Strony: [1]

DUCH .. DUSZA I WCIELENIA...

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
DUCH .. DUSZA I WCIELENIA...
« : Wrzesień 19, 2019, 09:45:20 »

DUSZA CZŁOWIEKA....Większość LUDZI wie że ją posiada... albo raczej ONA czasowo posiada materialny kombinezon "CIAŁO CZŁOWIEKA"

Często konfrontujemy się z ciałami bez duszy i z duszami bezcielesnymi.. ale tym razem nie o tym.

CZYM JEST DUSZA CZŁOWIEKA....?

CZY ISTNIEJE DUSZA CZY COŚ WIĘCEJ OPRÓCZ NIEJ?

Dusza to wiązka energii duchowej / od czuciowej pochodząca zawsze z indywidualnej MATRYCY DUCHOWEJ .. wielkiej nie wcielającej się nigdy Energii.

W Zaświatach nie mamy wyglądu ni budowy ludzkiej .. jesteśmy ENERGIAMI .. postrzeganymi jako pulsujące informacji zapisanej w wiązkach energii.

MATRYCA DUCHOWA/ DUCH... za każdym razem wysyła do wcielenia JEDNĄ WIĄZKĘ ENERGII/ ISKRĘ ŻYCIA , KTÓRA WCIELAJĄC SIĘ W TRAKCIE NARODZIN W MATERIALNE CIAŁO CZŁOWIEKA podejmuje decyzję dotyczące jej życia , realizujące "Plan przed urodzeniowy " wybrany przez nie wcielającego się DUCHA.

Jeszcze raz DUCH Zaświatowy ... przeolbrzymia moc energetyczna NIGDY NIE WCIELA SIĘ W ŚWIECIE MATERIALNYM z prostej przyczyny taki potencjał energetyczny spalił by o wiele mniejszy potencjał planu fizycznego.

A zatem DUCH ZAŚWIATOWY wysyła swój awatar .. DUSZĘ .. JEDNĄ ISKRĘ ZE SWOJEGO WIELKIEGO OGNIA. To ONA dokonuje wcielenia i w JEGO imieniu realizuje JEGO plan istnienia oraz doświadczania w przestrzeni materialnej.

Czy Zaświatowe Energie Duchowe wszystkie są takie same , czy zupełnie inne?

Wszystkie Energie Zaświatowe utkane są z tej samej tkaniny istnienia.... czyli ENERGII MIŁOŚCI .. ale .. moment wydzielenia z DUCHOWEJ JEDNI STWÓRCY nadaje im osobowość energetyczną, plusową lub minusową, oraz potencjał mocy i rozświetlenia...
A, zatem.. pomimo,że jesteśmy stworzeni z tej samej materii istnienia .. posiadamy unikalna i niepowtarzalną osobowość.

A, jak jest z wiedzą?
Każda jedna wydzielona z JEDNI STWÓRCY ENERGIA MA W SWOIM DEPOZYCIE CAŁĄ WIEDZĘ STWÓRCY WSZECHRZECZY.

WIEDZA TEORETYCZNA JEDNI.... jest w depozycie wiedzy KAŻDEJ WYDZIELONEJ Z NIEJ ENERGII... wiedza w Zaświatach nie jest najcenniejszą wartością... jest nią MOC SPRAWCZA... MOC KREACJI.

Wiemy już ,że Nie wcielający się DUCH/ENERGIA posiada wielką wiedzę teoretyczną...ale nie wystarczającą moc do eksploracji kosmosu .. tzn. bycia gdzie chce .. kiedy chce... i tworzenia tam tego co chce.

Żeby osiągnąć takie możliwości MUSI KAŻDA ENERGIA DUCHOWA ( ta która wybrała swój rozwój poprzez kontakt z materią) dokonywać wcieleń na Ziemi.

Awatar /Dusza jest wysyłana przez DUCHA ..
1.w celu doładowania energetycznego DUCHA
2. w celu zweryfikowania swojego poziomu duchowego PRZEZ PODEJMOWANIE spontanicznych DECYZJI ŻYCIOWYCH JAK CZŁOWIEK... odcięty od olbrzymiej wiedzy DUCHA.

TO JEST JEDYNY SYSTEM WERYFIKACJI ROZWOJU DUCHOWEGO/ UCZUCIOWEGO KAŻDEGO NIE WCIELONEGO DUCHA.

A, zatem wybór doświadczeń i podejmowanie decyzji na podstawie własnej świadomości, etyki , moralności i prawości weryfikuje każdego z nas KIM NAPRAWDĘ JEST...

BOWIEM NIE JEST ISTOTNE CZŁOWIEKU CO MASZ.... ALE KIM JESTEŚ W TYM CO MASZ.

Każdy nie wcielony Duch/Energia poprzez wszystkie wcielenia , które przeszedł uczy się.. poznaje wiedzę o sobie w konfrontacji z SYSTEMEM WARTOŚCI STWÓRCY WSZECHRZECZY... CZYLI JEDNI ENERGETYCZNEJ.
Wtem sposób weryfikujemy nasze błędy, wprowadzamy korekty w drodze do doskonałości .. która jest niezmiernie długa.

Jedno życie.. jedno wcielenie . to zaledwie kropla w oceanie istnienia DUCHOWEJ ENERGII.. ale bardzo istotna kropla , bo uświadamiająca Duchowej Energii JEJ zalety i wady.. doskonałość i jej brak.. oraz wyznaczająca kierunek rozwoju.

Jedno wcielenie.. piękne.. doskonałe.. lub bardzo marne i niechlubne.. wszyscy mamy na swoich kontach jedne i drugie..

Bo PEŁNIA WIEDZY , TO ZARÓWNO WIEDZA POZYTYWU JAK I NEGATYWU.. czym bardziej oddalamy się od punktu zero w jedną lub drugą stronę tym wiedza bywa bardziej skrajna.

Poznawanie wiedzy negatywu nie jest w Zaświatach oceniane negatywnie.. zanurzanie się z lubością w źle i gloryfikowanie go, oraz wymuszanie na innych jest widziane negatywnie.

Jeżeli bardzo skrajne negatywnie doświadczenia człowieka spowodowały jego odsunięcie się od negatywu i wejście w pozytyw .. to wówczas takie doświadczenie ocenia się pozytywnie.

Dusza po opuszczeniu ciała wchodzi w tzw. sen pośmiertny w trakcie którego nie tylko dokładnie ogląda swoje przeżycia ale i ma możliwość odczuwania zadawanego bólu , cierpienia i strachu innym.Ma możliwość odczuwania pozytywnych uczuć i bardzo negatywnych... na koniec robi sama weryfikację skutków swoich czynów w oparciu o system wartości istniejący w Zaświatach.

Sama ocenia siebie i sama wydaje sprawiedliwy werdykt.. nie ma możliwości kłamać wobec Stwórcy... sama prosi o kolejną możliwość nauki i korekty swoich błędów w kolejnym życiu... i otrzymuje taką możliwość.

Czy był by sens unicestwienia jakiegoś wcielenia w którym dusza "zagrała" rolę bardzo złą z okrutnymi czynami?

Absolutnie nie! Bo jest to informacja na temat danej duszy , oraz wiedza dla niej o pozytywie i negatywie , który należ skorygować.. bo każda dusza nawet ta naszym zdaniem najgorsza wobec Stwórcy jest Energią, która jest w drodze doskonalenia siebie .. i ma prawo do rozwoju.

A , zatem .. czy można unicestwić duszę,.. nie,a czy można unicestwić ducha?

Żadnej Energii duchowej nie można unicestwić, bo Energia każda jest wieczna i niezniszczalna.

Ale... jeżeli Energia Duchowa Zaświatowa uzna swoje doświadczenia za swoją klęskę i wielką porażkę .. może zwrócić się do STWÓRCY WSZECHRZECZY.. JEDNI i poprosić JĄ , O WYZEROWANIE JEJ CAŁEJ PAMIĘCI, BY MOGŁA PROCES SWOJEJ EWOLUCJI ROZPOCZĄĆ OD NOWA.

Takie incydenty są niezmiernie rzadkie , ale zdarzają się ,jedynie Stwórca ma prawo spełnić prośbę Energi Duchowej.

Oczywiście ten temat ma jeszcze kilka aspektów , ale tym razem nie skupię się na nich.

Bo.. np.skąd w naszej przestrzeni energetycznej wzięły się Energie/Dusze o bardzo niskiej wibracji i świadomości oraz etyce, prawości i moralności .. propagujące bestialstwo , przemoc i mordy , jakie towarzyszyły Hitlerowi i jego zwolennikom?

To jest oddzielny temat.

Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zapresentojswojefora forum sakusei watahafarkas plemionawest