIENIE KOŃCZY SIĘ RAZEM ZE ZMIANĄ LINII CZASU! Kiara)

CG: Cóż, była to bardzo mroczna przyszłość dla ludzkości tak, że Anshar byli tym zaniepokojeni, ponieważ gdyby ta linia czasowa była odległa, nie istnieliby już.

DW: Jeśli to nasza pozytywna linia czasowa …

CG: Słusznie, odbiegała od… osi czasu, którą od Anshar starali się manipulować.

DW: Tak więc jest zaniepokojona, sygnalizując, że martwi się, czy ta negatywna oś czasu może nadal występować.

CG: W porządku. Zapytałem: “Czy to jest zupełnie niespotykane?” Odpowiedziała: “
Nie, przeszliśmy przez to przy kilku okazjach podczas zmiany cykli”, co oznacza, że jej ludzie musieli podejmować drastyczne działania w trakcie cykli.
(ANOMALIE NOWEJ LINII CZASU POJAWIAŁY SIĘ JUŻ 3 KROTNIE NA KOŃCU KAŻDEJ CYWILIZACJI, ALE LUDZKOŚCI NIE UDAWAŁO SIĘ WEJŚĆ NA TĄ NOWĄ POZYTYWNĄ LINIĘ CZASU...NASTĘPOWAŁ WIĘC KATAKLIZM I POWTARZALIŚMY NOWĄ PONOWNIE W STRYCH KOORDYNATACH ENERGETYCZNYCH. TYM RAZEM JEST INACZEJ.. UDAŁO NAM SIĘ! Kiara)

Zapytałem o czym dokładnie mówi. Ona zaś zaczęła mnie prowadzić z powrotem do miejsca, w którym po raz pierwszy się pojawiłem, które rozgałęziało się w różne korytarze. Wyszła ze mną i natychmiast podążyła w prawo, przeszła przez inny korytarz. W końcu znaleźliśmy się w miejscu, z którego mogliśmy zobaczyć i gdzie znajduje się gigantyczne miasto, które wcześniej opisałem.

Tym razem wyszliśmy w innym miejscu. Wyskoczyliśmy z innej perspektywy. Jak tylko spojrzeliśmy na tę ogromną, ogromną jaskinię, od razu było oczywiste, że wszystko się zmieniło. Żadnego z budynków już tam nie było.

( I TO JEST TO.. ENERGETYCZNY EGREGOR/ FORMA ENERGETYCZNA OBECNEJ ANOMALII UTRZYMYWANEJ NA ZIEMI .. WYGASŁA Z POWODU BRAKU ZASILANIA ENERGETYCZNEGO! Kiara)

Słupy skalne, które wznosiły się pod sklepienie jaskini, w której wycięto wszystkie domy mieszkalne, te jeszcze tam były. Nie było jednak świateł. Zostały ślady, na których znajdowały się wszystkie budynki.

( TAK TO JEST KONIEC DEFINITYWNY OBECNEGO SYSTEMU... NA PLANIE ENERGETYCZNYM JUŻ NIC NIE MA, TERAZ JEST CZAS NA DEMATERIALIZACJĘ NA PLANIE FIZYCZNYM PEWNYCH RZECZY... JESTEŚMY JUŻ W ZMIENIONEJ LINII CZASOWEJ . Kiara)

DW: Naprawdę?

CG: Tak. I wtedy było to dziwne … to dziwne …

Wyglądało to tak, jakby przestrzeń czasowa składała się sama w sobie, zakrzywiała się w stożek. Końcówka stożka wydawała się machać w około.

Zapytałem ją, co to jest. Stwierdziła, że w czasach przeszłych, podczas cykli, Anshar umieścili swoich ludzi w tej bańce anomalii czasu, … i że ta bańka anomalii czasu jest dokładnie taka sama, jak bańka anomalii w pobliżu Jowisza i Saturna, gdzie Super Federacja ma te gigantyczne stacje, na których się spotykają.

(SĄ RÓWNIEŻ INNE PLANETY OKUPOWANE PRZEZ TĄ FEDERACJĘ / SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI .. ALE I TAM POTRZEBNA BYŁA ENERGIA, KTÓRA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA. Kiara)

DW: Czy uważasz, że mieszkania Anshar są zbudowane tak, aby były modułowe, że są to jak małe statki.

CG: Są.

DW: . …. mogą się poruszać?

CG: Tak.

DW: To jest.

CG: Tak. I to, co się stało, to że wszyscy oni lewitowali i weszli w horyzont zdarzeń tej anomalii do miejsca, w którym byliby chronieni energetycznie przed wszystkim, co się dzieje.

DW: Czy to obejmuje, że gdyby linia czasowa przesunęła się, że nadal mieliby rzeczywisty skrawek, w którym mogliby żyć?

(NIE MA MOŻLIWOŚCI ŻYCIA W KOSMOSIE DLA SYNTETYCZNEJ CYWILIZACJI JEŻELI NIE EKSPLOATUJE CUDZEJ ENERGII.. CO BYŁO MOŻLIWE JEDYNIE PRZY NIŻSZEJ WIBRACJI.. PRZY OBECNEJ W PASIE FOTONOWYM JUŻ NIE! Kiara)

CG: Dokładnie.

DW: Naprawdę?

CG: Mają swoją małą bańkę z rzeczywistością.

(ELITA SYNTETYCZNEJ RASY ZGROMADZIŁA SOBIE MAŁY ZAPAS ENERGII , ALE TO JEST NA BARDZO KRÓTKI CZAS.. .. TO ICH KAPSUŁA RATUNKOWA, KTÓRA NIE JEST JUŻ ZASILANA NICZYM. Kiara)

DW: Hm.

CG: I w rozmowie stwierdziła, że …

Dowiedziałem się trochę więcej o anomaliach, jak działają, co jest bardzo interesujące.
Jesteśmy podobno wewnątrz tej bariery ochronnej tutaj, w Układzie Słonecznym.
Powiedziała, że kiedy udawaliśmy się na te spotkania, wchodziliśmy w tę anomalię, ,do bańki czasoprzestrzeni, która została stworzona, że tak powiem, poza naszą rzeczywistością.

Były do niej wejścia, z innych galaktyk. Istoty z innych galaktyk również uczestniczyły w tych spotkaniach, ale trzeba było wlecieć tam dokładnie w ten sam sposób.
Trzeba dostać i wydostać się dokładnie w ten sam sposób.

DW: Hmm.

CG: Nie można sobie wejść jednym, a następnie wyjść innym i skończyć w naszej galaktyce.

DW: Hm.

CG: Większość jej mieszkańców – to całe miasto – jest teraz w tej anomalii.

DW: Cóż, rodzi to interesujące pytanie. Czy to znaczy, jeśli ci ludzie siedzą i telepatycznie komunikują się z nami, najwyraźniej jak aniołowie stróżowie i pomagają nam poznać właściwych ludzi, dają telepatyczne wskazówki, a rzeczy takie jak te, jeśli wszystko to by się urwało, nie podcięłyby dramatycznie naszego anielskiego wsparcia, które nam zapewnili?

( ANIELSKIE ISTOTY.... ISTOTY DUCHOWE NIE POTRZEBUJĄ ŻADNYCH BANIEK ANOMALII DO SWOJEGO ISTNIENIA.. ONI NIE ZAMYKAJĄ SIĘ W SZTUCZNIE STWORZONEJ PRZESTRZENI.. ALE CI , KTÓRZY ICH UDAWALI, A NIMI NIE BYLI .. TAK, BO TO NIE ONI NAS WSPIERALI, TYLKO OGRANICZALI CZERPIĄC OD NAS DLA SIEBIE ENERGIĘ. Kiara)

CG: Cóż, chciałem powiedzieć, że wszyscy ludzie, którzy mieszkali w tym mieście, byli teraz wewnątrz tej anomalii czasu, z powodu braku lepszego słowa.

Każdy, kto do ostatniej chwili był częścią zakonu religijnego, pozostaje poza tą bańką i cały swój czas, całą swoją energią skupia się na próbie wywarcia pozytywnego wpływu na ludność powierzchniową, aby pomóc w powrocie do swojej osi czasu.

( I TU JEST MERITUM TEMATU....... RELIGIJNI LUDZIE NA POWIERZCHNI ZIEMI , KTÓRZY DO ZAISTNIENIA KOŃCA TEJ ANOMALII BYLI Z NIĄ POŁĄCZENI I ZASILALI JEJ ISTNIENIE ENERGIĄ WYZNAWCÓW RELIGIJNYCH .. MAJĄ TERAZ ZA ZADANIE WYWRZEĆ POZYTYWNY WPŁYW NA INNYCH LUDZI , BY PONOWNIE WZNOWIĆ DOSTAWY ENERGII .. NASZEJ BIO ENERGII ŻYCIA.... ŻEBY TA KAPSUŁA Z UCIEKINIERAMI UTRZYMUJĄCYMI TAM SWOJE WZORCE ŻYCIA PRZETRWAŁA I ODNOWIŁA SIĘ PONOWNIE W DOTYCHCZASOWEJ WERSJI! O, NIE !!! DOSYĆ PODSTĘPNEGO OKRADANIA NAS Z ENERGII STOP! STOP! STOP! BASTA! Kiara )

DW: Czyżbyście więc mówili, że i tak tylko zakon religijny robił to przedtem?

CG: Nie.

DW: Och.

CG: Nie. Wielu z ich miast przyłączyło się do nich, tak, cały zakon brał udział. Anshar i niektóre ich podgrupy też.

DW: Czy uważasz, że być może obecność tych olbrzymich sfer w naszym Układzie Słonecznym mogłaby w jakiś sposób pomóc w zapewnieniu wsparcia duchowego, jeśli ludzie ci nie są już w stanie służyć nam w ten sposób?

CG: Kiedy dojdą do punktu, w którym nie mogą już naprawdę służyć, po prostu wejdą w tę anomalię czasu i wyruszą w drogę.

( TAK WYRUSZA W DROGĘ BEZ POWROTU.. WŁAŚCIWIE JUŻ W NIEJ SĄ .. BO NIE DA SIĘ COFNĄĆ ZACHODZĄCYCH ZMIAN I WYELIMINOWAĆ EWOLUCJI DUCHOWEJ NA ZIEMI.. TRZEBA SIĘ POGODZIĆ ŻE WSZYSTKIE OSZUSTWA JUŻ SIĘ WYCZERPAŁY.. METODY PODSTĘPÓW ZAWIODŁY.. LUDZKOŚĆ ODZYSKUJE WOLNOŚĆ... Kiara )

DW: No cóż, myślę o tym, co to oznacza dla nas, ponieważ ci ludzie są jak nasi aniołowie stróżowie.

Czy byłyby jeszcze inne obiekty, które pomogłyby nam w tym momencie?

( CZY SĄ INNI OPIEKUNOWIE LUDZKIEJ RASY, KTÓRZY POMAGAJĄ NAM W MOMENCIE EWOLUCJI.... OCZYWIŚCIE ,ŻE TAK .. JEST STWÓRCA WSZECHRZECZY I SĄ ISTOTY CZYSTO DUCHOWE.. INACZEJ KULE MACIERZY EMINĘCJE ZAŚWIATOWE TWORZĄCE ZIEMIĘ I ZYCIE NA NIEJ, ORAZ NASZE MATRYCE ENERGETYCZNE.. NASZE NIE WCIELONE ENERGIE. Kiara )

CG: Cóż, myślę, że powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że większość z tego jest w nas.

Wiesz, to jest. Większość tego zależy od nas. Nie możemy patrzeć na anielskie istoty, które mają nas zbawić lub nam pomóc.

Naprawdę musimy skoncentrować się na tym, by zmienić się sami."

TAK , TO JEST WŁAŚCIWA REFLEKSJA... WCIELONE OGNIE ŻYCIA.. OGNIE POCHODZĄCE Z NASZYCH MATRYC ŻYCIA SĄ W NAS.... MY I ONE .. TO JEDNO.
ONE NAS WSPIERAJĄ SWOJĄ MOCĄ I ŚWIADOMOŚCIĄ.. MY MAMY DOKONYWAĆ WYBORÓW , KTÓRE WZNOSZĄ EWOLUCJĘ .. A NIE ODDAWAĆ SWOJĄ ENERGIĘ TYM , KTÓRZY PODSTĘPNIE JĄ BLOKUJĄ. Kiara.

Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 11, 2019, 20:41:49 »

TYM RAZEM MAMY SEKRETNE SŁOWA I JESZCZE BARDZIEJ SEKRETNE ICH ZNACZENIA....

ALCHEMIA..... WIEDZA TAJEMNA... “Al Kemet” czyli “nauka Egiptu”.

"DW: Tradycja alchemiczna jest niezwykle interesująca. Samo słowo “alchemia” pochodzi najwyraźniej od “Al Kemet” czyli “nauka Egiptu”.
Wiele osób spekulowało, że koncepcja przemiany ołowiu w złoto i próby tego dokonania są w jakiś sposób analogią przemiany duszy – wniebowstąpienia.

Ciało fizyczne jest jak ołów, a ciało świetliste jak złoto.

CG: Nie widziałem bezpośrednio informacji o alchemii, a jeśli nawet tak, to nie zwracałem na to uwagi.
Ale im więcej uczę się o alchemii, tym bardziej rozumiem, jak ma się ona do procesu wniebowstąpienia.
"

(DOKŁADNIE TAK .. WIELKIM NIEPOROZUMIENIEM W ZROZUMIENIU "ZMIANY OŁOWIU W ZŁOTO" JEST TRAKTOWANIE TEGO PROCESU DOSŁOWNIE.

TAK NAPRAWDĘ CHODZI O PRZEMIANĘ DUCHOWĄ/ ALE ENERGETYCZNĄ NASZYCH CIAŁ FIZYCZNYCH , KTÓRE POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ENERGII FOTONOWEJ W KOMÓRKACH ZMIENIAJĄ SWOJE WŁAŚCIWOŚCI..
STAJĄ SIĘ ŚWIETLISTE .. EMANUJĄ Z SIEBIE ZŁOTE ŚWIATŁO...
WÓWCZAS NASZE CIAŁO FIZYCZNE NIE PODLEGA DOTYCHCZASOWYM PRAWOM FIZYKI... ZACHOWUJE SIĘ WBREW NIM... WCHODZIMY NA WYŻSZY WYMIAR FIZYCZNEGO ŻYCIA W WYŻSZY JEGO POZIOM.... DLATEGO NAZYWA SIĘ TO " W NIEBO WSTĄPIENIEM" Kiara)

"CG: Tak, rzeczywiście. Kiedy budowano reprodukcje obcych statków, opierając swoje modele na podstawie tego, który został nam przekazany przez Nazistów, dowiedziano się, że

****środkowa kolumna wewnątrz latającego spodka****
( ŚRODKOWA KOLUMNA W STATKU LATAJĄCYM JEST ODPOWIEDNIKIEM NASZEGO GŁÓWNEGO KANAŁU ENERGETYCZNEGO ... ZWANEGO "ZWOJEM WZNOSZĄCEJ SIĘ KUNDALINI".. NASZA PRZEBUDZONA I ZMIENIONA ENERGIA .. JEST WIBRACJĄ MONO ATOMOWEGO ZŁOTA. Kiara)

zawiera rtęć lub jakiś rodzaj metalu podobny do galu, który wirował w różnych kierunkach, w specjalnych tubach oraz, że podłączono do niego wysokie pole elektryczne."

( TAK RZECZYWIŚCIE W OKREŚLONYCH WARUNKACH WYSOKIEJ WIBRACJI METALE ZMIENIAJĄ SWOJE WŁAŚCIWOŚCI ( W TYM WYPADKU CHODZI O ROD I IRYD) STAJĄ SIĘ WYSOKO SPINOWE I TEN FAKT NADAJE IM ZUPEŁNIE INNYCH WŁAŚCIWOŚCI ENERGETYCZNYCH I FIZYCZNYCH... MOWA JEST TU O ZŁOCIE MONO ATOMOWYM , KTÓRE JEST EFEKTEM TYCH TRANSFORMACJI. Kiara.)

"DW: Naprawdę? Cóż, inny interesujący aspekt to fakt....

że kiedy wkraczamy do nauki o punktach wirowych na Ziemi – siatce energetycznej Ziemi,

( CZAKRAMY ZIEMI . Kiara)

tego typu rzeczy, to znam więcej niż jedną osobę posiadającą szczegółowe informacje o tej dziedzinie.

Powiedziała mi ona....

****że aby zapewnić prawidłowy przebieg transmutacji alchemicznej, trzeba znajdować się w jednym z tych specjalnych punktów węzłowych.*****

Fizyka powoduje, że jest w tym miejscu coś, co daje bardziej odpowiednie warunki do realizacji tego celu.

CG: Cóż, te punkty węzłowe są w zasadzie wejściami i wyjściami do portali.

Te węzły… Rozmawialiśmy o tym, Ziemia ma wokół siebie siatkę, a każdy z tych punktów węzłowych ma pewien związek z czymś, co być może jest kamieniem albo kryształem."

(TAK TO PRAWDA CENTRALNE WĘZŁY ENERGETYCZNE ZIEMI ..SĄ ODPOWIEDNIO ROZMIESZCZONYMI OCZKAMI NA JEJ SIATCE STRUKTURALNEJ ,RÓWNIEŻ PORTALAMI MIĘDZY WYMIAROWYMI..

TAKIMI STACJAMI KIERUNKOWYMI Z KTÓRYCH JEST KOMUNIKACJA NA SKRÓTY PRZEZ INNE BRAMY WĘZŁOWE PO NIEMALŻE CAŁYM KOSMOSIE.. ( TO TAKIE STACJE PRZEKIEROWANIA Z KTÓRYCH SĄ ROZJAZDY W RÓŻNYCH KIERUNKACH).. ONE MAJĄ NIEZWYKŁĄ MOC ENERGETYCZNĄ ....ALE.. ZALEŻY Z JAKIEJ CHCEMY SKORZYSTAĆ BO NA PÓŁKOLI PÓŁNOCNEJ ... NASZEJ SĄ WĘZŁY MAGNETYCZNE, A NA PÓŁKULI POŁUDNIOWEJ SĄ ICH ODPOWIEDNIKI ELEKTRYCZNE. ONE MAJĄ INNE KIERUNKI.

WĘZEŁ / CZAKRA MOCY MAGNETYCZNA OTWIERA W NAS NIESAMOWITĄ MOC TRANSFORMACJI .. KIERUNEK WIEDZY W GORĘ.

BYWANIE W "OKU CZAKRAMU" MOCY ZNAJDUJE SIĘ ON W CERGY/ FRANCJA ROZBUDZA W NAS NIESAMOWITĄ MOC, ŁĄCZY Z SERCEM GALAKTYKI I POWODUJE ZMIANY TOTALNE W NASZYM CIELE FIZYCZNYM.. KRYSTALIZUJĄC W NAS NASZE CZAKRY.

OCZYWIŚCIE TO DŁUGI PROCES ZMIAN .. I BARDZO DYSKOMFORTOWY MUSI TRWAĆ 14 LAT!
ALE PRZYNOSI NIESAMOWITE EFEKTY.

ODPOWIEDNIK TEJ CZAKRY .. JEJ TARCZA ELEKTRYCZNA JEST W LOS ANGELES.Kiara.)

"CG: . . I to powoduje elektryczne połączenie pomiędzy siecią kosmiczną, a węzłem na Ziemi w różnych punktach.

**** Przy wzięciu pod uwagę wirowego ruchu planety, oraz zależności od jej położenia w stosunku do Słońca.
Połączenie elektryczne powstanie na ścieżce o najmniejszej oporności. *****

( ŚCIEŻKĄ O NAJMNIEJSZEJ OPORNOŚCI JEST OCZYSZCZONE I ZHARMONIZOWANE NASZE CIAŁO FIZYCZNE W KTÓRYM ZACHODZI PROCES PRZEMIANY SUB KOMÓRKOWEJ RODU I IRYDU W MONO ATOMOWE ZŁOTO. Kiara)

Jeśli ktoś znajdzie się na ścieżce któregoś z czakramów jego ciało nie będzie stanowiło najmniejszego oporu, to właśnie tam przekroczy wymiar przez otworzony portal.

DW: Hmm. Można więc sobie wyobrazić, że starożytni ludzie mogliby ustalić takie szlaki komunikacyjne.Dzięki wiedzy o siatce i o pewnych ułożeniach planetarnych uaktywniających portale w odpowiednim czasie , mogli w określonych momentach korzystać z ich działania.

( PORTALE W MIEJSCACH CENTRALNYCH WIRÓW ZIEMI SĄ ZAWSZE AKTYWNE .. ALE NIE ZAWSZE JEDNAKOWO DZIAŁAJĄ.

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNE SĄ WÓWCZAS GDY TWORZĄ KRZYŻ KARDYNALNY ZE SWOJĄ PLANETĄ WZORCOWĄ..
BO KAŻDY W SWOIM WIRZE MA ZAPIS JEJ WIEDZY I OŚ POŁĄCZENIA Z NIĄ.

A ZATEM GDY USTAWIENIE KOSMICZNE WIR ZIEMI I PLANETA WZORCOWA TWORZY KRZYŻ KARDYNALNY .. INACZEJ POŁĄCZENIE POD IDEALNIE PROSTYM KATEM Z POWIERZCHNIĄ ZIEMI .. OTWIERA SIĘ TAKI PORTAL.

MOŻNA DZIĘKI NIEMU KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z KRAŃCOWYMI MIEJSCAMI ŁATWO I SZYBKO, ALE RÓWNIEŻ DOKONYWAĆ BARDZO SZYBKICH PODRÓŻY TAKIMI CIĄGAMI ENERGETYCZNYMI .. BO JEST WÓWCZAS COŚ TAKIEGO JAK WYRZUCENIE Z WIRU.. MAŁY OPÓR A DUŻA MOC WYRZUTU W GÓRĘ.

OCZYWIŚCIE STAROŻYTNI LUDZIE POSIADALI TĄ WIEDZĘ I UŻYWALI JEJ PRAKTYCZNIE... TERAZ JEST PRZED NAMI UKRYWANA.

W POLSCE MAMY DWA NAJWAŻNIEJSZE CZAKRAMY NA ZIEMI .. CZERWONY/ KRAKÓW I BIAŁY / WARSZAWA .
ONE TWORZĄ NAJSILNIEJSZY WIR BOGINI .. TO JEST NIESAMOWITA ENERGIA , ORAZ PROSTE I SZYBKIE CENTRA KOMUNIKACYJNE Z CAŁYM KOSMOSEM...

ROZUMIECIE TERAZ DLACZEGO TRWA TAKA ZACIEKŁA, ZAKULISOWA WALKA O NASZE ZIEMIE , O POLSKĘ ?

BO USTAWIENIE KOSMICZNE NASZYCH CENTRALNYCH CZAKRAMÓW ( SZCZEGÓLNIE KRAKÓW / WARSZAWA ) MA NA USTAWIENIE PRZEZ KRZYŻ KARDYNALNY ( DROGA NA SKRÓTY Z OLBRZYMIĄ MOCĄ ENERGETYCZNĄ WIRU).

U NAS W POLSCE JEST UNIKALNE , SKRÓTOWE POŁĄCZENIA Z INNYMI GALAKTYKAMI W KOSMOSIE I JEGO CENTRALNYM SŁOŃCEM!
TAKIEJ LOGISTYKI NIE MA ŻADNEJ RÓWNEJ NA ZIEMI I!!

DLATEGO ZA NASZYMI PLECAMI TOCZĄ SIĘ WALKI KILKU OPCJI O PRZEJĘCIE NASZYCH ZIEM!

Kiara)http://kosmiczneujawnienie.com/2019/04/04/__trashed/?fbclid=IwAR2E_ZiysA4M0VvH_37P4VLDcCvmp8Z9jRlQ4c29qsKq2JbhORSlKxxYfgs

Cd.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 11, 2019, 20:43:40 »

CD....

ZMIANY NA ZIEMI...

PRAWO JEDNOŚCI... CO TO JEST?

Jest to prawo świadomości zbiorowej... innymi słowy wszyscy są podporządkowani jednej świadomości, która zrządza i kształtuje wszystkich wedle swojej woli i mocy.

Ta osobowość decyduje za wszystkich , narzuca im sposób myślenia, życia, oraz granice rozwojowe.. nic nie dzieje się bez jej wiedzy i woli..
Wolna wola nie istnieje tam w znaczeniu wolności wyborów rozwojowych ... jedynie w granicach dozwolonych postępowań w zbiorze.

LUDZKOŚĆ... już dawno temu stała się ŚWIADOMOŚCIĄ INDYWIDUALNĄ.. SAMOŚWIADOMOŚCIĄ... EWOLUUJĄCĄ DO WYMIARU DOMINACJI ENERGII NAD MATERIĄ, W PRZESTRZENI ROZWOJU PRZEZ UCZUCIA.. UCZUCIA, A, NIE EMOCJE NIŻSZEGO RZĘDU.

PRAWO JEDNOŚCI JEST JEDYNYM NAJWAŻNIEJSZYM PRAWEM SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.
Kiara.

**********

"CG: …. w różnych okresach czasu. Więc ludzie byli tu sprowadzani na krótki okres czasu lub na stałe.

DW: Czy nie sądzisz, że to dość zdumiewające, że ta data jest tak zbliżona do tej, w której według wiedzy twoich ludzi z programu kosmicznego, pojawiła się Rasa Przed-Adamowa?

CG: Tak, to zdecydowanie interesująca korelacja. Nie jestem pewien, w jaki sposób Lemuryjczycy i Rasa Przed-Adamowa mogliby wchodzić w interakcje.

DW: No cóż, sformułowano kilka bezsprzecznych stwierdzeń w „Prawie Jedności”,

****że w tym czasie pojawiły się problemy, które doprowadziły do konieczności przeprowadzenia katastrofy.****

Nie mówią, jakie były to problemy, ale tak to tam ujęto.

*****

( MAMY TU NIEZMIERNIE ISTOTNĄ INFORMACJĘ!

KATASTROFY ZIEMSKIE NIE BYŁY NATURALNOŚCIĄ.... WYWOŁYWANO JE SZTUCZNIE GDY NIE RADZONO SOBIE Z PROBLEMAMI NA ZIEMI .
CZYLI Z ROZWOJEM DUCHOWYM LUDZI , ICH MOCĄ I WOLNOŚCIĄ DO KTÓREJ DĄŻYLI...
INNYMI SŁOWY Z MOMENTEM ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ EWOLUCJI GATUNKU LUDZKIEGO.. KTÓRY STANOWIŁ KRES ISTNIENIA CYWILIZACJI SYNTETYCZNEJ!!!!

WÓWCZAS TO DOKONYWANO PRZEBIEGUNOWANIA ZIEMI, ALBO OTWORZENIA JEJ WEWNĄTRZ PLANETARNEJ ENERGII, KTÓRA POWODOWAŁA NATYCHMIASTOWE ZAMROŻENIE DUŻYCH PRZESTRZENI.... ZLODOWACENIE!

W TAKI SPOSÓB KOŃCZYŁA SIĘ JEDNA CYWILIZACJA LUDZKA...
OD NIEMALŻE ZERA ROZPOCZYNAŁA KOLEJNA!

ALE NIE ZUPEŁNIE OD ZERA, BO CZĘŚĆ LUDZI ZAWSZE PRZEŻYWAŁA I POWSTAWAŁY ENKLAWY ZACHOWUJĄCE I KONTYNUUJĄCE ŻYCIE Z UŻYCIEM SWOJEJ DAWNEJ WIEDZY.
JEDNAK CZĘSTO TRUDNO IM BYŁO WPROWADZAĆ SWOJE TECHNOLOGIE, ZE WZGLĘDU NA GLOBALNE ZNISZCZENIA.

NATOMIAST RASA ADAMOWA..... TO KOLEJNY EKSPERYMENT GENETYCZNY TWORZENIA "LUDZI" Z WYDZIELONEGO DNA Z WYŁĄCZNIE MĘSKIEGO GENOTYPU.

O TYM FAKCIE JEST SZEROKI ZAPIS INFORMACJI Z CZASÓW WCZESNEGO SUMERU... GDZIEŚ OKOLU 450 TYS. LAT TEMU.
INFO. POCHODZI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH, DOSYĆ DOBRZE JEST PRZEKAZANE W KSIĄŻCE "ZAGINIONA KSIĘGA ENKI".

LUDZIE ZIEMI...CZYLI EKSPERYMENT Z E.DEN ..

EDEN ANAGRAM DNA ( GDZIE "E" ZAMIAST "A "JEST PRAWIDŁOWOŚCIĄ, BO "A" W DNA JEST PRZYNALEŻNE GENOTYPOWI ŻEŃSKIEMU/ OSOBOWOŚCI MAGNETYCZNEJ .
"E" JEST PRZYNALEŻNE ASPEKTOWI MĘSKIEMU, OSOBOWOŚCI ELEKTRYCZNEJ.

EDEN JEST SYMBOLEM LITEROWYM TEGO EKSPERYMENTU ,STWORZENIA SYNTETYCZNEJ LINII DNA OPARTEJ NA KRZEMIE... LUDZKA OPARTA JEST NA WĘGLU.

PONIEWAŻ DO TEJ PORY BYŁY TRZY WIELKIE KATAKLIZMY WYWOŁYWANE SZTUCZNIE W CELU ZABLOKOWANIA EWOLUCJI LUDZKOŚCI .. MAMY 3 RASY ADAMOWE,.
OBECNIE NASI NAUKOWCY TWORZĄ CZWARTĄ RASĘ SYNTETYCZNĄ...
SZTUCZNA INTELIGENCJA CHCE STAĆ SIĘ RASĄ NACZELNĄ NA ZIEMI.. WYELIMINOWAĆ Z NIEJ LUDZI W WIĘKSZOŚCI..
POZOSTAWIĆ TYLKO NIEZBĘDNĄ IM ILOŚĆ DO ZASILANIA ICH SYSTEMÓW ŻYCIA....
BO MY.. LUDZIE DUCHOWI JESTEŚMY DLA NICH CZYMŚ W RODZAJU PRĄDNIC... PRZETWARZAJĄCYCH ENERGIĘ ORGONU, .. WYSOKO ENERGETYCZNA, KTÓRĄ ONI NIE SĄ WSTANIE ŻYĆ.. NA NIŻSZEGO RZĘDU ENERGIĘ DOR.

I TO JEST CAŁY SEKRET WYWOŁYWANIA KATAKLIZMÓW I NISZCZENIA DO ZERA ISTNIEJĄCEJ CYWILIZACJI.

PONIEWAŻ STWÓRCA WSZECHRZECZY I PRA MATKA WSZYSTKICH ŻYĆ , ORAZ EMINENCJE ZAŚWIATOWE ZABRONILI WYWOŁYWANIA PONOWNIE GLOBALNYCH KATAKLIZMÓW.. A TEJ DECYZJI MUSZĄ SIĘ WSZYSCY PODPORZĄDKOWAĆ, NIE BĘDZIE ICH...

ZATEM WŁADCY IV CYWILIZACJI III WYMIARU POSTANOWILI WYNISZCZYĆ LUDZKOŚĆ INACZEJ..

GLOBALNĄ DEPOPULACJĘ STWORZONO INNYMI METODAMI..
ZACZĘTO OD ZNISZCZENIA ,ZATRUCIA NASZEGO ŚRODOWISKA, POPRZEZ UBEZPŁODNIENIE LUDZI DO ZATRUCIA NASZYCH CIAŁ FIZYCZNYCH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI TRUCIZNAMI..
ZARÓWNO FIZYCZNYMI.. JAK I ENERGETYCZNYMI.. WIBRACJE FALOWE, DŹWIĘKI, ZAPACHY .. BRAK ŚWIATŁA SŁONECZNEGO... INGERENCJA W DNA... FAŁSZYWE INFORMACJE, ORAZ ZDEGENEROWANE WZORCE ŻYCIA... UZALEŻNIENIA MENTALNE, MATERIALNE, CHEMICZNE.

TA WOJNA Z LUDZKOŚCIĄ TOCZY SIĘ JUŻ KILKADZIESIĄT LAT... POMIMO ŻE POZORNIE JEST POKÓJ NA ZIEMI .

NATOMIAST .. RASA PRZED ADAMOWA..

1. TO WYSIANE KOSMICZNE ZIARNO ŻYCIA, KTÓRE EWOLUOWAŁO PRZEZ MILIARDY LAT NA ZIEMI OD PIERWIASTKÓW I ELEMENTÓW PO PRYMITYWNEGO CZŁOWIEKA... JEDNAK BYŁ TO CZŁOWIEK DUCHOWY.

2. PRZYBYSZE Z INNYCH PLANET, INNYCH CYWILIZACJI , KTÓRE ZOSTAŁY ZNISZCZONE NATURALNIE I SZTUCZNIE POPRZEZ KOSMICZNE WOJNY.

Kiara.

****
DW: Jak myślisz, co mogło być powodem, dla którego ten kataklizm musiał nastąpić?

CG: Cóż, zostało mi wyjaśnione, że Ziemia przechodzi przez proces wniebowstąpienia poprzez wszystkie te różne zmiany i wydarzenia. Jesteśmy w zasadzie jak pchły na psie, pies przechodzi przez wniebowstąpienie, a my razem z nim.
"

( PRZYMUSOWY KATAKLIZM....NA WSKUTEK EWOLUCJI...OCZYWIŚCIE JEST TO WIERUTNE KŁAMSTWO...

W NIEBO WSTĄPIENIE.. JAK OPISAŁAM W POPRZEDNIM POŚCIE POLEGA NA PODNIESIENIU ENERGII W KOMORKACH MATERIALNEGO CIAŁA...
ROZŚWIETLENIU ICH.. CZYLI ZMIANIE JEGO PARAMETRÓW FIZYCZNYCH I DUCHOWYCH.. CO RÓWNA SIĘ UNOSZENIU SIĘ W GORĘ.. BO STAJEMY SIĘ LŻEJSI NASZE CIAŁA FIZYCZNE ZMIENIAJĄ PARAMETRY..

TEMU PROCESOWI PODLEGA ÓW PIES I PCHŁY NA NIM.... Uśmiech

CZY Z POWODU UNOSZENIA SIĘ SAMOLOTU Z NAMI I LOTU .. W NAS NASTĘPUJĄ KATAKLIZMY?

ALE.. JEŻELI PEWNE OPCJE NIE CHCĄ DOPUŚCIĆ DO W NIEBO WSTĄPIENIA.. WYWOŁUJĄ GLOBALNY KATAKLIZM .. ŻEBY ZNISZCZYĆ I ZATRZYMAĆ TEN PROCES.

JASNA SPRAWA,ŻE CI , KTÓRZY SĄ SPRAWCAMI KATAKLIZMÓW NIE PRZYZNAJĄ SIĘ DO NICH..
NIE POWIEDZĄ PRAWDY W JAKIM CELU BYŁY WYWOŁYWANE.

ZRESZTĄ NA POCZĄTKU TEGO TEKSTU JEST NIEZŁA INFORMACJA CZYM JEST W NIEBO WSTĄPIENIE... TO JEST ZMIANA SUBATOMOWA MATERII I UNOSZENIE SIĘ W PRZESTRZENI DO WYŻSZEGO POZIOMU WIBRACJI... DO WYŻSZEGO WYMIARU...JESZCZE RAZ UNOSZENIE SIĘ .

Kiara.

******
"Lemuria została zalana wodą, nie wydaje się, że zrobili coś, co mogłoby usprawiedliwiać tego typu kataklizm.
Powiedziano mi, że w każdym cyklu istnieją tego typu tragiczne wydarzenia.
Są one jakby narastającymi bólami, przez które przechodzi Ziemia. Nie jest to jednak tak, że Ziemia próbuje się z nas oczyścić.

DW: Rozumiem.

CG: To tylko przejście przez proces.
A ponieważ Ziemia przechodzi przez ten proces ponownie pod koniec tego wieku, wtedy będą się działy podobne rzeczy – trzęsienia ziemi czy tsunami.
Ale nie są one skierowane przeciwko ludziom, nie są próbą ich zniszczenia. "

********
TRZĘSIENIA ZIEMI I WYBUCHY WULKANÓW MAJĄ TROJAKI CHARAKTER...

1. JEST TO NATURALNY PROCES WIELKICH ZMIAN ENERGETYCZNYCH WEWNĄTRZ ZIEMI..
SĄ TAM OLBRZYMIE MASY MINERAŁÓW , I PIERWIASTKÓW O WYSOKIEJ I NISKIEJ TEMPERATURZE .. ENERGETYCZNE PROCESY ZACHODZĄCE W NICH WYWOŁUJĄ UJŚCIA SWOJEJ ENERGII PRZEZ NATURALNE OTWORY ZIEMI.. TAK BYŁO I BEDZIE.

2. ZMIANA SZTUCZNA OSI MAGNETYCZNEJ ZIEMI SPOWODOWAŁA SZTUCZNE PRZESUNIECIE JEJ LEY LINES I BLOKADY NATURALNYCH OTWORÓW ZIEMI, PRZEZ KTÓRE WYDOBYWAŁA SIĘ NA ZEWNĄTRZ ENERGIA Z ZACHODZĄCYCH TAM WIELKICH PROCESÓW.

TERAZ TA ENERGIA DŁUŻEJ SZUKA MOŻLIWOŚCI EWAKUACJI..
A, CO ZA TYM IDZIE GROMADZI I EWAKUUJE WIĘKSZĄ MOC O BARDZIEJ TRAGICZNYCH SKUTKACH EKSPLOZJI.

3.NIESTETY CZŁOWIEK STWORZYŁ TECHNOLOGIE, KTÓRYMI SAM JEST W STANIE WYWOŁYWAĆ TRZĘSIENIA ZIEMI,TSUNAMI , SPROWOKOWAĆ WYBUCHY WULKANÓW I HURAGANY.
SPORO TAKICH ZJAWISK JEST SKUTKIEM GEOINŻYNIERII.

Kiara.

*****
"CG: Racja. Niedawno rozmawiałem ze starszym z plemienia Zuni, dyskutowaliśmy o proroctwie Hopi i wtedy też przeszliśmy do tego połączenia tych kontynentów.

DW: Serio.

CG: Powiedział: „Nie, nie, nie przyszliśmy tu przez ląd. Przybyliśmy tu pod ziemią, przez kompleks jaskiń”.
******

TAK, TO PRAWDA LUDZIE Z PRZESZŁOŚĆ Z INNYCH CYWILIZACJI POTRAFILI UŻYWAĆ DO KOMUNIKACJI WEWNĄTRZ ZIEMI ENERGETYCZNYCH AUTOSTRAD LEY LINES!

ZNALI CZAS ICH AKTYWNOŚCI, WIEDZIELI GDZIE SĄ CZAKRAMY SKRZYŻOWANIA DRÓG ŚWIATŁOWODOWYCH I KORZYSTALI Z NICH...

JAK?

ANO ZUPEŁNIE NORMALNIE, BEZ PROBLEMU POTRAFILI PRZETRANSFORMOWAĆ SWOJE CIAŁO FIZYCZNE W CIAŁO ŚWIETLISTE .. I TELEPORTOWAĆ SIĘ DO WYBRANEGO MIEJSCA. .. NASTĘPNIE ROZWIJAĆ CIAŁO ENERGETYCZNE W CIAŁO FIZYCZNE...

W EGIPCIE W CZASACH XVIII DYNASTII JESZCZE UŻYWANO TEJ TECHNIKI.
TO JEST BŁYSKAWICZNA PODRÓŻ,BEZPIECZNA I BEZPROBLEMOWA.
PAMIĘĆ I TE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁCZEŚNI MAGOWIE.. ZABLOKOWALI LUDZIOM W ICH SZYSZYNKACH....

TERAZ WRACAMY DO NICH.

Wydaje nam się że jesteśmy tacy wspaniali.. a jesteśmy totalnie zdegenerowanym gatunkiem... w którym dominuje przemoc, chciwość, walka o władzę, i wszechobecny STRACH... KTÓRY STERUJE WSZYSTKIMI NASZYMI MYŚLAMI I ZACHOWANIAMI! .

Kiara.

*********
DW: Czyż nie jest to interesujące, że twierdzą, iż musiała nastąpić katastrofa i że jej początki sięgają 53 000 lat wstecz? Jest to tak blisko czasu, który ty i twoi ludzie obliczyliście jako okres rozbicia się tu Rasy Przed-Adamowej.

CG: W porządku. Rasa Przed-Adamowa miała kraksę i byli tu przez jakiś czas, kiedy doświadczyli jeszcze jednego kataklizmu, który musieli przeżyć i jakoś się z niego wygrzebać.

DW: Nasz informator w osobie Hoaglanda powiedział, że po dotarciu tu Rasy Przed-Adamowej rozwinęli oni bardzo zaawansowaną technologicznie cywilizację na pustyni Sahara i że jeśli dotrze się gdziekolwiek między 40 a 400 stóp (12 m – 122 m) pod powierzchnię pustyni, to są tam dosłownie tony pozostałości ich cywilizacji, włączając w to bardzo duże posągi.
"
*********

A, TO JEST PEREŁKA.... NIE 53. TYS LAT TEMU A 530 TYS LAT TEMU PO OSTATNIEJ DUŻEJ KOSMICZNEJ WOJNIE LĄDOWAŁY TU PEWNE BARDZO ROZWINIĘTE DUCHOWO CYWILIZACJE.... ZNAM DOSKONALE TĄ HISTORIĘ.

STATKI KOSMICZNE WŁĄCZNIE ZE STATKIEM MATKA NADAL SĄ W EGIPCIE POD PIASKAMI.. TO JEST PRAWDA.

NA ZIEMI PANOSZYŁA SIĘ JUŻ 2 CYWILIZACJA SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI ZE SKORUMPOWANYMI Z NIĄ LUDŹMI , KTÓRZY RÓWNIEŻ PRZYBYLI NA ZIEMIĘ Z KOSMOSU.

DOSZŁO DO OLBRZYMIEJ WALKI MIEDZY DWOMA OPCJAMI I WIELKIEGO ZNISZCZENIA CUDOWNYCH ZIEM EGIPTU.. (NIE PODAM DAT , I ŻADNEJ LOKALIZACJI, ALE OKOŁO 53 LAT TEMU DOKONAŁY SIĘ WYDARZENIA , KTÓRE POGRĄŻYŁY WIĘKSZOŚĆ EGIPTU POD PIASKAMI.. TO JEST PRAWDA.

JEGO ŚWIETNOŚĆ NAPRAWDĘ JEST GŁĘBOKO POD ZIEMIĄ... 12M. TO BYŁO BY BARDZO BLISKO.. JEST DOŻO GŁĘBIEJ.

JEDNAK ZDRADZĘ WAM PEWIEN SEKRET.. NIEBAWEM, MOŻE JUŻ BARDZO BLISKO..... CAŁA TA CYWILIZACJA ZOSTANIE ODSŁONIĘTA.... PIASEK PRZESUNIE SIĘ ... ZROBI TO WZRASTAJĄCE POLE MAGNETYCZNE ZIEMI.

Kiara.

*********
"CG: Chciałem powiedzieć, że z tego co Tier-Eir mi pokazał wynika, że kiedy Ziemia przechodzi przez przejście galaktycznego portalu, dochodzi do wybuchów superwulkanów. Wulkanizm rośnie. Trzęsienia ziemi są częstsze i potężniejsze. Burze stają się znacznie bardziej energetyczne. Tak więc jest to zgodnie z tym co mi powiedziano, jest to zdecydowanie zgodne z tym, co dzieje się podczas cykli.

DW: Więc moglibyśmy doświadczyć erupcji superwulkanu tak potężnej, że kataklizm ten mógłby spowodować zatonięcie lądu na Pacyfiku."
*****

TAK TO PRAWDA W MOMENCIE KONCENTRACJI ENERGII ELEKTROMAGNETYCZNEJ NA ZIEMI MOŻE DOJŚĆ DO WIELU ZMIAN NA JEJ POWIERZCHNI.. ZARÓWNO ZMIANY KONTYNENTÓW JAK I OCEANÓW SĄ MOŻLIWE ... MOGĄ POWSTAWAĆ NOWE PASMA GÓRSKIE.

ALE NA TEN CZAS MODYFIKACJI PLANU ZIEMI .. WSZYSCY ZARÓWNO LUDZIE JAK I ZWIERZĘTA SĄ ZABEZPIECZENI .. NIKOMU NIC SIĘ NIE STANIE.

NIE OPISZĘ TU SPOSOBU JAK TO SIĘ DZIEJE , ALE DZIAŁA DOSKONALE... ZATEM NIE MAMY ŻADNEGO POWODU DO STRACHU... WSZYSTKO JEST W GLOBALNYM PLANIE EWOLUCJI.

Owszem to jest moment rozdzielania się wymiarów.. jeden poprzedni zamyka się bezpowrotnie pewnego rodzaju membraną, ściągając do swojej przestrzeni WSZYSTKIE ISTOTY BIOLOGICZNE .... KTÓRYCH OSOBISTA WIBRACJA POŁĄCZONA JEST Z WZORCEM TEGO WYMIARU.

NATOMIAST WSZYSCY , KTÓRYCH WIBRACJA ŁĄCZY SIĘ Z WZORCEM WYŻSZEGO WYMIARU... NIEMALŻE SĄ WSYSANI W JEGO PRZESTRZEŃ.
TO SĄ NORMALNE I NATURALNE ZJAWISKA... TAK JAK POPIÓŁ OPADA NIŻEJ.. A PROCES SPALANIA UNOSI ISKRY WYŻEJ..

KTO WYPALI SWOJĄ ENERGIĘ DO POZIOMU MIJAJĄCEGO III WYMIARU I NIE ROZPALIŁ W SOBIE WYŻSZEJ ENERGII DLA ŻYCIA W IV WYMIARZE ..ZOSTANIE W DOTYCHCZASOWYM WYMIARZE.

OCZYWIŚCIE OTRZYMA PRAWO KOLEJNYCH ROZPALAŃ SWOJEGO OGNIA ŻYCIA W WYMIARZE W KTÓRYM BĘDZIE .. CZYLI KOLEJNYCH NARODZIN W NIM I OSIĄGNIĘCIA WŁAŚCIWEGO POZIOMU SWOJEGO ROZWOJU DO KOLEJNEGO MOMENTU PRZEJŚCIA..

JAK WYGLĄDA ŻYCIE W ROZDZIELONYCH PRZESTRZENIACH....

WŁAŚCIWIE CAŁY CZAS JESTEŚMY OBOK SIEBIE.. NASZE ŚWIATY PRZENIKAJĄ SIĘ.. ALE... WIBRACJA W NICH NASZEJ ENERGII JEST ZUPEŁNIE INNA , NIE WIDZIMY SIĘ, NIE SŁYSZYMY I NIE DOTYKAMY..... NIE ZABURZAMY SOBIE WZAJEMNIE SWOICH PRZESTRZENI.

ROZWIĄZUJE TEN PROBLEM CZĘSTOTLIWOŚĆ DRGAŃ NASZEJ ENERGII .. MAMY JUŻ INNĄ LŻEJSZĄ BUDOWĘ MATERII INNY, INNY ZAKRES FAL ODBIORU RZECZYWISTOŚCI , INNE WZORCE JEJ MATERIALIZACJI
ZUPEŁNIE INNY KOD ŻYCIA.
http://kosmiczneujawnienie.com/2019/04/04/__trashed/?fbclid=IwAR2E_ZiysA4M0VvH_37P4VLDcCvmp8Z9jRlQ4c29qsKq2JbhORSlKxxYfgs

Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2019, 14:43:09 »ASTRALNI SZPIEDZY..


Świat nie jest tylko materialny... ma swoją energetyczną wersję.. plan na którym jest wszystko zdeponowane.

Wszystkie możliwości paranormalne... są jak najbardziej normalne... to tylko kwestia umiejętności i możliwości energetycznych.... jako ŻE WSZYSTKO JEST ENERGIĄ...

Szpiedzy astralni, żołnierze astralni ... to wszystko istnieje te techniki poszły już dużo dalej

Kiara.*****


Astralni szpiedzy USA - niezwykły odtajniony projekt amerykańskiego wywiadu!

Źródło: pixabay

Większość z nas słyszała już nieraz o OBE, a niektórzy mogli nawet doświadczyć eksterioryzacji. Wielu badaczy zastanawia się czy stan OBE jest jedynie projekcją mózgu czy też prawdziwą wędrówką, w której dusza wędruje do miejsc niedozwolonych. Jednakże jak się okazuje, badacze ze Stanów Zjednoczonych usiłowali niegdyś zmilitaryzować ten stan, korzystając z techniki nazywanej projekcją astralną.

Zdolność do wywołania takiego stanu pozwoliłaby podróżować gdziekolwiek się chce, niezależnie od odległości i zabezpieczeń. Amerykańskie wojsko uważało więc, że dzięki tego typu astralnym podróżom można byłoby uzyskać taktyczną przewagę w wojnach. Jest wiele metod uzyskania tego stanu. Chyba najbardziej popularną z nich jest wizualizacja polegająca na wprowadzeniu się w głęboki trans poprzez techniki relaksacyjne.

Osoba najczęściej leżąc w wygodnej pozycji wchodzi w stan pomiędzy snem a jawą próbując siłą woli poruszyć swoim ciałem astralnym. Są różne szkoły, które mówią także o dużym wpływie położenia ciała według linii północ południe podczas tych eksperymentów. W Internecie można spotkać wiele stron poświęconych technikom opuszczania ciała.

Jednak zanim temat ten stał się domeną publiczną, badania nad tym zagadnieniem (przynajmniej oficjalnie) rozpoczęło na początku lat 80-tych. Ich rezultatem jest 29-stronicowym dokument CIA z 1983 roku, który został oficjalnie opublikowany pod koniec 2003 roku. Zadanie stworzenia takich astralnych szpiegów, zostało powierzone Komendantowi Wayn'owi McDonnellowi.  Jego celem miało być dostarczenie dowodów i przemyśleń na temat badań organizacji mających na celu poszerzenie ludzkiej osoby. W dokumentacji określono to jako projekt Center Lane.Operacja, została rozpoczęta, ponieważ amerykańskie wojsko uznało, że badania wykonywane przez studio Instytutu Monroe są warte czasu i pieniędzy armii. W związku z tym, oficerowie zostali poddani badaniu, które wykorzystało techniki hipnozy, aby pomóc mężczyznom w dotarciu do płaszczyzny astralnej. W trakcie testów wybrano 251 oficerów wywiadu wojskowego. Wśród nich jedynie niewielka grupa 35 osób została poddana eksperymentom związanym z wywoływaniem projekcji astralnej, ponieważ rzekomo wykazywali oni cechy potrzebne do ich powodzenia.

Testy miały umożliwić oficerom zwiększenie ich zmysłów, uleczenie wszelkich ran, a nawet rozwiązanie rozmaitych problemów na całym świecie. Wszystko to za pomocą wzmożenia siły ich umysłów. W trakcie testów pojawiło się kilka interesujących świadectw żołnierzy. Jeden z nich miał cofnąć się w czasie i zobaczyć Marsa przed milionem lat temu. Zgonie z dokumentami, pozwoliło mu to zobaczyć daleko wstecz historii a nawet dostrzec funkcjonującą na Marsie obcą cywilizację. Niestety były to jedynie poszczególne przypadki, a ostatecznie nie znaleziono żadnej konkretnej metody na wywołanie projekcji astralnej. Nawet wymienione w dokumentacji "drobne sukcesy", trudno uznać to badanie za coś innego niż zmarnowany wysiłek. Zarówno wówczas jak i obecnie projekcje astralne pozostają poza zasięgiem przeciętnych ludzi.

Możliwe, że problem polega w próbie naukowego zrozumienia tego fenomenu. Buddyzm, Hinduizm, Bahaizm i Szamanizm traktują OBE jako rodzaj zaawansowania duchowego jednostki. W tych religiach można powiedzieć, że jest czymś naturalnym odbywanie podróży poza ciałem z różnych powodów. W Szamanizmie nawet jest to podstawą wierzeń. Jedynie religia Chrześcijańska traktuje to zjawisko jako rodzaj okultyzmu - czegoś wręcz zakazanego. Czy zachodzą tu jakiekolwiek przesłanki do takiego postawienia sprawy? Przecież prawie wszystkie religie dowodzą istnienia ducha, czyli niematerialnej duszy.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że przestrzeń astralna opisywana przez osoby doświadczające zjawiska OOBE, jest przedstawiana niejednoznacznie. Podczas wejścia do tego niewidzialnego świata, niejednokrotnie pojawiają się byty, które wręcz asekurują ludzi i starają się ich ochronić. A tymczasem zgodnie z innymi relacjami zdarzają się również sytuacji, gdy od razu po wejściu jest się atakowanym przez agresywne złe istoty. Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, jakie byty zasiedlają tą przestrzeń. Można to porównać do naszego świata materialnego gdzie występuje cała gama zachowań i intencji wobec drugiego człowieka. Czym zatem mogłaby być ta przestrzeń, którą możemy teoretycznie odwiedzać?

Pierwszym i logicznym wnioskiem jest to, że nie jest to naturalne środowisko człowieka, który jako dusza (umysł) i ciało stanowi w chwili narodzin jedną całość. Przestrzeń tą zasiedlają duchy, byty, trudno nawet określić, z jaką formą mamy do czynienia. Czy nie jest to czasem miejsce walki o naszą duszę? Tego typu bardziej metafizyczne podejście do kwestii świata astralnego, przedstawiające go jako pole bitwy gdzie ścierają się siły zła z dobrem, może tłumaczyć dlaczego podróże do tego świata są niedostępne dla zwykłego człowieka.

Możliwe, że wkraczając w stan OOBE wkraczamy na tereny działania istot znanych z rozmaitych legend, zarówno tych dobrych jak i złych. Z jednej strony mamy tam Demony, które są łase na naszą energię, na zwiedzenie nas półprawdami a z drugiej Anioły, które pilnują przybytku Boga. W związku z czym, biorąc pod uwagę tego typu tezy, nie powinnyśmy zastanawiać się nad tym JAK osiągnąć stan projekcji astralnej. Zamiast tego, każdy zainteresowany tym zagadnieniem powinien zastanowić się nad tym czy wkraczanie na ten teren jest aby na pewno bezpieczne?


https://innemedium.pl/wiadomosc/astralni-szpiedzy-usa-niezwykly-odtajniony-projekt-amerykanskiego-wywiadu?fbclid=IwAR2L6W2BzrtGlkQq3jYMtciJMsYazg7phS9v1LOdzSPXNWa-09Ira18gS5M
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2019, 14:45:50 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 15, 2019, 14:47:51 »Hakowanie komputerów przy pomocy myśliW oficjalnym czasopiśmie rosyjskiego Ministerstwa Obrony pojawił się artykuł, w którym poinformowano o istnieniu w Rosji technik bojowej parapsychologii, przy pomocy których można przeniknąć do myśli wroga i włamać się do programów komputerowych.

Pułkownik rezerwy Nikołaj Poroskow w artykule „Superżołnierz wojen przyszłości”, który pojawił się w lutowym numerze czasopisma, pisał o metodach parapsychologii w rosyjskiej armii. Poroskow twierdzi, że rosyjskie siły specjalne wykorzystywały je w Czeczenii.

“Dowództwo chciało wiedzieć, w jaki sposób można „zabrać” informacje: poznać plany wroga, zestaw sił i środków. (…) Osoba, która opanowała technikę metakontaktu może np. prowadzić niewerbalne przesłuchanie. „Na wylot” widzi przebywającego w niewoli wrogiego żołnierza – jakim jest człowiekiem, jakie są jego mocne i słabe strony, czy można go zwerbować. (…). Żołnierze sił specjalnych, najwyżsi urzędnicy państwowi lub kierownictwo struktur przemysłowych i bankowych uczeni są technik przeciwstawiania się takim przesłuchaniom, jeśli trafią do niewoli w celu zachowania tajemnicy państwowej lub handlowej” – czytamy w artykule. Pułkownik zapewnia, że techniki te pomagają żołnierzom w opanowywaniu języków obcych, wykrywaniu pułapek, magazynów i ukryć wroga. Jak podkreśla, rosyjscy specjaliści nauczyli się telepatii, pracując z delfinami.

“W myślach wydawali zwierzętom polecenia, które one wykonywały. Podobnie robił słynny treser Durow. Tę technikę można też stosować wobec ludzi. Co więcej, można również wpływać na sprzęt. Siłą myśli można na przykład mylić programy komputerowe, palić kryształy w generatorach, podsłuchiwać rozmowy lub zakłócać przekazy radiowe i telewizyjne, komunikację. Sukcesem zakończyły się eksperymenty związane z czytaniem dokumentów znajdujących się w sejfie, nawet jeśli były w obcym języku, w którym nie mówił „czytający”; identyfikacja osób należących do sieci terrorystycznej; identyfikacja potencjalnych kandydatów do grup terrorystycznych” – wylicza autor.

Artykuł wywołał poruszenie wśród czytelników, ekspertów ds. wojskowości i naukowców. Czy istnieje naukowe uzasadnienie tych technik? Kierownik działu analitycznego czasopisma „Żołnierze Rosji” Anatolij Matwijczuk twierdzi, że bojowa parapsychologia „nie jest wymysłem”, informuje RBK. “Bojowa parapsychologia naprawdę może istnieć, bardzo się rozwijała w latach 1960-1980, próbując odkryć fenomenalne cechy człowieka. Ówczesne osiągnięcia zachowały się i podejmowane są próby ich aktywizacji. Techniki te były testowane w ogniskach konfliktu, w Afganistanie i Wietnamie” – powiedział Matwijczuk.

Innego zdania jest przewodniczący komisji ds. walki z pseudonauką przy Prezydium Rosyjskiej Akademii Nauk Jewgienij Aleksandrow. “Takie prace [opisujące bojową parapsychologię] faktycznie były i rozwijano je, ale zostały objęte klauzulą tajności. Aktualnie wychodzą na światło dzienne. Ale, podobnie jak w wielu krajach na świecie, takie badania zostały uznane za pseudonaukę. Parapsychologia nie istnieje. Wszelkie dyskusje na temat przekazywania myśli na odległość nie mają podstaw naukowych, nie zarejestrowano ani jednego przypadku. Nie jest to możliwe. To sposób wyciągnięcia środków z budżetu państwowego. W Rosji położono temu kres na początku lat 2000, gdy rozwiązano jednostkę wojskową nr 10003, która zajmowała się m.in. analizowaniem takich pseudonaukowych zjawisk do celów wojskowych” – powiedział Aleksandrow.

Ilustracja: kalhh (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com


https://wolnemedia.net/hakowanie-komputerow-przy-pomocy-mysli/?fbclid=IwAR1UiEVXU0O1Pwjhyahw0wlB_rdRBteMKUzxHoVf23Gwv1tM1MtbKJ_N0-o
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2019, 14:50:15 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 15, 2019, 14:51:47 »
Oj można jeszcze dużżżoooo więcej...

...."“W myślach wydawali zwierzętom polecenia, które one wykonywały. Podobnie robił słynny treser Durow.

Tę technikę można też stosować wobec ludzi.

Co więcej, można również wpływać na sprzęt.

Siłą myśli można na przykład mylić programy komputerowe, palić kryształy w generatorach, podsłuchiwać rozmowy lub zakłócać przekazy radiowe i telewizyjne, komunikację... "

*****

Może nie dokładnie tak jak tu jest opisane... ale można dużo zrobić na planie energetycznym , a skutki będą widoczne na planie fizycznym.

Kiara.

Parapsychologia na służbie KGB15 grudnia 1989 roku w Sztabie Generalnym Sił Zbrojnych ZSRR utworzono tajne Ekspercko-Analityczne Biuro ds. Niezwykłych Zdolności Ludzkich i Specjalnych Rodzajów Broni, zaszyfrowane jako “jednostka wojskowa nr 10003”. Sputnik porozmawiał z szefem tajnej administracji, doktorem nauk technicznych i filozoficznych, generałem-porucznikiem Aleksiejem Sawinem.

– Jednostka wojskowa 10003 powstała w grudniu 1989 roku. Proszę wyjaśnić, jakie były jej cele? W końcu to był czas, kiedy nic nie było jasnym…

– Wywiad KGB był dobrze poinformowany o pracy w sferze psychiki, którą przeprowadzano za granicą, szczególnie wśród Amerykanów. KGB zaapelowało do Ministerstwa Obrony, głównie do szefa Sztabu Generalnego, żeby przyjrzeć się dokładnie temu zjawisku. Szef sztabu generalnego zlecił utworzenie Komisji, w której się znalazłem. Ta komisja przyciągnęła naukowców, lekarzy i, oczywiście, tych ludzi, którzy posiadali niezwykłe umiejętności i przygotowała dla nich poważny test.

– Następnie przydzielono im różne zadania: na przykład znaleźć wrogie okręty podwodne, albo określić ich położenie z dużą dokładnością?

– Oczywiście. Wiele zadań. Dokonać opisu osób, to znaczy podać wyczerpujący opis osoby na podstawie jej wzrostu, charakteru pisma, oglądanej fotografii. Poza tym, ustalić, gdzie znajdują się obiekty przeciwnika, obszary patroli okrętów podwodnych, podać zawartość dokumentów nie czytając ich, albo dokumentów napisanych w nieznanym języku, znaleźć ukryte przedmioty, porwanych ludzi, i tak dalej. Mieliśmy listę około 20 parametrów.

– Za pomocą czego to osiągano?

– Jest to wrodzone uczucie, taka rozwinięta intuicja. Potem, już przy pomocy naszej nauki, bardziej szczegółowo zorientowaliśmy się w tej sprawie i w rezultacie zrezygnowaliśmy z osób o szczególnych zdolnościach, z tzw. ekstrasensów. Bardzo nam pomogli (kierowniczka Instytutu Mózgu Człowieka RAN) Natalia Pietrowna Bechtierewa i nasz moskiewski Instytut Normalnej Fizjologii. Chodzi o to, że już na początku XX wieku nauka udowodniła, że dzięki intensywnym treningom z każdego można zrobić geniusza, z każdego, jeśli jest zdrowy psychicznie, oczywiście, w dowolnym wieku. Ta wiedza pozwoliła nam stworzyć szkołę. Nie potrzebowaliśmy żadnych ekstrasensów, mogliśmy wziąć dowolną osobę — zwiadowcę, oficera sztabowego, kontrwywiadowcę i nauczyć ich tych metod aktywowania działalności mózgu.

– Jakie konkretne rezultaty przyniosła ta praca?

– Pomagaliśmy KGB. Pomogliśmy znaleźć mieszkania szpiegów w Moskwie, pomogliśmy znaleźć trasy przerzutu broni, amunicji i narkotyków z Zachodu. Takie operacje przeprowadzaliśmy wspólnie. I regularnie. Zwłaszcza w 1993 roku, kiedy sytuacja w kraju była bardzo napięta. Bardzo dobrze współpracowaliśmy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i agentami kontrwywiadowczymi.

– Proszę opowiedzieć o planowanym lądowaniu kosmitów w Uzbekistanie. Wygląda na to, że to był rok 1991…

– Jeden z ekstrasensów napisał do Gorbaczowa o planowanym lądowaniu kosmitów i z jakiegoś powodu asystenci nie przypilnowali i notatka trafiła do Gorbaczowa na biurko. On napisał do ministra obrony Jazowa. Jazow napisał do szefa sztabu generalnego Moisiejewa. Moisiejew napisał: “Przyjąć!” A dowódca sił powietrznych Tretiak polecił mi wziąć udział w tym wydarzeniu. Znaleźliśmy tego człowieka, który napisał do Gorbaczowa pismo, to była bardzo interesująca, bardzo oczytana, inteligentna taka osoba w podeszłym już wieku i razem z nim polecieliśmy potem do Taszkientu. Wskazał miejsce na mapie, do którego powinniśmy się przenieść dalej. Wzięliśmy helikopter, przylecieliśmy tam, no cóż, żaden z kosmitów się nie pojawił. I jeden z ludzi zaczął mówić, że to wszystko to jest kłamstwem, że niepotrzebna jest cała ta mistyka i tak dalej. Wtedy ów ekstrasens doprowadził tego człowieka do hipnozy, a tamten zaczął mówić. I wrażenie było takie, że ten facet naprawdę siedzi w spodku z kosmitami, takie dobre były odpowiedzi, kompetentne pod względem naukowym, i styl wypowiedzi był inny! Odniosłem wrażenie, że ten facet rozmawia z kimś dokładnie i przekazujemy treść tej rozmowy. Potem wróciliśmy do Moskwy, a ja powiedziałem szefowi sztabu, że kontaktu z kosmitami nie było.

– A kres temu wszystkiemu postawił Serdiukow, który rozwiązał waszą strukturę?

– Nie, zostaliśmy rozwiązani jeszcze przed Sierdiukowem. Ale głównym zadaniem było stworzenie metodologii edukowania ludzi. I my ją stworzyliśmy. Przygotowaliśmy to. Wypełniliśmy naszą pracę.

– Jak wygląda proces uczenia się ujawniania tych zdolności?

– Mieliśmy kilka podstawowych kursów. Jeden dla mundurowych, trwający kilka miesięcy. Mamy nawet jednodniowy kurs, trwający 5 lub 6 godzin. A sam system jest taki: najpierw sprawność mózgu, obowiązkowy trening mózgu, to znaczy, że konieczne jest jednoczesne działanie prawej i lewej półkuli. A potem kolejny krok, półtorej godziny później, powiedzmy, że zaczynają rozmawiać z podświadomością, uczą się otwierać tę podświadomość. Jest ona nam dana przez Boga, ale nie rozmawiamy z nią. Musimy nauczyć się z nią rozmawiać!

Z gen. por. Aleksiejem Sawinem rozmawiał Sputnik
Zdjęcie: Valeriy Shustov (Sputnik)
Źródło: pl.SputnikNews.com


https://wolnemedia.net/parapsychologia-na-sluzbie-kgb/?fbclid=IwAR2aE2zKknTtyaQ878qpV6uoDaSdOxY3gqL43RmBXr7C9leGdaTvpfeVMl0
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2019, 14:55:00 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 15, 2019, 14:56:52 »

PODRÓŻE ASTRALNE POZA CIAŁEM.

"DW: A jaki byłby przykład zastosowania takich projekcji astralnych?

CG: To bardzo podobne do widzenia zdalnego, chodzi o zbieranie wywiadu i informacji w odległym miejscu, do którego nie sposób się dostać.

DW: Cóż, wydaje się, że jest to bardzo stara technika, prawda? To znaczy, że tajemne szkoły wiedziały już to od dawna.

CG: Prawda, to mocno stłumiona zdolność, którą posiadają wszyscy ludzie."
*****
"CG: Słyszałem o tym wcześniej, że twój umysł – twoje astralne ciało – jest w stanie interpretować inne języki na język, którym się posługujesz.

DW: Tak więc zachodzi coś w rodzaju naturalniej funkcji tłumaczenia.

CG: Nie zawsze, tylko niektórzy ludzie mają takie wrodzone zdolności. Nie można sobie od tak astralnie oglądać tych niejawnych baz.

Są one chronione przez ludzi, którzy mają umiejętność zdalnego oddziaływania, a dodatkowo zabezpiecza się to odpowiednią technologią. Słyszałem, jak nazywano ich “tymi, którzy rozpraszają”.

Rozpraszają myśli. Różne istoty oczywiście są w stanie chronić swoje obiekty przed projekcjami astralnymi. Osoby wychodzące z ciał mogą próbować dostać się do nich, wtedy nagle zwykle widzą jakąś ciemną istotę, która ich ściga utrudniając eksplorację. Tak zapewniają sobie bezpieczeństwo przed astralnym wtargnięciem.
"
******

"

" DW: ***Zaufany**** informator Pete’a Peterson’a, Uśmiech Uśmiech pochodzący z rosyjskiego programu kosmicznego, powiedział mi, że....."

****
" Co więcej, odkryli, że gwiazdy produkują wodę.

DW: Racja.

CG:…. Stąd pochodzi duża część wody.

Słońce wytwarza również falę harmoniczną, która pozwala na powstanie życia."

****

" CG: Cóż, pomiędzy naszym Układem Słonecznym a innymi systemami słonecznymi już teraz toczy się wiele handlu, ale jest on kontrolowany przez bardzo bojową i faszystowską grupę........

CG: No cóż, z pewnością jakieś cywilizacje są o wiele bardziej zaawansowane technicznie.
Nie mamy nic co tak naprawdę będzie coś dla nich warte, poza ****** biologicznymi lub genetycznymi zasobami, którymi chcielibyśmy handlować****** z naszej planety.

Wielu z nich to właśnie interesuje."
*****

Poza kilkoma prawdziwymi informacjami.. w tych relacjach jest dużo bajkolandii dla naiwnych.

https://wolnemedia.net/hakowanie-komputerow-przy-pomocy-m…/…

Kiara.http://kosmiczneujawnienie.com/…/ku-podroze-astralne-oraz-…/
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 15, 2019, 15:00:50 »

CO ... WYSZKOLENI ŻOŁNIERZE SŁUŻB MOGĄ ROBIĆ NA PLANIE ASTRALNYM/ ENERGETYCZNYM ZE SKUTKIEM FIZYCZNYM....

"“W myślach wydawali zwierzętom polecenia, które one wykonywały. Podobnie robił słynny treser Durow.

Tę technikę można też stosować wobec ludzi.

Co więcej, można również wpływać na sprzęt.

Siłą myśli można na przykład mylić programy komputerowe, palić kryształy w generatorach, podsłuchiwać rozmowy lub zakłócać przekazy radiowe i telewizyjne, komunikację... "

Kiara.

Joachim Kopiec żeby tak świat jeszcze wiedział co można myślą robić, to zdziwił by się bardzo.Malgorzata Kiara naprawdę można WSZYSTKO.. TYLKO TRZEBA MIEĆ WIEDZĘ, MOC I PRAWO DO TAKICH DZIAŁAŃ.... A , PRAWO KAŻDE JEST ZALEŻNE OD DECYZJI STWÓRCY WSZECHRZECZY...

Nie od JEGO widzimisię.. ale od oceny wibracji danej ENERGII WCIELONEJ. CZYLI CZŁOWIEKA.

Ktoś , kto ma moc... ,a nie ma prawości i etyki na najwyższym poziomie nie otrzyma np. prawa dematerializacji... ,

Ktoś , kto ma wiedzę, a nie ma harmonii wewnętrznej i najwyższego poziomu uczuć.. nie otrzyma prawa stwarzania.... itd.


MOC CZŁOWIEKA....

Malgorzata Kiara Wszyscy LUDZIE mają zdeponowana w sobie olbrzymią moc... ale nie wszyscy otworzyli sobie do niej dostęp. To pranie mózgów i blokowanie szyszynki zrobiło swoje.. religie dopełniły goryczy w tej czarze! Bowiem tym , którzy uważają się za nad ludzi .. ZALEŻY na silnych ale nieświadomych swojej mocy niewolnikach... których można używać jak marionetki.

Stwórca.... WSZYSTKIE ISTOTY DUCHOWE... KONTAKTUJĄ SIĘ Z NAMI WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ SYMBOLI.... CZŁOWIEK ODCZYTUJE JE NA SWOIM POZIOMIE ŚWIADOMOŚCI!

A ,ZATEM TEN SAM ARCHETYP MOŻE BYĆ NIE IDENTYCZNIE ODCZYTYWANY NA RÓŻNYCH POZIOMACH ŚWIADOMOŚCI.. JEST TO ABSOLUTNIE NATURALNE.

Egoistyczne, władcze grupy, które odczytały go jako pierwsze.. uznały siebie za JEDYNYCH UPRAWNIONYCH DO POSŁUGIWANIA SIĘ TĄ WIEDZĄ!

WŁADZA.. TO JEDNA Z NAJCIĘŻSZYCH CHORÓB MENTALNYCH!

CO, DOSKONALE WIDAĆ PO OBECNYCH WŁADCACH RÓŻNEJ MAŚCI ROBIĄCYCH WSZYSTKO BY SPRAWOWAĆ JĄ PRZEZ KILKA KADENCJI!

A, zatem dawno temu ci ludzie oddzieli dostęp do wiedzy innym ... zmanipulowali ich strachem i fałszywymi informacjami.. tworząc w ten sposób mentalnych niewolników.. którymi kieruje się poprzez system kar i nagród.. połączony z poziomem LUDZKIEGO ŻYCIA!

NIE MNIEJ JEDNAK .. OSZUSTWO, MANIPULACJA, ZASTRASZANIE ... TO ICH PRIORYTETOWE ARGUMENTY.

JAK... LUDZIE MAJĄ UWIERZYĆ W RZECZY, O KTÓRYCH ISTNIENIU NIE MAJĄ ŻADNEGO POJĘCIA?

Energia tworzenia idzie za myślą.. a, jak myśl nie idzie nigdzie.... leży plackiem w jakimś sanktuarium .. wierząc ,że jest "pyłem marnym" .. który ma jedno życie .. umiera i znika bezpowrotnie?

A, co z a tym idzie skoro ma trudny los.. a, ktoś inny bogactwo , seks i dostęp do wiedzy..... TO CO MOŻE ZROBIĆ... NIC?Coś

Oto chodzi tym "nad ludziom" o utrzymywanie całych społeczeństw w niewiedzy, braku świadomości KIM JESTEŚMY... I WYKORZYSTYWANIU PODSTĘPNYM NASZEJ ENERGI!!

BO JEDYNĄ PRAWDZIWĄ I NIEPODWAŻALNĄ WARTOŚĆ MA ENERGIA ŻYCIA CZŁOWIEKA... I NIC WIĘCEJ!

ŻADNE ZŁOTA, BRYLANTY, DOLARY I INNE PRECJOZA NIE MAJĄ ŻADNEJ WARTOŚCI GDY CZŁOWIEK IM JEJ NIE NADA SWOJĄ WOLĄ!

ONE NIC NIE ZNACZĄ ... SĄ TYLKO ENERGIĄ.... JEŻELI CZŁOWIEK SWOJĄ MYŚLĄ I RĘKOMA NIE NADA IM KSZTAŁTÓW.. NIE DOKONA OBRÓBKI...

CO Z TEGO ŻE KTOŚ MOŻE POSIADAĆ GÓRĘ ZŁOTA.... GDY NIE MA JEDZENIA I PICIA.... TA GÓRA ZŁOTA JEST NICZYM... PODWÓJNIE NICZYM GDY TEN CO MA JEDZENIE I PICIE NIE UZNA JEJ ZA WARTOŚĆ I ZA TE WALORY NIE DA TEGO CO MA.

Co jest naszym największym LUDZKIM skarbem..... ENERGIA ŻYCIA.. JEJ NAJWYŻSZY WYMIAR ... ORGON.../MANA ..MOC , MĄDROŚĆ I MIŁOŚĆ.... TO ŚWIĘTA TRÓJCA, KTÓRA Z TEJ ENERGII JEST W STANIE MYŚLĄ STWORZYĆ WSZYSTKO.

CZŁOWIEK DUCHOWY.. NIE MA ŻADNYCH OGRANICZEŃ W TWORZENIU NI POKONYWANIU NAJDALSZYCH PRZESTRZENI.. BO JEST KREACJĄ STWÓRCY.... JEDYNE CO JEST MU NIEZBĘDNE TO MOC ENERGETYCZNA W OSOBISTYM BANKU ISTNIENIA.... I PO NIĄ SCHODZI NA ZIEMIE... NIĄ SIĘ TU DOŁADOWUJE.. BY MOC POKONYWAĆ NAJDALSZE PRZESTRZENIE KOSMOSU.

A, ZATEM NAJWIĘKSZA WARTOŚCIĄ , NAJBARDZIEJ CENIONĄ W KOSMOSIE .... JEST MOC , KTÓRĄ UŻYWAMY DO JEGO EKSPLORACJI.

WIEDZĘ WSZYSCY POSIADAJĄ TĄ SAMĄ ... MOŻLIWOŚCI ENERGETYCZNE RÓŻNE .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2019, 15:02:42 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #8 : Maj 24, 2019, 13:22:07 »

UJAWNIENIE.....
HISTORIA JEZUSA I MARII MAGDALENY ODKRYWANA NA NOWO...

"To, że Jezus miał potomków, może dla wielu okazać się nie lada niespodzianką.
Należy jednak wiedzieć, że fakt ten był szeroko znany w Brytanii i Europie aż do schyłku średniowiecza."

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie na czym polega "PEŁNE UJAWNIENIE"... to w 1000% UJAWNIENIA HISTORII JEZUSA I M.M. ORAZ HISTORII RELIGII , WYTYKANA, I CELU ŻYCIA LUDZKOŚCI NA ZIEMI.... LUDZKOŚCI POD ZIEMIĄ I LUDZKOŚCI NA INNYCH PLANETACH..

A, NIE JAKICHŚ KOSMICZNYCH PROJEKTÓW... TWORZONYCH PRZEZ LUDZI W USA..

"Księga Jozuego i II Księga Samuela odwołują się do znacznie starszej Księgi Jaszera [9]. W obu księgach znajdujemy stwierdzenie, że jest ona bardzo ważna. Lecz gdzie ona jest? Nie ma jej w Biblii. Podobnie jak wiele innych ksiąg została z rozmysłem pominięta. Czy jeszcze istnieje? Otóż tak. Mierzący 9 stóp (2,7 m) długości hebrajski zwój Księgi Jaszera istnieje. Od dawna jest to historycznie bardzo ważny dokument. Był on skarbem dworu cesarza Karola Wielkiego, zaś jej przekład był bezpośrednią przyczyną założenia w roku 800 Uniwersytetu Paryskiego, to znaczy sto lat przed nadaniem Staremu Testamentowi formy, w jakiej znamy go dzisiaj.

Jaszer był opiekunem laski Mojżesza. Jego zapiski mają ogromne znaczenie i dotyczą pobytu Izraelitów w Egipcie aż do exodusu do ziemi kananejskiej. Opisane przez niego dzieje różnią się znacznie od wersji, którą znamy dzisiaj. Według niego to nie Mojżesz był duchowym przywódcą plemion, które przeszły przez Morze Czerwone do góry Synaj, ale Miriam [10].

W owych czasach Żydzi nie słyszeli o Jahwe i czcili boginię Aszirat [11], zaś ich duchowymi przywódcami były głównie kobiety. Miriam stała się według Księgi Jaszera (Sprawiedliwego) dla Mojżesza tak dużą przeszkodą w jego dążeniu do ustanowienia męskiej dominacji, że musiał ją uwięzić. Jednak Naród Żydowski powstał zbrojnie przeciwko niemu w obronie Miriam. Tego nie ma w Biblii..."

"HEREZJA"...

Definicja herezji podawana we wszystkich słownikach brzmi następująco: “poglądy przeciwne w stosunku do ortodoksyjnych dogmatów chrześcijańskich biskupów”

W świetle tej definicji wszystkie inne poszukiwania, w których mieści się większość współczesnych naukowych i medycznych dociekań, to również herezja.

Słowo “herezja” to nic innego jak obraźliwa etykietka stosowana przez lękliwą hierarchię kościelną, która od wieków stara się rządzić ludźmi za pomocą strachu przed nieznanym.

Tak więc herezją są wszystkie te aspekty filozofii i badań, które usiłują poznać to, co nieznane, i które znajdują czasami rozwiązania będące w całkowitej sprzeczności z doktryną Kościoła."

https://wolnemedia.net/ukryte-dzieje-jezusa-i-swietego-graala-cz-1/?fbclid=IwAR1B5mzNlIRWxBcLYNB9pTPHQrkbNLmhjfuJmj9992BnJmsccsYHlrlk6W8

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2019, 14:14:49 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: UJAWNIENIE.....
« Odpowiedz #9 : Lipiec 18, 2019, 14:02:35 »

KRASKÓW .. KRYSZTAŁOWA GÓRA....MIEJSCE MOCY ... WODA ŻYCIA .. I JEJ STRAŻNIK... P.RYSZARD WALCZAKMIEJSCE MOCY.. WODA ŻYCIA......

KTO POTRZEBUJE WZMOCNIENIA ENERGETYCZNEGO I ZHARMONIZOWANIA SWOJEJ ENERGII..

ODKRYJE SIEBIE NA NOWO W KRASKOWIE.
KRYSZTAŁ TEJ GÓRY JEST MIEJSCEM NIEZMIERNIE ENERGETYCZNYM... SZYSZYNKĄ ZIEMI...
MIEDZY WYMIAROWĄ BRAMĄ.... MATRYCĄ WIEDZY....
TO Z TEGO MIEJSCA 13 LIPCA 2019 POPŁYNĘŁA W ŚWIAT ISKRA, KTÓRA ROZPALA OGIEŃ ZMIAN NA CAŁEJ ZIEMI.

13 LIPCA OTWORZYŁA SIĘ PRZYSŁONA Z KRYSZTAŁOWEGO POLA INFORMACYJNEGO IV WYMIARU.
WIEDZA ZDEPONOWANA W KRYSZTALE UAKTYWNIŁA SIĘ DOKONUJĄC WPISU W NASZYM POLU MORFOGENETYCZNYM.. TERAZ KADY CZŁOWIEK DUCHOWY BEZPOŚREDNI MA DO NIEJ DOSTĘP... NIE TYLKO POPRZEZ ENERGIĘ CZAKR W SWOIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA.. BOWIEM DEPOZYT WIEDZY Z KRYSZTAŁU POPŁYNĄŁ PODZIEMNYMI LEY LINES ( ŚWIATŁOWODY ZIEMI) ALE RÓWNIEŻ ZAISTNIAŁA ONA W W OTACZAJĄCYM NAS POWIETRZU , KTÓRE WDYCHAMY W KAŻDEJ SEKUNDZIE NASZEGO ŻYCIA.

POWIETRZE , TO CZĄSTECZKI WODY.. KTÓRA MA JUŻ NOWY KOD ŻYCIA, NOWĄ WIEDZĘ I I NOWĄ WYŻSZĄ ENERGIĘ.

WIEDZA WDYCHANA RAZEM Z POWIETRZEM PRZEZ KAŻDEGO CZŁOWIEKA ... STAJE SIĘ DLA NIEGO DOSTĘPNA NA POZIOMIE JEGO ŚWIADOMOŚCI... KAŻDY CZŁOWIEK DUCHOWY ZACZYNA NIĄ ŻYĆ.

I znowu nam się udało!

Dziękuję P. Ryszardzie za wytrwałość w byciu STRAŻNIKIEM KRYSZTAŁOWEJ GÓRY!

Kiara.

Ps. Osobliwością tego miejsca KRYSZTAŁOWA GÓRA KRASKÓW JEST RÓWNIEŻ NIEZWYKLE HARMONIJNA ENERGIA , tu można i należy dokonywać wszelakich oczyszczeń energetycznych, harmonizować czakry i pozbywać się natrętnych bytów bardzo często podczepionych do naszego pola energetycznego.

P. Ryszard został inicjowany do roli osoby oczyszczającej , otrzymał stary symbol do dyspozycji, który UNIEMOŻLIWIA DOSTĘP WSZYSTKIM ISTOTOM DEMONICZNYM DO NAS, ALE RÓWNIEŻ ZABURZANIE NASZEJ ENERGII PRZEZ ASTRALNYCH WOJOWNIKÓW , MAGÓW I INNE OSOBY PARAJĄCE SIĘ TAKIMI NIEGODZIWOŚCIAMI.

SYMBOL JEST SPRAWDZONY W RÓŻNYCH OKOLICZNOŚCIACH.. DZIAŁA DOSKONALE.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2019, 14:06:29 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

miniland forum-olimpijczykow watahalobo wiilki zwiazek-ludowy