Strony: [1] 2

WODA I JEJ WLASCIWOSCI.

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« : Styczeń 20, 2010, 01:09:18 »

Woda i jej wlasciwosci wykorzystywane sa w roznych dziedzinach zycia, homeopatia jest jedna z nich.

east z innego forum.

Cytuje;
Homeopatia to antynaukowe wierzenie, że bardzo rozcieńczony w wodzie medykament może leczyć rozmaite dolegliwości

bzdurna definicja wynikająca z kompletnego nieuctwa.  W podobnym tonie wyrażano się kiedyś ( czasy baroku i Ludwików ) o higienie - że to wymyślone wierzenie.
Już gdzieś tu na forum pisałem o homeopatii KTÓRA ZOSTAŁA DOKŁADNIE PRZEBADANA PRZEZ SCEPTYKÓW , ale jeszcze raz, dla spokoju tu wkleję :
 Woda należy do najbardziej tajemniczych substancji , ponieważ jest to związek powstający z dwóch gazów , a jednak ciekły w normalnej temperaturze i ciśnieniu , W swoich badaniach De Giudice i Preparata wykazali  matematycznie, że ściśle uporządkowane atomy i cząsteczki przejawiają wspólne zachowania tworząc coś, co autorzy określili  mianem "domen spójnych". Byli szczególnie zainteresowani tym zjawiskiem , ponieważ zachodzi w wodzie. W artykule opublikowanym w "Physical Review Lettters" Preparata i Del Giudice wykazali, że cząsteczki wody tworzą spójne domeny , podobnie jak robi to laser. Światło białe składa się z fotonów wielu rożnych długościach fal, jak kolory w tęczy, natomiast fale w świetle laserowym wykazują duży stopień spójności, co przypomina spójną fale monochromatyczną ( o jednej długości) , o jednym intensywnym  kolorze. Te monochromatyczne cząsteczki wody w obecności innych cząsteczek zdają się "doinformowane" - to znaczy ulegają polaryzacji wokół każdej naładowanej cząsteczki - magazynując i przenosząc jej częstotliwość , tak, żę może być odczytana na odległość. OZNACZA TO ,ŻE WODA JEST JAK TAŚMA MAGNETOFONOWA ZAPISUJĄCA I PRZENOSZĄCA INFORMACJĘ, niezależnie od tego , czy zdana cząsteczka jeszcze jest , czy już jej nie ma. Wygląda na to, że wstrząsanie pojemnikiem, jak się to robi w homeopatii , działa jako metoda przyspieszania procesu. Woda dla transmisji energii i informacji jest tak ważna, że badania Benveniste  faktycznie pokazują niemożność transmisji sygnałów w organizmie bez udziału wody.  W Japonii Kunio Yasue, fizyk z Research Institute for Information and Science na Notre Dame Seishin Uniwersity w Okayama , również odkrył ,że cząsteczki wody odkrywają pewną rolę w organizowaniu energii w fotony spójne - proces nazywamy "superradiacją".
Znaczyłoby to, że woda , jako naturalny ośrodek wszystkich komórek , działa jako GŁÓWNY PRZEWODNIK CHARAKTERYSTYCZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI cząsteczek we wszystkich procesach biologicznych, oraz , że cząsteczki wody organizują się, by stworzyć wzór na którym może zostać wydrukowana informacja . Jeśli Benveniste ma rację, woda nie tylko wysyła sygnał, ale również go wzmacnia.
W 1992 r FASEB  ( Federation of Ameican Societes For Experimental  Biology ) zorganizowała sympozjm pod auspicjami Interational Society  for Bioelectricity , na temat oddziaływania między polami elektromagnetycznymi i układami biologicznymi. Doświadczenia z dużymi  rozcieńczeniami zostały powtórzone przez licznych badaczy , kilku zaś potwierdziło i powtórzyło z wynikiem dodatnim doświadczenia z cyfrową informacją dla komunikacji cząsteczkowej . Ostatnie badania Benveniste ( zmarł on 3 października 2004 r ) zostały powtórzone osiemnaście razy w niezależnym laboratorium w Lyonie we Francji , a także w trzech  innych niezależnych ośrodkach badawczych.
Kilka lat po artykule o pamięci wody powstał zespół pod egidą profesor Madleine Ennis z Qeen`s Uniwersity w Belfaście, która wraz z duża grupą naukowców z całej Europy chciała dowieść raz na zawsze, że homeopatia i pamięć wody to kompletna bzdura. Konsorcjum czterech laboratoriów z Włoch, Francji , Belgii i Holandii kierowane przez prof Marcela Roberfroida z katolickiego Uniwerstytetu w Louvain w Belgii , przeprowadziło wariant oryginalnego doświadczenia Beneveniste z granulacja bazofilii . Eksperyment był zaplanowany wzorowo. Żaden z badaczy nie wiedział, która ciecz była roztworem o stężeniu rzędu stężeń homeopatycznych, a która czystą wodą. Co więcej, wszystkie roztwory przygotowano w laboratoriach, które nie miały nic wspólnego z tym doświadczeniem.  Wyniki zostały zakodowane i odkodowane i stabelaryzowane przez niezależnego badacza, również niezwiązanego z tymi badaniami.
W rezultacie trzy z czterech laboratoriów otrzymały w w wypadku roztworów homeopatycznych wyniki statystycznie istotne . Prof Ennis nadal nie uwierzyła w te rezultaty , składając  je na karb ludzkiej omylności. Aby wyeliminować czynnik ludzki, zastosowała w doświadczeniu zautomatyzowaną metodę liczenia. Jednakże nawet ta automatyczna metoda pokazywała to samo. Duże rozcieńczenia czynnika aktywnego działały niezależnie od tego, czy był on obecny , czy też roztwór był tak rozcieńczony , że nie było w nim już cząsteczek substancji oryginalnej. Ennis była zmuszona stwierdzić " Te wyniki sprawiają ,że muszę porzucić moją niewiarę i zacząć szukać racjonalnego wyjaśnienia naszych odkryć "
Poza tym były doświadczenia tzw podwójne ślepe próby z kontrolą w postaci placebo które wykazały , że homeopatia pomaga między innymi w astmie, biegunce , zapaleniu górnych dróg oddechowych u dzieci, a nawet w chorobie serca. na wykonanych 105 doświadczeń homeopatycznych 81 dało wyniki dodatnie. Najbardziej niepodważalne badania zostały przeprowadzone w Glasgow przez doktora Davida Reilly, którego podwójne ślepe próby z placebo jako próbą kontrolną i wszystkimi zwyczajowymi zabezpieczeniami prawdziwych badań naukowych wykazały, że homeopatia pomaga w astmie.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #1 : Marzec 21, 2010, 01:31:44 »

O wodzie east na Forum Cheops.

"Tu nie chodzi o kroplę wina, ale o to, co próbuje Ci przekazać Kiara  - o wzorzec energetyczny, który woda przenosi. Innymi słowy , chodzi o to, ze poprzez kolejne rozcieńczania i mieszanie cząsteczka wody zamienia się jakby w "taśmę magnetofonową", na której nagrywana jest częstotliwość oryginalnej substancji, która to częstotliwość jest potem rozprowadzana w komórkach organizmu i tam "odtwarzana" , co powoduje reakcję organizmu taką, jak w obecności oryginalnej substancji. Woda należy do najbardziej tajemniczych substancji , ponieważ jest to związek powstający z dwóch gazów , a jednak ciekły w normalnej temperaturze i ciśnieniu , W swoich badaniach De Giudice i Preparata wykazali  matematycznie, że ściśle uporządkowane atomy i cząsteczki przejawiają wspólne zachowania tworząc coś, co autorzy określili  mianem "domen spójnych". Byli szczególnie zainteresowani tym zjawiskiem , ponieważ zachodzi w wodzie. W artykule opublikowanym w "Physical Review Lettters" Preparata i Del Giudice wykazali, że cząsteczki wody tworzą spójne domeny , podobnie jak robi to laser. Świato białe składa się z fotonów wielu rożnych długościach fal, jak kolory w tęczy, natomiast fale w świetle laserowym wykazują duży stopień spójności, co przypomina spójną fale monochromatyczną ( o jednej długości) , o jednym intensywnym  kolorze. Te monochromatyczne cząsteczki wody w obecności innych cząsteczek zdają się "doinformowane" - to znaczy ulegają polaryzacji wokół każdej naładowanej cząsteczki - magazynując i przenosząc jej częstotliwość , tak, że może być odczytana na odległość.
Sens zapisywania informacji w wodzie jest taki, że woda to podstawowy budulec ludzkiego ciała - 70%. O ile substancja chemiczna może ulec odfiltrowaniu i wydaleniu poza ustrój, o tyle INFORMACJA może być przeniesiona dalej , gdyż w świetle współczesnej wiedzy nic w człowieku jej nie jest w stanie "odfiltrować".
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #2 : Maj 26, 2010, 19:10:11 »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #3 : Maj 30, 2010, 01:27:20 »

Leszek na innym forum.


Gorąco polecam do obejrzenia film pt. Woda. Wielka tajemnica [PL]
http://www.swietageometria.info/index.php?option=com_content&view=article&id=138:the-water-pl&catid=50:filmy-w-j-polskim&Itemid=100
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #4 : Styczeń 14, 2011, 13:14:35 »

Ciekawy post east z innego forum.


Kiaro, w odpowiedzi na mój post napisałaś

Cytuj
Zmiany w nas zachodza przez obydwa czynniki rownoczesnie i kod wody i DNA.
Pisze o wzorcu pierwotnym zycia zdeponowanym w wodzie , w kazdym jej najmniejszym elemecie. Poniewaz zostal przywrocony pierwotny zapis on jest , jest i kazda zyjaca istota pobiera go razem z oddechem

Na innym forum znalazłem informację i link do najnowszych badań nad DNA , a ściślej nad teleportacją DNA ! Przeprowadzoną przez laureata nagrody Nobla !

Laureat Nagrody Nobla biolog Luc Montagnier zaszokował świat naukowy publikując informacje o eksperymencie, który sugeruje, że DNA potrafi się... "teleportować". Niewątpliwie eksperyment wymaga powtórzenia, gdyż wielu naukowców wyraziło już wątpliwości.
Zespół Montagniera użył dwóch probówek. W jednej z nich umieszczono niewielki fragment DNA, w drugiej znajdowała się czysta woda. Próbki poddano działaniu pola elektromagnetycznego o częstotliwości 7 herców.
Po 18 godzinach DNA odkryto w probówce z czystą wodą.
Montagnier porównał uzyskane wyniki z próbkami kontrolnymi, w których nie użyto pola elektromagnetycznego lub było ono słabsze, a czas trwania eksperymentu był krótszy. W próbkach kontrolnych nie stwierdzono przeniesienia się DNA.
Badania, o ile ich wyniki się potwierdzą, mogą wstrząsnąć nie tylko podstawami biologii, ale również i fizyki kwantowej. Znany jest bowiem efekt kwantowy, który umożliwia teleportację w mikroskali. Jednak efekt ten trwa ułamki sekund, tutaj zaś mamy do czynienia z niezwykle zagadkowym zjawiskiem. Niewykluczone, że życie wykorzystuje zjawiska kwantowe do rozprzestrzeniania się. A może to samo życie jest złożoną projekcją zjawisk kwantowych i zależy od nich w niezrozumiały dla nas sposób.
Ze szczegółami eksperymentu można zapoznać się w sieci:
http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/1012/1012.5166v1.pdf
"
http://kopalniawiedzy.pl/DNA-Luc-Montagnier-teleportacja-12284.html

Jeśli to zostanie potwierdzone ( i jeżeli o tym informacja nie zostanie zablokowana ) to będzie jakby dowód na to, co napisała Kiara o tym że zmieniony "wzorzec wody" ( uzyskany doświadczalnie  "imprint" DNA w czystej wodzie ) może przenosić informacje o  nowym DNA do wszystkich oddychających organizmów żywych. Oczywiście pod pewnymi warunkami  - powszechnej obecności określonej częstotliwości ( tutaj 7 hz) . Ciekawe jakie to częstotliwości zanurzyły naszą planetę po zaniku heliosfery i dotarciu tutaj "fali" , którą Kiara twierdzi, że widziała.
Możliwe, że zmian, które się dzieją, również w nas samych, nawet nie zauważymy. O tym, ale innymi słowami, pisał Eckhart Toole co podałem kilka postów wyżej. Okazuje się to już nie tylko ezoterycznym blablaniem, ale naukowo i eksperymentalnie udowodnione.

Komentarz dodam w wolnej chwili.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #5 : Luty 05, 2011, 03:02:31 »

Woda

Woda jest, najprawdopodobniej, niezbędnym składnikiem do powstania życia, i dzieje się tak dlatego, że charakteryzuje się ona niezwykłymi właściwościami. Jedną z nich jest np. fakt, że zamarzając zwiększa swoją objętość. Dzięki temu lód pływa. Gdyby tonął, jeziora i oceany zamarzłyby, a wówczas trudno byłoby sobie wyobrazić powstanie i ewolucję złożonych form życia.

Teraz George Reiter z University of Houston i jego koledzy odkryli kolejną niezwykłą właściwość wody. Przedstawili oni dowody sugerujące, że gdy uwięzimy molekuły wody w przestrzeni liczonej w nanometrach, powstaje „kwantowa” woda.

Dzieje się tak, gdyż molekuły wody mogą tworzyć pomiędzy sobą wiązania wodorowe. Ponadto elektrony w molekułach donorowych i akceptorowych są nie do odróżnienia, mogą zatem swobodnie się pomiędzy nimi przemieszczać. Gdy molekuły takie zostają uwięzione na małej przestrzeni, tworzą szczególny typ sieci elektronicznej. Powstaje zatem pytanie, czy taka sieć różni się czymś od zwykłej interakcji elektronów zachodzących w wodzie.

Reiter i jego zespół umieścili wodę w węglowych nanorurkach w temperaturze pokojowej i poddali ją bombardowaniu intensywnym strumieniem neutronów. Obserwując sposób rozpraszania się neutronów uczeni określali moment protonów znajdujących się wewnątrz nanorurek. Okazało się, że protony w wodzie zamkniętej w nanorurkach zachowują się odmiennie od protonów w wodzie znajdującej się w większym pojemniku. Odchylenie od dystrybucji momentów protonów od tego obserwowanego normalnie jest tak duże, że sądzimy, iż woda zamknięta w skali nano może być opisywana jako znajdująca się w jakościowo odmiennym stanie kwantowym – stwierdzili uczeni. Co więcej, nie wykluczają oni, że może istnieć jakiś rodzaj koherencji kwantowej w wodzie w skali nano. A jeśli tak, to w przyszłości prawdopodobnie uda się ją zmierzyć.

Odkrycie to może mieć kolosalne znaczenie dla zrozumienia otaczającego nas świata. Musimy bowiem pamiętać, że woda w organizmach żywych w bardzo wielu momentach zostaje zamknięta w skali nano. Na przykład wówczas, gdy przechodzi przez kanały jonowe błon komórkowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że przepływ przez te kanały jest o wiele rzędów wielkości bardziej intensywny niż wskazują współczesne modele dynamiki płynów. Niewykluczone, że dzieje się tak właśnie ze względu na nowe właściwości kwantowe wody.

Reiter i jego koledzy zauważają jednocześnie, że nowo odkryte zjawisko występuje tylko wówczas, gdy woda jest otoczona przez neutralne molekuły, takie jak węgiel. Nie pojawi się ono w obecności wielu współcześnie używanych materiałów jak chociażby takich, wykorzystywanych do budowy membran do wymiany protonów np. w ogniwach paliwowych. To z kolei oznacza, że membrany takie można znacząco udoskonalić za pomocą węglowych nanorurek.

http://wolnemedia.net/nauka/niezwykle-kwantowe-wlasciwosci-wody/
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #6 : Luty 05, 2011, 19:16:57 »

east na innym forum.

http://www.youtube.com/watch?v=M8ThCQTpMcM

Kiara gdzieś tu na forum pisała o zmianie "wzorca wody", który obecnie wszyscy wchłaniamy , choćby oddychając ( wilgoć z powietrza ). Czyżby nauka wyjaśniała ten wzorzec nazywając go inaczej "kwantową wodą " ?
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #7 : Sierpień 16, 2011, 15:31:02 »

Woda i dźwięk.

W jaki sposób dźwięk - wibracja zmienia otaczającą nas rzeczywistość?
Czy można świat zmienić za pomocą pięknych i strasznych  dźwięków i czy tylko one odgrywają główna rolę w  tworzeniu?

Na szczęście nie planem głównym jest wibracja przestrzeni na której dokonuje się przeprogramowań.
To co było możliwe w przestrzeni o niskiej wibracji , nie jest juz możliwie w wysokiej wibracji.
Zwyczajnie nie zadziała.
Identycznie jak nie ukręcą się lody w temperaturze + kilka stopni , tak nie wgra się negatyw w plan pozytywu gdy zbyt duża jasność.


Skala Solffegio czyli lecznicze częstotliwości. Skala Solffegio generująca wzory kryształów wody
 

Czy jednostajny dźwięk o zadanej częstotliwości może oddziaływać na nasze ciało? Na pierwszy rzut oka może się to wydawać niedorzecznością, ale przestaje wyglądać to śmiesznie, gdy uzmysłowisz sobie, iż próby manipulowania materią za pomocą częstotliwości nie są niczym nowym i po prostu tego nie dostrzegamy.

Czy słyszałeś, kiedyś Chorały Gregoriańskie?  Większość ludzi powie, że czuje coś specyficznego wysłuchując kolejnych utworów. Tym czymś jest zakamuflowana w nich skala częstotliwości tzw. solffegio.
 
Starożytne solfeggio zawiera 6 tonów (elektromagnetycznych częstotliwości dźwiękowych) oznaczonych pierwszymi sylabami zaczerpniętymi z hymnu do Jana Chrzciciela napisanego przez Paolo Diacono (ca 720 - 799) Ut queant laxis, Resonare fibris, Mira gestorum, Famuli tuorum, Solve polluti, Labii reatum.

Dyskusyjne może być rostrzyganie czy to w ogóle działa może bardziej mamy tu do czynienia z efektem placebo albo wzorem medyków z Chin kładących na pacjenta rozmaite miedziane misy i uderzali wdając ciało pacjenta w leczniczą wibrację. Jeśli te wibracje leczą posłuchajcie


396 Hz Frequency Liberating Guilt and Fear

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gm7ZL-PrYd8


417 Hz Frequency Undoing Situations and Facilitating Change

http://www.youtube.com/watch?v=3L0H1WDE2kk&feature=player_embedded


frequency 528 Hz (DNA repair frequency ?) : NO MUSIC single tone

http://www.youtube.com/watch?v=tgMQOAWeVs0&feature=player_embedded


Solfeggio Harmonics - 639 HZ - Integrating Structures

http://www.youtube.com/watch?v=CLuEy2p2bBw&feature=player_embeddedSolfeggio Harmonics - 741 HZ - Consciousness Expansion

http://www.youtube.com/watch?v=gBrocj_s-wE&feature=player_embeddedSolfeggio Harmonics - 852 HZ - Awakening Intuition

http://www.youtube.com/watch?v=hhHe8C6Qej4&feature=player_embeddedhttp://innemedium.pl/wiadomosc/skala-solffegio-czyli-lecznicze-czestotliwosci
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 15:56:38 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #8 : Styczeń 08, 2012, 21:10:10 »

Woda jest niezmiernie intrygującym tematem , kryjącym w sobie poznane i nie poznane sekrety.

Zajmował się nią z wielkimi rezultatami  nie wykorzystanymi współcześnie wspaniały człowiek  Viktor Schauberge.


Viktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 1/5 [PL]

http://www.youtube.com/watch?v=Bj_QRBqYlPM&feature=bf_prev&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_videoViktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 2/5 [PL]

http://www.youtube.com/watch?v=9UkLvioEmn8&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_video


Viktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 3/5 [PL

http://www.youtube.com/watch?v=MVNDgAMn7eM&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_video


Viktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 4/5 PL

http://www.youtube.com/watch?v=8uaxxlk59jo&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_videoViktor Schauberger - Zrozumieć i naśladować naturę 5/5 PL
http://www.youtube.com/watch?v=In8BpaQpx3k&feature=BFa&list=PL3E35622533F6AD4B&lf=plpp_video
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 10:05:11 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #9 : Styczeń 19, 2014, 22:01:01 »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #10 : Luty 09, 2014, 17:31:09 »

WODA I JEJ TAJEMNICE.

CAŁOŚĆ (playlista)

Film „Woda. Wielka Tajemnica” składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców – badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia…


https://www.youtube.com/results?search_query=Masaru+Emoto+%E2%80%93+Wie%C5%9Bci+z+Wody+%28Napisy+PL%29+1%2F4


http://treborok.wordpress.com/nauka/woda/
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2014, 17:37:15 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #11 : Luty 07, 2018, 17:38:02 »WODA SKARB ŻYCIA......

Sporo rozmyślałam nad sposobem wyprowadzenia wody z głębin ziemi bliżej powierzchni,że jest to możliwe wiem doskonale , bo stało się to już na planie energetycznym.

Wszystko najpierw musi mieć stworzoną matrycę energetyczną następnie może na jej podstawie dokonać materializacji w przestrzeni Ziemi.. to działa tylko w ten sposób.
Najpierw plan mentalny, wzorzec energetyczny, następnie real fizyczny.

Ok! Jest woda, zawsze była na powierzchni ziemi w dużej bardzo ilości, następnie zeszła pod Ziemie.... i jest jej brak... DLACZEGO tak się stało i JAK ją wydobyć powrotnie?

Dla mnie nie istnieje .. czy można? Dla mnie jest TYLKO jedna kwestia... JAK TO ZROBIĆ?

Chciałam to zrozumieć, a to jest niesamowicie proste .. naprawdę wszystko zawarte jest w WIELKIEJ PROSTOCIE... Uśmiech

Mamy do dyspozycji TYLKO jeden wir i jego dwa kierunki wirowania, plus moc energetyczną tych działań.

Wiemy.. jeden kierunek wirowania jest wciągający, drugi wynoszący, WSZYSTKIE ZJAWISKA energetyczne i materialne podlegają zasadzie wirów.
Zależnie który jest używany, który ma większą moc , taki kierunek mają WSZYSTKIE ZDARZENIA również na Ziemi..

Czyli gdy działa wir odwrotny do wskazówek zegara następuje wciąganie w dół , gdy wir wiruje zgodnie ze wskazówkami zegara, następuje wynoszenie w górę.. proste.

Dalej... CO.. powoduje tworzenie się tych różnych kierunków wirowych i do czego jest odniesienie zmian?

Skoro mamy TYLKO dwie wartości: MIŁOŚĆ I STRACH... to wszystko odnosi się do nich, miłość ( tylko proszę nie utożsamiać jej z seksem i zauroczeniami emocjonalnymi , bo to, nie to) to unoszenie wynoszenie .. wręcz fruwanie i lewitacja.. kierunek wirowania do góry, zgodnie ze wskazówkami zegara.

Strach .. to ból i cierpienie, upadek, kurczenie, pomniejszanie , opadanie w dół... kierunek wiru odwrotny do wskazówek zegara.

Woda również reaguje na kierunek wiru, on się w niej tworzy , on ją unosi lub wciąga w dół.

A zatem silnymi długoterminowymi emocjami negatywnymi albo uczuciami pozytywnymi można mieć wpływ na poziom wód podziemnych!

Jednym słowem tam gdzie teraz są pustynie rozegrały się przeolbrzymie tragedie, wywołujące traumę , emanujące przeolbrzymim , bólem ,cierpieniem , rozpaczą, to, ta energia spowodowała w dużej mierze opad wód bliskich gruntu w niższe przestrzenie podziemne.

Skoro można było opuścić wody, można również je podnieść.. wystarczy zmienić kierunek wiru, którym na nią zadziałamy.

JAK.... trzeba stać się samemu silnym polem wirowym MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ i zadziałać na żywioł wody.. ona bardzo szybko reaguje.

Wcale nam nie potrzeba skomplikowanej i drogiej technologii do przywrócenia równowagi w przyrodzie... woda powróci na wezwanie mocy WIRU MIŁOŚCI ... bardzo szybko.

Ziemia powrotnie ma stać się Edenem... stanie się.. zmienia się energia w jej polu magnetycznym, zmienia się ustawienie biegunów, wracają wody.. a tym samym zmienią się jej parametry hydrostatyczne , chemiczne oraz bardzo podniesie się ciśnienie powietrza.

Wszystko , to dzięki MIŁOŚCI i powrotowi WODY bliżej powierzchni ziemi.... jakie proste.

Sprawdza się powiedzenie WODA JEST ŻYCIEM..... bez niej wszystko się degeneruje, karłowacieje i znika.
Woda jest również depozytem wiedzy w jej klastrach są zapisy , ktorych CZŁOWIEK jeszcze nie potrafi odczytać.

M.

ps. I znowu inspiracją do mojego działania, ale również analizy tematu stała się mój nauczyciel...

Kiara.


Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #12 : Luty 19, 2018, 22:40:55 »

WODA..... WSZYSTKO ZACZYNA I KOŃCZY SIĘ W WODZIE...https://www.youtube.com/watch?v=31bsduG0B3k&feature=youtu.be

∞ Woda - Wielka tajemnica ∞ HD ∞ LEKTOR PL

WODA w każdym miejscu na Ziemi jest inna , zapisuje w sobie odebraną wibrację ziemi i jej osobliwości... jest na zawsze metryką miejsca.

Ta osobliwość wody zdeponowana jest również na całe życie w organizmie CZŁOWIEKA ..
Pojęcie OJCZYZNA CZŁOWIEKA , to nie tylko wzniosły poetycki sens ,ale dozgonny związek CZŁOWIEKA z miejscem urodzenia , poprzez kod wody, powiązanie na zawsze z miejscem narodzin.

Mózg człowieka składa się głownie z wody , woda bierze udział w formowaniu się w nim wzorów informacyjnych.
Człowiek składa się w około 90/70% z wody , zmiana struktury informacyjnej w wodzie pitnej ma wpływ na zmienię istoty człowieka.

Najbardziej korzystna dla LUDZI jest częstotliwość wibracji pola magnetycznego Ziemi 8 herców.

Tą częstotliwością wibruje modlitwa miłości , rytm wibracji uczucia MIŁOŚCI przywraca prawidłowość drgań wszystkich wewnętrznych organów, dzięki pobraniu ich przez cząstki wody w nas.

Wszechświat bowiem funkcjonuje jako jeden olbrzymi , złożony organizm , wszystkie jego części.. planety, ludzie, zwierzęta i przyroda są ze sobą połączone przepływem informacji.
Kluczową rolę odgrywa w tym woda, poprzez odbieranie i przenoszenie drgań jest ona środowiskiem zarządzającym całym życiem.

Programowanie wody odbywa się za pomocą myśli,słów i czynów, ich wibracja zapisuje się w wodzie.
Zależnie od osobistej mocy i wiary , utrwalamy czas kodowania zmian . Jednak najistotniejsza jest MOC WIARY we wszystko co robimy.. to MOC WIARY dokonuje cudów zmian .... to MOC WIARY ma wpływ na ich szybkość i trwałość ..

WODA ŚWIĘCONA..... co to jest PRAWDZIWA WODA ŚWIĘCONA ...? To jest zwykła woda w którą wpisała się energia miłości osoby , która MIŁOŚĆ jej przekazała... jaka MIŁOŚĆ... TAKA ŚWIĘTOŚĆ WODY.

Jeżeli w wodzie zdeponowana jest energia miłości bezwarunkowej.. taka woda ma moc uzdrawiania....gdy połączy się z MOCĄ WIARY CZŁOWIEKA ... CZYNI NATYCHMIASTOWY CUD UZDROWIENIA.

Najszybciej można przeprogramować wodę w fazie ogólnego chaosu, niestabilności energetycznej poprzedniego zapisu.
Wysoka wibracja prośby i głęboka wiara zmieniają wówczas kod wody błyskawicznie.

Woda ma kilka unikalnych osobliwości, dokonuje samooczyszcza , niweluje stare zapisy poprzez zmianę stanu skupienia.
Zwiększa objętość podczas zamrażania, zmniejsza podczas ocieplania.

Woda utlenia się.. czyli dokonuje samospalenia wykorzystując swoją szczególną strukturę , wydziela wówczas ciepło i światło, które są już rejestrowane przez bardzo czułe urządzenia.
Wszystkie procesy spalania możliwe są jedynie dzięki zawartości wody w palących się produktach, bez wody spalanie nie mogło by zaistnieć.

Cały system rozwoju życia na Ziemi opiera się na przekazywaniu przez CZŁOWIEKA energii MIŁOŚCI WODZIE.

Zapewne jeszcze wiele sekretów WODY jest do odkrycia przed LUDZKOŚCIĄ.....

WTAJEMNICZENIE W WIEDZĘ O WODZIE JEST PODSTAWĄ MISTYKI I WIEDZY O ŻYCIU BIOLOGICZNYM.

KTO MA WŁADZĘ NAD ŻYWIOŁEM WODY.... OSIĄGA WŁADZĘ NAD ŻYCIEM ,ŚMIERCIĄ I CHOROBAMI.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2018, 22:46:50 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #13 : Luty 24, 2018, 13:02:59 »

67

Czwarty stan skupienia wody:  od mikro do makro
The Fourth State of Water: 
from Micro to Macro


„Muzeum  powinno  być  jak  elektrownia:  powinno  produkować 
nową energię” – to kredo Alexandra Dornera, charyzmatyczne-go  i  postępowego  dyrektora  Muzeum  Krajowego  w Hanowerze
 
w połowie lat 20. minionego wieku.

Echo jego słów rozbrzmiewa do dzisiaj i sprawia, że za jedno z zadań muzeum uważamy
poszerzanie  świadomości.  W  tym  właśnie  celu  Centrum  Sztu-ki Współczesnej w Toruniu zwróciło się do artystki, proponując jej objęcie roli kuratorki i zrealizowanie projektu wykraczającego
poza ramy tradycyjnie pojmowanej wystawy.

Do  współpracy  zaprosiliśmy  Victorię  Vesnę,  artystkę  medialną  znaną z eksperymentalnych i nowatorskich praktyk dążących do poszerzenia granic sztuki przez otwarcie jej na naukę i zaawansowane  technologie.  Wspólnie  z  ekspertem  w  dziedzinie  nanotechnologii  Jamesem  Gimzewskim,  z  którym  od  dawna  współpracuje  i  z  którym  założyła  i  prowadzi  UCLA  Art  |  Sci  Center,  Victoria  realizuje  projekty  z  udziałem  biologów  ewolucyjnych, 
neuronaukowców  i  artystów  dźwięku. 

Jej  interdyscyplinarne  zainteresowania  i  wiedza  teoretyczna  były  głównym  motywem  podjęcia wyzwania, w którym artystyczne podejście do tworzenia wystaw połączyło się z instytucjonalnym, a do Torunia, miasta Kopernika, trafili niektórzy z najbardziej postępowych bada-czy na świecie, ale nie tylko.

Projekt Czwarty stan skupienia wody: od mikro do makroto przede  wszystkim  doświadczenie  współpracy,  oparte  na  wymianie  i dialogu możliwym dzięki stworzeniu sieci społecznej i internetowego metaśrodowiska, w którym znalazło się miejsce dla arty-stów,  naukowców,  kuratorów  i  teoretyków,  aktywistów  społecznych i innych interesujących osób. Powstały one wokół tematu, który należy uznać za zagadnienie uniwersalne: wody.

Projekt  wystawienniczy  podejmuje  temat  wody  nie  tylko  jako  nośnika  wielorakich  znaczeń  symbolicznych  i  metaforycznych,  lecz  również  jako  jednego  z  realnych  źródeł  życia  i  energii,  których  zabezpieczenie  wymaga  poważnej  dyskusji  politycznej  i społecznej.

Wezwano więc artystów i naukowców działających na terenach niedawno dotkniętych przez niszczącą potęgę tsunami, jak również tych związanych z terenami zagrożonymi suszą, dramatycznymi  konsekwencjami  zanieczyszczeń  i  innych  nie-bezpiecznych  zjawisk.  Celem  wezwania  było  nie  tylko  podniesienie  świadomości  tych  problemów,lecz zaangażowanie  i  prezentacja  imponujących  dokonań  społeczności  sztuki  /  nauki  /  ekologów,  którzy  połączyli  swe  siły,  a  tym  samym  wiele  miejsc  na  mapie  świata.
 
Wystawa  w  CSW  w  Toruniu  była  pierwszym  krokiem,  następnie  w  Światowym  Dniu  Wody  w  Nano Systems  Institute (CNSI) na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles odbyło  się  sympozjum  zsynchronizowane  z  podobnymi  wydarzeniami  w  Australii,  na  Środkowym  Wschodzie  i  w  Europie.

89

Burza mózgów  na temat czwartego  stanu skupienia  ciał i umysłów  wodnych

 
Równolegle  z  tym  wydarzeniem  i  wystawą  w  lokalnej  społeczności  Torunia  projekt  zaistniał  w  globalnej  sieci,  inicjując  powstanie  platformy  internetowej  (waterbodies.org),  która  działa  na skrzyżowaniu artystycznych i naukowych badań dotyczących sfer rzadko poruszanych w sztuce współczesnej. W obu projektach znalazło się też miejsce na aktywizm społeczny i humanitarny, co potwierdza uniwersalność podejścia, które traktuje sztukę
jako  dziedzinę  wyzwalającą  i  łączącą,  wolną  od  zapędów  elitarystycznych, zaangażowaną w dotarcie do jak największej liczby widzów. To jest powód, dla którego Czwarty stan skupienia wody: od  mikro  do  makro został  otwarty  i  taki  pozostanie. 

Jak  woda  może  i  powinien  przyjmować  różne  kształty  i  mieścić  w  sobie  wiele różnych kontekstów, zachowując płynność idei i związków.
Dobrila Denegri

Woda, której dotykasz w rzece, jest ostatkiem tej, która przeszła,
i początkiem tej, która przyjdzie; tak samo teraźniejszość.LEONARDO DA VINCI

Woda,  z  której  dziś  korzystamy,  krąży  po  naszej  planecie  od  kiedy pojawiło się na niej życie i po kres wszechrzeczy będzie nas przy życiu utrzymywać. Współpraca z ekspertami w dziedzinie nanotechnologii uświadomiła mi, że woda, mimo że życiodajna i wszechobecna, należy do najbardziej zagadkowych
substancji, a jej niezwykłe właściwości w cudowny sposób stara się nam przybliżyć Philip Ball w tekście
Dlaczego woda jest niezwykła. 

Cząsteczka  wody  stała  się  nie  tylko  zwierciadłem  odbijającym rzeczywistość, lecz natchnęła mnie także do stworzenia instalacji złożonej z czterech mis z wodą [Water Bowls].

Każda misa nawiązuje do jednej z palących kwestii związanych z wodą, każda jest w połowie pełna lub w połowie pusta, zależ-nie od punktu widzenia: kropla ~ dźwięk ~ księżyc ~ olej. Praca po raz pierwszy została zaprezentowana publiczności szanghajskiej, co – jak mi się wydaje – było słusznym posunięciem,
ponieważ  zanieczyszczenie  wody  i  susze  stanowią  w  Chi-nach  bardzo  poważny  problem.  Pobyt  w  kraju  o  tak  gęstym 

1   Wystawa
Code:  Blue  –  Confluence  of  Currents  (3rd  Beijing  Int’l  Millennium 
Dialogue), kuratorzy Zhang Ga i Timothy Druckrey, 2006. Millenium Art Muse-
um, Szanghaj, Chiny.


 http://kpbc.umk.pl/Content/182307/CSW_Vesna_biblioteka.pdf

« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2018, 13:25:00 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #14 : Luty 24, 2018, 13:23:30 »Odkryto nowy stan skupienia wody!
wykop.pl

Naukowcom udało się doprowadzić cząsteczki wody do nowego, nieznanego dotąd stanu skupienia!woda

Umieszczając cząsteczki wody w ekstremalnym ograniczeniu, zgniatając je naukowcy stworzyli zupełnie nowy stan skupienia wody, nieporównywalny ze znanymi nam dotychczas stanami ciekłym, lotnym i stałym.

W artykule opublikowanym w Physical Review Letters, naukowcy z Wydziału Oak Ridge National Laboratory Energy opisali jak “wgnietli” cząsteczki wody do kanałów wykonanych z mineralnego berylu, o średnicy zaledwie 5 angstremów (około 1 dziesiątej miliardowej części metra). Podobne warunki występują w przyrodzie tylko w zamkniętych przestrzeniach wewnątrz gleby, w minerałach i ścianach komórkowych. W takich warunkach udało się wymusić specyficzne zachowanie atomów wodoru i tlenu.
stany-skupienia

Stany skupienia wodyOdkrycie jest związane z zastosowaniem hipotezy mechanik kwantowej, tzw. zjawiska tunelowego. Mimo, iż zespół naukowców nie wie jeszcze, do czego doprowadzi ich odkrycie, powinno ono rzucić światło na zachowanie wody w super ograniczonych przestrzeniach, co może być przydatne w wielu dyscyplinach naukowych.

    „W niskich temperaturach tunelowanie wody generuje pojawienie się ruchu kwantowego pomiędzy oddzielonymi potencjalnymi ścianami, które jest niemożliwe w klasycznym świecie” skomentował główny autor badania Aleksander Kolesnikow z ORNL, w komunikacie prasowym.

Oznacza to, że atomy wodoru zamiast pozostać statyczne, zaczęły pojawiać się w sześciu orientacjach w tym samym czasie, z atomem tlenu umieszczonym w środku. Te sześć różnych pozycji odpowiadało sześciu ścianom heksagonalnego berylu. Podczas tunelowania atom wodoru cyrkulował pomiędzy wszystkimi możliwymi pozycjami, podnosząc tym samym temperaturę.

    „To jedno z tych zjawisk, które występuje tylko w mechanice kwantowej i nie ma odpowiednika w naszym codziennym doświadczeniu” powiedział Kolesnikow.

Co więcej, molekularny środek masy przesunął się w stronę centralnie umieszczonego atomu tlenu, odmiennie niż jak w przypadku zwykłej cząsteczki, gdzie środek kieruje się ku satelitarnym atomom wodoru. Ten nowy symetryczny układ oznacza również, że cząsteczka straciła elektryczny moment dipolowy więc ujemny i dodatni ładunek w atomie przestały być niesymetryczne. Teoretycznie więc taka cząsteczka nie powinna być już „zainteresowana” wiązaniem się z innymi atomami lub cząsteczkami.

    “Odkrycie to stanowi nowe podstawy rozumienia zachowania wody i sposobu, w jaki wykorzystuje ona energię” powiedział Anovitz.

Następnym krokiem w badaniach będzie odpowiedz na pytanie, dlaczego w ogóle występuje to zjawisko. Odkrycie powinno pomóc naukowcom w lepszym zrozumieniu termodynamiki i zachowania wody w zamkniętych środowiskach, takich jak błony komórkowe, nanorurki węglowe czy środowisku geologicznym.


https://ciekawe.org/2016/05/07/odkryto-nowy-stan-skupienia-wody/
Zapisane
Strony: [1] 2
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hiall zostangwiazda poslkiserwerrpg osiedlerp ruba