Strony: [1]

SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« : Kwiecień 29, 2016, 01:42:47 »

Postautor: songo70 » 11 lipca 2014, 16:02

    Bieguny magnetyczne Ziemi są gotowe do zamiany - twierdzi naukowiec z ESA

   
    Kategorie: nauka pole magnetyczne pole magnetyczne ziemi promieniowanie przebiegunowanie ziemia

 
    Źródło: ESA
    Ziemskie pole magnetyczne słabnie do 10 razy szybciej niż szacowano. Nowe dane wspierające ten fakt pochodzą z Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) i jej satelitów typu Swarm. O wstępnych wynikach kwerendy danych zebranych za pomocą roju satelitów Swarm informowaliśmy niedawno, teraz pojawiło się więcej danych. Pomiary wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy pokazują, że pole magnetyczne Ziemi nadal słabnie.    Odcienie czerwieni na powyższej mapie wskazują na obszary, gdzie pole magnetyczne się wzmacnia i odcieniem niebieskiego pokazują się obszary, gdzie pole się osłabia. Pole magnetyczne, które chroni naszą planetę przed skutkami silnych rozbłysków słonecznych i śmiertelnego promieniowaniem emitowanego z kosmosu i z naszej dziennej gwiazdy, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy znowu osłabło.    Największe "słabe punkty" w polu magnetycznym Ziemi rozciągają się na odległość 600 000 km nad powierzchnią planety. Pojawiły się one szczególnie na zachodniej półkuli, podczas gdy w południowej części Oceanu Indyjskiego pole magnetyczne wzmocniło się. Tak przynajmniej wynika z danych zarejestrowanych przez magnetometry zainstalowane na pokładach trzech satelitów Swarm.    Wyniki są tak zaskakujące, że naukowcy wręcz przestraszyli się konsekwencji ostatnich ustaleń. Ci, którzy przeprowadzili badania, wciąż asekurancko dodają, że nie są pewni, dlaczego pole magnetyczne słabnie aż tak bardzo, ale szef misji Swarm, Rune Floberghagen z ESA, uznał, że najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że bieguny magnetyczne Ziemi przygotowują się do przeskoku.    Dane wskazują, że północ magnetyczna migruje w kierunku Syberii. Zdaniem Floberghagena przebiegunowanie nie jest zjawiskiem natychmiastowym, ale zajmie setki, jeśli nie tysiące lat. Naukowiec dodał w uspokajającym tonie, że coś takiego jak przebiegunowanie, zdarzyło się już wiele razy w przeszłości Ziemi.

 

    Przebiegunowanie to zjawisko dosyć typowe dla wszelkich ciał niebieskich posiadających pole magnetyczne. Problem polega na tym, że ludzkość nie przeżyła jeszcze takiego zjawiska. Przekonanie naukowców co do tego, że Przebiegunowanie jest procesem trwającym tysiące lat bierze się z tego, że badano orientację magnetyczną zastygającej magmy i dzięki temu uznano, że proces ten w przeszłości trwał przynajmniej kilka tysięcy lat.    Z drugiej zaś strony przebiegunowanie Słońca występujące co 12 lat jest zjawiskiem nagłym i trwa najwyżej kilkadziesiąt godzin. Pewność naukowców co do czasu trwania takich zjawisk jest zatem oparta o potencjalnie ryzykowne założenia.    Źródło: http://news.yahoo.com/earths-magnetic-f ... w-121247...

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bieguny-magnetyczne-ziemi-sa-gotowe-zamiany-twierdzi-naukowiec-esa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 01:46:32 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 29, 2016, 01:50:33 »Erupcje na Słońcu wyzwoliły plazmę zmierzającą w stronę ZiemiGrupa plam słonecznych 2497 wygenerowała 11 lutego sporą aktywność słoneczną. Doszło do asymetrycznego częściowego koronalnego wyrzutu masy, CME oraz rozbłysku, który zbliżył się do poziomu M.

Wstępna analiza wskazuje, że cześć CME wysłało komponent plazmy skierowany w stronę naszej planety. Oznacza to, że 15 lutego spodziewana jest średniej wielkości burza magnetyczna. Wygląda na to, że nie będzie wystarczająco silna, aby można było zobaczyć zorzę polarną na naszej szerokości geograficznej, ale nigdy nie wiadomo tego na pewno.Wczoraj ten sam aktywny region 2497 wygenerował kolejny rozbłysk tym razem lekko powyżej poziomu M1.0. Nie ma jednak żadnych nie ma informacji na temat ewentualnego kolejnego CME, który mógłby teraz zmierzać w stronę Ziemi. Dosłownie przed kilkoma minutami z tej grupy plam powstał kolejny, jeszcze silniejszy rozbłysk M1.8 i jemu również może towarzyszyć geoefektywny CME.Ostatnio jakakolwiek aktywność na Słońcu jest czymś nadzwyczajnym, dlatego te zjawiska należy uznać za wyjątkowe. Nic nie wskazuje na to, aby oznaczały one jakąś zmianę w zakresie aktywności Słońca w najbliższym czasie. Obecnie na tarczy słonecznej znajdują się jedynie cztery grupy plam, ale w większości symboliczne i tylko wspomniana 2497 ma odbowiednią wielkość i konfigurację magnetyczną Beta-Gamma-Delta, sprzyjającą generowaniu zjawisk solarnych.https://www.youtube.com/watch?v=V9t21hYWmnY

The Calm, Solar/Earth Weather | S0 News Feb.11.2016

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/erupcje-sloncu-wyzwolily-plazme-zmierzajaca-w-strone-ziemie

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 01:57:56 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 29, 2016, 01:59:02 »24 kwietnia 2016 nastąpiło całkowite załamanie pola magnetycznego Ziemi
Posted on 25 Kwiecień 2016 by Jarek Kefir

24 kwietnia 2016 nastąpiło całkowite załamanie pola magnetycznego Ziemi

przebiegunowanie Dnia 24 kwietnia 2016, a wiec wczoraj w niedziele, nastąpił chwilowy całkowity upadek (kolaps) ziemskiej magnetosfery.

Pole magnetyczne naszej planety jest „ładowane” przez aktywność słoneczną. Im bardziej aktywne i potężniejsze Słońce, tym silniejsze pole magnetyczne na Ziemi.

Jednak Słońce z niewiadomych powodów słabnie coraz bardziej. Ostatnie maksimum słoneczne zakończone definitywnie kilka miesięcy temu było najsłabszym z obserwowanych maksimów. Obecnie Słońce śpi snem niemal zupełnym.

Strumień rentgenowski naszej gwiazdy od dawna oscyluje miedzy poziomami „B” i „A”. Wcześniej podczas wiekszej aktywności gwiazdy poziom „C” był poziomem normalnym. Zaś wybuchy dochodzące do poziomu „M” nie były żadną rewelacją i zdarzały się czasami kilka, kilkanaście razy dziennie.

Możecie to zobaczyć w linku poniżej:
http://www.solarham.net/globald.htm

Nie wiem jakie mogą być konsekwencje tego skrajnego minimum słonecznego. Nasza macierzysta gwiazda ma swoje cykle trwające po 11 lat, około 500 lat i te znacznie dłuższe. My obserwujemy te trwające 11 lat, po których Słońce rutynowo się przebiegunowuje.

Według niektórych doniesień Słońce nie przebiegunowało się do końca. Ma mieć teraz cztery bieguny magnetyczne. Od dawna nie przebiegunowała się też nasza planeta, choć zrobiły to praktycznie wszystkie planety Układu Słonecznego.

Kolaps magnetosfery oznaczać może że wielkimi krokami zbliża się przebiegunowanie. Ziemia nie przebiegunowała się, choć powinna to zrobić kilkaset tysięcy lat temu. Według niektórych niepotwierdzonych teorii, przebiegunowanie i wzrost częstotliwości Schumanna ma spowodować rewolucyjne zmiany w świadomości i postrzeganiu świata przez ludzi.

„Całkowite załamanie się pola magnetycznego Ziemi. Nastąpiło ono ubiegłej nocy i trwało dwie godziny, ekrany pomiarowe NASA wycięły czas załamania z dostępnej internetowej dokumentacji i się absolutnie do tego faktu nie ustosunkowały.

Nasza planeta dostała takiego energetycznego kopa, że wszystkie pomiary poleciały ciurkiem do góry. Konsekwencje tego „drobnego wydarzonka” mogą być różne, począwszy od poruszeń płyt geologicznych ziemi, czyli trzęsienia ziemi do nagłego podwyższenia się wibracji a zarazem świadomości w polu energetycznym. Czy polskie media to wydarzenie komentowały?”

Powyższe tłumaczenie dzięki uprzejmości osoby z facebooka, nazwiska profilaktycznie nie podaje. A poniżej baza materiałów:

Linki do materiałów w języku angielskim i włoskim o tym:
http://www.mydailyinformer.com/earths-magnetosphere-collapsed-in-space-today-for-two-hours-trouble-ahead-for-all-of-us/


Screeny z mediów niemieckojęzycznych

https://kefir2010.wordpress.com/2016/04/25/24-kwietnia-2016-nastapilo-calkowite-zalamanie-pola-magnetycznego-ziemi/
http://www.filosofiaelogos.it/News/La-Magnetosfera-della-Terra-%C3%A8-crollata-oggi-per-due-ore-Guai-in-vista-per-tutti-noi.html

:


Niezmiernie istotne jest dla nas znaczenie ukryte tej informacji, skomentuję ja i wyjaśnię sens gdy blu.... wstawi już przetłumaczony rozszerzony tekst tych informacji... naprawdę są sensacyjne dla ziemi i kosmosu, chociaż nie ujawnione do końca publicznie.

Trzeba zrozumieć iż .... załamało się DOTYCHCZASOWE pole magnetyczne ziemi...... Mrugnięcie Szok :lol: :lol: :lol:

Wracamy do domu!!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 02:03:05 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 29, 2016, 02:05:17 »

Jak nie wiesz o, co chodzi ...to na bank, chodzi o energię !
To jest niesamowita informacja , wręcz rewelacyjna pozytywnie dla Ziemi i LUDZI Uśmiech skomentuję ją szerzej , bo warto.

W dwóch zdaniach..... ziemskie ley lines są już ustawione i aktywne według pradawnych parametrów nawigacji fotonowej.
Teraz Ziemia przestawiała swoje pradawne kosmiczne łącza, według dawnych połączeń z nimi .. .. wznawia dawną nawigację.

Jednym słowem przywracane są WSZYSTKIE dawne szlaki komunikacyjne i nawigacja międzygwiezdna galaktyczna z przed wycięcia 1/8 informacji z naszej wiedzy ,naszych dawnych ustawień.

Właściwie otwieramy już kosmiczne bramy , które służą do powrotu do domu...... pozostało TYLKO napełnić energią nasze ziemskie ( jądro ziemi) i LUDZKIE zbiorniki..... komórki. ..... to jest ostatni etap tej wytrwałej pracy.... wracamy do swojego wnętrza .. odkryjemy swoją Szambalę .... skonfrontujemy się z pradawną wiedzą , która jest zdeponowana w świadomości KAŻDEGO CZŁOWIEKA...... w nas jako wiedza DUCHOWA w "ŚWIĘTYM ŚWIĘTYCH"...... BIMIE JASKINI SERCA .... zapisana jest wiedzą sekretną.... wiedzą uczuć, której logika głowy nie rozumie.
Dlatego tak bardzo trudno jest ją zaakceptować ludziom , u których dominuje lewa , logiczna półkula mózgowa.


Kiara.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 29, 2016, 02:06:35 »

Postautor: blueray21 » 27 kwietnia 2016, 12:06
Ten artykuł to jest katastroficzno reklamowy, promuje survival, ale informacje poza tym są poprawne.

Ziemska "magnetosfera" zawaliła się w przestrzeni kosmicznej dzisiaj na ponad dwie godziny! Kłopoty na przyszłość dla nas wszystkich

https://www.superstation95.com/index.php/world/1214KATASTROFICZNE, Wiadomości
Oszałamiające i przerażające zdarzenie miało miejsce w przestrzeni otaczającej naszą planetę; przez dwie godziny dzisiaj, "magnetosfera" Ziemi zawaliła się wokół całej planety! Magnetosfera Ziemi, to, co chroni przed wiatrem i jakimś promieniowaniem słonecznym.

Ziemska magnetosfera

W głębi Ziemi, ognisty stopiony rdzeń generuje pole magnetyczne zdolne do obrony naszej planety przed niszczącymi wiatrami słonecznymi. Pole ochronne, zwany "magnetosferą" rozciąga się tysiące mil w przestrzeni i jego magnetyzm wpływa na wszystko od globalnej komunikacji do migracji zwierząt i zjawisk pogodowych. Magnetosfera jest obszarem przestrzeni otaczającej Ziemię, gdzie dominującym polem magnetycznym jest pole magnetyczne Ziemi, a nie pole magnetyczne przestrzeni międzyplanetarnej. Magnetosfera jest formowana oddziaływaniem wiatru słonecznego z polem magnetycznym Ziemi. Ten rysunek ilustruje kształt i wielkość ziemskiego pola magnetycznego, które jest stale zmieniającym się, gdyż o jest rozbijane przez wiatr słoneczny.

PRZECZYTAJ: M3.2 POWIERZCHNIOWE TRZĘSIENIE ZIEMI – Wstępne trzęsienie ziemi - San FranciscoMinęło kilka tysięcy lat, gdy Chińczycy odkryli, że niektóre minerały magnetyczne, zwane lodestones, by zrównują się z grubsza z kierunkiem północ-południe. Przyczyny tego efektu nie były zrozumiałe, aż 1600 roku, kiedy to William Gilbert opublikował „De Magnete” i wykazał, że nasza Ziemia zachowywała się jak gigantyczny magnes i lodestones magnetycznie wyrównywały się z polem magnetycznym Ziemi.

Po kolejnych kilku stuleciach badań, jest teraz wiadomo, że pole magnetyczne Ziemi jest dość skomplikowane, ale wciąż w dużej mierze może być postrzegane jako dipol z północnym i południowym biegunem jak zwykły magnes. Oś magnetyczna Ziemi, dipola, jest odchylona około 11 stopni od osi obrotu Ziemi. Jeśli przestrzeń kosmiczna byłaby próżnią, pole magnetyczne Ziemi rozciągałoby się w nieskończoność, słabnąc wraz z odległością, ale w 1951 roku, podczas studiów, dlaczego ogony komet zawsze są skierowane z dala od słońca, Ludwig Biermann odkrył, że Słońce emituje to, co obecnie nazywamy wiatrem słonecznym. Ten ciągły strumień plazmy, składa się głównie elektronów i protonów, z wbudowanym polem magnetycznym, wchodząc w interakcję z Ziemią i innymi obiektami w Układzie Słonecznym.

Czy byłbyś w stanie utrzymać swoich bliskich, gdy wszystkie hamulce puściły w piekle? W tym filmie, odkrywam długo zapomniane tajemnice, które pomogły naszym przodkom przetrwać głód, wojny, kryzysy gospodarcze, choroby, susze, i cokolwiek innego, co życie rzucił na nich ... tajemnice, które pomogą Ci zrobić to samo dla swoich bliskich, kiedy Ameryka legnie w gruzach. Również podzielę się z wami trzema starymi lekcjami, które zapewnią, że wasze dzieci będą dobrze karmione, kiedy inni będą grzebać w pojemnikach na śmieci.
Kliknij tutaj
, aby dowiedzieć się wszystkiego o 3 umiejętnościach, które pomogą Ci obfitować w każdej z sytuacji kryzysowych.

Ciśnienie wiatru słonecznego na pole magnetyczne Ziemi ściska pole na dziennej stronie Ziemi i rozciąga pole do długiego ogona po stronie nocnej. Kształt zniekształconego pola porównywano do wody przepływającej wokół skały w strumieniu. Po dziennej stronie Ziemi, zamiast przedłużania się w nieskończoność, pole magnetyczne ogranicza się w ciągu około 10 promieni Ziemi od środka Ziemi, a po nocnej pole jest rozciągnięta na setki promieni Ziemi, daleko poza orbitę księżyca o 60-ciu promieniach Ziemi.

PRZECZYTAJ: ShTF – Uciekajcie z największych miast przed katastrofalną klęskąOsłabienia pola wykryto w 2014 roku

To pole magnetyczne, tak ważne dla życia na Ziemi, zostało osłabiony o 15 procent w ciągu ostatnich 200 lat. I to, zdaniem naukowców, może być oznaką, że bieguny na Ziemi mają zamiar się odwrócić.

Eksperci uważają, że mamy obecnie zaległe / opóźnione odwrócenie, ale nie wiedzą, kiedy może to nastąpić.

Jeżeli odwrócenie nastąpi, będziemy narażeni na wiatry słoneczne zdolne do wykrawania otworów w warstwie ozonowej.

Skutki mogą być katastrofalne dla ludzkości, wyłączanie sieci energetycznych, radykalne zmiany klimatu Ziemi i wzrost zachorowań na raka.

"To jest poważna sprawa", powiedział Richard Holme, profesor oceangrafii i nauk ekologicznych na Uniwersytecie w Liverpoolu. "Wyobraź sobie przez chwilę, że twoje zasilanie elektrycznego zostanie znokautowane na kilka miesięcy. - Bardzo mało działania bez energii elektrycznej w ciągu tych dni"

Klimat Ziemi zmieni się drastycznie. W rzeczywistości, Duńskie badania ze stycznia 2014 sugerują, że globalne ocieplenie jest bezpośrednio związane z polem magnetycznym, a nie emisją CO2.

Badanie twierdzą, że planeta przeżywa naturalny okres niskiego zachmurzenia z powodu mniejszej ilości promieni kosmicznych wprowadzanych do atmosfery.

DZISIAJ: całkowite załamanie pola magnetycznego na ponad 2 godziny!

Dziś rano w 01:37:05 wschodniego czasu, t.j 05:37:05 UTC, satelity pogodowe z kosmicznego Prediction Center NASA wykryły kompletne załamanie magnetosfery ziemskiej! Po prostu znikła na nieco ponad dwie godziny, wracając normalnie około 03:39:51 czasu wschodniego USA, co jest 07:39:51 UTC.

PRZECZYTAJ: Rosja przygotowuje się do katastrofalnego trzęsienia ziemi, ale ostrzega, Ameryka jest w najgorszym Niebezpieczeństwo -VIDEO-

Oto jak satelity Pogody NASA w Kosmosie rejestrowały zdarzenie:
Przed załamaniem:
w trakcie:


Zwróćmy uwagę na obszar w kolorze czarnym, magnetopauza jest jedyną rzeczą, pozostała. Granica między wiatrem słonecznym i ziemskim polem magnetycznym nazywamy magnetopauzą. Granica jest stale w ruchu, gdyż Ziemia jest uderzana przez ciągle zmieniający się wiatr słoneczny. Gdy ekran magnetopauzy chroni nas w pewnym stopniu przed wiatrem słonecznym, to jest daleko od nieprzeniknionego, a energia, masa i pęd są przenoszone z wiatrem słonecznym do regionów wewnątrz magnetosfery Ziemi. Interakcja między wiatrem słonecznym i ziemskim polem magnetycznym, a także bazowy wpływ atmosfery i jonosfery, tworzy różne obszary pól, plazm i prądów wewnątrz magnetosfery takich jak Plazmosfera, prąd pierścienia i pasy radiacyjne. Konsekwencją jest to, że warunki wewnątrz magnetosfery są bardzo dynamiczne i tworzą to, co nazywamy "pogodą przestrzeni", która może mieć wpływ na systemy technologiczne i działania człowieka. Na przykład, pasy radiacyjne mogą mieć wpływ na funkcjonowanie satelitów, a cząsteczki i prądy z magnetosfery mogą ogrzewać górne warstwy atmosfery i doprowadzić do przeciągania satelitów, co może wpływać na orbity satelitów krążących wokół Ziemi na niskich wysokościach. Wpływy z magnetosfery na jonosferę mogą również wpływać na systemy komunikacji i nawigacji.

Co gorsza, w trakcie tej przerwy magnetosfery, strzałki na rysunku pokazują całkowite odwrócenie interstellarnych przepływów magnetycznych wokół Ziemi; Strzałki pokazują jak cała energia magnetyczna z przestrzeni międzygwiezdnej porusza się z powrotem w stronę Słońca!Po upadku:Nieco ponad dwie godziny później, magnetosfery była już z powrotem i cała energia magnetyczna wiatru słonecznego ponownie płynie w kierunku od słońca.

Katastrofalne skutki Dla Ziemi

Ten akt żonglerki magnetycznej może mieć katastrofalne skutki dla Ziemi. Nie jest to mała magnetyczna sytuacja; To jest ogromne. , , planetarne ogromne. Kiedy coś się dzieje z tym dużym polem magnetycznym Ziemi, to może to wywołać ogromne trzęsienia ziemi, erupcje wulkaniczne, nieprzewidywalne prądy morskie i pływy. Podmuch energii cieplnej, któremu udało się przejść przez magnetopauzę w tym czasie na dzienną stronę planety, spowoduje duży przypływ energii cieplnej na odsłoniętych obszarach oceanicznych, zwiększając temperaturę wody, co wystarczy, aby spowodować poważne burze.

Uważajcie, ludzie. Możemy mieć przejażdżkę w ciągu najbliższych kilku dni, bo to dziwne zdarzenie odgrywa dużą rolę w pogodzie na ziemi i wstrząsach sejsmicznych.

ŹRÓDŁO: superstation95.com
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 02:12:05 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 29, 2016, 02:13:46 »

CO SIĘ DZIEJE W KOSMOSIE ... I JAKIE SA TEGO POWODY.......

Dlaczego spadają satelity i statki kosmiczne, nawigacja zawodzi a, nowych nie można wystrzelić?Coś?? Szok :shock:

ps. Szukałam jakiegoś potwierdzenia dla mojej dedukcji ... o MOCY WIBRACJI CZŁOWIEKA i wpływu jej na pole magnetyczne ziemi , jonosfery oraz magnetosfery w kosmosie .... Mrugnięcie Chichot znalazłam, jest ich więcej.
Tak naprawdę to, MY DUCHOWI LUDZIE decydujemy naszym światem myśli, uczuć i pól świadomości o WSZYSTKIM!!!

Kiara.


Rakieta nie wystartowała, Putin grozi konsekwencjami 27 kwietnia 2016, 16:17 7 Rakieta nie wystartowała, Putin grozi konsekwencjami .

Foto: ROSCOSMOS PRESS SERVICE | Video: Reuters TV Rakieta nie wystartowała.

Po odwołaniu w środę pierwszego startu rakiety z rosyjskiego kosmodromu Wostocznyj decyzja o nowym terminie zapadnie w czwartek nad ranem.
Prezydent Władimir Putin pozostanie do tego czasu na kosmodromie.
Nie jest wykluczone, że start nastąpi w czwartek. Agencja RIA Nowosti, powołując się na źródło w branży kosmicznej, podała, że start może być przełożony na czas nieokreślony.

Media cytują też dane doniesienia agencji Interfax, według której nowa data startu nie jest jeszcze potwierdzona. Jeszcze przed próbą startu w środę ustalono, że będzie termin rezerwowy i wyznaczono go na 28 kwietnia.
Źródło, które cytuje RIA-Nowosti, powiedziało, że start rakiety Sojuz 2.1a "może nie odbyć się również 28 kwietnia".
W czwartek rano zbierze się komisja, która ma określić nowy termin startu. - Putin podjął decyzję o pozostaniu na Wostocznym do posiedzenia komisji, aby poczekać na to, jaką podejmie ona decyzję - poinformował w środę po południu prezydencki rzecznik Dmitrij Pieskow.

Jak dodał, jeśli komisja zdecyduje, że start nastąpi w czwartek rano, to szef państwa będzie obserwował to wydarzenie. Rosjanie mieli wystrzelić rakietę.
Przełożony start z nowego kosmodromu Z nowego... czytaj dalej » Problem z rakietą Start rakiety miał nastąpić w środę o godz. 5.01 czasu moskiewskiego (godz. 4.01 czasu polskiego).
Zaledwie na półtorej minuty przed tą chwilą system automatyczny podał sygnał odwołania przygotowania do startu.

Agencja Roskosmos poinformowała następnie, że utrzymywana jest data rezerwowa, czyli 28 kwietnia. Już na trzy godziny przed startem miejsca do obserwacji były pełne; na start czekali robotnicy i pracownicy Roskosmosu.
Na kosmodromie był obecny prezydent Władimir Putin. Jak poinformowano po odwołaniu startu, szef państwa pozostanie na kosmodromie do czasu, gdy wyjaśni się kwestia nowego terminu.

Co się stało? Rosyjska ekspansja w Arktyce. "Bez pieniędzy, normalnego jedzenia i możliwości powrotu" Kolejny projekt... czytaj dalej » Władze Roskosmosu wykluczyły problem z infrastrukturą kosmodromu, a także czynnik ludzki.

 Szef Roskosmosu Igor Komarow poinformował, że doszło do "automatycznego zatrzymania startu w związku z zakłóceniami pracy automatycznego systemu sterowania".

Później powiadomił, że ustalono, gdzie wystąpił problem i trwa praca nad jego usuwaniem. Jak wyjaśnia dziennik "Wiedomosti", cytując źródło z branży kosmicznej, rolę odegrały wskazania podawane przez czujniki.

"Jeśli automatyka zatrzymała start, to jakiś parametr przekroczył te wartości, które były ustalone dla rakiety.
Jest to normalne, coś takiego stale się zdarza - jeśli automatyka nie jest przekonana, że proces przygotowania do startu przebiega normalnie, jeśli jakiś parametr nie jest odpowiedni, to wstrzymuje ona przygotowania" - powiedziało to źródło.

Putin grozi Prezydent Putin zagroził urzędnikom "konsekwencjami", jeśli okaże się, że problemy rakiety wynikają z ich "niechlujstwa". Putin w środę wziął udział w posiedzeniu komisji, która miała określić przyczynę odwołania startu rakiety Sojuz 2.1a.

Ocenił, że budowę kosmodromu doprowadzono do normy. Zwrócił uwagę na "dużą liczbę zakłóceń" w branży rakietowej. - Rosja pozostaje liderem, jeśli chodzi o liczbę startów, i to jest dobrze, ale stykamy się z wielką liczbą zakłóceń i to jest źle - przyznał.
Wspomniał też o sprawach karnych wszczętych w trakcie budowy kosmodromu i powiedział, że jeśli wina podejrzanych o nieprawidłowości potwierdzi się, znajdą się oni "na więziennej pryczy".

Nanosatelita Rakieta nośna Sojuz 2.1a ma wynieść na orbitę satelity Łomonosow i Aist-2D oraz nanosatelitę Samsat-218.
Kosmodrom Wostocznyj ma w perspektywie uniezależnić Rosję od kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie.
W przyszłości mają być z niego wysyłane na orbitę załogowe i bezzałogowe statki kosmiczne i satelity komercyjne. Autor: mtom / Źródło: PAP (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rakieta-nie-wystartowala-putin-grozi-konsekwencjami,639302.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 02:18:24 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 29, 2016, 02:20:49 »

24.kwietnia 2016 .... całkowite załamanie pola magnetycznego na ponad 2 godziny!

Dziś rano w 01:37:05 wschodniego czasu, t.j 05:37:05 UTC, satelity pogodowe z kosmicznego Prediction Center NASA wykryły kompletne załamanie magnetosfery ziemskiej! Po prostu znikła na nieco ponad dwie godziny, wracając normalnie około 03:39:51 czasu wschodniego USA, co jest 07:39:51 UTC.


Co to znaczy w przełożeniu na nasze zrozumienie, jak to się dzieje i jakie ma skutki.... :?: :idea: :shock:

    Ziemska magnetosfera

    W głębi Ziemi, ognisty stopiony rdzeń generuje pole magnetyczne...... "magnetosferą" rozciąga się tysiące mil w przestrzeni i jej magnetyzm wpływa na wszystko od globalnej komunikacji do migracji zwierząt i zjawisk pogodowych.

    Magnetosfera jest obszarem przestrzeni otaczającej Ziemię, jej dominującym polem magnetycznym jest pole magnetyczne Ziemi , a nie pole magnetyczne przestrzeni międzyplanetarnej. Magnetosfera jest formowana oddziaływaniem wiatru słonecznego z polem magnetycznym Ziemi.    ..... pole magnetyczne Ziemi jest dość skomplikowane, ale wciąż w dużej mierze może być postrzegane jako dipol z północnym i południowym biegunem jak zwykły magnes. Oś magnetyczna Ziemi, dipola, jest odchylona około 11 stopni od osi obrotu Ziemi......Czyli tak naprawdę na WSZYSTKO ma wpływ OŚ MAGNETYCZNA ZIEMI .. JEJ USTAWIENIE I MOC POLA MAGNETYCZNEGO ZIEMI
.... gdy to się zmienia, a wiadomo już od dawna ,ze tak się dzieje, ZMIENIA SIĘ WSZYSTKO, NA ZIEMI I W KOSMOSIE.... bo ustawienie osi magnetycznej naszej ziemi powraca do dawnego z przed przesunięcia go o 1/8 obwodu koła.


    ...Ludwig Biermann odkrył, że Słońce emituje to, co obecnie nazywamy wiatrem słonecznym. Ten ciągły strumień plazmy, składa się głównie elektronów i protonów, z wbudowanym polem magnetycznym, wchodząc w interakcję z Ziemią i innymi obiektami w Układzie Słonecznym.Czyli to Ziemia ma wpływ na wiatr słoneczny nie odwrotnie, nasze pole magnetyczne , jego moc i ustawienie tworzy ciągi wiatrów słonecznych... fal fotonowych , które służą do komunikacji kosmicznej.

Zatem .... aktywne korytarze kosmiczne, portale i bramy kosmiczne WSZYSTKIE ... są otwierane przez strumienie magnetyczne płynące z ziemi! A , ich usytuowanie ( tych najbardziej aktywnych i tworzących "Bramy Międzygwiezdne" zależne jest WYŁĄCZNIE od lokalizacji i aktywności głównych wirów/ czakramów ziemi , czyli "TRÓJKĄTÓW MOCY" .

SĄ TYLKO DWA..... jeden Bliskowschodni ... o panowanie nad którym toczy się zawzięta walka i drugi Europejski , który jest zlokalizowany w POLSCE , o który również toczy się nie oficjalna zawzięta walka. Kto włada tymi "Kosmicznymi Wrotami" włada Ziemią i większą częścią kosmosu oraz naszą cywilizacją.... taka jest prawda.

Ale... gdzie dwóch się bije... tam trzeci korzysta.... czyli LUDZKOŚĆ spokojnie robi swoje, podnosi własną wibrację i wibrację ziemi, a tym samym odbiera walczącym frakcjom władzę nad sobą, ziemią i kosmosem, bo .. MY JESTEŚMY POŁĄCZENI ENERGETYCZNIE Z JĄDREM ZIEMI, NASZA PODNOSZĄCA SIĘ WIBRACJA, PODNOSI MOC POLA ENERGETYCZNEGO ZIEMI.... a to znaczy , zwiększa jej pole magnetyczne, które ma wpływ na słońce, ono resetuje wymuszone ustawienia i przywraca poprzednie, zwraca nam naszą wiedzę i moc dzięki powrotowi osi magnetycznej ziemi do pierwotnego ustawienia.


    Ciśnienie wiatru słonecznego na pole magnetyczne Ziemi ściska pole na dziennej stronie Ziemi i rozciąga pole do długiego ogona po stronie nocnej.
Kształt zniekształconego pola porównywano do wody przepływającej wokół skały w strumieniu. Po dziennej stronie Ziemi, zamiast przedłużania się w nieskończoność, pole magnetyczne ogranicza się w ciągu około 10 promieni Ziemi od środka Ziemi, a po nocnej pole jest rozciągnięta na setki promieni Ziemi, daleko poza orbitę księżyca o 60-ciu promieniach Ziemi.To jest opis dobowej mapy, dzięki której co 24.h tworzone są struktury fal informacyjnych w nocy przekazujące aktualną informację, a dzień stymulujące LUDZI do jej realizacji . Mniejsza ilość promieni ,dzienna elektryczna .. ley lines zwiększa moc przepływu informacji,realizacji jej, ona jest związana z cyklami Słońca. Większa jest jej napływającą wiedzą, którą odbiera nasza podświadomość w trakcie snu związana z fazami Księżyca .

    Klimat Ziemi zmieni się drastycznie. W rzeczywistości, Duńskie badania ze stycznia 2014 sugerują, że globalne ocieplenie jest bezpośrednio związane z polem magnetycznym, a nie emisją CO2.Czyli wszystkie informacje na temat emisji gazów i bajońskie opłaty za nie są zwykłym oszustwem , wymuszającym wyłudzenie pieniędzy od ludzi!

Proces ocieplenia na ziemi jest naturalnym procesem ewolucyjnym związanym z rozwojem naszej świadomości i podnoszeniem się wibracji LUDZI I ZIEMI , ORAZ ZE ZMIANĄ POZYCJI OSI MAGNETYCZNEJ ZIEMI czyli ze zwiększającym się polem magnetycznym ziemi.

    Interakcja między wiatrem słonecznym i ziemskim polem magnetycznym, a także bazowy wpływ atmosfery i jonosfery, tworzy różne obszary pól, plazm i prądów wewnątrz magnetosfery takich jak Plazmosfera, prąd pierścienia i pasy radiacyjne.
 
Konsekwencją jest to, że warunki wewnątrz magnetosfery są bardzo dynamiczne i tworzą to, co nazywamy "pogodą przestrzeni", która może mieć wpływ na systemy technologiczne i działania człowieka.
 
Na przykład, pasy radiacyjne mogą mieć wpływ na funkcjonowanie satelitów, a cząsteczki i prądy z magnetosfery mogą ogrzewać górne warstwy atmosfery i doprowadzić do przeciągania satelitów, co może wpływać na orbity satelitów krążących wokół Ziemi na niskich wysokościach.Wpływy z magnetosfery na jonosferę mogą również wpływać na systemy komunikacji i nawigacji.I tu jest wyjaśnienie dlaczego nie mógł wystartować rosyjski statek kosmiczny...... bo wyłączone na 2.h. pole magnetyczne ziemi zmieniło parametry magnetosfery, ona zaś zmieniła parametry jonosfery, a jonosfera ma absolutny wpływ na KOMUNIKACJĘ I NAWIGACJĘ KOSMICZNĄ! Rosjanie nie zakodowali nowych parametrów w komputerach statku kosmicznego .. dawne nie pokryły się z nowymi .. zatem nastąpiło.....

    Szef Roskosmosu Igor Komarow poinformował, że doszło do "automatycznego zatrzymania startu w związku z zakłóceniami pracy automatycznego systemu sterowania".

to co jest podane w tej informacji.

    w trakcie tej przerwy magnetosfery, strzałki na rysunku pokazują całkowite odwrócenie interstellarnych przepływów magnetycznych wokół Ziemi; Strzałki pokazują jak cała energia magnetyczna z przestrzeni międzygwiezdnej porusza się z powrotem w stronę Słońca!    Nieco ponad dwie godziny później, magnetosfery była już z powrotem i cała energia magnetyczna wiatru słonecznego ponownie płynie w kierunku od słońca.

Czyli sytuacja i rysunki pokazały nam , że został odwrócony, zatrzymany dotychczasowy proces , zresetowany i po 2h. przywrócony na nowo , ale już z NOWYMI USTAWIENIAMI NAWIGACYJNYMI... innymi niż te z przed dwu godzinnego resetu!
Zwyczajnie dokonała się korekta i zmiana w nawigacji kosmicznej.

Cały ten bagaż strachu, który jest budowany na tej informacji to bujda wierutna!
Jak się okazało w praktyce , wyłączenie pola magnetycznego ziemi na cale 2.h. nie miało żadnego negatywnego wpływu ani na ekologię, ani na ludzi ani na urządzenia techniczne.... NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZAĆ.

W naszych ciałach fizycznych i energetycznych zaszły identyczne korekty energetyczne jak w kosmosie ( oczywiście dotyczy to LUDZI , którzy są wcielonym OGNIEM ŻYCIA, a nie programami, czyli syntetyczną inteligencjom) , zatem wystarczy wrócić do swoich odczuć z czasu wyłączenia pola magnetycznego ziemi , skonfrontować się z nimi i zrozumieć , że nic się nam nie stało.... bo to MY sami dokonywaliśmy wszystkiego jako LUDZIE i jako Wielkie NIE WCIELONE ENERGIE/DUCHY... jest to absolutnie naturalny proces naszej ewolucji.

Jednym słowem.... globalnej katastrofy żadnej nie będzie, będą korekty energetyczne , uaktywnienia w dawno temu zablokowanych energetycznych miejscach ziemi, dzięki ponownej aktywacji pradawnych ley lines ziemi. Przywrócony przepływ energii w nich udrażnia i zdejmuje założone blokady, co może przejawiać się wstrząsami ziemi, anomaliami pogodowymi i erupcją wulkanów , a nawet pojawianiem się dawno temu zatopionych lądów i wysp.

To będą lokalne zmiany ale nie globalna katastrofa, właściwie dochodzimy już do finału.. po długiej bardzo bycia w niewoli materii , odzyskujemy wymarzoną WOLNOŚĆ DUCHA....

i znowu nam się udało..... bo nie może być inaczej!

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 02:30:39 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2374
 • Zobacz profil
Odp: SŁOŃCE..... ZIEMIA I KOSMOS.....
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 29, 2016, 02:32:02 »

Proces wyłączenia pola magnetycznego ziemi ma swój początek w otworzeniu dźwiękiem Ślężańskich Wrót ( Powitanie Wiosny 08 04./ 10.04. 2016 SOBÓTKA) w dniu 10.04. 2016.Cała reszta to kontynuacja tego procesu... niech się dzieje.

Obieg energetycznej aktywacji trwa 7 nocy na północnej półkuli , przechodzi dobowo przez 7 czakr ziemi, czakr magnetycznych wpisując nowa informację . Następnie 7 dni na południowej półkuli aktywując nową wiedz mocą 7 czakr elektrycznych.
Po pełnej 14-tej dobie energia z ziemi aktywowała wyłączenie naszego pola magnetycznego, by aktywować je ponownie NOWYM WPISEM .. NOWĄ WIEDZĄ i powrócić do poprzednich ustawień kosmicznych z przed wycięcia 1/8 sekwencji z koła wiedzy ..

Czyli przywrócenie dawnych parametrów i nawigacji kosmicznej jest już według przywróconej aktywności dawnych ley lines ziemi.. jej światłowodów i aktywowania pełnego Europejskich wirów/ czakramów ziemi.
Zdecydowana większość głównych wirów Europy jest w naszej POLSKIEJ ziemi......
Rozumiecie teraz dlaczego ... taki boj zawsze o nią się toczył i toczy zakulisowo teraz.
.
Nasza ewolucja to długi proces oparty na ciągu energetycznych wydarzeń powodujących zmiany na ziemi i w kosmosie.... oj , działo się działo..... i jeszcze DUŻO przed nami......
TERAZ POLSKA I ŚWIADOMI MOCNI POLACY !Kiara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 02:40:46 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gang-nd papc mexicas griffonsslupsk sprawiedliwi-wk-grupafans