Strony: [1]

WAMPIRYZM ENERGETYCZNY !

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
WAMPIRYZM ENERGETYCZNY !
« : Październik 02, 2013, 11:21:49 »

Energetyczne wampiry.

Postautor: Rafaela » 04 kwietnia 2013, 20:26
Są osoby, które potrafią wysysać energię z innych żywych organizmów, także z innych ludzi, co może skutkować u ich ofiar różnymi objawami, w tym niewytłumaczalnymi z medycznego punktu widzenia schorzeniami lub utratą witalności.


Dr Joe Slate Copyright 2010


Postawmy sprawę jasno - każdy z nas padł kiedyś ofiarą ataku energetycznego wampira, prawdopodobnie nawet o tym nie wiedząc. Mogło to być przypadkowe zetknięcie się z energetycznym drapieżcą, które wywołało w nas przejściowe zmęczenie, albo długotrwałe przebywanie z wampirem, które miało poważne destrukcyjne skutki dla naszego umysłu i ciała.

Energetyczny wampiryzm istnieje i ma się dobrze w dzisiejszym świecie. Energetyczne wampiry żywiące się naszą energią zamiast krwią występują w wielu postaciach, ale mają jedną wspólną cechę - ich nieprawidłowo funkcjonujący system energetyczny zmusza ich do podpinania się pod nie podejrzewającą niczego ofiarę i wysysania z niej życiodajnej energii.

Natychmiastowe rezultaty takich bezpośrednich spotkań z wampirem są następujące: przejściowy przypływ energii odczuwany przez wampira i poważna utrata fizycznej i psychicznej energii odczuwana przez nieświadomą ofiarę. Jeśli czujesz nagłą utratę sił lub emocjonalną zapaść, możesz być atakowany przez energetycznego wampira. Skutkiem długotrwałej utraty energii może być uszkodzenie systemu energetycznego, a w niektórych przypadkach poważna choroba.

Energetycznym wampirem, podobnie jak jego odpowiednikiem żywiącym się krwią występującym w legendach czy ludowych opowieściach, może być zarówno mężczyzna, jak i kobieta, ktoś młody albo stary. Może nim być dziecko, nastolatek albo dorosły. Może nim być przedsiębiorca w garniturze, bogaty właściciel domeny internetowej, szykowny dyrektor firmy, popularna gwiazda rocka albo budowniczy w kasku. Może nim być partner biznesowy, sąsiad z naprzeciwka albo członek rodziny.

Energetyczne wampiry istniały na Ziemi na długo przed spopularyzowaniem postaci wampira jako czarnego charakteru wysysającego krew ze swoich ofiar. Istnieją niezbite dowody na to, że wampiry żywiące się energią były pierwowzorem wampirów żywiących się krwią.

Jednym z najstarszych przykładów noszących znamiona energetycznego wampiryzmu jest biblijny opis uwiedzenia Samsona przez Dalilę, która pozbawiła go siły obcinając mu włosy będące jej źródłem. Nawet biblijny opis stworzenia świata, w którym Bóg tchnął w człowieka życie (energię), a potem wziął jego żebro (energię) i stworzył kobietę, ilustruje, że energia życiowa może być przenoszona. Ta forma energii, która może być przenoszona z jednej istoty na inną, jeszcze dobitniej ukazana jest w biblijnym opisie kobiety, która dotknąwszy szaty Chrystusa poczuła przepływ energii, podczas gdy Chrystus poczuł, jak energia opuszcza jego ciało. Motyw energetycznego wampiryzmu był bardzo popularny w wielu prymitywnych kulturach, które stosowały rytuały, aby dodać energii i odwagi swoim wojownikom i jednocześnie osłabić (zwampiryzować) swoich przeciwników. Nawet dzisiaj wiele strategii wojskowych zawiera element demonstracji siły, który ma na celu napełnienie przeciwnika trwogą i jednocześnie zwampiryzowanie go oraz sprawienie, aby podupadł na duchu.

Pierwsze doświadczenia

We wczesnym dzieciństwie po raz pierwszy uświadomiłem sobie istnienie energetycznego wampiryzmu za sprawą mojej dalekiej kuzynki, która twierdziła, że odkryła tajemnicę długowieczności. Była podróżniczką i studiowała nauki wielu dalekowschodnich mistrzów, którzy nauczyli ją telepatii, eksterioryzacji oraz czerpania energii życiowej z przyrody, w tym z drzew, strumyków a nawet skał. Ale jej najbardziej zaskakującą umiejętnością było gaszenie ognia za pomocą umysłu poprzez wysysanie zeń energii.

Jednym z moich najbarwniejszych wspomnień była uczta w jej posiadłości, podczas której zdumiewała swoich gości pokazem tej umiejętności. Gdy usiadła jako gospodyni u szczytu bardzo długiego stołu zastawionego trzema wielkimi kandelabrami, zwróciła naszą uwagę na zbyt obfite oświetlenie w pomieszczeniu. Ku zdumieniu wszystkich zebranych pochyliła się lekko do przodu i za pomocą umysłu zgasiła pięć z sześciu świec w każdym kandelabrze!

Zaintrygowany nadzwyczajnymi mocami mojej kuzynki zacząłem podejrzewać, że czerpała energię nie tylko z przy-rody, ale także od ludzi. W końcu zdobyłem się na odwagę i zapytałem ją, czy czerpie energię od ludzi. Położyła mi swoją rękę na ramieniu i odpowiedziała: „Oczywiście, że tak. Jak inaczej mogłabym żyć wiecznie?" Chociaż przyznaję, że nie byłem do końca pewny, czy wierzyć jej, dostrzegłem, że wśród jej ulubionych źródeł energii prym wiedli rozwinięci młodzi mężczyźni, którzy stanowili jej domową służbę. Cieszyła się doskonałym zdrowiem i niezwykle młodzieńczym wyglądem, dopóki nie zmarła podczas snu w wieku 101 lat.

Energetyczny wampiryzm w laboratorium

Mając w pamięci te wspomnienia z dzieciństwa, postanowiłem zbadać ludzki system energetyczny, kiedy byłem profesorem psychologii w Stanowym ColIege'u Athens (obecnie jest to już uniwersytet). Trwające rok badania ufundowane przez Dowództwo Badań i Rozwoju Rakiet Armii Stanów Zjednoczonych (US Army Missile Research and Development Command) doprowadziły do odkrycia kilku ważnych cech tego systemu. Szczególnie interesujące było odkrycie, że jego rdzeń oraz otaczające go pole energetycznego, zwane powszechnie aurą, są podatne na wpływ innych ludzi.

Fotografując aurę oraz obserwując ją wizualnie, naukowcy wykazali, że aury osób będących w związku, w którym występowały pozytywne interakcje, uzupełniały się i wzajemnie energetyzowały, w efekcie czego aura każdej z tych osób stawała się jaśniejsza i większa. I odwrotnie, negatywne interakcje ograniczały aurę i wywoływały stan fizycznego i psychicznego zmęczenia. Gdy aura była ograniczana, funkcje umysłowe zwalniały, pogarszała się pamięć krótkotrwała, a siła fizyczna malała aż o 50 procent.

Obrazek

Późniejsze badania ufundowane przez Nowojorską Fundację Parapsychologii (Parapsychology Foundation of New York) nie tylko potwierdziły wnioski wyciągnięte podczas poprzednich badań, ale ujawniły również, że pewne osoby posiadają dużą umiejętność podpinania się pod aurę swoich ofiar i żywienia się ich energią. Wysysając energię z aury innych osób. energetyczne wampiry nie tylko zmniejszają u swoich ofiar pokłady energii, ale także zakłócają zdolność centralnego rdzenia ich aury do wytwarzania nowej energii, zwłaszcza gdy oddziaływanie wampirów na nie jest długotrwałe.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi odkryciami bezpośrednie obserwacje aury oraz jej fotografie przed i po ze-tknięciu się z wampirem wykazały, że aura ofiary po ataku wampira zostaje silnie osłabiona i upośledzona, podczas gdy aura wampira zostaje wzmocniona i wzbogacona o energię ofiary. Przypomniałem sobie wówczas o zdolności mojej ciotki do czerpania energii od innych, która wydawała mi się teraz o wiele bardziej wiarygodna.
Moje ostatnie badania dostarczyły jeszcze dobitniejszych przykładów potwierdzających istnienie energetycznego wampiryzmu. Wizualne obserwacje i fotografie aury pozwoliły mi dostrzec złowrogie zjawisko - energetyczne niby-macki wydobywające się podczas ataku z aury wampira, które uszkadzały i pobierały energię z aury ofiary.

Jak można by przypuszczać, te ataki gwałtownie zwiększały aurę wampira i poważnie upośledzały aurę ofiary. Ten stan mógł trwać przez kilka dni. Co gorsze, uszkodzona przez wampira aura ofiary często musiała regenerować się przez kilka tygodni. (Ważna uwaga: wszystkie obserwacje i fotografie wykonane podczas naszych badań zostały uzyskane za zgodą poinformowanych o wszystkim ochotników, wśród których większość stanowili studenci. Wszyscy z nich pozostawali w związkach o podłożu emocjonalnym i wszystkim im oferowano pomoc i służono radą, jak korzystać z różnych technik obronnych).

Chociaż ludzki system energetyczny - czyli nasza dusza - jest niezniszczalny, jego zdolność do wytwarzania energii potrzebnej do codziennego życia może zostać poważnie upośledzona. Stałe długotrwałe ataki energetycznego wampira mogą wywoływać niszczycielskie skutki wykraczające daleko poza uszkadzanie systemu energetycznego. Uważam, że tak jak ofiary wampirów żywiących się krwią, tak ofiary energetycznych wampirów same mogą stać się energetycznymi wampirami desperacko dążąc do uzupełnienia utraconej energii.

Techniki obronne

Na szczęście, istnieją wysoce skuteczne strategie po-zwalające zapobiec atakom energetycznych wampirów lub
szybko je przerwać, gdy już do nich dojdzie. Te techniki zostały przetestowane w warunkach laboratoryjnych i mogą usprawnić leczenie systemu energetycznego uszkodzonego wskutek długotrwałego przebywania w towarzystwie energetycznego wampira. Mogą nawet być stosowane przez same wampiry, pod warunkiem że posiadają one silną motywację do zwalczania swojego nałogu.

Jedną z najskuteczniejszych metod obronnych jest Technika Splecionych Okręgów. Technika ta została rozwinięta w naszych laboratoriach i jest łatwa w użyciu, a jej skutki są natychmiastowe. Aby ją zastosować, należy złączyć ze sobą opuszki kciuka i środkowego palca u każdej dłoni, tworząc dwa okręgi. Następnie należy połączyć ze sobą dłonie tak, aby utworzyć dwa splecione ze sobą okręgi, i jednocześnie wyobrazić sobie swoje ciało otoczone świetlistą kulą nieprzenikalnej energii. Na koniec można rozluźnić dłonie i powiedzieć: „Jestem naenergetyzowany i całkowicie chroniony".

Obrazek

Zastosowanie tej prostej, nie rzucającej się w oczy techniki zajmuje parę sekund i można ją praktykować zawsze i wszędzie. W miarę nabierania wprawy wystarczy utworzenie z palców złączonych okręgów, aby z miejsca wywołać skutki bez konieczności stosowania całej procedury.

Moja była studentka, która została zaatakowana przez wampira podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wykorzystała Technikę Splecionych Okręgów, aby skutecznie odeprzeć jego atak i odzyskać kontrolę nad rozmową. Zaoferowano jej stanowisko za wynagrodzenie, które znacznie przewyższało jej oczekiwania. Ten sukces zawdzięcza właśnie Technice Splecionych Okręgów.

Oprócz skutecznej obrony przed energetycznymi wampirami Technika Splecionych Okręgów posiada wiele innych zastosowań. Przezwyciężanie tremy, polepszanie pamięci i wspomaganie pozytywnych relacji międzyludzkich to kolejne korzyści płynące z tej techniki. Można ją stosować także w celu uspokojenia siebie podczas ważnych egzaminów, publicznych wystąpień lub konferencji.

Mój były student, obecnie praktykujący prawnik, zawdzięcza zdanie na studia prawnicze zastosowaniu tej techniki podczas egzaminu wstępnego. Ta technika skutecznie obniżała poziom stresu u niego i ułatwiała mu przypominanie ważnych informacji podczas nauki. Ponieważ ta technika jest niepozorna i łatwa w użyciu, stała się niesłychanie popularna wśród osób publicznych, takich jak aktorzy, politycy, artyści i celebryci. Jeśli zwrócicie uwagę na ich dłonie, dostrzeżecie, jak wielu z nich łączy dłonie, tworząc z palców dwa splecione ze sobą zamknięte okręgi.

Kryształy kwarcu są starym i zaufanym narzędziem posiadającym nieograniczony potencjał generowania mocy. W czasie mojej kariery profesora uniwersyteckiego i praktykującego psychologa odkryłem, że to narzędzie działa prawie na każdego. Ponieważ kryształy kwarcu są łatwo programowalne, są doskonałym narzędziem do osiągania takich osobistych celów, jak schudnięcie, rzucenie palenia, osiąganie sukcesów zawodowych, a nawet spowolnienie starzenia, co opisałem w mojej książce Rejuvenation: Living Younger, Longer and Better (Sekret młodości - jak zachować młodość oraz żyć dłużej i lepiej).

Moi studenci wykorzystywali kryształy, aby poprawić swoje oceny, dostać się na studia i zdobyć wymarzoną pracę. Jedna z moich byłych studentek zaprogramowała swój kryształ na znalezienie miłości swojego życia! Ja używałem swojego kryształu, aby zdobyć granty na badania i wprowadzić parapsychologię do programu nauczania w collegeu (po raz pierwszy w Alabamie). Fenomenalny sukces Międzynarodowej Fundacji Badań Parapsychologicznych (International Parapsychology Research Foundation), która funduje stypendia dla studentów i finansuje wiele badań, jest w dużej mierze zasługą programowania kryształu.

W sferze osobistej odkryłem, że kryształ kwarcu jest najlepszą ochroną przed energetycznym wampiryzmem. Dlatego zalecam Procedurę Kryształowej Ochrony, która umożliwia utworzenie zewnętrznej tarczy ochronnej unieszkodliwiającej każdy atak wampira. Kiedy kryształ kwarcu zostanie właściwie zaprogramowany i będzie trzymany blisko naszego ciała, generowana przezeń tarcza będzie utrzymywała stałą ochronę. Ta procedura jest skuteczna, zwłaszcza w przypadku długotrwałego przebywania w towarzystwie energetycznego wampira, który na przykład pracuje lub mieszka w pobliżu.

Do tej procedury można wykorzystać kryształ, który już posiadamy lub nabyć nowy. Przy wyborze kryształu najpierw należy określić swój cel, jakim jest całkowita ochrona przed energetycznym wampiryzmem, a potem powoli przesunąć wewnętrzną część dłoni nad ich zestawem. Należy wybrać ten, który wydaje się odróżniać od reszty, i, trzymając go, sprawdzić nań swoją reakcję. Jeśli czujemy, że nie wydaje się właściwy dla naszego celu, należy powtarzać ten proces, aż trafimy na odpowiedni. Najczęściej kryształ, który pierwszy przyciąga naszą uwagę, okazuje się najwłaściwszy.

Po wybraniu kryształu należy go zdeprogramować, trzymając go przez krótki czas pod chłodną bieżącą wodą, a następnie położyć go na ręczniku i poczekać, aż wyschnie. Aby wprowadzić do niego nowy program, należy wziąć go do ręki i, lekko głaszcząc, poprosić go własnymi słowami, aby został naszym sprzymierzeńcem w walce z wszelkimi przejawami energetycznego wampiryzmu. W celu zapisania programu, należy powiedzieć: „Taki pozostań, proszę".

cd..
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY !
« Odpowiedz #1 : Październik 02, 2013, 11:22:13 »

cd...


Technika Splecionych Okręgów i Procedura Kryształowej Ochrony mogą być używane osobno lub razem w celu zapewnienia stałej ochrony przed energetycznym wampiryzmem. Każdy może odnieść korzyści z ich stosowania. Ja używam ich regularnie i uczę moich studentów oraz pacjentów, aby również je stosowali, ponieważ mają one pozytywny wpływ na samopoczucie i zwiększają poczucie bezpieczeństwa poprzez tworzenie nieprzenikalnego pola otaczającego naszą aurę.

Jeśli wyciągnie się przed siebie rękę na długość ramienia zwróconą wewnętrzną częścią dłoni od siebie, a następnie będzie patrzyć się na nią na neutralnym tle, rozszerzając przy tym strefę widzenia peryferyjnego (1), to będzie można zaobserwować wokół swojej aury interesujące zjawisko zwane efektem halo. A kiedy zawęzi się pole widzenia, będzie można zobaczyć aurę wokół dłoni jako barwną poświatę otoczoną zewnętrznym halo jasnej energii. (Z pomocą tej techniki można równie dobrze oglądać aurę innej osoby, co opisałem w mojej książce Aura Energy for Health, Healing, and Balance (Energia aury a zdrowie, leczenie i równowaga)).

Wiele twarzy i nieoczekiwane przejawy

Jak już wcześniej wspomniałem, energetyczny wampiryzm występuje w wielu z pozoru niezauważalnych formach. Najczęściej jego występowanie można dostrzec między pojedynczymi osobami, jednakże czerpanie energii od drugiej osoby to tylko jedna z wielu jego form. Na przykład każ¬dy, kto wykorzystuje ukochaną osobę, rozpuszcza fałszywe plotki, rujnuje czyjąś reputację lub zdradza zaufanego przyjaciela, jest energetycznym wampirem.

Energetyczny wampiryzm może występować na dużo szerszą skalę w formie zbiorowej, na przykład w postaci organizacji szerzących uprzedzenia i nienawiść lub przedsiębiorstw, w których bezczelnie wykorzystuje się pracowników kierując się chciwością i oszustwem. Handel narkotykami, zorganizowana przestępczość, a także „czystki etniczne" wraz z dyskryminacją opartą na wieku, rasie, płci czy orientacji seksualnej to przykłady zbiorowego wampiryzmu. W swojej najbardziej rozpowszechnionej zbiorowej formie wampiryzm może występować w skali globalnej. Bezmyślne zatruwanie środowiska, nieodpowiedzialne lekceważenie zagrożonych gatunków czy eksploatacja zasobów naturalnych Ziemi to przykłady globalnego wampiryzmu, który dotyczy wszystkich i stawia pod znakiem zapytania przyszłość naszej planety.

Co więcej, energetyczny wampiryzm może występować, co może wydawać się trudne do zrozumienia, w samodzielnej formie pasożytniczej, która żywi się sama sobą. W tej formie dana osoba staje się jednocześnie wampirem i ofiarą. Przykładami są takie pożeracze naszej energii, jak różne lęki. obsesje czy nałogi, które wiszą nad nami niczym jakieś potwory chcące nas pożreć.

Jeden z moich pacjentów, dwudziestodwuletni absolwent akademii sztuk pięknych, poproszony o narysowanie swojego lęku wysokości, naszkicował swoje ciało trzymane w szponach gigantycznego potwora. Jego rysunek dobitnie pokazywał obezwładniającą wampiryczną naturę jego własnego lęku.

Moje badania poprzednich żyć za pomocą regresji wy-kazały, że pasożytniczy wampiryzm często był związany z jakimś traumatycznym, nie rozwiązanym problemem pochodzącym z poprzedniego życia, który prześladuje nas w obecnym.
Oto kilka przykładów zaczerpniętych z do-świadczeń moich studentów:

• głęboki brak poczucia bezpieczeństwa i strach przed opuszczeniem był skutkiem zostania rozbitkiem lub bezdomnym w poprzednim życiu;
• klaustrofobia była wynikiem pochowania żywcem w poprzednim życiu;
• strach przed szczurami, pająkami i różnymi insektami był rezultatem uwięzienia w lochu, w którym występowały te zwierzęta, w poprzednim życiu;
• lęk wysokości był wynikiem upadku ze skutkiem śmiertelnym w poprzednim życiu;
• nałogowe obżeranie się było związane z ekstremalnym głodem i kradzieżą żywności, by przeżyć, w poprzednim życiu;
• trema i strach przed tłumem były wynikiem śmierci w drodze publicznej egzekucji w poprzednim życiu.
Jednym z najbardziej zaskakujących przykładów pasożytniczego wampiryzmu mającego związek z poprzednim życiem był przypadek mojego dwudziestodwuletniego studenta, który bał się słonecznego światła do tego stopnia, że nosił przyciemniane okulary nawet w zamkniętych pomieszczeniach. Okazało się, że w poprzednim życiu był torturowany w taki sposób, iż odcięto mu powieki i pozostawiono na pastwę losu na pustyni z zawiązanymi z tyłu rękoma.

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to niewiarygodne, nasze badania wykazały, że wiedza na temat źródeł pasożytniczego wampiryzmu tkwiących w poprzednim życiu często wystarczała, aby przezwyciężyć problem. W wielu przypadkach długotrwałe lęki, obsesje i nałogi znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po uzyskaniu wiedzy o ich pochodzeniu.

Jeden z największych nauczycieli wszech czasów tak oto określił potęgę wiedzy: „I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (2). Wiedza jest chyba najpotężniejszą siłą w całym wszechświecie. Jednym z największych wyzwań stojących przed nami jest zdobywanie nowej wiedzy i stosowanie jej, aby ulepszyć nasze życie i tym samym cały świat. Chyba nikt w to nie wątpi. ■

Cytuj:
0 autorze:
Joe H. Slate jest absolwentem Uniwersytetu Alabamy i Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jest licencjonowanym psychologiem prowadzącym prywatną praktykę i specjalistą w zakresie hipnozy i medycyny psychosomatycznej. Jest emerytowanym profesorem psychologii na Uniwersytecie Stanowym Athens oraz honorowym profesorem na Uniwersytecie Montevallo. Prowadzi badania nad zdrowiem i kondycją fizyczną, odmładzaniem, kontrolowaniem bólu, reinkarnacją, projekcją astralną i ludzką aurą. Jest autorem kilku książek, w tym Rejuvenotion: Living Younger, Longer ond Better (Sekret młodości - jak zachować młodość oraz żyć dłużej i lepiej), Auro Energy for Health, Healing, and Bolance (Energia aury a zdrowie, leczenie i równowago), Psychic Vampires (Energetyczne wampiry), oraz współautorem mającej się wkrótce ukazać Self-Empowerment ond Your Subconscious Mind (Samokontrola i twój podświadomy umysł).


Przełożył Michał Fiejtek

Przypisy:
1. Siatkówka (światłoczuła część oka) składa się z co najmniej trzech różnych części: dołka środkowego (fovea)* plamki żółtej (macula) i regionu widzenia peryferyjnego. Widzenie fowealne odpowiada głównie za ostrość widzenia, a makularne za postrzeganie barw, zaś region widzenia peryferyjnego za ruch. Te trzy typy widzenia zachodzą jednocześnie i mieszają się z sobą, stąd normalnie nie różnicuje się ich. - Przyp. red.

2. Ewangelia według Św. Jana (8,32), Pismo święte Starego i Nowego Testamentu w przekładzie z języków oryginalnych. Wydawnictwo Pallottinum, Poznań-Warszawa, 1980, str. 1226. - Przyp. red.

Cytuj:
Od redakcji:
Artykuł pochodzi z 123 (listopad-grudzień 2010) numeru australijskiego dwumiesięcznika New Down. Tytuł oryginalny: „Psychic Vampires: Are You a Victim?". Adres New Down: New Oawn Magazine, GPO Box 3126, Melbourne, VIC 3001, Australia. Strona internetowa: http://www.newdawnmagazine.com; poczta elektroniczna: editor@newdawnmagazine.com.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY !
« Odpowiedz #2 : Październik 02, 2013, 11:23:23 »

cd. Rafaela.

Zastanów się, czy w Twoim najbliższym otoczeniu znajdują się ludzie, którzy w tajemniczy sposób pozbawiają Cię energii, marzeń, optymizmu i radości życia oraz poczucia własnej wartości?
Tak takie osoby zawsze były i wciąż są wśród nas – może nawet w naszych rodzinach. Złodziejami marzeń bywają rodzice, małżonkowie, nauczyciele w szkole a nawet dzieci. Mogą nimi być Twoi znajomi, ludzie z konkurencji bądź Twój szef. Tego, że bezlitośnie nas wykorzystują często nie jesteśmy świadomi. Jeśli tak jest, to prawdopodobnie wpadliśmy w szpony emocjonalnych wampirów! Czyhają one wszędzie – w naszych rodzinach, w szkołach, miejscach pracy, na portalach społecznościowych (forum) i w organizacjach, a być może nawet z jednym z nich dzielisz łóżko?

Pozdrawiam serdecznie Rafaela.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY !
« Odpowiedz #3 : Październik 02, 2013, 11:24:19 »

Informacja z SERCA!
W obecnych czasach to niezmiernie aktualny temat,w sieci krąży sporo "energetycznych wampirów" wykorzystujących naiwność i empatie kobiet!


Dotarły do mnie informacje o szerzącym się w sieci netu na dużą skale energetycznym wampiryzmie! Poobserwowałam temat kilka dni i okazało się iż istotnie on naprawdę, istnieje, ponieważ jest to obrzydlistwo , wykorzystywania i okradania ( szczegulnie kobiet ) z energii , ja mówię temu STOP! NIE! NIE! NIE! BASTA!

Opisze jak to wygląda i jak się przed tym bronić się w bardzo prosty sposób, przekażę WSZYSTKIM pradawną wiedzę o jedynym bardzo skutecznym symbolu ochronnym, proszę WSZYSTKICH czytających by dzielili się tą wiedzą z potrzebującymi. Temat jest jak najbardziej na czasie , gdyż wzrastająca wibracja ziemi uniemożliwia ludziom bez Duszy ( a są i tacy) czerpania energii orgonowej ( energii życia która wdychamy) z otaczającego nas powietrza. Zatem jedni chwytają się sposobów opisanych w powyższym artykule , inni ( powiedzmy z wyższych nieco sfer i z technicznymi możliwościami) wyszukują w sieci swoje ofiary , zazwyczaj są to kobiety dojrzałe , samotne( ta energia jest bardziej subtelna i lżejsza dla nich), łatwiej jest bajerować kobietę!

Kobiety po przejściach wszelakich ( różne trudności życia tworzą większą wrażliwość ale też podświadome poszukiwanie towarzysza życia , który jest wsparciem) , takimi schematami myślą kobiety.Zatem gdy pojawia się facet atrakcyjny ( na zdjęciu , albo w realu , bo i tak się zdarza) , opowiada o sobie same superlatywy , albo jest samotny od kilku lat , albo w trakcie rozwiązywania związku, na dodatek opiekuje się córką prawie dorosłą .... kobieca wrażliwość budzi się. Dodam tylko iż wampirami energetycznymi są również kobiety, nie tylko mężczyźni!
Oplątywanie w "pajęczą nic" ofiary ( może to robić z kilkoma równocześnie, może występować pod kilkoma nazwiskami i zdjęciami, ale bywa iż robi to wyszkolona grupa do zadań specjalnych przez zdjęcie jednego nieszczęśliwego pana przemawia w rożnych porach doby kilka osób), pomysłów może być wielość!

O co w tym chodzi? Chodzi o otworzenie stałego dostępu do podświadomości i świadomości omotanej osoby, wzbudzenia bezgranicznego zaufania, zajęcia jej czasu by była dostępna w każdym momencie. Zatem stałe rozmowy przez wszystkie możliwe komunikatory, ciągłe opowieści co i jak robisz , co jest w twoim życiu, zarówno radości i smutki , oraz snucie wspólnej przyszłości..... To nie koniec , bo ingerencja jest również w sny ! Pytania jak spałaś, jaki miałaś dzień itp, itd.... to stały punkt programu powiązany z osobistymi trudnościami osoby , która ma niezwykle ciężkie życie z powodu poprzedniego związku , ale sobie radzi i Ty, ona .... jesteście dla niego lekiem na spotkaną go krzywdę oraz kołem ratunkowym na przyszłość..... Mrugnięcie :shock: oj naiwności kobieca..... Uśmiech

Kolejnym krokiem w takiej zaawansowanej znajomości ( oczywiście na odległość) jest tworzenie intymnej bliskości w nocy w trakcie snu, no bo skoro jesteś ukochaną , wybraną i wymarzoną , to normalne i naturalne że dochodzi do intymności! Jako że dzielą was często duże odległości, to jest rozwiązanie! Zarówno bezpieczne jak i fajne, inne , wyjątkowe itd.... niestety jest to podstęp, polegający wyłącznie na okradaniu kobiet z energii!

Zauważyłam iż ci "wspaniali panowie" z piękną aparycją ( na zdjęciach) i atrybutami ( wykształcenie oraz niezależność finansowa powyżej średniej) interesują się tylko kobietami dojrzałymi bez względu na ich aparycje i cały je status! Dlaczego? Bo młodsze zazwyczaj są w związkach i nie są wybredne w znajdowaniu sobie partnerów w realu! A przecież tu chodzi tylko o energie i nic więcej.

Już wiemy jak działa schemat, narażone są bardziej kobiety dojrzałe, samotne, wyszukiwane w sieci różnymi sposobami.Myślę iż jedna grupa wyszukuje , a druga zajmuje się pracą w doprowadzeniu ofiary do akceptującego wszystko dostawcy energii.
Dla tracących możliwość życia w obecnej wibracji ziemi najbardziej atrakcyjna jest energia seksualna, o nią im chodzi najbardziej, bo jest to najwyższy wibracja III wymiaru, dzięki niej , oni mogą w nim przetrwać do końca. Kobiet naiwnych i samotnych z rożnych względów jest dużo , zatem " zarzucona sieć " zawsze przynosi kolejne ofiary.

Tyle o istniejącej sytuacji ( gdy się o niej dowiedzialam , po prostu mnie zmroziło , postanowiłam ją nieco "obejrzeć" i opisać, KOBIETY BROŃCIE SIEBIE! uczcie swoje córki , niech nie stają się naiwnymi ofiarami w przyszłości!

Jak się bronić? po pierwsze nie ufać w każdą tragiczną i traumatyczną opowieść poznanego mężczyzny,jeżeli już , to szukajcie informacji w wielu źródłach , a nie tylko w jego szokujących opowieściach!
Od czego są przyjaciółki i starsze kobiety w rodzinie do których macie zaufanie, opowiadajcie , zwierzajcie się, zazwyczaj kobieca intuicja kieruje uwagę na wielość wątków w takich informacjach , które drążcie i wyjaśniajcie skrupulatnie, nie lekceważcie niczego , co powoduje wewnętrzny "zgrzyt " w was. Zadawajcie takiemu partnerowi mnóstwo pytań, nawet te same po jakimś czasie, czym bardziej proste , tym trafniejsze. Budzicie swoją intuicje , bądźcie bardzo ostrożne, żeby z jednego nieudanego związku , lub innej traumy nie wpaść w kolejną tragedie życiową. Stare przysłowia są mądrością ludzi, zatem " nie wszystko złoto co się świeci , i nie wszystko piękne i dobre jest w wabiącym opakowaniu".... Mrugnięcie Nie dawajcie się zwodzić pięknym , lukrowanym słówkom , dobro i mądrość poznaje się naprawdę w sytuacjach bardzo trudnych, traumatycznych , gdzie trzeba stawić czoło wielości problemów i w nich bylejakość odpada, naprawdę nie wierzcie iż inna kobieta wyrzuciła swój skarb, wspaniałego mężczyznę do śmietnika! W sytuacjach miłych , lekkich i przyjemnych , można zobaczyć tylko jedną z masek osoby, nic więcej, czasami poznanie prawdziwe człowieka trwa kilkadziesiąt lat, a czasami odkryje się on w kilka miesięcy.
Jak już poznamy sytuacje i jest , zidentyfikowana i niechciana , to dużo łatwiej wyplatać się z niej. Kontakt bezpośredni zwyczajnie zrywamy, ale kontakt energetyczny nie zawsze da się łatwo zerwać. Szczególnie trudne to jest gdy ktoś posługuje się technikami mentalnymi ( socjotechniki) oraz wyuczonymi technikami energetycznymi ( wielkimi specjalistami w nich są zarówno Rosjanie jak i Amerykanie, służby specjalne używają ich , ale i rożne dawne szkoły (niby promujące rozwój duchowy!), nie zapominajmy o używaniu niskich wibracji przez znane technologie typu ( ELF) pracujące na mikrofalach,przejmujące świadomość ludzi i udające kontakty ze światem duchowym. Dla przeciętnego człowieka nie mającego doświadczenia taki kontakt jest normalny i nie uwierzy iż jest przejęty.

Zatem co nam zostało jako osobista ochrona? Żyć realnym życiem, nie dawać się zwodzić ani obiecankom amantów, którzy nas wybrali .... , ani rewelacyjnym obietnicom słyszanych głosów. Prawdziwy Świat Duchowy nie zwodzi obietnicami coś za coś.... nie nakazuje, nie zakazuje, on informuje wskazując wartości ponad czasowe , które powodują rozwój całego istnienia oparty na wysokim systemie wartości i najwyższych uczuciach!

Kolejna bardzo ważna wiedza ochronna, która istnieje od zawsze, ale była i jest nadal jako taka ukrywana. Jest nią tzw. zaginiony symbol!.

Dokładnie ten sam opisywany w książce " Zaginiony symbol" ... http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaginiony_symbol ale nie ujawniony, a raczej sugeruje się że go nie ma.
Oczywiście że jest i działa bardzo skutecznie ( kiedyś już o nim pisałam), jest to symbol ochronny, nie służy do żadnej walki, jedynie pełni role tarczy przed złem. Co to jest zło w tym wypadku? Wszystko co ma niższą wibracje od energii zawartej w tym znaku, on niesie w sobie najwyższą wibracje stwórczą . Jednak nie służy do stwarzania , a jedynie do ochrony i tylko w takim celu użyty naprawdę działa.

Ponieważ stoimy przed zagrożeniem wampiryzmem energetycznym na dosyć dużą skale , postanowiłam go upublicznić , umożliwić ochronę nim , bowiem walka ze złem nie przynosi oczekiwanego rezultatu, zła nie można zniszczyć żadną walką! Energia tego symbolu powoduje natychmiastowe odchodzenie zła, postawiony na zdjęciach, odcina dostęp wszystkim złym intencjom danej osoby , postawiony w przestrzeni, okna, drzwi, komputer, również blokuje ich dostęp.Położony w miejscach cieków , neutralizuje ich negatywne działanie.


Znak jest bardzo prosty ( wielkość mądrości zawarta jest w prostocie) kciukiem prawej reki , zgodnie z ruchem wskazówek zegara ( zaczynamy na 12 i na niej kończymy) rysujemy koło. Gdy jesteśmy ponownie na 12 (tym samym kciukiem cały czas) rysujemy kreskę pionowa do 6 , następnie nie odrywając kciuka od obwodu kola jedziemy nim do 9. Następnie rysujemy pozioma kreskę do 3. w taki sposób powstaje kolo z wewnętrznym krzyżem.Najsilniejszy z istniejących znaków! Ale to nie wszystko, w trakcie rysowania prawym kciukiem symbolu, mentalnie/ w myśli wypowiadamy następujące słowa, " Chrzczę cie w imię Ojca , Syna , Ducha Świętego i największej Boskiej Miłości! Jest to przekaz miłości bezwarunkowej Stwórcy , kto nie chce jej przyjąć lub nie jest jeszcze gotów na taki potencjał energetyczny musi odejść z jej przestrzeni.

I to cały sekret " zaginionego symbolu", a raczej ukrywanego przed Ludźmi z powodu jego mocy ochronnej! Jeszcze raz ten znak nie służy do żadnej walki! Spełnia tylko i wyłącznie role tarczy , napisany w przestrzeni świeci jasnym złotym światłem, jest doskonale widoczny dla widzących energie, jak również dla całego świata duchowego.



Używajcie go dla waszego bezpieczeństwa, niech wam służy dobrze, naprawdę działa, ja stosowałam go od dziecka nieświadomie w moich trudnych sytuacjach , zawsze działał, nigdy mnie nie zawiódł.
Dopiero kilka lat temu po przeczytaniu książki Dana Browna zrozumiałam co używam i jakie to ma naprawdę znaczenie.


ps. Dodam jeszcze iż ten znak jest również znakiem ochronnym Andegawenów ,ich dawnej wiedzy, która jest spuścizną z bardzo odległych czasów.Chrzest Jezusa w Jordanie odbył się z użyciem tego właśnie znaku, on działa ochronnie niezawodnie, ale w innych zabiegach regulacji energii jego moc związana jest z mocą energetyczna osoby używającej go, o tym trzeba wiedzieć.

Jeżeli ktoś potrafi zrobić i wstawić rysunek do tego tekstu, zapraszam, jak znajdę taki w sieci wstawię, dodam iż narysowany na kartce, powinien być na białej gładkiej czerwoną farbą.

to taki zwykły krzyż w kole , tylko rysowany czerwona farba, flamastrem.



ten pierwszy nie umiem wyeliminować drugiego.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2013, 11:28:42 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nowewienislawowo mustangi fifa11 elita-mam pytamy