Strony: [1]

Rola Polski w rozwoju duchowym Ludzkosci.

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Rola Polski w rozwoju duchowym Ludzkosci.
« : Marzec 26, 2009, 17:56:26 »

 Czy my Polacy niesiemy role prekursora dla innych narodow?

Czy chcesz czy nie tak jest w pewnym sensie jestesmy narodem wybranym ( poczytaj przepowiednie dotyczace Polski , pisane nie przez Polakow). Zapytaj nauczycieli rozwoju duchowego z calego swiata walacych do Polski, co ich tu sciaga? Dlaczego tak bardzo chcieli u nas spotykac sie z ludzmi? Ile czasu i wysilku poswiecili zeby zrealizowac swoje zamiary?
Ja pytalam wiec znam odpowiedz. Naprawde nie o Papieza Wojtyle chodzilo.
Sa sekrety ( bo utrzymywane w tajemnicy),ktore niebawem wyjda na jaw, wiec ciesz sie ze urodziles sie w tym zyciu Polakiem.
Kiara
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Rola Polski w rozwoju duchowym Ludzkosci.
« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2009, 17:57:43 »

Polska stanie sie plomieniem jasnosci dla innych narodow. Pomoze im rozswietlic ich ciemnosci by weszli razem wszyscy w nowa epoke; Epoke Serca.


Daj spokoj to nie ten kontekst Narod wybrany w tym znaczeniu ze nosimy pelna linie DNA , prastarego rodu slowianskiego ( czyli tego co ja nazywam + (plusow)  z mozliwoscia pelnego przejawu i transformacji energii przez materie. Bylo to zaplanowane tysiace lat do przodu i przygotowywane na dzisiejsze czasy.Narod Polski jako jeden ze slowianskiej linni przeszedl caly cyk ( powiedzmy narodowej karmy) zostal on zakonczony. Dlatego wszystkie bardziej rozwiniete duchowo energie ( no powiedzmy bardzo duzo) wcielilo sie w tych czasach u nas. Maja mozliwosc realizacj koncowego etapu swojej drogi, tu znalazly ciala materialne , ktore pozwola im dokonac tego przemienienia sie. Ale zarazem spowoduje to u nas ten impuls , ktory rozchodzi sie na caly swiat. W takim kontekscie trzeba patrzec na slowa narod wybrany.
Jak model samochody, mozna wlac wysoko oktanowe paliwo i pojedzie tak , jak nie bedzie mogl pojechac jakis wczesny prymitywny ( powiedzmy syrenka) pomimo doskonalego paliwa ( wcielajacej sie rozwinietej duszy). Na tym wlasnie polega linia DNA calkowita przyblokowana ( paliwo , dusza ja uruchomi) , i linia niepelna , zeby nie wiem jaka dusza sie wcielila to i tak nic nie zrobi bo ma ograniczone mozliwosci przez taka ograniczona budowe.
Ale jest tez trzecia opcja ( ja to nazywam syntetyczne dusze), one maja ograniczony potecjal energetycznego przejawu ( czyli wlasnej mocy) czy sie wciela w takie , czy inne cialo o pelnej lub nie pelnej linni, to i tak nic nie zrobia bo sa zaprogramowane od ..do.. i koniec.

Kiara
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

elita-mam lyl mustangi wojnawatah naruto