Strony: 1 [2]

WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA....

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA....
« Odpowiedz #15 : Luty 16, 2014, 15:19:47 »

Ponieważ jest to absolutna kontynuacja tematu , dołączam tekst.


    Kiara pisze:Nie wiedziałam gdzie to wpisać , ponieważ jest bardzo aktualne zdarzenie z dzisiaj , a na dodatek z kategorii łączenia i przenikania się wymiarów , czyli odblokowania innej percepcji w świadomości wstawiam tu.... Uśmiech


    Moja dzisiejsza przygoda jest z pogranicza odsłony kurtyny... między światami.... niesamowita piękna i i dająca dużżżżżżo do myślenia.

    W konkluzji do moich poprzednich zdarzeń opowiem wam co wydarzyło się dwie godziny temu. Byłam tak pozytywnie zszokowana , że zwyczajnie musiałam sobie dać ciutkę czasu na refleksje..... ufffff życie to niesamowita niespodzianka....... ważne jest to, co dopiero się wydarzy ...... Moja sunia wyprowadziła mnie na spacerek ( pewnie wezwały ją Elfy.... ), jak zawsze idziemy wzdłuż alei lipowej , jak zawsze .... a, tu widzę biegnie w moją stronę mężczyzna , za nim maleńki pieseczek wielkości 2 miesięcznego kociątka, facet promieniście uśmiechnięty, wszystko było by ok! ale ten facet ( niezmiernie, męski , przystojny , że zawrót głowy , brunet z włosami ściśniętymi gumką w dosyć długi ogonek) jest TYLKO w szortach, boso , cały mokry , ma upiaszczone łydki i ramiona !!!! trzyma w ręku jeszcze mokry ręcznik, nieprzyzwoicie opalony ( jak na tą porę roku), radośnie promienny wolno biegnie a, za nim ta miniaturka pieseczka. Zatrzymuje się przede mną, klęka na jedno kolano i pyta ... czy jego piesek może zostać przyjacielem mojej suni? Mnie zatkało, pewnie gapiłam się na niego jak idiotka z oczami jak guziki i otworzoną buzią ! coś tam mruczałam że moja sunia jest bardzo zazdrosna i nie akceptuje innych piesków, sama nie wiem co jeszcze..... on się tylko promieniście uśmiechał i wpatrywał we mnie swoimi niebieskimi oczami jak chabry w tym przyklęknięciu ! Trwało to z 5 minut, co ludzie o tym myśleli? Bóg raczy wiedzieć ... Później
    podniósł się ten ideał faceta w fizycznym wydaniu i pobiegł dalej a , maleńki piesunio za nim. Podbiegł do rogu kolejnej ulicy , poszłam za nim żeby zobaczyć gdzie on idzie, ale za rogiem zniknął mi, zwyczajnie zniknął. Kolejna niesamowita przygoda , bo u mnie w pobliżu nie ma możliwości pływania , jest jezioro ale to gdzieś około kilometra i tam NIE MA PIASKU , jest tylko trawa. Gdyby facet tam pływał dobiegł by do mnie już zupełnie suchy, nie kapała by prawie z niego woda , gdyby jakimś cudem zapiaszczył się... to piasek już by był suchy i spadł by ! Jakie jest wytłumaczenie tego niesamowitego zdarzenia?Coś?? Myślę że niebawem będę wiedziała więcej.

***************




Trzy dni później.....

Ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny , nic , a nic... nie zawsze potrafimy szybko  te przyczyny odczytać, pomimo iż SKUTEK zawsze, ale to zawsze je ukazuje. Zatem wzięłam się za dogłębną analizę tego zdarzenia, bo było mi pokazane PO COŚ...... Uśmiech Mrugnięcie

Trzy elementy .... MIEJSCE, CZAS I CZŁOWIEK są istotne.

Miejsce Cergy, czas 13. luty ( wigilja Walentynek, dla nas symbol miłości ) , człowiek mężczyzna po wyjściu z wody.

Miejsce Cergy... jego bioarchtektora z układem energetycznych budowli naśladujących energetyczny kod  CZŁOWIEKA , oraz jezioro ( z niezwykłymi prądami/ energią w nim sztucznie tworzoną ) z idealnie okrągłą wyspą na głównej osi i zanurzoną w nim piramidą pozbawioną 1/8 części swojego boku.
Dziwne.. niesamowite... ale zbudowane w konkretnym celu !


Celem tej całej imponującej budowli (zajmującej  88 hektarów powierzchni) było STWORZENIE NOWEGO ENERGETYCZNEGO WZORCA / KODU DLA CZŁOWIEKA  z IV WYMIARU,Z KTÓREGO MIAŁ BYĆ STWORZONY NOWY KOMBINEZON DOŚWIADCZALNY/  Ludzkie CIAŁO FIZYCZNE !

Takie było pierwotne założenie twórców tego dzieła / MASONÓW , którzy chcieli tworzyć świat i człowieka ograniczonego przez 7/4 na swoją modłę ,żeby nie mógł wyjść przez kolejne długie tysiąclecia z zaprojektowanych dla niego wszelakich ograniczeń i uzależnień.

Gdyby ich projekt zrealizował się do czego dążyli przez tysiąclecia ( oczywiście używając różnych nazw dla swoich tajnych organizacji , obecnie centralnego kręgu też nie znamy) było by bardzo źle, bo właśnie ŚWIADOMOŚĆ CZŁOWIEKA ZOSTAŁA BY UWIĘZIONA W KRĘGU ILUZJI, A CIAŁO MATERIALNE Z WIELOMA BLOKADAMI ENERGETYCZNYMI NIE MOGŁO BY ODBIERAĆ PEŁNEGO PRZEKAZU Z POLA MORFOGENETYCZNEGO  Z POWODU ZAMKNIĘCIA WIELU SEKWENCJI W DNA.

Projekt był szatański i perfidny , jego elementy w postaci planowych eutanazji, gender, chęci przywrócenia kary śmierci , GMO,i innych znanych oraz mniej znanych wprowadzanych w życie planow jest w realizacji na całej ziemi.

Ale .. nad jedną górą jest druga , wyższa góra..... i nikt ale to nikt planu i woli STWÓRCY WSZECHRZECZY nie przebije swoim małym knowaniem, kombinacjami, matactwami, manipulacjami energetycznymi  w totalnym uwięzieniu i niszczeniu ŻYCIA.
Zatem ... chociaż ludziom się wydawało , że działają tak dobrze, idealnie , bo maja wszystkie środki, kasę , władzę, i dostęp do informacji i moc sprawcza.... to jednak nie wyszło , bo pojawili się inni ludzie , bez tych ekstremalnych środków z możliwościami bardzo skromnymi ale czystością intencji i wolą  czynienia dobra globalnego.Tych ludzi jest dużo na całej ziemi , wcale nie muszą się znać, wystarczy ich plan przed urodzeniowy i wytrwałość w realizacji celu czystym sercem, to daje rezultat. Każdy robi to, co ma zrobić w miejscu , w którym jest.

Zatem miejsce CERGY było na kilka lat przeznaczone dla mnie , tu codziennie  i co noc bardzo intensywnie i systematycznie pracowałam z energią ( znalazłam się tam niejako przymusowo z powodu drastycznych okoliczności życia. Za które teraz dziękuję całym sercem,że się wydarzyły, bo sama z własnej woli raczej bym nie wybrała tego miejsca na kilkuletni pobyt , bez żadnej wiedzy wcześniejszej... niemożliwe.) Jednak niemożliwe staje się możliwe gdy w grę wchodzi mądrość Stwórcy i akceptacja Jego woli i Jego dobra  ponad ludzkim pojęciem dobra.

Cel istnienia Cergy wypełnił się dokładnie wedle założeń jego twórców , ale nie wedle ich  perfidnego planu powołania do życia NOWEGO OGRANICZONEGO CZŁOWIEKA  .PONOWNIE został odtworzony , PRZYWRÓCONY   " DAWNY... obecnie Nowy Wzór Energetyczny MĘŻCZYZNY" , a nie kobiety , klonu , którym usiłowano zastąpić KOD PRAMATKI.  Wzór pierwotny  został odbudowany dzięki powrotowi do pierwotnych kodów stworzenia WSZYSTKICH PARAMETRÓW ENERGETYCZNYCH ZIEMI i LUDZI  przez  ponowne zestrojenie ich kodu DNA z kodem pola morfogenetycznego . To była droga 11 lat świadomej i trudnej  pracy energetycznej w rożnych miejscach na ziemi ( kiedyś wam o niej opowiem), bardzo wytrwała  pomnożona o trudności życia osobistego i wyrzeczenia wszelkiego rodzaju. Jednak CEL DOBRO NAS WSZYSTKICH był na niej  nadrzędnym celem. Gwarancja mojej nietykalności ( zdrowie i życie) sprawdziły się pomimo wielokrotnych usiłowań ingerencji w nie.

Nowy Człowiek, Nowy Mężczyzna... NOWY dla naszych czasów , a tak naprawdę ten z pierwotnymi możliwościami powrócił na Ziemię , "wyszedł z wody".... czyli oceanu czasu i miłości by wszystkim aspektom męskim przywrócić ich zablokowaną i odebraną pełnię wiedzy i mocy.

To był ten mokry MISTER , którego spotkałam na spacerze z moim piesuniem. Zwyczajnie pokazano mi go, bo jego powrót jest również  efektem  mojej wieloletniej pracy.

Co to znaczy dla nas wszystkich Ludzi? Nasze sekwencje zablokowanego DNA  zostaną całkowicie odblokowane i  ustawią się wedle już czystego pierwowzoru , bo on jest już dla nas dostępny w polu morfogenetycznym. Mężczyźni ( bo głównie o nich chodzi) odzyskają całą wiedzę o sobie i swoich możliwościach energetycznych i fizycznych  ( oczywiście, każdy z nich będzie korzystał na swoja miarę i zgodnie z własną wolą) oraz  swoim planem przed urodzeniowym dotyczącym całokształtu swojego rozwoju.

Kobiety odzyskają od tak dawna zablokowaną w nich moc twórczą, moc kreacji, zwyczajnie MOC, co otworzy w nich również dawne możliwości, ukrywane przed nimi przez wiele tysiąc leci, jeżeli nie dłużej. U Ludzi otworzy się znacznie intuicja, oraz dostęp do depozytu szyszynki  która dla każdego z nas jest osobistą AKASZĄ biblioteką przeszłości, BRAMĄ DO WYŻSZYCH WYMIARÓW.

Poznacie wiedzę o sobie , tą prawdziwą, skąd pochodzicie jako Energie, dlaczego jesteście na ziemi , jaki jest tego cel oraz co i jak możecie przekształcić w sobie by korzystać ze  swojego  zasobu  wiedzy i energii dla własnego dobra.

Kod pramatki nie był dostępny dla ingerujących w materialne aspekty Istot kosmicznych ,ani ludzi na ziemi, zatem skorzystali z kodu praojca i zmanipulowali go kompletnie, tworząc z niego przerózne hybrydy zarówno na poziomie mentalnych jak i fizycznych i energetycznych blokad. Uniemożliwiając naturalną ewolucję życiu , blokując pamięć , tworząc mentalne zagrożenia, wszelakie lęki na wszystkich poziomach i dzieląc nimi ludzi, grając tworzoną miedzy nimi nienawiścią.... w granicach ja mam... jestem lepszy, a ty nie masz... jesteś gorszy...

Zwyczajnie zmanipulowano tak wiedzę iż uczy się  w szkołach tylko jej fragmentów ( uczono... znaczy kodowano w pamięci jako "jedyne prawdy")wykorzystując je przeciw człowiekowi, wiedzę prawdziwą  ukrywając skrzętnie i niszcząc do niej dostęp. Promuje się w szkołach najbardziej umiejętność pamięciowego opanowania materiału i odtworzenia go z pamięci na zawołanie !
To nie jest żadna nauka , to są rzesze kopistów w granicach dozwolonych .... wychodzenie poza ramy jest tłamszone, bo jest otworzeniem dostępu do nad świadomości i czerpaniem wiedzy z niej( odkrycia) z pola Akaszy z POLA  ISTNIENIA. Te możliwości wracają do Ludzi, ale uwaga nie do syntetyków, którzy są na ziemi i będą aż wypełni się ich plan życia.Im niestety pomóc nie można , bo żyją na zasadzie programów niezmieniających się juz po urodzeniu. Mała modyfikacja w granicach.. tak,  ale bez możliwości totalnej zmiany drogi życia  jak u Ludzi.

Mamy zatem ogólne powody do radości Cergy wypełniło swoją rolę , nam ludziom zwrócono pierwowzór mężczyzny ( Bliźniaczy Płomień Kobiety) ze wszystkimi jego predyspozycjami i  możliwościami , życie odnowi się wedle już nowego kodu , przeznaczonego dla IV wymiaru.

Czyli cale przeznaczenie wypełnia się perfekcyjnie.



CERGY znaczenie słowa... CERG w języku celtyckim znaczy krąg , wir, jak najbardziej adekwatne do miejsca , które jest punktem energetycznym , 3 czakrą ziemi. 3 czakra jest zarówno punktem miedzy wymiarowym , przejściem między dwoma światami  , światem duchowym i materialnym, ale rownież odpowiednikiem MOCY. 
Zatem lokalizacja tej bio budowli ma związek z istniejącym w tym miejscu bardzo silnym wirem energetycznym, który ma połączenie z kosmicznymi ustawieniami ładującymi przez ten punkt energią jadro ziemi. Innymi słowy napełnia nasz "statek kosmiczny" Ziemia energią do podroży w przestrzeni....

CERGY .. można rownież w drugim znaczeniu odczytać od tył jako Y... YGREC... Y symbolizuje wiedzę aspektu męskiego nie pełną w stosunku do X symbolu wiedzy aspektu żeńskiego. Co usiłowano zapisać w :jajeczku żeńskim / wyspie zanurzonej w wodach jeziora? niepełną wiedzę i moc energetyczną przekazywaną wyspie przez dźwięk wydawany z piramidki zanurzonej w wodzie ( symbol męskiego plemnika) , kierowany na wyspę i słyszany tam doskonale. .... byłam kilka razy, słyszałam.

Piramidka kopia piramidy Cheopsa z Gizy nie miała jak ona wszystkich 8 części ścian a tylko 7 jest pozbawiona 1/8 wiedzy zatem reprezentuje ograniczoną moc do działania wzorca  7/4  miast jak Wielka Piramida 8/4.

CZYLI , CERG.... OKRĄG / WIR .. Y INACZEJ WIEDZA Y. MIAŁA BYĆ PODSTAWĄ MOŻLIWOŚCI NOWEGO CZŁOWIEKA NA ZIEMI.


https://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=575&q=cergy+axe&oq=cergy+axe&gs_l=img.3...2390.7497.0.8100.9.5.0.4.4.0.127.605.0j5.5.0....0...1ac.1.35.img..3.6.611.B4fD_2jkH14
 
Kiara.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2016, 17:41:50 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA....
« Odpowiedz #16 : Sierpień 28, 2016, 12:14:36 »

to tylko chwilowa przechowalnia....


ps. CERGY..... jak by ktoś miał ochotę na wizytę w tym miejscu.. czyli magnetycznej czakrze ( na naszej północnej półkoli są tarcze magnetyczne czakramów ziemi) mocy Ziemi.... czyli III żółty  czakram  ziemi , to jest możliwość wirtualnej wycieczki.


To jest punkt między 12 kolumnami. cały obiekt bioarchitektóry zbudowany jest na 88 hektarach. tak naprawdę jest planem kolejnej wersji trzeciego wymiaru z zablokowaniem ewolucji CZŁOWIEKA.

https://www.google.fr/search?q=cergy+axe+majeur&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwixoYLG-ePOAhUHtBoKHd4QDf0QsAQIJg&biw=1366&bih=609&dpr=1

Tu można poczytać... tyle jeszcze zostało.... Uśmiech

http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=58.0


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2016, 17:39:43 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WSPOLCZESNA HISTORIA SWIATA PISANA SW. GEOMETRIA....
« Odpowiedz #17 : Sierpień 28, 2016, 17:44:08 »

To jest dokument manipulacji wiedzą przez Masonów , bowiem cały obiekt w Cergy/ FRANCJA jest stworzony przez nich , a piramidka w wodzie ma za zadanie ładowanie wzorcem swojej niepełnej wiedzy wspierana energiom jeziora, które w fizyczności połączone przez axe majeure ( główna oś energetyczna) ze wszystkimi punktami energetycznymi ziemi i kosmosu przez punkt miedzy 12 kolumnami, ładuje tą energią pola informacyjne które mają połączenie ze świadomościowa i kodem DNA CZŁOWIEKA.



Cergy / FRANCJA jego bioarchitektura ma bardzo specjalne zadanie ze względu na swoją lokalizację, jest tam bowiem ziemska czakra mocy.... wir ziemi, który kumuluje i przekazuje energię całemu systemowi energetycznemu życia na ziemi wspierając nią tworzone i połączone z nią wzorce nowe kody życia.
Można było tą energię używać do naszej ewolucji ale również można ją zastosować do dewolucji.... zależało w którą stronę odbywało się wirowanie wiru w CERGY/ Francja.

Jak widać po niekompletnej piramidce i nie pełnym wzorcu przekazu informacji płynącej przez wodę do bliskiej wyspy ( symbolu kobiecego jajeczka) ... nie było to pozytywne dla rozwoju LUDZKOŚCI!
Ta wysepka , zwana "wyspą astronomów" symbolizuje zanurzone w wodach płodowych jajeczko kobiece, które jest zapładniane energią informacyjną z niepełnego wzorca wiedzy... co było w ten sposób tworzone jako ograniczona wiedza rozwojowa CZŁOWIEKA. Kolejna blokada dla naszej Duszy i Ducha na następny cykl co najmniej 26. tys lat.... zatem usiłowano zniewolić LUDZKOŚĆ , ZABLOKOWAĆ NAM DOSTĘP DO WIEDZY I NAŁOŻYĆ ENERGETYCZNE KAJDANY PO RAZ PIATY.

Na szczęście ten plan nie zrealizował się , a był podstawą uwięzienia Iskry Życia w astralnym więzieniu i przekazania władzy nad LUDZKOŚCIĄ I ZIEMIĄ CYBORGOM, SZTUCZNEJ INTELIGENCJI.

Nie mam całkowitej pewności czy Masoni zdają sobie sprawę że stali się sługami syntetycznej inteligencji?Coś Czy wiedzą że realizują ich plan całkowitego zniszczenia biologicznego życia na ziemi , czy wiedzą że to nie Bóg objawia im się , a manipulują ich mózgami cyborgi, które doskonale opanowały techniki wprowadzania hologramów prosto do mózgu CZŁOWIEKA... zwiodły tym i uzależniły , zastraszając mnóstwo wspaniałych LUDZI.

W środowisku masonów wszelakiej maści są również wspaniali wartościowi LUDZIE ale większość z nich nie jest świadoma prawdy, nie wie że ten szatański plan cyborgów niewoli również ich i pozbawia na bardzo długi czas naszego pradawnego KODU DNA.
A, to jest więzienie , jest absolutna niewola dla DUCHA , TO GORZEJ NIŻ "EGIPT"... bo CZŁOWIEK JEST POZBAWIONY NIE TYLKO WOLNEJ WOLI ALE RÓWNIEŻ WOLNEJ MYŚLI I WOLNEGO ODCZUWANIA UCZUĆ.

Warto jeszcze przez chwilkę zadumać się nad swoimi wyborami, warto poprosić STWÓRCĘ WSZECHRZECZY o wsparcie by otrzymać szansę ewolucji nawet w ostatniej chwili.
Zapisane
Strony: 1 [2]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

galicja eneaekstraliga2014 pilsudskiegodietricha oceana divum