Strony: [1]

SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Zobacz profil
SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......
« : Listopad 13, 2013, 11:12:25 »

Wielka zadyma w Warszawie.... oficjalne spalenie TĘCZY symbolu Przymierza Stwórcy z Człowiekiem.


SPALENIE PRZYMIERZA ZE STWÓRCĄ....TĘCZA z 11 11.......

Świat i życie na nim można oglądać przez dosłowność zjawisk, ale dla ludzi rozumiejących i widzących życie w szerszej perspektywie , tak naprawdę czytelny jest on bardziej, dzięki zrozumieniu symboliki którą wyrażają te zdarzenia.
Wszak to nimi operuje podświadomość, na nie reaguje przenosząc je do fizycznej realizacji. Poniekąd jest to sprzężenie zwrotne, szczególnie istotne gdyż symbol napełniony energią tak naprawdę mocno zaczyna oddziaływać na podświadomość.
Zatem pierwszym etapem "rozprawienia się z Przymierzem Stwórcy z Człowiekiem" było przewartościowanie symbolu TĘCZY, inaczej użycie go jako szyldu w przestrzeni degradującej jego wartość.

Tęcza , 7 barw ,7 wzorców życia , podstawa harmonii w życiu fizycznym,symboliczne połączenie dwóch półkul mózgowych , ale również głowy i serca tworząca równowagę życia, ale również jego doskonałość i piękno oparte na miłości Stwórcy do Człowieka. Przepiękny dar Stwórcy dla nas, Ludzi pozwalający nam uzyskać doskonałość wyższego rzędu.Symbolika pierwotna TĘCZY jest przeogromna jednak zawsze w przestrzeni wynoszenia ,ewolucji dobrem, nigdy nie degradacji , lub zatrzymania.
Światło wychodząc z doskonałości JEDNI Stwórcy ukazującej Jego Barwy przez rozszczepienie w kropli wody ,ukazujące nam się w postaci TĘCZY, kolejnym symbolu fizycznego życia, łączy DWOJE, tworząc JEDNIĘ, skupiając w sobie całe spektrum wiedzy zdeponowanej w TRÓJCY.Stwórca i DWA JEGO ODMIENNE aspekty, KOBIETA I MĘŻCZYZNA, wiedza całkowita.

Zawłaszczony symbol TĘCZY przez lesbijsko / gejowskie środowisko, nie degraduje go ( bo i oni , ich styl życia mieszczą się w wiedzy zawartej w TĘCZY , to tylko fragment tej przeolbrzymiej wiedzy, ale w identyfikacji z nią, pomniejszają , ograniczają , a co za tym idzie deformują znaczenie symbolu.

Ponieważ środowisko gejowskie i lesbijek jest bardzo ekspansywne obecnie,zacierają pierwotną wiedzę o SYMBOLU TĘCZY, dla przeciętnego Człowieka ona ich reprezentacje, a oni ją! Dawna wiedza o symbolice TĘCZY odchodzi w zapomnienie.
Sprytne posunięcie , które w obliczu medialnie nagłaśnianego społecznego konfliktu ze ślubami homo... i adopcją dzieci przez nich, stworzyło społeczną niechęć do tej grupy , oraz symbolu , którym się posługują.
To taka podwójna gra jednym symbolem , który w każdej wersji ma przynieść negatywną energię.

Takie ekspresyjne spektakle grające na emocjach tłumów projektowane na określona datę , przygotowywane są w planach długoletnich, to nie jest spontaniczny wybryk. Liczy się wpisanie zdarzenia w bardzo precyzyjnie określoną datę ( każda data jest swojego rodzaju portalem energetycznym, ale nie każda wpisuje swoje zdarzenia z jednakową mocą w podświadomość zbiorowa!
Wszystkie rozgrywki polityczno , ekonomiczne i nie tylko... najpierw ich planiści tworzą plan energetyczny / myślokształt, a następnie skupiając na nim uwagę/ energię myśli dużej grupy ludzi, usiłują go zagęścić , wprowadzając na plan fizyczny jako istniejące wzorce , które ludzie akceptują jako normy swojego życia.
Naprawdę mało jest Ludzi , którzy to zauważają i nie wyrażają zgody na taką perfidną zakrojoną na szeroką skalę psychomanipulację.

Wracając go gejowskiej TĘCZY.... dlaczego jest tak szkodliwy ich zdewartościowany symbol? Dwie półkole mózgowe , które symbolicznie łączy tęcza, to dwa aspekty Człowieka , męski i żeński, pełnia BOSKA.Te dwa odmienne aspekty , ( a nie dwa identyczne), tworzą całokształt wiedzy TĘCZY I TYLKO PRZEZ NIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ JEDNIE ZE STWÓRCĄ, CZYLI JEST TO WARUNEK PRZYMIERZA!

Nigdy , ale to nigdy nie stanie się to w połączeniu dwóch mężczyzn , ani dwóch kobiet , tak jak nigdy z takich związków nie narodzi się dziecko , które jest naturalną gwarancją Ludzkiego życia na ziemi! Przestrzeń pozioma tęczy , ten piękny barwny łuk , to wymiar fizyczny.
Jednak istnieje też wymiar duchowy TĘCZY, to jest połączenie GŁOWY Z SERCEM ten aspekt symbolu przekazuje nam istotę MĄDROŚCI W KTÓREJ ZARÓWNO WAŻNE SĄ: WIEDZA GŁOWY/ LOGIKA, JAK I WIEDZA SERCA/UCZUCIA.

Niestety w gejowsko / lesbijskich środowiskach ten rodzaj wiedzy nie jest dominujący, a powyższy styl życia ( kobieta / mężczyzna absolutnie nie istnieje) , zatem całe spektrum wiedzy , które reprezentuje symbol TĘCZY w tych grupach , jest nie adekwatny jako pierwotna wiedza i śmieszny jako szyld tej społeczności.

Środowisko to ma prawo istnieć , mamy obowiązek je akceptować, nie wolno nam go poniżać i dyskryminować, ale również powinniśmy egzekwować bezwzględnie wszystkie wykroczenia prawne, ( jak dla mnie ich życie opiera się na poznawaniu uczucia do tej samej płci i akceptacji siebie w lustrze tego samego aspektu jakim jest partner identycznej płci, kolejny etap ewolucji Człowieka),inność , która ma równe prawa istnienia obok wielu inności, o innych wartościach... Ale , akceptacja niszczenia wiedzy pierwotnej nie jest ogólnoludzkim dobrem zastępowanie jej manipulacją informacja , nie powinna znaleźć naszej akceptacji. Bowiem kod/wzorzec życia podarowany nam, Ludziom przez Stwórcę, jest gwarancją ISTNIENIE ŻYCIA JAKO TAKIEGO!

To tyko jeden z aspektów zrozumienia zaistniałych zdarzeń, są inne , o których też napiszę.

Incydent z Warszawy to tylko kolejny etap wpisywania negatywnych wzorców w przestrzeń życia Czlowieka, zależnie ile energii uda się zebrać w kod 11,tak silnie zadziała ten kod na Człowieka. Od kilkunastu lat na ziemi koduje się rozbicie Przymierza Człowieka Ze Stwórcą, jednym z ważniejszych jego punktów było zniszczenie 2 wieżowców w Nowym Jorku ( które stanowiły symbol zarówno dwóch półkul mózgowych ale też mężczyzny i kobiety)....
Czy można zniszczyć Przymierze Stwórcy Z Człowiekiem? Nie, nie można , bo trzeba by było zniszczyć STWÓRCE ( On jest niezniszczalny) oraz Jego piękne dzieło CZŁOWIEKA i całe życie fizyczne, tego zrobić nie można.

Jedyne co chciano i w technicznie jest to możliwe, to wymazanie starej wiedzy ze świadomości Człowieka ( zablokowanie pamięci o niej w nas), zastąpienie jej fałszywymi symbolami i uzależnienie mentalności Ludzkiej od nich.


 Chichot Chichot


Kiara.


« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2013, 14:23:42 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sdzpolskirpg vagraciborz wild-heart improwicze rpgmasters