Strony: [1]

Pomoc tym , ktorzy juz odeszli.....

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Pomoc tym , ktorzy juz odeszli.....
« : Marzec 26, 2009, 14:33:11 »

Pomoc dusz po smierci....

Widze ze pilne. Mam prostszy i rownie skuteczny sposob, ja dzialam wylacznie sila mysli, moja wola jest prawem.
Ja uwazam iz Twoj narzeczony nieswiadomie sie rozswietlil wewnetrznie. Co to znaczy? na drodze normalnego zycia bardzo rozwinol sie duchowo, jego swiatlo przyciaga istoty z przestrzeni blisko ziemi, wzywaja pomocy. Nie nalezy je wyganiac bo sie irytuja jak ludzie, sa jak my emocjonalni.
Trzeba skoncentrowac sie na swoich mozliwosciach , wyjsc z pola strachu i pomoc im. Pamietaj iz nie ma przypadkow ( moze byc kiedys , przed urodzeniem dane slowo udzielenia pomocy).
Zatem prosciej, koncentrujemy sie na sercu, laczymy z energia milosci , ktora nas otacza, wypelniamy nia siebie calego oraz przestrzen wokol nas.Prosimy opiekuna o pomoc , oraz postac duchowa ktora pomaga w przechodzeniu ludziom po smierci do im przynaleznych wymiarow. Oni pojawiaja sie natychmiast, ( dobrze jest zapalic dwie swieczki tworzece korytarz wskazujacy kierunek przejscia ( moga byc podgrzewacze) i powiedziec normalnym glosem ; kto jest gotowy do odejscia droga otworzona odchodzcie w gore do swiatla tam czeka na was milosc, nie bojcie sie. Wszyscy , ktorzy sa juz gotowi odejda. Moze to byc historia jednorazowa, a moze On bedzie to robil wiele razy. W kazdym badz razie jest to jeden z najpiekniejszych gestow serca dla tych ktorzy juz nie sa na naszym swiecie a jeszcze nie odnalezli drogi  w zaswiat. Mozesz stac , lub siedziec jak chcesz, nie musisz lezec.
Pamietaj iz Twoje zdecydowane tak , lub nie jest swietoscia, wyznacza przestrzen energetyczna , ktorej nikt nie ma prawa przekroczyc.
Pozniej niech wezmie prysznic i to wszystko, moga sie pojawic z podziekowaniem , ale sa to juz mile wizyty.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ps. Sposob sprawdzony ja robilam to wiele razy , odprowadzalam zbiorowo duze grupy i pojedyncze osoby, wystarczy sie nie bac
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Pomoc tym , ktorzy juz odeszli.....
« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2009, 14:34:41 »

Zabezpieczenie swojej przestrzeni.

Ja rowniez cenie i szanuje moja przestrzen energetyczna i nie pozwalam nikomu w nia wnikac i, oraz zblizac sie do mnie bez mojej zgody. Gbyby tak bylo ze ktos by mogl , "swita" Samuela zrobila by ze mna to co ze Slawa. Nic z tego!
Uzywamy tylko innych metod ( ja uwazam iz moja jest szybsza), ja operuje mysla, ona jest natychmiastowa ochrona ( energia mysli), stop i juz, ani kroku dalej.Poniewaz napelniona jestem energia milosci ( a to jest wibracja nie do przekroczenia ) dla niskich bytow, zaden sie nie zblizy. Proste , skuteczne i dziala jak miljon tarcz.
Sprobuj.

Kiara
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Pomoc tym , ktorzy juz odeszli.....
« Odpowiedz #2 : Marzec 26, 2009, 14:36:13 »

Sila wli w kontakcie ze swiatem duchowym.

Nie musi stosowac zadnych formulek, niech rozmawia jak z przyjaciolmi, oni sa czesto zagubieni i boja sie. Ale niech On sie nie boi tych kontaktow . Jezeli zas o cos prosi to wowczas tak powinno byc o najlepsze dla mnie ( bo to najlepsze moze byc dobre dla przeciwnej strony nie zas dla nas), ja tez czuje w nim silna energie, poradzi sobie. Po malu nauczy sie swojej sily i praw.Takie zdolnosci budza sie teraz w coraz wiekszej ilosci ludzi.
Niech korzysta z sily mysli, bo to jest potega, mysl napelniona moca to wspolczesnie wystarcza. Moim zdaniem stanowczosc to wiecej niz rytual, bo to wiara w siebie.Po prostu mowie, tak jest i tak sie dzieje.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Pomoc tym , ktorzy juz odeszli.....
« Odpowiedz #3 : Marzec 26, 2009, 14:40:29 »

Nasz strach blokuje nasza wiarygodnosc.

BGdy sie boimy tracimy wiarygodnosc w swiecie energii duchy to widza i czuja. Chociaz zblizaja sie do Czlowieka , nie ufaja mu wpelni. One swietnie wyczowaja strach. Zapewne moze im pomoc w przejsciu na druga strone, trzeba spokojnie z nimi rozmawiac az stanie sie wiarygodny ( usunie swoj strach), wowczas poprosi opiekuja swojego o pomoc , otworzy sie strumien energetyczny ( jasnosc) dzieki ktoremu one beda mogly odejsc w gore do swiatla i dobra. trzeba je o tym zapewnic, one musza odczoc wiarygodnosc naszych slow- mysli.

Tak myslalam iz wmiejscu tego wypadku byly smoiertelne wypadki rowniez.
Bywa iz taka nieswiadoma swojej smierci osoba zbliza sie do innej ktora odbiera cieplo (o otworzonych mozliwosciach paranormalnych) i towarzyszy jej w celu " zamanifestowania swojej obecnosci. Mimo wszystko nie trzeba sie bac,rozmawiac i tlumaczyc iz ona juz nie zyje i jej miejsce jest w innej przestrzeni. Po jednym lub kilku razach to dziala.
Wiem , bo miewam takie doswiadczenia.
Ta biala mgla moze byc energia tej osoby , ktora przybliza sie do Twojego narzeczonego, w jego bliskosci dobrze sie czuje, bezpiecznie.
wszystko powinno sie ulozyc  gdy on przyzwyczai sie do swoich zdolnosci i otworzonych mozliwosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicotelenovelas elitserienspeedway jinsei-no-imi world-of-cats projektperwersja