Strony: [1]

POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!
« : Październik 18, 2019, 18:31:27 »

POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!



To info. na chwilkę dla chętnych pomóc Ewie Paweli , bo nie wszyscy mają wgląd na tajną stronę STOPZET.

"Zofia Filipiak
4 godz.

Kochani , Mam do Was prośbę , Znajoma zamówiła dla Ewy Paweli trzy książki po francusku ,gdyż tutaj ich dostać nie można, wiem ,ze Ewa nie ma jeszcze emerytury

Wszystko co robi dla TI opłaca ze swoich bardzo skromnych funduszy , proszę o zadeklarowanie jaką kwotą osoby chętne mogły by wspomóc Ewę P. aby za te książki nie musiała zwracać sama.
Dodam ,że książki są jej potrzebne gdyż przygotowuje nagranie na CEP Powiśle. Łączna kwota za książki to około 430 zł ... (100 euro) , osoba która już je zakupiła tam sama nie dysponuje dużymi pieniędzmi , trzeba jej to zwrócić.

Konto na które można przelać to 68 1140 2004 0000 3402 5868 5527 ,jest to moje konto i proszę tutaj wpisywać ile kto przelewa aby móc zakończyć tą zbiórkę kiedy uzbieramy wystarczającą kwotę ...
Jak będę mieć już potwierdzenie odbioru to wkleję Wam tutaj scrin czy inny dowód że pieniądze które Was proszę są faktycznie z przeznaczeniem dla Ewy Paweli."

Zofia Filipiak to jest Mbank a Iban to chyba przed nr konta należy wpisać PL 68 1140 2004 0000 3402 5868 5527

Prezes STOPZET Zofia Filipiak


Ewa Pawela

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=ewa+pawela
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2019, 18:45:35 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: POMOC DLA EWY PAWELA.. PILNE!
« Odpowiedz #1 : Październik 24, 2019, 17:34:10 »

mam prośbę... jeżeli ktoś coś wpłacił na konto dla Ewy Pawela, proszę mi potwierdzić sumę na pw.

z góry dziękuję

Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

divum galicja maro bbyfun pilsudskiegodietricha