Strony: 1 ... 4 5 [6]

RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #75 : Sierpień 11, 2013, 18:12:15 »

To takie ciekawostki o Syrii i połączeniu jej z innymi świątyniami nie tylko europejskimi.SYRIA
Syria jako główna część Żyznego Półksiężyca była jednym z pierwszych obszarów, na których narodziło się rolnictwo i hodowla. Między X a IV tysiącleciem istniały tu liczne neolityczne osady, gdyż dobra gleba, sporo dreszczów oraz rozbudowana sieć rzeczna (Eufrat + Dorzecze Chaburu) sprzyjały gospodarce wiejskiej. Więcej na ten temat w dziale NEOLIT.
Historia polityczna Syrii ma dwa oblicza. Kraj ten nie tworzył prawie nigdy politycznej jedności i często był podbijany przez sąsiadujące z nim imperia: Akadyjczyków, Sumerów, Hetytów, Egipt, Asyrię, Babilonię, Persję, Aleksandra i Rzym.
Jednak historia Syrii to przede wszystkim dzieje jej miast, które przez tysiąclecia tworzyły jej bogactwo. Ich rozwój wiąał się z tym, że leżały na szlaku handlowym między Mezopotamią, Egiptem i Anatolią. Nic więc dziwnego, że o ich historii można mówić właściwie dopiero od III tysiącleciu. Najważniejsze miasta tego okresu to Mari, Ebla, Aleppo, Alalah, Ugarit, Karkemisz, Urkisz (Tell Mozan), Nagar (Tell Brak), Szechna (Tell Leilan) i Tell Arbid.(Wikipedia: Syria, historia Syrii, Tell Brak, Tell Leilan, Tell Arbid)

Ok. 2310 Sargon z Akadu dotarł aż do Libanu. Po drodze zdobył miasta syryjskie, które zniszczył lub przyłączył do swojego imperium. Podobny przemarsz zrobił jego wnuk, Naramsin. Potem po 2100 r. podobnie uczynili królowie z Ur. Przez 3 wieki była więc Syria częścią królestw mezopotamskich, co zaowocowało pogłębieniem integracji kulturowej.Po upadku Ur w 2004 r. w Syrii powstały królestwa amoryckie
, m.in. Jamhad (Aleppo), Alalah, Katna, Ugarit, Karkemisz i Mari. Ich ludność stanowiły stare ludy semickie, nowo przybyli Amoryci oraz migrujący z północy Huryci. W XVI w. miasta Syrii zostały wchłonięte przez państwo Mitanni. Po jego upadku Syria znalazła się na 150 lat w rękach Hetytów. Około 1200 r. nastąpił najazd Ludów Morza, co zostawiło po sobie ślad w postaci spalonego Ugarit, ale też przyczyniło się do wyzwolenia Syrii spod hetyckiej kontroli. Na 300 lat miasta syryjskie znów odzyskały niepodległość.(Wikipedia: Ludy Morza i ich czasy, Katna, Alalah)

W tym okresie pojawiła się tam kolejna fala migracyjna ludów semickich - Aramejczycy. Udało im się zdobyć władzę w niektórych królestwach, sami też kilka założyli, m.in. w Damaszku, który dotąd był niewielkim miastem. Zatrzymało to ekspansję asyryjską, która właśnie ruszała na zachód. Jednak w IX w. Asyria ponownie podjęła podbój i po 100 latach objęła Syrię swą władzą. Po nich przyszli Babilończycy, Persowie, Grecy (Aleksander, Seleucydzi) i Rzymianie.
W czasach grecko-rzymskich Syria wciąż była bogatym krajem, a jej stolica, Antiochia, liczyła 500.000 mieszkańców.

(Wikipedia: Aramejczycy, Damaszek, Antiochia, Seleucydzi, czasy rzymskie)


EBLA
Ebla jako miasto funkcjonowała od początku III tysiąclecia. Do największej potęgi doszła w XXIV. Liczyła wtedy 30.000 mieszkańców i kontrolowała sporą część Syrii. Do dobrobytu doszła dzięki handlowi drewnem i tekstyliami. Z tego okresu pochodzi słynne archiwum tabliczek z pismem klinowym, które wspaniale utrwalił pożar niszczący miasto za sprawą Naramsina z Akadu ok.2240.
Eblę odbudowali i zasiedlili Amoryci ok. 1850. Najazd hetycki zniszczył ją jednak po raz drugi w 1600 i odtąd funkcjonowała jako wioska.(Wikipedia: Ebla, język eblaicki, archiwum z Ebli)

URKISZ
Huryci od wieków zamieszkiwali na północ od Niziny Mezopotamskiej, zarówno w górach, jak i na przedgórzu. Ich następcami byli prawdopodobnie Urartyjczycy, a potem Ormianie. W III tysiącleciu Huryci przesunęli się ku południowi zasiedlając Północną Mezopotamię i Północną Syrię.
Najważniejszym miastem huryckim w III tysiącleciu było Urkisz. Konkurowało wtedy z Szechną i Nagarem. Od połowy III tys. Urkisz zdobyło przewagę nad sąsiadami i stało się stolicą sporego królestwa rywalizującego z Eblą. Na początku II tysiąclecia Urkisz utraciło swą pozycję i stało się zależne od Mari. Potem Urkisz było jednym z głównych miast królestwa Mitanni.
Huryci mieszkali także na wschód od Asyrii. W III tysiącleciu istniało tam królestwo Arraphy.(Wikipedia: Huryci, Urkisz, Arrapha)

MARI
Mari położone było nad środkowym Eufratem, czyli leżało na ważnym szlaku handlowym. W III tysiącleciu doszło do tak dużej potęgi, że na Sumeryjskiej Liście Królów zanotowane jest jako miasto zwierzchnie nad całym Sumerem. Nie wiadomo jednak kiedy i jakim sposobem zostało to osiągnięte. Około 2300 r. miasto zostało zniszczone. Podejrzanymi o ten czyn są zarówno Akadyjczycy, jak i konkurencyjni Eblaici.
W czasach amoryckich ok. 1900 r. miasto zostało odbudowane. Znów doszło do znacznego bogactwa i potęgi. Tym razem kres miastu ok. 1760 r. położył Hammurabi, konkurujący w tym czasie z miastem, w którym królem był Zimrilim. Z tego okresu zachowały się duże archiwa tabliczek.


(Wikipedia: Mari, Zimrilim i jego pałac)


ALEPPO
Aleppo (Halab) jest jednym z najstarszych wciąż zamieszkanym miastem na świecie. Jego początki sięgają 7000 lat wstecz i przez cały ten okres było ważnym ośrodkiem w regionie. Nie można jednak powiedzieć zbyt wielu szczegółów o jego zamierzchłej przeszłości z racji trudności z przeprowadzeniem wykopalisk - miasto liczy obecnie 2 mln mieszkańców i trudno znaleźć wolne miejsce, by wbić w ziemię łopatę.
W III tysiącleciu Aleppo było stolicą królestwa Armani, konkurującego z Eblą, a potem od niego zależne. Królestwo padło podczas jednej z ekspedycji Akadów ok. 2250 r. W czasach amoryckich, po upadku Królestwa III Dynastii z Ur w 2004 r, Aleppo ponownie rozkwitło i przewodziło królestwu Jamhad. Było wtedy partnerem Mari i Aszur, co odnotowano w ich archiwach. Znaczną część ludności miasta stanowili wtedy Huryci. Kres niepodległego królestwa nastał ok. 1600 r., gdy zajęli je Hetyci. Wkrótce tereny te zajęło rozrastające się Mitanni. Po jego upadku od ok. 1350 Aleppo ponownie wpadło w ręce Hetytów.
Ok. 1200 Ludy Morza zniszczyły królestwo hetyckie, a dla Aleppo nastał 300-letni okres niezależności. W IX w. miasto zajęła Asyria i od tego czasu Aleppo było częścią kolejnych imperiów. Po Asyryjczykach władali nim Babilończycy, Persowie, Grecy, Ormianie, Rzymianie, Bizantyjczycy, aż w końcu, w VI w., na krótko Sasanidzi i na dłuuuuugo Arabowie.

(Wikipedia: Aleppo, Armani, Jamhad)


MITANNI
Mitanni było największym królestwem huryckim. W każdym razie Huryci byli w nim najliczniejszym ludem, lecz wiele wskazuje na to, że to Ariowie mieli w tym państwie dominującą pozycję. Wskazują na to imiona wielu królów, jak też bogów (Indra, Waruna). Wtedy właśnie ludy indoeuropejskie migrowały ku Persji i Indiom, ale nie sposób dojść, jak i czy zyskali władzę nad Hurytami.
Mitanni ze stolicą w Waszugani powstało w XVI w. w Syrii i w północnej Mezopotamii. Gdy Hetyci pokonali Aleppo i złupili Babilon, pojawiła się pustka, którą od ok. 1520 r. wypełnili władcy z Waszugani. W krótkim czasie objęli swym posiadaniem całą Północ: Syrię i Asyrię, a później także Cylicję na zachodzie (królestwo Kizzuwatna).
Gdy na swej drodze spotkali Egipcjan zawarli z nimi pokój i ustalili granicę gdzieś w Libanie. Przymierze z Egiptem okazało się bardzo trwałe. Władcy wymieniali się często między sobą prezentami i córkami. Jednak podczas rządów Echnatona, który odwrócił się od spraw ziemskich, Egipt nie wsparł swego sojusznika, właśnie wtedy, gdy było to mu najbardziej potrzebne. Odrodzenie Asyrii i ofensywa Hetytów doprowadziły ok. 1340 r. do upadku Mitanni i podziału jego terytorium między agresorów. Królestwo istniało więc ok. 200 lat.
Dalsze dzieje Hurytów wiążą się z Urartu i Manejczykami.(Wikipedia: Huryci, Mitanni, Ariowie w Mitanni, Waszugani, Manejczycy, Kizzuwatna)


KARKEMISZ
Karkemisz położone było nad górnym Eufratem. W III tysiącleciu było stolicą małego królestwa i a zamieszkane było prawdopodobnie przez Hurytów. Podobnie było w II tysiącleciu, z tym że jego populację stanowili prócz Hurytów także Amoryci i Luwici. Po krótkim epizodzie egipskim za Totmesa III, miasto stało się częścią Mitanni. Ok. 1340 r. Karkemisz zostało zdobyte przez rozszerzające się na południe państwo Hetytów. Uczynili je wtedy stolicą wszystkich swych nowych ziem w Syrii wydartych Mitanni. Ludność luwito-hetycka stanowiła tam wtedy większosć.
Po upadku Hetytów Karkemisz utrzymało swój stan posiadania, który dopiero pojawienie się Aramejczyków znacznie uszczupliło, a kraj podzielił się na wiele państw neohetyckich. Wzrost siły Asyryjczyków spowodował, że od IX w. miasto płaciło im trybut, a w 717 zostało zdobyte przez Sargona II. W 605 r. Babilończycy pod murami miasta pokonali wojska egipskie i wygląda na to, że przy okazji zakończyli żywot Karkemisz.(Wikipedia: Karkemisz, Neo-Hetyci)UGARIT
Ugarit było portem nad M.Śródziemnym. Przez tysiąclecia było oknem Syrii na świat, jako że leżało na szlaku handlowym między Mezopotamią a Egiptem i Cyprem. O jego znaczeniu może świadczyć fakt, że już w VI tysiącleciu otoczone było murami.
Miasto zostało zniszczone ok. 1190 r. przez Ludy Morza, gdy było u szczytu rozwoju.
W Ugarit łączyły się wpływy egipskie i semickie, co zaowocowało rozwojem ciekawej kultury, a także powstaniem pierwszego praktycznego alfabetu - oparty był na mezopotamskich klinach i egipskim pomyśle na zapis głoskowy. Alfabet ten funkcjonował w mieście w XIV i XIII w. Nie przyjął się jednak szerzej - konkurencja z Fenicji była silniejsza.

(Wikipedia: Ugarit, alfabet z Ugarit)


Poniżej mapa pokazująca główne kierunki migracji Ludów Morza, które zakończyły istnienie Ugarit.http://www.urnammu.republika.pl/syria.htm

Bogini Nagar/ Pani Nagar.
http://www.antropologia.uw.edu.pl/AS/as-018.pdf
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2013, 18:23:38 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #76 : Sierpień 11, 2013, 18:32:18 »

Ten niezmiernie ciekawy tekst polecam pasjonatom tematu , którzy lubią poznawać prawdę niezależnie od własnych przekonań na jej temat.... tym którzy nie bulwersuj się faktem bycia okłamywanymi przez tych , którym ufali najbardziej, a zarazem cenią wiesze  ponad wiarę .


http://www.antropologia.uw.edu.pl/AS/as-018.pdf

Wskazane jest czytanie ze zrozumieniem , oraz analiza logiczna tekstu, bo wiedza w nim jest przebogata wyjaśniająca cały przekręt religijny z przed wielu wieków.

Pokażę  podstawy i wyjaśnię co nieco..... jako przykład.


Zacznijmy od pradawnej ŚWIĄTYNI...  KTÓRA TAK NAPRAWDĘ BYŁA WYŻSZĄ UCZELNIA, natomiast KAPŁANI / WYKŁADOWCAMI na niej , sektor nauki / tematyka wiedzy, udostępniany był przez Panią / Boginie / Herę/ Nin... ( to tylko przydomki dla osoby posiadającej największą wiedzę w temacie) albo Pana / Boga/Herosa/Nan....

Jeszcze w czasach Sumeru Świątynia symbolicznie  zapisywana była znakami literowymi  E Czyli E znaczy zwyczajnie świątynia. Świątynia/ szkoła,pierwotnie  wcale nie była poświęcona żadnemu bóstwo
u!!!!! Nic podobnego, to oszustwo tych , którzy uzurpują sobie prawo do tworzenia monoteizmu, wykorzystując brak wiedzy przeciętnego człowieka !

Świątynia /szkoła związana była z tematem przekazywanej tam wiedzy!
Np. symbol EA wcale nie oznaczał czczonego tam bóstwa, a jedynie informowali iż E jest to świątynia, A dotycząca poznawania wiedzy na temat tworzenia pradziadkiem A .

EA to nie Bug, to informacja o świątyni w której przekazywano bardzo konkretne nauki na konkretny temat.

W zależności od poziomu przekazu wiedzy ( tak, jak obecnie szkoły podstawowe, średnie i wyższe ) były pogrupowane swiatynie, w nich patronami i patronkami byli posiadacze najwyższej wiedzy w danej dziedzinie bardzo różnie nazywani.


Np.EL. ... co to znaczy? Otóż E związane jest ze świątynią, zatem są to wykladowcy/ nauczyciele świątynni najwyższej rangi. L oznacza symbolikę przynależności do reprezentacji określonego kierunku wiedzy , w tym wypadku , to lewici , czyli reprezentanci rozwoju duchowości oraz intuicji, inaczej aspektu żeńskiego nawet w mężczyznach.

Czyli, El..owie, El..emici, El..fy a nawet kapłani Lewici ( bez E) , to ci którzy posiadają bardziej aktywna prawa półkulę mózgową przekazują wiedzę duchowa .


Dawniej wiedziano iż człowiek ta naprawdę powiększa swoja wiedzę duchowa , a ona tworzy materialne odbicie w materialnym świecie w postaci otoczenia biologicznego i nie ożywionego otoczenia. Starano się wiec zachować harmonie w przekazie wiedzy stosowna do możliwości właściwego korzystania z niej ludzi.

Jednak, gdy dysponentem czasowym ziemi stali się reprezentanci EP czyli Prawici, prawa, typowo logiczna , męska strona uznająca jako priorytet rozumowe nie uczuciowe korzyści , harmonia została naruszona i zaburzona.

Zacierano stara wiedzę zastępując ja nowymi zasadami opierającymi się na pozornych, bo krótko trwałych korzyściach, które w globalnych , długoterminowych rozliczeniach prowadziły do stagnacji rozwoju i zagłady gatunku przez totalne wyeksploatowanie zasobów energii życia w danym obszarze.

My jako cywilizacja ziemska osiągnęliśmy taki krytyczny punkt poprzez rabunkowa eksplantacje ziemi i ludzi, stworzyliśmy zagrożenie unicestwienia życia na ziemi oraz wprowadzenie chaosu w naszym systemie. Dlatego musieliśmy cofnąć się do energetycznego momentu / ustawienie czakramów ziemi z przed zmiany pierwotnego wzorca życia wiedzy EA z przekazem EL.zamienionym na wiedzę połowiczną EP.

Ten wstęp wyjaśnia co nieco dlaczego konieczna była ta maleńka interwencja czasowa w Rennes le Chateau , tam bowiem dokonali się ponowne połączenie rozdzielonych dawno temu aspektów męskiego i żeńskiego w energetyczna JEDNIE , ziemski wzorzec ( Słońce i Księżyc ) splotły ze sobą swoja wiedzę. A przeogromna moc energetyczna tego momentu otworzyła naszej cywilizacji symboliczna Bramę Lwa, bramę dla Nowej Wiedzy. Moim zdaniem około 13 tego miesiąca powinny się rozpocząć na ziemi już widoczne zmiany Mrugnięcie . A jak będzie? Zobaczymy..... Mrugnięcie Uśmiech
22 , to symbol liczbowy harmonio aspektów męskiego i żeńskiego, a równocześnie powrót do rozdzielonej wiedzy na górną i dolna związaną z żywiołami .


Sumeryjczycy pozostawili nam przeogromna wiedzę, którą przejęli i ukryli Akadowie , jednak gdy czyta się uważnie i analizuje informacje , można bardzo wiele odnaleźć... polecam.

Kiara.ps. wyjaśniam w skrócie :Bogini Nagar/ Pani Nagar. ta nazwa związana jest ze świątynią w Nagar, która przekazywała wiedzę o szyszynce / wszystko widzącym oku / Bramie miedzy wymiarowej , nam znanej jako Brama Lwa , ta świątynia nie była poświęcona Bogini Nagar/ Pani Nagar , a wyłącznie WIEDZY PRZEZ NIĄ PRZEKAZYWANEJ!

Współczesny ( no może trochę starszy) przekręt kapłanów polega na przejęciu i ukryciu dawnej świątynnej wiedzy dla własnych korzyści i grupowaniu w świątyniach ludzi podporzadkowanych i uzależnionych od umieszczanego w niej boga!
Modlący się do niego ludzie podstępnie ( przez energetyczna budowę świątyń i połączenia podczas rytualnych oznakowań związanych z danym bogiem) zwyczajnie okradani są ze swojej energii życia .
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #78 : Listopad 26, 2013, 12:48:10 »

pora na powrót do tematu .... pojawiają się nowe elementy , dominujący  czas Francji dobiega końca, nie znaczy to iz nie połączy się z innym miejscem tworząc dalszy ciąg tej pasjonującej opowieści.


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://mrlazarus.com/&prev=/search%3Fq%3DMrLazarus.com%26biw%3D1366%26bih%3D617

kolejna kobieta z Rodu GRAALA .....


Zatem czas na zdjęcie kolejnego woalu z przeszłości.   Uśmiech
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #79 : Styczeń 13, 2014, 16:16:52 »

Są takie symbole zestawione ze sobą , które otwierają doskonale przestrzeń informacyjną , naprawdę odczyt jest bardzo prosty. Jednak odczyt , to jedno , a zrozumienie całości , to drugie....  Mrugnięcie


Postaram się zrobić odczyt, zrozumienie pozostawię każdemu indywidualnie. Uśmiech Zacznę od symboliki liter B S


To informacja z Kabala, prawie dobra, prawie bo nie kompletna.

http://franzbardon.pl/ksiazki/kpk/kpk_22.php

B - S

Poprzez formułę "B-S" można osiągnąć zdolność absolutnego panowania nad elektrycznym fluidem i dar proroctwa we wszystkich dziedzinach. Równocześnie, ta formuła doprowadzi do doskonałej zdolności jasnowidzenia w zakresie losu, tj. patrzenia w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Poza tym, mag formuł uzyska całkowitą kontrolę nad ludźmi i zwierzętami. Jeśli jest to dla niego pożądane, może on natychmiast przywołać stan hipnozy, albo oślepić czyjąś świadomość, albo wywołać sen, zależnie od sposobu, w jaki naładuje on elektromagnetyczny fluid połączony z tą formułą. Formuła "B-S" ma naturę elektryczną i wpływa na siłę woli, która, jeśli mag formuł sobie tego życzy, może zostać usunięta u dowolnej osoby, tym samym wywołując natychmiastową utratę świadomości czy sen hipnotyczny. Poprzez formułę "B-S" można wywołać wiele innych zjawisk.

Pora na wznowienie odczytu symbolu progu....to fajny symbol, niesamowita wiedza jest w nim zawarta. Nie jest trudna do identyfikacji, powiedziała bym bardzo prosta, jednak trzeba wyjść poza ramy wierzeń, przekonań i dotychczasowych wpisów mentalnych.kto , to zrobi zrozumie, kto nie będzie chodził we mgle .... chociaż tuż, tuż... to jednak za zasłoną ograniczeń.

 
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #80 : Październik 30, 2014, 22:49:35 »

Temat MM. nieco zbladł , nieco odsuną się na bok w obliczu szybkości i wielości wydarzeń tego lata, zresztą zapowiadanych w channelingach. Miało być ich dużo istotnych, tak się stało chociaż nie są jeszcze dominujące swoim znaczeniem w fizycznym odbiciu naszego życia.

Ale i to się stanie wszak zapowiadane są jesienne niespodzianki, dla mnie jesień zaczyna się 13 września .. razem z wyjściem "siwego konia" , a kończy 13 grudnia , razem z wyjściem "czarnego konia"...

Jaki to ma związek z MM. i jej testamentem z przed 2000 lat?

Dane nam , Ludziom było dodatkowe 2000 lat byśmy dokonali w sobie procesu uczuciowego samorozwoju, inaczej otworzyli swoje serca na zapisaną w nich wiedzę mądrości. Bowiem ona i tylko ona, a raczej umiejętność korzystania z niej jest dowodem naszego rozwoju duchowego i nic więcej. Naprawdę żadne technologie i żadne,nawet najbardziej mądre zapisy w księgach, ni wiedza tajemna zasłyszana lub przeczytana , ani możliwość jej wypowiedzenia , ni zrozumienia o mądrości CZŁOWIEKA nie dowodzą. To tylko wielkim chciejstwem i zwodzeniem mózgu nazwać można.

Mądrością jest i była zawsze sposobność życia oparta na czynieniu dobra wobec siebie i innych, tak zwyczajnie. Mądrościom jest uszanowanie dobra cudzego na równi z własnym, danie mu prawa do istnienia obok nas bez toczenia walk o swoje priorytety.
Człowiek potrafiący już wieść życie takie wchodzi w próg miłości bezwarunkowej wobec siebie i innych LUDZI, ONA zaś AKCEPTACJĄ WSZELAKICH ODMIENNOŚCI ZWANA , otwiera mu wrota do kolejnego wymiaru życia opartego na WIEDZY MĄDROŚCI SERCA.

Taki etap rozwoju był Ludziom niezbędny , by "TESTAMENT Marii Magdaleny" mógł być ludziom otworzony , by z NOWEJ wiedzy mogli dla wspólnego dobra korzystać.

Czerwona Księga Miłości..... dzieło poszukiwane przez tysiąclecia przez wielu... Mrugnięcie Uśmiech jest czy jej nie ma?

Jest fizycznie, istnieje ,bo w trakcie życia spisana była przez MM, jest również dziełem duchowym kolejnych pokoleń , bo w ciągu tych 2000 lat zapisały się w niej życia jej bardzo wielu Ludzkich inkarnacji , które trudami losu w Księdze Miłości zaistniały.

Ostatni rozdział tej "Księgi Życia " jest naszymi czasami wyznaczony , naszymi czynami zapisany i uczuciami otwierający "Księgę Życia " kolejną.

Mogło to zaistnieć lub nie, zależne było wyłącznie od SERC ludzkich otwartości i tonu pieśni życia , którą te SERCA zaśpiewają.
Bowiem TYLKO MIŁOŚĆ TWORZY, BOWIEM TYLKO MIŁOŚĆ ZAKRZYWIA CZAS..... I MIŁOŚĆ OPOWIEŚĆ NIESKOŃCZONOŚCI PISZE...

Wiele mieliśmy trudów do pokonania, orężem jedynym , który mógł w drodze do przodu nam pomóc jest i była zawsze prawość i godność życia ,wytrwałość w trudach wszelakich , cierpliwość w znoszeniu ich ponad wszystko.Szacunek dla życia i wiara w dobro, którym należało własne życie pomalować.
Łatwo nam nie było, przeciwności wszelakie szaty bogate , barwne w łatwość przystrojone założyły ... wabiły i wabią słabości ludzkie nimi wikłając w uzależnienia od materialnych komfortów, tytułowych autorytetów i emocjonalnych radości wszelakich.
Jedni dali się zwieść i stanęli w swojej drodze na progach ograniczeń ( różnie je nazywają, miłością, satysfakcją, zadowoleniem , patriotyzmem, religijnością czy osiągnięciami materialnymi albo naukowymi utytułowanymi ....) a są to tylko ich chwilowe niemoce, które ich zdominowały i silniejszymi stały się niż ich wewnętrzna moc władzy nad nimi.
Inni zaś wytrwali pomimo .... wartości w sercu zapisane posłużyły im za drogowskaz , a oni tą trudniejszą drogą poszli by przetrzeć ją prekursorsko dla tych co zechcą wybrać ją nieco później.

Droga serca mądrości nie jest popularna ni łatwa ale jest tą , która do wrót "Testamentu MM. " prowadzi,ona uchyla wejście wszystkim , którzy nią poszli i pójdą, bo czas dany nam dopełnia się właśnie.

Jego istotnością nie są barwne opowieści o życiu MM. i nie jest bywanie w miejscach w których ona bywała,nie jest książek wielość, ni sympozjów nieskończone wykłady, a jedynie osobisty styl życia na miarę dobra własnego na czas teraźniejszy , który dobrem ogółu rozkwita z serca mądrości korzysta i dzielić się bezinteresownie tymi wartościami potrafi.
I to tyle, bo cóż więcej tu pisać....skoro ni instrukcja żadna ni technika na miłość życie nie istnieje. Bo tylko SERCE , SERCU ofiaruje ją w imię daru najcenniejszego.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #81 : Październik 30, 2014, 22:50:41 »

Właściwie wszystkie warunki z potwierdzeniem teoretycznym spadkobierstwa do otworzenia Testamentu Marii Magdaleny są dopełnione, pozostał już tylko jeden , ostatni..... praktyczne udowodnienie, pokonania uzaleznień od materii.

Stanie się.... stanie się pomimo wielkich blokujących go działań przeróżnych służb... Mrugnięcie Chichot
To, co jest wewnętrzną MOCĄ .... ENERGII JEJ MĄDROŚCIĄ SERCA nie jest dostępne dla nikogo , TYLKO DLA NIEJ, TYLKO ONA POTRAFI I MOŻE UŻYĆ I KORZYSTAĆ Z TEJ WIEDZY.

Zatem , nic nie pomogą żadne mniejsze i większe usiłowania przeróżnych opcji, naprawdę nic..... Mrugnięcie Chichot

Kobiecość odzyskała swoją mądrość , miłość, moc, piękno i swój status.

Opacznie powiedziałam niech "władca tego wymiaru, który tak zdeprawował kobiecość ,przyjdzie w miejsce ukoronowania powrotu pełni kobiecości na zgiętych w kolanach nogach....." uffff.... Szok

I tak się też stało w realu, do miejsca w którym było zwieńczenie i ukoronowanie "energetycznego trójkąta wzorca kobiecości" w momencie schodzenia z niego blokady , przyszedł dosłownie na zgiętych nogach w kolanach mężczyzna o wyjątkowej twarzy.Poprosił o możliwość pobytu w tym miejscu i czasie, oczywiście , mógł, zatem był, pojawił się.
Poproszono dla niego , by mógł podnieść się z tej pozycji , by mógł chodzić na wyprostowanych nogach.... by zrozumiał , uznał i docenił.

Wiadomo , CZŁOWIEK... jest wysianym dawno temu " energetycznym ziarnem życia" , które przybrało czasowo Ludzką materialną formę na fizycznym planie.

MY, ziarno życia w rożnych fraktalnych cyklach związanych z ewolucją nie tylko naszej świadomości ale i wszystkich ciał , odpoczywamy jesienią,po rocznych doświadczeniach czyli od 13. 09. do 13. 12. ( jako symboliczny zbiór ziarna do kolejnego wysiania) zimą symbolicznie schodząc w ciemność/ wysiew w ziemię , rozpoczynamy nowy proces wzrostu , nowy cykl , by w kolejnym jesiennym zbiorze wydać plon nowo zaadoptowanej wiedzy. Są to etapy naszego rozwoju duchowego w trakcie jednego fizycznego życia, ale też oceniane w wymiarze fraktalnym z cyklu inkarnacji w stosunku do przekraczania kolejnych poziomów danego wymiaru, kolejnych wymiarów w całokształcie ,co ma fraktalne odniesienie do galaktyk, wszechświatów i całego kosmosu.

To tylko takie krótkie wyjaśnienie w odniesieniu do daty 12. 12. 2012, końca galaktycznego czasu , a zarazem III wymiaru i przejścia etapu weryfikującego nasz osobisty rozwój przez efekty "ziemskich zbiorów, osobistego plonu" czyli widzialnych i niewidzialnych wyników rozwoju osobistego.
Muszą zaistnieć kolejne 3 "wysiewy i 3 zbiory z naszego "Ziarna Życia" by ich plon odsłonił jakość naszego rozwoju osobistego.
Czyli rok 2015 będzie decydującym egzaminem , odkrywającym finalny poziom rozwoju z całokształtu nauki w III wymiarze.
Jednym słowem sam siejesz ... sam zbierasz swój plon .... będzie to nasza weryfikacja ostateczna.

Każdy z nas robi wszystko na swoją miarę , zgodnie ze swoim systemem wartości, inaczej poziomem rozwoju osobistego, zgodnie z tymi parametrami ( niezależnie od wieku i nadanych sobie przeróżnych tytułów i mniemania o sobie, będziemy oceniali siebie sami w obliczu swojej nie wcielającej się Energii/ Ducha, porównując swoje energetyczne wyniki z wzorcem kodu poziomu na którym jesteśmy.
Ponieważ każdy jest inny dla każdego będzie inaczej, ale w odniesieniu do jedynego wzorca , przekrętów żadnych nie będzie, ni przekupstw , ni usprawiedliwień.. matryca prawdy jest tylko jedna dla nas wszystkich.

Co nią jest ? Tu wracamy do wstępu mojego postu , była zawsze i będzie zawsze dla całokształtu , PIERWOTNY KOD ŻYCIA ( CZERWONA CZAKRA ŻYCIA ) W KTÓREJ ZAWARTY JEST DEPOZYT WIEDZY OBYDWU ASPEKTÓW , ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO. ALE ONA MIAŁA , MA I ZAWSZE BĘDZIE MIAŁA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ.

Zatem czasowe wyeksponowanie z niej aspektu męskiego jako dominującego wzorca doświadczeń, miało być TYLKO CZASOWYM EKSPERYMENTEM DOŚWIADCZALNYM, POZNAWANIEM WIEDZY MĘSKIEGO ASPEKTU WE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH UKŁADACH .

Stało się ciutkę inaczej , Ten , któremu CZASOWO powierzono ziemię ( Szkołę Rozwoju Duchowego .... duchowego , a nie technologicznego ni manipulacji zniewolenia innych) wykorzystał i nadużył swoje prawa. Stworzył na Ziemi z zablokowanych tu Energii/ Dusz w systemie karmicznym swoją prywatną kolonię dostarczającą mu energii.
Druga sprawa iż sam stał się niewolnikiem systemu , który zbudował dla innych......

Żeby wszystkie przestawione energetyczne parametry i wzorce dla ziemi i życia na niej przywrócić, należało cofnąć się w "przeszłość" czyli do miejsc w których tworzone były blokady. Niezbędne do tego było również dawne ustawienie planet w obecnym czasie, one były jednym z energetycznych kluczy , otwierających możliwość odblokowania kodu pierwotnego.

Głównym zadaniem było całkowite przywrócenie kodu pierwotnego wzorca życia , ponowne uruchomienie wszystkich zablokowanych aspektów i punktów energetycznych w tym wzorcu . Ale nie tylko to, chodziło też o całkowite przywrócenie zablokowanej mocy , o jej pełnię energetyczną.
To była bardzo długa droga , długa i niezmiernie trudna biorąc pod uwagę iż nie ma i nie było ani planu , ani kalendarza dla tych zdarzeń.

Jednak udało nam się wspólnie.. pomimo.... jednak daliśmy radę... mimo wszystko... zdjęcie blokady ze zwornika w Częstochowie było ostatnim etapem tej układanki w tym cyklu.
Ziarno życia otrzymało pełną moc i pełen wzorzec do następnego wykiełkowania, dla kolejnego już zupełnie innego plonu.

Wypełnił się prawie całkowicie Testament Marii Magdaleny,jego absolutnie ostatnim etapem będzie "KWIAT" , KTÓRY ROZKWITNIE WIOSNĄ PRZYSZŁEGO ROKU".....

Zatem naprawdę już niewiele czasu pozostało nam na ten końcowy finalny etap.... już niewiele.... Uśmiech Uśmiech


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #82 : Maj 24, 2015, 11:41:48 »

Niebieska Pani.. odzyskała już swój cudowny płaszcz, układy gwiazd na majowym niebie wzmocniły i umożliwiły to wydarzenie,
retrogradacja planet do 11. czerwca zwróci jej całe pierwotne dostojeństwo i atrybuty osobowości.

Będzie jaśniała pierwotnym blaskiem i emanowała mądrością, jako że ... jak na górze tak na dole.... nadchodzi pora na ziemskie wydarzenia odbijające w materii mądrość ,miłość i harmonię kosmicznych układów.

Już pora żeby pewne uparte i zawzięte opcje męskie wyciszyły swoje myśli i skierowały je w stronę akceptacji  mądrości kobiety i połączyły  z nią  swoją męską moc i zasady.

Do przywrócenia takiej doskonałości inspirowała nas Maria Magdalena, jest to jeden z warunków otworzenia Jej Testamentu... MESJASZ.... TO KOBIETA I MĘŻCZYZNA  Buziak DWIE POŁÓWKI CAŁOŚCI, które są połączone miłością kobiety i mężczyzny zbudowaną na ich mądrości serc.

Zatem kolejnym etapem będzie odnalezienie siebie przez TYCH DWOJE..... być może są bardzo blisko siebie, a być może dzieli ich ogromna odległość braku wiary, iż ON...to, ON, a ONA.... to ONA....

A może doskonale to wiedzą, tylko nie mają jeszcze wystarczającej odwagi podać sobie ręce...

No, cóż musimy zatem jeszcze chwilkę poczekać, bo moment narodzin MIŁOŚCI jest równie delikatny jak piękny.Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: RENNES LE CHATEAU... TESTAMENT MARII MAGDALENY!
« Odpowiedz #83 : Marzec 07, 2018, 01:05:25 »SPADEK I SPADKOBIERCY....

Maria Magdalena i jej rodzina wyrzuceni byli z dawnej Judei na 2000 tysiąc letnią banicję... odebrano Jej i jej potomkom WSZYSTKIE PRAWA do rodowych ziem, do wszystkich wartości pozostawionych na tych ziemiach.
Zatarto , wymazano całkowicie PRAWDZIWĄ WIEDZĘ , HISTORIĘ JEJ I JEJ RODZIY.

Warunkiem odzyskania WSZYSTKICH PRAW i dóbr rodowych jest nie postawienie przez wyznaczony czas 2000 lat w kolejnych inkarnacjach ,stopy na ziemi dawnej Judei przez nią i jej najbliższych.
Ten warunek jest doglądany, kontrolowany i obserwowany perfekcyjnie!

Maria Magdalena ani żadna osoba z jej najbliższej rodziny NIDY nie złamała tej umowy!
Czas jest już bardzo bliski wypełnienia się.... obecny Izrael będzie musiał zrealizować dawne postanowienie.

Zostaną mu przedstawione wszystkie dokumenty i potwierdzenia autentyczności rodowej spadkobierców Marii Magdaleny.
Nie zostanie pominięty ani jeden szczegół z dawnej umowy...

Nie wchodzi już w rachubę krętactwo, mataczenie ni tworzenie wymijających zastępczych praw....

WODA.... jest gwarantem wypełnienia umowy z przed 2000 lat... ona przemówi albo zamilknie bardzo szybko.

M.

ps. Czy awantura organizacji żydowskich z USA o mienie bez spadkowe POLAKÓW wyznania Mojżeszowego jest asekuracją obecnego przejęcia ziem POLSKI w zamian za anulowanie zwrotu RODOWYCH ZIEM MARII MAGDALENY....?

Nie mili moi takie obrzydliwe krętactwa nie wchodzą w grę....
STOP! STOP! STOP! BASTA!

Żydzi POLSCY.... to POLACY ... dawni OBYWATELE POLSKI , jak sami twierdzicie teraz... a było tak wówczas. A, zatem spadki bez spadkobierców obywateli polskich na terenie POLSKI należą do Państwa Polskiego, a nie do grup wyznaniowych w innych krajach!

Czy mienie bez spadkowe polskich katolików powinniśmy oddać Watykanowi? A mienie bez spadkowe polskich muzułmanów któremuś z państw arabskich?Coś

http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=10&t=598

Kiara.

« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2018, 01:07:41 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vagraciborz glrp rpgmasters doggieslife wild-heart