Strony: [1]

ROLA MILOSCI W ZYCIU.

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
ROLA MILOSCI W ZYCIU.
« : Marzec 26, 2009, 16:07:45 »

Tworzymy miloscia.

Tak, a prawdziwą magią jest miłość :-)

TAK. Kazdy czyn , ktory napelniasz miloscia, jest MAGICZNY, niesie 100% wiecej dobra niz ten ktory wykonujemy z obowiazku bo tak wypada. Nie wazne co robimy, czy sprzatamy ulice , czy jestesmy dyrektorem banku. Wazne zeby kazdy czyn i mysl niosly do ludzi milosc. Wowczas dzieje sie PRAWDZIWA MAGIA. Jeden usmiech pelen milosci zrobic moze wiecej niz dar 1000 zl.
TYLKO MILOSC MA MOC PRZEMIANY NA LEPSZE, TYLKO ONA CZYNI DOBRO, NIC WIECEJ.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: ROLA MILOSCI W ZYCIU.
« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2009, 19:46:22 »

Milosc to wolnosc.

Milosc to WOLNOSC , nikt i nic nie ma prawa jej zniewalac, zadna przysiega, bo wiezi sie ja w jej ramach.
Jezeli KOCHASZ (a nie tylko masz zamiar zagwarantowac sobie przysiega prawo do drugiego czlowieka), sluby nie sa niezbedne.
Jednak to iz w danej chwili myslisz i czujesz ze kochasz nigdy nie daje gwarancji iz tak bedzie do konca zycia ( a ze zadko bywa swiadczy ilosc rozwodow, + trzeba dodac tych , ktorzy mecza sie w zwiazkach nie maja mozliwosci rozwod przeprowadzie i tych , ktorzy nie sa razem i rozwodow nie maja), ile jest faktycznie zwiazkow , ktore przetrwaly z milosci? Mysle ze bardzo malo.
To nie nasza wina iz tak jest, uczymy sie prawdziwie kochac, poznajemy milosc.Jezeli przezywalismy ja , i chociaz na krotko nas odwiedzila , dziekujmy zawsz za to iz byla. Dziekujmy partnerowi iz nam ja ofiarowal, pozwolmy jej / jemu odchodzic ( gdy wypali sie milos) bez wyzwisk, zalu , pretesji, z milosci PRAWDZIWEJ ( tak mowimy) ktora  go obdarowalismy. Dajac wolnosc komus dajemy ja sobie, zrobmy to z milosci do siebie.
Kontrakty malzenskie naprawde nie sa zadna gwarancja na prztrwanie milosci, zadna, czas opowie sie za zniesieniem tej formy potwierdzania zwiazkow , zachowujac prawa wobec tworzonej rodziny, bo ona byla i bedzie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: ROLA MILOSCI W ZYCIU.
« Odpowiedz #2 : Marzec 26, 2009, 19:48:12 »

Poznawanie milosci przez wspolne zycie.

Popieram  wiki dopuki nie staniesz z partnerem twarza w twarz w sytuacji trudnej ( nie wazne jakiej) nie wiesz kim on jest, nie wiesz jak zareaguje. Wiesz gdy sie to stanie, reszta to mysli i wyobrazenia na swj temat , ktore czasami sie pokrywaja z owymi wyobrazeniami czesciej nie.Jaki jest glowny powod niezgody w malzenstwach? Chec dominacji jednej ze tron, wymuszanie podpozadkowania sie.Jest to ubeswlasnowolnienie myslowe a czesto i fizyczne, bunt rodzi agresje, ktora przeradza sie w czesto bardzo tragiczne zdarzenia.Ludzie tego nie wytrzymuja , odchodza zostawiajac za soba , przysiegi , obietnice, majsatki i wypbrazenia innych o ich zwiazkach.Godnos Czlowieka, Szacunek dla siebie ma wieksza wage niz kiedys dane slowo. Stworca nie wymaga od nas cierpienia, w jego obliczu obiecalismy sobie MILOSC, MILOSC do siebie nawzajem , ale rowniez kazdy z nas sam do siebie. Pozostanie w zwiazku , ktory miloscia nie jest, krzywdzi , poniza i czyni z nas ofiare lamie przysiege ktora zlozylismy w obliczu Stworcy.Taki zwiazek nalezy jak najszybciej przerwac , by dzieciom przykladu zla nie kodowac jako wzorzec ich przyszlych zwiazkow..

Piekne sa marzenia o jednej przysiedze , ktora ma byc panaceum na cale zycie,bardzo piekne. Jednak nie realna w rzeczywistosci tego swiata.

Po pierwsze MILOSC DO SIEBIE, by miec czym obdarowac innych. Po drugie wychowanie dzieci , by nie powielaly w swoich zwiazkach roli ofiary.
Po trzecie akceptacja niedoskonalosci swojej i partnera,przyzwolenie rozwiazanie zwiazku , a nie trwanie w nim bo inaczej przed ludzmi nie wypada.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: ROLA MILOSCI W ZYCIU.
« Odpowiedz #3 : Styczeń 22, 2012, 00:11:33 »

Miłość jest energiom , piękną wielką i jedyną twórczą , dlaczego? dosyć dobrze ujął to dan Winter , zacytuję go." "Ponieważ tylko miłość zakrzywia|światło, to tylko miłość tworzy"...
 ...możemy zobaczyć, że kiedy|tworzysz długą falę w proporcji FI,
 LO-PHI (ang. love - miłość) |zaczynasz implozję w sercu,
 zaczynasz tworzyć siłę centrującą,|która zaczyna nieco wsysać
 falę w linii do okręgu. Więc|cokolwiek tworzy grawitację,
 siłę centrującą, substancję tego|co czujemy, jest tym co wsysa falę
 z linii do okręgu i przez to|zakrzywia światło.
 I widzicie, jak tylko ściąga|światło, by zacząć okrąg,
 to przechowuje bezwład i nazywa|się to mechaniką kwantową.
 To jest jedyna rzecz, która tworzy.|Więc tylko osadzanie tworzy
 i tylko miłość osadza."


D. Winter.

Zatem jedynie dzięki niej istnieje życie chociaż wydaje nam się inaczej  ale to tylko z powodu braku wiedzy.
Dodać należy iż to co na co dzień nazywamy miłością nią nie jest , jest to energia emocjonalna zaspakajająca doznania materii. To dużo niższy potencjał energetyczny krążący jedynie w materii.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: ROLA MILOSCI W ZYCIU.
« Odpowiedz #4 : Październik 02, 2018, 12:01:30 »

 MIŁOŚĆ....

"Miłość jest rozwiązaniem wszystkich problemów.

Miłość jest kluczem do wszystkich drzwi ludzkiej duszy.

Miłość jest siłą wszystkich sił twórczych w przyrodzie.

Miłość jest nauką, która nie została wystarczająco zbadana.

Ten, kto zna i kocha, jest potężny. "

(Omraam Mikhael Aivanhov)

Ten post proszę potraktować jako kierunek drogi , który prowadzi NAS w lepsze życie.

Jedynym elementem gwarantującym nam DOBRO, RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE NA ZIEMI ... jest ENERGIA MIŁOŚCI.... ENERGIA WZAJEMNEGO MIŁOWANIA...

Udowadniają ten fakt doświadczenia prowadzone w wielu naukowych placówkach na Ziemi.

Nie energia pola magnetycznego... REZONANS SCHUMANA nas tworzy... to MY naszymi myślami i uczuciami ją tworzymy!

Ona wynosi Ziemię i nas na niej w coraz wyższe rejony kosmosu , w których życie ma lepsze i piękniejsze barwy.. LUDZIE sa dobrzy i szczęśliwi... zatem warto podać sobie ręce i pójść razem DROGĄ MIŁOŚCI...

M.

Uwielbiam całość, bo cała sprawa jest miłością

Miłość jest rozwiązaniem wszystkich problemów. Miłość jest kluczem do wszystkich drzwi ludzkiej duszy. Miłość jest siłą wszystkich sił twórczych w przyrodzie. Miłość jest nauką, która nie została wystarczająco zbadana. Ten, kto zna i kocha, jest potężny. (Omraam Mikhael Aivanhov)

dom Kanał YouTube PRAWO JEDNEGO E-BOOKS WIDEO kontakt zrzeczenie się
11.09.2018
Dieter Broers: Nasze fale mózgowe rezonują z falami Schumanna na ziemi - co to oznacza dla nas?

Drodzy przyjaciele,

Znaczenie synchronizacji aktywności mózgu jednostek i grup ostatecznie rozbudziło zainteresowanie neuronauką społeczną. Dziś wiemy bardzo dobrze, że fale mózgowe (w stanie odprężenia) oscylują w takim samym tempie, jak częstotliwości Schumanna, które są częścią ziemskiego pola magnetycznego.

Do tej pory zakładano, że fale Schumanna działały w tym procesie jako "zegar", ale teraz jest jasne: wpływamy również na fale Schumanna za pomocą naszych mózgów!

W swoim ostatnim badaniu, badacz mózgu Prof. Michael Persinger, wraz ze swoim kolegą Dr. Kevin S. Saroka również dowody na wzajemną ingerencję mózgu i ziemi [1], Ta blokada nazywana jest uwikłaniem przez fizyków kwantowych. Dzięki swoim pomiarom i obliczeniom obaj naukowcy udowodnią, że nasze mózgi są bezpośrednio związane z falami elektromagnetycznymi naszej planety.

Koherencja między ludzkim mózgiem a energią Schumanna następuje co 30 sekund przez około 300 ms. Koherencja jest optymalną synchronizacją rytmów ciała (biciem serca, oddechem i ciśnieniem krwi) ze sobą, jak również skoordynowaną interakcją między komórkami. Im bardziej jesteśmy zrelaksowani, tym wyższa jest spójność.

Kiedy jesteśmy w harmonijnym unisonie, w rzeczywistości rezonujemy z Ziemią. Rezonans może powstać jedynie w wyniku wibracji w fazie. Zakres częstotliwości, w którym nasz mózg pracuje w stanie rozluźnienia, nazywa się alfa. Fala alfa oznacza sygnał w zakresie częstotliwości od 8 do 13 Hz.

Te fale mózgowe wytwarzają nasze mózgi w stanach relaksu, spokoju i spokoju, z czujną czujnością w tym samym czasie. W tym stanie, zajęta świadomość ego - która dominuje w naszej świadomości, gdy musimy wytrzymać presję codziennych wymagań i zwinąć nasze codzienne rutyny - wchodzi do drugiego rzędu. Pod tym względem można powiedzieć, że całkowity rezonans z naszą ziemią może powstać jedynie w stanie beznadziejnym!

Jak pokazuje poniższy wykres, oprócz częstotliwości, napięcie elektryczne, pole elektryczne i magnetyczne człowieka są identyczne z ziemskimi. Częstotliwości, napięcia, pola E i pola B człowieka (po lewej) i ziemi (po prawej) ).

Częstotliwości, napięcia, pola E i pola B człowieka (po lewej) i ziemi (po prawej).

Starsze badania mówią nam, że nasz mózg pochłania (pochłania) fale naszej ziemi [2] . Proszę spojrzeć na imponującą grafikę poniżej: Wykres pokazuje łączne wyniki 260 osób. Ich mózgi pochłaniają fale Schumanna na ziemi.

Wykres pokazuje łączne wyniki 260 osób. Ich mózgi pochłaniają fale Schumanna na ziemi.

Drodzy Przyjaciele, Razem z wynikami drugiego badania przeprowadzonego niedawno przez Instytut HeartMath [3] (Boulder Creek, Kalifornia), odkrywamy naprawdę sensacyjne możliwości. Jeśli połączymy wyniki obu publikacji, wynika to z faktu, że za pomocą naszych myśli, intencji, pragnień i uczuć ładujemy pola ziemi (częstotliwości rezonansowe Schumanna)!

Dotychczas zakładaliśmy, że te obszary ziemi są tymi, którzy dostarczają nam ważnych informacji i energii, ale nie wiedziałem, że istnieje ważny efekt w innym kierunku, a my (z naszym „aury” zależy od jakości jego co myślimy i jak o tym myślimy) kolektywnie i indywidualnie wpływa na pola magnetyczne Ziemi! Karmimy naszą spójność quasi do pola magnetycznego Ziemi, a jednocześnie wpływać tak, że wszyscy, którzy są w tej samej dziedzinie, więc całej ludzkości!

Zatem jakość naszej własnej wibracji jest równa stopie spójności między naszymi własnymi biologicznymi rytmami. Im bardziej MY jesteśmy w zgodzie z nami, tym większy jest nasz wpływ na pole, a tym samym na innych. Im bardziej podobne są stany (taktowanie (częstotliwość) i koherencja), tym łatwiej ustalić zależność relacji oscylacji.

Informacje mogą być przenoszone tylko poprzez rezonanse. Innymi słowy, gdy osoba, która skupia swoją uwagę na kwestiach strachu, gniewu lub niezadowolenia, karmi się tymi samymi stanami mentalnymi, które emanują z podobnie odczuwanych ludzi. Skorzystaj z tego sensacyjnego odkrycia i skup się bardziej na naszych pozytywnych myślach w naszym wewnętrznym centrum.

Sposób zrozumienia tych związków wynika z nowego badania opublikowanego przez Instytut HeartMath zatytułowanego "Najnowsze badania dotyczące zmienności rytmu serca i spójności społecznej" [4] . Oto niektóre fragmenty raportu z badań:

Koncepcje zgrupowane pod pojęciem spójności okazały się kluczowe w takich dziedzinach jak fizyka kwantowa, fizjologia i nauki społeczne. Chociaż istnieją różne rodzaje spójności, termin ten w każdym przypadku oznacza związek harmoniczny. Jeden rodzaj spójności, spójność społeczna, odnosi się do harmonijnej koordynacji wszystkich stron w związkach, parach, jednostkach rodzinnych, małych grupach lub większych organizacjach, w których istnieje związek jednostek o wspólnych celach i interesach. Wysoki stopień społecznej spójności można znaleźć w stabilnych i harmonijnych relacjach i jest potrzebny do optymalnej zbiorowej spójności i optymalnego działania.

Spójność społeczna wymaga, aby członkowie grupy byli do siebie dostosowani i związani emocjonalnie, a energia emocjonalna grupy jest zorganizowana i regulowana przez grupę jako całość. Seria badań badających różne rodzaje synchronizacji u niemowląt, par i grup pokazuje, że poczucie współpracy, zaufania, współczucia i zwiększonych zachowań prospołecznych w dużej mierze zależy od ustanowienia spontanicznej synchronizacji różnych rytmów fizjologicznych między nimi. Zależy od osób.

Problemy spójności społecznej wpływają nie tylko na nasz sposób odczuwania, interakcji i komunikowania się z innymi, ale także na procesy fizjologiczne, które zakłócają nasze zdrowie. Spójność społeczna i poczucie przynależności należą do najważniejszych priorytetów.

Znaczenie relacji społecznych zostało zilustrowane na przykład w badaniach dr. Med. James Lynch zwraca uwagę, że samotność stwarza większe ryzyko chorób serca niż brak ruchu, palenie tytoniu, nadmierne spożywanie alkoholu i otyłość łącznie [5], Liczne badania wykazały, że ludzie, którzy doświadczają zmian społecznych lub kulturowych lub żyjące z niestabilności społecznej, w rozbitych domach lub w izolacji, są na zwiększone ryzyko rozwoju wielu chorób [6] , [7] Social meta-analizy potwierdziły relacje „że jeśli ryzyko śmiertelności jest kontrolowana na podstawie ustalonych czynników ryzyka, prawdopodobieństwo przeżycia dla osób zdrowych relacji społecznych o 50% zwiększa się.”

Działanie społeczne w dużej mierze zależy od spontanicznej synchronizacji jednostek. Kiedy ludzie są pochłonięci rozmową, nieświadomie zaczynają synchronizować swoje ruchy, nastrój, postawę, szybkość mówienia i długość przerw pomiędzy odpowiedziami [8] . Dziś wiemy, że ważne aspekty ludzkiej fizjologii są również zsynchronizowane. W wielu badaniach badano różne rodzaje fizjologicznej synchronizacji u niemowląt, par i grup.

Zatem aktywność fizjologiczną osób można synchronizować, pole elektromagnetyczne muszą przekazywać informacje pomiędzy nimi. Jak możemy sobie wyobrazić, pole magnetyczne Ziemi i fale Schumanna odgrywają tutaj kluczową rolę. Przez to, na przykład, synchronizacja zwiększa poczucie przynależności [9] , samooceny [10] , współczucie, altruistyczne zachowania [11] , [12] i nasze zachowania społeczne [13] , podczas gdy z drugiej strony, synchronizacja w sporach wyraźnie maleje [14] ,

W istocie, w grupach wykazano, że synchronizacja poprawia zgodność, to jest zgodność z postawami i zachowaniami innych [15] , znacznie zwiększając współpracę i zaufanie [16] oraz wzmacniając społeczne przywiązanie członków grupy [17]. , Pozwolę sobie przypomnieć, że te synchronizacje są przejawami wspominanej koherencji. Koherencja to optymalna synchronizacja naturalnych rytmów (od bicia serca, oddychania i ciśnienia krwi, patrz spójność serca , a także spójność między komórkami).

Drodzy przyjaciele,

Biorąc pod uwagę wydarzenia z niedawnej przeszłości, wydaje mi się, że bardzo ważne jest, abyśmy ponownie zdali sobie sprawę z tego, co możemy zrobić dla innych w naszej świadomości i dla innych. Po raz kolejny nasze badania dostarczają wyraźnych dowodów na to, że to, co myślimy i czujemy, wpływa na to, czego doświadczamy. Więc nie jest to ezoteryczne kręcenie się, jeśli zintensyfikujemy nasze wewnętrzne skupienie na pokoju i miłości do ziemi i między ludźmi, a zatem także przyczyniamy się do zmniejszenia fal zewnętrznych rzeczywistości. Kontynuujmy nieprzerwanie ukierunkowywanie naszego duchowego ułożenia na kochający, a więc wysoce społeczny świat.

Me Agape

Your Dieter Broers

[1]Kevin S. Saroka, Michael A. Persinger, International Journal of Sciences, tom 5 - czerwiec 2016 zmiany ilościowe w drugiej harmonicznej (12-14 Hz) o Rezonans Schumanna są współmierne z szacunkami śpiącego Populacja: Implikacje przyczynowego związek.

[2] Porównanie widm częstotliwości EEG człowieka od 260 młodych mężczyzn adaptacją Gibbsa i Gibbs (1951), Schumann rezonansu pików z Polk (1982) *.

[3] https://www.heartmath.org/about-us/

[4] https://blog.heartmathdeutschland.de/…/McCraty_New_Frontier…

[5] Lynch JJ. Krzyk niesłychanego: nowe spojrzenie na konsekwencje medyczne samotności. Baltimore, MD: Bancroft Press (2000).

[6] MA Persinger (ED), ELF i VLF elektromagnetyczne oddziaływanie pola, Plenum Press, Nowy Jork, 1974.

[7] E. Niedermeyer F. Lopes da Silva Elektroencefalografia Podstawowe zasady, zastosowania kliniczne i pokrewnych dziedzinach. Miejskich i Schwarzenberg, Berlin, 1987.

[8] Hatfield E. emocjonalne Zakażenie. Nowy Jork: Cambridge University Press (1994).

[9] Hove MJ, Risen JL. Wszystko zależy od czasu: synchronizacja interpersonalna zwiększa przynależność. Soc Cogn (2009) 27 (6): 949-60. Doi: 10,1521 / soco.2009.27.6.949

[10] Lumsden J Miles LK Macrae CN. Synchronizujesz lub zlewacie? Interpersonalna synchronizacja wpływa na samoocenę. Front Psychol (2014) 5: 1064. doi: 10,3389 / fpsyg.2014. 01064

[11]Valdesolo P, DeSteno D. Synchronizacja i społeczne dostrojenie współczucia. Emotion (2011) 11 (2): 262. doi: 10.1037 / a0021302

[12] Vacharkulksemsuk T, Fredrickson BL. Nieznajomi zsynchronizowani: dokonali wcielonego porozumienia poprzez wspólne ruchy. J Exp Soc Psychol (2012) 48 (1): 399-402. doi: 10.1016 / j.jesp.2011.07.015

[13] Fischer R, Callander R, Reddish P, Bulbulia J. W jaki sposób rytuały wpływają na współpracę? Hum Nat (2013) 24 (2): 115-25. doi: 10.1007 / s12110-013- 9167-y

[14] Paxton A, Dale R. Argument zaburza synchronizację interpersonalną. QJ Exp Psychol (2013) 66 (11): 2092-102. doi: 10.1080 / 17470218.2013.853089

[15]Dong P, Dai X, Wyer RS ​​Jr. Podmioty zgodne, obserwatorzy reagują: skutki synchronizacji behawioralnej na zgodność. J Pers Soc Psychol (2015) 108 (1): 60. doi: 10.1037 / pspi0000001

[16] Wiltermuth SS, Heath C. Synchronizacja i współpraca. Psychol Sci (2009) 20 (1): 1-5. doi: 10.1111 / j.1467-9280.2008.02253.x

[17] Wiltermuth SS, Heath C. Synchronia i współpraca. Psychol Sci (2009) 20 (1): 1-5. doi: 10.1111 / j.1467-9280.2008.02253.x

PS: Wspieraj ruch nowej uniwersalnej świadomości w służbie serca, dzieląc się tym wkładem - dzielenie się jest miłością.

https://liebe-das-ganze.blogspot.com/2018/09/dieter-broers-unsere-gehirnwellen.html?spref=fb
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 15:12:48 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forum splemhappyhorse cheops watahaczarnegokla watahazlotegokla