Strony: 1 2 [3] 4

HISTORIA BOGINI.

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #30 : Luty 23, 2018, 13:44:33 »

No cóż oszustwo jak wiele innych na Ziemi , Nie był to żadne Al lach, Była Bogini Al lat,wystarczyło zmienic jedną literę. 

W MEKKCE była jej największa Świątynia, były tam dwa kamienie biały i czarny , bo Bogini ma dwa aspekty wiedzy , które tworzą jej pełnię, ona zawsze występuje w swojej TRÓJCY..


Bogini dziewica , Bogini matka  i Bogini staruszka ... odpowiedniki faz księżyca.. przybywanie, pełnia i ubywanie... . Al lat to odpowiednik BOGINI PRAMATKI, MATKI WSZYSTKICH BOGÓW.

WIEDZA, WIARA I WYZNAWCY BOGINI ( ALLAT, AL UZZA i MANAT.. TO JEST JEDNA I TA SAMA BOGINI O TRZECH ASPEKTACH) To dawne ludy semickie włącznie z arabami przed wprowadzeniem islamu przez Machometa.

Zacieranie śladów PRAWDY o dawnej kulturze i wierzeniach ludzi , to systemowa działalność pewnych opcji od wielu tysiącleci.Bliskim Wschodem opiekowała się i rządziła BOGINI MATKA ...kobiecość, jej mądrość, dobro, delikatność i godność i prawość były dawnymi wzorcami życia na tamtych terenach.

Islam niszczył i zniszczył wszystko co potwierdzało tą wiedzę ,ale mimo wszystko przetrwały jeszcze dawne informacje związane z BOGINIĄ w innych miejscach, naukowcy, archeolodzy odnajdują je nawet teraz i potwierdzają ,że główną postacią w kulturze, tradycji ,dawnych wierzeniach i świątyniach jest BOGINI KOBIETA.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2018, 13:47:22 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #31 : Luty 24, 2018, 13:29:59 »

Kiara pisze:   
19 kwietnia 2017 o 10:47   


https://www.youtube.com/watch?v=2gXB6cZE9EA

Tradycje Egipskie a Jezus, cz. 2 - Alicja Aratyn - 13.04.2017

Poszukiwania Pani Alicji są bardzo właściwe jak i twierdzenie ,ze informacje nowe zmieniają znaczenie posiadanego obrazu.

Pierwsi Chrześcijanie .. to bardzo stara Sekta z tamtych terenów nazywała się „POMAZAŃCY PORANNI” nazwa ma związek z ich rytualnymi kąpielami rano i wieczorem , oraz z określonym sposobem życia.
Miejsce to znajduje się w Oazie na północnej cześć obecnej Syrii, jest to ten sam zakon ,którego głową był JAN CHRZCICIEL, och długa i ciekawa historia.

W czasach powstania zakonu i długo przed nim miejsca te nie należały do Arabów.

Palmyra[1] (także Palmira, arab. تدمر, Tadmur) – miasto w Syrii, w muhafazie Hims, założone w oazie w północnej części Pustyni Syryjskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Palmyra_(Syria)

Całym sekretem Tadmuru i pradawnego Chrześcijaństwa jest jak wiadomo KOBIETA….. pod piaskami i pod naziemnymi świątyniami znajduje się podziemie Świątyni AL-Lat.. żeńskiego Bóstwa , Pramatki wszystkich Żyć znanej na całej ziemi pod wieloma imionami .

” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato.

Jedno z trzech najważniejszych bóstw arabskich. Jej symbolem był biały kamień ozdobiony klejnotami. Al-Lat… „PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI”

Ta Bogini ma powiązanie z Anatolią…. „Anatolia (z greckiego Ἀνατολή , Anatolḗ – „wschodni” lub ” wschodzące słońce”), https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Lat

Czy możecie sobie wyobrazić żeby kobieta w obecnym świecie arabskim byla ważniejsza niż Mahomet?Coś

W świecie żydowskim niż JAHWE ,a w świecie katolickim niż Bóg ojciec?

Czy można dopuścić do odkrycia ,że głową pierwotnego Zakonu Chrześcijan byla kobieta,że ta funkcja byla niezależna od płci, a jedynie od rozwoju duchowego przywódcy, którego egzaminem była lewitacja i inne otworzone możliwości w postaci bilokacji?
Na marginesie…. Co dokonała Salome ( to tylko jedno z jej wcześniejszych imion zakonnych ) dlaczego poprosiła o „GŁOWĘ” JANA.. czego symbolem jest być „głową” czegoś”?

Religie męskiej szowinistycznej władzy mają wspólny cel zniszczyć pierwotną wiedzę przejąc artefakty przedłużyć swoje władanie ludźmi, którzy teraz dokonują swojego przebudzenia duchowego, a zatem odkryją prawdę.

Etymologia.. „Palmyra ( / ˌ p ɑː l m aɪ r ə / ; Palmyren : Tadmor ; Arabski : تدمر Tadmor) – starożytne miasto w południowo – zachodniej Syrii .

Znaleziska archeologiczne pochodzą z okresu neolitu , a miasto zostało po raz pierwszy udokumentowane na początku drugiego tysiąclecia pne”

Ciekawe jest ˌ p ɑː l m aɪ r ə / pa… I maire.. czy ma związek z z obecną marie.. maria .. ukochana?
Okazuje się że tak…. ” Zgodnie z tą teorią „Tadmor” wywodzi się z hurrian słowu tad („kochać”) ” Język hurrian wywodzi się z Mitanni…… https://pl.wikipedia.org

/wiki/Huryci https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_hurycki

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitanni http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Oj ciekawy temat i długi, przepraszam na razie zakończę teraz nie mam czasu, nie mniej jednak zastanawia mnie czy te islamskie huryski to przepiękne Hurrytki..

Czyli kobiety Mitanni? 🙂

Cała ta historia ma powiązanie z Azją Mniejszą ta świątynia ma związek z z ziarnem.. z jego wysiewem wiosennym a, co za tym idzie z Boginią Matką , Boginią Al-Lat wschodzącym wiosennym ,życiodajnym słońcem jednym słowem Bogini Matka…..

O, której wiedzę od bardzo usiłują zatrzeć jej przeciwnicy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

A, w takim razie jaka była rola Jezusa na ziemi.. po co ON się urodził i co zrobił dla LUDZKOŚCI…. dlaczego wydano na niego wyrok , wymazano z Żydowskiej Księgi Życia … jaka jest prawdziwa historia tamtych zdarzeń?

Czy nastąpi objawienie…. z czym ma ono związek i czy uda się je znowu przekręcić znaczeniowo?


https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=cs&u=http://karolinaloskotova.blog.cz/en/1612/tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-je-nejmene-800-milionu-let-stara&prev=search

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2018, 13:38:32 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #32 : Luty 24, 2018, 13:39:27 »

Kiara pisze:   
21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

Kiara pisze:   
21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

Kiara pisze:   
21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=cs&u=http://karolinaloskotova.blog.cz/en/1612/tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-je-nejmene-800-milionu-let-stara&prev=search

http://www.ptpk.org/archiwum/pdf_1889/wszechswiat_1889_027.pdf

cd.

Kiara.


« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2018, 13:53:24 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #33 : Kwiecień 16, 2019, 12:03:51 »WIR BOGINI.....

WIR BOGINI..... CO... TO JEST WIR BOGINI?

TO JEST TĘCZA. Uśmiech

W globalnym zrozumieniu jest to punkt depozytu energii życia .. TO ENERGIA MATCZYNA NASZEGO NIE WCIELONEGO DUCHA....NASZEJ MATRYCY ŻYCIA.

JEST TO MIEJSCE ZIEMSKIEGO URODZENIA SIĘ BOGINI..
MIEJSCE URODZENIA KOBIETY , KTÓREJ ISKRA ŻYCIA POCHODZI Z OGNIA ŻYCIA... ENERGII ZAŚWIATOWEJ PRA MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ.

To Energia I czakry, zdeponowana jest w KAŻDYM DUCHOWYM CZŁOWIEKU ..
TO JEST ENERGIA GŁÓWNEGO KANAŁU ENERGETYCZNEGO SKUMULOWANA W CZERWONEJ CZAKRZE ŻYCIA ...
ZNANA NAM RÓWNIEŻ POD NAZWĄ ENERGIA KUNDALINI , KTÓRA STANOWI ZWINIĘTY RDZEŃ ŻYCIA ....

PO BOKACH CZAKRY ŻYCIA .. KTÓREJ ODPOWIEDNIKIEM FIZYCZNYM JEST KOBIECA MACICA... U KOBIET SĄ JAJNIKI , DWA NIEZMIERNIE WAŻNE PUNKTY ENERGETYCZNE, DEPOZYTARIUSZE ENERGII ASPEKTU ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO..

U KOBIET ;;

1. W PRAWYM JAJNIKU .. ENERGIA ASPEKTU MĘSKIEGO,
2. W LEWYM JAJNIKU .. ENERGIA ASPEKTU ŻEŃSKIEGO

U MĘŻCZYZN ;

1.W PRAWYM JĄDRZE ENERGIA ASPEKTU MĘSKIEGO

2.W LEWYM JĄDRZE ENERGIA ASPEKTU ŻEŃSKIEGO

W oglądzie geometrycznym wygląda to jak podstawa budowy trójkąta .. prosta z trzema punktami , zaznaczonym środkiem , który ZAWSZE wyznacza kierunek szczytu WEWNĘTRZNEGO TRÓJKĄTA MOCY CZŁOWIEKA.

KAŻDY CZŁOWIEK DUCHOWY TWORZY SWÓJ CZŁOWIECZY WIR ŻYCIA, BO JEST INDYWIDUALNĄ SAMOŚWIADOMOŚCIĄ, ALE W NIM ZAWSZE JEST ELEMENT WIRU BOGINI....

MOC INDYWIDUALNĄ KAŻDEGO Z NAS OKREŚLA WZNIESIENIE SIĘ ENERGII ASPEKTU ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO PO CENTRALNYM KANALE ENERGETYCZNYM .. WIRZE BOGINI... oplatanie WIRU BOGINI ENERGIAMI ASPEKTU MĘSKIEGO I ŻEŃSKIEGO.
PO POZIOMIE SPLOTU ENERGII NA WIRZE BOGINI ... ( odczytujemy pozom przez identyfikację z jedną z 7 czakr) identyfikujemy INDYWIDUALNY POZIOM ROZWOJU DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

BEZ AKTYWNEGO WIRU BOGINI W CZŁOWIEKU ŻYCIE FIZYCZNE NIE BYŁO BY MOŻLIWE...
GDY WIR BOGINI ZANIKA...CO ZNACZY PRZENOSI SWOJĄ CAŁA ENERGIĘ DO CZAKRY SERCA.... NASTĘPUJE ŚMIERĆ FIZYCZNA .

RÓWNIEŻ POPRZEZ RODZAJ ENERGII NASZYCH SŁÓW I CZYNÓW ODCZYTUJE SIĘ POZIOM INDYWIDUALNEGO ROZWOJU DUCHOWEGO... TO JEST MIERNIK NASZEJ ŚWIADOMOŚCI.

ENERGIA WYPŁYWAJĄCA Z WEWNĘTRZNEGO ASPEKTU ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO OPLATAJĄC SOBĄ GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY .. WIZUALNIE TWORZY BARWNY WIR.. GRAFICZNIE WYGLĄDA JAK TRÓJKĄT....

TEN AKT ROZWOJOWY STWARZA W NAS TZW. WIEŻE MOCY... ALBO ŚWIETLISTĄ WIEŻE ...INACZEJ WIR BOGINI.

Tak wygląda schemat istnienia procesów energetycznych naszego rozwoju duchowego CZŁOWIEKA.
MAMY DWA WIRY;

1. WIR BOGINI.
2. WIR CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.

Te wiry wyglądają identycznie.. różnią się potencjałem energetycznym i osobowością właściciela.WIR BOGINI .... TO WIR BOGINI MATKI... PRA MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ, KTÓRA JEST JAK NAJBARDZIEJ SAMOŚWIADOMĄ ISTOTĄ .. ENERGIĄ PREKURSORSKĄ DLA CAŁOKSZTAŁTU ŻYCIA .. PRA KODEM JEGO ISTNIENIA W KOSMOSIE I NA ZIEMI.

CZY TA ISTOTA RODZI SIĘ W FIZYCZNIE NA ZIEMI.. CZY RODZI SIĘ NA ZIEMI JAKO ZWYKŁY CZŁOWIEK O NIEZWYKŁYCH MOŻLIWOŚCIACH?

TAK... JAK NAJBARDZIEJ TAK!

I TO BARDZO CZĘSTE ZDARZENIE JEST NIEZBĘDNE , BO ONA I TYLKO ONA POPRZEZ SWOJE DNA ... NARODZINY JEJ DZIECI .. POZOSTAWIA NA ZIEMI DNA O ZWIĘKSZONYCH MOŻLIWOŚCIACH ROZWOJOWYCH ... DUCHOWO /FIZYCZNYCH...
DZIĘKI TEMU FAKTOWI JEST MOŻLIWA EWOLUCJA NA CORAZ WYŻSZYM POZIOMIE.

WIR BOGINI .... MA DWA KIERUNKI W GORĘ I W DÓŁ ...

POPRZEZ RODZAJ WYBIERANYCH DOŚWIADCZEŃ ZMIENIA SIĘ KIERUNEK AKTYWACJI WIRU.... KIERUNEK I ŚRODOWISKO ZAISTNIENIA ŻYCIA.

OCZYWISTYM JEST ŻE WIR W GORĘ JEST WYNOSZĄCY I ROZWOJOWY..

WIR W DÓŁ JEST POZNAWCZY ALE STAGNACYJNY...

ZATEM EWOLUCJA NIE DOKONUJE SIĘ GDY JEST AKTYWOWANY WIR W DÓŁ.
TAM DOMINUJE ENERGIA STRACHU,ZIMNA, CIEMNOŚCI ..

ZATRZYMANIE WIRU ( WIROWANIE CIĄGŁE W NIE WYNOSZĄCYM I NIE OBNIŻAJĄCYM WIRU KRĘGU) NA KTÓRYMŚ Z POZIOMÓW BLISKIM PUNKTOWI ZMIANY WIROWANIA .... JEST PUNKTEM STAGNACJI EWOLUCJI I ROZWOJU ŻYCIA!

Każde dawne miejsce urodzin KOBIETY ( bo TYLKO KOBIETA RODZI SIĘ Z ENERGII MATRYCY BOGINI) Zaznacza na Ziemi PUNKT CENTRALNY WIRU BOGINI....
ale ma on również zaznaczone fizycznie swoje dwa punkty.. aspektów męskiego i żeńskiego.

Dam taki przykład ...

FRANCJA ... DAWNY. WIR BOGINI ..

MIEJSCE URODZENIA .... PARYŻ WYSPA CITE NA SEKWANIE.

PUNKT ASPEKTU ŻEŃSKIEGO WIRU BOGINI ... TO KAPLICA RUE DU BAC.PUNKT ASPEKTU MĘSKIEGO WIRU BOGINI .. TO KOŚCIÓŁ SAINT-SULPICEPunkt żeński Rue du Bac ... to punkt magnetyczny... WIEDZA.

Punkt męski Saint-Sulpice... to punkt elektryczny... MOC.

Punkt męski Saint-Sulpice ... MOC ma energetyczne połączenie z .... LONDYŃSKIM CITE!
Tak moi mili.... przez ten punkt była wyciągana energia z FRANCUSKIEGO WIRU BOGINI ...

Po pierwsze był on mocno osłabiany..niższy ( do poziomu 3 czakry) mniej aktywny.. po drugie wzmacniały się JEGO ENERGIĄ nowe struktury "arystokracji bankierskiej"!
Przekierowywały TĄ ENERGIĘ W TWORZONE PRZEZ SIEBIE PLANY PRZYSZŁOŚCI ZIEMI I LUDZI!

TE MOŻLIWOŚCI ZOSTAŁY DEFINITYWNIE ZATRZYMANE...
ODCIĘTO ENERGIĘ WIRU BOGINI OD ICH STRUKTUR.

Dlaczego zatem powstał pożar w tych dwóch miejscach.... Saint-Sulpice i Rue du Bac.... ?

Przesilenie.. energetyczne, zwarcie... błąd taktyczny w pracy nad zmianą kierunku wiru Bogini.... czyli usiłowanie przekierowania energii wiru w dół?

To jest bardzo niebezpieczna "zabawa".. może wywołać bardziej poważne skutki dla jej uczestników!

NAJWIĘCEJ PRAWDY JEST W DOMYSŁACH....

KTO ZA TYM STOI.... ANO CI , KTÓRYCH STRUKTURY MOCY SIĘ ZAWALIŁY.. STRACILI DEFINITYWNIE MOC, A BEZ NIEJ SPRAWOWANIE GLOBALNEJ WŁADZY NIE JEST MOŻLIWE.

ALE....

Ponieważ JEST JUŻ NOWE NA PLANIE ENERGETYCZNYM I FIZYCZNYM... STARE MUSI ODEJŚĆ...

FENIKS RODZI SIĘ Z POPIOŁU!Kiara.

PAS. Wszystkie moje posty są moją autorską pracą.. nie mam zastrzeżeń co do przenoszenia ich w inne miejsca.. ale jest warunek ... podawanie źródła i autora tekstów.

**************

https://soulowicz.files.wordpress.com/2013/03/spiral.jpg…

Kiara.

 
 
 Bogini Vortex – Cobra

Bogini Vortex jest ostateczną technologią światła sił, które w końcu rozpuszczają Matrix na astralnych i eterycznych płaszczyznach naszej planety.
Bogini Vortex jest spiralną tęczą energii obejmująca wszystkie możliwe kombinacje Światła.
Jest to obecność istoty anielskiej który przemienia wszelką ciemność w czyste Światła przez osiem wymiarów Stargate Nawrócenia Antarion.
Jest  to wir obecności jedności, która pochłania wszystkie anomalie dualizmu i wznosi je w jedno przez proces microtriangulację.
Wszystkie Wiry Goddess stworzą sieć światła na eterycznych i astralnych poziomach, które wytwarza pole morfogenetyczne Jedności, które służy jako narzędzie boskiej interwencji na tej planecie.
Ta sieć Światła ostatecznie przemienia wszelką ciemność na płaszczyźnie astralnej i eterycznej i usuwa wszystkie negatywne podmioty do ostatniego  z gadów są straceni na zawsze i wszystkie niefizyczne powierzchnie wokół Ziemi będą sferą Światła.
Spowoduje to ustawienie odpowiednich warunków do Turnieju .

 Bogini Vortex jest Angelic Presence (Anielska obecność), że przechodzi przez nasze ciała i zakotwicza na płaszczyźnie fizycznej.
 Będziesz mógł czuć, obecność  Vortex Bogini w organizmie.
 archonty mają uczulenie na energię Bogini.
Dlatego Kościół katolicki powstrzymywał się kobiet.

W nie-fizyczności są bardzo uczuleni archontci na to. Za każdym razem, każda kobieta lub mężczyzna będące kanałem,dla Vortex Bogini -tysiące gadów zostało usunięte na zawsze.

Tutaj są instrukcje do zakotwiczenia Vortex Goddess:

1. Unieś ręce nad głowę i zacznij obracać ciało w prawo.

2. Podczas takiego, śpiewać mantry iiii (wymawiane ee-ee) tak, że wibruje w całym organizmie i wizualizować ciało zmieniające się w genialny słup światła, z milionami tęczy gwiazdek rozrzuconych w tym filarze Światła.

3. Zachowaj śpiewanie mantry i obracanie.
Po kilku minutach, upuść ręce blisko ciała i dalej obracaj się  w kierunku wskazówek zegara

4. Podczas tego, zacznij śpiewać eeeaaa mantrę tak, że wibruje przez twoje ciało i wizualizuj ,jak wir tęczy światła rozszerza od zewnątrz serca na całej planecie. Wzywaj obecność swoich duchowych przewodników, mistrzów wstąpionych, Plejadan, aniołów, dusz bliźniaczych, bratnich dusz, rodzin duszy i innych istot Światła.

5. Zachowaj śpiewanie mantry i obracając się i bądź w obecności wszystkich tych istot Światła na chwilę.
Można aktywować Vortex Bogini w każdej chwili ,gdy czujesz ,że masz potrzebę to zrobić i to wzmocni planetarną sieć światła i przyspieszy proces oczyszczania niefizycznych płaszczyzn, które ostatecznie prowadzą do Wydarzeń Turnieju.

źródło tłumaczenia: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/03/cobra-bogini-vortex-03032013.html

https://soulowicz.wordpress.com/2013/03/05/bogini-vortex-cobra/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2019, 16:48:31 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #34 : Kwiecień 16, 2019, 19:52:19 »

WIR BOGINI CD.....


W tym samym czasie co Katedra NOTRE DAME płonął Meczet Al Aksa w Jerozolimie...
Ten Meczet to dawne STAJNIE SALOMONA.....
a, DAWNE STAJNIE SALOMONA.. BYŁY DOMEM PORODOWYM DLA ARYSTOKRATYCZNYCH KOBIET W DANEJ JUDEI!

TAM URODZIŁA SIĘ MARIA MAGDALENA...

TAM JEST JEJ WIR ŻYCIA .. WIR BOGINI , BO MARIA MAGDALENA BYŁA ISKRĄ ŻYCIA POCHODZĄCĄ Z OGNIA  WIRU MATRYCY MATKI WSZYSTKICH ŻYĆ.

Zatem akcja zniszczenia WIRU BOGINI BYŁA ZORGANIZOWANA W NIE JEDNYM MIEJSCU!

Coś mi się wydaje ,że będzie się działo.... i to mocno .. oraz bardzo gorąco!

Kiara.

*******


Nagrania i zdjęcia, które opublikowano w mediach społecznościowych, pokazują dym i ogień wyłaniające się z dachu budynku znanego jako Pokój Modlitwy Marwani lub Stajnie Salomona.

Pożar w meczecie Al-Aksa, jednym z najświętszych miejsc dla wyznawców islamu, wybuchł mniej więcej w tym samym czasie, co znacznie większy pożar w katedrze Notre Dame.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24664688,pozar-w-meczecie-al-aksa-w-jerozolimie-swiatynia-plonela-w.html?fbclid=IwAR0_ySlFruFvvcHnkqc7OZi5KlHzD2PQAg4qHFsEOYKskG-C7pM88YrGZVs
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2019, 20:00:15 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #35 : Kwiecień 21, 2019, 20:18:17 »

NASZA PANI...... MARIA MAGDALENA."
Na przełomie XII i XIII wieku, w tempie mogącym dziś jeszcze przyprawić o zawrót głowy, wyrosło w północnej Francji kilkanaście katedr gotyckich pod nazwą Notre Dame, czyli pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny.

Tak twierdzi Wikipedia, większość przewodników i inne źródła. Notre Dame – Nasza Pani…. Tak nazwano te pierwsze katedry.

Ale KTO je tak nazwał?

Kto używał tego zwrotu: Nasza Pani?

Początkowo tylko Templariusze.

A wobec tego , kogo oni uznawali za swoja Panią?

Marię - matkę Chrystusa?
Podobno nie!

Ich Panią była przecież Maria Magdalena , ukochana Chrystusa.

Nazywana w pierwszych wiekach chrześcijaństwa Apostołem apostołów albo Pierwszym Apostołem.
Apostołem Janem.

I to dla niej wznieśli te katedry, ku jej czci….

Dopiero po roku 1307, kiedy świat ówczesny miał szybko zapomnieć o Templariuszach, wmówiono wiernym i mieszkańcom Francji, że Notre Dame to jest i zawsze była Najświętsza Panna Maria….. tak jest do dziś.

Tymczasem kult Marii Magdaleny wiąże się nierozłącznie z faktami i legendami o Ubogich Rycerzach Chrystusa…

Całkiem ładnie pokazano ten temat w „Kodzie da Vinci” ale nie jest to wiarygodne źródło.

Kościół, żeby kontrolować mężczyzn, represjonował kobiety.

Grzmiał o ich nieczystości, o grzechu pierworodnym.

Dopiero w XI w. pojawiła się Maryja jako symbol czystości, a wraz z nią żeński pierwiastek w religii.

Dzięki Maryi do katedr trafiły posągi kobiet. Nie były to już kostuchy przynoszące śmierć, ale rzeźby, do których pozowały żony, córki, sąsiadki, kobiety obdarowane uczuciami.

Na ich twarzach rysowały się smutek, uniesienie, radość i cierpienie.
Zmienił się też sam stosunek Kościoła do kobiet. Przyznano im prawo do miłości.
Samo uczucie przestało być grzeszne, a zaczęto je postrzegać jako dar.
Oprócz posągów Maryi kościoły zaludniały inne kobiety.

Są naga Ewa, Esmeralda i najczęściej Maria Magdalena, a w Chartres wyrzeźbiono nawet syrenę z odkrytym biustem.

Oczywiście, wysoko w górze, bo im wyżej, tym większą swobodą cieszyli się rzeźbiarze.

Jeden z nich w Chartres zostawił nawet płaskorzeźbę z biskupem udającym się wprost do piekieł. "


https://paskonikstronik.blogspot.com/search?q=katedra+chartres
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #36 : Kwiecień 21, 2019, 20:20:55 »

GWIAZDOZBIÓR PANNY I PENTAGRAM

KATEDRY FRANCUSKIE ZBUDOWANE SĄ NA PLANIE
GWIAZDOZBIORU PANNY.....WSZYSTKIE KATEDRY ZBUDOWANO NA CZEŚĆ NOTRE DAME.... NASZEJ PANI
TO JEST TYTUŁ PRZYNALEŻNY TYLKO JEDNEJ POSTACI.. NIE JEST NIĄ I NIGDY NIE BYŁA MATKA JEZUSA.Kira.

**************


Zaprojektowali i wybudowali w północnej Francji ponad sto katedr gotyckich.Pod gwiazdozbiorem "Panny".Temples, czyli Zakon Rycerzy Ubogich!

Templariusze znajdują mapę- zaszyfrowaną informację! I w wąskim gronie rycerzy francuskich- rozszyfrowują ją ! Znajdują Klucz ! Kod ? Szyfr? Tylko kilka osób o tym wie, przenoszą swoją kwaterę do Świątyni, zawiązują tajemne zgromadzenie; Zakon Templariuszy.
To król Jerozolimy, Baldwin II, wyznaczył rycerzom Temples kwaterę z dala od walczącego wojska, na terenie meczetu Al Aksa, dokładnie gdzie niegdyś znajdowała się świątynia Salomona

Zakon Rycerzy Ubogich - tak się nazwali - Biednymi Rycerzami Chrystusa ze Świątyni Salomona

Tworzą swoją własną legendę- do użytku zewnętrznego; ochrona pielgrzymów, obrona szlaków i walka z Saracenami, działalność finansowa. Tylko mały krąg Wtajemniczonych, jest po odpowiednich inicjacjach i sprawdzeniu dopuszczony do Prawdziwej Wiedzy !


http://chartres.blox.pl/2009/11/Temples-czyli-templariusze-i-katedry-gotyckie.html?fbclid=IwAR2m_JyGLebSxSU0ar2FRLXcebx_zM6cTFhykWV2H4XRMxLmhAfpISUiQyw
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #37 : Kwiecień 21, 2019, 21:05:48 »

Jak zwykle jest już blokada strony... pod tym adresem pokazuje się inny temat.. znaczy TO .. ŻE JEST STRZAŁ W 10 .. a ciemna strona boi się ujawniania informacji , bo odkryją znaczenie spalenia KATEDRY NOTRE DAME DE PARIS.Plan katedry na poziomie posadzki (za Wikipedią)Na dole rysunku rozmieszczenie katedr Notre Dame we Francji, powyżej gwiazdozbiór Panny – uderzające podobieństwo ? Właściwie dokładne odwzorowanie! Przypadek? raczej nie..."
Witraże
Niezwykle intrygujący jest w Chartres zespół witraży pochodzących z XIII wieku w liczbie 163. Cztery pochodzą z XII wieku! i znajdują się oczywiście w fasadzie zachodniej, o której już wiemy, że jest najstarszą, a 21 witraży pochodzi z wieku XIV.
Aż 43 z nich tworzy mniejsze lub wielkie rozety, pozostałe umieszczone są w oknach ostrołukowych obiegających katedrę wokół:
Rzut poziomy rozmieszczenia witraży w oknach katedry

Jest to największy na świecie zbiór witraży zgromadzonych w jednym miejscu, gdzie całkowita ich powierzchnia przekracza 2600 m2! I jedynie słynna Saint Chapelle w Paryżu może równać się z tym imponującym zbiorem.
Ponieważ katedra ma gigantyczne rozmiary, zwiedzający zazwyczaj nie dostrzegają całej urody zawartej w tej szklanej bibliotece. Przeważnie widzimy tylko kolorowe mozaiki, czasem dostrzegamy jedną lub kilka postaci i prędzej, czy później przenosimy wzrok na inne walory wnętrza.

Tymczasem lektura tych ogromnych obrazów jest niezwykle ciekawa i pouczająca. Warto też pamiętać, że witraże w Chartres są oryginalnym świadectwem sposobu myślenia, nauczania, obyczajów, światopoglądów i wyobraźni ludzi wczesnego średniowiecza.

Nam ludziom współczesnym trudno jest zrozumieć średniowieczną symbolikę. Rozmieszczenie witraży nie było przypadkowe. Powierzchnia witrażu może być podzielona na wiele części. Sceny witraża mogą być pogrupowane w formie kwadratów lub kwiatów o czterech płatkach. Studiując historię w oknach witraży należy je czytać od dołu do góry i od lewej strony ku prawej.
Aby jednak zobaczyć to, co one mają nam do powiedzenia, trzeba by zwiedzać katedrę z lornetką przy oku albo przyjrzeć się zdjęciom o wysokiej rozdzielczości:"Powyżej interpretacja foniczna łukowej konstrukcji sklepienia. Szlachetne, oparte o liczby znaczące podziały w katedrze to nie przypadek. Te proporcje są obecne i w ścianach i w oknach i w filarach i na planie poziomym świątyni.

"
Templariusze i cystersi postanowili wpisać w oblicze chrześcijańskiej świątyni ezoteryczne klucze dla wtajemniczonych, które powinny być wieczne jak kamienie szlifowane przez maçons (fr.„murarze"). Zostały one ukryte w różnych miejscach - dotyczą odległości, użycia światła, wyboru sklepienia, wykończenia płaskorzeźb, szklanych witraży i rysunków na płytach podłogowych. Katedra utraciła wiele z tych elementów w trakcie prac remontowych i późniejszej rozbudowy, a także w wyniku grabieży. Zachowało się ich jednak wystarczająco dużo, aby mogły zaświadczać o obecności hermetycznej spuścizny, widocznej już na pierwszy rzut oka podczas oględzin świątyni. Jednak osobiście nie doznałem takiego olśnienia…

Mistyczne i transcendentne centrum katedry w Chartres znajduje się między drugim i trzecim otworem okiennym chóru, gdzie pierwotnie stał ołtarz. Punkt ten leży dokładnie nad studnią druidów, sięgającą 37 metrów w głąb ziemi. Na takiej samej wysokości ponad studnią lokuje się wierzchołek sklepienia. Liczba ta odpowiada również szerokości nawy głównej. Zgodnie z zamysłem projektantów interakcja, do jakiej dochodzi między siłami tellurycznymi dobywającymi się ze studni i wibracjami pochodzenia kosmicznego, tworzy szczególne pole magnetyczne we wnętrzu nawy. Wiele osób odwiedzających katedrę mówi o odczuwaniu niewytłumaczalnego spokoju i duchowego uniesienia.

Inne klucze ukryte przez templariuszy odnaleźć można w dwóch kolumnach umieszczonych w pobliżu posągu królowej Saby przy bramie północnej, zwanej także bramą wtajemniczonych. Na jednej umieszczono płaskorzeźbę wozu transportującego Arkę Przymierza, na drugiej widać templariusza w kolczudze stojącego na stosie martwych ciał i zakrywającego Arkę welonem. U podstawy obu kolumn można dostrzec kamienną inskrypcję: Hic amicitur Arca foederis, co znaczy: „Tutaj przechowywana jest Arka Przymierza" lub: "W tym miejscu Arka jest ukryta" lub "W tym miejscu Arkę miłują i słuchają" każde z tych tłumaczeń jest prawdopodobne.

Należy pamiętać, że właśnie templariuszom przypisuje się odnalezienie Arki Przymierza w Jerozolimie. Zgodnie z tą wersją została ona odkryta w podziemnych stajniach świątyni Salomona, a najważniejszą misją zakonu było strzec, by nie trafiła w niepowołane ręce. Templariusze, jako sekretni konstruktorzy katedry w Chartres, mogli ukryć Arkę w jej murach, w miejscu, do którego dotrzeć można było tylko przez „bramę wtajemniczonych".

Płaskorzeźby przedstawiające Arkę transportowaną na wozie i rycerza ukrywającego ją pośród ciał zapewne poległych w walce, pokrywają się z tłumaczeniem treści inskrypcji proponowanym przez badaczy. Potwierdzeniem tego jest znajdujący się w pobliżu posąg królowej Saby, afrykańskiej kapłanki, sojuszniczki i kochanki króla Salomona. Łaciński napis umieszczony bezpośrednio pod nią głosi: "W tym miejscu Arkę miłują i słuchają", chociaż może on również oznaczać jak napisano powyżej.

Templariusze, jako sekretni konstruktorzy katedry w Chartres, mogli ukryć Arkę w jej murach, w miejscu, do którego dotrzeć można było tylko przez „bramę wtajemniczonych". Płaskorzeźby przedstawiające Arkę transportowaną na wozie i rycerza ukrywającego ją pośród ciał zapewne poległych w walce, pokrywają się z tłumaczeniem treści inskrypcji proponowanym przez badaczy. Potwierdzeniem tego jest znajdujący się w pobliżu posąg królowej Saby, afrykańskiej kapłanki, sojuszniczki i kochanki króla Salomona.
W opinii sceptyków i ostrożnych badaczy to miejsce w katedrze jest raczej tylko wskazówką, a miejsce ukrycia Arki zna już tylko Indiana Jones.Konkluzja
Nie sposób opisać co nieogarnięte. Nikomu się to nie udaje w pełni. Chartres jest wielkim wyzwaniem nie tylko dla zwiedzających ale i dla fotografujących, a dla piszących zwłaszcza. Ale ma to też i swój urok, albowiem zawsze można do niej wrócić i sprawdzić czy to, co pominięte nie jest przypadkiem ciekawsze niż opisane?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2019, 21:09:24 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 21, 2019, 21:11:56 »


ZŁOTY KWIAT....DLACZEGO 15 KWIETNIA.....

W tym dniu przez zwornik KATEDRY NOTRE DAM z kosmosu schodziła energia aktywując proces ROZKWITU ZŁOTEGO KWIATU ŻYCIA.

Ten akt jest nie tylko wielowymiarowym wydarzeniem ,ale i wieloaspektowym.. bo uruchamiał ;

1.PRAADAWNY WIR BOGINI

2.NAPEŁNIAŁ ENERGIA PENTAGRAM KOSMICZNY GWIAZDOZBIORU PANNY , KTÓREGO ZIEMSKIM ODBICIEM SĄ KATEDRY ZBUDOWANE PRZEZ TEMPLARIUSZY

3.AKTYWOWAŁ ENERGETYCZNIE ARKĘ PRZYMIERZA.

Cały proces trwał od 15 do 21 kwietni , ale kulminacyjnym jego momentem była PELNIKA KSIĘŻYCA...
to ONA ZWANA DO TEJ PORY "RÓŻOWĄ PEŁNIĄ"

Pełnia księżyca byla 4 dnia tego procesu.... który jest odpowiednikiem naszej 4 czakry, CZAKRY SERC .... PRZEZ KTÓRĄ MOGŁA POPŁYNĄĆ ZŁOTA ENERGIA.. O NAJWYŻSZEJ WIBRACJI MIŁOŚCI.

TO ONA NAPEŁNIAŁA I OTWIERAŁA PIERWSZY ZŁOTY KWIT WIRU BOGINI .

Co to znaczy w praktyce?

Napływająca do Ziemi Energia z GWIAZDY MATKI zapisana w depozycie wiedzy KSIĘŻYCA i odbita do Ziemi przez Księżyc niosła w sobie SEKWENCJE WIEDZY ZŁOTEGO WIEKU...

Pomimo że rozpoczęliśmy już czas IV Wymiaru to nie rozkwitł w nim jeszcze WZORZEC ZŁOTEGO KWIATU ŻYCIA... czyli naszej NOWEJ SIATKI STRUKTURALNEJ DLA Ziemi I NASZYCH CIAŁ FIZYCZNYCH.

ZŁOTY CZAS ... PIERWSZE WIĄZKI ZŁOTEJ ENERGII DOTARŁY DO ZIEMI WCZESNYM POPOŁUDNIEM ( MNIEJ WIĘCEJ W CZASIE PIERWSZYCH ROZBŁYSKÓW NA DACHU KATEDRY NOTRE DAME DE PARIS!

Bowiem schodziły do Ziemi.. do "Wiru Bogini " który jest pod katedrą przez punk którym była Wieża.

Dlaczego wybuchł pożar.... tak wielka moc energetyczna pokona WSZYSTKIE BLOKADY...
Oczywiście popłynęła do wszystkich wirów na których pobudowano inne Katedry... i uruchomiła swoimi podziemnymi LEY LINES cały system energetyczny rozświetlający
NOWĄ SIEĆ STRUKTURALNĄ ZIEMI .. OPARTĄ JUŻ NA BUDOWIE ZŁOTYCH KÓŁ ( nie jak do tej pory trójkątów) tworzącą strukturę ZŁOTEGO KWIATU.

TO BYŁ NIEZMIERNIE WAŻNY DLA LUDZKOŚCI AKT ...

BOWIEM Z MARTWYCH WSTAŁ ZŁOTY WIEK!

I znowu nam się udało!

Na jesieni ubiegłego roku opisałam akt złożenia .... do ziemi NASZEGO ... pierwszego "ZŁOTEGO ZIARNA" czyli "ziarna życia CZŁOWIEKA , który osiągnął swoim rozwojem duchowym poziom jego wibracji.

W tym roku w kwietniu z tego ziarna ROZKWITŁ PIERWSZY ZŁOTY KWIAT ... który przywrócił pierwotną rangę Ziemi.

Od tej pory nasza NOWA budowa strukturalna będzie napełniała się energią.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2019, 14:45:50 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #39 : Kwiecień 22, 2019, 14:38:56 »KATEDRY BRAMY TEMPLARIUSZY.

Żeby lepiej zrozumieć serię pożarów w miejscach kultu religijnego.. po pierwsze trzeba wiedzieć że stawiane na nich budowle STOJĄ NA BARDZO WAŻNYCH MIEJSCACH ENERGETYCZNYCH ZIEMI.. NA ISTOTNYCH WIRACH, KTÓRE SĄ ENERGETYCZNYMI BRAMAMI DO RÓŻNYCH WYMIARÓW.

KTÓRY WYMIAR OTWORZĄ .... ZLEŻY OD WIBRACJI NAPŁYWAJĄCEJ ENERGII Z KOSMOSU . ORAZ WIBRACJI OSOBY KTÓRA JEST ICH KLUCZEM ...

CZĘŚCIOWYM WYJAŚNIENIEM TYCH WYDARZEŃ JEST KSIĄŻKA "BRAMY TEMPLARIUSZY"...

Jednak jej treść jest swojego rodzaju kodem , który samemu należy odczytać.... Uśmiech

""Bramy Templariuszy (hiszp. Las Puertas Templarias) − powieść historyczna z wątkiem sensacyjnym z 2000 roku autorstwa hiszpańskiego pisarza Javiera Sierra.

Książka opowiada historię Templariuszy, którym powierzona jest święta misja.
Jej celem jest odnalezienie i zabezpieczenie miejsc w zachodniej Europie, w których znajdują się "bramy", przez które śmiertelnicy mogą wstępować do Nieba i poznawać boskie tajemnice.
_____Źle wykorzystane mogą stać się narzędziem szatana. W miejscach tych rycerze mają zbudować monumentalne katedry._______

Jednocześnie autor opisuje czasy współczesne. Bohaterem rozgrywanych w teraźniejszości wydarzeń jest Michael Tèmoin, szef ośrodka kosmicznego w Tuluzie.

Wykonane za pomocą satelity zdjęcia Francji zawierają białe plamy w miejscach gdzie powinny być gotyckie katedry pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny. Michael postanawia rozwikłać zagadkę białych plam. "

Ps. I o te "białe plamy ".... w systemie informacyjnym zakulisowego rządu cieni chodziło....

Wiedza.. to jedno... użycie jej.. nadanie kierunku ..( w którą stronę .. ewolucji czy dewolucji...??) zdarzeniom... to drugie...

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/175970/bramy-templariuszy?fbclid=IwAR0r7W0CXEcqMFjXDpxMjslFc52ZA_C61LUKH9JMB8x7XZTDIlSNLgz6Sxo
"Jerozolima, meczet Al-Aksa, miejsce wniebowstąpienia Mahometa, rok 1125. Hugon, hrabia Szampanii, powierza rycerzom swojego zakonu świętą misję. Jej celem jest odnalezienie i zabezpieczenie miejsc, w których znajdują się „bramy”, przez które śmiertelnicy mogą wstępować do Nieba i poznawać boskie tajemnice. Źle wykorzystane, mogą sprowadzić na ludzkość nieszczęście i stać się narzędziem w rękach Szatana.


Francja, czasy współczesne. Ośrodek naukowy w Tuluzie wykonuje zdjęcia satelitarne fragmentu obszaru Francji. Na fotografiach pojawiają się tajemnicze białe plamy. Michel Témoin, szef ośrodka, postanawia wyjaśnić tę zagadkę. Odkrywa, że zbiegają się one z miejscami, w których są zlokalizowane znane katedry gotyckie, m.in. Notre Dame w Paryżu. Dalszych odpowiedzi należy szukać w historii. Okazuje się, że katedry zbudowano w punktach, którym przypisywana jest moc komunikowania Ziemi z Niebem. Tajna organizacja wtajemniczonych, powstała jeszcze w średniowieczu, broni do nich dostępu... "

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2019, 14:41:33 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #40 : Kwiecień 23, 2019, 15:56:14 »

W celu uzupełnienia i rozwinięcia tematu ... pożar w Katedrze... dodam ten adres...


http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=10&t=55&start=150

Tylko całokształt wiedzy daje możliwość zrozumienia traumatycznych wydarzeń na Ziemi.

Informacje zawarte  w poniższym filmiku doskonale wyjaśniają szybkość i rangę  ostatnich spektakularnych incydentów.

https://www.youtube.com/watch?v=xDDZgF-RumA&feature=youtu.be

Sezon 4 Odcinek 8 : Wnętrze Ziemi – Ostatnie Doniesienia

Zrobię analizę tych informacji.. bo jest to swojego rodzaju "RODZYNKA"  we wrzącej przestrzeni KOŃCA CZASÓW!


LUDZIE Z WNĘTRZA ZIEMI.

*DUŻE MIASTO WE WNĘTRZU ZIEMI... ono istnieje od bardzo dawnych, dawnych czasów to nie jest żadną tajemnicą.

*ISTOTA ZŁOTA Z GŁOWĄ TRÓJKĄTNĄ / PIRAMIDA  TRÓJPALCZASTA... ISTOTA OPIEKUŃCZA / BÓG GRUPY LUDZI Z WNĘTRZA ZIEMI.

*SOJUSZ ISTOT KULISTYCH.... KULE MACIERZY , NAJWYŻSZY WYMIAR ENERGII NIE WCIELONYCH / ISTOTY CZYSTO DUCHOWE.

KONTAKT Z RADĄ Z WNĘTRZA ZIEMI....

Ponieważ rozpoczęły się wielkie kosmiczne  zmiany zauważalne  na powierzchni jak również we wnętrzu Ziemi,    zostali zaproszeni na spotkanie w roli świadków zdarzenia przedstawiciele z powierzchni Ziemi.

We wnętrzu Ziemi żyje  kilka grup ludzi podobno 7, w Radzie Wnętrza Ziemi są 2 grupy i 1 GWIAZDA.

Spotkanie miało charakter oceniający działalność ludzi z wnętrza Ziemi , pojawili  się więc NADRZĘDNI  OPIEKUNOWIE ŻYCIA / ISTOTY KULISTE  i OPIEKUN GRUPY WEWNĄTRZ ZIEMI .. ZŁOTA  ISTOTA TRÓJKĄTNOGŁOWA   NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY rozwojowo.

Kontakt z opiekunem TRÓJKĄTNOGŁOWYM wywołał w ludziach z wewnątrz Ziemi uczucia zachwytu,bo to niezmiernie rzadkie dla nich spotkanie , ale też  zaniepokojenia i zmieszania.

Zaniepokoiła ich  mocno ,również opinia ISTOT KULISTYCH na temat ich sposobu zarządzania Ziemią i Ziemianami  powierzchni.
ISTOTY KULISTE stwierdziły ,iż  byli złymi  zarządcami Ziemi ..okłamywali LUDZI  na powierzchni, blokowali informacje, manipulowali nimi podawali się za boga chociaż nim nie byli , wykorzystując jedynie  przewagę technologii !

Owszem pomagali ludziom na powierzchni podczas kataklizmów .. ale robili to intencjonalnie dla własnej korzyści.

We wcześniejszym odcinku była mowa iż sami wcześniej wywoływali kataklizmy na powierzchni Ziemi... nie były to naturalne zjawiska!

Problemem  negatywnej działalności na powierzchni  Ziemi jest SPOSÓB ROZUMOWANIA  TYCH .. KTÓRYCH SYMBOLEM JEST PIRAMIDA  , a opiekunem / bogiem   ZŁOTA ISTOTA TRÓJPALCZASTA Z GŁOWĄ W KSZTAŁCIE PIRAMIDY .

TO ONI dopuszczali się wszelakich oszustw, manipulacji informacją i zatajania prawdy wobec LUDZI  na powierzchni Ziemi .. oni uznawali kłamstwo w imię swojego dobra za rzecz naturalną... podczas nawiązywania kontaktu z LUDŹMI  z powierzchni Ziemi podawali się za bogów!

Dopuszczając się wszelakich oszustw , traktowali część populacji jako swoich niewolników! Część z nich wykorzystywała LUDZI  jako pionki do swoich rozgrywek w kontakcie z niektórymi rasami pozaziemskimi ... nazywając ich "FARMERAMI GENETYCZNYMI! 
To jest bardzo delikatne oświadczenie.. zwyczajnie handlowali LUDŹMI I DZIEĆMI ..  sprzedawali ich  jako materiał do różnych eksperymentów i prac!

TEN PROCEDER DZIEJE SIĘ NA WIELKĄ SKALĘ  RÓWNIEŻ AKTUALNIE...  ZA UKRYTĄ  ZGODĄ RZĄDÓW PAŃSTW,EKSPERYMENTUJE SIĘ NA LUDZIACH I BIOLOGICZNYM ŻYCIU , GLOBALNIE WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH !

Część grup z wnętrza Ziemi ścisłe współpracuje z kliką oficjalnie zarządzającą Ziemią... czyli z tymi , którzy śwaidomie niszczą biologiczne życie i nasze systemy wartości!

GRUPY SOJUSZU WEWNĘTRZNEJ ZIEMI mają różną wizję swojego dobra i tworzenia przyszłości.. nie zawsze jest ona taka sama jak wizja dobra LUDZI  na powierzchni.

ISTOTY Z WNĘTRZA ZIEMI które pozowały na BOGA przed Ludźmi.. wykorzystując swoją technologię okłamywały LUDZI pokazując się im jako BÓG...  stworzyli sobie swój status nadludzi...   
UWAŻAJĄ,ŻE MAJĄ PRAWO PODEJMOWANIA WSZYSTKICH DECYZJI CO DZIEJE SIĘ I BĘDZIE DZIAŁO NA ZIEMI  ZA LUDZI NA POWIERZCHNI!!

Za pomocą  stworzonej przez siebie religii... NAKAZUJĄ LUDZIOM POSŁUSZEŃSTWO WOBEC SIEBIE!

OPIEKUNOWIE ŻYCIA  - ISTOTY KULISTE  na RADZIE WNĘTRZA ZIEMI  mocno skrytykowały zachowanie  "WYZNAWCÓW WZORCA ZŁOTEJ PIRAMIDY" nakazano im  WYJŚCIE NA POWIERZCHNIĘ I UJAWNIENIE  PRAWDY LUDZIOM NAZIEMNYM.

TRZY GRUPY ISTOT Z WNĘTRZA ZIEMI  OPUŚCIŁY JĄ DEFINITYWNE...  KTÓRE GRUPY.... MOŻEMY SIĘ DOMYŚLIĆ... OCZYWIŚCIE TE ,KTÓRE NIE SĄ DUCHOWE , NIE POTRAFIĄ ŻYĆ NA ZIEMI W WYŻSZEJ WIBRACJI , KTÓRA TO  PODNOSI SIĘ NA ZIEMI.

O opuszczeniu wnętrza Ziemi w kapsułach ratunkowych przez pewne istoty .. było w poprzednich relacjach.

OPISYWANE SPOTKANIE RADY  WNĘTRZA ZIEMI .. Z  OPIEKUNAMI  ŻYCIA - ISTOTAMI  KULISTYMI BYŁO OSTATNIM SPOTKANIEM W DOTYCHCZASOWYM SKŁADZIE. 

PODJĘTO WÓWCZAS  DECYZJE  OSTATECZNEGO ZAKOŃCZENIA  __ DOMINACJI __   ISTOT  WYZNAWCÓW WIEDZY   ZŁOTEJ  PIRAMIDY .

Od tamtego momentu zakończy się dostęp do  decyzyjnych informacji  o przyszłości Ziemi i LUDZI  na   powierzchni, oraz dla TAJNYCH PROGRAMÓW KOSMICZNYCH!

POWSTAŁA CAŁKOWITA BLOKADA INFORMACYJNA DLA PEWNYCH GRUP .

Wyniki ustaleń   OPIEKUNÓW ŻYCIA - ISTOT KULISTYCH  wobec najbliższej przyszłości LUDZI NA POWIERZCHNI , nie są już dostępne  ziemskim przedstawicielom " WYZNAWCÓW WIEDZY WIEDZY ZŁOTEJ PIRAMIDY " i TRÓJKĄTNOGŁOWEGO.

Na ostatnie spotkanie zaproszeni byli przedstawiciele z Ziemi jedynie jako świadkowie zdarzenia.. oni również nie mieli dostępu do treści ustaleń między OPIEKUNAMI ŻYCIA - ISTOTAMI KULISTYMI , A RADĄ WNĘTRZA ZIEMI.

BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI PRZYSZŁOŚCIOWYCH... JEST INFORMACJĄ,ŻE DOTYCHCZASOWY UKŁAD ZAKOŃCZYŁ DEFINITYWNIE  SWOJE ISTNIENIE.

A TO OZNACZA DEFINITYWNY KONIEC RELIGII , UJAWNIENIE OSZUSTWA JEJ POWSTANIA, ORAZ OSZUSTWA NA TEMAT JEJ SFINGOWANEGO BOGA.

JEDNAK NIE OZNACZA TO KOŃCA WIEDZY DUCHOWEJ ANI ODDZIELENIA OD ISTOTY STWÓRCY WSZECHRZECZY, ANI NAJWYŻSZEGO ZAŚWIATOWEGO  SYSTEMU WARTOŚCI!

TO JEST CZAS POWROTU DO PRAWDZIWEJ PRZEOLBRZYMIEJ  WIEDZY ŚWIĄTYNI  .. KTÓRĄ RÓD ABRAHAMA NIESIE W SOBIE CAŁY CZAS... ONA ZOSTANIE ODKRYTA PONOWNIE.

Ludzie z wnętrza ziemi dysponują zaawansowaną technologią kosmiczną , mogą bez problemu poruszać się w kosmosie , pod wieloma względami posiadają bardziej zaawansowane technologie niż LUDZIE na powierzchni.

Zażądanie ujawnienia  prawdy o sobie przez LUDZI  z wnętrza ziemi.. zgodnie z dużo wcześniejszymi ustaleniami z ISTOTAMI KULISTYMI - OPIEKUNAMI ŻYCIA...  wywołało wielkie niezadowolenie i niezgodę, sprzeciw  tych z wnętrza Ziemi..wyznawców wiedzy ZŁOTEGO TRÓJKĄTA.

Oni nie chcą się pogodzić ze zmianą roli , uważają się za władców i opiekunów LUDZI  na powierzchni.. ponieważ w czasie kataklizmów starali się im  pomagać ....

Dla nich nie jest istotne ,że robili to intencjonalnie, wyłącznie  dla własnej korzyści , jak również to...  ŻE, TO ONI SAMI  WCZEŚNIEJ WYWOŁYWALI KATAKLIZMY ! Do czego przyznali się we  wcześniejszych spotkaniach.

OPIEKUNOWIE ŻYCIA - ISTOTY KULISTE   ZAŻĄDALI DEFINITYWNEGO ,CAŁKOWITEGO,  UJAWNIENIA  PRAWDY O LUDZIACH Z WNĘTRZA ZIEMI.. A TYM SAMYM  ICH WSZYSTKICH OSZUSTW,wywołanych  KATAKLIZMÓW  , MANIPULACJI I WYKORZYSTYWANIA  WSZELAKIEGO  LUDZI NAZIEMNYCH.

PODZIEMNI SĄ PRZERAŻENI I NIEZADOWOLENI Z TEGO POWODU .. NIE DOSZŁO DO POROZUMIENIA W RADZIE WNĘTRZA ZIEMI...
OPUŚCIŁA JĄ GRUPA Z SYMBOLEM Ω..... ( JEST TO GRUPA ZNANA NAM JAKO "ELFY"... KTÓRA DAWNO TEMU ZESZŁA DO ŚRÓD ZIEMIA.. ustępując czasowo Ziemie grupie WYZNAWCÓW WIEDZY ZŁOTEJ PIRAMIDY.)

SOJUSZ WNĘTRZA ZIEMI stworzono z powodu zagrożeń działalności  ludzi naziemnych ( istniało realne zgorzenie zniszczenia całkowitego Ziemi i życia na niej)chciano to zagrożenie powstrzymać wspólnie.
Jednak niektóre grupy sojuszu miały zupełnie inną wizję przyszłości Ziemi... absolutnie nie ewolucyjną... chciały by życie na niej  poddane było ich woli i ich wizji przyszłości z dalszym niewoleniem naziemnych.

Sojusz ustalił że decydujący o przyszłości Ziemi  i LUDZI  na powierzchni będzie  wybór drogi przyszłości PRAMATKI WSZYSTKICH ŻYĆ.. która urodzi się nieświadomym niczego CZŁOWIEKIEM.. i TYLKO POPRZEZ SWÓJ WEWNĘTRZNY SYSTEM WARTOŚCI I UCZUCIA, WYBIERZE  DROGĘ PRZYSZŁOŚCI DLA WSZYSTKICH.

Tak się stało.. decyzje zostały podjęte, wybór został  dokonany  , czas się wypełnił.... a, mimo wszystko  stawia  sprzeciw opcja , która ratyfikowała dobrowolnie ten TRAKTAT.

NIE MA OD NIEGO ODWOŁANIA.... MOŻNA ZOSTAĆ W DOTYCHCZASOWEJ PRZESTRZENI .. ALE CAŁKOWICIE ODIZOLOWANYM OD POWIERZCHNI ZIEMI NA BARDZO, BARDZO DŁUGI CZAS, ALBO WYJŚĆ Z PODZIEMNEJ  UWIĘZI NA POWIERZCHNIĘ , PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDÓW I POPROSIĆ O ZROZUMIENIE ORAZ WYBACZENIE.


ISTOTĄ DECYZJI LUDZI JEST TYLKO WIARA W COŚ... LUB NIE WIARA W COŚ....BOWIEM JEST TO UWARUNKOWANIEM  MYŚLI MÓZGU PRZEZ OKREŚLONY SYSTEM ZARZĄDZAJĄCY INFORMACJĄ.

JAKA JEST KONKLUZJA?

JESTEŚMY IV CYWILIZACJĄ III WYMIARU.... WYMIARU DOMINACJI WIEDZY TRÓJKĄTA I PIRAMIDY ,IV CYWILIZACJĄ PO III POPRZEDNICH CYWILIZACJACH ZNISZCZONYCH KATAKLIZMAMI.

Kataklizmy te  nie były naturalne, one  były zawsze wywoływane gdy cywilizacja osiągała poziom ewolucji ...  Władcy naziemnych...( czyli uważający się za nich LUDZIE Z WNĘTRZA ZIEMI) , już wiemy że TO SĄ LUDZIE  z wnętrza ziemi... nie wyrażali zgody na utratę swojej dominacji . Dopuszczali się wszelakiej manipulacji i oszustw .. włącznie z podaniem się za BOGA naziemnej nieświadomej pełnej  wiedzy  LUDZKOŚCI.

Manipulacją informacją , wszelakimi oszustwami i zastraszaniem  wymuszali na LUDZIACH naziemnych  posłuszeństwo, ponieważ wywoływanie kolejnych kataklizmów było już zabronione przez ISTOTY KULISTE - OPIEKUNÓW ŻYCIA... wpadli na pomysł globalnej depopulacji  LUDZI naziemnych   wszelkimi możliwymi sposobami.... co dzieje się do teraz.

Jednak czas realizacji UMOWY  miedzy stronami ma realny wymiar czasowy.. jest nim  ROK 2019 , a zatem od początku tego roku   następują   energetyczne zmiany wpływające na fizyczny wymiar życia na Ziemi.

Rozpoczął się proces CAŁKOWITEGO UJAWNIENIA PRAWDY... SPOTKANIE ISTOT KULISTYCH Z RADĄ WNĘTRZA ZIEMI ZABLOKOWAŁO DEFINITYWNIE IM MOC DOMINACJI NA POWIERZCHNI I JAWIENIA SIĘ LUDZIOM  JAKO BOGOWIE.

JEDNA Z  GRUP ŚRÓD ZIEMIA ZDECYDOWAŁA O WYJŚCIU NA POWIERZCHNIĘ .. JEST TO GRUPA O SYMBOLU Ω.. inaczej "Elfy".


  Jednak nie wszyscy zdecydowali się dotrzymać tej umowy.

A, zatem usiłują jeszcze przez swoich naziemnych przedstawicieli walczyć z EWOLUCJĄ  swoimi dawnymi metodami... ( przykład pożar KATEDRZE NOTRE DAME, MECZECIE AL-AKSA   i kościele Saint-Sulpice .

  ISTOTY KULISTE - OPIEKUNOWIE ŻYCIA MAJĄ NIE TYLKO MOC DECYZYJNĄ , ALE RÓWNIEŻ MOC WYKONAWCZĄ ...  ZATEM NIE MA DLA NICH ŻADNEGO PROBLEMU WYEGZEKWOWAĆ RATYFIKOWANE PRZEZ STRONY POSTANOWIENIA.

 TEGO CO MI WIADOME TEN ROK.. ROK 2019 ZREALIZUJE WSZYSTKIE USTALENIA... I TO ZUPEŁNIE NIE DŁUGO.


Kiara.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2019, 21:59:59 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #41 : Maj 07, 2019, 00:57:23 »

Kiara pisze:   

DRUGIE SŁOŃCE.....


Malgorzata Kiara 19 kwietnia 2017 o 10:47

\

Pierwsi Chrześcijanie .. to bardzo stara Sekta z tamtych terenów nazywała się „POMAZAŃCY PORANNI” nazwa ma związek z ich rytualnymi kąpielami rano i wieczorem , oraz z określonym sposobem życia.
Miejsce to znajduje się w Oazie na północnej cześć obecnej Syrii, jest to ten sam zakon ,którego głową był JAN CHRZCICIEL, och długa i ciekawa historia.

W czasach powstania zakonu i długo przed nim miejsca te nie należały do Arabów.

Palmyra[1] (także Palmira, arab. تدمر, Tadmur) – miasto w Syrii, w muhafazie Hims, założone w oazie w północnej części Pustyni Syryjskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Palmyra_(Syria)

Całym sekretem Tadmuru i pradawnego Chrześcijaństwa jest jak wiadomo KOBIETA….. pod piaskami i pod naziemnymi świątyniami znajduje się podziemie Świątyni AL-Lat.. żeńskiego Bóstwa , Pramatki wszystkich Żyć znanej na całej ziemi pod wieloma imionami .

” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato.

Jedno z trzech najważniejszych bóstw arabskich. Jej symbolem był biały kamień ozdobiony klejnotami. Al-Lat… „PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI”

Ta Bogini ma powiązanie z Anatolią…. „Anatolia (z greckiego Ἀνατολή , Anatolḗ – „wschodni” lub ” wschodzące słońce”), https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Lat

Czy możecie sobie wyobrazić żeby kobieta w obecnym świecie arabskim byla ważniejsza niż Mahomet?Coś

W świecie żydowskim niż JAHWE ,a w świecie katolickim niż Bóg ojciec?

Czy można dopuścić do odkrycia ,że głową pierwotnego Zakonu Chrześcijan byla kobieta,że ta funkcja byla niezależna od płci, a jedynie od rozwoju duchowego przywódcy, którego egzaminem była lewitacja i inne otworzone możliwości w postaci bilokacji?
Na marginesie…. Co dokonała Salome ( to tylko jedno z jej wcześniejszych imion zakonnych ) dlaczego poprosiła o „GŁOWĘ” JANA.. czego symbolem jest być „głową” czegoś”?

Religie męskiej szowinistycznej władzy mają wspólny cel zniszczyć pierwotną wiedzę przejąc artefakty przedłużyć swoje władanie ludźmi, którzy teraz dokonują swojego przebudzenia duchowego, a zatem odkryją prawdę.

Etymologia.. „Palmyra ( / ˌ p ɑː l m aɪ r ə / ; Palmyren : Tadmor ; Arabski : تدمر Tadmor) – starożytne miasto w południowo – zachodniej Syrii .

Znaleziska archeologiczne pochodzą z okresu neolitu , a miasto zostało po raz pierwszy udokumentowane na początku drugiego tysiąclecia pne”

Ciekawe jest ˌ p ɑː l m aɪ r ə / pa… I maire.. czy ma związek z z obecną marie.. maria .. ukochana?
Okazuje się że tak…. ” Zgodnie z tą teorią „Tadmor” wywodzi się z hurrian słowu tad („kochać”) ” Język hurrian wywodzi się z Mitanni…… https://pl.wikipedia.org

/wiki/Huryci https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_hurycki

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitanni http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Oj ciekawy temat i długi, przepraszam na razie zakończę teraz nie mam czasu, nie mniej jednak zastanawia mnie czy te islamskie huryski to przepiękne Hurrytki..

Czyli kobiety Mitanni? 🙂

Cała ta historia ma powiązanie z Azją Mniejszą ta świątynia ma związek z z ziarnem.. z jego wysiewem wiosennym a, co za tym idzie z Boginią Matką , Boginią Al-Lat wschodzącym wiosennym ,życiodajnym słońcem jednym słowem Bogini Matka…..

O, której wiedzę od bardzo usiłują zatrzeć jej przeciwnicy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

A, w takim razie jaka była rola Jezusa na ziemi.. po co ON się urodził i co zrobił dla LUDZKOŚCI…. dlaczego wydano na niego wyrok , wymazano z Żydowskiej Księgi Życia … jaka jest prawdziwa historia tamtych zdarzeń?

Czy nastąpi objawienie…. z czym ma ono związek i czy uda się je znowu przekręcić znaczeniowo?


21 kwietnia 2017 o 11:00   

Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

„przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
Aleksander Woźny

Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

cd.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2019, 00:59:27 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #42 : Maj 07, 2019, 01:08:07 »


INNY
KSIĘŻNICZKA TISULSKA - DZIEWCZYNA W TRUMNIE - MA CO NAJMNIEJ 800 MILIONÓW LAT
 10 LIPCA 2017 R  ADMINISTRATOR  TISULSKY

https://www.youtube.com/watch?v=SRigyMaHMAE

WOMAN DISCOVERED IN A PERFECT MARBLE CASKET IN RUSSIA IS 800 MILLION YEARS OLD 1/13/17 (EXPLAINED)

Tisulsky Princess Discovery był zaskoczeniem dla adresatów. Trumna trumny została zapakowana do krawędzi różowo-niebieskim, przezroczystym płynem mineralnym. Przez spiralny ścieg, który spoczywa wysoko (około 180 C), cienka, niezwykła atrakcyjna dama, która uważała około trzydziestki, za pomocą delikatnych europejskich skór i dużych, szeroko otwartych niebieskich oczu. Jej włosy były gęste, ciemnobrązowe z różowym odcieniem, nieznacznie perwersyjne i opadały na brzuch. Po jej bokach były miękkie białe dłonie z krótkimi, wdzięcznie dobranymi paznokciami.

Była ubrana w białą koronkową, przezroczystą długość sukienki tuż pod kolanem. Z krótkimi rękawami ozdobionymi żywymi kwiatami.

Wyglądało na to, że nie umarła, ale drzemała. Na głowie - czarny, prostokątny, zakrzywiony na jednym końcu, metalowe pudełko (trochę jak telefon komórkowy) około 25 do 10 cm. trumna bez wątpienia pozostawia wielkie pytanie dotyczące pochodzenia istot ludzkich.

Dla tych, którzy wierzyli w darwinizm, wydawało się, że mają kłopoty, ponieważ martwe ciało nie wygląda na małpy. Kobieta była zanurzona w okresie karbońskim ery paleozoicznej wiele lat przed dinozaurami.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Rosyjscy naukowcy twierdzą, że kobieta została odkryta w doskonałej marmurowej trumnie Jest 800 milionów lat!
5 stycznia 2017 r  408599
 Udostępnij na Facebooku   Tweetuj na Twitterze
TŁUMACZONE Z ROSYJSKIEGO: We wrześniu 1969 r. W wiosce Rzhavchik Tisulskago w regionie Kemerowo odkryto bardzo dziwny pochówek.

Rosyjscy naukowcy odkryli 800 milionów lat staruszki 1

Podczas prac rozbiórkowych w kopalni węgla w rdzeniowym pokładzie węgla, który leży na głębokości ponad 70 metrów, górnik Karnaukhov odkrył marmurową trumnę o niezwykle dokładnej produkcji mechanicznej.

W strefie dowodzenia Aleksander Aleksandrowicz Masalygina nakazał natychmiastowe zatrzymanie wszystkich prac.

Szkatułkę wyniesiono na powierzchnię i robotnicy zaczęli ją otwierać dziobiąc krawędzie skamieniałej szpachli. Nie tyle z ciosów, co z efektów słonecznego ciepła, kit stopił się w przezroczystą ciecz i płynął.

To był szok dla wszystkich, którzy to widzieli. trumnę wypełniono po brzegi różowo-niebieskim krystalicznie czystym płynem.

W niej leżała szczupła, niezwykle piękna kobieta - wyglądająca na około trzydziestkę, z pięknymi rysami europejskimi i dużymi, szeroko otwartymi niebieskimi oczami. Jej przykrycie było ciemnobrązowe z czerwonawym odcieniem do pasa. Miała loki i spoczywała po bokach miękkie białe dłonie z krótkimi, starannie przyciętymi paznokciami.

Ubrana była w białą koronkową, przezroczystą długość sukienki tuż pod kolanem. Krótkie rękawy były haftowane kolorowymi kwiatami. Bielizna była nieobecna. Wyglądało na to, że nie umarła, ale spała.

Na głowie miała czarne prostokątne metalowe pudełko, zaokrąglone na jednym końcu (coś w rodzaju telefonu komórkowego) o rozmiarze około 25 do 10 cm.

Po około dziesięciu do piętnastu godzinach trumna była otwarta dla wszystkich. Cała wioska przyszła zobaczyć ten cud.

Jednak w mniej niż 24 godziny tajemnicze odkrycie zostało zgłoszone w centrum dzielnicy.

Straż pożarna, wojsko i milicja potwierdziły to odkrycie. O drugiej po południu wylądował ceglany helikopter i miejsce to uznano za zaraźliwe, a gapie odepchnięci.

Następnie władze zamknęły to miejsce i poddały kwarantannie wszystkich, którzy dotknęli trumny, nawet tych, którzy stali w pobliżu.


Historia jest opowiadana wśród mieszkańców wsi. Niewielu ludzi wierzy w nie, jednak kiedy zaczniesz zagłębiać się w historię, zaczniesz zauważać dziwne szczegóły.

Według naocznych świadków, oto co się stało:
Rosyjscy naukowcy odkryli 800 milionów lat starszej kobiety 2

Trumna została przeniesiona do helikoptera, ale ciężar był zbyt ciężki, więc postanowili ją ułatwić, usuwając płyn.

Po wypompowaniu płynu z trumny zwłoki zaczęły ciemnieć tuż przed ich oczami. Tak więc ciecz ponownie została nalana, a czerń szybko zniknęła.

Potem, po minucie, policzki znów się zarumieniły, a śmiertelne szczątki zwłok przywróciły im naturalny wygląd.

Trumna została zamknięta, a inny helikopter został przywieziony, aby przetransportować resztki lądowej szpachli w worki celofanowe.

Pięć dni później starszy profesor z Nowosybirska przyszedł zgłosić wstępne wyniki swoich badań laboratoryjnych. Profesor powiedział, że to odkrycie wywróci ich rozumienie historii do góry nogami. Gdy sowieccy naukowcy opublikowali swoje odkrycia, świat naukowy byłby pogrążony w szoku.

Rosyjscy naukowcy odkryli 800 milionów lat starszej kobiety 4

Wiek pogrzebu, według profesora, wynosił co najmniej 800 milionów lat ! Kobieta była starsza niż węgiel, pochowana jako węgiel wokół trumny. Nawet dzięki ewolucyjnym kryteriom datowania obaliło to darwinowską teorię ewolucji.

Więc sprowadza się to do tych dwóch alternatyw:

Albo człowiek, ostatni element ewolucji sztuki, był na ziemi wcześniej niż „wiek węgla” (twierdził, że jest to od 65 do 800 milionów lat temu),
Albo węgiel nie powstał już 65-800 milionów lat temu, ale znacznie później, w „ostatnim” wieku człowieka.
Tak czy inaczej, teoria ewolucji ma kłopoty. Rosyjscy naukowcy odkryli tajemniczo piękną kobietę w szkatułce twierdząc, że ma 800 milionów lat
Aby zapisać teorię ewolucji, niektórzy sugerowali, że musi być kosmitką, ale analiza genetyczna ciała kobiety wykazała jednorodność współczesnego człowieka. „Dziś jesteśmy tacy sami jak nasi przodkowie 800 milionów lat temu! Bez ewolucji!

Natura materiału, z którego została wykonana sukienka, nie podlega analizie naukowej. Również sprzęt do produkcji takiego materiału nie istnieje dzisiaj.

Nie udało się zidentyfikować kompozycji i różowo-niebieskiej cieczy, ale tylko niektóre jej składniki, w tym odmiany cebuli i czosnku.

Na metalowym pudełku profesor nic nie powiedział, poza tym, że był badany.

Poziom cywilizacji w czasach tej kobiety był prawdopodobnie znacznie bardziej zaawansowany niż nasz.

Jak mieszkańcy wsi zostali uciszeni? Rosyjscy naukowcy odkryli 800 milionów lat starszej kobiety 5
Oburzenie ustąpiło, gdy obszar Tisulski został nagle otoczony przez wojsko, a policja przeszła z domu do domu, usuwając „wywrotowych” członków społeczeństwa. Miejsce, w którym znaleźli grobowiec, zostało starannie wykopane i wypełnione ziemią.

Pomimo wysiłków władz, wśród mieszkańców wsi byli bojownicy o prawdę. Jeden z wieśniaków biegał dookoła, próbując wzbudzić zainteresowanie. Napisał nawet list do Rządowego Komitetu Centralnego, ale zmarł w ciągu roku (zgodnie z oficjalną wersją, z powodu niewydolności serca).

W tym samym roku wszystkie sześć oryginalnych świadków trumny zostało rzekomo zabitych w wypadkach samochodowych, jeden po drugim uciszony na zawsze.

W 1973 r., Na brzegach i wyspach jeziora Berchikul, sześć kilometrów od miejsca odkrycia, wszystkie letnie i późnojesienne wykopaliska na dużą skalę były prowadzone w tajemnicy.

Miejsce zostało otoczone przez żołnierzy i policję. Ale jeden gość, który uczestniczył w wykopaliskach i długo milczał, poszedł do sklepu, nieco pijany i powiedział, że na wyspach odkryto starożytny cmentarz.

Rosyjscy naukowcy odkryli 800 milionów lat starszej kobiety 3

Od tego czasu mieszkańcy wioski byli na miejscu wykopalisk i informowali, że ceglany czerwony helikopter coś wyciąga.

Również na wyspach i brzegach Berchikulya można znaleźć setki starannie wykopanych i pochowanych podziemnych grobowców.

Coś do rozważenia! Teoria ewolucji Obcy
Wszystko to brzmi bardzo dziwnie i trudno w to uwierzyć. Jeśli jednak udasz się do Kemerowa, do wioski Rzhavchik Tisulskago i zapytasz ludzi o „Księżniczkę Tisulską”, wszyscy potwierdzą tę historię. Albo przynajmniej powiedzą, że o tym słyszeli.

Jeśli przeszukasz internet, nie znajdziesz wiarygodnego obalenia tej historii ani solidnego faktu, że jest ona fałszywa. Jeśli coś znajdziesz, daj nam znać.

Darwinizm i cała teoria ewolucji mają już zbyt wiele „dziur fabularnych” . Oczywiście „ewolucja” jest niezaprzeczalnie prawdziwa, jeśli oznacza po prostu, że istniejące gatunki mogą zmieniać się w niewielkim stopniu w czasie, lub że wiele gatunków żyjących obecnie nie istniało w przeszłości. Ale twierdzenie Darwina, że ​​wszystkie gatunki są zmodyfikowanymi potomkami wspólnego przodka.

Gdyby teoria darwinowska była prawdziwa, „powinniśmy być w stanie znaleźć pewne przypadki specjacji w zapisie kopalnym, przy czym jedna linia zejścia dzieli się na dwie lub więcej. I powinniśmy być w stanie znaleźć nowe gatunki tworzące się na wolności. ” ( Źródło )

Biorąc to wszystko pod uwagę, gatunki ludzkie mogły być tutaj na Ziemi DŁUŻEJ DŁUŻEJ niż wcześniej sądziliśmy.

Może nawet wyewoluowaliśmy na innej planecie , takiej jak Mars, i migrowaliśmy tutaj z nieznanych powodów.

Nasza historia może być DUŻO głębsza niż moglibyśmy sobie wyobrazić.

Jeśli historia „Księżniczki Tisulskiej” jest poprawna nawet w najmniejszym stopniu, to byłaby ona albo dowodem kosmitów, podróży w czasie, albo WIELKIM demaskatorem teorii darwinowskiej.

Oto rosyjski film dokumentalny o tej historii, z której informacje zostały pozyskane i przetłumaczone. UWAGA: obraz na miniaturze NIE jest prawdziwą „Księżniczką Tisulską”https://www.google.com/search?q=Tisulsky+Princess+%E2%80%93+Girl+in+a+Casket+%E2%80%93+Is+at+Least+800+Million&oq=Tisulsky+Princess+%E2%80%93+Girl+in+a+Casket+%E2%80%93+Is+at+Least+800+Million&aqs=chrome..69i57j69i65j0.2065j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Tisulska-ksiezniczka-Czym-jest-przerazajaca-mumia-znaleziona-w-rosyjskiej-kopalni-28798
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2019, 22:39:27 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #43 : Maj 17, 2019, 12:25:08 »

BOGINI... KRÓL ... DRUGIE SŁOŃCE

Joachim Kopiec Malgorzata Kiara w jaki sposób bogini staje się królem, nie królową ale królem?

Joachim Kopiec. odpowiem Ci, to proste .... KOBIETA .. BOGINI .. Musi w sobie podnieść MOC ASPEKTU MĘSKIEGO CIUTKĘ PONAD ŻEŃSKI . W ten sposób aktywuje swoją MOC kreacji .. czyli może swoją wiedzą aktywnie działać ... inaczej staje się KOBIETA KRÓLEM... TWÓRCĄ /BOGINIĄ ...
TWÓRCĄ, NIE ODTWÓRCĄ , A TWÓRCĄ, gdy osiąga poziom WŁADZY NAJWYŻSZY .. KRÓLEWSKI ... ALE NAD SOBĄ SAMĄ, NAD SWOIMI EMOCJAMI.. A TO ZNACZY,ŻE .NIE WŁADA JEJ DUCHEM MATERIA, TYLKO ON WŁADA MATERIA... JEST OD NIEJ UNIEZALEŻNIONY.

Jak się to osiąga.... przez przeżycie długiego okresu czasu w warunkach niezmiernie skromnych, będąc pozbawionym niemalże WSZYSTKICH walorów materii ... od osobistego wyglądu, po materialną skromność .. ocierającą się często o biedę.
To jest bardzo trudny czas ... ( przeszła go również Maria Magdalena ) większość kobiet nie wytrzymuje go... oczekuje że Energia/ DUCH tej wielkości.. będzie żyła jak księżniczka w absolutnym bogactwie .. z aurą bajkowej mocy i uroku.

A tak nie jest... trzeba nauczyć się zapanować nad wszystkimi zmysłami... by otrzymać WSZYSTKO... NICZEGO JUŻ NIE OCZEKUJĄC.

Bo, co z tego że ONA ma wiedzę ,a, faceci jej nie mają, jak kobiety nie tworzą same, bo odebrano im moc kreacji .

A, ONI ..faceci są TYLKO ..ODTWÓRCAMI w materii , wiedzy KOBIET.. do której sięga swoją świadomością i poziomem wibracji KOBIETA!
ONI.. ASPEKT MĘSKI odtwarzają wiedzę duchową kobiet na planie fizycznym , tworząc technologie . Wszystko to bierze się z wiedzy , którą niosą w sobie kobiety i mogą przekazać mężczyżnie.

PODAROWANIE wiedzy kobieta .. mężczyźnie ..na najwyższym poziomie oczywiście odbywa się w trakcie aktu seksualnego.
Ale..... dasz .. co masz... czyli z poziomu osobistej świadomości i wibracji ! A .. on.. jest w stanie odczytać to .. na poziomie swojej świadomości / wibracji.

Jaka świadomość .. taka wibracja... i takie czasy.. z taką kreacją , oraz ukierunkowaniem wiedzy na twórczość , dobro radość ..lub destrukcję ,pazerność, wojnę , władzę , zniewalanie technologiami.

Informacja na temat sposobu otrzymywania wiedzy od kobiety... BOGINI jest w obiegu, to nie jest sekret .
Ale .. poszukiwacze tych wyższych poziomów ubzdurali sobie ,że wystarczą wyrafinowane jazdy seksualne,tantra i nie wiadomo co jeszcze... mega orgazmy .. a otworzą im się dostępy do CAŁOKSZTAŁTU DEPOZYTU WIEDZY STWARZANIA!!!

Nic z tego...

1. ZASADA.... KLUCZEM JEST WZAJEMNE MIŁOWANIE SIĘ PARTNERÓW.. KTÓRZY SĄ DLA SIEBIE UKOCHANYMI...

2. ZASADA... OTRZYMASZ TYLKO TO ... CO JEST TWOJĄ INTENCJĄ.... na poziomie własnej świadomości/wibracji .

3. ZASADA ... w tym akcie o najwyższych tajnikach wiedzy .. udział bierze JEDNA , JEDYNA PARA... ONA/ BOGINI... i WYBRANY PRZEZ NIĄ MĘŻCZYZNA, ALE JUŻ W PLANIE PRZED URODZENIOWYM....

Ten wybór nie jest jej kaprysem i widzimimisiem.... a jedynie perfekcyjnie dokonanym wyborem MĘŻCZYZNY, KTÓRY JEST W STANIE PONIEŚĆ WAGĘ DARU I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAŃ , ORAZ ZREALIZOWAĆ ZAMYSŁ EWOLUCYJNY PLANU STWÓRCY WSZECHRZECZY.

Oczywiście te osoby prowadzą swoje normalne życie, mają wiele trudności jak wszyscy.. ale i ONA I ON SĄ NIETYKALNI DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELI BY ZABLOKOWAĆ I COFNĄĆ EWOLUCJĘ.

NIE JEST MOŻLIWE ZABICIE ICH , ANI UNIEMOŻLIWIENIE DZIAŁANIA... JEŻELI ONI SAMI NIE ZREZYGNUJĄ ZE SWOICH RÓL .. NIKT I NIC ICH POWSTRZYMAĆ I WYELIMINOWAĆ NIE MOŻE.

GDYBY ZAWIÓDŁ TEN... MĘŻCZYZNA .. JEST PLAN ZAPASOWY.

Ale, żeby wszystko mogło zaistnieć..... najpierw kobieta/ BOGINI MUSI OSIĄGNĄĆ WEWNĘTRZNY STAN BYCIA KRÓLEM.. WŁADCĄ.... ŚWIADOMIE DYSPONUJĄCYM SWOJĄ WIEDZĄ... UŻYWAJĄCĄ JEJ ... DO TWORZENIA ZDARZEŃ WYPEŁNIONYCH DOBREM.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: HISTORIA BOGINI.
« Odpowiedz #44 : Sierpień 27, 2019, 21:47:40 »

ŚWIĘTA .. UŚWIĘCONA....


Samizdat    O Facebook Świergot Archiwa

„Samizdat: Publikowanie zabronionej literatury”.
Kategoria: Qedeshet
25 czerwca 2015 r
Asherah, Astarte, Anat, Athirat w Ancient Ugarit

„Niektórzy uczeni sugerowali, że dwie żony El w Narodzinach łaskawych bogów (Manfred Dietrich, Oswald Loretz i Joaquín Sanmartín, Cuneiform Alphabetic Texts z Ugarit, Ras Ibn Hani i innych miejsc (CAT), KTU 2d w rozszerzonym wydaniu. Münster: Ugarit-Verlag, 1995, s. 1.23) są śmiertelnymi kobietami, ponieważ są one określane jako „ attm ”, „dwie kobiety”. Jest jednak równie prawdopodobne, że są one boginiami - być może Asherah i Rahmay , o których wcześniej wspomniano w mitach .British Museum EA 191, górny rejestr wapiennej steli głównego rzemieślnika Qeh. Naga bogini zidentyfikowana jako „Ke (d) eshet, dama niebios” flankowana przez ithyphallic egipskiego boga Min i syro-palestyńskiego boga Reshepa. Deir el-Medina (Dynastia 19). Zdjęcie © Powiernicy British Museum. Jej imię Qdš (-t) oznacza po prostu „święty”. Jako taki, może być dołączony do niemal każdej bogini, w tym do całej drużyny A: Anat, Astarte, Asherah i Athirat.

Pytanie brzmi: czy w ogóle istniała niezależna bogini o imieniu Qedeshet? Nie jest znana z tekstów ani inskrypcji kananejskich ani ugaryckich. Pojawia się raczej jako nazwana bogini w Egipcie.

Tam jest uhonorowana tak typowymi tytułami, jak „Pani z nieba” i „Pani wszystkich bogów” - które nie są dla niej specyficzne, ale mogą równie dobrze odnosić się do każdej bogini w Egipcie.
Wydaje się, że tak się stało. Od późnej epoki średniowiecza (ok. 1600 r.p.n.e.) Kanaan znajdował się pod panowaniem Egiptu. Bogowie i boginie poruszali się z armiami tam iz powrotem w obu kierunkach.
Kananejczycy byli zazdrośni (wyobrażam sobie) o mocy egipskich bóstw i swobodnie pożyczali ich atrybuty - w naszym przypadku wszystkie te loki Hathor i kwiaty lilii lotosowej.

 W zamian bogowie kananejscy udali się do Egiptu na plecach żołnierzy, jeńców wojennych i niewolników. Po zainstalowaniu niektóre z nich stały się bardzo popularne wśród rdzennych Egipcjan i zostały zintegrowane z interesującymi lokalnymi bóstwami (jak wyżej, naga bogini Kananejczyków z egipską Min po jej lewej stronie).
Tak więc, gdy widzimy zdjęcie nagiej bogini w Egipcie z napisem Qedeshet, dama niebios, wielka magia, kochanka gwiazd, zastanawiamy się, czy artyści ilustrowali Q-damę Kananejczyka, czy zwykłą Kananejczyk naga bogini, która została przejęta i rozwinięta w samym Egipcie.

Innymi słowy, kiedy Egipcjanie pożyczyli nagą kobietę, czy mylili „święte” z jej własnym imieniem? W takim przypadku bogini mogła zostać ochrzczona w Egipcie, a nie w swoim pierwotnym domu kananejskim. http://judithweingarten.blogspot.com/2014_01_01_archive.html

British Museum EA 191, górny rejestr wapiennej steli głównego rzemieślnika Qeh. Naga bogini zidentyfikowana jako „Ke (d) eshet, dama niebios” flankowana przez ithyphallic egipskiego boga Min i syro-palestyńskiego boga Reshepa. Deir el-Medina (Dynastia 19). Zdjęcie © Powiernicy British Museum.

„Jej imię Qdš (-t) oznacza po prostu„ święty ”. Jako taki, może być dołączony do niemal każdej bogini, w tym do całej drużyny A: Anat, Astarte, Asherah i Athirat. Pytanie brzmi: czy w ogóle istniała niezależna bogini o imieniu Qedeshet?

Nie jest znana z tekstów ani inskrypcji kananejskich ani ugaryckich. Pojawia się raczej jako nazwana bogini w Egipcie. Tam jest uhonorowana tak typowymi tytułami, jak „Pani z nieba” i „Pani wszystkich bogów” - które nie są dla niej specyficzne, ale mogą równie dobrze odnosić się do każdej bogini w Egipcie ”.

http://judithweingarten.blogspot.com/2014_01_01_archive.html

W każdym razie kobiety te stają się „żonami El , żonami El na zawsze” ( CAT 1.23.48-9) i rodzą dwóch bogów, Dawn i Dusk. Wiele jest tego tajemniczego mitu i nic istotnego, co rzuciłoby światło na Księga Rodzaju 6: 1-4 .

W późniejszych tekstach zachodnich semickich termin „dzieci El ” ( bn 'ilm ) jest czasami używany, tak jak w Ugarit, w odniesieniu do głównej grupy bogów pod panowaniem wysokich bogów. Fenicki napis króla Azitawaddy (VIII wiek p.n.e.) przywołuje lokalną sekwencję bogów: „ Baal niebios i El, twórca ziemi i wieczne Słońce, i cała rada Dzieci El ( bn 'lm ) ( KAI 26. A.iii.19).

Fenicki napis z Arslan Tash (VII wiek p.n.e.) przywołuje „Wiecznego” i prawdopodobnie „ Asherah ”, po którym następuje „All the Children of El ( bn 'lm ) i wielki rada wszystkich Świętych” ( KAI) 27.11-2). Inskrypcja Amonitów z Cytadeli Amman (VIII wiek p.n.e.) nawołuje: „Trzymaj się, powinieneś ufać (?) Dzieciom El ( bn 'lm ).” Te krótkie uwagi wskazują, że termin „Synowie / Dzieci El ”Był w użyciu w pierwszym tysiącleciu w tym samym ogólnym znaczeniu, co w tekstach drugiego tysiąclecia.

Niektóre hellenistyczne ery tradycje fenickie zachowane w pismach Filona z Byblos zostały przytoczone jako porównywalne do tematów i postaci z Genesis 6: 1-4 (AI Baumgarten, The Phoenician History of Philos of Byblos (Leiden, 1981), s. 156 -7), ale ich znaczenie jest wątpliwe. W części Historii Fenicjanina Filona (cytowanej przez ojca kościoła Euzebiusza ) interesująca sekwencja historii pierwotnej jest związana:

    „Z Genosa , syna Aiona i Protogonosa , ponownie narodziły się śmiertelne dzieci o imionach Phos , Pur i Floks. Te - mówi - pocierając kije odkryli ogień, a oni nauczali jego użycia.

    I spłodzili synów, którzy pod względem wielkości i wzniosłości byli więksi [niż ich ojcowie] i których imiona nadano pasmom górskim, nad którymi rządzili, tak że nazwano ich Kassios, Libanem, Anti-Libanem i Brathysami .

    Z nich - mówi - urodzili się Samemroumos, który jest również [zwany] Hypsouranios i Ousoos . I - mówi - nazywali się po matkach, ponieważ kobiety tamtych czasów zjednoczyły się swobodnie z każdym, na kogo się spotykały. ”(Euzebiusz, Praeparatio evangelica 1.10.9)

Są to prawdopodobnie autentyczne fenickie tradycje, ale zostały one przefiltrowane przez hellenistyczną hermeneutykę Philo. Gdyby te tradycje dotyczyły pierwotnej ludzkości, jak sugeruje tekst, wówczas uzasadnione byłoby porównanie z Genesis 6: 1-4 , szczególnie narodziny gigantów i być może seksualne przygody kobiet w czasach pierwotnych.
Ale od dawna wiadomo, że charakter tych ludzi jako ludzi wynika z euhemerystycznej techniki Philo, w której opowieści o bogach zostały przeniesione na opowieści o ludziach.

Wskazówki, że jest to sekwencja boskich postaci, obejmują: Aion („Wieczność”) można zidentyfikować jako dobrze znanego boga kananejskiego / fenickiego „ Olam ” („Wieczny”), jak w powyższym inskrypcji Arslan Tash; dzieci, które odkrywają ogień, nazywane są „Światłem”, „Ogniem” i „Płomieniem”, które można również zidentyfikować jako bogów kananejskich / fenickich; ich synowie, których imiona nadano górom, są identyfikowani jako miejscowi Baals - Baal z Kassios (= Góra Zaphon), zwany Zeus Kassios w czasach hellenistycznych, Baal z Libanu i Baal z Anti-Lebanon (= Góra Hermon); Samemroumos oznacza w fenickim „Wysokim Niebie” (= greckie Hypsouranios ), być może spokrewnionym z Baalem Nieba w fenickim napisem Azitawadda powyżej lub w świątyni w Sydonie, zwanej „wysokim niebem”.Złoty wisiorek, prawdopodobnie Astarte. Ugarit. 1500-1200 / 1150 pne Rysunek © Stéphane Beaulieu, po Toorn 1998: 86, # 31 http://www.matrifocus.com/IMB04/spotlight.htm

Złoty wisiorek, prawdopodobnie Astarte. Ugarit. 1500-1200 / 1150 pne
Rysunek © Stéphane Beaulieu, po Toorn 1998: 86, nr 31
http://www.matrifocus.com/IMB04/spotlight.htm

„Matki”, orędownicy wolnego seksu w tekście Philo, prawdopodobnie będą boginiami, choć ich tożsamość jest niejasna. Astarte i Anat (nazywane w ugaryckim tekście „Lady of Heaven”) są dobrymi kandydatami.

Fenickie tradycje dotyczące bogów gór i bogiń uprawiających seks i rodzących boskie potomstwo są interesujące same w sobie, ale nie odnoszą się bezpośrednio do historii lub postaci z Rodzaju 6: 1-4 . Ten sam brak związku dotyczy opowieści o otwartym konflikcie lub buntach między pokoleniami bogów (związanych między innymi z fenicką historią Filona), ponieważ temat ten nie jest dostrzegalny w Księdze Rodzaju 6: 1-4 .

Niemniej jednak długi czas trwania „Synów / dzieci El ” w zachodniej tradycji semickiej wskazuje, że historia z Księgi Rodzaju 6: 1-4 jest zakorzeniona w szeroko rozpowszechnionych tradycjach kulturowych. Ale być może dlatego, że nasze dowody tekstowe są tak rzadkie, brakuje nam innych narracji z Zachodu, które są wyraźnie związane z Genesis 6: 1-4 ”.

Ronald Hendel, „ The Nephilim Were on the Earth: Genesis 6: 1-4 and the Ancient Near Eastern Context ”, w Christoph Auffarth i Loren T. Stuckenbruck, red., The Fall of the Angels , Brill, 2004, s. 24 -7.


https://therealsamizdat.com/category/qedeshet/
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

asdfas plemionawest poradniki sakusei twojareklama