Strony: [1]

ODWROCONY STRUMIEN ENERGII.

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
ODWROCONY STRUMIEN ENERGII.
« : Marzec 26, 2009, 16:51:43 »

 Juz strumien energii plynacej z ziemi zostal odwrocony.

Teraz eneria plynie do Ziemi do Ludzi.
Samuel sam sie trzesie ze strachu i szuka audytorium , ktore mu pomoze ten strach pokonac lub obejsc ( kiedys sie to udawalo) teraz juz nie. Czasy inne , ludzie bardziej dojrzali , swiadomosc sie szybciej otwiera i dobro rozgoscilo sie na ziemi..Zmiana? ona nastepuje, po malu bo wszystko to proces ale jednak. Dlatego te wszystkie stare przepowiednie ( pisane na czasy gdy dominowac miala opcja ciemnosci) sa juz nie aktualne, nie sprawdzaja sie w rzeczywistosci.
Strumien odwrocony ,Federacja swiatla i jej podobne stracily zasilanie. Skad czerpia jeszcze energie? Ciutke dalo sie nagromadzic w roznego rodzaju "bateriach" , ale gdy one sie wyczerpia ( a nie sa nie ograniczone), spadna wszystkie zaslony. Ludzie nareszcie zobacza rzeczywistosc i prawdziwe intecje roznych istot podajacych sie za bogow.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: ODWROCONY STRUMIEN ENERGII.
« Odpowiedz #1 : Sierpień 10, 2011, 10:46:36 »

Odwrócenie strumienia energii płynącej do jądra ziemi przez punkt w Cergy ( Francja) nastąpił nie odwracalnie na jesieni 2008 roku.
Sytuacja  ekonomiczno społeczna obecna na ziemi to tylko skutki tamtego zdarzenia.
Bowiem siły przeciwne Człowiekowi nie mogą już go okradać z energii , ni jego osobistej ( energii życia) ni kosmicznej płynącej do niego wspierającej cały system życia na ziemi.

Pora na nowe , na ewolucję , która zmieni cały system energetyczny ziemi i zabezpieczy ją tak że już nigdy więcej nikt nie będzie ograbiał i blokował ludzi i ich rozwoju.

Cykl zmian jest nie odwracalny , nie można go powstrzymać i nie można pomimo wielu usiłowań podłączyć się do  pól energetycznych , by manipulować oraz uniemożliwiać  czynienia tego co  jest w przeznaczeniu.
Procesy są splecione ze sobą , rozłączenie ich nie jest możliwe , tak jak nie jest możliwa zmiana przeznaczenia Ludzkości i Ziemi gwarantowana nam przez Stwórce i całe Zaświatowe dobro.

W tym zdarzeniu nie pomoże już żadna nauka , żadne chęci tracących władzę ni żadna  manipulacja informacjom.
Zwyczajnie NIC!!!!

Strumień energetyczny płynący z oddali kosmosu zasilą ziemię nie może być już od niej odbity , czy odwrócony.
Cały cykl życiom reguluje swoje ustawienie zgodnie z pierwotnym wzorcem stworzenia.
Zatem wszystkie sztuczne twory oparte i tworzone na ich bazie , rzeczy  o  nie stwórczym wzorzec DNA ulegną zniszczeniu , dematerializacji bezpowrotnej.

Bowiem zmieniająca się energia , jej barwa i wibracja , tworzy już zupełnie inne wzory zdarzeń, które stają się tkanina życia na ziemi i w zaświatach.

Znikają wszystkie energetyczne blokady tworzone przez egregory zasilane energiom o niskich wibracjach , rozsypują się energetyczne władcze struktury zastraszające ludzi i manipulujące ich mózgami.

Demony ( Energie ciemności  o niskich wibracjach) wracają bezsilne do swoich przestrzeni istnienia , bowiem do ziemi , do Ludzi płynie strumień energii o częstotliwości miłości bezwarunkowej.

Ona i tylko ona powoduje wynoszenie ziemi w coraz wyższa sferę energetyczną gdzie życie odbywa się już na innych zasadach istnienia.
A że borą w tym udział Słońce i inne planety nie tylko naszego układu? To prawda , bowiem wszystko jest ze sobą połączone energiom życia , która wiele ma nazw.
Cud przemiany zrealizował się już w dużej mierze , on istnieje a my w nim jesteśmy zanurzeni.
Chwilowo jeszcze nie zauważamy go bowiem jeszcze istnieją w ludziach blokady odbiorów tej częstotliwości.
Jednak pomału i ona topnieje , woal oddzielający ludzkość od oglądu prawdziwej rzeczywistości w której już się znajduje jest coraz cieńszy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2011, 08:37:24 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mba castlecraft wwwvirtualpets secretlife catziee