Strony: 1 ... 3 4 [5] 6

RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #60 : Lipiec 08, 2013, 15:49:39 »

Pomimo wielu jeszcze odmiennych punktów widzenia tematu, lubię z Tobą dyskutować Lady... , lubię bo Ty myślisz i analizujesz informacje , a to jest najcenniejszym z działań Człowieka.
poniżej jest wykadrowanie fragmentu , który bardzo zwraca uwagę, swoją niesamowitością.... Mrugnięcie :shock:

Coś ci pokażę.. byłaś w Rennes le Chateau, może zwróciłaś na to uwagę?fotografia nalezy do Jean Brunelin.

Przy krzyku z Jezusem stoi MM., ona trzyma małe dziecko w kocyku w szkocką kratkę! , w czasach Jezusa i MM. nie było jeszcze szkockiej kratki, zatem twórca tej stacji w "drodze Krzyżowej" chciał coś przekazać w związku z pochodzeniem dziecka.
Wiadomo nam iż Jezus nie był związany ze Szkocją, ale jego brat Jakub tak i po wyroku Sanhedrynu opuścił  progi Judei , zamieszkał w Szkocji. Zatem to małe dziecko , dziewczynka , jest jego córką.
Dzieci Jezusa były znacznie starsze, córka rezusa w tym czasie była już pełnoletnia ( trzeba wiedzieć iż pełnoletniość kobiety w tamtych czasach liczyła się od 15 roku życia), Sarena juz posiadała swoje dzieci.

Zatem , córka MM. i Jakuba ( dlaczego tak było , pisałam wcześniej) , otworzyła nową wzmocnioną rozwojowo ( z większymi możliwościami przejawu energii w materii) linię rodową dla rodu Winnego Grona. Ludzkość otrzymała 2000 lat na rozwój osobisty zarówno w linii 'Niebieskich Jabłek" jak i "Winnego Grona".

Pisałam już dużo wcześniej iż Zaświatowe Energie wcielone , czyli MY , Ludzie nie różnimy się od siebie niczym, naprawdę niczym! Jesteśmy stworzeni z tej samej materii życia. Jedyne co nas od siebie odróżnia to poziom mocy i rozświetlenia osobistego , czyli wibracja, tworząca nasze indywidualne barwy.
Nie nalezy tych właściwości aury Energii utożsamiać z aurą Człowieka , bo to nie jest to samo, aura Ludzka dotyczy tylko danej inkarnacji w której żyje Człowiek.

Pisałam już wcześniej i inni również iż ziemia trzeciego wymiaru ( ta na której żyjemy tu i teraz), nie jest pełnią możliwości realizacji rozwoju wcielających się tu Energii. Jej wibracja została obniżona specjalnie ( doskonale ukazuje to część filmu "Władca Pierścieni" , odejście Elfów), specjalnie spowodowano Epokę ciemności, by ród Energii jeszcze nierozświetlonych w tych warunkach dokonać swojego samorozwoju.
Czas ich rozwoju , to jak wzrost dzieci, razem z wiekiem ( podnoszeniem swojej wibracji) , następowała zmiana warunków życia na ziemi na coraz wyższa wibrację, dającą ludziom możliwość zwiększania wrażliwości przeżyć, a tym samym uwrażliwiający cały system nerwowy i zwiększający ilość policzeń nerwowych w ciałach fizycznych.

Wiadomo nam iż przez ludzki system nerwowy płynie energia, zbyt wysoka może bez problemu spalić ludzkie ciało, ( przypadki samospalenia) jej przepływ zabezpieczają wszystkie czakry, ( poniekąd są one bezpiecznikami regulującymi przepływ energii) zatem , rozwój osobisty, czyli podniesienie wibracji , to rozwibrowanie 144000 czakr , które są w naszym ciele fizycznym. To ich harmonijna praca powoduje kolejne zdjęcie energetycznych blokad z 7 czakr głównych i przepływ energii jak przez śluzy do następnych poziomów określających nasz rozwój.

To tylko wstęp wyjaśniający konieczność urodzenia się Tamar ( córki MM. i Jakuba) , otóż Tamar, córka MM. stała się nową matką rodu "winnego grona' ( w sensie przekazania przez swoje DNA i linię mitochondrialną kobiecą, nowych rozszerzonych możliwości energetycznych Energią jeszcze nie w pełni rozświetlonym tak by ich podwyższona wibracja nie zniszczyła im systemu nerwowego. Tamar spełniła piękną i ważną rolę dla rodu , stała się poniekąd nową matrycą energetyczną rozszerzającą możliwości zmian w DNA linii "winnego grona". Dodać uczciwie trzeba iż jej ojciec , Jakub , równie osiągnął swoje energetyczne maximum i tylko dlatego mógł wpisać swój wzorzec w tą "nową matrycę" , DNA Tamar.

Odpowiadając na twoje pytanie po długim wstępie.

    Co do linii krwi Graala (czy jak to tam zwać) chodzi o jeden rod (?), bo cywilizacji tu na Ziemi jest więcej (i kościołów).Tak naprawdę JEST TYLKO JEDEN RÓD ENERGII ZAŚWIATOWYCH, TYLKO JEDEN! Ale jak już pisałam wcześniej , jedne są już rozświetlone , a inne jeszcze nie. Inaczej, prościej jedne jasne , drugie ciemne, kwestią czasu jest uzyskanie rozświetlenia przez te ciemniejsze. Ale , ten czas... zapisany jest w doświadczeniach/ zdarzeniach życiowych , które przechodzą Energie nierozświetlone , by stać się świetlistymi.

Linia GRAALA , to linia materialnych ciał z otworzonymi większymi możliwościami przejawu energii przez materię, czyli tworzenia rzeczywistości materialnej przez większe energetyczne skutki. Ona absolutnie nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych Energii wcielajacych się w nią, nic podobnego! Wręcz przeciwnie jest otwarta, dla wszystkich , bo najwięcej ludzi o tzw. paranormalnych zdolnościach rodzi się w śród "przeciętnych ludzi".... Ona istnieje praktycznie na całej ziemi ale w niektórych częściach świata ( szczególnie w Europie) jest więcej jej spadkobierców.

Poprzez ukrycie Saren w rodzie matki, który wędrował po całym święcie ( Cyganie/ Romowie) linia GRAALA jest "rozsiana" na całej ziemi, ale jej większa "czystość" ( większe możliwości energetyczne) aktualizuje się poniekąd przez kolejne wcielenia Energii która znamy dobrze jako MM.

Reasumując, te Energie dawnej ciemności , które wystarczająco się rozświetliły ( podniosły swoją wibrację) rodzą się , wcielają w Linii GRAALA, to nie ma żadnego związku z żadnym kościołem.

Nie ważne z jakiej cywilizacji ktoś pochodzi, to nie jest w ogóle istotne ( cywilizacje charakteryzują się poziomem energetycznym , który tworzy dla nich ciała materialne i sytuacje z nimi związane przez które doświadczają siebie zgodnie z zaplanowanym wzorcem) istotne jest czego pragnie we własnym samorozwoju i na jaka skalę ( rody, państwa, planety , cywilizacje, galaktyki.... ) jest ten rozwój realizowany.

Kościoły naziemne... to tylko blef pewnych grup Energii, które świadomie blokują dostęp wiedzy do Ludzi i zupełnie świadomie ogałacają ich z energii w trakcie wszystkich rytualnych / magicznych spotkań, typu msza. Nie twierdzę iż przeciętny ksiądz o tym wie, ale elita watykańska i kardynałowie posiadają dostęp do tej wiedzy.
Znaczna część Ludzi wyrwała się juz z pod władzy tych opcji pomimo zastraszań 'karą boską"... i innymi klątwami, Ludzie wychodząc z pól strachu uwolnili się z pod wpływu tego egregora. Otworzyli w sobie dostęp do swojej wiedzy wewnętrznej , podnosząc swoją wibrację , ufają bardziej własnym odczuciom, poszukują i znajdują, bo są sami bardziej świetliści , więc widza inaczej te same tematy i rzeczy.

Wracając do podnoszenia swojej wibracji.

    Wspominasz tez, że podładować można się energetycznie żyjąc etycznie i prawidlowo. Czyli wg zasad jakiegoś tam kolejnego "kosciola", czy świątyni...
Doładowanie energetyczne każdego z nas następuje przez etyczne, prawe pokonywanie trudności życiowych, co stanowi o tej prawości, czy jakieś reguły kościelne?

Ja wiem i na podstawie mojej wiedzy napiszę, iż każdy z nas w czakrze serca niesie system wartości Stwórcy, przejawia się on określonymi zasadami;

1. Wolnostojeństwe, czyli posiadaniem własnej wolności i nie zabieraniem jej innym , oraz prawem nie pozwalania zniewalania siebie przez innych.

2. Z prawa wolnostojeństwa wypływa kolejne prawo, poszanowanie cudzej wartości na równi z własną.

3.Z prawa równości wszystkich Energii , zarówno wcielonych jak i niewcielonych , wynika obowiązek akceptacji życia i rozwoju wszystkich odmienności , oraz akceptacja ich przestrzeni istnienia.
Czyli identyczne prawo do życia ma morderca jak i jego ofiara, ale jeżeli chcą doświadczać świadomie z własnej woli poznawania uczuć jednych i drugich musi być im dana do tego przestrzeń. Jednak nie wolno im swoją mocą wymuszać tych doświadczeń na innych wbrew ich woli lub gdy zmanipulowano ich świadomość do akceptacji takich zdarzeń zwyczajowo i tradycyjnie.

Powyższe wartości przejawiają się przez życiowe decyzje Człowieka jako wybory jego sumienia... , są to intuicyjne odczyty systemu wartości wcielonej Energii , które przyniosła ona na ziemie razem ze swoimi narodzinami.


Czasami , a nawet często dajemy się zmanipulować , wymyślonemu przez człowieka prawu i tradycjom i postępujemy często wbrew własnym odczuciom/ sumieniu.. zakrywając je strachem i korzyściami , oraz zwyczajami danego czasu.
Takie świadome zachowania są sprzeniewierzaniem się sobie , a tak naprawdę wyższemu aspektowi siebie , swojej Energii niewcielonej/ naszemu Duchowi.

Zatem, tak naprawdę nawet ten naziemny kościół tworzą ludzie, on jest taki jacy są w nim ludzie, gdy otwiera się im świadomość opuszczają go widząc wszystkie nieprawości i oszustw , ktorymi byli karmieni. Już pisałam , kościół , a raczej świątynia to Człowiek, a nie materialna budowla.

Wiedza.... czym ona jest? Czy można ja otrzymać , czy można ją osiągnąć czytając?


    No właśnie o to chodzi, że ktoś ma wiedzę (czyli widzi przepływ energetyczny), a inni to bydło głupie i zastraszone tylko do "dojenia" :shock:Wiedza to fizyczna konfrontacja z informacją, to jej przeżycie i zapis jej w nas, w każdym indywidualnie, jej nie można nikomu podarować, informację teoretyczną tak , ale nie praktyczną , bo ją trzeba doświadczyć osobiście.

Ktoś ma wiedzę , bo przeżył , doświadczył wielości zdarzeń związanych z jakąś informacją , a ktoś jej nie ma , bo jeszcze tego nie dokonał, albo wcale nie chce tego zrobić z rożnych względów. Jeżeli są mu przekazywane informacje , ( a w czasach obecnych są i to bardzo intensywnie), a ktoś mimo wszystko nie chce pracować nad sobą by posiąść wiedzę, to jego wybór, ma takie prawo.
Co wcale nie zmienia faktu iż staje się dla systemu dojoną ofiarą, która zauważają ci , którzy pracą nad sobą otworzyli sobie możliwość oglądu tego zjawiska.

Można przejść droga jako prekursor, można ja opisać i wskazać innym , ale nie można na nich wymuszać przejścia nią. Można opowiedzieć o tym "dojeniu" , ale nie można nikomu zabronić bycia dojonym... ot i tyle.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2013, 16:00:47 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #61 : Lipiec 08, 2013, 16:02:23 »

Asmodeusz.... figura przy wejściu do kościoła MM. w Rennes le Chateau , warto przez chwilkę skopić się na niej, by odczytać kod przekazu zawarty w tej rzeźbie.
https://www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=575&q=asmodeusz+rennes+le+chateau&oq=asmodeusz+rennes+le+chateau&gs_l=img.3...1991.11197.0.11875.27.8.0.19.19.0.473.1776.0j5j1j1j1.8.0....0...1ac.1.19.img.RAmfjbzhuUg


Żeby dokonać właściwego odczytu kodu zapisanego w Asmodeuszu , trzeba wiedzieć iż związany jest on z wiedzą Masonów z ich rytuałami , zatem najpierw trzeba sięgnąć po informacje , co znaczą gesty i pozycje uwiecznione w tej rzeźbie. Nie bez znaczenia jest jej lokalizacja w wejściu do świątyni.
Ułatwię nieco... ale zapraszam do samodzielnej analizy, możne okazać się zaskakująca ale rownież niesamowita....

Asmodeusz stoi przy wejściu , zatem jest strażnikiem, ponieważ to pan niższych czakr ( emocjonalnych reakcji ), zatem jest strażnikiem progu.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2013, 16:04:58 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #62 : Lipiec 09, 2013, 11:17:28 »

Fair Lady na innym forum.

Nie chce powielac tego co wyczytalam w necie na temat Asmodeusa. Jedno jest pewne jest jednym z Demonow. Symboliki masonskiej w tej postaci odczytac nie potrafie, ale mnie kojarzy sie nie tylko ze straznikiem, a bardziej z ... licznikiem! Tak jak w sklepie na kasie przelatuja towary, za ktore trzeba zaplacic. Pieniadze to tylko ekwiwalent wartosci. Prawdziwe scannery notuja skrzetnie saldo Ma i Winien w duszyczce (energia). Oczy Asmodeusa sa niebieskie, takie swiatlo zawsze przelatuje przeze mnie, gdy podpisuje rachunek placac karta kredytowa. Umieszczenie takiego urzadzenia jest na wysokosci dolnego dantiamu, co mozna okreslac niskim progiem.
Kolor szaty jest turkusowy. Wyzszy stopien wtajemniczenia.
Pozycja figury jest kleczaca, dzwigajaca ciezar, jakby cierpiaca - Asmodeus (o ile to faktycznie on) jest uwieziony, lub na uslugach. W architekturze takie figury meskiej postaci dzwigajace cos to tzw. atlanci, gdy ciezar dzwiga kobieta to kariatyda.
I tu ten atlant jest atletycznej budowy, wytrzyma na pewno.

Postac dzwiga mise z woda swiecona, ja jednak uwazam, ze to jest chrzcielnica. Byl to zawsze symbol koscielny i wazny element rytualu.

Taka jest moja interpretacja.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #63 : Lipiec 09, 2013, 11:18:16 »

Tak, Asmodeusz to pan wszystkich demonów, ale zarazem władca ziemi trzeciego wymiaru, jest jego strażnikiem ale zarazem kodem strachu , który trzeba pokonać przekraczając wyższy wymiar. To nikt inny jak szatan , lub doskonale znany nam Enki, nasz "miły genetyk", który doprowadził życie w tym wymiarze do takiej formy jaką znamy.

Pozycja Asmodeusza ma wiele znaczeń, jednak w rytuałach masońskich przyjmuje ja strażnik progu , umozliwiający przekroczenie wyższego do wyższych poziomów wtajemniczeń. Tu wiele można odczytać z układu rąk i zgięcia kolan, ale pamiętać trzeba iż odczyt nalezy dokonać z pozycji lustrzanego odbicia.Czyli prawe jest lewe, natomiast woda święcona.... czym ona jest i jak można ją uzyskać , bo nie mruczeniem modlitwy i magicznymi gestami.

Woda święcona ( o wodzie dożo jest na forum), a raczej uświęcona, to taka która na wskutek działania na niż uczuciem miłości zmienia swoją strukturę po zamrożeniu jej otrzymujemy przepiękne wzorce geometryczne.
Kto się w niej zanurzy i zacznie nią żyć..... ( pamiętać trzeba iż cala nasza przestrzeń życia składa się w około 90% z wody) , ten zmieni się z poddanego Asmodeusza w piękną świetlistą istotę.

Ta woda ( my tez się z niej składamy w tak dużym procencie) o przekształconym wzorcu brzydoty Asmodeusza przemienia w doskonałość piękna Wenus. odzyskujemy swoje złote proporcje , które cały czas są w nas , jedynie tylko zniekształcone brakiem energii , która przywro ci im naturalność, jak powierzę w niedopompowanym baloniku , który jest jeszcze pomarszczony.

Zatem przekroczyć próg trzeba, ale jest to próg własnych możliwości z pokonaniem własnych ograniczeń, a przede wszystkim strachu.

On dźwiga ciężar , który go przygniata, bo on swoją osobą blokuje dostęp wiedzy do swojego wymiaru , którego jest panem i strażnikiem, tam schodzi się po określoną wiedzę i wraca uzyskawszy jej całość.
Jednak miernikiem , czy raczej czytnikiem jej posiadania zawsze jest pokonywanie strachu , przy przekraczaniu progu , na którym stoi Asmodeusz.
Kto potrafi za sobą zostawić wszystko , ten nie posiadając nic ..... ( zrobił sobie miejsce na nowe) otrzyma jeszcze więcej!
Czyli jest gotowy na zawitanie w nowych progach wiedzy.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #64 : Lipiec 10, 2013, 08:23:17 »

Istnieje taka teoria z którą w dużej mierze się zgadzam, iż Nowe Jeruzalem ma swoje korzenie w Rennes le Chateau we Francji.

jest taka książka , która nieco przybliża zrozumienie tematu.

Opis książki:

Data wydania: 21 lutego 2007
Sugeruje, że Jezus przeżył ukrzyżowanie, udał się do Egiptu, a następnie osiedlił się we Francji

• ujawnia nowe odkrycia, które pokazują początki chrześcijaństwa w Egipcie

• Przedstawia historyczne i archeologiczne badania, które dowodzi związku między Jerozolimy, Egiptu i Rennes-le-Chateau na południu Francji

• zakłada, Rennes-le-Château, jak rzeczywistej lokalizacji grobu Jezusa Chrystusa, i to przez niego pisma będzie można tam znaleźć

Jezus nie umarł na krzyżu. Przeżył i udał się do południowej Francji ze swoją żoną Mary. Ta możliwość jest proponowany przez Grahama Simmans, który spędził wiele lat na poszukiwaniu prawdziwych początków chrześcijaństwa. Simmans uważa, że ​​rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa poza Jerozolimie był przywiązany do przeżycia Jezusa na krzyżu i jego późniejszej emigracji do Europy. Korzystanie koptyjskich i żydowskie źródła, w tym Talmud, które umożliwiają wgląd w filozofii chrześcijańskiej, przyjętą przez Jezusa, on twierdzi, że prawdziwe chrześcijaństwo zostało wprowadzone do Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, od pierwszego wieku Egiptu i Judei, nie w czwartym i piątym wieku Rzym.

Śledztwo wykazuje, że po pewnym czasie w Egipcie, Jezus zamieszkał w Rennes-le-Château, wyrafinowany i kosmopolitycznym centrum duchowej różnorodności. To był naturalny ruch dla Jezusa, aby osiedlić się w okolicy Narbonne Francji - powierzchnia już mocno rozstrzygane przez grupy żydowskie i gnostyckie. Tutaj bezpiecznie poza zasięgiem kulturalnym dyktatury Kościoła rzymskiego, gnostyk tajemnice uczył przetrwała wieki. Później, Templariusze koncentruje swoją działalność w Langwedocji w okolicy Rennes-le-Château, gdzie w ramach społeczności żydowskich, dobrze podłączony i wpływowych opozycji do Rzymu już istniał. Ten opór do Rzymu doprowadziły do ​​kultury religijnej, które obejmowały elementy gnostyckich, Pitagorasa i kabalistyczne nauki. Do krucjaty przeciwko heretykom katarów odzyskał panowanie Rzymu, kultury, która rozwijała się wokół Rennes-le-Château zawarte prawdziwą istotę orędzia Chrystusa.


Kiara.


ps. może ciutkę więcej...

http://www.benhammott.com/rennes-le-chateau_books.html


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.benhammott.com/rennes-le-chateau_books.html&prev=/search%3Fq%3Drennes%2Ble%2Bchateau%2Bnew%2Bjerusalem%26biw%3D1366%26bih%3D575
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2013, 09:01:55 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #65 : Lipiec 10, 2013, 08:57:40 »

jeszcze coś.... tłumaczenie automatyczne cieniutkie.... ale informacje bardzo ciekawe.

Sacred Twins
Sacred TwinsRennes-le-Chateau to mała wioska na wzgórzu położony u podnóża francuskich Pirenejach, około 50 km na południe od Carcassonne. Wspólnota składa się z zaledwie 110 osób, a mniej niż 30 z nich mieszka na wzgórzu sam, inni w wioskach w pobliżu. Ja sam mieszkam w Les Labadous. Więcej niż 130.000 turystów zalać tę małą wioskę co roku, głównie w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu. Jest to bardzo stare miejsce, magiczne miejsce, święte miejsce, a miejsce pełne tajemnic. To widział ogromny "Odrodzenie" w ciągu ostatnich 50 lat.


Jest to miejsce, bardzo podobnie jak Glastonbury. Odwiedziłem Glastonbury kilka razy i napisał książkę zatytułowaną Glastonbury i Święty Graal. Niestety, dla angielskich czytelników, książka jest w języku niderlandzkim, jak trzech książkach pisałem o Rennes-le-Château, zwane De Geheime Boodschappen van Rennes-le-Chateau. Jednak podczas moich badań w Glastonbury i Rennes-le-Chateau byłem zaskoczony, aby zobaczyć, jak bardzo te dwa święte miejsca mają wspólnego. Jak bardzo podobne są. To jest naprawdę niesamowite. Pozwól mi powiedzieć o niektórych z tych podobieństw.


Rennes-le-Château jest najbardziej znany, jeśli nie jest znany, jego "wiele milionów dolarów" księdza, Bérenger Sauniere, który mieszka tu od 1885 aż do swojej śmierci w 1917 roku. Uważa się, że znalazł skarb. Mógł znaleźć coś ukryte przez poprzedniego księdza, Antoine Bigou, który został zobowiązany do ucieczki do Hiszpanii po Rewolucji Francuskiej. Mógł znaleźć skarby Wizygotów, Merowingów, katarów, templariuszy, czy pieniądze okupu Blanche Kastylii do Saint Louis. Obszar jest prawdziwa mapa skarbu.


Saunière może znaleźć religijne skarby lub wiadomo, gdzie te skarby zostały zakopane. On może wiedzieć o Świątyni Salomona, zbudowany w 600 roku pne pod pobliskiej górze Pech Cardou, mieszcząca się Arką Przymierza, menory i innych skarbów religijnych. Jezus może być tam pochowany, a także Marii Magdaleny, a bardziej kontrowersyjnie, ich córka Sarah. Może odkryli tajne dokumenty, dokumenty cenionych przez katarów i templariuszy, i bał się przez Kościół. Zakazane Ewangelie, druga Ewangelia Jana, a nawet książka napisana przez samego Jezusa, Księga Miłości.


Kapłan może być handel skarbów dokumenty i informacje. Może był finansowany przez tajnych stowarzyszeń, towarzystw, które są bogate w Francji, i bardzo silny. Lub rodzin królewskich jak Habsburgów i Burbonów. Albo nawet przez wysokich urzędników z Watykanu. Mógł otrzymał dary od ludzi, którzy chcieli pozostać anonimowi. Wszystkie te tematy i teorie zostały omówione szerzej w książkach, czasopismach i dokumentalnych dotyczących tajnych stowarzyszeń i innych organizacji. W sumie istnieje ponad 600 książek na temat Rennes-le-Chateau i tematów pokrewnych. I co roku pojawiają się nowe książki, nowe zespoły i nowe kamery przyjazd powierzchnia wskazówki.


Zrobiłem mój udział, jak również pisząc trzy książki o tajemnicach i tajemnic Rennes-le-Chateau i okolicy Prowansji, Langwedocji i Ariege. To kraina Marii Magdaleny, katarów, templariuszy, Święty Graal, Arka Przymierza, geometria Najświętszego i tajnych stowarzyszeń.


Jako pisarz i badacz nie byłem tak bardzo zainteresowany gdzie Sauniere dostał pieniądze, ale gdzie spędził go. On całkowicie odnowiony swój kościół, kościół pod wezwaniem Marii Magdaleny od 1059 AD. W tym czasie było to prawdopodobnie kaplica dołączony do zamku - i znacznie starsza niż 11 wieku, prawdopodobnie pochodzi z VI wieku. W tym pięknym kościółku znajdziesz aż 96 nieprawidłowości, do tego, co jest "normalne" w małym kościoła rzymskokatolickiego w południowej Francji. I wszystkie te anomalie przyniosły tyle teorii, co do których skarb może być pochowany lub co prawdziwy sekret. Kilku pisarzy, na przykład, patrząc na drogę krzyżową, jak szczegółowe mapy opisujące drogę do jaskini skarbów. Niestety drogi poszedł do zupełnie różnych miejscach.


Ale tajemnice Rennes-le-Chateau, nie są takie same jak tajemnic Sauniere. Jest więcej do Rennes-le-Chateau, wiele więcej.


Desposyni


Juliusz Afrykański, pisarz z Edessy, był pierwszy używać tego terminu, wskazując potomstwo Jezusa i Marii Magdaleny, lub, dokładniej, potomstwo Świętej rodziny składającej się z Maryi, księdza Józefa i Jezusa. Ale Jezus miał, przynajmniej według szanowanego autora Laurence Gardner, trzech braci, Józef, Szymon i Juda i trzy siostry, Maria, Salome i Joanna. Stwierdził on, że Maria Magdalena była żoną Jezusa. I że opuściła Ziemię Świętą zaraz po ukrzyżowaniu w 33 roku ne lub później, w 44 roku ne, będzie Francja, druga Ziemi Świętej. Gdzie dokładnie dostała, nie wiemy. To mógł być Marsylia, Stes-Maries-de-la-Mer lub gdzieś w pobliżu Narbonne i Perpignan.


Była w towarzystwie kilku osób, a wśród nich Marta, Łazarz, Maria, Salome i Sarah. We Francji odwiedził ją kilkakrotnie przez Jezusa, który nie umarł na krzyżu, znowu według Laurence Gardner. We Francji, a dokładniej w Rennes-le-Chateau okolicy, założyli królewskich domów Acqs i Anfortas. Od którego zerwał Merowingów, hrabiowie Tuluzy i Narbonne, kings of Septimania, żydowskiego królestwa i dom Burgundii. Józef z Arymatei, młodszy brat Jezusa, udał się do Anglii, w Kornwalii oraz Glastonbury, gdzie poślubił księżniczkę Enygeusa. Z tego małżeństwa zerwał królewskie Walijski domy Powys, Północna Walia i Gwyr-y-Gogledd, słynnego Fisher królów, cesarza Konstantyna i królowie Bretanii, Kornwalii i Szkocji.


Jak dziwne, że najsłynniejsze rody Europy rozpoczęły się w Glastonbury i Rennes-le-Chateau. A jeszcze bardziej osobliwe jest to, że gdy te dwa rody spełnione, gdzie małżeństwa, niektóre z najpotężniejszych władców w Europie urodzili. Podobnie jak król Clovis i króla Artura i cesarzy Konstantyna i Karola Wielkiego.


Święty Graal


Ten tajemniczy obiekt można znaleźć zarówno w Rennes-le-Chateau, w Glastonbury - w stu innych miejscach na całym świecie. Nawet nie wiemy, co to właściwie jest Graal. To może być 50 różnych rzeczy, począwszy od kotła, do kamieni, kryształów, kubki, rodów lub poszukiwanie boskiej iskry w nas. Pozostańmy w tej historii, do "chrześcijańskiego Graala", Graala związane z Jezusa i Marii Magdaleny.


Oba miejsca, Rennes-le-Chateau i Glastonbury, mają mocny argument do tego Graala. Pomyśl o dwóch ampułkami, że Józef z Arymatei przyniósł ze sobą: jeden z krwi i jeden z potu Jezusa. Tak pięknie na zdjęciu w witraż w kościele Świętego Jana w Glastonbury. A cup, używany podczas Ostatniej Wieczerzy (lub złapać krew Jezusa wiszącego na krzyżu). Mogli być pochowany pod Wearyall Hill, Kielich Hill, w pobliżu wiosną Red and White lub w "Earthe Najświętszego 'na terenie opactwa.


To samo odnosi się do Rennes-le-Chateau. Istnieje wiele obrazów, obrazy, rzeźby, witraże przedstawiające Marię Magdalenę trzyma kielich używany podczas Ostatniej Wieczerzy. Albo kubek używany przez nią namaścić Jezusa. Ale Święty Graal może być rodowód Jezusa i Marii Magdaleny. To puchar może być pochowany w kościele w Rennes-le-Chateau, w świątyni Salomona pod Pech Cardou w Notre Dame de Marceille w Limoux oraz w wielu innych miejscach na południu Francji.


Mary Magdalene


Ona jest cudowną kobietą, razem kobieta, wszystkie kobiety, jakie kiedykolwiek będzie. Ona jest obecna w obu światach, w Anglii i we Francji. W Glastonbury znaleźć ją w Magdalene Street, w kaplicy poświęconej niej na Wyspie Beckery oraz w wielu kościołach w całej Somerset. Najbardziej znany jest kościół w Taunton, który jest dedykowany do niej, choć nikt nie wie dlaczego. Kościół pełen wspaniałych zdjęć, rzeźby i witraże Marii Magdaleny. Ale to nie wszystko. Istnieją opowieści, najczęściej kierowane historie, Marii Magdaleny zwiedzając Glastonbury, towarzyszy jej brat-in-law Józefa z Arymatei. I nawet Marii Magdaleny mieszka w jaskini pod Chalice Hill wraz z córką Sarą. Inni mówią, spędziła ostatnie lata swojego życia w małej chacie na wybrzeżu Walii.


Rennes-le-Chateau i faktycznie cała na południu Francji, w szczególności "Pays katarów" w Langwedocji, są nasycone obrazy Marii Magdaleny. Ona jest wszędzie. W kościele w Rennes-le-Chateau, oczywiście, ona jest bardzo widoczne, w wielu innych kościołów, kaplic i bazylik. Nie tyle w katedrach, co można wytłumaczyć tym, że budynki te zawsze były twierdze ortodoksyjnego chrześcijaństwa i władzy mężczyzn. Maria Magdalena jest, według liczne, kierowane historie, a także do bardzo starych Bajki, mieszkał przez kilka lat w Rennes-le-Chateau. Istnieje wiele miejsc, nazwane po niej, w tym Jaskini Marii Magdaleny, naprzeciwko Rennes-le-Chateau. Kilka psychika nawet pokazano mi miejsce, gdzie mieszkał! Były to różne miejsca, w porządku, ale były one nie więcej niż kilkaset metrów od siebie.


Ona może być pochowany w kościele w Rennes-le-Chateau lub u stóp wzgórza. A w świątyni Salomona pod Pech Cardou, w kościele św Salvayre czy Notre Dame de Marceille. Wszystko bardzo blisko do Rennes-le-Chateau. Jest jeszcze jeden ciekawy, kierowane historię, która stanowi, jak Maria Magdalena, z małą grupą uczniów, lewa Rennes-le-Chateau na Avalon. Pierwsze miasto Avallon we Francji, w pobliżu Auxerre, a następnie do Avalon w Anglii. Jej celem było reaktywować na trasie wszystkie święte miejsca Izydy. Jednak w pobliżu Vézelay że został zdradzony i brutalnie zamordowany. Jej ciało zostało spalone, a prochy rozproszone. Dziwne, że powinno to nastąpić w Vezelay. Miejsce, które później stały się jednym z głównych ośrodków kultu Marii Magdaleny.


Gnostyk religia


Zarówno Anglia i Południowa Francja mają tradycję względnej wolności religijnej. W Anglii Józef z Arymatei głosił naukę Chrystusa i Marii Magdaleny. Religia teraz nazwalibyśmy gnostyk. Religia miłości, rozwoju duchowego, z osobistych doświadczeń z Bogiem. Dotyczy boskiej iskry w każdej osoby, składające się z bardzo nauk duchowych, jak opisane w apokryfach, Ewangelie, które zostały stłumione, a później uznany za heretyka na koniec 4 wieku przez Kościół rzymskokatolicki. Wiele z tych ewangelii znaleziono w Nag Hammadi w 1945 roku, ukryte w piaskach pustyni w Egipcie.


Te oryginalne nauczanie mieszane wspaniale z religii druidów w Anglii, z którego ewoluował Kościół Celtic. England, że kraj przez morze zawsze miał nieco niespokojny związek z Kościoła ortodoksyjnego, aroganckiej Rzymu. Pomyśl Pelagianismn, Tomasza Becketta, króla Henryka VIII i purytanizmu Olivera Cromwella.


Poszukiwanie Świętego Graala mogłaby być zarówno poszukiwanie prawdziwego potomka Świętej Rodziny jako poszukiwaniu zaginionych, nauk oryginalnych Chrystusa: prawdziwej wiary. Bez tych dwóch, jak wszyscy wiemy od słynnej legendy o Graalu, kraj został zobowiązany być nagie.


We Francji, zwłaszcza w Langwedocji, Mary Magdalene głosił z wielką miłością i przekonania tak, że ludzie w dzisiejszych czasach wciąż pamiętać i czcić ją. W tym obszarze Wizygoci byli Arian chrześcijanie. Oni nie wierzą w boskość Jezusa. Po nich przyszli Merowingów, ksiądz-królowie, potomków Świętej Rodziny, a następnie przez Karolingów. Wszystkie posiadane potężni królowie, którzy nie wielką miłość do Rzymu. Potem przyszedł żydowski królestwo Septimania następnie wczesnego renesansu w Langwedocji, gdzie Żydzi, muzułmanie i chrześcijanie żyli razem w pokoju. A kobiety miały równe prawa.


Katarów religia powróciła w tym obszarze. I w wielu innych miejscach w Europie. Wspaniałe, czyste przekonanie gnostyk, który stał się tym bardziej, że z niesamowitą korupcji i władzy Kościoła katolickiego pożądania. Ta piękna, prawdziwa religia została brutalnie tłumione podczas albigensom krucjaty, od 1209/44. "Krucjata", gdzie ponad 100.000 chrześcijan zostało brutalnie zamordowany przez swoich braci chrześcijan. A kilka lat później Papieskiej inkwizycji, plaga, rycerze mafii z Hiszpanii, wojny stuletniej z Anglią, hugenotów i rewolucji francuskiej.


Sacred Kobiecość


Sacred kobiecość jest również odczuwalne zarówno w Glastonbury i Rennes-le-Chateau. W Glastonbury cudowne odrodzenie świętej kobiecości miały miejsce w okresie ostatnich stu lat. Kształtowane przez potężne Boginie, świątynie Bogini i tych wszystkich pięknych kobiet, w sklepach, rzeźb i ośrodków leczniczych. W miłości Glastonbury jest w powietrzu. Tak więc poszukiwanie Świętego Graala może być bardzo dobrze poszukiwanie zaginionego kobiecości Najświętszego. Przegrana przez Kościół, który w ciągu ostatniego tysiąclecia, systematycznie oddanie kobiety w dół, prześladuje ich i odmawiając im jakąkolwiek wiarę.


Wszystko zaczęło się od żydowskiej ortodoksji, z krótkim wytchnienia w czasach Jezusa, chociaż powszechnie wiadomo, że Piotr nie był wielkim przyjacielem Marii Magdaleny. Co naprawdę wziął z kolei na gorsze w ciągu 4 wieku, kiedy nowa "Christian" religia ukształtowała jako religii państwowej. To nie było tak dużo religii jako narzędzia mocy dla cesarza rzymskiego i Kościoła Rzymskiego. W 6 wieku papież Grzegorz I wykonane rzeczy jeszcze gorsze, łącząc siedem wad do Marii Magdaleny.


Książęta Kościoła musi być bardzo boi się władzy kobiety tak brutalnie i systematycznie ją stłumić. Po Inquisition przyszedł okropny prześladowania czarownic. Na koniec wreszcie, w ostatnim stuleciu, widzieliśmy emancypacji kobiet w świecie zachodnim i dopiero niedawno, odrodzenie świętej kobiecości.


Teraz jesteśmy świadkami szybkiego upadku Kościoła z jego dogmatów, jej Regulaminu i jego doktryn na podstawie winy, strachu, skruchy, tłumienia seksualnego i niższości kobiet. Teraz wiemy, że Biblia nie jest Słowem Bożym. Teraz wiemy, jak dużo złego kościół zrobił i to łagodnie powiedziane. Teraz wiemy o prawdziwej Marii Magdaleny. Teraz wiemy o prawdziwych nauk Jezusa.


W Glastonbury Najświętszego kobiecości jest niemal namacalne. W Rennes-le-Chateau, w całej Langwedocji "energia" Marii Magdaleny jest bardzo obecna i coraz silniejszy każdego dnia. Jest kochający i potężna siła, która jest obsługiwana przez starożytnych Bogini Matki i innych, znanych boginie takie jak Isis, Hathor, Inanna, Isthar, Ateny i Diany. Jest również obsługiwany przez ponownego zainteresowania Czarnej Madonny, te starożytne symbole kobiecej siły i kreatywności. Miłość jest odpowiedzią, a nie moc, nie materializm, nie pieniądze, ani poczucia winy i strachu, ale miłość.


Glastonbury jest miastem miłości: miejsce pełne festiwali, karnawałów, uroczystości, pielgrzymek, bogiń, leczenie i radość życia. To samo odnosi się do Rennes-le-Chateau w Langwedocji. Katarzy wiedział o miłości. Uniwersalna miłość. Wiedzieli o szczególnej relacji między Jezusa i Marii Magdaleny. Wiedzieli, jak bardzo kochali. Istnieje jeszcze wiele śladów tej miłości bardzo specjalnego. Obrazki, rzeźby, kartki, broszury Jezusa i Marii Magdaleny, pochylając się ku sobie, oczywiście w miłości. Nawet w kościołach, które są otwarte dla publiczności, te obrazy mogą być postrzegane. Wspaniały. No dyskusja, kto jest obok Jezusa podczas Ostatniej Wieczerzy. Czy Jan, umiłowany uczeń, czy Maria Magdalena? Teraz nie ma żadnych wątpliwości. Osoba obok Jezusa jest kobieta, piękne kobiety, Maria Magdalena, apostoł apostołów.


Dwie święte Bloodlines, Święty Graal, gnostyckiej nauce Jezusa, Marii Magdaleny i kobiecości świętej, są najbardziej oczywiste i najpotężniejsze przedmioty, które "connect" Glastonbury i Rennes-le-Chateau. Ale jest jeszcze więcej ...

cd....
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #66 : Lipiec 10, 2013, 08:58:30 »

cd...


Starożytne miejsca


Oba miejsca są starożytne miejsca, bardzo starożytne miejsca. Miejsca, w których dzikie walczono między siłami ciemności i siłami światła. Pomiędzy bogów i olbrzymów. Oba są uważane rozliczenia Atlantów. Istnieje nawet opowieść o świątyni Lemurii, który stał, niektóre 46,000 lat temu, w Rennes-le-Chateau. Oba miejsca są pełne tajemnic. Z intraterrestial cywilizacji, ogromne energie, które mogą zmienić ludzki umysł i opowieści o UFO zasad i obserwacji UFO. Oba miejsca są święte miejsca, położone na skrzyżowaniu ważnych leylines. Oba miejsca są drzwiami do innych wymiarów i zodiaki ogromne. Oba miejsca są budowane zgodnie z prawem świętej geometrii. Oba miejsca są pełne skarbów i magii.


Święte góry


W Rennes-le-Chateau obszarze istnieją dwie święte góry. Pech Cardou, w kształcie piramidy i 795 metrów wysokości, a Pech Bugarach, 1224 metrów wysokości, bardzo szorstki i nieregularnym kształcie góry, o wielu twarzach. Pech Cardou mówi się, że kobieta górskich i Pech Bugarach mężczyzna górskim. Obie góry są często porównywane do świętych gór w Ziemi Świętej. Pech Cardou na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie i Pech Bugarach na górze Synaj. To może być powód, dlaczego tak wielu Żydów przyszedł do tego miejsca. Ta ziemia byłaby jeszcze "nowa ojczyzna" zaginionego plemienia Beniamina. Pech Bugarach ma ogromną energię, tak bardzo, że kilka osób nie może wejść na szczyt, ale musiał zawrócić w połowie drogi na górę. Nawet mój pies, nieustraszony ridgeback Rhodesian odmówił wspinać się dalej. A ludzie mieszkający w pobliżu góry albo opuścić to miejsce, ponieważ energia jest zbyt wysoki, lub stać się drażliwy i sztywne. Bugarach mówi się, że starożytny wulkan, który wiał jego szczyt, który wylądował do góry nogami na górze. Bardzo ciekawy materiał dla geologów. Mówi się, że góra domu jednej z pięciu baz UFO na świecie. Inni mówią, że to mieści się Arka Przymierza.


Każdego roku, przynajmniej wtedy, gdy 13 października jest w piątek, dzień, gdy Templariusze zostali zatrzymani, procesja rycerzy, ubranych w białe szaty z czerwonym krzyżem, spacery z okolicznych Templiers Chateau do Pech Bugarach gdzie znikają w Góra. Ten spektakl jest świadkiem przez setki ludzi kempingu na tej stronie góry. Byłem tam, ale nigdy nie widziałem niczego. Pech Cardou mówi do domu nową świątynię Salomona, zbudowany w 6 wieku pne, zanim Nabuchodonozor zdobył Jerozolimę. Świątynia została zbudowana jako bezpieczne schronienie dla Arką Przymierza. Świątynia jest strzeżony przez grupę 12 wtajemniczonych. Co 106 lat świątynia jest dostępna przez trzy z nich przez jeden z 12 wejściami ukryte na wsi wokół góry. Mówi się, że świątynia domu wiele cennych przedmiotów kultu, jak Menora i ewentualnie z Arką Przymierza. Mówi się również, że Jezus też tam pochowany. Nic dziwnego, że nazywają Rennes-le-Chateau "Nowe Jeruzalem". Podobnie jak Glastonbury jest często nazywany "English Jerusalem". W Glastonbury Tor jest dominantą w postaci gruntów, drzwi mieszkaniowych do innych wymiarów i posiadających ogromne energie, jak również.


Magiczne miejsca


Oba miejsca są magiczne miejsca. Miejsca, które przyciągają ludzi z całego świata. Często ludzie, którzy nigdy nie słyszeli o Glastonbury i Rennes-le-Chateau, ale były skierowane tam przez swoich mistrzów, ich przewodników, ich bogów, na Nautonnier Wielkiej lub ktokolwiek inny reżyseruje swoje życie, znaleźć ich miejsca, w których znajdują odpoczynek i spokój. Miejsca, w których kobiety silnej energii i wspaniałych moc uzdrawiania. Miejsca, w których ziemia, drzewa, kamienie mówić do Ciebie. Są to miejsca, w medytacji i introspekcji, w którym wspomnienia zakopane głęboko w naszej podświadomości są wyzwalane i gdzie starożytna wiedza i powierzchnie mądrości, gdzie ludzie odkrywają, kim naprawdę są, gdzie ludzie bardzo często znajdują swoje nowe przeznaczenie. Wspaniałe miejsca. Mieszczący się w magiczny krajobraz, czystej nieskażonej przez człowieka. Z rzek piękne, sprężyn, drzew i kwiatów. Miejsca mądrości, miłości i wiedzy starożytnych. Miejsca radości i szczęścia.


Springs i źródła


Glastonbury słynie wiosna i jej wiosna. A może i dla innych źródeł, takich jak panny młodej dobrze na wyspie Beckery. W Rennes-le-Chateau obszarze istnieje wiele źródeł, jak również. Nie ma być ogromne jezioro pod wzgórza, na którym Rennes-le-Chateau jest zbudowany, jak również pod plateau południu wsi. Dokładnie jak możliwych jezior pod Tor i Chalice Hill. Jest tam również wiosna w Les Labadous nazywa Fontaine de l'Amour. W sąsiedniej wsi Alet-les-Bains jest publiczne wiosna gdzie ludzie zbierają cenną wodę w butelkach i pojemnikach, tak jak robią w Wellhouse pasie. W Rennes-les-Bains, kilka gorących źródeł, a także wiosny o nazwie "Le Cercle" lub "Źródło Izydy" i Source de la Madeleine w pobliżu rzeki Sals.


W Campagne-les-Bains jest wiosna nazwie "Womb Bogini Matki", w pobliżu katedry Notre Dame de Marceille w Limoux znajdziesz sprężynę z wodą, która leczy oczy. To był kiedyś znanym miejscem pielgrzymek. W pobliżu katedry Notre Dame du Cros, z jej słynnej Czarnej Madonny, to święta wiosny. A wiosna w Fontestorbes jest również dobrze znana atrakcja turystyczna, z wody wzrasta i spada co pół godziny. Ponadto istnieje wiele czerwonej ziemi, w okolicy, która często wskazuje, według moich przyjaciół duchowych, w miejscu świętym miejscu. Istnieje również wiele cisy w tych świętych miejscach. Innym znakiem świętym miejscu. Szczególnie w pobliżu źródła, góry, jaskinie, zamki katarów, stare kapliczki i innych miejsc świętych. Podobnie jak cisów w Glastonbury.


Minerały i górnicze


W obu miejscach cennych minerałów znalazła. W Rennes-le-Chateau, Rennes-les-Bains i Auriac, srebro i złoto wydobywano aż do średniowiecza. W Mendip Hills, srebra, ołowiu i cyny znalazła. Templariusze przeprowadziły jakieś rozległe operacje wydobywcze w tym obszarze. Czy były one wydobycie złota i srebra lub wykonywanie innych, tajnych operacji nie jest znany. Co wiemy, jest to, że wybite własne złote monety, w miejscu, w gór, w pobliżu Chateau Templiers, 5 km południowy-wschód od Rennes-le-Chateau. A mówi się, że są tam produkowane, w drodze skomplikowanych procesu alchemicznego, że słynny biały proszek złota, o nazwie "Ormus", proszku, który został wykorzystany do witraże w kościołach i katedrach zbudowane w 13 wieku , że wspaniałe musujące połysk. Podczas gdy inni twierdzą, że to biały proszek złota jest główny składnik eliksiru życia.


Pielgrzymów i turystów


Glastonbury ma specjalne pielgrzymki do Kościoła Anglii, dla katolików i dla druidów. Rennes-le-Chateau nie ma takich pielgrzymek, chociaż około 22 lipca, w święto Marii Magdaleny, wielu duchowych grupy pochodzą z obszaru śpiewać, medytować i podążać śladami Marii Magdaleny. Nasza mln dolarów ksiądz Berenger Sauniere, po odwiedzane Lourdes, chciał, aby tę wieś w prawdziwy pielgrzym. Miał nawet jego nazwę: "La Colline Inspiree", natchnionego Hill.


Istnieje również wiele specjalnych uroczystości w Glastonbury. Tylko świetnie Rock Festival przyciąga ponad 100.000 gości. Wtedy istnieje wiele innych festiwali, pielgrzymki, procesje karnawałowe oraz specjalne happeningi. I to jest oczywiście normalne wymiany turystycznej. W Rennes-le-Chateau szacuje się, że ponad 130.000 turystów odwiedza tę wioskę na szczycie wzgórza w każdym roku. W zeszłym roku trochę pociąg (ciągnik siodłowy) użyto do wykonania wszystkich turystów do wsi. Większość ludzi jednak zatrzymać się tylko na kilka godzin, aby spojrzeć na kościół, zamek Hautpoul, Tour Magdala i Villa Betanii i podziwiać wspaniały widok, a może kieliszek Rose w ogrodzie Sauniere przed wyjazdem. Inna podobna funkcja jest atrakcją, że te święte miejsca wydają się posiadać dla królów, domów szlacheckich i dostojników kościelnych. Odnosi się to zarówno do Glastonbury i Rennes-le-Chateau.


Wieże i zamki


Podobnie jak w wieży poświęconej św Michała na górze Tor, Rennes-le-Chateau też ma swoje wieże. Tour Magdala, zbudowany na południowej stronie Belvedere, strażnicy Wizygotów na płaskowyżu pod wsi, choć inni twierdzą, że to starożytna wiatrak i prawdziwe Wizygotów strażnicy w Fa, 7 km na zachód od Rennes-le-Chateau. Ponadto obszar ten słynie z wspaniałych zamków katarów, które znajdują się wysoko w górach, w trudno dostępnych miejscach i są bardzo trudne do zdobycia. Oni promieniować zarówno niesamowitą moc i nieskończony smutek, lub "tristesse". Najbardziej znane zamki katarów są Montsegur, Puilaurens, Peyrepertuse, Queribus, Villerouge-Termenes i Lastours. I nie zapominajmy, he stare Hautpoul zamek w Rennes-le-Chateau, pochodzący prawdopodobnie z on 6 wieku ne. A zamki Arques, Serres, Quillan, Roquetaillade, Couiza i Serpent La. Wszystko w zasięgu 10 kilometrów od Rennes-le-Chateau.


Heathen i Holy


Jeszcze więcej podobieństw. Dziwne podobieństwa, takie jak "poganin-ności" i "świętości" w obu miejscach, że ciekawa mieszanina energii pogańskich i chrześcijańskich. Obie strony były święte miejsca starych bogów. Obie strony są miejsca święte nowego Boga. Rennes-le-Château był przyczółek Lemuria, 46000 rok temu. Święte miejsce znane na całym świecie. Glastonbury i Rennes-le-Chateau oba były posterunki Atlantydy, i miejsca, gdzie ludzie megalityczne i neolitu mieszkał i gdzie zbudował imponujące zabytki kamienne. Gdzie świątyń poświęconych Izis stanął. Oba miejsca były święte miejsca Celtów, który zadbał o pięknej okolicy.


Chrześcijaństwo, przynajmniej chrześcijaństwo, jakie znamy dzisiaj, przyszedł powoli do tych miejsc, wolniej niż gdzie indziej. Dla ludzi żyjących w tych świętych miejscach preferowane bardziej kochający i bardziej duchowy religii. Podobnie jak w przypadku nauk pochodzących bezpośrednio od Jezusa i Marii Magdaleny, a od Józefa z Arymatei i Enygeusa przed cesarzy rzymskich i Kościół rzymski z go w elektronarzędzia. Oryginalne, gnostyckie nauki Jezusa i Józefa z Arymatei zmieszany delikatnie wierzeń celtyckich. Glastonbury i Rennes-le-Chateau zawsze przechowywać pamięć pierwotnych nauk Jezusa i Marii Magdaleny żyje pomimo ciężkich prześladowań, inkwizycji, wojny i rewolucje. Te miejsca, nawet świętych chrześcijańskich miejscach zachowały swój specjalny, pół świętego pogan, pół święty charakter chrześcijański.


Kule


W obu tych miejscach można również spotkać wiele kul, i zobaczyć inne dziwne zjawiska świetlne. Piękne, nakładające lekkie zjawisk. Mam ponad tysiąc zdjęć najdziwniejszych Kule: białych, wielobarwne kule, czerwonych, niebieskich i zielonych jedynek. Kule z oczu, z dziwnych ugryzień wykonanych z niego. Kule z twarzy. Jasne białe strzelców dzieje się w każdym kierunku. Dziwne, ogromne chmury, które mogą być bardzo groźne. Ale także "Zorro" rodzaje pasemka światła, krzyżujących się na moim aparacie. Większość Kule znajdują się w pobliżu miejsc świętych, takich jak specjalne jaskiń, źródeł i rzek, kościoły zbudowane na starożytnych zabytków, miejsc, gdzie Maria Magdalena jest czczona. Ale także w miejscach, radości i szczęścia, gdzie odbywają się specjalne uroczystości, święta, taniec i śpiew.


I nie wiem, co Kule są. Człowiek bez ciała, dusze ludzi, którzy odeszli, extra-lub wewnątrz-terrestials, energie, które będą sprzątać teren. Czy są to anioły, przewodnicy, mistrzowie, albo duchy? Nie wiemy. Ostatnio pojawiło się kilka publikacji na kule. Coraz więcej ludzi "widząc" kul. Nie gołym okiem, ale przez ucho ich aparatu, zwłaszcza kamery o wysokiej czułości podczerwieni. Jest to nie tylko w ciemności lub przy użyciu latarki, ale także w ciągu dnia, zwłaszcza gdy pada deszcz, śniegi, lub w gęstej mgle. Musimy uważać, aby nie pomylić Kule ze znanych efektów fotograficznych. Ale wielu moich i innych, Kule nie można wytłumaczyć w ten sposób. Czuję, że kule niosą wiadomość. Tylko to, co wiadomość? Być może, dzięki większej badań w świętych miejscach Glastonbury i Rennes-le-Chateau, jeden dzień dowiemy się, ...


Więcej informacji


Jaap Rameijer jest pisarz i badacz z siedzibą w Rennes-le-Chateau. Ma żywe zainteresowanie w zjawiska nadprzyrodzone i jest autorem wielu książek na Rennes-le-Chateau i Glastonbury.
Labirynt i Zodiac


Zodiac w Glastonbury została odkryta przez Katherine Maltwood. Wydała jej znalezienia w świątyni książkę Glastonbury Gwiazd. Około 50 lat później amerykańska pisarka Elizabeth van Buren odkrył ogromny znaki w okolicach Rennes-le-Chateau. Wydała jej znalezienia w Refuge księgowej Apokalipsy i nazwał to miejsce "Świątyni Czasu".


Glastonbury ma swój labirynt na stokach Tora. Na południe od Rennes-le-Chateau, w Granès mamy sztuczny labirynt wykonany przez szwajcarskiego rzeźbiarza Ours Zimmerman. I około 15 kms zachód od Rennes-le-Chateau, w miejscu zwanym Nebias jest ogromny, naturalny labirynt, z dziwnymi formacjami skalnymi, skały małe i te bardzo duże, ścieżki małych i wielu wielu łodygach drzew. Labirynt, w którym ludzie często mają wizje swoich poprzednich wcieleń, chodzenie przez drzewa i kamienie. Labirynt zbyt gdzie można łatwo się zgubić, jak się do mnie i wielu innych.
Tajne jaskinie Glastonbury?


Oba miejsca są piękne jaskinie, jak jaskini Aven jaskinia narodzin i Jaskini Marii Magdaleny w Rennes-le-Chateau, a także jaskinie Arques i Perillos. Prawdziwe jaskinie, starożytne jaskinie od 20.000 lat temu. Magiczne jaskinie zbyt często pełne pięknych kul, te wielobarwne kule światła. Pireneje i Pogórze Pirenejów są dosłownie usiane jaskiniami. Piękne jaskinie jak Jaskinia Niaux, że Lombrives de Cave, Cave of Aguzou i jaskinia Cabrespines, aby wymienić tylko kilka. I oczywiście bardzo imponujące jaskinie wszczęciu katarów. Bethlehem jaskinia, Eglise, jaskinia Heremite, położone w świętej góry w pobliżu Tarascon-sur-Ariege.


W Glastonbury, jestem przekonany, istnieje również wiele jaskiń. W Wearyall Hill, w Chalice Hill, w Torze, w Mendip Hills. Jaskinie czekające na znaleziony lub znaleźć już jednak utrzymywane w tajemnicy. W obu miejscach znaleźć menhiry, dolmeny, cromlechs i kamienne kręgi. Nie tak znane i tak piękne, jak te, w Avebury, Stonehenge czy Carnac, ale często znajduje się na specjalnych miejscach. Samotne wzgórza z wiekowymi drzewami lub oznakowanie trochę świętą geometrię w krajobrazie. Podobnie jak Pierre Droite w St Salvayre i Pierre dressée w Serres. Ponadto są piękne dolmeny 50 kms północ od Rennes-le-Chateau, jak Dolmen z Rolande i Dolmen des Fades i wiele więcej dolmeny i kamienne kręgi 40 km na południe od Rennes-le-Chateau, w kierunku Prades.

Jaap Rameijer
<< Wróć do 108


http://www.kindredspirit.co.uk/articles/sacred-twins/


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.kindredspirit.co.uk/articles/sacred-twins/&prev=/search%3Fq%3Drennes%2Ble%2Bchateau%2Bnew%2Bjerusalem%26biw%3D1366%26bih%3D575


https://www.google.pl/#sclient=psy-ab&q=rennes+le+chateau+noew+jeruzalem&oq=rennes+le+chateau+noew+jeruzalem&gs_l=hp.3...1575.13082.0.13598.32.27.0.5.5.0.311.3828.0j25j1j1.27.0....0...1c.1.19.psy-ab.KludBIASXJQ&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.d2k&fp=2de7f701bbbeaf9d&biw=1366&bih=575
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2013, 09:05:41 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #67 : Lipiec 29, 2013, 11:25:46 »

Czerwona kropka na posadzce  w Wierzy Marii Magdaleny.
Przeznaczenie Rennes le Chateau wypełniło się w 100% w dniu 22.07. 2013.
Ta mała czerwona kropka na posadzce była najważniejszym punktem dla tych , których nie zwiódł ni blichtr skarbów, ni wielkość tytułów, ni majętność współczesnych... bowiem , jak na gorze tak na dole, przez koronę , która jest tylko symbolem osiągnięcia WŁASNEJ doskonałości. Temu bowiem służył depozyt informacji pozostawionych nam przez samą MM we wcieleniu z czadów Rewolucji Francuskiej jako Madame Helena Rothschild kobieta  ta dzięki swojej majętności i koneksjom przekazała potomnym wiedzę zapisaną w symbolach , oraz udało jej się w prawie nieskazitelny sposób pozostawić dostęp do punktów energetycznych odgrywających decydująca rolę w naszych czasach.

Pozostawiła rownież na ziemi dar najcenniejszy własną linię rodową przekazaną przez  , córkę, której ojcem był Karol X Burbon .Miała ogromne doświadczenie z innych wcieleń w ukrywaniu swoich dzieci,udało jej się i tym razem.Po urodzeniu dziewczynki , zatarła wszystkie francuskie ślady ,wyjechała do Pragi i tam wiodła życie  u boku swojego ukochanego jako zupełnie inna osoba.
Wnuczka Heleny nie pozostała w Pradze,opuściła ją , osiedliła się w pobliskim kraju, z niego to obecnie  wyszła "iskra ognia"...  czyniącego teraz tak wielkie  zmiany na całym świecie.

Jednym z  dawnych imion MM. jest Aida ( powracająca), bo istotnie powraca ona na ziemię w bardzo wielu  inkarnacjach. Trudno jest ją rozpoznać , bo patrzeć trzeba sercem nie miarą fizycznych oczekiwań.
Czy jest rownież teraz na ziemi? z tego co jest mi wiadome, tak , JEST.

ps. Dodam tylko iż 22. lipca jest dniem święta Marii Magdaleny, świętowany  przez jej zwolenników na całej ziemi, również w Rennes le Chateau w tym roku był dniem połączenia w całkowitej harmonii Słońca i Księżyca . Te zjednoczone energie stały się "kluczem na Wierzy MM" otwierającym Bramę  powrotu  nam wszystkim do "DOMU".

Czym zatem jest Wieża Marii Magdaleny w naszych czasach? Ona jest BRAMĄ LWA zastępuje egipską Bramę między wymiarową nie aktywną od dawna, ze względu na zmianę osi magnetycznej ziemi oraz podwyższoną jej  wibrację.

Brama Lwa raczej  Lwicy ( jak ktoś woli)to punkt rozwijającego się wiru złotej energii , który przez 3 tygodnie będzie wzrastał , ogarniając sobą wszystko co jest gotowe na podniesienie wibracji zgodnie z jego wirowaniem. To kulminacyjny moment zmian energetycznych nie tylko na ziemi ale w całym kosmosie.
Ta maleńka wieża była tylko i aż  punktem otwierającym ta niesamowitą BRAMĘ.

Czym jest ta BRAMA? To ni mniej ni więcej tylko nasza SZYSZYNKA! ,to do niej musiał dotrzeć strumień najsilniejszego i najjaśniejszego światła heliakalnego wschodu Syriusza rozpoczynający nowy etap w dziejach Ludzkiej cywilizacji.

Wieża MM. w Rennes le Chateau to ni mniej ni więcej jak odpowiednik lokalizacji energetycznego wiru na ziemi , odpowiadającemu  szyszynce. 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 22:42:34 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #68 : Lipiec 29, 2013, 19:18:42 »

Jako uzupełnienie mojej powyższej informacji dodam ten przekaz, nie ze wszystkim zgadzam się w 100% ale spora część informacji pokrywa się z moimi.

Syriusz to Psia Gwiazda , a nie Kocia zatem nie reprezentuje on aspektu żeńskiego tylko męski.Dlaczego zatem przez Bramę Syriańską przechodzi energia żeńska? A raczej dlaczego Syriuszanie tak długo zniewalali energię żeńską blokując jej ewolucję oraz harmonię z męską?
Syriański wzorzec aspektu męskiego ewoluował ( nie wszyscy , jednak bardzo znacząca część) otworzyli w sobie wiedzę kobiecości , stali się bardziej prawo pół kulowi oraz intuicyjni, zatem mogą przejść przez "Bramę Lwa" , która otwiera się dla kolejnych wyewoluowanych ISTOT. Brama Syriusza jest jakby  niższymi wrotami do przekroczenia wyższej wiedzy Bramy Centralnego Słońca/ Gwiazdy Jasnej. Brama Syriusza  to pierwszy poziom w kolejnych etapach rozwoju cywilizacji ziemskiej oraz wszystkich wcielających się na niej ISTOT z innych wymiarów.

 

Zatem istnienie samej Bramy Lwa jest prawdziwe , chociaż znana Zaświatowi i ukrywana skrzętnie jej lokalizacja dla naszych czasów ze zmianą osi magnetycznej ziemi,  wiadomym jest zaświatowi  iż to Wieża Marii Magdaleny w Rennes le Chateau.

Wir energetyczny rozpoczynający proces zmian rozpoczął się 22. 07. 2013. w Rennes le Chateau , proces ten trwać będzie przez 3 tygodnie, zakończy się 13 sierpnia.

Co przyniesie ta wielka i niesamowita fala energetyczna napływająca na ziemię? Otóż łączy nas ona ponownie  ze starą wiedzą , która dla naszej cywilizacji staje się WIEDZĄ NOWĄ,w kosmosie otwiera ona nowy rodzaj doświadczeń dla Energii w przestrzeni najwyzszej energii miłości. Każdy zgodnie z poziomem własnej wibracji zharmonizuje się z wibracją pola energetycznego   umożliwiającą mu osobisty rozwój przez nowe kody wiedzy.


Cytuj
Syrianie przyjmowali tę energię w kompleksie piramid w Gizie i potem przekazywali kody do ziemskich siatek energetycznych, umożliwiając w ten sposób spokojny i płynny przekaz energii. Po tym, jak Gwiezdna Brama w Gizie została zamknięta, przesyły energii na Ziemię odbywały się dalej za pośrednictwem Syriusza, ale nie były one odbierane przez Ziemię z sposób spójny, i dlatego ewolucja ziemska została spowolniona, a nawet przez jakiś czas zaburzona. Jednakże w ciągu ostatnich dziesięciu lat Ziemia wzniosła się w Piąty Wymiar  i “awansowała” do statusu pełnoprawnego członka Rady Galaktycznej, i teraz przekazy przez Bramę Lwa są odbierane bezpośrednio przez nią samą oraz przez Radę Starszych i Radę Strażników Ziemi, a potem rozprowadzane przez nowe krystaliczne ziemskie sieci. W ten sposób ewolucja Nowej Ziemi będzie podążać za “wskazówkami” kodów świetlnych, które są otrzymywane od Rady Galaktycznej i Wielkiego Słońca Centralnego.

Niestety Syrianie przejmowali przekazywaną wiedzę w postaci energii w kompleksie Gwiezdnej Bramy w Gizie  i zmieniając ją  wpisywali do sieci energio informacyjnej uruchomionym obok piramid nowym kanałem energetycznym, blokowali  szumem energetycznym Pole Morfogenetyczne. Z tego powodu Brama w Gizie została zamknięta i zablokowana pieczęciami prawdy. Naturalne  przesunięcie ( podniesienie wibracji ziemi i ludzi) osi magnetycznej ziemi doprowadziło do wyłączenia aktywności swojego sztucznego kanału. Zwyczajnie przestał juz działać na oczekiwana skalę.

Cytuj
Co roku pomiędzy 26 lipca a 12 sierpnia nowa fala galaktycznego światła ze Słońca Centralnego była kierowana ku Ziemi i powiększana przez słońce będące w koniunkcji {złączeniu, czyli w jednej osi/w rzucie jedno nad drugim – przyp. tłum.} z heliakalnym wschodem {http://pl.wikipedia.org/wiki/Heliakalny_wsch%C3%B3d} Syriusza na półkuli północnej.

Dlaczego  w przekazie jest tak różna data od mojej? Otóż ta z przekazu dotyczy ustawienia ziemi z przed obecnej  zmiany jej magnetycznej osi. Inne ustawienie inny czas oraz inne miejsce ustawienia Bramy Lwa. Z Afryki przeszliśmy do Europy zatem zmieniły się parametry, ten powrót do przyszłości przez przeszłość jest piękny!
O tym iż między napływającą z kosmosu energią , a deponującym ją Jadrem Ziemi musi być biologiczny odbiorca  przekaźnik Człowiek... chyba pisać nie trzeba, bowiem to tak samo jak nadajnik prądu/ energii , która płynie przewodami od... do.. i uruchamia urządzenia , które zasila. Nic nie dzieje się samo w materialnym świecie. 

Zatem napływająca kosmiczna  energia musi być przekazana do jądra ziemi i pól morfogenetycznych przez kogoś kto mógł podjąć się tej roli i spełnia ją do końca.by wszyscy Ludzie połączeni energetycznymi łączami mogli korzystać z tej wiedzy i mocy wpływającej bezpośrednio na ich DNA.

Z tym fragmentem przekazu zgadzam się w 100%.

"Dla tych z was, którzy uaktywnili swe ciała świetlne, będzie to jedynie kwestią zintegrowania w tych ciała nadchodzących fal światła. Równocześnie ciało fizyczne po raz kolejny będzie przechodzić uaktualnienia na poziomie DNA po to, aby forma fizyczna mogła się dostroić do nowych kodów światła dla celów dalszej ewolucji na Nowej Ziemi.

Ten napływ energii może oznaczać, że wielu z was w intensywny sposób poczuje swą KREATYWNOŚĆ i zostanie zalanych nowymi ideami. Pamiętajcie, że nie musicie natychmiast zgodnie z nimi działać, po prostu macie zaakceptować ten strumień obfitości i światła tej nowej fali. Wybierzcie to, co wydaje się wam najlepsze. Możecie również poczuć się fizycznie naenergetyzowani, i odczuć pragnienie zmiany diety i podejścia do ćwiczeń  fizycznych, aby podnieść częstotliwość wibracji waszego ciała. Może się też okazać, że czujecie się nadmiernie naenergetyzowani i niespokojni, i macie kłopoty ze snem. Nie martwcie się tym, to przeminie kiedy zintegrujecie nadchodzącą falę światła."Brama Lwa 2013

21 lip 2013 Archanioł Michał

 

934032_412535615510985_259471674_n

............Gdy zmierzacie ku Bramie Lwa roku 2013, nadchodzące energie galaktyczne będą intensyfikować proces przemiany i napływ nowych kodów świetlnych dla nowego roku {majańskiego – przyp.tłum.}. Będzie to jak Drzwi Sposobności, które się otwierają, a nagła i dogłębna zmiana wejdzie przez nie w wasz świat.

Brama Lwa 2013

Wiele osób pytało nas, co to jest Brama Lwa i dlaczego tak się nazywa. Odnosi się to po części do faktu, że słońce w tym czasie wchodzi w znak Lwa i energie te są integrowane przez Ziemię pod znakiem energii Lwa, kocich energii ( kocie energie to symbol energii żeńskich) Syriusza, które są dzikie, dumne i bardzo ‘królewskie’. Ta “brama” czy też “gwiezdne wrota” to okres około trzech tygodni, w czasie których wir się otwiera i  fala intensywnego światła z Centrum Galaktyki dostaje się na Ziemię. Ta “fala” zawiera nowe kody światła dla ewolucji Ziemi na następny rok/cykl, i jest to znane jako Planetarny Nowy Rok.
Układ gwiezdny Syriusza zawsze był blisko związany z ewolucją Ziemi i pomagał jej kiedy było to możliwe. Syrianie pomagali w założeniu cywilizacji starożytnego Egiptu po tym, jak katastrofa Atlantydy zniszczyła wszystkie poprzednie cywilizacje. Cywilizacja egipska zawierała w sobie “Gwiezdną Mądrość” i “Historię Stworzenia” Elohimów, która została przekazana Ziemi przez syriańskich Strażników Mądrości.  W starożytnym Egipcie Syrianie byli pośrednikami pomiędzy Radą Galaktyczną Centralnego Słońca i ludźmi z Ziemi. Co roku pomiędzy 26 lipca a 12 sierpnia nowa fala galaktycznego światła ze Słońca Centralnego była kierowana ku Ziemi i powiększana przez słońce będące w koniunkcji {złączeniu, czyli w jednej osi/w rzucie jedno nad drugim – przyp. tłum.} z heliakalnym wschodem {http://pl.wikipedia.org/wiki/Heliakalny_wsch%C3%B3d} Syriusza na półkuli północnej.

Syrianie przyjmowali tę energię w kompleksie piramid w Gizie i potem przekazywali kody do ziemskich siatek energetycznych, umożliwiając w ten sposób spokojny i płynny przekaz energii. Po tym, jak Gwiezdna Brama w Gizie została zamknięta, przesyły energii na Ziemię odbywały się dalej za pośrednictwem Syriusza, ale nie były one odbierane przez Ziemię z sposób spójny, i dlatego ewolucja ziemska została spowolniona, a nawet przez jakiś czas zaburzona. Jednakże w ciągu ostatnich dziesięciu lat Ziemia wzniosła się w Piąty Wymiar  i “awansowała” do statusu pełnoprawnego członka Rady Galaktycznej, i teraz przekazy przez Bramę Lwa są odbierane bezpośrednio przez nią samą oraz przez Radę Starszych i Radę Strażników Ziemi, a potem rozprowadzane przez nowe krystaliczne ziemskie sieci. W ten sposób ewolucja Nowej Ziemi będzie podążać za “wskazówkami” kodów świetlnych, które są otrzymywane od Rady Galaktycznej i Wielkiego Słońca Centralnego.

Ten proces jest stosunkowo nowy dla waszej Ziemi, i podczas gdy syriańscy Emisariusze Światła stoją na posterunku gotowi do pomocy, pozostawiają oni kierowanie nadchodzącą falą Radom Ziemi i Rodzinie Światła. A zatem, ukochana rodzino, to, co odczuwacie teraz, jest tą nadchodzącą falą światła, która zbliża się do Ziemi i jest integrowana w Świadomość Ziemi.

Fala światła: 26 lipca – 12 sierpnia

Ukochana rodzino świata, ta nadchodząca fala światła dokona skutecznej “rekalibracji” planetarnych częstotliwości do wyższych poziomów świadomości. To oczywiście oznacza, że stara “iluzja” 3W będzie się coraz bardziej rozpadać. Dla tych, którzy wciąż trzymają się świadomości 3W, będzie to wyglądać, jakby wszędzie rozpanoszył się chaos, co wzbudzi ich strach, gniew i desperację. Dla tych, którzy widzą i czują dzięki wyższej świadomości, będzie to wyglądało jakby budził się nowy dzień i nowy sposób życia, i tak oczywiście jest. Czego można się spodziewać w tym czasie? Uważamy, że kluczowym słowem będzie tu “intensywność”. Wszystko będzie się wydawać bardzo intensywne, aż surrealistyczne. W waszym życiu osobistym wszystko, co pozostało jeszcze z waszej starej świadomości 3W, trzeba będzie  usunąć i zastąpić czymś o wyższej wibracji. Może być to trudne, jeśli jesteście w emocjonalny sposób przywiązani do starych energii. Jeśli jednak po prostu to uwolnicie i zezwolicie na zmiany, będą one mogły zajść przy minimum zamętu i trudności. Chodzi po prostu o to, aby ZAUFAĆ temu procesowi i pozwolić na wszystko, co powinno się wydarzyć.

Dla tych z was, którzy uaktywnili swe ciała świetlne, będzie to jedynie kwestią zintegrowania w tych ciała nadchodzących fal światła. Równocześnie ciało fizyczne po raz kolejny będzie przechodzić uaktualnienia na poziomie DNA po to, aby forma fizyczna mogła się dostroić do nowych kodów światła dla celów dalszej ewolucji na Nowej Ziemi.

Ten napływ energii może oznaczać, że wielu z was w intensywny sposób poczuje swą KREATYWNOŚĆ i zostanie zalanych nowymi ideami. Pamiętajcie, że nie musicie natychmiast zgodnie z nimi działać, po prostu macie zaakceptować ten strumień obfitości i światła tej nowej fali. Wybierzcie to, co wydaje się wam najlepsze. Możecie również poczuć się fizycznie naenergetyzowani, i odczuć pragnienie zmiany diety i podejścia do ćwiczeń  fizycznych, aby podnieść częstotliwość wibracji waszego ciała. Może się też okazać, że czujecie się nadmiernie naenergetyzowani i niespokojni, i macie kłopoty ze snem. Nie martwcie się tym, to przeminie kiedy zintegrujecie nadchodzącą falę światła.

Ważne daty w lipcu i sierpniu, które są kluczowymi punktami tego procesu:

25 i 26 lipca – “dzień poza czasem” i “Nowy Rok”
8 sierpnia – portal 8/8 – szczytowy punkt transmisji z gwiezdnej bramy/wiru
8-12 sierpnia – kulminacja “bramy”
19-23 sierpnia – pełnia na osi Lew/Wodnik, integracja nowych słoneczno-księżycowych kodów {szczyt pełni jest 21 sierpnia o 3:45 czasu polskiego}

Nowy ludzko-anielski wzorzec ciała świetlnego i aktywacja w celu przyjęcia nadchodzących energii

Ukochani, gdy wchodzicie w tę złotą falę światła, ważne jest abyście po prostu pamiętali, by pozostać w swym centrum, którym jest wasze Serce, oraz utrzymywali swe ciało świetlne w stanie czystym i promiennym. Pamiętajcie, że w waszym wielowymiarowym stanie “środkiem ciężkości” jest wasze Serce. Oddychajcie ze swojego Serca, wdychajcie Światło i Miłość z tego centrum, którym jest wasze Święte Serce.

I zawsze pamiętajcie, żeby się UGRUNTOWAĆ łącząc się z waszą czakrą Gwiazdy Ziemi pod waszymi stopami {ok.30 cm pod powierzchnią Ziemi}, a potem z Sercem Ziemi leżącym w jej centrum, pozwalając zsynchronizować się swemu Sercu z rytmem Ziemi, gdy pulsuje ona w harmonii z Kosmicznym Pulsem Życia.

Pamiętajcie również, aby połączyć się z waszą czakrą Gwiazdy Duszy, która znajduje się ponad waszą czakrą korony, tam, gdzie jest siedziba waszej duszy. Ściągnijcie tę energię przez czakrę korony do Serca, aby rozpaliła tu ona Boską Iskrę. Poczujcie jak wasza dusza i duch stapiają się z Boską Iskrą, stwarzając w waszym Sercu Boski Płomień waszej anielskiej istoty.

Poczujcie też, jak otwiera się wasza czakra splotu słonecznego, aby wchłonąć i zintegrować energie ze słońca i rozprowadzić je w waszym ciele świetlnym. Również czakra galaktyczna umożliwia falom światła z centrum galaktyki zintegrowanie się z ciałem świetlnym i wypełnienie go promiennym światłem Boskości.

Boska energia i blask są integrowane i potem dzielicie się nimi w nowych ziemskich sieciach światła – z Serca do Serca!

Poczujcie jak to promienne światło rozchodzi się po całej planecie po jej siatce Serc, jak idzie od świetlnych pracowników do świetlnych wojowników i całej rodziny światła, gdy manifestuje się Nowa Ziemia!

I wiedzcie, że niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie i co robicie – to WY jesteście latarniami i świetlistymi kanałami dla tej nadchodzącej fali światła!

Archanioł Michał
Przekazała Celia Fenn, 2013

http://www.starchildglobal.com/newearthenergiesjuly2013.htmlMimo wszystko przekaz wart jest przeczytania.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2013, 20:59:30 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #69 : Lipiec 30, 2013, 22:44:36 »

Lady na innym forum.

Mnie ten wzór na posadzce kojarzy się z astrologicznym symbolem Słońca.oraz z akustycznymi figurami Chladniego - chodzi o okreslona czestotliwosc drgan.« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 22:46:51 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #70 : Lipiec 30, 2013, 22:48:26 »

Masz rację Lady zarówno wzór na posadzce jak i cel oraz miejsce lokalizacji kropki jest związane ze Słońcem , Księżycem jaki Syriuszem.
Punkt ten wyznacza oś energetyczną przejścia najsilniejszego strumienia energii, natomiast zarówno wieża jak i korona na niej ukazanie mocy maksymalnej, jej zwieńczenia/ ukoronowania dla dalszych procesów.
Jednak szukać skarbu i znaleźć go należy w sobie , stanąć w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu po wcześniejszym oczyszczeniu się ( albo jak kto woli "ochrzczeniu") w nurtach górskich u źródła ORbieu ( złotego początku) koło Termes ( słowo/dźwięk... , które było początkiem), bowiem tak naprawdę najważniejsza rzeką tamtego regionu jest Orbieu.
"Słońce w zenicie" to przejście jego energii przez czakrę serca aspektu żeńskiego w nas i dokonanie unii miłości miedzy dawno temu rozłączonymi aspektami.
Cały przekaz zapisany symbolami w Rennes le Chateau miał cel przekazania nam tej wiedzy.

Ustawienie rysunku na posadzce według tego wzoru;dokładnie wskazuje na X czyli symbol kobiecości, dopiero powrót do pradawnej wiedzy z której Y jest tylko częścią, inaczej ponowne połączenie jej w całość , odsłania przed nami pierwotną wiedzę prawdziwą. Jedni będą juz potrafili zaakceptować tą informację inni jeszcze nie...

Dźwięk tworzy , w świecie fizycznym słowa powinny być wypowiadane albo inaczej dźwięki wydawane. Na poczatku było słowo.... nie słowo a, sylaby tworzyły język wymowy , a prze nimi były dźwięki , ktorymi pierwotni ludzie się porozumiewali.

Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #71 : Lipiec 30, 2013, 22:50:50 »

Lady na innym forum w odpowiedzi na przekaz..

Przeczytalam.
Mysle, ze Archaniol uzyl wielu metafor, przennosni i porownan, ale wylapalam sedno z tego przekazu i pokrywa sie z wiedza juz od lat istniejaca na Ziemi, w waskich kregach, ale wlasnie opierajaca sie na cyklach aktywnosci slonecznej oraz wlasciwosciach jonosfery w celach komunikacyjnych.
Nic innego.

Oto wybrane fragmenty:"Jonizację jonosfery powodują dwa rodzaje promieniowania słonecznego. Są to ekstremalne promieniowanie ultrafiołkowe (EUV, o długości fali w przybliżeniu 10 do 100 nm) oraz promieniowanie X (o długości fali w przybliżeniu 10-3 do 10 nm). Promienie X i zakres promieniowania przypadający wokół 122 nm powodują jonizację regionu D. Promienie X o większej długości fali niż tworzące region D, wraz z promieniowaniem EUV, powodują utworzenie regionu E. Promie-niowane EUV jest ważniejszym promieniowaniem jonizującym, wytwarzanym przez jasne, gorące powierzchnie, które często otaczają grupy plam słonecznych, jak to widać na Rys. 2. Intensywność promieniowania EUV przez Słońce ulega wahaniom miesięcznym, rocznym i zgodnie z cyklem sło-necznym; jest ono absorbowane przez jonosferę. Szereg instytucji i laboratoriów prowadzi regular-ne pomiary jonosfery."

...

"Istnieje pięć głównych czynników wpływających na zmiany jonosfery: cykle słoneczne (plamy na Słońcu), zmiany dobowe, zależność od pór roku, zależność od szerokości geograficznej i zależność od wysokości."

...

"Ważną zależnością między falami padającymi pionowo i skośnie, jest współczynnik nachy-lenia. Większość danych jonosferycznych jest rejestrowana przy padaniu pionowym (tj. w pobliżu 90o), podczas gdy komunikacja KF jest rejestrowana przy pomiarze tras o skośnym kącie padania (między około 3o a 40o). Dane przy padaniu pionowym mogą być użyte do określenia trasy skośnej, współczynnik nachylenia warstwy F dla długości trasy 3000 km, oznaczony jako M(3000)F2, jest przeliczony z jonogramów dla pionowego kąta padania przy użyciu tablic współczynnika odległo-ści. Na podstawie współczynnika nachylenia i wartości foF2, określana jest maksymalna częstotli-wość użyteczna (MUF – maximum usable frequency). Zależność przedstawia się jak poniżej.
MUF = foF2 × współczynnik nachylenia
MUF dla danej trasy zmienia się zależnie od pory doby, pory roku i cyklu słonecznego. Dla regionu F, MUF obejmuje zakres rozciągający się od dolnego punktu skali MUF (1) zwanego optymalną częstotliwość pracy (OWF – optimum working frequency), poprzez średnią MUF do górnego punk-tu skali MUF (10). Te wartości MUF zapewniają odpowiednio 90%, 50% i 10% szans pomyślnej propagacji. Dla warstwy E, zajmujemy się tylko średnią EMUF (MUF dla warstwy E). Ilustruje to Rys 6. Podczas gdy MUF przybiera ściśle określone wartości, najniższa częstotliwość użyteczna (LUF – lowest usable frequency) ma wartości płynne. LUF jest najniższą częstotliwością umożli-wiającą akceptowalny poziom usługi. LUF dla danej trasy jest określona przez straty absorpcyjne wzdłuż trasy i zmienia się zależnie od długości trasy, pory dnia i innych poprzednio wymienionych czynników. Przy komunikacji za pomocą regionu F, LUF zależy również od obecności regionu E."
...

"Korona słoneczna (najbardziej zewnętrzna warstwa atmosfery słonecznej) jest ogrzana do temperatury około dwóch milionów stopni. W wyniku tego, cząsteczki korony opuszczają Słońce w punkcie, gdzie nie są już związane siłami grawitacji. Ten ciągły strumień materii zwany jest wia-trem słonecznym (solar wind). Materiał wiatru słonecznego posiada ładunek elektryczny i jest wy-soce przewodzący. Powoduje to, że część pola magnetycznego Słońca jest przenoszona wraz z wia-trem słonecznym. Naładowane cząsteczki i pole magnetyczne wiatru słonecznego współdziałają z polem magnetycznym Ziemi, tworząc obszar zwany magnetosferą – patrz Rys. 10. Między Słoń-cem a magnetosferą powstaje efekt łukowy (bow shock). Wiatr słoneczny powoduje kompresję ma-gnetosfery od strony nadejścia i jej rozciągnięcie od strony przeciwnej, tworząc tzw. ogon magne-tyczny. Wahania szybkości i gęstości wiatru słonecznego powodują odpowiadające im zmiany pola magnetycznego Ziemi. Jest to właśnie mechanizm wpływu Słońca na jonosferę Ziemi."

Zrodlo:http://www.cbradio.pl/pliki/artykuly/propagacja.pdf
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #72 : Sierpień 11, 2013, 18:02:54 »

Lady na innym forum.


Katedra Sw. Magdaleny w Rennes - Bretania.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #73 : Sierpień 11, 2013, 18:05:08 »Kościół Marii Magdaleny w Paryżu bardzo nietypowa budowla jak na kościół.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2458
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #74 : Sierpień 11, 2013, 18:07:12 »

Wracając do Tell Brak i świątyń tam zlokalizowanych , a szczególnie przekazowa wiedzy , bardzo ciekawe są informacje łączące ten odległy czas ze współczesnością.

Kultura i Społeczeństwo | Global Network Emiraty
Syria: Powiedz biustonosz, Archaeological Miasto Hosted 1st ludzkiej cywilizacji
Globalny Arab Network - - Gamal Ragay
Syria_Hasaka_Tell_Brak
Syria (Hasaka) - Tell Brak (Nagar) jest starożytny późnego neolitu, sumeryjski, Acadian i Bliski Późnym Bronze Age na miasto rzeki Khabur Górnej. To jest 45 km daleko od Hasaka miasta, 5,5 km od Damaszku."W latach 1937-39 brytyjski archeolog Max Mallowan odkrył Al-Ayoun Temple i King Naram Sin pałac zbudowany w czasie, gdy Tell Brak było północne centrum administracyjnym Acadian Imperium," Dyrektor Hasska Starożytności Department Abdul-Masih Baghdo powiedział.

Studia fragmenty ceramiki znalezione w Tel archeologicznym brak pomógł na bieżąco go do szóstego tysiąclecia pne jako najstarszego miasta hamowało dodał.

Jego znaczenie wyłoniła się z jego położenia geograficznego, jako część szerszej trasie łączącej górach Anatolii z dużych miast południowej Mezopotamii.

Architektoniczne ruiny w miejscu wskazanych rozliczenia Uruk, który obejmował powierzchnię 1000 hektarów. Jego rozkwit w czwartym tysiącleciu jako centrum handlu i przemysłu oraz rzemiosła.

Blisko do północnej bramy, wykopalisk archeologicznych odkryto 20 warstw, najstarszy z której historia sięga 3800 roku pne. Ogromny budynek z wpisanego ceramiki i narzędzi wewnątrz Odkryto również.

Napisy archeologiczne odkryte w Ebla wspomnieć, że Tell Brak było ważnym ośrodkiem politycznym w północnej Syrii w trzecim tysiącleciu przed naszą erą.
Syria_Hasaka_Tell_Brak-


Nacięte ninevite 5 potteries z geometrycznymi motywami zwierzęcymi i naturalistyczny także odkryła w miejscu.

Dom z dwoma umeblowane pokoje odkryto w północno-zachodniej części Tell Brak. Wewnątrz domu, instrumenty srebra, lapis kamienie, paciorki z karneolu, lew z głową orła i pierścienie miedziane zostały odkopane.

Tell Brak było Stolica Hurytów po zakończeniu Acadian Imperium. Huryci odbudowany Pałac Króla Naram Sin w 2000 pne. W tym czasie, Tell Brak było znane jako centrum religijne i dom dla bogini Nagar.
(SANA)

Globalny Arab Network
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.english.globalarabnetwork.com/201008277034/Culture/syria-tell-bra-archaeological-city-hosted-the-1st-human-civilization.html&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.english.globalarabnetwork.com/201008277034/Culture/syria-tell-bra-archaeological-city-hosted-the-1st-human-civilization.html%26biw%3D1920%26bih%3D961


Obrazekps. Jakos dziwnie jest nam bliski niedz wiedz, a raczej niedźwiedzica..... co ważne nie należy się dziwić wojnie w Syrii biorąc pod uwagę odkrywanie ważnych artefaktów w obecnym czasie. Wielka polityka naprawdę opiera się na wiedzy mistycznej, i to od zawsze!

Jaki ma to związek z Rennes le Chateau? Ta maleńka miejscowość w Langwedocji ma połączenie zarówno z Luwrem jak i przez ten stary menhir ze świątynią Bogini Matki w Syrii.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2013, 18:10:54 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

volkoria konfederacja testoweforum111 bestiariusz ksgang