Strony: [1]

MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2385
 • Zobacz profil
MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......
« : Czerwiec 19, 2013, 09:41:49 »

Martyniści ... magia seksualna przyciągała zainteresowania ludzi od wieków,ta potężna energia nie daje się okiełznać ludzkimi nawet najbardziej wymyślnymi fantazjami. Ale są przestrzenie , które uzależniają od niej ludzi by wykorzystywać tą niska wibrację seksu przeciw nim.

Martyniści to jeden z kolejnych nieudanych eksperymentów dążenia do doskonałości przez seksualne ekscesy... nie tędy droga i nie w taki sposób gdy emocje żądzą człowiekiem. On wówczas jest ich niewolnikiem , zawsze na przegranej pozycji.


http://www.parareligion.ch/2009/lagosz.htm

Tantra, oraz inne seksualne techniki blokują tą potężną energię , ona krąży wyłącznie do poziomu 3 czakry, wznosi się osiągając orgazm i opada w niezaspokojonych ludzkich oczekiwaniach, nie przekroczywszy "małego okręgu" , czyli 3 pierwszych czakr.
Człowiek oczekujący na ekstazę , otrzymuje orgazm... sam siebie zatrzymuje w zaspakajaniu żądz seksualnych , których nie można przekroczyć kolejnymi rytuałami tego typu.
Nie zapominajmy iż jesteśmy biologicznymi akumulatorami , które albo naładują się do końca, uzyskując swoją pełnię mocy , albo przy połowie rozładowują się za pomocą erotyzmu i seksu....

Ekstaza i orgazm to nie to samo, chociaż tworzone są przez nas podobnie, a raczej orgazm odczuwany przez erogenne części ciała , natomiast , ekstaza przez wszystkie komórki organy ciała , osiągające pełną moc wibracji ekstatyczne , różnica doznań i możliwości przełożenia ich na fizyczne zdarzenia jest przeolbrzymia.

I jednym i drugim rządzi ta sama energia miłości, odmienność polega tylko na jej potencjale , mocy wibracyjnej, mocy sprawczej działania. Jedna ( seksualna) łączy tylko z 3 czakrą , czakrą , działa wyłącznie w jej obrębie , druga ( ekstaza) , łączy z czakrą serca , energią miłości dokonuje przemian.

Ludzie poszukują , dokonują przeróżnych eksperymentów na sobie , często wikłają się w niskich przestrzeniach w orgiastycznych uzależnieniach. Nie otrzymują oczekiwanych przeżyć ,często pozostają zaspokojeni seksem i przestają szukać dalej.

Baphomet i Wenus oraz Duch Święty , Pistis Sophia , to jedna i ta sama osoba przejawiająca się z rożną mocą informacyjną w rożnych przestrzeniach energetycznych. Co , to znaczy? Przekazująca rożną wiedzę ( jej inne poziomy) w rożnych wymiarach / częściach jej manifestacji.

Inne informacje na temat miłości przekazujemy w przedszkolu, inne w szkole podstawowej inne w średniej , a już zupełnie inaczej poznają studenci wyższych uczelni, jednak cały czas jest to, ta sama miłość o rożnych obliczach.

Energia miłości bezwarunkowej jest przepiękna, jej wibracja najwyższa, to cudne dźwięki zapachy , barwy i odczucie ekstazy. Ona jest, otacza nas sobą cały czas, ale istnieją uwarunkowania jej odbioru;


1. Wymiar w którym aktualnie żyjemy ( każdy wymiar ma swoją matrycę energetyczną z wzorcami życia opartymi na wibracjach w nim zawartych, ( 3 poziomy zawierają się w każdym wymiarze), które decydują o możliwościach poznawczo , rozwojowych wszystkich istot w nim żyjących.

2.osobisty poziom rozwoju, czyli osobista wibracja , przejawiająca się wszystkim fizycznymi i duchowymi możliwościami odbioru energii, oraz fizycznym przekazem przez układ nerwowy do naszych zmysłów.Ten odbiór potocznie nazywamy wrażliwością, każdy ma inną zależną .... ( od czego?) , od ilości połączeń nerwowych w swoim ciele fizycznym.

Tych połączeń nerwowych nie otrzymujemy w prezencie od życia.... je wypracowuje / tworzy przez każde kolejne życie człowiek i pozostawia następnym pokoleniom ( rownież sobie w następnej inkarnacji) przez aktywizację linii DNA. A tak naprawdę robią to kobiety i kodują w swoim Rna możliwości dla swoich dzieci, dlatego tak bardzo ważna jest MATKA i to ONA przekazuje WIEDZĘ.

Zatem zapis o poziomie ewolucji gatunku pozostawiamy w polu morfogenetycznym aktywującym każdą linię DNA i RNa niesioną w fizycznym przekazie w linii rodowej.Wcielające się Energie /Dusze jako nasze dzieci nie przypadkowo są nimi, one w planie przed urodzeniowym otrzymują do dyspozycji wybór rodziców. Wybierają takich , którzy dysponują genetycznymi możliwościami tworzącymi dla nich ciała materialne, przez które mogą zrealizować swój plan rozwojowy.

Wielka miłość rodziców otwiera przyszłym dzieciom / duszą bramy zejścia z wyższych poziomów Zaświatów, a, te Dusze o wyższej wibracji , czyli osobistym potencjale miłości, tworzą swoim życiem coraz wyższa wibrację na ziemi, podnoszą ją w rozwoju.

Twarz Baphometa zmienia swój wygląd przez napływ światła miłości,pięknieje , rozświetlając prawdę o sobie, zanika wówczas potrzeba pierwszoplanowego życia energią seksualną. Ona jest ale jako składnik energii miłości , a nie jej  całością.

Wiedza prawdziwa w świecie fizycznym , to nie przeczytane i usłyszane informacje... nie , one są tylko drogowskazami poznawczymi. Zatem normalne i naturalne oraz niezbędne są zdarzenia życiowe przez które ją osiągamy, są to dla nas Ludzi zajęcia praktyczne. One dopiero przez przeżywanie wpisują w nas energetycznie swoją wiedzę, tylko ten ją ma kto posiada doświadczenia fizyczne, ten kto słyszał , lub czytał , zna wyłącznie opowieści o niej.

 Nie należy zbytnio dziwić się ludziom , którzy poznają różne kierunki wiedzy na drodze swojego życia ( każdemu potrzeba czegoś innego, poznaje przez wcześniej dokonane wybory), nurty duchowego rozwoju zawsze inspirują rozwój techniczny i fizyczny, ale nie zawsze towarzyszy im harmonia. Jednym razem dominuje technika, innym duchowość , zrozumienie i potrzeby człowieka otwierają kolejne wrota napływu wiedzy.

W naszych czasach pewne opcje władzy szczegulnie koncentrują uwagę człowieka na seksualności , magii seksualnej, na wszystkich bardzo przyziemnych zainteresowaniach, tworząc coraz większa trudność życia ,niedosyt i brak, powodujące strach w ludziach. Takim społeczeństwem łatwo się steruje.


Jest to skupienie uwagi na czymś... w celu odwrócenia jej od czegoś..... Od czego? Co jest istotnością największą naszych czasów, której bardzo boją się elity władzy?

Tym pierwszoplanowym tematem jest przekroczenie przez Człowieka NIEWOLI EMOCJONALNEJ, JEGO WYJŚCIE Z POD WŁADANIA NIM PRZEZ NAJBARDZIEJ WŁADCZE, JEDZENIE I SEKS,( te atawistyczne potrzeby życia, a , raczej ograniczanie ich zaspokojenia, to najbardziej władcze elementy oparte na emocjach) PRZEKROCZENIE TRZECIO WYMIAROWYCH, UZALEŻNIEŃ ,TO GŁÓWNIE UNIEZALEŻNIENIE SIĘ OD EMOCJI ZWIĄZANYCH Z DWOMA PIERWSZYMI CZAKRAMI , TO, PO RAZ PIERWSZY UZYSKANIE PEŁNI MOCY CZAKRY TRZECIEJ, OTWIERAJĄCEJ NAM DROGĘ DO CZAKRY SERCA.

Znaczy to, ni mniej ni więcej, jak PEŁNĄ WOLNOŚĆ dla Człowieka i życie nową wiedzą bez emocjonalnych uzależnień strachem.
Władza nad emocjami tworzy Nowego Człowieka, Człowieka Duchowego, który zakończył doświadczenia w obrębie swojej zwierzęcej seksualności ( nie jest to, juz dla niego magiczny krąg , bo posiada pełnię wiedzy) , rozpocznie poznawanie wpływu najwyższych uczuć na jego wszystkie zmysły , włącznie z seksualnością.


Kiara.
 
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 10:24:15 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2385
 • Zobacz profil
Odp: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2013, 16:29:34 »

trochę o Martynistach wedle ich wiedzy, ale tłumaczenie cieniutkie jak mówi Lady....

Guajiro Portal Martynistów

Strażnik ThresholdNikt nie może wznieść się do nieba, jeśli nie pierwsza schodzi do piekła lub na dolnej części ciała. Stamtąd można eskalować sprawę, tak jak Chrystus, aby zapisać te anioły, które były przyciągane przez negatywne myśli człowieka.

Każdy człowiek powinien osiągnąć rangę Chrystusa, aby zapisać te anioły w sieci, jeśli nie straszny wróg GHOST OF UMBRA L (niższa self), który może rozwścieczyć kogoś innego niż Chrystusa.

Jedyną bronią przeciwko tego podmiotu, zamówionej przez tego samego człowieka, kiedy poszliśmy w dół do piekła przez pokusy, jest zwiększenie naszego myślenia do głowy (Chakra świadomość lub Centrum Korona) pobyt z trzech przejawów Absolute.

GHOST OF UMBRA L jest ciemny anioł utworzony przez zgromadzonych zła w poprzednich wcieleniach (porucznik Demona) i mieszka w dolnej części kręgosłupa.

Wyższe Ja poprzednie straszny wróg jest reprezentowany przez Michała i znajduje się na górnej krawędzi kręgosłupa.

Obecny bitwy tych dwóch wrogów, to w rejonie pępka (lub centrum pępowinowej Chakra świadomości).

Początkowo Kain zabił Abla, "zło triumfuje na dobre"

"A do kobiety miały dwa skrzydła dużego orła, że ​​może latać na pustynię, gdzie jest przechowywane i chronione przez jakiś czas, a dwa razy i pół czasu, z obecności węża." (Objawienie Rozdział XII, w. 14) "

Dusza, dusza, życie, fizyczne materiału spadła do Plano dla trzech rundach i pół (w okresie Saturn, Słońce i Księżyc, a ostatnie pół Ziemi).

Były to czasy, które towarzyszyły decentralizacji człowieka i jego zejścia w materię, kiedy panowały w atomach gęstych i powolne.

Ale po narodzinach Chrystusa w połowie czwartego kwartału bieżącego okresu wzniesienia, człowiek zmierza twój świadomy zjednoczenie z Absolutem, z którego przyszedł.

Upadły anioł może przyciągnąć do mózgu przez lewej półkuli do wszystkich atomów nawleczone uważany za zwierzę, ale nie może ich ponownie, a Nous w sercu może zaniżać węgla mózgu przez prawą półkulę, z lekki, do piekła, aby zapisać jego bracia uwięzionych tam.

Po uzyskać ten spadek, Człowiek może odkryć w intuicji, albo wspomnienia natury jego ewolucji od mineralnego, roślinnego, zwierzęcego i zobaczyć sił, które działały do ​​budowy ludzkiej świątyni swego ciała.

Niższa jaźń porucznik atom wrogiem człowieka, Wyższe Ja jest Nous atom, manifestacją Chrystusa.

Każde zło emanuje myślowe z mózgu przez lewej półkuli, dobry jest prawo.

Lewa pomoc error stosując niższe elementy natury, prawo stosowane do ich zakładów pracy lub aniołów światła.

Jezus powiedział:

"Zaprawdę powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego"

Gdy człowiek przez jego aspiracji i myśli zaczyna jej wejścia w subiektywnym świecie, staje się jak dziecko, i jest chronione od wszelkiego zła.

Chrystus mówi nam: Nie stawiajcie oporu złemu.

Pragnienie, aby oprzeć złych aniołów zwraca się przeciwko nam wojowników, lojalnych pracowników Lucyfera i odporność staje się niszczycielska wojna.

Odporność na tych złych aniołów musi być z miłości i miłosierdzia, a zło się rozpada, jak ogień, który nie jest co pożreć, pożera się.

Chory umysł, który myśli, lub spowodować chorobę, która wydała wchłonięte przez prawo przyczyny i skutku.

Wrażliwe i często dzieci są zdenerwowany i zmartwiony tych istot.

Smutek, melancholia, depresja, złość i inne wady są zwiastunami Secret wrogiem człowieka, że ​​szczęście i radość jest miotła, która wymiata próżniowego i usuwa te szkodliwe lub złych aniołów posłańców.

Nie ma głos w moim sercu, że zawsze mówi do nas w każdą ewentualność, ostrzega nas przed każdym złem umysłu, który posłuszny ten głos pochodzi z jego bliskich nie jest rozczarowany.

Czasami król ciemności, który leży u podstawy kręgosłupa (Chakra lub Sakralna Center lub świadomość podstawowa) zapewnia moc i mądrość, tak, że możemy wysłać naszą zgodę i tchnął węgla w czasie.
Z tym da ci nowe uprawnienia, które pomagają w walce z nami.

Jest to tak zwany pakt z diabłem, który czarne magowie podpisanej z własnej krwi, w zamian za dobra materialne lub egoistycznych pobudek.

Istnieją pewne zwroty, które żywią sophistical ciemne umysły niegodziwych przywódców i tych z jego uczniów.

Wyrażenia te zmuszają człowieka do dążenia, myśleć i oddychać atomy przywódcy pomóc ciemne, osiągnięcia swoich niecnych celów.

Np.

Tylko silna powinna przetrwać i słaby musi zginąć;

lub tego:

Cel uświęca środki, etc.

Po nagraniu tych błędom w umyśle narodu, jego pierwszym celem będzie wojna. Filozofia ta przyciąga narody posiadanych, przyczyny zniszczenia w ich sercach, ponieważ tracą znaczenie: równość, braterstwo i sprawiedliwość.


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=es&u=http://eruizf.com/martinismo/martinista51.html&prev=/search%3Fq%3Dhttp://eruizf.com/martinismo/martinista51.html%26biw%3D1366%26bih%3D575
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2013, 16:31:11 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

niezrozumieni psfaf animalsoftheworld boombeachpolska szkoladuchow