Strony: 1 [2]

WODA I JEJ WLASCIWOSCI.

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #15 : Marzec 24, 2018, 23:39:24 »

22 MARZEC JEST ŚWIATOWYM DNIEM WODY.

Światowy Dzień Wody  22.03.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować.

Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie

Światowy Dzień Wody odbywa się co roku w dniu 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

Światowy Dzień Wody obchodzony jest od 1993 roku. Propozycja jego ustanowienia padła rok wcześniej podczas Konferencji ds. Środowiska i Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCED). Zatwierdziło ją Zgromadzenie Ogólne ONZ. Od lat w obchodach Dnia aktywnie uczestniczy również Unia Europejska.


http://www.eurodesk.pl/eurokalendarz/swiatowy-dzien-wody

To niezmiernie ważny dzień w bardzo konkretnym czasie pierwszy dzień NOWEGO zapisu informacji w wodzie, po poprzednim dniu zakończenia jej starego sezonu.

WODA .. jest nośnikiem informacji w jej nanocząstkach zdeponowana jest wiedza przekazywana przez system informacyjny GWIAZDY MATKI depozytariuszki MATRYCY NASZEGO KODU DNA.

Wszystkie żyjące istoty niezależnie od pobieranych nauk na Ziemi otrzymują WIEDZĘ STWÓRCY WSZECHRZECZY przez system oddychania powietrzem w którym są cząsteczki wody.

Chcemy czy nie .. żyjąc jesteśmy podporządkowani tej zasadzie edukacyjnej.

Mały duży , biedny, bogaty, mądry, czy mniej mądry... niezależnie od swojego statusu i miejsca zamieszkania ZAWSZE otrzymuje taką samą wiedzę od STWÓRCY...
Jak z niej korzysta, jak ją rozumie.. to jest oddzielny temat,zależny od świadomości CZŁOWIEKA.
Każdy robi wszystko na miarę swojej świadomości możliwości.

Nie mniej jednak WIEDZA zdeponowana w każdej nanocząstce wody jest identyczna wszędzie na całej Ziemi.

Nie ma w niej sekretnej wiedzy, nie ma handlu tajemnicami , nie ma pierwszeństwa dla mędrców i kapłanów.... i jej kupna za pieniądze.. nie ma odbierania praw jednym , dawania drugim...
Mądrość Stwórcy zagwarantowała równość dostępu do wiedzy WSZYSTKIM identyczną.

KOD WODY .. jest KODEM ŻYCIA... KODEM otwierania dostępu do wyższych poziomów świadomości duchowej, do kolejnego poziomu ewolucji życia.
To najpiękniejszy dar uznania równości NAS WSZYSTKICH. <3

22. marca 2018. był bardzo szczególnym dniem WODY ... w przestrzeni Ziemi WODA zaistniała już z nowym nośnikiem wzorca informacyjnego.

Prze najbliższe 7 dób będzie on się wpisywał w całą materialną przestrzeń.. zarówno ciało CZŁOWIEKA jak i zwierząt, przyrody i wszystkich minerałów Ziemi.
Zsynchronizowany z energią jądra ziemi, polem magnetycznym i polem morfogenetycznym i naszym DNA otworzy nam dostęp do NOWEJ WIEDZY.

Ziemia uruchamia swoją nową przestrzeń komunikacyjną miedzy żyjącymi na niej istotami.... otworzy się dla nas możliwość korzystania z naszej 8 ponad materialnej czakry.
Jej dwa dyski towarzyszą nam zawsze .. jeden pod stopami, drugi ponad głową, ale albo w bardzo małym stopniu mogliśmy z nich korzystać jednak u większości LUDZI dostęp nie był aktywny.
Teraz już jest... korzystanie z tej wiedzy zależne jest od świadomości i mocy CZŁOWIEKA.

Ostatniego marca połączy nas już całkowicie nowa wiedza zdeponowana w WODZIE ... czas jej pełnej mocy jest przed nami.
Pełne aktywowanie WODY IV WYMIARU jest procesem rozłożonym w czasie.. ale już w niezbyt długim.

M.
Zapisane
Odp: WODA I JEJ WLASCIWOSCI.
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 15, 2020, 11:57:03 »

A ja czytam różne fora i blogi, w ogóle bardzo lubię randkować ale teraz nie ma sensu)) dlatego czytam takie blogi jak https://zycie.news/category/milosc przed snem żeby czas szybciej leciał. Więcej na razie co nie wiem co porobić...
Zapisane
Strony: 1 [2]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wizna programowanie voters wataharainbow swiatmuzyki