Strony: [1]

DRZEWO ŻYCIA......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
DRZEWO ŻYCIA......
« : Styczeń 23, 2016, 14:06:12 »

DRZEWO ŻYCIA.......

Jutro 24. 01. 2016... po zachodzie słońca  zaczniemy nowy .. zupełnie nowy etap naszego LUDZKIEGO rozwoju .. nasze cywilizacyjne i osobiste "DRZEWO ŻYCIA" zaowocowało dojrzałością duchową CZŁOWIEKA gotowego do nowego etapu swojej ewolucji. Kończymy rok duchowej trójki , wchodzimy w rok duchowo fizycznej czwórki.
Co to dla nas znaczy..... po raz PIERWSZY cywilizacji LUDZI udało się ( i znowu nam się udało
Emotikon smile
) przekroczyć próg rozwojowy z CZŁOWIEKA DUCHOWO / EMOCJONALNEGO W CZŁOWIEKA DUCHOWO/ UCZUCIOWEGO, to cały czas CZŁOWIEK posiadający normalne ciało materialne.
Przybyło mu nowe natomiast  ciało energetyczne .... "złote ciało" uczuciowe, które jest ponad ciałem astralnym..

My jesteśmy zarówno "DRZEWEM"  "OWOCEM" jak i "ŚWIĄTYNIĄ"... aspekt Boski w nas jest BOGIEM w ŚWIĄTYNI. BIMĄ , "Świętym Świętych" w którym mieszka nasz najwyższy aspekt Duchowy, nasz BÓG ... w fizyczności jest to   "czakra Serca" , która znajduje się między piersiami. Naprawdę wszystkie informacje należy analizować wieloaspektowym i fraktalnym zrozumieniem.

Zaczynamy nowy etap poznawania wiedzy.... dominacji DUCHA nad materią ( do tej pory poznawaliśmy dominację materii nad Duchem) , to NOWE... absolutnie nie eliminuje dotychczasowej wiedzy Judaizmu i tradycji ŻYDÓW , wzbogaca ją , uszlachetnia , rozszerza naszą wspólną wiedzę , daje o wiele większe możliwości twórcze we wszystkich dziedzinach życia.
Jutrzejszy dzień 24. 01. 2016. to jest chyba jednym  z najpiękniejszych dni w istnieniu życia biologicznego na ziemi.

Udało nam się ( i znowu nam się udało...
Emotikon smile
) przejść kolejny etap naszej ewolucji , by móc korzystać z duchowych owoców na planie fizycznym.

Nasze przepiękne 'DRZEWO ŻYCIA"...... nasz pierwotny KOD DNA i RNa przetrwał....absolutnie nie zaburzony!

Pomimo mnóstwa obrzydliwych i okrutnych prób " wycięcia, wykarczowania i zatarcia po nim wszelakich śladów.... i zastąpienia go fałszywką.. syntetyczną.

"DRZEWO ŻYCIA" dla gatunku LUDZKIEGO ma się doskonale.
Emotikon smile

W tym roku 2016 po raz pierwszy zaowocuje ono NOWYM owocem duchowym ( efekt władzy DUCHA NAD MATERIĄ) na planie fizycznym... czyli spełnią się "niemożliwe" .. na naszych oczach ... z udziałem  NAS... normalnych fizycznych LUDZI.

Ale LUDZI, którzy JUŻ osiągnęli właściwą do tego wibrację, czyli swój osobisty rozwój duchowy.

W taki sposób wypełni się informacja na temat możliwości spożywania owoców w 4-tym roku owocowania drzewa.

CZŁOWIEK DUCHOWY/ CZYSTY/ KAPLAN  WE WŁASNEJ  ŚWIĄTYNI BĘDZIE MÓGŁ JE SPOŻYWAĆ.

"W Księdze Wajikra (Kapłańskiej) czytamy: "Gdy przyjdziecie do ziemi [Izraela] i będziecie sadzić wszelkie drzewo [rodzące] jadalny owoc, będzie wam ten owoc wzbroniony. Przez trzy lata będzie wam wzbroniony i jedzony nie będzie.

------ * A w czwartym roku wszelki jego owoc będzie święty, na chwałę Boga *.--------

A w piątym roku możecie jeść jego owoc" (19: 23-25)"

******

( Po raz kolejny służby specjalne ...jakie.... komu bardzo zależy na zablokowaniu wiedzy Żydów i niemożliwości rozszerzenia jej i skompletowania wiedza dotychczasowego LUDZKIEGO ROZWOJU? WYKASOWAŁY MI ZNACZNY FRAGMENT JUŻ NAPISANEGO I WSTAWIONEGO TEKSTU.... biedni idioci , tyle tylko możecie.
wszystko jest w mojej pamięci...
Emotikon smile
żenująca "zabawa" niby "poważnych" ludzi. Chodziło o wyjaśnienie tradycji Żydów i rozszerzenie wiedzy Judaizmu.
Ale jak widać są tacy , którzy ze szczególnym uporem chcą zablokować przepływ wiedzy, chcą odciąć od niej LUDZI.
Manipulacja niepełną informacją pozwala im  doskonale władać nieświadomymi.

******

Święto DRZEW ... jest również  świętem cywilizacyjnego DRZEWA ŻYCIA oraz  indywidualnego LUDZKIEGO DRZEWA ŻYCIA.

Nasz rozwój osobisty ... to przejaw możliwości naszego Ducha Energii przez materię, w każdym cyklu piątkowym trwa 3 lata.
Gdy CZŁOWIEK zmienia się z emocjonalno, fizycznego na uczuciowo , fizycznego jego ENERGIA/ DUCH/ BÓG w ŚWIĄTYNI w czwartym roku cyklu wzrostu "owoców na drzewach" .... przekazuje mu duchowe możliwości władania materią.
 
Jednym słowem niemożliwe staje się możliwe... CZŁOWIEK UCZUCIOWY zaczyna mieć  władzę duchową i fizyczną nad wszystkimi fizycznymi i nie fizycznymi właściwościami zmaterializowanej energii.

NIE ZAPOMINAJMY ŻE WSZECHŚWIAT JEST HOLOGRAFICZNY.
Emotikon smile

Tak rozwinięci duchowo LUDZIE  o wystarczającej MOCY kreacji i osobistej świetlistości są już na ziemi.

Oni staną się PREKURSORAMI fizycznego działania ... uruchomienia kolejnego programu wiedzy i możliwości LUDZKICH dla IV Wymiaru , które otworzą dostęp wszystkim dojrzałym duchowo "owocom"/ LUDZIOM do kolejnego etapu ewolucji życia.

Tą wspaniałą wiedzę przekazał nam Judaizm w niezmiernie długo kultywowanej tradycji "ŚWIĘTA DRZEW".
Łącząc naszą wspólną wiedzę duchową rozszerzamy głębsze możliwości korzystania z niej i zrozumienia jej mądrości.

Ja dziękuję za całokształt wiedzy Żydom.

Połączona wiedza Judaizmu z wiedzą duchową CZŁOWIEKA z poza tego RODU daje pełne zrozumienie sensu naszego życia.
Bowiem w przeznaczeniu naszym jest połączenie WSZYSTKIEGO... CO ZOSTAŁO KIEDYŚ ROZDZIELONE.

Niech nasza wspólna mądrość postawi jako priorytet , to co nas ŁĄCZY... miast , to , co nas dzieli.

Jednym słowem kończy się czas 3- ki  ( trzeciego wymiaru) otwiera przed nami czas 4-ki ( czwartego wymiaru) nasze osobiste owocowanie.... możliwość przełożenia wiedzy duchowej  na fizyczne działanie   stanie się DOWODEM pokazującym nam  jak dojrzały owoce na naszym "DRZEWIE ŻYCIA". 


Kiara.  
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2016, 15:02:08 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: DRZEWO ŻYCIA......
« Odpowiedz #1 : Styczeń 24, 2016, 15:32:01 »

   
Izraelowi, bratu starszemu uszanowanie, braterstwo, pomoc na drodze ku jego dobru wiecznemu i doczesnemu. Równe we wszystkim prawo

Adam Mickiewicz


O żydowskiej kulturze, jaka zakwitła na Górnym Śląsku i w naszym mieście Oleśnie, możemy niestety już mówić wyłącznie w czasie przeszłym. Dotyczy to zarówno kultury utrwalonej w j. hebrajskim, w jidisz, jak i tej, która za pośrednictwem innych języków, zwłaszcza niemieckiego i angielskiego, stała się własnością ogólnoludzką. A jest to kultura imponująca swoją okazałością. Aż siedmiu urodzonych na Śląsku Żydów zostało laureatami Nagrody Nobla, wśród których twórca nowoczesnej chemioterapii Paul Ehrlich miał dziadków Weigert mieszkających przy oleskim rynku w XIX w. [zobacz: Abraham Weigert - dziadek noblisty zaangażowany w Lasowicach Małych - przyp. wł.]

Zainteresowanie kulturą żydowską w ostatnich latach rośnie, dlatego zanim zaprezentuję w zarysie przeszłość oleskich Żydów, pragnę poświęcić nieco uwagi historii tego narodu od jego zarania i następnie ich dziejom w Polsce i na Górnym Śląsku.


******


Naród żydowski to lud semicki określany wieloma nazwami: Izraelici, Hebrajczycy, Judejczycy czy Żydzi.

Nazwa Izrael (hebr. ִבְרִית) pochodzi z Biblii Starego Testamentu z Ks. Rodzaju 32,29 i oznacza "tego, który walczy z Bogiem" (nie przeciwko Bogu). Takie imię otrzymał patriarcha Jakub. Niektórzy komentatorzy twierdzą, że słowo "Izrael" pochodzi od czasownika "śarar" i oznacza: "Bóg zasad" albo "Bóg osądzający". Jeszcze inni tłumaczą to słowo jako "książę (mocny przed) lub u Boga" lub "walczący". Z potomków Jakuba powstał biblijny naród, nazywany powszechnie Izraelitami lub "Dziećmi Izraela". Pierwsze historyczne użycie słowa "Izrael" pochodzi ze Steli Merenptaha, datowanej na okres 1224-1208 p.n.e.

Kolejna nazwa Hebrajczycy wywodzi się od hebrajskiego słowa "Habiru" - starożytnego określenia jednego z koczowniczych plemion semickich, zamieszkujących rejon Syropalestyny.

Określenie Judejczycy inaczej Żydzi pochodzi od Judy - imienia jednego z 12 synów biblijnego patriarchy Jakuba oraz późniejszej nazwy jednego z 12 pokoleń Izraela. Plemiona Judy oraz Symeona zamieszkały w południowej części Palestyny, gdzie też znajdowała się Jerozolima, późniejsza stolica całego Izraela a następnie, po podziale państwa Salomona, Królestwa Judy. Lud ten nazywany "narodem wybranym", to początkowo garstka nomadów wędrujących ze swoimi stadami kóz i owiec skrajem żyznej Mezopotamii, których praojciec Abraham - Ojciec Narodów wyszedł z Ur Chaldejskiego do Ziemi Obiecanej do Kanaanu.

Ok. 1800 r. p.n.e. dotarły pierwsze plemiona jedynych w starożytnym świecie wyznawców monoteizmu do Palestyny. Tam w Sychem Abraham zawarł przymierze z Bogiem. Tak zaczyna się historia trzech patriarchów: Abrahama, Izaaka, Jakuba. Syn Jakuba - Józef sprzedany przez braci dotarł do Egiptu stając się potężnym zarządca całego tego kraju. Ok. 1700 r. p.n.e. część plemion przenika do egipskiej Delty.

Po Józefie wątek rwie się znów na lat czterysta, po czym historia narodu żydowskiego zaczyna się jeszcze raz na nowo, tym razem od Mojżesza. Pobyt Żydów w kraju nad Nilem określa się mianem okresu niewoli, z której wywiódł ich wybrany przez Boga Izraela Mojżesz. Jemu objawił się jedyny Bóg w krzewie ognistym jako Pan jego praojców podając swoje imię JAHWE - "Jestem, który jestem", czyli jestem zawsze. Imię to jest jednak zbyt święte aby je wymieniać.


http://www.lasowice.eu/readarticle.php?article_id=771
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2016, 15:35:44 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: DRZEWO ŻYCIA......
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 21, 2016, 12:03:21 »


Powrót czasu....

Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tnt planetside2grompl swiatludzkichemocji rpgmasters magicznestworzenia11